5/25– Salem County Championships

 
Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/25/2021 10:02 PM
                    Salem County Championships - 5/25/2021                     
                                   Salem HS                                    
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 #   25 Lodge, Molly          Woodstown HS           12.80      13.18   3   8   
  2 #   14 Chardon, Karla        Penns Grove            12.71      13.23   3   6   
  3 #   29 Samuels, Kaitlyn      Pennsville             13.20      13.44   3   4   
  4 #   23 Johnson, Ka'Nijha     Salem HS               13.43      13.82   3   2   
  5 #   28 Ricks, Bailey         Penns Grove                       14.48   1   1   
  6 #   35 Watt, Brooke          A P Schalick           13.90      14.50   2 
  7 #   24 LeFlore, Destiny      Salem HS               13.20      14.51   3 
  8 #   22 Hill, Cherish         Salem HS               14.10      14.55   2 
  9 #   34 Walker, Mya           Penns Grove            13.97      14.67   2 
 10 #   37 Wiltshire, Lailah     A P Schalick                      14.72   1 
 11 #   18 Fredo, Jordanna       Woodstown HS           13.50      14.78   2 
 12 #   15 Eberl, Ahnika         A P Schalick           14.00      14.87   2 
 13 #   32 Still, Arie           Woodstown HS                      14.94   1 
 14 #   26 Newton, Nia           Pennsville             14.44      15.18   1 
 15 #   36 Weaver, Erin          Pennsville                        15.82   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   25 Lodge, Molly          Woodstown HS           27.33      27.11   4   8   
  2 #   14 Chardon, Karla        Penns Grove            26.80      27.31   4   6   
  3 #   29 Samuels, Kaitlyn      Pennsville             27.43      27.96   4   4   
  4 #   43 Furbush-Brewer, A     Salem HS               28.40      28.82   3   2   
  5 #   23 Johnson, Ka'Nijha     Salem HS               28.19      29.16   3   1   
  6 #   46 Lammersen, Ava        Woodstown HS           28.00      29.85   4 
  7 #   34 Walker, Mya           Penns Grove            28.32      30.25   3 
  8 #   33 Trader, Giamanni      Penns Grove                       30.42   1 
  9 #   27 Olbrich, Ellen        Woodstown HS           29.00      30.66   3 
 10 #   24 LeFlore, Destiny      Salem HS               29.40      30.81   3 
 11 #   47 Moore, Jazmin         Pennsville                        31.21   1 
 12 #   16 Eberl, Aylani         A P Schalick                      31.84   1 
 13 #   45 Kennedy, Mya          A P Schalick                      31.89   1 
 14 #   26 Newton, Nia           Pennsville             30.81      32.21   3 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   59 Buzby, Anna           Salem HS             1:02.72    1:01.53   3   8   
  2 #   29 Samuels, Kaitlyn      Pennsville           1:02.39    1:02.00   3   6   
  3 #   64 Larsson, Kaylise      Penns Grove          1:03.22    1:02.64   3   4   
  4 #   44 Horace, Ja'Shanti     Penns Grove            59.28    1:03.28   3   2   
  5 #   43 Furbush-Brewer, A     Salem HS             1:06.02    1:05.85   2   1   
  6 #   61 Deal, Katelyn         Woodstown HS         1:09.13    1:06.27   2 
  7 #   67 O'Neill, Grace        A P Schalick                    1:07.12   1 
  8 #   19 Gross, Jayla          A P Schalick         1:09.08    1:07.43   2 
  9 #   60 Convery-Johnson,      Woodstown HS         1:05.99    1:07.86   2 
 10 #   31 Sayers, Emilee        Salem HS             1:09.85    1:08.42   2 
 11 #   68 Wood, Molly           A P Schalick                    1:08.57   1 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   85 Chomo, Amy            A P Schalick         2:24.21    2:26.57   2   8   
      1:10.79 (1:10.79)  2:26.57 (1:15.78)
  2 #   84 Burchfield, Taylo     Pennsville           2:34.94    2:29.19   2   6   
      1:10.99 (1:10.99)  2:29.19 (1:18.20)
  3 #   46 Lammersen, Ava        Woodstown HS         2:30.00    2:38.45   2   4   
      1:19.90 (1:19.90)  2:38.45 (1:18.56)
  4 #   64 Larsson, Kaylise      Penns Grove          2:37.76    2:39.31   2   2   
      1:20.78 (1:20.78)  2:39.31 (1:18.54)
  5 #   87 Gerstenbacher, Ch     A P Schalick         2:24.47    2:41.00   2   1   
      1:20.87 (1:20.87)  2:41.00 (1:20.14)
  6 #   89 Hunt, Calista         Woodstown HS         2:45.00    2:42.67   2 
      1:20.99 (1:20.99)  2:42.67 (1:21.68)
  7 #   59 Buzby, Anna           Salem HS                        2:43.03   1 
      1:22.06 (1:22.06)  2:43.03 (1:20.97)
  8 #   86 Fulmer, Riley         Woodstown HS         2:45.00    2:49.39   2 
      1:20.49 (1:20.49)  2:49.39 (1:28.90)
  9 #   88 Hassler, Isabelle     Pennsville                      2:50.97   1 
      1:25.16 (1:25.16)  2:50.97 (1:25.81)
 10 #   93 Smith, Gabriellia     Penns Grove          2:57.18    2:55.78   1 
      1:25.46 (1:25.46)  2:55.78 (1:30.33)
 11 #   92 Parsons, Sydney       A P Schalick                    2:59.39   1 
      1:26.22 (1:26.22)  2:59.39 (1:33.17)
 12 #   83 Bower, Marissa        Salem HS                        3:24.55   1 
      1:37.57 (1:37.57)  3:24.55 (1:46.99)
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   94 Smith, Julia          A P Schalick         5:19.59    5:29.26    8   
      1:16.58 (1:16.58)  2:38.46 (1:21.88)  4:02.53 (1:24.07)  5:29.26 (1:26.74)
  2 #   91 LaMarra, Mia          A P Schalick         5:39.82    5:41.66    6   
      1:19.72 (1:19.72)  2:50.45 (1:30.73)  4:21.03 (1:30.59)  5:41.66 (1:20.63)
  3 #  103 Prendergast, Tayl     Woodstown HS         6:10.00    5:56.11    4   
      1:23.94 (1:23.94)  2:53.94 (1:30.00)  4:26.01 (1:32.07)  5:56.11 (1:30.11)
  4 #   95 Williams, Caitlin     Woodstown HS         5:57.44    6:01.22    2   
      1:26.26 (1:26.26)  2:57.10 (1:30.85)  4:31.67 (1:34.57)  6:01.22 (1:29.55)
  5 #   93 Smith, Gabriellia     Penns Grove          6:50.02    6:25.48    1   
      1:27.99 (1:27.99)  3:08.27 (1:40.28)  4:52.19 (1:43.92)  6:25.48 (1:33.30)
  6 #  101 Langley, Olivia       A P Schalick         6:34.65    6:50.10  
      1:30.39 (1:30.39)  3:15.52 (1:45.13)  6:50.10 (3:34.59)
  7 #  100 Collier, Jessica      Salem HS             6:54.76    7:31.63  
      1:43.02 (1:43.02)  3:43.58 (2:00.57)  5:47.80 (2:04.22)  7:31.63 (1:43.83)
  8 #   90 Jaeger, Kaylin        Pennsville                      7:42.65  
      1:46.70 (1:46.70)  3:45.83 (1:59.13)  5:49.16 (2:03.33)  7:42.65 (1:53.50)
  9 #   83 Bower, Marissa        Salem HS                        7:42.93  
      1:44.09 (1:44.09)  3:45.16 (2:01.08)  5:49.82 (2:04.66)  7:42.93 (1:53.11)
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   94 Smith, Julia          A P Schalick        11:35.05   12:28.10    8   
      1:23.60 (1:23.60)  2:53.81 (1:30.22)  4:26.10 (1:32.29)  5:59.33 (1:33.24)
      7:36.82 (1:37.50)  9:16.34 (1:39.52) 10:55.64 (1:39.30) 12:28.10 (1:32.47)
  2 #   91 LaMarra, Mia          A P Schalick        12:29.59   12:43.93    6   
      1:27.11 (1:27.11)  3:04.75 (1:37.64)  4:43.59 (1:38.85)  6:20.93 (1:37.35)
      7:59.84 (1:38.91)  9:39.92 (1:40.08) 11:17.24 (1:37.33) 12:43.93 (1:26.69)
  3 #  103 Prendergast, Tayl     Woodstown HS        13:50.00   12:56.48    4   
      1:32.04 (1:32.04)  3:10.09 (1:38.05)  4:48.24 (1:38.16)  6:26.11 (1:37.87)
      8:04.28 (1:38.18)  9:43.75 (1:39.48) 11:21.01 (1:37.27) 12:56.48 (1:35.47)
  4 #   95 Williams, Caitlin     Woodstown HS        13:30.00   13:48.19    2   
      1:32.28 (1:32.28)  3:10.35 (1:38.07)  4:48.61 (1:38.26)  6:28.20 (1:39.60)
      8:12.36 (1:44.16) 10:01.54 (1:49.18) 11:55.33 (1:53.79) 13:48.19 (1:52.87)
  5 #  102 Obermann, Emily       A P Schalick                   15:33.73    1   
      1:41.12 (1:41.12)  3:34.94 (1:53.82)  5:31.81 (1:56.87)  7:33.78 (2:01.97)
      9:35.69 (2:01.92) 11:37.51 (2:01.82) 13:41.62 (2:04.11) 15:33.73 (1:52.12)
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  114 Nelson, Hailey        A P Schalick           17.20      17.08   2   8   
  2 #   15 Eberl, Ahnika         A P Schalick           17.15      17.99   2   6   
  3 #  108 Chomo, Angie          A P Schalick           18.80      18.25   2   4   
  4 #  109 Davenport-White,      Salem HS                          18.34   1   2   
  5 #   48 Taylor, Amani         Penns Grove                       18.95   1   1   
  6 #   18 Fredo, Jordanna       Woodstown HS           18.00      19.27   2 
  7 #  112 Kurpis, Isabella      Woodstown HS           19.83      19.77   2 
  8 #  110 Hassler, Laura        Salem HS               20.29      20.34   1 
  9 #  116 Summers, Lamiracl     Salem HS                          20.93   1 
 10 #  113 Mistichelli, Oliv     Woodstown HS           19.36      21.09   2 
 11 #   65 Manorowitz, Jorda     Pennsville                        22.14   1 
 12 #  115 Pierce, Danielle      Pennsville                        23.38   1 
 
Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   59 Buzby, Anna           Salem HS             1:12.00    1:11.80   2   8   
  2 #   46 Lammersen, Ava        Woodstown HS         1:14.90    1:13.04   2   6   
  3 #   48 Taylor, Amani         Penns Grove          1:12.95    1:13.59   2   4   
  4 #  125 Cullis, Nicole        A P Schalick         1:15.82    1:14.65   2   2   
  5 #  108 Chomo, Angie          A P Schalick         1:13.88    1:14.67   2   1   
  6 #  110 Hassler, Laura        Salem HS             1:18.00    1:17.94   1 
  7 #  111 Husser, Tyaira        Woodstown HS         1:22.00    1:20.12   1 
  8 #  109 Davenport-White,      Salem HS             1:10.00    1:21.46   2 
  9 #   65 Manorowitz, Jorda     Pennsville                      1:23.58   1 
 10 #   17 Forman, Janiyah       Pennsville                      1:28.11   1 
 11 #  115 Pierce, Danielle      Pennsville                      1:28.55   1 
 12 #  127 Matthews, Mikayla     A P Schalick         1:32.39    1:28.95   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 A P Schalick HS  'A'                              4:37.31    4:23.68    8   
     1) #85 Chomo, Amy                  2) #108 Chomo, Angie              
     3) #87 Gerstenbacher, Chloe        4) #19 Gross, Jayla               
      1:10.75 (1:10.75)  2:14.87 (1:04.13)  3:20.60 (1:05.74)  4:23.68 (1:03.08)
  2 Pennsville  HS  'A'                                          4:33.13    6   
     1) #84 Burchfield, Taylor          2) #65 Manorowitz, Jordan         
     3) #47 Moore, Jazmin               4) #29 Samuels, Kaitlyn           
      1:06.15 (1:06.15)  2:19.31 (1:13.17)  3:29.52 (1:10.22)  4:33.13 (1:03.62)
  3 Woodstown HS  'A'                                            4:37.54    4   
     1) #60 Convery-Johnson, Alison     2) #61 Deal, Katelyn              
     3) #62 Hitchner, Lauren            4) #46 Lammersen, Ava             
      1:10.25 (1:10.25)  2:26.59 (1:16.34)  3:33.40 (1:06.82)  4:37.54 (1:04.15)
  4 Penns Grove HS  'A'                                          4:37.81    2   
     1) #44 Horace, Ja'Shanti           2) #64 Larsson, Kaylise           
     3) #33 Trader, Giamanni            4) #48 Taylor, Amani              
      1:07.87 (1:07.87)  2:16.30 (1:08.44)  3:35.25 (1:18.96)  4:37.81 (1:02.56)
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   47 Moore, Jazmin         Pennsville           4-08.00    4-10.00    8   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O    O    O   XO    O  XXX 
  2 #   25 Lodge, Molly          Woodstown HS         4-10.00    4-08.00    6   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    O    O    O    O  XXX 
  3 #  133 Spencer, Evelyn       Woodstown HS         4-04.00   J4-08.00    4   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O  XXO    O  XXX 
  4 #   15 Eberl, Ahnika         A P Schalick         4-06.00    4-04.00    0.75
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    P    O  XXX 
  4 #  132 Furbush, Tia          A P Schalick         4-02.00    4-04.00    0.75
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    P    O  XXX 
  4 #   23 Johnson, Ka'Nijha     Salem HS             4-04.00    4-04.00    0.75
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    O    O  XXX 
  4 #   35 Watt, Brooke          A P Schalick                    4-04.00    0.75
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  114 Nelson, Hailey        A P Schalick         7-00.00    7-06.00    8   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    O    O  XXX 
  2 #  145 Wood, Callie          Pennsville           7-00.00   J7-06.00    6   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        O    O   XO   XO  XXX 
  3 #   31 Sayers, Emilee        Salem HS                        7-00.00    4   
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        O    O  XXO  XXX 
  4 #  108 Chomo, Angie          A P Schalick                    6-06.00    1.50
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
  4 #   61 Deal, Katelyn         Woodstown HS                    6-06.00    1.50
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
  6 #  143 DeHart, Lydia         Woodstown HS                    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
  6 #  104 Krishna, Kristina     Woodstown HS                    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  132 Furbush, Tia          A P Schalick        16-03.75   15-10.75    8   
      15-01.50  15-10.75  15-01           
  2 #   24 LeFlore, Destiny      Salem HS            13-07.00   15-06.75    6   
      15-00.25  12-00.50  14-02.50  15-06.75      
  3 #   23 Johnson, Ka'Nijha     Salem HS            12-02.00   15-02.75    4   
      14-07  14-11  15-02.75  14-06.75      
  4 #   18 Fredo, Jordanna       Woodstown HS        14-01.00   15-02.00    2   
      14-07.50  14-11  15-02  13-07.25      
  5 #   45 Kennedy, Mya          A P Schalick        13-10.50  J15-02.00    1   
      12-03.75  12-11.50  15-02  13-04      
  6 #  131 Freas, Madison        Pennsville                     14-05.50  
      14-01  14-03  13-09  14-05.50      
  7 #   44 Horace, Ja'Shanti     Penns Grove                    14-04.00  
      FOUL  14-04  13-09.25  12-09      
  8 #  137 Curtis, Molly         Woodstown HS                   14-03.25  
      12-10.50  13-05  14-03.25  13-07      
  9 #  109 Davenport-White,      Salem HS            13-09.00   14-02.75  
      FOUL  14-02.50  14-02  14-02.75      
 10 #  133 Spencer, Evelyn       Woodstown HS                   14-02.50  
      13-00.25  13-05  13-09  14-02.50      
 11 #   37 Wiltshire, Lailah     A P Schalick        12-11.00   13-04.00  
      12-09  12-09.50  12-05  13-04      
 12 #   33 Trader, Giamanni      Penns Grove                    12-06.00  
      12-06  FOUL  12-01  11-06      
 13 #   50 Wood, Ryane           Pennsville          12-04.50   12-01.00  
      FOUL  11-08.50  FOUL  12-01      
 14 #   65 Manorowitz, Jorda     Pennsville                     11-02.00  
      10-11  10-05  11-02  FOUL      
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  132 Furbush, Tia          A P Schalick        35-00.75   32-07.75    8   
      31-06  32-07.75  FOUL  32-05       
  2 #   25 Lodge, Molly          Woodstown HS        31-05.75   30-10.50    6   
      28-07  29-11  30-10.50  FOUL      
  3 #   89 Hunt, Calista         Woodstown HS                   30-09.00    4   
      30-04  30-01  30-09  30-02      
  4 #  131 Freas, Madison        Pennsville                     29-08.00    2   
      28-07.75  28-04.25  29-08  29-04      
  5 #   44 Horace, Ja'Shanti     Penns Grove                    29-05.00    1   
      FOUL  27-04.75  29-05  27-03.25      
  6 #   43 Furbush-Brewer, A     Salem HS            27-02.00   29-03.25  
      FOUL  FOUL  28-07  29-03.25      
  7 #   45 Kennedy, Mya          A P Schalick        30-10.00   28-05.00  
      27-10.75  28-01  28-01  28-05      
  7 #   33 Trader, Giamanni      Penns Grove                    28-05.00  
      26-07  FOUL  28-03.75  28-05      
  9 #   24 LeFlore, Destiny      Salem HS            29-03.00   28-04.00  
      27-09.25  27-03.50  28-04  28-01      
 10 #  137 Curtis, Molly         Woodstown HS        26-11.75   28-02.25  
      FOUL  26-10.50  27-05.50  28-02.25      
 11 #   50 Wood, Ryane           Pennsville          28-03.75   26-11.00  
      26-11  26-09.25  26-10  22-06      
 12 #  138 Devoe, Isabella       A P Schalick                   25-09.50  
      FOUL  25-07.50  25-09.50  FOUL      
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  171 Knorr, Kara           Woodstown HS        36-09.50   38-05.50    8   
      35-06  36-09.75  38-05.50  37-06       
  2 #   14 Chardon, Karla        Penns Grove                    35-10.00    6   
      35-10  32-03  34-07  35-09.50      
  3 #  187 Rivera, Nivea         Woodstown HS        32-10.00   30-02.00    4   
      30-01  30-02  29-11  27-03      
  4 #  186 Minter, Dasani        Woodstown HS                   28-04.50    2   
      28-04.50  22-02  23-08.50  25-08      
  5 #  166 Dyer, Crystal         Pennsville          24-11.50   27-08.00    1   
      27-08  26-04.50  FOUL  25-03      
  6 #  170 Johnson, Helena       Salem HS            32-03.25   27-07.50  
      27-07.50  26-07  25-05  26-01      
  7 #  185 McGuire, Maliyah      Salem HS                       27-03.00  
      27-03  24-00.75  24-07.50  22-01.25      
  8 #  175 Mulhorn, Ryann        Salem HS            24-00.00   27-01.50  
      26-11  27-01.50  25-09  26-10.50      
  9 #  172 Kolbe, Phoebe         A P Schalick        26-02.00   26-05.00  
      24-09  25-07  26-05  23-05      
 10 #  184 Kenny, Caitlyn        A P Schalick                   25-03.00  
      25-03  23-06.75  22-03.25  23-01.50      
 11 #  168 Goss, Cathryn         Pennsville          18-01.00   24-11.50  
      24-11.50  21-04.75  20-00  21-00.50      
 12 #   20 Guzman, Rachel        Pennsville                     24-08.75  
      21-10.50  19-08  21-07.75  24-08.75      
 13 #   93 Smith, Gabriellia     Penns Grove                    24-06.00  
      24-06  21-05.25  21-06.50  22-04      
 14 #  125 Cullis, Nicole        A P Schalick                   20-11.50  
      19-08.50  20-11.50  17-00.50  16-02      
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  171 Knorr, Kara           Woodstown HS           89-11      91-06    8   
      79-02  91-06  91-02  87-10      
  2 #  114 Nelson, Hailey        A P Schalick           75-04      86-09    6   
      83-03  84-06  86-09  70-07      
  3 #  165 Devault, Tatum        Woodstown HS           61-11      83-02    4   
      81-04  80-02  81-03  83-02      
  4 #  166 Dyer, Crystal         Pennsville             95-05      82-05    2   
      72-03  82-05  67-03  FOUL       
  5 #  169 Heathwaite, Abiga     Woodstown HS           71-04      74-00    1   
      74-00  64-09  68-03  FOUL      
  6 #  167 Eaddy, Diamond        Salem HS               49-08      72-03  
      57-03  61-07  61-01  72-03      
  7 #   67 O'Neill, Grace        A P Schalick           74-08      69-09  
      67-06  69-09  65-03  66-04      
  8 #  168 Goss, Cathryn         Pennsville             64-00      69-05  
      64-04  65-06  69-05  64-08      
  9 #  170 Johnson, Helena       Salem HS               72-05      68-02  
      FOUL  68-02  56-04  FOUL      
 10 #  173 Little, Katelyn       A P Schalick                      66-06  
      66-06  FOUL  FOUL  57-03      
 11 #  175 Mulhorn, Ryann        Salem HS                          58-10  
      58-10  FOUL  54-04  FOUL      
 12 #   20 Guzman, Rachel        Pennsville                        57-03  
      FOUL  57-03  55-03  50-08      
 
Girls Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   14 Chardon, Karla        Penns Grove           114-07     112-11    8   
      FOUL  112-11  103-05  103-04       
  2 #  114 Nelson, Hailey        A P Schalick          114-02     111-01    6   
      101-04  108-10  102-00  111-01      
  3 #  139 Asturrizaga, Amay     Salem HS               92-06     100-07    4   
      100-07  95-09  FOUL  97-10      
  4 #   86 Fulmer, Riley         Woodstown HS           87-11      98-01    2   
      92-04  88-03  89-05  98-01      
  5 #  171 Knorr, Kara           Woodstown HS          103-05      95-05    1   
      FOUL  94-01  95-05  91-01      
  6 #  167 Eaddy, Diamond        Salem HS               85-10      94-05  
      94-05  85-10  77-07  89-11       
  7 #   15 Eberl, Ahnika         A P Schalick           94-03      90-10  
      90-10  82-01  56-06  66-10      
  8 #  165 Devault, Tatum        Woodstown HS           82-10      83-10  
      69-10  FOUL  82-07  83-10       
  9 #  180 Boggs, Abigail        Salem HS               82-06      79-03  
      72-06  79-03  76-07  76-00      
 10 #  173 Little, Katelyn       A P Schalick                      60-06  
      50-09  55-06  60-06  57-02      
 11 #   17 Forman, Janiyah       Pennsville                        56-10  
      56-10  FOUL  50-07  FOUL      
 12 #   93 Smith, Gabriellia     Penns Grove                       55-07  
      FOUL  55-07  54-08  39-07      
 13 #   20 Guzman, Rachel        Pennsville                        53-05  
      53-05  FOUL  39-04  51-06      
 14 #  168 Goss, Cathryn         Pennsville                        53-03  
      FOUL  41-08  53-03  46-06      
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   13 Smith, Amare          Salem HS               11.00      11.57   2   8   
  2 #    8 Holden, Glenn         Salem HS               11.90      11.76   1   6   
  3 #    6 Hendricks, Elijia     Penns Grove            11.59      11.86   2   4   
  4 #    7 Hill, James           Woodstown HS           11.30      11.87   2   2   
  5 #   10 Robinson, Nasir       Penns Grove            11.81      12.04   1   1   
  6 #    9 Morgan, Adrian        Pennsville             12.50      12.89   1 
  7 #    2 Bundy, Ramaji         Salem HS               11.60      13.22   2 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   11 Robinson, Wayne       Woodstown HS           23.00      23.33   2   8   
  2 #   39 Lane, Emmanuel        Salem HS               24.60      24.38   2   6   
  3 #    6 Hendricks, Elijia     Penns Grove            23.44      24.51   2   4   
  4 #   40 Michel, Isaiah        Salem HS                          25.85   1   2   
  5 #   41 Roy, Timonthy         Penns Grove            26.47      27.34   1   1   
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   38 Arnold III, Bobby     Salem HS               50.70      50.33   3   8   
  2 #   11 Robinson, Wayne       Woodstown HS           52.57      50.86   3   6   
  3 #   39 Lane, Emmanuel        Salem HS               56.60      55.35   3   4   
  4 #   55 McDade, Sean          Pennsville             55.75      55.83   3   2   
  5 #   53 Knight, Joshon        Penns Grove            57.39      56.83   2   1   
  6 #    9 Morgan, Adrian        Pennsville             57.70      56.85   2 
  7 #   40 Michel, Isaiah        Salem HS                          57.69   1 
  8 #   54 Manning, Hayden       Pennsville           1:02.70      59.37   1 
  9 #   52 Hernandez, Connor     Penns Grove            57.02      59.78   2 
 10 #   51 Fuerneisen, Charl     A P Schalick           59.00    1:01.15   2 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   58 Sorantino, Dean       Woodstown HS         2:05.00    2:09.53   2   8   
      1:07.38 (1:07.38)  2:09.53 (1:02.16)
  2 #   52 Hernandez, Connor     Penns Grove          2:14.00    2:10.02   2   6   
      1:06.99 (1:06.99)  2:10.02 (1:03.04)
  3 #   80 Schmid, Jonathan      Penns Grove          2:14.00    2:16.37   2   4   
      1:08.07 (1:08.07)  2:16.37 (1:08.30)
  4 #   56 Read, William         Woodstown HS         2:22.00    2:17.64   2   2   
      1:08.51 (1:08.51)  2:17.64 (1:09.14)
  5 #   77 Hubbard, Nathan       A P Schalick         2:14.19    2:18.89   2   1   
      1:08.56 (1:08.56)  2:18.89 (1:10.33)
  6 #   70 Cahill, Cole          Pennsville           2:21.87    2:21.73   2 
      1:08.79 (1:08.79)  2:21.73 (1:12.95)
  7 #   74 Foote, Logan          Salem HS             2:25.71    2:23.94   1 
      1:14.21 (1:14.21)  2:23.94 (1:09.73)
  8 #   78 Sanchez, Logan        Woodstown HS         2:17.00    2:24.61   2 
      1:09.39 (1:09.39)  2:24.61 (1:15.23)
  9 #   79 Sayers, Randy         Salem HS                        2:31.09   1 
      1:16.02 (1:16.02)  2:31.09 (1:15.07)
 10 #   71 Cummings, Ian         A P Schalick                    2:34.18   1 
      1:16.91 (1:16.91)  2:34.18 (1:17.27)
 11 #   75 Grova, Cohen          Pennsville           2:32.60    2:36.88   1 
      1:18.62 (1:18.62)  2:36.88 (1:18.26)
 12 #   73 Eppes, Sky            Pennsville           2:31.90    2:37.74   1 
      1:18.68 (1:18.68)  2:37.74 (1:19.07)
 13 #   81 Shaw, Sir             Salem HS                        2:40.02   1 
      1:18.41 (1:18.41)  2:40.02 (1:21.61)
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   82 Turner, John          Woodstown HS         5:00.00    4:56.82    8   
        2:31.4 (2:31.4)    3:50.0 (1:18.7)    4:56.8 (1:06.8)
  2 #   58 Sorantino, Dean       Woodstown HS         5:10.00    4:58.55    6   
        2:32.2 (2:32.2)    3:50.7 (1:18.6)    4:58.5 (1:07.8)
  3 #   80 Schmid, Jonathan      Penns Grove          5:05.00    4:59.21    4   
        2:31.2 (2:31.2)    3:49.9 (1:18.7)    4:59.2 (1:09.4)
  4 #   69 Buzby, Trevor         Salem HS             5:00.54    5:00.74    2   
        2:31.6 (2:31.6)    3:50.3 (1:18.8)    5:00.7 (1:10.4)
  5 #   76 Hoppe, Brady          A P Schalick         5:14.74    5:15.01    1   
        2:33.6 (2:33.6)    3:55.9 (1:22.3)    5:15.0 (1:19.1)
  6 #   97 DiRenzo, Colton       Penns Grove          5:24.20    5:16.05  
        2:35.6 (2:35.6)    4:00.7 (1:25.2)    5:16.0 (1:15.3)
  7 #   99 Tighe, Noah           Woodstown HS         5:25.00    5:28.70  
        2:35.6 (2:35.6)    4:02.2 (1:26.7)    5:28.7 (1:26.6)
  8 #   98 Smith, Nicholas       A P Schalick                    5:30.30  
        2:38.8 (2:38.8)    4:06.0 (1:27.2)    5:30.3 (1:24.4)
  9 #   81 Shaw, Sir             Salem HS                        5:53.32  
        2:46.2 (2:46.2)    4:22.8 (1:36.7)    5:53.3 (1:30.5)
 10 #   96 Cronrath, Declan      Salem HS                        6:01.30  
        2:51.8 (2:51.8)    4:29.1 (1:37.3)    6:01.3 (1:32.3)
 -- #   71 Cummings, Ian         A P Schalick                        DNF  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   82 Turner, John          Woodstown HS        12:00.00   11:31.91    8   
      1:20.80 (1:20.80)  2:50.90 (1:30.10)  4:21.71 (1:30.82)  5:51.89 (1:30.18)
      7:20.99 (1:29.10)  8:52.07 (1:31.09) 10:18.74 (1:26.67) 11:31.90 (1:13.17)
  2 #   97 DiRenzo, Colton       Penns Grove         11:56.74   11:35.25    6   
      1:17.40 (1:17.40)  2:44.83 (1:27.44)  4:13.77 (1:28.94)  5:44.59 (1:30.83)
      7:15.52 (1:30.94)  8:48.45 (1:32.93) 10:18.54 (1:30.10) 11:35.25 (1:16.71)
  3 #  106 DeRenzo, Mitchell     Penns Grove         11:43.51   11:38.23    4   
      1:16.00 (1:16.00)  2:44.24 (1:28.24)  4:13.85 (1:29.61)  5:45.24 (1:31.40)
      7:15.58 (1:30.34)  8:48.75 (1:33.18) 10:18.93 (1:30.18) 11:38.23 (1:19.31)
  4 #   76 Hoppe, Brady          A P Schalick        12:00.00   11:41.03    2   
      1:16.05 (1:16.05)  2:44.36 (1:28.31)  4:14.12 (1:29.77)  5:45.45 (1:31.33)
      7:15.83 (1:30.38)  8:48.93 (1:33.10) 10:19.08 (1:30.16) 11:41.03 (1:21.96)
  5 #   98 Smith, Nicholas       A P Schalick                   11:57.80    1   
      1:25.67 (1:25.67)  2:55.43 (1:29.76)  4:25.77 (1:30.35)  5:57.83 (1:32.06)
      7:34.26 (1:36.44)  9:05.00 (1:30.75) 10:33.81 (1:28.81) 11:57.80 (1:23.99)
  6 #   72 Dennison, Ryan        Woodstown HS        12:45.00   12:09.64  
      1:25.25 (1:25.25)  2:55.08 (1:29.83)  4:25.34 (1:30.26)  5:57.54 (1:32.21)
      9:05.37 (3:07.84) 10:38.41 (1:33.04) 12:09.64 (1:31.24)
  7 #   99 Tighe, Noah           Woodstown HS        12:30.00   12:12.20  
      1:25.36 (1:25.36)  2:55.05 (1:29.69)  4:25.36 (1:30.31)  5:57.51 (1:32.15)
      7:33.85 (1:36.34)  9:04.99 (1:31.15) 10:41.02 (1:36.03) 12:12.20 (1:31.19)
  8 #  105 Chollis, Michael      Salem HS                       13:20.64  
      1:26.20 (1:26.20)  3:01.56 (1:35.36)  4:44.20 (1:42.64)  6:26.71 (1:42.51)
      8:10.79 (1:44.08)  9:55.99 (1:45.21) 11:39.31 (1:43.32) 13:20.64 (1:41.34)
  9 #   96 Cronrath, Declan      Salem HS                       13:43.43  
      1:30.76 (1:30.76)  3:09.89 (1:39.14)  4:55.52 (1:45.63)  6:41.43 (1:45.92)
      8:29.12 (1:47.69) 10:16.16 (1:47.04) 12:00.30 (1:44.14) 13:43.43 (1:43.14)
 10 #  107 Henchman, Ryan        Salem HS                       13:58.64  
      1:32.22 (1:32.22)  3:13.00 (1:40.79)  4:59.56 (1:46.56)  6:49.06 (1:49.50)
      8:39.74 (1:50.69) 10:30.31 (1:50.58) 12:19.09 (1:48.78) 13:58.64 (1:39.56)
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  117 Baldwin, Miguel       Woodstown HS           18.63      18.73   2   8   
  2 #    6 Hendricks, Elijia     Penns Grove            18.90      18.74   2   6   
  3 #  121 Ramsamy Cruz, Mel     Salem HS               19.37      19.11   2   4   
  4 #  123 Synder, Lucas         A P Schalick           21.04      20.49   2   2   
  5 #  118 Haines, Will          Woodstown HS                      21.06   1   1   
  6 #  120 Key, Marcus           Penns Grove            20.50      21.28   2 
  7 #  122 Sorrell, Jaden        Penns Grove            20.42      21.97   2 
  8 #   57 Siedlecki, Jake       A P Schalick           23.00      22.10   1 
  9 #  124 truesdale, Landon     Salem HS                          23.13   1 
 10 #  119 Hubbard, Christia     A P Schalick           22.00      23.72   1 
 
Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   38 Arnold III, Bobby     Salem HS               59.00      58.10   2   8   
  2 #   74 Foote, Logan          Salem HS             1:12.86    1:02.80   2   6   
  3 #   79 Sayers, Randy         Salem HS                        1:05.45   1   4   
  4 #  118 Haines, Will          Woodstown HS                    1:09.53   1   2   
  5 #   78 Sanchez, Logan        Woodstown HS                    1:09.54   1   1   
  6 #  122 Sorrell, Jaden        Penns Grove          1:13.42    1:11.47   2 
  7 #   57 Siedlecki, Jake       A P Schalick                    1:12.37   1 
  8 #   51 Fuerneisen, Charl     A P Schalick         1:17.30    1:12.47   2 
  9 #   73 Eppes, Sky            Pennsville           1:12.60    1:12.92   2 
 10 #  123 Synder, Lucas         A P Schalick         1:12.15    1:13.41   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Woodstown HS  'A'                                 3:48.00    3:46.84    8   
     1) #82 Turner, John                2) #42 Stamato, Evan              
     3) #58 Sorantino, Dean             4) #11 Robinson, Wayne            
          56.63 (56.63)    1:51.65 (55.03)  2:51.70 (1:00.05)    3:46.84 (55.14)
  2 Penns Grove HS  'A'                               4:00.72    3:48.64    6   
     1) #80 Schmid, Jonathan            2) #10 Robinson, Nasir            
     3) #6 Hendricks, Elijiah           4) #52 Hernandez, Connor          
          56.57 (56.57)    1:53.95 (57.39)    2:52.80 (58.85)    3:48.64 (55.85)
  3 Pennsville  HS  'A'                                          3:51.96    4   
     1) #54 Manning, Hayden             2) #9 Morgan, Adrian              
     3) #73 Eppes, Sky                  4) #70 Cahill, Cole               
          59.81 (59.81)    1:58.13 (58.33)    2:57.63 (59.50)    3:51.96 (54.33)
  4 Salem HS  'A'                                     3:57.44    3:58.88    2   
     1) #74 Foote, Logan                2) #129 Hassler, Andrew           
     3) #40 Michel, Isaiah              4) #79 Sayers, Randy              
          58.47 (58.47)  1:58.78 (1:00.31)    2:57.23 (58.46)  3:58.88 (1:01.65)
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  129 Hassler, Andrew       Salem HS             5-08.00    5-08.00    7   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P    O    O    O  XXX 
  1 #   69 Buzby, Trevor         Salem HS             5-04.00    5-08.00    7   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P    O    O    O  XXX 
  3 #   79 Sayers, Randy         Salem HS             5-04.00    5-06.00    4   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O   XO  XXX 
  4 #   58 Sorantino, Dean       Woodstown HS                   J5-06.00    2   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
       XO    O  XXO   XO  XXX 
  5 #    7 Hill, James           Woodstown HS                    5-04.00    1   
     5-00 5-02 5-04 5-06 
      XXO  XXO  XXO  XXX 
 -- #  118 Haines, Will          Woodstown HS                         NH  
     5-00 
      XXX 
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  141 Roy, Collin           Salem HS                        9-00.00    8   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        O    O    O    O   XO  XXX 
  2 #   69 Buzby, Trevor         Salem HS                        8-06.00    6   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O  XXX 
  3 #  140 Locke, Gavin          Pennsville           8-00.00   J8-06.00    4   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O   XO    O    O  XXX 
  4 #  119 Hubbard, Christia     A P Schalick                    8-00.00    2   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O  XXX 
  5 #   99 Tighe, Noah           Woodstown HS                   J8-00.00    1   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O   XO  XXX 
  6 #  128 Dougon, Brayden       Penns Grove                     7-06.00  
     7-00 7-06 8-00 
        O    O  XXX 
 -- #   78 Sanchez, Logan        Woodstown HS                         NH  
     7-00 
      XXX 
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #    3 Coleman, Lester       Salem HS                       21-03.00    8   
      20-07  20-07  21-03  19-07.50      
  2 #  134 Cheeks, Zion          Penns Grove         20-03.50   20-06.50    6   
      20-06.50  19-07  FOUL  19-08       
  3 #   39 Lane, Emmanuel        Salem HS                       19-02.00    4   
      17-09  19-02  17-04.25  18-04.50      
  4 #   53 Knight, Joshon        Penns Grove         18-09.00   19-00.50    2   
      19-00  18-02.50  17-08.50  19-00.50      
  5 #  129 Hassler, Andrew       Salem HS                       19-00.25    1   
      19-00.25  18-07.25  18-04  FOUL      
  6 #   11 Robinson, Wayne       Woodstown HS        18-08.50   18-08.00  
      18-05  18-08  18-01.75  16-09      
  7 #    7 Hill, James           Woodstown HS        18-10.00   18-06.25  
      18-06.25  16-10  18-00.75  18-02      
  8 #   73 Eppes, Sky            Pennsville                     16-06.25  
      FOUL  16-01.25  FOUL  16-06.25      
  9 #  135 Watson, Gabe          Pennsville                     15-07.00  
      15-06  15-07  15-03  15-02.25      
 10 #   54 Manning, Hayden       Pennsville          16-08.00   15-01.00  
      FOUL  15-01  FOUL  14-03.50      
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   38 Arnold III, Bobby     Salem HS            41-02.50   43-07.25    8   
      43-00  42-01.75  42-11.50  43-07.25       
  2 #   53 Knight, Joshon        Penns Grove         39-01.25   37-03.25    6   
      36-09.50  36-08  37-01.50  37-03.25      
  3 #   40 Michel, Isaiah        Salem HS            34-11.75   37-00.50    4   
      37-00  FOUL  37-00.50  FOUL      
  4 #  134 Cheeks, Zion          Penns Grove         39-02.00   36-02.25    2   
      FOUL  FOUL  FOUL  36-02.25      
  5 #  118 Haines, Will          Woodstown HS                   34-02.00    1   
      33-07.50  34-02  33-07  29-09      
  6 #  135 Watson, Gabe          Pennsville          34-00.00   33-11.00  
      31-10  FOUL  32-08.50  33-11      
  7 #   51 Fuerneisen, Charl     A P Schalick        31-00.00   32-06.00  
      32-06  32-01  30-08  FOUL      
  8 #   57 Siedlecki, Jake       A P Schalick        29-07.00   30-07.00  
      27-01  30-07  FOUL  28-05      
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  157 Wright, Jayden        Salem HS            34-08.00   47-07.75    8   
      47-02.75  FOUL  46-05.25  47-07.75      
  2 #  158 Armsteod, Janier      Penns Grove         39-03.00   41-03.25    6   
      41-03.25  39-03.25  40-09.75  FOUL       
  3 #  146 Batten, Connor        Woodstown HS        36-06.00   39-10.25    4   
      39-10.25  37-07.25  37-11  37-05.25      
  4 #  153 Mansour, Amir         Salem HS                       38-10.75    2   
      38-05.75  37-10  38-10.75  38-07      
  5 #  149 Haines, Justin        Woodstown HS        36-01.75   37-08.00    1   
      FOUL  35-11  37-05.25  37-08      
  6 #  177 Jones, Lavion         Salem HS                       37-04.25  
      37-04.25  36-05  36-03  36-04.75      
  7 #  164 Saulin, Michael       Pennsville                     36-06.75  
      31-00.50  36-06.75  FOUL  31-02       
  8 #  154 Rappa, Darryl         Penns Grove         37-03.50   36-05.50  
      FOUL  FOUL  36-05  36-05.50      
  9 #  161 Fordham, Cole         Pennsville          36-00.00   36-01.50  
      FOUL  36-01.50  34-07  32-08.75      
 10 #  163 Redd Jr, Ronell       Pennsville          36-00.00   35-06.25  
      FOUL  FOUL  34-02  35-06.25      
 11 #   12 Sipowicz, David       A P Schalick        35-00.50   34-06.75  
      34-06.75  33-01.25  33-07.50  31-10      
 12 #  156 Sutton, Fuquan        A P Schalick                   34-02.50  
      33-06  34-02.50  33-02  32-06.25      
 13 #  179 Thomas, David         A P Schalick        38-04.75   33-03.75  
      33-03.75  29-03.25  30-05.25  29-11.50      
 14 #  152 Kinney, Robert        Woodstown HS        30-00.00   31-08.50  
      31-08.50  29-10  31-05.25  31-03      
 15 #  151 Jason, Josue          Penns Grove                    27-00.50  
      26-10.50  23-06.75  24-08  27-00.50      
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  163 Redd Jr, Ronell       Pennsville            106-06     122-05    8   
      122-05  111-04  109-08  FOUL      
  2 #  159 Carter, Mekhi         A P Schalick          112-11     117-10    6   
      88-09  117-10  111-07  113-11       
  3 #  156 Sutton, Fuquan        A P Schalick                     109-00    4   
      109-00  82-03  94-02  105-00      
  4 #  146 Batten, Connor        Woodstown HS          112-04     105-00    2   
      104-03  FOUL  FOUL  105-00      
  5 #  158 Armsteod, Janier      Penns Grove           105-04     104-06    1   
      104-06  92-10  FOUL  FOUL      
  6 #  149 Haines, Justin        Woodstown HS           86-08      91-08  
      91-05  81-03  FOUL  91-08      
  7 #  155 Robinson, Evan        A P Schalick           87-11      91-07  
      87-07  91-07  FOUL  87-04      
  8 #  161 Fordham, Cole         Pennsville                        88-08  
      FOUL  74-04  84-08  88-08      
  9 #  164 Saulin, Michael       Pennsville                        88-07  
      84-02  FOUL  82-08  88-07      
 10 #  160 Coates, Jahki         Salem HS                          87-09  
      FOUL  87-09  FOUL  84-09      
 11 #  162 Mulhorn, John         Salem HS                          87-03  
      86-11  87-03  FOUL  86-02      
 12 #  152 Kinney, Robert        Woodstown HS           72-10      85-06  
      FOUL  83-11  76-08  85-06      
 13 #  153 Mansour, Amir         Salem HS                          84-07  
      84-07  FOUL  FOUL  FOUL      
 14 #  151 Jason, Josue          Penns Grove                       83-00  
      82-11  FOUL  80-07  83-00       
 15 #  142 Tillman, Kenyon       Penns Grove                       76-07  
      FOUL  FOUL  76-07  FOUL      
 
Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  154 Rappa, Darryl         Penns Grove           142-01     142-03    8   
      142-03  126-01  134-10  138-01      
  2 #  146 Batten, Connor        Woodstown HS          149-11     134-03    6   
      FOUL  132-11  132-11  134-03       
  3 #  140 Locke, Gavin          Pennsville            115-00     133-04    4   
      FOUL  110-07  133-04  FOUL      
  4 #  155 Robinson, Evan        A P Schalick          125-00     129-07    2   
      118-06  129-07  114-00  120-11      
  5 #  129 Hassler, Andrew       Salem HS                         120-07    1   
      120-07  120-03  117-05  109-07      
  6 #  157 Wright, Jayden        Salem HS              110-08     118-04  
      117-11  FOUL  118-04  115-09      
  7 #  147 Bohn, Nate            Pennsville            121-01     112-08  
      FOUL  112-08  FOUL  FOUL      
  8 #  153 Mansour, Amir         Salem HS                         111-07  
      111-07  FOUL  101-03  FOUL      
  9 #   55 McDade, Sean          Pennsville            141-08     108-09  
      108-09  FOUL  FOUL  FOUL      
 10 #  150 Hardy, Ethan          A P Schalick          102-10     105-10  
      95-09  105-10  FOUL  89-02      
 11 #  156 Sutton, Fuquan        A P Schalick                     103-11  
      103-11  101-08  100-00  88-02       
 12 #  148 Emel, James           Penns Grove                       97-11  
      97-11  73-11  85-09  63-04      
 13 #  149 Haines, Justin        Woodstown HS          100-07      89-10  
      FOUL  FOUL  84-07  89-10      
 14 #  152 Kinney, Robert        Woodstown HS           73-09      83-11  
      83-11  76-00  67-10  65-02      
 15 #  151 Jason, Josue          Penns Grove                       72-09  
      FOUL  FOUL  72-09  FOUL       
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) A P Schalick HS            107.75     2) Woodstown HS               95.50
    3) Pennsville  HS              45        4) Penns Grove HS             44   
    5) Salem HS                    42.75                                        
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Salem HS                   128        2) Woodstown HS               86   
    3) Penns Grove HS              78        4) Pennsville  HS             22   
    5) A P Schalick HS             21