5/11- Lenape District Cup (Seneca)

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/11/2016 10:56 PM
      Lenape Regional HS District Championships - 5/1/2015 to 12/30/2015       
                                  Cherokee HS                                  
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1   224 Lambert, Shannon       Lenape Reg.            12.60      13.09   2   6   
  2    37 Nastasi, Alyssa        Cherokee HS            13.50      13.46   1   4   
  3   392 Heinemann, Grayce      Seneca  HS             13.60      13.56   1   3   
  4   206 Duffield, Dana         Lenape Reg.            13.20      13.59   2   2   
  5    16 Foster, Maya           Cherokee HS            13.20      13.68   2   1   
  6   514 Johnson, Molly         Shawnee HS             13.34      13.69   2 
  7   506 Falzone, Olivia        Shawnee HS             13.84      13.77   1 
  8   515 Jones, Allison         Shawnee HS             13.25      13.90   2 
  9    12 Fernandez, Lua         Cherokee HS            13.50      13.91   1 
 10   271 Williams, Ciaron       Lenape Reg.            13.00      13.94   2 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   259 Staten, Jasmine        Lenape Reg.            24.81      25.74   2   6   
  2   224 Lambert, Shannon       Lenape Reg.            26.16      26.51   2   4   
  3    24 King, Brianna          Cherokee HS            26.50      26.64   2   3   
  4    23 Keller, Sierra         Cherokee HS                       27.61   2   2   
  5     7 Dawkins, Jada          Cherokee HS            29.74      27.72   1   1   
  6   206 Duffield, Dana         Lenape Reg.            27.40      27.76   1 
  7   514 Johnson, Molly         Shawnee HS             27.30      27.77   2 
  8   515 Jones, Allison         Shawnee HS             27.30      27.82   1 
  9   506 Falzone, Olivia        Shawnee HS             28.26      28.22   1 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   259 Staten, Jasmine        Lenape Reg.            56.31      57.85   2   6   
  2     5 Clark, Morgan          Cherokee HS            59.50      59.92   2   4   
  3   514 Johnson, Molly         Shawnee HS           1:00.60    1:00.95   2   3   
  4   515 Jones, Allison         Shawnee HS           1:00.64    1:01.66   1   2   
  5     9 Donahue, Tricia        Cherokee HS          1:00.63    1:01.84   2   1   
  6   488 Boyle, Bridget         Shawnee HS           1:05.12    1:05.78   1 
  7    22 Juszczyszyn, Anna      Cherokee HS          1:03.00    1:07.06   1 
  8   192 Boatwright, Carly      Lenape Reg.          1:04.15    1:07.71   1 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   401 Martin, Kayla          Seneca  HS           2:16.00    2:19.62    6   
      1:08.85 (1:08.85)  2:19.62 (1:10.77)
  2   519 Larzelere, Georgia     Shawnee HS           2:25.23    2:24.52    4   
      1:13.19 (1:13.19)  2:24.52 (1:11.34)
  3    31 McAdams, Jess          Cherokee HS          2:28.70    2:24.81    3   
      1:09.05 (1:09.05)  2:24.81 (1:15.76)
  4   391 Hay, Kayla             Seneca  HS           2:26.00    2:27.41    2   
      1:13.80 (1:13.80)  2:27.41 (1:13.61)
  5   426 Webb, Joey             Seneca  HS           2:26.00    2:28.62    1   
      1:13.56 (1:13.56)  2:28.62 (1:15.06)
  6   516 Kearns, Grace          Shawnee HS           2:29.00    2:32.89  
      1:13.98 (1:13.98)  2:32.89 (1:18.92)
  7    57 Weiner, Sarah          Cherokee HS          3:36.00    2:35.42  
      1:15.91 (1:15.91)  2:35.42 (1:19.52)
  8   258 Sharp, Gabby           Lenape Reg.          2:26.00    2:37.54  
      1:17.29 (1:17.29)  2:37.54 (1:20.26)
  9   213 Gibson, Sarah          Lenape Reg.          2:29.00    2:40.53  
      1:17.33 (1:17.33)  2:40.53 (1:23.20)
 10   486 Blanco, Rachel         Shawnee HS           2:49.00    2:49.21  
      1:19.60 (1:19.60)  2:49.21 (1:29.61)
 11   245 Perara, Gayani         Lenape Reg.          2:52.94    3:00.33  
      1:24.35 (1:24.35)  3:00.33 (1:35.98)
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   250 Quimby, Megan          Lenape Reg.          5:02.04    5:07.96    6   
      1:24.54 (1:24.54)  2:42.44 (1:17.90)  3:58.77 (1:16.34)  5:07.96 (1:09.20)
  2   487 Bonner, Kara           Shawnee HS           5:11.73    5:12.56    4   
      1:24.84 (1:24.84)  2:42.74 (1:17.90)  3:59.10 (1:16.37)  5:12.56 (1:13.46)
  3   401 Martin, Kayla          Seneca  HS           5:12.00    5:17.28    3   
      1:24.68 (1:24.68)  2:42.62 (1:17.94)  3:58.92 (1:16.31)  5:17.28 (1:18.36)
  4   426 Webb, Joey             Seneca  HS           5:20.00    5:34.88    2   
      1:25.38 (1:25.38)  2:45.06 (1:19.68)  4:10.60 (1:25.55)  5:34.88 (1:24.28)
  5   523 Mavracic, Laura        Shawnee HS           5:33.80    5:44.02    1   
      1:27.39 (1:27.39)  2:54.18 (1:26.80)  4:20.44 (1:26.27)  5:44.02 (1:23.59)
  6   517 Keevey, Cara           Shawnee HS           5:28.42    5:57.85  
      1:28.33 (1:28.33)  2:57.56 (1:29.24)  4:29.90 (1:32.35)  5:57.85 (1:27.95)
  7   268 Vizzard, Meghan        Lenape Reg.          5:59.98    6:10.69  
      1:28.94 (1:28.94)  3:04.00 (1:35.07)  4:41.18 (1:37.18)  6:10.69 (1:29.52)
  8   423 Traenkner, Devon       Seneca  HS           6:03.01    6:14.28  
      1:29.29 (1:29.29)  3:04.19 (1:34.91)  4:41.50 (1:37.31)  6:14.28 (1:32.78)
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   250 Quimby, Megan          Lenape Reg.         10:58.97   11:36.79    6   
      1:30.92 (1:30.92)  3:00.45 (1:29.53)  4:25.38 (1:24.94)  5:52.64 (1:27.26)
      7:21.10 (1:28.47)  8:51.61 (1:30.51) 10:21.50 (1:29.90) 11:36.79 (1:15.29)
  2   394 Hoffman, Lindsay       Seneca  HS          11:45.00   11:46.17    4   
      1:30.97 (1:30.97)  3:00.17 (1:29.20)  4:25.10 (1:24.94)  5:52.44 (1:27.34)
      7:21.03 (1:28.59)  8:51.54 (1:30.52) 10:21.48 (1:29.94) 11:46.17 (1:24.70)
  3   533 Rankin, Claire         Shawnee HS          12:30.00   12:06.89    3   
      1:31.13 (1:31.13)  3:00.65 (1:29.53)  4:27.74 (1:27.10)  5:58.87 (1:31.13)
      7:29.96 (1:31.10)  9:02.50 (1:32.54) 10:35.09 (1:32.59) 12:06.89 (1:31.80)
  4     3 Bookwalter, Hailey     Cherokee HS         11:50.99   12:09.76    2   
      1:30.82 (1:30.82)  3:00.76 (1:29.94)  4:29.78 (1:29.03)  6:03.49 (1:33.72)
      7:35.92 (1:32.43)  9:10.64 (1:34.73) 10:45.90 (1:35.26) 12:09.76 (1:23.87)
  5   420 Sprague, Jessica       Seneca  HS          12:05.00   12:11.67    1   
      1:31.08 (1:31.08)  3:00.96 (1:29.89)  4:28.10 (1:27.14)  5:59.29 (1:31.20)
      7:31.29 (1:32.01)  9:06.29 (1:35.00) 10:40.96 (1:34.68) 12:11.67 (1:30.72)
  6   417 Ritter, Reilly         Seneca  HS          12:45.00   12:34.15  
      1:31.30 (1:31.30)  3:01.54 (1:30.25)  4:32.38 (1:30.85)  6:08.73 (1:36.35)
      7:46.59 (1:37.86)  9:27.44 (1:40.85) 11:08.46 (1:41.03) 12:34.15 (1:25.69)
  7    60 Young, Shannon         Cherokee HS         13:30.00   13:35.35  
      1:32.09 (1:32.09)  3:10.86 (1:38.78)  4:52.87 (1:42.01)  6:37.62 (1:44.76)
      8:20.76 (1:43.14) 10:04.02 (1:43.26) 11:51.25 (1:47.24) 13:35.35 (1:44.10)
  8    17 Gallagher, Juliann     Cherokee HS         13:31.17   13:41.14  
      1:31.61 (1:31.61)  3:07.52 (1:35.92)  4:49.48 (1:41.96)  6:33.06 (1:43.59)
      8:19.28 (1:46.23) 10:07.14 (1:47.86)   10:40.96 (33.82) 11:59.14 (1:18.19)
     13:41.14 (1:42.01)
 
Girls 5000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    29 Kromish, Kassie        Cherokee HS         20:45.16   20:40.30    6   
  2    36 Moraschi, Izzi         Cherokee HS         21:30.00   21:32.48    4   
  3    11 Fericy, Kayla          Cherokee HS         21:30.00   21:44.02    3   
  4   265 Thomas, Patricia       Lenape Reg.                    21:57.56    2   
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   259 Staten, Jasmine        Lenape Reg.            14.47      14.77   3   6   
  2   379 Derkas, Samantha       Seneca  HS             16.45      17.31   3   4   
  3    54 Wash, Joelle           Cherokee HS            18.20      17.71   3   3   
  4    27 Kodluk, Rachel         Cherokee HS            17.20      17.96   3   2   
  5   383 Fotiou, Alexia         Seneca  HS             18.67      18.09   2   1   
  6    17 Gallagher, Juliann     Cherokee HS            19.10      18.15   1 
  7   539 Schillinger, Brook     Shawnee HS             18.70      19.04   2 
  8   495 Curilla, Alyssa        Shawnee HS             20.26      19.57   1 
  9   428 Weber, Zoe             Seneca  HS             17.85      19.81   3 
 10   498 DeSpirito, Tara        Shawnee HS             19.67      20.07   1 
 
Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   379 Derkas, Samantha       Seneca  HS           1:09.58    1:10.55   2   6   
  2   217 Horner, Sadie          Lenape Reg.          1:10.17    1:11.19   2   4   
  3   200 Conway, Hayley         Lenape Reg.          1:12.12    1:12.94   2   3   
  4   383 Fotiou, Alexia         Seneca  HS           1:15.55    1:14.80   1   2   
  5    27 Kodluk, Rachel         Cherokee HS          1:14.53    1:15.01   2   1   
  6    17 Gallagher, Juliann     Cherokee HS          1:16.40    1:15.07   1 
  7   527 Neher, Paige           Shawnee HS           1:16.10    1:18.67   1 
  8     8 DeMarco, Mia           Cherokee HS          1:16.85    1:20.37   1 
  9   498 DeSpirito, Tara        Shawnee HS           1:15.74    1:20.40   1 
 10   495 Curilla, Alyssa        Shawnee HS           1:15.48    1:21.83   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cherokee HS  'A'                                    50.66      50.41    6   
     1) 5 Clark, Morgan                 2) 24 King, Brianna               
     3) 23 Keller, Sierra               4) 37 Nastasi, Alyssa             
  2 Lenape Reg. HS  'A'                                 50.20      51.98    4   
     1) 192 Boatwright, Carly           2) 206 Duffield, Dana             
     3) 246 Phillip, Tyra               4) 262 Storms, Shannon            
  3 Shawnee HS  'A'                                     52.74      55.53    2   
     1) 506 Falzone, Olivia             2) 553 Welsh, Madelein            
     3) 488 Boyle, Bridget              4) 495 Curilla, Alyssa            
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cherokee HS  'A'                                  4:09.35    3:59.14    6   
     1) 5 Clark, Morgan                 2) 9 Donahue, Tricia              
     3) 23 Keller, Sierra               4) 24 King, Brianna               
      1:01.26 (1:01.26)  2:01.29 (1:00.04)    3:01.22 (59.93)    3:59.14 (57.93)
  2 Lenape Reg. HS  'A'                               4:00.95    4:01.09    4   
     1) 206 Duffield, Dana              2) 217 Horner, Sadie              
     3) 224 Lambert, Shannon            4) 233 McDonald, Alexis           
      1:01.47 (1:01.47)    2:00.50 (59.03)  3:01.16 (1:00.67)    4:01.09 (59.94)
  3 Shawnee HS  'A'                                   4:04.84    4:04.88    2   
     1) 487 Bonner, Kara                2) 516 Kearns, Grace              
     3) 515 Jones, Allison              4) 514 Johnson, Molly             
      1:01.11 (1:01.11)  2:02.91 (1:01.80)  3:03.00 (1:00.10)  4:04.88 (1:01.88)
  4 Seneca  HS  'A'                                   4:16.92    4:16.32  
     1) 392 Heinemann, Grayce           2) 379 Derkas, Samantha           
     3) 401 Martin, Kayla               4) 391 Hay, Kayla                 
      1:03.58 (1:03.58)  2:08.97 (1:05.39)  3:11.00 (1:02.04)  4:16.32 (1:05.33)
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lenape Reg. HS  'A'                               9:32.80   10:18.15    6   
     1) 213 Gibson, Sarah               2) 215 Hartman, Talia             
     3) 217 Horner, Sadie               4) 258 Sharp, Gabby               
  2 Cherokee HS  'A'                                 10:12.28   10:26.34    4   
     1) 13 Florio, Lindsay              2) 22 Juszczyszyn, Anna           
     3) 36 Moraschi, Izzi               4) 39 Parker, Katie               
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   382 Foley, Susann          Seneca  HS           5-00.00    5-00.00    6   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        P    P    O    O    O    O  XXX 
  2   649 fearon, Madison        Cherokee HS          4-08.00    5-00.00    4   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        P    O    O  XXO   XO  XXO  XXX 
  3   233 McDonald, Alexis       Lenape Reg.          4-10.00    4-08.00    3   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O    O  XXX 
  4    54 Wash, Joelle           Cherokee HS          4-06.00    4-08.00    2   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    O    O   XO  XXX 
  5    28 Kramer, Emily          Cherokee HS          4-08.00    4-06.00    0.50
     4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    O    O  XXX 
  5   241 Overman, Catherine     Lenape Reg.          4-08.00    4-06.00    0.50
     4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O  XXX 
  7   505 Esplund, Alison        Shawnee HS           4-08.00    4-06.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O   XO  XXX 
  8   271 Williams, Ciaron       Lenape Reg.          4-04.00    4-02.00  
     4-02 4-04 
        O  XXX 
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   413 Raffo, Brittney        Seneca  HS          11-03.00   11-06.00    6   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        P    P    P    P    P    P     O     O    XO    XO 
  2   218 Hoxit, Cassie          Lenape Reg.         10-00.00   10-00.00    4   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        P    P    O    O    O   XO     O   XXX 
  3   369 Bohi, Rebecca          Seneca  HS           9-06.00    9-00.00    3   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    P    P   XO    O  XXX 
  4   262 Storms, Shannon        Lenape Reg.         10-00.00    8-06.00    1.50
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        P    P    P    O  XXX 
  4   258 Sharp, Gabby           Lenape Reg.          9-00.00    8-06.00    1.50
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O  XXO  XXX 
  6    11 Fericy, Kayla          Cherokee HS          7-06.00    8-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O  XXX 
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   259 Staten, Jasmine        Lenape Reg.         18-04.25   18-03.50    6   
      FOUL  17-03  18-01.50  18-03.50       
  2    23 Keller, Sierra         Cherokee HS         15-05.00   15-09.75    4   
      14-05  13-10  15-09.75  15-05.75       
  3   267 Trauger, Jess          Lenape Reg.                    14-11.00    3   
      14-11  14-04.50  13-11  FOUL       
  4   233 McDonald, Alexis       Lenape Reg.         15-02.00   14-11.00    2   
      FOUL  FOUL  14-04.50  14-11       
  5    12 Fernandez, Lua         Cherokee HS         14-05.50   14-06.00    1   
      FOUL  14-06  14-05  FOUL      
  6   382 Foley, Susann          Seneca  HS          13-10.25   14-02.00  
      14-02  FOUL  13-06  FOUL       
  7   400 Magasic, Gabby         Seneca  HS          13-08.00   14-00.00  
      13-06  14-00  FOUL  13-11.25       
  8   371 Capoli, Julia          Seneca  HS          14-01.50   13-09.75  
      13-00.50  13-09.75  13-03  12-11       
  9   505 Esplund, Alison        Shawnee HS          12-07.00   13-09.00  
      12-11.25  13-09  13-07.25  12-10       
 10   539 Schillinger, Brook     Shawnee HS          12-08.00   13-04.25  
      13-04.25  FOUL  13-02.75  FOUL       
 11    56 Weiner, Hannah         Cherokee HS                    13-03.75  
      12-11.75  13-01  13-00.50  13-03.75       
 12   498 DeSpirito, Tara        Shawnee HS          13-11.75   12-09.25  
      12-00  12-09.25  12-02.75  11-00       
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   413 Raffo, Brittney        Seneca  HS          36-04.00   33-04.00    6   
      32-00  FOUL  32-11.75  33-04       
  2    54 Wash, Joelle           Cherokee HS         30-06.50   32-01.00    4   
      31-03.75  32-01  FOUL  31-01.50       
  3   233 McDonald, Alexis       Lenape Reg.         31-06.50   31-06.00    3   
      31-04.75  31-03  29-06  31-06       
  4   400 Magasic, Gabby         Seneca  HS          31-05.00   31-04.50    2   
      31-04.50    x             
  5    23 Keller, Sierra         Cherokee HS         35-08.00   31-02.25    1   
      31-02.25  30-11  FOUL  FOUL       
  6   241 Overman, Catherine     Lenape Reg.         27-08.25   29-09.50  
      FOUL  29-09.50  28-05  29-04.25       
  7    12 Fernandez, Lua         Cherokee HS         29-08.50   29-08.75  
      26-05.25  29-00.25  29-08.75  27-10       
  8   388 Hagmayer, Elizabet     Seneca  HS          29-06.50   29-00.75  
      28-03.25  28-08.25  28-08.50  29-00.75       
  9   505 Esplund, Alison        Shawnee HS          27-07.50   27-01.00  
      25-10  26-07  27-01  26-05.50       
 10   539 Schillinger, Brook     Shawnee HS          28-11.75   26-09.50  
      25-02  FOUL  25-07  26-09.50      
 --   242 Overman, Grace         Lenape Reg.         27-05.00       FOUL  
      FOUL  FOUL               
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   211 Fuller, Jasmine        Lenape Reg.         35-09.00   36-01.50    6   
      35-05.50  35-01.25  36-01.50  33-08.50       
  2    45 Schrier, Kaela         Cherokee HS         35-00.50   32-02.75    4   
      29-08.50  32-02.75  30-06.75  29-08.25       
  3   216 Hayes, Mekaya          Lenape Reg.         31-06.75   30-03.50    3   
      29-11.50  30-03.50  29-11.50  29-01.50       
  4   227 Leiby, Sullivan        Lenape Reg.         30-11.00   30-01.25    2   
      28-07.75  30-01.25  29-03.50  29-10.50       
  5    59 Wolf, Rebecca          Cherokee HS         28-05.25   29-03.25    1   
      25-10  28-03.50  28-01.75  29-03.25       
  6   526 Miliano, Taylor        Shawnee HS          29-03.00   28-08.50  
      28-00.75  28-08.50  28-04.75  8-02.25       
  7   381 Dever, Katelyn         Seneca  HS          30-00.00   28-01.50  
      28-01.50  28-00  27-01.50  FOUL       
  8   377 Davis, Skylar          Seneca  HS          24-00.00   25-00.25  
      24-02.75  25-00.25  23-09.75  23-01.50       
  9   508 Haggerty, Katherin     Shawnee HS          25-04.00   23-10.75  
      22-07.25  21-05.25  23-10.75  21-06       
 10   536 Rosania, Alex          Shawnee HS          24-04.00   23-04.25  
      18-11.25  22-01.50  21-08.50  23-04.25       
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    45 Schrier, Kaela         Cherokee HS            98-02      97-10    6   
      66-00  96-00  87-01  97-10       
  2   227 Leiby, Sullivan        Lenape Reg.            97-11      94-05    4   
      88-09  94-05  91-02  86-01       
  3   381 Dever, Katelyn         Seneca  HS             88-06      84-00    3   
      80-02  84-00  FOUL  74-00       
  4   253 Sasse, Maddie          Lenape Reg.            75-00      82-08    2   
      77-10  82-08  72-05  FOUL      
  5   368 Araujo, Jaimi          Seneca  HS             80-10      82-03    1   
      82-03  70-02  FOUL  76-10      
  6   377 Davis, Skylar          Seneca  HS             81-00      82-02  
      79-00  71-05  62-06  82-02      
  7   536 Rosania, Alex          Shawnee HS             87-09      80-04  
      80-04  79-08  64-08  73-04       
  8   526 Miliano, Taylor        Shawnee HS             78-03      76-03  
      76-03  FOUL  FOUL  FOUL      
  9    21 Hyde, Amanda           Cherokee HS            74-02      73-03  
      62-03  FOUL  67-02  73-03      
 10   522 Maier, Jessie          Shawnee HS             71-01      67-11  
      67-11  FOUL  58-04  67-09      
 11   216 Hayes, Mekaya          Lenape Reg.            68-05      59-06  
      56-01  57-04  FOUL  59-06      
 
Girls Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    45 Schrier, Kaela         Cherokee HS           138-08     120-01    6   
      114-01  120-01  115-02  FOUL       
  2   196 Campbell, Sara         Lenape Reg.            92-10      96-01    4   
      70-08  87-05  96-01  92-10       
  3   388 Hagmayer, Elizabet     Seneca  HS            105-10      94-01    3   
      91-06  80-11  94-01  91-08       
  4   381 Dever, Katelyn         Seneca  HS             88-05      88-11    2   
      76-11  73-07  87-01  88-11       
  5   220 Johnson, Erika         Lenape Reg.            97-04      87-01    1   
      78-03  78-10  87-00  87-01       
  6   522 Maier, Jessie          Shawnee HS             86-04      81-04  
      FOUL  81-04  74-00  79-01       
  7   529 Nolan, Emma            Shawnee HS             86-02      80-06  
      73-07  78-01  80-06  79-11       
  8   520 Leomporra, Alana       Shawnee HS             76-11      75-11  
      75-11  73-00  65-10  60-06       
  9    21 Hyde, Amanda           Cherokee HS            79-08      73-10  
      61-10  73-03  73-10  73-03       
 10   218 Hoxit, Cassie          Lenape Reg.            77-00      69-09  
      41-10  63-08  69-09  65-06       
 11   397 Kaiser, Julianna       Seneca  HS             78-00      67-01  
      54-11  59-09  67-01  48-00       
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   286 Campbell, Trey         Lenape Reg.            11.70      11.47   2   6   
  2   608 Longjohn, Ben          Shawnee HS             11.58      11.56   2   4   
  3    80 Curley, Robert         Cherokee HS            11.20      11.64   2   3   
  4   110 Hopkins, Daulton       Cherokee HS            11.00      11.66   2   2   
  5   610 Mague, Anthony         Shawnee HS                        11.83   1   1   
  6    83 Delendik, William      Cherokee HS            11.30      11.86   2 
  7   605 Lodge, Andrew          Shawnee HS                        12.00   1 
  8   315 Jelani, Habib          Lenape Reg.            12.00      12.23   2 
  9   280 Brock, Nathan          Lenape Reg.            12.23      12.24   1 
 10   453 Hill, Sean             Seneca  HS             12.50      12.72   1 
 11   448 Hastie, Kaden          Seneca  HS             12.84      12.80   1 
 12   461 Lasick, Jason          Seneca  HS             13.20      13.23   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   285 Campbell, Chase        Lenape Reg.            23.53      22.75   2   6   
  2    80 Curley, Robert         Cherokee HS            23.20      23.35   2   4   
  3   103 Graves, Terrance       Cherokee HS            23.10      23.41   2   3   
  4   286 Campbell, Trey         Lenape Reg.            23.80      23.45   2   2   
  5   110 Hopkins, Daulton       Cherokee HS            22.60      23.60   2   1   
  6   610 Mague, Anthony         Shawnee HS             24.30      24.08   2 
  7   338 Micale, Justin         Lenape Reg.            24.36      24.36   1 
  8   605 Lodge, Andrew          Shawnee HS                        24.56   1 
  9   445 Funches, Alex          Seneca  HS             24.50      24.96   1 
 10   448 Hastie, Kaden          Seneca  HS             25.50      26.10   1 
 11   453 Hill, Sean             Seneca  HS             25.80      26.62   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   285 Campbell, Chase        Lenape Reg.            50.00      50.56   2   6   
  2   309 Harrison, Kevin        Lenape Reg.            49.44      50.58   2   4   
  3   355 Smith, Malik           Lenape Reg.            51.50      51.79   2   3   
  4   138 Milligan-Tinker, K     Cherokee HS            52.31      52.77   2   2   
  5   158 Powell, Matthew        Cherokee HS            53.20      53.52   2   1   
  6    90 Epps, Amir             Cherokee HS            54.80      54.21   2 
  7   559 Babik, Garett          Shawnee HS                        55.82   1 
  8   612 Matlack, Boaz          Shawnee HS             55.25      56.26   1 
  9   454 Johnson, Pharoh        Seneca  HS           1:00.03    1:00.42   1 
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   615 Miller, Mark           Shawnee HS           2:00.86    2:01.72    6   
      1:02.14 (1:02.14)    2:01.72 (59.58)
  2   185 Zurzolo, Michael       Cherokee HS          2:03.20    2:01.87    4   
      1:02.41 (1:02.41)    2:01.87 (59.46)
  3    92 Falk, Nick             Cherokee HS          2:05.30    2:04.39    3   
      1:02.76 (1:02.76)  2:04.39 (1:01.64)
  4   330 Lauer, Craig           Lenape Reg.          2:09.12    2:06.71    2   
      1:02.53 (1:02.53)  2:06.71 (1:04.19)
  5    93 Falzone, Brendan       Cherokee HS          2:05.70    2:06.83    1   
      1:03.13 (1:03.13)  2:06.83 (1:03.70)
  6   609 Lorenz, Brian          Shawnee HS                      2:07.15  
      1:03.86 (1:03.86)  2:07.15 (1:03.29)
  7   304 Fraley, Danny          Lenape Reg.          2:01.59    2:08.48  
      1:02.71 (1:02.71)  2:08.48 (1:05.78)
  8   467 Pawling, Mike          Seneca  HS           2:24.83    2:16.44  
      1:06.27 (1:06.27)  2:16.44 (1:10.18)
  9   299 Figura, Mike           Lenape Reg.          2:05.00    2:21.17  
      1:06.17 (1:06.17)  2:21.17 (1:15.01)
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    92 Falk, Nick             Cherokee HS          4:26.50    4:39.63    6   
      2:18.84 (2:18.84)  3:29.50 (1:10.66)  4:39.63 (1:10.14)
  2   185 Zurzolo, Michael       Cherokee HS          4:25.25    4:39.69    4   
      2:19.70 (2:19.70)  3:31.23 (1:11.54)  4:39.69 (1:08.46)
  3   134 Marks, Brandon         Cherokee HS          4:34.29    4:40.16    3   
      2:19.79 (2:19.79)  3:31.08 (1:11.29)  4:40.16 (1:09.08)
  4   361 Vicente, Adam          Lenape Reg.          4:41.72    4:42.52    2   
      1:15.52 (1:15.52)  2:19.77 (1:04.26)  3:31.37 (1:11.60)  4:42.52 (1:11.16)
  5   439 Curtin, Kevin          Seneca  HS           4:41.17    4:52.27    1   
      2:24.63 (2:24.63)  3:31.36 (1:06.73)     3:41.23 (9.88)  4:52.27 (1:11.04)
  6   310 Hochberg, Jeff         Lenape Reg.          5:06.22    4:59.58  
      2:23.73 (2:23.73)  3:41.78 (1:18.05)  4:59.58 (1:17.81)
  7   580 Ennis, Jack            Shawnee HS           5:28.50    5:06.79  
      2:31.39 (2:31.39)  3:50.32 (1:18.93)  5:06.79 (1:16.48)
  8   471 Ross, Domonic          Seneca  HS           4:59.59    5:07.51  
      1:15.44 (1:15.44)  2:33.40 (1:17.97)  3:53.21 (1:19.81)  5:07.51 (1:14.31)
  9   611 Malpass, Jacob         Shawnee HS           5:25.14    5:09.68  
      1:14.95 (1:14.95)  2:33.76 (1:18.82)  3:54.20 (1:20.44)  5:09.68 (1:15.49)
 10   474 Suchodola, Arthur      Seneca  HS           5:00.74    5:10.65  
      1:13.98 (1:13.98)  2:31.66 (1:17.69)  3:52.72 (1:21.06)  5:10.65 (1:17.94)
 11   594 Kearns, John           Shawnee HS           5:03.98    5:15.86  
      1:15.80 (1:15.80)  2:34.02 (1:18.23)  3:55.95 (1:21.93)  5:15.86 (1:19.92)
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   168 Shea, Jack             Cherokee HS          9:54.30    9:52.27    6   
      1:18.17 (1:18.17)  2:34.09 (1:15.93)  3:48.39 (1:14.31)  5:01.25 (1:12.86)
      6:15.01 (1:13.77)  7:30.40 (1:15.40)  8:46.00 (1:15.61)  9:52.27 (1:06.27)
  2   120 Kelly, Justin          Cherokee HS          9:29.28    9:52.28    4   
      1:18.19 (1:18.19)  2:33.97 (1:15.79)  3:47.92 (1:13.95)  5:00.76 (1:12.85)
      6:14.49 (1:13.74)  7:29.69 (1:15.20)  8:45.71 (1:16.02)  9:52.28 (1:06.58)
  3   179 Wilburn, Cameron       Cherokee HS         10:09.92   10:13.44    3   
      1:18.76 (1:18.76)  2:35.10 (1:16.35)  3:50.03 (1:14.94)  5:06.21 (1:16.18)
      6:24.99 (1:18.79)  7:43.49 (1:18.50)  9:00.07 (1:16.59) 10:13.44 (1:13.38)
  4   622 Richwall, Jason        Shawnee HS          10:03.41   10:15.33    2   
      1:18.59 (1:18.59)  2:35.22 (1:16.64)  3:50.74 (1:15.52)  5:07.36 (1:16.63)
      6:25.99 (1:18.63)  7:45.46 (1:19.47)  9:04.30 (1:18.85) 10:15.33 (1:11.04)
  5   322 Kasper, Ryan           Lenape Reg.         10:02.93   10:17.72    1   
      1:18.38 (1:18.38)  2:34.43 (1:16.05)  3:48.98 (1:14.56)  5:04.27 (1:15.29)
      6:22.60 (1:18.34)  7:42.86 (1:20.26)  9:01.75 (1:18.90) 10:17.72 (1:15.98)
  6   362 Vizzard, James         Lenape Reg.                    10:38.45  
      1:18.58 (1:18.58)  2:34.97 (1:16.40)  3:49.85 (1:14.89)  5:07.23 (1:17.38)
      6:27.71 (1:20.48)  7:51.65 (1:23.95)  9:15.60 (1:23.95) 10:38.45 (1:22.86)
  7   361 Vicente, Adam          Lenape Reg.                    10:54.66  
      1:18.74 (1:18.74)  2:35.33 (1:16.60)  3:52.25 (1:16.93)  5:14.09 (1:21.84)
      6:39.17 (1:25.08)  8:05.81 (1:26.65)  9:32.06 (1:26.26) 10:54.66 (1:22.60)
  8   455 Johnson, Sampson       Seneca  HS          11:03.00   11:06.92  
      1:18.92 (1:18.92)  2:38.00 (1:19.09)  4:02.34 (1:24.35)  5:27.19 (1:24.85)
      6:53.29 (1:26.11)  8:20.70 (1:27.41)  9:46.02 (1:25.33) 11:06.92 (1:20.90)
  9   472 Saiia, Joseph          Seneca  HS          11:39.25   11:25.60  
      1:20.46 (1:20.46)  2:43.43 (1:22.98)  4:08.40 (1:24.98)  5:36.36 (1:27.97)
      7:03.51 (1:27.15)  8:32.46 (1:28.96) 10:02.97 (1:30.51) 11:25.60 (1:22.63)
 10   452 Hess, Billy            Seneca  HS          11:34.00   11:39.55  
      1:19.13 (1:19.13)  2:38.59 (1:19.46)  4:03.20 (1:24.62)  5:31.12 (1:27.93)
      7:03.53 (1:32.41)  8:35.71 (1:32.19) 10:10.58 (1:34.88) 11:39.55 (1:28.97)
 
Boys 5000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    76 Conn, Jonathan         Cherokee HS                    18:10.25    6   
  2   291 Civitillo, John        Lenape Reg.                    18:17.84    4   
  3    91 Falk, Joe              Cherokee HS                    18:42.90    3   
  4   281 Buchanan-Jacobs, F     Lenape Reg.                    18:50.94    2   
  5   307 Goldstein, Josh        Lenape Reg.                    19:28.10    1   
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   318 Johnson-Waters, Kh     Lenape Reg.            16.19      16.20   2   6   
  2   608 Longjohn, Ben          Shawnee HS                        16.73   1   4   
  3   145 Natale, Anthony        Cherokee HS            17.50      17.43   2   3   
  4   152 Osterhout, David       Cherokee HS            17.00      17.74   2   2   
  5    88 Elbanna, Abu-Becke     Cherokee HS            19.10      18.75   2   1   
  6   466 Nesko, Shawn           Seneca  HS             20.98      19.13   1 
  7   275 Adams, Jordan          Lenape Reg.            22.41      19.22   1 
  8   462 Leach, Andrew          Seneca  HS             19.82      19.33   2 
  9   442 Derkas, Timothy        Seneca  HS             20.60      20.13   2 
 
Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   309 Harrison, Kevin        Lenape Reg.            56.45      59.58   2   6   
  2   318 Johnson-Waters, Kh     Lenape Reg.          1:01.55    1:01.11   2   4   
  3   152 Osterhout, David       Cherokee HS          1:01.40    1:01.59   2   3   
  4   145 Natale, Anthony        Cherokee HS          1:03.41    1:03.00   2   2   
  5   627 Rosen, Zach            Shawnee HS                      1:03.68   1   1   
  6   275 Adams, Jordan          Lenape Reg.                     1:03.69   1 
  7   153 Panaccio, Alfred       Cherokee HS          1:03.68    1:03.74   2 
  8   466 Nesko, Shawn           Seneca  HS           1:12.36    1:08.21   1 
  9   442 Derkas, Timothy        Seneca  HS           1:07.08    1:08.24   1 
 10   462 Leach, Andrew          Seneca  HS           1:10.43    1:08.78   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cherokee HS  'A'                                    44.35      44.37    6   
     1) 80 Curley, Robert               2) 158 Powell, Matthew            
     3) 110 Hopkins, Daulton            4) 103 Graves, Terrance           
  2 Lenape Reg. HS  'A'                                 45.14      46.55    4   
     1) 315 Jelani, Habib               2) 289 Carter, Brandon            
     3) 342 Morton, Desmond             4) 280 Brock, Nathan              
  3 Shawnee HS  'A'                                                46.56    2   
     1) 608 Longjohn, Ben               2) 610 Mague, Anthony             
     3) 605 Lodge, Andrew               4) 629 Ruble, Drew                
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lenape Reg. HS  'A'                               3:26.17    3:28.03    6   
     1) 285 Campbell, Chase             2) 286 Campbell, Trey             
     3) 294 Cruz, Alex                  4) 309 Harrison, Kevin            
          50.75 (50.75)    1:44.19 (53.45)    2:35.45 (51.27)    3:28.03 (52.58)
  2 Cherokee HS  'A'                                  3:36.03    3:34.04    4   
     1) 138 Milligan-Tinker, Kevin      2) 80 Curley, Robert              
     3) 103 Graves, Terrance            4) 158 Powell, Matthew            
          52.15 (52.15)    1:46.04 (53.90)    2:40.38 (54.34)    3:34.04 (53.67)
  3 Shawnee HS  'A'                                              3:40.72    2   
     1) 612 Matlack, Boaz               2) 589 Gregory, Patrick           
     3) 559 Babik, Garett               4) 615 Miller, Mark               
          55.39 (55.39)    1:50.38 (55.00)    2:46.94 (56.56)    3:40.72 (53.79)
  4 Seneca  HS  'A'                                   3:41.00    3:42.63  
     1) 439 Curtin, Kevin               2) 474 Suchodola, Arthur          
     3) 445 Funches, Alex               4) 471 Ross, Domonic              
          56.00 (56.00)    1:53.56 (57.57)    2:48.09 (54.53)    3:42.63 (54.54)
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shawnee HS  'A'                                   8:47.35    8:28.24    6   
     1) 578 Dowling, Aiden              2) 645 Warpus, Mike               
     3) 620 Rhoades, Kyle               4) 633 Schmidheiser, Matt         
      2:05.91 (2:05.91)  6:22.00 (4:16.10)
  2 Lenape Reg. HS  'A'                               8:26.01    8:45.29    4   
     1) 294 Cruz, Alex                  2) 299 Figura, Mike               
     3) 304 Fraley, Danny               4) 330 Lauer, Craig               
      2:13.01 (2:13.01)  6:36.93 (4:23.92)
 -- Cherokee HS  'A'                                  8:25.00         DQ  
     1) 93 Falzone, Brendan             2) 179 Wilburn, Cameron           
     3) 134 Marks, Brandon              4) 104 Gravlin, Steven            
      2:06.75 (2:06.75)
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   563 Bisbee, Jack           Shawnee HS           5-08.00    5-10.00    6   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        O   XO    O   XO    O    O  XXX 
  2   309 Harrison, Kevin        Lenape Reg.          5-10.00    5-08.00    4   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P    O    O    O  XXX 
  3   154 Parker, Adam           Cherokee HS          5-10.00    5-08.00    3   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    O    O    O  XXO  XXX 
  4   126 Kramer, Sam            Cherokee HS          5-08.00    5-06.00    2   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        P    P    O    O  XXX 
  5   355 Smith, Malik           Lenape Reg.          5-02.00    5-04.00    0.50
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        O    O   XO  XXX 
  5   137 McShane, Mike          Cherokee HS          5-04.00    5-04.00    0.50
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        O    O   XO  XXX 
  7   364 Wallace, Nate          Lenape Reg.          5-06.00    5-02.00  
     5-00 5-02 5-04 
        P    O  XXX 
  8   438 Corona, Sam            Seneca  HS           5-00.00    5-02.00  
     5-00 5-02 5-04 
        O  XXO  XXX 
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   569 Casey, Mitchell        Shawnee HS          12-06.00   12-00.00    6   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P     P     P    XO     O   XXO 
  2   123 Kirby, Mark            Cherokee HS         11-06.00   11-00.00    4   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P     P     O    XO   XXP     X 
  3   644 Walton, Josh           Shawnee HS          10-06.00   10-06.00    3   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 
        P    P    P    P     P    XO   XXX 
  4   602 Lill, Zachary          Shawnee HS          10-06.00   10-00.00    2   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        P    P    P    P     O   XXX 
  5   353 Scioli, Austin         Lenape Reg.          8-06.00    9-00.00    0.25
     8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    O  XXO  XXX 
  5   165 Schneeweis, Colton     Cherokee HS          8-06.00    9-00.00    0.25
     8-00 8-06 9-00 9-06 
        O  XXO    O  XXX 
  5   171 Sprankle, Kenyon       Cherokee HS          8-00.00    9-00.00    0.25
     8-00 8-06 9-00 9-06 
        O    O   XO  XXX 
  5   288 Carnation, Ryan        Lenape Reg.          9-06.00    9-00.00    0.25
     8-00 8-06 9-00 9-06 
        O    O  XXO  XXX 
  9   312 Huynh, Tyler           Lenape Reg.                     8-06.00  
     8-00 8-06 9-00 
        O    O  XXX 
  9   439 Curtin, Kevin          Seneca  HS           8-06.00    8-06.00  
     8-00 8-06 9-00 
        O  XXO  XXX 
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   285 Campbell, Chase        Lenape Reg.         20-06.25   20-08.00    6   
      20-08  20-03.25  19-07.25  19-08.75       
  2   561 Bilello, Dominic       Shawnee HS          19-09.00   19-09.00    4   
      19-09  19-08.50  17-07.25  FOUL       
  3   110 Hopkins, Daulton       Cherokee HS         19-00.25   19-03.50    3   
      19-02.50  19-00.75  19-03.50  19-03       
  4   445 Funches, Alex          Seneca  HS          18-09.00   19-00.00    2   
      19-00  18-02.25  18-01.50  18-11.75      
  5   588 Gray, Augustin         Shawnee HS                     18-03.75    1   
      17-00.50  18-03.75  18-01  17-11       
  6   148 Opara, Nkenna          Cherokee HS         18-01.50   18-00.75  
      18-00.75  17-11.25  15-07  17-00.50       
  7   138 Milligan-Tinker, K     Cherokee HS         17-03.75   17-11.25  
      17-11.25  17-01.50  17-08.25  17-06.25       
  8   286 Campbell, Trey         Lenape Reg.         17-06.25   17-10.00  
      16-06.75  17-06  17-10  17-08.25       
  9   448 Hastie, Kaden          Seneca  HS          17-05.00   17-01.50  
      17-01.50  16-05.75  16-03.75  16-07.25       
 10   365 Warren, James          Lenape Reg.         16-00.50   16-09.25  
      16-05.75  16-09.25  16-06  FOUL       
 11   438 Corona, Sam            Seneca  HS          16-01.00   16-08.75  
      FOUL  FOUL  16-08.25  16-08.75       
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   309 Harrison, Kevin        Lenape Reg.         43-04.25   42-08.75    6   
      41-07  42-03.25  42-08.75  42-06.75       
  2   445 Funches, Alex          Seneca  HS          37-10.00   39-07.75    4   
      39-00  39-07.75  38-08.50  39-02.50       
  3   123 Kirby, Mark            Cherokee HS         38-09.00   38-02.75    3   
      38-02.75  38-02  37-04.50  34-09       
  4   150 Ortiz, Joshua          Cherokee HS         38-02.75   37-00.50    2   
      FOUL  36-11.50  FOUL  37-00.50       
  5    66 Amin, Neil             Cherokee HS         37-03.25   36-07.00    1   
      FOUL  35-08.75  36-07  34-08       
  6   561 Bilello, Dominic       Shawnee HS          38-10.00   35-10.00  
      FOUL  35-10  FOUL           
  7   438 Corona, Sam            Seneca  HS          33-11.00   34-03.00  
      32-09.75  32-02.50  34-03  FOUL       
  8   588 Gray, Augustin         Shawnee HS                     33-03.75  
      32-06  31-00.25  33-03.75  31-11.25       
  9   297 Doerner, Matt          Lenape Reg.         34-00.00   32-11.50  
      29-07.75  32-11.50  FOUL  FOUL       
 10   448 Hastie, Kaden          Seneca  HS          33-11.00   32-10.50  
      31-06.50  32-06.75  32-10.50  32-06.50       
 11   365 Warren, James          Lenape Reg.         34-03.00   32-01.00  
      FOUL  32-01  FOUL  31-08       
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   351 Reinhard, Rob          Lenape Reg.         44-06.25   49-03.00    6   
      47-06.75  48-07.25  47-04.75  49-03       
  2   587 Gajderowicz, Dave      Shawnee HS          47-06.00   47-08.50    4   
      46-03.75  47-04  47-08.50  43-02.25       
  3   108 Hemple, John           Cherokee HS         48-06.00   45-10.50    3   
      FOUL  45-10.50  FOUL  FOUL       
  4   277 Backus, Raymond        Lenape Reg.         43-04.50   44-07.50    2   
      FOUL  39-08  FOUL  44-07.50       
  5   592 Howard, Charles        Shawnee HS          39-10.00   41-06.75    1   
      40-02.50  41-06.75  FOUL  41-01       
  6   180 Wilson-Gontowski,      Cherokee HS         41-11.00   38-03.75  
      37-03.50  37-04  38-03.75  36-03.25       
  7   477 Wenger, Paulie         Seneca  HS          40-07.00   38-03.50  
      37-03.25  38-03.50  37-02.50  37-09       
  8   283 Caccese, Ronald        Lenape Reg.         41-02.50   38-00.00  
      36-11.75  37-05  38-00  37-05.25       
  9   468 Pepe, Joey             Seneca  HS          39-03.75   36-10.50  
      36-07.25  36-10.50  36-05  36-05.25       
 10   157 Pizarro, Lucciano      Cherokee HS         36-00.50   34-01.00  
      34-01  32-10.50  31-03.75  33-01.50       
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   277 Backus, Raymond        Lenape Reg.           145-04     153-10    6   
      153-10  137-09  FOUL  146-02       
  2   587 Gajderowicz, Dave      Shawnee HS            137-00     127-04    4   
      119-05  FOUL  FOUL  127-04       
  3   283 Caccese, Ronald        Lenape Reg.           118-09     114-09    3   
      FOUL  102-01  107-06  114-09       
  4   351 Reinhard, Rob          Lenape Reg.           109-09     114-00    2   
      110-10  114-00  106-02  109-00       
  5   592 Howard, Charles        Shawnee HS            109-08     112-02    1   
      112-02  106-03  FOUL  FOUL       
  6    85 Deutsch, Thomas        Cherokee HS           115-05     109-06  
      108-01  98-07  106-03  109-06       
  7    98 Giovetis, Adonis       Cherokee HS           109-06     108-10  
      104-01  FOUL  FOUL  108-10       
  8   641 Suchecki, Hayden       Shawnee HS            106-04     108-02  
      98-11  98-10  108-02  FOUL      
  9   468 Pepe, Joey             Seneca  HS            102-05     106-04  
      92-04  93-10  106-04  FOUL      
 10   477 Wenger, Paulie         Seneca  HS            107-11     105-06  
      105-06  98-01  FOUL  FOUL      
 11   121 Kelly, Kieran          Cherokee HS           109-06     103-08  
      103-08  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   139 Mitchell, Elizur       Cherokee HS           153-04     166-09    6   
      FOUL  138-10  166-09           
  2   105 Gross, Matthew         Cherokee HS           167-01     162-03    4   
      FOUL  162-03  FOUL  153-03       
  3   111 Huber, Stephen         Cherokee HS           143-07     146-06    3   
      138-09  109-09  146-06  146-02       
  4   431 Anderson, Luke         Seneca  HS            140-11     145-08    2   
      135-05  139-05  145-08  135-02       
  5   351 Reinhard, Rob          Lenape Reg.           121-02     138-02    1   
      124-04  FOUL  135-01  138-02       
  6   597 Kent, Spencer          Shawnee HS                       134-05  
      114-07  120-05  121-01  134-05       
  7   440 Damiri, Nicholas       Seneca  HS            129-06     131-06  
      122-02  131-06  117-03  126-00       
  8   473 Schubert-Brown, Lu     Seneca  HS            126-07     128-08  
      119-06  117-01  111-00  128-08       
  9   592 Howard, Charles        Shawnee HS            128-04     121-05  
      121-05  FOUL  109-01  118-06       
 10   360 Steacker, Louis J      Lenape Reg.           116-04     115-01  
      115-01  108-04  FOUL  110-00       
 11   288 Carnation, Ryan        Lenape Reg.           111-09     105-00  
      93-02  105-00  99-02  104-11      
 
                    Women - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Lenape Reg. HS             111.50     2) Cherokee HS                89.50
    3) Seneca  HS                  67        4) Shawnee HS                 21   
 
                    Men - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Cherokee HS                115        2) Lenape Reg. HS            106   
    3) Shawnee HS                  60        4) Seneca  HS                  9