7/12– USATF Region 2 Thursday

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 7/15/2018 06:56 PM
USATF Hershey National Junior Olympic Track & Field Championships - 7/12/2018 t
                             Region 2 Championship                             
                           The College of New Jersey                           
                                    Results                                    
 
Outdoor Pentathlon: #5 800 Meter Run 11-12 Division Girls Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Region 2: R 2:36.65  7/6/2017    Catherine Guilfoyle, River City E         
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Spoor, Danya                 WolfPack Tra           2:34.41R    639
  2 Guilfoyle, Catherine         River City E           2:36.99     608
  3 Beasley, Dahlia              Willis/Camde           2:45.01     517
  4 Gibbons, Keira               Willis/Camde           2:45.64     510
  5 Davis, Kiara                 Delaware Eli           2:47.45     490
  6 Brackett, Kezia              Willis/Camde           2:50.93     454
  7 Concepcion, Isabel           East Alleghe           2:51.37     449
  8 Troxler-Scott, Zephaniah     Next Level A           2:53.29     430
  9 Tarlue, Alexis               Delaware Eli           2:54.62     417
 10 Brawner, Ma'syiah            Millville Tr           2:57.46     389
 11 Karabinos, Chloe             Mountain Top           2:57.82     386
 12 Krehlik, Ava                 Inferno                3:16.21     229
 
Outdoor Pentathlon: #1 80 Meter Hurdles 11-12 Division Girls Outdoor Pentathlon
===============================================================================
    Region 2: R 13.77  7/6/2017    Alexandra Bonn, Westfield Ar                
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Gibbons, Keira               Willis/Camde             13.08R +0.0  3    980
  2 Guilfoyle, Catherine         River City E             13.93  +0.0  2    855
  3 Tarlue, Alexis               Delaware Eli             14.68  +0.0  1    751
  4 Brawner, Ma'syiah            Millville Tr             14.79  +0.0  1    736
  5 Beasley, Dahlia              Willis/Camde             15.14  +0.0  3    691
  6 Spoor, Danya                 WolfPack Tra             15.94  +0.0  2    591
  7 Brackett, Kezia              Willis/Camde             16.10  +0.0  2    572
  8 Concepcion, Isabel           East Alleghe             16.29  +0.0  1    549
  9 Krehlik, Ava                 Inferno                  16.35  +0.0  2    542
 10 Karabinos, Chloe             Mountain Top             16.41  +0.0  1    536
 11 Davis, Kiara                 Delaware Eli             16.91  +0.0  3    479
 12 Troxler-Scott, Zephaniah     Next Level A             21.18  +0.0  3    119
 
Outdoor Pentathlon: #2 High Jump 11-12 Division Girls Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.30m  7/6/2017    Alexandra Bonn, Westfield Ar                
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Beasley, Dahlia              Willis/Camde             1.40mR   4-07.00    512
     1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 
        O    O    O  XXO  XXO  XXX 
  2 Brawner, Ma'syiah            Millville Tr             1.35mR   4-05.00    460
     1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 
        O    O    O    O   XO  XXO    O  XXX 
  2 Tarlue, Alexis               Delaware Eli             1.35mR   4-05.00    460
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 
        O    O    O    O    O  XXO  XXX 
  2 Guilfoyle, Catherine         River City E             1.35mR   4-05.00    460
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 
        O    O    O    O    O    O  XXX 
  5 Spoor, Danya                 WolfPack Tra             1.30mR   4-03.25    409
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 
        O    O    O    O    O  XXX 
  5 Krehlik, Ava                 Inferno                  1.30mR   4-03.25    409
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 
        O    O    O    O  XXO  XXX 
  5 Gibbons, Keira               Willis/Camde             1.30mR   4-03.25    409
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 
        O    O    O    O   XO  XXX 
  8 Karabinos, Chloe             Mountain Top             1.25m    4-01.25    359
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 
        O    O    O    O  XXX 
  9 Davis, Kiara                 Delaware Eli             1.20m    3-11.25    312
     1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 
        O    O   XO    O  XXX 
 10 Concepcion, Isabel           East Alleghe             1.15m    3-09.25    266
     1.05 1.10 1.15 1.20 
       XO   XO  XXO  XXX 
 11 Brackett, Kezia              Willis/Camde             1.05m    3-05.25    180
     1.05 1.10 
        O  XXX 
 -- Troxler-Scott, Zephaniah     Next Level A                NH            
     1.05 
      XXX 
 
Outdoor Pentathlon: #4 Long Jump 11-12 Division Girls Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Region 2: R 4.71m  7/6/2017    Alexandra Bonn, Westfield Ar                
    Name                    Year Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Tarlue, Alexis               Delaware Eli             4.72mR +0.0  15-06.00    485
     4.72m(+0.0) 4.44m(+0.0) 4.51m(0.3)            
  2 Davis, Kiara                 Delaware Eli             4.52m  -1.0  14-10.00    433
     4.52m(-1.0) 4.03m(-1.3) 4.00m(0.2)            
  3 Brawner, Ma'syiah            Millville Tr             4.40m  +0.0  14-05.25    403
     4.32m(-0.9) 3.97m(-1.0) 4.40m(+0.0)            
  4 Gibbons, Keira               Willis/Camde             4.37m  +0.0  14-04.00    396
     4.03m(-1.5) 4.03m(-1.4) 4.37m(+0.0)            
  5 Beasley, Dahlia              Willis/Camde             4.12m  -1.2  13-06.25    336
     4.07m(-0.1) 4.12m(-1.2) 3.33m(+0.0)            
  5 Guilfoyle, Catherine         River City E             4.12m  -1.1  13-06.25    336
     4.12m(-1.1) 4.08m(+0.0) 3.89m(+0.0)            
  7 Brackett, Kezia              Willis/Camde             3.94m  +0.0  12-11.25    294
     FOUL(0.5) FOUL(+0.0) 3.94m(+0.0)            
  8 Spoor, Danya                 WolfPack Tra             3.90m  +0.0  12-09.50    285
     3.69m(-1.6) 3.71m(+0.0) 3.90m(+0.0)            
  9 Concepcion, Isabel           East Alleghe             3.81m  -1.1  12-06.00    265
     3.76m(-0.7) 3.81m(-1.1) 3.71m(+0.0)            
 10 Krehlik, Ava                 Inferno                  3.77m  +0.0  12-04.50    257
     3.69m(-1.9) 3.74m(-1.7) 3.77m(+0.0)            
 11 Karabinos, Chloe             Mountain Top             3.50m  -1.2  11-05.75    200
     3.24m(+0.0) 3.50m(-1.2) 3.46m(1.2)            
 12 Troxler-Scott, Zephaniah     Next Level A             3.02m  +0.0   9-11.00    110
     FOUL(-1.0) 3.02m(+0.0) FOUL(+0.0)            
 
Outdoor Pentathlon: #3 Shot Put 11-12 Division Girls Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 7.01m  7/6/2017    Alexandra Bonn, Westfield Ar                
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Guilfoyle, Catherine         River City E             8.19mR  26-10.50    412
      8.10m  8.17m  8.19m            
  2 Davis, Kiara                 Delaware Eli             6.46m   21-02.50    301
      6.38m  6.46m  6.19m            
  3 Tarlue, Alexis               Delaware Eli             6.23m   20-05.25    286
      6.23m  6.08m  6.13m            
  4 Concepcion, Isabel           East Alleghe             5.68m   18-07.75    251
      5.60m  5.68m               
  5 Karabinos, Chloe             Mountain Top             5.60m   18-04.50    246
      5.20m  5.43m  5.60m            
  6 Gibbons, Keira               Willis/Camde             5.58m   18-03.75    245
      5.36m  5.58m  4.62m            
  7 Brackett, Kezia              Willis/Camde             5.50m   18-00.50    240
      4.65m  5.16m  5.50m            
  8 Beasley, Dahlia              Willis/Camde             5.34m   17-06.25    230
      5.05m  5.34m  4.54m            
  9 Krehlik, Ava                 Inferno                  5.23m   17-02.00    223
      5.18m     5.23m            
 10 Spoor, Danya                 WolfPack Tra             5.22m   17-01.50    222
      4.50m  4.71m  5.22m            
 11 Troxler-Scott, Zephaniah     Next Level A             5.14m   16-10.50    217
         5.02m  5.14m            
 12 Brawner, Ma'syiah            Millville Tr             4.72m   15-06.00    191
      4.38m  4.33m  4.72m            
 
Outdoor Pentathlon: #5 800 Meter Run 13-14 Division Girls Outdoor Pentathlon
==========================================================================
    Region 2: R 2:33.12  7/6/2017    Amirah Beasley, Willis/Camde              
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brewer, Corinn               Valley Speed           2:18.35R  2    846
  2 Craig, Bryanna               Millville Tr           2:26.89R  2    732
  3 Spoor, Elsa                  WolfPack Tra           2:28.47R  1    712
  4 Wilson, Faith                Mountain Top           2:29.53R  1    699
  5 Dean, Djassi                 Willis/Camde           2:38.89   2    586
  6 Bonn, Alexandra              Westfield Ar           2:42.26   2    547
  7 Marks, Ryleigh               Trojan Track           2:49.89   2    465
  8 Craig, Autumn                Millville Tr           2:55.73   2    406
  9 Ellis, Leah                  Millville Tr           3:01.34   2    353
 10 Chitty, Octavia              Midas Track            3:02.41   1    343
 11 Lambie, Gretchen             Mountain Top           3:03.30   1    335
 12 Proskin, Morgan              Valley Speed           3:06.17   1    310
 13 Jennings - Scott, Giovan     West Chester           3:13.81   2    248
 14 Jiles, Jaidyn                River City E           3:20.27   1    200
 
Outdoor Pentathlon: #1 100 Meter Hurdles 13-14 Division Girls Outdoor Pentathlon
===============================================================================
    Region 2: R 15.36  7/9/2015    Jayla Ellis, Next Level A                   
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Craig, Bryanna               Millville Tr             15.81  +0.0  3    738
  2 Avent, Kennedi               Willis/Camde             16.01   1.2  2    713
  3 Ellis, Leah                  Millville Tr             16.16  +0.0  1    695
  4 Marks, Ryleigh               Trojan Track             16.33  +0.0  1    674
  4 Bonn, Alexandra              Westfield Ar             16.33  +0.0  4    674
  6 Brewer, Corinn               Valley Speed             16.51   1.2  2    653
  7 Chitty, Octavia              Midas Track              17.92   1.2  2    497
  8 Dean, Djassi                 Willis/Camde             18.49   1.2  2    439
  9 Jennings - Scott, Giovan     West Chester             18.83  +0.0  3    406
 10 Proskin, Morgan              Valley Speed             19.05  +0.0  4    386
 11 Craig, Autumn                Millville Tr             19.53  +0.0  3    342
 12 Jiles, Jaidyn                River City E             19.62  +0.0  4    335
 13 Spoor, Elsa                  WolfPack Tra             19.88  +0.0  4    312
 14 Wilson, Faith                Mountain Top             20.09  +0.0  1    295
 15 Lambie, Gretchen             Mountain Top             21.71  +0.0  3    176
 
Outdoor Pentathlon: #3 High Jump 13-14 Division Girls Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.75m  7/6/2017    Tierra Hooker, Willis/Camde                 
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Spoor, Elsa                  WolfPack Tra             1.55m    5-01.00    678
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 
        P    P    P    P    P    P    P    O    O    O    O    O  XXX 
  1 Craig, Bryanna               Millville Tr             1.55m    5-01.00    678
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 
        P    P    P    P    P    P    P    P    O    O    O    O  XXX 
  1 Dean, Djassi                 Willis/Camde             1.55m    5-01.00    678
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 
        P    P    P    P    P    P    P    O    O   XO   XO    O  XXX 
  4 Ellis, Leah                  Millville Tr             1.50m    4-11.00    621
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 
        P    P    P    P    P    P    P    P   XO   XO  XXO  XXX 
  5 Brewer, Corinn               Valley Speed             1.45m    4-09.00    566
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 
        P    P    P    P    P    P    O    O    O   XO  XXX 
  5 Avent, Kennedi               Willis/Camde             1.45m    4-09.00    566
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 
        P    P    P    P    P    P    P    O    O  XXO  XXX 
  5 Craig, Autumn                Millville Tr             1.45m    4-09.00    566
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 
        P    P    P    P    P    P    P    O    O    O  XXX 
  8 Bonn, Alexandra              Westfield Ar             1.40m    4-07.00    512
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 
        P    P    P    P    P    O   XO   XO  XXO  XXX 
  9 Jennings - Scott, Giovan     West Chester             1.35m    4-05.00    460
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 
        P    P    P    P    P    P    P    O  XXX 
 10 Proskin, Morgan              Valley Speed             1.30m    4-03.25    409
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 
        P    P    P    P    P   XO  XXO  XXX 
 10 Marks, Ryleigh               Trojan Track             1.30m    4-03.25    409
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 
        P    P    P    P    O    O   XO  XXX 
 12 Jiles, Jaidyn                River City E             1.25m    4-01.25    359
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 
        P    P    P    O   XO    O  XXX 
 12 Chitty, Octavia              Midas Track              1.25m    4-01.25    359
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 
        P    P    P    P    P    O  XXX 
 14 Lambie, Gretchen             Mountain Top             1.20m    3-11.25    312
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 
        O   XO    O    O    O  XXX 
 14 Wilson, Faith                Mountain Top             1.20m    3-11.25    312
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 
        P    P    P    O    O  XXX 
 
Outdoor Pentathlon: #4 Long Jump 13-14 Division Girls Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Region 2: R 5.40m  7/6/2017    Tierra Hooker, Willis/Camde                 
    Name                    Year Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Craig, Bryanna               Millville Tr             5.03m  +0.0  16-06.00    567
     5.03m(+0.0) 4.98m(0.6) 4.89m(1.6)            
  2 Ellis, Leah                  Millville Tr             4.92m  +0.0  16-01.75    538
     4.84m(1.0) 4.48m(+0.0) 4.92m(+0.0)            
  3 Bonn, Alexandra              Westfield Ar             4.90m  +0.0  16-01.00    532
     FOUL(1.4) FOUL(+0.0) 4.90m(+0.0)            
  4 Marks, Ryleigh               Trojan Track             4.74m  +0.0  15-06.75    490
     4.31m(+0.0) 4.74m(+0.0) FOUL(+0.0)            
  5 Dean, Djassi                 Willis/Camde             4.60m  +0.0  15-01.25    454
     FOUL(+0.0) 4.60m(+0.0) 4.44m(1.3)            
  6 Brewer, Corinn               Valley Speed             4.59m  +0.0  15-00.75    451
     4.48m(+0.0) 4.59m(+0.0) 4.48m(-0.2)            
  7 Craig, Autumn                Millville Tr             4.53m  +0.0  14-10.50    436
     4.53m(+0.0) 4.41m(+0.0) 4.45m(+0.0)            
  8 Avent, Kennedi               Willis/Camde             4.44m  +0.0  14-07.00    413
     4.44m(+0.0) 4.01m(+0.0)               
  9 Jennings - Scott, Giovan     West Chester             4.34m  +0.0  14-03.00    388
     FOUL(1.6) 4.34m(+0.0) 4.06m(+0.0)            
 10 Proskin, Morgan              Valley Speed             4.24m   0.5  13-11.00    364
     4.24m(0.5) 3.93m(1.1) 4.17m(+0.0)            
 11 Chitty, Octavia              Midas Track              4.17m  +0.0  13-08.25    347
     4.00m(0.4) 4.15m(+0.0) 4.17m(+0.0)            
 12 Wilson, Faith                Mountain Top             4.15m  +0.0  13-07.50    343
     3.86m(0.9) 4.08m(2.1) 4.15m(+0.0)            
 12 Spoor, Elsa                  WolfPack Tra             4.15m   2.0  13-07.50    343
     4.15m(2.0) 3.58m(-0.7) 3.55m(+0.0)            
 14 Jiles, Jaidyn                River City E             3.99m  +0.0  13-01.25    306
     3.99m(+0.0) 3.72m(+0.0) 3.79m(+0.0)            
 15 Lambie, Gretchen             Mountain Top             3.12m  +0.0  10-03.00    128
           3.12m(+0.0)            
 
Outdoor Pentathlon: #2 Shot Put 13-14 Division Girls Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 11.70m  7/6/2017    Alianna Eucker, New Jersey S               
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Avent, Kennedi               Willis/Camde            10.15m   33-03.75    539
      9.05m  9.17m  10.15m            
  2 Craig, Bryanna               Millville Tr             9.91m   32-06.25    524
      9.39m  9.91m  9.87m            
  3 Ellis, Leah                  Millville Tr             8.47m   27-09.50    430
         8.01m  8.47m            
  4 Jiles, Jaidyn                River City E             8.23m   27-00.00    414
      8.04m  7.76m  8.23m            
  5 Jennings - Scott, Giovan     West Chester             7.83m   25-08.25    388
      7.83m  0.73m  7.44m            
  6 Wilson, Faith                Mountain Top             7.74m   25-04.75    383
      7.74m  7.13m  6.52m            
  7 Brewer, Corinn               Valley Speed             7.65m   25-01.25    377
      7.41m  7.65m  6.66m            
  8 Craig, Autumn                Millville Tr             7.56m   24-09.75    371
      7.56m  7.00m  7.34m            
  9 Marks, Ryleigh               Trojan Track             7.47m   24-06.25    365
      6.77m  7.47m  7.43m            
 10 Bonn, Alexandra              Westfield Ar             7.33m   24-00.75    356
      7.00m  7.02m  7.33m            
 11 Proskin, Morgan              Valley Speed             6.95m   22-09.75    332
      6.75m  6.95m  6.68m            
 12 Lambie, Gretchen             Mountain Top             6.54m   21-05.50    306
      5.26m  6.13m  6.54m            
 13 Spoor, Elsa                  WolfPack Tra             6.42m   21-00.75    298
      6.22m  6.42m  5.56m            
 14 Chitty, Octavia              Midas Track              5.97m   19-07.00    269
      5.97m     5.50m            
 15 Dean, Djassi                 Willis/Camde             5.78m   18-11.75    257
      5.78m  5.43m  5.09m            
 
Heptathlon: #4 200 Meter Dash 15-16 Division Girls Heptathlon
============================================================================
    Region 2: R 26.25  7/10/2014   Tia Livingston, Unattached                  
    Name                    Year Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hooker, Tierra               Willis/Camde             26.23R +0.0    777
  2 Baciak, Sydney               Valley Speed             28.19  +0.0    616
  3 Santom, Becca                Wolf Creek T             28.36  +0.0    603
  4 Beasley, Amirah              Willis/Camde             29.34  +0.0    529
  5 Henderson, Grace             Valley Speed             29.35  +0.0    528
  6 Morneweck, Merrick           Wolf Creek T             29.60  +0.0    510
  7 Rogers, Jenna                07-Unattache             30.23  +0.0    466
 
Heptathlon: #1 100 Meter Hurdles 15-16 Division Girls Heptathlon
===============================================================================
    Region 2: R 15.15  7/6/2017    Jayla Ellis, Midas Track                    
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Hooker, Tierra               Willis/Camde             15.30  +0.0  2    802
  2 Baciak, Sydney               Valley Speed             16.44  +0.0  2    661
  3 Santom, Becca                Wolf Creek T             17.46  -1.1  1    546
  4 Morneweck, Merrick           Wolf Creek T             17.82  +0.0  2    507
  5 Henderson, Grace             Valley Speed             17.90  -1.1  1    499
  6 Rogers, Jenna                07-Unattache             19.54  +0.0  2    341
  7 Beasley, Amirah              Willis/Camde             22.36  -1.1  1    136
 
Heptathlon: #2 High Jump 15-16 Division Girls Heptathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.55m  7/6/2017    Grace Henderson, Valley Speed               
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hooker, Tierra               Willis/Camde             1.71mR   5-07.25    867
     1.61 1.66 1.71 1.76 
        O    O    O  XXX 
  2 Rogers, Jenna                07-Unattache             1.66mR   5-05.25    806
     1.61 1.66 1.71 
        O   XO  XXX 
  3 Henderson, Grace             Valley Speed             1.56mR   5-01.25    689
     1.46 1.51 1.56 1.61 
        O    O    O  XXX 
  4 Baciak, Sydney               Valley Speed             1.41m    4-07.50    523
     1.41 1.46 
        O  XXX 
  4 Morneweck, Merrick           Wolf Creek T             1.41m    4-07.50    523
     1.31 1.36 1.41 1.46 
        O    O  XXO  XXX 
  6 Santom, Becca                Wolf Creek T             1.31m    4-03.50    419
     1.21 1.26 1.31 1.36 
        O    O  XXO  XXX 
  7 Beasley, Amirah              Willis/Camde             1.21m    3-11.50    321
     1.21 1.26 
        O  XXX 
 
Heptathlon: #3 Shot Put 15-16 Division Girls Heptathlon
=================================================================================
    Region 2: R 10.68m  7/10/2014   Tia Livingston, Unattached                 
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hooker, Tierra               Willis/Camde             9.84m   32-03.50    519
      9.84m  9.41m  8.84m            
  2 Rogers, Jenna                07-Unattache             9.11m   29-10.75    471
      9.11m  8.24m  8.28m            
  3 Baciak, Sydney               Valley Speed             8.15m   26-09.00    409
      8.15m  8.13m  7.74m            
  4 Santom, Becca                Wolf Creek T             7.77m   25-06.00    385
      7.37m  7.01m  7.77m            
  5 Henderson, Grace             Valley Speed             7.32m   24-00.25    356
      7.27m  7.32m  7.23m            
  6 Morneweck, Merrick           Wolf Creek T             7.24m   23-09.00    350
      6.92m  7.24m  7.23m            
  7 Beasley, Amirah              Willis/Camde             5.84m   19-02.00    261
      5.38m  5.78m  5.84m            
 
Heptathlon: #4 200 Meter Dash 17-18 Division Women Heptathlon
===============================================================================
    Region 2: R 26.28  7/10/2014   Lynne Mooradian, Unattached                 
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Frazier, Darcie              11-Unattache             26.94  +0.0  1    717
  2 Gologram, Tara               Viking Kettl             27.10  +0.0  2    704
  3 Brooks, Kayla                08-Unattache             27.49  +0.0  2    672
  4 Chappell, Lauren             Nadia Track              27.79  +0.0  2    647
  5 Bogdan, Isabella             Midas Track              28.93  +0.0  2    559
  6 Miller, Skylar               08-Unattache             29.38  +0.0  2    526
  7 Petrisek, Ali                Valley Speed             29.55  +0.0  2    514
  8 Wise, Sydney                 Wolf Creek T             29.88  +0.0  1    491
  9 Gysin, Nicole                07-Unattache             31.88  +0.0  1    359
 
Heptathlon: #1 100 Meter Hurdles 17-18 Division Women Heptathlon
===============================================================================
    Region 2: R 15.83  7/9/2015    Kadin Hinish, Midas Track                   
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Chappell, Lauren             Nadia Track              16.04  +0.0  1    709
  2 Frazier, Darcie              11-Unattache             16.98  +0.0  1    599
  3 Brooks, Kayla                08-Unattache             17.71  +0.0  3    519
  4 Bogdan, Isabella             Midas Track              18.39  +0.0  2    449 18.389
  5 Gysin, Nicole                07-Unattache             18.39  +0.0  2    449 18.383
  6 Petrisek, Ali                Valley Speed             18.94  +0.0  2    396
  7 Gologram, Tara               Viking Kettl             19.22  +0.0  3    370
  8 Miller, Skylar               08-Unattache             19.73  +0.0  3    325
  9 Wise, Sydney                 Wolf Creek T             20.20  +0.0  1    286
 
Heptathlon: #2 High Jump 17-18 Division Women Heptathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.56m  7/10/2014   Lynne Mooradian, Unattached                 
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bogdan, Isabella             Midas Track              1.62mR   5-03.75    759
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 1.62 1.67 
        P    P    P    P    O   XO    O    O    O  XXO  XXX 
  1 Brooks, Kayla                08-Unattache             1.62mR   5-03.75    759
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 1.62 1.67 
      PPP  PPP  PPP  PPP    O    O    O    O    O  XXO  XXX 
  3 Chappell, Lauren             Nadia Track              1.57mR   5-01.75    701
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 1.62 
        P    P    P    P    O    O    O    O    O  XXX 
  3 Miller, Skylar               08-Unattache             1.57mR   5-01.75    701
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 1.62 
        P    O    O    O    O    O    O    O    O  XXX 
  3 Gologram, Tara               Viking Kettl             1.57mR   5-01.75    701
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 1.62 
        P    P    P    P    O    O    O    O    O  XXX 
  3 Frazier, Darcie              11-Unattache             1.57mR   5-01.75    701
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 1.62 
      PPP  PPP    O    O    O    O    O    O    O  XXX 
  3 Gysin, Nicole                07-Unattache             1.57mR   5-01.75    701
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 1.57 1.62 
       PP   PP   PP    O    O    O    O   XO  XXO  XXX 
  8 Petrisek, Ali                Valley Speed             1.47m    4-09.75    588
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.47 1.52 
      PPP    O    O    O    O    O   XO  XXX 
  9 Wise, Sydney                 Wolf Creek T             1.32m    4-04.00    429
     1.17 1.22 1.27 1.32 1.37 
        O    O    O    O  XXX 
 
Heptathlon: #3 Shot Put 17-18 Division Women Heptathlon
=================================================================================
    Region 2: R 9.83m  7/11/2013   Madeline Hammer, 04-Williamsv               
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Frazier, Darcie              11-Unattache             9.95mR  32-07.75    526
      8.97m  9.95m  9.74m            
  2 Brooks, Kayla                08-Unattache             8.25m   27-01.00    416
      7.63m  8.25m  7.89m            
  3 Chappell, Lauren             Nadia Track              7.54m   24-09.00    370
      7.04m  7.54m  7.51m            
  4 Miller, Skylar               08-Unattache             7.47m   24-06.25    365
      6.99m  7.24m  7.47m            
  5 Gologram, Tara               Viking Kettl             7.45m   24-05.50    364
      7.29m  6.90m  7.45m            
  6 Wise, Sydney                 Wolf Creek T             7.25m   23-09.50    351
      6.99m  7.25m  7.20m            
  7 Petrisek, Ali                Valley Speed             6.83m   22-05.00    324
      6.83m  6.73m  6.48m            
  8 Bogdan, Isabella             Midas Track              6.66m   21-10.25    313
      6.11m  6.66m  6.48m            
  9 Gysin, Nicole                07-Unattache             6.34m   20-09.75    293
      6.34m  5.87m  6.21m            
 
Outdoor Pentathlon: #5 1500 Meter Run 11-12 Division Boys Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Region 2: R 5:00.75  7/6/2017    Louis Rogers, Willis/Camde                
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brewer, James                Valley Speed           5:35.09     375
  2 Gizzi, Jacob                 St. Luke Spi           5:40.98     347
  3 Proskin, Owen                Valley Speed           5:59.38     267
  4 Mitchell, Timothy            St. Luke Spi           6:12.35     216
  5 Gizzi, Sean                  St. Luke Spi           6:41.29     121
  6 McLeod, Janek                Just Blaze             6:53.78      88
 
Outdoor Pentathlon: #1 80 Meter Hurdles 11-12 Division Boys Outdoor Pentathlon
===============================================================================
    Region 2: R 12.75  7/6/2017    Bryce Tucker, Willis/Camde                  
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Brewer, James                Valley Speed             14.58  +0.0  2    681
  2 Proskin, Owen                Valley Speed             15.90  +0.0  1    528
  3 Mitchell, Timothy            St. Luke Spi             17.37  +0.0  2    380
  4 Gizzi, Jacob                 St. Luke Spi             18.01  +0.0  1    322
  5 Gizzi, Sean                  St. Luke Spi             18.28  +0.0  1    300
  6 McLeod, Janek                Just Blaze               20.77  +0.0  2    127
 
Outdoor Pentathlon: #3 High Jump 11-12 Division Boys Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.40m  7/12/2013   Patrick Brewer, 11-Valley Sp                
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Proskin, Owen                Valley Speed             1.25m    4-01.25    218
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 
        O    O   XO   XO  XXX 
  1 Brewer, James                Valley Speed             1.25m    4-01.25    218
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 
        O    O    O  XXO  XXX 
  1 Gizzi, Jacob                 St. Luke Spi             1.25m    4-01.25    218
     1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 
        O  XXO    O   XO   XO  XXX 
  4 Mitchell, Timothy            St. Luke Spi             1.10m    3-07.25    131
     1.05 1.10 1.15 
        O    O  XXX 
  4 Gizzi, Sean                  St. Luke Spi             1.10m    3-07.25    131
     1.05 1.10 1.15 
        O   XO  XXX 
 -- McLeod, Janek                Just Blaze                  NH            
     1.05 
      XXX 
 
Outdoor Pentathlon: #4 Long Jump 11-12 Division Boys Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Region 2: R 4.50m  7/10/2014   Evan Serafin, Unattached                    
    Name                    Year Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Brewer, James                Valley Speed             4.21m  +0.0  13-09.75    240
     4.21m(+0.0) FOUL(+0.0) FOUL(-1.1)            
  2 Proskin, Owen                Valley Speed             3.86m  -0.6  12-08.00    184
     FOUL(+0.0) 3.80m(+0.0) 3.86m(-0.6)            
  3 Gizzi, Jacob                 St. Luke Spi             3.74m  +0.0  12-03.25    165
     FOUL(+0.0) 3.74m(+0.0) 3.68m(+0.0)            
  4 Mitchell, Timothy            St. Luke Spi             3.65m  +0.0  11-11.75    152
     3.65m(+0.0) FOUL(+0.0) 3.54m(+0.0)            
  5 Gizzi, Sean                  St. Luke Spi             3.22m  +0.0  10-06.75     93
     3.15m(+0.0) 3.09m(+0.0) 3.22m(+0.0)            
  6 McLeod, Janek                Just Blaze               3.07m  +0.0  10-01.00     74
     2.94m(+0.0) 3.07m(+0.0) FOUL(-0.3)            
 
Outdoor Pentathlon: #2 Shot Put 11-12 Division Boys Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 8.95m  6/14/2016   Connor Munson, New Jersey S                 
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Brewer, James                Valley Speed             7.80m   25-07.25    354
      7.80m  7.04m  7.20m            
  2 Proskin, Owen                Valley Speed             7.65m   25-01.25    346
      7.65m  7.43m  7.60m            
  3 Mitchell, Timothy            St. Luke Spi             6.83m   22-05.00    297
      6.83m  6.57m  6.77m            
  4 Gizzi, Jacob                 St. Luke Spi             6.30m   20-08.00    266
      5.80m  5.84m  6.30m            
  5 Gizzi, Sean                  St. Luke Spi             5.94m   19-06.00    245
      5.61m  5.94m               
  6 McLeod, Janek                Just Blaze               4.14m   13-07.00    142
      3.65m  4.14m  3.98m            
 
Outdoor Pentathlon: #5 1500 Meter Run 13-14 Division Boys Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Region 2: R 4:46.67  7/9/2015    Isaiah Melvin, Valley Speed               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cooper, Bryce                West Chester           4:57.39     575
  2 Munson, Connor               Assumption R           5:07.13     519
  3 Quarterman, Herbert          Willis/Camde           5:21.55     442
  4 Henderson, Luke              Valley Speed           5:26.84     415
  5 Adams, Joshua                Csc Track an           5:51.92     298
  6 Harper, Germain              Camden Clock           5:55.56     283
  7 Edwards, Jalen               07-Unattache           6:06.28     239
 
Outdoor Pentathlon: #1 100 Meter Hurdles 13-14 Division Boys Outdoor Pentathlon
===============================================================================
    Region 2: R 14.55  6/14/2016   Isaiah Melvin, Valley Speed                 
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Cooper, Bryce                West Chester             15.04  +0.0  1    845
  2 Munson, Connor               Assumption R             15.89  +0.0  1    745
  3 Quarterman, Herbert          Willis/Camde             18.47  +0.0  2    480
  4 Harper, Germain              Camden Clock             19.74  +0.0  1    370
  5 Adams, Joshua                Csc Track an             23.42  +0.0  2    130
  6 Edwards, Jalen               07-Unattache             23.52  +0.0  2    125
  7 Henderson, Luke              Valley Speed             24.17  +0.0  1     95
 
Outdoor Pentathlon: #3 High Jump 13-14 Division Boys Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.78m  7/9/2015    Connor Mathis, New Jersey S                 
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Quarterman, Herbert          Willis/Camde             1.65m    5-05.00    504
     1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 
        O    O    O    O  XXO  XXX 
  2 Munson, Connor               Assumption R             1.60m    5-03.00    464
     1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 
        O    O    O    O  XXX 
  3 Cooper, Bryce                West Chester             1.35m    4-05.00    283
     1.25 1.30 1.35 1.40 
        O    O    O  XXX 
  4 Harper, Germain              Camden Clock             1.30m    4-03.25    250
     1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 
        O    O   XO   XO    O    O  XXX 
  5 Henderson, Luke              Valley Speed             1.20m    3-11.25    188
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 
        O    O    O   XO    O  XXX 
  5 Edwards, Jalen               07-Unattache             1.20m    3-11.25    188
     1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 
        O    O    O    O    O  XXX 
  7 Adams, Joshua                Csc Track an             1.15m    3-09.25    159
     1.15 1.20 
      XXO  XXX 
 
Outdoor Pentathlon: #4 Long Jump 13-14 Division Boys Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Region 2: R 5.68m  6/14/2016   Isaiah Melvin, Valley Speed                 
    Name                    Year Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Cooper, Bryce                West Chester             5.65m  +0.0  18-06.50    512
     4.71m(+0.0)    5.65m(+0.0)            
  2 Munson, Connor               Assumption R             5.35m  +0.0  17-06.75    451
     4.97m(-0.1) 5.35m(+0.0) 5.03m(+0.0)            
  3 Quarterman, Herbert          Willis/Camde             5.20m  +0.0  17-00.75    421
     4.99m(+0.0) 4.98m(+0.0) 5.20m(+0.0)            
  4 Harper, Germain              Camden Clock             4.58m  -0.6  15-00.50    304
     4.37m(+0.0) 4.55m(+0.0) 4.58m(-0.6)            
  5 Edwards, Jalen               07-Unattache             3.95m  +0.0  12-11.50    198
     3.95m(+0.0)                  
  6 Henderson, Luke              Valley Speed             3.44m  +0.0  11-03.50    122
     3.27m(+0.0) 3.44m(+0.0) 3.37m(+0.0)            
  7 Adams, Joshua                Csc Track an             3.40m  +0.0  11-02.00    116
           3.40m(+0.0)            
 
Outdoor Pentathlon: #2 Shot Put 13-14 Division Boys Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Region 2: R 14.96m  7/9/2015    Connor Mathis, New Jersey S                
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Quarterman, Herbert          Willis/Camde            11.35m   37-03.00    567
      10.49m  11.35m  10.53m            
  2 Munson, Connor               Assumption R            10.62m   34-10.25    523
      9.93m  10.48m  10.62m            
  3 Cooper, Bryce                West Chester             8.27m   27-01.75    382
      7.55m  8.27m  7.82m            
  4 Harper, Germain              Camden Clock             7.53m   24-08.50    339
      6.52m  7.03m  7.53m            
  5 Adams, Joshua                Csc Track an             6.90m   22-07.75    301
      5.77m     6.90m            
  6 Edwards, Jalen               07-Unattache             6.35m   20-10.00    269
      6.19m  6.35m  6.28m            
  7 Henderson, Luke              Valley Speed             5.63m   18-05.75    227
      5.62m  5.63m  5.50m            
 
Decathlon: #1 100 Meter Dash 15-16 Division Boys Decathlon
============================================================================
    Region 2: R 11.50  7/9/2015    Ayden Owens, Nadia Track                    
    Name                    Year Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Melvin, Isaiah               Valley Speed             11.99  +0.0    653
  2 Brewer, Patrick              Valley Speed             13.40  +0.0    402
  3 Ventura, Nikolas             08-Unattache             13.73  +0.0    351
 
Decathlon: #5 400 Meter Dash 15-16 Division Boys Decathlon
=======================================================================
    Region 2: R 52.80  7/6/2017    Isaiah Melvin, Valley Speed                 
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Melvin, Isaiah               Valley Speed             53.12     676
  2 Brewer, Patrick              Valley Speed             58.89     452
  3 Ventura, Nikolas             08-Unattache           1:02.81     323
 
Decathlon: #4 High Jump 15-16 Division Boys Decathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.79m  6/14/2016   Christian Hess, Harambee Run                
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Melvin, Isaiah               Valley Speed             1.85mR   6-00.75    670
     1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 
       PP   PP   PP   PP   PP    O   PP    O   PP   XO   PP  XXO   PP  XXX 
  2 Brewer, Patrick              Valley Speed             1.70m    5-07.00    544
     1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 
       PP   PP   PP   PP    O    O    O    O  XXO  XXX 
  3 Ventura, Nikolas             08-Unattache             1.45m    4-09.00    352
     1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 
        O    O    O   XO  XXX 
 
Decathlon: #2 Long Jump 15-16 Division Boys Decathlon
======================================================================================
    Region 2: R 6.17m  7/6/2017    Stan Hamilton, Nittany Trac                 
    Name                    Year Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Melvin, Isaiah               Valley Speed             5.72m  +0.0  18-09.25    527
     FOUL(+0.0) 5.72m(+0.0) FOUL(+0.0)            
  2 Brewer, Patrick              Valley Speed             5.42m  +0.0  17-09.50    465
     5.09m(+0.0) 5.26m(1.8) 5.42m(+0.0)            
  3 Ventura, Nikolas             08-Unattache             4.58m  +0.0  15-00.50    304
     4.58m(+0.0) 4.50m(+0.0) 4.50m(+0.0)            
 
Decathlon: #3 Shot Put 15-16 Division Boys Decathlon
=================================================================================
    Region 2: R 11.08m  7/10/2014   Collin Farrell, Rochester Ru               
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Melvin, Isaiah               Valley Speed            10.04m   32-11.25    488
      9.67m  10.04m  9.25m            
  2 Brewer, Patrick              Valley Speed             8.12m   26-07.75    373
      8.12m  7.77m  7.73m            
  3 Ventura, Nikolas             08-Unattache             7.83m   25-08.25    356
         7.83m               
 
Decathlon: #1 100 Meter Dash 17-18 Division Men Decathlon
============================================================================
    Region 2: R 11.33  7/9/2015    Collin Darby, Greensburg Y                  
    Name                    Year Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Siaton, Alexander            West Chester             11.64  +0.0    723
  2 Hamilton, Stan               Nittany Trac             11.74  +0.0    703
  3 McEwen, Connor               Wolf Creek T             11.87  +0.0    677
  4 Posten, Powell               08-Unattache             11.97  +0.0    657
  5 Suminski, Mark               Hershey Blaz             12.34  +0.0    586
  6 Ruschak, Jonah               Valley Speed             12.57  +0.0    543
  7 Brewer, Aiden                Valley Speed             12.94  +0.0    478
 
Decathlon: #5 400 Meter Dash 17-18 Division Men Decathlon
=======================================================================
    Region 2: R 52.64  7/10/2014   Adrian Spaulding, First State               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Posten, Powell               08-Unattache             52.69     695
  2 Brewer, Aiden                Valley Speed             52.74     693
  3 Hamilton, Stan               Nittany Trac             53.77     649
  4 Ruschak, Jonah               Valley Speed             54.08     636
  5 Siaton, Alexander            West Chester             54.50     619
  6 Suminski, Mark               Hershey Blaz             54.84     605
  7 McEwen, Connor               Wolf Creek T             55.15     593
 
Decathlon: #4 High Jump 17-18 Division Men Decathlon
=================================================================================
    Region 2: R 1.96m  7/6/2017    Kyle Rollins, 04-Unattache                  
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hamilton, Stan               Nittany Trac             1.90m    6-02.75    714
     1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 
        P    P    P    P    P    O    P   XO    O  XXO  XXO  XXX 
  2 Siaton, Alexander            West Chester             1.65m    5-05.00    504
     1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 
        P    P    P    P    P   XO  XXX 
  3 Posten, Powell               08-Unattache             1.55m    5-01.00    426
     1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 
        P    P    O    O  XXX 
  3 Brewer, Aiden                Valley Speed             1.55m    5-01.00    426
     1.45 1.50 1.55 1.60 
        O    O    O  XXX 
  3 Suminski, Mark               Hershey Blaz             1.55m    5-01.00    426
     1.45 1.50 1.55 1.60 
        O  XXO    O  XXX 
  3 McEwen, Connor               Wolf Creek T             1.55m    5-01.00    426
     1.45 1.50 1.55 1.60 
        O    O    O  XXX 
  7 Ruschak, Jonah               Valley Speed             1.40m    4-07.00    317
     1.40 1.45 
       XO  XXX 
 
Decathlon: #2 Long Jump 17-18 Division Men Decathlon
======================================================================================
    Region 2: R 6.59m  7/10/2014   Matthew Karlheim, Mountain Top              
    Name                    Year Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Hamilton, Stan               Nittany Trac             6.14m  +0.0  20-01.75    617
     6.12m(+0.0) 6.14m(+0.0) FOUL(0.2)            
  2 Posten, Powell               08-Unattache             5.98m  +0.0  19-07.50    582
     5.73m(+0.0) 5.97m(0.5) 5.98m(+0.0)            
  3 Brewer, Aiden                Valley Speed             5.45m  +0.0  17-10.75    471
     5.45m(+0.0) 5.39m(+0.0) FOUL(+0.0)            
  3 Siaton, Alexander            West Chester             5.45m  +0.0  17-10.75    471
     5.37m(+0.0) 5.45m(+0.0) 5.44m(+0.0)            
  5 Suminski, Mark               Hershey Blaz             5.17m  +0.0  16-11.50    415
     5.17m(+0.0) 4.80m(+0.0) 5.08m(+0.0)            
  6 McEwen, Connor               Wolf Creek T             4.99m  +0.0  16-04.50    380
     4.76m(+0.0) 4.95m(+0.0) 4.99m(+0.0)            
  7 Ruschak, Jonah               Valley Speed             4.58m   1.0  15-00.50    304
     4.47m(+0.0) 3.85m(1.1) 4.58m(1.0)            
 
Decathlon: #3 Shot Put 17-18 Division Men Decathlon
=================================================================================
    Region 2: R 11.97m  7/6/2017    Kyle Rollins, 04-Unattache                 
    Name                    Year Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Suminski, Mark               Hershey Blaz            11.44m   37-06.50    572
      10.54m  10.98m  11.44m            
  2 Hamilton, Stan               Nittany Trac            10.95m   35-11.25    543
            10.95m            
  3 Ruschak, Jonah               Valley Speed             9.96m   32-08.25    483
         9.95m  9.96m            
  4 Brewer, Aiden                Valley Speed             9.92m   32-06.50    481
      9.74m  9.39m  9.92m            
  5 Posten, Powell               08-Unattache             9.69m   31-09.50    467
      9.69m  7.81m  9.00m            
  6 McEwen, Connor               Wolf Creek T             9.32m   30-07.00    445
      9.27m  9.32m  8.94m            
  7 Siaton, Alexander            West Chester             7.78m   25-06.25    353
      7.78m  7.14m  7.54m