5/28– South Sectionals 2,3 NP B (Saturday)

1Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/28/2016 04:29 PM
         2015 NJSIAA Sectional Championhsips - 5/27/2016 to 5/28/2016          
                       South  - Groups 2, 3 & NP South B                       
                         Cemtral Regional  High School                         
                                    Results                                    
 
Event 52  Girls 100 Meter Hurdles South Group 2
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   230 Lenaami Morton      11 CAMDEN HS              14.59      14.65q  3 
  2   158 Amaris Marsh        10 DEPTFORD HS            15.87      15.70q  3 
  3   255 Annette Wanjiku     11 WEST DEPTFOR                      15.90q  1 
  4   239 Zabrina Clement     11 DEPTFORD HS            17.00      16.01q  3 
  5  2187 Deanna Martin       10 MANCHESTER T                      16.09q  1 
  6   251 Janell Rowe         11 STERLING HS            16.04      16.15q  3 
  7   228 Jordan Erskine      12 BARNEGAT TWP           16.46      16.17q  3 
  8   253 Jasmine Daly        10 WEST DEPTFOR           16.03      16.28q  3 
  9   110 Danielle Nicklas    12 AUDUBON HS             16.53      16.36   3 
 10   233 Deliyah Whetstone   11 CAMDEN HS              16.59      16.48   3 
 11   243 Lizzie Mulvenna     10 HADDONFIELD            16.55      16.62   3 
 12   234 Tatiana Brown       12 CEDAR CREEK            17.24      16.78   2 
 13   140 Alexandra Keck      11 CINNAMINSON            17.26      17.19   2 
 14   254 Alexa Petracci      12 WEST DEPTFOR           16.76      17.34   3 
 14   226 Rachel Rossell      10 AUDUBON HS             18.22      17.34   2 
 16   223 Alyssa Davis        11 AUDUBON HS             18.23      17.36   2 
 17   252 Lori Stratton       10 STERLING HS            17.15      17.43   2 
 18  2952 Brianna Ricardo        MANCHESTER T                      17.47   1 
 19   229 Anna Sackett        10 BARNEGAT TWP           17.44      17.75   2 
 20   244 Bella Nugent        10 HADDONFIELD            17.60      17.83   2 
 21   256 Karis Jackson       12 WILLINGBORO            18.62      18.51   1 
 22   240 Cassidy Cao         10 HADDONFIELD            18.24      18.75   1 
 23   235 Claudia Ceasar      12 CEDAR CREEK                       18.95   1 
 24   237 Tatum Fowles        12 CINNAMINSON            19.10      19.51   1 
 25   238 Nicole McAneney     11 CINNAMINSON            20.27      20.45   1 
 
Event 52  Girls 100 Meter Hurdles South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   230 Lenaami Morton      11 CAMDEN HS              14.65      14.94   10   
  2   158 Amaris Marsh        10 DEPTFORD HS            15.70      15.64    8   
  3   239 Zabrina Clement     11 DEPTFORD HS            16.01      15.93    6   
  4   251 Janell Rowe         11 STERLING HS            16.15      16.02    4   
  5   255 Annette Wanjiku     11 WEST DEPTFOR           15.90      16.14    2   
  6  2187 Deanna Martin       10 MANCHESTER T           16.09      16.27    1   
  7   253 Jasmine Daly        10 WEST DEPTFOR           16.28      16.34  
 --   228 Jordan Erskine      12 BARNEGAT TWP           16.17         DQ  
 
Event 53  Girls 100 Meter Hurdles South Group 3
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1  1024 Christine Lavallia  12 TIMBER CREEK           14.82      14.62q  3 
  2   985 Brittany Preston    12 WINSLOW TWP            14.79      14.66q  3 
  3  1001 Joshonda Johnson    11 ABSEGAMI HS            14.47      14.75q  3 
  4   956 Janiyah Davis-Hine  11 TIMBER CREEK           15.04      15.03q  3 
  5  1002 Cyann Moyer         11 ABSEGAMI HS            14.89      15.44q  3 
  6  1009 Victoria Massey     10 HAMMONTON HS           15.56      15.53q  3 
  7   923 Faith LaHaye        10 LACEY TWP. H           15.95      15.81q  3 
  8  1023 Jarline Gonzalez    11 TIMBER CREEK           17.81      15.99q  2 
  9  1004 Jordan Bethune      12 CENTRAL REG            16.20      16.09   2 
 10  1014 Nicole Lombardo     10 MAINLAND REG           16.36      16.15   2 
 11  1028 Madison Meise       11 TOMS RIVER S           15.97      16.27   3 
 12  1000 Mariah Hubbard      12 ABSEGAMI HS            15.74      16.44   3 
 13   927 Julianna Simunek    10 LACEY TWP. H           17.24      16.75   2 
 14  1022 Zoe Weber           12 SENECA  HS             17.85      17.32   2 
 15  1012 Gabby Boggs         10 MAINLAND REG           18.56      17.44   1 
 16   924 Cassidy Meyh        10 LACEY TWP. H           17.29      17.48   2 
 17   911 Neuchatel King      11 HAMMONTON HS           18.13      17.84   2 
 18  1013 Rachel Condon       10 MAINLAND REG           18.11      17.91   2 
 19  1029 Kaitlyn Flemming    11 TRITON REG.            18.19      17.94   1 
 20   912 Laniya Rolax        10 HAMMONTON HS           17.58      18.20   2 
 21  1018 Samantha Derkas     10 SENECA  HS             17.31      18.27   2 
 22  1025 Lauren Baranyay     11 TOMS RIVER S                      18.35   1 
 23   893 Trinity Huff        10 CHERRY HILL                       19.19   1 
 24  1007 Kahdelia Smith      10 CUMBERLAND R           19.81      19.30   1 
 25  1006 Tianna Berkly        9 CUMBERLAND R           20.23      20.91   1 
 26  1005 Danielle Rash       10 CHERRY HILL            20.59      21.15   1 
 27  1008 Mercedes Morales    10 DELSEA REG.            19.39      23.92   1 
 
Event 53  Girls 100 Meter Hurdles South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1  1024 Christine Lavallia  12 TIMBER CREEK           14.62      14.73   10   
  2  1001 Joshonda Johnson    11 ABSEGAMI HS            14.75      14.76    8   
  3   956 Janiyah Davis-Hine  11 TIMBER CREEK           15.03      14.82    6   
  4  1002 Cyann Moyer         11 ABSEGAMI HS            15.44      15.20    4   
  5  1009 Victoria Massey     10 HAMMONTON HS           15.53      16.11    2   
  6   923 Faith LaHaye        10 LACEY TWP. H           15.81      16.54    1   
  7  1023 Jarline Gonzalez    11 TIMBER CREEK           15.99      17.99  
 --   985 Brittany Preston    12 WINSLOW TWP            14.66        DNF  
 
Event 54  Girls 100 Meter Hurdles Non-Public NPB
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1  1716 Sarah Moseson       11 THE PINGRY S           16.82      16.89q  2 
  2  1704 Ugochukwu Ukponu    11 BENEDICTINE            17.09      16.98q  2 
  3  1703 Shahiana Odies      11 BENEDICTINE            16.93      17.22q  2 
  4  1624 Karington Smith     11 HOLY CROSS H           17.23      17.56q  2 
  5  1709 Stephanie Masciull   9 HOLY SPIRIT            17.73      17.57q  2 
  6  1665 Megan Theobald      10 ST. ROSE HS            17.43      17.77q  2 
  7  1706 Meghan McGonigle    10 GLOUCESTER C           18.44      18.40q  2 
  8  1712 Emma McCarthy       12 MATER DEI PR           18.38      18.46q  2 
  9  1708 Maia Heath          12 HOLY CROSS H           18.90      18.64   2 
 10  1662 Megan Lawson        11 ST. ROSE HS            18.84      19.21   2 
 11  1710 Cortlin Eady        11 MARIST HS              18.94      19.32   1 
 12  1715 Ally Lima            9 THE PINGRY S           18.96      19.53   1 
 13  1606 Yvonne McMillan     10 BENEDICTINE            19.95      20.13   1 
 14  1711 Nicole Cleary       11 MATER DEI PR                      20.67   1 
 
Event 54  Girls 100 Meter Hurdles Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1  1704 Ugochukwu Ukponu    11 BENEDICTINE            16.98      16.79   10   
  2  1703 Shahiana Odies      11 BENEDICTINE            17.22      16.99    8   
  3  1716 Sarah Moseson       11 THE PINGRY S           16.89      17.10    6   
  4  1624 Karington Smith     11 HOLY CROSS H           17.56      17.21    4   
  5  1709 Stephanie Masciull   9 HOLY SPIRIT            17.57      17.34    2   
  6  1665 Megan Theobald      10 ST. ROSE HS            17.77      17.41    1   
  7  1712 Emma McCarthy       12 MATER DEI PR           18.46      18.37  
  8  1706 Meghan McGonigle    10 GLOUCESTER C           18.40      18.55  
 
Event 55  Boys 110 Meter Hurdles South Group 2
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   275 Tyler Garland       12 DEPTFORD HS            14.40      14.72q  3 
  2   286 Jordan Torney       12 MANCHESTER T           14.53      14.87q  3 
  3   258 Kyle McNeely        12 AUDUBON HS             15.26      15.12q  3 
  4   162 Jahmir Ellis        12 DEPTFORD HS                       15.19q  1 
  5   291 Oliver Paul         12 OAKCREST HS            15.60      15.50q  3 
  6   306 Michael Walker      12 WILLINGBORO                       15.57q  1 
  7   305 Zavian Bell         12 WILLINGBORO            14.99      15.71q  3 
  8   304 Jahaad Beckford     11 WILLINGBORO            15.91      15.92q  3 
  9   293 Skyler Gordon       10 OVERBROOK HS           16.13      16.80   3 
 10   276 Phil Konrad         12 DEPTFORD HS            16.26      16.83   3 
 11   299 Da'Mire Hutchinson  10 STERLING HS            16.10      17.09   3 
 12   274 Jake Sundermier     11 DELRAN HS              17.09      17.13   2 
 13   300 Young Marquise      11 STERLING HS                       17.23   1 
 14   261 Joseph Herod        10 BARNEGAT TWP           17.75      17.27   2 
 15   273 Ethan Kohanik       11 DELRAN HS              18.62      17.43   2 
 16   292 Wilfred Salvatierr  10 OAKCREST HS            17.86      17.66   2 
 17   278 Franklin Clapp      12 HADDONFIELD            17.28      17.68   2 
 18   296 Jason Bediako       10 PLEASANTVILL           17.75      17.77   2 
 19   259 Michael Rinehart    10 AUDUBON HS             17.73      17.78   2 
 20   294 Korey Hagamin       11 OVERBROOK HS                      17.96   1 
 21   295 Zack Reeves         10 PINELANDS RE                      18.28   2 
 22   268 Riley Saint Elien   12 CINNAMINSON            18.76      18.63   2 
 23   282 Josh Elliot         12 LOWER CAPE M           18.80      18.86   1 
 24   176 Darion Lamar         9 LOWER CAPE M           20.74      20.23   1 
 25   281 Khoury Causey        9 LOWER CAPE M           21.09      21.69   1 
 --   290 Jayden Britt        12 OAKCREST HS            16.50         DQ   3 
 
Event 55  Boys 110 Meter Hurdles South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   275 Tyler Garland       12 DEPTFORD HS            14.72      14.54   10   
  2   286 Jordan Torney       12 MANCHESTER T           14.87      14.59    8   
  3   305 Zavian Bell         12 WILLINGBORO            15.71      14.75    6   
  4   258 Kyle McNeely        12 AUDUBON HS             15.12      14.96    4   
  5   306 Michael Walker      12 WILLINGBORO            15.57      15.36    2   
  6   162 Jahmir Ellis        12 DEPTFORD HS            15.19      15.39    1   
  7   304 Jahaad Beckford     11 WILLINGBORO            15.92      15.82  
  8   291 Oliver Paul         12 OAKCREST HS            15.50      16.57  
 
Event 56  Boys 110 Meter Hurdles South Group 3
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1  1036 Mikal Wright        12 BRIDGETON HS           14.30      14.66q  3 
  2  1049 Matt Grillo         12 MAINLAND REG           14.44      14.67q  3 
  3  1069 Jamil Adams         11 WINSLOW TWP            15.08      15.12q  3 
  4  1045 Sean David          12 HIGHLAND REG           14.87      15.40q  3 
  5  1046 Sahey Driggins      11 HIGHLAND REG           15.95      15.44q  3 
  6  1073 Zavar Myers         12 WOODROW WILS           15.94      15.94q  2 
  7  1047 Kenny Anderson      12 MAINLAND REG           15.02      15.97q  3 
  8  1042 Tymir Kizee         10 DELSEA REG.            15.89      15.99q  3 
  9  1037 Jonathan Gonzalez   10 CENTRAL REG            16.03      16.09   3 
 10  1072 Kameron Johnson     10 WINSLOW TWP            16.66      16.48   3 
 11  1050 Lawrence Gustafson  12 MAINLAND REG           15.58      16.55   3 
 12  1070 Joshua Allen        11 WINSLOW TWP                       16.67   1 
 13  1061 Sage Brown          10 TIMBER CREEK           17.00      16.79   2 
 14  1063 Dylan Johnson       11 TIMBER CREEK                      17.83   1 
 15  1038 Elijah Jiminez      10 CENTRAL REG            17.65      17.85   2 
 16  1059 Andrew Leach        10 SENECA  HS             19.24      19.09   2 
 17  1060 Shawn Nesko         11 SENECA  HS             19.13      19.12   2 
 18  1056 John Sheldon        12 OCEAN CITY H           19.24      19.13   2 
 19  1035 Derrick Rogers      10 BRIDGETON HS           18.90      19.32   2 
 20  1066 John Moral           9 TOMS RIVER E           20.03      19.64   1 
 21  1064 Ryan Gilmartin       9 TOMS RIVER E           19.43      19.67   2 
 22  1057 Kevin Yang          12 OCEAN CITY H           19.90      20.17   1 
 23  1058 Pharoh Johnson       9 SENECA  HS             20.00      20.29   1 
 24  1067 Ed Richards          9 TOMS RIVER E           20.17      20.64   1 
 
Event 56  Boys 110 Meter Hurdles South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1  1049 Matt Grillo         12 MAINLAND REG           14.67      14.37   10   
  2  1036 Mikal Wright        12 BRIDGETON HS           14.66      14.63    8   
  3  1045 Sean David          12 HIGHLAND REG           15.40      14.96    6   
  4  1069 Jamil Adams         11 WINSLOW TWP            15.12      14.98    4   
  5  1046 Sahey Driggins      11 HIGHLAND REG           15.44      15.39    2   
  6  1073 Zavar Myers         12 WOODROW WILS           15.94      15.67    1   
  7  1047 Kenny Anderson      12 MAINLAND REG           15.97      15.74  
 
Event 57  Boys 110 Meter Hurdles Non-Public NPB
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1  1734 Ming Kun Sun        12 WILDWOOD CAT           17.88      16.78q  2 
  2  1732 Richmond Aririguzo  12 TRENTON CATH                      17.55q  1 
  3  1721 Colin Curtin        10 HOLY CROSS H           18.02      17.82q  2 
  4  1723 Matt Wojciechowski  12 MATER DEI PR           19.49      17.86q  2 
  5  1726 William Tencza      11 ST. ROSE HS            17.67      17.89q  2 
  6  1727 Nick Ladino         10 THE PINGRY S           18.22      18.07q  2 
  7  1730 Matthew Ng          11 TIMOTHY CHRI           18.08      18.34q  2 
  8  1725 Evan Cantlon        10 ST. ROSE HS            18.47      18.77q  2 
  9  1718 Cody Hoffman        12 CALVARY CHRI           18.73      18.95   2 
 10  1731 Ben Stuhl           10 TIMOTHY CHRI           19.86      19.45   1 
 11  1728 Nick Robinson        9 THE PINGRY S           20.06      19.47   1 
 12  1729 Evan Taylor          9 THE PINGRY S                      20.48   1 
 13  1733 Xin Dai             12 WILDWOOD CAT           21.32      23.88   1 
 --  1724 Devin Martin        12 ST. JOSEPH H           14.90         DQ   2 
 
Event 57  Boys 110 Meter Hurdles Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1  1721 Colin Curtin        10 HOLY CROSS H           17.82      17.16   10   
  2  1723 Matt Wojciechowski  12 MATER DEI PR           17.86      17.40    8   
  3  1732 Richmond Aririguzo  12 TRENTON CATH           17.55      17.42    6   
  4  1726 William Tencza      11 ST. ROSE HS            17.89      17.79    4   
  5  1730 Matthew Ng          11 TIMOTHY CHRI           18.34      17.93    2   
  6  1734 Ming Kun Sun        12 WILDWOOD CAT           16.78      17.96    1   
  7  1727 Nick Ladino         10 THE PINGRY S           18.07      18.39  
  8  1725 Evan Cantlon        10 ST. ROSE HS            18.77      18.75  
 
Event 58  Boys 800 Meter Run South Group 2
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   418 Tyler Davidson      12 WILLINGBORO          1:57.60    1:54.78   2  10   
  2    58 Greg Pelose         12 HADDONFIELD          2:00.54    1:55.56   2   8   
  3    59 Austin Stoner       12 HADDONFIELD          1:59.57    1:56.58   2   6   
  4    57 Derek Gess           9 HADDONFIELD          1:58.29    1:56.66   2   4   
  5    90 Giovanni Aracena    12 PLEASANTVILL         1:59.30    1:56.97   2   2   
  6   469 Aaron Cooper        11 WILLINGBORO          2:00.53    1:57.10   2   1   
  7    17 Gunnar Pearson      11 BARNEGAT TWP         1:57.61    1:58.70   2 
  8   408 Conner Garzon       12 STERLING HS                     1:59.36   1 
  9    30 Tom Long            12 CINNAMINSON          1:59.68    2:00.52   2 
 10   405 Quentin Bundy        9 PLEASANTVILL         2:03.00    2:00.98   2 
 11    36 William Egan        12 COLLINGSWOOD         2:04.91    2:04.13   2 
 12    27 Max Adams           10 CINNAMINSON          2:02.57    2:05.58   2 
 13   384 John Buss           11 MANCHESTER T         2:08.34    2:06.32   1 
 14    16 Nicholas Kovaly     10 BARNEGAT TWP         2:02.17    2:06.69   1 
 15   458 Coleman Puggi       12 OAKCREST HS          2:08.10    2:07.37   2 
 16    66 Jaidel Ellis        11 MANCHESTER T         2:08.95    2:07.50   1 
 17   411 John Delia          12 WEST DEPTFOR         2:06.67    2:08.39   2 
 18   388 Jeffrey Eletto       9 MANCHESTER T         2:08.17    2:08.40   2 
 19   365 Damier Morris-Dani  10 CAMDEN HS            2:08.21    2:08.88   2 
 20   101 Chris Lindabury     11 WEST DEPTFOR                    2:09.00   1 
 21   465 Robbie Mansfield    10 STERLING HS          2:07.49    2:09.01   2 
 22   468 Christian Cisse     10 WILLINGBORO          2:08.88    2:09.40   1 
 23    46 Dominick Guevara    11 DEPTFORD HS          2:09.80    2:09.93   1 
 24   369 Nathan Scribner     10 CEDAR CREEK                     2:10.31   1 
 25    62 Will Berger         10 LOWER CAPE M                    2:10.90   1 
 26   448 Kevin Madden         9 COLLINGSWOOD         2:11.36    2:13.00   1 
 27   440 Kevin Carbone       12 AUDUBON HS           2:09.20    2:13.21   1 
 28   441 Quinn Tomaselli     11 AUDUBON HS                      2:13.32   1 
 29   393 Christian Dennis    11 OAKCREST HS                     2:15.70   1 
 30   450 Joe Fornito         11 DEPTFORD HS          2:12.57    2:15.82   1 
 31   357 Ryan Phifer         10 WEST DEPTFOR         2:11.50    2:16.02   1 
 32   372 Samir Corbett-Park   9 CINNAMINSON                     2:18.18   1 
 33   466 Tavon White         11 STERLING HS                     2:21.36   1 
 
Event 59  Boys 800 Meter Run South Group 3
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   875 Zion Watson         12 WINSLOW TWP          2:02.23    1:57.70   2  10   
  2   804 Joshua Clark        12 HIGHLAND REG         1:58.05    1:57.73   2   8   
  3  1220 Devante Watson      12 WINSLOW TWP          2:00.34    2:00.38   2   6   
  4  1223 Bobby Maguire       12 ABSEGAMI HS          1:57.47    2:00.43   2   4   
  5   793 George Tenenberg    10 DELSEA REG.          1:59.27    2:01.02   2   2   
  6   852 Joshua Laprise      11 TOMS RIVER E         1:57.76    2:01.30   2   1   
  7  1247 Patrick Cusack      12 OCEAN CITY H         1:59.76    2:01.58   2 
  8  1248 Brendan McClure     12 OCEAN CITY H         2:00.79    2:01.62   2 
  9  1234 Philip Iuluicci     11 HAMMONTON HS         2:01.60    2:01.85   2 
 10  1203 Dashawn Lamar-bald  12 BRIDGETON HS                    2:03.88   1 
 11  1239 Nuriddin Wise       10 HIGHLAND REG                    2:04.32   1 
 12  1244 Tiger Carey         10 MAINLAND REG         2:04.95    2:04.40   2 
 13   791 William Mayhew      10 DELSEA REG.          2:02.81    2:04.77   2 
 14  1201 Esteban Delgado     10 ABSEGAMI HS          2:06.02    2:05.12   2 
 15  1226 Brendan Timpanaro   11 CENTRAL REG          2:07.78    2:05.70   1 
 16  1249 David Millar        11 OCEAN CITY H         2:04.99    2:05.76   2 
 17  1184 Jason Butler        12 TIMBER CREEK         2:02.44    2:06.21   2 
 18   861 Kevin Knoetig       11 TOMS RIVER S         2:06.86    2:07.42   2 
 19   834 Kevin Curtin        12 SENECA  HS                      2:08.60   1 
 20   789 Jake Hellmig        12 DELSEA REG.          2:01.45    2:08.67   2 
 21   849 Joe Bombardiere     10 TOMS RIVER E         2:09.53    2:08.80   1 
 22  1149 Andre Mayers        12 CENTRAL REG          2:00.55    2:08.86   2 
 23  1238 Zachary Samalonis   12 HIGHLAND REG                    2:09.04   1 
 24   843 Dylan Gray          11 TIMBER CREEK         2:06.43    2:10.24   2 
 25  1251 Brendan Brown       12 SENECA  HS                      2:10.74   1 
 26   865 Nick Ziolkowski     12 TOMS RIVER S         2:09.33    2:11.44   1 
 27   872 Marquis Green       10 WINSLOW TWP                     2:11.50   1 
 28  1227 Owen Barrett        12 CHERRY HILL          2:08.25    2:12.05   1 
 29  1256 Nick Clauss         12 TOMS RIVER E         2:10.83    2:12.06   1 
 30  1246 Artur Simoes Menez   9 MAINLAND REG         2:14.45    2:13.23   1 
 31  1171 Alex Lytle           9 LACEY TWP. H         2:09.93    2:13.56   1 
 32   840 Vincenzo D'Aquanno  10 TIMBER CREEK                    2:13.67   1 
 33   816 Kyle Sacco          10 MAINLAND REG                    2:14.12   1 
 34  1170 Jared Davis          9 LACEY TWP. H         2:12.42    2:14.43   1 
 35  1229 Ryan Buehler        10 CUMBERLAND R                    2:14.98   1 
 36  1252 Mike Pawling        10 SENECA  HS           2:16.44    2:15.82   1 
 37   783 Anthony Johnson     12 CUMBERLAND R         2:15.50    2:16.74   1 
 38   774 Ryan Harman         12 CENTRAL REG          2:07.38    2:19.12   1 
 
Event 60  Boys 800 Meter Run Non-Public NPB
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1  2948 Noah Toney          12 WARDLAW-HART                    1:58.83   2  10   
  2  2925 Diogo Ferreira      12 WARDLAW-HART                    2:01.00   2   8   
  3  1575 Connor Cassidy      12 ST. ROSE HS          2:01.97    2:05.12   2   6   
  4  1585 James Barker        12 THE PINGRY S         2:01.02    2:05.21   2   4   
  5  1754 Ben Vasquez         10 THE PINGRY S         2:02.67    2:08.06   2   2   
  6  1799 Tim Rabideau        12 TIMOTHY CHRI         2:12.37    2:08.63   1   1   
  7  1533 Mathieu Petit       11 GILL-ST. BER         2:02.31    2:09.55   2 
  8  1577 Drew Reilly         11 ST. ROSE HS          2:08.05    2:09.81   2 
  9  1532 Michael Iannaconi   12 GILL-ST. BER         2:08.14    2:09.82   2 
 10  1557 Patrick Osborn       9 MATER DEI PR         2:09.81    2:10.37   2 
 11  1796 Sean Wang           11 THE PINGRY S         2:02.38    2:10.75   2 
 12  2946 Andre Souza          9 WARDLAW-HART                    2:11.43   2 
 13  1560 Justin Vidal        10 MATER DEI PR         2:10.41    2:11.71   2 
 14  1535 Sean Simila         11 GLOUCESTER C                    2:12.51   1 
 15  1807 Nathan Barnes       12 CALVARY CHRI         2:13.16    2:12.88   1 
 16  1552 Michael Paustian    10 IMMACULATA H         2:16.12    2:12.93   1 
 17  1811 Sean Ward           11 GLOUCESTER C         2:11.39    2:14.77   1 
 18  1813 Sean McCartney      11 HOLY CROSS H         2:14.99    2:15.09   1 
 19  1542 Timothy Catrino     11 HOLY CROSS H         2:14.54    2:15.86   1 
 20  1564 Alex Arias          12 ROSELLE CATH         2:09.44    2:17.49   2 
 21  1827 Leo Li               9 TIMOTHY CHRI         2:24.33    2:18.11   1 
 22  1784 Tom Canny           11 MATER DEI PR         2:13.06    2:19.93   1 
 23  1531 Matthew D'Ovidio     9 GILL-ST. BER         2:20.88    2:28.81   1 
 24  1816 Yoshi Shuyama        9 IMMACULATA H                    2:30.52   1 
 25  1818 Jay Westby          10 MARIST HS                       2:32.90   1 
 26  1744 Kendall King         9 MARIST HS            2:33.40    2:35.64   1 
 
Event 61  Girls 800 Meter Run South Group 2
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1    51 Briana Gess         11 HADDONFIELD                     2:13.81   1  10   
  2    93 Sydney Coppolino    10 STERLING HS          2:15.43    2:15.65   2   8   
  3   374 Dionna Nelson       12 COLLINGSWOOD         2:21.24    2:18.33   2   6   
  4    50 Kaitlyn Bonnet      11 HADDONFIELD          2:19.32    2:19.71   2   4   
  5   368 Kali Safer          11 CEDAR CREEK          2:25.68    2:20.69   2   2   
  6   453 Lilly Minor         10 HADDONFIELD          2:24.37    2:22.70   2   1   
  7   383 Destiny West        12 LOWER CAPE M                    2:25.07   1 
  8   432 Quinn Bithell       12 LOWER CAPE M         2:23.53    2:25.96   2 
  9     1 Molly Furlong       11 AUDUBON HS           2:22.90    2:26.86   2 
 10   428 Kelly Mesisca       10 DELRAN HS            2:27.76    2:30.20   2 
 11  2186 Lryic Green         12 MANCHESTER T                    2:30.48   1 
 12    26 Olivia Rocks        12 CINNAMINSON          2:30.09    2:32.30   2 
 13   427 Susan Bridge        11 DELRAN HS            2:31.82    2:33.49   2 
 14   379 Jayla Harrison      11 DEPTFORD HS                     2:33.75   1 
 15    10 Erin O'Connor       12 BARNEGAT TWP         2:34.66    2:34.61   2 
 16    72 Pamela Myers        12 OAKCREST HS                     2:35.12   1 
 17    84 Jackie Peschko      10 PINELANDS RE         2:33.79    2:36.09   2 
 18    39 Emily Hagmaier      11 DELRAN HS            2:40.57    2:36.80   1 
 19   467 Lori-Ann Johnson    11 WEST DEPTFOR         2:32.21    2:36.98   2 
 20     6 Rylee Winkelspecht  11 AUDUBON HS           2:35.09    2:39.69   1 
 21   460 Brielle Gulya       12 PINELANDS RE         2:35.80    2:40.04   1 
 22   105 Janea Williams       9 WILLINGBORO          2:45.01    2:42.06   1 
 23   464 Leyna Jewell         9 STERLING HS          2:28.75    2:42.41   2 
 24   456 Natalia Donohue     11 MIDDLE TWP.          2:47.37    2:43.47   1 
 25   454 Mishell Sanchez     11 LOWER CAPE M         2:47.44    2:43.50   1 
 26    13 Samantha Soccodato   9 BARNEGAT TWP         2:46.60    2:44.58   1 
 27   404 Brittney Sconiers   11 PLEASANTVILL                    2:46.38   1 
 28  2269 Andrea Andrade       9 MANCHESTER T                    2:46.51   1 
 29   462 Fedaline Desir      12 PLEASANTVILL         2:57.98    2:48.86   1 
 
Event 62  Girls 800 Meter Run South Group 3
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   830 Kayla Martin        11 SENECA  HS           2:18.53    2:16.65   2  10   
  2  1235 Kalin Priest        10 HIGHLAND REG         2:21.56    2:17.58   2   8   
  3   817 Emma Bergman        12 OCEAN CITY H         2:18.65    2:18.35   2   6   
  4  1261 Amiyah Melvins      11 WINSLOW TWP          2:26.06    2:18.82   2   4   
  5  1176 Michaela Baker      10 OCEAN CITY H         2:22.79    2:18.86   2   2   
  6  1031 Nicole Berry        12 WINSLOW TWP          2:22.20    2:20.44   2   1   
  7  1250 Kayla Hay           10 SENECA  HS           2:27.41    2:26.94   2 
  8  1219 Alexandria Morriso   9 WINSLOW TWP          2:31.80    2:27.66   2 
  9  1156 Erica Burdsall      12 CUMBERLAND R         2:58.35    2:29.27   1 
 10   858 Taylor Roncin       11 TOMS RIVER S         2:22.34    2:30.78   2 
 11  1242 Emily Forester      11 MAINLAND REG         2:33.36    2:30.96   2 
 12   833 Joey Webb           12 SENECA  HS           2:28.62    2:31.22   2 
 13   794 Brooke Finnerty     11 HAMMONTON HS                    2:31.73   1 
 14   820 Meredith Steele     11 OCEAN CITY H         2:33.65    2:32.20   2 
 15  1228 Sara Lowe           10 CUMBERLAND R         2:37.88    2:34.22   1 
 16   771 Taylor Reading      11 CENTRAL REG          2:37.09    2:34.43   1 
 17   848 Isabella Wiley      11 TOMS RIVER E         2:31.26    2:34.65   2 
 18   811 Emily Dirkes         9 MAINLAND REG                    2:35.20   1 
 19  1218 Kailey Rouse         9 TOMS RIVER E         2:35.72    2:35.77   1 
 20   798 Riley Patterson     10 HAMMONTON HS         2:31.82    2:36.42   2 
 21  1255 Dayna Lawrence      10 TOMS RIVER E         2:36.17    2:36.51   1 
 22  1231 Madison Mace         9 DELSEA REG.          2:35.93    2:38.02   1 
 23  1230 Pamela Abbott       10 DELSEA REG.          2:38.48    2:39.40   1 
 24  1240 Julia Leavitt       11 LACEY TWP. H         2:36.79    2:40.39   1 
 25   856 Josefina Lovell      9 TOMS RIVER S         2:40.84    2:42.00   1 
 26   778 Mirasha Williamson   9 CHERRY HILL                     2:42.19   1 
 27   763 Nayeli Garcia       11 BRIDGETON HS                    2:43.27   1 
 28  1232 Carissa Swanson     10 DELSEA REG.          2:40.22    2:43.78   1 
 29   795 Diane Hoffman       10 HAMMONTON HS                    2:44.24   1 
 30   769 Gianna Argento      11 CENTRAL REG                     2:45.12   1 
 31  1152 Emily Santana       10 CHERRY HILL          2:43.64    2:45.74   1 
 32   764 Leslie Huerta        9 BRIDGETON HS                    2:48.42   1 
 33  1224 Anayeli Gonzalez    11 BRIDGETON HS                    2:50.83   1 
 34  1263 Jamya Clement        9 WOODROW WILS         2:59.34    2:57.87   1 
 
Event 63  Girls 800 Meter Run Non-Public NPB
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1  1529 Nicole Johnson      10 GILL-ST. BER         2:26.94    2:24.98   2  10   
  2  1545 Angela Bannan        9 HOLY SPIRIT          2:42.11    2:28.05   2   8   
  3  1592 Katelyn Dyer        11 TIMOTHY CHRI         2:30.24    2:28.16   2   6   
  4  1589 Shana Fitzmaurice    9 THE RANNEY S         2:29.70    2:29.63   2   4   
  5  1598 Cate Toomey         10 TRINITY HALL         2:32.50    2:30.54   2   2   
  6  1572 Jillian Haggerty    10 ST. ROSE HS                     2:32.12   1   1   
  7  1820 Faith Reash         11 MATER DEI PR         2:24.26    2:32.36   2 
  8  1541 Samantha Wood       12 HOLY CROSS H         2:31.53    2:32.77   2 
  9  1600 Erin Connelly        9 WILDWOOD CAT         2:37.28    2:33.68   2 
 10  2936 Makena Mugambi      12 WARDLAW-HART                    2:34.01   2 
 11  1583 Lilly Rockoff        9 THE PINGRY S         2:31.34    2:35.74   2 
 12  1814 Kristy Goff         11 HOLY SPIRIT          2:32.13    2:36.13   2 
 13  1756 Gina Rienzo         10 TRINITY HALL         2:30.84    2:36.49   2 
 14  1591 Danielle Dyer        9 TIMOTHY CHRI         2:38.29    2:38.75   2 
 15  1549 Alexandra Wehrhahn   9 IMMACULATA H         2:37.81    2:38.83   2 
 16  1530 Lillie Wilson       12 GILL-ST. BER         2:39.56    2:41.35   2 
 17  1794 Annette Jones        9 THE PINGRY S         2:44.40    2:43.13   2 
 18  1562 Marsha Monel        12 ROSELLE CATH         2:39.69    2:45.66   2 
 19  1806 Joelle Osborne       9 WILDWOOD CAT         2:53.81    2:46.11   1 
 20  1571 Aine Donohue        12 ST. ROSE HS          2:44.41    2:46.17   1 
 21  2927 Victoria Howell      9 WARDLAW-HART                    2:46.43   1 
 22  1821 Amanda Yetman       10 MATER DEI PR         2:58.03    2:49.49   1 
 23  1798 Elizabeth White     12 TIMOTHY CHRI         2:48.42    2:49.83   1 
 24  1546 Sophia Gonzales      9 IMMACULATA H                    2:50.68   1 
 25  1783 Chynna Williams     11 MARIST HS                       2:51.79   1 
 26  1526 Samantha Bittman    11 GILL-ST. BER                    2:52.02   1 
 27  1810 Mia Simila           9 GLOUCESTER C         2:54.84    2:52.65   1 
 28  1540 Julia Lloyd         10 HOLY CROSS H                    2:55.49   1 
 29  1563 Halle Sarkodie      12 ROSELLE CATH         2:51.83    2:56.05   1 
 30  1599 Natalie Babore       9 WILDWOOD CAT         3:06.37    2:56.94   1 
 31  1826 Nicole Kloss         9 THE PINGRY S         2:49.19    2:58.89   1 
 32  1772 Tatyana Horrobin    10 BENEDICTINE          2:59.29    3:02.43   1 
 33  1819 Madeline Brew       10 MATER DEI PR         3:11.51    3:16.31   1 
 34  1817 Taylor Tunstall      9 MARIST HS            3:24.80    3:25.13   1 
 35  1809 Ciara Mondel         9 GLOUCESTER C                    3:31.45   1 
 
Event 64  Girls 3200 Meter Run South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    51 Briana Gess         11 HADDONFIELD                    11:06.28   10   
  2    92 Madison Coppolino   10 STERLING HS         12:07.67   11:37.16    8   
  3    53 Natalie McCrudden   12 HADDONFIELD         11:52.31   11:51.80    6   
  4    25 Haley Adams         10 CINNAMINSON         12:25.76   11:56.63    4   
  5    52 Lauren Lynch        11 HADDONFIELD         11:48.22   12:05.62    2   
  6    61 Christina Adams      9 LOWER CAPE M        12:00.35   12:17.41    1   
  7    21 Jenna Linstra        9 CEDAR CREEK         12:16.91   12:40.38  
  8     5 Holly Schaffer      11 AUDUBON HS          12:12.76   13:02.44  
  9    80 Alyssa Fario        12 OVERBROOK HS        13:23.06   13:22.79  
 10   355 Jessie Klenk        10 STERLING HS         12:58.76   13:23.54  
 11     2 Alesky Kilvington   10 AUDUBON HS                     13:29.50  
 12   345 Emily Klein         12 DELRAN HS           13:37.29   14:08.46  
 13  2956 Hailey Post            MANCHESTER T                   14:43.43  
 14    14 Lindsey Weyrick     12 BARNEGAT TWP        13:38.46   15:07.17  
 15  2272 Theresa Lane         9 MANCHESTER T                   15:22.75  
 16   350 Anika Buchanan      11 MIDDLE TWP.         13:59.85   15:35.98  
 --    85 Emily Roth          11 PINELANDS RE        12:25.70        DNF  
 
Event 65  Girls 3200 Meter Run oon-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1584 Anna Wood           10 THE PINGRY S        11:31.98   11:51.56   10   
  2  1593 Bridget Andree      10 TRINITY HALL        12:39.30   12:33.76    8   
  3  1592 Katelyn Dyer        11 TIMOTHY CHRI        12:42.94   12:36.91    6   
  4  1594 Anna Barnett        10 TRINITY HALL        13:08.77   12:37.77    4   
  5  1601 Sophie Peters        9 WILDWOOD CAT        12:42.92   12:38.05    2   
  6  1549 Alexandra Wehrhahn   9 IMMACULATA H                   13:14.58    1   
  7  1541 Samantha Wood       12 HOLY CROSS H        12:16.82   13:21.48  
  8  1597 Gillian Thorp        9 TRINITY HALL        13:27.64   13:26.71  
  9  1574 Emma Winkley        12 ST. ROSE HS         13:26.54   13:37.81  
 10  1570 Deirdre Cahill      12 ST. ROSE HS         13:18.96   14:09.26  
 11  1569 Lauren Bunn         10 ST. ROSE HS                    14:13.66  
 12  1539 Grace Grady         12 HOLY CROSS H        13:20.63   14:47.26  
 13  1555 Jen Quigley         11 MATER DEI PR        14:33.30   15:02.23  
 14  1581 Isabel DeVito        9 THE PINGRY S                   15:09.39  
 15  1540 Julia Lloyd         10 HOLY CROSS H        12:50.59   15:19.09  
 16  1547 Taylor Luger         9 IMMACULATA H                   16:21.75  
 
Event 66  Girls 4x100 Meter Relay South Group 2
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 WEST DEPTFORD HS                                    50.28      49.53   2  10   
     1) 209 Kapri Walls 10              2) 255 Annette Wanjiku 11         
     3) 208 Jainajua Reed 12            4) 207 Tiaja Hampton 9            
  2 OAKCREST HS                                         51.63      50.01   2   8   
     1) 320 Kyla Edwards 10             2) 322 Kayla Harris 11            
     3) 182 Kierston Johnson 10         4) 184 Keisha Whaley 12           
  3 DEPTFORD HS                                         48.90      50.02   2   6   
     1) 158 Amaris Marsh 10             2) 239 Zabrina Clement 11         
     3) 431 Kayla Tucker 12             4) 156 Sydney Johnson 11          
  4 CAMDEN HS                                           50.03      50.70   2   4   
     1) 127 Larae Davis 11              2) 20 Kayla Hightower 11          
     3) 230 Lenaami Morton 11           4) 129 Saleiyah Iran 10           
  5 HADDONFIELD MEM. HS                                 50.97      50.71   2   2   
     1) 165 Ana Buzzerd 12              2) 166 Gianna Cucinotta 10        
     3) 168 Julia Parker 11             4) 169 Layla Watkins 10           
  6 CINNAMINSON HS                                      52.75      52.01   2   1   
     1) 139 Vanessa Finnan 11           2) 140 Alexandra Keck 11          
     3) 141 Maleia Robinson-myers 11    4) 142 Miranda Sackner 11         
  7 DELRAN HS                                           53.00      52.08   1 
     1) 152 Leigh Ann Chappell 12       2) 153 Karly Henry 10             
     3) 378 Nicole Ucheya 9             4) 154 Gabby Rutter 11            
  8 AUDUBON HS                                          52.68      52.44   2 
     1) 109 Giavana Good 11             2) 113 Lamya Young 9              
     3) 112 Alexis Staib 11             4) 223 Alyssa Davis 11            
  9 PINELANDS REG. HS                                   55.69      54.86   1 
     1) 193 Kendra Cooper 10            2) 677 Susan Grelak 10            
     3) 194 Tatianna Mickens 11         4) 326 Rachel Staino 10           
 -- WILLINGBORO HS                                      50.98         DQ   2  Exchange 3 to 4
     1) 218 Rachel Hunter 9             2) 219 Jordan McRae Ross 11       
     3) 417 Donyae Shelton 11           4) 335 Kenady Wilson 9            
 
Event 67  Girls 4x100 Meter Relay South Group 3
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 WINSLOW TWP HS                                      48.49      48.20   2  10   
     1) 983 Flora Ahiarakwe 10          2) 986 Tionna Tobias 9            
     3) 985 Brittany Preston 12         4) 987 Iyianna Williams 11        
  2 TIMBER CREEK REG. HS                                49.58      48.76   2   8   
     1) 956 Janiyah Davis-Hines 11      2) 1024 Christine Lavallias 12    
     3) 1093 Kai Starnes 11             4) 957 Adia Starnes 11            
  3 CUMBERLAND REG. HS                                  49.23      49.13   2   6   
     1) 1078 Martha Thrope 11           2) 899 Vashti Hannah 12           
     3) 898 Yaffa Byrd 12               4) 900 Lindzey Mosley 11          
  4 ABSEGAMI HS                                         49.49      49.49   1   4   
     1) 1002 Cyann Moyer 11             2) 876 Neyshka Garcia Perez 11    
     3) 1135 Kayla Miller 11            4) 877 Genira Nurse 12            
  5 DELSEA REG. HS                                      51.28      49.96   2   2   
     1) 903 Kaire Brackett 10           2) 1080 Decesari Kayla 9          
     3) 1159 Sophia Thumlert 10         4) 904 Cecelia Gerstenbacher 11   
  6 OCEAN CITY HS                                       51.55      50.19   2   1   
     1) 939 Sophia Gresham 9            2) 940 Mackenzie Matura 9         
     3) 941 Victoria Rolls 9            4) 943 Allie Zelinski 12          
  7 MAINLAND REG.HS                                     51.50      50.35   2 
     1) 1014 Nicole Lombardo 10         2) 932 Alyssa Nguyen 11           
     3) 933 Christina Petit-Fere 12     4) 931 Yvette Assongba 10         
  8 HAMMONTON HS                                        52.55      51.32   2 
     1) 910 Desiree Colon 10            2) 913 Alexis Rudisel 11          
     3) 1009 Victoria Massey 10         4) 911 Neuchatel King 11          
  9 CENTRAL REG HS                                      53.54      51.79   1 
     1) 1004 Jordan Bethune 12          2) 887 Valentine Brown 11         
     3) 1143 Jada Fordyce 12            4) 2319 Maya Joyner 11            
 10 TOMS RIVER SOUTH HS                                 52.41      51.89   2 
     1) 978 Destini Palmer 10           2) 975 Victoria Babcock 12        
     3) 1189 Stephanie Tomkowich 9      4) 1026 Reagan Czech 9            
 11 WOODROW WILSON HS                                   54.05      52.44   1 
     1) 997 Londyn Jones 10             2) 1221 April Shaw 12             
     3) 994 Eliza Andujar 11            4) 995 Naytasia Braxton 9         
 12 CHERRY HILL WEST HS                                 54.65      54.65   1 
     1) 1151 Elizabeth Santana 9        2) 1076 Daysha Powell 12          
     3) 894 Alonja Williams 11          4) 893 Trinity Huff 10            
 
Event 68  Girls 4x100 Meter Relay Non-Public NPB
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 HOLY CROSS HS                                       52.72      50.79   2  10   
     1) 1623 Jaden Shontz 9             2) 1708 Maia Heath 12             
     3) 1738 Rachel Darata 10           4) 1624 Karington Smith 11        
  2 HOLY SPIRIT HS                                      50.28      51.06   2   8   
     1) 1628 Ariyana Wilkes 11          2) 1814 Kristy Goff 11            
     3) 1780 Isabella Desario 9         4) 1925 Asia Young 12             
  3 BENEDICTINE ACADEMY                                 52.35      51.33   2   6   
     1) 1605 Victoria Gilliard 10       2) 1606 Yvonne McMillan 10        
     3) 1608 Nyla Whyte 12              4) 1736 Sandra Hunt 11            
  4 ST. JOSEPH HS (HAMMONTON)                           53.56      52.55   2   4   
     1) 1789 Taylor Breitzman 12        2) 1653 Olivia Craig 11           
     3) 1655 Gabrielle Sirolli 12       4) 1654 Corinn Guilford 11        
  5 TIMOTHY CHRISTIAN SCHOOL                          1:01.06      53.51   1   2   
     1) 1686 Sydney Saint-Jean 12       2) 1687 Hannah Stuhl 9            
     3) 1797 Jolie Ruta 11              4) 1685 Elizabeth Oduro 9         
  6 THE PINGRY SCHOOL                                   55.57      53.94   2   1   
     1) 1677 Victoria Watson 11         2) 1672 Keileh Atulomah 12        
     3) 1673 Alexis Elliot 10           4) 1674 Shannon Kirdzik 11        
  7 ST. ROSE HS                                         57.81      55.62   2 
     1) 1662 Megan Lawson 11            2) 1663 Brittany Lopes 10         
     3) 1664 Sheila Magrini 10          4) 1665 Megan Theobald 10         
  8 TRINITY HALL                                        54.56      56.34   2 
     1) 1696 Alexa Alverio 11           2) 1697 Kate Burgess 10           
     3) 1698 Olivia DeNicola 10         4) 1700 Catherine Stolbof 9       
  9 CALVARY CHRISTIAN                                   58.95      57.25   1 
     1) 1923 Kelsey Mestres 11          2) 2677 Kayla Lombardi 10         
     3) 2678 Hannah Coyle 12            4) 1922 Madeline Gonzalez 10      
 
Event 69  Boys 4x100 Meter Relay South Group 2
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 DEPTFORD HS                                         42.36      42.41   2  10   
     1) 164 Khalifah Polk 11            2) 160 Mar-Quel Davis 11          
     3) 161 Myles Davis 11              4) 159 Derrick Clement 12         
  2 BARNEGAT TWP. HS                                    43.74      43.10   2   8   
     1) 122 Nicolo Adorno 10            2) 123 Kirston Beaucicault 11     
     3) 363 Ramone Davis Jr 11          4) 126 Paul Wickwire 12           
  3 STERLING HS                                         44.01      43.12   2   6   
     1) 204 Jahmir Beasely 9            2) 205 Darin Clark 11             
     3) 333 Francis Terry 12            4) 409 Logan Pierson 12           
  4 CAMDEN HS                                           42.50      43.53   1   4   
     1) 131 Julian Pratt 12             2) 308 Damon Rice 10              
     3) 366 Ra'Mer Nock 9               4) 666 JaJuan Hudson 9            
  5 WILLINGBORO HS                                      43.93      44.14   2   2   
     1) 304 Jahaad Beckford 11          2) 222 Jeremy Thomas 9            
     3) 220 Akbar Hines 11              4) 336 Jayair King 9              
  6 PLEASANTVILLE HS                                    45.13      44.60   2   1   
     1) 405 Quentin Bundy 9             2) 199 Tay'shon Evans 11          
     3) 332 Jordan Tabb 11              4) 201 Terrance Walker 11         
  7 OAKCREST HS                                         46.01      45.18   1 
     1) 185 Dominique Daniel 10         2) 186 Marques Miller 9           
     3) 187 Sylis Raiford 9             4) 324 Myles Carter 9             
  8 CINNAMINSON HS                                      44.79      46.22   2 
     1) 146 Lechaun Patterson 11        2) 147 Rashad Raymond 9           
     3) 148 Kevin Schoch 10             4) 311 Jahmil Williams 11         
  9 LOWER CAPE MAY REG. HS                              55.20      47.25   1 
     1) 175 Angel Candeleria 9          2) 281 Khoury Causey 9            
     3) 176 Darion Lamar 9              4) 177 Isaac Whitmore 12          
 10 AUDUBON HS                                          46.12      49.17   1 
     1) 117 Tyler Romano 10             2) 114 William DiLolle 12         
     3) 259 Michael Rinehart 10         4) 116 Kyle Limbaga 11            
 -- HADDONFIELD MEM. HS                                 45.03         DQ   2 
     1) 278 Franklin Clapp 12           2) 174 Davis Smith 11             
     3) 171 Joey Ellis 11               4) 173 Sean Quigley 12            
 
Event 70  Boys 4x100 Meter Relay South Group 3
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 TIMBER CREEK REG. HS                                43.42      43.00   2  10   
     1) 962 Tyreek Williams 12          2) 1094 Noah Ellison 12           
     3) 959 Jerome Gibson 10            4) 1061 Sage Brown 10             
  2 MAINLAND REG.HS                                     43.30      43.35   2   8   
     1) 1049 Matt Grillo 12             2) 1047 Kenny Anderson 12         
     3) 935 Devin Anderson 9            4) 936 Justin Bishop 12           
  3 DELSEA REG. HS                                      43.13      43.38   2   6   
     1) 906 Khaliel Burnett 10          2) 1081 James Chukwurah 12        
     3) 908 Taj Summiel 11              4) 909 Charles Walker 11          
  4 HAMMONTON HS                                        43.19      43.94   2   4   
     1) 916 Dayquan Murray 10           2) 917 David Obeng 11             
     3) 918 Conner Stibich 12           4) 914 Ronald Gibson 11           
  5 HIGHLAND REG HS                                     44.01      44.28   2   2   
     1) 920 Jaavon Benson 12            2) 1084 Tyree Ceasar 11           
     3) 1046 Sahey Driggins 11          4) 922 Juwan Hooks 12             
  6 OCEAN CITY HS                                       44.99      44.64   2   1   
     1) 945 Jared Jones 12              2) 1181 Zachary Lisa 12           
     3) 947 Cian O'Donoghue 10          4) 948 Joshua Rolls 10            
  7 WINSLOW TWP HS                                      43.80      44.74   2 
     1) 1193 Ryan Adams 10              2) 988 Ismael Berry 10            
     3) 990 Taki Davis 12               4) 992 Isaiah Jones 12            
  8 WOODROW WILSON HS                                   45.30      44.84   1 
     1) 999 Tamir Moore 11              2) 1111 Hydir Moore 10            
     3) 1073 Zavar Myers 12             4) 1110 Dion Mack 10              
  9 TOMS RIVER SOUTH HS                                 49.03      47.69   1 
     1) 1099 Sam Akinlulo 9             2) 1100 Antonio Caprara 11        
     3) 1451 Anthony Coston 10          4) 1101 Deandre Washington 11     
 
Event 71  Boys 4x100 Meter Relay Non-Public NPB
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 ST. JOSEPH HS (HAMMONTON)                           44.68      44.65   2  10   
     1) 1656 Isaiah Jones 11            2) 1657 Davore Mewborn 11         
     3) 1658 Vincent Romeo 10           4) 1752 Dontae Loveland 11        
  2 TRENTON CATHOLIC ACADEMY                                       45.99   1   8   
     1) 1693 Chiebuka Okpara 11         2) 1692 Stix Gibson 11            
     3) 1694 Zuri Pierce 11             4) 1695 David Viah 11             
  3 IMMACULATA HS                                       47.90      46.08   2   6   
     1) 1632 Mj Bathan 12               2) 1634 Ken Cebedo 11             
     3) 1635 Kendall Davis 9            4) 1636 Gianni Riga 10            
  4 CALVARY CHRISTIAN                                   46.98      46.42   2   4   
     1) 1610 Josiah Cumberbatch 10      2) 1609 Steven Cato 10            
     3) 1888 Logan Kim 12               4) 1774 James Mischuk 12          
  5 ST. ROSE HS                                         47.48      46.70   2   2   
     1) 1666 Sean Breuche 11            2) 1667 Christopher Kinsel 12     
     3) 1669 John O'Hearn 10            4) 1726 William Tencza 11         
  6 GLOUCESTER CATHOLIC HS                              46.43      47.00   2   1   
     1) 1620 Joey Vogt 11               2) 1777 Aidan Ward 10             
     3) 2691 Mcallister Vinnie 11       4) 1618 Nick Giordano 10          
  7 HOLY SPIRIT HS                                      46.28      47.06   2 
     1) 1928 Lee Dawson 10              2) 2709 Sam LaMonaca 10           
     3) 1926 Ralph Bright 10            4) 1927 Daante Daniel 11          
  8 THE PINGRY SCHOOL                                   49.02      47.40   1 
     1) 1682 Alex Strasser 9            2) 1683 Tyler Williams 10         
     3) 1681 Joe Shilts 9               4) 1729 Evan Taylor 9             
 
Event 72  Girls 3200 Meter Run South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   838 Alyssa Condell      11 TIMBER CREEK        11:05.71   10:59.77   10   
  2   810 Alyssa Aldridge     10 MAINLAND REG        10:41.57   11:06.02    8   
  3   786 Kaitlyn Rauscher    11 DELSEA REG.         11:13.30   11:25.38    6   
  4   821 Alexa Weber         10 OCEAN CITY H        11:36.22   11:44.75    4   
  5   867 Kelsey Cummings     11 TRITON REG.         11:26.15   11:46.12    2   
  6   799 Ashley Ranere       11 HAMMONTON HS        12:05.74   12:05.40    1   
  7   831 Jessica Sprague     11 SENECA  HS          12:04.98   12:19.04  
  8   829 Lindsay Hoffman     12 SENECA  HS          11:46.17   12:20.96  
  9  1122 Kristina Littlehal   9 DELSEA REG.         12:23.14   12:41.81  
 10   839 Erin Williams        9 TIMBER CREEK        12:35.81   12:53.37  
 11   763 Nayeli Garcia       11 BRIDGETON HS        13:07.00   13:01.12  
 12   866 Autumn Baldini      10 TRITON REG.         12:32.04   13:02.28  
 13  1129 Reilly Ritter        9 SENECA  HS          12:34.15   13:29.80  
 14   797 Isabella Massey     12 HAMMONTON HS        12:54.93   13:33.88  
 15   764 Leslie Huerta        9 BRIDGETON HS        13:38.20   13:35.09  
 16   846 Alyssa Larice       10 TOMS RIVER E        13:31.10   13:42.82  
 17   776 Keller Bean         10 CHERRY HILL         13:03.90   14:21.23  
 18   796 Gianna Leo          10 HAMMONTON HS        13:50.71   14:50.67  
 19  1113 Erin Foley          12 ABSEGAMI HS         13:06.14   15:03.13  
 --   837 Alexa Clark         11 TIMBER CREEK                        DNF  
 
Event 73  Girls 200 Meter Dash South Group 2
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   203 Aliya Harrison      10 STERLING HS            24.92      25.38   5  10   
  2   149 Morgan McConnell    11 COLLINGSWOOD           25.74      25.91   5   8   
  3   197 Rebekah Clark       11 PLEASANTVILL           26.07      26.14   5   6   
  4   189 Imani Peterson      12 OVERBROOK HS           26.36      26.43   5   4   
  5   255 Annette Wanjiku     11 WEST DEPTFOR           26.10      26.62   5   2   
  6   110 Danielle Nicklas    12 AUDUBON HS             26.78      26.69   5   1   
  7   111 Bailie Rizzo        10 AUDUBON HS             27.31      26.74   4 
  8   184 Keisha Whaley       12 OAKCREST HS            26.83      27.03   4 
  9   188 Kaila English       10 OVERBROOK HS           27.61      27.14   4 
 10   207 Tiaja Hampton        9 WEST DEPTFOR                      27.22   1 
 11   208 Jainajua Reed       12 WEST DEPTFOR           27.11      27.25   4 
 12   120 Jenna Walker        12 BARNEGAT TWP           26.91      27.39   4 
 13   156 Sydney Johnson      11 DEPTFORD HS            27.03      27.42   4 
 14   202 Carly Fox           10 STERLING HS                       27.62   1 
 15   320 Kyla Edwards        10 OAKCREST HS            27.33      27.68   4 
 16   154 Gabby Rutter        11 DELRAN HS              28.10      27.76   3 
 17   315 Bridget Kane        11 HADDONFIELD            28.21      27.90   3 
 18   309 Kaliyah Harvey      11 CEDAR CREEK            28.20      27.91   3 
 19   165 Ana Buzzerd         12 HADDONFIELD            27.24      27.97   4 
 20   224 Rachel Parr         11 AUDUBON HS                        28.06   1 
 21   193 Kendra Cooper       10 PINELANDS RE           28.67      28.09   3 
 22   140 Alexandra Keck      11 CINNAMINSON            28.99      28.18   2 
 23   168 Julia Parker        11 HADDONFIELD            28.22      28.40   3 
 24   218 Rachel Hunter        9 WILLINGBORO            29.03      28.71   2 
 25   119 Alexis Pangilinan   11 BARNEGAT TWP           28.81      28.72   3 
 26   141 Maleia Robinson-my  11 CINNAMINSON            28.98      28.87   3 
 27   139 Vanessa Finnan      11 CINNAMINSON                       28.90   1 
 28   118 Alyssia Adorno      11 BARNEGAT TWP           28.34      28.99   3 
 29   312 Jocelyn Davis        9 DEPTFORD HS            29.77      29.76   2 
 30   326 Rachel Staino       10 PINELANDS RE           30.15      30.19   2 
 31   194 Tatianna Mickens    11 PINELANDS RE           29.78      30.61   2 
 32   330 Katelyn Magill      11 PLEASANTVILL           30.68      31.47   2 
 
Event 74  Girls 200 Meter Dash South Group 3
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   984 Shakira Dancy       10 WINSLOW TWP            24.37      24.56   5  10   
  2   904 Cecelia Gerstenbac  11 DELSEA REG.            25.28      25.47   5   8   
  3  1109 Halima Scott        10 WOODROW WILS           26.06      25.78   5   6   
  4   899 Vashti Hannah       12 CUMBERLAND R           26.32      25.96   5   4   
  5   983 Flora Ahiarakwe     10 WINSLOW TWP            25.59      26.06   5   2   
  6  1024 Christine Lavallia  12 TIMBER CREEK           25.82      26.18   5   1   
  7   888 Alexis Holloway     10 CENTRAL REG            26.37      26.51   5 
  8   987 Iyianna Williams    11 WINSLOW TWP            27.48      26.56   3 
  9   931 Yvette Assongba     10 MAINLAND REG           26.51      26.66   4 
 10   941 Victoria Rolls       9 OCEAN CITY H           27.30      27.16   4 
 11   887 Valentine Brown     11 CENTRAL REG            26.51      27.22   4 
 12  1108 Dannisha Page        9 WOODROW WILS           26.86      27.28   4 
 13   933 Christina Petit-Fe  12 MAINLAND REG           27.53      27.35   3 
 14   876 Neyshka Garcia Per  11 ABSEGAMI HS            26.54      27.40   4 
 15  1083 Dj Upshaw-Burgess   11 HIGHLAND REG                      27.41   5 
 16   966 Emily Schroepfer    12 TOMS RIVER E           26.44      27.71   4 
 17   877 Genira Nurse        12 ABSEGAMI HS            27.05      27.75   4 
 18   927 Julianna Simunek    10 LACEY TWP. H           28.27      27.81   3 
 19   952 Grayce Heinemann    10 SENECA  HS             27.14      27.86   4 
 20   940 Mackenzie Matura     9 OCEAN CITY H                      28.07   1 
 21  1096 Abbey Gillen        11 TOMS RIVER E           28.73      28.35   2 
 22   881 Kayana Clue         10 BRIDGETON HS           27.87      28.40   3 
 23   975 Victoria Babcock    12 TOMS RIVER S           28.05      28.53   3 
 24   934 Gabrielle Santiago   9 MAINLAND REG                      28.55   1 
 25  1107 Arian Coleman       10 WOODROW WILS           28.68      28.59   3 
 26   910 Desiree Colon       10 HAMMONTON HS           29.04      28.60   2 
 27   926 Brianna Perrone     11 LACEY TWP. H           28.99      28.69   2 
 28   894 Alonja Williams     11 CHERRY HILL                       28.77   1 
 29   974 Aziah Askew         12 TOMS RIVER S           29.01      28.97   2 
 30   953 Olivia O'Connor     10 SENECA  HS             28.10      29.12   3 
 31   965 Nicole Nigro        11 TOMS RIVER E           28.68      29.29   3 
 32   942 Amanda Schmid       10 OCEAN CITY H                      29.44   2 
 33  1102 Madison Robb        10 TRITON REG.            29.22      29.48   2 
 34  1025 Lauren Baranyay     11 TOMS RIVER S                      29.95   1 
 35   913 Alexis Rudisel      11 HAMMONTON HS           29.64      30.21   2 
 36   892 Taquera Gibson       9 CHERRY HILL            30.78      30.46   2 
 37  1076 Daysha Powell       12 CHERRY HILL                       30.71   1 
 
Event 75  Girls 200 Meter Dash Non-Public NPB
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1  1650 Iyanla Kollock      10 OUR LADY OF            25.54      25.73   5  10   
  2  1651 Aaliyah Curry       11 ROSELLE CATH           26.30      26.72   5   8   
  3  1699 Hannah Reynolds      9 TRINITY HALL           28.36      27.44   4   6   
  4  1622 Morgan Morocco      12 HOLY CROSS H           27.81      27.60   5   4   
  5  1605 Victoria Gilliard   10 BENEDICTINE            27.46      27.67   5   2   
  6  1624 Karington Smith     11 HOLY CROSS H           29.19      27.73   4   1   
  7  1654 Corinn Guilford     11 ST. JOSEPH H           28.35      27.84   4 
  8  1686 Sydney Saint-Jean   12 TIMOTHY CHRI           27.78      27.98   5 
  9  1608 Nyla Whyte          12 BENEDICTINE            27.68      28.01   5 
 10  1655 Gabrielle Sirolli   12 ST. JOSEPH H           28.43      28.13   4 
 11  1607 Selena Munroe        9 BENEDICTINE            27.82      28.27   5 
 12  1689 Aniya Godfrey       10 TRENTON CATH           28.35      28.34   4 
 13  1700 Catherine Stolbof    9 TRINITY HALL           28.34      28.40   5 
 14  1653 Olivia Craig        11 ST. JOSEPH H                      28.42   1 
 15  1758 Alicia Forrest      11 WILDWOOD CAT           28.83      28.46   4 
 16  1690 Breyonne Seymour    10 TRENTON CATH           28.79      28.90   4 
 17  2931 Alexandra Lack       9 WARDLAW-HART                      29.27   3 
 18  1672 Keileh Atulomah     12 THE PINGRY S           30.57      29.58   2 
 19  1753 Elli Palmer         11 THE PINGRY S           29.94      29.67   3 
 20  1687 Hannah Stuhl         9 TIMOTHY CHRI           30.23      30.00   3 
 21  1745 Isabella Limeri     11 MATER DEI PR           30.37      30.12   3 
 22  1660 Kaylee Apple         9 ST. ROSE HS            30.49      30.26   3 
 23  1677 Victoria Watson     11 THE PINGRY S                      30.32   1 
 24  1747 Amanda Raimondi     10 MATER DEI PR           31.34      30.40   2 
 25  2929 Lara Jasti           9 WARDLAW-HART                      31.19   3 
 26  1741 Nadirah Banks       11 MARIST HS                         31.68   1 
 27  1710 Cortlin Eady        11 MARIST HS              30.65      32.03   2 
 28  1742 Kibriya Kafele      11 MARIST HS                         32.14   1 
 29  1612 Alyssa Jurewicz      9 GILL-ST. BER                      32.36   2 
 30  1746 Laurel Mason        10 MATER DEI PR                      33.03   1 
 31  1757 Hennessey Barry     11 WILDWOOD CAT           34.76      33.85   2 
 32  1614 Jacqueline Luberto  12 GILL-ST. BER                      35.86   1 
 33  1615 Surbhi Srinivas      9 GILL-ST. BER                      35.91   2 
 
Event 76  Boys 200 Meter Dash South Group 2
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   126 Paul Wickwire       12 BARNEGAT TWP           21.94      22.28   5  10   
  2   137 Miles Melton        11 CEDAR CREEK                       22.46   5   8   
  3   333 Francis Terry       12 STERLING HS            22.49      22.55   5   6   
  4   170 Luke Colehower       9 HADDONFIELD            22.27      22.72   5   4   
  5   159 Derrick Clement     12 DEPTFORD HS            22.68      22.90   5   2   
  6   204 Jahmir Beasely       9 STERLING HS            22.85      22.97   5   1   
  7   155 Charles Hall        11 DELRAN HS              23.23      23.01   4 
  8   161 Myles Davis         11 DEPTFORD HS                       23.06   2 
  9   205 Darin Clark         11 STERLING HS            22.94      23.07   5 
 10   160 Mar-Quel Davis      11 DEPTFORD HS            22.45      23.23   5 
 11   114 William DiLolle     12 AUDUBON HS             23.08      23.35   4 
 12   220 Akbar Hines         11 WILLINGBORO            23.91      23.40   3 
 13   332 Jordan Tabb         11 PLEASANTVILL                      23.67   1 
 14   146 Lechaun Patterson   11 CINNAMINSON            23.50      23.78   4 
 15   116 Kyle Limbaga        11 AUDUBON HS             23.79      23.93   4 
 16   307 Jacques Picault     11 BARNEGAT TWP           24.01      23.96   3 
 17   177 Isaac Whitmore      12 LOWER CAPE M           23.46      23.97   4 
 18   318 Seth Loeffler       10 MIDDLE TWP.            25.04      24.02   2 
 19   195 Corey Cusack        11 PINELANDS RE           23.90      24.04   3 
 20   328 James Richards      12 PINELANDS RE           23.71      24.08   4 
 21   308 Damon Rice          10 CAMDEN HS              24.20      24.28   3 
 22   147 Rashad Raymond       9 CINNAMINSON                       24.48   1 
 23   336 Jayair King          9 WILLINGBORO            24.64      24.49   3 
 24   323 Matt Carter         10 OAKCREST HS            24.72      24.52   2 
 25   187 Sylis Raiford        9 OAKCREST HS            24.68      24.53   3 
 26   316 Dominic Bowman      10 LOWER CAPE M           24.71      24.58   2 
 27   171 Joey Ellis          11 HADDONFIELD                       24.59   2 
 28   325 Andy Prempeh        11 OAKCREST HS                       24.70   1 
 29   192 Edwin Soler         10 OVERBROOK HS           24.48      24.72   3 
 30   174 Davis Smith         11 HADDONFIELD                       24.86   1 
 31   200 Isaiah Spencer      12 PLEASANTVILL                      24.98   2 
 32   176 Darion Lamar         9 LOWER CAPE M                      25.50   1 
 33   311 Jahmil Williams     11 CINNAMINSON                       26.74   1 
 
Event 77  Boys 200 Meter Dash South Group 3
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   961 Cameron Stinson     12 TIMBER CREEK           22.72      22.47   5  10   
  2  1094 Noah Ellison        12 TIMBER CREEK           22.50      22.65   5   8   
  3   959 Jerome Gibson       10 TIMBER CREEK           23.08      22.87   5   6   
  4   885 Revell Williams     10 BRIDGETON HS           22.49      23.00   5   4   
  5   935 Devin Anderson       9 MAINLAND REG           23.27      23.19   5   2   
  6   948 Joshua Rolls        10 OCEAN CITY H           23.00      23.23   5   1   
  7   914 Ronald Gibson       11 HAMMONTON HS                      23.25   1 
  8  1111 Hydir Moore         10 WOODROW WILS           23.67      23.35   4 
  8   909 Charles Walker      11 DELSEA REG.            22.82      23.35   5 
 10   970 Eric Johnson        12 TOMS RIVER E           23.82      23.38   4 
 11   908 Taj Summiel         11 DELSEA REG.                       23.58   1 
 12   889 Jonathan Banks      10 CENTRAL REG            23.36      23.74   4 
 13   945 Jared Jones         12 OCEAN CITY H           23.89      24.01   4 
 14  1085 Brandon Frank       10 LACEY TWP. H           24.32      24.11   4 
 15   878 Ifreke Andy         11 ABSEGAMI HS            24.10      24.16   4 
 16   938 Matt Williams       12 MAINLAND REG                      24.17   1 
 17  1097 Robert Betts        11 TOMS RIVER E           24.27      24.60   4 
 18  1112 Jessee Thomas       11 WOODROW WILS                      24.82   2 
 19  1089 Sean Jamison        12 OCEAN CITY H                      24.92   1 
 20   954 Kaden Hastie         9 SENECA  HS             26.10      25.97   2 
 21  1099 Sam Akinlulo         9 TOMS RIVER S           26.15      26.00   2 
 22   915 Anthony Maturano    12 HAMMONTON HS           22.01      26.73   5 
 23  1110 Dion Mack           10 WOODROW WILS           24.34 4:05:53.67   3 
 24   917 David Obeng         11 HAMMONTON HS           24.85 4:05:54.18   3 
 25  1079 Tadan Mosley        12 CUMBERLAND R           24.90 4:05:54.49   3 
 26  1101 Deandre Washington  11 TOMS RIVER S           25.00 4:05:54.53   3 
 27  1100 Antonio Caprara     11 TOMS RIVER S           25.66 4:05:55.19   3 
 28  1090 Alex Funches        12 SENECA  HS             24.96 4:05:55.63   3 
 
Event 78  Boys 200 Meter Dash Non-Public NPB
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1  1702 Charles Fields      10 WILDWOOD CAT           23.19      23.01   4  10   
  2  1688 Matt Parris         12 TIMOTHY CHRI           23.04      23.23   4   8   
  3  1627 Javon Nash          10 HOLY CROSS H           23.56      23.28   4   6   
  4  1692 Stix Gibson         11 TRENTON CATH           24.45      23.82   3   4   
  5  1652 Tyler Gowdy         11 ROSELLE CATH                      23.96   2   2   
  6  2938 Nathaniel Nyema     12 WARDLAW-HART                      23.96   4   1   
  7  1656 Isaiah Jones        11 ST. JOSEPH H           24.46      24.01   3 
  8  1743 Justin Jones        12 MARIST HS              23.34      24.03   4 
  9  2937 Kevin Nader         10 WARDLAW-HART                      24.14   4 
 10  1635 Kendall Davis        9 IMMACULATA H           24.62      24.22   3 
 11  1658 Vincent Romeo       10 ST. JOSEPH H           24.23      24.28   3 
 12  1636 Gianni Riga         10 IMMACULATA H           24.79      24.42   2 
 13  1750 Naj Finnie          12 ROSELLE CATH                      24.43   1 
 14  1669 John O'Hearn        10 ST. ROSE HS            24.38      24.47   3 
 15  2941 Garrett Racz        12 WARDLAW-HART                      24.51   3 
 16  1620 Joey Vogt           11 GLOUCESTER C           23.90      24.55   4 
 17  1759 Olaf Feria          11 WILDWOOD CAT           24.72      24.56   2 
 18  1680 Michael Carr        12 THE PINGRY S           24.30      24.58   3 
 19  1751 Taylor Porter       10 ROSELLE CATH           24.94      24.76   2 
 20  1632 Mj Bathan           12 IMMACULATA H           25.10      24.81   2 
 21  1666 Sean Breuche        11 ST. ROSE HS            24.82      24.82   2 
 22  1659 Elijah Shanks        9 ST. JOSEPH H                      24.89   1 
 23  1640 Daniel Lambkin      10 MARIST HS              23.94      24.91   4 
 24  1755 Michael Oduro       11 TIMOTHY CHRI           24.49      25.30   3 
 25  1647 Isaiah McClain      10 MATER DEI PR           24.95      25.58   2 
 26  1682 Alex Strasser        9 THE PINGRY S           25.93      25.95   1 
 27  1644 John Caristi        10 MATER DEI PR           25.53      26.23   1 
 28  1648 Liam Petry          11 MATER DEI PR           27.29      28.19   1 
 29  1744 Kendall King         9 MARIST HS              26.23      28.45   1 
 
Event 79  Boys 3200 Meter Run South Group 2
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1    58 Greg Pelose         12 HADDONFIELD          9:19.88    9:40.66   2  10   
  2    31 Michael Ungvarsky   11 CINNAMINSON          9:21.23    9:49.78   2   8   
  3    56 Colin Gallagher     12 HADDONFIELD          9:52.40   10:01.86   2   6   
  4   100 A.J Kilpatrick      11 WEST DEPTFOR         9:44.88   10:03.33   2   4   
  5   104 Mitchel Wileczek    12 WEST DEPTFOR        10:02.36   10:11.06   2   2   
  6   102 Ryan Ward           10 WEST DEPTFOR        10:09.14   10:12.21   2   1   
  7    49 Josh Vencius        10 DEPTFORD HS         10:07.56   10:14.51   2 
  8    28 Justin Arnold       10 CINNAMINSON         10:09.20   10:23.53   2 
  9    96 Jimmy Macpherson    11 STERLING HS         10:14.74   10:34.01   2 
 10   348 Brandon Quanci      11 HADDONFIELD         10:07.64   10:34.10   2 
 11    94 Manas Gupta          9 STERLING HS                    10:46.48   1 
 12    65 John Davern         11 MANCHESTER T        10:14.79   10:49.38   2 
 13    95 Howard Jones        11 STERLING HS         10:15.17   10:54.89   2 
 14    68 Alex Lynch          12 MANCHESTER T        10:28.82   10:56.35   2 
 15    62 Will Berger         10 LOWER CAPE M        10:53.40   11:00.39   1 
 16    19 Joseph Scioscio     11 BARNEGAT TWP        10:57.20   11:01.72   1 
 17    63 Mark Nelson         11 LOWER CAPE M        10:30.20   11:02.13   2 
 18    15 Gareth Aguilar       9 BARNEGAT TWP        10:50.61   11:10.63   1 
 19    22 Kenny Beltrante     10 CEDAR CREEK         12:09.62   11:11.56   1 
 20    18 Kyle Sarno          11 BARNEGAT TWP        10:46.98   11:12.93   1 
 21     7 Jason Hyland        12 AUDUBON HS                     11:15.57   1 
 22    67 Dean-Kenzo Lacuart  10 MANCHESTER T                   11:17.13   1 
 23   353 Marc Rodriguez       9 OAKCREST HS                    11:28.64   1 
 24   354 Justin Schlatmann    9 PINELANDS RE        11:27.58   11:53.36   1 
 25    23 Owen Bradley         9 CEDAR CREEK         11:30.49   12:07.36   1 
 26   351 Nathaniel Sanders   12 MIDDLE TWP.         11:01.90   12:10.66   1 
 27    82 Fabian Soto          9 OVERBROOK HS        12:33.22   12:12.99   1 
 
Event 80  Boys 3200 Meter Run South Group 3
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   805 Jose Figueroa       12 HIGHLAND REG         9:49.55    9:51.95   2  10   
  2   807 Ben Woodward        10 HIGHLAND REG         9:41.09    9:52.14   2   8   
  3   804 Joshua Clark        12 HIGHLAND REG         9:25.22    9:52.48   2   6   
  4  1114 Daniel Do           11 ABSEGAMI HS          9:53.96    9:56.33   2   4   
  5   788 Daniel Antonelli     9 DELSEA REG.          9:51.61   10:06.86   2   2   
  6   803 Joseph Dougherty    12 HAMMONTON HS         9:42.77   10:10.85   2   1   
  7   824 Korey Greene        10 OCEAN CITY H        10:07.00   10:21.72   2 
  8   809 William Rapsas      11 LACEY TWP. H                   10:27.67   1 
  9   779 Robert Abrams       11 CHERRY HILL         10:06.01   10:28.06   2 
 10  1127 Brett Johnson       12 OCEAN CITY H         9:51.63   10:32.59   2 
 11   773 Justin Earley       10 CENTRAL REG         10:19.30   10:36.88   2 
 12   790 Colin Kane           9 DELSEA REG.          9:51.47   10:38.01   2 
 13  1128 Jesse Schmeizer     10 OCEAN CITY H         9:43.85   10:40.68   2 
 14   842 Matt Duca            9 TIMBER CREEK        10:37.06   10:41.14   1 
 15   792 Dylan Senatore      10 DELSEA REG.          9:44.98   10:44.42   2 
 16  1124 Shawn DiBona        10 HAMMONTON HS        10:17.92   10:44.91   2 
 17  1133 Dean Riddle         11 TOMS RIVER S        10:32.05   10:48.10   2 
 18  1121 Josh Loew           12 CUMBERLAND R                   10:50.41   1 
 19   813 Nicholas Berenotto  10 MAINLAND REG        10:34.27   10:54.21   1 
 20   814 Earl Richard Heim   12 MAINLAND REG        10:19.71   11:01.77   2 
 21  1117 Nikolas Levin       12 CENTRAL REG         10:47.33   11:12.84   1 
 22   868 Noah Cziryak        10 TRITON REG.         10:48.47   11:16.21   1 
 23  1131 Jason DaCunza       10 TOMS RIVER E        11:04.08   11:16.88   1 
 24   850 Michael Bonafide    11 TOMS RIVER E        11:01.57   11:19.61   1 
 25   835 Sampson Johnson     10 SENECA  HS          11:06.92   11:22.24   1 
 26   782 Jared Herrera        9 CUMBERLAND R        11:13.07   11:22.62   1 
 27   836 Arthur Suchodola    12 SENECA  HS                     11:23.94   1 
 28   765 Jordan Arriaga      11 BRIDGETON HS        11:29.07   11:29.53   1 
 29  1120 Jaiden Jackson      10 CUMBERLAND R        11:29.05   11:31.41   1 
 30  1040 Aidan Curran        11 CHERRY HILL         11:42.42   11:49.15   1 
 31  1126 Mikin Patel          9 MAINLAND REG        10:42.74   11:58.07   1 
 32  1115 Will Krenza         10 CENTRAL REG         10:38.62   12:01.25   1 
 33  1130 Billy Hess           9 SENECA  HS          11:39.55   12:16.14   1 
 34   874 Cooper Stump        11 WINSLOW TWP                    12:21.95   1 
 35  1134 Jared Tricomy        9 TOMS RIVER S        10:35.42   12:24.44   1 
 36   766 Aaron Garcia         9 BRIDGETON HS        12:54.09   12:28.85   1 
 
Event 81  Boys 3200 Meter Run Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1580 Bobby Tuzzio        12 ST. ROSE HS          9:39.85   10:07.14   10   
  2  1588 Thomas Tarantino    11 THE PINGRY S         9:53.69   10:11.95    8   
  3  1761 Bobby D'Angelo      10 GILL-ST. BER         9:59.09   10:15.72    6   
  4  1760 Felix Andersen      11 GILL-ST. BER         9:54.57   10:24.28    4   
  5  1766 Matthew Peacock     11 THE PINGRY S        10:04.31   10:25.58    2   
  6  1551 Greg Leddy          12 IMMACULATA H         9:55.95   10:29.66    1   
  7  1559 John Spinelli       10 MATER DEI PR        10:16.57   10:32.32  
  8  1579 Timothy Theobald    11 ST. ROSE HS                    10:56.05  
  9  1576 Nicholas Mclaughli  12 ST. ROSE HS                    11:03.20  
 10  1768 Jack Farrell         9 THE WILBERFO        11:29.40   11:10.34  
 11  1556 John Meskin         10 MATER DEI PR                   11:18.39  
 12  1767 Jeffrey Xiao         9 THE PINGRY S        11:15.88   11:32.08  
 13  1604 Dan Moses           11 WILDWOOD CAT                   11:35.35  
 14  1558 Jake Roberts        10 MATER DEI PR                   11:55.31  
 15  1769 Howe Whitman        10 THE WILBERFO                   11:57.16  
 16  1544 Austin Maaddi       11 HOLY CROSS H        11:18.58   11:59.64  
 17  1603 Christopher Johnso   9 WILDWOOD CAT        10:52.00   12:14.54  
 18  1770 Brian Chang         12 TIMOTHY CHRI        12:03.30   12:15.29  
 19  1543 Andrew Donachie     10 HOLY CROSS H        12:13.54   13:47.00  
 
Event 82  Girls 4x400 Meter Relay South Group 2
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 COLLINGSWOOD HS                                   4:05.64    4:05.43   2  10   
     1) 374 Dionna Nelson 12            2) 33 Quinn Basewitz 9            
     3) 2156 Madison Giordano 9         4) 149 Morgan McConnell 11        
  2 HADDONFIELD MEM. HS                               4:12.57    4:05.57   1   8   
     1) 166 Gianna Cucinotta 10         2) 243 Lizzie Mulvenna 10         
     3) 51 Briana Gess 11               4) 453 Lilly Minor 10             
  3 AUDUBON HS                                        4:06.09    4:06.34   2   6   
     1) 224 Rachel Parr 11              2) 1 Molly Furlong 11             
     3) 112 Alexis Staib 11             4) 111 Bailie Rizzo 10            
  4 STERLING HS                                       4:04.98    4:07.55   2   4   
     1) 407 Saraly Gonzalez 10          2) 464 Leyna Jewell 9             
     3) 203 Aliya Harrison 10           4) 93 Sydney Coppolino 10         
  5 CINNAMINSON HS                                    4:08.49    4:07.95   2   2   
     1) 25 Haley Adams 10               2) 370 Andrea Benites (Torres) 11 
     3) 310 Christi Harrell 10          4) 26 Olivia Rocks 12             
  6 OAKCREST HS                                       4:13.86    4:09.95   1   1   
     1) 320 Kyla Edwards 10             2) 322 Kayla Harris 11            
     3) 72 Pamela Myers 12              4) 184 Keisha Whaley 12           
  7 WILLINGBORO HS                                    4:08.34    4:12.69   2 
     1) 414 Monica Dunkerson 11         2) 219 Jordan McRae Ross 11       
     3) 417 Donyae Shelton 11           4) 335 Kenady Wilson 9            
  8 DELRAN HS                                         4:13.49    4:13.61   1 
     1) 2158 Kelsey Mclaughlin 10       2) 428 Kelly Mesisca 10           
     3) 378 Nicole Ucheya 9             4) 429 Erika Wible 12             
  9 LOWER CAPE MAY REG. HS                            4:10.71    4:14.60   2 
     1) 383 Destiny West 12             2) 61 Christina Adams 9           
     3) 519 Lilly Swan 11               4) 432 Quinn Bithell 12           
 10 DEPTFORD HS                                       4:00.01    4:19.71   2 
     1) 431 Kayla Tucker 12             2) 45 Camryn Tirado 11            
     3) 379 Jayla Harrison 11           4) 158 Amaris Marsh 10            
 
Event 83  Girls 4x400 Meter Relay South Group 3
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 WINSLOW TWP HS                                    3:54.20    3:50.88   2  10   
     1) 987 Iyianna Williams 11         2) 983 Flora Ahiarakwe 10         
     3) 984 Shakira Dancy 10            4) 1261 Amiyah Melvins 11         
  2 ABSEGAMI HS                                       3:57.72    3:55.52   2   8   
     1) 1001 Joshonda Johnson 11        2) 1135 Kayla Miller 11           
     3) 1222 Tatiana Beaufils 11        4) 1002 Cyann Moyer 11            
  3 TIMBER CREEK REG. HS                              4:00.28    4:03.19   2   6   
     1) 1091 X'Zaveion Bakersville 9    2) 1092 Cheyenne Sovae-Beattie 11 
     3) 1093 Kai Starnes 11             4) 957 Adia Starnes 11            
  4 HIGHLAND REG HS                                   4:03.90    4:06.29   2   4   
     1) 1167 Dajai Mcclellan 12         2) 1235 Kalin Priest 10           
     3) 1083 Dj Upshaw-Burgess 11       4) 1166 Nia Holden 9              
  5 TOMS RIVER SOUTH HS                               4:07.25    4:06.52   2   2   
     1) 1027 Delaney Huber 11           2) 1189 Stephanie Tomkowich 9     
     3) 1026 Reagan Czech 9             4) 1028 Madison Meise 11          
  6 SENECA  HS                                        4:15.25    4:10.14   2   1   
     1) 1018 Samantha Derkas 10         2) 1250 Kayla Hay 10              
     3) 952 Grayce Heinemann 10         4) 830 Kayla Martin 11            
  7 WOODROW WILSON HS                                 4:16.33    4:13.31   1 
     1) 1108 Dannisha Page 9            2) 1221 April Shaw 12             
     3) 1107 Arian Coleman 10           4) 1109 Halima Scott 10           
  8 CENTRAL REG HS                                    4:16.26    4:14.19   1 
     1) 1144 Xenia Tchoudov 11          2) 1142 Remi-Jean Christensen 10  
     3) 1143 Jada Fordyce 12            4) 888 Alexis Holloway 10         
  9 MAINLAND REG.HS                                   4:18.00    4:16.94   1 
     1) 931 Yvette Assongba 10          2) 1014 Nicole Lombardo 10        
     3) 933 Christina Petit-Fere 12     4) 1015 Rachel Thorton 11         
 10 DELSEA REG. HS                                    4:11.84    4:19.40   2 
     1) 1208 Jameah Tenzie 11           2) 1080 Decesari Kayla 9          
     3) 903 Kaire Brackett 10           4) 904 Cecelia Gerstenbacher 11   
 11 CUMBERLAND REG. HS                                4:14.90    4:23.37   2 
     1) 1156 Erica Burdsall 12          2) 1078 Martha Thrope 11          
     3) 1157 Trinitee Thompson-Pierce 9 4) 898 Yaffa Byrd 12              
 12 OCEAN CITY HS                                     4:18.07    4:27.43   1 
     1) 1176 Michaela Baker 10          2) 820 Meredith Steele 11         
     3) 817 Emma Bergman 12             4) 1088 Megan Gereaghty 9         
 
Event 84  Girls 4x400 Meter Relay South NPB
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 HOLY SPIRIT HS                                    4:07.98    4:07.95   2  10   
     1) 1628 Ariyana Wilkes 11          2) 1814 Kristy Goff 11            
     3) 1780 Isabella Desario 9         4) 1925 Asia Young 12             
  2 TRINITY HALL                                      4:24.19    4:17.45   2   8   
     1) 1699 Hannah Reynolds 9          2) 1756 Gina Rienzo 10            
     3) 1700 Catherine Stolbof 9        4) 1598 Cate Toomey 10            
  3 BENEDICTINE ACADEMY                               4:21.61    4:19.77   2   6   
     1) 1735 Dawn Arumemi 12            2) 1736 Sandra Hunt 11            
     3) 1606 Yvonne McMillan 10         4) 1703 Shahiana Odies 11         
  4 HOLY CROSS HS                                     4:29.47    4:22.65   2   4   
     1) 1623 Jaden Shontz 9             2) 1708 Maia Heath 12             
     3) 1738 Rachel Darata 10           4) 1622 Morgan Morocco 12         
  5 GILL-ST. BERNARD'S SCHOOL                         4:18.35    4:23.23   2   2   
     1) 1616 Ludi Zhu 12                2) 1775 Jackie Roettger 12        
     3) 1527 Sahara Ensley 12           4) 1529 Nicole Johnson 10         
  6 ST. ROSE HS                                       4:25.03    4:23.68   2   1   
     1) 1663 Brittany Lopes 10          2) 1572 Jillian Haggerty 10       
     3) 1664 Sheila Magrini 10          4) 1805 Erin Prachar 12           
  7 MATER DEI PREP                                    4:27.56    4:27.64   2 
     1) 1820 Faith Reash 11             2) 1747 Amanda Raimondi 10        
     3) 1745 Isabella Limeri 11         4) 1712 Emma McCarthy 12          
  8 WARDLAW-HARTRIDGE SCHOOL                                     4:28.86   1 
     1) 2928 Sydney Hughes 12           2) 2931 Alexandra Lack 9          
     3) 2929 Lara Jasti 9               4) 2936 Makena Mugambi 12         
  9 THE PINGRY SCHOOL                                 4:42.82    4:42.43   1 
     1) 1674 Shannon Kirdzik 11         2) 1753 Elli Palmer 11            
     3) 1716 Sarah Moseson 11           4) 1581 Isabel DeVito 9           
 
Event 85  Boys 4x400 Meter Relay South Group 2
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 WILLINGBORO HS                                    3:22.42    3:23.06   2  10   
     1) 469 Aaron Cooper 11             2) 418 Tyler Davidson 12          
     3) 419 Tyshon Hernandez 12         4) 306 Michael Walker 12          
  2 OAKCREST HS                                       3:28.25    3:24.26   2   8   
     1) 394 Alfonso Roque 11            2) 392 Tyler Clybourn 12          
     3) 395 Isaiah Whaley 9             4) 291 Oliver Paul 12             
  3 HADDONFIELD MEM. HS                               3:24.27    3:25.64   2   6   
     1) 170 Luke Colehower 9            2) 57 Derek Gess 9                
     3) 382 Zach Murray 9               4) 59 Austin Stoner 12            
  4 DEPTFORD HS                                       3:23.97    3:25.65   2   4   
     1) 314 Tyrece Brown 9              2) 275 Tyler Garland 12           
     3) 162 Jahmir Ellis 12             4) 161 Myles Davis 11             
  5 STERLING HS                                       3:32.85    3:25.95   2   2   
     1) 204 Jahmir Beasely 9            2) 205 Darin Clark 11             
     3) 408 Conner Garzon 12            4) 333 Francis Terry 12           
  6 PLEASANTVILLE HS                                  3:25.52    3:26.58   2   1   
     1) 90 Giovanni Aracena 12          2) 201 Terrance Walker 11         
     3) 405 Quentin Bundy 9             4) 332 Jordan Tabb 11             
  7 BARNEGAT TWP. HS                                  3:26.32    3:32.91   2 
     1) 122 Nicolo Adorno 10            2) 123 Kirston Beaucicault 11     
     3) 16 Nicholas Kovaly 10           4) 17 Gunnar Pearson 11           
  8 AUDUBON HS                                        3:35.49    3:38.92   1 
     1) 360 Jeremy McShane 12           2) 117 Tyler Romano 10            
     3) 440 Kevin Carbone 12            4) 359 Daniel McRory 11           
 -- COLLINGSWOOD HS                                   3:35.95        DNF   1 
     1) 377 Evan Royds 11               2) 36 William Egan 12             
     3) 375 Marquis Hayes 9             4) 376 Robert Norton 11           
 
Event 86  Boys 4x400 Meter Relay Non-Public Group 3
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 TIMBER CREEK REG. HS                              3:22.08    3:19.44   2  10   
     1) 1184 Jason Butler 12            2) 961 Cameron Stinson 12         
     3) 959 Jerome Gibson 10            4) 1094 Noah Ellison 12           
  2 MAINLAND REG.HS                                   3:22.54    3:21.21   2   8   
     1) 1049 Matt Grillo 12             2) 936 Justin Bishop 12           
     3) 1047 Kenny Anderson 12          4) 1050 Lawrence Gustafson 12     
  3 WINSLOW TWP HS                                    3:26.18    3:25.23   2   6   
     1) 1069 Jamil Adams 11             2) 1193 Ryan Adams 10             
     3) 990 Taki Davis 12               4) 875 Zion Watson 12             
  4 HIGHLAND REG HS                                   3:29.11    3:25.72   2   4   
     1) 920 Jaavon Benson 12            2) 1084 Tyree Ceasar 11           
     3) 1046 Sahey Driggins 11          4) 922 Juwan Hooks 12             
  5 HAMMONTON HS                                      3:25.95    3:27.44   2   2   
     1) 1164 Jon Maturano 12            2) 1165 Juvante Thompson 12       
     3) 914 Ronald Gibson 11            4) 918 Conner Stibich 12          
  6 CUMBERLAND REG. HS                                3:30.70    3:27.66   2   1   
     1) 2463 Michael Girock 11          2) 2464 Shaun Brown 10            
     3) 2465 LaMont Atkins 10           4) 2466 Jacob Butler 11           
  7 TOMS RIVER EAST HS                                3:29.09    3:29.29   2 
     1) 970 Eric Johnson 12             2) 972 James Orozco 10            
     3) 1097 Robert Betts 11            4) 971 Joshua Kovalick 9          
  8 OCEAN CITY HS                                     3:34.78    3:32.06   1 
     1) 1181 Zachary Lisa 12            2) 945 Jared Jones 12             
     3) 1182 Matthew Zelinski 10        4) 944 Liam Bergman 10            
  9 WOODROW WILSON HS                                 3:37.16    3:47.93   1 
     1) 1112 Jessee Thomas 11           2) 1073 Zavar Myers 12            
     3) 1110 Dion Mack 10               4) 1198 Stanley King 9            
 
Event 87  Boys 4x400 Meter Relay Non-Public NPB
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 WARDLAW-HARTRIDGE SCHOOL                                     3:32.67   10   
     1) 2925 Diogo Ferreira 12          2) 2938 Nathaniel Nyema 12        
     3) 2937 Kevin Nader 10             4) 2948 Noah Toney 12             
  2 TRENTON CATHOLIC ACADEMY                          3:37.93    3:39.36    8   
     1) 1694 Zuri Pierce 11             2) 1691 Loyalty Bush 9            
     3) 1692 Stix Gibson 11             4) 1695 David Viah 11             
  3 HOLY SPIRIT HS                                    3:36.58    3:42.01    6   
     1) 1928 Lee Dawson 10              2) 2709 Sam LaMonaca 10           
     3) 1926 Ralph Bright 10            4) 1927 Daante Daniel 11          
  4 ST. JOSEPH HS (HAMMONTON)                         3:37.08    3:43.32    4   
     1) 1790 Sean Heefner 10            2) 1792 Tyler Tartaglia 12        
     3) 1658 Vincent Romeo 10           4) 1791 Dominic Tartaglia 12      
  5 CALVARY CHRISTIAN                                 3:51.43    3:44.25    2   
     1) 1609 Steven Cato 10             2) 2673 Payton Sponring 12        
     3) 1905 Noah Errichetti 11         4) 1774 James Mischuk 12          
  6 THE PINGRY SCHOOL                                 3:35.94    3:44.72    1   
     1) 1683 Tyler Williams 10          2) 1585 James Barker 12           
     3) 1754 Ben Vasquez 10             4) 1796 Sean Wang 11              
  7 ST. ROSE HS                                       3:40.33    3:45.62  
     1) 1575 Connor Cassidy 12          2) 1667 Christopher Kinsel 12     
     3) 1793 John Murtagh 12            4) 1577 Drew Reilly 11            
  8 MATER DEI PREP                                    3:53.02    3:53.18  
     1) 1557 Patrick Osborn 9           2) 1784 Tom Canny 11              
     3) 1723 Matt Wojciechowski 12      4) 1649 Joseph Ramos 10           
 
Event 88  Girls Shot Put South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1343 Ciarra Johnson      10 WINSLOW TWP         41-04.00   40-07.00   10   
  2  1284 Elisia Lancaster    12 DELSEA REG.         38-10.75   39-02.50    8   
  3  1386 Ayana Culhane       12 ABSEGAMI HS         37-09.00   38-06.25    6   
  4  1308 Maddie Bradway      12 OCEAN CITY H        38-11.75   38-03.00    4   
  5  1264 Kiyanna Thomas      12 ABSEGAMI HS         40-00.50   37-11.75    2   
  6  1282 SyDonnie Dawkins    12 CUMBERLAND R        35-09.00   37-06.00    1   
  7  1330 Ballinda Vanesko    11 TOMS RIVER E        36-00.00   35-04.00  
  8  1287 Brooke Beebe        12 HAMMONTON HS        35-07.50   34-06.50  
  9  1336 Shannon Sorrentino  11 TOMS RIVER S        34-07.50   33-07.50  
 10  1266 Alleyah Jackson     10 BRIDGETON HS        35-05.00   33-03.25  
 11  1285 Brinae Thompson      9 DELSEA REG.         32-07.00   32-10.25  
 12  1501 Anniyah Randall     12 HIGHLAND REG        32-08.25   32-07.25  
 13  1424 Deanna Joyner        9 TOMS RIVER E        31-07.00   31-09.00  
 14  1322 Celina Foxworth     12 TIMBER CREEK        31-11.00   31-04.00  
 15  1329 Jessica Peters      11 TOMS RIVER E        29-10.50   30-10.00  
 16  1497 Amanda Rosas        11 HAMMONTON HS        30-10.25   30-07.00  
 17  1406 Kayla Gorrell       11 LACEY TWP. H        32-03.50   30-01.25  
 18  1301 Mya Dawkins         11 MAINLAND REG        28-01.00   30-00.25  
 19  1318 Katelyn Dever       11 SENECA  HS          28-11.50   29-05.75  
 20  1275 Tori Hogrebe        11 CENTRAL REG         32-03.25   29-01.50  
 21  1288 Alexa Gardner       10 HAMMONTON HS        32-00.00   29-01.00  
 22  1293 Olivia Price        11 HIGHLAND REG        23-08.75   28-11.00  
 22  1502 Abigail Zapata       9 HIGHLAND REG        28-07.75   28-11.00  
 24  1427 Breanna Fyle        12 TOMS RIVER S        28-01.00   28-10.50  
 25  1296 Caitlyn Berardo     11 LACEY TWP. H        30-10.25   28-07.00  
 26  1504 Yvonne Assongba     10 MAINLAND REG        28-06.50   28-01.50  
 27  1505 Zenovia Jackson     11 MAINLAND REG        30-11.50   27-00.00  
 28  1510 Kelly Hernandez     11 TOMS RIVER S        25-10.50   25-02.00  
 29  1307 Amber Belz           9 OCEAN CITY H        24-05.50   22-11.00  
 
Event 89  Girls Shot Put South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   662 Amy Bruno           12 BARNEGAT TWP        40-01.50   38-06.50   10   
  2   489 Prisca Blamon       11 CINNAMINSON         35-08.75   36-03.00    8   
  3   737 Taylor Carter       -- STERLING HS         36-07.00   35-10.50    6   
  4   573 Precious Ayeni      10 COLLINGSWOOD        31-08.00   35-02.50    4   
  5   547 Jordan Wallace      12 STERLING HS         33-01.50   34-09.50    2   
  6   518 Navaeh Ball         11 LOWER CAPE M        34-10.00   34-03.00    1   
  7   559 Jeneatha Marshall   10 WILLINGBORO         31-03.50   31-03.25  
  8   444 Caprina Rogers      12 CAMDEN HS           32-09.00   30-07.00  
  9   741 Iyana Royal          9 WEST DEPTFOR        30-07.00   30-02.50  
 10   557 Gracious Klah       11 WILLINGBORO         30-07.00   30-00.75  
 11  2955 Charrisa Copeland      MANCHESTER T                   29-05.00  
 12   506 Corrin Williams     11 DEPTFORD HS         29-04.50   29-04.00  
 12   511 Megan Burns         10 HADDONFIELD         28-05.00   29-04.00  
 14   479 Sara Wells          10 BARNEGAT TWP        30-01.50   29-03.75  
 15   541 Jennifer Figueroa   11 PLEASANTVILL        32-01.00   29-00.50  
 16   546 Shaniyla Johnson    12 STERLING HS         30-07.00   28-03.75  
 17   513 Megan Helf          11 HADDONFIELD         27-09.50   28-03.50  
 18   472 Emily Hagan         12 AUDUBON HS          29-05.50   28-03.00  
 19   491 Marina Urban        12 CINNAMINSON         29-10.25   28-02.50  
 20   482 Acasha Mann         12 CAMDEN HS           28-02.50   27-10.50  
 21   733 Kyla Downs          10 OVERBROOK HS        27-11.00   27-05.50  
 22   734 Bianca Trice         9 PINELANDS RE        25-00.00   27-05.00  
 23   496 Deriana Bryant       9 COLLINGSWOOD        29-02.75   27-04.50  
 24   722 Dreyani Mason-Fore  12 CINNAMINSON         29-07.50   27-01.75  
 25   726 Louisa Williams     11 DELRAN HS           25-10.50   26-11.75  
 26   655 Deanna Corsetti      9 WEST DEPTFOR        26-06.50   26-10.25  
 27   500 Nyrobi Barnes       12 DELRAN HS           25-02.50   26-10.00  
 28   714 Ziani Cooley        12 AUDUBON HS          26-06.00   26-06.25  
 29   558 Esperanza Lynch     10 WILLINGBORO         26-05.50   26-03.75  
 30   727 Gabby Battino       12 HADDONFIELD         26-11.50   25-05.00  
 31   534 Julia Kline         10 PINELANDS RE        26-10.00   25-04.50  
 32   535 Angela Wismar       11 PINELANDS RE        24-01.00   24-04.50  
 33   108 Sierra Gaines       10 AUDUBON HS          24-10.00   23-09.00  
 34   480 Unique Ferguson     10 CAMDEN HS                      22-05.75  
 
Event 90  Girls Shot Put Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1867 Alexandra Preckajl  11 ST. ROSE HS         40-04.25   39-04.00   10   
  2  1868 Katharine Taylor    12 ST. ROSE HS         34-09.00   32-04.50    8   
  3  1862 Tochi Uchuno        11 ROSELLE CATH        30-04.50   30-07.50    6   
  4  1829 Laeuna Chisolm      11 BENEDICTINE         33-01.50   30-06.00    4   
  5  1837 Francesca Pollande  12 GLOUCESTER C        29-09.00   29-03.75    2   
  6  1690 Breyonne Seymour    10 TRENTON CATH        28-05.50   28-11.25    1   
  7  1836 Samantha Hiester    11 GLOUCESTER C        28-06.75   28-08.50  
  8  1906 Erica Phiansunthon  11 GILL-ST. BER        27-10.25   28-03.25  
  9  1877 Jasmine Palmer      12 THE PINGRY S        27-00.50   28-00.50  
 10   184 Keisha Whaley       12 OAKCREST HS                    27-09.75  
 11  1831 Estefania Delgadil  12 CALVARY CHRI        27-08.00   27-04.25  
 12  1883 Brooke Wilen        10 TIMOTHY CHRI        26-09.00   27-02.75  
 13  1945 Colleen Kusi        10 BENEDICTINE         27-09.00   26-11.00  
 14  1903 Anayah Patton       11 BENEDICTINE         28-06.00   26-09.50  
 15  1869 Tara Viscito        11 ST. ROSE HS         28-01.00   26-02.75  
 16  1874 Naiyah Atulomah     10 THE PINGRY S        25-00.50   26-01.75  
 17  1876 Grace O'Mara         9 THE PINGRY S        26-01.00   24-09.50  
 18  1852 Kimberly Deahl      10 MATER DEI PR        25-11.75   23-09.25  
 19  1884 Dalian Williams     12 TIMOTHY CHRI        24-08.50   22-00.25  
 
Event 91  Girls Javelin Throw South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1288 Alexa Gardner       10 HAMMONTON HS          134-03     134-02   10   
  2  1386 Ayana Culhane       12 ABSEGAMI HS           125-03     121-02    8   
  3  1335 Caroline Dudeck     11 TOMS RIVER S          117-01     112-09    6   
  4  1401 Madison Chiola      11 HAMMONTON HS          108-04     105-03    4   
  5  1402 Gianna Figueroa     12 HAMMONTON HS          103-08     103-01    2   
  6  1392 Alexandrea DeJesus  10 CENTRAL REG            91-09     100-01    0.50
  6  1418 Elizabeth Hagmayer  11 SENECA  HS             98-03     100-01    0.50
  8  1397 Carli Busler         9 DELSEA REG.            99-05      96-04  
  9  1398 Megan Hunter        11 DELSEA REG.            95-05      89-00  
 10  1318 Katelyn Dever       11 SENECA  HS             88-11      88-08  
 11  1409 Joanna Schallus     12 MAINLAND REG           90-05      88-03  
 12  1266 Alleyah Jackson     10 BRIDGETON HS           85-09      85-04  
 13  1432 Gabrielle Daisey    12 TRITON REG.            91-08      84-11  
 14  1391 Nichelle Ryan       10 CAMDEN CO. V                      80-01  
 15  1399 Nina Mancinni       11 DELSEA REG.            82-05      78-10  
 16  1322 Celina Foxworth     12 TIMBER CREEK           79-01      78-05  
 17  1433 Ashleigh Hume       11 TRITON REG.            75-11      78-03  
 18  1428 Kayleigh Soucy      11 TOMS RIVER S           74-06      76-01  
 19  1427 Breanna Fyle        12 TOMS RIVER S           70-09      70-06  
 20  1424 Deanna Joyner        9 TOMS RIVER E           88-08      68-02  
 21  1328 Ciara Byrne         11 TOMS RIVER E           73-03      68-00  
 22  1319 Julianna Kaiser     10 SENECA  HS             67-01      64-01  
 23  1408 Isabell Roberts     10 MAINLAND REG           79-10      60-08  
 24  1407 Kailyn Gallagher     9 MAINLAND REG           83-01      58-03  
 25  1390 Keilani Nelson      11 CAMDEN CO. V                      54-11  
 
Event 92  Girls Javelin Throw South NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1910 Theresa Osborne     12 MATER DEI PR          100-01      95-03   10   
  2  1867 Alexandra Preckajl  11 ST. ROSE HS            81-06      93-01    8   
  3  1781 Ayana Plummer       10 HOLY SPIRIT            94-05      91-09    6   
  4  1876 Grace O'Mara         9 THE PINGRY S           87-04      88-11    4   
  5  1836 Samantha Hiester    11 GLOUCESTER C           85-02      87-11    2   
  6  1906 Erica Phiansunthon  11 GILL-ST. BER           75-07      83-08    1   
  7  1837 Francesca Pollande  12 GLOUCESTER C           80-11      81-09  
  8  1917 McKinley Taylor     11 THE PINGRY S           71-06      76-08  
  9  1797 Jolie Ruta          11 TIMOTHY CHRI           63-01      74-06  
 10  1914 Samantha McGlynn    11 ST. JOSEPH H           64-09      73-03  
 11  1597 Gillian Thorp        9 TRINITY HALL                      73-01  
 12  1903 Anayah Patton       11 BENEDICTINE            67-01      67-11  
 13  1878 Jewell Strickland   10 THE PINGRY S           58-07      66-00  
 14  1904 Simone Richardson   11 BENEDICTINE                       58-00  
 15  1883 Brooke Wilen        10 TIMOTHY CHRI           58-10      40-01  
 16  1869 Tara Viscito        11 ST. ROSE HS            53-04      36-01  
 
Event 93  Girls Javelin Throw Non-Public Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   588 Brielle Smith        9 OAKCREST HS           118-02     129-01   10   
  2   533 Noel Hartman        12 PINELANDS RE          112-03     116-01    8   
  3   228 Jordan Erskine      12 BARNEGAT TWP          112-11     113-07    6   
  4   654 Emma Blades         12 WEST DEPTFOR          110-04     109-09    4   
  5   407 Saraly Gonzalez     10 STERLING HS           110-11     105-01    2   
  6   477 Ginalee Erskine     10 BARNEGAT TWP          108-09     103-01    1   
  7   310 Christi Harrell     10 CINNAMINSON            93-09      94-11  
  8   619 Jessica Aguanno     10 DELRAN HS              96-08      94-01  
  9   651 Lauren McCann       10 STERLING HS            95-04      93-01  
 10   472 Emily Hagan         12 AUDUBON HS             98-01      92-10  
 11   637 Karen Hughes        12 OAKCREST HS           105-01      91-03  
 12   634 Gabby Toth          10 MIDDLE TWP.            89-01      90-10  
 13   479 Sara Wells          10 BARNEGAT TWP           83-04      90-05  
 14   605 Danielle Stevenson  11 AUDUBON HS             99-04      90-01  
 14  2953 Kaitlyn Sales          MANCHESTER T                      90-01  
 16   621 Josephine Garcia    12 DELRAN HS              82-04      89-04  
 17   655 Deanna Corsetti      9 WEST DEPTFOR           90-02      85-05  
 18   626 Maura Enright       11 HADDONFIELD            87-01      85-00  
 19   488 Amanda Antico        9 CINNAMINSON            94-00      83-03  
 20  2958 Kayla Famelio          MANCHESTER T                      82-06  
 21   656 Sarah Jenne          9 WEST DEPTFOR           78-11      82-00  
 22   534 Julia Kline         10 PINELANDS RE           80-00      81-08  
 23  2957 Kaitlyn Page           MANCHESTER T                      79-01  
 24   650 Lizzy Fedoriw       10 STERLING HS                       78-05  
 25   647 Ameena Walker       11 PLEASANTVILL           65-06      78-01  
 26   627 Sasha Rosen         12 HADDONFIELD            77-07      76-10  
 27   620 Sinead Bauer        11 DELRAN HS              71-11      74-08  
 28   482 Acasha Mann         12 CAMDEN HS              63-00      72-00  
 29   614 Ashley Brown        11 CEDAR CREEK            76-06      69-04  
 30   444 Caprina Rogers      12 CAMDEN HS              58-11      42-00  
 31   129 Saleiyah Iran       10 CAMDEN HS                         39-10  
 --   532 Callie DeMaria      11 PINELANDS RE           96-02       FOUL  
 
Event 94  Boys Discus Throw South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1332 Dan Gilligan        12 TOMS RIVER E          188-09     186-07   10   
  2  1340 Todd Stueber        11 TOMS RIVER S          152-08     155-00    8   
  3  1279 Darius Marrow       12 CENTRAL REG           156-03     154-11    6   
  4  1286 Jake Hallowell      11 DELSEA REG.           154-03     152-03    4   
  5  1326 Malcolm Bolden      12 TIMBER CREEK          146-02     146-06    2   
  6  1333 Jake Gilligan       11 TOMS RIVER E          158-08     145-11    1   
  7  1299 Tom Strychowski     12 LACEY TWP. H          159-02     139-06  
  8  1290 Dominic Kelly       12 HAMMONTON HS          131-06     130-00  
  9  1278 Blake Horgan        10 CENTRAL REG           132-00     127-10  
 10  1277 Denis Corbin        12 CENTRAL REG           132-05     126-09  
 11  1338 Kyle Fernandez      12 TOMS RIVER S          126-03     120-05  
 12  1316 Joseph Walkowiak    12 OCEAN CITY H          115-08     120-00  
 13  1273 Christopher Upchur  11 CAMDEN CO. V                     117-01  
 14  1331 Hunter Gibbons      12 TOMS RIVER E          133-10     114-09  
 15  1295 Spencer Smith       12 HIGHLAND REG          137-00     109-04  
 16  1347 Rashaan Dunlap-Mac  11 WINSLOW TWP           110-00     108-09  
 17  1305 Dalton Raring       11 MAINLAND REG           96-05     101-05  
 18  1320 Patrick Brown       11 SENECA  HS             99-07     100-11  
 19  1306 Sean Rutala         12 MAINLAND REG          102-04      98-07  
 20  1321 Paulie Wenger       11 SENECA  HS            105-06      95-11  
 21  1268 Turine Jones        10 BRIDGETON HS           84-03      95-06  
 22  1269 Alejandro Valdez    10 BRIDGETON HS          129-10      92-01  
 23  1267 Saheed Grandison    10 BRIDGETON HS          102-10      88-02  
 24  1311 Dan Auberzinsky      9 OCEAN CITY H           76-01      66-10  
 
Event 95  Boys Discus Throw South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   499 Adam Hunt           11 COLLINGSWOOD          175-00     164-09   10   
  2   543 LaQuay Bishop       12 PLEASANTVILL          111-11     147-06    8   
  3   492 Luke Adams          10 CINNAMINSON           128-04     141-09    6   
  4   516 Tyler Rodriguez     12 HADDONFIELD           131-09     141-05    4   
  5   509 Nieem Hawkins       10 DEPTFORD HS           145-07     140-05    2   
  6   531 Terrence Smith      12 OAKCREST HS           117-07     137-11    1   
  7   299 Da'Mire Hutchinson  10 STERLING HS           118-03     133-06  
  8   539 Ryan Mc Andrew      11 PINELANDS RE          119-11     127-04  
  9   562 Paul Ogunleye       12 WILLINGBORO           151-01     126-10  
 10   554 Nick Novak          10 WEST DEPTFOR          120-07     126-08  
 11   529 Enaje Johnson-Hutt  12 OAKCREST HS           139-08     122-11  
 12   493 Mateus Medeiros     11 CINNAMINSON           131-03     122-10  
 13   515 Sam Rivard          11 HADDONFIELD           118-08     121-07  
 14   560 Teslim Bakarr       12 WILLINGBORO           127-01     121-06  
 15   551 Jason Collier        9 WEST DEPTFOR          116-04     120-05  
 16   498 Ryan Harper         12 COLLINGSWOOD          128-02     120-02  
 17   494 Frank Stepnowski    11 CINNAMINSON           140-07     117-10  
 18   475 James Brown         11 AUDUBON HS            115-07     115-07  
 19   508 Alston Green        12 DEPTFORD HS                      113-05  
 20   517 Tanner Wade         11 HADDONFIELD           116-10     110-00  
 21   537 Kelley Lutz         11 PINELANDS RE          116-02     106-02  
 22   555 Tim Pierce          10 WEST DEPTFOR          106-03     105-09  
 23   520 Tony Kapurelos      10 LOWER CAPE M           88-11     101-04  
 24   274 Jake Sundermier     11 DELRAN HS             122-04      94-03  
 --   503 Tait White           9 DELRAN HS             114-05         ND  
 --   544 Khiry Patterson     11 PLEASANTVILL          120-06         ND  
 
Event 96  Boys Discus Throw Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1845 Cade Antonucci      11 HOLY SPIRIT           159-04     154-07   10   
  2  1871 Andrew Huisman      11 ST. ROSE HS           161-08     153-05    8   
  3  1870 Luke Grodeska       12 ST. ROSE HS           153-05     140-10    6   
  4  1835 Greg Niccolai       12 GILL-ST. BER          129-01     138-05    4   
  5  1834 C.J. Licata         10 GILL-ST. BER          122-10     131-11    2   
  6  1858 Rodney Noel         12 MATER DEI PR          131-03     126-01    1   
  7  1886 David Lopes         12 TIMOTHY CHRI          115-02     123-02  
  8  1857 Alex Mercado        11 MATER DEI PR          118-05     118-04  
  9  1872 Garrett Jordan      11 ST. ROSE HS           122-09     117-08  
 10  1879 Jackson Artis       12 THE PINGRY S          121-08     113-06  
 11  1882 Rich LeGrande       11 THE PINGRY S          121-09     113-02  
 12  1732 Richmond Aririguzo  12 TRENTON CATH          118-04     109-01  
 13  1844 Alland Laguerre     12 HOLY CROSS H          118-05     108-04  
 14  1880 Brandon Beckford    12 THE PINGRY S          119-07     105-10  
 15  2947 Tyler Thompson      12 WARDLAW-HART                      93-06  
 16  1885 Pierce Kokosinski   10 TIMOTHY CHRI           87-05      87-04  
 17  1804 Shane Leyden        11 ST. JOSEPH H           87-02      86-11  
 --  1833 Mark Giordano        9 GILL-ST. BER           80-06         ND  
 --  1856 Shane Mastro        11 MATER DEI PR          135-07         ND  
 --  2932 Stephen LaPrete     12 WARDLAW-HART                         ND  
 
Event 97  Girls Long Jump South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   899 Vashti Hannah       12 CUMBERLAND R        18-02.00   18-11.00   10   
  2   986 Tionna Tobias        9 WINSLOW TWP         18-10.75   18-06.75    8   
  3   956 Janiyah Davis-Hine  11 TIMBER CREEK        17-06.50   18-05.50    6   
  4   887 Valentine Brown     11 CENTRAL REG         15-01.00   17-04.00    4   
  5   900 Lindzey Mosley      11 CUMBERLAND R        17-06.00   17-03.00    2   
  6  1009 Victoria Massey     10 HAMMONTON HS        16-08.00   17-00.75    1   
  7  1135 Kayla Miller        11 ABSEGAMI HS         16-04.75   17-00.75  
  8   943 Allie Zelinski      12 OCEAN CITY H        16-06.50   17-00.25  
  9  1000 Mariah Hubbard      12 ABSEGAMI HS         16-08.50   16-09.75  
 10   888 Alexis Holloway     10 CENTRAL REG         17-00.00   16-01.75  
 11   932 Alyssa Nguyen       11 MAINLAND REG        15-09.25   16-01.25  
 12   939 Sophia Gresham       9 OCEAN CITY H        15-10.50   16-00.50  
 13  1453 Jania Pitts          9 WINSLOW TWP         15-06.00   15-10.75  
 14  1449 Ihunna Amugo        11 TIMBER CREEK        16-01.75   15-09.50  
 15  1026 Reagan Czech         9 TOMS RIVER S        15-07.00   15-07.00  
 16   924 Cassidy Meyh        10 LACEY TWP. H        14-08.25   15-04.75  
 16   934 Gabrielle Santiago   9 MAINLAND REG        15-10.50   15-04.75  
 16  1382 Jalissa Pitts        9 WINSLOW TWP                    15-04.75  
 19   913 Alexis Rudisel      11 HAMMONTON HS        13-05.75   15-03.50  
 20  1446 Rachel Smith        10 OCEAN CITY H        13-08.50   15-02.25  
 21  1447 Julia Capoli        10 SENECA  HS          14-01.50   15-01.50  
 22  1444 Olivia Goff         10 MAINLAND REG        14-03.50   14-10.00  
 23   977 Abigail LaRoche      9 TOMS RIVER S        14-11.75   14-08.50  
 24  1448 Gabby Magasic       12 SENECA  HS          14-00.00   14-07.25  
 
Event 98  Girls Long Jump South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   600 Lauren Tigue        11 WEST DEPTFOR        16-11.50   17-04.00   10   
  2   189 Imani Peterson      12 OVERBROOK HS        17-07.00   17-01.25    8   
  3   251 Janell Rowe         11 STERLING HS         16-11.25   16-08.50    6   
  4   335 Kenady Wilson        9 WILLINGBORO         16-07.50   16-06.50    4   
  5   110 Danielle Nicklas    12 AUDUBON HS          17-02.00   16-05.75    2   
  6   662 Amy Bruno           12 BARNEGAT TWP        16-08.25   16-00.00    1   
  7   141 Maleia Robinson-my  11 CINNAMINSON         15-11.75   15-08.50  
  8   663 Kendall Sargent     12 BARNEGAT TWP        15-07.75   15-08.25  
  9   672 Chyanne Holloway    12 HADDONFIELD         15-00.25   15-06.25  
 10   674 Talia Gellura       10 LOWER CAPE M        14-06.00   15-05.25  
 11   670 Jillian Hickey      11 DELRAN HS           15-10.00   15-04.50  
 12   309 Kaliyah Harvey      11 CEDAR CREEK         15-09.00   15-04.25  
 13  2952 Brianna Ricardo        MANCHESTER T                   15-00.75  
 14   112 Alexis Staib        11 AUDUBON HS          15-00.00   14-11.25  
 15   675 Heaven's Kelly      11 LOWER CAPE M                   14-07.25  
 16   673 Jenna Zappetti      11 HADDONFIELD         15-00.25   14-06.25  
 17   252 Lori Stratton       10 STERLING HS         16-11.25   14-05.25  
 18   677 Susan Grelak        10 PINELANDS RE        15-05.75   14-02.00  
 19   519 Lilly Swan          11 LOWER CAPE M        12-11.50   13-11.00  
 20   183 Alexis Saddler       9 OAKCREST HS         14-01.00   13-06.75  
 21   671 Lauren O'Malley     10 DELRAN HS           14-06.50   13-06.50  
 22   194 Tatianna Mickens    11 PINELANDS RE        14-00.50   12-06.50  
 
Event 99  Girls Long Jump Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1925 Asia Young          12 HOLY SPIRIT         19-02.25   19-02.75   10   
  2  1684 Kate Crilly         12 THE RANNEY S        15-09.25   16-07.00    8   
  3  1735 Dawn Arumemi        12 BENEDICTINE         15-06.00   16-02.75    6   
  4  1898 Sophia Weldon       10 THE PINGRY S        15-00.50   16-00.00    4   
  5  1935 Libby Lee           12 THE PINGRY S        14-09.00   15-04.75    2   
  6  1608 Nyla Whyte          12 BENEDICTINE         15-07.50   15-04.25    1   
  7  1738 Rachel Darata       10 HOLY CROSS H        15-06.50   15-03.50  
  8  1616 Ludi Zhu            12 GILL-ST. BER        16-06.50   15-02.75  
  9  1890 Emily Graves        12 HOLY CROSS H        14-10.50   15-02.25  
 10  2928 Sydney Hughes       12 WARDLAW-HART                   14-08.25  
 11  1687 Hannah Stuhl         9 TIMOTHY CHRI        13-11.50   14-08.00  
 12  1607 Selena Munroe        9 BENEDICTINE         15-03.00   14-07.75  
 13  1934 Hannah Curtis       12 THE PINGRY S        13-08.00   14-06.50  
 14  1929 Caroline Hourican   11 MATER DEI PR        13-02.75   14-01.50  
 15  1923 Kelsey Mestres      11 CALVARY CHRI        13-09.00   14-00.50  
 16  1922 Madeline Gonzalez   10 CALVARY CHRI        13-07.00   13-09.00  
 17  1696 Alexa Alverio       11 TRINITY HALL        13-04.50   13-07.50  
 18  1930 Maria Wise          12 MATER DEI PR        13-03.00   13-07.25  
 19  1742 Kibriya Kafele      11 MARIST HS           12-09.75   13-04.50  
 20  1805 Erin Prachar        12 ST. ROSE HS         12-01.00   13-03.50  
 21  1685 Elizabeth Oduro      9 TIMOTHY CHRI        14-08.50   13-02.75  
 22  1776 Gartland Amy        10 GLOUCESTER C        13-05.25   13-01.00  
 23  1689 Aniya Godfrey       10 TRENTON CATH        15-00.00   12-11.00  
 24  1662 Megan Lawson        11 ST. ROSE HS                    12-02.00  
 
Event 100  Boys Triple Jump South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   286 Jordan Torney       12 MANCHESTER T        44-07.50   44-11.25   10   
  2   290 Jayden Britt        12 OAKCREST HS         45-01.50   44-09.00    8   
  3   578 Jahaud Lowber       11 DEPTFORD HS         41-09.50   44-07.00    6   
  4   373 Steven Liu          11 CINNAMINSON         44-04.50   44-07.00    4   
  5   603 Yasin Gresham       11 WILLINGBORO         41-03.00   42-04.00    2   
  6   574 Bryant Kevelier     11 COLLINGSWOOD        41-10.75   42-02.25    1   
  7   707 Malachi Whitfield   10 OVERBROOK HS        42-11.00   41-11.50  
  8   206 Charles Naone-Cart  12 STERLING HS         44-04.50   41-09.25  
  9   265 Sampson Abah        12 CINNAMINSON         40-05.00   40-09.50  
 10   664 Steven Gansereit    12 BARNEGAT TWP        41-00.75   39-08.50  
 11   577 Gianni Bryant-Lope  11 DELRAN HS           40-02.25   39-07.25  
 12   706 Tyrese Jackson      10 OVERBROOK HS        32-07.75   39-07.00  
 12   752 Jamir Garland       10 DEPTFORD HS                    39-07.00  
 14   759 Gio Washington      12 OVERBROOK HS        41-00.75   39-05.00  
 15   604 O'Ryan Turner       11 WILLINGBORO         40-04.00   39-02.00  
 16   585 Jalen Glenn         10 MANCHESTER T        41-04.00   39-00.75  
 17   717 Levin Musawa        10 BARNEGAT TWP        38-07.50   39-00.50  
 18   307 Jacques Picault     11 BARNEGAT TWP        39-02.00   38-11.00  
 19   667 Jared Sarraf        10 CEDAR CREEK         39-04.50   38-03.75  
 20   316 Dominic Bowman      10 LOWER CAPE M        37-08.25   38-03.00  
 21   212 Kenneth Lim          9 WEST DEPTFOR        39-01.50   38-00.75  
 22   298 Erick Hodge         12 STERLING HS         38-07.50   37-02.75  
 23   300 Young Marquise      11 STERLING HS                    36-05.50  
 24   311 Jahmil Williams     11 CINNAMINSON         36-03.00   36-05.25  
 25   318 Seth Loeffler       10 MIDDLE TWP.         34-02.00   36-01.25  
 26   583 Matt Klammer        11 HADDONFIELD         36-10.00   35-11.50  
 27   760 D' Andre Jernigan   10 PLEASANTVILL        36-08.50   35-11.25  
 28   753 Adam Goodman        11 HADDONFIELD         33-05.50   33-06.25  
 --   291 Oliver Paul         12 OAKCREST HS         41-06.25         ND  
 
Event 101  Boys Triple Jump Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1724 Devin Martin        12 ST. JOSEPH H        40-11.75   42-10.50   10   
  2  1755 Michael Oduro       11 TIMOTHY CHRI        41-05.00   41-01.25    8   
  3  1938 Mohamed Diagouraga  10 TRENTON CATH        40-02.00   40-07.00    6   
  4  1937 Masfort Boima       10 TRENTON CATH        39-03.00   40-05.00    4   
  5  1891 Lenny Harris        12 HOLY CROSS H        36-10.00   40-04.00    2   
  6  1774 James Mischuk       12 CALVARY CHRI        40-03.00   39-08.25    1   
  7  2941 Garrett Racz        12 WARDLAW-HART                   39-06.00  
  8  1610 Josiah Cumberbatch  10 CALVARY CHRI        37-07.50   38-11.00  
  9  1939 Richmond Shasha      9 TRENTON CATH        38-05.00   36-10.50  
 10  1682 Alex Strasser        9 THE PINGRY S        33-03.00   35-10.50  
 10  1762 Steven Allegretta   11 MATER DEI PR                   35-10.50  
 12  1924 Alex Shevchenko     10 CALVARY CHRI        35-02.00   34-10.00  
 13  1936 Lloyd Willis        12 THE PINGRY S        34-09.00   34-06.50  
 14  1730 Matthew Ng          11 TIMOTHY CHRI        33-09.00   34-03.00  
 15  1931 Ray Laux            11 MATER DEI PR        35-07.00   34-00.00  
 16  1725 Evan Cantlon        10 ST. ROSE HS         31-08.50   32-03.00  
 17  1619 Vincent McAllister  11 GLOUCESTER C        30-11.25   31-10.25  
 18  1899 Kamal Brown          9 THE PINGRY S        29-03.25   31-02.50  
 --  1952 Nicholi Thomas      10 ROSELLE CATH        39-06.50         ND  
 
Event 102  Boys Triple Jump South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1354 Markquese Bell      11 BRIDGETON HS        45-04.00   44-02.50   10   
  2  1203 Dashawn Lamar-bald  12 BRIDGETON HS        41-05.00   44-01.00    8   
  3  1440 Jalen Mickles       12 CAMDEN CO. V                   43-09.50    6   
  4  1036 Mikal Wright        12 BRIDGETON HS        42-09.00   42-09.25    4   
  5  1359 Marquel Wiley       12 CHERRY HILL         42-00.75   42-06.50    2   
  6  1045 Sean David          12 HIGHLAND REG        41-05.50   42-04.75    1   
  7  1146 Anthony Holloway    11 CENTRAL REG         41-02.25   41-04.25  
  8  1441 Quashon Fowler      11 DELSEA REG.         42-06.50   41-00.25  
  9  1377 Diomari Gordon       9 TIMBER CREEK        38-00.00   40-09.50  
 10  1042 Tymir Kizee         10 DELSEA REG.         40-01.75   40-08.75  
 11  1380 Norion Davis        12 TOMS RIVER E        40-09.00   40-04.00  
 12  1090 Alex Funches        12 SENECA  HS          39-07.75   40-02.00  
 13  1063 Dylan Johnson       11 TIMBER CREEK        39-01.00   40-01.50  
 14  1443 Dylan Breen         10 LACEY TWP. H        38-08.25   40-00.00  
 15  1381 Dylan Savulich      12 TOMS RIVER E        41-10.50   39-10.00  
 16  1450 Daniel Bianchini    12 TOMS RIVER E        41-00.00   39-08.25  
 17  1374 Luciano Lubrano     11 OCEAN CITY H        40-01.50   39-08.00  
 18  1523 Ryan Saul           12 OCEAN CITY H        42-02.75   39-07.00  
 19  1089 Sean Jamison        12 OCEAN CITY H        36-06.25   39-01.00  
 20  1106 Khan Clark          12 WINSLOW TWP         40-01.75   38-02.75  
 21   895 Nicholas Alberto    11 CHERRY HILL         36-05.25   36-08.00  
 22   954 Kaden Hastie         9 SENECA  HS          35-08.00   36-04.00  
 
Event 103  Boys High Jump South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   263 Dustin Singleton    12 CAMDEN HS            6-06.00    6-08.00   10   
  2   602 Darius Gary         11 WILLINGBORO          6-04.00    6-06.00    8   
  3   597 Michael Suarez      12 PINELANDS RE         6-00.00    6-00.00    6   
  4   155 Charles Hall        11 DELRAN HS            5-11.00    6-00.00    3   
  4   290 Jayden Britt        12 OAKCREST HS          6-02.00    6-00.00    3   
  6   596 Sean Casiao         11 PINELANDS RE         6-00.00    6-00.00    1   
  7   571 Patrick Bearint     11 CINNAMINSON          6-00.00    5-10.00  
  8   603 Yasin Gresham       11 WILLINGBORO          6-00.00    5-10.00  
  9   574 Bryant Kevelier     11 COLLINGSWOOD         6-00.00    5-10.00  
 10   582 Grady Carr          11 HADDONFIELD          5-10.00    5-10.00  
 11   392 Tyler Clybourn      12 OAKCREST HS          5-08.00    5-08.00  
 11   604 O'Ryan Turner       11 WILLINGBORO          5-06.00    5-08.00  
 11   578 Jahaud Lowber       11 DEPTFORD HS          5-06.00    5-08.00  
 14   401 Jarred Rheiner      11 PINELANDS RE         5-04.00    5-06.00  
 14   594 Tommy Wyatt         12 OVERBROOK HS         5-08.00    5-06.00  
 14   307 Jacques Picault     11 BARNEGAT TWP         5-10.00    5-06.00  
 14   424 Shamar Durham        9 CEDAR CREEK          5-02.00    5-06.00  
 14   592 Damon Matthews      10 OVERBROOK HS                    5-06.00  
 14   577 Gianni Bryant-Lope  11 DELRAN HS            5-08.00    5-06.00  
 --   147 Rashad Raymond       9 CINNAMINSON          5-10.00         NH  
 --   437 Justin Smalls       11 STERLING HS                          NH  
 --   575 Robert Upshur       10 COLLINGSWOOD         5-08.00         NH  
 --   583 Matt Klammer        11 HADDONFIELD                          NH  
 --   593 Akeem Walker        12 OVERBROOK HS                         NH  
 --   206 Charles Naone-Cart  12 STERLING HS                          NH  
 
Event 104  Boys High Jump South Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1354 Markquese Bell      11 BRIDGETON HS         7-00.00    6-06.00   10   
  2  1049 Matt Grillo         12 MAINLAND REG         6-03.00    6-02.00    8   
  3  1045 Sean David          12 HIGHLAND REG         5-08.00    6-00.00    6   
  4   906 Khaliel Burnett     10 DELSEA REG.                     6-00.00    4   
  5   992 Isaiah Jones        12 WINSLOW TWP          5-10.00    5-10.00    2   
  6  1379 Tim Cook            12 TOMS RIVER E         5-10.00    5-10.00    0.50
  6  1365 Sage Smith          10 HIGHLAND REG         5-08.00    5-10.00    0.50
  8  1194 K Smalls-Harmon     12 WINSLOW TWP          5-10.00    5-08.00  
  8  1377 Diomari Gordon       9 TIMBER CREEK         5-10.00    5-08.00  
  9  1364 Preston Mahoney     10 HIGHLAND REG         5-04.00    5-08.00  
 11  1380 Norion Davis        12 TOMS RIVER E         5-08.00    5-06.00  
 11  1378 Keion Oglesby       11 TIMBER CREEK         5-04.00    5-06.00  
 11  1359 Marquel Wiley       12 CHERRY HILL                     5-06.00  
 11   907 Keon Grady          10 DELSEA REG.          5-08.00    5-06.00  
 11  1376 Tymar Ayers          9 TIMBER CREEK                    5-06.00  
 11  1103 Julian Relos         9 TRITON REG.          5-06.00    5-06.00  
 --  1072 Kameron Johnson     10 WINSLOW TWP                          NH  
 --   944 Liam Bergman        10 OCEAN CITY H         5-02.00         NH  
 --  1039 Andrew Kelly        11 CENTRAL REG          5-10.00         NH  
 --  1381 Dylan Savulich      12 TOMS RIVER E         5-04.00         NH  
 --  1374 Luciano Lubrano     11 OCEAN CITY H         5-06.00         NH  
 
Event 105  Boys High Jump Non-Public NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1752 Dontae Loveland     11 ST. JOSEPH H         6-00.00    5-10.00   10   
  2  1680 Michael Carr        12 THE PINGRY S         5-10.00    5-10.00    8   
  3  1793 John Murtagh        12 ST. ROSE HS          5-08.00    5-08.00    6   
  4  1895 Connor McKeown      10 ST. ROSE HS          5-04.00    5-08.00    4   
  5  1652 Tyler Gowdy         11 ROSELLE CATH         5-06.00    5-06.00    2   
  6  1751 Taylor Porter       10 ROSELLE CATH         5-08.00    5-06.00    1   
  7  1790 Sean Heefner        10 ST. JOSEPH H         5-06.00    5-04.00  
  7  1807 Nathan Barnes       12 CALVARY CHRI         5-04.00    5-04.00  
  8  1823 Robert Dees          9 ST. JOSEPH H                    5-04.00  
  9  1888 Logan Kim           12 CALVARY CHRI         5-04.00    5-04.00  
 --  1647 Isaiah McClain      10 MATER DEI PR                         NH  
 --  1899 Kamal Brown          9 THE PINGRY S                         NH  
 --  1900 Ryan Lane           12 THE PINGRY S         5-02.00         NH  
 --  1784 Tom Canny           11 MATER DEI PR                         NH  
 --  1897 Michael Yuschak     10 ST. ROSE HS          5-00.00         NH  
 
Event 106  Girls Pole Vault Non-Public Group 3
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1485 Brittney Raffo      11 SENECA  HS          11-06.00   11-09.00   10   
  2  1462 Ashley Preston      10 DELSEA REG.         10-06.00   11-00.00    8   
  3  1487 Emily Lawson        11 TOMS RIVER E         9-06.00    9-06.00    6   
  4  1463 Hannah Seabert      12 DELSEA REG.          9-00.00    9-06.00    4   
  5  1360 Megan Maloney       12 CUMBERLAND R         9-06.00    9-06.00    2   
  6  1454 Sarah Polistina     12 ABSEGAMI HS         10-00.00    9-00.00    1   
  7  1217 Sam Bragen          11 TOMS RIVER E         9-06.00    9-00.00  
  8  1016 Sydney Couval       11 OCEAN CITY H         9-06.00    8-06.00  
  8  1471 Kayla Walton        10 HIGHLAND REG         9-00.00    8-06.00  
 10  1015 Rachel Thorton      11 MAINLAND REG         8-00.00    8-00.00  
 10  1243 Kelly Glenn         11 MAINLAND REG         8-00.00    8-00.00  
 10  1456 Charity Grant       10 CENTRAL REG          8-06.00    8-00.00  
 10  1479 Elizabeth Blankley  11 OCEAN CITY H         8-06.00    8-00.00  
 10  1470 Emely Diaz          10 HIGHLAND REG         8-00.00    8-00.00  
 --  1468 Hannah Cohan        10 HAMMONTON HS         7-00.00         NH  
 --  1352 Abigail Biddulph    11 ABSEGAMI HS          8-00.00         NH  
 --   951 Rebecca Bohi        12 SENECA  HS           9-06.00         NH  
 --  1222 Tatiana Beaufils    11 ABSEGAMI HS          8-06.00         NH  
 --   974 Aziah Askew         12 TOMS RIVER S         7-06.00         NH  
 --  1461 Carley Parker        9 DELSEA REG.          8-00.00         NH  
 --   811 Emily Dirkes         9 MAINLAND REG                         NH  
 --  1480 Jenna Oberg         11 OCEAN CITY H                         NH  
 --  1457 Tiffany Petterson   11 CENTRAL REG          7-06.00         NH  
 
Event 107  Girls Pole Vault South Group 2
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   684 Taylor Clark        11 CINNAMINSON          9-06.00   10-01.00   10   
  2   252 Lori Stratton       10 STERLING HS         10-00.00    9-06.00    8   
  3   699 Malia Caminos       12 MIDDLE TWP.          8-06.00    8-06.00    6   
  4   168 Julia Parker        11 HADDONFIELD          8-00.00    8-00.00    4   
  5   674 Talia Gellura       10 LOWER CAPE M         8-06.00    8-00.00    1   
  5   355 Jessie Klenk        10 STERLING HS          8-06.00    8-00.00    1   
  5   120 Jenna Walker        12 BARNEGAT TWP         7-06.00    8-00.00    1   
  8   682 Erika Tanko         11 CEDAR CREEK          8-00.00    8-00.00  
  9   229 Anna Sackett        10 BARNEGAT TWP         8-00.00    8-00.00  
 10   686 Erin Okomski         9 CINNAMINSON          7-06.00    8-00.00  
 --   166 Gianna Cucinotta    10 HADDONFIELD          8-00.00         NH  
 --   701 Kassia Doukhnai     11 OAKCREST HS                          NH  
 --   225 Danielle Powers     10 AUDUBON HS           6-06.00         NH  
 --   142 Miranda Sackner     11 CINNAMINSON          8-00.00         NH  
 --  2959 Miranda Petti          MANCHESTER T                         NH  
 --   153 Karly Henry         10 DELRAN HS            7-00.00         NH  
 --   692 Sara Robillard       9 DELRAN HS                            NH  
 --   691 Deana Giles         11 DELRAN HS                            NH  
 
Event 108  Girls Pole Vault South NPB
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1944 Julia Dannenbaum    11 THE PINGRY S        11-09.00   11-06.00   10   
  2  1943 Sophia Cortazzo     12 THE PINGRY S        10-00.00   10-06.00    8   
  3  1942 Alaina Brotman      11 THE PINGRY S         9-00.00    8-06.00    6   
  4  1665 Megan Theobald      10 ST. ROSE HS          7-00.00    7-00.00    4   
 
              Women - Group 2 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Sterling HS                141        2) Haddonfield Mem. HS        83   
    3) Collingswood HS             48        4) West Deptford HS           47   
    5) Cinnaminson HS              33        5) Oakcrest HS                33   
    7) Audubon HS                  31        8) Barnegat Twp. HS           27   
    9) Deptford HS                 21       10) Lower Cape May Reg. HS     16   
   11) Willingboro HS              14       11) Pleasantville HS           14   
   11) Camden HS                   14       14) Overbrook HS               13   
   15) Pinelands Reg. HS            8       16) Middle Twp. HS              6   
   17) Delran HS                    4       18) Cedar Creek HS              3   
   19) Manchester Twp HS            2                                           
 
              Women - Group 3 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Winslow Twp HS             104        2) Absegami HS                96   
    3) Timber Creek Reg. HS        68        4) Delsea Reg. HS             58   
    5) Seneca  HS                  38.50     6) Ocean City HS              38   
    7) Cumberland Reg. HS          35        8) Toms River South HS        25   
    9) Mainland Reg.HS             20        9) Highland Reg HS            20   
    9) Hammonton HS                20       12) Woodrow Wilson HS          12   
   13) Toms River East HS          10       14) Central Reg HS              6.50
   15) Triton Reg. HS               6       16) Lacey Twp. HS               1   
 
                Women - NPB - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) The Pingry School           83        2) Benedictine Academy        77   
    3) St. Rose HS                 57        4) Holy Spirit HS             52   
    5) Trinity Hall                50        6) Holy Cross HS              39   
    7) Mater Dei Prep              35        8) Gill-St. Bernard's School  31   
    9) Roselle Catholic HS         30       10) Our Lady of Mercy Academy  28   
   11) Timothy Christian School    23       12) The Ranney School          16   
   13) Wildwood Catholic HS        13       14) Gloucester Catholic HS     10   
   15) St. Joseph HS (Hammonton)    8       16) Trenton Catholic Academy    1   
   16) Immaculata HS                1       16) Wardlaw-Hartridge School    1   
 
                Men - Group 2 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Haddonfield Mem. HS        102        2) Willingboro HS             68   
    2) Oakcrest HS                 68        4) Deptford HS                58   
    5) Cinnaminson HS              56        6) Manchester Twp HS          30   
    7) Barnegat Twp. HS            29        7) Sterling HS                29   
    9) West Deptford HS            22       10) Collingswood HS            21   
   11) Camden HS                   20       12) Cedar Creek HS             16   
   13) Pleasantville HS            14       14) Pinelands Reg. HS           7   
   14) Delran HS                    7       16) Overbrook HS                4   
   16) Audubon HS                   4       18) Middle Twp. HS              3   
 
                Men - Group 3 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Highland Reg HS             93.50     2) Timber Creek Reg. HS       90   
    3) Delsea Reg. HS              76.50     4) Mainland Reg.HS            63.50
    5) Winslow Twp HS              50        6) Bridgeton HS               47   
    7) Toms River East HS          25.50     8) Ocean City HS              21   
    9) Toms River South HS         20       10) Hammonton HS               15   
   11) Absegami HS                 14       12) Woodrow Wilson HS          13   
   13) Central Reg HS              12       14) Lacey Twp. HS               6   
   14) Camden Co. V/T (Sicklervil   6       16) Cherry Hill West HS         3   
   17) Cumberland Reg. HS           2                                           
 
                  Men - NPB - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) St. Rose HS                107        2) The Pingry School          56   
    3) St. Joseph HS (Hammonton)   52        4) Wardlaw-Hartridge School   49   
    5) Trenton Catholic Academy    44        6) Timothy Christian School   38   
    7) Holy Cross HS               37        8) Wildwood Catholic HS       34   
    9) Holy Spirit HS              32       10) Roselle Catholic HS        27   
   11) Mater Dei Prep              25       12) Gill-St. Bernard's School  20   
   13) Immaculata HS               15       14) Calvary Christian          13   
   15) Gloucester Catholic HS       1       15) The Ranney School           1