5/28– South Sectional 1,4 NP A (Saturday)

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 6/1/2016 12:10 PM
          2016 NJSIAA Sectional Championship - 5/27/2016 to 5/28/2016          
                        South Groups 1, 4, & NP South A                        
                        Egg Harbor Township High School                        
                                    Results                                    
 
Girls 200 Meter Dash South Group 1
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Toni Glatz                11 LINDENWOLD H           25.65      25.31   5  10   
  2 Gabrielle Dillard         10 CLAYTON HS             25.84      25.66   5   8   
  3 Jocelyn Brown             12 PENNS GROVE            27.09      26.19   5   6   
  4 Tija Cooke                12 PENNS GROVE            26.44      26.31   5   4   
  5 Adonista Bob-Grey          9 HADDON HTS.            26.97      26.61   5   2   
  6 India Norman               9 WOODSTOWN HS           27.25      26.73   5   1   
  7 Danesha Brown              9 CLAYTON HS                        26.80   2 
  8 Morgan Bull                9 HADDON HTS.            27.03      27.12   5 
  9 Neshani Biegen            11 WOODSTOWN HS                      27.30   2 
 10 Cara Dougherty            11 HADDON TWP H           28.74      27.42   4 
 11 Iristzell Bonilla          9 GLOUCESTER C           27.80      27.44   4 
 12 Taylor Ismail             12 A P SCHALICK           28.39      27.48   4 
 13 Cameron Picconi           11 BUENA REG. H           27.98      27.50   4 
 14 Ajanni Haltiwanger         9 HADDON TWP H           27.25      27.59   2 
 15 Enya Moore                12 LINDENWOLD H           28.16      27.64   5 
 16 Jonae Perry               12 BUENA REG. H           28.46      27.78   4 
 17 Shyan Green               12 MAPLE SHADE            28.24      27.85   4 
 18 Rachael Leyrer            11 BUENA REG. H           29.36      28.31   3 
 19 Tiana Jones               12 WOODSTOWN HS           28.94      28.38   4 
 20 Alayna Harrison           11 LINDENWOLD H           29.42      28.52   3 
 21 Katirah Howell            10 PAULSBORO HS                      28.69   1 
 22 Candice Sydnor-Jones      12 SALEM HS                          28.78   1 
 23 Evaughn Aponte            11 RIVERSIDE HS           30.08      28.83   3 
 24 Jessica Fine              11 GATEWAY REG            29.51      28.86   3 
 25 Deja Aviles                9 A P SCHALICK           29.74      28.93   3 
 26 Marceline Byrer           11 GLASSBORO HS                      29.46   1 
 27 Jennica Washington        11 WOODBURY  HS                      30.28   2 
 27 White Alyssa              11 WOODBURY  HS           30.18      30.28   3 
 29 Cassidy Dospoy            10 RIVERSIDE HS           31.27      30.31   3 
 30 Ayan Thompson             11 WOODBURY  HS                      30.81   2 
 31 Carey Parker              10 HADDON TWP H                      30.87   2 
 32 Tanaira Da Silva           9 RIVERSIDE HS           33.04      32.34   2 
 
Girls 800 Meter Run South Group 1
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Annika Merkh              11 HADDON TWP H                    2:20.74   3  10   
  2 Amanda Chomo              10 A P SCHALICK                    2:22.68   3   8   
  3 Raylyn Straubmuller       10 HADDON TWP H                    2:23.28   3   6   
  4 Kristin Siegle            12 BUENA REG. H                    2:25.37   3   4   
  5 Alyssa Sanders            11 PITMAN HS                       2:25.43   3   2   
  6 Veronica Sikking          12 BUENA REG. H                    2:25.51   3   1   
  7 Dar'Rique Smith            9 WOODBURY  HS                    2:27.06   3 
  8 Katy Parkinson            10 HADDON HTS.                     2:27.70   3 
  9 Kristen Clements          11 HADDON TWP H                    2:29.52   3 
 10 Ava Powell                10 GLASSBORO HS                    2:33.72   3 
 11 Sha'Lynn Clarke            9 GLASSBORO HS                    2:33.89   2 
 12 Shania Anderson            9 LINDENWOLD H                    2:34.77   2 
 13 Gabrielle Gioia           11 PENNSVILLE                      2:35.33   3 
 14 Jenna Wyshinski           12 PENNSVILLE                      2:36.93   2 
 15 Mack McCracken            11 WILDWOOD HS                     2:37.88   2 
 16 Paige McKenna             10 PITMAN HS                       2:38.17   2 
 17 Johanny Del-Orbe          11 GATEWAY REG                     2:39.69   1 
 18 Allison Lowry             10 A P SCHALICK                    2:40.66   2 
 19 Jessica Starke            12 RIVERSIDE HS                    2:41.27   3 
 20 McKenzie McIntyre         10 GATEWAY REG                     2:41.40   2 
 21 Paige Nelson              11 A P SCHALICK                    2:42.20   2 
 22 Elise Davenport           11 SALEM HS                        2:42.85   1 
 23 Sarah Roche               12 CLAYTON HS                      2:44.06   1 
 24 Julia Ligameri             9 CLAYTON HS                      2:44.16   1 
 25 Gabriella Iacono           9 HADDON HTS.                     2:45.09   2 
 26 Siannia Anthony           12 LINDENWOLD H                    2:46.17   1 
 27 Cierra Corbin             11 PAULSBORO HS                    2:47.35   2 
 28 Kenni Stokley             10 GATEWAY REG                     2:47.43   1 
 29 Skye Chang                 9 PITMAN HS                       2:50.14   1 
 30 Maggie Graham              9 WOODSTOWN HS                    2:56.37   1 
 31 Samantha Kopec             9 WOODSTOWN HS                    2:59.63   1 
 32 Alyssa Walden             11 LINDENWOLD H                    3:00.15   2 
 -- Natalie Augusto           10 RIVERSIDE HS                         DQ   1 
 
Girls 3200 Meter Run South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Annika Merkh              11 HADDON TWP H                   12:13.38   10   
  2 Olivia Gerstenbacher      11 A P SCHALICK        11:41.09   12:20.62    8   
  3 Donna Falisz              11 MAPLE SHADE         12:29.59   12:25.09    6   
  4 Maddie McCracken           9 WILDWOOD HS         12:23.81   12:42.31    4   
  5 Abby McCully               9 PITMAN HS           12:14.10   12:50.48    2   
  6 Isabel Gallatig           11 WOODSTOWN HS        12:54.20   13:00.61    1   
  7 Michaela Costantino        9 A P SCHALICK        12:29.80   13:29.29  
  8 Nora Grimm                11 HADDON TWP H        12:48.00   13:39.41  
  9 Maura Daltwas             11 HADDON TWP H        13:29.15   13:40.17  
 10 Lily Belle Morris         10 WOODSTOWN HS        13:23.20   13:52.37  
 11 Abigayle Warren           12 PAULSBORO HS        13:49.15   13:55.09  
 12 Makayla Montanero          9 PITMAN HS           13:25.70   14:00.02  
 13 Maggie Grehlinger         11 GLASSBORO HS                   14:13.50  
 14 Carly Damon               12 BUENA REG. H                   14:30.28  
 15 Morgan Wood               10 A P SCHALICK        13:54.10   14:47.67  
 16 Allison Murray            12 LINDENWOLD H                   15:05.79  
 17 Kelly Starke              11 RIVERSIDE HS        14:49.90   15:16.64  
 18 Gianna Schiavo            10 BUENA REG. H                   15:33.04  
 19 Tsagan-zul Kurtnow        11 RIVERSIDE HS        15:54.53   16:10.48  
 
Girls 100 Meter Hurdles South Group 1
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Claudia Bowman            12 HADDON HTS.            15.92      15.29q  4 
  2 Rachael Leyrer            11 BUENA REG. H           15.79      15.42q  4 
  3 India Norman               9 WOODSTOWN HS           15.84      15.49q  4 
  4 Arianna Smith              9 PENNSVILLE             15.84      16.01q  4 
  5 Kyla Beverly-Bass         12 PAULSBORO HS           17.42      16.45q  4 
  6 Kaitlyn O'Connor          12 GLOUCESTER C           17.37      17.00q  4 
  7 Olivia Moore              11 A P SCHALICK           17.41      17.05q  4 
  8 Cameron Picconi           11 BUENA REG. H           17.49      17.20q  4 
  9 Avery Bramell             11 A P SCHALICK                      17.25   1 
 10 Chanel Vaughn             11 MAPLE SHADE            18.23      17.40   3 
 11 Angela Azevedo            12 RIVERSIDE HS           18.25      17.62   3 
 12 Katie Stanwood            10 PITMAN HS              18.12      17.84   3 
 13 Asia Waye                 10 PENNS GROVE            17.94      17.88   3 
 14 Angela Faustino           11 PITMAN HS              17.74      17.96   3 
 15 Tiana Jones               12 WOODSTOWN HS                      18.20   1 
 16 Victoria Bearden          10 MAPLE SHADE            18.43      18.28   3 
 17 Felicia Secaur            12 WOODSTOWN HS           18.74      18.59   3 
 18 Elyssa Johnson            10 A P SCHALICK           20.85      18.69   2 
 19 Piper Brett               12 PITMAN HS                         18.79   1 
 20 Brynn McCall              11 RIVERSIDE HS           20.55      18.97   2 
 21 Sierra Armstrong          11 RIVERSIDE HS           19.36      19.28   3 
 22 Giulia Dunn               11 HADDON TWP H           19.43      19.42   2 
 23 Kahlani Williams           9 WOODBURY  HS           19.63      19.75   2 
 24 Lindsay Roche             10 HADDON TWP H           19.86      19.92   2 
 25 Michaela Mertz            11 HADDON TWP H           20.91      20.57   2 
 26 Anna Schollenberger       11 WOODBURY  HS           20.95      21.11   2 
 
Girls 100 Meter Hurdles South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Rachael Leyrer            11 BUENA REG. H           15.42      15.23   10   
  2 India Norman               9 WOODSTOWN HS           15.49      15.38    8   
  3 Arianna Smith              9 PENNSVILLE             16.01      15.97    6   
  4 Kyla Beverly-Bass         12 PAULSBORO HS           16.45      16.38    4   
  5 Kaitlyn O'Connor          12 GLOUCESTER C           17.00      16.67    2   
  6 Olivia Moore              11 A P SCHALICK           17.05      16.72    1   
  7 Cameron Picconi           11 BUENA REG. H           17.20      17.02  
 -- Claudia Bowman            12 HADDON HTS.            15.29         DQ  
 
Girls 4x100 Meter Relay South Group 1
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 HADDON TWP HS                                       51.69      51.26   2  10   
     1) Cara Dougherty 11               2) Victoria Duva 12               
     3) Ajanni Haltiwanger 9            4) Kateryna Swan 11               
  2 HADDON HTS.  HS                                     52.05      51.71   2   8   
     1) Claudia Bowman                  2) Adonista Bob-Gray       
     3) Morgan Bull                     4) Elisha Reddick              
  3 A P SCHALICK HS                                     51.49      51.85   2   6   
     1) Deyane Carter 11                2) Elyssa Johnson 10              
     3) Olivia Moore 11                 4) Ralazha Bell 9                 
  4 CLAYTON HS                                          50.51      52.26   2   4   
     1) Sash Hill Allen 9               2) Xylidia Caravajal 9            
     3) Danesha Brown 9                 4) Catherine Copeland 11          
  5 WOODBURY  HS                                        52.99      52.34   1   2   
     1) White Alyssa 11                 2) Odalis Alonzo 10               
     3) Kahlani Williams 9              4) Anjelai Hayes 11               
  6 GLASSBORO HS                                        52.54      52.42   2   1   
     1) Kate Appleby-Wineberg 9         2) Givonna Boggans 10             
     3) Genesis Vaughn 9                4) Marceline Byrer 11             
  7 LINDENWOLD HS                                       52.96      52.62   1 
     1) Siannia Anthony 12              2) Jada Mcain 10                  
     3) Alyssa Walden 11                4) Alayna Harrison 11             
  8 GLOUCESTER CITY HS                                  53.54      54.34   1 
     1) Ja'Layah Hall 9                 2) Vanessa Lamb 11                
     3) Iristzell Bonilla 9             4) Kaitlyn O'Connor 12            
  9 PAULSBORO HS                                        50.44      55.79   2 
     1) Christina Franks 10             2) Anyia Brown 9                  
     3) Morgan Gilcrest 12              4) Shakara Burgess 12             
 
Girls 4x400 Meter Relay South Group 1
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 HADDON HTS.  HS                                   4:26.30    4:11.58   1  10   
     1) Adonista Bob-Gray               2) Katy Parkinson               
     3) Claudia Bowman                   4) Morgan Bull              
  2 HADDON TWP HS                                     4:10.97    4:14.85   2   8   
     1) Victoria Duva 12                2) Cara Dougherty 11              
     3) Raylyn Straubmuller 10          4) Ajanni Haltiwanger 9           
  3 PENNSVILLE  HS                                    4:19.10    4:15.42   1   6   
     1) Hannah Cooksey 9                2) Gabrielle Gioia 11             
     3) Morgan Krough 9                 4) Kelsey Pendleton 12            
  4 A P SCHALICK HS                                   4:11.40    4:15.74   2   4   
     1) Amanda Chomo 10                 2) Olivia Moore 11                
     3) Paige Nelson 11                 4) Olivia Gerstenbacher 11        
  5 BUENA REG. HS                                     4:17.76    4:19.34   2   2   
     1) Veronica Sikking 12             2) Cameron Picconi 11             
     3) Kayla Davila 10                 4) Kristin Siegle 12              
  6 GLASSBORO HS                                      4:17.29    4:21.13   2   1   
     1) Macala Beltran 11               2) Mariah Graves 12               
     3) Ava Powell 10                   4) Genesis Vaughn 9               
  7 PAULSBORO HS                                      4:13.45    4:27.11   2 
     1) Morgan Gilcrest 12              2) Anyia Brown 9                  
     3) Kyla Beverly-Bass 12            4) Christina Franks 10            
  8 WOODBURY  HS                                      4:15.23    4:27.14   2 
     1) Odalis Alonzo 10                2) Sarah Schollenberger 9         
     3) Jada Love 11                    4) Dar'Rique Smith 9              
  9 WOODSTOWN HS                                      4:16.11    4:30.91   2 
     1) Isabel Gallatig 11              2) Lynnae Milbourne 10            
     3) Devon Kadlec 11                 4) Neshani Biegen 11              
 10 MAPLE SHADE HS                                    4:44.27    4:45.38   1 
     1) Hannah Adams 12                 2) Margaret Freed 9               
     3) Lyndsey Gould 9                 4) Sydney Gould 9                 
 
Girls Pole Vault South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hannah Cioffi             10 PITMAN HS            8-00.00    9-00.00   10   
  2 Rachel Ondricek           12 PENNSVILLE          10-02.00    8-06.00    7   
  2 Camryn Castellini         10 A P SCHALICK         8-00.00    8-06.00    7   
  4 Makayla Muse              11 MAPLE SHADE          8-06.00    8-06.00    4   
  5 Lauren DeAngelo           11 HADDON TWP H         8-00.00    8-00.00    1.50
  5 Michelle Pham             11 HADDON TWP H         7-06.00    8-00.00    1.50
  7 Jaime Esters              11 WOODBURY  HS         7-00.00    7-00.00  
  8 Kate Appleby-Wineberg      9 GLASSBORO HS         7-00.00    7-00.00  
 -- Cassidy Dospoy            10 RIVERSIDE HS                       FAIL  
 
Girls Long Jump South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jonae Perry               12 BUENA REG. H        16-06.00   17-03.50   10   
  2 Anjelai Hayes             11 WOODBURY  HS        14-09.25   17-01.00    8   
  3 Kateryna Swan             11 HADDON TWP H        16-02.50   16-09.50    6   
  4 Shakara Burgess           12 PAULSBORO HS        15-04.00   16-05.50    4   
  5 Anyia Brown                9 PAULSBORO HS        16-07.25   16-04.25    2   
  6 Iristzell Bonilla          9 GLOUCESTER C        15-11.75   16-00.00    1   
  7 Tija Cooke                12 PENNS GROVE         16-04.75   15-11.00  
  8 Lydia Hall                12 A P SCHALICK        14-11.25   15-11.00  
  9 Evaughn Aponte            11 RIVERSIDE HS        13-07.50   15-00.00  
 10 Taylor Ismail             12 A P SCHALICK                   14-08.50  
 10 Tina Simms                12 GLASSBORO HS        14-07.00   14-08.50  
 10 Lynnae Milbourne          10 WOODSTOWN HS        15-04.75   14-08.50  
 13 Leah Camma                10 PITMAN HS           15-01.50   14-05.75  
 14 Katirah Howell            10 PAULSBORO HS        13-04.25   14-02.00  
 15 Dar'Rique Smith            9 WOODBURY  HS        14-02.25   14-00.00  
 16 Deja Aviles                9 A P SCHALICK        13-06.50   13-11.00  
 17 Ahnaya Stamps              9 BUENA REG. H        13-06.50   13-10.00  
 18 Sierra Armstrong          11 RIVERSIDE HS        13-10.50   13-08.50  
 19 Nicole Simmons             9 PENNS GROVE         15-03.00   13-06.50  
 20 Sha'Lynn Clarke            9 GLASSBORO HS        13-04.50   13-04.00  
 21 Madison Shalaway          10 PITMAN HS           12-05.75   13-02.00  
 22 Kahlani Williams           9 WOODBURY  HS        14-10.25   13-00.50  
 23 Shannon Conrey            12 RIVERSIDE HS        12-10.00   12-10.50  
 24 Siani Haynes               9 PALMYRA HS          13-02.50   12-05.00  
 24 Jill Shaughnessy          10 HADDON TWP H        12-04.00   12-05.00  
 26 Carey Parker              10 HADDON TWP H        13-02.75   12-00.00  
 27 Chaunice Murphy            9 BUENA REG. H        14-02.75   10-09.50  
 
Girls Shot Put South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Zyra Thomas               10 A P SCHALICK        41-02.25   40-05.50   10   
  2 Tomara Carmichael         11 PALMYRA HS          37-11.75   39-03.50    8   
  3 Catherine Copeland        11 CLAYTON HS          35-11.00   34-10.00    6   
  4 Alonae Thomas             11 GLASSBORO HS        36-06.00   34-04.25    4   
  5 Shola Onissema-Karimu     12 LINDENWOLD H        32-02.75   33-07.50    2   
  6 Dana Sheply               11 MAPLE SHADE         32-08.25   33-06.00    1   
  7 Rylee Redman              12 PAULSBORO HS        34-04.50   33-05.00  
  8 Michaela Coles            12 PAULSBORO HS        33-05.00   33-03.50  
  9 Jalen Cook                12 HADDON HTS.         31-05.00   32-01.50  
 10 Rebecca Perry             12 RIVERSIDE HS        32-00.00   31-10.50  
 11 Camryn Castellini         10 A P SCHALICK        36-06.50   31-06.50  
 12 Nicole Demarco            12 GLOUCESTER C        34-06.00   31-06.00  
 13 Regina Albert              9 PENNS GROVE         34-09.00   31-00.25  
 14 Aija-lynn McNail          10 SALEM HS                       30-04.00  
 15 Hannah Carr               10 HADDON HTS.         29-07.50   30-00.00  
 16 Imani Draper               9 BUENA REG. H        30-11.25   29-09.50  
 17 Kyleigh Stevenson         12 PENNS GROVE         31-05.50   28-09.75  
 18 Madeline Bowman            9 HADDON HTS.         30-04.50   28-08.50  
 19 Althea Moody              12 WOODSTOWN HS        29-07.00   28-07.50  
 20 Tatyanna Bell             11 CLAYTON HS          31-06.50   28-07.00  
 21 Devon Pierce              12 RIVERSIDE HS        31-04.75   28-06.50  
 22 Michaela Nicholson        12 HADDON TWP H        28-06.50   27-11.00  
 23 Patterson Dominique       11 SALEM HS                       27-09.00  
 24 Dayna McKinney            11 WOODSTOWN HS        26-11.00   27-04.00  
 25 Raquyya Adams             11 MAPLE SHADE         29-00.00   26-11.00  
 26 Karol Fererria            10 RIVERSIDE HS        25-07.75   26-08.00  
 27 Na'Tanya Bryant           11 WOODBURY  HS        27-10.25   26-05.00  
 28 Emileigh Zane             10 PENNS GROVE         26-05.00   26-01.00  
 29 Nianni Pierce              9 WOODBURY  HS        26-07.50   25-05.25  
 30 Julia Adams                9 PALMYRA HS          29-11.75   24-03.50  
 31 Lindsey Ball              12 HADDON TWP H        27-02.00   24-02.50  
 32 Sarina Watson             12 WOODSTOWN HS        25-07.00   23-07.00  
 33 Andrea Peterson           11 HADDON TWP H        21-09.25   21-00.50  
 
Girls Javelin Throw South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tracey Young              10 WILDWOOD HS           110-03     111-07   10   
  2 Althea Moody              12 WOODSTOWN HS          111-00     106-01    8   
  3 Jenna Wyshinski           12 PENNSVILLE            100-00     105-06    6   
  4 Rachel Ondricek           12 PENNSVILLE            115-09     104-02    4   
  5 Catherine Hans            11 HADDON HTS.           109-05     103-09    2   
  6 Kyleigh Stevenson         12 PENNS GROVE           103-06     101-01    1   
  7 Emily Galvin              10 PITMAN HS              92-07      99-06  
  8 Nicole Demarco            12 GLOUCESTER C          109-01      96-09  
  9 Brianna Fiorentino        11 GLASSBORO HS           92-10      94-11  
 10 Nicole Caramanna          11 PITMAN HS              94-08      94-04  
 11 Georgeann Batten          12 WOODSTOWN HS          105-06      93-01  
 12 Michele Menders           12 PENNS GROVE                       91-10  
 13 Hannah Carr               10 HADDON HTS.           100-00      90-06  
 14 Imani Draper               9 BUENA REG. H           85-02      87-08  
 15 Sierra Armstrong          11 RIVERSIDE HS           82-04      86-06  
 16 Shola Onissema-Karimu     12 LINDENWOLD H           97-05      86-04  
 17 Taylor Ludwick            10 A P SCHALICK           84-04      85-10  
 18 Rebecca Perry             12 RIVERSIDE HS           94-06      85-03  
 18 Mack McCracken            11 WILDWOOD HS            98-02      85-03  
 20 Amanda Neumis             12 PENNS GROVE            90-11      85-02  
 21 Vanessa Lamb              11 GLOUCESTER C           91-06      83-09  
 22 Kristen Clements          11 HADDON TWP H           84-01      82-06  
 23 Melissa Brown             11 PITMAN HS              81-03      80-00  
 24 Dayna McKinney            11 WOODSTOWN HS           72-08      79-05  
 25 Ciera McGlade             10 HADDON HTS.            83-06      78-09  
 26 Dominique Patter          11 SALEM HS                          78-08  
 26 Catherine Copeland        11 CLAYTON HS             81-05      78-08  
 28 Camryn Castellini         10 A P SCHALICK           95-05      75-05  
 29 Anna Archut               11 HADDON TWP H           85-10      74-06  
 30 Andrea Peterson           11 HADDON TWP H           75-11      74-00  
 30 Jenn Dauth                11 LINDENWOLD H           78-09      74-00  
 32 Bryanna Coles             11 PAULSBORO HS           77-02      73-08  
 33 Aija-lynn McNail          10 SALEM HS                          72-00  
 34 Natalie Augusto           10 RIVERSIDE HS           76-06      68-00  
 
Girls 200 Meter Dash South Group 4
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bria Mack                 11 WILLIAMSTOWN           24.45      24.37   6  10   
  2 Jasmine Staten            11 LENAPE REG.            24.95      25.27   6   8   
  3 Ajae Alvarez              10 EGG HARBOR T                      25.59   2   6   
  4 Jaela Thomas              10 BRICK MEMORI           25.66      25.82   6   4   
  5 Darynn Minus-Vincent       9 RANCOCAS VAL           26.52      25.84   6   2   
  6 Sydne Nance               11 RANCOCAS VAL           26.75      26.00   5   1   
  7 Najiyah Palmer            10 KINGSWAY HS                       26.11   1 
  8 Shannon Lambert           11 LENAPE REG.            26.16      26.15   6 
  9 Morgan Clark              10 CHEROKEE HS            26.16      26.51   6 
 10 Abby Johnson              11 SOUTHERN REG           26.79      26.54   5 
 11 Melina Johnson            12 EGG HARBOR T           26.74      26.71   6 
 12 Brianna King               9 CHEROKEE HS            26.64      26.87   6 
 13 Molly Johnson             12 SHAWNEE HS             27.30      26.91   5 
 14 Briana Okebalama          10 JACKSON MEMO           27.37      26.95   4 
 15 Sierra Keller             11 CHEROKEE HS            27.61      27.26   4 
 16 Marissa Francis           11 RANCOCAS VAL           27.04      27.45   5 
 17 Kayla Hurley              10 JACKSON MEMO           27.92      27.48   4 
 18 Nadira Harris              9 KINGSWAY HS            27.19      27.49   5 
 19 My'yonna Boyd             10 EASTERN REG.           27.46      27.60   4 
 20 Victoria Caufield         12 HOWELL HS              27.45      27.61   4 
 21 Allison Jones             12 SHAWNEE HS             27.30      27.64   5 
 22 Jessica Moreland          12 HOWELL HS              27.88      27.71   4 
 23 Anyae' Johns              11 KINGSWAY HS                       27.78   1 
 24 Morina Harris-Bell        10 ATLANTIC CIT           28.53      27.81   3 
 25 Olivia Falzone             9 SHAWNEE HS             27.94      27.87   3 
 26 Hope Amory                 9 TOMS RIVER N           28.19      27.87   3 
 27 Gabrielle Jackson         12 EASTERN REG.           28.40      27.91   3 
 28 Zekira Francis             9 CLEARVIEW RE           28.11      28.05   3 
 29 Hailey Holmes             10 MILLVILLE HS           29.35      28.06   2 
 30 Rachel Lanzalotti         11 CLEARVIEW RE           27.92      28.13   4 
 31 Sadie Horner              10 LENAPE REG.                       28.18   1 
 32 Mikayla Perez             12 CLEARVIEW RE           27.46      28.30   4 
 33 Imani Gaines              12 MILLVILLE HS           28.10      28.32   3 
 34 Naquil Ritter             12 WILLIAMSTOWN           28.04      28.40   3 
 35 Jaytlynn Pantaleano       10 SOUTHERN REG           28.08      28.69   3 
 36 Kassandra Macaya           9 EGG HARBOR T           29.21      28.76   2 
 37 Nia Wilcox                10 WASHINGTON T                      28.83   1 
 38 Olivia Gross              11 CHERRY HILL                       28.97   1 
 39 Jireh Davis                9 EASTERN REG.           29.40      29.11   2 
 40 Kitra Hunter              11 MILLVILLE HS                      29.91   1 
 41 Allison Prince             9 BRICK MEMORI                      29.95   1 
 42 Michelle Salamoni         11 WASHINGTON T           30.60      30.71   2 
 43 Kristina DelGaiso         12 WASHINGTON T           30.24      31.38   2 
 
Girls 800 Meter Run South Group 4
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Megan Quimby              11 LENAPE REG.                     2:14.66   4  10   
  2 Elizabeth Chartier        12 SOUTHERN REG                    2:16.61   4   8   
  3 Kate Woolam               12 CLEARVIEW RE                    2:17.67   4   6   
  4 Taylor Mulch              10 SOUTHERN REG                    2:18.01   4   4   
  5 Destiny Stanford          11 KINGSWAY HS                     2:18.70   4   2   
  6 Hope Beyer                12 BRICK MEMORI                    2:19.86   4   1   
  7 Morgan Robinson            9 KINGSWAY HS                     2:20.27   3 
  8 Jess McAdams              12 CHEROKEE HS                     2:21.95   3 
  9 Rebekah Leone             10 WASHINGTON T                    2:22.05   4 
 10 Katia Naame               11 ATLANTIC CIT                    2:23.42   4 
 11 Alana Thompson            10 RANCOCAS VAL                    2:24.76   3 
 12 Georgia Larzelere         10 SHAWNEE HS                      2:25.46   3 
 13 Rachel Vick               11 KINGSWAY HS                     2:25.79   1 
 14 Katherine Taylor          10 WASHINGTON T                    2:25.99   3 
 15 Gabrielle Moraschi         9 CHEROKEE HS                     2:26.03   3 
 16 Kara Bonner               11 SHAWNEE HS                      2:26.17   4 
 17 Alina Roelle              11 EGG HARBOR T                    2:26.54   3 
 18 Lindsey Marzo             10 HOWELL HS                       2:26.75   3 
 19 Kennedy Gerratt           11 JACKSON MEMO                    2:27.49   4 
 20 Bethany Biggi              9 RANCOCAS VAL                    2:28.04   2 
 21 Jennifer Civatte          11 EASTERN REG.                    2:28.40   4 
 22 Julia Wiemken             11 HOWELL HS                       2:28.89   2 
 23 Morgan Gallagher          10 RANCOCAS VAL                    2:30.44   2 
 24 Magdalene Henry           10 CLEARVIEW RE                    2:30.94   2 
 25 Sarah Gibson              12 LENAPE REG.                     2:31.06   2 
 26 Rachel Ornstein           11 SOUTHERN REG                    2:31.23   3 
 27 Alexa Happ                11 CHERRY HILL                     2:31.86   2 
 28 Grace Cocanower           10 TOMS RIVER N                    2:32.09   3 
 29 Irene Nam                 11 EASTERN REG.                    2:32.23   1 
 30 Elizabeth Safarian        12 JACKSON MEMO                    2:32.45   2 
 31 Megan Heston              12 WASHINGTON T                    2:32.79   1 
 32 Talia Hartman             10 LENAPE REG.                     2:32.90   2 
 33 Samantha Nidorf           12 EGG HARBOR T                    2:32.91   2 
 34 Katie Parker              10 CHEROKEE HS                     2:33.01   1 
 35 Grace Kearns               9 SHAWNEE HS                      2:33.10   3 
 36 Bay Wilson                 9 CHERRY HILL                     2:35.84   2 
 37 Kayley Wilson             11 JACKSON MEMO                    2:35.98   2 
 38 Krystina George           12 TOMS RIVER N                    2:37.19   1 
 39 Lauren Katz               11 HOWELL HS                       2:37.41   1 
 40 Anasia Love               11 TRENTON CENT                    2:37.99   2 
 41 Anna Smith                10 CHERRY HILL                     2:39.42   1 
 42 Sophie Fossett            10 CLEARVIEW RE                    2:42.15   3 
 43 Alivia Trimarco            9 WILLIAMSTOWN                    2:44.27   1 
 44 Morgan Foley               9 WILLIAMSTOWN                    2:47.91   1 
 45 Caitlyn Rivera            10 MILLVILLE HS                    2:48.88   1 
 46 Sierra Winder             10 TRENTON CENT                    3:05.89   1 
 
Girls 3200 Meter Run South Group 4
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kaitlyn Mooney            12 SOUTHERN REG        11:00.87   10:47.37   2  10   
  2 Niamh Hayes               11 HOWELL HS           10:53.82   11:05.36   2   8   
  3 Caitlin O'Brien           12 JACKSON MEMO        11:16.20   11:16.50   2   6   
  4 Julianna Catania          12 EGG HARBOR T        10:59.81   11:25.50   2   4   
  5 Destiny Stanford          11 KINGSWAY HS         11:20.49   11:30.46   2   2   
  6 Madyson Reilly            11 TOMS RIVER N        11:20.09   11:36.15   2   1   
  7 Alexis Mullarkey          10 KINGSWAY HS         11:29.40   11:42.84   2 
  8 Julia Duriske             12 TOMS RIVER N        12:07.52   11:57.45   1 
  9 Dayna Luma                12 BRICK MEMORI        11:27.17   11:57.85   2 
 10 Kaitlin Donahue           11 CLEARVIEW RE        11:37.72   11:58.83   2 
 11 Megan Jones               12 CLEARVIEW RE        11:46.46   12:08.25   2 
 12 Gianna Citarella           9 SOUTHERN REG        11:44.90   12:14.80   2 
 13 Lauren Murphy             11 TOMS RIVER N        11:48.97   12:15.57   2 
 14 Alexa Robinson            10 JACKSON MEMO        12:03.60   12:18.77   2 
 15 Raelynne Miller            9 MILLVILLE HS        12:04.08   12:25.53   2 
 16 Kylie Anicic              10 KINGSWAY HS         11:37.03   12:28.54   2 
 17 Claire Rankin             10 SHAWNEE HS          12:04.93   12:30.03   2 
 18 Paige Hurle               10 JACKSON MEMO        12:05.90   12:34.38   1 
 19 Hailey Bookwalter         12 CHEROKEE HS         11:50.99   12:37.97   2 
 20 Samatha Swider            11 BRICK MEMORI        12:13.62   12:39.86   1 
 21 Carly Rupper              11 WILLIAMSTOWN        12:41.58   12:51.44   1 
 22 Shannon Macmaster         12 SOUTHERN REG        11:54.06   12:51.75   2 
 23 Julia Reilley             10 WASHINGTON T        12:19.46   13:05.77   1 
 24 Gabrielle Beske-Somers     9 CLEARVIEW RE                   13:12.10   1 
 25 Taegan Field               9 CHERRY HILL         12:38.63   13:14.39   1 
 26 Kassie Kromish            12 CHEROKEE HS         12:47.67   13:19.13   1 
 27 Mackenzie Myers           10 WILLIAMSTOWN        12:50.28   13:27.93   1 
 28 Grayce Pagano             10 RANCOCAS VAL        12:42.42   13:32.16   1 
 29 Madison Rusk              10 WILLIAMSTOWN        13:21.35   13:34.23   1 
 30 Samantha Miller           12 RANCOCAS VAL        13:08.40   13:38.13   1 
 31 Sydney Caromano            9 MILLVILLE HS        13:03.80   13:44.24   1 
 32 Patricia Thomas           11 LENAPE REG.         13:27.70   13:45.22   1 
 33 Taylor Tracy              10 WASHINGTON T        13:27.32   13:47.54   1 
 34 Nicole Meskin             11 EASTERN REG.        13:58.20   13:54.36   1 
 35 Alyssa Eggly              11 EGG HARBOR T        13:05.45   13:55.32   1 
 36 Rose Neher                12 SHAWNEE HS          13:26.27   13:55.91   1 
 37 Rachel Paduani            12 EGG HARBOR T        13:08.62   14:10.38   1 
 38 Ayla D'Ambrosio            9 RANCOCAS VAL        13:29.25   14:30.02   1 
 
Girls 100 Meter Hurdles South Group 4
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Jasmine Staten            11 LENAPE REG.            14.47      14.04q  6 
  2 Lynnea Forlenza           12 TOMS RIVER N           14.84      14.62q  6 
  3 Claudine Smith             9 ATLANTIC CIT           15.38      15.28q  6 
  4 Rachell Armstead          12 MILLVILLE HS                      15.32q  1 
  5 Kaila Carter              12 CHEROKEE HS            16.04      15.55q  6 
  6 Kristina Raylman          11 SOUTHERN REG           16.37      15.83q  6 
  7 Taliya Rogers             12 RANCOCAS VAL           16.91      15.85q  5 
  8 Razmiyah Carter           12 RANCOCAS VAL           16.55      15.93q  5 
  9 Dyani Bigelow             11 CLEARVIEW RE           15.82      15.98   6 
 10 Emily Clayton             12 BRICK MEMORI           15.79      16.04   6 
 11 Samiyah Banfield          11 EGG HARBOR T           17.45      16.41   4 
 12 Malea Broome               9 VINELAND HS            16.62      16.56   5 
 13 Dariy Corbett-Collier      9 EASTERN REG.           16.74      16.62   5 
 14 Taylor Bostic             11 EASTERN REG.           16.78      16.68   5 
 15 Kiley McBride             12 SOUTHERN REG           16.70      16.74   5 
 16 Jada Covington            11 HOWELL HS              17.77      16.81   4 
 17 Aaniya Buroughs           10 VINELAND HS            17.59      16.84   4 
 18 Samantha Laubach          11 SOUTHERN REG           16.60      17.00   5 
 19 Mahon McClenahan          10 RANCOCAS VAL           17.07      17.03   4 
 20 Rachel Kodluk             10 CHEROKEE HS            17.96      17.10   4 
 21 Kelli Buell               10 TOMS RIVER N           16.99      17.14   5 
 22 Melina Johnson            12 EGG HARBOR T           16.18      17.28   6 
 23 Daijah Little-john        10 WILLIAMSTOWN           18.24      17.61   3 
 24 Casey Porter              10 LENAPE REG.            18.81      17.72   3 
 25 Emily Scott               12 BRICK MEMORI           18.35      17.73   3 
 26 Erin Cannon               11 HOWELL HS              17.73      17.76   4 
 27 Alexus Ruffin             11 EASTERN REG.                      17.81   1 
 28 Jessica Smith             12 CHERRY HILL            18.24      17.85   3 
 29 Haley Amogretti            9 BRICK MEMORI           17.91      17.88   4 
 30 Janessa Ternosky          11 HOWELL HS              18.02      18.05   4 
 31 Tara Dixon                 9 EGG HARBOR T           19.72      18.16   1 
 32 Tyra Phillip              11 LENAPE REG.            19.02      18.34   2 
 33 Alayna Maden              10 WILLIAMSTOWN           18.65      18.35   3 
 34 Julianne Gallagher        11 CHEROKEE HS            18.15      18.45   3 
 35 Madison Newman             9 JACKSON MEMO           18.90      18.46   3 
 35 Brooke Schillinger        12 SHAWNEE HS             19.04      18.46   2 
 37 Nicole Kibler             11 KINGSWAY HS            18.96      18.47   2 
 38 Arianna Maffei            10 JACKSON MEMO           19.04      18.66   2 
 39 Alyssa Curilla             9 SHAWNEE HS             19.57      19.50   2 
 40 Tara DeSpirito            11 SHAWNEE HS             19.67      19.57   2 
 41 Grace Garemore            12 CHERRY HILL                       19.59   1 
 42 Rachel Gasser             10 JACKSON MEMO           19.40      19.84   2 
 43 Alyssa Palmucci            9 KINGSWAY HS            20.01      19.89   1 
 44 Kendrah Cooper            10 KINGSWAY HS                       20.33   1 
 45 Kayla Camiscioli           9 WILLIAMSTOWN           19.66      20.38   2 
 46 Sunshine McCray           12 TRENTON CENT           21.68      21.38   1 
 -- Brianna Groch              9 CLEARVIEW RE           18.44         DQ   3 
 
Girls 100 Meter Hurdles South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Jasmine Staten            11 LENAPE REG.            14.04      14.10   10   
  2 Lynnea Forlenza           12 TOMS RIVER N           14.62      14.73    8   
  3 Rachell Armstead          12 MILLVILLE HS           15.32      15.13    6   
  4 Claudine Smith             9 ATLANTIC CIT           15.28      15.23    4   
  5 Kaila Carter              12 CHEROKEE HS            15.55      15.51    2   
  6 Kristina Raylman          11 SOUTHERN REG           15.83      15.75    1   
  7 Razmiyah Carter           12 RANCOCAS VAL           15.93      15.93  
  8 Taliya Rogers             12 RANCOCAS VAL           15.85      16.39  
 
Girls 4x100 Meter Relay South Group 4
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 RANCOCAS VALLEY REG HS                              49.10      48.94   2  10   
     1) Julianne Foering 11             2) Marissa Francis 11             
     3) Staci Jett 11                   4) Jonise Ledbetter 11            
  2 CHEROKEE HS                                         50.41      49.85   2   8   
     1) Brianna King 9                  2) Morgan Clark 10                
     3) Alyssa Nastasi 10               4) Sierra Keller 11               
  3 SOUTHERN REG. HS                                    49.75      50.65   2   6   
     1) Kristina Raylman 11             2) Abby Johnson 11                
     3) Caitlin Hambor 9                4) Carleigh Greco 12              
  4 CLEARVIEW REG. HS                                   51.84      50.74   2   4   
     1) Dyani Bigelow 11                2) Hailey Carson 9                
     3) Zekira Francis 9                4) Brianna Groch 9                
  5 CHERRY HILL EAST HS                                 51.44      50.77   2   2   
     1) Olivia Gross 11                 2) Chelsea James 11               
     3) Star Beasley 10                 4) Giavanna Roberson 10           
  6 KINGSWAY HS                                         51.37      50.86   2   1   
     1) Autumn DeMary 9                 2) Nadira Harris 9                
     3) Allison Hartwyk 10              4) Caprice James 11               
  7 EGG HARBOR TWP HS                                   50.45      51.29   2 
     1) Melina Johnson 12               2) Ja'nece Coleman 12             
     3) Jadyn Laramore 9                4) Ajae Alvarez 10                
  8 WILLIAMSTOWN HS                                     50.60      51.38   2 
     1) Nalah Abul-Qasim 9              2) Sydney Anderson 12             
     3) Geneseret Joseph 12             4) Bria Mack 11                   
  9 BRICK MEMORIAL HS                                   51.88      51.80   1 
     1) Haley Amogretti 9               2) Emily Clayton 12               
     3) Jaela Thomas 10                 4) Jessica Glass 11               
 10 JACKSON MEMORIAL HS                                 53.71      52.84   1 
     1) Jerneice Morton 11              2) Veronica Tobing 11             
     3) Kayla Hurley 10                 4) Briana Okebalama 10            
 11 VINELAND HS                                         52.73      53.38   1 
     1) Ahnice Layton-McCullough 10     2) Jada Morgan 9                  
     3) Jordan Tilden 10                4) Koreah Stratton 10             
 12 SHAWNEE HS                                          52.74      53.57   1 
     1) Olivia Falzone 9                2) Elizabeth Longshaw 10          
     3) Bridget Boyle 12                4) Alyssa Curilla 9               
 
Girls 4x400 Meter Relay South Group 4
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 CHEROKEE HS                                       3:59.14    3:59.34   2  10   
     1) Brianna King 9                  2) Morgan Clark 10                
     3) Tricia Donahue 11               4) Jess McAdams 12                
  2 SOUTHERN REG. HS                                  3:58.88    3:59.66   2   8   
     1) Capri Laurence 12               2) Morgan Koeppen 10              
     3) Elizabeth Chartier 12           4) Sabrina Woodlee 11             
  3 LENAPE REG. HS                                    3:58.13    4:02.06   2   6   
     1) Dana Duffield 11                2) Sadie Horner 10                
     3) Shannon Lambert 11              4) Alexis McDonald 9              
  4 SHAWNEE HS                                        4:03.45    4:04.45   2   4   
     1) Kara Bonner 11                  2) Georgia Larzelere 10           
     3) Allison Jones 12                4) Molly Johnson 12               
  5 KINGSWAY HS                                       4:08.04    4:05.34   2   2   
     1) Katelyn Green 11                2) Jasmin Jones 10                
     3) Najiyah Palmer 10               4) Hailey Rivell 11               
  6 EGG HARBOR TWP HS                                 4:03.96    4:06.19   2   1   
     1) Alyse Miller 10                 2) Emily Cheesman 9               
     3) Lauren Maldonado 9              4) Alina Roelle 11                
  7 WILLIAMSTOWN HS                                   4:08.71    4:08.86   2 
     1) Nalah Abul-Qasim 9              2) Geneseret Joseph 12            
     3) Naquil Ritter 12                4) Lauryn Thompson 9              
  8 MILLVILLE HS                                      4:23.14    4:12.19   1 
     1) Raelynne Miller 9               2) Rachell Armstead 12            
     3) Serena Townsend 10              4) Alexia Lee 11                  
  9 CHERRY HILL EAST HS                               4:15.96    4:13.33   1 
     1) Chelsea James 11                2) Star Beasley 10                
     3) Jessica Smith 12                4) Bianca Christophe 12           
 10 HOWELL HS                                         4:14.68    4:13.96   1 
     1) Alanna Baker 12                 2) Megan Barreto 12               
     3) Erin Cannon 11                  4) Niamh Hayes 11                 
 11 EASTERN REG. HS                                   4:08.92    4:14.42   2 
     1) Jennifer Civatte 11             2) Dariy Corbett-Collier 9        
     3) Karina Goldberg 11              4) Gabrielle Jackson 12           
 12 RANCOCAS VALLEY REG HS                            4:13.68    4:17.60   1 
     1) Ine Collins 12                  2) Morgan Gallagher 10            
     3) Iasia Goeloe 11                 4) Simone Jordan 10               
 13 TOMS RIVER NORTH HS                               4:13.63    4:17.63   1 
     1) Hope Amory 9                    2) Michelle Greenstein 9          
     3) Brielle Naphier 11              4) Devin Ward 10                  
 14 VINELAND HS                                       4:15.04    4:18.38   1 
     1) Sonialys Badillo 9              2) Malea Broome 9                 
     3) Aaniya Buroughs 10              4) Koreah Stratton 10             
 15 CLEARVIEW REG. HS                                 4:12.10    4:20.47   1 
     1) Dyani Bigelow 11                2) Kaitlin Donahue 11             
     3) Sophie Fossett 10               4) Ava Fritz 12                   
 
Girls Pole Vault South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kristina Raylman          11 SOUTHERN REG        10-00.00   10-00.00   10   
  2 Erin Gray                 11 KINGSWAY HS         10-00.00    9-06.00    7   
  2 Shannon Storms            12 LENAPE REG.         10-00.00    9-06.00    7   
  4 Morgan Koeppen            10 SOUTHERN REG         9-06.00    9-06.00    4   
  5 Cassie Hoxit              10 LENAPE REG.         10-00.00    9-00.00    2   
  6 Kelly Doyle               11 HOWELL HS            9-03.00    8-06.00    1   
  7 Emily Danilak             12 KINGSWAY HS          8-00.00    8-06.00  
  8 Grace McLaughlin          10 VINELAND HS          8-06.00    8-00.00  
  8 Sabrina Woodlee           11 SOUTHERN REG         8-06.00    8-00.00  
 10 Kourtney Arena            12 VINELAND HS          8-00.00    8-00.00  
 10 Michelle Dardaris         11 WILLIAMSTOWN         9-00.00    8-00.00  
 12 Kayla Fericy              10 CHEROKEE HS          8-00.00    7-06.00  
 12 Gabby Sharp               12 LENAPE REG.          8-06.00    7-06.00  
 12 Destiny King              10 WILLIAMSTOWN         8-00.00    7-06.00  
 12 Laura Higbee              11 EGG HARBOR T         7-06.00    7-06.00  
 12 Samantha Kelly             9 KINGSWAY HS                     7-06.00  
 12 Amanda Griffin            12 EGG HARBOR T         7-06.00    7-06.00  
 -- Alana Cohen               10 CHERRY HILL          8-06.00         NH  
 -- Lauren Paduani            10 EGG HARBOR T         7-06.00         NH  
 -- Haley Missan              11 EASTERN REG.                         NH  
 -- Stephanie Palese          12 CLEARVIEW RE         7-06.00         NH  
 -- Malayshia Andrews          9 MILLVILLE HS         8-00.00         NH  
 -- Madison Fisher            12 CLEARVIEW RE         7-00.00         NH  
 -- Rachel Smith              12 CHERRY HILL          8-06.00         NH  
 
Girls Long Jump South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jasmine Staten            11 LENAPE REG.         19-00.25   18-02.00   10   
  2 Jasmin Jones              10 KINGSWAY HS         16-03.00   17-10.25    8   
  3 Carleigh Greco            12 SOUTHERN REG        17-06.00   17-07.75    6   
  4 Jessica Bryant            12 CHERRY HILL         17-11.00   17-06.25    4   
  5 Alyse Miller              10 EGG HARBOR T        17-04.75   17-01.50    2   
  6 Claudine Smith             9 ATLANTIC CIT        17-10.50   17-01.50    1   
  7 Lynnea Forlenza           12 TOMS RIVER N        17-00.75   16-11.00  
  8 Kaila Carter              12 CHEROKEE HS         15-01.50   16-02.00  
  9 Devin Ward                10 TOMS RIVER N        17-05.00   16-00.50  
 10 Serena Townsend           10 MILLVILLE HS        15-09.00   16-00.00  
 11 Brielle Naphier           11 TOMS RIVER N        17-06.00   15-11.00  
 12 Iasia Goeloe              11 RANCOCAS VAL        14-05.25   15-09.50  
 13 Dariy Corbett-Collier      9 EASTERN REG.        15-06.25   15-08.00  
 13 Taylor Bostic             11 EASTERN REG.        15-05.00   15-08.00  
 15 Taliya Rogers             12 RANCOCAS VAL        16-00.00   15-07.00  
 16 Sydney Anderson           12 WILLIAMSTOWN        16-06.00   15-04.25  
 17 Abby Johnson              11 SOUTHERN REG        15-05.00   15-03.00  
 18 Alexis McDonald            9 LENAPE REG.         15-03.50   15-02.50  
 19 Lindsey Dejean            12 EGG HARBOR T        15-09.25   15-01.00  
 20 Caitlin Hambor             9 SOUTHERN REG        14-11.00   14-10.50  
 21 Jada Morgan                9 VINELAND HS         14-02.50   14-09.25  
 22 Sierra Keller             11 CHEROKEE HS         15-09.75   14-08.00  
 23 Janessa Ternosky          11 HOWELL HS           14-00.75   14-06.00  
 23 Ajanae Slaughter           9 KINGSWAY HS         14-11.75   14-06.00  
 25 Briana Boyd               10 RANCOCAS VAL        14-05.00   14-04.00  
 26 Aakilah Rashid            10 LENAPE REG.         14-05.50   14-03.00  
 27 Rachell Armstead          12 MILLVILLE HS        17-09.25   14-02.50  
 28 Jasone Simmons            12 VINELAND HS         12-11.75   14-01.50  
 28 Tyler Hayes               12 HOWELL HS           14-09.00   14-01.50  
 30 Lua Fernandez             12 CHEROKEE HS         14-06.00   13-11.50  
 31 Caprice James             11 KINGSWAY HS         13-08.50   13-03.50  
 32 Rachel Gasser             10 JACKSON MEMO        13-01.00   13-03.00  
 33 Kassandra Macaya           9 EGG HARBOR T        14-08.50   13-02.50  
 34 Tara DeSpirito            11 SHAWNEE HS          13-11.75   13-00.75  
 35 Brooke Schillinger        12 SHAWNEE HS          13-04.25   12-09.25  
 36 Hailey Shaw               10 WASHINGTON T        12-03.00   12-08.00  
 -- Briana Okebalama          10 JACKSON MEMO        14-11.75       FOUL  
 
Girls Shot Put South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Najeaya Singleton         10 VINELAND HS         43-10.50   41-00.50   10   
  2 Stephanie Bock            12 HOWELL HS           41-07.50   40-10.00    8   
  3 Emily Hilt                11 KINGSWAY HS         38-05.50   38-10.00    6   
  4 Samira File               12 MILLVILLE HS        38-09.25   36-07.50    4   
  5 Alexis Schuldes           12 JACKSON MEMO        35-03.75   35-09.00    2   
  6 Alexis Harrison           10 MILLVILLE HS        34-00.00   34-04.00    1   
  7 Christianah Akinsanmi     10 HOWELL HS           37-06.50   34-02.75  
  8 Jasmine Fuller            11 LENAPE REG.         36-01.50   33-09.75  
  9 Justine Hosszu            11 SOUTHERN REG        35-09.25   33-09.50  
 10 Staci Jett                11 RANCOCAS VAL        34-08.50   33-08.50  
 11 Danielle Steff            11 RANCOCAS VAL        39-03.00   33-07.00  
 12 Julianne Foering          11 RANCOCAS VAL        38-00.00   33-02.25  
 13 Tanayah Hason             12 WILLIAMSTOWN        32-10.00   33-00.00  
 14 Danielle Messina          11 HOWELL HS           34-00.00   32-06.75  
 15 Arquel Miller             12 KINGSWAY HS         29-04.00   30-06.00  
 15 Kayla Webster              9 WASHINGTON T        27-05.00   30-06.00  
 17 Verna De'shield           10 TRENTON CENT        30-06.00   29-08.50  
 18 Mekaya Hayes              11 LENAPE REG.         31-06.75   29-08.00  
 19 Elizabeth Kennedy         11 KINGSWAY HS                    29-04.50  
 20 Diamond Hackley           12 WASHINGTON T        27-01.50   28-10.00  
 21 Micaela Sims              11 CHEROKEE HS         27-04.50   28-09.50  
 22 Wumi Akinmade             11 WILLIAMSTOWN        29-08.25   28-08.50  
 23 Devin Scully               9 SOUTHERN REG        30-00.25   28-06.00  
 24 Mildred Barhelemy          9 BRICK MEMORI        30-09.00   28-02.50  
 25 Kayla Johnson             10 SOUTHERN REG        27-02.50   28-00.00  
 26 Michal Miller             11 TOMS RIVER N        27-04.50   27-10.00  
 27 Jenna Carr                12 EASTERN REG.                   27-05.50  
 28 Nicolette Carbonetto      11 TOMS RIVER N        27-07.50   26-11.00  
 29 Kayla Moore               10 LENAPE REG.                    26-07.00  
 30 Nataniel Dagene            9 EGG HARBOR T        26-01.00   26-04.50  
 31 Elizabeth Pitera           9 TOMS RIVER N        28-01.00   26-00.00  
 32 Molly Comerford           11 WASHINGTON T        25-11.50   25-09.00  
 33 Molly Janik               11 CHEROKEE HS         25-08.00   25-01.00  
 34 Janette Fisher            10 EASTERN REG.                   24-05.00  
 34 Olamide Babatunde         12 WILLIAMSTOWN        22-09.00   24-05.00  
 36 Chase Heritage            11 EGG HARBOR T        24-05.00   24-00.00  
 37 Krysten Henley             9 EASTERN REG.        28-11.00   23-11.00  
 38 Katherine Haggerty        10 SHAWNEE HS          25-04.00   22-11.00  
 39 Jacklyn Guht              11 CLEARVIEW RE        23-07.50   22-01.00  
 40 Joanna Sommer             10 CLEARVIEW RE        25-01.00   20-09.00  
 41 Aquiel Redding            11 CLEARVIEW RE                   17-10.00  
 -- Kaela Schrier             12 CHEROKEE HS         32-02.75       FOUL  
 
Girls Javelin Throw South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kaela Schrier             12 CHEROKEE HS           139-01     142-06   10   
  2 Danielle Steff            11 RANCOCAS VAL          134-05     137-04    8   
  3 Julianne Foering          11 RANCOCAS VAL          133-11     136-09    6   
  4 Rachel Kern               11 HOWELL HS             138-08     131-08    4   
  5 Tumelo Nwanma             12 VINELAND HS           141-01     123-11    2   
  6 Niyah Cosme               12 VINELAND HS           130-08     112-05    1   
  7 Madison Skeie             12 SOUTHERN REG          110-07     108-09  
  8 Melissa Brown             12 BRICK MEMORI          111-11     106-06  
  9 Jenna Kulinski            10 SOUTHERN REG          110-08     103-02  
 10 Lorraine Mahoney          11 MILLVILLE HS           86-06     101-05  
 11 Brooke Stafford           11 EASTERN REG.           97-07     101-03  
 12 Sara Campbell             11 LENAPE REG.            96-01     100-03  
 13 Analisa Groble            10 CHERRY HILL            96-00      94-10  
 14 Gabriella Williams        11 VINELAND HS           100-03      92-01  
 15 Cassandra Poveromo        11 EGG HARBOR T           98-07      91-04  
 16 Brianna Topchev            9 SOUTHERN REG           87-10      91-03  
 17 Caroline Friedman         12 EASTERN REG.           80-09      90-11  
 18 Allyson Comar             12 BRICK MEMORI          102-04      90-03  
 19 Jada Quee-Hairston        10 TRENTON CENT           89-09      89-00  
 20 TreMil Trotter            11 RANCOCAS VAL           93-00      87-10  
 21 Isabelle Deal              9 WASHINGTON T           80-01      86-02  
 22 Caroline Osborne          11 HOWELL HS              92-10      84-06  
 22 Jenna Carr                12 EASTERN REG.           94-06      84-06  
 24 Erika Johnson             12 LENAPE REG.           105-06      84-00  
 25 Carol Ciarrocca           10 CHEROKEE HS            76-03      81-09  
 26 Dahyo Coleman             11 CHERRY HILL                       80-10  
 27 Amanda McCahill           11 WASHINGTON T           82-05      80-00  
 28 Samira File               12 MILLVILLE HS           98-02      78-03  
 29 Pajie Lewis               10 WILLIAMSTOWN           68-11      76-08  
 29 Avyana Williams            9 KINGSWAY HS            75-01      76-08  
 31 Elizabeth Capestro        10 HOWELL HS              77-08      76-07  
 32 Brooke Barney             12 EGG HARBOR T           76-04      74-11  
 33 Jordan Hanson             12 JACKSON MEMO           76-01      74-02  
 34 Madison Fisher            12 CLEARVIEW RE           75-02      73-08  
 35 Nicolette Carbonetto      11 TOMS RIVER N           71-07      72-11  
 36 Livia Rudnicki            10 TOMS RIVER N           80-11      72-06  
 37 Bri Macklin               11 WILLIAMSTOWN           74-04      71-10  
 38 Elizabeth Pitera           9 TOMS RIVER N           73-10      71-06  
 39 Jamie Marino              10 LENAPE REG.            75-06      66-06  
 40 Camille Handy             11 KINGSWAY HS                       62-05  
 41 Brianna DeJean             9 EGG HARBOR T           46-10      61-05  
 42 Jacklyn Guht              11 CLEARVIEW RE           72-04      60-05  
 43 Arquel Miller             12 KINGSWAY HS                       46-00  
 
Girls 200 Meter Dash Non-Public NPA
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sydney McLaughlin         11 UNION CATHOL           23.53      23.97   4  10   
  2 Katie DiFrancesco         11 ST. JOHN VIA           25.18      25.28   4   8   
  3 Amaya Chadwick            10 UNION CATHOL           25.25      25.33   4   6   
  4 Monica Heil               12 ST. JOHN VIA           25.64      25.67   4   4   
  5 Zarria Williams           12 CAMDEN CATHO           25.80      25.83   4   2   
  6 Abby Collins              11 RED BANK CAT           26.42      26.05   4   1   
  7 Taiah Thornton            12 CAMDEN CATHO           25.99      26.28   4 
  8 Maria Jaeckel             10 MOUNT ST. MA           27.03      26.38   3 
  9 Natalie Burns             11 PAUL VI HS                        26.41   1 
 10 Brittany Georges          12 BISHOP AHR H           26.45      26.98   3 
 11 Tatiana Ifill             12 UNION CATHOL           26.38      27.07   4 
 12 Jariah McFadden           11 PAUL VI HS             28.90      27.51   2 
 13 Katie Warren              12 MOUNT ST. MA                      27.79   1 
 14 Abigail Gagliano           9 MOUNT ST. MA                      28.78   1 
 15 Caroline Steeves           9 BISHOP EUSTA           28.39      29.05   3 
 16 Abigail Pepe              10 MOTHER SETON           30.39      30.15   2 
 17 Natalie Dombroski          9 MOTHER SETON           31.15      31.37   2 
 18 Megan DiCosta             11 DONOVAN CATH           32.22      32.00   2 
 19 Cassandra Garcia           9 MOTHER SETON           34.46      33.98   2 
 -- Moriah Hall               12 CAMDEN CATHO           26.72         DQ   3 
 
Girls 800 Meter Run Non-Public NPA
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Amari Onque-Shabazz       12 UNION CATHOL                    2:19.16   2  10   
  2 Cassandra Lamadieu        11 UNION CATHOL                    2:19.22   2   8   
  3 Morgan Patten             11 NOTRE DAME H                    2:20.88   2   6   
  4 Gabriella Ferrigine       12 RED BANK CAT                    2:21.69   2   4   
  5 Shayne McNally            12 RED BANK CAT                    2:22.82   2   2   
  6 Alexandra Marko           10 DONOVAN CATH                    2:24.58   2   1   
  7 Juliana Fame               9 MOUNT ST. MA                    2:26.52   2 
  8 Emma Delaney              12 DONOVAN CATH                    2:28.31   2 
  9 Carly Friend              10 RED BANK CAT                    2:28.62   1 
 10 Julia Bruno                9 PAUL VI HS                      2:28.94   2 
 11 Caroline Sullivan         11 UNION CATHOL                    2:29.93   2 
 12 Margaret Schwab            9 BISHOP EUSTA                    2:31.02   2 
 13 Olivia Wojtowicz           9 ST. JOHN VIA                    2:31.88   1 
 14 Gabi Stankosh             10 BISHOP AHR H                    2:34.46   2 
 15 Holly Bednarek            11 CAMDEN CATHO                    2:34.47   1 
 16 Cailey Kirby              11 ST. JOHN VIA                    2:35.46   1 
 17 Kathryn Ward              12 MOTHER SETON                    2:37.80   1 
 18 Isabelle Rojas            10 MOUNT ST. MA                    2:38.23   1 
 19 Michaela Urbach           12 PAUL VI HS                      2:38.68   1 
 20 Teresa Faust               9 BISHOP EUSTA                    2:40.21   1 
 21 Kaitlyn Dunn               9 BISHOP AHR H                    2:40.59   1 
 22 Olivia Azulay              9 ST. JOHN VIA                    2:43.07   1 
 23 Alex Jansson              11 BISHOP AHR H                    2:43.13   1 
 24 Shannon McHugh            10 CAMDEN CATHO                    2:44.18   1 
 25 Daniela Fame              11 MOUNT ST. MA                    2:46.30   1 
 26 Natalie Klek              10 NOTRE DAME H                    2:48.00   1 
 27 Theoniki Makras           11 MOTHER SETON                    2:49.80   1 
 28 Emily Witheridge           9 MOTHER SETON                    2:52.09   1 
 
Girls 3200 Meter Run Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nora Honrath              11 ST. JOHN VIA        11:17.60   11:28.92   10   
  2 Asia Johnson              12 UNION CATHOL        11:38.05   11:47.09    8   
  3 Katy Storti                9 BISHOP EUSTA                   11:48.62    6   
  4 Tressa Novack             11 UNION CATHOL        11:43.41   11:49.79    4   
  5 Caitlin O'Hare            10 RED BANK CAT        11:45.77   11:59.56    2   
  6 Abigail McGann            12 MOUNT ST. MA        11:57.87   12:08.55    1   
  7 Megan McCabe               9 UNION CATHOL        12:11.64   12:10.51  
  8 Emily Dunn                10 RED BANK CAT        11:48.49   12:14.14  
  9 Megan Coolahan            10 NOTRE DAME H        11:54.99   12:26.77  
 10 Mary Kate Bailey          11 NOTRE DAME H                   12:33.95  
 11 Madisen Patanella         11 MOUNT ST. MA        12:07.70   12:45.05  
 12 Jaime Foster              10 BISHOP AHR H        12:41.41   13:11.58  
 13 Nina Acosta               11 BISHOP AHR H                   13:30.00  
 14 Annie Skiles               9 PAUL VI HS          12:05.24   13:41.09  
 15 Erin Siciliano            10 PAUL VI HS          13:41.32   14:04.55  
 16 Sarah Schultes             9 PAUL VI HS          13:35.04   14:24.84  
 17 Kelly Smith                9 MOUNT ST. MA        13:27.09   14:30.32  
 18 Theoniki Makras           11 MOTHER SETON                   14:34.28  
 
Girls 100 Meter Hurdles Non-Public NPA
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Amaya Chadwick            10 UNION CATHOL           14.19      14.53q  3 
  2 Sarah Jones               11 BISHOP EUSTA           14.97      14.65q  3 
  3 Brianna Ewing             10 UNION CATHOL           15.25      15.48q  3 
  4 Tyler Scott               10 UNION CATHOL           15.28      15.57q  3 
  5 Ashley Gundling           12 DONOVAN CATH           16.85      16.38q  3 
  6 Kadijah Nurudeen          10 CAMDEN CATHO           18.19      16.72q  2 
  7 Kaleigh Remick            10 ST. JOHN VIA           16.58      16.75q  3 
  8 Ana Ketschek              12 PAUL VI HS                        16.87q  1 
  9 Meghan Donnelly           11 DONOVAN CATH           17.21      16.89   3 
 10 Marissa Higham            12 DONOVAN CATH                      17.05   1 
 11 Cara Concodina            10 MOUNT ST. MA           17.97      17.81   3 
 12 Elizabeth Houck            9 NOTRE DAME H           18.14      18.13   2 
 13 Sayndia Sando              9 CAMDEN CATHO           18.61      18.20   2 
 14 Alyssa Romano             11 MOUNT ST. MA                      18.56   1 
 15 Charlotte Fitzsimmons      9 MOUNT ST. MA           19.11      18.72   2 
 16 Sophia LaCorte             9 RED BANK CAT           18.51      18.92   2 
 17 Naomi Shorts               9 PAUL VI HS                        19.19   1 
 18 Sarah Dunn                10 RED BANK CAT           19.94      19.40   2 
 19 Anaya Brown                9 PAUL VI HS                        19.60   1 
 20 Rebecca May               10 BISHOP EUSTA                      19.66   1 
 21 Emily Witheridge           9 MOTHER SETON           19.73      19.85   2 
 22 Dana Condo                 9 BISHOP EUSTA                      21.25   1 
 23 Ariana Bolourchi          11 MOTHER SETON           24.42      24.88   2 
 
Girls 100 Meter Hurdles Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Amaya Chadwick            10 UNION CATHOL           14.53      14.13   10   
  2 Sarah Jones               11 BISHOP EUSTA           14.65      14.20    8   
  3 Brianna Ewing             10 UNION CATHOL           15.48      15.18    6   
  4 Tyler Scott               10 UNION CATHOL           15.57      15.45    4   
  5 Ashley Gundling           12 DONOVAN CATH           16.38      16.22    2   
  6 Kaleigh Remick            10 ST. JOHN VIA           16.75      16.37    1   
  7 Kadijah Nurudeen          10 CAMDEN CATHO           16.72      17.38  
  8 Ana Ketschek              12 PAUL VI HS             16.87      17.48  
 
Girls 4x100 Meter Relay Non-Public NPA
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 UNION CATHOLIC REG. HS                              48.18      49.27   10   
     1) Kira Alexander 10               2) Amaya Chadwick 10              
     3) Asiah Cooper 10                 4) Brianna Ewing 10               
  2 CAMDEN CATHOLIC HS                                  49.43      49.92    8   
     1) Zarria Williams 12              2) Taiah Thornton 12              
     3) Moriah Hall 12                  4) Olivia Covington 9             
  3 RED BANK CATHOLIC HS                                50.30      50.83    6   
     1) Anna Cleary 9                   2) Abby Collins 11                
     3) Carly Friend 10                 4) Jackie Rieger 10               
  4 NOTRE DAME HS                                       51.49      51.43    4   
     1) Kenni Graham 12                 2) Madison Hart 11                
     3) Haley Horvath 10                4) Miah Olaleye 11                
  5 PAUL VI HS                                          52.27      51.44    2   
     1) Molly Gallagher 12              2) Natalie Burns 11               
     3) Gabriella Babore 10             4) Gabby Scaramuzzo 12            
  6 MOUNT ST. MARY ACADEMY                              52.80      52.58    1   
     1) Cara Concodina 10               2) Charlotte Fitzsimmons 9        
     3) Abigail Gagliano 9              4) Mara Hinerman 10               
  7 DONOVAN CATHOLIC HS                                 53.52      53.06  
     1) Riana Ramos 11                  2) Alexa Woolf 11                 
     3) Savannah Fisch 12               4) Meghan Donnelly 11             
  8 BISHOP EUSTACE PREP                                 52.38      57.75  
     1) Dana Condo 9                    2) Madeline Ricci 9               
     3) Caroline Steeves 9              4) Oreoluwa James 10              
 
Girls 4x400 Meter Relay Non-Public NPA
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 UNION CATHOLIC REG. HS                            3:42.59    4:03.60   2  10   
     1) Mia Bennett-Jones 10            2) Amaya Chadwick 10              
     3) Asiah Cooper 10                 4) Brianna Ewing 10               
  2 CAMDEN CATHOLIC HS                                4:03.73    4:08.67   2   8   
     1) Zarria Williams 12              2) Moriah Hall 12                 
     3) Taiah Thornton 12               4) Holly Bednarek 11              
  3 PAUL VI HS                                        4:05.82    4:11.34   2   6   
     1) Molly Gallagher 12              2) Jariah McFadden 11             
     3) Carly Schmidt 9                 4) Natalie Burns 11               
  4 MOUNT ST. MARY ACADEMY                            4:05.29    4:11.49   2   4   
     1) Madeline Branthover 9           2) Molly Concannon 12             
     3) Juliana Fame 9                  4) Abigail Gagliano 9             
  5 RED BANK CATHOLIC HS                              4:07.61    4:12.42   2   2   
     1) Anna Cleary 9                   2) Abby Collins 11                
     3) Shayne McNally 12               4) Samantha Spallanzani 12        
  6 NOTRE DAME HS                                     4:10.72    4:13.52   2   1   
     1) Mary Kate Bailey 11             2) Jenna Gibilisco 12             
     3) Kenni Graham 12                 4) Maggie Hahn 11                 
  7 BISHOP AHR HS                                     4:12.73    4:14.12   1 
     1) Kaitlyn Dunn 9                  2) Gabi Stankosh 10               
     3) Mariel Gomez 10                 4) Tamara Sawyer 10               
  8 DONOVAN CATHOLIC HS                               4:10.37    4:14.13   2 
     1) Riana Ramos 11                  2) Angela Saliola 9               
     3) Alexa Woolf 11                  4) Alexandra Marko 10             
  9 MOTHER SETON                                      5:06.73    4:59.29   1 
     1) Emily Witheridge 9              2) Ariana Bolourchi 11            
     3) Aaliyah Tidwell 9               4) Kathryn Ward 12                
 10 BISHOP EUSTACE PREP                               4:22.61    5:15.29   1 
     1) Oreoluwa James 10               2) Helen Closkey 9                
     3) Dana Condo 9                    4) Madeleine Bristow 11           
 
Girls Pole Vault Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Haley Horvath             10 NOTRE DAME H         9-00.00   10-00.00   10   
  2 Kaleigh Remick            10 ST. JOHN VIA         9-06.00    9-06.00    8   
  3 Kira Russell              11 DONOVAN CATH         8-06.00    9-00.00    6   
  4 Samantha Goodyear         11 DONOVAN CATH         8-06.00    8-00.00    4   
  5 Mia Bennett-Jones         10 UNION CATHOL         7-06.00    8-00.00    2   
  6 Molly Concannon           12 MOUNT ST. MA                    8-00.00    1   
  7 Julia Kelly               10 DONOVAN CATH         8-00.00    8-00.00  
  8 Carly Schmidt              9 PAUL VI HS           7-06.00    7-06.00  
  9 Tara Zeni                  9 RED BANK CAT         8-06.00    7-06.00  
  9 Lucy McGrew               12 PAUL VI HS           7-00.00    7-06.00  
  9 Rheanna Bromwell           9 NOTRE DAME H         7-00.00    7-00.00  
 -- Julia Thistle              9 PAUL VI HS                         FAIL  
 
Girls Long Jump Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Zarria Williams           12 CAMDEN CATHO        16-05.50   17-08.00   10   
  2 Sarah Jones               11 BISHOP EUSTA        17-01.50   17-05.50    8   
  3 Amaya Chadwick            10 UNION CATHOL        17-00.00   16-09.75    6   
  4 Tyler Scott               10 UNION CATHOL        17-02.00   16-08.50    4   
  5 Sarah Van Duzer           10 ST. JOHN VIA        14-01.00   16-07.00    2   
  6 Asiah Cooper              10 UNION CATHOL        16-01.75   16-05.25    1   
  7 Lorretta Owoh             10 NOTRE DAME H        16-06.00   16-05.00  
  8 Haley Horvath             10 NOTRE DAME H                   16-01.75  
  9 Carly Schmidt              9 PAUL VI HS          15-08.00   15-07.75  
 10 Katie Ullmann             11 DONOVAN CATH        15-09.75   15-07.25  
 11 Bri Murrer                10 RED BANK CAT        13-02.75   15-07.00  
 12 Marissa Higham            12 DONOVAN CATH        16-05.50   15-04.00  
 13 Ashley Papa               11 DONOVAN CATH        15-01.50   15-00.50  
 13 Marissa Pane              10 ST. JOHN VIA        13-08.50   15-00.50  
 15 Mara Hinerman             10 MOUNT ST. MA        14-01.25   14-10.50  
 16 Gabby Scaramuzzo          12 PAUL VI HS          14-02.25   14-05.50  
 17 Anna Cleary                9 RED BANK CAT        13-07.50   14-04.00  
 18 Mikaela Horn              11 MOUNT ST. MA        14-01.00   14-03.00  
 19 Eryn Cooper               10 ST. JOHN VIA                   14-02.75  
 20 Kadijah Nurudeen          10 CAMDEN CATHO        14-11.25   14-01.00  
 21 Kenni Graham              12 NOTRE DAME H        15-02.00   13-11.50  
 22 Sayndia Sando              9 CAMDEN CATHO        13-02.75   13-10.00  
 23 Kathrina Durante           9 MOUNT ST. MA        12-05.75   13-07.50  
 
Girls Shot Put Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alyssa Wilson             11 DONOVAN CATH        55-01.25   54-02.50   10   
  2 Bernadette McGowan        12 PAUL VI HS          37-08.50   39-09.00    8   
  3 Jessica Poplawski         12 DONOVAN CATH        36-02.50   35-07.50    6   
  4 Angela Rambert            12 NOTRE DAME H        37-06.50   35-03.50    4   
  5 Jade Caporusso             9 DONOVAN CATH        29-02.00   32-07.00    2   
  6 Christina Samuels         10 UNION CATHOL        32-03.50   32-06.00    1   
  7 Jaya Armstead             11 NOTRE DAME H        32-04.00   32-02.00  
  8 Leona Duffour             10 MOTHER SETON        29-01.50   30-08.50  
  9 Sabrina Guiao             12 MOUNT ST. MA        28-11.00   29-06.50  
 10 Celine Assi               12 PAUL VI HS          28-07.25   29-05.00  
 11 Stephanie Eastman         11 UNION CATHOL        28-06.00   28-06.50  
 12 Victoria Isidron          12 UNION CATHOL        28-05.25   28-02.00  
 12 Chloe Georges             11 PAUL VI HS          28-11.25   28-02.00  
 14 Ijeoma Akubueze            9 ST. JOHN VIA        27-02.00   25-11.50  
 15 Baldeep Kaur              12 MOUNT ST. MA        22-07.00   23-10.50  
 16 Madison Langrin           10 MOUNT ST. MA        21-07.50   22-07.00  
 -- Fidele Jules              12 RED BANK CAT        42-03.25       FOUL  
 
Girls Javelin Throw Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bernadette McGowan        12 PAUL VI HS            122-01     127-05   10   
  2 Christina Lebron          12 ST. JOHN VIA          112-11     124-00    8   
  3 Jackie Robinson           12 RED BANK CAT          102-06     117-02    6   
  4 Gina Ciraollo             11 ST. JOHN VIA          110-00     108-10    4   
  5 Alex Martone              12 NOTRE DAME H           97-07      97-08    2   
  6 Jazmin Brown               9 DONOVAN CATH           75-03      87-10    1   
  7 Celine Assi               12 PAUL VI HS             87-01      84-07  
  8 Stephanie Eastman         11 UNION CATHOL           76-11      81-07  
  9 Tiffany Lyn               10 MOTHER SETON           60-01      79-01  
 10 Adriana Scianna            9 DONOVAN CATH           74-00      77-05  
 11 Emily Broderick           11 PAUL VI HS             85-01      74-02  
 12 Kara Depczynski           11 MOTHER SETON           73-06      72-11  
 13 Madeline Ricci             9 BISHOP EUSTA                      69-07  
 14 Victoria Isidron          12 UNION CATHOL           74-06      67-02  
 15 Jordan Semon              10 CAMDEN CATHO           65-01      64-11  
 16 Hannah Steaker             9 BISHOP EUSTA                      64-00  
 17 Veronica Lucian           10 BISHOP EUSTA           83-07      63-04  
 18 Bridget Keele              9 MOUNT ST. MA           61-00      63-03  
 19 Madison Langrin           10 MOUNT ST. MA           48-00      40-00  
 
Boys 200 Meter Dash South Group 1
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jonathan Taylor           11 SALEM HS                          22.00   2  10   
  2 Spenser Jarrett           12 SALEM HS                          22.15   2   8   
  3 Ibrahim Massey            12 HADDON HTS.            22.36      22.43   4   6   
  4 Terrell Boggins           12 GLASSBORO HS           22.57      22.44   4   4   
  5 Jordan Anderson           12 RIVERSIDE HS           23.11      22.65   4   2   
  6 Kwenzel Hannah               CLAYTON HS                        22.68   2   1   
  7 Antonio Covington         12 A P SCHALICK           23.08      22.80   4 
  8 Ramon Bentley             12 SALEM HS                          23.07   2 
  9 Julani Carter             12 A P SCHALICK           24.06      23.09   3 
 10 Donovan Lewis             12 WOODSTOWN HS           22.94      23.45   4 
 11 Evan Bertonazzi           12 BUENA REG. H           23.68      23.48   3 
 12 Jon Wallace                9 GLASSBORO HS           23.60      23.66   4 
 13 Jeremy Mercado            12 GATEWAY REG                       23.94   2 
 14 Samuel Crouch             12 BUENA REG. H           23.70      24.02   3 
 15 Jaquay Ruff               12 WOODBURY  HS           24.24      24.22   3 
 16 Erick Castelan               CLAYTON HS                        24.24   2 
 17 Savon Taylor              10 HADDON HTS.            24.57      24.41   3 
 18 Jesus Cardenas            12 LINDENWOLD H                      24.45   1 
 19 Koran Ward                10 GATEWAY REG            24.52      24.56   3 
 20 Marqui Walls               9 WOODSTOWN HS           24.22      24.63   3 
 21 Caleb Holmes              10 A P SCHALICK                      24.72   2 
 22 Guil Lomeu                12 RIVERSIDE HS                      24.74   1 
 23 Sha'kir Hollingsworth     12 WOODBURY  HS                      24.89   2 
 24 Michael Roberts           11 HADDON HTS.            24.67      25.22   3 
 25 David Roberts             12 RIVERSIDE HS                      27.73   1 
 26 Robert King               12 LINDENWOLD H           22.77      28.39   4 
 
Boys 800 Meter Run South Group 1
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Cosmo Pirozzi             12 A P SCHALICK                    1:57.35   2  10   
  2 Jake Dinnerman            11 HADDON TWP H                    1:58.34   2   8   
  3 Samuel Gerstenbacher      12 A P SCHALICK                    1:59.07   2   6   
  4 Jacob Howley              11 HADDON TWP H                    1:59.54   2   4   
  5 Billy Francz              11 BUENA REG. H                    2:00.87   2   2   
  6 Tom Bardon                11 GATEWAY REG                     2:01.47   2   1   
  7 Zen Argenio               11 GLASSBORO HS                    2:03.61   2 
  8 Owen Long                 12 HADDON TWP H                    2:04.20   2 
  9 Kasaan Gary               10 LINDENWOLD H                    2:04.82   1 
 10 Zak Carpenter             12 PENNSVILLE                      2:06.21   2 
 11 Coby Hall                 10 GLOUCESTER C                    2:06.82   1 
 12 Jose Collazo              11 PENNS GROVE                     2:07.05   1 
 13 Corey Lawson              10 LINDENWOLD H                    2:08.06   1 
 14 Robert Sheply             12 MAPLE SHADE                     2:08.44   1 
 15 Brian Mcgovern            12 MAPLE SHADE                     2:08.88   2 
 16 Tyler Ellis               12 A P SCHALICK                    2:10.61   2 
 17 Emmanuel Harris           10 RIVERSIDE HS                    2:11.10   1 
 18 Herbert Sykes             10 BUENA REG. H                    2:11.60   1 
 19 Austin Green              11 PENNSVILLE                      2:11.99   2 
 20 Dane DeGeorge             10 PITMAN HS                       2:13.64   1 
 21 Kyle Bailey               11 WOODBURY  HS                    2:14.61   1 
 22 Dennis McAllister         10 WILDWOOD HS                     2:15.65   1 
 23 Markiese Brown            10 SALEM HS                        2:16.46   1 
 24 Keyon Samford              9 PALMYRA HS                      2:16.88   1 
 25 Dallas Allison            11 PENNS GROVE                     2:17.79   1 
 26 Corey Gartland            10 GLOUCESTER C                    2:19.72   1 
 27 Michael Combs             10 RIVERSIDE HS                    2:20.44   1 
 28 Ryan Walton                9 WOODSTOWN HS                    2:22.31   1 
 29 Steve Payne               11 PITMAN HS                       2:39.39   1 
 
Boys 3200 Meter Run South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Owen Long                 12 HADDON TWP H         9:33.40    9:56.28   10   
  2 James Snyder              12 PITMAN HS            9:41.79    9:59.01    8   
  3 Samuel Gerstenbacher      12 A P SCHALICK         9:40.31   10:01.59    6   
  4 Adam Quann                12 PENNSVILLE           9:54.00   10:02.53    4   
  5 Jason Muermann            12 PITMAN HS           10:10.83   10:03.58    2   
  6 Timothy Shields           11 PENNSVILLE          10:06.70   10:04.42    1   
  7 Andrew Caccia             11 PITMAN HS           10:30.28   10:23.28  
  8 Conor Madden              12 HADDON TWP H         9:46.69   10:24.54  
  9 Joe Domanico              12 HADDON TWP H         9:33.52   10:35.36  
 10 Matthew Krogstad          11 HADDON HTS.         10:29.68   10:47.73  
 11 Kevin Connelly            12 PENNSVILLE          10:22.90   10:51.81  
 12 Logan Smith               10 A P SCHALICK        10:31.85   11:03.11  
 13 Dallas Allison            11 PENNS GROVE         11:04.70   11:12.99  
 14 Eric Cimino               10 BUENA REG. H        11:29.93   11:18.81  
 15 Chris Cloke               10 MAPLE SHADE         11:06.42   11:37.51  
 16 Kevin McGovern            10 MAPLE SHADE         10:54.80   11:47.55  
 17 Colin Duffy               10 HADDON HTS.         10:46.58   11:58.00  
 18 Ibrahim Nasir             10 RIVERSIDE HS        12:09.13   12:13.63  
 19 Ryder Wickersham           9 WOODSTOWN HS        11:21.90   12:18.37  
 -- Kollin Watermasysk         9 GLOUCESTER C        10:49.24         DQ  
 
Boys 110 Meter Hurdles South Group 1
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Jason Stefanski           12 PENNS GROVE            14.63      14.62q  3 
  2 Andrew Hunt               12 PALMYRA HS             15.31      14.81q  3 
  3 Cheo King                 11 WOODBURY  HS           15.69      15.19q  3 
  4 Kelvin Harmon             12 PALMYRA HS                        15.37q  1 
  5 Jared Golembski           11 A P SCHALICK           16.04      15.61q  3 
  6 Daune Stanton             12 WOODBURY  HS           16.80      15.92q  3 
  7 Jael Hernandez            11 A P SCHALICK           16.54      16.28q  3 
  8 Thomas Akins              12 BUENA REG. H           17.30      16.36q  2 
  9 Darius Burden             12 WOODSTOWN HS           17.04      16.58   3 
 10 Sam Aviles                 9 PALMYRA HS                        16.62   1 
 11 Jordan Perry              11 RIVERSIDE HS           17.19      16.75   2 
 12 Jimmy Zubert              11 PITMAN HS              16.94      16.87   3 
 13 Tyler Fernandes           11 RIVERSIDE HS           18.18      16.96   2 
 14 Marcus Mc Gruder          10 WOODBURY  HS                      17.03   1 
 15 Jared Fox                 11 A P SCHALICK           17.54      17.54   2 
 16 Marcus Herceg             11 HADDON TWP H           18.16      17.71   2 
 17 Rion DeGraffenreid        12 PENNS GROVE                       17.92   1 
 18 Brian Burns                9 HADDON TWP H           17.57      17.94   2 
 19 Nick Razze                 9 PITMAN HS              17.92      18.02   2 
 20 Daniel Tighe              11 WOODSTOWN HS           18.94      18.57   2 
 21 Daniel Hamlin              9 RIVERSIDE HS           19.99      19.77   1 
 
Boys 110 Meter Hurdles South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Jason Stefanski           12 PENNS GROVE            14.62      14.34   10   
  2 Andrew Hunt               12 PALMYRA HS             14.81      15.08    8   
  3 Jared Golembski           11 A P SCHALICK           15.61      15.10    6   
  4 Cheo King                 11 WOODBURY  HS           15.19      15.25    4   
  5 Kelvin Harmon             12 PALMYRA HS             15.37      15.56    2   
  6 Jael Hernandez            11 A P SCHALICK           16.28      15.89    1   
  7 Thomas Akins              12 BUENA REG. H           16.36      15.96  
  8 Daune Stanton             12 WOODBURY  HS           15.92      16.08  
 
Boys 4x100 Meter Relay South Group 1
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 SALEM HS                                                       42.48   1  10   
     1) Ramon Bentley 12                2) Spenser Jarrett 12             
     3) Jamere Furbush                  4) Jonathan Taylor 11             
  2 A P SCHALICK HS                                     44.74      42.97   2   8   
     1) Julani Carter 12                2) Antonio Covington 12           
     3) Superior Ryan 12                4) Kason Barrett 10               
  3 CLAYTON HS                                                     43.68   1   6   
     1) Corey Carr 11                   2) Kwenzel Hannah                 
     3) Tyreek Jackson 12               4) Elijah Rehm 12                 
  4 GLASSBORO HS                                        43.95      44.21   2   4   
     1) Zen Argenio 11                  2) Terrell Boggins 12             
     3) Jordan Johnson 12               4) Nahmeir Maamoon 10             
  5 PENNS GROVE HS                                      45.05      44.62   2   2   
     1) Taj Sumriel 12                  2) Keyshawn Seals 12              
     3) Jacquan Mcpherson 11            4) Raekwon Daniel 12              
  6 WOODBURY  HS                                        45.67      44.69   2   1   
     1) Kyle Bailey 11                  2) RahSaan Hayes 12               
     3) Sha'kir Hollingsworth 12        4) Cheo King 11                   
  7 WOODSTOWN HS                                        45.66      45.03   2 
     1) Tyrel Brown 10                  2) Darius Burden 12               
     3) Zechariah Johnson 11            4) Donovan Lewis 12               
  8 PALMYRA HS                                          45.42      46.06   2 
     1) Sam Aviles 9                    2) Taj Harris 10                  
     3) Andrew Hunt 12                  4) Kameron Kennedy 12             
  9 GLOUCESTER CITY HS                                  46.37      46.80   1 
     1) Justin Cowgill 12               2) James Bonilla 12               
     3) Kyle Burkhardt 10               4) Nayshon Obey 11                
 
Boys 4x400 Meter Relay South Group 1
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 A P SCHALICK HS                                   3:28.40    3:28.41   10   
     1) Julani Carter 12                2) Kason Barrett 10               
     3) Jared Golembski 11              4) Cosmo Pirozzi 12               
  2 PENNS GROVE HS                                    3:30.60    3:29.00    8   
     1) Lamar Iverson 12                2) Jason Stefanski 12             
     3) Jose Collazo 11                 4) Kimere Brown 12                
  3 PALMYRA HS                                        3:26.68    3:31.22    6   
     1) Sam Aviles 9                    2) Kelvin Harmon 12               
     3) Andrew Hunt 12                  4) Johnny Kay 12                  
  4 BUENA REG. HS                                     3:31.92    3:32.44    4   
     1) Evan Bertonazzi 12              2) Samuel Crouch 12               
     3) Billy Francz 11                 4) Raesean Cruz 12                
  5 MAPLE SHADE HS                                    3:33.90    3:35.18    2   
     1) Brian Jackson 12                2) Kenneth Karcher 11             
     3) Zavior Masters-thomas 12        4) Brian Mcgovern 12              
  6 HADDON TWP HS                                     3:38.37    3:37.57    1   
     1) Emmit Albadri 12                2) David Grimm 11                 
     3) Justin Shaw 11                  4) Jake Dinnerman 11              
  7 LINDENWOLD HS                                     3:29.41    3:38.92  
     1) Jesus Cardenas 12               2) Daniel Fields 9                
     3) Kasaan Gary 10                  4) Gary Kasaan 9                  
  8 PENNSVILLE  HS                                    3:33.40    3:43.65  
     1) Corey Brown 11                  2) Zak Carpenter 12               
     3) Austin Green 11                 4) Logan Johnston 11              
 
Boys High Jump South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Justin Cowgill            12 GLOUCESTER C         6-04.00    6-04.00   10   
  2 Gentile McLendon          11 WOODBURY  HS         5-08.00    6-02.00    8   
  3 Andrew Hunt               12 PALMYRA HS           6-04.00    6-02.00    6   
  4 Kimere Brown              12 PENNS GROVE          5-10.00    6-00.00    4   
  5 Tarik Robinson            12 PENNS GROVE          5-08.00    6-00.00    2   
  6 Marcus Chambers              CLAYTON HS                      6-00.00    1   
  7 Kelvin Harmon             12 PALMYRA HS           5-10.00    5-10.00  
  8 Tyler Fernandes           11 RIVERSIDE HS         5-10.00    5-10.00  
  9 Jordan Perry              11 RIVERSIDE HS         5-08.00    5-10.00  
 10 RahSaan Hayes             12 WOODBURY  HS         5-10.00    5-08.00  
 10 Jeremy Mercado            12 GATEWAY REG          5-10.00    5-08.00  
 10 Jon Wallace                9 GLASSBORO HS                    5-08.00  
 13 Jordan Anderson           12 RIVERSIDE HS         6-00.00    5-06.00  
 13 Nate Dubois               11 PAULSBORO HS         5-04.00    5-06.00  
 13 Isom Golden                9 GLASSBORO HS         5-08.00    5-06.00  
 13 Desmond Hammie            10 BUENA REG. H         5-08.00    5-06.00  
 -- Jared Fox                 11 A P SCHALICK         5-06.00         NH  
 -- Nayshon Obey              11 GLOUCESTER C         5-08.00         NH  
 
Boys Triple Jump South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tarik Robinson            12 PENNS GROVE         46-11.00   45-08.00   10   
  2 Kason Barrett             10 A P SCHALICK        40-06.25   44-04.50    8   
  3 Emmanuel Simon            11 PAULSBORO HS        42-06.00   43-10.50    6   
  4 Cheo King                 11 WOODBURY  HS                   42-08.50    4   
  5 Julian Norman             11 WOODSTOWN HS        39-07.25   42-01.00    2   
  6 Zechariah Johnson         11 WOODSTOWN HS        40-07.25   41-08.00    1   
  7 Trayvon Young             11 WILDWOOD HS         38-09.25   41-06.50  
  8 Javon Spann                9 A P SCHALICK        41-10.00   41-04.00  
  9 Jamere Furbush               SALEM HS                       41-01.00  
 10 Bryce Holloway            11 PAULSBORO HS        40-00.25   40-08.00  
 11 Taj Sumriel               12 PENNS GROVE         40-05.00   40-07.50  
 12 Danny Teshcko             12 GATEWAY REG         41-01.00   39-10.50  
 13 Gentile McLendon          11 WOODBURY  HS        36-08.25   39-08.75  
 14 Corey Brown               11 PENNSVILLE          40-00.75   39-06.50  
 15 Justin McLaurin           11 WOODBURY  HS        37-11.50   39-06.00  
 16 Jody Johnson              10 RIVERSIDE HS        39-05.25   39-03.50  
 17 Nayshon Obey              11 GLOUCESTER C        38-10.50   39-01.00  
 18 Chris Lenahan             12 A P SCHALICK        34-00.50   37-10.00  
 19 Desmond Hammie            10 BUENA REG. H                   37-09.75  
 20 Michael Pierce            11 RIVERSIDE HS        37-00.50   37-08.00  
 21 Alexis Rojas              10 RIVERSIDE HS        35-02.00   36-09.50  
 22 Spencer Reese             10 WOODSTOWN HS        35-00.00   36-03.75  
 23 Jose Tirado                  SALEM HS                       32-11.00  
 24 Jacob Tirado                 SALEM HS                       32-03.00  
 -- Savon Taylor              10 HADDON HTS.         35-05.50       FOUL  
 
Boys Discus Throw South Group 1
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Julian Giovinetti         11 HADDON TWP H          169-10     149-07   10   
  2 Avery Ransome             11 PENNS GROVE           141-05     145-06    8   
  3 Dae'shawn Robinson        12 PENNS GROVE           132-04     141-08    6   
  4 Andrew Burkhardt          12 GLOUCESTER C          138-00     134-04    4   
  5 Chase Vermandel           12 HADDON TWP H          148-08     133-05    2   
  6 Terrence Williams         12 PALMYRA HS            119-01     132-08    1   
  7 Carlton Aiken             12 PAULSBORO HS          133-08     131-04  
  8 Nathan Burrell            11 GLASSBORO HS          130-11     125-08  
  9 Eric DiCrescenzo          11 HADDON TWP H          120-10     118-03  
 10 Isaiah Roberts            11 PENNS GROVE           134-11     116-02  
 11 Charles Sampson           12 WOODBURY  HS                     115-08  
 12 Shaun Sulpizio            11 GLOUCESTER C          105-08     113-06  
 13 Anthony Messado-Moten     11 WOODBURY  HS           92-09     107-08  
 14 Jaquan Solomon            11 WOODBURY  HS          115-01     107-01  
 15 Robert Michaelchuck       12 GATEWAY REG           127-08     105-05  
 16 Christopher Burch         12 HADDON HTS.           105-04     103-08  
 17 Sergio Lark               11 HADDON HTS.            80-02      95-11  
 18 Samuel Adams              11 GLASSBORO HS           98-07      95-04  
 19 Samir Jones               11 RIVERSIDE HS          105-11      92-01  
 20 Kevin Rae                 11 RIVERSIDE HS          101-06      87-10  
 21 Avery Tharpe              10 PALMYRA HS             79-02      84-01  
 22 Matthew Orfe              11 RIVERSIDE HS           76-11      73-11  
 -- De'Jour Fisher            12 BUENA REG. H          130-09       FOUL  
 -- Ryan Fairman               9 A P SCHALICK           97-07       FOUL  
 -- Aaron White               10 BUENA REG. H          120-11       FOUL  
 
Boys 200 Meter Dash South Group 4
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Chase Campbell            11 LENAPE REG.            22.11      22.16   7  10   
  2 Amir Brock                11 EGG HARBOR T           22.40      22.17   7   8   
  3 Shikeem Hill              12 TRENTON CENT           22.54      22.38   7   6   
  4 Jared Nicholas            12 WILLIAMSTOWN           22.50      22.53   7   4   
  5 Robert Hawkins            11 RANCOCAS VAL           22.88      22.54   7   2   
  6 David Galarza             12 HOWELL HS              22.29      22.70   7   1   
  7 Samuel Keleekai           11 RANCOCAS VAL           22.93      22.77   6 
  7 Michael Cephas            12 VINELAND HS            22.81      22.77   7 
  9 Akennis Yates             10 WASHINGTON T           23.15      22.94   6 
 10 Aramis Wright             11 TRENTON CENT           23.16      22.95   6 
 11 Gyair Sharper             11 CLEARVIEW RE           23.38      22.97   5 
 12 Brandon Boggs             11 RANCOCAS VAL           22.63      23.02   7 
 13 Alex Dessoye              11 EGG HARBOR T           22.93      23.10   6 
 14 John Contreras            12 ATLANTIC CIT           22.90      23.18   6 
 15 Charles Reamon            12 WASHINGTON T           23.56      23.22   5 
 16 Trey Campbell             11 LENAPE REG.            23.45      23.34   5 
 17 Terrance Graves           11 CHEROKEE HS            23.41      23.36   5 
 18 Casimir Phillips          11 VINELAND HS            23.11      23.38   6 
 19 Caleb Acheampong          12 ATLANTIC CIT           23.24      23.43   5 
 20 Ta'Hee Shields            12 CLEARVIEW RE           23.23      23.44   6 
 21 Steven Vigliarolo          9 JACKSON MEMO           23.68      23.55   4 
 22 Robert Curley             12 CHEROKEE HS            23.35      23.56   5 
 23 Nathan Bell               11 CHERRY HILL            23.76      23.65   4 
 24 Keynon Bell               12 CHERRY HILL                       23.69   2 
 25 Dylan Readel              12 SOUTHERN REG           24.47      23.75   3 
 26 Brendan Barrett           11 EASTERN REG.           24.03      23.78   4 
 27 Bishop Curry              10 TOMS RIVER N           23.39      23.79   5 
 28 Khyree Johnson-Waters     11 LENAPE REG.            24.32      23.89   3 
 29 Daulton Hopkins           12 CHEROKEE HS            23.60      23.90   4 
 30 Benjamin Stevenson        12 EASTERN REG.           24.03      23.93   4 
 31 Jared Katz                10 TOMS RIVER N           23.89      23.95   4 
 32 Alex Glebavicius           9 HOWELL HS              24.45      24.00   3 
 33 Aidan Murphey             10 EASTERN REG.           24.26      24.04   3 
 33 Chris Worthington         11 MILLVILLE HS                      24.04   2 
 35 Maurice Lewis             12 MILLVILLE HS           24.45      24.07   3 
 36 Marquis Yancey            12 WASHINGTON T                      24.09   1 
 37 Dante Moore               12 EGG HARBOR T           24.61      24.12   3 
 38 Jordan Green              10 TRENTON CENT           23.69      24.16   4 
 39 Kenneth Rae               11 SOUTHERN REG           25.58      24.19   2 
 40 Aaron Espinosa            11 TOMS RIVER N           24.21      24.33   3 
 41 Moshe Yahdyamin           11 WILLIAMSTOWN           24.77      24.35   3 
 42 Troy Bentancur             9 CLEARVIEW RE                      24.37   1 
 43 Chris Pashos              10 JACKSON MEMO           24.16      24.41   4 
 44 Ryant Harris              11 MILLVILLE HS                      24.71   2 
 45 Liam Doyle                12 SOUTHERN REG                      24.72   2 
 46 Chris Hawkins              9 BRICK MEMORI           25.02      24.75   2 
 47 Kishaun Carter            11 BRICK MEMORI                      24.81   1 
 48 Elijah Adkins              9 CHERRY HILL            24.96      25.11   2 
 49 Simas Glebavicius         12 HOWELL HS              23.59      25.23   5 
 50 Issac Ochoa                9 VINELAND HS                       25.26   1 
 51 Kyle Desiderio            11 BRICK MEMORI                      26.07   2 
 
Boys 800 Meter Run South Group 4
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Deng Mu                   12 TRENTON CENT                    1:54.97   4  10   
  2 Isaiah Curbelo            12 RANCOCAS VAL                    1:55.11   4   8   
  3 Eric Barnes               11 EGG HARBOR T                    1:55.80   4   6   
  4 Jacob Tyndale             10 RANCOCAS VAL                    1:56.16   4   4   
  5 Isaiah Jean-baptiste      12 CHERRY HILL                     1:56.80   4   2   
  6 Joshua DeJesus            12 RANCOCAS VAL                    1:57.55   3   1   
  7 Aidin Hendriks            11 EGG HARBOR T                    1:59.56   4 
  8 Paul Keyes                10 SOUTHERN REG                    1:59.70   4 
  9 Mark Miller               11 SHAWNEE HS                      2:02.13   3 
 10 Chris Duerr               12 MILLVILLE HS                    2:02.93   1 
 11 Nick Fanelle              11 KINGSWAY HS                     2:03.12   4 
 12 Bill Bajohr               12 HOWELL HS                       2:03.28   4 
 13 Michael Onu               11 CHERRY HILL                     2:04.65   3 
 14 James Kennedy             12 WILLIAMSTOWN                    2:04.92   4 
 15 Drew Kulis                12 WASHINGTON T                    2:05.28   3 
 16 Brian Lorenz               9 SHAWNEE HS                      2:05.36   2 
 17 Justin Figueroa           12 TRENTON CENT                    2:05.46   3 
 18 Brendan Falzone           11 CHEROKEE HS                     2:05.72   2 
 19 A.J. Leo                  10 HOWELL HS                       2:05.81   3 
 20 Cristobal Vega-Sanchez    12 TRENTON CENT                    2:06.00   4 
 21 Matthew Guastaferro       12 BRICK MEMORI                    2:06.20   3 
 22 Sean Smithson             10 WASHINGTON T                    2:06.26   2 
 22 Scott Petit-frere         12 SOUTHERN REG                    2:06.26   1 
 24 Elliott Lynn               9 TOMS RIVER N                    2:06.27   3 
 25 William Kubarewicz        11 SOUTHERN REG                    2:06.75   1 
 26 Joe Giglio                12 JACKSON MEMO                    2:07.46   3 
 27 Cameron Wilburn           11 CHEROKEE HS                     2:07.64   2 
 28 Mike Dowd                 11 WILLIAMSTOWN                    2:08.07   4 
 29 Matt Koerner              10 TOMS RIVER N                    2:08.11   3 
 30 Alex Zingani              11 WASHINGTON T                    2:08.23   1 
 31 Joseph Passaro            11 EASTERN REG.                    2:08.43   1 
 32 Chris Kossman             10 JACKSON MEMO                    2:08.99   3 
 33 Jonathan Senkier           9 KINGSWAY HS                     2:09.50   3 
 34 John Kearns               12 SHAWNEE HS                      2:09.92   3 
 35 Benny Martinez            10 MILLVILLE HS                    2:10.15   2 
 36 Noah Reilly               12 TOMS RIVER N                    2:10.38   3 
 37 Biagio Caruso             12 EASTERN REG.                    2:10.64   1 
 38 Carmen DeCosmo            10 CHERRY HILL                     2:10.70   1 
 39 Jacob Mahon               12 WILLIAMSTOWN                    2:11.71   3 
 40 Joseph Marshall           12 EASTERN REG.                    2:11.88   2 
 41 Joseph Thompson           11 CHEROKEE HS                     2:12.65   2 
 42 Aidan Mokris              12 CLEARVIEW RE                    2:13.85   1 
 43 Elijah Sterling           12 CLEARVIEW RE                    2:13.91   2 
 44 Ian Gorman                11 CLEARVIEW RE                    2:14.11   2 
 45 Mark Mihlebach            12 KINGSWAY HS                     2:14.66   1 
 46 Danny Fraley              12 LENAPE REG.                     2:14.94   3 
 47 Kinnis Somerville         10 VINELAND HS                     2:15.77   2 
 48 Ventrelle Smith           11 VINELAND HS                     2:20.64   2 
 
Boys 3200 Meter Run South Group 4
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Aaron Groff               12 CHERRY HILL          9:37.58    9:29.46   2  10   
  2 Ryan Rafferty             12 JACKSON MEMO         9:23.58    9:37.13   2   8   
  3 John Flavin               12 TOMS RIVER N         9:27.30    9:38.92   2   6   
  4 Joe Grandizio             10 KINGSWAY HS          9:29.44    9:40.28   2   4   
  5 Nick Falk                 11 CHEROKEE HS          9:27.94    9:41.96   2   2   
  6 Justin Kelly              10 CHEROKEE HS          9:29.28    9:44.63   2   1   
  7 Mulual Mu                 10 TRENTON CENT         9:35.41    9:49.61   2 
  8 Nicholas Pschunder        12 EASTERN REG.         9:24.34    9:51.54   2 
  9 Justin Farley             11 TOMS RIVER N         9:31.67    9:56.10   2 
 10 Jack Shea                 11 CHEROKEE HS          9:31.30    9:58.96   2 
 11 Jason Richwall            12 SHAWNEE HS           9:50.82    9:59.47   2 
 12 Jordan Callahan           10 EGG HARBOR T        10:10.44   10:02.25   1 
 13 Marc Meltzer              11 CHERRY HILL          9:34.77   10:04.93   2 
 14 Josh Dillon               11 CHERRY HILL         10:29.86   10:05.02   1 
 15 Vipul Bhat                12 EASTERN REG.         9:36.20   10:14.41   2 
 16 Brendan Stevens           12 KINGSWAY HS          9:59.61   10:18.86   2 
 17 Ryan Kasper               11 LENAPE REG.         10:02.93   10:20.81   1 
 18 Joshua Chazin             12 EASTERN REG.         9:25.43   10:21.50   2 
 19 Tristan Worthen           10 RANCOCAS VAL        10:07.47   10:21.69   1 
 20 Ben Estabillo             12 KINGSWAY HS         10:14.04   10:29.33   1 
 21 Nathan Skodi              11 SOUTHERN REG        10:07.99   10:30.23   2 
 22 Anthony Vela              11 TOMS RIVER N         9:54.45   10:34.44   2 
 23 Clayton Engle             10 JACKSON MEMO        10:04.87   10:36.37   1 
 24 Aditya Joshi              12 EGG HARBOR T        10:29.41   10:38.85   1 
 25 Cristobal Vega-Sanchez    12 TRENTON CENT                   10:43.04   1 
 26 James Vizzard              9 LENAPE REG.         10:24.77   10:46.84   1 
 27 Colin Gardina             10 CLEARVIEW RE                   10:51.62   1 
 28 Jordan Pitt               10 VINELAND HS         10:46.07   10:51.93   1 
 29 Daniel Sharo              10 JACKSON MEMO        10:29.69   10:53.38   1 
 30 Keith Vantuono            10 BRICK MEMORI         9:58.97   11:02.87   2 
 31 Max Ralston               11 WASHINGTON T                   11:05.87   1 
 32 Brian Catania              9 EGG HARBOR T                   11:06.62   1 
 33 John Civitillo            10 LENAPE REG.         10:58.21   11:06.84   1 
 34 Dallin Agatone            11 CLEARVIEW RE        10:29.46   11:09.65   1 
 35 Evan Chu                   9 WASHINGTON T                   11:27.87   1 
 36 Jack Ennis                10 SHAWNEE HS          11:09.49   11:32.01   1 
 37 James Cafiero              9 HOWELL HS                      11:37.32   1 
 38 Cody Bowles               11 MILLVILLE HS        11:09.00   11:50.52   1 
 39 Christian Bird            10 MILLVILLE HS                   11:58.78   1 
 40 Andrew Nicholasi           9 HOWELL HS                      12:11.42   1 
 41 Eric Vanaman              10 MILLVILLE HS        11:33.04   12:14.61   1 
 -- Connor McBride            10 SOUTHERN REG        10:09.90        DNF   2 
 -- Nathan Shivers            12 CLEARVIEW RE                        DNF   1 
 
Boys 110 Meter Hurdles South Group 4
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Jordan Clark              12 CHERRY HILL            14.85      14.64q  6 
  2 Kishaun Carter            11 BRICK MEMORI           14.54      14.65q  6 
  3 Josiah Kwiete             12 TRENTON CENT           15.06      14.84q  6 
  4 Edwyn Pierre              11 WILLIAMSTOWN           15.00      14.90q  6 
  5 Dan Kaba                  12 JACKSON MEMO           15.04      15.03q  6 
  6 Tyreck Newman             11 MILLVILLE HS           15.27      15.03q  5 
  7 Andrew Daniluk            10 TOMS RIVER N           15.17      15.07q  5 
  8 Ryan Felker               12 EGG HARBOR T           15.15      15.12q  6 
  9 Peter King                12 TRENTON CENT           15.05      15.34   6 
 10 Savion Willis             11 TRENTON CENT           15.10      15.39   6 
 11 Tom Delmonte              11 JACKSON MEMO           15.95      15.40   5 
 12 Aliyy Haqq                11 RANCOCAS VAL           15.36      15.48   5 
 13 Connor Holden             12 SOUTHERN REG           16.26      15.63   4 
 14 Rood Ke Mezilus           10 CHERRY HILL            16.04      15.70   4 
 15 Derek Light               12 TOMS RIVER N           15.71      15.72   5 
 16 Chase Glasper             12 RANCOCAS VAL           16.06      15.80   4 
 17 Sheilden Orelien          10 EGG HARBOR T           16.87      15.89   3 
 18 Tyler Towns               12 JACKSON MEMO           15.82      15.93   5 
 19 Liam Alderman             11 RANCOCAS VAL           16.36      16.02   4 
 20 Jordan Frederick          10 BRICK MEMORI           15.50      16.05   5 
 21 Ryan Maness               12 WASHINGTON T           16.93      16.07   3 
 21 Khyree Johnson-Waters     11 LENAPE REG.            15.99      16.07   2 
 23 Matt Fernandez            11 TOMS RIVER N           16.21      16.27   4 
 24 Moody Williams            11 ATLANTIC CIT           15.20      16.30   5 
 25 Za'Quan Singleton         11 MILLVILLE HS           16.00      16.38   4 
 26 Marcus Davis              10 WASHINGTON T                      16.50   1 
 27 Luis Vazquez              12 EGG HARBOR T           16.30      16.60   4 
 28 Ryan Evernham             11 KINGSWAY HS            17.13      16.64   3 
 29 Ben Longjohn              11 SHAWNEE HS             16.73      16.68   3 
 30 Tyler Brookins            11 WASHINGTON T           17.42      16.71   3 
 31 Lucas Lefkos              11 SOUTHERN REG           17.44      16.84   3 
 32 Thomas Lee                12 VINELAND HS            16.99      16.86   3 
 33 Anthony Natale            11 CHEROKEE HS            16.40      16.91   3 
 34 David Springstead          9 SOUTHERN REG           16.40      17.11   4 
 35 Richard Avelenda          10 BRICK MEMORI           18.84      17.18   2 
 36 Zach Rosen                12 SHAWNEE HS                        17.40   1 
 37 Justin Cardona            10 VINELAND HS            17.67      17.45   2 
 38 Keifer Sagarino           11 CLEARVIEW RE           17.59      17.49   2 
 39 Jahsaan Watson            10 VINELAND HS            17.61      17.78   2 
 40 David Osterhout           12 CHEROKEE HS            17.74      18.07   2 
 41 Jordan Adams              10 LENAPE REG.            18.40      18.56   1 
 42 Christian Waldmann        11 CLEARVIEW RE           18.29      18.74   2 
 43 Prabjot Singh             11 CLEARVIEW RE           19.16      19.29   1 
 44 Matt Doerner               9 LENAPE REG.            22.59      21.45   1 
 45 Matthew White              9 KINGSWAY HS                       23.23   1 
 -- Jerrell Bishop            11 KINGSWAY HS                          DQ   1 
 
Boys 110 Meter Hurdles South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Edwyn Pierre              11 WILLIAMSTOWN           14.90      14.34   10   
  2 Jordan Clark              12 CHERRY HILL            14.64      14.38    8   
  3 Kishaun Carter            11 BRICK MEMORI           14.65      14.65    6   
  4 Josiah Kwiete             12 TRENTON CENT           14.84      14.71    4   
  5 Tyreck Newman             11 MILLVILLE HS           15.03      14.98    2   
  6 Dan Kaba                  12 JACKSON MEMO           15.03      15.06    1   
  7 Andrew Daniluk            10 TOMS RIVER N           15.07      15.14  
  8 Ryan Felker               12 EGG HARBOR T           15.12      15.16  
 
Boys 4x100 Meter Relay South Group 4
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 TRENTON CENTRAL HS                                  42.82      42.89   3  10   
     1) Aramis Wright 11                2) Jordan Green 10                
     3) Semaj Willis 11                 4) Shikeem Hill 12                
  2 RANCOCAS VALLEY REG HS                              43.06      43.22   3   8   
     1) Brandon Boggs 11                2) Iverson Clement 10             
     3) JeSean Foster 12                4) Robert Hawkins 11              
  3 CLEARVIEW REG. HS                                   43.47      43.30   3   6   
     1) Gyair Sharper 11                2) Ta'Hee Shields 12              
     3) Chris Jones 12                  4) Fred McAlpin 11                
  4 WILLIAMSTOWN HS                                     43.32      43.49   3   4   
     1) Mike Bland 10                   2) Jared Nicholas 12              
     3) Edwyn Pierre 11                 4) Victor Ruggiano 11             
  5 JACKSON MEMORIAL HS                                 44.60      43.83   2   2   
     1) Steven Vigliarolo 9             2) Brendan Sweet 11               
     3) Dan Kaba 12                     4) Mike Schoener 11               
  6 WASHINGTON TWP HS                                   44.95      43.85   2   1   
     1) Marcus Davis 10                 2) Louis Giovanetti 9             
     3) Charles Reamon 12               4) Tahir Roundtree 11             
  7 VINELAND HS                                         44.31      44.21   3 
     1) Michael Cephas 12               2) Devon Dunmore 12               
     3) Casimir Phillips 11             4) Diego Soto 11                  
  8 HOWELL HS                                           44.61      44.25   2 
     1) Alex Behan 12                   2) David Galarza 12               
     3) Alex Glebavicius 9              4) Simas Glebavicius 12           
  9 CHEROKEE HS                                         44.35      44.46   3 
     1) Robert Curley 12                2) Matthew Powell 11              
     3) Daulton Hopkins 12              4) Terrance Graves 11             
 10 ATLANTIC CITY HS                                    44.57      44.64   2 
     1) John Contreras 12               2) Caleb Acheampong 12            
     3) Christopher Gordy 11            4) Angel Jimenez 12               
 11 TOMS RIVER NORTH HS                                 44.45      45.43   3 
     1) Cedric Cook 12                  2) Bishop Curry 10                
     3) Andrew Daniluk 10               4) Jared Katz 10                  
 12 SOUTHERN REG. HS                                    46.18      46.06   1 
     1) Colin Beecroft 10               2) Liam Doyle 12                  
     3) Anthony Gagliardi 12            4) Matt Lally 12                  
 13 LENAPE REG. HS                                      45.14      46.08   2 
     1) Nathan Brock 11                 2) Chase Campbell 11              
     3) Trey Campbell 11                4) Habib Jelani 10                
 14 EASTERN REG. HS                                     46.87      47.05   1 
     1) Brandon Casper 10               2) Zahir Goyins 10                
     3) Aidan Murphey 10                4) Carter Scharlach 12            
 15 SHAWNEE HS                                          46.56      47.18   1 
     1) Ben Longjohn 11                 2) John Lawrence 10               
     3) Garett Babik 9                  4) Andrew Lodge 9                 
 16 EGG HARBOR TWP HS                                   43.90      52.02   3 
     1) Dante Moore 12                  2) Devon Covington 11             
     3) Alex Dessoye 11                 4) Amir Brock 11                  
 -- CHERRY HILL EAST HS                                 45.80         DQ   1 
     1) Keynon Bell 12                  2) Nathan Bell 11                 
     3) Jordan Clark 12                 4) Kervens Mezilus 10             
 
Boys 4x400 Meter Relay South Group 4
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 EGG HARBOR TWP HS                                 3:21.48    3:21.11   3  10   
     1) Alex Dessoye 11                 2) Robert Dessoye 11              
     3) Amir Brock 11                   4) Aidin Hendriks 11              
  2 RANCOCAS VALLEY REG HS                            3:20.04    3:21.44   3   8   
     1) Isaiah Curbelo 12               2) Robert Hawkins 11              
     3) Samuel Keleekai 11              4) Brian Merriman 11              
  3 TRENTON CENTRAL HS                                3:25.42    3:23.23   3   6   
     1) Shikeem Hill 12                 2) Deng Mu 12                     
     3) Peter King 12                   4) Semaj Willis 11                
  4 LENAPE REG. HS                                    3:25.75    3:27.25   3   4   
     1) Chase Campbell 11               2) Trey Campbell 11               
     3) Kevin Harrison 12               4) Malik Smith 12                 
  5 HOWELL HS                                         3:27.13    3:27.86   3   2   
     1) Bill Bajohr 12                  2) Alex Behan 12                  
     3) David Galarza 12                4) Simas Glebavicius 12           
  6 CHERRY HILL EAST HS                               3:28.41    3:28.14   3   1   
     1) Jordan Clark 12                 2) Kyle Encarncion 12             
     3) Isaiah Jean-baptiste 12         4) Rood Ke Mezilus 10             
  7 JACKSON MEMORIAL HS                               3:27.60    3:29.54   3 
     1) Dan Kaba 12                     2) Ross Delhagen 10               
     3) Tom Delmonte 11                 4) Brendan Sweet 11               
  8 EASTERN REG. HS                                   3:33.46    3:30.99   1 
     1) Alexander Sung 12               2) Brendan Barrett 11             
     3) Timothy Caruso 12               4) Benjamin Stevenson 12          
  9 WASHINGTON TWP HS                                 3:30.15    3:32.51   2 
     1) George Charalabidis 12          2) Charles Reamon 12              
     3) Akennis Yates 10                4) Ryan Maness 12                 
 10 TOMS RIVER NORTH HS                               3:32.75    3:33.73   2 
     1) Andrew Daniluk 10               2) Noah Reilly 12                 
     3) Matt Fernandez 11               4) Justin Farley 11               
 11 CHEROKEE HS                                       3:34.04    3:33.87   1 
     1) Kevin Milligan-Tinker 10        2) Terrance Graves 11             
     3) Matthew Powell 11               4) Amir Epps 9                    
 12 SOUTHERN REG. HS                                  3:32.63    3:34.28   2 
     1) Connor Holden 12                2) Paul Keyes 10                  
     3) Joe Rodriguez 12                4) John Stout 9                   
 13 MILLVILLE HS                                      3:28.49    3:36.50   2 
     1) Ajah Durham 11                  2) Jonah Thomas 12                
     3) Chris Worthington 11            4) Tyreck Newman 11               
 14 SHAWNEE HS                                        3:40.72    3:37.92   1 
     1) Mark Miller 11                  2) Anthony Mague 12               
     3) Andrew Lodge 9                  4) Garett Babik 9                 
 15 KINGSWAY HS                                       3:26.79    3:43.99   3 
     1) Jerrell Bishop 11               2) Nick Fanelle 11                
     3) Tyler Hardy 11                  4) Jonathan Senkier 9             
 
Boys High Jump South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Semaj Willis              11 TRENTON CENT         6-08.00    6-08.00   10   
  2 Nevin Beasley             12 CHERRY HILL          6-02.00    6-04.00    8   
  3 Brandon Maurice           12 HOWELL HS            6-00.00    6-04.00    6   
  4 Kyle Encarncion           12 CHERRY HILL          6-02.00    6-02.00    4   
  5 Ryan Felker               12 EGG HARBOR T         6-02.00    6-02.00    2   
  6 Earnest Daniel            11 KINGSWAY HS          6-00.00    6-00.00    1   
  7 Alvin Taliaferro          10 EGG HARBOR T         5-10.00    6-00.00  
  8 Jack Bisbee               11 SHAWNEE HS           5-10.00    6-00.00  
  9 Joseph Del Conte          11 EGG HARBOR T         6-00.00    6-00.00  
  9 Matt Lally                12 SOUTHERN REG         5-10.00    6-00.00  
  9 Robert Hill               12 BRICK MEMORI         6-00.00    6-00.00  
 12 Isaiah Randall            11 WILLIAMSTOWN         6-00.00    5-10.00  
 12 Cartier Gray               9 MILLVILLE HS         5-06.00    5-10.00  
 12 Robert Marks              12 RANCOCAS VAL         5-08.00    5-10.00  
 12 James Manion              12 WILLIAMSTOWN         6-00.00    5-10.00  
 12 Devynn Lee                11 JACKSON MEMO         5-06.00    5-10.00  
 17 Patrick Wilson             9 WASHINGTON T         5-08.00    5-08.00  
 17 Za'Quan Singleton         11 MILLVILLE HS         5-10.00    5-08.00  
 17 Fred McAlpin              11 CLEARVIEW RE         5-08.00    5-08.00  
 17 Kasey Ramsey              10 EASTERN REG.         5-08.00    5-08.00  
 17 Jordan Frederick          10 BRICK MEMORI         5-02.00    5-08.00  
 17 Brandon Wimrow            11 TRENTON CENT                    5-08.00  
 17 Zakee Scranton            11 TRENTON CENT         5-08.00    5-08.00  
 24 Thomas Lee                12 VINELAND HS          5-06.00    5-06.00  
 24 Andrew Daniluk            10 TOMS RIVER N         5-08.00    5-06.00  
 24 Sam Kramer                12 CHEROKEE HS          5-06.00    5-06.00  
 24 Jarrett Hunt              12 SOUTHERN REG         5-06.00    5-06.00  
 24 Kyseme Smith               9 MILLVILLE HS         5-02.00    5-06.00  
 24 Kevin Harrison            12 LENAPE REG.          5-10.00    5-06.00  
 -- Mike McShane              11 CHEROKEE HS          5-04.00       FAIL  
 -- Iverson Clement           10 RANCOCAS VAL                       FAIL  
 -- Malik Smith               12 LENAPE REG.          5-04.00       FAIL  
 -- Nate Wallace              12 LENAPE REG.          5-02.00       FAIL  
 -- Nick Perna                10 TOMS RIVER N         5-08.00       FAIL  
 -- Connor Sauers              9 TOMS RIVER N         5-06.00       FAIL  
 -- Adam Parker                9 CHEROKEE HS          5-08.00       FAIL  
 -- Ventrelle Smith           11 VINELAND HS          5-00.00       FAIL  
 -- Tamant Maceia              9 VINELAND HS          5-02.00       FAIL  
 
Boys Triple Jump South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jaden Rhoden              11 TOMS RIVER N        46-10.50   45-06.75   10   
  2 Earnest Daniel            11 KINGSWAY HS         44-08.00   45-03.00    8   
  3 Brandon Boggs             11 RANCOCAS VAL        41-10.25   43-06.00    6   
  4 Connor Holden             12 SOUTHERN REG        41-08.00   43-03.75    4   
  5 Mike Bland                10 WILLIAMSTOWN        40-08.50   42-10.00    2   
  6 Kennedy Omari             12 CHERRY HILL         41-07.00   42-08.00    1   
  7 Za'Quan Singleton         11 MILLVILLE HS        43-05.00   42-00.50  
  8 Nevin Beasley             12 CHERRY HILL         41-10.75   42-00.00  
  9 Tyler Towns               12 JACKSON MEMO        41-07.75   41-07.00  
 10 Devon Dunmore             12 VINELAND HS         41-07.00   41-06.50  
 11 Kevin Harrison            12 LENAPE REG.         42-08.75   41-06.00  
 12 Victor Ruggiano           11 WILLIAMSTOWN        41-08.75   41-03.00  
 13 Zahir Goyins              10 EASTERN REG.        41-05.00   41-00.00  
 14 Liam Alderman             11 RANCOCAS VAL        40-04.50   40-10.00  
 15 Jordan Caldwell           11 JACKSON MEMO        40-06.50   40-05.50  
 15 Jarrett Hunt              12 SOUTHERN REG        40-01.50   40-05.50  
 17 Taiquan Person            11 TRENTON CENT        41-11.75   40-00.00  
 18 Brandon Wimrow            11 TRENTON CENT        37-08.50   39-04.50  
 19 Kofi Asare                10 EASTERN REG.        39-10.00   39-03.00  
 20 Nick Perna                10 TOMS RIVER N        40-01.25   38-08.00  
 21 Tyreck Newman             11 MILLVILLE HS        39-08.50   38-03.00  
 22 David Springstead          9 SOUTHERN REG        35-10.00   38-02.50  
 23 Eron Daniel                9 KINGSWAY HS         37-00.00   38-01.00  
 23 Orion Joyner               9 KINGSWAY HS         34-04.25   38-01.00  
 23 Joshua Ortiz               9 CHEROKEE HS         37-00.50   38-01.00  
 26 Julian Santana            10 VINELAND HS         36-09.25   37-11.00  
 27 Tamant Maceia              9 VINELAND HS         37-06.75   37-09.50  
 28 Neil Amin                 12 CHEROKEE HS         36-09.75   37-03.00  
 29 Ken Flood                  9 WASHINGTON T        37-08.50   37-00.50  
 30 Mark Kirby                12 CHEROKEE HS         38-02.75   36-10.75  
 31 Anthony Mague             12 SHAWNEE HS          37-02.00   36-09.50  
 32 Joe Scavuzzo              12 WASHINGTON T        34-07.50   36-01.00  
 33 Augustin Gray              9 SHAWNEE HS          35-02.25   35-11.00  
 34 Mike Husni                11 TOMS RIVER N        36-00.00   35-10.50  
 34 Phil Battilana            11 CLEARVIEW RE        37-01.50   35-10.50  
 36 James Warren               9 LENAPE REG.         33-01.50   34-07.50  
 -- Nate Wallace              12 LENAPE REG.         34-03.00       FOUL  
 
Boys Discus Throw South Group 4
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Joe Miele                  9 SOUTHERN REG          155-01     165-01   10   
  2 Darren Wan                12 EGG HARBOR T          173-02     154-10    8   
  3 Ryan Roger                11 TOMS RIVER N          152-03     146-09    6   
  4 Daryn Blackwell           10 TOMS RIVER N          143-04     145-07    4   
  5 Mubarak Momodu            12 EGG HARBOR T          155-08     144-03    2   
  6 Ninh Lam                  12 EGG HARBOR T          146-01     139-01    1   
  7 Raymond Backus            12 LENAPE REG.           153-10     137-10  
  8 Zachary Hall              11 CHERRY HILL           133-06     133-01  
  9 James Garth               12 CHERRY HILL           144-07     128-07  
 10 Quinn Smith               12 SOUTHERN REG          120-08     126-03  
 11 Jake Hankins              11 TOMS RIVER N          122-01     125-08  
 12 Sam Shinn                 12 KINGSWAY HS           128-08     125-05  
 13 Cheston Bulgin            10 EASTERN REG.          121-02     123-06  
 14 Dave Gajderowicz          12 SHAWNEE HS            133-02     122-08  
 15 Tariq Hills               11 RANCOCAS VAL          143-09     122-06  
 16 Bryan Mark                12 WASHINGTON T          120-08     120-10  
 17 John Keizer               12 SOUTHERN REG          130-00     120-09  
 18 Cristopher Mezzina        12 JACKSON MEMO          136-06     119-06  
 19 Ryan Bolden               12 EASTERN REG.          112-02     117-09  
 20 Christian Pilawski        10 RANCOCAS VAL          114-02     116-06  
 21 Josh Varghese             11 WILLIAMSTOWN          110-03     115-03  
 22 Jake Ciocco               11 CHERRY HILL           126-00     114-06  
 23 Edward Roszkowski         11 HOWELL HS             124-01     113-08  
 24 Dylan Daisey              11 WILLIAMSTOWN                     113-06  
 25 Ronald Caccese            11 LENAPE REG.           121-05     113-00  
 26 Kieran Kelly              10 CHEROKEE HS           110-01     112-08  
 27 Kevin Estabillo           10 KINGSWAY HS                      111-08  
 28 Adonis Giovetis           11 CHEROKEE HS           108-10     110-04  
 29 Brian Shawsam             10 TRENTON CENT          115-07     110-03  
 30 Jake Garbe                 9 BRICK MEMORI          114-00     108-10  
 31 Nickolas Mirabelli        10 RANCOCAS VAL          118-02     108-05  
 32 Mykhel Opponkuntu         11 EASTERN REG.          114-00     108-03  
 33 Naze Washington           10 TRENTON CENT          117-07     106-01  
 34 Nicolas White             12 TRENTON CENT          112-05     103-11  
 35 Dionysus Gibbons          11 MILLVILLE HS                     103-10  
 36 Tyler Guinup              11 KINGSWAY HS           107-00     103-09  
 37 Charles Howard            12 SHAWNEE HS            112-02     102-03  
 38 Ibuken Babatunde          11 WILLIAMSTOWN          102-05     101-08  
 39 Rob Reinhard              12 LENAPE REG.           118-00     101-04  
 40 Zack Barnes               10 HOWELL HS             105-02     100-06  
 41 Thomas Deutsch            11 CHEROKEE HS           111-06      99-01  
 42 Mateo Dawkins             11 VINELAND HS           108-05      96-08  
 43 Matthew Genz              11 BRICK MEMORI          119-06      94-01  
 44 Daniel Kooistra           11 CLEARVIEW RE          130-10      92-02  
 45 Jordan Oliver             11 WASHINGTON T           84-06      91-08  
 46 Maurice Matthews          10 WASHINGTON T           85-05      87-04  
 47 Aidan Romano               9 CLEARVIEW RE           85-06      77-10  
 -- Robert Blakely            12 VINELAND HS           122-04       FOUL  
 -- Hayden Suchecki           12 SHAWNEE HS            112-05       FOUL  
 -- John Moreno                9 MILLVILLE HS          132-09       FOUL  
 
Boys 200 Meter Dash Non-Public NPA
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stefone Moore-Green       12 PAUL VI HS             22.35      22.11   3  10   
  2 Mike Zupko                12 CHRISTIAN BR           22.26      22.23   3   8   
  3 Dominik Morton            10 PAUL VI HS                        22.67   1   6   
  4 Carmine Rosato            12 DONOVAN CATH           22.86      22.86   3   4   
  5 Anthony Dawson            12 UNION CATHOL           22.88      22.91   3   2   
  6 Justin Eastman             9 UNION CATHOL           24.73      23.14   2   1   
  7 Noah Roach                10 ST. JOSEPH H           23.86      23.38   2 
  8 Sincere Rhea               9 ST. AUGUSTIN           24.13      23.50   1 
  9 Brandon Brunson           11 ST. JOHN VIA           23.75      23.55   3 
 10 Marcus Hillman            10 CAMDEN CATHO                      23.57   1 
 11 Toure Simon               10 BISHOP AHR H           23.93      23.60   2 
 12 Xavier O'Brian            11 ST. JOSEPH H           23.59      23.73   3 
 13 Ian Knapp                 10 DONOVAN CATH                      23.77   1 
 14 Will Gould                10 ST. AUGUSTIN           24.81      24.52   2 
 15 Joshua Minick             10 BISHOP AHR H           24.49      24.67   2 
 16 Alec Mapoy                12 DONOVAN CATH           24.52      24.93   2 
 17 Alex Dealto               10 RED BANK CAT                      25.34   1 
 18 Neil Hunter               10 BISHOP EUSTA                      26.17   1 
 -- Noah Hewitt               11 NOTRE DAME H                         DQ   1 
 
Boys 800 Meter Run Non-Public NPA
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Drake Anzano              11 CHRISTIAN BR                    1:56.73   2  10   
  2 Greg Gibbs                11 UNION CATHOL                    1:59.37   2   8   
  3 Vinny Maine               11 CAMDEN CATHO                    1:59.54   2   6   
  4 Josh Martinez             12 CHRISTIAN BR                    1:59.92   2   4   
  5 Frank Durkin              12 DONOVAN CATH                    1:59.94   2   2   
  6 Justin Cadas              10 UNION CATHOL                    2:01.28   2   1   
  7 Sean Martinek             12 CHRISTIAN BR                    2:01.44   1 
  8 Michael Mazzei            12 BISHOP AHR H                    2:02.21   2 
  9 Philip Sobocinski         10 BISHOP EUSTA                    2:02.47   2 
 10 Matthew Hall              10 ST. JOSEPH H                    2:03.76   2 
 11 James Lawrence            11 ST. JOSEPH H                    2:03.93   1 
 12 Sean May                   9 BISHOP EUSTA                    2:05.12   1 
 13 Jack Collins               9 NOTRE DAME H                    2:05.91   1 
 14 David Essel               10 BISHOP AHR H                    2:06.22   1 
 15 Mike Clancy               12 ST. JOHN VIA                    2:07.92   1 
 16 Andrew Massaro             9 BISHOP EUSTA                    2:08.61   1 
 17 Trae' Robinson            12 UNION CATHOL                    2:08.69   2 
 18 Sean James                11 ST. JOHN VIA                    2:08.99   2 
 19 Will Martini              10 ST. AUGUSTIN                    2:09.49   1 
 20 John McEvoy               11 DONOVAN CATH                    2:10.32   1 
 21 Blaise Collins            10 ST. AUGUSTIN                    2:10.46   1 
 22 Alex Chenet               11 BISHOP AHR H                    2:12.10   1 
 23 Casey Collins             10 ST. AUGUSTIN                    2:12.22   1 
 24 Jake Thoms                12 DONOVAN CATH                    2:12.71   2 
 25 Minas Kostis              12 NOTRE DAME H                    2:12.92   1 
 26 Max Baier                  9 CAMDEN CATHO                    2:14.30   1 
 27 Joe Bonagura              10 PAUL VI HS                      2:18.26   1 
 
Boys 3200 Meter Run Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brian Hill                10 CHRISTIAN BR         9:13.00    9:33.38   10   
  2 Brian Dengler             12 CHRISTIAN BR         9:28.35    9:45.85    8   
  3 Dylan Tyrrell             12 ST. JOSEPH H         9:45.43    9:46.64    6   
  4 Noah Yuro                 11 CHRISTIAN BR         9:18.30    9:49.21    4   
  5 Tommy Moxham              11 NOTRE DAME H         9:51.93    9:51.09    2   
  6 Brendan Mcmenamin         12 NOTRE DAME H         9:50.29    9:56.75    1   
  7 Nate Papachristos         11 UNION CATHOL         9:53.40   10:02.22  
  8 Nick Hutchison            10 BISHOP EUSTA         9:54.63   10:03.69  
  9 Andre Rodriguez           10 UNION CATHOL        10:13.48   10:25.09  
 10 Denny Kelly                9 CAMDEN CATHO        10:15.89   10:27.03  
 11 Evan Bush                 12 NOTRE DAME H        10:10.60   10:29.79  
 12 Adam Licciardello         11 ST. JOHN VIA        10:20.64   10:30.06  
 13 Michael Dziuba            11 BISHOP EUSTA        10:08.94   10:59.55  
 14 Spencer Zaleskiewicz      12 ST. AUGUSTIN        10:57.57   11:20.04  
 15 Spencer Fontaine          12 BISHOP AHR H        10:20.97   11:23.19  
 16 Paul Jacob                12 BISHOP EUSTA        10:35.88   11:33.06  
 17 Fernando Sullivan         11 BISHOP AHR H        11:31.86   11:54.28  
 18 Nick Vicente               9 ST. AUGUSTIN        11:33.11   12:18.09  
 
Boys 110 Meter Hurdles Non-Public NPA
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Maxwell Dickens           12 PAUL VI HS             14.82      14.51q  2 
  2 Jacob Liedtka             12 NOTRE DAME H           14.76      14.88q  2 
  3 Tim Jacoutot              11 CHRISTIAN BR                      15.08q  1 
  4 Mackenzie Purry           12 NOTRE DAME H           15.26      15.59q  2 
  5 Sincere Rhea               9 ST. AUGUSTIN           15.09      15.61q  2 
  6 Ryan McLaughlin            9 UNION CATHOL           15.67      15.68q  2 
  7 Nicholas Hallam           12 PAUL VI HS             16.18      15.85q  1 
  8 Christian Berger          11 CHRISTIAN BR           16.02      16.14q  2 
  9 Elijah Coyne              11 NOTRE DAME H           15.99      16.34   2 
 10 Zahir Williams            12 BISHOP EUSTA           16.73      16.50   1 
 11 Branden Roach             11 UNION CATHOL           16.42      16.56   1 
 12 Isaac Eason               11 UNION CATHOL           15.97      16.67   2 
 13 Evan Adams                12 BISHOP EUSTA           16.91      16.95   1 
 14 Chris Booth               12 ST. AUGUSTIN           19.35      18.68   1 
 15 Will Gould                10 ST. AUGUSTIN           19.67      19.16   1 
 16 Eduardo Pietri            12 ST. JOHN VIA           20.18      20.61   1 
 
Boys 110 Meter Hurdles Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Maxwell Dickens           12 PAUL VI HS             14.51      14.42   10   
  2 Tim Jacoutot              11 CHRISTIAN BR           15.08      14.65    8   
  3 Jacob Liedtka             12 NOTRE DAME H           14.88      15.00    6   
  4 Sincere Rhea               9 ST. AUGUSTIN           15.61      15.19    4   
  5 Mackenzie Purry           12 NOTRE DAME H           15.59      15.24    2   
  6 Ryan McLaughlin            9 UNION CATHOL           15.68      15.57    1   
  7 Christian Berger          11 CHRISTIAN BR           16.14      15.80  
  8 Nicholas Hallam           12 PAUL VI HS             15.85      15.87  
 
Boys 4x100 Meter Relay Non-Public NPA
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 BISHOP EUSTACE PREP                                 45.49      44.72   10   
     1) Neil Hunter 10                  2) Jason Varley 12                
     3) Evan Adams 12                   4) Jack Brady 12                  
  2 UNION CATHOLIC REG. HS                              43.09      45.01    8   
     1) Christian Albanese 10           2) Perry Christie 12              
     3) Anthony Dawson 12               4) Isaac Eason 11                 
  3 CHRISTIAN BROTHERS ACADEMY                          44.31      45.17    6   
     1) Ethan Arce 9                    2) Christian Berger 11            
     3) Andrew Canale 10                4) Tim Jacoutot 11                
  4 ST. JOSEPH HS (METUCHEN)                            45.89      45.43    4   
     1) Christopher Brooks 9            2) Tyler Costeira 9               
     3) Paul Johnson 12                 4) John Keenan 11                 
  5 ST. AUGUSTINE PREP                                  45.42      45.83    2   
     1) Shamere Collins 10              2) Jaylen Decoteau 9              
     3) Will Gould 10                   4) Sincere Rhea 9                 
  6 NOTRE DAME HS                                       45.56      47.62    1   
     1) Jesse Burnett 12                2) Elijah Coyne 11                
     3) Noah Hewitt 11                  4) Pat Jones 9                    
 
Boys 4x400 Meter Relay Non-Public NPA
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 PAUL VI HS                                        3:16.53    3:23.66   10   
     1) Brian Brown 9                   2) Richard Bush 11                
     3) Maxwell Dickens 12              4) Erich Robertson 11             
  2 CHRISTIAN BROTHERS ACADEMY                        3:20.71    3:28.47    8   
     1) Brendan Bodisch 11              2) Nick Ebert 11                  
     3) Jp Merkler 12                   4) Mike Zupko 12                  
  3 DONOVAN CATHOLIC HS                               3:29.34    3:36.16    6   
     1) Frank Durkin 12                 2) Carmine Rosato 12              
     3) Jake Thoms 12                   4) John McEvoy 11                 
  4 NOTRE DAME HS                                     3:37.64    3:37.16    4   
     1) Jack Collins 9                  2) Elijah Coyne 11                
     3) Colin Holness 11                4) Pat Jones 9                    
  5 ST. JOHN VIANNEY HS                               3:33.29    3:41.89    2   
     1) Nicholas Braccia 12             2) Brandon Brunson 11             
     3) Mike Clancy 12                  4) Sean James 11                  
  6 ST. JOSEPH HS (METUCHEN)                          3:33.44    3:44.08    1   
     1) Christopher Brooks 9            2) Paul Johnson 12                
     3) James Lawrence 11               4) Noah Roach 10                  
  7 BISHOP EUSTACE PREP                               3:40.88    3:55.34  
     1) Zahir Williams 12               2) Cameron Acito 12               
     3) Sean May 9                      4) Daniel Hullihan 11             
 -- UNION CATHOLIC REG. HS                            3:19.86        DNF  
     1) Perry Christie 12               2) Greg Gibbs 11                  
     3) Makay Johnson 10                4) Branden Roach 11               
 
Boys High Jump Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Perry Christie            12 UNION CATHOL         6-06.00    6-04.00   10   
  2 Jacob Liedtka             12 NOTRE DAME H         6-02.00    6-02.00    8   
  3 Evan Adams                12 BISHOP EUSTA         6-04.00    6-00.00    6   
  4 Mackenzie Purry           12 NOTRE DAME H         5-10.00    6-00.00    4   
  5 Frank Bergamo             10 ST. AUGUSTIN         5-10.00    5-08.00    2   
  6 Krishna White             10 ST. JOSEPH H         5-08.00    5-06.00    1   
  7 Kyle Foltz                10 CHRISTIAN BR         5-08.00    5-06.00  
  8 Nick Mahon                 9 ST. AUGUSTIN         5-05.00    5-06.00  
  9 Patrick Reilly            11 ST. JOSEPH H         5-06.00    5-06.00  
  9 Jack McNamara             11 CHRISTIAN BR         5-08.00    5-06.00  
  9 Justin Eastman             9 UNION CATHOL         5-08.00    5-06.00  
 -- Quinn Trent               10 CHRISTIAN BR         5-06.00         NH  
 -- Evan Francis              10 PAUL VI HS                           NH  
 
Boys Triple Jump Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Perry Christie            12 UNION CATHOL        47-10.00   45-08.25   10   
  2 Jacob Liedtka             12 NOTRE DAME H        41-02.00   43-01.00    8   
  3 Krishna White             10 ST. JOSEPH H        41-06.00   42-01.25    6   
  4 Isaac Eason               11 UNION CATHOL        42-03.00   41-11.25    4   
  5 Brendan Bodisch           11 CHRISTIAN BR        41-00.75   41-01.50    2   
  6 Matt Fisher               11 ST. AUGUSTIN        39-07.25   40-04.25    1   
  7 Sam Manu                  10 BISHOP AHR H        37-08.50   39-01.50  
  8 Kyle Foltz                10 CHRISTIAN BR        39-05.50   38-07.00  
  9 Justin Eastman             9 UNION CATHOL        40-06.50   38-03.00  
 10 Frank Bergamo             10 ST. AUGUSTIN        35-09.75   37-09.25  
 11 Dante Kiett                9 CAMDEN CATHO                   36-07.00  
 12 Quinn Trent               10 CHRISTIAN BR        35-06.50   35-04.25  
 13 Christian Booker           9 ST. JOHN VIA        33-02.00   34-07.25  
 14 Cameron Acito             12 BISHOP EUSTA        35-10.50   34-07.00  
 15 Nick Stillwagon           11 BISHOP EUSTA        32-10.25   30-09.50  
 
Boys Discus Throw Non-Public NPA
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Will Lutkewitte           12 CHRISTIAN BR          168-06     172-06   10   
  2 Montel Johnson            11 BISHOP EUSTA          131-09     136-08    8   
  3 Dan Mead                  10 CHRISTIAN BR          135-02     134-11    6   
  4 Patrice Guillaume         12 UNION CATHOL          124-09     134-03    4   
  5 Brandon Shank             11 ST. JOSEPH H          121-08     129-04    2   
  6 Joe Obasi                 12 PAUL VI HS            108-01     123-05    1   
  7 Fredson Desravines        11 CHRISTIAN BR          111-10     118-10  
  8 Brett Machin              11 NOTRE DAME H          120-09     117-02  
  9 Jack Smith                12 BISHOP EUSTA          134-03     109-09  
 10 Aiden Clee                 9 ST. JOSEPH H          120-05     107-04  
 11 Ben Morley                11 NOTRE DAME H          112-10     105-06  
 12 Ignatius Hazelwood        11 UNION CATHOL          100-00     103-11  
 13 Matt Eastman              12 UNION CATHOL           97-01     103-08  
 14 Francesco Pinque           9 ST. AUGUSTIN          108-00     103-01  
 15 Sean Becker               10 ST. AUGUSTIN          100-01      93-01  
 16 Miguel Hernandez          12 BISHOP AHR H           83-00      91-04  
 17 Andrew Sobocinski          9 BISHOP EUSTA           88-04      89-07  
 18 Will Peters               11 NOTRE DAME H           98-09      89-01  
 -- Gianlucca Gangemi         11 RED BANK CAT          122-09       FOUL  
 
              Women - Group 1 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Haddon Twp HS               97        2) A P Schalick HS            81   
    3) Buena Reg. HS               45        4) Pennsville  HS             40   
    5) Haddon Hts.  HS             38        6) Pitman HS                  36   
    7) Lindenwold HS               32        8) Woodstown HS               30   
    9) Clayton HS                  25       10) Woodbury  HS               23   
   11) Penns Grove HS              19       12) Palmyra HS                 18   
   13) Paulsboro HS                17.50    14) Maple Shade HS             17   
   15) Glassboro HS                16.50    16) Wildwood HS                14   
   17) Gloucester City HS           9                                           
 
              Women - Group 4 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Southern Reg. HS            92.50     2) Lenape Reg. HS             75   
    3) Kingsway HS                 57        4) Howell HS                  45   
    4) Rancocas Valley Reg HS      45        6) Cherokee HS                38   
    7) Egg Harbor Twp HS           34        8) Williamstown HS            30   
    9) Vineland HS                 25       10) Clearview Reg. HS          23   
   11) Millville HS                18       11) Toms River North HS        18   
   13) Cherry Hill East HS         14.50    14) Jackson Memorial HS        14   
   15) Brick Memorial HS           13       16) Shawnee HS                  6   
   17) Eastern Reg. HS              5       17) Atlantic City HS            5   
 
                Women - NPA - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Union Catholic Reg. HS     202        2) St. John Vianney HS        79   
    3) Red Bank Catholic HS        58.50     4) Notre Dame HS              50.50
    5) Donovan Catholic HS         50        6) Paul VI HS                 39   
    7) Camden Catholic HS          34        8) Bishop Eustace Prep        28   
    9) Mount St. Mary Academy       8       10) Bishop Ahr HS               7   
   11) Mother Seton                 2                                           
 
                Men - Group 1 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Penns Grove HS              94        2) A P Schalick HS            89   
    3) Haddon Twp HS               67        4) Salem HS                   42   
    5) Palmyra HS                  41        6) Woodbury  HS               39   
    7) Gloucester City HS          30        8) Gateway Reg HS             27   
    9) Haddon Hts.  HS             22       10) Maple Shade HS             20   
   11) Glassboro HS                19       12) Pennsville  HS             17.50
   13) Pitman HS                   11.50    14) Woodstown HS               11   
   15) Clayton HS                   8       15) Buena Reg. HS               8   
   17) Riverside HS                 6       17) Paulsboro HS                6   
 
                Men - Group 4 - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Trenton Central HS          91        2) Egg Harbor Twp HS          81   
    3) Rancocas Valley Reg HS      78        4) Williamstown HS            55   
    5) Cherry Hill East HS         53        6) Toms River North HS        38   
    7) Kingsway HS                 25        8) Jackson Memorial HS        21   
    9) Lenape Reg. HS              20       10) Brick Memorial HS          16   
   10) Howell HS                   16       12) Southern Reg. HS           14   
   12) Clearview Reg. HS           14       14) Cherokee HS                13   
   15) Eastern Reg. HS              9       16) Shawnee HS                  5   
   17) Vineland HS                  4       18) Atlantic City HS            2   
   18) Millville HS                 2       20) Washington Twp HS           1   
 
                  Men - NPA - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Christian Brothers Academy 202        2) Union Catholic Reg. HS     97   
    3) Notre Dame HS               63        3) Paul VI HS                 63   
    5) St. Joseph HS (Metuchen)    42        6) Bishop Eustace Prep        30   
    7) Donovan Catholic HS         29        8) St. Augustine Prep         18   
    9) Camden Catholic HS           6       10) St. John Vianney HS         4   
   11) Red Bank Catholic HS         3       12) Bishop Ahr HS               1   
 
               Combined Team Scores - Group 1 - 36 Events Scored
===============================================================================
    1) A P Schalick HS            170        2) Haddon Twp HS             164   
    3) Penns Grove HS             113        4) Woodbury  HS               62   
    5) Haddon Hts.  HS             60        6) Palmyra HS                 59   
    7) Pennsville  HS              57.50     8) Buena Reg. HS              53   
    9) Pitman HS                   47.50    10) Salem HS                   42   
   11) Woodstown HS                41       12) Gloucester City HS         39   
   13) Maple Shade HS              37       14) Glassboro HS               35.50
   15) Clayton HS                  33       16) Lindenwold HS              32   
   17) Gateway Reg HS              27       18) Paulsboro HS               23.50
   19) Wildwood HS                 14       20) Riverside HS                6   
 
               Combined Team Scores - Group 4 - 36 Events Scored
===============================================================================
    1) Rancocas Valley Reg HS     123        2) Egg Harbor Twp HS         115   
    3) Southern Reg. HS           106.50     4) Lenape Reg. HS             95   
    5) Trenton Central HS          91        6) Williamstown HS            85   
    7) Kingsway HS                 82        8) Cherry Hill East HS        67.50
    9) Howell HS                   61       10) Toms River North HS        56   
   11) Cherokee HS                 51       12) Clearview Reg. HS          37   
   13) Jackson Memorial HS         35       14) Brick Memorial HS          29   
   14) Vineland HS                 29       16) Millville HS               20   
   17) Eastern Reg. HS             14       18) Shawnee HS                 11   
   19) Atlantic City HS             7       20) Washington Twp HS           1   
 
                 Combined Team Scores - NPA - 36 Events Scored
===============================================================================
    1) Union Catholic Reg. HS     299        2) Christian Brothers Academ 202   
    3) Notre Dame HS              113.50     4) Paul VI HS                102   
    5) St. John Vianney HS         83        6) Donovan Catholic HS        79   
    7) Red Bank Catholic HS        61.50     8) Bishop Eustace Prep        58   
    9) St. Joseph HS (Metuchen)    42       10) Camden Catholic HS         40   
   11) St. Augustine Prep          18       12) Bishop Ahr HS               8   
   12) Mount St. Mary Academy       8       14) Mother Seton                2