5/25– Colonial Conf. Middle School Championships

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/25/2016 08:46 PM
           2013 Haddonfield Middle School Championships - 5/25/2016            
                                Haddonfield HS                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1   109 Wallace, Emily         Collingswood                      13.08   5 
  2   625 Brown, Brianna         Lindenwold M                      13.57   5 
  3   367 Kegler, Grace          Haddonfield Midd                  13.61   3 
  4   277 Kinky, Jessie        8 Haddon Heigh                      13.65   5 
  5   283 Prutzman, Rachel     8 Haddon Heigh                      13.71   5 
  6   632 Pearson, Chas!ney      Lindenwold M                      13.84   4 
  7   426 Williams, Ja'ni        Paulsboro Mi                      14.00   5 
  8   602 Farina, Juliana      8 Gateway Regi                      14.03   5 
  9   455 Bria, Mackenzie        West deptford Mi                  14.06   4 
 10   423 Richards, Jacqueli     Paulsboro Mi                      14.15   2 
 11    35 Stocklin, Alivia       Audubon MS                        14.16   6 
 12   605 Lombardo, Katherin   7 Gateway Regi                      14.19   4 
 13   412 Cooper-Croce, Scar     Paulsboro Mi                      14.28   4 
 14   290 Skoruk, Lexi         8 Haddon Heigh                      14.30   3 
 15   371 Smith, Riley           Haddonfield Midd                  14.33   3 
 16   445 Edwards, Asia          Panthers                          14.55   3 
 17   107 Tayo, Cy               Collingswood                      14.58   4 
 18   323 swan, anastasia        Haddon Township                   14.59   3 
 19   636 Walden, Kiya           Lindenwold M                      14.60   3 
 20    72 Downey, Destiny        Collingswood                      14.68   4 
 21   325 treftz, sarah          Haddon Township                   14.75   2 
 22    26 McGrath, Emily         Audubon MS                        14.90   6 
 23   320 rybacki, devin         Haddon Township                   14.92   2 
 24   472 Slesinski, Hannah      West deptford Mi                  15.06   2 
 25   447 Pine, Ava              Panthers                          15.11   2 
 26   456 Castellano, Brookl     West deptford Mi                  15.26   2 
 27    15 Eqing, Kacy            Audubon MS                        15.27   6 
 28   909 Stewart, Kayla       7 Woodbury Jun                      15.42   1 
 29   444 Asare, Grace           Panthers                          15.93   1 
 30   903 Eobbi, Trinity       6 Woodbury Jun                      16.11   1 
 31   906 Messado-Moten, Dan   7 Woodbury Jun                      16.91   1 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   360 Colflesh, Lindsay      Haddonfield Midd                1:03.60   5 
  2    26 McGrath, Emily         Audubon MS                      1:04.19   5 
  3   374 Stoner, Olivia         Haddonfield Midd                1:04.74   5 
  4   283 Prutzman, Rachel     8 Haddon Heigh                    1:05.27   4 
  5   367 Kegler, Grace          Haddonfield Midd                1:05.65   5 
  6   315 farnum, sydney         Haddon Township                 1:06.87   4 
  7    55 Amuzu, Sena            Collingswood                    1:07.45   4 
  8   277 Kinky, Jessie        8 Haddon Heigh                    1:07.90   5 
  9   455 Bria, Mackenzie        West deptford Mi                1:09.26   5 
 10    74 Evans, Jaaliyah        Collingswood                    1:09.67   4 
 11    84 Koprivica, Aidyn       Collingswood                    1:10.17   4 
 12   290 Skoruk, Lexi         8 Haddon Heigh                    1:11.21   3 
 13   445 Edwards, Asia          Panthers                        1:11.49   4 
 14   413 Croce, Macaiah         Paulsboro Mi                    1:12.04   3 
 15   474 Thompson, Lauren       West deptford Mi                1:12.22   3 
 16   627 Hall, Tama             Lindenwold M                    1:13.18   1 
 17   604 Hummel, Leah         8 Gateway Regi                    1:13.34   3 
 18   630 Molek, Marissa         Lindenwold M                    1:14.76   1 
 19   634 Smith, Faith           Lindenwold M                    1:16.95   3 
 20   457 Catando, Kristin       West deptford Mi                1:16.98   1 
 21   910 Torelli, Joylynn     7 Woodbury Jun                    1:17.37   3 
 22   908 Robinson, Aaliyah    7 Woodbury Jun                    1:17.81   2 
 23     1 amato, Jordan          Audubon MS                      1:19.16   2 
 24   903 Eobbi, Trinity       6 Woodbury Jun                    1:21.14   2 
 25   415 Davis, Mauriah         Paulsboro Mi                    1:21.97   1 
 26    16 Fadio, Athena          Audubon MS                      1:23.00   2 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   376 Weiner, Payton         Haddonfield Midd                2:34.60   2 
      1:19.33 (1:19.33)  2:34.60 (1:15.27)
  2   359 Colflesh, Allison      Haddonfield Midd                2:39.72   2 
      1:19.74 (1:19.74)  2:39.72 (1:19.98)
  3   363 Dolce, Julia           Haddonfield Midd                2:43.25   2 
      1:22.80 (1:22.80)  2:43.25 (1:20.45)
  4    35 Stocklin, Alivia       Audubon MS                      2:44.42   2 
      1:24.62 (1:24.62)  2:44.42 (1:19.81)
  5   286 Rommen, Anika        7 Haddon Heigh                    2:50.25   2 
      1:22.00 (1:22.00)  2:50.25 (1:28.25)
  6   461 Holmstrom, Alex        West deptford Mi                2:50.99   2 
      1:26.12 (1:26.12)  2:50.99 (1:24.87)
  7    27 Myers, Emma            Audubon MS                      2:51.74   2 
      1:29.01 (1:29.01)  2:51.74 (1:22.74)
  8   284 Ricci, Lauren        7 Haddon Heigh                    2:55.01   2 
      1:27.20 (1:27.20)  2:55.01 (1:27.82)
  9   465 Mehaffey, Sydney       West deptford Mi                2:56.15   2 
      1:26.15 (1:26.15)  2:56.15 (1:30.01)
 10   282 Parkinson, Emily     7 Haddon Heigh                    2:59.14   1 
      1:28.03 (1:28.03)  2:59.14 (1:31.11)
 11     9 Caccese, Alyssa        Audubon MS                      3:00.12   1 
      1:32.02 (1:32.02)  3:00.12 (1:28.10)
 12   900 Campo, Alexandra     6 Woodbury Jun                    3:01.85   1 
      1:36.56 (1:36.56)  3:01.85 (1:25.30)
 13   910 Torelli, Joylynn     7 Woodbury Jun                    3:06.86   1 
      1:38.43 (1:38.43)  3:06.86 (1:28.44)
 14   457 Catando, Kristin       West deptford Mi                3:07.98   1 
      1:32.80 (1:32.80)  3:07.98 (1:35.19)
 15   603 Funk, Olivia         7 Gateway Regi                    3:09.11   1 
      1:38.37 (1:38.37)  3:09.11 (1:30.74)
 16    58 Basewitz, Fiona        Collingswood                    3:09.15   1 
      1:31.68 (1:31.68)  3:09.15 (1:37.48)
 17   318 marshall, emily        Haddon Township                 3:10.82   1 
      1:38.78 (1:38.78)  3:10.82 (1:32.05)
 
Girls 1600 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   376 Weiner, Payton         Haddonfield Midd                5:37.31   2 
      1:23.22 (1:23.22)  2:52.55 (1:29.33)  4:21.81 (1:29.27)  5:37.31 (1:15.51)
  2   359 Colflesh, Allison      Haddonfield Midd                5:45.13   2 
      1:23.19 (1:23.19)  2:52.61 (1:29.42)  4:22.14 (1:29.54)  5:45.13 (1:22.99)
  3   460 Dorsett, Corinne       West deptford Mi                6:06.19   2 
      1:24.16 (1:24.16)  2:56.48 (1:32.32)  4:35.12 (1:38.65)  6:06.19 (1:31.07)
  4   900 Campo, Alexandra     6 Woodbury Jun                    6:09.43   2 
      1:31.98 (1:31.98)  3:05.21 (1:33.23)  4:42.02 (1:36.81)  6:09.43 (1:27.42)
  5   284 Ricci, Lauren        7 Haddon Heigh                    6:10.63   2 
      1:25.27 (1:25.27)  3:04.98 (1:39.72)  4:42.70 (1:37.72)  6:10.63 (1:27.94)
  6   369 Sirover, Lilly         Haddonfield Midd                6:12.63   2 
      1:27.88 (1:27.88)  3:05.30 (1:37.42)  4:41.71 (1:36.41)  6:12.63 (1:30.93)
  7   470 Pilaitis, Natalie      West deptford Mi                6:14.50   2 
      1:26.99 (1:26.99)  3:04.57 (1:37.59)  4:41.70 (1:37.13)  6:14.50 (1:32.81)
  8   467 Ott, Madison           West deptford Mi                6:15.92   2 
      1:24.04 (1:24.04)  2:56.50 (1:32.46)  4:35.73 (1:39.24)  6:15.92 (1:40.20)
  9    14 Connelly, Meghan       Audubon MS                      6:25.69   1 
      1:27.60 (1:27.60)  3:09.10 (1:41.51)  4:52.54 (1:43.45)  6:25.69 (1:33.15)
 10   312 burke, calista         Haddon Township                 6:32.89   1 
      1:35.48 (1:35.48)  3:17.65 (1:42.17)  5:02.11 (1:44.47)  6:32.89 (1:30.78)
 11   278 Klein, Cambria       7 Haddon Heigh                    6:34.45   1 
      1:37.81 (1:37.81)  3:16.97 (1:39.17)  5:00.85 (1:43.88)  6:34.45 (1:33.60)
 12    22 Hart, Maddie           Audubon MS                      6:45.66   1 
      1:37.70 (1:37.70)  3:25.48 (1:47.79)  5:13.96 (1:48.48)  6:45.66 (1:31.70)
 13   314 daltwas, cara          Haddon Township                 6:47.01   1 
      1:39.49 (1:39.49)  3:24.67 (1:45.18)  5:12.07 (1:47.41)  6:47.01 (1:34.94)
 14    58 Basewitz, Fiona        Collingswood                    6:52.89   1 
      1:35.17 (1:35.17)  3:19.03 (1:43.87)  5:09.00 (1:49.98)  6:52.89 (1:43.89)
 15    60 Baus, Emma             Collingswood                    7:02.38   1 
      1:36.73 (1:36.73)  3:23.25 (1:46.52)  5:14.45 (1:51.21)  7:02.38 (1:47.93)
 16   446 Koerner, Julia         Panthers                        7:04.35   1 
      1:38.36 (1:38.36)  3:46.48 (2:08.12)  5:38.57 (1:52.10)  7:04.35 (1:25.78)
 17    25 Lindemuth, Krista      Audubon MS                      7:05.62   1 
      1:46.43 (1:46.43)  3:42.24 (1:55.81)  5:36.54 (1:54.31)  7:05.62 (1:29.08)
 18   279 Mason, Maya          7 Haddon Heigh                    7:21.14   1 
      1:46.83 (1:46.83)  3:42.70 (1:55.87)  5:37.25 (1:54.56)  7:21.14 (1:43.90)
 
Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Collingswood  'A'                                              54.89   2 
     1) 55 Amuzu, Sena                  2) 107 Tayo, Cy                   
     3) 74 Evans, Jaaliyah              4) 109 Wallace, Emily             
  2 Haddon Heights MS  'A'                                         54.96   2 
     1) 280 McGlade, Delaney 8          2) 277 Kinky, Jessie 8            
     3) 290 Skoruk, Lexi 8              4) 283 Prutzman, Rachel 8         
  3 Lindenwold Middle  'A'                                         55.22   2 
     1) 636 Walden, Kiya                2) 631 Nelson, Nyshel             
     3) 633 Pearson, Chastiney          4) 625 Brown, Brianna             
  4 Haddonfield Middle School  'A'                                 56.18   2 
     1) 359 Colflesh, Allison           2) 360 Colflesh, Lindsay          
     3) 374 Stoner, Olivia              4) 376 Weiner, Payton             
  5 Paulsboro Middle  'A'                                          56.55   2 
     1) 410 Byrd-Carmichael, Taahira    2) 412 Cooper-Croce, Scarlett     
     3) 423 Richards, Jacqueline        4) 426 Williams, Ja'ni            
  6 West Deptford Middle School  'A'                               57.04   1 
     1) 463 Hunley, Sara                2) 456 Castellano, Brooklyn       
     3) 472 Slesinski, Hannah           4) 455 Bria, Mackenzie            
  7 Haddon Township Middle School  'A'                             57.12   2 
     1) 320 rybacki, devin              2) 325 treftz, sarah              
     3) 323 swan, anastasia             4) 315 farnum, sydney             
  8 Audubon MS  'A'                                                57.48   1 
     1) 4 Bantle, Quincy                2) 35 Stocklin, Alivia            
     3) 30 Owens, Lauren                4) 26 McGrath, Emily              
  9 Gateway Regional  'A'                                          58.68   1 
     1) 602 Farina, Juliana 8           2) 606 McCormick, Erin 8          
     3) 604 Hummel, Leah 8              4) 605 Lombardo, Katherine 7      
 10 Pine Hill Middle School  'A'                                 1:00.36   1 
     1) 445 Edwards, Asia               2) 447 Pine, Ava                  
     3) 444 Asare, Grace                4) 443 Adisa, Idayat              
 11 Woodbury Junior High  'A'                                    1:02.62   1 
     1) 909 Stewart, Kayla 7            2) 903 Eobbi, Trinity 6           
     3) 906 Messado-Moten, Danielle 7   4) 908 Robinson, Aaliyah 7        
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   374 Stoner, Olivia         Haddonfield Midd                4-10.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O    O    O    O   XO  XXX 
  2   315 farnum, sydney         Haddon Township                 4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
  3    74 Evans, Jaaliyah        Collingswood                   J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO   XX 
  3   628 Hughes, Raina          Lindenwold M                   J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO   XX 
  5   275 Gotilla, Charlotte   7 Haddon Heigh                   J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
       XO    O   XO   XX 
  6    29 Owens, Emily           Audubon MS                      4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O   XX 
  6   272 Allen, Saylor        8 Haddon Heigh                    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O   XX 
  6   475 Walters, Erin          West deptford Mi                4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O   XX 
  6   600 Crowley, Hannah      8 Gateway Regi                    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O   XX 
 10   286 Rommen, Anika        7 Haddon Heigh                   J4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
       XO    O   XX 
 11   606 McCormick, Erin      8 Gateway Regi                    4-00.00  
     4-00 4-02 
        O   XX 
 12    31 Parr, Sarah            Audubon MS                     J4-00.00  
     4-00 4-02 
       XO   XX 
 12   456 Castellano, Brookl     West deptford Mi               J4-00.00  
     4-00 4-02 
       XO   XX 
 --    14 Connelly, Meghan       Audubon MS                           NH  
     4-00 
       XX 
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   367 Kegler, Grace          Haddonfield Midd               14-11.75  
      14-11.75  14-02               
  2   374 Stoner, Olivia         Haddonfield Midd               14-06.75  
      14-06.75  14-04.25               
  3   109 Wallace, Emily         Collingswood                   14-00.25  
      14-00.25  13-07.25               
  4   625 Brown, Brianna         Lindenwold M                   13-07.75  
      12-09  13-07.75               
  5   602 Farina, Juliana      8 Gateway Regi                   13-07.00  
      13-00.50  13-07               
  6     4 Bantle, Quincy         Audubon MS                     13-03.50  
      13-03.50  12-06.50               
  7   371 Smith, Riley           Haddonfield Midd               13-03.00  
      13-03  12-07               
  8   632 Pearson, Chas!ney      Lindenwold M                   12-11.50  
      12-08  12-11.50               
  9   324 thompson, anna         Haddon Township                12-09.00  
      12-06  12-09               
 10   455 Bria, Mackenzie        West deptford Mi               12-06.75  
      12-06.75  11-11.25               
 11   325 treftz, sarah          Haddon Township                12-05.00  
      11-11.25  12-05               
 11   604 Hummel, Leah         8 Gateway Regi                   12-05.00  
      12-02.25  12-05               
 13    15 Eqing, Kacy            Audubon MS                     11-09.50  
      11-01.75  11-09.50               
 14   470 Pilaitis, Natalie      West deptford Mi               11-08.50  
      11-08.50  11-02.25               
 15   282 Parkinson, Emily     7 Haddon Heigh                   11-07.75  
      11-07.75  11-05.75               
 16   461 Holmstrom, Alex        West deptford Mi               11-07.25  
      11-05.75  11-07.25               
 17   315 farnum, sydney         Haddon Township                11-06.50  
      11-06.50  11-04.50               
 18   273 Banks, Kennedy       8 Haddon Heigh                   11-05.25  
      11-01  11-05.25               
 19   418 Green, D'Asia          Paulsboro Mi                   11-02.25  
      10-05  11-02.25               
 20   610 Obignene, Julia      8 Gateway Regi                   10-11.25  
      10-11.25  9-11.50               
 21   286 Rommen, Anika        7 Haddon Heigh                   10-09.25  
      FOUL  10-09.25               
 22    37 Thomas, Noelle         Audubon MS                     10-06.25  
      10-06.25  10-01.75               
 23    65 Celia, Claudia         Collingswood                    9-10.50  
      9-10.50  FOUL               
 24   626 Hall, Ella             Lindenwold M                    9-10.00  
      9-10  9-08.25               
 25   415 Davis, Mauriah         Paulsboro Mi                    9-07.50  
      9-07.50  9-04.25               
 26    98 Reilly, Regan          Collingswood                    8-10.00  
      FOUL  8-10               
 
Girls Shot Put 4 K.G. Shot
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   454 Accardi, Jacqui        West deptford Mi               25-10.50  
      25-10.50  23-00            
  2   107 Tayo, Cy               Collingswood                   25-07.00  
      25-07  25-00            
  3   635 Smith, Tiana           Lindenwold M                   24-02.00  
      22-07.25  24-02            
  4   366 Kawczynski, Julia      Haddonfield Midd               23-09.00  
      21-05  23-09            
  5   629 Johnson-Cook, Jomo     Lindenwold M                   23-07.25  
      22-09.50  23-07.25            
  6   290 Skoruk, Lexi         8 Haddon Heigh                   23-06.00  
      23-00  23-06            
  7   277 Kinky, Jessie        8 Haddon Heigh                   23-00.25  
      22-04.25  23-00.25            
  8   280 McGlade, Delaney     8 Haddon Heigh                   22-09.75  
      22-04.50  22-09.75            
  9    11 Campagna, Alyssa       Audubon MS                     22-05.00  
      22-05  22-04.50            
 10   418 Green, D'Asia          Paulsboro Mi                   22-04.00  
      22-04  21-02            
 11   609 Murphy, Daamiyan     7 Gateway Regi                   21-09.00  
      21-09  FOUL             
 12   312 burke, calista         Haddon Township                21-05.50  
      21-02  21-05.50            
 13   422 Randall, Deasia        Paulsboro Mi                   21-05.00  
      20-04.75  21-05            
 14   462 Huggins, Anaya         West deptford Mi               21-03.50  
      21-03  21-03.50             
 15   645 Frazier, Tiffany       Lindenwold M                   21-01.25  
      20-06  21-01.25               
 16   476 Watts, Maddie          West deptford Mi               20-03.50  
      20-03.50  19-03.25             
 17   608 Morrison, Grace      8 Gateway Regi                   19-11.75  
      19-08.75  19-11.75            
 18   424 Robinson, Octavia      Paulsboro Mi                   19-07.00  
      19-06  19-07            
 19   448 Smith, Amai            Panthers                       19-04.25  
      19-04.25  18-00             
 20   320 rybacki, devin         Haddon Township                19-02.25  
      19-02.25  17-11            
 21   610 Obignene, Julia      8 Gateway Regi                   18-09.75  
      18-03.50  18-09.75            
 22   902 Duckworth, Savanna   6 Woodbury Jun                   18-07.50  
      18-07.50  17-01            
 23   319 Nicholson, gianna      Haddon Township                17-05.75  
      17-04.75  17-05.75            
 24    22 Hart, Maddie           Audubon MS                     16-03.00  
      15-10.25  16-03            
 25    38 Tomaselli, Mairead     Audubon MS                     15-06.50  
      15-06.50  15-04.50              
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   289 Sharkey, Madeline    8 Haddon Heigh                      76-03  
      76-03  2-03            
  2   461 Holmstrom, Alex        West deptford Mi                  69-01  
      59-11  69-01            
  3   366 Kawczynski, Julia      Haddonfield Midd                  68-10  
      68-10  59-07            
  4   280 McGlade, Delaney     8 Haddon Heigh                      66-06  
      66-06  FOUL            
  5   601 Demaise, Emma        8 Gateway Regi                      66-02  
      21-11  66-02               
  6   629 Johnson-Cook, Jomo     Lindenwold M                      59-08  
      59-08  53-04               
  7   107 Tayo, Cy               Collingswood                      59-01  
      59-01  55-04               
  8    27 Myers, Emma            Audubon MS                        58-08  
      FOUL  58-08               
  9   632 Pearson, Chas!ney      Lindenwold M                      58-02  
      58-02  FOUL               
 10   476 Watts, Maddie          West deptford Mi                  58-00  
      58-00  52-05               
 11   418 Green, D'Asia          Paulsboro Mi                      57-00  
      FOUL  57-00               
 12   287 Schmidt, Rachel      8 Haddon Heigh                      55-05  
      55-05  53-06               
 13   471 Rosiello, Victoria     West deptford Mi                  54-10  
      54-10  FOUL               
 14   608 Morrison, Grace      8 Gateway Regi                      51-03  
      51-03  43-00               
 15   312 burke, calista         Haddon Township                   50-00  
      FOUL  50-00               
 16    33 Scardino, Sophie       Audubon MS                        49-06  
      38-06  49-06               
 17   320 rybacki, devin         Haddon Township                   48-08  
      48-08  41-00               
 18   609 Murphy, Daamiyan     7 Gateway Regi                      48-04  
      48-04  45-00               
 19   422 Randall, Deasia        Paulsboro Mi                      47-02  
      47-02  46-05               
 20    10 Cameron, Lilly         Audubon MS                        39-05  
      FOUL  39-05               
 21   319 Nicholson, gianna      Haddon Township                   34-06  
      FOUL  34-06               
 --   902 Duckworth, Savanna   6 Woodbury Jun                       FOUL  
      FOUL  FOUL               
 --   635 Smith, Tiana           Lindenwold M                       FOUL  
      FOUL  FOUL               
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   308 Smith, Brian         8 Haddon Heigh                      12.06   5 
  2   490 Kohler, Caleb          West deptford Mi                  12.42   5 
  3   345 McErlean, Aidan        Haddon Township                   12.44   5 
  4   398 Trajano, Kayvus        Haddonfield Midd                  12.46   4 
  5   639 Burgess, Munier        Lindenwold M                      12.48   4 
  6   333 Dunn, Lucas            Haddon Township                   12.52   5 
  7   931 Nowak, Merrick         Woodbury                          12.70   5 
  8   391 Lee, Eldridge          Haddonfield Midd                  12.77   3 
  9   506 Williams, Jeffrey      West deptford Mi                  12.82   3 
 10   301 Manning, Jack        8 Haddon Heigh                      12.87   3 
 11   451 Hines, Vincent         Panthers                          12.92   2 
 12   429 Ellison, Jaheem        Paulsboro Mi                      12.96   4 
 13   344 McAuley, Ian           Haddon Township                   12.99   2 
 14   619 Miller, Tyler        8 Gateway Regi                      13.01   2 
 15   653 Toomer, Calvin         Lindenwold M                      13.03   4 
 16   394 Mollis, Thomas         Haddonfield Midd                  13.06   4 
 17   495 Olson, Nick            West deptford Mi                  13.13   2 
 18   552 Moye, Bryan            Woodbury                          13.16   4 
 19   615 Lingo, Nasir         8 Gateway Regi                      13.24   5 
 20   161 Kevelier, Keven        Collingswood                      13.45   2 
 20   430 Gibson, Nymir          Paulsboro Mi                      13.45   1 
 22   638 Bonilla, Chris!an      Lindenwold M                      13.48   2 
 23   930 Shofer, Isaiah         Woodbury                          13.57   3 
 24   307 Sirman, Luca         8 Haddon Heigh                      13.97   1 
 25   172 Mondile, Noah          Collingswood                      14.15   1 
 26    48 Knoll, Tim             Audubon MS                        14.48   1 
 27    42 Chase, Alex            Audubon MS                        14.84   1 
 28    51 Williams, Zach         Audubon MS                        15.19   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   308 Smith, Brian         8 Haddon Heigh                      55.11   4 
  2   333 Dunn, Lucas            Haddon Township                   55.65   4 
  3   495 Olson, Nick            West deptford Mi                  57.84   4 
  4   398 Trajano, Kayvus        Haddonfield Midd                  58.14   4 
  5   498 Sager, Will            West deptford Mi                  58.76   3 
  6   144 Fersner, Delquan       Collingswood                      59.90   4 
  7   297 Gromen, Evan         8 Haddon Heigh                    1:00.00   3 
  8   436 Pierce, Jarred         Paulsboro Mi                    1:00.04   3 
  9    46 Gregoire, Brandon      Audubon MS                      1:01.18   2 
 10   152 Hart, Donny            Collingswood                    1:01.66   4 
 11   292 Colciaghi, Christi   8 Haddon Heigh                    1:02.35   3 
 12   428 Croce, Greg            Paulsboro Mi                    1:02.82   2 
 13   644 Ford, Isaiah           Lindenwold M                    1:02.83   3 
 14   652 Shriver, Khalil        Lindenwold M                    1:04.08   2 
 15   925 Shafer, Isaiah       6 Woodbury Jun                    1:05.39   2 
 16   355 ward, jason            Haddon Township                 1:05.60   2 
 17   650 Rodriguez, Bubba       Lindenwold M                    1:05.98   3 
 18   340 johnson, anthony       Haddon Township                 1:06.08   2 
 19   927 Smith, DayShon       6 Woodbury Jun                    1:07.73   1 
 20   918 Hayes, Todd          7 Woodbury Jun                    1:08.63   1 
 21    50 Tomeo, Aden            Audubon MS                      1:09.29   1 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   396 Riddell, Martin        Haddonfield Midd                2:15.64   2 
      1:06.85 (1:06.85)  2:15.64 (1:08.79)
  2   488 Helder, Logan          West deptford Mi                2:15.95   2 
      1:08.11 (1:08.11)  2:15.95 (1:07.84)
  3   500 Schultes, Brad         West deptford Mi                2:21.36   2 
      1:09.18 (1:09.18)  2:21.36 (1:12.18)
  4   347 mulligan, brendan      Haddon Township                 2:26.90   2 
      1:09.35 (1:09.35)  2:26.90 (1:17.56)
  5   152 Hart, Donny            Collingswood                    2:28.08   1 
      1:14.64 (1:14.64)  2:28.08 (1:13.44)
  6   144 Fersner, Delquan       Collingswood                    2:28.88   1 
      1:14.93 (1:14.93)  2:28.88 (1:13.96)
  7   303 Miller, Colin        8 Haddon Heigh                    2:30.59   2 
      1:11.94 (1:11.94)  2:30.59 (1:18.65)
  8   924 Reed, Jesse          7 Woodbury Jun                    2:32.74   2 
      1:14.10 (1:14.10)  2:32.74 (1:18.64)
  9   296 Frahme, Lenny        8 Haddon Heigh                    2:32.82   1 
      1:16.00 (1:16.00)  2:32.82 (1:16.83)
 10   919 Love, Ian            8 Woodbury Jun                    2:33.44   2 
      1:12.23 (1:12.23)  2:33.44 (1:21.22)
 11    46 Gregoire, Brandon      Audubon MS                      2:35.53   2 
      1:17.88 (1:17.88)  2:35.53 (1:17.66)
 12   385 Fricke, Roger          Haddonfield Midd                2:39.13   2 
      1:21.84 (1:21.84)  2:39.13 (1:17.30)
 13   442 Williams, Deshawn      Paulsboro Mi                    2:39.16   2 
      1:24.10 (1:24.10)  2:39.16 (1:15.07)
 14   502 Thomasson, Tommy       West deptford Mi                2:40.04   2 
      1:20.95 (1:20.95)  2:40.04 (1:19.09)
 15   617 McCormick, Charles   8 Gateway Regi                    2:40.08   1 
      1:24.15 (1:24.15)  2:40.08 (1:15.94)
 16   294 Czechowski, Owen     7 Haddon Heigh                    2:40.12   1 
      1:22.18 (1:22.18)  2:40.12 (1:17.95)
 17   431 Hainey, Derek          Paulsboro Mi                    2:42.16   1 
      1:18.43 (1:18.43)  2:42.16 (1:23.73)
 18   381 Caruso, Sebastiano     Haddonfield Midd                2:42.69   2 
      1:21.78 (1:21.78)  2:42.69 (1:20.91)
 19   612 Cohen, Jacob         8 Gateway Regi                    2:42.79   1 
      1:24.63 (1:24.63)  2:42.79 (1:18.16)
 20    51 Williams, Zach         Audubon MS                      2:46.34   1 
      1:23.37 (1:23.37)  2:46.34 (1:22.98)
 21   643 Escobar, Wilbur        Lindenwold M                    2:47.06   1 
      1:22.46 (1:22.46)  2:47.06 (1:24.60)
 22   342 lutz, jackson          Haddon Township                 2:47.09   1 
      1:23.46 (1:23.46)  2:47.09 (1:23.63)
 23   917 Guy, Joseph          8 Woodbury Jun                    2:57.39   2 
      1:26.36 (1:26.36)  2:57.39 (1:31.04)
 24   169 McAllister, Noah       Collingswood                    2:57.67   1 
      1:25.52 (1:25.52)  2:57.67 (1:32.16)
 25   649 Reyes, Fortino         Lindenwold M                    3:00.87   1 
      1:27.30 (1:27.30)  3:00.87 (1:33.58)
 26   637 Abrego, Justin         Lindenwold M                    3:01.99   1 
      1:36.77 (1:36.77)  3:01.99 (1:25.22)
 27   441 Waegel, Trevor         Paulsboro Mi                    3:03.90   1 
      1:36.85 (1:36.85)  3:03.90 (1:27.05)
 
Boys 1600 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   396 Riddell, Martin        Haddonfield Midd                4:53.49   2 
      1:05.88 (1:05.88)  2:22.88 (1:17.00)  3:42.37 (1:19.49)  4:53.49 (1:11.13)
  2   500 Schultes, Brad         West deptford Mi                4:58.58   2 
      1:07.32 (1:07.32)  2:24.19 (1:16.88)  3:43.68 (1:19.49)  4:58.58 (1:14.90)
  3   390 Kasko, Stephen         Haddonfield Midd                5:12.03   2 
      1:16.96 (1:16.96)  2:38.48 (1:21.53)  4:02.22 (1:23.74)  5:12.03 (1:09.81)
  4   387 Gostovich, Andrew      Haddonfield Midd                5:13.44   2 
      1:17.10 (1:17.10)  2:38.69 (1:21.60)  4:02.15 (1:23.46)  5:13.44 (1:11.29)
  5   926 Shute, Brady         7 Woodbury Jun                    5:27.05   2 
      1:17.29 (1:17.29)  2:40.13 (1:22.84)  4:06.74 (1:26.62)  5:27.05 (1:20.32)
  6   138 Dick, Nolan            Collingswood                    5:28.17   2 
      1:19.56 (1:19.56)  2:43.30 (1:23.75)  4:10.87 (1:27.57)  5:28.17 (1:17.31)
  7   145 Forrest, Joshua        Collingswood                    5:32.40   2 
      1:19.93 (1:19.93)  2:43.84 (1:23.92)  4:11.06 (1:27.22)  5:32.40 (1:21.34)
  8   923 Rawls, Damian        8 Woodbury Jun                    5:37.86   2 
      1:21.35 (1:21.35)  2:47.68 (1:26.34)  4:14.90 (1:27.23)  5:37.86 (1:22.96)
  9   484 Cobb, Jake             West deptford Mi                5:39.40   2 
      1:19.89 (1:19.89)  2:48.45 (1:28.56)  4:18.73 (1:30.28)  5:39.40 (1:20.68)
 10   502 Thomasson, Tommy       West deptford Mi                5:40.43   2 
      1:23.77 (1:23.77)  2:52.03 (1:28.27)  4:21.02 (1:29.00)  5:40.43 (1:19.41)
 11    51 Williams, Zach         Audubon MS                      5:46.40   2 
      1:23.04 (1:23.04)  2:53.46 (1:30.43)  4:25.66 (1:32.21)  5:46.40 (1:20.74)
 12   293 Colonna, Wyatt       8 Haddon Heigh                    5:47.70   2 
      1:20.80 (1:20.80)  2:50.48 (1:29.68)  4:23.78 (1:33.31)  5:47.70 (1:23.92)
 13   330 clauson, Joe           Haddon Township                 5:50.72   1 
      1:23.39 (1:23.39)  2:52.20 (1:28.81)  4:24.05 (1:31.86)  5:50.72 (1:26.67)
 14   643 Escobar, Wilbur        Lindenwold M                    5:51.23   1 
      1:21.13 (1:21.13)  2:51.20 (1:30.07)  4:25.06 (1:33.87)  5:51.23 (1:26.18)
 15   346 merkh, justin          Haddon Township                 5:51.31   1 
      1:23.61 (1:23.61)  2:52.37 (1:28.77)  4:24.35 (1:31.98)  5:51.31 (1:26.97)
 16   617 McCormick, Charles   8 Gateway Regi                    5:53.95   2 
      1:21.82 (1:21.82)  2:54.27 (1:32.45)  4:29.34 (1:35.08)  5:53.95 (1:24.62)
 17   181 Piper, Henry           Collingswood                    5:58.14   1 
      1:24.07 (1:24.07)  2:53.52 (1:29.45)  4:27.31 (1:33.80)  5:58.14 (1:30.84)
 18   612 Cohen, Jacob         8 Gateway Regi                    6:04.40   1 
      1:24.93 (1:24.93)  2:58.00 (1:33.07)  4:31.71 (1:33.71)  6:04.40 (1:32.70)
 19   299 MacHenry, Gavin      7 Haddon Heigh                    6:05.69   1 
      1:26.01 (1:26.01)  3:00.26 (1:34.26)  4:36.24 (1:35.99)  6:05.69 (1:29.45)
 20   338 hiltner, jaison        Haddon Township                 6:05.91   1 
      1:24.47 (1:24.47)  2:57.31 (1:32.85)  4:35.78 (1:38.47)  6:05.91 (1:30.13)
 21    43 Crothers, Gabe         Audubon MS                      6:09.59   1 
      1:32.66 (1:32.66)  3:11.20 (1:38.54)  4:44.40 (1:33.21)  6:09.59 (1:25.19)
 22   917 Guy, Joseph          8 Woodbury Jun                    6:11.86   2 
      1:22.19 (1:22.19)  2:54.02 (1:31.83)  4:34.04 (1:40.03)  6:11.86 (1:37.83)
 23   310 Wartenberg, Ryan     7 Haddon Heigh                    6:14.93   1 
      1:34.95 (1:34.95)  3:11.73 (1:36.78)  4:45.83 (1:34.10)  6:14.93 (1:29.10)
 24   637 Abrego, Justin         Lindenwold M                    6:53.54   1 
      1:35.40 (1:35.40)  3:20.21 (1:44.82)  5:11.74 (1:51.54)  6:53.54 (1:41.80)
 25    47 Herera, Enrique        Audubon MS                      7:11.04   1 
      1:38.85 (1:38.85)  3:28.58 (1:49.74)  5:24.31 (1:55.74)  7:11.04 (1:46.73)
 
Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Haddon Heights MS  'A'                                         49.12   2 
     1) 292 Colciaghi, Christian 8      2) 297 Gromen, Evan 8             
     3) 301 Manning, Jack 8             4) 308 Smith, Brian 8             
  2 Haddonfield Middle School  'A'                                 49.20   2 
     1) 380 Carey, Michael              2) 391 Lee, Eldridge              
     3) 394 Mollis, Thomas              4) 398 Trajano, Kayvus            
  3 West Deptford Middle School  'A'                               49.30   2 
     1) 506 Williams, Jeffrey           2) 495 Olson, Nick                
     3) 498 Sager, Will                 4) 490 Kohler, Caleb              
  4 Paulsboro Middle  'A'                                          49.41   2 
     1) 428 Croce, Greg                 2) 435 Miles- Benjamim, Jamel     
     3) 436 Pierce, Jarred              4) 439 Tuten, Bhayshul            
  5 Collingswood  'A'                                              50.68   1 
     1) 125 Brown, Nasir                2) 161 Kevelier, Keven            
     3) 138 Dick, Nolan                 4) 194 saifo, Tarek               
  6 Woodbury Junior High  'A'                                      51.46   1 
     1) 920 Moye, Branden 7             2) 925 Shafer, Isaiah 6           
     3) 924 Reed, Jesse 7               4) 922 Nowak, Merrick 7           
  7 Haddon Township Middle School  'A'                             51.68   2 
     1) 344 McAuley, Ian                2) 355 ward, jason                
     3) 333 Dunn, Lucas                 4) 345 McErlean, Aidan            
  8 Lindenwold Middle  'A'                                         51.72   2 
     1) 644 Ford, Isaiah                2) 639 Burgess, Munier            
     3) 647 Mahon, Torre                4) 653 Toomer, Calvin             
  9 Gateway Regional  'A'                                          53.09   1 
     1) 617 McCormick, Charles 8        2) 615 Lingo, Nasir 8             
     3) 618 McIntyre, Keegan 8          4) 619 Miller, Tyler 8            
 10 Pine Hill Middle School  'A'                                   54.60   1 
     1) 449 Baran, John                 2) 452 Juarez, Felipe             
     3) 453 Tomko, Matthew              4) 451 Hines, Vincent             
 11 Audubon MS  'A'                                                56.97   1 
     1) 46 Gregoire, Brandon            2) 50 Tomeo, Aden                 
     3) 42 Chase, Alex                  4) 51 Williams, Zach              
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   345 McErlean, Aidan        Haddon Township                 5-06.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O    O    O   XO  XXX 
  2   435 Miles- Benjamim, J     Paulsboro Mi                   J5-06.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O    O    O   XO  XXX 
  3   308 Smith, Brian         8 Haddon Heigh                    5-02.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O    O    O   XX 
  3   380 Carey, Michael         Haddonfield Midd                5-02.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O    O    O   XX 
  5   151 Harrell, Andrew        Collingswood                   J5-02.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O   XO   XO   XX 
  6   619 Miller, Tyler        8 Gateway Regi                    5-00.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 
        O   XO   XO   XX 
  6   394 Mollis, Thomas         Haddonfield Midd                5-00.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 
        O   XO   XO   XX 
  8   161 Kevelier, Keven        Collingswood                    4-10.00  
     4-08 4-10 5-00 
        O    O   XX 
  9   647 Mahon, Torre           Lindenwold M                   J4-10.00  
     4-08 4-10 5-00 
        O   XO   XX 
 10   618 McIntyre, Keegan     8 Gateway Regi                    4-08.00  
     4-08 4-10 
        O   XX 
 10   653 Toomer, Calvin         Lindenwold M                    4-08.00  
     4-08 4-10 
        O   XX 
 10   342 lutz, jackson          Haddon Township                 4-08.00  
     4-08 4-10 5-00 
        O    P   XX 
 10   615 Lingo, Nasir         8 Gateway Regi                    4-08.00  
     4-08 4-10 
        O   XX 
 14   303 Miller, Colin        8 Haddon Heigh                   J4-08.00  
     4-08 4-10 5-00 
       XO    P   XX 
 --   497 Ross, Kameron          West deptford Mi                     NH  
     4-08 
       XX 
 --   479 Akins, Ronya           West deptford Mi                     NH  
     4-08 
       XX 
 --    50 Tomeo, Aden            Audubon MS                           NH  
     4-08 
       XX 
 --    48 Knoll, Tim             Audubon MS                           NH  
     4-08 
       XX 
 --   450 Burrell, Tayshawn      Panthers                             NH  
     4-08 
       XX 
 --   430 Gibson, Nymir          Paulsboro Mi                         NH  
     4-08 
       XX 
 --   341 Kafetkis, Kosta        Haddon Township                      NH  
     4-08 
       XX 
 --   489 Horn, Antonio          West deptford Mi                     NH  
     4-08 
       XX 
 --    46 Gregoire, Brandon      Audubon MS                           NH  
     4-08 
       XX 
 --   300 Macolino, Vincenzo   8 Haddon Heigh                         NH  
     4-08 
       XX 
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   498 Sager, Will            West deptford Mi               16-05.75  
      16-05.75  16-01.50               
  2   161 Kevelier, Keven        Collingswood                   16-03.50  
      16-03.50  15-09               
  3   439 Tuten, Bhayshul        Paulsboro Mi                   16-01.00  
      14-10.75  16-01               
  4   922 Nowak, Merrick       7 Woodbury Jun                   15-07.50  
      15-07.50  14-07               
  5   333 Dunn, Lucas            Haddon Township                15-05.75  
      14-11.25  15-05.75               
  6   435 Miles- Benjamim, J     Paulsboro Mi                   15-01.25  
      15-01.25  15-01.25               
  7   647 Mahon, Torre           Lindenwold M                   15-01.00  
      13-07.75  15-01               
  8   300 Macolino, Vincenzo   8 Haddon Heigh                   14-11.00  
      14-00.25  14-11               
  9   450 Burrell, Tayshawn      Panthers                       14-07.75  
      14-01.75  14-07.75               
 10   428 Croce, Greg            Paulsboro Mi                   14-05.75  
      14-05.75  13-03.50               
 11   341 Kafetkis, Kosta        Haddon Township                14-04.75  
      13-09.25  14-04.75               
 12   497 Ross, Kameron          West deptford Mi               14-04.25  
      14-04.25  14-04.25               
 13   648 Pearson, Chace         Lindenwold M                   14-02.75  
      13-05.75  14-02.75               
 14   611 Bilusik, Wilson      8 Gateway Regi                   14-00.25  
      10-06.25  14-00.25               
 15   151 Harrell, Andrew        Collingswood                   13-11.25  
      13-08.50  13-11.25               
 16   479 Akins, Ronya           West deptford Mi               13-08.00  
      13-08  12-00.75               
 17   309 VanIstendal, Matth   7 Haddon Heigh                   13-05.25  
      12-11  13-05.25               
 18   295 Elamri, Luc          8 Haddon Heigh                   13-05.00  
      12-05.75  13-05               
 19   623 Wileczek, Zach       7 Gateway Regi                   12-11.50  
      12-07.50  12-11.50               
 20    48 Knoll, Tim             Audubon MS                     12-07.75  
      12-07.75  11-07               
 21   923 Rawls, Damian        8 Woodbury Jun                   12-03.50  
      11-07  12-03.50               
 22   926 Shute, Brady         7 Woodbury Jun                   12-01.25  
      12-01.25  11-11               
 23   355 ward, jason            Haddon Township                12-01.00  
      11-10.50  12-01               
 24    43 Crothers, Gabe         Audubon MS                     11-11.00  
      11-08.50  11-11               
 25    51 Williams, Zach         Audubon MS                     11-10.75  
      10-06.50  11-10.75               
 --   196 Schmidt, Liam          Collingswood                       FOUL  
      FOUL  FOUL               
 --   398 Trajano, Kayvus        Haddonfield Midd                   FOUL  
      FOUL  FOUL               
 
Boys Shot Put 4 K.G. Shot
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   302 McKee, RJ            8 Haddon Heigh                   40-07.50  
      40-06.25  40-07.50            
  2   380 Carey, Michael         Haddonfield Midd               36-00.00  
      35-03  36-00             
  3   194 saifo, Tarek           Collingswood                   34-10.00  
      32-02.50  34-10            
  4   613 Garrett, Michael     8 Gateway Regi                   34-01.00  
      33-09  34-01            
  5   439 Tuten, Bhayshul        Paulsboro Mi                   33-09.75  
      33-09.75  31-05            
  6   433 Mack, Cha'mi           Paulsboro Mi                   33-06.25  
      30-02.50  33-06.25            
  7   614 Gismonde, Freddie    8 Gateway Regi                   31-11.00  
      30-09.50  31-11            
  8   298 Kehoe, Stephen       8 Haddon Heigh                   31-00.00  
      29-07  31-00            
  9   429 Ellison, Jaheem        Paulsboro Mi                   30-10.25  
      30-10.25  29-05.50            
 10   390 Kasko, Stephen         Haddonfield Midd               29-02.00  
      26-06.50  29-02            
 11   332 Dudlick, Graham        Haddon Township                28-11.75  
      28-11.75  28-01.75            
 12   483 Ciuffo, Gus            West deptford Mi               28-11.50  
      28-11  28-11.50            
 13   622 Uddin, Syraj         7 Gateway Regi                   28-10.25  
      28-02.50  28-10.25            
 14   491 McDonald, Shane        West deptford Mi               26-09.00  
      26-09  25-07.25            
 15    42 Chase, Alex            Audubon MS                     26-04.75  
      25-06.50  26-04.75            
 16   342 lutz, jackson          Haddon Township                25-03.50  
      FOUL  25-03.50            
 17   296 Frahme, Lenny        8 Haddon Heigh                   24-06.00  
      24-05  24-06            
 18   379 Carey, Matthew         Haddonfield Midd              J24-06.00  
      24-06  23-00.50            
 19   486 Goepel, Michael        West deptford Mi               24-05.50  
      FOUL  24-05.50             
 20   651 Sam, George            Lindenwold M                   23-07.75  
      23-07.75  22-05.75             
 21    48 Knoll, Tim             Audubon MS                     23-06.25  
      23-06.25  21-03            
 22   921 Norton, Jack         7 Woodbury Jun                   23-01.00  
      23-01  22-11            
 23   640 Dauth, Josh            Lindenwold M                   21-08.00  
      21-08  21-02.75            
 24   183 Plianthos, Joseph      Collingswood                   21-07.50  
      21-02.25  21-07.50            
 25   343 Martin, khai           Haddon Township                21-04.00  
      20-08.50  21-04            
 26   642 Edwards, Nysir         Lindenwold M                   20-11.75  
      20-11.75  19-08.50            
 27   204 Thiel, Daniel          Collingswood                   19-07.50  
      19-07.50  18-11.75            
 28    45 Fetterman, James       Audubon MS                     15-05.50  
      15-05.50  13-04.75               
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   302 McKee, RJ            8 Haddon Heigh                     107-08  
      102-00  107-08               
  2   380 Carey, Michael         Haddonfield Midd                 101-08  
      90-01  101-08               
  3   292 Colciaghi, Christi   8 Haddon Heigh                      92-11  
      92-11  87-07               
  4   614 Gismonde, Freddie    8 Gateway Regi                      92-04  
      84-10  92-04               
  5   486 Goepel, Michael        West deptford Mi                  89-09  
      82-09  89-09               
  6   337 Hass, Brandon          Haddon Township                   86-07  
      86-07  84-01               
  7   613 Garrett, Michael     8 Gateway Regi                      84-04  
      84-04  58-11               
  8   483 Ciuffo, Gus            West deptford Mi                  84-03  
      84-03  FOUL               
  9   622 Uddin, Syraj         7 Gateway Regi                      78-03  
      FOUL  78-03               
 10   194 saifo, Tarek           Collingswood                      77-08  
      71-09  77-08               
 11   491 McDonald, Shane        West deptford Mi                  76-04  
      76-04  70-09               
 12   311 Williams, Ben        8 Haddon Heigh                      74-07  
      FOUL  74-07               
 13   332 Dudlick, Graham        Haddon Township                   73-07  
      63-10  73-07               
 14   642 Edwards, Nysir         Lindenwold M                      73-03  
      73-03  67-00               
 15   651 Sam, George            Lindenwold M                      72-08  
      FOUL  72-08               
 16   392 Malloy, Danny          Haddonfield Midd                  65-08  
      FOUL  65-08               
 17   429 Ellison, Jaheem        Paulsboro Mi                      65-02  
      65-02  64-01               
 18   921 Norton, Jack         7 Woodbury Jun                      63-08  
      63-08  63-07               
 19    42 Chase, Alex            Audubon MS                        61-08  
      FOUL  61-08               
 20   640 Dauth, Josh            Lindenwold M                      60-04  
      60-00  60-04               
 21   342 lutz, jackson          Haddon Township                   58-06  
      57-04  58-06               
 22   390 Kasko, Stephen         Haddonfield Midd                  58-03  
      FOUL  58-03               
 23   196 Schmidt, Liam          Collingswood                      56-09  
      52-04  56-09               
 24    45 Fetterman, James       Audubon MS                        55-00  
      44-06  55-00               
 25   183 Plianthos, Joseph      Collingswood                      52-03  
      49-05  52-03               
 26    43 Crothers, Gabe         Audubon MS                        42-10  
      FOUL  42-10               
 27   928 Turiccki, Dante      8 Woodbury Jun                      41-07  
      FOUL  41-07