5-12–Cape May County Championships

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/12/2017 07:19 PM
                   Cape May County Championships - 5/12/2017                   
                                 Ocean City HS                                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 #  157 Matura, Mackenzie     Ocean City H         1:15.91    1:11.26   2   8   
  2 #  256 Forrest, Alicia       Wildwood Cat         1:07.79    1:11.40   2   6   
  3 #  158 McDonnell, Rylee      Ocean City H         1:12.78    1:13.13   2   4   
  4 #  173 Steele, Grace         Ocean City H         1:18.51    1:16.09   2   3   
  5 #   77 Pane, Lindsey         Middle Twp.          1:18.87    1:16.90   2   1   
  6 #   16 Pierce, Ava           Lower Cape M         1:20.35    1:20.19   2 
  7 #  259 Osborne, Joelle       Wildwood Cat         1:20.40    1:20.97   1 
  8 #   13 Lafferty, Koryn       Lower Cape M         1:25.00    1:24.90   1 
  9 #   73 Moore, Grace          Middle Twp.          1:27.80    1:26.84   1 
 
Event 2  Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  250 Zelinski, Matthew     Ocean City H           56.90      57.21   2   8   
  2 #  239 Short, Paul (Pj)      Ocean City H           58.90      58.65   2   6   
  3 #  103 Geary, Sean           Middle Twp.          1:00.20      59.23   2   4   
  4 #  236 Saul, Michael         Ocean City H         1:01.40    1:03.17   2   3   
  5 #  118 Marino, Matt          Middle Twp.          1:06.00    1:06.19   2   1   
  6 #  111 Harris, Torey         Middle Twp.          1:05.50    1:07.58   2 
  7 #   34 Causey, Khoury        Lower Cape M         1:10.87    1:09.81   1 
  8 #   43 O'Keefe, Jimmy        Lower Cape M         1:15.25    1:13.50   1 
  9 #   30 Black, Dakota         Lower Cape M         1:18.31    1:16.42   1 
 10 #   27 Atwood, Julian        Lower Cape M         1:19.89    1:17.16   1 
 
Event 3  Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  166 Rolls, Victoria (     Ocean City H           13.51      13.36   3   8   
  2 #  145 Gresham, Sophia       Ocean City H           13.57      13.37   3   6   
  3 #   56 Coyle, Nadine         Middle Twp.            12.60      13.63   3   4   
  4 #  170 Schmid, Amanda        Ocean City H           14.24      14.13   2   3   
  5 #   47 Anderson, Safiya      Middle Twp.            13.50      14.99   3   1   
  6 #  286 Nocho, Mia            Wildwood HS            14.00      15.04   3 
  7 #  264 Roche, Julianna       Wildwood Cat           14.20      15.24   3 
  8 #  263 Pfaffman, Elizabe     Wildwood Cat           14.70      15.42   2 
  9 #  253 Beaulieu, Caitlin     Wildwood Cat           15.20      15.66   1 
 10 #   85 Schalik, Erin         Middle Twp.            14.97      15.72   2 
 11 #    2 Collins, Amaya        Lower Cape M           15.00      16.01   1 
 12 #   17 Ridgeway, Emily       Lower Cape M           15.00      16.31   2 
 13 #  287 Pappas, Alexis        Wildwood HS                       17.79   1 
 
Event 4  Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  273 Fields, Charles       Wildwood Cat           10.70      11.46   2   8   
  2 #  234 Rolls, Joshua         Ocean City H           10.60      11.52   2   6   
  3 #  116 Loeffler, Seth        Middle Twp.            10.90      11.66   2   4   
  4 #  100 Fernandez, Josh       Middle Twp.            11.20      12.18   2   3   
  5 #   95 Bland, Zhiair         Middle Twp.            11.80      12.20   1   1   
  6 #   31 Bowman, Dominic       Lower Cape M           11.30      12.25   2 
  7 #  225 O'Donoghue, Cian      Ocean City H           10.60      12.33   2 
  8 #  190 Conte, Louis          Ocean City H           11.90      12.56   1 
  9 #   27 Atwood, Julian        Lower Cape M           13.50      13.37   1 
 10 #  267 Barry, Dillon         Wildwood Cat           13.10      13.69   1 
 11 #  297 Tassoni, Donato       Wildwood HS            13.10      13.81   1 
 12 #   37 Coloma, Xavier        Lower Cape M           12.90      13.84   1 
 
Event 5  Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  176 Weber, Alexa          Ocean City H         5:27.31    5:23.60    8   
      1:16.55 (1:16.55)  2:36.06 (1:19.52)  3:58.77 (1:22.72)
  2 #  130 Baker, Michaela       Ocean City H                    5:26.78    6   
      1:17.88 (1:17.88)  2:38.39 (1:20.52)  4:04.41 (1:26.02)
  3 #  161 McLees, Casey         Ocean City H                    5:28.39    4   
      1:17.90 (1:17.90)  2:39.36 (1:21.46)  4:06.56 (1:27.20)
  4 #  284 McCracken, Maddie     Wildwood HS          5:41.20    5:37.10    3   
      1:18.60 (1:18.60)  2:42.42 (1:23.83)  4:11.59 (1:29.17)
  5 #  254 Connelly, Erin        Wildwood Cat         5:47.22    5:50.13    1   
      1:21.03 (1:21.03)  2:49.59 (1:28.56)  4:25.68 (1:36.10)
  6 #   65 Gimeno, Kathryn       Middle Twp.          5:43.90    5:50.66  
      1:20.00 (1:20.00)  2:47.62 (1:27.62)  4:20.51 (1:32.90)
  7 #   67 Hess, Emily           Middle Twp.          5:59.10    6:08.21  
      1:23.22 (1:23.22)  2:59.66 (1:36.44)  4:38.74 (1:39.09)
  8 #   19 Sanchez, Iris         Lower Cape M         6:16.00    6:09.38  
      1:23.93 (1:23.93)  2:59.74 (1:35.81)  4:38.85 (1:39.12)
  9 #   88 Sparta, Haley         Middle Twp.          6:41.50    6:36.68  
      1:29.31 (1:29.31)  3:11.02 (1:41.72)  4:56.36 (1:45.35)
 10 #  261 Peters, Rosie         Wildwood Cat         7:27.60    7:05.19  
      1:34.42 (1:34.42)  3:25.30 (1:50.88)  5:20.82 (1:55.53)
 11 #   14 Miller, Hadden        Lower Cape M         7:00.00    7:05.36  
      1:30.57 (1:30.57)  3:18.54 (1:47.97)  5:13.60 (1:55.07)
 12 #  255 Cruz, Diana           Wildwood Cat         7:38.40    7:15.03  
      1:34.57 (1:34.57)  3:25.43 (1:50.87)  5:21.19 (1:55.76)
 
Event 6  Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   28 Berger, Will          Lower Cape M         4:45.51    4:39.99    8   
      1:07.43 (1:07.43)  2:22.00 (1:14.58)  3:32.57 (1:10.57)
  2 #  205 Greene, Korey         Ocean City H         4:54.14    4:44.51    6   
      1:07.39 (1:07.39)  2:21.80 (1:14.42)  3:33.59 (1:11.80)
  3 #  298 Zaccaria, Leo         Wildwood HS          4:53.00    4:44.83    4   
      1:07.75 (1:07.75)  2:22.15 (1:14.41)     2:22.33 (0.18)  3:33.92 (1:11.59)
  4 #  293 McAllister, Denni     Wildwood HS          4:56.00    4:50.94    3   
      1:07.09 (1:07.09)  2:22.15 (1:15.06)  3:37.55 (1:15.41)
  5 #  224 Monteith, Evan        Ocean City H         5:16.86    4:50.99    1   
      1:07.61 (1:07.61)  2:22.11 (1:14.50)  3:35.26 (1:13.15)
  6 #  274 Johnson, Christop     Wildwood Cat         4:57.30    4:54.57  
      1:08.24 (1:08.24)  2:24.99 (1:16.75)  3:42.15 (1:17.16)
  7 #  189 Conte, Anthony        Ocean City H         5:14.76    4:57.97  
      1:09.22 (1:09.22)  2:25.30 (1:16.08)  3:42.68 (1:17.39)
  8 #  275 Moses, Dan            Wildwood Cat         5:06.20    4:59.57  
      1:09.72 (1:09.72)  2:25.05 (1:15.34)  3:42.40 (1:17.35)
  9 #  270 Denham, Cameron       Wildwood Cat         5:32.05    5:34.93  
      1:12.76 (1:12.76)  2:38.21 (1:25.46)  4:10.22 (1:32.01)
 10 #   45 Quinn, Evan           Lower Cape M         5:55.36    5:35.19  
      1:14.38 (1:14.38)  2:41.89 (1:27.51)  4:15.10 (1:33.21)
 11 #  127 Urquhart, William     Middle Twp.          5:48.00    5:46.99  
      1:12.70 (1:12.70)  2:38.26 (1:25.56)  4:15.15 (1:36.89)
 12 #  104 Gill, Sean            Middle Twp.          5:51.00    5:54.76  
      1:13.02 (1:13.02)  2:43.14 (1:30.13)  4:19.12 (1:35.98)
 13 #   46 Ziemba, Stan          Lower Cape M         6:16.00    5:56.43  
      1:17.93 (1:17.93)  2:53.52 (1:35.59)  4:30.07 (1:36.56)
 14 #  290 Garcia, Pedro         Wildwood HS                     6:10.86  
      1:18.25 (1:18.25)  2:54.12 (1:35.87)  4:31.31 (1:37.20)
 -- #  109 Haring, Tyler         Middle Twp.          5:43.00        DNF  
      1:11.90 (1:11.90)  2:33.27 (1:21.37)  4:04.83 (1:31.57)
 
Event 7  Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   62 Gallagher, Caroli     Middle Twp.          1:03.40    1:02.46   3   8   
  2 #  133 Burke, Grace          Ocean City H                    1:03.67   1   6   
  3 #  256 Forrest, Alicia       Wildwood Cat         1:02.86    1:04.47   3   4   
  4 #    1 Adams, Christina      Lower Cape M         1:03.00    1:05.34   3   3   
  5 #  150 Kampmeyer, Abbey      Ocean City H                    1:05.89   1   1   
  6 #  142 Gereaghty, Megan      Ocean City H         1:05.39    1:06.73   3 
  7 #  286 Nocho, Mia            Wildwood HS          1:08.40    1:07.19   2 
  8 #   80 Risko, Allison        Middle Twp.          1:08.80    1:09.28   2 
  9 #   20 Sanchez, Mishell      Lower Cape M         1:10.00    1:10.15   2 
 10 #  265 Stuart, Grace         Wildwood Cat         1:11.50    1:10.49   2 
 11 #   77 Pane, Lindsey         Middle Twp.          1:07.40    1:11.24   3 
 12 #  257 Holzer, Emily         Wildwood Cat         1:12.70    1:13.92   2 
 13 #   21 Shea, Mia             Lower Cape M         1:01.00    1:15.45   3 
 14 #  280 Collier, Lily         Wildwood HS          1:20.80    1:21.58   1 
 
Event 8  Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  250 Zelinski, Matthew     Ocean City H           51.20      50.84   2   8   
  2 #  269 Coyle, Rakim          Wildwood Cat           51.70      50.99   2   6   
  3 #  185 Bergman, Liam         Ocean City H           53.30      53.30   2   4   
  4 #  190 Conte, Louis          Ocean City H           54.30      54.91   2   3   
  5 #  115 Lamb, Eric            Middle Twp.            57.40      57.79   1   1   
  6 #  277 Saul, Aiden           Wildwood Cat           59.70      59.33   1 
  7 #  278 Yost, Nathan          Wildwood Cat         1:05.50    1:07.04   1 
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   56 Coyle, Nadine         Middle Twp.            18.60      18.98   2   8   
  2 #  157 Matura, Mackenzie     Ocean City H           17.00      19.01   2   6   
  3 #  168 Sacco, Emma           Ocean City H           19.10      19.78   2   4   
  4 #   73 Moore, Grace          Middle Twp.            19.90      20.28   2   3   
  5 #    5 Francis, Kalee        Lower Cape M           20.00      20.48   1   1   
  6 #   85 Schalik, Erin         Middle Twp.            21.00      23.28   1 
  7 #  148 Johnson, Alexa        Ocean City H           18.80      25.49   2 
  8 #   10 Hearon, Juliet        Lower Cape M           23.00      28.80   1 
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  212 King, Kevin           Ocean City H           16.20      16.3h   2   8   
  2 #  114 Illa, Juan            Middle Twp.            17.00      16.7h   2   6   
  3 #  103 Geary, Sean           Middle Twp.            17.30      16.9h   2   4   
  4 #  236 Saul, Michael         Ocean City H           16.40      17.1h   2   3   
  5 #  182 Bailey, Chris         Ocean City H           17.70      17.8h   2   1   
  6 #   34 Causey, Khoury        Lower Cape M           21.09      18.5h   1 
  7 #  111 Harris, Torey         Middle Twp.            20.20      19.7h   2 
  8 #   43 O'Keefe, Jimmy        Lower Cape M           23.23      20.8h   1 
  9 #   41 Mohamed, Ahmed        Lower Cape M           23.50      24.4h   1 
 
Event 11  Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  130 Baker, Michaela       Ocean City H         2:16.24    2:27.82    8   
      1:11.31 (1:11.31)
  2 #    1 Adams, Christina      Lower Cape M         2:35.00    2:34.10    6   
      1:14.21 (1:14.21)
  3 #  174 Steele, Meredith      Ocean City H         2:29.06    2:37.48    4   
      1:14.15 (1:14.15)
  4 #  254 Connelly, Erin        Wildwood Cat         2:41.70    2:38.84    3   
      1:19.95 (1:19.95)
  5 #  139 Farschon, Lauren      Ocean City H                    2:39.72    1   
      1:16.26 (1:16.26)
  6 #   61 Fiorucci, Emma        Middle Twp.          2:39.50    2:44.88  
      1:15.59 (1:15.59)
  7 #  259 Osborne, Joelle       Wildwood Cat         2:46.11    2:46.26  
      1:23.16 (1:23.16)
  8 #   65 Gimeno, Kathryn       Middle Twp.          2:37.33    2:46.37  
      1:21.24 (1:21.24)
  9 #   58 Donohue, Natalia      Middle Twp.          2:43.47    2:54.45  
      1:22.37 (1:22.37)
 10 #   14 Miller, Hadden        Lower Cape M         2:58.00    3:06.02  
      1:24.43 (1:24.43)
 11 #  255 Cruz, Diana           Wildwood Cat         3:23.60    3:14.69  
      1:27.51 (1:27.51)
 
Event 12  Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  237 Schmeizer, Jesse      Ocean City H         2:03.93    2:03.52  
      1:03.41 (1:03.41)
  2 #  239 Short, Paul (Pj)      Ocean City H         1:59.60    2:05.41    8   
      1:03.74 (1:03.74)
  3 #  242 Steele, Ian           Ocean City H         2:03.02    2:06.20    6   
      1:04.18 (1:04.18)
  4 #  272 Feria, Olaf           Wildwood Cat         2:10.30    2:08.60    4   
      1:04.83 (1:04.83)
  5 #   31 Bowman, Dominic       Lower Cape M         2:06.00    2:08.81    3   
      1:04.38 (1:04.38)
  6 #  271 Feria, Erick          Wildwood Cat         2:08.70    2:11.76    1   
      1:04.65 (1:04.65)
  7 #  112 Harvey, Dan           Middle Twp.          2:16.00    2:17.12  
      1:08.04 (1:08.04)
  8 #   98 Cortes-Lopez, Seb     Middle Twp.          2:18.00    2:21.43  
      1:08.67 (1:08.67)
  9 #  270 Denham, Cameron       Wildwood Cat         2:26.00    2:27.42  
      1:11.47 (1:11.47)
 10 #  295 Perez, Alexis         Wildwood HS          2:33.40    2:29.83  
      1:11.59 (1:11.59)
 
Event 13  Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #   62 Gallagher, Caroli     Middle Twp.            27.20      27.00   3   8   
  2 #  145 Gresham, Sophia       Ocean City H           27.97      27.30   3   6   
  3 #  166 Rolls, Victoria (     Ocean City H           27.16      27.80   3   4   
  4 #  157 Matura, Mackenzie     Ocean City H           28.07      27.85   3   3   
  5 #   56 Coyle, Nadine         Middle Twp.            27.00      27.91   3   1   
  6 #  256 Forrest, Alicia       Wildwood Cat           27.00      28.51   3 
  7 #  286 Nocho, Mia            Wildwood HS            30.60      30.59   2 
  8 #   13 Lafferty, Koryn       Lower Cape M           30.00      32.22   2 
  9 #  263 Pfaffman, Elizabe     Wildwood Cat           32.30      32.33   1 
 10 #  253 Beaulieu, Caitlin     Wildwood Cat           33.20      33.03   1 
 11 #    2 Collins, Amaya        Lower Cape M           31.00      33.58   2 
 12 #   81 Risko, Shannon        Middle Twp.            31.86      36.31   2 
 13 #  287 Pappas, Alexis        Wildwood HS                       37.10   1 
 
Event 14  Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 #  273 Fields, Charles       Wildwood Cat           22.20      22.69   2   8   
  2 #  234 Rolls, Joshua         Ocean City H           22.00      22.72   2   6   
  3 #  116 Loeffler, Seth        Middle Twp.            22.70      23.82   2   4   
  4 #   95 Bland, Zhiair         Middle Twp.            25.70      24.55   1   3   
  5 #  100 Fernandez, Josh       Middle Twp.            23.40      24.68   2   1   
  6 #  225 O'Donoghue, Cian      Ocean City H           23.90      24.74   2 
  7 #  190 Conte, Louis          Ocean City H           24.70      25.08   2 
  8 #  278 Yost, Nathan          Wildwood Cat           27.80      28.19   1 
  9 #   27 Atwood, Julian        Lower Cape M           27.50      28.65   1 
 10 #   37 Coloma, Xavier        Lower Cape M           27.60      28.69   1 
 
Event 15  Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  176 Weber, Alexa          Ocean City H        11:11.80   11:39.12    8   
      1:26.75 (1:26.75)  2:54.78 (1:28.03)  4:22.55 (1:27.77)  5:50.69 (1:28.15)
      7:17.96 (1:27.27)  8:46.31 (1:28.36) 10:14.20 (1:27.89)
  2 #  284 McCracken, Maddie     Wildwood HS         11:56.70   11:54.78    6   
      1:27.69 (1:27.69)  2:56.28 (1:28.59)  4:27.32 (1:31.05)  5:56.97 (1:29.66)
      7:28.91 (1:31.94)  8:59.83 (1:30.93) 10:30.28 (1:30.45)
  3 #  161 McLees, Casey         Ocean City H        12:13.19   11:55.98    4   
      1:27.36 (1:27.36)  2:55.97 (1:28.61)  4:27.27 (1:31.31)  5:58.48 (1:31.21)
      7:31.51 (1:33.04)  9:04.62 (1:33.11) 10:35.21 (1:30.59)
  4 #   19 Sanchez, Iris         Lower Cape M        13:56.00   13:47.19    3   
      1:32.20 (1:32.20)  3:13.99 (1:41.79)  4:54.36 (1:40.38)  6:38.64 (1:44.28)
      8:24.12 (1:45.49) 10:10.68 (1:46.56) 12:01.22 (1:50.55)
  5 #   67 Hess, Emily           Middle Twp.                    14:05.12    1   
      1:38.45 (1:38.45)  3:23.73 (1:45.28)  5:11.63 (1:47.91)  6:59.67 (1:48.04)
      8:43.41 (1:43.75) 10:38.06 (1:54.65) 12:29.81 (1:51.76)
  6 #   20 Sanchez, Mishell      Lower Cape M        14:45.00   14:05.45  
      1:37.22 (1:37.22)  3:24.15 (1:46.93)  5:11.98 (1:47.84)  7:00.01 (1:48.03)
      8:43.72 (1:43.72) 10:38.40 (1:54.69) 12:30.29 (1:51.89)
  7 #  179 Wyers, Kilie          Ocean City H                   14:34.81  
      1:30.19 (1:30.19)  3:13.69 (1:43.50)  5:01.56 (1:47.88)  6:52.56 (1:51.00)
      8:45.23 (1:52.67) 10:44.91 (1:59.69) 12:45.43 (2:00.53)
  8 #   88 Sparta, Haley         Middle Twp.         14:49.10   14:47.59  
      1:43.07 (1:43.07)  3:33.40 (1:50.33)  5:25.55 (1:52.15)  7:20.01 (1:54.47)
      9:13.50 (1:53.49) 11:07.82 (1:54.33) 13:03.26 (1:55.44)
  9 #   91 Trombetta, Briell     Middle Twp.         16:05.50   15:53.35  
      1:45.28 (1:45.28)  3:40.12 (1:54.85)  5:40.34 (2:00.22)  7:43.63 (2:03.30)
      9:47.90 (2:04.27) 11:53.66 (2:05.76) 13:59.64 (2:05.98)
 
Event 16  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  193 Davis, Jacob          Ocean City H         9:50.99    9:56.07    8   
      1:11.89 (1:11.89)  2:28.83 (1:16.94)  3:44.80 (1:15.97)  5:00.35 (1:15.56)
      6:17.97 (1:17.62)  7:34.75 (1:16.79)  8:47.84 (1:13.09)
  2 #   42 Nelson, Mark          Lower Cape M        10:19.68   10:06.83    6   
      1:12.19 (1:12.19)  2:26.43 (1:14.25)  3:43.28 (1:16.86)  5:00.09 (1:16.82)
      6:17.75 (1:17.66)  7:34.83 (1:17.09)  8:53.19 (1:18.36)
  3 #   28 Berger, Will          Lower Cape M        10:53.40   10:13.13    4   
      1:11.44 (1:11.44)  2:29.37 (1:17.94)  3:46.63 (1:17.27)  5:04.26 (1:17.64)
      6:23.30 (1:19.04)  7:43.05 (1:19.75)  9:06.42 (1:23.38)
  4 #  227 Paone, Hunter         Ocean City H        10:26.50   10:13.74    3   
      1:12.41 (1:12.41)  2:29.47 (1:17.07)  3:46.79 (1:17.32)  5:04.01 (1:17.23)
      6:23.09 (1:19.08)  7:42.79 (1:19.71)  9:02.34 (1:19.56)
  5 #  201 Fabi, Frank           Ocean City H        11:00.00   10:49.91    1   
      1:17.69 (1:17.69)  2:38.30 (1:20.62)  4:00.61 (1:22.32)  5:23.48 (1:22.87)
      6:46.91 (1:23.44)  8:10.78 (1:23.87)  9:33.77 (1:23.00)
  6 #  298 Zaccaria, Leo         Wildwood HS         10:49.60   10:52.17  
      1:12.63 (1:12.63)  2:29.75 (1:17.13)  3:47.77 (1:18.02)  5:08.93 (1:21.17)
      6:36.04 (1:27.11)  8:04.45 (1:28.42)  9:31.88 (1:27.44)
  7 #  275 Moses, Dan            Wildwood Cat        10:59.21   11:05.90  
      1:14.32 (1:14.32)  2:32.26 (1:17.95)  3:53.13 (1:20.88)  5:17.95 (1:24.82)
      6:45.51 (1:27.57)  8:15.13 (1:29.63)  9:43.22 (1:28.09)
  8 #  274 Johnson, Christop     Wildwood Cat        10:52.00   11:15.94  
      1:17.24 (1:17.24)  2:38.26 (1:21.02)  4:02.18 (1:23.93)  5:31.03 (1:28.85)
      6:59.15 (1:28.13)  8:28.30 (1:29.15)  9:56.86 (1:28.56)
  9 #   97 Cortes, Cristian      Middle Twp.         12:15.00   12:20.67  
      1:17.96 (1:17.96)  2:43.63 (1:25.68)  4:16.88 (1:33.25)  5:53.67 (1:36.79)
      7:33.23 (1:39.57)  9:12.93 (1:39.70) 10:51.86 (1:38.93)
 10 #   45 Quinn, Evan           Lower Cape M        12:31.00   12:24.96  
      1:23.30 (1:23.30)  2:55.73 (1:32.43)  4:32.22 (1:36.50)  6:07.71 (1:35.50)
      7:45.56 (1:37.85)  9:28.38 (1:42.83) 11:07.76 (1:39.38)
 11 #  108 Hargest, John         Middle Twp.         12:47.00   12:40.18  
      1:28.17 (1:28.17)  3:06.71 (1:38.55)  4:44.26 (1:37.56)  6:23.50 (1:39.25)
      8:01.49 (1:37.99)  9:38.14 (1:36.65) 11:12.93 (1:34.80)
 
Event 17  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ocean City HS  'A'                                4:19.47    4:22.96    8   
     1) #150 Kampmeyer, Abbey           2) #133 Burke, Grace              
     3) #142 Gereaghty, Megan           4) #174 Steele, Meredith          
      1:08.63 (1:08.63)  2:14.68 (1:06.06)  3:19.52 (1:04.85)
  2 Middle Twp. HS  'A'                               4:25.93    4:28.26    6   
     1) #77 Pane, Lindsey               2) #80 Risko, Allison             
     3) #65 Gimeno, Kathryn             4) #62 Gallagher, Caroline        
      1:07.90 (1:07.90)  2:17.03 (1:09.14)  3:25.95 (1:08.93)
  3 Wildwood Catholic HS  'A'                                    4:32.76    4   
     1) #265 Stuart, Grace              2) #264 Roche, Julianna           
     3) #254 Connelly, Erin             4) #256 Forrest, Alicia           
      1:06.48 (1:06.48)  2:16.15 (1:09.67)  3:27.90 (1:11.76)
  4 Lower Cape May Reg. HS  'A'                       5:03.46    4:44.85    3   
     1) #1 Adams, Christina             2) #13 Lafferty, Koryn            
     3) #25 Swan, Lilly                 4) #16 Pierce, Ava                
      1:16.20 (1:16.20)  2:26.80 (1:10.61)  3:38.55 (1:11.75)
 
Event 18  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ocean City HS  'A'                                3:30.81    3:37.09    8   
     1) #242 Steele, Ian                2) #190 Conte, Louis              
     3) #250 Zelinski, Matthew          4) #234 Rolls, Joshua             
          53.22 (53.22)    1:46.61 (53.40)    2:44.45 (57.85)
  2 Wildwood Catholic HS  'A'                                    3:43.12    6   
     1) #272 Feria, Olaf                2) #271 Feria, Erick              
     3) #269 Coyle, Rakim               4) #277 Saul, Aiden               
          53.30 (53.30)    1:50.80 (57.51)    2:48.95 (58.15)
  3 Middle Twp. HS  'A'                               3:42.00    3:47.06    4   
     1) #103 Geary, Sean                2) #114 Illa, Juan                
     3) #115 Lamb, Eric                 4) #120 Moore, Joshua             
          54.65 (54.65)    1:54.54 (59.90)    2:52.72 (58.19)
  4 Lower Cape May Reg. HS  'A'                                  4:02.08    3   
     1) #28 Berger, Will                2) #31 Bowman, Dominic            
     3) #32 Brooker, Gabriel            4) #34 Causey, Khoury             
      1:02.61 (1:02.61)  2:03.96 (1:01.35)  3:07.36 (1:03.40)
 
Event 19  Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  178 Wright, Rachel        Ocean City H         5-02.00    4-10.00    8   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P    P    O    O    O  XXX 
  2 #  168 Sacco, Emma           Ocean City H         4-10.00    4-08.00    5   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    O    O    O  XXO  XXX 
  2 #   12 Kelleher, Hannah      Lower Cape M         4-08.00    4-08.00    5   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
       XO    O  XXO  XXO  XXO  XXX 
  4 #   88 Sparta, Haley         Middle Twp.          4-06.00    4-06.00    1.33
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O  XXO   XO  XXX 
  4 #  134 Carr, Cameryn         Ocean City H         4-06.00    4-06.00    1.33
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O  XXX 
  4 #   16 Pierce, Ava           Lower Cape M         4-04.00    4-06.00    1.33
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
       XO    O  XXO   XO   XX 
  7 #    8 Gellura, Talia        Lower Cape M         4-08.00    4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O   XO   XO  XXX 
  8 #   61 Fiorucci, Emma        Middle Twp.          4-06.00    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O  XXX 
 
Event 20  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  120 Moore, Joshua         Middle Twp.          5-10.00    5-10.00    8   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-01 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  2 #  217 Lubrano, Luciano      Ocean City H         5-06.00    5-08.00    6   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P    O   XO   XO  XXX 
  3 #  185 Bergman, Liam         Ocean City H         5-08.00   J5-08.00    4   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P    O   XO  XXO  XXX 
  4 #  243 Tocci-Rodgers, Ja     Ocean City H                    5-06.00    3   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        P    O   XO   XO  XXX 
  5 #  114 Illa, Juan            Middle Twp.          5-10.00    5-04.00    1   
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        P    O    O  XXX 
 
Event 21  Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  135 Couval, Sydney        Ocean City H         9-06.00    9-00.00    8   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    P    P    P    O    O   XO   XX 
  2 #   49 Bostard, Abri         Middle Twp.          9-00.00    8-06.00    6   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        P    P   XO    O   XO   XO  XXX 
  3 #  132 Blankley, Elizabe     Ocean City H         8-06.00   J8-06.00    4   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        P    P    P    P  XXO  XXO  XXX 
  4 #   62 Gallagher, Caroli     Middle Twp.          8-06.00    8-00.00    2   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O    O    O  XXX 
  4 #    8 Gellura, Talia        Lower Cape M         8-06.00    8-00.00    2   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O    O    O  XXX 
  6 #   20 Sanchez, Mishell      Lower Cape M         7-00.00    6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
  7 #  139 Farschon, Lauren      Ocean City H         6-06.00    6-00.00  
     6-00 
        O 
  7 #  159 McDonnell, Tanis      Ocean City H         6-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
  7 #   92 Wade, Rachel          Middle Twp.          8-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
 
Event 22  Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  121 Nagle, Gary           Middle Twp.         11-06.00   11-07.00    8   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-07 12-00 
        P    P    P    P    P    P     O     O    XO    XX 
  2 #  226 Oteri, Nick           Ocean City H        11-00.00   10-00.00    6   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        P    P    P    P    P    O   XXO   XXX 
  3 #   28 Berger, Will          Lower Cape M         9-00.00    9-06.00    4   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P    O  XXO    O   XXX 
  4 #  228 Pearce, Aidan         Ocean City H        10-00.00   J9-06.00    3   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P   XO    O   XO   XXX 
  5 #  118 Marino, Matt          Middle Twp.          9-06.00    9-00.00    1   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    P    O    O    O  XXX 
  6 #   34 Causey, Khoury        Lower Cape M         7-06.00    8-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O  XXX 
  6 #   32 Brooker, Gabriel      Lower Cape M         9-00.00    8-06.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O  XXX 
  7 #  244 Williams, Louis       Ocean City H                   J8-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O   XO  XXX 
  8 #   99 Doan, Michael         Middle Twp.          8-06.00    8-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    O    O  XXX 
 
Event 23  Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  145 Gresham, Sophia       Ocean City H        16-00.50   16-03.00    8   
      15-11.75  16-03  15-09.50           
  2 #  166 Rolls, Victoria (     Ocean City H        16-09.00   16-01.00    6   
      15-09.75  16-01  14-09.50           
  3 #  157 Matura, Mackenzie     Ocean City H        15-10.50   15-04.75    4   
      15-04.75  14-08.50  FOUL           
  4 #    8 Gellura, Talia        Lower Cape M        14-07.00   14-06.50    3   
      14-04  13-02.50  14-06.50           
  5 #   53 Campbell, Maura       Middle Twp.         14-10.00   14-05.00    1   
      14-05  FOUL  FOUL           
  6 #  281 Collins, Jennifer     Wildwood HS         14-01.50   14-02.50  
      14-01.50  14-02.50  13-11.75           
  7 #   16 Pierce, Ava           Lower Cape M        13-07.25   13-05.50  
      13-05.50  12-07.50  FOUL           
  8 #  264 Roche, Julianna       Wildwood Cat        12-05.50   12-11.50  
      12-10  12-11.50  11-03           
  9 #   59 Erhart, Jade          Middle Twp.         10-08.75   11-02.00  
      11-02  10-07  10-07.50           
 10 #   72 Meltzer, Marlaina     Middle Twp.         10-05.00   10-06.00  
      10-06  9-09.25  9-11.50           
 -- #  252 Barry, Hennessey      Wildwood Cat        10-08.50       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 
Event 24  Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  273 Fields, Charles       Wildwood Cat        21-04.00   20-11.50    8   
      20-11.50  20-09.75  19-04.25           
  2 #  217 Lubrano, Luciano      Ocean City H        21-05.00   20-10.75    6   
      20-10.75  20-08.75  17-03           
  3 #  120 Moore, Joshua         Middle Twp.         21-05.00   20-05.00    4   
      20-05  20-03.50  20-05           
  4 #  269 Coyle, Rakim          Wildwood Cat        20-03.00   20-00.00    3   
      18-11.75  20-00  FOUL           
  5 #   31 Bowman, Dominic       Lower Cape M        18-04.75   19-09.00    1   
      19-05.50  19-09  18-11           
  6 #  110 Harris, Che           Middle Twp.         17-07.00   19-08.50  
      19-08.50  FOUL  FOUL           
  7 #  234 Rolls, Joshua         Ocean City H        18-10.00   19-06.75  
      18-01  19-06.75  18-02.50           
  8 #  185 Bergman, Liam         Ocean City H        19-00.50   18-05.50  
      18-05.50  18-03  18-01.50           
  9 #   30 Black, Dakota         Lower Cape M        15-08.00   16-03.00  
      15-09  15-08.50  16-03           
 10 #  267 Barry, Dillon         Wildwood Cat        15-02.00   15-09.75  
      15-09.75  15-06.75  14-08           
 11 #  289 Collins, Daniel       Wildwood HS         14-06.00   15-01.50  
      15-01.50  11-01.75  14-02.25           
 12 #  297 Tassoni, Donato       Wildwood HS         14-11.00   13-11.50  
      13-11.50  FOUL  FOUL           
 13 #   41 Mohamed, Ahmed        Lower Cape M        14-04.00   13-05.75  
      FOUL  FOUL  13-05.75           
 -- #   93 Apolinar, John        Middle Twp.         17-06.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 
Event 25  Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  166 Rolls, Victoria (     Ocean City H        34-09.00   33-03.00    8   
      30-11.50  33-03  32-11           
  2 #  145 Gresham, Sophia       Ocean City H        31-07.00   32-03.00    6   
      31-04.50  32-03  31-10         
  3 #  168 Sacco, Emma           Ocean City H        29-10.00   30-05.75    4   
      29-10.50  30-05.75  30-03         
  4 #   53 Campbell, Maura       Middle Twp.         29-10.00   29-11.75    3   
      29-11.75  29-06.50  29-01.75         
  5 #   13 Lafferty, Koryn       Lower Cape M        26-05.00   28-08.50    1   
      27-04.25  28-01.50  28-08.50         
  6 #   25 Swan, Lilly           Lower Cape M        25-03.00   26-05.00  
      FOUL  26-05  25-06.75         
  7 #    5 Francis, Kalee        Lower Cape M        26-09.00   25-03.50  
      25-02.50  25-03.50  FOUL         
 
Event 26  Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  217 Lubrano, Luciano      Ocean City H        41-09.50   42-06.00    8   
      41-11.25  41-02.25  42-06           
  2 #   31 Bowman, Dominic       Lower Cape M        38-03.00   40-09.50    6   
      38-05.75  39-08.75  40-09.50         
  3 #  185 Bergman, Liam         Ocean City H        39-07.50   39-04.25    4   
      37-04  39-04.25  39-03         
  4 #  114 Illa, Juan            Middle Twp.         39-00.00   37-11.75    3   
      36-08.25  37-11.75  36-07.25         
  5 #  236 Saul, Michael         Ocean City H                   36-10.25    1   
      FOUL  36-10.25  36-08.50         
  6 #  100 Fernandez, Josh       Middle Twp.         37-00.00   36-08.25  
      36-06.50  36-08.25  FOUL         
  7 #   30 Black, Dakota         Lower Cape M        35-06.00   35-08.50  
      34-08.75  34-07  35-08.50         
  8 #  116 Loeffler, Seth        Middle Twp.         36-08.00   35-00.00  
      33-07.75  35-00  FOUL         
 
Event 27  Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   76 Novsak, Maribeth      Middle Twp.            99-08      98-07    8   
      94-08  98-07  92-11           
  2 #   25 Swan, Lilly           Lower Cape M           72-04      82-06    6   
      77-06  82-06  79-03           
  3 #   83 Sapp, Myesha          Middle Twp.            75-07      77-06    4   
      69-11  74-07  77-06           
  4 #   26 Whitten, Sara         Lower Cape M           64-00     J77-06    3   
      72-02  74-05  77-06           
  5 #  258 McCoy, Emma           Wildwood Cat        63-07.50      71-01    1   
      61-04  59-11  71-01           
  6 #  147 Jackson, Alliyah      Ocean City H                      69-03  
      57-08  69-03  63-05           
  7 #   14 Miller, Hadden        Lower Cape M           59-00      65-09  
      52-09  59-07  65-09           
  8 #   68 Kelley, Emily         Middle Twp.            74-10      65-04  
      59-03  65-04  59-03           
  9 #  164 Robinson, Jade        Ocean City H           63-10      65-02  
      62-00  65-02  FOUL           
 10 #  154 Latella, Alyssa       Ocean City H           62-04      63-04  
      63-04  FOUL  FOUL           
 11 #  266 Stuart, Sarah         Wildwood Cat           49-05      61-05  
      57-00  60-02  61-05           
 
Event 28  Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  209 Jernee, Steven        Ocean City H          140-10     135-04    8   
      133-04  135-04  130-04           
  2 #   35 Cluff, Dennis         Lower Cape M          102-00     111-11    6   
      92-02  111-11  108-11           
  3 #  276 Perez, Jesus          Wildwood Cat          103-08     102-11    4   
      93-07  102-11  94-03           
  4 #   39 Kapurelos, Tony       Lower Cape M          120-07     101-01    3   
      FOUL  101-01  98-02          
  5 #  221 Mejia, Eduardo        Ocean City H                      95-06    1   
      95-06  87-09  91-03           
  6 #  194 Dawkins, Matteo       Ocean City H           97-00      91-05  
      84-03  91-05  91-01          
  7 #   96 Cominsky, Austin      Middle Twp.           101-00      83-06  
      FOUL  83-06  FOUL           
  8 #   36 Coloma, Kenny         Lower Cape M           65-00      77-00  
      FOUL  55-05  77-00           
  9 #  268 Burke, Logan          Wildwood Cat           75-05      71-11  
      71-11  FOUL  67-09           
 -- #  117 Lopez, Isaac          Middle Twp.           105-00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  126 Tozer, Scott          Middle Twp.           125-00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL          
 
Event 29  Girls Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #    1 Adams, Christina      Lower Cape M          102-10      93-08    8   
      93-08  90-03  81-05           
  2 #   90 Toth, Gabby           Middle Twp.            99-07      91-03    6   
      87-01  91-03  88-02           
  3 #  128 Allen, Amanda         Ocean City H           92-01      89-10    4   
      82-10  89-10  83-08           
  4 #   25 Swan, Lilly           Lower Cape M           70-00      83-09    3   
      78-05  83-09  81-03           
  5 #  163 Phelps, Jade          Ocean City H           81-05      77-01    1   
      FOUL  77-01  FOUL           
  6 #   57 Donohue, Bridget      Middle Twp.            72-04      66-00  
      63-01  66-00  60-00           
  7 #  266 Stuart, Sarah         Wildwood Cat           62-05      59-07  
      59-07  51-10  56-03           
  8 #  151 Kelly, Angelina       Ocean City H           82-01      58-05  
      54-10  58-05  58-05           
  9 #  279 Anthiel, Brinlee      Wildwood HS            44-09      48-03  
      45-07  48-03  40-10           
 10 #   26 Whitten, Sara         Lower Cape M           46-00      44-07  
      FOUL  42-02  44-07           
 11 #  258 McCoy, Emma           Wildwood Cat           49-09      42-03  
      42-03  36-11  33-05           
 
Event 30  Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  209 Jernee, Steven        Ocean City H          172-10     191-05    8   
      177-00  186-04  191-05           
  2 #  120 Moore, Joshua         Middle Twp.           165-00     177-01    6   
      FOUL  157-04  177-01           
  3 #  124 Stahler, Nate         Middle Twp.           135-00     144-09    4   
      140-11  144-09  133-00           
  4 #  122 Raftery, Ross         Middle Twp.           140-00     143-10    3   
      140-04  FOUL  143-10           
  5 #   35 Cluff, Dennis         Lower Cape M          127-10     131-03    1   
      125-07  131-03  121-01           
  6 #  214 Larkin, Keith         Ocean City H                     128-04  
      FOUL  128-04  128-00           
  7 #   39 Kapurelos, Tony       Lower Cape M          118-06     120-04  
      FOUL  120-04  107-03           
  8 #  205 Greene, Korey         Ocean City H          131-00     114-06  
      FOUL  106-08  114-06           
  9 #  276 Perez, Jesus          Wildwood Cat           99-02      98-05  
      69-01  84-00  98-05           
 10 #   36 Coloma, Kenny         Lower Cape M           90-00      95-10  
      95-10  88-08  83-11           
 11 #  296 Smith, Justin         Wildwood HS         84-10.50      81-11  
      81-08  81-11  74-02           
 12 #  295 Perez, Alexis         Wildwood HS            93-03      75-07  
      68-10  68-02  75-07           
 13 #  268 Burke, Logan          Wildwood Cat           75-10      63-03  
      63-03  62-01  62-02           
 
Event 31  Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #   56 Coyle, Nadine         Middle Twp.         30-05.00   30-00.75    8   
      26-10.50  30-00.75  29-11.75         
  2 #   60 Farrow, Hannah        Middle Twp.         30-08.00   29-06.50    6   
      28-10.50  29-06.50  28-10.50           
  3 #  131 Belz, Amber           Ocean City H        25-07.25   26-03.75    4   
      25-06.25  26-03.75  26-00         
  4 #   26 Whitten, Sara         Lower Cape M        24-07.75   25-07.25    3   
      22-08.50  24-04.50  25-07.25         
  5 #  144 Grandmaison, Kyle     Ocean City H        25-02.50   25-01.00    1   
      24-03  25-01  25-01         
  6 #  128 Allen, Amanda         Ocean City H                   24-04.50  
      22-10.50  24-01.75  24-04.50         
  7 #   22 Simons, Jill          Lower Cape M        15-09.50   20-00.75  
      20-00.75  19-11.25  20-00.50         
 
Event 32  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 #  209 Jernee, Steven        Ocean City H                   46-03.25    8   
      41-06.50  45-05.75  46-03.25         
  2 #  126 Tozer, Scott          Middle Twp.         45-00.00   42-03.50    6   
      40-07  41-08.50  42-03.50           
  3 #  233 Rice, Jimmy           Ocean City H        36-07.25   38-10.25    4   
      38-01  38-10.25  37-11.75         
  4 #  117 Lopez, Isaac          Middle Twp.         37-00.00   36-06.75    3   
      36-06.75  34-01.50  36-01.50         
  5 #   96 Cominsky, Austin      Middle Twp.         38-00.00   34-06.75    1   
      30-01.75  33-02.75  34-06.75         
  6 #  194 Dawkins, Matteo       Ocean City H        35-11.50   34-01.50  
      34-01.50  FOUL  33-06         
  7 #   39 Kapurelos, Tony       Lower Cape M        32-05.00   32-01.25  
      FOUL  31-02.25  32-01.25         
  8 #   36 Coloma, Kenny         Lower Cape M        32-00.00   31-02.00  
      30-09.50  30-10  31-02         
  9 #   35 Cluff, Dennis         Lower Cape M        30-03.00   27-03.50  
      25-10.75  27-03.50  23-11         
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Ocean City HS              185.33     2) Middle Twp. HS             86.33
    3) Lower Cape May Reg. HS      51.33     4) Wildwood Catholic HS       19   
    5) Wildwood HS                  9                                           
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Ocean City HS              167        2) Middle Twp. HS             84   
    3) Wildwood Catholic HS        48        4) Lower Cape May Reg. HS     45   
    5) Wildwood HS                  7