5/22– Skylands Championships (N. Hunterdon)

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/22/2016 06:00 PM
                   Skylands USATF Championships - 5/22/2016                    
                              North Hunterdon HS                               
                                    Results                                    
 
Girls 8&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1   246 Stibitz, Emma        8 Hillsborough                      17.88   1 
  2   245 Stevens, Shelby      7 Hillsborough                      18.54   1 
  3   467 Devine, Kayla        7 Ridge Harrie           18.00      19.60   2 
  4   473 Bonn, Madeline       8 Westfield Fl                      19.77   2 
  5   259 Ashton, Sophia       8 Hunterdon Ha                      20.29   1 
  6   275 Chlebowski, Clara    8 Hunterdon Ha                      21.02   2 
  7   305 Smith, Sienna        8 Hunterdon Ha                      21.03   2 
 
Girls 9-10 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   432 Sameiro, Isabelle   10 Hunterdon Li                      16.03q  2 
  2   301 Sell, Abby          10 Hunterdon Ha           15.49      16.54q  2 
  3   497 Ray, Alexis          9 Westfield Fl           17.50      16.78q  1 
  4   260 Avallone, Cassie    10 Hunterdon Ha           16.20      17.07q  1 
  5   279 Cusack, Fiona       10 Hunterdon Ha                      17.24q  1 
  6   239 Patel, Nyssa        10 Hillsborough                      17.93q  1 
  7   240 Prendergast, Miria  10 Hillsborough                      17.99   1 
  8   498 Romero, Bianca      10 Westfield Fl                      18.07   2 
  9   315 Zajac, Eva          10 Hunterdon Ha                      19.09   2 
 10   238 Patel, Krisha       10 Hillsborough                      19.54   2 
 11   502 Scouloukas, Dalila   9 Westfield Fl                      20.11   1 
 12   549 Sieber, Sheridan     9 Hunterdon Li                      20.89   2 
 
Girls 9-10 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   432 Sameiro, Isabelle   10 Hunterdon Li           16.03      16.44  
  2   260 Avallone, Cassie    10 Hunterdon Ha           17.07      16.99  
  3   301 Sell, Abby          10 Hunterdon Ha           16.54      17.00  
  4   279 Cusack, Fiona       10 Hunterdon Ha           17.24      17.24  
  5   497 Ray, Alexis          9 Westfield Fl           16.78      17.52  
  6   239 Patel, Nyssa        10 Hillsborough           17.93      18.53  
 
Girls 11-12 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   377 LaFevre, Felice     12 Hunterdon Li           14.48      15.17q  6 
  2   461 Yager, Shelby       11 Hunterdon Li                      15.37q  3 
  3   375 Kumar, Rhythm       12 Hunterdon Li           14.50      15.37q  5 
  4   408 Obi, Zoe            11 Hunterdon Li           15.13      15.55q  1 
  5   488 Kologi, Madison     12 Westfield Fl                      15.55q  1 
  6   336 Corcoran, Ella      11 Hunterdon Li                      15.84q  1 
  7   430 Rush, Emily         11 Hunterdon Li           14.79      15.85   4 
  8   228 Mantegna, Sophie    11 Hillsborough                      15.92   5 
  9   231 Mizrachy, Jana      12 Hillsborough                      16.09   5 
 10   429 Rooney, Caitlin     11 Hunterdon Li           15.11      16.19   2 
 11   444 Tangreti, Alessand  12 Hunterdon Li                      16.36   2 
 12   213 Fitzpatrick, Natal  12 Hillsborough                      16.65   4 
 13   366 Howard, Kaelin      11 Hunterdon Li                      16.66   4 
 14   202 Alexander, Jenna    11 Hillsborough                      16.71   6 
 15   478 Flagg, Claire       11 Westfield Fl           17.50      16.96   1 
 16   249 Tuller, Shealyn     11 Hillsborough                      16.99   6 
 17   394 Matta, Anokhi       12 Hunterdon Li                      17.15   6 
 18   217 Griggs, Chloe       11 Hillsborough                      17.30   3 
 19   326 Booth, Mia          12 Hunterdon Li                      17.36   2 
 20   359 Hand, Riley         11 Hunterdon Li                      17.57   5 
 21   373 Krutyholowa, Alexa  12 Hunterdon Li                      17.64   3 
 22   297 Medea, Gabby        11 Hunterdon Ha                      17.85   1 
 23   407 Muller, Samantha    11 Hunterdon Li                      17.96   4 
 24   412 Parker, Gwyneth     11 Hunterdon Li           15.00      18.05   3 
 25   458 Wilton, Samantha    11 Hunterdon Li                      18.19   3 
 26   372 Kreitner, Audrey    11 Hunterdon Li                      18.54   6 
 27   300 Rambo, Abigail      11 Hunterdon Ha           18.42      18.91   2 
 28   387 Lynn, Callie        11 Hunterdon Li                      18.95   2 
 29   223 Kirby, Jacquilin    12 Hillsborough                      23.57   5 
 30   416 Pratt, Maddie       12 Hunterdon Li                      29.37   1 
 
Girls 11-12 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   377 LaFevre, Felice     12 Hunterdon Li           15.17      14.94  
  2   461 Yager, Shelby       11 Hunterdon Li           15.37      15.22  
  3   488 Kologi, Madison     12 Westfield Fl           15.55      15.29  
  4   375 Kumar, Rhythm       12 Hunterdon Li           15.37      15.43  
  5   408 Obi, Zoe            11 Hunterdon Li           15.55      15.66  
  6   336 Corcoran, Ella      11 Hunterdon Li           15.84      15.85  
 
Girls 13-15 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   454 Villani, Sydney     14 Hunterdon Li           13.10      14.07q  4 
  2   227 Leitz, Lara         15 Hillsborough                      14.17q  3 
  3   374 Kumar, Lily         13 Hunterdon Li           14.00      14.37q  1 
  4   316 Adamy, Devon        13 Hunterdon Li           13.77      14.71q  3 
  5   212 Fitzpatrick, Kaili  15 Hillsborough                      14.74q  1 
  6   337 Cox, Taylor         13 Hunterdon Li                      15.11q  5 
  7   476 Csorba, Julia       14 Westfield Fl                      15.20   4 
  8   349 Franklin, Maya      14 Hunterdon Li           13.10      15.25   5 
  9   329 Button, Marissa     13 Hunterdon Li                      15.27   5 
 10   324 Blake, Caira        14 Hunterdon Li           13.90      15.37   2 
 11   474 Ceraso, Lily        13 Westfield Fl                      15.48   4 
 11   243 Salvacion, Sydney   14 Hillsborough                      15.48   5 
 13   251 Urm, Rebecca        14 Hillsborough           14.50      15.57   2 
 14   242 Rooyakkers, Demitr  15 Hillsborough                      15.71   4 
 15   248 Thompson, Adrianna  14 Hillsborough                      15.72   3 
 16   550 Meistrell, Kayla       Hunterdon Ha                      15.76   2 
 17   201 Agarwal, Neev       13 Hillsborough           16.03      16.03   4 
 18   312 Trumpy, Grace       13 Hunterdon Ha                      16.38   1 
 19   205 Bangalore, Sanvi    14 Hillsborough                      16.40   1 
 20   541 Sequeira, Sarah     14 Wolfpack               15.90      16.50   3 
 21   428 Riebe, Emma         13 Hunterdon Li                      16.58   2 
 22   209 Diaz, Isabel        14 Hillsborough                      16.74   3 
 23   210 Dorrler, Melissa    13 Hillsborough                      16.80   2 
 24   225 Krempasky, Morgan   14 Hillsborough                      17.87   5 
 
Girls 13-15 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   454 Villani, Sydney     14 Hunterdon Li           14.07      14.06  
  2   227 Leitz, Lara         15 Hillsborough           14.17      14.17  
  3   374 Kumar, Lily         13 Hunterdon Li           14.37      14.42  
  4   212 Fitzpatrick, Kaili  15 Hillsborough           14.74      14.51  
  5   316 Adamy, Devon        13 Hunterdon Li           14.71      14.93  
  6   337 Cox, Taylor         13 Hunterdon Li           15.11      15.27  
 
Girls 9-10 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   318 Alamia, Lea         10 Hunterdon Li           33.60      34.23   2 
  2   497 Ray, Alexis          9 Westfield Fl           37.20      34.37   2 
  3   432 Sameiro, Isabelle   10 Hunterdon Li                      34.61   1 
  4   301 Sell, Abby          10 Hunterdon Ha           35.00      35.43   2 
  5   260 Avallone, Cassie    10 Hunterdon Ha           33.00      35.55   2 
  6   494 Muir, Emma           9 Westfield Fl           36.00      36.38   2 
  7   240 Prendergast, Miria  10 Hillsborough                      37.19   1 
  8   239 Patel, Nyssa        10 Hillsborough                      38.00   2 
  9   268 Begosh, Sarah       10 Hunterdon Ha                      39.71   1 
 10   238 Patel, Krisha       10 Hillsborough                      40.32   1 
 
Girls 11-12 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   377 LaFevre, Felice     12 Hunterdon Li           30.81      30.60   6 
  2   504 Skultety, Julia     12 Westfield Fl           29.32      31.40   6 
  3   375 Kumar, Rhythm       12 Hunterdon Li           29.50      31.60   6 
  4   488 Kologi, Madison     12 Westfield Fl                      31.80   3 
  4   303 Sell, Katie         12 Hunterdon Ha           31.00      31.80   6 
  6   481 Granrath, Abigail   12 Westfield Fl           32.90      31.98   5 
  7   430 Rush, Emily         11 Hunterdon Li           31.00      32.00   6 
  8   461 Yager, Shelby       11 Hunterdon Li           36.00      32.12   5 
  9   336 Corcoran, Ella      11 Hunterdon Li                      32.31   2 
 10   408 Obi, Zoe            11 Hunterdon Li           32.43      32.45   5 
 11   228 Mantegna, Sophie    11 Hillsborough                      32.62   3 
 12   429 Rooney, Caitlin     11 Hunterdon Li           32.00      32.86   5 
 13   235 O'Sullivan, Maeve   12 Hillsborough                      32.91   4 
 14   213 Fitzpatrick, Natal  12 Hillsborough                      33.24   2 
 15   326 Booth, Mia          12 Hunterdon Li                      33.45   2 
 16   202 Alexander, Jenna    11 Hillsborough                      33.46   2 
 17   295 Kinsky, Lindsay     12 Hunterdon Ha           32.00      33.70   6 
 18   478 Flagg, Claire       11 Westfield Fl           36.90      34.02   5 
 19   249 Tuller, Shealyn     11 Hillsborough                      34.22   4 
 20   444 Tangreti, Alessand  12 Hunterdon Li                      34.41   1 
 21   384 Liepins, Livija     11 Hunterdon Li                      34.62   3 
 22   278 Copeland, Eden      11 Hunterdon Ha                      34.99   1 
 23   320 Baumgarten, Andrea  12 Hunterdon Li                      35.02   1 
 24   373 Krutyholowa, Alexa  12 Hunterdon Li                      35.17   4 
 25   229 Marley, Kylie       11 Hillsborough           35.00      35.78   5 
 26   217 Griggs, Chloe       11 Hillsborough                      36.70   4 
 27   394 Matta, Anokhi       12 Hunterdon Li                      37.18   3 
 28   347 Fiore, Charlotte    11 Hunterdon Li           37.00      39.67   4 
 29   401 Miller, Alexa       11 Hunterdon Li           39.70      41.57   4 
 30   359 Hand, Riley         11 Hunterdon Li                      43.40   2 
 31   223 Kirby, Jacquilin    12 Hillsborough                      49.48   3 
 
Girls 13-15 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   374 Kumar, Lily         13 Hunterdon Li           29.50      29.64   5 
  2   316 Adamy, Devon        13 Hunterdon Li           29.22      30.04   5 
  3   476 Csorba, Julia       14 Westfield Fl                      30.14   3 
  4   212 Fitzpatrick, Kaili  15 Hillsborough                      30.20   4 
  5   337 Cox, Taylor         13 Hunterdon Li                      30.64   3 
  6   443 Tanelli, Ava        14 Hunterdon Li                      30.84   3 
  7   349 Franklin, Maya      14 Hunterdon Li           29.70      30.85   5 
  8   410 Panzarino, Taylor   15 Hunterdon Li           29.00      31.11   5 
  9   330 Carlson, Alexandra  13 Hunterdon Li           30.00      31.14   5 
 10   324 Blake, Caira        14 Hunterdon Li           30.50      31.27   4 
 11   251 Urm, Rebecca        14 Hillsborough           32.00      32.14   4 
 12   248 Thompson, Adrianna  14 Hillsborough                      32.35   1 
 13   243 Salvacion, Sydney   14 Hillsborough                      32.52   1 
 14   242 Rooyakkers, Demitr  15 Hillsborough                      32.59   2 
 15   419 Reed, Bella         14 Hunterdon Li                      33.44   3 
 16   395 Mcneill, Mya        13 Hunterdon Li                      33.46   2 
 17   541 Sequeira, Sarah     14 Wolfpack               32.00      33.81   4 
 18   205 Bangalore, Sanvi    14 Hillsborough                      33.83   2 
 19   400 miceli, rebecca     13 Hunterdon Li                      33.93   1 
 20   296 Kucharski, Lucy     14 Hunterdon Ha           32.60      34.20   4 
 21   307 Strange, Elizabeth  14 Hunterdon Ha           34.00      34.72   4 
 22   442 Sun, Sophie         13 Hunterdon Li                      34.88   2 
 
Girls 9-10 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   318 Alamia, Lea         10 Hunterdon Li         1:19.88    1:23.14  
  2   426 Richards, Brooke    10 Hunterdon Li         1:25.00    1:28.67  
  3   424 Revill, Alexa       10 Hunterdon Li                    1:33.29  
 
Girls 11-12 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   421 Reich, Sophia       12 Hunterdon Li         1:06.00    1:08.36   1 
  2   235 O'Sullivan, Maeve   12 Hillsborough         1:12.00    1:15.36   1 
  3   319 Amorim, Sophia      11 Hunterdon Li                    1:16.32   2 
  4   327 Brennan, Kerrigan   12 Hunterdon Li                    1:17.70   1 
  5   384 Liepins, Livija     11 Hunterdon Li                    1:18.11   1 
  6   397 McSweeney, Kylie    12 Hunterdon Li                    1:22.32   2 
  7   396 McSweeney, Janie    12 Hunterdon Li                    1:31.90   2 
 
Girls 13-15 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   361 Haris, Carleigh     14 Hunterdon Li         1:05.00    1:06.96   3 
  2   330 Carlson, Alexandra  13 Hunterdon Li         1:06.29    1:08.13   3 
  3   445 Tedesco, Charlotte  13 Hunterdon Li         1:07.00    1:10.35   3 
  4   332 Chauvette, Abigail  13 Hunterdon Li                    1:11.80   1 
  5   395 Mcneill, Mya        13 Hunterdon Li                    1:15.36   1 
  6   540 Schmitz, Michelle   14 Wolfpack             1:09.00    1:15.45   3 
  7   399 miceli, danielle    13 Hunterdon Li         1:15.00    1:17.46   3 
  8   234 O'Sullivan, Grace   15 Hillsborough                    1:18.09   1 
  9   428 Riebe, Emma         13 Hunterdon Li                    1:18.99   1 
 10   400 miceli, rebecca     13 Hunterdon Li         1:15.00    1:19.81   3 
 11   312 Trumpy, Grace       13 Hunterdon Ha                    1:21.24   1 
 
Girls 9-10 800 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   530 Mersereau, Gwen      9 Wolfpack             2:53.00    2:52.39  
      1:26.75 (1:26.75)  2:52.39 (1:25.65)
  2   528 Merrick, Madeleine  10 Wolfpack             2:56.00    2:54.30  
      1:28.20 (1:28.20)  2:54.30 (1:26.10)
  3   535 Robertson, Ellie     9 Wolfpack             2:59.00    3:01.22  
      1:29.08 (1:29.08)  3:01.22 (1:32.15)
  4   424 Revill, Alexa       10 Hunterdon Li         3:06.00    3:05.36  
      1:30.38 (1:30.38)  3:05.36 (1:34.98)
  5   360 Hannon, Reese       10 Hunterdon Li         3:13.00    3:14.44  
      1:34.05 (1:34.05)  3:14.44 (1:40.40)
  6   265 Beard, Emilia       10 Hunterdon Ha         3:24.00    3:17.53  
      1:36.02 (1:36.02)  3:17.53 (1:41.52)
  7   219 Harkins, Nicolene   10 Hillsborough         3:45.99    3:20.48  
      1:36.56 (1:36.56)  3:20.48 (1:43.92)
  8   512 Barbieri, Amber     10 Wolfpack                        4:34.14  
      2:09.01 (2:09.01)  4:34.14 (2:25.13)
 
Girls 11-12 800 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   421 Reich, Sophia       12 Hunterdon Li         2:35.00    2:34.70  
      1:15.93 (1:15.93)  2:34.70 (1:18.77)
  2   542 Sieczka, Lily       12 Wolfpack             2:23.00    2:50.71  
      1:24.27 (1:24.27)  2:50.71 (1:26.44)
  3   306 Staten, Alina       12 Hunterdon Ha         2:56.00    2:52.08  
      1:23.81 (1:23.81)  2:52.08 (1:28.27)
  4   319 Amorim, Sophia      11 Hunterdon Li                    2:52.71  
      1:21.09 (1:21.09)  2:52.71 (1:31.63)
  5   529 Mersereau, Brooke   12 Wolfpack             2:59.00    2:53.51  
      1:25.86 (1:25.86)  2:53.51 (1:27.66)
  6   537 San Antonio, Emma   11 Wolfpack             2:55.00    2:59.09  
      1:24.84 (1:24.84)  2:59.09 (1:34.26)
  7   525 Lorne, Landry       12 Wolfpack             2:56.00    3:03.00  
      1:30.49 (1:30.49)  3:03.00 (1:32.51)
  8   544 Wichtendahl, Julie  12 Wolfpack             3:03.00    3:05.58  
      1:32.45 (1:32.45)  3:05.58 (1:33.13)
  9   368 Jones, Allie        11 Hunterdon Li                    3:07.19  
      1:31.41 (1:31.41)  3:07.19 (1:35.79)
 10   526 Lorne, Waverly      12 Wolfpack                        3:14.02  
      1:37.03 (1:37.03)  3:14.02 (1:36.99)
 11   403 Moore, Alessandra   12 Hunterdon Li                    3:22.32  
      1:34.78 (1:34.78)  3:22.32 (1:47.54)
 12   388 Magron, Amelia      11 Hunterdon Li                    3:34.24  
      1:40.84 (1:40.84)  3:34.24 (1:53.40)
 13   433 Sampson, Maggie     11 Hunterdon Li                    3:40.97  
      1:48.81 (1:48.81)  3:40.97 (1:52.17)
 14   233 O'Sullivan, Cait    11 Hillsborough                    3:49.26  
      1:50.81 (1:50.81)  3:49.26 (1:58.45)
 
Girls 13-15 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   451 Vanasse, Nicole     14 Hunterdon Li         2:30.00    2:25.02   2 
      1:10.68 (1:10.68)  2:25.02 (1:14.35)
  2   370 Kehler, Samantha    14 Hunterdon Li         2:35.00    2:33.17   2 
      1:13.47 (1:13.47)  2:33.17 (1:19.71)
  3   361 Haris, Carleigh     14 Hunterdon Li         2:35.00    2:33.55   2 
      1:13.18 (1:13.18)  2:33.55 (1:20.38)
  4   330 Carlson, Alexandra  13 Hunterdon Li         2:42.00    2:38.38   2 
      1:18.02 (1:18.02)  2:38.38 (1:20.36)
  5   376 Kurtz, Laurel       13 Hunterdon Li         2:43.00    2:39.28   2 
      1:17.73 (1:17.73)  2:39.28 (1:21.55)
  6   284 El-zahr, Sophia     15 Hunterdon Ha         2:48.00    2:41.70   2 
      1:18.31 (1:18.31)  2:41.70 (1:23.40)
  7   236 Parlato, Kayla      14 Hillsborough         2:50.70    2:43.38   1 
      1:16.69 (1:16.69)  2:43.38 (1:26.70)
  8   540 Schmitz, Michelle   14 Wolfpack             2:56.00    2:46.44   1 
      1:22.66 (1:22.66)  2:46.44 (1:23.78)
  9   266 Beers, Lauren       13 Hunterdon Ha         2:57.00    2:52.07   1 
      1:19.72 (1:19.72)  2:52.07 (1:32.35)
 10   440 Sujet, Carol Mei    13 Hunterdon Li                    2:52.88   1 
      1:24.02 (1:24.02)  2:52.88 (1:28.86)
 11   274 Cassavell, Zoey     13 Hunterdon Ha         2:50.00    2:54.00   1 
      1:20.53 (1:20.53)  2:54.00 (1:33.47)
 12   422 Reich, Zoe          14 Hunterdon Li         2:50.00    2:56.77   1 
      1:25.56 (1:25.56)  2:56.77 (1:31.22)
 
Girls 9-10 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   530 Mersereau, Gwen      9 Wolfpack             5:54.00    5:57.55  
      1:08.41 (1:08.41)  2:49.89 (1:41.48)  4:29.88 (1:39.99)  5:57.55 (1:27.68)
  2   528 Merrick, Madeleine  10 Wolfpack             5:59.00    6:00.54  
      1:09.90 (1:09.90)     1:09.90 (0.00)  2:53.66 (1:43.76)     2:53.66 (0.00)
      4:33.92 (1:40.27)  6:00.54 (1:26.63)
  3   535 Robertson, Ellie     9 Wolfpack             6:00.00    6:02.33  
      1:09.01 (1:09.01)  2:50.71 (1:41.71)     2:50.98 (0.27)  4:31.36 (1:40.38)
      6:02.33 (1:30.98)
  4   424 Revill, Alexa       10 Hunterdon Li         6:00.00    6:06.90  
      4:30.97 (4:30.97)  6:06.90 (1:35.94)
  5   469 Frank, Katharine    10 Ridge Harrie         6:10.00    6:14.99  
      1:07.77 (1:07.77)  2:51.99 (1:44.22)  4:35.60 (1:43.61)  6:14.99 (1:39.40)
  6   219 Harkins, Nicolene   10 Hillsborough         7:10.33    6:15.00  
      1:08.34 (1:08.34)  2:49.57 (1:41.23)  4:31.40 (1:41.84)  6:15.00 (1:43.60)
  7   426 Richards, Brooke    10 Hunterdon Li         6:10.00    6:19.83  
      1:09.42 (1:09.42)  2:53.32 (1:43.90)  4:38.97 (1:45.66)  6:19.83 (1:40.87)
  8   265 Beard, Emilia       10 Hunterdon Ha         6:09.00    6:31.83  
      1:08.05 (1:08.05)     1:11.97 (3.92)  2:57.06 (1:45.10)  4:45.09 (1:48.03)
      6:31.83 (1:46.74)
 
Girls 11-12 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   481 Granrath, Abigail   12 Westfield Fl         5:34.29    5:39.64  
      1:02.53 (1:02.53)  2:38.16 (1:35.63)  4:13.78 (1:35.63)  5:39.64 (1:25.86)
  2   542 Sieczka, Lily       12 Wolfpack             5:54.00    5:52.06  
      1:08.29 (1:08.29)  2:44.74 (1:36.46)  4:21.12 (1:36.38)  5:52.06 (1:30.94)
  3   522 Golub, Hannah       12 Wolfpack                        6:01.87  
      1:04.87 (1:04.87)  2:41.70 (1:36.84)  4:21.98 (1:40.28)  6:01.87 (1:39.89)
  4   529 Mersereau, Brooke   12 Wolfpack             5:59.00    6:03.13  
      1:08.50 (1:08.50)  2:48.06 (1:39.57)  4:30.93 (1:42.87)  6:03.13 (1:32.21)
  5   537 San Antonio, Emma   11 Wolfpack             5:59.00    6:10.42  
      1:08.11 (1:08.11)  2:47.82 (1:39.72)  4:37.58 (1:49.76)  6:10.42 (1:32.84)
  6   327 Brennan, Kerrigan   12 Hunterdon Li         6:16.00    6:13.53  
      1:08.76 (1:08.76)  2:51.78 (1:43.02)  4:39.73 (1:47.96)  6:13.53 (1:33.80)
  7   525 Lorne, Landry       12 Wolfpack             6:00.00    6:20.12  
      1:12.21 (1:12.21)  2:55.94 (1:43.74)  4:41.49 (1:45.55)  6:20.12 (1:38.64)
  8   544 Wichtendahl, Julie  12 Wolfpack             6:05.00    6:26.68  
      1:13.24 (1:13.24)  2:57.15 (1:43.91)  4:49.22 (1:52.07)  6:26.68 (1:37.47)
  9   368 Jones, Allie        11 Hunterdon Li         6:22.00    6:32.53  
      1:12.61 (1:12.61)  3:01.06 (1:48.45)  4:51.63 (1:50.58)  6:32.53 (1:40.90)
 10   229 Marley, Kylie       11 Hillsborough         6:40.00    6:33.98  
      1:08.33 (1:08.33)  2:55.58 (1:47.25)  4:49.02 (1:53.45)  6:33.98 (1:44.97)
 11   297 Medea, Gabby        11 Hunterdon Ha         6:55.00    6:45.63  
      1:11.95 (1:11.95)  3:00.65 (1:48.71)  4:52.21 (1:51.56)  6:45.63 (1:53.43)
 12   412 Parker, Gwyneth     11 Hunterdon Li                    7:04.87  
      1:15.17 (1:15.17)  3:11.21 (1:56.05)  5:09.43 (1:58.22)  7:04.87 (1:55.44)
 13   433 Sampson, Maggie     11 Hunterdon Li         7:00.00    7:30.91  
      1:17.22 (1:17.22)  3:24.26 (2:07.04)  5:29.77 (2:05.52)  7:30.91 (2:01.15)
 14   233 O'Sullivan, Cait    11 Hillsborough                    8:25.59  
      1:39.30 (1:39.30)  4:00.10 (2:20.81)  6:19.39 (2:19.30)  8:25.59 (2:06.20)
 
Girls 13-15 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   451 Vanasse, Nicole     14 Hunterdon Li         5:06.00    5:09.80  
          58.30 (58.30)  2:21.41 (1:23.11)  3:47.49 (1:26.09)  5:09.80 (1:22.32)
  2   370 Kehler, Samantha    14 Hunterdon Li         5:17.00    5:22.79  
          59.65 (59.65)  2:26.89 (1:27.25)  3:56.50 (1:29.61)  5:22.79 (1:26.29)
  3   376 Kurtz, Laurel       13 Hunterdon Li         5:23.00    5:34.88  
      1:00.93 (1:00.93)  2:31.47 (1:30.54)  4:05.14 (1:33.68)  5:34.88 (1:29.74)
  4   479 Gaudin, Lauren      14 Westfield Fl         5:40.00    5:41.22  
      1:01.65 (1:01.65)  2:33.29 (1:31.64)  4:09.98 (1:36.70)  5:41.22 (1:31.24)
  5   422 Reich, Zoe          14 Hunterdon Li         5:34.00    5:55.54  
      1:10.26 (1:10.26)  2:47.00 (1:36.74)  4:23.23 (1:36.23)  5:55.54 (1:32.31)
  6   225 Krempasky, Morgan   14 Hillsborough         6:15.00    6:02.40  
      1:05.47 (1:05.47)  2:41.75 (1:36.29)  4:23.58 (1:41.83)  6:02.40 (1:38.83)
  7   252 Van Pelt, Kathryn   15 Hillsborough         5:58.00    6:19.14  
      1:08.17 (1:08.17)  2:52.08 (1:43.92)  4:39.14 (1:47.06)  6:19.14 (1:40.01)
 
Girls 11-12 80 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   472 Bonn, Alexandra     11 Westfield Fl           15.30      14.74   3 
  2   295 Kinsky, Lindsay     12 Hunterdon Ha                      17.53   2 
  3   278 Copeland, Eden      11 Hunterdon Ha           17.14      17.81   3 
  4   320 Baumgarten, Andrea  12 Hunterdon Li                      18.07   2 
  5   231 Mizrachy, Jana      12 Hillsborough                      18.32   2 
  6   397 McSweeney, Kylie    12 Hunterdon Li           17.49      18.33   3 
  7   458 Wilton, Samantha    11 Hunterdon Li                      18.53   3 
  8   488 Kologi, Madison     12 Westfield Fl                      18.71   3 
  9   403 Moore, Alessandra   12 Hunterdon Li                      18.83   1 
 10   366 Howard, Kaelin      11 Hunterdon Li                      18.86   2 
 11   456 Walker, Imani       12 Hunterdon Li                      19.01   1 
 
Girls 13-15 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   356 Gurak, Cheyenne     15 Hunterdon Li           16.75      16.68   3 
  2   454 Villani, Sydney     14 Hunterdon Li           15.15      16.72   3 
  3   227 Leitz, Lara         15 Hillsborough                      17.27   2 
  4   476 Csorba, Julia       14 Westfield Fl                      17.76   2 
  5   417 Quental, Cecelia    14 Hunterdon Li                      17.98   1 
  6   382 Letko, Fiona        14 Hunterdon Li           15.20      18.23   3 
  7   212 Fitzpatrick, Kaili  15 Hillsborough                      19.96   3 
  8   236 Parlato, Kayla      14 Hillsborough           20.00      20.18   3 
  9   474 Ceraso, Lily        13 Westfield Fl                      20.79   2 
 10   443 Tanelli, Ava        14 Hunterdon Li                      21.10   1 
 11   448 Treanor, Bridget    13 Hunterdon Li                      21.34   2 
 12   329 Button, Marissa     13 Hunterdon Li                      21.36   2 
 13   348 Franklin, Jessica   14 Hunterdon Li                      23.05   1 
 14   252 Van Pelt, Kathryn   15 Hillsborough           21.00      24.27   3 
 
Girls 11-12 High Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   375 Kumar, Rhythm       12 Hunterdon Li                    3-08.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 
        O    O   XO    O  XXX 
  2   472 Bonn, Alexandra     11 Westfield Fl           1.07m    3-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 
        O    O    O  XXX 
  3   373 Krutyholowa, Alexa  12 Hunterdon Li                   J3-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 
        O    O   XO  XXX 
  4   403 Moore, Alessandra   12 Hunterdon Li                    3-04.00  
     3-02 3-04 3-06 
       XO    O  XXX 
  5   388 Magron, Amelia      11 Hunterdon Li                   J3-04.00  
     3-02 3-04 3-06 
        O   XO  XXX 
 
Girls 13-15 High Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   356 Gurak, Cheyenne     15 Hunterdon Li           1.37m    4-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    P    P    P    P    O    O    O    O  XXX 
  2   382 Letko, Fiona        14 Hunterdon Li                    4-04.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    P    P    P    P    O    O  XXO  XXX 
  3   370 Kehler, Samantha    14 Hunterdon Li           1.37m    4-02.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        P    P    P    P    P    O    O 
  4   329 Button, Marissa     13 Hunterdon Li           1.27m   J4-02.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        P    P    O    O    O   XO   XO  XXX 
  5   417 Quental, Cecelia    14 Hunterdon Li                    4-00.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        P    P    P    P    O    O  XXX 
  6   448 Treanor, Bridget    13 Hunterdon Li                   J4-00.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  7   337 Cox, Taylor         13 Hunterdon Li                    3-10.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O    O    O    O  XXX 
  7   284 El-zahr, Sophia     15 Hunterdon Ha           1.22m    3-10.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 
        P    P    O    O    O  XXX 
  9   350 French, Tara        14 Hunterdon Li           1.22m    3-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 
        P    P    O  XXX 
 
Girls 9-10 Long Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   494 Muir, Emma           9 Westfield Fl        11-02.25   11-08.00  
      9-06.50  10-01.50  11-08            
  2   318 Alamia, Lea         10 Hunterdon Li        10-00.25   10-04.00  
      10-04  10-04  9-09           
  3   279 Cusack, Fiona       10 Hunterdon Ha         9-02.00    9-02.25  
      8-08  9-02.25  9-01          
  4   339 Dawson, Kylie       10 Hunterdon Li         8-04.00    9-00.50  
      9-00.50  FOUL  8-07           
  5   498 Romero, Bianca      10 Westfield Fl                    9-00.00  
      9-00  8-03  FOUL          
  6   268 Begosh, Sarah       10 Hunterdon Ha                    8-05.50  
      6-00.50  6-02.50  8-05.50           
  7   386 Loss, Alyssa        10 Hunterdon Li                    7-08.00  
      FOUL  7-08  7-07           
  8   424 Revill, Alexa       10 Hunterdon Li                    7-07.75  
      FOUL  7-07.75  FOUL            
  9   315 Zajac, Eva          10 Hunterdon Ha                    7-05.75  
      5-04  7-05  7-05.75           
 10   502 Scouloukas, Dalila   9 Westfield Fl                    7-02.50  
      7-02.50  6-06.50  7-02.50           
 11   239 Patel, Nyssa        10 Hillsborough                    7-01.00  
      6-04  6-03.75  7-01           
 12   238 Patel, Krisha       10 Hillsborough                    6-09.00  
      6-06.50  6-00.50  6-09           
 --   240 Prendergast, Miria  10 Hillsborough                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL            
 
Girls 11-12 Long Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   472 Bonn, Alexandra     11 Westfield Fl        13-06.00   12-10.50  
      12-05.50  12-10  12-10.50           
  2   430 Rush, Emily         11 Hunterdon Li        12-03.00   12-04.75  
      10-08  11-10.50  12-04.75           
  3   504 Skultety, Julia     12 Westfield Fl        12-07.25   12-02.00  
      12-02  11-02.50  11-11.75           
  4   429 Rooney, Caitlin     11 Hunterdon Li        11-08.25   11-10.50  
      11-04.50  11-04.75  11-10.50           
  5   377 LaFevre, Felice     12 Hunterdon Li        12-06.00   11-10.25  
      11-10.25  5-03  FOUL           
  6   481 Granrath, Abigail   12 Westfield Fl        11-03.50   11-07.00  
      11-03  11-00.25  11-07           
  7   235 O'Sullivan, Maeve   12 Hillsborough                   10-10.00  
      10-10  10-06  10-03         
  7   397 McSweeney, Kylie    12 Hunterdon Li        11-00.00   10-10.00  
      10-10  10-06  10-09.50           
  9   228 Mantegna, Sophie    11 Hillsborough                   10-09.75  
      10-02  10-09.75  10-02.50           
 10   202 Alexander, Jenna    11 Hillsborough                   10-08.50  
      10-01.50  9-09  10-08.50           
 11   478 Flagg, Claire       11 Westfield Fl         9-08.50   10-07.75  
      9-10.50  9-11  10-07.75           
 12   326 Booth, Mia          12 Hunterdon Li                   10-01.50  
      9-05.75  9-03  10-01.50           
 13   384 Liepins, Livija     11 Hunterdon Li                   10-00.75  
      9-08  9-04.50  10-00.75           
 14   412 Parker, Gwyneth     11 Hunterdon Li         9-06.25    9-10.00  
      9-10  9-07  9-05           
 15   217 Griggs, Chloe       11 Hillsborough                    9-09.50  
      9-08.75  9-09.50  9-07.25           
 16   365 Holder, Jodi        12 Hunterdon Li                    9-08.00  
      9-08     8-03.50           
 17   249 Tuller, Shealyn     11 Hillsborough                    9-07.00  
      8-10.25  9-00  9-07           
 18   359 Hand, Riley         11 Hunterdon Li                    9-03.75  
      9-03.75  8-09  8-02.50           
 19   387 Lynn, Callie        11 Hunterdon Li                    9-03.00  
      9-03  8-09.50               
 20   456 Walker, Imani       12 Hunterdon Li                    8-10.00  
      8-10    x             
 21   372 Kreitner, Audrey    11 Hunterdon Li                    8-09.25  
      8-06.50  8-09.25               
 22   300 Rambo, Abigail      11 Hunterdon Ha         7-07.00    8-06.75  
      7-11  7-11  8-06.75           
 23   416 Pratt, Maddie       12 Hunterdon Li                    7-06.00  
      7-06  5-09.50  5-06.50          
 24   401 Miller, Alexa       11 Hunterdon Li         8-08.00    7-05.00  
      FOUL  FOUL  7-05            
 --   347 Fiore, Charlotte    11 Hunterdon Li         8-07.25       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL            
 
Girls 13-15 Long Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   356 Gurak, Cheyenne     15 Hunterdon Li           4.83m   16-03.50  
      15-01.25  16-01  16-03.50           
  2   382 Letko, Fiona        14 Hunterdon Li                   15-03.75  
      14-09  15-03.75  FOUL            
  3   212 Fitzpatrick, Kaili  15 Hillsborough                   14-05.25  
      14-05.25  14-04  FOUL         
  4   316 Adamy, Devon        13 Hunterdon Li           4.27m   13-10.00  
      13-10  12-11  FOUL           
  5   474 Ceraso, Lily        13 Westfield Fl           3.63m   13-08.50  
      12-09  12-05.50  13-08.50          
  6   251 Urm, Rebecca        14 Hillsborough           3.35m   13-03.75  
      12-03  12-09  13-03.75           
  7   349 Franklin, Maya      14 Hunterdon Li                   12-07.00  
      12-07  FOUL  FOUL           
  8   399 miceli, danielle    13 Hunterdon Li           3.66m   12-05.00  
      10-01.25  12-05  11-11          
  9   248 Thompson, Adrianna  14 Hillsborough                   12-02.00  
      10-09.50  11-08.50  12-02           
 10   419 Reed, Bella         14 Hunterdon Li                   12-01.50  
      FOUL  FOUL  12-01.50           
 11   201 Agarwal, Neev       13 Hillsborough           3.51m   11-10.75  
      11-09.75  11-10.75  11-10.25           
 12   332 Chauvette, Abigail  13 Hunterdon Li                   11-10.00  
      11-10  10-10  11-09.50           
 13   242 Rooyakkers, Demitr  15 Hillsborough                   11-04.50  
      11-04.50  11-02.75  11-01.50           
 14   550 Meistrell, Kayla       Hunterdon Ha                   11-02.75  
      10-03.50  11-02.75  10-11           
 15   296 Kucharski, Lucy     14 Hunterdon Ha           3.51m   11-00.25  
      11-00.25  10-10.75  9-09          
 16   312 Trumpy, Grace       13 Hunterdon Ha                   10-11.00  
      10-01.50  9-02.25  10-11           
 17   348 Franklin, Jessica   14 Hunterdon Li                   10-06.00  
      9-04  10-06  10-05.50           
 18   234 O'Sullivan, Grace   15 Hillsborough                   10-04.25  
      10-04.25  FOUL  8-10.25          
 19   442 Sun, Sophie         13 Hunterdon Li                   10-04.00  
      10-04  10-02  10-03           
 20   435 Shannon, Cassidy    13 Hunterdon Li           3.66m   10-01.50  
      9-07.50  10-01.50  FOUL          
 21   411 Pardo, Hayley       13 Hunterdon Li                    9-05.00  
      9-05  FOUL  9-02           
 
Girls 11-12 Shot Put
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   396 McSweeney, Janie    12 Hunterdon Li        20-00.25   23-02.00  
      22-00.50  22-01  23-02           
  2   365 Holder, Jodi        12 Hunterdon Li                   19-00.00  
      17-06  19-00  18-11.50           
  3   300 Rambo, Abigail      11 Hunterdon Ha        16-02.25   17-07.50  
      15-07  15-04.50  17-07.50           
  4   407 Muller, Samantha    11 Hunterdon Li                   16-01.50  
      FOUL  14-11  16-01.50           
 --   371 Kirkpatrick, Madis  11 Hunterdon Li        18-00.25       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL          
 
Girls 13-15 Shot Put
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   382 Letko, Fiona        14 Hunterdon Li                   33-01.50  
      33-01.50  29-01  FOUL           
  2   417 Quental, Cecelia    14 Hunterdon Li           9.70m   31-05.50  
      31-05  31-05.50  29-09.50           
  3   356 Gurak, Cheyenne     15 Hunterdon Li           9.14m   30-07.00  
      29-00  29-08.50  30-07           
  4   243 Salvacion, Sydney   14 Hillsborough                   29-06.50  
      26-02  28-01.50  29-06.50           
  5   454 Villani, Sydney     14 Hunterdon Li           8.51m   28-00.00  
      25-08.50  27-08.50  28-00           
  6   348 Franklin, Jessica   14 Hunterdon Li                   26-07.00  
      26-07  23-08  24-11           
  7   307 Strange, Elizabeth  14 Hunterdon Ha           7.62m   25-10.50  
      25-08  25-03  25-10.50           
  8   346 Faust, Christina    14 Hunterdon Li           7.52m   25-03.00  
      25-03  24-06.50  24-03           
  9   234 O'Sullivan, Grace   15 Hillsborough                   22-10.50  
      20-03  19-00  22-10.50           
 
Girls 9-10 Javelin Throw Mini
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   494 Muir, Emma           9 Westfield Fl          15.24m      50-04  
      46-00  50-04  46-10           
  2   260 Avallone, Cassie    10 Hunterdon Ha          13.06m      47-04  
      47-04  37-05  33-11           
  3   360 Hannon, Reese       10 Hunterdon Li          12.80m      47-02  
      39-03  47-02  29-11          
  4   279 Cusack, Fiona       10 Hunterdon Ha                      33-08  
      27-11  33-08  26-09            
  5   386 Loss, Alyssa        10 Hunterdon Li                   25-01.50  
      25-01.50  23-10  23-10.50           
  6   473 Bonn, Madeline       8 Westfield Fl                      24-01  
      24-01  23-00  23-03           
  7   498 Romero, Bianca      10 Westfield Fl                      22-06  
      22-06  20-03  18-09           
  8   502 Scouloukas, Dalila   9 Westfield Fl                   21-10.50  
      16-08  21-10.50  18-03.50          
  9   497 Ray, Alexis          9 Westfield Fl           7.14m      18-02  
      15-05  17-06  18-02           
 10   549 Sieber, Sheridan     9 Hunterdon Li                      14-03  
      14-03  FOUL  10-04           
 
Girls 11-12 Javelin Throw Mini
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   396 McSweeney, Janie    12 Hunterdon Li          16.13m      55-07  
      55-07  FOUL  37-07         
  2   365 Holder, Jodi        12 Hunterdon Li                      54-04  
      54-04  53-11  50-08         
  3   231 Mizrachy, Jana      12 Hillsborough                      53-08  
      53-08  38-06  50-10         
  4   297 Medea, Gabby        11 Hunterdon Ha          14.66m      52-07  
      52-07  35-10  47-07         
  5   233 O'Sullivan, Cait    11 Hillsborough                      50-04  
      25-01  50-04  38-07         
  6   461 Yager, Shelby       11 Hunterdon Li          11.58m      47-06  
      47-06  44-02  38-03           
  7   371 Kirkpatrick, Madis  11 Hunterdon Li          14.94m      43-07  
      43-07  40-10  41-07          
  8   292 Jowaiszas, Madelin  12 Hunterdon Ha                      35-08  
      35-08  30-09  30-05         
  9   322 Belica, Erin        12 Hunterdon Li                      35-07  
      35-07  34-05  32-11         
 10   372 Kreitner, Audrey    11 Hunterdon Li                      34-01  
      34-01  27-09  25-06         
 11   394 Matta, Anokhi       12 Hunterdon Li                      32-10  
      32-10  31-02  31-09           
 12   387 Lynn, Callie        11 Hunterdon Li                      31-03  
      31-03  30-08  27-06           
 13   327 Brennan, Kerrigan   12 Hunterdon Li           8.81m   31-02.50  
      31-02.50  28-06.50  27-04         
 14   223 Kirby, Jacquilin    12 Hillsborough                      24-06  
      17-11  24-06  24-00           
 
Girls 13-15 Javelin Throw Turbo
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   417 Quental, Cecelia    14 Hunterdon Li                      63-05  
      60-01  49-06  63-05           
  2   210 Dorrler, Melissa    13 Hillsborough                      57-11  
      51-01  53-05  57-11           
  3   227 Leitz, Lara         15 Hillsborough                      55-03  
      55-03  38-01  48-07           
  4   243 Salvacion, Sydney   14 Hillsborough                      54-02  
      54-02  52-08  49-03           
  5   209 Diaz, Isabel        14 Hillsborough                      53-07  
      49-03  53-07  50-07          
  6   440 Sujet, Carol Mei    13 Hunterdon Li                      47-07  
      FOUL  38-04  47-07           
  7   252 Van Pelt, Kathryn   15 Hillsborough          14.33m      44-06  
      37-02  34-04  44-06           
  8   346 Faust, Christina    14 Hunterdon Li          15.24m      43-01  
      34-07  43-01  29-11           
  9   400 miceli, rebecca     13 Hunterdon Li          15.39m      37-03  
      37-03  34-04  36-03           
 10   307 Strange, Elizabeth  14 Hunterdon Ha          13.72m      35-00  
      34-08  35-00  30-07           
 11   312 Trumpy, Grace       13 Hunterdon Ha                      30-10  
      29-02  28-00  30-10           
 
Girls 9-10 1500 Meter Race Walk
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   485 Koizumi, Elizabeth  10 Westfield Fl        10:30.80   10:35.31  
 
Girls 13-15 1500 Meter Race Walk
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   324 Blake, Caira        14 Hunterdon Li                   12:17.31  
 
Boys 8&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   208 Daniels, Taylor      8 Hillsborough                      15.86   2 
  2   287 Hanley, Zeke         8 Hunterdon Ha           16.00      16.54   1 
  3   311 Tiffany, Tristan     8 Hunterdon Ha           16.20      17.23   1 
  4   250 Ughetta, Mason       8 Hillsborough                      18.38   1 
  5   256 Zuckerman, Nathan    7 Hillsborough                      18.78   2 
  6   538 SanAntonio, Camero   8 Wolfpack               18.00      18.95   2 
  7   546 Sanchez, Matthew     8 Westfield Fl                      19.93   1 
  8   206 Cooper, Leo          8 Hillsborough                      20.32   1 
  9   547 Liepins, Kalvis      7 Hunterdon Li                      20.70   2 
 10   536 Robertson, Ethan     7 Wolfpack               20.00      22.40   2 
 
Boys 9-10 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   286 Hanley, Elias       10 Hunterdon Ha           13.50      15.47q  2 
  2   509 Waibel, Owen        10 Westfield Fl                      15.54q  2 
  3   500 Sanchez, David      10 Westfield Fl           15.71      15.95q  1 
  4   215 Gaspar, Matthew     10 Hillsborough                      16.05q  1 
  5   293 Jowaiszas, Waylon   10 Hunterdon Ha                      17.08q  1 
  6   304 Slomczewski, Luca   10 Hunterdon Ha                      17.29q  2 
  7   466 Devine, Gavin       10 Ridge Harrie           16.00      17.34   1 
  8   257 Zuckerman, Wesley   10 Hillsborough                      17.72   1 
  9   277 Ciculya, Kyle       10 Hunterdon Ha                      17.74   2 
 10   383 Letko, Gabriel      10 Hunterdon Li                      18.23   2 
 
Boys 9-10 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   286 Hanley, Elias       10 Hunterdon Ha           15.47      15.62  
  2   500 Sanchez, David      10 Westfield Fl           15.95      15.82  
  3   509 Waibel, Owen        10 Westfield Fl           15.54      16.08  
  4   215 Gaspar, Matthew     10 Hillsborough           16.05      16.13  
  5   304 Slomczewski, Luca   10 Hunterdon Ha           17.29      17.24  
  6   293 Jowaiszas, Waylon   10 Hunterdon Ha           17.08      17.28  
 
Boys 11-12 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   262 Avallone, Matt      12 Hunterdon Ha           12.60      14.71q  3 
  2   325 Blake, Chazz        12 Hunterdon Li           14.10      15.08q  2 
  3   333 Chauvette, Kyle     11 Hunterdon Li                      15.31q  3 
  4   452 VanderGheynst, Gri  12 Hunterdon Li           15.20      15.36q  1 
  5   439 stivala, salvatore  11 Hunterdon Li                      15.61q  1 
  6   308 Strange, Michael    11 Hunterdon Ha           16.60      15.96q  2 
  7   310 Tatoris, Dylan      11 Hunterdon Ha           14.33      16.04   1 
  8   237 Patel, Ayush        12 Hillsborough                      16.42   3 
  9   203 Alexander, Jonatha  11 Hillsborough                      16.77   2 
 10   501 Sanford, Christian  11 Westfield Fl                      16.90   1 
 11   393 Maszczak, Peter     12 Hunterdon Li                      16.94   1 
 12   207 Cooper, Max         12 Hillsborough           18.00      17.17   3 
 13   480 Geitner, John       11 Westfield Fl           19.15      17.86   2 
 14   404 Morgan, Cameron     12 Hunterdon Li           17.61      18.10   3 
 15   354 Gregory, Christoph  12 Hunterdon Li                      18.64   3 
 16   355 Grygon, Cooper      11 Hunterdon Li                      19.58   2 
 
Boys 11-12 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   325 Blake, Chazz        12 Hunterdon Li           15.08      14.79  
  2   262 Avallone, Matt      12 Hunterdon Ha           14.71      14.85  
  3   333 Chauvette, Kyle     11 Hunterdon Li           15.31      15.40  
  4   452 VanderGheynst, Gri  12 Hunterdon Li           15.36      15.45  
  5   439 stivala, salvatore  11 Hunterdon Li           15.61      15.46  
  6   308 Strange, Michael    11 Hunterdon Ha           15.96      16.15  
 
Boys 13-15 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   341 Desiderio, Cookie   14 Hunterdon Li           12.50      13.48q  3 
  2   345 Ezema, William      15 Hunterdon Li           11.98      13.62q  4 
  3   484 Jelmert, Bradley    15 Westfield Fl           13.50      13.70q  1 
  4   524 Kim, Noah           13 Wolfpack               13.80      13.71q  3 
  5   510 Worobetz, Tyree     15 Westfield Fl           13.20      13.76q  2 
  6   545 Woods, Brandon      14 Wolfpack               13.90      13.86q  4 
  7   431 Rush, Eric          13 Hunterdon Li           13.76      14.00   1 
  8   517 Cadmus, Christian   14 Wolfpack               14.00      14.17   3 
  9   285 Grieco, Quinn       14 Hunterdon Ha                      14.20   4 
 10   389 Martin, Justin      14 Hunterdon Li           13.77      14.56   2 
 11   531 Micca, Christopher  13 Wolfpack               14.00      15.05   2 
 12   362 Herman, Jack        13 Hunterdon Li           16.19      15.29   2 
 13   282 Dispenza, Sam       13 Hunterdon Ha           15.09      15.63   1 
 14   258 Aronow, Bryan       15 Hunterdon Ha                      15.91   3 
 15   253 Voronin, Philip     13 Hillsborough                      17.41   4 
 16   269 Blazovic, Shane     15 Hunterdon Ha                      17.73   1 
 
Boys 13-15 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   341 Desiderio, Cookie   14 Hunterdon Li           13.48      13.51  
  2   484 Jelmert, Bradley    15 Westfield Fl           13.70      13.56  
  3   524 Kim, Noah           13 Wolfpack               13.71      13.58  
  4   510 Worobetz, Tyree     15 Westfield Fl           13.76      13.67  
  5   545 Woods, Brandon      14 Wolfpack               13.86      15.42  
 
Boys 9-10 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   215 Gaspar, Matthew     10 Hillsborough                      32.17   1 
  2   286 Hanley, Elias       10 Hunterdon Ha           32.00      32.53   2 
  3   500 Sanchez, David      10 Westfield Fl           33.02      33.49   2 
  4   280 Desire, Dominick    10 Hunterdon Ha                      34.19   1 
  5   221 Hodorowski, Matthe  10 Hillsborough           33.00      34.46   2 
  6   214 Gargiule, Austin    10 Hillsborough                      41.10   1 
 
Boys 11-12 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   262 Avallone, Matt      12 Hunterdon Ha           29.00      30.67   3 
  2   325 Blake, Chazz        12 Hunterdon Li           30.50      30.81   3 
  3   309 Strange, Richard    12 Hunterdon Ha           30.00      31.88   3 
  4   439 stivala, salvatore  11 Hunterdon Li                      32.95   2 
  5   237 Patel, Ayush        12 Hillsborough                      33.97   2 
  6   276 Chlebowski, Xavier  12 Hunterdon Ha                      34.32   2 
  7   313 Tuvey, Aidan        11 Hunterdon Ha                      34.95   2 
  8   501 Sanford, Christian  11 Westfield Fl                      35.94   1 
  9   351 Galioto, Joseph     11 Hunterdon Li                      37.09   2 
 10   480 Geitner, John       11 Westfield Fl           37.50      37.93   3 
 11   404 Morgan, Cameron     12 Hunterdon Li           38.90      37.98   3 
 12   355 Grygon, Cooper      11 Hunterdon Li                      40.40   1 
 
Boys 13-15 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   345 Ezema, William      15 Hunterdon Li           24.80      25.20   4 
  2   464 Harvey, Dandre      15 New Horizon            24.60      25.42   4 
  3   402 Minor, Owen         15 Hunterdon Li           25.41      25.88   4 
  4   510 Worobetz, Tyree     15 Westfield Fl           27.90      27.31   3 
  5   465 Mejia, Jailor       15 New Horizon            26.80      28.18   4 
  6   524 Kim, Noah           13 Wolfpack               27.00      28.21   3 
  7   431 Rush, Eric          13 Hunterdon Li           28.90      28.25   3 
  8   534 Riser, Narai        13 Wolfpack                          28.34   3 
  9   545 Woods, Brandon      14 Wolfpack               27.00      28.42   3 
 10   285 Grieco, Quinn       14 Hunterdon Ha                      29.32   2 
 11   380 Leopold, Evan       14 Hunterdon Li           29.00      29.88   2 
 12   244 Stevens, Reilly     13 Hillsborough           26.90      30.98   4 
 13   338 Coyne, Avery        13 Hunterdon Li                      33.25   2 
 14   289 Housedorf, Robert   13 Hunterdon Ha                      34.45   1 
 15   253 Voronin, Philip     13 Hillsborough                      36.18   1 
 
Boys 9-10 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   221 Hodorowski, Matthe  10 Hillsborough         1:15.00    1:20.12   2 
  2   509 Waibel, Owen        10 Westfield Fl                    1:20.89   2 
  3   391 Masiello, Henry     10 Hunterdon Li         1:25.41    1:26.39   2 
  4   314 Young, Carson        9 Hunterdon Ha         1:33.00    1:34.42   2 
  5   493 McKeon, Aidan        9 Westfield Fl                    1:36.18   2 
 
Boys 11-12 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   453 Vega, Jake          12 Hunterdon Li                    1:14.03   1 
  2   309 Strange, Richard    12 Hunterdon Ha         1:05.00    1:15.26   3 
  3   261 Avallone, Joey      12 Hunterdon Ha         1:12.00    1:16.06   3 
  4   446 Thompson, TJ        11 Hunterdon Li                    1:16.41   1 
  5   342 DiLanno, Matthew    12 Hunterdon Li                    1:16.80   2 
  6   313 Tuvey, Aidan        11 Hunterdon Ha         1:18.00    1:17.25   3 
  7   381 Leopold, William    12 Hunterdon Li         1:19.00    1:17.67   3 
  8   352 Galioto, Paul       11 Hunterdon Li         1:19.00    1:17.91   3 
  9   379 Leopold, Darren     12 Hunterdon Li         1:16.00    1:18.28   3 
 10   452 VanderGheynst, Gri  12 Hunterdon Li         1:19.00    1:19.60   2 
 11   385 Lisa, Charles       11 Hunterdon Li         1:30.00    1:27.30   2 
 12   441 Sun, Benjamin       11 Hunterdon Li                    1:31.25   1 
 13   404 Morgan, Cameron     12 Hunterdon Li         1:28.83    1:32.40   2 
 
Boys 13-15 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   423 Reid, Kristof       14 Hunterdon Li           54.00      55.49   4 
  2   427 Richards, Gavin     14 Hunterdon Li         1:00.00      56.33   4 
  3   464 Harvey, Dandre      15 New Horizon            55.00      58.42   4 
  4   406 Motovidlak, Zachar  15 Hunterdon Li           57.55      59.62   4 
  5   402 Minor, Owen         15 Hunterdon Li           58.50    1:01.02   4 
  6   510 Worobetz, Tyree     15 Westfield Fl         1:01.47    1:01.07   3 
  7   462 Alhudais, Salah     15 New Horizon            59.00    1:03.14   4 
  8   517 Cadmus, Christian   14 Wolfpack             1:03.00    1:03.17   3 
  9   511 Aranas, Alexander   14 Wolfpack             1:03.00    1:03.76   3 
 10   244 Stevens, Reilly     13 Hillsborough         1:01.00    1:04.47   3 
 11   465 Mejia, Jailor       15 New Horizon          1:02.00    1:05.51   3 
 12   475 Chen, Thomas        13 Westfield Fl         1:05.00    1:05.75   2 
 13   224 Klein, Kevin        15 Hillsborough                    1:07.96   1 
 14   457 Walton, Bradley     14 Hunterdon Li                    1:10.15   1 
 15   531 Micca, Christopher  13 Wolfpack             1:08.00    1:10.61   2 
 16   220 Harkins, Tj         15 Hillsborough         1:17.33    1:13.77   2 
 17   338 Coyne, Avery        13 Hunterdon Li                    1:19.59   1 
 18   519 Choudhuri, Niloy    13 Wolfpack                        1:23.19   2 
 
Boys 9-10 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   492 Mason, Eamon        10 Westfield Fl         2:44.90    2:43.68   2 
      1:17.27 (1:17.27)  2:43.68 (1:26.42)
  2   508 Vilarin, Andrew     10 Westfield Fl         2:55.00    2:54.39   2 
      1:22.10 (1:22.10)  2:54.39 (1:32.30)
  3   415 Plumpton, Andrew    10 Hunterdon Li                    3:05.11   1 
      1:34.90 (1:34.90)  3:05.11 (1:30.22)
  4   271 Carey, Joshua        9 Hunterdon Ha         3:07.00    3:08.21   2 
      1:30.98 (1:30.98)  3:08.21 (1:37.23)
  5   543 Simon, Cole         10 Wolfpack             3:20.00    3:08.61   1 
      1:30.38 (1:30.38)  3:08.61 (1:38.23)
  6   405 Morrow, Jamison     10 Hunterdon Li         3:06.00    3:11.06   2 
      1:32.61 (1:32.61)  3:11.06 (1:38.46)
  7   468 Devine, Michael      9 Ridge Harrie         3:15.00    3:11.28   2 
      1:33.96 (1:33.96)  3:11.28 (1:37.32)
  8   460 Wysocki, Shane      10 Hunterdon Li                    3:12.01   1 
      1:35.75 (1:35.75)  3:12.01 (1:36.26)
  9   466 Devine, Gavin       10 Ridge Harrie         3:15.00    3:14.73   2 
      1:35.00 (1:35.00)  3:14.73 (1:39.73)
 10   490 Liss, Jacob          9 Westfield Fl                    3:15.60   1 
      1:32.90 (1:32.90)  3:15.60 (1:42.70)
 11   493 McKeon, Aidan        9 Westfield Fl         3:18.10    3:16.74   2 
      1:35.71 (1:35.71)  3:16.74 (1:41.03)
 12   273 Cassavell, Robby     9 Hunterdon Ha         3:45.00    3:17.98   1 
      1:35.95 (1:35.95)  3:17.98 (1:42.04)
 13   516 Black, Lucas        10 Wolfpack             3:15.00    3:23.32   2 
      1:35.43 (1:35.43)  3:23.32 (1:47.89)
 14   391 Masiello, Henry     10 Hunterdon Li         3:43.00    3:28.11   1 
      1:41.09 (1:41.09)  3:28.11 (1:47.03)
 15   532 Naim, Preston        9 Wolfpack             3:25.00    3:28.71   1 
      1:40.69 (1:40.69)  3:28.71 (1:48.03)
 16   211 Drozd, Ryan          9 Hillsborough                    4:16.70   1 
      1:58.65 (1:58.65)  4:16.70 (2:18.06)
 
Boys 11-12 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   317 aguirre, Miguel     12 Hunterdon Li         2:41.00    2:39.28   2 
      1:18.85 (1:18.85)  2:39.28 (1:20.44)
  2   264 Beard, Christian    12 Hunterdon Ha         2:43.00    2:43.87   2 
      1:19.10 (1:19.10)  2:43.87 (1:24.77)
  3   342 DiLanno, Matthew    12 Hunterdon Li                    2:49.40   1 
      1:20.05 (1:20.05)  2:49.40 (1:29.35)
  4   439 stivala, salvatore  11 Hunterdon Li                    2:52.16   1 
      1:21.99 (1:21.99)  2:52.16 (1:30.17)
  5   477 David, Derek        11 Westfield Fl                    2:55.47   1 
      1:18.64 (1:18.64)  2:55.47 (1:36.83)
  6   218 Harkins, Michael    12 Hillsborough         3:07.07    3:00.56   2 
      1:28.17 (1:28.17)  3:00.56 (1:32.40)
  7   513 Barbieri, Jake      12 Wolfpack             3:15.00    3:04.58   2 
      1:28.59 (1:28.59)  3:04.58 (1:35.99)
  8   343 Donlon, Peter       12 Hunterdon Li                    3:07.56   1 
      1:26.62 (1:26.62)  3:07.56 (1:40.95)
  9   515 Black, Ian          12 Wolfpack             3:15.00    3:11.91   2 
      1:38.91 (1:38.91)  3:11.91 (1:33.00)
 10   331 Carosi, Anthony     11 Hunterdon Li         3:25.00    3:12.28   2 
      1:34.11 (1:34.11)  3:12.28 (1:38.17)
 11   385 Lisa, Charles       11 Hunterdon Li         3:25.00    3:18.15   2 
      1:32.60 (1:32.60)  3:18.15 (1:45.55)
 12   390 Masiello, Evan      12 Hunterdon Li         3:42.00    3:20.14   2 
      1:39.12 (1:39.12)  3:20.14 (1:41.02)
 13   514 Barghash, Anthony   12 Wolfpack                        3:29.84   1 
      1:39.22 (1:39.22)  3:29.84 (1:50.62)
 
Boys 13-15 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   423 Reid, Kristof       14 Hunterdon Li         2:15.00    2:07.76   3 
          58.79 (58.79)  2:07.76 (1:08.98)
  2   427 Richards, Gavin     14 Hunterdon Li         2:09.00    2:10.14   3 
      1:02.53 (1:02.53)  2:10.14 (1:07.62)
  3   548 sauerborn, william  15 Hunterdon Li                    2:18.01   3 
          58.57 (58.57)  2:18.01 (1:19.44)
  4   420 Reers, Kyle         15 Hunterdon Li         2:15.00    2:18.94   3 
      1:07.79 (1:07.79)  2:18.94 (1:11.16)
  5   406 Motovidlak, Zachar  15 Hunterdon Li         2:21.00    2:19.09   3 
      1:05.18 (1:05.18)  2:19.09 (1:13.91)
  6   511 Aranas, Alexander   14 Wolfpack             2:17.00    2:20.35   3 
      1:04.09 (1:04.09)  2:20.35 (1:16.26)
  7   517 Cadmus, Christian   14 Wolfpack             2:26.00    2:24.47   3 
      1:07.89 (1:07.89)  2:24.47 (1:16.59)
  8   506 Tierney, Kyle       14 Westfield Fl         2:32.00    2:25.73   3 
      1:05.47 (1:05.47)  2:25.73 (1:20.27)
  9   457 Walton, Bradley     14 Hunterdon Li         2:30.00    2:29.55   3 
      1:09.60 (1:09.60)  2:29.55 (1:19.95)
 10   475 Chen, Thomas        13 Westfield Fl         2:33.00    2:31.36   2 
      1:10.04 (1:10.04)  2:31.36 (1:21.32)
 11   520 Curran, Liam        13 Wolfpack             2:35.00    2:33.40   2 
      1:13.85 (1:13.85)  2:33.40 (1:19.55)
 12   220 Harkins, Tj         15 Hillsborough         2:45.33    2:33.51   2 
      1:12.18 (1:12.18)  2:33.51 (1:21.33)
 13   272 Carey, Noah         14 Hunterdon Ha         2:43.00    2:37.67   2 
      1:11.83 (1:11.83)  2:37.67 (1:25.85)
 14   263 Beard, Benjamin     14 Hunterdon Ha         2:38.00    2:39.35   2 
      1:13.15 (1:13.15)  2:39.35 (1:26.21)
 15   471 Blandon, Nicholas   14 Westfield Fl                    2:39.60   1 
      1:20.32 (1:20.32)  2:39.60 (1:19.28)
 16   380 Leopold, Evan       14 Hunterdon Li                    2:41.98   1 
      1:20.11 (1:20.11)  2:41.98 (1:21.88)
 17   491 Manning, Douglas    13 Westfield Fl                    2:44.20   1 
      1:21.87 (1:21.87)  2:44.20 (1:22.33)
 18   459 Wysocki, Aaron      13 Hunterdon Li                    2:46.35   1 
      1:20.28 (1:20.28)  2:46.35 (1:26.07)
 19   255 Yahi, Kenan         14 Hillsborough                    2:46.38   1 
      1:24.37 (1:24.37)  2:46.38 (1:22.02)
 20   378 Lavigne, Aidan      13 Hunterdon Li         2:42.00    2:51.36   2 
      1:15.40 (1:15.40)  2:51.36 (1:35.96)
 21   519 Choudhuri, Niloy    13 Wolfpack                        3:04.12   1 
      1:28.07 (1:28.07)  3:04.12 (1:36.06)
 
Boys 9-10 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   492 Mason, Eamon        10 Westfield Fl         5:26.29    5:23.31  
          57.37 (57.37)  2:27.08 (1:29.72)  3:58.07 (1:30.99)  5:23.31 (1:25.24)
  2   508 Vilarin, Andrew     10 Westfield Fl         5:45.00    5:49.92  
          59.91 (59.91)  2:37.05 (1:37.15)  4:17.56 (1:40.51)  5:49.92 (1:32.37)
  3   415 Plumpton, Andrew    10 Hunterdon Li         5:48.00    6:02.83  
      1:10.76 (1:10.76)  4:38.68 (3:27.92)  6:02.83 (1:24.16)
  4   460 Wysocki, Shane      10 Hunterdon Li                    6:05.64  
      1:08.36 (1:08.36)  2:48.31 (1:39.96)  4:33.77 (1:45.46)  6:05.64 (1:31.87)
  5   304 Slomczewski, Luca   10 Hunterdon Ha         6:03.00    6:09.10  
      1:10.46 (1:10.46)  2:53.46 (1:43.00)  4:35.37 (1:41.91)  6:09.10 (1:33.74)
  6   543 Simon, Cole         10 Wolfpack             6:29.00    6:10.35  
      1:10.97 (1:10.97)  2:53.73 (1:42.76)  4:33.59 (1:39.87)  6:10.35 (1:36.77)
  7   468 Devine, Michael      9 Ridge Harrie         6:07.00    6:28.66  
      1:12.04 (1:12.04)  2:58.01 (1:45.97)  4:44.37 (1:46.37)  6:28.66 (1:44.29)
  8   496 Ramirez, Jonathan   10 Westfield Fl                    6:31.55  
          59.43 (59.43)  2:47.90 (1:48.48)  4:44.05 (1:56.16)  6:31.55 (1:47.50)
  9   271 Carey, Joshua        9 Hunterdon Ha         6:30.00    6:32.06  
      1:11.86 (1:11.86)  2:53.61 (1:41.75)     2:58.64 (5.04)  4:47.18 (1:48.55)
      6:32.06 (1:44.88)
 10   533 Quigley, Colin      10 Wolfpack             7:00.00    6:50.72  
      1:18.19 (1:18.19)  3:14.15 (1:55.96)  5:09.99 (1:55.85)  6:50.72 (1:40.73)
 11   532 Naim, Preston        9 Wolfpack             7:00.00    6:52.61  
      1:17.20 (1:17.20)  3:10.60 (1:53.40)  5:04.66 (1:54.06)  6:52.61 (1:47.96)
 12   299 Ramarge, Matthew     9 Hunterdon Ha         7:13.00    6:53.44  
      1:18.31 (1:18.31)  3:08.90 (1:50.60)  5:04.44 (1:55.54)  6:53.44 (1:49.00)
 13   539 Schmitz, John        9 Wolfpack                        6:54.58  
      1:19.56 (1:19.56)  3:16.75 (1:57.20)  5:07.23 (1:50.49)  6:54.58 (1:47.36)
 14   516 Black, Lucas        10 Wolfpack             6:15.00    7:02.87  
      1:17.74 (1:17.74)  3:10.63 (1:52.89)     3:12.84 (2.22)  5:09.04 (1:56.20)
      7:02.87 (1:53.84)
 15   523 Kim, Brady           9 Wolfpack             7:00.00    7:09.02  
      1:16.52 (1:16.52)  3:10.63 (1:54.12)  5:07.82 (1:57.20)  7:09.02 (2:01.20)
 
Boys 11-12 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   317 aguirre, Miguel     12 Hunterdon Li         5:22.00    5:25.01  
          59.66 (59.66)  2:26.53 (1:26.88)  4:00.67 (1:34.15)  5:25.01 (1:24.34)
  2   264 Beard, Christian    12 Hunterdon Ha         5:40.00    5:43.48  
      1:03.47 (1:03.47)  2:41.45 (1:37.98)  4:17.65 (1:36.21)  5:43.48 (1:25.84)
  3   527 Marinko, Christoph  12 Wolfpack             5:45.00    5:46.25  
      1:05.68 (1:05.68)  2:42.21 (1:36.54)  4:17.90 (1:35.69)  5:46.25 (1:28.36)
  4   342 DiLanno, Matthew    12 Hunterdon Li                    5:47.58  
      1:05.53 (1:05.53)  2:41.96 (1:36.43)  4:17.82 (1:35.87)  5:47.58 (1:29.77)
  5   218 Harkins, Michael    12 Hillsborough         6:02.28    5:55.44  
      1:06.38 (1:06.38)  2:44.38 (1:38.00)  4:21.06 (1:36.68)  5:55.44 (1:34.39)
  6   369 Kearsley, David     11 Hunterdon Li         6:11.00    5:59.46  
      1:06.50 (1:06.50)  2:43.66 (1:37.16)  4:22.79 (1:39.13)  5:59.46 (1:36.68)
  7   281 Di Giovanni, Matth  11 Hunterdon Ha         6:07.00    6:16.77  
      1:07.15 (1:07.15)  2:49.73 (1:42.58)  4:39.97 (1:50.25)  6:16.77 (1:36.80)
  8   515 Black, Ian          12 Wolfpack             6:30.00    6:24.22  
      1:04.22 (1:04.22)  2:51.85 (1:47.63)  4:45.71 (1:53.87)  6:24.22 (1:38.51)
  9   477 David, Derek        11 Westfield Fl                    6:27.91  
      1:11.60 (1:11.60)  2:59.06 (1:47.47)  4:50.28 (1:51.22)  6:27.91 (1:37.64)
 10   513 Barbieri, Jake      12 Wolfpack             6:30.00    6:33.04  
      1:11.76 (1:11.76)  3:01.57 (1:49.82)  4:53.89 (1:52.33)  6:33.04 (1:39.15)
 11   331 Carosi, Anthony     11 Hunterdon Li         6:33.00    6:42.72  
      1:20.67 (1:20.67)  3:15.25 (1:54.59)  5:02.95 (1:47.70)  6:42.72 (1:39.77)
 12   390 Masiello, Evan      12 Hunterdon Li         6:41.11    6:59.50  
      1:17.63 (1:17.63)  3:12.69 (1:55.06)  5:06.87 (1:54.18)  6:59.50 (1:52.64)
 
Boys 13-15 1500 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   427 Richards, Gavin     14 Hunterdon Li         4:29.00    4:43.02   2 
          53.54 (53.54)  2:08.98 (1:15.44)  3:24.65 (1:15.68)  4:43.02 (1:18.38)
  2   420 Reers, Kyle         15 Hunterdon Li         4:49.00    4:50.21   2 
          55.64 (55.64)  2:16.31 (1:20.68)  3:37.71 (1:21.40)  4:50.21 (1:12.51)
  3   511 Aranas, Alexander   14 Wolfpack             4:48.00    4:50.58   2 
          53.74 (53.74)  2:09.74 (1:16.00)  3:30.68 (1:20.95)  4:50.58 (1:19.91)
  4   367 Ignacz, John        14 Hunterdon Li         4:55.00    4:50.77   2 
          54.48 (54.48)  2:14.99 (1:20.51)  3:37.33 (1:22.35)  4:50.77 (1:13.45)
  5   462 Alhudais, Salah     15 New Horizon          5:09.00    4:54.18   2 
          54.80 (54.80)  2:15.24 (1:20.45)  3:37.91 (1:22.67)  4:54.18 (1:16.28)
  6   457 Walton, Bradley     14 Hunterdon Li         4:50.00    4:56.00   2 
          55.05 (55.05)  2:14.97 (1:19.93)  3:37.66 (1:22.69)  4:56.00 (1:18.35)
  7   506 Tierney, Kyle       14 Westfield Fl         5:40.00    5:14.48   1 
          55.42 (55.42)  2:19.53 (1:24.11)  3:51.89 (1:32.36)  5:14.48 (1:22.59)
  8   520 Curran, Liam        13 Wolfpack             5:20.00    5:15.11   2 
          56.04 (56.04)  2:20.46 (1:24.42)  3:50.96 (1:30.51)  5:15.11 (1:24.16)
  9   220 Harkins, Tj         15 Hillsborough         5:23.21    5:19.02   2 
          55.15 (55.15)  2:22.84 (1:27.70)  3:53.21 (1:30.38)  5:19.02 (1:25.81)
 10   255 Yahi, Kenan         14 Hillsborough                    5:20.55   1 
      1:02.75 (1:02.75)  2:31.54 (1:28.80)  4:02.32 (1:30.78)  5:20.55 (1:18.24)
 11   340 Deckert, Noah       14 Hunterdon Li         5:15.00    5:25.95   2 
          57.64 (57.64)  2:29.59 (1:31.95)  4:03.97 (1:34.38)  5:25.95 (1:21.99)
 12   263 Beard, Benjamin     14 Hunterdon Ha         5:29.00    5:28.29   1 
          57.81 (57.81)  2:28.97 (1:31.16)  4:00.97 (1:32.01)  5:28.29 (1:27.32)
 13   254 Wooby, Evan         13 Hillsborough         5:31.00    5:29.76   1 
          59.56 (59.56)  2:28.48 (1:28.92)  4:01.90 (1:33.43)  5:29.76 (1:27.86)
 14   471 Blandon, Nicholas   14 Westfield Fl                    5:35.41   1 
      1:01.93 (1:01.93)  2:33.06 (1:31.13)  4:07.08 (1:34.03)  5:35.41 (1:28.34)
 15   294 Kinsky, Josh        15 Hunterdon Ha         5:52.00    5:41.22   1 
      1:00.12 (1:00.12)  2:33.69 (1:33.58)  4:10.71 (1:37.02)  5:41.22 (1:30.52)
 16   491 Manning, Douglas    13 Westfield Fl                    5:51.62   1 
      1:03.03 (1:03.03)  2:38.52 (1:35.50)  4:20.19 (1:41.67)  5:51.62 (1:31.43)
 17   230 Matthews, Christia  13 Hillsborough                    5:56.76   1 
      1:03.76 (1:03.76)  2:41.58 (1:37.83)  4:24.61 (1:43.03)  5:56.76 (1:32.16)
 18   521 Forrester, David    13 Wolfpack             7:15.00    7:12.93   1 
      1:15.91 (1:15.91)  3:18.76 (2:02.86)  5:17.66 (1:58.91)  7:12.93 (1:55.27)
 
Boys 11-12 80 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   503 Scouloukas, Damian  11 Westfield Fl           15.70      16.59   2 
  2   310 Tatoris, Dylan      11 Hunterdon Ha           16.98      16.81   2 
  2   276 Chlebowski, Xavier  12 Hunterdon Ha                      16.81   1 
  4   325 Blake, Chazz        12 Hunterdon Li                      16.97   1 
  5   261 Avallone, Joey      12 Hunterdon Ha           15.50      17.05   2 
  6   453 Vega, Jake          12 Hunterdon Li                      17.14   1 
  7   353 Gilvey, Nathan      12 Hunterdon Li                      17.98   2 
  8   393 Maszczak, Peter     12 Hunterdon Li                      18.13   2 
  9   447 Toledo, William     12 Hunterdon Li                      19.36   1 
 10   369 Kearsley, David     11 Hunterdon Li                      19.41   2 
 11   354 Gregory, Christoph  12 Hunterdon Li                      19.65   1 
 
Boys 13-15 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   420 Reers, Kyle         15 Hunterdon Li           16.30      16.71   2 
  2   341 Desiderio, Cookie   14 Hunterdon Li                      17.02   1 
  3   402 Minor, Owen         15 Hunterdon Li           14.42      17.61   2 
  4   505 Spergel, Benjamin   13 Westfield Fl           19.14      18.13   2 
  5   363 Hermann, Jack       14 Hunterdon Li           16.90      18.28   2 
  6   285 Grieco, Quinn       14 Hunterdon Ha                      18.62   1 
  7   294 Kinsky, Josh        15 Hunterdon Ha           23.00      20.50   1 
  8   283 El-Zahr, Jacob      13 Hunterdon Ha           21.00      21.41   1 
 
Boys 11-12 High Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   261 Avallone, Joey      12 Hunterdon Ha           1.22m    4-00.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        O    O    O    O    O    O  XXX 
  2   503 Scouloukas, Damian  11 Westfield Fl           1.17m   J4-00.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        O    O    O    O    O    O  XXX 
  3   309 Strange, Richard    12 Hunterdon Ha           1.27m    3-10.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O    O    O    O  XXX 
  4   436 Shea, Jack          11 Hunterdon Li           1.07m    3-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 
        O    O    O  XXX 
 
Boys 13-15 High Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   389 Martin, Justin      14 Hunterdon Li                    4-10.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P    P    O    O    O    O    O    O    O    O  XXX 
  2   484 Jelmert, Bradley    15 Westfield Fl           1.42m    4-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    P    P    P    O    O   XO    O    O  XXX 
  3   499 Salkowski, Chris    15 Westfield Fl                   J4-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    P    P    P    O    O    O    O   XO  XXX 
  4   321 Belica, Connor      13 Hunterdon Li           1.52m   J4-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    P    P    P    P    O    O   XO   XO  XXX 
  5   272 Carey, Noah         14 Hunterdon Ha           1.32m    4-02.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        P    P    P    P   XO    O    O  XXX 
  5   258 Aronow, Bryan       15 Hunterdon Ha                    4-02.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        P    O    O    O    O   XO    O  XXX 
  7   378 Lavigne, Aidan      13 Hunterdon Li           1.37m   J4-02.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        P    P    P    P    P    O   XO  XXX 
  8   328 Butler, Jack        13 Hunterdon Li                    4-00.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        O    O    O   XO   XO  XXO  XXX 
  9   459 Wysocki, Aaron      13 Hunterdon Li                    3-10.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 4-00 
        P    P    O    O   XO  XXX 
 10   505 Spergel, Benjamin   13 Westfield Fl           1.17m    3-08.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 3-10 
        P    P    O    O  XXX 
 11   282 Dispenza, Sam       13 Hunterdon Ha                    3-06.00  
     3-02 3-04 3-06 3-08 
        P    O    O  XXX 
 
Boys 9-10 Long Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   509 Waibel, Owen        10 Westfield Fl                   12-00.50  
      12-00.50  FOUL  FOUL           
  2   500 Sanchez, David      10 Westfield Fl           3.63m   11-09.00  
      10-08.75  11-09  11-02.50           
  3   221 Hodorowski, Matthe  10 Hillsborough           3.20m   11-01.00  
      10-09.25  11-01  FOUL            
  4   383 Letko, Gabriel      10 Hunterdon Li           3.02m   10-08.25  
      10-07.50  10-08.25  10-08           
  5   215 Gaspar, Matthew     10 Hillsborough                   10-04.00  
      10-02.75  10-04  10-03.50           
  6   405 Morrow, Jamison     10 Hunterdon Li                   10-03.50  
      9-06.50  10-03.50  FOUL            
  7   455 Walker, Austin      10 Hunterdon Li                    9-11.25  
      9-11.25  FOUL  9-07.25           
  8   415 Plumpton, Andrew    10 Hunterdon Li           2.64m    9-09.25  
      9-09.25  9-04  9-06.25           
 
Boys 11-12 Long Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   503 Scouloukas, Damian  11 Westfield Fl           4.00m   13-11.00  
      13-11  13-00  12-11.50           
  2   262 Avallone, Matt      12 Hunterdon Ha           3.73m   12-01.75  
      12-01.50  10-00.50  12-01.75           
  3   333 Chauvette, Kyle     11 Hunterdon Li                   12-01.25  
      12-01.25  11-09  FOUL            
  4   218 Harkins, Michael    12 Hillsborough           3.35m   11-03.50  
      10-09.50  11-02.75  11-03.50           
  5   308 Strange, Michael    11 Hunterdon Ha           2.74m   11-01.75  
      11-01.75  FOUL  10-11.75           
  6   480 Geitner, John       11 Westfield Fl           2.91m   10-07.50  
      9-06.25  9-07.25  10-07.50           
  7   310 Tatoris, Dylan      11 Hunterdon Ha                   10-06.50  
      10-06.50  FOUL  9-10.75           
  8   281 Di Giovanni, Matth  11 Hunterdon Ha           2.84m   10-04.25  
      9-06  10-04.25  10-00.75           
  9   436 Shea, Jack          11 Hunterdon Li                   10-00.25  
      9-09.50  10-00.25  9-11           
 10   447 Toledo, William     12 Hunterdon Li                    9-11.50  
      FOUL  FOUL  9-11.50           
 11   203 Alexander, Jonatha  11 Hillsborough                    8-10.25  
      8-08.75  7-11.75  8-10.25           
 12   207 Cooper, Max         12 Hillsborough                    8-03.75  
      8-03.75  7-11  FOUL           
 13   323 Bennett, Chadwick   11 Hunterdon Li                    7-04.50  
      6-03.25  6-02.25  7-04.50           
 14   441 Sun, Benjamin       11 Hunterdon Li                    4-11.25  
      4-11.25  FOUL  FOUL           
 
Boys 13-15 Long Jump
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   484 Jelmert, Bradley    15 Westfield Fl        15-00.00   16-05.75  
      15-05.25  16-01.25  16-05.75         
  2   548 sauerborn, william  15 Hunterdon Li                   15-08.00  
      15-04.25  15-00.50  15-08           
  3   341 Desiderio, Cookie   14 Hunterdon Li        15-00.00   15-02.25  
      FOUL  14-04.50  15-02.25         
  4   431 Rush, Eric          13 Hunterdon Li        15-07.75   15-01.00  
      15-01  15-01  14-08.50         
  5   475 Chen, Thomas        13 Westfield Fl        12-03.75   14-06.00  
      13-11  14-06  13-09.50           
  6   402 Minor, Owen         15 Hunterdon Li        15-00.00   14-05.50  
      14-05  14-05.50  FOUL         
  7   254 Wooby, Evan         13 Hillsborough        13-01.25   13-04.25  
      13-04.25  FOUL  13-03.25         
  8   489 Kronheimer, Jeremy  14 Westfield Fl        13-06.00   12-08.25  
      11-10  12-01.25  12-08.25         
  9   409 Palladino, Damiano  13 Hunterdon Li                   12-08.00  
      12-05.75  12-08  12-04.75         
 10   283 El-Zahr, Jacob      13 Hunterdon Ha        11-00.00   11-02.25  
      11-00.50  10-10.75  11-02.25         
 11   289 Housedorf, Robert   13 Hunterdon Ha                    9-03.25  
      8-06.25  9-03.25  8-01           
 
Boys 11-12 Shot Put
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   357 Hall, Carter        12 Hunterdon Li                   20-09.00  
      19-04  19-02  20-09           
  2   486 Koizumi, Justin     11 Westfield Fl        21-01.25   20-08.50  
      20-08.50  19-06  19-11           
  3   450 valendo, alexander  12 Hunterdon Li                   19-01.00  
      18-06.50  19-01  19-00           
  4   222 Jones, Matthew      11 Hillsborough                   19-00.50  
      17-00  19-00.50  16-03           
  5   288 Hogan, Riley        11 Hunterdon Ha                   18-00.00  
      14-07.50  18-00  16-04           
 --   392 Maslanka, Owen      11 Hunterdon Li                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL            
 
Boys 13-15 Shot Put
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   548 sauerborn, william  15 Hunterdon Li                   33-11.00  
      32-09  33-06  33-11           
  2   358 Hall, Tommy         14 Hunterdon Li                   31-03.00  
      31-03  31-01.50  30-01           
  3   224 Klein, Kevin        15 Hillsborough                   29-11.50  
      29-09  28-11.50  29-11.50           
  4   463 Coleman, Anthony    14 New Horizon           10.97m   29-08.00  
      27-09.50  29-02  29-08           
  5   364 Holder, James       14 Hunterdon Li           9.75m   29-04.50  
      29-04.50  28-10  29-01           
  6   499 Salkowski, Chris    15 Westfield Fl           9.23m   28-04.00  
      28-04  27-04.50  27-10           
  7   270 Carey, Elijah       13 Hunterdon Ha           6.40m   22-03.50  
      19-09  22-03.50  21-11           
  8   285 Grieco, Quinn       14 Hunterdon Ha                   21-09.00  
      20-02  21-09  20-07           
  9   328 Butler, Jack        13 Hunterdon Li                   20-06.00  
      20-06  17-05.50  18-05           
 10   335 Clifford, Bennett   14 Hunterdon Li           6.71m   18-00.00  
      17-00  15-02.50  18-00           
 11   338 Coyne, Avery        13 Hunterdon Li                   16-06.00  
      16-06  15-07  FOUL           
 
Boys 9-10 Javelin Throw Mini
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   257 Zuckerman, Wesley   10 Hillsborough                      75-05  
      73-11  75-05  60-02           
  2   280 Desire, Dominick    10 Hunterdon Ha                      66-01  
      42-02  56-04  66-01          
  3   455 Walker, Austin      10 Hunterdon Li                      55-05  
      52-08  55-05  52-11.50            
  4   383 Letko, Gabriel      10 Hunterdon Li                      48-11  
      48-11  33-07  38-09.50           
  5   293 Jowaiszas, Waylon   10 Hunterdon Ha                   47-08.50  
      34-04  41-01  47-08.50           
  6   490 Liss, Jacob          9 Westfield Fl                      41-11  
      41-11  39-09  29-03.50           
  7   449 Vaill, Andrew       10 Hunterdon Li                      40-04  
      37-00  25-02.50  40-04           
  8   214 Gargiule, Austin    10 Hillsborough                      37-02  
      32-05.50  37-02  30-06.50           
  9   314 Young, Carson        9 Hunterdon Ha          10.06m      32-00  
      31-04  32-00  24-01           
 10   211 Drozd, Ryan          9 Hillsborough                   25-05.50  
      25-05.50  18-00  FOUL            
 
Boys 11-12 Javelin Throw Mini
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   453 Vega, Jake          12 Hunterdon Li                      88-00  
      72-03  88-00  82-00           
  2   334 ciarlante, michael  11 Hunterdon Li          25.25m      87-04  
      78-03  87-04  2-00           
  3   477 David, Derek        11 Westfield Fl                      77-09  
      46-00  77-09  59-00           
  4   379 Leopold, Darren     12 Hunterdon Li          19.43m      70-00  
      FOUL  FOUL  70-00           
  5   281 Di Giovanni, Matth  11 Hunterdon Ha                      63-07  
      63-07  56-05  52-06           
  6   323 Bennett, Chadwick   11 Hunterdon Li                      62-07  
      62-07  57-00  60-02           
  7   450 valendo, alexander  12 Hunterdon Li          20.42m      61-07  
      61-07  52-08  54-10           
  8   501 Sanford, Christian  11 Westfield Fl                      60-04  
      55-06  50-11  60-04            
  9   351 Galioto, Joseph     11 Hunterdon Li          18.29m      55-01  
      45-09  42-11  55-01           
 10   222 Jones, Matthew      11 Hillsborough                      55-00  
      50-03  52-00  55-00           
 11   357 Hall, Carter        12 Hunterdon Li                      50-06  
      50-06  49-02  43-02           
 12   354 Gregory, Christoph  12 Hunterdon Li                      47-09  
      47-09  36-02  34-04           
 13   385 Lisa, Charles       11 Hunterdon Li                      43-11  
      25-01  43-11  38-09           
 14   381 Leopold, William    12 Hunterdon Li          17.37m      43-08  
      36-10  43-08  36-09           
 15   352 Galioto, Paul       11 Hunterdon Li          12.52m      43-07  
      43-07  38-04  40-02           
 
Boys 13-15 Javelin Throw Turbo
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   364 Holder, James       14 Hunterdon Li          31.09m     108-05  
      98-00  102-01  108-05         
  2   489 Kronheimer, Jeremy  14 Westfield Fl          33.48m     106-02  
      106-02  92-09  3-10         
  3   499 Salkowski, Chris    15 Westfield Fl          27.65m      94-03  
      94-03  92-08  63-00         
  4   230 Matthews, Christia  13 Hillsborough                      70-07  
      53-05  70-07  64-08          
  5   253 Voronin, Philip     13 Hillsborough                      66-09  
      65-02  62-01  66-09         
  6   358 Hall, Tommy         14 Hunterdon Li                      66-05  
      55-01  66-05  55-05         
  7   270 Carey, Elijah       13 Hunterdon Ha          18.14m      63-00  
      53-11  60-09  63-00           
  8   335 Clifford, Bennett   14 Hunterdon Li                      51-10  
      51-10  48-04  47-00           
  9   226 LaForte, Joseph     13 Hillsborough                      48-08  
      38-09  48-08  45-06         
 
Boys 11-12 1500 Meter Race Walk
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   351 Galioto, Joseph     11 Hunterdon Li                   10:22.00  
 
Boys 13-15 1500 Meter Race Walk
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   487 Koizumi, Paul       13 Westfield Fl         9:21.20    9:28.21