Middle School

RaceTab 3 by MileSplit                Registered to: Tomahawk Timing, Tomahawk Timing

           Six Flags Wild Safari Invitational - Middle School - 2013-09-28           
                       Six Flags Great Adventure, Jackson, NJ                        

                     MS Girls 2400 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sarah Flynn            7 Saints John & Paul S      8:59     1
  2 Grace Cocanower          Unattached                9:08    --
  3 Elena DiMarcello       7 Bethlehem Township M      9:11     2
  4 Jerika Kelly Lufrano   7 Unattached                9:16    --
  5 Jordyn Wright          7 Franklin Middle Scho      9:31     3
  6 Caroline Howley        7 Unattached                9:37    --
  7 Grace Wells            8 Calvary Christian         9:57    --
  8 Annalee Tyerech        6 Bethlehem Township M      9:60     4
  9 Lily Flynn             7 Saints John & Paul S      9:60     5
 10 Hannah Wasacz          0 Southern Reg. Middle     10:07     6
 11 Brenna Talamo          0 Unattached               10:20    --
 12 Jaime Foster           8 St. Bartholomew Midd     10:23     7
 13 Amanda Ward            0 Southern Reg. Middle     10:25     8
 14 Olivia Tilton          0 Southern Reg. Middle     10:25     9
 15 Citarella Gianna       0 Southern Reg. Middle     10:27    10
 16 Dorena Motta           0 Southern Reg. Middle     10:30    11
 17 Charlotte Plumpton     7 Bethlehem Township M     10:32    12
 18 sarah glazewski        8 St. Bartholomew Midd     10:34    13
 19 Clare Westra           7 Bethlehem Township M     10:34    14
 20 Alison Lemke           0 William Annin Middle     10:36    15
 21 Hannah Brown           7 Dwight - Englewood S     10:39    --
 22 Kaitlyn VanBaalen      0 William Annin Middle     10:39    16
 23 Ana Conrado            0 William Annin Middle     10:41    17
 24 Calista Dodaro         7 Lacey Township Middl     10:42    18
 25 Bella Santamaria       0 Cedar Drive Middle S     10:44    19
 26 Arianna Sakoutis       0 Cedar Drive Middle S     10:45    20
 27 Kaitlin Notte          0 Southern Reg. Middle     10:49    21
 28 Larkin Denlinger       8 Bethlehem Township M     10:52    22
 29 Taylor Mulch           0 Southern Reg. Middle     10:55    23
 30 Jessica Tanzler        7 Bethlehem Township M     10:56    24
 31 Amira Davis            8 Franklin Middle Scho     10:60    25
 32 Brianna Topchev        0 Southern Reg. Middle     11:01    --
 33 Kaylee A Braddock      0 Southern Reg. Middle     11:02    --
 34 Kayla Yakelewicz       0 Southern Reg. Middle     11:03    --
 35 Ikelle Iturbe          7 Holmdel HS               11:04    26
 36 Olaedo Ukanwoke        7 Franklin Middle Scho     11:06    27
 37 Claire Castagno        0 William Annin Middle     11:08    28
 38 Eva Gibson             0 Cedar Drive Middle S     11:09    29
 39 Kristina Casisa        8 Franklin Middle Scho     11:09    30
 40 Patterson Kady         0 Southern Reg. Middle     11:10    --
 41 Emma Newgarden         0 Sacred Heart Element     11:13    --
 42 Mary Anne Gallagher    7 Saints John & Paul S     11:15    31
 43 Devon Kelty            6 Woodstown Middle Sch     11:18    32
 44 Caroline Russell       8 Woodstown Middle Sch     11:19    33
 45 Catherine Buzzerio     9 Holmdel HS               11:20    34
 46 Colleen Megerle        0 Cedar Drive Middle S     11:21    35
 47 Chloe Morris           7 Bethlehem Township M     11:22    36
 48 Amanda D'Agostino      0 Southern Reg. Middle     11:23    --
 49 Camille Segre-Lawrenc  8 Grace Church School      11:23    --
 50 Caroline Alexis        0 William Annin Middle     11:24    37
 51 Mia Simila             7 Gloucester Catholic      11:25    --
 52 Margaret Patterson     7 Lacey Township Middl     11:25    38
 53 Malea Brome            7 Franklin Middle Scho     11:27    39
 54 Emily Huang            9 Holmdel HS               11:31    40
 55 Julia Denlinger        8 Bethlehem Township M     11:31    --
 56 Brianna Ewing          8 Franklin Middle Scho     11:32    41
 57 Kailee D'Amelio        0 Southern Reg. Middle     11:33    --
 58 Liz Yugov              0 William Annin Middle     11:33    42
 59 Katelyn Ferretti       0 Sacred Heart Element     11:35    --
 60 emily Wheeler          6 Unattached               11:38    --
 61 Olivia Sattan          0 Southern Reg. Middle     11:38    --
 62 Carly Sica             0 Southern Reg. Middle     11:42    --
 63 Kelly Garcia           8 St. Bartholomew Midd     11:44    43
 64 Lily Smith             0 Rosa Middle School       11:45    44
 65 Jenna Kulinski         0 Southern Reg. Middle     11:46    --
 66 Rosie Rittenhouse      8 St. Patrick MS           11:47    45
 67 Taylor Cox             8 Tri-Valley               11:50    --
 68 Katerina Plescia       7 Tri-Valley               11:50    --
 69 Lindsay Kassardy       9 Holmdel HS               11:53    46
 70 Shannon Hesse          7 Bethlehem Township M     11:54    --
 71 Laura Thoms            0 Southern Reg. Middle     11:54    --
 72 Hailey Smith           0 Southern Reg. Middle     11:56    --
 73 Medenilla Arielle      0 Southern Reg. Middle     11:57    --
 74 Kayleigh Lin           7 Calvary Christian        11:58    --
 75 Erinlyn Rowland        0 Southern Reg. Middle     11:58    --
 76 Fiona Johnson          8 St. Patrick MS           11:59    47
 77 Meghan McGlinn         0 Rosa Middle School       12:04    48
 78 Gillian Mathews        8 Tri-Valley               12:05    --
 79 Kate Platzker          8 Grace Church School      12:05    --
 80 Keeley Himmelreich     0 Southern Reg. Middle     12:06    --
 81 Hannah Sammut          9 Holmdel HS               12:08    49
 82 Kristen Valentine        Thomas Jefferson MS      12:09    --
 83 Christina Noel         9 Holmdel HS               12:09    50
 84 Amanda Geissler        0 Cedar Drive Middle S     12:14    51
 85 Lauren Sosa            8 Saints John & Paul S     12:15    52
 86 Mariama Kamara         7 Franklin Middle Scho     12:18    53
 87 Emily Benevento        0 Cedar Drive Middle S     12:22    54
 88 Casey Cain             0 Rosa Middle School       12:27    55
 89 Sarah Hartnett         8 St. Patrick MS           12:35    56
 90 Faith Hagerty          7 Woodstown Middle Sch     12:36    57
 91 Annie Mccallion        0 Southern Reg. Middle     12:36    --
 92 Ashley DeGroot         0 Southern Reg. Middle     12:37    --
 93 Holden Higgins         8 Grace Church School      12:40    --
 94 Kaitlin Kelly          6 St. Patrick MS           12:41    58
 95 Jackie Shell           0 Cedar Drive Middle S     12:44    59
 96 Rebecca Kosty          8 Franklin Middle Scho     12:44    --
 97 Charlotte Hamilton     6 St. Patrick MS           12:46    60
 98 Caroline Lee           6 Dwight - Englewood S     12:47    --
 99 Loren O'Brein          0 Rosa Middle School       12:55    61
100 Kim Grossi             0 Southern Reg. Middle     12:57    --
101 Emma Gunther           7 Woodstown Middle Sch     12:58    62
102 Amanda Kearney           Thomas Jefferson MS      12:59    --
103 Erin Foreman           7 Lacey Township Middl     12:59    63
104 Mary Newman            0 Southern Reg. Middle     13:05    --
105 Erin Vostal            6 St. Patrick MS           13:11    64
106 Katerina Voznyuk       7 Bethlehem Township M     13:17    --
107 Devon Stoffel          6 St. Patrick MS           13:20    65
108 Catherine Asaro        8 South Hunterdon HS       13:21    66
109 Shelby Burns           7 Lacey Township Middl     13:23    67
110 Natalia Ollio          7 South Hunterdon HS       13:24    68
111 Samantha Krieger       7 Lacey Township Middl     13:29    69
112 Sharon Um              0 Rosa Middle School       13:29    70
113 Julia Daly             6 Dwight - Englewood S     13:43    --
114 Cindy Syren           10 Holmdel HS               13:57    71
115 Emily McNeill          0 Cedar Drive Middle S     14:01    --
116 Braden Glenn           6 St. Patrick MS           14:02    --
117 Hailey Carskaddan      7 Lacey Township Middl     14:03    72
118 Stephanie Cicinello    7 Lacey Township Middl     14:04    73
119 sophia jimenez         8 St. Bartholomew Midd     14:13    74
120 Luese Ufuah            7 Franklin Middle Scho     14:14    --
121 Julianna Schaefer      0 Cedar Drive Middle S     14:19    --
122 Alexandra Stortz       0 Cedar Drive Middle S     14:23    --
123 Sophie Montgomery      0 Cedar Drive Middle S     14:24    --
124 Alana Fleck           10 Holmdel HS               14:26    --
125 Chloe Curtis           0 Cedar Drive Middle S     14:27    --
126 Shelley Merhav         9 Holmdel HS               14:31    --
127 Gwen Alberici          0 Sacred Heart Element     14:34    --
128 Amanda DeFalco         0 Cedar Drive Middle S     14:37    --
129 Ahjure Barnes William  8 Franklin Middle Scho     14:42    --
130 Maggie Colquitt        6 Dwight - Englewood S     14:42    --
131 Korri Blue             7 Franklin Middle Scho     14:43    --
132 Saima Jamal              Thomas Jefferson MS      14:43    --
133 Katie Ferro            0 Rosa Middle School       14:45    75
134 Mary Kathryn Patti     0 Rosa Middle School       14:47    76
135 Ava McCoy              8 Grace Church School      14:49    --
136 Carissa Rincon           Thomas Jefferson MS      14:52    --
137 Kayla Barnes           0 Cedar Drive Middle S     14:58    --
138 Rosemary Aydin         0 Cedar Drive Middle S     14:60    --
139 Emiliy Bell            7 St. Bartholomew Midd     15:08    77
140 Allison Tkacenko       6 St. Bartholomew Midd     15:09    78
141 Stephanie Atzingen     6 St. Bartholomew Midd     15:11    79
142 Catherine Gibson       0 Cedar Drive Middle S     15:14    --
143 Laura Carter           0 Rosa Middle School       15:15    --
144 Ellie Weinberg         0 Rosa Middle School       15:18    --
145 Sarah Gunther          6 Woodstown Middle Sch     15:23    80
146 Cara Stortz            0 Cedar Drive Middle S     15:24    --
147 Micaila D'Angelico     8 Lacey Township Middl     15:26    --
148 Faith Wright           8 Lacey Township Middl     15:27    --
149 Nicole Hebert          7 Saints John & Paul S     15:30    81
150 Madison Martinez       0 Cedar Drive Middle S     15:31    --
151 Catherine Aljian       0 Cedar Drive Middle S     15:37    --
152 Ashley Guarnaccia      9 Holmdel HS               15:57    --
153 Sarah Chodnicki        9 Holmdel HS               16:03    --
154 Morgan McRae           8 Lacey Township Middl     16:09    --
155 Kimberly Garpestad     0 Sacred Heart Element     16:12    --
156 Easha Balar            0 Cedar Drive Middle S     16:31    --
157 Tara Miner             7 South Hunterdon HS       16:38    82
158 Tara Miner             7 South Hunterdon HS       16:52    83
159 Ash Nair               7 Holmdel HS               16:54    --
160 Anahi Diaz             8 Franklin Middle Scho     17:01    --
161 Ashley Lucarini        7 South Hunterdon HS       17:12    84
162 Peyton Meadows         8 Lacey Township Middl     17:31    --
163 Shelby Burns           7 Lacey Township Middl     17:34    --

               MS Girls 2400 Meter Run Team Scores               
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Southern Reg. Middle   44      6    8    9   10   11   21   23  
      Total Time: 51:51      Average: 10:22.18      1-5 Split: 24
  2 Bethlehem Township M   54      2    4   12   14   22   24   36  
      Total Time: 51:06      Average: 10:13.04      1-5 Split: 1:41
  3 William Annin Middle   113    15   16   17   28   37   42    -  
      Total Time: 54:26      Average: 10:53.03      1-5 Split: 49
  4 Franklin Middle Scho   124     3   25   27   30   39   41   53  
      Total Time: 54:11      Average: 10:50.11      1-5 Split: 1:56
  5 Cedar Drive Middle S   154    19   20   29   35   51   54   59  
      Total Time: 56:11      Average: 11:14.04      1-5 Split: 1:30
  6 Saints John & Paul S   170     1    5   31   52   81    -    -  
      Total Time: 57:58      Average: 11:35.53      1-5 Split: 6:32
  7 Holmdel HS             195    26   34   40   46   49   50   71  
      Total Time: 57:55      Average: 11:34.90      1-5 Split: 1:04
  8 St. Bartholomew Midd   214     7   13   43   74   77   78   79  
      Total Time: 1:01:60      Average: 12:23.92      1-5 Split: 4:46
  9 Lacey Township Middl   255    18   38   63   67   69   72   73  
      Total Time: 1:01:56      Average: 12:23.19      1-5 Split: 2:47
 10 Woodstown Middle Sch   264    32   33   57   62   80    -    -  
      Total Time: 1:03:32      Average: 12:42.29      1-5 Split: 4:05
 11 St. Patrick MS         266    45   47   56   58   60   64   65  
      Total Time: 1:01:47      Average: 12:21.30      1-5 Split: 59
 12 Rosa Middle School     278    44   48   55   61   70   75   76  
      Total Time: 1:02:38      Average: 12:31.54      1-5 Split: 1:44
 13 South Hunterdon HS     383    66   68   82   83   84    -    -  
      Total Time: 1:17:25      Average: 15:28.98      1-5 Split: 3:52


       MS Boys 2400 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Raymond Sellaro        0 Unattached                8:38    --
  2 Jun Omiya              8 Dwight - Englewood S      8:40     1
  3 Damani Wainwright      7 Franklin Middle Scho      8:58     2
  4 Xavier Seals           6 Woodstown Middle Sch      9:04     3
  5 William Cuthbertson    0 Sacred Heart Element      9:09     4
  6 Ethan Blake            8 Unattached                9:12    --
  7 Matthew Koerner        8 Unattached                9:13    --
  8 Matt Ryan              8 Woodstown Middle Sch      9:14     5
  9 Dylan Wachenfeld       0 William Annin Middle      9:15     6
 10 Kyle Foltz             0 Cedar Drive Middle S      9:18     7
 11 Gavin Richards         6 Unattached                9:22    --
 12 Patrick Bayeux         0 William Annin Middle      9:23     8
 13 Sam Sweeney              John Jay - Cross Riv      9:25    --
 14 Ryan Hunt              7 Unattached                9:27    --
 15 Luke Gauthier          8 Lacey Township Middl      9:29     9
 16 Liam Hoagland          0 Cedar Drive Middle S      9:30    10
 17 Ryan Lindrud           0 William Annin Middle      9:34    11
 18 Mark Pothen              Thomas Jefferson MS       9:35    12
 19 Justin Baylock         8 Holmdel HS                9:37    13
 20 Sean Snodgrass         7 Franklin Middle Scho      9:41    14
 21 Mikhail Vainblat       8 Tri-Valley                9:46    15
 22 Gregory Townsend       0 William Annin Middle      9:47    16
 23 Quarry Jack            0 Rosa Middle School        9:51    17
 24 Sean Gilligan          8 St. Patrick MS            9:55    18
 25 Alex Longo            10 Holmdel HS                9:57    19
 26 Jordan Lindstrom       6 Woodstown Middle Sch      9:59    20
 27 Colby Ehrhart          7 Bethlehem Township M     10:03    21
 28 Thomas Lotito          0 Sacred Heart Element     10:04    22
 29 Derek Ryan             8 Franklin Middle Scho     10:06    23
 30 Danny Varga            7 Bethlehem Township M     10:10    24
 31 Blessing Akinyelure    7 Franklin Middle Scho     10:10    25
 32 Samuel Lee             7 Franklin Middle Scho     10:11    26
 33 Jon Cronin             8 Lacey Township Middl     10:11    27
 34 Adrian Martinez-Costa  7 Lacey Township Middl     10:12    28
 35 Justin Dibsie          0 Cedar Drive Middle S     10:13    29
 36 Chris Klemm            8 Dwight - Englewood S     10:15    30
 37 michael d'esposito     8 St. Bartholomew Midd     10:22    31
 38 Oseghale Ufuah         8 Franklin Middle Scho     10:23    32
 39 Eric Zheng             9 Holmdel HS               10:23    33
 40 Travis Finley          0 Gloucester Catholic      10:25    --
 41 Marc Olivier           8 Calvary Christian        10:26    --
 42 Matt Schaefer          0 Cedar Drive Middle S     10:27    34
 43 Jonathan Santoro       0 Rosa Middle School       10:27    35
 44 Brendan Convery        9 Holmdel HS               10:29    36
 45 Malik Salem            0 Rosa Middle School       10:30    37
 46 Alfred Morales           Thomas Jefferson MS      10:31    38
 47 Alex Novello           7 St. Patrick MS           10:31    39
 48 Jonathan Chan          8 Calvary Christian        10:33    --
 49 Paul Ames              7 St. Patrick MS           10:33    40
 50 Jack Hermann           6 Unattached               10:35    --
 51 Elijah Field           8 Franklin Middle Scho     10:36    41
 52 AJ Van Brackle           Thomas Jefferson MS      10:36    42
 53 Sejay Noupin           7 Franklin Middle Scho     10:38    --
 54 Geremiah Styles        7 Franklin Middle Scho     10:38    --
 55 Lance Rondinelli       0 Sacred Heart Element     10:42    43
 56 Alec Hoffman           7 Dwight - Englewood S     10:42    44
 57 Ben Ciechon            0 Rosa Middle School       10:50    45
 58 Samuel Phillips        8 Lacey Township Middl     10:52    46
 59 Zane Mrazek            7 Lacey Township Middl     10:53    47
 60 Cody Shamro            7 Tri-Valley               10:55    48
 61 Christopher Meisner    7 Bethlehem Township M     10:56    49
 62 Chris Lawrence         9 Holmdel HS               10:58    50
 63 michael pacitti        8 St. Bartholomew Midd     10:58    51
 64 Nathaniel Orsag        8 Calvary Christian        10:59    --
 65 Agosto-Ginsberg David  7 Rosa Middle School       10:60    52
 66 Isaiah Belvin          7 Franklin Middle Scho     11:03    --
 67 Jack Lotito            0 Sacred Heart Element     11:04    53
 68 Ben Melle              6 Woodstown Middle Sch     11:04    54
 69 Dominic Santamaria     0 Cedar Drive Middle S     11:05    55
 70 Noah Gershon           0 Rosa Middle School       11:06    56
 71 Eric Kajor             8 St. Patrick MS           11:06    57
 72 Carter Dibsie          0 Cedar Drive Middle S     11:07    58
 73 Matt Festa             8 Tri-Valley               11:08    59
 74 Victor Chen            0 Rosa Middle School       11:10    60
 75 James McCallum         7 Bethlehem Township M     11:11    61
 76 Bo Caviezel              Saints John & Paul S     11:12    --
 77 Jimmy Paranzino        7 Woodstown Middle Sch     11:14    62
 78 Ronald Marrero         0 Rosa Middle School       11:17    --
 79 Rush Ehrhart           6 Bethlehem Township M     11:18    63
 80 Sean Kalikas           0 Sacred Heart Element     11:21    64
 81 Henry Emmanuel         6 St. Bartholomew Midd     11:22    65
 82 Steven Laureno         0 Sacred Heart Element     11:26    66
 83 Joseph Rosowicz        8 St. Patrick MS           11:28    67
 84 andrew tkacenko        8 St. Bartholomew Midd     11:32    68
 85 Aidan Tucker           0 Cedar Drive Middle S     11:35    69
 86 Ethan Anthony          8 St. Bartholomew Midd     11:35    70
 87 David Stortz           0 Cedar Drive Middle S     11:36    --
 88 Jerry Huang            9 Holmdel HS               11:39    71
 89 John Sakoutis          0 Cedar Drive Middle S     11:41    --
 90 Zach Higgins           7 Lacey Township Middl     11:43    72
 91 Aldrin Bustonera       0 Rosa Middle School       11:43    --
 92 Brett Bagley           8 Tri-Valley               11:44    73
 93 Ben Russell            7 Woodstown Middle Sch     11:45    74
 94 Michael Evans          0 Sacred Heart Element     11:48    75
 95 Jarrod Maloney         8 St. Patrick MS           11:50    76
 96 Brian Longa            0 Rosa Middle School       11:52    --
 97 Ryan Whispell          8 Woodstown Middle Sch     11:53    77
 98 Alex Geissler          0 Cedar Drive Middle S     11:55    --
 99 Sean Vowells           7 St. Patrick MS           11:57    78
100 Brandan Messenger      7 Lacey Township Middl     11:58    79
101 Anthony Blake          0 Cedar Drive Middle S     12:01    --
102 Thomas Andersen       10 Holmdel HS               12:03    80
103 Jack Cahalane          9 Holmdel HS               12:04    --
104 Lucas Sharp            9 Holmdel HS               12:05    --
105 Cameron Greene         6 St. Patrick MS           12:05    --
106 Steven Woolf           7 Lacey Township Middl     12:08    --
107 Tommy Corbertt         0 Sacred Heart Element     12:11    --
108 Tyler Lehr             8 Lacey Township Middl     12:14    --
109 Ethan Suggs            0 William Annin Middle     12:15    81
110 Brandon Piserchia      7 Lacey Township Middl     12:17    --
111 James Lipari           7 Lacey Township Middl     12:20    --
112 Frankie Windels        7 St. Patrick MS           12:20    --
113 Zivin Lee              8 Dwight - Englewood S     12:21    82
114 Joe Edwards            7 Tri-Valley               12:21    83
115 Max Schubert           0 Cedar Drive Middle S     12:22    --
116 Zach Schubert          0 Cedar Drive Middle S     12:22    --
117 John Kraft             7 St. Patrick MS           12:28    --
118 Christopher Russoniel  7 Franklin Middle Scho     12:30    --
119 Andrew Longa           0 Rosa Middle School       12:32    --
120 Melvin Jefferson         Thomas Jefferson MS      12:32    84
121 Zach Alagna            0 Cedar Drive Middle S     12:33    --
122 Zach Dienes            7 South Hunterdon HS       12:34    --
123 Philip Benderly        8 Dwight - Englewood S     12:37    85
124 dominick d'esposito    8 St. Bartholomew Midd     12:38    86
125 Connor Crisafulli      8 Lacey Township Middl     12:39    --
126 Rabin Ramnauth         7 Franklin Middle Scho     12:40    --
127 Christopher Strain     0 William Annin Middle     12:49    87
128 Patrick Krummack       8 Tri-Valley               12:53    88
129 Neal Gurland           6 Dwight - Englewood S     12:56    89
130 Ethan Otash            0 William Annin Middle     12:60    90
131 Dylan Carson           0 William Annin Middle     13:02    --
132 Joshua Pol             0 Rosa Middle School       13:03    --
133 Parth Savalia          7 Dwight - Englewood S     13:04    91
134 Kai Godbee               Thomas Jefferson MS      13:07    92
135 Alexander Lytle        7 Lacey Township Middl     13:11    --
136 Ralph Jin              9 Holmdel HS               13:15    --
137 Will Nash              6 St. Patrick MS           13:15    --
138 Ben Levin              7 Dwight - Englewood S     13:21    --
139 Sean McCaffrey         8 South Hunterdon HS       13:23    --
140 Liam Haggerty          0 Sacred Heart Element     13:24    --
141 Logan Baloy            8 Tri-Valley               13:24    93
142 Patrick Coombe         8 Tri-Valley               13:24    --
143 Mike Walton            7 Gloucester Catholic      13:27    --
144 Robert Johnson         7 South Hunterdon HS       13:30    --
145 James Alongi           8 Tri-Valley               13:32    --
146 Kenny Blake            0 Cedar Drive Middle S     13:33    --
147 Quinton Jones          0 Rosa Middle School       13:37    --
148 Vin Greco                Saints John & Paul S     13:40    --
149 Lukas Chrebet          0 Cedar Drive Middle S     13:45    --
150 Kenneth Horn           7 Lacey Township Middl     13:46    --
151 Kevin Martin           0 Cedar Drive Middle S     13:48    --
152 Omer Doar              0 Rosa Middle School       14:12    --
153 Evan Gershon           0 Rosa Middle School       14:13    --
154 Mark Gathman           0 Cedar Drive Middle S     14:19    --
155 Colin McHugh           7 Woodstown Middle Sch     14:33    --
156 John Koh               6 Dwight - Englewood S     14:55    --
157 Rudy LeDuc             6 Dwight - Englewood S     15:13    --
158 Vincent Kiechlin       0 Cedar Drive Middle S     15:14    --
159 Tony Celestino         0 Rosa Middle School       15:50    --
160 Nicholas Major         7 Lacey Township Middl     16:03    --
161 Donald Overby          6 Dwight - Englewood S     16:20    --
162 Jai Gupta              6 Dwight - Englewood S     17:01    --
163 Damani Wainwright      7 Franklin Middle Scho     18:37    --

               MS Boys 2400 Meter Run Team Scores                
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Franklin Middle Scho   90      2   14   23   25   26   32   41  
      Total Time: 49:03      Average: 9:48.55      1-5 Split: 1:14
  2 William Annin Middle   122     6    8   11   16   81   87   90  
      Total Time: 50:12      Average: 10:02.40      1-5 Split: 2:60
  3 Cedar Drive Middle S   135     7   10   29   34   55   58   69  
      Total Time: 50:31      Average: 10:06.04      1-5 Split: 1:47
  4 Woodstown Middle Sch   144     3    5   20   54   62   74   77  
      Total Time: 50:34      Average: 10:06.72      1-5 Split: 2:11
  5 Holmdel HS             151    13   19   33   36   50   71   80  
      Total Time: 51:21      Average: 10:16.11      1-5 Split: 1:21
  6 Lacey Township Middl   157     9   27   28   46   47   72   79  
      Total Time: 51:35      Average: 10:18.86      1-5 Split: 1:24
  7 Rosa Middle School     186    17   35   37   45   52   56   60  
      Total Time: 52:36      Average: 10:31.08      1-5 Split: 1:10
  8 Sacred Heart Element   186     4   22   43   53   64   66   75  
      Total Time: 52:18      Average: 10:27.58      1-5 Split: 2:13
  9 Bethlehem Township M   218    21   24   49   61   63    -    -  
      Total Time: 53:36      Average: 10:43.06      1-5 Split: 1:16
 10 St. Patrick MS         221    18   39   40   57   67   76   78  
      Total Time: 53:31      Average: 10:42.06      1-5 Split: 1:34
 11 Dwight - Englewood S   242     1   30   44   82   85   89   91  
      Total Time: 54:33      Average: 10:54.57      1-5 Split: 3:58
 12 Thomas Jefferson MS    268    12   38   42   84   92    -    -  
      Total Time: 56:19      Average: 11:15.69      1-5 Split: 3:32
 13 Tri-Valley             278    15   48   59   73   83   88   93  
      Total Time: 55:53      Average: 11:10.51      1-5 Split: 2:36
 14 St. Bartholomew Midd   285    31   51   65   68   70   86    -  
      Total Time: 55:48      Average: 11:09.42      1-5 Split: 1:14
Advertisements