Combined NJSIAA Girls

RaceTab 3 by MileSplit                Registered to: Tomahawk Timing, Tomahawk Timing

               NJSIAA South Sectional Combined - 11/9/2013 3:55:19 PM                
                        Delsea High School, Franklinville, NJ                        

                  Varsity Girls 5000 Meter Run                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Briana Gess           FR Haddonfield           18:05.00     1
  2 Bridget Flynn         SR Ocean City            18:22.00     2
  3 Vickie Ajimoko        SR Williamstown          18:24.00     3
  4 Mara Schiffhauer      SR Seneca                18:31.00     4
  5 Epiphany Grisbaum     JR Ocean City            18:37.00     5
  6 Camille Franklin      JR Lenape                18:40.00     6
  7 Joey Webb             SO Seneca                18:44.00     7
  8 Hannah Leskow         SR Toms River North      18:50.00     8
  9 Lauren Zodl           JR Pinelands             18:51.00     9
 10 Nina Bendixen         JR Shawnee               18:57.00    10
 11 Abby Gauthier            Lacey                 18:58.00    11
 12 Kaitlyn Mooney        SO Southern Regional     19:09.00    12
 13 Maddy Berman          SR Cherry Hill East      19:09.00    13
 14 Lexie Taylor          SR Washington            19:13.00    14
 15 Julia DeSpirito       SR Shawnee               19:13.00    15
 16 Morgan Arena          JR Shawnee               19:18.00    16
 17 Celine Mazzi          SR Delsea                19:19.00    17
 18 Victoria Thaler       SR Millville             19:19.00    --
 19 Genevieve Cickavage   JR Moorestown            19:20.00    18
 20 Sade Lavallias        SR Timber Creek          19:20.00    19
 21 Kaitlyn George        SR Toms River North      19:21.00    20
 22 Kara Bonner           FR Shawnee               19:22.00    21
 23 Alexa Fotopoulos      JR Toms River North      19:22.00    22
 24 Kiersten Lapp         SR Pitman                19:28.00    23
 25 Madyson Reilly        FR Toms River North      19:28.00    24
 26 Stephanie Flemming    SR Seneca                19:29.00    25
 27 Rachel Vick           FR Kingsway              19:32.00    26
 28 Cara Keevey           FR Shawnee               19:33.00    27
 29 McKenzie Springsteada SO Millville             19:36.00    --
 30 Rachel Stremme        JR Ocean City            19:37.00    28
 31 Jillian Troisi        SR Toms River North      19:40.00    29
 32 Claudia Wells         JR Kingsway              19:42.00    30
 33 Sarah Meighan         JR Pitman                19:44.00    31
 34 Morgan Blusewicz      SR Toms River East       19:44.00    32
 35 Monica Lee            JR Cherry Hill East      19:45.00    33
 36 Kristin Siegle        SO Buena                 19:47.00    34
 37 Melanie Edwards       JR Eastern Regional      19:49.00    35
 38 Meg Schroeter         FR Haddonfield           19:52.00    36
 39 Ally Moraschi         JR Cherokee              19:56.00    37
 40 Alexsus Vuocolo       SO Toms River South      19:57.00    38
 41 Lauren DeCoursey      JR Haddonfield           20:00.00    39
 42 Breanna Gleason          Cherokee              20:03.00    40
 43 Emma Bergman          SO Ocean City            20:04.00    41
 44 Jami Difilippo        SR Southern Regional     20:05.00    42
 45 Casey Hagstoz         SR Kingsway              20:06.00    43
 46 Kaitlin Donahue        9 Clearview             20:08.00    44
 47 Kirsten Horn          JR Seneca                20:10.00    45
 48 Meredith Steele       JR Ocean City            20:12.00    46
 49 Alicia Pipkin         SR Haddon Township       20:13.00    47
 50 Lauren Lynch          FR Haddonfield           20:13.00    48
 51 Katie Rauscher        FR Delsea                20:13.00    49
 52 Kara Clark            JR Kingsway              20:13.00    50
 53 Danielle Hassinger    JR Delsea                20:15.00    51
 54 Annika Merkh          FR Haddon Township       20:16.00    52
 55 Lindsay Hoffman       SO Seneca                20:16.00    53
 56 Briana Roberts        SO Pennsauken            20:16.00    --
 57 Alexa Gostovich       FR Haddonfield           20:19.00    54
 58 Hannah Vendetta       JR Pitman                20:22.00    55
 59 Alina Voelker         SR Moorestown            20:22.00    56
 60 Maeve Ryan            JR Lenape                20:23.00    57
 61 Julia Martone         SR Toms River North      20:23.00    58
 62 Emily Daiutolo           Sterling              20:26.00    59
 63 Lisa Testa            SR Buena                 20:28.00    60
 64 Melana Hammel         SR Southern Regional     20:28.00    61
 65 Janelle Shipotofsky   JR Timber Creek          20:29.00    62
 66 Gillian Schriever     JR Pinelands             20:30.00    63
 67 Hailey Bookwalter        Cherokee              20:31.00    64
 68 Julia Malpass         SR Shawnee               20:31.00    65
 69 Shannon Stang         SR Shawnee               20:32.00    66
 70 Abby Harris           SO Southern Regional     20:32.00    67
 71 Julia Forsman         JR Southern Regional     20:33.00    68
 72 Katharine Lynch       12 Clearview             20:33.00    69
 73 Carly Kenselaar       JR Eastern Regional      20:34.00    70
 74 Amanda Smith          JR Millville             20:34.00    --
 75 Alyssa Sanders        FR Pitman                20:35.00    71
 76 Taegan Field          FR Cherry Hill East      20:36.00    72
 77 Molly Bolinger        SR Haddonfield           20:37.00    73
 78 Melissa Guida            Lacey                 20:37.00    74
 79 Emily Schaeffer       10 Clearview             20:37.00    75
 80 Kiersten Montenero       Cherokee              20:38.00    76
 81 Emily Acton           SR Pennsville            20:39.00    77
 82 Roisin Breen          SR Kingsway              20:39.00    78
 83 Danielle DeSantis     SO Toms River North      20:39.00    79
 84 Emma Bean             JR Mainland              20:40.00    80
 85 Emily Davidson        SR Eastern Regional      20:40.00    81
 86 Tabitha MacKenzie     SR Hammonton             20:41.00    82
 87 Gina Testa            SR Buena                 20:42.00    83
 88 Emily McGee           SR Lenape                20:42.00    84
 89 Claire D'Antonio      SO Moorestown            20:44.00    85
 90 Mackenzie Nugent      FR Kingsway              20:44.00    86
 91 Elizabeth Gorman      SR Moorestown            20:45.00    87
 92 Julia Viola           SR Pitman                20:46.00    88
 93 Emily Forester        FR Mainland              20:46.00    89
 94 Bridget Kurp          SR Seneca                20:47.00    90
 95 Tara Thornton         FR Moorestown            20:48.00    91
 96 Rebecca McCormack     JR Cherry Hill East      20:50.00    92
 97 Greer Field           FR Cherry Hill East      20:51.00    93
 98 Gabby Vassalotti      SO Cherokee              20:52.00    94
 99 Clare Plunkett        SR Haddonfield           20:53.00    95
100 Taylor Phy            JR Oakcrest              20:53.00    96
101 Jennifer Strube       SR Eastern Regional      20:53.00    97
102 Isabella Moraschi     FR Cherokee              20:54.00    98
103 Madeline Brady        JR Ocean City            20:55.00    99
104 Julia Stumpf          10 Clearview             20:55.00   100
105 Morgan Shea              Cherokee              20:56.00   101
106 Jillian Costello         Lacey                 20:57.00   102
107 Aura Thoma            SR Moorestown            20:58.00   103
108 Jordan Hall           FR Seneca                21:03.00   104
109 Alyssa Condell        FR Timber Creek          21:03.00   105
110 Heather Warren        SO Moorestown            21:04.00   106
111 Elise Davenport       FR Salem                 21:05.00    --
112 Olivia Gerstenbacher   9 Schalick              21:09.00   107
113 Isabel Gallatig       FR Woodstown             21:10.00   108
114 Courtney Catlin       SO Pennsville            21:11.00   109
115 Annie Londregan       SR Lenape                21:14.00   110
116 Jessica Mullen        JR Delsea                21:15.00   111
117 Abbygaile Rios        11 Maple Shade           21:18.00   112
118 Emily LaBenski        SO West Deptford         21:18.00   113
119 Marissa Heino         FR Kingsway              21:18.00   114
120 Shannon Kearney       FR Toms River South      21:20.00   115
121 Julia Goldsmith       SR Eastern Regional      21:22.00   116
122 Jackie Askins         SR Vineland              21:25.00   117
123 Amanda Guida             Lacey                 21:27.00   118
124 Jill Ranes            SO Cherry Hill East      21:27.00   119
125 Brianna Dugan         SR West Deptford         21:30.00   120
126 Catherine Tistan       9 Clearview             21:30.00   121
127 Carrie Baeckstrom     FR Cherry Hill East      21:31.00   122
128 Brenna Vicente        JR Lenape                21:32.00   123
129 Brianni Martinez      JR Hammonton             21:33.00   124
130 Megan Heston          SO Washington            21:34.00   125
131 Mikala Gillespie      JR Ocean City            21:35.00   126
132 Katarina Schneider    FR West Deptford         21:38.00   127
133 Brianna Mays          SR Cedar Creek           21:44.00   128
134 Julia Leavitt            Lacey                 21:46.00   129
135 Amy Lombard              Sterling              21:49.00   130
136 Brielle Gulya         FR Pinelands             21:49.00   131
137 Carly Burnup          SR Southern Regional     21:50.00   132
138 Jennifer Plummer      JR Hammonton             21:51.00   133
139 Shelby McCarty        JR Delsea                21:54.00   134
140 Cindy Onuoha          JR Williamstown          21:54.00   135
141 Julia Marzocca        JR Cherry Hill West      21:55.00   136
142 Destiny Esquilin      SO Vineland              21:55.00   137
143 Eryka Colucci         JR Lenape                21:56.00   138
144 Kelly Glenn           FR Mainland              21:57.00   139
145 Gabrielle Rash        SO Cherry Hill West      21:57.00   140
146 Nicole Meskin         FR Eastern Regional      21:58.00   141
147 Erika Schoeneberg        Lacey                 22:02.00   142
148 Emily Johnston        SR Cherry Hill West      22:03.00   143
149 Jennifer Klavens      JR Washington            22:03.00   144
150 Jennifer Casale       JR Mainland              22:04.00   145
151 Marielle Indyg        SO Absegami              22:04.00   146
152 Klea Kalia            JR Mainland              22:09.00   147
153 Alex Shipley          SR Pennsville            22:11.00   148
154 Sophia Dybka           9 Maple Shade           22:13.00   149
155 Jessica Fraone        SR Oakcrest              22:13.00   150
156 Alyssa Fario          SO Overbrook             22:15.00   151
157 Rachael Donnelly      FR Buena                 22:15.00   152
158 Mackenzie Patterson   JR Delsea                22:16.00   153
159 Elizabeth Rosario     SR Toms River South      22:17.00   154
160 Geena DeFoor          SO Buena                 22:18.00   155
161 Candice Wilson        11 Camden Cty Tech Penn  22:19.00   156
162 Devon Campbell        SO Pennsville            22:21.00   157
163 Julia Rodgers         JR Woodstown             22:24.00   158
164 Emily Maul            FR Absegami              22:25.00   159
165 Dana Duffield         FR Lenape                22:26.00   160
166 Krystyn Diluigi       12 Clearview             22:26.00   161
167 Jannah Quigley        SO West Deptford         22:29.00   162
168 Valerie Pagano        SR Hammonton             22:29.00   163
169 Emily Roth            FR Pinelands             22:30.00   164
170 Hanna Dietrich           Cape May Co VT        22:33.00   165
171 Heather Ward          SO West Deptford         22:33.00   166
172 MacKenzie Thayres     JR West Deptford         22:33.00   167
173 Tomika Odrick         SR Lindenwold            22:36.00   168
174 Melissa Connelly      SR Cedar Creek           22:36.00   169
175 Cassidy Treanor          Egg Harbor            22:36.00    --
176 Jessica Scavelli      SO Williamstown          22:39.00   170
177 Angelena Boeta        FR Southern Regional     22:43.00   171
178 Kathleen Ngo          FR Absegami              22:43.00   172
179 Nigeria Crump            Camden Cty Tech Sick  22:44.00    --
180 Alexis Hart           FR Woodstown             22:45.00   173
181 Jessica Liepe         SO Oakcrest              22:47.00   174
182 Alexa Clark           FR Timber Creek          22:48.00   175
183 Aisha Muhammad        JR Oakcrest              22:50.00   176
184 Rachell Armstead      SO Millville             22:50.00    --
185 Monica Powers            Cape May Co VT        22:51.00   177
186 Darcy McLaughlin      FR Cedar Creek           22:52.00   178
187 Sara Reddy             9 Clearview             22:52.00   179
188 Danielle Schaw        FR Overbrook             22:53.00   180
189 Erin O'Connor         SO Barnegat              22:54.00    --
190 Rebeca Leash             Gloucester Co VT      22:54.00   181
191 Janessa Biondi        SO Buena                 22:55.00   182
192 Tiffany Dow           SO Pennsauken            22:56.00    --
193 Margit Applegate      SO Toms River South      22:57.00   183
194 Kady Markey           SR Williamstown          22:57.00   184
195 Sandy Ludewig         12 Schalick              22:58.00   185
196 Haley Batchlor        JR Delsea                23:00.00   186
197 Paige Pendleton       SO Pennsville            23:01.00   187
198 Julia Schenker        JR Cedar Creek           23:02.00   188
199 Samantha Berenato     JR Hammonton             23:03.00   189
200 Jennie Sabol          SO Woodstown             23:05.00   190
201 Katie Flournoy        SR Absegami              23:06.00   191
202 Caitlin Cassidy       JR Hammonton             23:07.00   192
203 Natalie Cowan         JR Hammonton             23:08.00   193
204 Sarah Camey           SR Mainland              23:08.00   194
205 Sarah Nagle           JR Mainland              23:09.00   195
206 Jo Carter                Sterling              23:10.00   196
207 Nisha Bagchi          JR Eastern Regional      23:10.00   197
208 Tia Higbee            SR Cumberland            23:11.00    --
209 Shayla Rivers         JR Winslow Township      23:13.00    --
210 Vanessa Cooper        SO Gloucester Co VT      23:14.00   198
211 Amani Finney          JR BCIT                  23:17.00   199
212 Frankie Parker        SO Haddon Township       23:18.00   200
213 Lauren Andrews        SR Williamstown          23:20.00   201
214 Ellie Lacey           FR Haddon Township       23:26.00   202
215 Liahnna Luckett       SO Overbrook             23:26.00   203
216 Haley Epley           SR Pitman                23:32.00   204
217 Annie Murphy          SR West Deptford         23:33.00   205
218 Johnson Lori-Ann      FR West Deptford         23:35.00    --
219 Tamara Kemp           SR Overbrook             23:36.00   206
220 Maddy Wyshinski       SR Pennsville            23:36.00   207
221 Caitrin Hall          JR Central Regional      23:36.00   208
222 Lexy Long             SO Gloucester City       23:40.00   209
223 Marissa Mastrando        Gateway/Woodbury      23:40.00   210
224 Megan Atkinson        JR Cedar Creek           23:41.00   211
225 Casey Owens           SR Cherry Hill West      23:41.00   212
226 Sarah Roche           SO Clayton               23:42.00    --
227 Rose McPherson        JR Gloucester City       23:43.00   213
228 Kellyn Madden         JR Haddon Township       23:44.00   214
229 Gabby Klotz           SR West Deptford         23:45.00    --
230 Pamela Myers          SO Oakcrest              23:45.00   215
231 Marissa Monaghan      JR Williamstown          23:45.00   216
232 Lieren Tyira          SO Haddon Township       23:49.00   217
233 Candace Boyle         JR Pinelands             23:50.00   218
234 Jordan Clark          SO Buena                 23:53.00   219
235 Micaela Urquhart      SR Middle Township       23:54.00   220
236 Erin Haddon           12 Maple Shade           23:55.00   221
237 Christine Lavallias   SO Timber Creek          23:55.00   222
238 Ariel Golley          JR Overbrook             23:57.00   223
239 Jordan Bethune        SO Central Regional      23:57.00   224
240 Monique Mullings      SR Pleasantville        24:00:00.    --
241 Ashley Fackler        JR Cumberland           24:00:00.    --
242 Emily Farschon           Cape May Co VT       24:01:00.   225
243 Maria Breggren           Gateway/Woodbury     24:01:00.   226
244 Marissa Molitores     SR Toms River East      24:03:00.   227
245 Esmeralda Gonzalez    10 Camden Cty Tech Penn 24:04:00.   228
246 Kayla Garcia          SO Vineland             24:04:00.   229
247 Rachel Paduani           Egg Harbor           24:06:00.    --
248 Jasmine Smith            Gateway/Woodbury     24:10:00.   230
249 Samantha Mingori      JR Lindenwold           24:12:00.   231
250 Jessica Talotta       JR Overbrook            24:13:00.   232
251 Amanda Grissman       SR Vineland             24:16:00.   233
252 Kara Barone           SO West Deptford        24:17:00.    --
253 Marisa Ragone         FR Washington           24:19:00.   234
254 Erika Diaz            12 Maple Shade          24:21:00.   235
255 Kaylee Mankow         FR Cedar Creek          24:22:00.   236
256 Jane Stanton          SR Haddon Heights       24:27:00.    --
257 Christina Chang       12 Riverside            24:28:00.    --
258 Natalie Hopkins       SR Timber Creek         24:28:00.   237
259 Andrea Alleyne        SR Barnegat             24:29:00.    --
260 Esther Folaranmi      SR Williamstown         24:29:00.   238
261 Safia Watkins            Sterling             24:34:00.   239
262 Jessica Saunders         Gateway/Woodbury     24:36:00.   240
263 Kylah Perry           SR Lindenwold           24:41:00.   241
264 Cheyenne Mobley          Camden Cty Tech Sick 24:42:00.    --
265 Amy Depietro             Cape May Co VT       24:44:00.   242
266 Harmony Cream            Sterling             24:45:00.   243
267 Shalisa Aquino           Gateway/Woodbury     24:45:00.   244
268 Allison Larkin        JR Barnegat             24:48:00.    --
269 Siani Bailey          11 Camden Cty Tech Penn 24:48:00.   245
270 Alyssa Paluch            Cape May Co VT       24:49:00.   246
271 Nakima Mayo           SO BCIT                 24:49:00.   247
272 Meagan Altieri        SO Overbrook            24:51:00.   248
273 Angelika Gould        SO Bridgeton            24:51:00.    --
274 Katie Zizzamia        12 Maple Shade          24:52:00.   249
275 Kelly Mulvaney        FR Toms River East      24:55:00.   250
276 Juliet Mueller        SR Central Regional     24:59:00.   251
277 Stephanie Mendez      11 Camden Cty Tech Penn 25:03:00.   252
278 Erin Foley            SO Absegami             25:03:00.   253
279 Tanner Joyner         JR Woodstown            25:04:00.   254
280 Lynnette Ramsay       SR Toms River East      25:05:00.   255
281 Jenn Lowe                New Egypt            25:08:00.    --
282 Megan Hawkes          SO Gloucester Co VT     25:08:00.   256
283 Isabella Wiley        FR Toms River East      25:10:00.   257
284 Kayla Reyes           JR Central Regional     25:12:00.   258
285 Sydney Wheaton        SR Middle Township      25:16:00.   259
286 Andrea Ruiz           FR Vineland             25:16:00.   260
287 Cassidy Long          11 Schalick             25:27:00.   261
288 Dominique Arrigo         Sterling             25:28:00.   262
289 Rose Vermette         SO Haddon Township      25:29:00.   263
290 Madeline Hernandez    FR Lindenwold           25:34:00.   264
291 Chelsea Amy           JR Gloucester City      25:35:00.   265
292 Claire Licata         JR Toms River South     25:37:00.   266
293 Emily Sachs           SR Cherry Hill West     25:37:00.   267
294 Caroline Brown        SR Washington           25:38:00.   268
295 Aliza Shoultz            Camden Cty Tech Sick 25:39:00.    --
296 Nina Kenney           SO Toms River South     25:41:00.   269
297 Megan Young           SR Central Regional     25:41:00.   270
298 Cynthia Garcia        FR Cumberland           25:42:00.    --
299 Jeislyn Ayala         11 Camden Cty Tech Penn 25:43:00.   271
300 Raven Williams        SO Timber Creek         25:44:00.   272
301 Carly Flood            9 Maple Shade          25:45:00.   273
302 Julianna Riggitano    SR Middle Township      25:47:00.   274
303 Morgan Soultz         JR Woodstown            25:48:00.   275
304 Cinthia Bonilla       SR Lindenwold           25:50:00.   276
305 Brianna Monroe           Triton               25:52:00.    --
306 Alyson Cathcart       FR Haddon Heights       25:55:00.    --
307 Kylynn Hyson          FR Cumberland           26:00:00.    --
308 Jainajua Reed         SO West Deptford        26:02:00.    --
309 Danielle Scardino     JR Oakcrest             26:02:00.   277
310 Idalis Santana        FR Cedar Creek          26:03:00.   278
311 Christina Chinnici    12 Schalick             26:04:00.   279
312 Aubree Tomasello      JR Oakcrest             26:04:00.   280
313 Malia Caminos         SO Middle Township      26:05:00.   281
314 Hannah Maefitano         Gateway/Woodbury     26:09:00.   282
315 Nosaja Echevarria     FR Vineland             26:12:00.   283
316 Kristen Holloway      JR Cherry Hill West     26:16:00.   284
317 Nikki Velez           SO Gloucester City      26:19:00.   285
318 Kaylee Lovern         SO Gloucester City      26:23:00.   286
319 Nevada DeFord         FR Audubon              26:28:00.   287
320 Shirley Luo              Egg Harbor           26:28:00.    --
321 Chelsea Murphy        FR Vineland             26:34:00.   288
322 Caroline Boroughs     FR Gloucester Co VT     26:35:00.   289
323 Kaylee Williams       JR Pinelands            26:36:00.   290
324 Sam Simila            JR Gloucester Co VT     26:39:00.   291
325 Sara Arnold           SR Audubon              26:40:00.   292
326 Sarah Doherty            Cape May Co VT       26:46:00.   293
327 Arianna Melton           Sterling             26:48:00.   294
328 Tatianna Mickens      FR Pinelands            26:48:00.   295
329 Megan Thomson         SO Middle Township      27:01:00.   296
330 Megan Kenderdine      FR Washington           27:11:00.   297
331 Gianny Morales        SO Central Regional     27:12:00.   298
332 Lindsey Bone          12 Schalick             27:13:00.   299
333 Sara Taylor              Paulsboro            27:14:00.    --
334 Madison Akins         SR Toms River South     27:18:00.   300
335 Mariby Madrigal          New Egypt            27:21:00.    --
336 Jil Applegate         SR Barnegat             27:23:00.    --
337 Valerie Kitchen       11 Camden Cty Tech Penn 27:30:00.   301
338 Dinae DeMayo          JR Wildwood             27:31:00.    --
339 Gabby Toth            FR Middle Township      27:31:00.   302
340 Gabrielle Bing        SO Gloucester Co VT     27:32:00.   303
341 Sherlana Forgenie     FR BCIT                 27:46:00.   304
342 Aniyah Ijames         SO BCIT                 27:47:00.   305
343 Brittany Rodriguez    12 Schalick             27:51:00.   306
344 Aaliyah Burton        SR Lindenwold           27:54:00.   307
345 Monica Mcgrath        SO Wildwood             28:17:00.    --
346 Madison Kelly         SO Woodstown            28:17:00.   308
347 Alexis Petti          11 Riverside            28:18:00.    --
348 Nina Verissimo        SR Central Regional     28:32:00.   309
349 Tania Claudio         JR Wildwood             28:42:00.    --
350 Anna Drew             FR Haddon Heights       28:45:00.    --
351 Isabella Fanucci      11 Schalick             28:50:00.   310
352 Pauline Sanchez       12 Riverside            29:00:00.    --
353 Emily Massi           SR Audubon              29:11:00.   311
354 Trish Daly               New Egypt            29:18:00.    --
355 Grail Fangayen        SR Middle Township      29:27:00.   312
356 Alexis Barton         SO Gloucester City      29:38:00.   313
357 Iasha Beeks           SO Lindenwold           29:40:00.   314
358 Johnna Heller         SO Pennsville           29:58:00.   315
359 Casey Lucas           FR Wildwood             30:00:00.    --
360 Jeraca Marsh          JR BCIT                 30:16:00.   316
361 Sage Rubeo            JR Audubon              31:06:00.   317
362 Anastaxia Delgado     JR Audubon              31:06:00.   318
363 Hassana Hameed        JR Bridgeton            31:12:00.    --
364 Ninoshka Burgos       12 Camden Cty Tech Penn 31:18:00.   319
365 Kelsey Vespe          FR Audubon              32:28:00.   320
366 Veronica Tortella     JR Gloucester Co VT     48:00:00.   321

            Varsity Girls 5000 Meter Run Team Scores             
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Shawnee                89     10   15   16   21   27   65   66  
      Total Time: 1:36:23      Average: 19:16.60      1-5 Split: 36
  2 Toms River North       103     8   20   22   24   29   58   79  
      Total Time: 1:36:41      Average: 19:20.20      1-5 Split: 50
  3 Ocean City             122     2    5   28   41   46   99   126 
      Total Time: 1:36:52      Average: 19:22.40      1-5 Split: 1:50
  4 Seneca                 134     4    7   25   45   53   90   104 
      Total Time: 1:37:10      Average: 19:26.00      1-5 Split: 1:45
  5 Haddonfield            178     1   36   39   48   54   73   95  
      Total Time: 1:38:29      Average: 19:41.80      1-5 Split: 2:14
  6 Kingsway               227    26   30   43   50   78   86   114 
      Total Time: 1:40:12      Average: 20:02.40      1-5 Split: 1:07
  7 Southern Regional      250    12   42   61   67   68   132  171 
      Total Time: 1:40:47      Average: 20:09.40      1-5 Split: 1:24
  8 Pitman                 268    23   31   55   71   88   204   -  
      Total Time: 1:40:55      Average: 20:11.00      1-5 Split: 1:18
  9 Cherry Hill East       303    13   33   72   92   93   119  122 
      Total Time: 1:41:11      Average: 20:14.20      1-5 Split: 1:42
 10 Cherokee               311    37   40   64   76   94   98   101 
      Total Time: 1:42:00      Average: 20:24.00      1-5 Split: 56
 11 Moorestown             337    18   56   85   87   91   103  106 
      Total Time: 1:41:59      Average: 20:23.80      1-5 Split: 1:28
 12 Delsea                 362    17   49   51   111  134  153  186 
      Total Time: 1:42:56      Average: 20:35.20      1-5 Split: 2:35
 13 Lenape                 380     6   57   84   110  123  138  160 
      Total Time: 1:42:31      Average: 20:30.20      1-5 Split: 2:52
 14 Eastern Regional       399    35   70   81   97   116  141  197 
      Total Time: 1:43:18      Average: 20:39.60      1-5 Split: 1:33
 15 Clearview              409    44   69   75   100  121  161  179 
      Total Time: 1:43:43      Average: 20:44.60      1-5 Split: 1:22
 16 Lacey                  434    11   74   102  118  129  142   -  
      Total Time: 1:43:45      Average: 20:45.00      1-5 Split: 2:48
 17 Buena                  484    34   60   83   152  155  182  219 
      Total Time: 1:45:30      Average: 21:06.00      1-5 Split: 2:31
 18 Timber Creek           583    19   62   105  175  222  237  272 
      Total Time: 1:47:35      Average: 21:31.00      1-5 Split: 4:35
 19 Pinelands              585     9   63   131  164  218  290  295 
      Total Time: 1:47:30      Average: 21:30.00      1-5 Split: 4:59
 20 Mainland               600    80   89   139  145  147  194  195 
      Total Time: 1:47:36      Average: 21:31.20      1-5 Split: 1:29
 21 Pennsville             678    77   109  148  157  187  207  315 
      Total Time: 1:49:23      Average: 21:52.60      1-5 Split: 2:22
 22 West Deptford          688    113  120  127  162  166  167  205 
      Total Time: 1:49:28      Average: 21:53.60      1-5 Split: 1:15
 23 Hammonton              691    82   124  133  163  189  192  193 
      Total Time: 1:49:37      Average: 21:55.40      1-5 Split: 2:22
 24 Williamstown           693     3   135  170  184  201  216  238 
      Total Time: 1:49:14      Average: 21:50.80      1-5 Split: 4:56
 25 Haddon Township        715    47   52   200  202  214  217  263 
      Total Time: 1:50:57      Average: 22:11.40      1-5 Split: 3:31
 26 Toms River South       756    38   115  154  183  266  269  300 
      Total Time: 27:03:31      Average: 5:24:42.20      1-5 Split: 25:17:03
 27 Washington             785    14   125  144  234  268  297   -  
      Total Time: 50:59:50      Average: 10:11:58.00      1-5 Split: 25:18:47
 28 Oakcrest               811    96   150  174  176  215  277  280 
      Total Time: 1:52:28      Average: 22:29.60      1-5 Split: 2:52
 29 Sterling               867    59   130  196  239  243  262  294 
      Total Time: 50:24:25      Average: 10:04:53.00      1-5 Split: 24:24:34
 30 Cedar Creek            874    128  169  178  188  211  236  278 
      Total Time: 1:53:55      Average: 22:47.00      1-5 Split: 1:57
 31 Woodstown              883    108  158  173  190  254  275  308 
      Total Time: 26:33:24      Average: 5:18:40.80      1-5 Split: 24:42:50
 32 Cherry Hill West       898    136  140  143  212  267  284   -  
      Total Time: 27:06:36      Average: 5:25:19.20      1-5 Split: 25:15:05
 33 Absegami               921    146  159  172  191  253   -    -  
      Total Time: 26:33:18      Average: 5:18:39.60      1-5 Split: 24:40:56
 34 Overbrook              963    151  180  203  206  223  232  248 
      Total Time: 1:56:07      Average: 23:13.40      1-5 Split: 1:42
 35 Maple Shade            966    112  149  221  235  249  273   -  
      Total Time: 50:20:26      Average: 10:04:05.20      1-5 Split: 24:30:42
 36 Vineland               976    117  137  229  233  260  283  288 
      Total Time: 74:19:20      Average: 14:51:52.00      1-5 Split: 24:54:35
 37 Toms River East       1021    32   227  250  255  257   -    -  
      Total Time: 99:32:44      Average: 19:54:32.80      1-5 Split: 24:50:16
 38 Cape May Co VT        1055    165  177  225  242  246  293   -  
      Total Time: 74:19:24      Average: 14:51:52.80      1-5 Split: 24:26:27
 39 Schalick              1131    107  185  261  279  299  306  310 
      Total Time: 79:28:07      Average: 15:53:37.40      1-5 Split: 26:51:51
 40 Gateway/Woodbury      1150    210  226  230  240  244  282   -  
      Total Time: 97:55:40      Average: 19:35:08.00      1-5 Split: 24:21:20
 41 Camden Cty Tech Penn  1152    156  228  245  252  271  301  319 
      Total Time: 100:00:19      Average: 20:00:03.80      1-5 Split: 25:20:41
 42 Lindenwold            1180    168  231  241  264  276  307  314 
      Total Time: 100:39:36      Average: 20:07:55.20      1-5 Split: 25:27:24
 43 Central Regional      1211    208  224  251  258  270  298  309 
      Total Time: 76:39:33      Average: 15:19:54.60      1-5 Split: 25:17:24
 44 Gloucester Co VT      1215    181  198  256  289  291  303  321 
      Total Time: 79:08:08      Average: 15:49:37.60      1-5 Split: 26:16:06
 45 Gloucester City       1258    209  213  265  285  286  313   -  
      Total Time: 79:04:23      Average: 15:48:52.60      1-5 Split: 25:59:20
 46 Middle Township       1330    220  259  274  281  296  302  312 
      Total Time: 104:32:54      Average: 20:54:34.80      1-5 Split: 26:37:06
 47 BCIT                  1371    199  247  304  305  316   -    -  
      Total Time: 111:01:17      Average: 22:12:15.40      1-5 Split: 29:52:43
 48 Audubon               1525    287  292  311  317  318  320   -  
      Total Time: 144:31:00      Average: 28:54:12.00      1-5 Split: 4:38:00
Advertisements