5/30– East Brunswick Twilight Meet



Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/30/2018 09:25 PM
                      East Brunswick Twilight - 5/30/2018                      
                                East Brunswick                                 
                                    Results                                    
 
Girls 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Zaatreh, Aya                 East Brunswi         1:03.00    1:04.37   7 
  2 Boopalam, Mirnalini          South Brunsw         1:06.50    1:05.87   6 
  3 Sananes, Isabel              South Brunsw         1:08.02    1:06.23   5 
  4 Sultana, Esha                South Brunsw         1:05.50    1:06.68   7 
  5 Abdelhamid, Jannah           South Brunsw         1:07.50    1:06.91   6 
  6 Magesh, Sneha                East Brunswi         1:05.80    1:07.23   7 
  7 Salaman, Ariel               East Brunswi         1:05.30    1:07.29   7 
  8 Edwards, Kyan                Metuchen HS          1:06.69    1:08.04   6 
  9 Man, Kirsten                 South Brunsw         1:07.70    1:08.05   6 
 10 Praino, Luciana              East Brunswi         1:05.30    1:08.88   7 
 11 Muller, Asha                 South Brunsw         1:11.00    1:09.06   4 
 12 Ali, Kayah                   East Brunswi         1:10.70    1:09.65   4 
 13 Nicol, Melvina               South Brunsw         1:13.00    1:10.44   2 
 14 Goodger, Brielle             East Brunswi         1:07.70    1:10.56   6 
 15 Nower, Jessica               East Brunswi         1:08.20    1:11.15   5 
 16 Su, Phoebe                   East Brunswi         1:09.00    1:12.49   5 
 17 Robertson, Ava               East Brunswi         1:12.20    1:12.50   3 
 18 Weiner, Isabel               Metuchen HS          1:12.00    1:12.63   3 
 19 Govender, Vishali            Metuchen HS          1:11.83    1:12.85   3 
 20 Vacca, Tiana                 East Brunswi         1:11.59    1:13.36   4 
 21 Bartam, Kathryn              East Brunswi         1:11.55    1:13.93   4 
 22 Amir, Risha                  East Brunswi         1:19.00    1:16.29   2 
 23 Muyingo, Laura               East Brunswi         1:15.50    1:16.31   2 
 24 Kurmanbekova, Ayim           East Brunswi         1:14.60    1:16.42   2 
 25 Diallo, Asma                 East Brunswi         1:12.67    1:16.90   3 
 26 Like, Alexandra              East Brunswi         1:19.00    1:18.48   1 
 27 Blatteis, Shelby             East Brunswi         1:11.80    1:20.04   4 
 28 Stein, Marley                East Brunswi         1:19.00    1:20.62   1 
 29 Chan, Jesslyn                East Brunswi         1:14.50    1:21.54   2 
 30 Jaffe, Dylan                 East Brunswi         1:19.00    1:29.28   1 
 
Girls 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pola, Divya                  South Brunsw         2:34.00    2:34.73  
      1:13.26 (1:13.26)  2:34.73 (1:21.48)
  2 Pola, Nikita                 South Brunsw         2:37.00    2:40.76  
      1:13.49 (1:13.49)  2:40.76 (1:27.28)
  3 Tay, Allie                   Metuchen HS          2:44.36    2:45.89  
      1:15.85 (1:15.85)  2:45.89 (1:30.05)
  4 Gupta, Khushi                South Brunsw         3:10.00    3:08.72  
      1:23.82 (1:23.82)  3:08.72 (1:44.91)
 
Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Constantin, Victoria         East Brunswi           15.21      16.02   2 
  2 McSweeney, Gabrielle         East Brunswi           16.45      16.70   2 
  3 McGlyn, Maggie               East Brunswi           16.88      16.83   2 
  4 Geletei, Carly               East Brunswi           16.73      17.50   2 
  5 Boopalam, Mirnalini          South Brunsw           17.96      17.98   2 
  6 Valan, Brooke                South Brunsw           17.94      18.12   2 
  7 Edwards, Kyan                Metuchen HS            19.37      18.55   1 
  8 Salaman, Ariel               East Brunswi           20.19      19.89   1 
  9 Chandra, Ananya              East Brunswi           19.48      20.36   1 
 10 Goodger, Brielle             East Brunswi           21.00      22.08   1 
 
Girls Pole Vault
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McSweeney, Gabrielle         East Brunswi        10-00.00   10-01.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-01 10-06 
        P    P    P    P    P    P   XO    P   XXO   XXX 
  2 McGlyn, Maggie               East Brunswi         8-06.00    7-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    O    O  XXX 
  3 Larson, Paige                Metuchen HS          6-06.00    6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
       XO    O  XXX 
  4 Kolenovic, Aida              East Brunswi         6-00.00   J6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
        O   XO  XXX 
  5 Blatteis, Shelby             East Brunswi         7-06.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
 
Girls Long Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gaddy-Middleton, Kayla       South Brunsw        14-07.75   15-07.25  
      15-00.25  15-03  15-07.25         
  2 McSweeney, Gabrielle         East Brunswi        16-02.75   15-06.50  
      15-03  15-06.50  15-01           
  3 Valan, Brooke                South Brunsw        14-11.50   15-01.00  
      15-01  14-08  14-11         
  4 McGlyn, Maggie               East Brunswi        15-07.25   14-11.75  
      14-06  14-11.75  13-06         
  5 Goodger, Alanna              East Brunswi        13-06.00   14-07.25  
      13-09.25  FOUL  14-07.25         
  6 Deniz, Serena                Metuchen HS         14-01.50   14-04.25  
      FOUL  13-08.25  14-04.25         
  7 Brengel, Lauren              South Brunsw        14-10.50   14-03.00  
      14-01  14-03  13-05.50         
  8 Goodger, Lauren              East Brunswi        13-06.00   14-01.75  
      14-01.75  13-06.25  FOUL         
  9 Sheard, Laurel               East Brunswi        14-00.00   14-01.00  
      FOUL  14-01  13-01.75         
 10 Goodger, Brielle             East Brunswi        13-00.00   13-07.25  
      13-04.50  13-07.25            
 11 Chin, Leah                   East Brunswi        15-00.50   13-02.25  
      FOUL  FOUL  13-02.25         
 12 Bartam, Kathryn              East Brunswi        13-06.00   13-01.00  
      12-08  10-10.50  13-01         
 13 Chandra, Ananya              East Brunswi        14-00.00   13-00.50  
      11-02  FOUL  13-00.50         
 14 Chan, Jesslyn                East Brunswi        13-00.00   12-04.25  
      12-04.25  12-01.75            
 -- Carbone, Jillian             South Brunsw        15-11.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Girls Triple Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McSweeney, Gabrielle         East Brunswi        33-03.50   33-05.00  
      FOUL  30-04  33-05           
  2 Goodger, Alanna              East Brunswi        30-08.75   32-01.00  
      31-00  32-01  31-00.50         
  3 Goodger, Lauren              East Brunswi        30-10.50   31-06.00  
      30-08.75  31-06  30-07.75         
  4 Brengel, Lauren              South Brunsw        32-07.50   31-01.00  
      31-01  30-09.75  30-08.25         
  5 Sheard, Laurel               East Brunswi        29-07.50   30-10.25  
      29-02  30-10.25  29-07.50         
  6 Valan, Brooke                South Brunsw        30-09.00   30-06.00  
      FOUL  30-06  29-06.50         
  7 Chandra, Ananya              East Brunswi        29-11.25   29-03.50  
      29-00  29-03.50  29-01.75         
  8 Chin, Leah                   East Brunswi        30-00.50   28-10.00  
      28-10               
  9 Ciardiello, Alex             Metuchen HS         27-08.00   28-02.00  
      26-00.75  27-02  28-02         
 10 Deniz, Serena                Metuchen HS         28-11.00   28-00.00  
      28-00  27-01.75  28-00         
 
Girls Shot Put
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jernigan, Ahmaya             East Brunswi        33-05.00   34-00.00  
      32-01  31-11  34-00         
  2 Darkwa-Anto, Ashley          South Brunsw        33-05.75   32-04.50  
      32-04.50  29-09  31-08.50           
  3 Matticoli, Elizabeth         South Brunsw        32-08.00   32-03.50  
      31-02.50  31-02.50  32-03.50         
  4 Ross, Mya                    South Brunsw        32-02.00   32-02.50  
      30-05  30-04  32-02.50         
  5 Ansong, Adwoa                South Brunsw        32-07.25   32-02.00  
      32-00  32-00  32-02         
  6 Proia, Samantha              East Brunswi        32-07.75   31-07.00  
      30-03  31-07  30-04.50         
  7 Gonzalez, Edith              South Brunsw        30-10.00   30-09.50  
      27-10  30-09.50  26-09         
  8 Ciardiello, Alex             Metuchen HS         30-03.25   28-03.00  
      28-03  27-08  27-05         
  9 Battle, Shirell              East Brunswi        27-03.00   27-10.00  
      26-05.50  27-10  27-04         
 10 Ianniello, Madison           South Brunsw        27-06.50   27-04.00  
      FOUL  26-08.50  27-04         
 11 Cherry, Eve                  East Brunswi        25-00.00   26-08.00  
      23-10  23-10.50  26-08         
 12 Sadek, Sarah                 South Brunsw        26-00.00   25-11.00  
      24-04.50  24-03.50  25-11         
 13 Festus, Eniola               East Brunswi        26-10.00   25-03.00  
      25-03  23-09  22-10         
 14 Serieux, Stephorah           Metuchen HS         24-09.00   24-10.00  
      22-00.50  24-10  21-00.50         
 15 Muller, Asha                 South Brunsw        22-10.50   21-08.00  
      21-08  19-08  20-00         
 
Girls Javelin Throw
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Matticoli, Elizabeth         South Brunsw           90-11      91-09  
      74-01  91-09  90-01         
  2 Anzer, Camelia               East Brunswi           96-10      85-02  
      85-02  79-07  80-10           
  3 Feigelmuller, Isabel         East Brunswi           78-11      80-06  
      66-08  80-06  71-05         
  4 Gonzalez, Edith              South Brunsw           94-05      75-01  
      71-00  75-01  70-00         
  5 Laporta, Alyssa              Metuchen HS            73-10      72-06  
      67-11  63-10  72-06         
  6 Cherry, Eve                  East Brunswi           68-00      71-01  
      67-04  71-01  60-01         
  7 Kitto, Rachel                East Brunswi           73-03      66-01  
      FOUL  FOUL  66-01         
  8 Miller, Sarah                East Brunswi           43-05      64-07  
      57-06  64-07  62-09         
  9 Deniz, Serena                Metuchen HS            84-09      61-08  
      59-10  47-03  61-08         
 10 Battle, Shirell              East Brunswi           78-06      60-03  
      54-06  56-00  60-03         
 11 Ansong, Adwoa                South Brunsw           53-02      58-02  
      58-02  51-06  45-03         
 12 Sadek, Sarah                 South Brunsw           60-00      57-01  
      44-03  56-09  57-01         
 13 Tapia, Michaela              East Brunswi           54-01      56-00  
      56-00  50-08  49-06         
 14 Ianniello, Madison           South Brunsw           70-00      43-09  
      41-06  41-08  43-09         
 
Boys 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Roter, Dawid                 East Brunswi           51.60      52.79  15 
  2 Whitelock, Brian             East Brunswi           53.55      53.31  14 
  3 Rosiak, Dominick             Old Bridge H           53.22      53.34  15 
  4 Cordova, Jason               South Brunsw           52.00      53.73  15 
  5 Fedorowiat, Wiktor           East Brunswi           56.00      54.15  12 
  6 Smith, Rhyne                 Old Bridge H           54.85      54.33  13 
  7 Conley, Quisana              South Brunsw           52.00      54.59  15 
  8 Kamara, Sam                  Old Bridge H           54.75      54.71  13 
  9 Wilson, Darius               Old Bridge H           53.49      54.73  14 
 10 Sipos, Joey                  Metuchen HS            57.00      54.77  11 
 11 Stalteri, Frank              Old Bridge H           54.86      54.83  13 
 12 Hueston, colin               Metuchen HS            54.23      54.89  14 
 13 Vuong, Byran                 Old Bridge H           57.87      55.34  10 
 13 Watkins, Riley               Metuchen HS            54.00      55.34  14 
 15 Liu, Mason                   East Brunswi           54.80      55.69  13 
 16 Miller, Keith                Metuchen HS            56.17      55.94  12 
 17 Hyman, Noah                  Metuchen HS            57.26      56.23  10 
 18 Silberlight, Chris           East Brunswi           59.00      56.60   8 
 19 Krebs, Frederik              Metuchen HS            58.00      57.07   9 
 20 Soherwardy, Ali              East Brunswi           57.50      57.27  10 
 20 Derilhomme, Nasset           East Brunswi           57.00      57.27  11 
 22 Nwankwo, Chukwubuikem        Old Bridge H           56.85      57.32  12 
 23 Montes, Danilo               East Brunswi           57.50      57.72  10 
 23 Cravo, Austin                East Brunswi           54.50      57.72  13 
 25 Afriyie, Nana                East Brunswi           58.50      57.77   9 
 26 Knight, Chris                Old Bridge H           57.00      57.85  11 
 27 McLaughlin, Ryan             Old Bridge H           56.99      58.10  12 
 28 Serio, Dean                  Metuchen HS            59.12      58.24   8 
 29 Miller, Mark                 Metuchen HS          1:01.99      58.33   6 
 30 Corcoran, Robert             Old Bridge H           57.50      58.63  10 
 31 Joseph, Emmanuel             Old Bridge H         1:00.32      58.68   7 
 32 Jones, Aston                 East Brunswi           57.00      58.78  11 
 33 Baig, Shaharyar              Old Bridge H         1:00.00      59.07   8 
 34 Sandoval, Italo Alexande     Old Bridge H         1:00.10      59.41   7 
 35 davis, jonathan              Metuchen HS          1:02.69      59.86   5 
 36 Kulkarni, Mihir              East Brunswi         1:02.50    1:00.04   5 
 37 Lacson, Rafael               Metuchen HS            59.45    1:00.46   8 
 38 Ho, Andrew                   East Brunswi         1:01.00    1:00.54   6 
 39 Chacko, Andrew               East Brunswi           57.00    1:00.55  11 
 40 Russo, Thomas                East Brunswi         1:01.00    1:00.83   6 
 41 Rittweger, Brandon           East Brunswi           57.00    1:00.87  11 
 42 Agustin, Andrew              Old Bridge H         1:02.10    1:01.08   5 
 43 Yanamandra, Kaveesh          East Brunswi           58.00    1:01.17   9 
 44 Antoine, Michael             Old Bridge H         1:01.00    1:01.19   6 
 45 Kwok, Matthew                Metuchen HS          1:00.92    1:01.50   7 
 46 Lim, Terence                 Metuchen HS          1:03.25    1:01.55   4 
 47 Post, Matt                   East Brunswi           59.50    1:01.60   8 
 48 Brennan, Matthew             Old Bridge H         1:04.66    1:01.84   3 
 49 McGuire, Jimmy               Metuchen HS          1:02.61    1:02.12   5 
 50 Johnson, Zaire               Old Bridge H         1:04.29    1:02.64   3 
 51 Vanapalli, Varuna            East Brunswi         1:00.50    1:02.75   7 
 52 Aly, Youssef                 East Brunswi         1:02.00    1:03.02   6 
 53 Hsu, Jason                   Metuchen HS          1:03.00    1:03.12   4 
 54 Bendell, Devin               Old Bridge H         1:05.00    1:03.43   2 
 55 Lepinski, Jacob              Metuchen HS          1:04.11    1:04.15   3 
 56 Luxeus, Bashler              Old Bridge H         1:03.00    1:04.21   4 
 57 Mc Laughlin, Duane           Old Bridge H         1:04.90    1:04.46   3 
 58 watkins, cameron             Metuchen HS          1:07.23    1:04.58   2 
 59 De Angelis, Thomas           Old Bridge H           59.00    1:04.79   9 
 60 Munyiri, Marcus              East Brunswi         1:04.00    1:05.01   4 
 61 lau, andrew                  Metuchen HS          1:06.73    1:05.22   2 
 62 Pandey, Prakhar              East Brunswi         1:05.00    1:05.52   2 
 63 Cooperstein, Jake            East Brunswi         1:03.00    1:09.21   5 
 64 Joshi, Shaival               Old Bridge H         1:12.25    1:11.70   2 
 -- Zoher, Zaynuddin             East Brunswi         1:01.30         DQ   6 
 
Boys 110 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cella, Joshua                South Brunsw           15.10      15.43   3 
  2 Roter, Dawid                 East Brunswi           16.01      16.12   3 
  3 Santiago, Saul               South Brunsw           17.37      16.25   3 
  4 Fedorowiat, Wiktor           East Brunswi           17.22      16.64   3 
  5 Knight, Chris                Old Bridge H           18.00      16.69   2 
  6 Rittweger, Brandon           East Brunswi           16.80      16.88   3 
  7 Smith, Khayri                South Brunsw           18.00      17.33   2 
  8 McSweeney, Brian             East Brunswi           18.37      17.52   2 
  9 Silberlight, Chris           East Brunswi           17.70      17.57   2 
  9 Soherwardy, Ali              East Brunswi           18.91      17.57   1 
 11 Joseph, Emmanuel             Old Bridge H           19.00      18.92   1 
 12 Kamara, Sam                  Old Bridge H           18.00      22.00   2 
 
Boys Pole Vault
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McSweeney, Brian             East Brunswi        11-06.00   11-00.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-01 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P     O     O    XO     P   XXX 
  2 Cohen, Jeremy                Old Bridge H        10-00.00   10-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-01 10-06 11-00 
        P    P    P    O     O     O   XXX 
  3 Ur, Dylan                    Old Bridge H        10-00.00  J10-06.00  
     9-00 9-06 10-01 10-06 11-00 
       XO    O    XO     O   XXX 
  4 Carew, Sean                  East Brunswi         8-00.00    9-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-01 
        O   XO    O  XXO   XXX 
  5 Yousif, Ayman                Old Bridge H         9-00.00    8-06.00  
     8-00 8-06 9-00 
        O    O  XXX 
 
Boys Long Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Davis, Derrick               East Brunswi        19-06.75   19-05.50  
      16-05  19-05.50  FOUL         
  2 Lee, Joshua                  East Brunswi        15-10.25   16-09.50  
      14-09  16-09.50  16-07.50         
  3 Soloman, Donald              Metuchen HS                    15-07.50  
      15-02.50  15-05.25  15-07.50           
  4 Agustin, Andrew              Old Bridge H        16-00.00   14-11.00  
      14-04.50  14-03.25  14-11         
  5 Nwankwo, Chukwubuikem        Old Bridge H        17-02.50   14-03.25  
      FOUL  FOUL  14-03.25         
 -- Wilson, Darius               Old Bridge H        19-00.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Boys Triple Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cella, Joshua                South Brunsw        40-00.00   39-03.50  
      38-07.75  37-06  39-03.50           
  2 Davis, Derrick               East Brunswi        38-03.50   38-09.50  
      36-07.25  38-06.50  38-09.50         
  3 Boadi, Gabe                  Old Bridge H        38-09.50   37-10.25  
      37-10.25  FOUL  36-07.25         
  4 Soloman, Donald              Metuchen HS         36-02.00   35-02.75  
      32-02.50  35-02.75  33-04         
  5 Lee, Joshua                  East Brunswi        36-07.50   35-02.50  
      FOUL  34-06.25  35-02.50         
  6 McSweeney, Brian             East Brunswi        38-03.00   34-10.00  
      34-10  34-07.25            
  7 Mensah, Travis               Old Bridge H        38-08.00   32-04.75  
      31-10.50  32-04.75  31-08.25         
 
Boys Shot Put
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Zhang, Justin                East Brunswi        52-00.75   46-08.00  
      FOUL  FOUL  46-08           
  2 Defilippis, Matthew          Old Bridge H        47-10.00   46-01.00  
      45-07  45-05  46-01         
  3 Comer, David                 East Brunswi        41-00.75   43-02.00  
      43-02  41-04  39-09         
  4 Sadek, Daniel                South Brunsw        43-11.50   42-03.00  
      42-03  41-00  41-07         
  5 Appiah-Kubi, Joel            Old Bridge H        40-07.00   41-09.50  
      40-06  FOUL  41-09.50         
  6 Sanders, Kamal               Old Bridge H        40-05.75   40-08.00  
      40-08  38-10  FOUL         
  7 Ferrer, Joaquin              South Brunsw        41-03.00   39-08.00  
      FOUL  FOUL  39-08         
  8 Cauley, Garret               South Brunsw        41-04.50   38-08.00  
      37-10.50  38-08  38-08         
  9 Chin, Connor                 South Brunsw        35-00.00   37-11.50  
      35-02.50  37-07  37-11.50         
 10 Gambino, Vincent             East Brunswi        32-01.50   34-04.00  
      32-11  34-04  33-09         
 11 Martinez, Jaden              South Brunsw        32-05.25   33-09.00  
      33-02.50  32-08.50  33-09         
 12 Edwards, Jacob               Old Bridge H        32-07.50   33-02.00  
      30-07  31-11  33-02         
 13 Katz, Zachary                East Brunswi        35-01.00   32-08.00  
      FOUL  30-09  32-08         
 14 Kim, Edward                  East Brunswi        30-09.00   32-00.00  
      31-01.50  32-00  31-04         
 15 Hines, August                Metuchen HS         36-08.50   31-11.00  
      29-08  31-11  FOUL         
 16 Schon, AJ                    East Brunswi        32-05.75   31-10.00  
      29-04  31-04  31-10         
 17 Morales, Michael             South Brunsw        31-00.00   31-08.50  
      31-08.50  30-04  FOUL         
 18 Kiebre, Mohamed              South Brunsw        28-07.00   31-08.00  
      31-08  30-05  31-01.50         
 19 Shankar, Sharan              South Brunsw        31-10.00   31-06.00  
      30-08  31-06  29-09.50         
 20 Apicella, Jacob              South Brunsw        26-07.50   30-06.50  
      30-06.50  29-09.50  27-03         
 21 Ramsamujh, Justin            East Brunswi        27-11.00   29-10.50  
      28-05  29-10.50  29-07         
 22 Tsui, Dennis                 East Brunswi        29-06.25   29-09.00  
      28-04  28-00  29-09         
 23 Adjei-Poku', Eric            Old Bridge H        27-09.00   29-04.00  
      29-04  FOUL  26-05.50         
 24 Cioffi, Reece                East Brunswi        27-03.00   28-00.50  
      28-00.50  25-08  25-10         
 25 McGill, Elijah               South Brunsw        27-02.00   27-08.00  
      27-08  27-02  27-02         
 26 Carlson, Matthew             South Brunsw        26-10.00   27-02.50  
      27-02.50  25-07  25-03         
 27 Eisenberg, Matt              East Brunswi        25-08.25   26-03.00  
      26-03  26-03  24-08         
 28 Metz, Daniel                 East Brunswi        29-05.50   25-10.00  
      FOUL  25-10  25-08         
 29 Berrios, Reuben              Old Bridge H        20-10.00   25-07.00  
      16-09  25-01  25-07         
 30 Dudi, Mithil                 South Brunsw        24-04.00   24-07.00  
      23-06  FOUL  24-07         
 31 Acharya, Atharva             East Brunswi        25-00.00   22-11.00  
      22-11  21-06  22-09         
 32 Patel, Deep                  Old Bridge H        20-10.75   22-01.00  
      22-00  21-06  22-01         
 33 Tsang, William               Old Bridge H        16-06.00   17-03.50  
      15-04  17-03.50  7-05         
 -- Fenning, Mike                Old Bridge H        32-09.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Boys Javelin Throw
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Patel, Prem                  Old Bridge H          148-01     155-08  
      137-10  155-08  153-07         
  2 Santana, Brandon             Old Bridge H          149-01     147-06  
      139-06  147-06  136-07         
  3 Morales, Michael             South Brunsw          161-01     135-09  
      135-09  125-05  126-09         
  4 Zimbicki, Hunter             East Brunswi          142-11     133-01  
      111-06  130-10  133-01         
  5 Goodger, Ian                 East Brunswi          138-04     131-07  
      105-09  122-08  131-07         
  6 Urschel, Nickolas            East Brunswi          106-06     126-01  
      122-00  126-01  120-05         
  7 Ferrer, Joaquin              South Brunsw          135-06     125-06  
      125-03  123-07  125-06         
  8 Diaz, Jonathan               East Brunswi          121-05     125-04  
      125-04  118-05  114-05         
  9 Zhang, Justin                East Brunswi          151-00     122-02  
      118-03  118-05  122-02         
 10 Ramos, Jaden                 Old Bridge H          123-06     118-09  
      106-04  FOUL  118-09         
 11 Defilippis, Matthew          Old Bridge H                     116-07  
      91-09  95-06  116-07         
 12 Apicella, Jacob              South Brunsw          123-02     113-09  
      107-07  113-09  FOUL         
 13 Vera, Andrew                 Old Bridge H          116-10     112-01  
      101-06  112-01  108-01         
 14 Kiebre, Mohamed              South Brunsw           93-02     107-04  
      106-00  107-04  103-08         
 15 Fenning, Mike                Old Bridge H          107-08     103-01  
      FOUL  101-03  103-01         
 16 Martinez, Jaden              South Brunsw           92-10      99-09  
      99-09  85-03  76-09         
 17 Edwards, Jacob               Old Bridge H        11-04.50      96-07  
      96-07  85-06  FOUL         
 18 Sanders, Kamal               Old Bridge H           82-08      90-00  
      90-00  FOUL  84-09         
 19 Rullo, Jordan                East Brunswi           98-01      86-10  
      86-10  FOUL  61-02         
 20 Cauley, Garret               South Brunsw           90-00      83-06  
      77-05  51-10  83-06         
 21 Dudi, Mithil                 South Brunsw           70-00      77-01  
      59-06  77-01  57-09         
 22 Carlson, Matthew             South Brunsw           77-01      71-08  
      71-08  59-06  63-02         
 23 Hyman, Josh                  Metuchen HS           110-02      66-10  
      FOUL  66-10  FOUL         
 24 Patel, Deep                  Old Bridge H           59-01      63-10  
      58-06  62-10  63-10         
 25 Adjei-Poku', Eric            Old Bridge H                      59-07  
      47-01  59-07  59-04           
 26 Berrios, Reuben              Old Bridge H           68-03      49-00  
      45-11  49-00  40-03         
 
Mixed 1600 Meter Run
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wiesinger, Ian             M St. Joseph H         4:25.00    4:29.07   9 
      1:08.30 (1:08.30)     1:08.72 (0.42)  2:16.91 (1:08.19)  3:22.98 (1:06.07)
      4:29.07 (1:06.10)
  2 Coyle, Joey                M East Brunswi         4:30.49    4:30.26   9 
      1:08.51 (1:08.51)  2:17.01 (1:08.50)  3:23.51 (1:06.50)  4:30.26 (1:06.76)
  3 Audibert, Amael            M South Brunsw         4:26.25    4:32.96   9 
      1:08.18 (1:08.18)  2:17.27 (1:09.09)  3:25.69 (1:08.43)  4:32.96 (1:07.28)
  4 Weinglass, Aran            M East Brunswi         4:34.00    4:33.34   9 
      1:09.08 (1:09.08)  2:18.07 (1:08.99)  3:27.73 (1:09.67)  4:33.34 (1:05.62)
  5 Febinger, Ethan            M South Brunsw         4:30.19    4:36.30   9 
      1:08.55 (1:08.55)  2:17.51 (1:08.96)  3:28.96 (1:11.46)  4:36.30 (1:07.34)
  6 Davies, Leland             M East Brunswi         4:31.00    4:36.75   9 
      1:08.82 (1:08.82)  2:18.04 (1:09.23)  3:29.05 (1:11.01)  4:36.75 (1:07.70)
  7 Cousillas, Christopher     M Old Bridge H         4:36.40    4:39.04   9 
      2:17.66 (2:17.66)  3:29.17 (1:11.51)  4:39.04 (1:09.88)
  8 Epifania, Dario            M South Brunsw         4:35.15    4:39.30   9 
      1:08.97 (1:08.97)  2:18.46 (1:09.49)  3:29.35 (1:10.89)  4:39.30 (1:09.96)
  9 Shah, Sneh                 M East Brunswi         4:35.00    4:39.78   9 
      1:09.26 (1:09.26)  2:18.73 (1:09.48)  3:29.53 (1:10.80)  4:39.78 (1:10.26)
 10 Narayanan, Rohit           M South Brunsw         4:32.19    4:40.36   9 
      1:08.72 (1:08.72)  2:17.77 (1:09.05)  3:28.70 (1:10.93)  4:40.36 (1:11.67)
 11 Mustaqali, Sameer          M South Brunsw         4:33.31    4:40.47   9 
      1:09.05 (1:09.05)  2:18.12 (1:09.08)  3:29.64 (1:11.53)  4:40.47 (1:10.83)
 12 Pabalan, Kyle              M Old Bridge H         4:47.96    4:41.23   8 
      1:07.86 (1:07.86)  2:21.06 (1:13.21)  3:33.41 (1:12.35)  4:41.23 (1:07.83)
 13 Baah-Mensah, Steven        M Old Bridge H         4:44.29    4:41.29   8 
      1:08.35 (1:08.35)  2:21.36 (1:13.02)  3:33.14 (1:11.79)  4:41.29 (1:08.15)
 14 Tranchina, Matthew         M Old Bridge H         4:52.25    4:45.35   8 
      1:08.33 (1:08.33)  2:21.41 (1:13.08)  3:35.43 (1:14.03)  4:45.35 (1:09.92)
 15 Vedmula, Abhinav           M South Brunsw         4:44.24    4:49.16   8 
      1:08.09 (1:08.09)  2:22.47 (1:14.38)  3:37.86 (1:15.39)  4:49.16 (1:11.31)
 16 Patel, Avi                 M South Brunsw         4:48.84    4:49.40   8 
      1:07.65 (1:07.65)  2:22.40 (1:14.75)  3:38.09 (1:15.69)  4:49.40 (1:11.32)
 17 Thummaluru, Ronit          M South Brunsw         4:43.38    4:49.65   8 
      1:08.45 (1:08.45)  2:22.43 (1:13.99)  3:37.34 (1:14.91)  4:49.65 (1:12.32)
 18 Tang, Stephen              M Metuchen HS          4:49.64    4:50.40   8 
      1:08.58 (1:08.58)  2:22.75 (1:14.18)  3:37.94 (1:15.20)  4:50.40 (1:12.46)
 19 Iglesias, Matt             M Old Bridge H         4:52.56    4:51.06   8 
      1:08.18 (1:08.18)  2:21.85 (1:13.68)  3:37.65 (1:15.81)  4:51.06 (1:13.41)
 20 Jain, Bhaskar              M East Brunswi         4:56.00    4:51.16   7 
      1:12.55 (1:12.55)  2:26.86 (1:14.31)  3:41.30 (1:14.45)  4:51.16 (1:09.86)
 21 Cool, Steven               M Old Bridge H         4:57.95    4:51.56   7 
      1:13.11 (1:13.11)  2:27.20 (1:14.10)  3:41.11 (1:13.91)  4:51.56 (1:10.45)
 22 Levine, Paul               M East Brunswi         4:48.10    4:51.65   8 
      1:12.61 (1:12.61)  2:28.61 (1:16.00)  3:40.36 (1:11.75)  4:51.65 (1:11.30)
 23 Gumber, Josh               M South Brunsw         4:44.95    4:52.35   8 
      1:07.57 (1:07.57)  2:21.32 (1:13.76)  3:37.16 (1:15.84)  4:52.35 (1:15.20)
 24 Tan, Steven                M Old Bridge H         4:53.52    4:53.09   7 
      1:12.17 (1:12.17)  2:25.36 (1:13.20)  3:39.45 (1:14.10)  4:53.09 (1:13.64)
 25 Acosta, Isaiah             M St. Joseph H         4:49.95    4:53.16   8 
      1:12.21 (1:12.21)  2:28.12 (1:15.91)  3:40.71 (1:12.60)  4:53.16 (1:12.46)
 26 Sambath Ram, Siddharth     M East Brunswi         4:54.40    4:53.18   7 
      1:12.21 (1:12.21)  2:26.57 (1:14.36)  3:41.59 (1:15.02)  4:53.18 (1:11.59)
 27 Sood, Aakash               M Metuchen HS          4:55.08    4:53.61   7 
      1:12.44 (1:12.44)  2:27.47 (1:15.04)  3:43.19 (1:15.73)  4:53.61 (1:10.42)
 28 Weinglass, Noah            M East Brunswi         4:55.00    4:53.66   7 
      1:11.78 (1:11.78)  2:25.31 (1:13.53)  3:39.23 (1:13.92)  4:53.66 (1:14.44)
 29 Huang, Brian               M Old Bridge H         4:58.02    4:54.23   7 
      1:12.96 (1:12.96)  2:27.81 (1:14.85)  3:43.00 (1:15.20)  4:54.23 (1:11.23)
 30 Schuhrer, Austin           M St. Joseph H         4:49.00    4:54.39   8 
      1:12.46 (1:12.46)  2:29.19 (1:16.73)  3:43.24 (1:14.06)  4:54.39 (1:11.16)
 31 Fenn, Adam                 M East Brunswi         4:51.72    4:55.16   8 
      1:12.10 (1:12.10)  2:28.63 (1:16.54)  3:42.11 (1:13.49)  4:55.16 (1:13.05)
 32 Chartoff, Nicholas         M East Brunswi         4:51.50    4:55.47   8 
      1:12.92 (1:12.92)  2:28.09 (1:15.18)  3:41.93 (1:13.84)  4:55.47 (1:13.55)
 33 Jerry, Richard             M South Brunsw         4:56.66    4:55.86   7 
      1:12.77 (1:12.77)  2:28.01 (1:15.24)  3:45.29 (1:17.29)  4:55.86 (1:10.57)
 34 Blazej, Lucas              M East Brunswi         4:54.59    4:56.43   7 
      1:11.96 (1:11.96)     1:13.69 (1.73)  2:28.29 (1:14.61)  3:43.78 (1:15.50)
      4:56.43 (1:12.65)
 35 Schipani, Kevin            M Old Bridge H         4:46.48    4:56.71   8 
      1:11.85 (1:11.85)  2:28.59 (1:16.74)  3:42.95 (1:14.37)  4:56.71 (1:13.76)
 36 Patil, Giriraj             M South Brunsw         4:51.08    4:56.87   8 
      1:12.08 (1:12.08)  2:29.06 (1:16.98)  3:42.50 (1:13.45)  4:56.87 (1:14.37)
 37 Kwok, Thomas               M Metuchen HS          4:57.57    4:57.55   7 
      1:13.08 (1:13.08)  2:27.59 (1:14.51)  3:40.14 (1:12.55)  4:57.55 (1:17.42)
 38 Guerrero, Xavier           M Old Bridge H         4:54.52    4:58.11   7 
      1:13.29 (1:13.29)  2:28.47 (1:15.18)  3:45.62 (1:17.16)  4:58.11 (1:12.49)
 39 Woo, Jason                 M Old Bridge H         5:01.89    4:58.40   6 
      1:11.73 (1:11.73)  2:29.58 (1:17.86)  3:48.88 (1:19.30)  4:58.40 (1:09.53)
 40 Murnane, Colin             M East Brunswi         4:52.66    4:58.56   8 
      1:12.35 (1:12.35)  2:28.89 (1:16.54)  3:42.25 (1:13.36)  4:58.56 (1:16.32)
 41 Peng, Alvin                M South Brunsw         4:38.69    4:59.34   9 
      1:09.53 (1:09.53)  2:22.70 (1:13.17)  3:41.09 (1:18.40)  4:59.34 (1:18.25)
 42 Haque, Suhail              M South Brunsw         6:02.43    4:59.47   6 
      1:12.13 (1:12.13)  2:30.17 (1:18.05)  3:49.62 (1:19.46)  4:59.47 (1:09.85)
 43 Oberwanowicz, Jacob        M East Brunswi         4:44.91    5:00.33   8 
      1:12.49 (1:12.49)  2:29.59 (1:17.10)  3:45.31 (1:15.72)  5:00.33 (1:15.03)
 44 Chawla, Ravi               M Metuchen HS          5:00.05    5:00.45   7 
      1:12.68 (1:12.68)  2:27.82 (1:15.15)  3:43.68 (1:15.86)  5:00.45 (1:16.78)
 45 Lee, Jackson               M East Brunswi         4:59.15    5:02.06   7 
      1:13.37 (1:13.37)  2:27.80 (1:14.44)  3:43.44 (1:15.64)  5:02.06 (1:18.63)
 46 Neary, Griffin             M East Brunswi         5:07.55    5:02.59   6 
      1:12.81 (1:12.81)  2:30.91 (1:18.11)  3:50.18 (1:19.27)  5:02.59 (1:12.41)
 47 Safi, Raj                  M Metuchen HS          5:10.60    5:04.90   6 
      1:12.71 (1:12.71)  2:32.41 (1:19.70)  3:52.38 (1:19.98)  5:04.90 (1:12.52)
 48 Simone, Michael            M Metuchen HS          5:05.65    5:05.30   6 
      1:12.39 (1:12.39)  2:32.08 (1:19.70)  3:52.06 (1:19.98)  5:05.30 (1:13.24)
 49 Tiongko, Matthew           M East Brunswi         4:56.50    5:05.82   7 
      1:13.68 (1:13.68)  2:28.62 (1:14.95)  3:45.13 (1:16.51)  5:05.82 (1:20.69)
 50 Szuminsky, John            M Old Bridge H         5:07.37    5:05.97   6 
      1:13.00 (1:13.00)  2:31.39 (1:18.39)  3:51.54 (1:20.16)  5:05.97 (1:14.44)
 51 Joshi, Sidharsh            M South Brunsw         5:05.28    5:06.17   6 
      1:12.60 (1:12.60)  2:30.69 (1:18.09)  3:51.40 (1:20.72)  5:06.17 (1:14.77)
 52 Patel, Saahil              M South Brunsw         4:58.51    5:06.90   7 
      2:28.10 (2:28.10)  3:48.70 (1:20.60)  5:06.90 (1:18.20)
 53 Davis, Timothy             M Old Bridge H         5:12.76    5:06.94   6 
      1:13.30 (1:13.30)  2:32.69 (1:19.39)  3:52.62 (1:19.94)  5:06.94 (1:14.32)
 54 Soufi, Kareem              M East Brunswi         5:03.64    5:07.11   6 
      1:12.28 (1:12.28)     1:12.79 (0.51)  2:29.99 (1:17.21)  3:51.05 (1:21.07)
      5:07.11 (1:16.07)
 55 Yuen, Jason                M Old Bridge H         5:08.00    5:07.63   6 
      1:13.02 (1:13.02)  2:31.90 (1:18.88)  3:52.84 (1:20.94)  5:07.63 (1:14.79)
 56 Wong, Harrison             M East Brunswi         5:09.03    5:08.30   6 
      1:13.65 (1:13.65)  2:33.00 (1:19.35)  3:53.10 (1:20.11)  5:08.30 (1:15.21)
 57 Yakowenko, Alex            M Metuchen HS          5:15.81    5:08.44   5 
      1:16.83 (1:16.83)  2:36.52 (1:19.70)  3:57.31 (1:20.80)  5:08.44 (1:11.14)
 58 Malixi, Aidan              M Old Bridge H                    5:08.48   6 
      1:11.93 (1:11.93)  2:30.07 (1:18.15)  3:52.42 (1:22.35)  5:08.48 (1:16.07)
 59 Valenzuela, Raymond        M East Brunswi         4:54.59    5:09.63   7 
      1:12.05 (1:12.05)  2:27.35 (1:15.30)  3:47.60 (1:20.26)  5:09.63 (1:22.04)
 60 Sivakumar, Tarun           M East Brunswi         5:07.84    5:09.69   6 
      1:14.01 (1:14.01)  2:33.26 (1:19.26)  3:53.85 (1:20.59)  5:09.69 (1:15.85)
 61 ortega, giovanni           M Metuchen HS          5:14.26    5:10.26   5 
      1:16.79 (1:16.79)  2:36.22 (1:19.44)  3:57.57 (1:21.35)  5:10.26 (1:12.69)
 62 Yoshida, William           M South Brunsw         5:00.09    5:11.13   7 
      1:13.44 (1:13.44)  2:29.74 (1:16.30)  3:52.09 (1:22.35)  5:11.13 (1:19.05)
 63 Villafranca, Evan          M Old Bridge H         5:16.36    5:11.27   5 
      1:17.02 (1:17.02)  2:36.47 (1:19.46)  3:57.56 (1:21.10)  5:11.27 (1:13.71)
 64 Santus, James              M Metuchen HS          5:20.00    5:12.15   5 
      1:17.11 (1:17.11)  2:38.24 (1:21.13)  3:59.34 (1:21.10)  5:12.15 (1:12.82)
 65 Corsilli, Chris            M South Brunsw         4:59.17    5:12.85   7 
      1:11.54 (1:11.54)  2:26.29 (1:14.76)  3:46.95 (1:20.66)  5:12.85 (1:25.90)
 66 Kandiakounder, Shraavan    M South Brunsw         5:07.39    5:13.24   6 
      1:14.10 (1:14.10)  2:34.17 (1:20.07)  5:13.24 (2:39.08)
 67 George, Emil               M East Brunswi         5:08.36    5:13.47   6 
      1:13.58 (1:13.58)  2:32.24 (1:18.66)  3:53.79 (1:21.55)  5:13.47 (1:19.69)
 68 Shamim, Armen              M East Brunswi         5:19.00    5:13.62   5 
      1:17.87 (1:17.87)  2:35.98 (1:18.11)  3:57.05 (1:21.07)  5:13.62 (1:16.58)
 69 Uhrik, Alexander           M St. Joseph H         5:10.00    5:14.08   6 
      1:13.26 (1:13.26)  2:33.69 (1:20.43)  3:55.08 (1:21.40)  5:14.08 (1:19.01)
 70 Narla, Rohit               M East Brunswi         5:15.00    5:14.93   5 
      1:17.21 (1:17.21)  2:36.09 (1:18.89)  3:57.80 (1:21.71)  5:14.93 (1:17.14)
 71 Chatterjee, Romir          M South Brunsw         5:30.82    5:15.31   4 
      1:13.84 (1:13.84)  2:34.62 (1:20.79)  3:59.60 (1:24.98)  5:15.31 (1:15.72)
 72 Wagh, Shubham              M South Brunsw         4:59.72    5:15.59   7 
      1:13.34 (1:13.34)  2:31.84 (1:18.50)  3:55.04 (1:23.21)  5:15.59 (1:20.55)
 73 Haynes, Tyler              M Metuchen HS          5:13.05    5:15.79   6 
      2:33.18 (2:33.18)  3:55.68 (1:22.50)  5:15.79 (1:20.11)
 74 Bhalla, Rahul              M South Brunsw         5:22.32    5:15.85   5 
      1:17.32 (1:17.32)  2:39.32 (1:22.01)  4:01.04 (1:21.72)  5:15.85 (1:14.81)
 75 Kaplan, Steven             M East Brunswi         5:16.00    5:15.89   5 
      1:17.80 (1:17.80)  2:36.39 (1:18.59)  3:58.20 (1:21.82)  5:15.89 (1:17.70)
 76 Raman, Rishi               M South Brunsw         5:27.78    5:16.05   4 
      1:14.34 (1:14.34)  2:35.15 (1:20.82)  4:00.37 (1:25.23)  5:16.05 (1:15.68)
 77 Tancredi, Joseph           M Old Bridge H         5:27.09    5:16.65   4 
      1:14.37 (1:14.37)  2:35.48 (1:21.12)  4:00.07 (1:24.59)  5:16.65 (1:16.58)
 78 Ringled, Harold            M Old Bridge H         5:14.31    5:16.77   5 
      1:16.85 (1:16.85)  2:37.17 (1:20.33)  3:58.63 (1:21.47)  5:16.77 (1:18.14)
 79 Andrucyk, Aidan            M East Brunswi         5:00.53    5:17.94   7 
      1:13.96 (1:13.96)  2:29.11 (1:15.16)  3:49.84 (1:20.74)  5:17.94 (1:28.10)
 80 Gonzalez, Matthew          M East Brunswi         5:20.00    5:18.36   5 
      1:17.93 (1:17.93)  2:37.96 (1:20.04)  3:59.25 (1:21.29)  5:18.36 (1:19.12)
 81 Pusung, Christopher        M East Brunswi         5:19.00    5:18.72   5 
      1:17.61 (1:17.61)  2:38.57 (1:20.96)  3:59.97 (1:21.41)  5:18.72 (1:18.75)
 82 Gohil, Rudra               M South Brunsw         5:24.14    5:19.15   5 
      1:17.76 (1:17.76)  2:40.57 (1:22.81)  4:03.47 (1:22.90)  5:19.15 (1:15.69)
 83 Kawalec, Jason             M East Brunswi         5:17.00    5:19.81   5 
      1:17.47 (1:17.47)  2:39.93 (1:22.47)  4:03.23 (1:23.31)  5:19.81 (1:16.58)
 84 kenny, sean                M Metuchen HS          5:35.00    5:20.13   4 
      1:15.58 (1:15.58)  2:39.68 (1:24.10)  4:03.74 (1:24.06)  5:20.13 (1:16.39)
 85 Stocki, Chelsea            W East Brunswi         5:24.00    5:20.54   5 
      2:40.01 (2:40.01)  4:02.38 (1:22.37)  5:20.54 (1:18.17)
 86 Rajendran, Melvin          M South Brunsw         5:08.86    5:20.71   6 
      1:13.22 (1:13.22)  2:32.87 (1:19.65)  3:55.35 (1:22.48)  5:20.71 (1:25.36)
 87 Anand, Romir               M Metuchen HS          5:17.68    5:21.62   5 
      1:17.17 (1:17.17)  2:39.42 (1:22.25)  4:02.57 (1:23.16)  5:21.62 (1:19.05)
 88 Batra, Arnav               M South Brunsw         5:12.28    5:22.54   6 
      1:13.61 (1:13.61)  2:33.75 (1:20.14)  3:56.13 (1:22.39)  5:22.54 (1:26.42)
 89 Schleif, Daniel            M Metuchen HS          5:26.55    5:23.45   4 
      1:13.99 (1:13.99)  2:34.89 (1:20.90)  4:02.10 (1:27.22)  5:23.45 (1:21.35)
 90 Galante, Andrew            M Old Bridge H         5:33.20    5:23.75   4 
      1:18.13 (1:18.13)  2:41.21 (1:23.09)  4:04.57 (1:23.36)  5:23.75 (1:19.19)
 91 Breen, Ryan                M Metuchen HS          5:20.84    5:24.14   5 
      1:17.05 (1:17.05)  2:39.74 (1:22.70)  4:03.03 (1:23.29)  5:24.14 (1:21.12)
 92 Man, Thomas                M Old Bridge H         5:08.81    5:24.64   6 
      1:14.13 (1:14.13)  2:35.30 (1:21.17)  4:00.70 (1:25.40)  5:24.64 (1:23.95)
 93 Dargula, Saurabh           M South Brunsw         5:34.30    5:26.41   4 
      1:18.47 (1:18.47)  2:41.42 (1:22.95)  4:06.46 (1:25.05)  5:26.41 (1:19.96)
 94 Audibert, Danae            W South Brunsw         5:28.94    5:26.49   4 
      1:15.49 (1:15.49)  2:38.07 (1:22.58)  4:04.10 (1:26.04)  5:26.49 (1:22.40)
 95 Wang, Eric                 M South Brunsw         5:23.80    5:27.38   5 
      2:40.33 (2:40.33)  4:04.67 (1:24.35)  5:27.38 (1:22.71)
 96 tang, jason                M Metuchen HS          5:28.92    5:27.42   4 
      1:18.61 (1:18.61)  2:43.18 (1:24.57)  4:08.91 (1:25.74)  5:27.42 (1:18.51)
 97 Mai, Matthew               M East Brunswi         5:28.00    5:27.48   4 
      1:15.19 (1:15.19)  2:39.21 (1:24.02)  4:07.21 (1:28.00)  5:27.48 (1:20.28)
 98 Wong, Nicholas             M East Brunswi         5:04.13    5:28.21   6 
      1:12.08 (1:12.08)  2:29.72 (1:17.64)  3:54.93 (1:25.22)  5:28.21 (1:33.28)
 99 Batra, Kush                M East Brunswi         5:25.00    5:28.59   4 
      1:14.79 (1:14.79)  2:38.54 (1:23.76)  4:05.82 (1:27.28)  5:28.59 (1:22.77)
100 Patel, Arjun               M South Brunsw         5:36.45    5:29.66   4 
      1:17.21 (1:17.21)  2:41.96 (1:24.76)  4:09.27 (1:27.31)  5:29.66 (1:20.39)
101 Chinchar, Matthew          M Metuchen HS          5:36.20    5:30.24   4 
      1:17.01 (1:17.01)  2:41.23 (1:24.22)  4:06.89 (1:25.66)  5:30.24 (1:23.36)
102 Donou, Gabrielle           W East Brunswi         5:24.19    5:30.59   5 
      1:17.38 (1:17.38)  2:40.47 (1:23.09)  4:04.18 (1:23.72)  5:30.59 (1:26.41)
103 Alter, Ari                 M East Brunswi         5:12.09    5:31.74   6 
      1:14.36 (1:14.36)  2:35.59 (1:21.24)  4:00.94 (1:25.35)  5:31.74 (1:30.80)
104 Beacher, Colin             M Metuchen HS          5:36.91    5:32.60   3 
      1:17.68 (1:17.68)  2:43.96 (1:26.29)  4:12.47 (1:28.52)  5:32.60 (1:20.13)
105 Milla, Sophia              W South Brunsw         5:32.89    5:32.73   4 
      1:17.45 (1:17.45)  2:40.82 (1:23.37)  4:07.09 (1:26.28)  5:32.73 (1:25.65)
106 Piasecki, Maggie           W East Brunswi         5:25.00    5:33.59   4 
      1:20.05 (1:20.05)  2:46.95 (1:26.91)  4:14.89 (1:27.94)  5:33.59 (1:18.71)
107 Heredia, Lucas             M East Brunswi         5:24.00    5:35.36   5 
      1:17.96 (1:17.96)  2:40.24 (1:22.28)  4:04.68 (1:24.44)  5:35.36 (1:30.69)
108 Bose, Uddipto              M South Brunsw         5:38.03    5:35.84   3 
      1:17.46 (1:17.46)  2:44.56 (1:27.10)  4:15.01 (1:30.46)  5:35.84 (1:20.83)
109 Diora, Khush               M Old Bridge H         5:40.78    5:35.92   3 
      1:20.62 (1:20.62)  2:49.62 (1:29.01)  4:18.20 (1:28.59)  5:35.92 (1:17.72)
110 Kalra, Dhruv               M South Brunsw         5:39.54    5:37.54   3 
      1:18.18 (1:18.18)  2:43.71 (1:25.54)  4:12.91 (1:29.20)  5:37.54 (1:24.64)
111 Kacani, Emma               W Metuchen HS          5:42.00    5:38.44   3 
      1:21.68 (1:21.68)  2:50.15 (1:28.47)  4:18.10 (1:27.96)  5:38.44 (1:20.34)
112 Abbate, Andrew             M East Brunswi         5:58.00    5:39.11   2 
      1:22.32 (1:22.32)  2:51.70 (1:29.39)  4:21.02 (1:29.33)  5:39.11 (1:18.10)
113 Pearce, Frank              M East Brunswi         5:38.41    5:39.63   3 
      1:18.89 (1:18.89)  2:45.76 (1:26.88)  4:16.72 (1:30.96)  5:39.63 (1:22.91)
114 Chu, Ryan                  M East Brunswi         5:45.00    5:42.15   3 
      1:23.52 (1:23.52)  2:52.72 (1:29.20)  4:19.00 (1:26.29)  5:42.15 (1:23.15)
115 Zyontz, Liann              W South Brunsw         5:33.00    5:43.63   4 
      1:19.65 (1:19.65)  2:44.99 (1:25.34)  4:13.66 (1:28.68)  5:43.63 (1:29.97)
116 Thomas, Bridget            W Metuchen HS          5:48.29    5:44.61   3 
      1:21.99 (1:21.99)  2:49.98 (1:28.00)  4:18.66 (1:28.68)  5:44.61 (1:25.96)
117 Ramkumar, Archana          W South Brunsw         5:42.90    5:45.47   3 
      1:21.86 (1:21.86)  2:52.01 (1:30.15)  4:20.27 (1:28.27)  5:45.47 (1:25.20)
118 Pandit, Kal                M East Brunswi         5:40.00    5:46.86   3 
      1:23.02 (1:23.02)  2:53.46 (1:30.44)  4:23.95 (1:30.50)  5:46.86 (1:22.91)
119 Broehl, Jacqueline         W East Brunswi         5:30.44    5:48.54   4 
      1:20.21 (1:20.21)  2:47.49 (1:27.28)  4:18.90 (1:31.42)  5:48.54 (1:29.64)
120 xie, phil                  M Metuchen HS          5:40.00    5:48.88   3 
      1:18.20 (1:18.20)  2:49.25 (1:31.05)  4:20.83 (1:31.59)  5:48.88 (1:28.05)
121 Polilen, Ryan              M South Brunsw         5:53.00    5:50.19   2 
      1:19.45 (1:19.45)  2:49.99 (1:30.55)  4:20.72 (1:30.73)  5:50.19 (1:29.48)
122 Cordasco, Matthew          M East Brunswi         5:49.46    5:50.42   3 
      1:22.63 (1:22.63)  2:51.80 (1:29.17)  4:23.70 (1:31.90)  5:50.42 (1:26.73)
123 Kowal, Marissa             W East Brunswi         5:44.11    5:52.04   3 
      1:27.68 (1:27.68)  2:56.22 (1:28.55)  4:25.61 (1:29.39)  5:52.04 (1:26.44)
124 Thakare, Abhishek          M South Brunsw         5:51.50    5:52.11   3 
      1:22.35 (1:22.35)  2:52.79 (1:30.44)  4:25.39 (1:32.61)  5:52.11 (1:26.73)
125 Colon, Jacob               M Old Bridge H         5:48.00    5:53.87   3 
      1:21.56 (1:21.56)  2:51.77 (1:30.22)  4:23.84 (1:32.07)  5:53.87 (1:30.04)
126 Jon, Chris                 M East Brunswi         5:25.00    5:54.63   4 
      1:14.64 (1:14.64)  2:39.74 (1:25.10)  4:16.36 (1:36.63)  5:54.63 (1:38.27)
127 Raj, Sanjana               W South Brunsw         5:50.00    5:55.03   3 
      1:25.34 (1:25.34)  2:56.38 (1:31.05)  4:28.10 (1:31.72)  5:55.03 (1:26.94)
128 Amer, Sara                 W East Brunswi         5:45.20    5:55.14   3 
      1:25.65 (1:25.65)  2:55.26 (1:29.61)  4:24.60 (1:29.35)  5:55.14 (1:30.54)
129 Bores, Sarah               W East Brunswi         5:53.82    5:55.16   3 
      1:27.68 (1:27.68)     1:27.95 (0.28)  2:57.80 (1:29.86)  4:29.20 (1:31.40)
      5:55.16 (1:25.97)
130 Elia, Riley                W South Brunsw         5:50.35    5:58.76   3 
      1:24.86 (1:24.86)  2:55.91 (1:31.05)  4:28.38 (1:32.47)  5:58.76 (1:30.39)
131 Galkin, Emilia             W East Brunswi         5:51.19    5:59.48   3 
      1:22.92 (1:22.92)  2:52.44 (1:29.53)  4:25.85 (1:33.41)  5:59.48 (1:33.64)
132 Rodgers, Matt              M Metuchen HS                     5:59.94   2 
      1:29.55 (1:29.55)  2:59.12 (1:29.58)  4:36.06 (1:36.95)  5:59.94 (1:23.88)
133 Park, Lena                 W East Brunswi         6:02.29    6:08.74   2 
      1:28.39 (1:28.39)  3:03.36 (1:34.97)  4:36.96 (1:33.60)  6:08.74 (1:31.79)
134 Vuppala, Sreeya            W South Brunsw         6:09.46    6:09.37   2 
      1:28.70 (1:28.70)  3:03.31 (1:34.61)  4:38.21 (1:34.91)  6:09.37 (1:31.17)
135 Carroll, Mike              M Old Bridge H                    6:10.21   1 
      1:24.70 (1:24.70)  3:03.31 (1:38.61)  4:42.56 (1:39.25)  6:10.21 (1:27.66)
136 Chen, Christina            W East Brunswi         6:12.72    6:11.17   2 
      1:28.87 (1:28.87)  3:03.55 (1:34.68)  4:37.24 (1:33.70)  6:11.17 (1:33.93)
137 McCann, Allyson            W South Brunsw         5:59.82    6:11.73   2 
      1:27.60 (1:27.60)  2:59.37 (1:31.78)  4:36.67 (1:37.30)  6:11.73 (1:35.07)
138 Herrera, Andrea            W South Brunsw         6:17.78    6:12.34   2 
      1:30.75 (1:30.75)  3:05.28 (1:34.53)  4:42.49 (1:37.22)  6:12.34 (1:29.85)
139 Arpaio, Danielle           W East Brunswi         5:54.32    6:14.27   2 
      1:28.23 (1:28.23)  3:03.12 (1:34.90)  4:39.49 (1:36.38)  6:14.27 (1:34.78)
140 Mohs, Lori                 W East Brunswi         6:05.97    6:16.61   2 
      1:30.09 (1:30.09)  3:03.94 (1:33.86)  4:41.71 (1:37.78)  6:16.61 (1:34.90)
141 Carlson, Sarah             W South Brunsw         6:05.73    6:17.31   2 
      1:29.09 (1:29.09)  3:03.40 (1:34.32)  4:42.70 (1:39.31)  6:17.31 (1:34.61)
142 Hornstein, Ella            W East Brunswi         6:15.70    6:18.03   2 
      1:30.29 (1:30.29)  3:03.96 (1:33.67)  4:41.18 (1:37.22)  6:18.03 (1:36.86)
143 Patel, Henanshi            W South Brunsw         6:24.82    6:20.63   1 
      1:25.70 (1:25.70)  3:08.09 (1:42.39)  4:49.14 (1:41.05)  6:20.63 (1:31.50)
144 Serrao, Ashley             W East Brunswi         6:25.00    6:21.11   1 
      1:30.96 (1:30.96)  3:11.76 (1:40.81)  4:52.72 (1:40.97)  6:21.11 (1:28.39)
145 Rani, Neha                 W East Brunswi         6:20.00    6:22.58   1 
      1:24.35 (1:24.35)  3:02.94 (1:38.60)  4:47.28 (1:44.34)  6:22.58 (1:35.31)
146 Hershorn, Kelsey           W East Brunswi         6:30.40    6:26.96   1 
      1:32.54 (1:32.54)  3:13.17 (1:40.64)  4:55.96 (1:42.79)  6:26.96 (1:31.00)
147 Sakhuja, Rishika           W East Brunswi         6:20.00    6:28.47   1 
      1:23.88 (1:23.88)  3:02.80 (1:38.92)  4:47.17 (1:44.38)  6:28.47 (1:41.30)
148 Shek, Celina               W East Brunswi         6:12.00    6:29.88   2 
      1:29.23 (1:29.23)  3:04.19 (1:34.96)  4:43.04 (1:38.86)  6:29.88 (1:46.85)
149 Koch, Chelsea              W South Brunsw         6:36.62    6:32.05   1 
      1:31.91 (1:31.91)  3:12.89 (1:40.98)  4:56.03 (1:43.14)  6:32.05 (1:36.02)
150 Keiser, Amanda             W South Brunsw         6:42.69    6:41.97   1 
      1:32.74 (1:32.74)  3:13.26 (1:40.52)  4:57.15 (1:43.90)  6:41.97 (1:44.82)
151 Portnoy, Abby              W East Brunswi         6:30.00    6:43.06   1 
      1:31.26 (1:31.26)  3:11.84 (1:40.58)  4:57.11 (1:45.27)  6:43.06 (1:45.96)
152 Chengapapa, Diya           W East Brunswi         6:40.00    6:44.05   1 
      1:34.03 (1:34.03)  3:18.37 (1:44.34)  5:06.38 (1:48.02)  6:44.05 (1:37.67)
153 Bhumbri, Tanya             W East Brunswi         7:25.00    6:48.84   1 
      1:36.65 (1:36.65)  3:23.01 (1:46.36)  5:10.24 (1:47.24)  6:48.84 (1:38.60)
154 Chen, Joy                  W East Brunswi         6:45.00    7:02.41   1 
      1:36.23 (1:36.23)  3:24.05 (1:47.82)  5:15.60 (1:51.56)  7:02.41 (1:46.81)
155 Leventhal, Mya             W East Brunswi         7:30.00    7:06.77   1 
      1:37.07 (1:37.07)  3:24.38 (1:47.32)  5:15.97 (1:51.59)  7:06.77 (1:50.80)
156 Belede, Shresta            W East Brunswi         6:59.00    7:18.22   1 
      1:38.37 (1:38.37)  3:33.77 (1:55.40)  5:29.28 (1:55.52)  7:18.22 (1:48.95)
157 He, Deefah                 W East Brunswi         8:00.00    7:31.90   1 
      1:39.53 (1:39.53)  3:34.29 (1:54.77)  5:34.71 (2:00.42)  7:31.90 (1:57.20)
158 Lee, Eileen                W East Brunswi         8:20.00    7:35.80   1 
      1:40.08 (1:40.08)  3:40.28 (2:00.20)  5:43.14 (2:02.87)  7:35.80 (1:52.66)