5/12– Gloucester County Championships

 Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/12/2022 08:17 PM
                  Gloucester County Championships - 5/12/2022                  
                                  Deptford HS                                  
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Sharpe, Arianna              Clayton HS             12.29      12.50   3  10   
  2 Giloley, Dylan               Washington T           12.38      12.68   3   8   
  3 Nwosu, Juline                Delsea Regio           12.53      12.95   3   6   
  4 Clement, Dominique           Deptford HS            12.69      13.17   3   4   
  5 Turner, Sumayyah             Kingsway HS            12.80      13.32   3   2   
  6 Szwed, Ava                   Delsea Regio           13.01      13.40   3   1   
  7 Scott, Jordyn                Kingsway HS            12.90      13.46   3 
  8 Johnson, Miyana              Clayton HS             13.02      13.51   3 
  9 Smith, Tamia                 Glassboro HS           13.40      13.70   2 
 10 Smith, Jamiyah               Woodbury  HS                      13.77   1 
 11 Hetzel, Alexandria           Washington T           13.14      13.83   2 
 12 Brown, Brooklyn              Gateway Regi           13.40      13.99   2 
 13 Wisniewski, Isabella         Clearview Re           13.10      14.04   2 
 14 Jackson, Jaelise             Williamstown                      14.09   1 
 15 Mattox, Emma                 Glassboro HS           13.54      14.23   2 
 16 Malcolm, Meryn               West Deptfor           14.03      14.33   2 
 17 Yeager, Lexi                 West Deptfor           14.63      14.60   2 
 18 Gould, Delaney               Williamstown                      14.75   1 
 19 Tucker, Jazmine              Deptford HS            14.10      14.85   2 
 20 Prescott, Savannah           Our Lady of            14.80      15.09   1 
 21 Bonnenberg, Jacqueline       Clearview Re           14.90      15.48   1 
 22 Edwards, Morgan              Our Lady of            15.30      15.83   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sharpe, Arianna              Clayton HS             24.43      24.67   4  10   
  2 Sharpe, Amirah               Clayton HS             24.35      24.73   4   8   
  3 Giloley, Dylan               Washington T           25.50      25.74   4   6   
  4 Clement, Dominique           Deptford HS            25.97      26.25   4   4   
  5 Dean, Djassi                 Deptford HS            25.94      26.66   4   2   
  6 Turner, Sumayyah             Kingsway HS            26.30      26.80   4   1   
  7 Nwosu, Juline                Delsea Regio           27.00      27.01   4 
  8 Stanard, Camryn              Kingsway HS            28.58      27.15   3 
  9 Swanson, Natalia             Delsea Regio           27.00      27.62   4 
 10 Nesmith, Madison             Washington T           27.50      27.88   3 
 11 Wisniewski, Isabella         Clearview Re           27.80      28.05   3 
 12 Smith, Jamiyah               Woodbury  HS           27.90      28.10   3 
 13 Hernandez, Emily             West Deptfor           28.30      28.37   3 
 14 Barford, Rachel              West Deptfor           28.89      28.49   3 
 15 Gaines, Jusiyah              Glassboro HS                      28.53   1 
 16 Ford, Zoe                    Williamstown                      28.61   1 
 17 Thompson, Kayla              Williamstown           28.19      28.85   3 
 18 McWhoters, Na'Tayesha        Gateway Regi           31.00      29.91   2 
 19 Lewis, Latavia               Paulsboro HS           30.00      29.98   2 
 20 Huggans-Zane, Selena         Gateway Regi           32.00      30.35   2 
 21 Prescott, Savannah           Our Lady of            31.10      30.84   2 
 22 Brown, Myonna                Paulsboro HS           30.00      31.02   2 
 23 Volkmann, Carley             Our Lady of            32.60      31.56   1 
 24 Bonnenberg, Jacqueline       Clearview Re           32.20      31.88   2 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sharpe, Ariel                Clayton HS             58.41      56.77   3  10   
  2 Dean, Djassi                 Deptford HS            57.97      59.88   3   8   
  3 Thomas, Kelsey               Clayton HS           1:02.63    1:00.45   3   6   
  4 Scott, Vianna                Kingsway HS          1:01.46    1:01.80   3   4   
  5 Ceccanecchio, Nina           Our Lady of          1:02.52    1:02.19   3   2   
  6 Tunstall, Zhane              Woodbury  HS         1:05.70    1:02.20   2   1   
  7 Swanson, Natalia             Delsea Regio         1:06.00    1:02.77   2 
  8 Hicks, Madeline              Kingsway HS          1:02.10    1:02.90   3 
  9 Szwed, Ava                   Delsea Regio         1:05.00    1:03.15   2 
 10 Levengood, Kelly             West Deptfor         1:03.61    1:03.91   3 
 11 Bateman, Aaliyyah            Paulsboro HS         1:09.16    1:05.85   1 
 12 Eli, Madison                 Deptford HS          1:04.00    1:06.01   2 
 13 Beyer, Laila                 Clearview Re         1:06.60    1:06.21   2 
 14 Wiseley, Evelyn              Washington T         1:03.62    1:06.93   3 
 15 Burgio, Gianna               Williamstown         1:06.00    1:07.12   2 
 16 Fedee, Eriana                Our Lady of          1:08.93    1:07.47   1 
 17 McCullen, Paige              West Deptfor         1:07.70    1:07.59   2 
 18 Allamby, Ellie               Woodbury  HS         1:06.60    1:07.69   2 
 19 Gathers, Sole                Gateway Regi         1:11.00    1:10.01   1 
 20 Brown, Myonna                Paulsboro HS         1:12.00    1:12.82   1 
 21 Deehan, Aubree               Clearview Re         1:12.00    1:16.07   1 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lipieta, Nicole              Kingsway HS          2:18.00    2:24.29   2  10   
      1:15.10 (1:15.10)  2:24.29 (1:09.19)
  2 Maletta, Gabriella           Washington T         2:25.40    2:26.25   2   8   
      1:15.20 (1:15.20)  2:26.25 (1:11.05)
  3 Cross, Janie                 West Deptfor         2:25.79    2:29.25   2   6   
      1:15.87 (1:15.87)  2:29.25 (1:13.38)
  4 Franklin, Page               Williamstown         2:32.04    2:30.31   2   4   
      1:16.42 (1:16.42)  2:30.31 (1:13.89)
  5 Roes, Allison                Clearview Re         2:31.00    2:32.79   2   2   
      1:18.31 (1:18.31)  2:32.79 (1:14.48)
  6 Porter, Lilla                Clearview Re         2:33.00    2:32.89   2   1   
      1:18.62 (1:18.62)  2:32.89 (1:14.28)
  7 Boucher, Alyssa              Williamstown                    2:35.50   1 
      1:13.99 (1:13.99)  2:35.50 (1:21.52)
  8 Wilson, Rachael              Washington T         2:37.00    2:37.35   1 
      1:20.58 (1:20.58)  2:37.35 (1:16.78)
  9 Bill, Faith                  Kingsway HS          2:31.00    2:38.69   2 
      1:19.32 (1:19.32)  2:38.69 (1:19.37)
 10 Daley, Free                  Woodbury  HS         2:39.00    2:38.79   1 
      1:16.99 (1:16.99)  2:38.79 (1:21.80)
 11 Goldberg, Ellie              West Deptfor         2:27.13    2:48.57   2 
      1:20.29 (1:20.29)  2:48.57 (1:28.29)
 12 Olveria, Stephanie           Woodbury  HS         2:50.02    2:49.41   1 
      1:18.98 (1:18.98)  2:49.41 (1:30.43)
 13 Bigwood, Lailoni             Delsea Regio                    2:59.81   1 
      1:24.09 (1:24.09)  2:59.81 (1:35.72)
 14 LaGamba, Kealeigh            Our Lady of          3:08.00    3:01.10   1 
      1:23.50 (1:23.50)  3:01.10 (1:37.60)
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lipieta, Nicole              Kingsway HS          4:57.63    5:10.14   10   
      1:19.79 (1:19.79)     1:20.28 (0.49)  2:39.77 (1:19.49)  3:56.06 (1:16.29)
      5:10.14 (1:14.09)
  2 Pierontoni, Aubrey           Kingsway HS          5:05.00    5:13.25    8   
      1:19.81 (1:19.81)  2:39.61 (1:19.80)  3:56.15 (1:16.54)  5:13.25 (1:17.11)
  3 Waddington, Abigail          Clearview Re         5:12.83    5:16.40    6   
      1:19.93 (1:19.93)  2:39.41 (1:19.49)  3:55.97 (1:16.56)  5:16.40 (1:20.44)
  4 Widmer, Lillie               Delsea Regio         5:17.04    5:18.62    4   
      1:19.76 (1:19.76)  2:40.14 (1:20.38)  3:58.82 (1:18.68)  5:18.62 (1:19.81)
  5 Fisher, Alexa                Williamstown         5:23.00    5:23.64    2   
      1:20.04 (1:20.04)  2:40.58 (1:20.54)  4:01.53 (1:20.96)  5:23.64 (1:22.11)
  6 Oliveto, Angela              Williamstown         5:36.80    5:26.52    1   
      1:20.01 (1:20.01)  2:41.48 (1:21.47)  4:08.48 (1:27.00)  5:26.52 (1:18.05)
  7 Kotran, Abigail              Clearview Re         5:28.00    5:26.74  
      1:19.61 (1:19.61)  2:40.34 (1:20.73)  4:04.20 (1:23.87)  5:26.74 (1:22.54)
  8 Wernik, Allyson              Washington T         5:27.92    5:41.27  
      1:20.31 (1:20.31)     1:20.32 (0.02)  2:41.52 (1:21.21)  4:08.99 (1:27.47)
      5:41.27 (1:32.29)
  9 Mackey, Isabella             West Deptfor         5:43.90    5:47.58  
      1:22.81 (1:22.81)  2:52.76 (1:29.95)  4:25.10 (1:32.35)  5:47.58 (1:22.49)
 10 Johnson, Kaylee              Glassboro HS         5:35.00    5:55.33  
      1:20.76 (1:20.76)  2:53.32 (1:32.56)  4:29.79 (1:36.48)  5:55.33 (1:25.54)
 11 Phillips, Devin              Washington T         5:48.00    5:57.29  
      1:22.07 (1:22.07)  2:52.09 (1:30.03)  4:27.51 (1:35.42)  5:57.29 (1:29.79)
 12 Campo, Alexandra             Woodbury  HS         6:19.26    6:20.45  
      1:31.35 (1:31.35)  3:07.16 (1:35.82)  4:45.83 (1:38.67)  6:20.45 (1:34.62)
 13 Millward, Tori               Clayton HS           7:25.19    6:46.55  
      1:32.73 (1:32.73)  3:18.85 (1:46.12)  5:05.97 (1:47.13)  6:46.55 (1:40.58)
 14 English, Olivia              Delsea Regio         7:19.60    6:51.69  
      1:32.04 (1:32.04)  3:17.66 (1:45.63)  5:07.98 (1:50.33)  6:51.69 (1:43.71)
 15 Marsico, Savanna             Our Lady of          7:11.00    6:54.04  
      1:31.54 (1:31.54)  3:16.87 (1:45.34)  5:07.46 (1:50.59)  6:54.04 (1:46.59)
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pierontoni, Aubrey           Kingsway HS         10:59.00   11:51.90   10   
      1:32.89 (1:32.89)  3:03.87 (1:30.98)  4:34.42 (1:30.55)  6:04.78 (1:30.37)
      7:38.89 (1:34.12)  9:13.28 (1:34.39) 10:41.43 (1:28.15) 11:51.90 (1:10.48)
  2 Lipieta, Nicole              Kingsway HS         10:55.18   11:57.39    8   
      1:33.10 (1:33.10)  3:04.07 (1:30.97)  4:34.61 (1:30.54)  6:04.95 (1:30.35)
      7:39.11 (1:34.17)  9:13.42 (1:34.32) 10:41.42 (1:28.00) 11:57.39 (1:15.97)
  3 Russen, Kaylee               Washington T        12:53.47   12:11.85    6   
      1:34.19 (1:34.19)  3:05.94 (1:31.75)  4:37.28 (1:31.34)  6:11.07 (1:33.80)
      7:45.48 (1:34.41)  9:19.24 (1:33.77) 10:49.96 (1:30.73) 12:11.85 (1:21.89)
  4 Siner, Hope                  West Deptfor        11:43.44   12:16.81    4   
      1:32.76 (1:32.76)  3:03.78 (1:31.03)  4:34.37 (1:30.59)  6:04.73 (1:30.37)
      7:38.94 (1:34.22)  9:14.19 (1:35.25) 10:48.76 (1:34.57) 12:16.81 (1:28.06)
  5 Donahue, Aubrey              Clearview Re        12:32.00   12:17.81    2   
      1:33.57 (1:33.57)  3:05.13 (1:31.57)  4:37.35 (1:32.22)  6:10.86 (1:33.52)
      7:45.49 (1:34.63)  9:18.97 (1:33.48) 10:50.47 (1:31.51) 12:17.81 (1:27.35)
  6 Roes, Allison                Clearview Re        12:37.45   12:41.11    1   
      1:33.98 (1:33.98)  3:05.61 (1:31.63)  4:39.91 (1:34.31)  6:16.18 (1:36.27)
      7:54.31 (1:38.13)  9:31.04 (1:36.73) 11:10.65 (1:39.62) 12:41.11 (1:30.46)
  7 Bostwick, Sophia             Washington T        12:04.55   12:45.72  
      1:33.65 (1:33.65)  3:05.75 (1:32.11)  4:37.10 (1:31.35)  6:10.75 (1:33.66)
      7:47.80 (1:37.05)  9:31.35 (1:43.56) 11:15.06 (1:43.71) 12:45.72 (1:30.66)
  8 Franklin, Page               Williamstown        12:34.22   12:50.43  
      1:34.35 (1:34.35)  3:06.80 (1:32.45)  4:40.36 (1:33.57)  6:16.06 (1:35.70)
      7:55.28 (1:39.22)  9:37.95 (1:42.67) 11:19.02 (1:41.08) 12:50.43 (1:31.41)
  9 Sieminski, Juliana           Delsea Regio        13:20.72   13:20.23  
      1:34.48 (1:34.48)  3:07.24 (1:32.76)  4:43.27 (1:36.03)  6:23.70 (1:40.44)
      8:06.06 (1:42.37)  9:51.78 (1:45.73) 11:41.42 (1:49.64) 13:20.23 (1:38.82)
 10 Marsico, Siena               Our Lady of         13:50.00   14:08.48  
      1:33.99 (1:33.99)  3:07.19 (1:33.20)  4:45.66 (1:38.47)  6:35.29 (1:49.63)
      8:30.69 (1:55.40) 10:25.69 (1:55.00) 12:18.56 (1:52.88) 14:08.48 (1:49.92)
 11 Szwed, Gabrielle             Delsea Regio                   14:50.43  
      1:34.37 (1:34.37)  3:11.65 (1:37.28)  5:02.23 (1:50.59)  6:59.22 (1:57.00)
      8:59.71 (2:00.50) 10:59.58 (1:59.87) 13:01.29 (2:01.72) 14:50.43 (1:49.14)
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bush, Aniya                  Williamstown           15.66      15.86   3  10   
  2 Hernandez, Emily             West Deptfor           16.14      16.16   3   8   
  3 Cole, Sam                    Delsea Regio           16.86      16.76   3   6   
  4 Oliphant, Zarria             Washington T           18.13      16.77   2   4   
  5 Garozzo, Gianna              Washington T           15.80      16.81   3   2   
  6 Endres, Alyssa               Kingsway HS            17.60      17.90   3   1   
  7 Scott, Jordyn                Kingsway HS            17.50      17.99   3 
  8 Joseph, Destiny              Clearview Re           17.60      18.02   3 
  9 Siner, Halle                 West Deptfor           17.98      18.13   2 
 10 Smith, Jamiyah               Woodbury  HS           17.80      18.26   2 
 11 Wisniewski, Isabella         Clearview Re           17.80      18.34   3 
 12 Smith, Ciera                 Clayton HS             18.72      18.97   2 
 13 Pough, Brooke                Williamstown                      19.25   1 
 14 Smith, Natalie               Deptford HS            20.50      19.37   2 
 15 Lash, Laeland                Delsea Regio           20.81      19.42   2 
 16 Armstrong, Ashley            Glassboro HS                      19.79   1 
 17 Germanio, Raegan             Our Lady of            20.20      20.85   2 
 18 Huggans-Zane, Selena         Gateway Regi           21.10      21.01   1 
 19 Miles, Kimora                Glassboro HS           22.39      23.98   1 
 -- Serrano, Susana              Woodbury  HS                         FS   1 
 
Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sharpe, Amirah               Clayton HS           1:01.07    1:01.52   3  10   
  2 Sharpe, Ariel                Clayton HS           1:04.11    1:04.85   3   8   
  3 Scott, Vianna                Kingsway HS          1:12.00    1:05.50   2   6   
  4 Garozzo, Gianna              Washington T         1:08.57    1:09.46   3   4   
  5 Thomasson, Talia             West Deptfor         1:10.12    1:10.24   3   2   
  6 Endres, Alyssa               Kingsway HS          1:12.00    1:10.28   3   1   
  7 Cole, Sam                    Delsea Regio         1:08.24    1:11.34   3 
  8 Ceccanecchio, Nina           Our Lady of          1:11.82    1:12.26   3 
  9 Joseph, Destiny              Clearview Re         1:13.83    1:12.68   2 
 10 Colbert, Cree                Williamstown         1:14.58    1:14.00   2 
 11 Bateman, Aaliyyah            Paulsboro HS         1:10.00    1:14.18   3 
 12 Serrano, Susana              Woodbury  HS         1:16.49    1:14.39   2 
 13 Conrad, Jordyn               Delsea Regio         1:17.35    1:14.55   2 
 14 Thompson, Aaliyah            Clearview Re         1:16.23    1:14.67   2 
 15 White, Gabrielle             Woodbury  HS         1:19.41    1:18.28   1 
 16 Germanio, Raegan             Our Lady of          1:23.00    1:22.58   1 
 17 Lewis, Latavia               Paulsboro HS         1:15.62    1:25.13   2 
 18 Jones, Dakota                Washington T         1:18.00    1:25.20   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Clayton HS  'A'                                   3:44.67    4:04.70   10   
     1) Thomas, Erica                   2) Thomas, Kelsey                 
     3) Ortiz, Leila                    4) Sharpe, Ariel                  
      1:02.77 (1:02.77)  2:05.63 (1:02.86)  3:07.52 (1:01.90)    4:04.70 (57.19)
  2 Kingsway HS  'A'                                  4:10.28    4:09.83    8   
     1) Scott, Vianna                   2) Turner, Sumayyah               
     3) Hicks, Madeline                 4) Endres, Alyssa                 
      1:03.28 (1:03.28)  2:05.86 (1:02.59)  3:09.00 (1:03.14)  4:09.83 (1:00.84)
  3 West Deptford HS  'A'                             4:17.70    4:17.86    6   
     1) Barford, Rachel                 2) Cross, Janie                   
     3) Thomasson, Talia                4) Levengood, Kelly               
      1:06.12 (1:06.12)  2:09.40 (1:03.28)  3:13.69 (1:04.29)  4:17.86 (1:04.18)
  4 Woodbury  HS  'A'                                 4:26.96    4:19.29    4   
     1) Allamby, Ellie                  2) Daley, Free                    
     3) Serrano, Susana                 4) Tunstall, Zhane                
      1:05.87 (1:05.87)  2:11.76 (1:05.90)  3:16.88 (1:05.12)  4:19.29 (1:02.41)
  5 Clearview Reg. HS  'A'                            4:25.11    4:22.02    2   
     1) Joseph, Destiny                 2) Kotran, Abigail                
     3) Beyer, Laila                    4) Porter, Lilla                  
      1:06.78 (1:06.78)  2:12.13 (1:05.35)  3:17.51 (1:05.39)  4:22.02 (1:04.52)
  6 Washington Twp HS  'A'                            4:11.64    4:22.83    1   
     1) Maletta, Gabriella              2) Wernik, Allyson                
     3) Phillips, Devin                 4) Wiseley, Evelyn                
      1:06.04 (1:06.04)  2:13.15 (1:07.11)  4:22.83 (2:09.69)
  7 Delsea Regional HS  'A'                           4:32.55    4:41.34  
     1) Cole, Deanna                    2) Boucher, Riley                 
     3) Reardon, Ava                    4) Widmer, Lillie                 
      1:08.86 (1:08.86)  2:23.21 (1:14.36)    3:20.91 (57.71)  4:41.34 (1:20.43)
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Woolfolk, Alanna             Clayton HS           5-06.00    5-02.00   10   
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        P    P    P    P    O    O  XXX 
  2 Inge, Addison                Williamstown         5-00.00   J5-02.00    8   
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O    O    O    O  XXO  XXX 
  3 Avent, Kassadi               Kingsway HS          4-08.00    5-00.00    6   
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        P    O   XO    O  XXO  XXX 
  4 Miller-Knuckles, Jordyn      Woodbury  HS         4-06.00    4-10.00    4   
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O   XO    O  XXX 
  5 Cooper, Tamara               Glassboro HS         5-00.00   J4-10.00    2   
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P    O  XXO  XXX 
  6 Crispin, Joanna              Glassboro HS         4-06.00    4-08.00    0.50
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O  XXX 
  6 Cole, Sam                    Delsea Regio         4-10.00    4-08.00    0.50
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    O    O  XXX 
  8 Collins, Jordan              Williamstown         5-00.00   J4-08.00  
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O   XO  XXX 
  9 Wisniewski, Isabella         Clearview Re         4-06.00    4-06.00  
     4-04 4-06 4-08 
        O    O  XXX 
  9 Gathers, Sole                Gateway Regi         4-08.00    4-06.00  
     4-04 4-06 4-08 
        O    O  XXX 
 11 Ceccanecchio, Nina           Our Lady of          4-08.00   J4-06.00  
     4-04 4-06 4-08 
        O   XO  XXX 
 12 Smith, Ciera                 Clayton HS           4-08.00   J4-06.00  
     4-04 4-06 4-08 
        O  XXO  XXX 
 13 Thompson, Aaliyah            Clearview Re         4-06.00    4-04.00  
     4-04 4-06 
        O  XXX 
 14 Funk, Elena                  Gateway Regi         4-06.00   J4-04.00  
     4-04 4-06 
       XO  XXX 
 15 Lopez, Ashley                Washington T         4-04.00   J4-04.00  
     4-04 4-06 
      XXO  XXX 
 -- Harverson, Emma              West Deptfor         4-06.00         NH  
     4-04 
      XXX 
 -- Allen, Jada                  West Deptfor         4-00.00         NH  
     4-04 
      XXX 
 -- Volkmann, Carley             Our Lady of          4-02.00         NH  
     4-04 
       XX 
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vetere, Gabby                Washington T        11-06.00   11-00.00   10   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        P    P    P    P    P    P    P    P   XXO   XXO   XXO   XXX 
  2 Smith, Kaitlyn               Gateway Regi        10-06.00    9-06.00    8   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P    P    P    O    O    O   XXX 
  3 Gebhard, Reese               Delsea Regio        10-06.00    9-00.00    6   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    P    P    P    P    O    O  XXX 
  4 Ostrowski, Gina              Kingsway HS          8-06.00    8-00.00    4   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P    O    O  XXO  XXX 
  5 Bostwick, Sophia             Washington T         8-00.00    7-06.00    2   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    P    O  XXX 
  6 Rosen, Audrey                Kingsway HS          6-00.00    7-00.00    0.50
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        O    O    O  XXX 
  6 Lyubetska, Darya             Woodbury  HS         6-00.00    7-00.00    0.50
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        O    O    O  XXX 
  8 Barford, Rachel              West Deptfor                   J7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
       XO   XO  XXO  XXX 
  9 Bourgeois, Xiomara           Woodbury  HS                    6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
  9 Ngo, Peyton                  Glassboro HS                    6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
 -- Hagerman, Anna               Clearview Re         6-00.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Miller-Knuckles, Jordyn      Woodbury  HS        14-01.00   16-10.25   10   
      15-06  16-01  16-05.25  16-10.25       
  2 Bush, Aniya                  Williamstown        16-09.00   16-02.00    8   
      15-09.50  15-08.75  15-11.50  16-02       
  3 Johnson, Miyana              Clayton HS          15-04.00   15-04.00    6   
      FOUL  14-07  FOUL  15-04      
  4 Joseph, Destiny              Clearview Re        15-08.00   14-11.00    4   
      14-07.50  14-08.50  14-11  13-10      
  5 Crispin, Joanna              Glassboro HS        14-01.50   14-09.25    2   
      13-08.75  14-09.25  13-11.25  12-07.25      
  6 Colbert, Cree                Williamstown        15-03.75   14-09.00    1   
      14-09  14-05  14-07.50  14-00      
  7 Vetere, Gabby                Washington T        15-02.00   14-07.50  
      14-02.75  14-07.50  PASS  PASS       
  8 Smith, Ciera                 Clayton HS          15-01.75   14-00.75  
      14-00.75  FOUL  13-04.75  13-08.50      
  9 Eli, Madison                 Deptford HS         12-07.00   13-08.75  
      11-01.50  12-09.25  13-08.75  13-00      
 10 Prescott, Savannah           Our Lady of         12-03.25   13-03.50  
      12-01  13-00.75  12-10.75  13-03.50      
 11 Bateman, Aaliyyah            Paulsboro HS        13-06.50   13-03.00  
      FOUL  13-02  13-03  13-00.50      
 12 Germanio, Raegan             Our Lady of         12-04.00   13-02.00  
      12-04.50  13-02  13-02  13-00.25      
 13 Allen, Jada                  West Deptfor        12-11.50   13-00.75  
      12-07.75  FOUL  13-00.75  12-11.50      
 14 Brown, Myonna                Paulsboro HS        13-04.00   12-11.75  
      12-11.75  11-00.25  12-10.50  FOUL      
 15 Harverson, Emma              West Deptfor        13-01.25   12-11.50  
      12-11.50  FOUL  12-11  12-10.50      
 16 Cardente, Faith              Washington T        14-02.00  J12-11.50  
      FOUL  12-10  12-09.50  12-11.50      
 17 Green, Allison               Delsea Regio                   12-11.00  
      12-08.50  11-10  12-11  11-11.50      
 18 Perez, Kaylah                Delsea Regio                  J12-11.00  
      FOUL  12-00.75  12-05  12-11      
 19 Crispin, Rebecca             Glassboro HS        12-07.00   12-10.50  
      12-10.50  FOUL  11-04.25  10-06.75      
 20 McNally, Morgan              Gateway Regi        13-06.00   12-08.00  
      12-05.50  12-02.25  12-00  12-08      
 21 Kline, Makayla               Kingsway HS         14-00.00   12-06.50  
      10-08.75  12-01  10-11.50  12-06.50      
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Kaitlyn               Gateway Regi        34-04.50   34-10.00   10   
      34-10  33-10  33-11.50  32-09.50       
  2 Scott, Vianna                Kingsway HS         31-05.50   32-11.50    8   
      FOUL  30-06.50  32-02  32-11.50      
  3 Cardente, Faith              Washington T        32-06.75   31-11.25    6   
      30-06.50  31-05.50  31-11.25  31-04      
  4 Cooper, Tamara               Glassboro HS        32-03.25   31-11.00    4   
      31-02.75  29-07.75  FOUL  31-11      
  5 Cole, Sam                    Delsea Regio                   31-08.00    2   
      29-10.75  31-06.75  31-03.25  31-08      
  6 Oliphant, Zarria             Washington T        27-00.00   30-08.00    1   
      29-06.75  30-08  30-03.50  28-10.75      
  7 Allamby, Ellie               Woodbury  HS        30-09.25   30-01.50  
      25-02  30-01.50  30-01.50  30-01.50      
  8 Brown, Brooklyn              Gateway Regi        29-08.00   30-01.00  
      30-01  30-01  28-02.75  29-06      
  9 Endres, Alyssa               Kingsway HS         29-06.00   29-09.75  
      29-05.50  29-05  29-09.75  29-01      
 10 Harverson, Emma              West Deptfor        28-02.75   28-01.00  
      27-11.50  7-07.25  27-05.50  28-01      
 11 Allen, Jada                  West Deptfor                   26-08.50  
      26-04.50  25-06.50  26-08.50  FOUL      
 12 Johnson, Kaylee              Glassboro HS                   24-08.50  
      24-08.50  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Demarest, Ciara              Williamstown        40-00.75   38-08.75   10   
      36-06  35-05.75  36-06  38-08.75       
  2 Johnson-Slater, Zianna       Delsea Regio        37-08.50   36-11.75    8   
      36-04  33-00  35-11.50  36-11.75      
  3 Johnson-Slater, Gianni       Delsea Regio        37-04.50   34-05.25    6   
      32-08.50  34-05.25  34-01.50  FOUL      
  4 Simmons, Armani              Williamstown        34-08.50   33-11.50    4   
      33-11.50  32-06.25  32-03.50  FOUL       
  5 Avent, Kennedi               Kingsway HS         33-03.00   33-03.25    2   
      32-01.25  29-10  33-03.25  29-07.75      
  6 Johnson, Taitem              Clearview Re        32-06.00   31-06.50    1   
      29-11  31-06.50  29-07.50  31-00      
  7 Bluford, Maylisa             Clayton HS          31-10.25   31-06.25  
      31-06.25  29-11.75  30-04.25  29-02.50      
  8 Karp, Ella                   Washington T        30-05.75   30-01.00  
      27-04.75  FOUL  28-05  30-01      
  9 Black, Emma                  West Deptfor        28-10.00   30-00.25  
      30-00  29-10.50  29-01.25  30-00.25       
 10 Cervantes, Isabella          Paulsboro HS        30-04.00   29-09.25  
      29-06.75  27-10.50  29-09.25  FOUL      
 11 Swanson, Chaele              Woodbury  HS        28-05.00   28-07.50  
      28-01.50  28-06.75  28-07.50  26-10.50      
 12 Siravo, Allison              Washington T        29-01.25   28-01.50  
      28-00  27-08.75  28-01.50  27-06.75      
 13 Sharkey, Katie               Clearview Re        28-04.00   27-09.25  
      25-10.25  25-11.75  27-09.25  26-01.50      
 14 Corsey, Grace                Clayton HS          29-10.50   27-04.50  
      25-08  27-04.50  26-02  26-07.50      
 15 Dryden, Rebecca              Kingsway HS         28-08.00  J27-04.50  
      24-04.50  6-09.25  27-04.50  26-04.25      
 16 Sholders, Molly              Gateway Regi        23-00.00   26-07.75  
      25-00.75  25-08.25  26-07.75  22-04.75      
 17 Waiters, Maya                West Deptfor        26-11.00   26-07.00  
      25-05.75  24-03.25  26-07  25-08.25      
 18 Naulty, Lauren               Gateway Regi        21-09.50   26-01.00  
      19-01  22-06  23-11.50  26-01      
 19 Edwards, Morgan              Our Lady of         23-10.00   24-06.50  
      22-05.50  21-07.75  20-09.50  24-06.50      
 20 Maccarone, Francesca         Glassboro HS        21-00.75   23-03.75  
      21-05.75  21-04.25  23-03.75  22-09      
 21 Miller, Lauryn               Glassboro HS        21-08.50   22-06.25  
      21-05.50  22-06.25  21-04.75  21-11.50      
 22 Hiles, Kimi                  Our Lady of         22-07.50   21-07.50  
      21-07.50  20-10.50  19-03.25  20-07       
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson-Slater, Gianni       Delsea Regio          136-07     128-05   10   
      128-05  124-05  118-06  125-10       
  2 Demarest, Ciara              Williamstown          129-03     124-00    8   
      116-01  120-03  124-00  116-06      
  3 Johnson-Slater, Zianna       Delsea Regio          124-04     121-09    6   
      115-03  FOUL  121-09  FOUL      
  4 Johnson, Taitem              Clearview Re          106-03     109-04    4   
      105-09  85-06  102-00  109-04       
  5 Black, Emma                  West Deptfor          107-02     104-00    2   
      94-02  102-04  104-00  103-03       
  6 Strano, Theresa              Woodbury  HS           85-00     103-07    1   
      93-10  103-07  98-08  98-03      
  7 Karp, Ella                   Washington T           94-03     103-04  
      98-06  FOUL  103-04  FOUL      
  8 Bluford, Maylisa             Clayton HS             92-08     102-00  
      96-09  78-07  90-09  102-00      
  9 Swanson, Chaele              Woodbury  HS           96-04      94-10  
      84-00  94-10  FOUL  85-05      
 10 Cervantes, Isabella          Paulsboro HS           81-02      90-05  
      82-11  FOUL  FOUL  90-05      
 11 Akin, Fatima                 Clayton HS             74-05      84-08  
      79-08  84-08  76-11  84-07      
 12 Simmons, Armani              Williamstown           93-09      83-08  
      FOUL  82-09  FOUL  83-08      
 13 Sharkey, Katie               Clearview Re           84-01      82-00  
      FOUL  FOUL  FOUL  82-00      
 14 Friedrich, Audrey            Kingsway HS            78-00      74-01  
      74-01  FOUL  FOUL  FOUL      
 15 Sholders, Molly              Gateway Regi           72-00      73-06  
      73-06  72-05  56-06  67-03      
 16 Hiles, Kimi                  Our Lady of            71-00      72-07  
      64-02  53-10  72-07  4-08      
 17 Maccarone, Francesca         Glassboro HS           54-05      70-10  
      59-11  70-10  58-05  70-10      
 18 Kornegay, Evelyn             Kingsway HS            74-10      68-08  
      FOUL  FOUL  68-08  63-05      
 19 Rauchut, Mya                 West Deptfor           66-00      67-03  
      64-04  57-09  67-03  65-11      
 20 Miller, Lauryn               Glassboro HS           60-04      65-07  
      FOUL  54-00  65-07  60-10      
 21 Leonardis, Lillianna         Paulsboro HS           70-00      57-04  
      57-04  49-09  41-07  49-10      
 22 Naulty, Lauren               Gateway Regi           51-05      51-01  
      FOUL  FOUL  51-01  FOUL      
 -- Dunning, Sophia              Washington T           90-04       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL       
 
Girls Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Black, Emma                  West Deptfor          115-06     105-01   10   
      85-08  92-03  105-01  98-04       
  2 Johnson-Slater, Zianna       Delsea Regio          104-08     100-10    8   
      100-10  FOUL  93-08  87-08      
  3 Reardon, Ava                 Delsea Regio           92-10      93-09    6   
      85-04  93-09  92-07  90-11      
  4 Connolly, Josephine          Clayton HS             88-07      92-05    4   
      78-07  87-07  92-05  78-10      
  5 Strano, Theresa              Woodbury  HS           84-04      92-00    2   
      80-09.50  88-07  80-01  92-00      
  6 Avila, April                 West Deptfor           86-03      88-06    1   
      88-06  77-01  72-07  81-01      
  7 Dunning, Sophia              Washington T           80-07      88-00  
      88-00  76-11  70-10  80-09.50      
  8 Blocker, Rainelle            Clayton HS             78-10      87-11  
      80-11  83-00  80-04  87-11      
  9 Johnson, Taitem              Clearview Re           89-06      87-08  
      85-03  87-08  77-10  86-08      
 10 Oliveto, Angela              Williamstown           81-04      86-06  
      84-06  76-10  78-05  86-06      
 11 Bash, Abigail                Woodbury  HS           87-00      83-01  
      FOUL  FOUL  78-01  83-01      
 12 Franklin, Page               Williamstown           85-11      83-00  
      78-10  73-01  72-07  83-00      
 13 Sharkey, Katie               Clearview Re           85-07      81-06  
      71-04  81-06  79-02  75-02      
 14 Keating, Megan               Glassboro HS           60-04      78-08  
      63-03  69-08  78-08  71-07      
 15 Cheng, Brianna               Kingsway HS            70-04      78-07  
      78-07  69-02  74-04  78-02      
 16 Hickey, Caitlin              Kingsway HS           103-07      72-05  
      72-05  68-11  FOUL  60-10      
 17 Wahl, Grace                  Washington T           60-09      69-02  
      59-11  56-11  57-01  69-02      
 18 Fedee, Eriana                Our Lady of            58-00      67-10  
      63-02  48-07  57-08  67-10      
 19 Tranz, Samantha              Glassboro HS           80-00      63-03  
      61-03  63-03  59-07  60-03      
 20 LaGamba, Kealeigh            Our Lady of            47-03      47-07  
      47-07  34-08  41-06  41-05      
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Corcoran, Evan               Kingsway HS            10.88      10.99   3  10   
  2 Silver, Jo'Nathan            Washington T           10.99      11.03   3   8   
  3 Smith, Ziyan                 Delsea Regio           10.96      11.04   3   6   
  4 Mosley, Kevin                Deptford HS            11.10      11.42   3   4   
  5 Greene, Nicholas             Williamstown           11.28      11.47   2   2   
  6 Solomon, Jabron              Woodbury  HS           10.90      11.49   3   1   
  7 Stewart, Jaedyn              Delsea Regio           11.22      11.50   2 
  8 Alexander, Mathias           Kingsway HS            11.20      11.52   3 
  9 Graves, Nahmere              Washington T           11.29      11.57   2 
 10 Ferguson, Brysheen           Glassboro HS           11.20      11.65   3 
 11 Parker, Kwydir               Paulsboro HS           11.10      11.69   3 
 12 Noel, Julian                 Williamstown           11.59      11.76   2 
 13 Brown, Kamari                Deptford HS            11.50      11.82   2 
 14 Jones, Dillon                Clayton HS             11.57      11.82   2 
 15 Wright, Caron                Glassboro HS           11.78      12.03   1 
 16 Dunbar, Dorian               Woodbury  HS           11.70      12.20   2 
 17 Lemons, Aaron                Clearview Re           12.38      12.32   1 
 18 DiCicco, Michael             Clearview Re           12.30      12.43   1 
 19 Rivera, Elijah               Clayton HS             12.67      12.54   1 
 20 Avant, Damire                Paulsboro HS           11.40      12.67   2 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Corcoran, Evan               Kingsway HS            22.17      22.28   3  10   
  2 Silver, Jo'Nathan            Washington T           22.30      22.61   3   8   
  3 Stewart, Jaedyn              Delsea Regio           22.60      22.95   3   6   
  4 Greene, Nicholas             Williamstown           25.67      23.19   2   4   
  5 Wayman, Darryl               Deptford HS            23.20      23.30   2   2   
  6 Williams, John               Washington T           23.10      23.32   2   1   
  7 Liles Jr., Benny             Kingsway HS            23.01      23.44   3 
  8 Marsh, Colin                 Williamstown           23.40      23.52   2 
  9 Moore, Clifton               Glassboro HS           23.10      23.64   3 
  9 Solomon, Jabron              Woodbury  HS                      23.64   1 
 11 Ferguson, Brysheen           Glassboro HS           23.00      23.77   3 
 12 Jones, Dillon                Clayton HS             23.79      23.79   2 
 13 Berry, Christian             Deptford HS            22.70      23.81   3 
 14 Pessoa, Justin               Clayton HS             24.16      23.93   2 
 15 Taylor, Marquis              Woodbury  HS                      24.09   1 
 16 Daniels, Sean                Paulsboro HS                      24.32   1 
 17 Parham, Ethan                Paulsboro HS                      24.34   1 
 18 Lemons, Aaron                Clearview Re           25.12      24.74   2 
 19 George, Desmond              Clearview Re           25.15      25.01   2 
 20 Smith, Ziyan                 Delsea Regio           22.40      26.32   3 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Corcoran, Evan               Kingsway HS            49.58      49.49   3  10   
  2 Reed, Miles                  Washington T           52.71      51.87   3   8   
  3 Langston, Christian          Delsea Regio           52.74      51.96   3   6   
  4 Moore, Clifton               Glassboro HS           52.90      52.27   3   4   
  5 Grewal, Param                Deptford HS            51.90      52.74   3   2   
  6 Marsh, Colin                 Williamstown           53.50      52.81   2   1   
  7 Carter, Carl                 Deptford HS            52.20      53.17   3 
  8 Folarin, Iyanuoluwa          Williamstown           54.00      53.27   2 
  9 Wyatt, Xavier                Delsea Regio           53.40      53.73   2 
 10 Harvey, Quincy               Woodbury  HS           53.20      53.82   3 
 11 Bagby, Javon                 Paulsboro HS           55.30      54.09   2 
 12 Jones, Dillon                Clayton HS           1:14.51      54.26   1 
 13 Miller, Kameron              Clayton HS             55.12      54.40   2 
 14 Lee, Julian                  Clearview Re           55.74      55.69   2 
 15 Lemons, Aaron                Clearview Re           56.90      55.96   1 
 16 Soterion, Nico               Woodbury  HS           55.00      56.38   2 
 17 Sabo, Cade                   West Deptfor           56.88      57.25   2 
 18 Lane, Stephen                Paulsboro HS           58.90      57.57   1 
 19 Hegamin, Quasan              Glassboro HS         1:01.00    1:04.97   1 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gantt, Jamile                Paulsboro HS         2:02.26    2:04.71   2  10   
      1:03.94 (1:03.94)  2:04.71 (1:00.77)
  2 Hice, Sean                   Washington T         2:01.00    2:05.10   2   8   
      1:03.85 (1:03.85)  2:05.10 (1:01.25)
  3 Driscoll, Thomas             Kingsway HS          1:59.98    2:05.23   2   6   
      1:03.13 (1:03.13)  2:05.23 (1:02.10)
  4 Torelli, Michael             Woodbury  HS                    2:05.42   1   4   
      1:00.47 (1:00.47)  2:05.42 (1:04.95)
  5 Cronk, Brett                 Delsea Regio         2:13.50    2:08.13   1   2   
      1:02.11 (1:02.11)  2:08.13 (1:06.02)
  6 Saber, Dylan                 Williamstown         2:06.10    2:08.24   2   1   
      1:04.33 (1:04.33)  2:08.24 (1:03.92)
  7 Kidwell, Nathaniel Nate      Washington T         2:07.50    2:09.79   2 
      1:04.02 (1:04.02)  2:09.79 (1:05.78)
  8 Amanto, Aidan                Clearview Re         2:14.44    2:09.98   1 
      1:02.42 (1:02.42)  2:09.98 (1:07.56)
  9 Nisula, David                Clearview Re         2:12.24    2:11.19   2 
      2:11.19 (2:11.19)
 10 Brad, Aidan                  Williamstown         2:13.54    2:11.21   1 
      1:02.23 (1:02.23)  2:11.21 (1:08.98)
 11 Osinowo, Olawale             Glassboro HS         2:05.00    2:12.04   2 
      1:04.01 (1:04.01)  2:12.04 (1:08.03)
 12 Squires, Jacob               Delsea Regio         2:14.99    2:12.25   1 
      1:03.10 (1:03.10)  2:12.25 (1:09.15)
 13 Schilling, John              Deptford HS          2:12.00    2:12.49   2 
      1:04.50 (1:04.50)  2:12.49 (1:08.00)
 14 Weismer, Judah               Kingsway HS          2:12.00    2:13.09   2 
      1:04.10 (1:04.10)  2:13.09 (1:09.00)
 15 Woodards, Josiah             Paulsboro HS         2:12.00    2:13.61   2 
      1:04.30 (1:04.30)  2:13.61 (1:09.31)
 16 Johnson, Jayden              Woodbury  HS                    2:18.57   1 
      1:01.85 (1:01.85)  2:18.57 (1:16.73)
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Littlehales, Andrew          Delsea Regio         4:19.74    4:23.94   10   
      1:08.53 (1:08.53)  2:13.53 (1:05.00)  3:18.74 (1:05.22)  4:23.94 (1:05.20)
  2 Colavita, Chris              Washington T         4:31.50    4:35.20    8   
      1:08.33 (1:08.33)  2:17.01 (1:08.69)  3:25.73 (1:08.72)  4:35.20 (1:09.47)
  3 keane, colin                 Washington T         4:35.10    4:37.38    6   
      1:08.91 (1:08.91)  2:19.31 (1:10.41)  3:29.65 (1:10.34)  4:37.38 (1:07.73)
  4 Whitaker, Elijah             Glassboro HS         4:36.00    4:41.68    4   
      1:09.18 (1:09.18)  2:19.54 (1:10.36)  3:30.21 (1:10.67)  4:41.68 (1:11.47)
  5 Driscoll, Thomas             Kingsway HS          4:36.00    4:45.31    2   
      1:08.84 (1:08.84)  2:19.65 (1:10.82)  3:33.02 (1:13.37)  4:45.31 (1:12.29)
  6 Allen, Nick                  Kingsway HS          4:46.00    4:51.51    1   
      1:08.33 (1:08.33)  2:20.27 (1:11.94)  3:36.53 (1:16.27)  4:51.51 (1:14.98)
  7 Wyllie, Derek                Glassboro HS         4:44.00    4:54.92  
      1:10.40 (1:10.40)  2:26.20 (1:15.81)  3:45.04 (1:18.84)  4:54.92 (1:09.89)
  8 Spositi, Alex                West Deptfor         4:58.41    4:55.92  
      1:11.96 (1:11.96)  2:28.65 (1:16.70)  3:44.40 (1:15.75)  4:55.92 (1:11.52)
  9 Floyd, Charlie               Woodbury  HS         5:12.07    4:56.08  
      1:14.03 (1:14.03)  2:30.32 (1:16.29)  3:45.82 (1:15.50)  4:56.08 (1:10.27)
 10 Henry, Luke                  Clearview Re         4:57.86    4:57.65  
      1:12.86 (1:12.86)  2:28.75 (1:15.89)  3:44.86 (1:16.12)  4:57.65 (1:12.80)
 11 Dell’Aquila, Joseph        Clearview Re         4:57.64    4:57.94  
      1:13.55 (1:13.55)  2:29.88 (1:16.33)  3:45.96 (1:16.09)  4:57.94 (1:11.98)
 12 Schilling, Matthew           Deptford HS          5:00.00    5:00.35  
      1:13.28 (1:13.28)  2:29.24 (1:15.97)  3:45.65 (1:16.41)  5:00.35 (1:14.71)
 13 Kershner, David              Williamstown         5:08.88    5:03.38  
      1:13.62 (1:13.62)  2:31.01 (1:17.40)  3:48.95 (1:17.94)  5:03.38 (1:14.44)
 14 McCaffery, Lincoln           Delsea Regio         5:10.00    5:09.47  
      1:14.08 (1:14.08)  2:30.90 (1:16.83)  3:49.90 (1:19.00)  5:09.47 (1:19.58)
 15 Woodards, Josiah             Paulsboro HS         5:10.03    5:11.65  
      1:10.47 (1:10.47)  2:26.62 (1:16.15)  5:11.65 (2:45.04)
 16 Gannon, Ian                  Clayton HS                      5:57.34  
      1:13.26 (1:13.26)  2:43.38 (1:30.12)  4:24.33 (1:40.96)  5:57.34 (1:33.02)
 17 Osayemi, Alexander           Clayton HS                      8:07.01  
      1:32.88 (1:32.88)  3:37.72 (2:04.84)  5:52.54 (2:14.82)  8:07.01 (2:14.48)
 -- Monahan, Aaron               Williamstown         5:02.80        DNF  
      1:11.59 (1:11.59)  2:31.09 (1:19.51)
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Littlehales, Andrew          Delsea Regio         9:27.05    9:25.70   10   
      1:09.88 (1:09.88)  2:22.19 (1:12.31)  3:35.33 (1:13.15)  4:44.14 (1:08.81)
      5:56.41 (1:12.27)  7:06.43 (1:10.03)  8:17.12 (1:10.70)  9:25.70 (1:08.58)
  2 Cobb, Jacob                  West Deptfor         9:19.89    9:41.50    8   
      1:08.25 (1:08.25)  2:17.96 (1:09.72)  3:28.71 (1:10.75)  4:41.04 (1:12.33)
      5:56.61 (1:15.58)  7:12.19 (1:15.58)  8:29.94 (1:17.75)  9:41.50 (1:11.57)
  3 Krol, Nicholas               Williamstown         9:30.53    9:45.13    6   
      1:10.46 (1:10.46)  2:22.55 (1:12.09)  3:35.98 (1:13.44)  4:48.00 (1:12.03)
      6:01.83 (1:13.83)  7:17.59 (1:15.76)  8:33.59 (1:16.01)  9:45.13 (1:11.54)
  4 Agatone, Cavan               Clearview Re         9:54.43    9:53.18    4   
      1:10.67 (1:10.67)  2:22.77 (1:12.10)  3:36.54 (1:13.78)  4:50.36 (1:13.82)
      6:05.60 (1:15.24)  7:22.87 (1:17.28)  8:40.75 (1:17.88)  9:53.18 (1:12.44)
  5 Allen, Ryan                  Kingsway HS         10:02.09    9:55.91    2   
      1:10.91 (1:10.91)  2:23.02 (1:12.12)  3:36.73 (1:13.72)  4:50.65 (1:13.92)
      6:05.89 (1:15.25)  7:23.58 (1:17.69)  8:41.71 (1:18.13)  9:55.91 (1:14.21)
  6 Lant, Charles                Washington T        10:05.13   10:10.49    1   
      1:13.90 (1:13.90)  2:32.15 (1:18.25)  3:47.26 (1:15.11)  5:02.25 (1:15.00)
      6:18.06 (1:15.82)  7:37.07 (1:19.01)  8:58.79 (1:21.73) 10:10.49 (1:11.70)
  7 Cristinziani, Walker         Williamstown        10:10.21   10:15.34  
      1:10.96 (1:10.96)  2:23.23 (1:12.28)  3:38.70 (1:15.48)  4:56.65 (1:17.95)
      6:16.65 (1:20.00)  7:36.77 (1:20.13)  8:56.44 (1:19.67) 10:15.34 (1:18.91)
  8 Kolosowsky, Aaron            Washington T        10:11.01   10:29.50  
      1:13.96 (1:13.96)  2:32.32 (1:18.36)  3:47.47 (1:15.16)  5:02.79 (1:15.32)
      6:20.65 (1:17.87)  7:42.78 (1:22.13)  9:07.93 (1:25.16) 10:29.50 (1:21.57)
  9 Allen, Nick                  Kingsway HS         10:20.98   10:52.88  
      1:17.61 (1:17.61)  2:38.85 (1:21.25)  4:00.43 (1:21.58)  5:22.65 (1:22.22)
      6:47.94 (1:25.30)  8:14.46 (1:26.52)  9:39.72 (1:25.27) 10:52.88 (1:13.16)
 10 Kelton, Michael              Delsea Regio        10:40.00   10:53.04  
      1:18.37 (1:18.37)  2:39.39 (1:21.02)  4:01.73 (1:22.34)  5:26.59 (1:24.86)
      6:50.76 (1:24.18)  8:15.47 (1:24.71)  9:40.01 (1:24.54) 10:53.04 (1:13.04)
 11 Schilling, John              Deptford HS         11:37.19   11:11.96  
      1:17.92 (1:17.92)  2:39.37 (1:21.46)  4:02.10 (1:22.74)  5:27.21 (1:25.11)
      6:54.03 (1:26.82)  8:22.81 (1:28.79)  9:51.80 (1:28.99) 11:11.96 (1:20.17)
 12 Hoover, Gavin                Glassboro HS        11:37.21   11:12.48  
      2:38.99 (2:38.99)  4:01.09 (1:22.10)  5:27.83 (1:26.75)  6:54.69 (1:26.86)
      8:23.33 (1:28.64)  9:51.90 (1:28.58) 11:12.48 (1:20.58)
 13 Patel, Akshar                Clearview Re        11:07.63   11:15.18  
      1:18.44 (1:18.44)  2:39.82 (1:21.39)  4:02.33 (1:22.51)  5:26.84 (1:24.52)
      6:53.47 (1:26.63)  8:22.65 (1:29.18)  9:52.21 (1:29.57) 11:15.18 (1:22.97)
 14 Fitzgerald, Jacob            Glassboro HS        11:38.00   11:49.31  
      1:18.11 (1:18.11)  2:39.71 (1:21.60)  4:06.95 (1:27.25)  5:34.75 (1:27.80)
      7:06.77 (1:32.02)  8:39.96 (1:33.19) 10:16.45 (1:36.50) 11:49.31 (1:32.86)
 15 Gallo, Sean                  Clayton HS                     12:38.29  
      1:19.88 (1:19.88)  2:50.55 (1:30.67)  4:28.02 (1:37.48)  6:04.96 (1:36.95)
      7:44.64 (1:39.69)  9:27.51 (1:42.87) 11:06.10 (1:38.60) 12:38.29 (1:32.19)
 -- Shute, Peyton                Woodbury  HS         9:15.76        DNF  
      1:09.62 (1:09.62)  2:21.94 (1:12.33)  3:36.76 (1:14.82)
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown, Yashahya              Washington T           14.64      14.67   3  10   
  2 Mills, Kanye                 Washington T           14.54      15.24   3   8   
  3 Hollimon, Alexander          Williamstown           17.29      15.65   2   6   
  4 David, Jonathan              Kingsway HS            16.38      16.13   3   4   
  5 Perdue, Manny                Deptford HS            16.04      16.30   3   2   
  6 Casella, Kyle                Kingsway HS            16.68      17.02   3   1   
  7 Singh, Gursharan             Deptford HS            16.36      17.38   3 
  8 Bailey, Jaylen               Woodbury  HS                      17.48   1 
  9 Sutton, Jonathan             Glassboro HS           16.61      18.16   3 
 10 Couse, Daniel                Clearview Re           18.54      18.90   2 
 11 Amedee, Frantzley            Woodbury  HS                      18.97   1 
 12 Conigliaro, Julian           Delsea Regio           20.23      18.98   2 
 13 Henry, Luke                  Clearview Re           18.64      19.48   2 
 14 Damminger, Louis             Paulsboro HS           18.03      19.95   2 
 15 Nichols, Ryan                Delsea Regio           20.87      20.59   2 
 16 Jimenez, Charlie             Paulsboro HS           19.04      20.87   2 
 17 Hadrick, Joseph              Glassboro HS           21.20      21.14   1 
 
Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mills, Kanye                 Washington T           56.19      56.10   3  10   
  2 Brown, Yashahya              Washington T         1:00.24      57.99   3   8   
  3 Hollimon, Alexander          Williamstown         1:00.61      58.71   3   6   
  4 David, Jonathan              Kingsway HS          1:00.95    1:00.05   3   4   
  5 Long, Robert                 Deptford HS          1:00.20    1:00.16   3   2   
  6 Singh, Gursharan             Deptford HS          1:00.12    1:01.44   3   1   
  7 Amanto, Aidan                Clearview Re         1:01.54    1:01.82   3 
  8 Harvey, Quincy               Woodbury  HS         1:04.43    1:02.11   2 
  9 McShea, Sean                 Kingsway HS          1:02.70    1:03.50   2 
 10 Henry, Luke                  Clearview Re         1:04.14    1:03.98   2 
 11 Carr-Morton, JaQuez          Clayton HS           1:05.88    1:04.00   2 
 12 Conigliaro, Julian           Delsea Regio         1:03.10    1:04.01   2 
 13 Sutton, Jonathan             Glassboro HS         1:03.67    1:04.23   2 
 14 Bailey, Jaylen               Woodbury  HS         1:22.88    1:05.65   1 
 15 Fry, Jake                    Delsea Regio         1:11.00    1:09.24   1 
 16 Clark, Kyle                  Clayton HS                      1:11.23   1 
 17 Jimenez, Charlie             Paulsboro HS         1:01.09    1:14.55   3 
 -- Hadrick, Joseph              Glassboro HS         1:07.00         DQ   2 
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Washington Twp HS  'A'                            3:28.45    3:27.87   10   
     1) Brown, Yashahya                 2) Dietz, Kyle                    
     3) Mills, Kanye                    4) Reed, Miles                    
          51.81 (51.81)    1:46.71 (54.90)    2:36.82 (50.12)    3:27.87 (51.05)
  2 Deptford HS  'A'                                  3:31.74    3:29.19    8   
     1) Grewal, Param                   2) Carter, Carl                   
     3) Wayman, Darryl                  4) Berry, Christian               
          53.01 (53.01)    1:45.51 (52.51)    2:36.74 (51.23)    3:29.19 (52.46)
  3 Delsea Regional HS  'A'                           3:30.00    3:29.58    6   
     1) Langston, Christian             2) Wyatt, Xavier                  
     3) Stewart, Jaedyn                 4) Smith, Ziyan                   
          53.34 (53.34)    1:45.01 (51.67)    2:35.34 (50.34)    3:29.58 (54.24)
  4 Williamstown HS  'A'                              3:40.78    3:35.57    4   
     1) Hollimon, Alexander             2) Pinnock, Gordon                
     3) Saber, Dylan                    4) Williams, Mark                 
          53.06 (53.06)    1:46.96 (53.90)    2:41.31 (54.36)    3:35.57 (54.26)
  5 Clayton HS  'A'                                   3:48.10    3:43.06    2   
     1) Jones, Dillon                   2) Rivera, Elijah                 
     3) Pessoa, Justin                  4) Carr-Morton, JaQuez            
      1:51.55 (1:51.55)    2:48.65 (57.11)    3:43.06 (54.41)
  6 Glassboro HS  'A'                                 3:36.95    3:49.36    1   
     1) Hohney, Dallas                  2) Whitaker, Elijah               
     3) Wyllie, Derek                   4) Wright, Caron                  
          54.63 (54.63)       56.67 (2.04)  1:56.79 (1:00.13)    2:54.25 (57.46)
        3:49.36 (55.12)
  7 Clearview Reg. HS  'A'                            3:38.00    3:50.70  
     1) Lee, Julian                     2) Lemons, Aaron                  
     3) Worst, Ethan                    4) Agatone, Cavan                 
          59.19 (59.19)    1:56.76 (57.57)    2:55.81 (59.05)    3:50.70 (54.90)
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barnett, Enrico              Delsea Regio         6-04.00    6-06.00   10   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 6-04 6-06 6-08 
        P    P    O    O   XO   XO   XP    O  XXX 
  2 Hairston, Bryan              Deptford HS          6-02.00    6-04.00    7   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 6-04 6-06 
        P    O   XO    O    O   XO    O  XXX 
  2 Gantt, Jamile                Paulsboro HS         6-06.00    6-04.00    7   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 6-04 6-06 
        P    P   XO    O    O   XO    O  XXX 
  4 Lanteigne, Anthony           Williamstown         6-00.00    5-10.00    3   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    O    O    O  XXX 
  4 Graves, Nahmere              Washington T         5-10.00    5-10.00    3   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    O    O    O  XXX 
  6 Long, Robert                 Deptford HS          5-10.00    5-08.00    1   
     5-04 5-06 5-08 5-10 
        O    P    O  XXX 
  7 Hanson, Francois             Washington T         5-10.00   J5-08.00  
     5-04 5-06 5-08 5-10 
        O   XO  XXO  XXX 
  8 Harris, Ryan                 West Deptfor         5-08.00    5-06.00  
     5-04 5-06 5-08 
       XO    O  XXX 
  9 Miller, Clifton              Woodbury  HS                   J5-06.00  
     5-04 5-06 5-08 
        O   XO  XXX 
  9 Miller, Kameron              Clayton HS                     J5-06.00  
     5-04 5-06 5-08 
        O   XO  XXX 
 11 Bailey, Jaylen               Woodbury  HS                    5-04.00  
     5-04 5-06 
      XXO  XXX 
 -- Graves, Charles              Glassboro HS         5-06.00         NH  
     5-04 
      XXX 
 -- McShea, Brendan              Kingsway HS          5-02.00         NH  
     5-04 
      XXX 
 -- Hargrove, Damian             Clayton HS                           NH  
     5-04 
      XXX 
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Singh, Gursharan             Deptford HS         13-06.00   13-07.00   10   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 13-07 14-00 
        P    P    P    P     P     P     O     P     O   XXO   XXX 
  2 Perez, Andres                Washington T        12-00.00   11-06.00    8   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P     P     P    XO     O   XXX 
  3 Senatore, Raymond            West Deptfor        11-06.00  J11-06.00    6   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    O     O     O     O   XXO   XXX 
  4 Doerr, Aidan                 Deptford HS         11-00.00   11-00.00    4   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        P    P    P    P     O     O     O   XXX 
  5 Couse, Daniel                Clearview Re         9-00.00  J11-00.00    2   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        P    P    O    O     O     O    XO   XXX 
  6 Edwards, Francesco           Delsea Regio        10-06.00  J11-00.00    1   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        P    P    P    O     O     O   XXO   XXX 
  7 Reyes, Carlos                Delsea Regio        11-06.00   10-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 
        P    P    P    P     O    XO   XXX 
  8 Kio, Cooper                  Kingsway HS          7-00.00   10-00.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        O    O    O    O     O   XXX 
  9 Farrell, Trevor              Kingsway HS          7-00.00  J10-00.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        O    O    O    O    XO   XXX 
 10 DiCicco, Michael             Clearview Re        10-00.00    9-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    O   XO   XXX 
 11 Foley, Francis               Williamstown         8-00.00    9-00.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 
       XO    O    O  XXX 
 12 Muhammad, Qasim              Glassboro HS         9-00.00    8-06.00  
     8-00 8-06 9-00 
      XXO    O  XXX 
 13 Long, James                  Clayton HS                     J8-06.00  
     8-00 8-06 9-00 
        O   XO  XXX 
 14 Bright, Dylan                Williamstown         9-00.00    8-00.00  
     8-00 8-06 
        O  XXX 
 -- Tzimoulis, Peter             Washington T         9-06.00         NH  
     8-00 8-06 9-00 
        P    P  XXX 
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Liles Jr., Benny             Kingsway HS         17-06.00   20-08.50   10   
      20-08.50  20-04  20-02  FOUL       
  2 Parham, Ethan                Paulsboro HS        20-04.50   20-07.50    8   
      FOUL  20-00.25  19-07.50  20-07.50       
  3 Graves, Nahmere              Washington T        20-01.50   20-02.75    6   
      18-10.25  20-02.75  17-07.25  17-08.50      
  4 Harris, Ryan                 West Deptfor        18-07.00   19-08.00    4   
      19-08  FOUL  FOUL  PASS      
  5 Pessoa, Justin               Clayton HS          19-00.00   19-06.25    2   
      18-02.25  19-02  19-06.25  18-11.50      
  6 Langston, Christian          Delsea Regio        19-06.75   19-04.25    1   
      19-04.25  17-09  8-02.75         
  7 Perdue, Manny                Deptford HS         19-09.00   18-10.25  
      FOUL  18-05.75  FOUL  18-10.25      
  8 Hairston, Bryan              Deptford HS         19-01.25   18-09.25  
      FOUL  18-06.75  FOUL  18-09.25      
  9 Adair, Wayne                 Delsea Regio        18-09.50   18-07.00  
      18-01.50  18-07  18-06.50  18-03      
 10 Wright, Caron                Glassboro HS        17-09.50   18-05.50  
      FOUL  18-03  17-10.25  18-05.50      
 11 Pierre-Jacques, Joseph       Williamstown        18-05.50   17-07.50  
      16-09.75  17-07.50  PASS  PASS      
 12 Thomas, Carson               Washington T        18-03.00   17-06.75  
      17-06.75  17-03  FOUL  FOUL      
 13 Clark, Kyle                  Clayton HS                     17-06.25  
      15-06  16-10  17-06.25  14-00      
 14 Pinnock, Gordon              Williamstown        19-08.25   17-01.00  
      16-00.25  16-09.50  17-01  FOUL      
 15 Senatore, Raymond            West Deptfor        18-09.00   16-09.75  
      FOUL  FOUL  FOUL  16-09.75      
 16 Dukes, Dillon                Kingsway HS         17-11.00   16-07.00  
      FOUL  16-07  16-06         
 17 Graves, Charles              Glassboro HS        17-10.50   15-06.00  
      FOUL  FOUL  FOUL  15-06      
 18 Avant, Damire                Paulsboro HS        18-06.25   15-01.00  
      15-01  FOUL  FOUL         
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moore, Clifton               Glassboro HS        42-04.75   43-05.25   10   
      42-10.25  43-05.25  41-07  37-05.25       
  2 Barnett, Enrico              Delsea Regio        39-00.50   41-08.50    8   
      41-08.50  40-09  PASS  PASS      
  3 Long, Robert                 Deptford HS         38-04.00   39-09.00    6   
      39-09  39-04  39-01.75  37-07.50      
  4 Pessoa, Justin               Clayton HS          41-00.00   39-06.50    4   
      39-06.50  37-10.50  39-00  39-01.25      
  5 Pierre-Jacques, Joseph       Williamstown        39-05.25   39-05.25    2   
      FOUL  38-10  39-05.25  38-11.50      
  6 Adair, Wayne                 Delsea Regio        37-05.25   39-03.50    1   
      34-05.50  38-09.50  39-03.50  FOUL      
  7 Thomas, Carson               Washington T        37-10.50   38-08.25  
      36-06  38-08.25  33-09.50  36-07.25       
  8 Black, Jordan                Woodbury  HS                   38-07.50  
      38-05.50  38-07.50  36-11.25  35-07.75      
  9 Pinnock, Gordon              Williamstown        32-07.50  J38-07.50  
      38-07.50  FOUL  36-00  36-03      
 10 Dukes, Dillon                Kingsway HS         37-10.00   38-03.25  
      38-03.25  37-01.50  36-08.25  36-01.25      
 11 Graves, Charles              Glassboro HS        36-08.50   37-08.00  
      FOUL  35-08  35-05.75  37-08      
 12 Miller, Clifton              Woodbury  HS                   37-00.50  
      36-03  35-01.25  36-02.25  37-00.50      
 13 Sims, Alex                   Kingsway HS         35-08.00   36-07.00  
      FOUL  FOUL  36-07  35-10      
 14 George, Desmond              Clearview Re        34-07.00   35-00.00  
      35-00  34-04.25  30-09.50  FOUL      
 15 Tzimoulis, Peter             Washington T        35-10.00   34-10.00  
      32-02.75  33-10  34-10  FOUL       
 16 Spradley, Trey               West Deptfor        34-07.00   34-08.50  
      34-02.25  33-02.25  34-05  34-08.50      
 17 DiCicco, Michael             Clearview Re        35-04.00   32-10.00  
      32-08  32-10  31-00         
 -- Hairston, Bryan              Deptford HS         38-05.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nwosu, Jason                 Delsea Regio        60-11.50   60-10.50   10   
      58-11  56-06  57-00.25  60-10.50       
  2 Caudill, Josh                Delsea Regio        53-09.00   51-11.25    8   
      48-02.75  49-09.50  51-11.25  49-03      
  3 Thompson, Shane              Clayton HS          50-04.50   49-07.00    6   
      47-05.25  49-07  FOUL  45-08.25      
  4 Diaz, Alex                   Washington T        49-01.00   49-01.25    4   
      45-08.25  49-01.25  FOUL  FOUL      
  5 Reginald, Josiah             Deptford HS         46-01.00   45-09.50    2   
      45-09.50  42-11.75  37-07  44-03      
  6 Kensil, Carter               Glassboro HS        43-03.75   44-04.50    1   
      44-04.50  FOUL  40-03.75  41-10      
  7 Barksdale, Jabril            West Deptfor        43-07.00   42-08.75  
      39-06.50  42-08.75  40-08.75  37-03      
  8 Patterson, Keishon           Williamstown        42-11.50   42-08.50  
      41-03.50  42-06  42-08.50  FOUL      
  9 Stewart, Kymir               Deptford HS         43-00.00   41-04.00  
      41-01.75  40-04.75  40-09  41-04       
 10 Sholders, Ike                Gateway Regi        38-00.00   41-02.25  
      40-05.75  40-08  39-04  41-02.25       
 11 Maldonado, Antonio           Clayton HS          40-10.00   40-10.00  
      39-04.25  40-10  36-04  FOUL      
 12 Lassiter, Damere             Glassboro HS        45-08.00   40-08.25  
      39-09.50  40-01  FOUL  40-08.25       
 13 LaMonaca, Vincent            Kingsway HS         40-08.00   40-08.00  
      40-08  FOUL  39-05.25  FOUL      
 14 Ashlock, Aldonte (Aj)        Kingsway HS         36-09.00   39-08.75  
      39-01.50  35-11.25  39-08.75  38-03      
 15 Townsend, Dennis             Paulsboro HS        39-02.00   37-11.75  
      37-01.50  37-04.75  37-11.75  35-02.25      
 16 Valay, Brian                 Washington T        40-09.25   37-07.25  
      35-00  5-01  36-01  37-07.25      
 17 Williams, Mark               Williamstown        38-10.50   37-03.00  
      37-03  34-11  FOUL  FOUL      
 18 Chinchillo, Matthew          Clearview Re        35-11.00   37-02.75  
      36-11.75  37-02.75  33-10.25  34-00      
 19 Solomon, Jasuan              Woodbury  HS                   35-06.00  
      FOUL  FOUL  35-06  35-01.25      
 20 Adams, Kayden                Woodbury  HS        35-00.50   35-00.25  
      35-00  35-00.25  FOUL  33-09.75      
 21 Sims, Barrett                West Deptfor        35-04.00   34-02.00  
      34-02  32-05  3-07.25  FOUL      
 22 Fritz, Gavin                 Paulsboro HS        35-06.00   33-08.50  
      33-04.50  31-04.75  33-02.75  33-08.50      
 23 Horwitz, Alex                Gateway Regi        32-00.00   33-04.00  
      30-05.75  33-04  32-08  FOUL      
 24 Johnson, Cyrus               Clearview Re        32-02.50  J33-04.00  
      FOUL  31-01  33-04  30-03      
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Berardelli, Cade             Delsea Regio          174-11     167-03   10   
      167-03  158-05  158-06  151-05      
  2 Nwosu, Jason                 Delsea Regio          177-10     158-09    8   
      134-05  139-09  138-07  158-09       
  3 Thompson, Shane              Clayton HS            165-09     151-06    6   
      FOUL  141-10  151-06  141-08      
  4 Diaz, Alex                   Washington T          148-10     132-04    4   
      FOUL  FOUL  FOUL  132-04      
  5 Patterson, Keishon           Williamstown          123-11     128-06    2   
      FOUL  128-06  110-09  121-05      
  6 Chukwueke, Uchenna           Deptford HS           120-00     121-11    1   
      121-11  112-06  FOUL  118-07      
  7 Lassiter, Damere             Glassboro HS          134-08     118-04  
      FOUL  118-04  FOUL  114-06       
  8 Sholders, Ike                Gateway Regi           97-09     116-11  
      101-09  116-11  FOUL  109-07      
  9 Laborde, Parker              Kingsway HS            97-09     116-04  
      108-07  110-00  114-02  116-04      
 10 Carr, Zyan                   Clayton HS            101-08     106-00  
      103-08  FOUL  FOUL  106-00        
 11 Richardson, Dahquan          Woodbury  HS           84-00     101-07  
      93-09  FOUL  99-01  101-07      
 12 Hope, Evan                   Woodbury  HS          100-00      98-09  
      94-00  98-09  85-01  98-05      
 13 Gasparovic, Anthony          West Deptfor          112-08      97-02  
      FOUL  FOUL  FOUL  97-02      
 14 Ellison, Xavier              Paulsboro HS          103-04      91-08  
      91-08  FOUL  88-00  80-11      
 15 Brown, Noah                  Clearview Re           96-07      91-06  
      FOUL  9-00  1-08  91-06      
 16 Townsend, Dennis             Paulsboro HS          110-02      91-05  
      FOUL  FOUL  85-01  91-05       
 17 Johnson, Cyrus               Clearview Re           93-08      91-04  
      91-04  10  FOUL  84-03      
 18 Santana, Elijiah             Deptford HS            87-00      90-00  
      86-09  85-06  90-00  88-02      
 19 Alteros, Noah                Kingsway HS            98-09      88-04  
      85-06  84-00  88-04  FOUL       
 20 Barksdale, Jabril            West Deptfor          114-10      70-05  
      FOUL  FOUL  FOUL  70-05      
 -- Kensil, Carter               Glassboro HS          134-05       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stichler, Shane              Deptford HS           174-04     163-01   10   
      154-05  163-01  149-03  159-10       
  2 Damminger, Louis             Paulsboro HS          153-05  140-03.50    8   
      FOUL  FOUL  140-03.50  136-11      
  3 Maxwell, Luke                Delsea Regio          157-01     138-07    6   
      129-09  138-07  130-10  135-01       
  4 Davis, Chad                  Williamstown          141-10     132-07    4   
      FOUL  132-07  121-11  131-00      
  5 Sutton, Jonathan             Glassboro HS          110-00     132-02    2   
      116-09  132-02  FOUL  FOUL      
  6 Brown, Noah                  Clearview Re          137-00     131-06    1   
      124-09  131-06  FOUL  128-11      
  7 Flaim, AJ                    Delsea Regio          121-01     130-11  
      124-07  FOUL  124-01  130-11      
  8 Cadas-Rodriguez, Zion        Deptford HS           145-00     120-00  
      111-03  107-08  106-08  120-00      
  9 Weismer, Judah               Kingsway HS           123-03     118-09  
      118-03  118-09  113-01  105-09      
 10 Wilson, Maddox               Glassboro HS          120-00    J118-09  
      106-03  105-03  FOUL  118-09      
 11 Townsend, Dennis             Paulsboro HS          112-04  117-09.50  
      115-01  108-00  117-02  117-09.50      
 12 Izzi, Gabe                   Washington T          119-10     117-01  
      116-03  117-01  113-08.50  FOUL      
 13 Crumlish, Aiden              Woodbury  HS                     116-11  
      111-02  104-04  110-07  116-11      
 14 Couse, Daniel                Clearview Re          115-05     115-03  
      115-03  FOUL  106-04.50         
 15 Ferrer, Luis                 Gateway Regi          113-00     113-04  
      113-04  113-00  104-11  111-02      
 16 Orr, Davion                  West Deptfor          112-05     108-05  
      92-10  108-05  FOUL  FOUL       
 17 Miller, Johnathon            Kingsway HS            97-07     103-09  
      FOUL  103-09  95-09  FOUL      
 18 Scavetta, Giuliano           Washington T           95-00      92-05  
      FOUL  73-10  92-05  84-03      
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Clayton HS                  92        2) Kingsway HS                89.50
    3) Delsea Regional HS          69.50     4) Washington Twp HS          58   
    5) Williamstown HS             56        6) West Deptford HS           39   
    7) Clearview Reg. HS           23        8) Woodbury  HS               22.50
    9) Deptford HS                 18        9) Gateway Regional HS        18   
   11) Glassboro HS                 8.50    12) Our Lady of Mercy Academy   2   
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Washington Twp HS          119        2) Delsea Regional HS        109   
    3) Deptford HS                 62        4) Kingsway HS                60   
    5) Williamstown HS             41        6) Paulsboro HS               33   
    7) Glassboro HS                22        8) Clayton HS                 20   
    9) West Deptford HS            18       10) Clearview Reg. HS           7   
   11) Woodbury  HS                 5