5/11– Salem County Championships

 Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/11/2022 07:32 PM
                    Salem County Championships - 5/11/2022                     
                                 Pennsville HS                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Ricks, Bailey                Penns Grove            14.26      12.48   2   8   
  2 Hickman, Kaiana              Salem HS               12.60      12.94   3   6   
  3 Gross, Jayla                 A P Schalick                      13.17   1   4   
  4 Horace, Jameelyona           Penns Grove                       13.22   2   2   
  5 Walker, Mya                  Penns Grove            13.97      13.25   3   1   
  6 Davenport-White, Karima      Salem HS               13.20      13.41   3 
  7 Husser, Tyaira               Woodstown HS           14.00      13.76   3 
  8 Anthony, Ke'Asia             Salem HS               13.75      13.86   3 
  9 Eberl, Athena                A P Schalick                      13.99   1 
 10 Schalick, Caileigh           A P Schalick                      14.00   1 
 11 Weaver, Erin                 Pennsville             14.10      14.30   2 
 12 Morris, Ricki                Woodstown HS           14.08      14.36   3 
 13 Echevarria, Adriana          Pennsville             14.89      14.89   2 
 14 Garlic, Layla                Woodstown HS           15.18      15.10   2 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ricks, Bailey                Penns Grove                       26.42   1   8   
  2 Walker, Mya                  Penns Grove            28.32      27.25   3   6   
  3 Gross, Jayla                 A P Schalick                      27.27   1   4   
  4 Furbush-Brewer, Aryana       Salem HS               27.40      27.31   3   2   
  5 Horace, Jameelyona           Penns Grove                       27.71   2   1   
  6 Davenport-White, Karima      Salem HS               27.80      27.98   3 
  7 Hickman, Kaiana              Salem HS               27.00      28.08   3 
  8 Husser, Tyonna               Woodstown HS           29.50      28.88   3 
  9 Husser, Tyaira               Woodstown HS           29.73      28.99   2 
 10 Morris, Ricki                Woodstown HS           29.30      29.23   3 
 11 Moore, Jazmin                Pennsville             30.90      29.63   2 
 12 Eberl, Athena                A P Schalick                      30.15   2 
 13 Weaver, Erin                 Pennsville             30.40      30.45   2 
 14 Watkins, Kimiko              A P Schalick                      30.84   1 
 15 Johnston, Jalen              Pennsville             31.90      31.54   2 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Buzby, Anna                  Salem HS             1:01.53    1:02.79   3   8   
  2 Burchfield, Taylor           Pennsville           1:03.49    1:02.83   3   6   
  3 Melle, Abigail               Woodstown HS         1:04.57    1:02.94   3   4   
  4 Furbush-Brewer, Aryana       Salem HS             1:05.85    1:03.27   3   2   
  5 Gross, Jayla                 A P Schalick         1:07.43    1:05.15   2   1   
  6 Taylor, Amani                Penns Grove          1:05.23    1:05.47   3 
  7 Curtis, Molly                Woodstown HS         1:07.79    1:06.45   2 
  8 Timmons, Rhionna             Salem HS             1:11.00    1:07.13   2 
  9 O'Neill, Grace               A P Schalick         1:07.12    1:07.71   3 
 10 Seiden, Sarah                Woodstown HS                    1:07.90   1 
 11 Green, Allyson               A P Schalick                    1:14.03   1 
 12 Lawery, Emily                Penns Grove                     1:14.95   1 
 13 Fundora, JaOnyi              Penns Grove                     1:17.73   2 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Buzby, Anna                  Salem HS             2:31.31    2:23.98    8   
      1:11.47 (1:11.47)  2:23.98 (1:12.52)
  2 Behrens, Taylor              A P Schalick                    2:24.26    6   
      1:11.53 (1:11.53)  2:24.26 (1:12.74)
  3 Deal, Katelyn                Woodstown HS         2:32.57    2:28.58    4   
      1:12.27 (1:12.27)  2:28.58 (1:16.31)
  4 Burchfield, Taylor           Pennsville           2:27.25    2:30.63    2   
      1:13.48 (1:13.48)  2:30.63 (1:17.16)
  5 Sterner, Samantha            Woodstown HS         2:59.68    2:43.38    1   
      1:18.97 (1:18.97)  2:43.38 (1:24.42)
  6 Ayers, Kayla                 Woodstown HS         2:48.93    2:45.26  
      1:22.22 (1:22.22)  2:45.26 (1:23.05)
  7 Jiminez, Sairis              Salem HS             2:38.80    2:50.03  
      1:19.46 (1:19.46)  2:50.03 (1:30.57)
  8 Fundora, JaOnyi              Penns Grove                     2:50.88  
      1:23.13 (1:23.13)  2:50.88 (1:27.75)
  9 Morris, Megan                Pennsville           2:52.80    2:52.48  
      1:22.44 (1:22.44)  2:52.48 (1:30.04)
 10 Matthews, Mikayla            A P Schalick                    2:53.52  
      1:22.75 (1:22.75)  2:53.52 (1:30.77)
 11 Hampton, Angelina            Penns Grove                     2:58.78  
      1:21.96 (1:21.96)  2:58.78 (1:36.82)
 12 Timmons, Rhionna             Salem HS             2:41.90    3:07.25  
      1:27.62 (1:27.62)  3:07.25 (1:39.63)
 13 Smith, Gabriellia            Penns Grove          2:53.75    3:09.59  
      1:29.04 (1:29.04)  3:09.59 (1:40.56)
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 LaMarra, Mia                 A P Schalick         5:35.68    5:29.97    8   
      1:19.53 (1:19.53)  4:11.70 (2:52.18)  5:29.97 (1:18.27)
  2 Deal, Katelyn                Woodstown HS         5:48.00    5:40.63    6   
      1:19.83 (1:19.83)  2:45.02 (1:25.20)  4:12.74 (1:27.72)  5:40.63 (1:27.89)
  3 Hadfield, Jordan             A P Schalick                    5:45.40    4   
      1:22.31 (1:22.31)  2:51.49 (1:29.19)  4:22.21 (1:30.72)  5:45.40 (1:23.20)
  4 Heaton, Autumn               A P Schalick         6:20.44    6:13.09    2   
      1:25.92 (1:25.92)  3:02.07 (1:36.15)  4:40.04 (1:37.98)  6:13.09 (1:33.05)
  5 Krishna, Kristina            Woodstown HS         6:17.19    6:13.90    1   
      1:30.96 (1:30.96)  3:11.30 (1:40.35)  4:49.12 (1:37.82)  6:13.90 (1:24.78)
  6 Kurpis, Gabby                Woodstown HS         6:24.38    6:31.28  
      1:31.79 (1:31.79)  3:12.14 (1:40.36)  4:54.39 (1:42.25)  6:31.28 (1:36.90)
  7 Smith, Gabriellia            Penns Grove          6:25.48    6:44.75  
      1:31.35 (1:31.35)  3:14.50 (1:43.15)  5:07.50 (1:53.01)  6:44.75 (1:37.26)
  8 Dale, Samantha               Salem HS                        6:45.15  
      1:35.56 (1:35.56)  3:18.87 (1:43.32)  5:08.25 (1:49.38)  6:45.15 (1:36.90)
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 LaMarra, Mia                 A P Schalick        12:29.59   12:45.64    8   
      1:24.70 (1:24.70)  2:57.61 (1:32.92)  4:33.51 (1:35.90)  6:12.40 (1:38.90)
      7:50.88 (1:38.48)  9:33.37 (1:42.49) 11:15.40 (1:42.04) 12:45.64 (1:30.24)
  2 Hadfield, Jordan             A P Schalick                   13:04.09    6   
      1:26.61 (1:26.61)  3:02.63 (1:36.02)  4:41.17 (1:38.55)  6:20.77 (1:39.60)
      8:01.93 (1:41.17)  9:45.96 (1:44.03) 11:30.14 (1:44.19) 13:04.09 (1:33.96)
  3 Heaton, Autumn               A P Schalick        13:22.41   13:32.77    4   
      1:29.08 (1:29.08)  3:11.07 (1:42.00)  4:52.69 (1:41.62)  6:35.27 (1:42.58)
      8:20.89 (1:45.62) 10:07.56 (1:46.68) 11:57.09 (1:49.54) 13:32.77 (1:35.68)
  4 Krishna, Kristina            Woodstown HS                   13:41.74    2   
      1:37.48 (1:37.48)  3:22.73 (1:45.26)  5:09.23 (1:46.50)  6:56.40 (1:47.18)
      8:43.43 (1:47.04) 10:30.89 (1:47.46) 12:10.75 (1:39.87) 13:41.74 (1:30.99)
  5 Williams, Caitlin            Woodstown HS        13:48.19   14:34.03    1   
      1:28.55 (1:28.55)  3:11.16 (1:42.62)  4:57.60 (1:46.44)  6:53.26 (1:55.66)
      8:47.83 (1:54.57) 10:44.89 (1:57.07) 12:41.51 (1:56.62) 14:34.03 (1:52.53)
  6 Pasqua, Gabriella            Woodstown HS        14:38.63   14:58.09  
      1:37.87 (1:37.87)  3:23.26 (1:45.40)  5:10.17 (1:46.91)  7:01.80 (1:51.64)
      8:59.70 (1:57.91) 11:02.51 (2:02.81) 13:08.49 (2:05.99) 14:58.09 (1:49.60)
  7 Dale, Samantha               Salem HS                       15:25.76  
      1:43.39 (1:43.39)  3:33.99 (1:50.60)  5:29.46 (1:55.47)  7:27.29 (1:57.83)
      9:27.78 (2:00.50) 11:31.53 (2:03.75) 13:36.61 (2:05.08) 15:25.76 (1:49.15)
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Chomo, Angie                 A P Schalick           17.72      17.06   2   8   
  2 Davenport-White, Karima      Salem HS               18.30      17.78   2   6   
  3 Simonini, Gabriella          A P Schalick                      18.98   1   4   
  4 Husser, Tyaira               Woodstown HS           19.66      19.18   2   2   
  5 Summers, La'Miracle          Salem HS               19.80      19.58   2   1   
  6 Jiminez, Sairis              Salem HS               19.60      19.63   2 
  7 Pierce, Danielle             Pennsville             21.60      21.07   1 
  8 Eberl, Aylani                A P Schalick                      21.50   1 
  9 Forman, Janiyah              Pennsville             21.60      21.64   2 
 10 Manorwitz, Ava               Penns Grove                       21.88   1 
 11 Emery, Brenna                Pennsville             25.00      25.64   1 
 
Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Buzby, Anna                  Salem HS             1:11.80    1:09.34   2   8   
  2 Taylor, Amani                Penns Grove          1:11.95    1:10.61   2   6   
  3 O'Neill, Grace               A P Schalick         1:19.05    1:15.94   1   4   
  4 Jiminez, Sairis              Salem HS             1:16.00    1:16.54   2   2   
  5 Little, Katelyn              A P Schalick         1:18.26    1:16.80   2   1   
  6 Ayers, Kayla                 Woodstown HS         1:19.00    1:19.26   2 
  7 Maiorini, Gianna             Woodstown HS         1:19.00    1:19.81   2 
  8 Forman, Janiyah              Pennsville           1:23.40    1:21.40   1 
  9 Green, Allyson               A P Schalick         1:23.04    1:22.46   1 
 10 Bartlett, Gabriella          Salem HS             1:24.38    1:28.43   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 A P Schalick HS  'A'                              4:18.97    4:21.92    8   
     1) Behrens, Taylor                 2) Gross, Jayla                   
     3) O'Neill, Grace                  4) LaMarra, Mia                   
      1:06.70 (1:06.70)  2:14.71 (1:08.01)  3:20.96 (1:06.25)  4:21.92 (1:00.97)
  2 Woodstown HS  'A'                                 4:28.66    4:23.47    6   
     1) Ayers, Kayla                    2) Curtis, Molly                  
     3) Deal, Katelyn                   4) Hunt, Calista                  
      1:05.62 (1:05.62)  2:14.16 (1:08.55)  3:20.83 (1:06.67)  4:23.47 (1:02.64)
  3 Pennsville  HS  'A'                                          4:40.61    4   
     1) Moore, Jazmin                   2) Burchfield, Taylor             
     3) Johnston, Jalen                 4) Morris, Megan                  
      1:09.22 (1:09.22)  2:20.61 (1:11.40)  3:37.47 (1:16.86)  4:40.61 (1:03.15)
  4 Penns Grove HS  'A'                                          4:46.24    2   
     1) Fundora, JaOnyi                 2) Lawery, Emily                  
     3) Taylor, Amani                   4) Walker, Mya                    
      1:06.53 (1:06.53)  2:17.95 (1:11.43)  3:34.00 (1:16.05)  4:46.24 (1:12.25)
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moore, Jazmin                Pennsville           5-00.00    4-08.00    8   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    P    P    O   XO  XXX 
  2 Hunter, Ameriyona            Salem HS             4-08.00    4-06.00    6   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    O    O    O  XXX 
  3 Sayers, Emilee               Salem HS             4-04.00   J4-06.00    4   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O   XO    O  XXX 
  4 Eachus, Chloe                Woodstown HS         4-02.00   J4-06.00    2   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P   XO  XXO    O  XXX 
  5 Keen, Nora                   Woodstown HS         4-06.00    4-04.00    1   
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    O    O  XXX 
  6 Hassler, Laura               Salem HS             5-00.00   J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    O   XO  XXX 
  7 Cole, Kylee                  A P Schalick         4-04.00   J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    O  XXO  XXX 
  8 Simonini, Gabriella          A P Schalick                    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
      XXO  XXO  XXX 
  9 Eberl, Athena                A P Schalick                    4-00.00  
     4-00 4-02 
        O  XXX 
 10 Reed, Jaymari                Penns Grove                    J4-00.00  
     4-00 4-02 
       XO  XXX 
 -- Stokes, Aniyla               Penns Grove                          NH  
     4-00 
      XXX 
 -- Lippincott, Lauren           Woodstown HS                         NH  
     4-00 
      XXX 
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chomo, Angie                 A P Schalick         7-06.00    8-00.00    8   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P    O    O    O  XXX 
  2 Morris, Megan                Pennsville           7-03.00    7-06.00    5   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        O    P    O    O  XXX 
  2 Sayers, Emilee               Salem HS             7-00.00    7-06.00    5   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    O    O  XXX 
  4 Hassler, Laura               Salem HS             7-00.00   J7-06.00    2   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    O   XO    O  XXX 
  5 Buzby, Anna                  Salem HS             7-00.00   J7-06.00    1   
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    O   XO  XXX 
  6 Wood, Callie                 Pennsville           7-06.00    7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        P    O    O  XXX 
  7 Bass, Alea                   Pennsville           6-06.00    6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
  8 Simonini, Gabriella          A P Schalick                    6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
  8 Krishna, Kristina            Woodstown HS         6-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
  8 Deal, Katelyn                Woodstown HS         6-06.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hickman, Kaiana              Salem HS            14-03.00   14-09.00    8   
      14-01.75  13-10  13-10.25  14-09      
  2 Davenport-White, Karima      Salem HS            14-02.75   14-08.25    6   
      14-08.25  12-00.75  14-02.50  14-02.75      
  3 Lawery, Emily                Penns Grove                    14-06.75    4   
      12-05.50  14-06.75  13-10.25  14-03      
  4 Watt, Brooke                 A P Schalick                   14-05.00    2   
      14-05  13-01.50  13-02  13-04.75      
  5 Melle, Abigail               Woodstown HS        14-04.00   14-03.25    1   
      14-00.50  13-09.50  14-03.25  12-01.75      
  6 Curtis, Molly                Woodstown HS        14-11.00   14-03.00  
      14-03  13-11.25  13-06  14-01.50       
  7 Furbush-Brewer, Aryana       Salem HS            14-05.00  J14-03.00  
      13-00.25  14-03  13-02.75  13-07      
  8 Horace, Jameelyona           Penns Grove                    13-09.50  
      13-06.25  13-09.50  13-09.50  13-02      
  9 Campbell, Hope               A P Schalick        13-02.75   12-03.50  
      FOUL  12-03.50  FOUL  11-03.75      
 10 Till, Marissa                Pennsville          12-07.00   12-02.75  
      FOUL  11-02.75  12-02.75  11-03      
 11 Weaver, Erin                 Pennsville          12-09.00   12-02.00  
      11-06.50  12-02  FOUL  FOUL      
 12 Hunt, Calista                Woodstown HS                   12-00.50  
      FOUL  FOUL  FOUL  12-00.50      
 13 Warner, Piper                A P Schalick        11-00.00   11-10.75  
      9-06  11-10.75  10-01.50  9-02.50      
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ricks, Bailey                Penns Grove                    34-03.00    8   
      34-03  33-00  32-04  PASS      
  2 Watt, Brooke                 A P Schalick        31-00.00   32-08.75    6   
      31-04  FOUL  32-01.50  32-08.75      
  3 Furbush-Brewer, Aryana       Salem HS            31-04.25   31-04.00    4   
      30-06.50  30-08.50  31-02  31-04      
  4 Hunt, Calista                Woodstown HS        33-02.00   30-10.50    2   
      FOUL  30-10.50  FOUL  PASS       
  5 Hassler, Laura               Salem HS            28-11.50   30-08.50    1   
      FOUL  30-08.50  29-08.50  30-02      
  6 Curtis, Molly                Woodstown HS        31-03.00   30-08.00  
      29-06.50  30-08  29-02  29-01      
  7 Chomo, Angie                 A P Schalick        30-06.00   30-01.00  
      FOUL  29-09.50  30-01  28-09      
  8 Husser, Tyonna               Woodstown HS        27-02.50   29-06.50  
      27-11.50  28-01.50  28-10.50  29-06.50      
  9 Bower, Marissa               Salem HS            27-11.00   27-10.00  
      25-10  27-10  27-08  27-09       
 -- Simonini, Gabriella          A P Schalick                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Campo, Isabella              Woodstown HS        29-03.50   30-10.50    8   
      27-06.75  23-10  28-04  30-10.50      
  2 Mulhorn, Ryann               Salem HS            29-11.25   30-06.25    6   
      29-10.50  29-02.75  28-10  30-06.25      
  3 Lewis, Dominique             Salem HS            28-04.00   29-10.00    4   
      29-10  28-10.50  28-07.50  28-03.50      
  4 Smith, Kayla                 Penns Grove                    28-02.75    2   
      28-02.75  27-05  24-02  25-08.25      
  5 Guzman, Rachel               Pennsville          31-01.00   27-04.50    1   
      25-10.75  27-04.50  25-06  25-00       
  6 Robinson, Chila              Penns Grove         25-07.50   27-00.50  
      24-02  27-00.50  26-03  24-07.50      
  7 Mooney, Norah                A P Schalick        24-02.00   26-01.50  
      24-07.50  24-04.50  26-01.50  23-00      
  8 Prohowich, Kaia              A P Schalick                   25-11.50  
      25-11  25-07.25  25-11.50  25-01.25      
  9 Norman, Devan                Penns Grove         25-08.00   25-08.75  
      24-07  24-09  25-08.75  23-09      
 10 Wright, Jayara               Salem HS            27-00.00   25-07.00  
      FOUL  25-07  FOUL  23-10.50      
 11 Batten, Brooke               Woodstown HS        26-01.00   25-04.00  
      FOUL  FOUL  23-08  25-04      
 12 Little, Katelyn              A P Schalick        26-07.00   24-07.25  
      24-07.25  23-01  23-01  23-03.50      
 13 Honeycutt, Reagan            Woodstown HS                   23-03.00  
      21-08.50  18-00.75  23-03  20-09.50      
 14 Echevarria, Adriana          Pennsville          24-00.00   23-01.00  
      20-11  21-04  20-10  23-01      
 15 Kone, Fanta-Leyah            Pennsville          21-03.00   19-09.25  
      19-09.25  18-07  19-08  18-05      
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Devault, Tatum               Woodstown HS           91-02      97-00    8   
      80-07  97-00  85-08  81-07      
  2 Little, Katelyn              A P Schalick           89-00      95-02    6   
      73-05  76-07  95-02  90-03      
  3 Mulhorn, Ryann               Salem HS               97-00      85-00    4   
      81-10  70-10  FOUL  85-00       
  4 O'Neill, Grace               A P Schalick           79-07      81-00    2   
      FOUL  81-00  FOUL  FOUL      
  5 Lewis, Dominique             Salem HS               82-00      80-09    1   
      68-05  69-10  72-10  80-09      
  6 Prohowich, Kaia              A P Schalick                      77-06  
      FOUL  77-06  75-09  75-07      
  7 Robinson, Chila              Penns Grove                       75-10  
      70-06  69-04  75-10  71-06      
  8 Smith, Kayla                 Penns Grove                       74-06  
      68-04  74-06  66-04  FOUL      
  9 Guzman, Rachel               Pennsville             69-01      65-04  
      50-08  57-02  57-09  65-04      
 10 Eaddy, Diamond               Salem HS               78-00      64-03  
      62-07  61-05  59-09  64-03      
 11 Campo, Isabella              Woodstown HS           62-00      63-03  
      56-06  61-01  62-09  63-03      
 12 Batten, Brooke               Woodstown HS           62-01      50-01  
      FOUL  FOUL  50-01  49-02      
 
Girls Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eaddy, Diamond               Salem HS               97-07     105-01    8   
      101-03  97-05  105-01  FOUL      
  2 Pierman, Shannon             Woodstown HS           58-02      90-09    6   
      77-06  74-11  83-06  90-09      
  3 Lewis, Dominique             Salem HS               86-08      88-02    4   
      80-08  69-04  87-08  88-02      
  4 Devault, Tatum               Woodstown HS           90-04      85-09    2   
      85-09  81-00  82-09  83-06      
  5 Prohowich, Kaia              A P Schalick           79-00      84-11    1   
      77-04  80-01  72-10  84-11      
  6 Green, Allyson               A P Schalick           68-01      84-10  
      68-08  84-10  82-08  63-07      
  7 Mulhorn, Ryann               Salem HS               89-09      83-09  
      76-03  83-09  79-09  FOUL      
  8 Smith, Gabriellia            Penns Grove            55-07      77-09  
      66-06  77-09  76-06  76-07      
  9 Klancic, Alivia              A P Schalick           55-04      75-10  
      66-01  58-10  75-10  74-00      
 10 Batten, Brooke               Woodstown HS           71-09      69-10  
      69-10  68-00  64-01  53-01      
 11 Dowe, Ariel                  Penns Grove                       66-01  
      58-02  59-01  66-01  66-01      
 12 Guzman, Rachel               Pennsville             65-03      63-09  
      54-08  63-09  53-06  50-06      
 13 Rollins, K'Anee              Penns Grove                       62-01  
      62-01  FOUL  58-10  FOUL      
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Smith, Amare                 Salem HS               11.41      10.84   3   8   
  2 Hendricks, Elijah            Penns Grove            11.48      11.07   3   6   
  3 Lane, Emmanuel               Salem HS               11.53      11.19   3   4   
  4 Eberl, Michael               A P Schalick           11.60      11.33   3   2   
  5 Hill, James                  Woodstown HS           11.87      11.40   2   1   
  6 Gildersleeve, Jessiah        Salem HS               11.20      11.43   3 
  7 Manning, Hayden              Pennsville             11.70      11.90   2 
  8 Bonilla, Vincent             Penns Grove            12.46      11.94   2 
  9 Nassir, Sutton               A P Schalick           11.90      12.15   2 
 10 Simmons, Kenai               A P Schalick           11.70      12.23   3 
 11 Johnson, Asante              Penns Grove            12.56      12.30   1 
 12 Tunis, Dominick              Pennsville             12.30      12.35   2 
 13 Belinfanti, Bryce            Woodstown HS           12.47      12.38   1 
 14 Till, Morris                 Pennsville             11.80      12.54   2 
 15 Lockerbie, Colin             Woodstown HS           15.25      15.34   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Smith, Amare                 Salem HS               23.79      22.49   3   8   
  2 Bell, Abdul                  Salem HS               23.40      22.80   3   6   
  3 Hill, James                  Woodstown HS           23.48      23.34   3   4   
  4 Eberl, Michael               A P Schalick           24.30      23.66   3   2   
  5 Young, Knowledge             Penns Grove            24.67      24.20   2   1   
  6 Eppes, Sky                   Pennsville             25.00      24.66   2 
  7 Manning, Hayden              Pennsville             24.60      25.20   2 
  8 Belinfanti, Bryce            Woodstown HS           25.40      25.25   1 
  9 Collazo, Angel               Pennsville             24.70      25.31   2 
 10 Riley, Papiano               A P Schalick           25.50      26.42   1 
 11 Orlandini, Carter            Woodstown HS                      26.65   1 
 -- Cheeks, Zion                 Penns Grove            24.80         FS   2 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hendricks, Elijah            Penns Grove            53.50      51.39   3   8   
  2 Harvey, David                Woodstown HS           53.51      52.81   3   6   
  3 Young, Knowledge             Penns Grove            54.50      53.05   3   4   
  4 Lane, Emmanuel               Salem HS               55.34      53.11   3   2   
  5 Smith, Cameron               Salem HS               55.00      54.49   3   1   
  6 Angelus, Charles             Woodstown HS           57.23      55.17   1 
  7 Dennison, Ryan               Woodstown HS                      56.53   1 
  8 Eberl, Michael               A P Schalick           55.60      57.13   2 
  9 Berrios, Theus               Penns Grove            56.56      57.57   2 
 10 Till, Morris                 Pennsville             58.50      57.89   1 
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lewis, Melvin                Woodstown HS         2:10.23    2:06.97    8   
          59.62 (59.62)  2:06.97 (1:07.35)
  2 Hernandez, Connor            Penns Grove          2:06.80    2:11.62    6   
      1:03.51 (1:03.51)  2:11.62 (1:08.12)
  3 Lucas, Cole                  Woodstown HS         2:16.20    2:16.08    4   
      1:05.94 (1:05.94)  2:16.08 (1:10.14)
  4 Smith, terrance              Salem HS             2:20.00    2:16.75    2   
      1:08.63 (1:08.63)  2:16.75 (1:08.13)
  5 Cahill, Cole                 Pennsville           2:20.71    2:17.15    1   
      1:06.42 (1:06.42)  2:17.15 (1:10.74)
  6 Hubbard, Nathan              A P Schalick         2:15.16    2:18.91  
      1:06.28 (1:06.28)  2:18.91 (1:12.63)
  7 Cooke, Samuel                Salem HS             2:19.60    2:20.21  
      1:08.92 (1:08.92)  2:20.21 (1:11.29)
  8 Hernandez, Alexis            Penns Grove                     2:24.13  
      1:11.50 (1:11.50)  2:24.13 (1:12.63)
  9 Cisneros, Brian              Penns Grove                     2:25.72  
      1:12.16 (1:12.16)  2:25.72 (1:13.57)
 10 Jones, Demetrius             Salem HS             2:26.40    2:27.64  
      1:12.68 (1:12.68)  2:27.64 (1:14.96)
 11 Smith, Sebastian             Woodstown HS         2:32.66    2:27.65  
      1:13.32 (1:13.32)  2:27.65 (1:14.33)
 12 Holtzman, Gage               Pennsville                      2:33.67  
      1:14.04 (1:14.04)  2:33.67 (1:19.64)
 13 Drummond, Kameron            Pennsville                      2:33.70  
      1:13.89 (1:13.89)  2:33.70 (1:19.81)
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Turner, John                 Woodstown HS         4:55.52    4:53.81    8   
      1:14.64 (1:14.64)  2:28.11 (1:13.47)  3:40.99 (1:12.88)  4:53.81 (1:12.83)
  2 Hernandez, Connor            Penns Grove          4:50.13    4:57.91    6   
      1:14.80 (1:14.80)  2:29.72 (1:14.93)  3:47.17 (1:17.45)  4:57.91 (1:10.75)
  3 Fuerneisen, Charles          A P Schalick         5:07.00    5:06.76    4   
      1:15.05 (1:15.05)  2:30.78 (1:15.73)  3:51.48 (1:20.71)  5:06.76 (1:15.28)
  4 Lucas, Cole                  Woodstown HS         5:18.28    5:11.14    2   
      1:15.88 (1:15.88)  2:36.08 (1:20.20)  3:57.25 (1:21.18)  5:11.14 (1:13.89)
  5 DiRenzo, Colton              Penns Grove          5:10.35    5:11.62    1   
      1:15.61 (1:15.61)  2:35.89 (1:20.28)  3:58.95 (1:23.06)  5:11.62 (1:12.68)
  6 Militti, Dominic             Woodstown HS         5:28.17    5:11.66  
      1:16.48 (1:16.48)  2:37.17 (1:20.69)  3:59.18 (1:22.01)  5:11.66 (1:12.49)
  7 Cooke, Samuel                Salem HS             5:22.00    5:11.69  
      2:36.47 (2:36.47)  3:57.45 (1:20.98)  5:11.69 (1:14.24)
  8 Hernandez, Alexis            Penns Grove                     5:24.63  
      1:17.21 (1:17.21)  2:41.20 (1:23.99)  4:07.58 (1:26.39)  5:24.63 (1:17.05)
  9 Chollis, Michael             Salem HS             5:23.00    5:25.22  
      1:16.41 (1:16.41)  2:39.58 (1:23.17)  4:06.84 (1:27.26)  5:25.22 (1:18.38)
 10 Cronrath, Declan             Salem HS             5:23.00    5:27.43  
      1:17.01 (1:17.01)  2:41.93 (1:24.92)  4:08.70 (1:26.77)  5:27.43 (1:18.74)
 11 Valentino, Nicholas          A P Schalick         5:30.00    5:30.62  
      1:17.82 (1:17.82)  2:42.89 (1:25.07)  4:09.17 (1:26.28)  5:30.62 (1:21.45)
 12 Schwegel, Gary               Pennsville           5:28.60    5:34.38  
      1:18.23 (1:18.23)  2:43.33 (1:25.10)  4:09.92 (1:26.59)  5:34.38 (1:24.47)
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Turner, John                 Woodstown HS        11:31.91   11:25.28    8   
      1:22.53 (1:22.53)  2:55.11 (1:32.59)  4:28.52 (1:33.41)  5:57.97 (1:29.46)
      7:18.57 (1:20.60)  8:43.49 (1:24.93) 10:08.15 (1:24.66) 11:25.28 (1:17.14)
  2 Militti, Dominic             Woodstown HS        12:10.69   11:45.95    6   
      1:23.26 (1:23.26)  2:55.98 (1:32.73)  4:29.51 (1:33.53)  6:00.57 (1:31.07)
      7:32.40 (1:31.83)  9:03.80 (1:31.40) 10:31.53 (1:27.74) 11:45.95 (1:14.42)
  3 DiRenzo, Colton              Penns Grove                    11:46.66    4   
      1:22.40 (1:22.40)  2:55.03 (1:32.63)  4:28.54 (1:33.52)  5:59.94 (1:31.41)
      7:31.57 (1:31.63)  9:04.39 (1:32.82) 10:34.85 (1:30.46) 11:46.66 (1:11.81)
  4 Fuerneisen, Charles          A P Schalick                   11:52.38    2   
      1:22.77 (1:22.77)  2:55.35 (1:32.58)  4:28.82 (1:33.47)  5:59.25 (1:30.44)
      7:31.99 (1:32.75)  9:05.03 (1:33.04) 10:34.02 (1:29.00) 11:52.38 (1:18.36)
  5 Chollis, Michael             Salem HS            11:38.00   12:26.84    1   
      1:25.13 (1:25.13)  3:02.75 (1:37.63)  4:38.73 (1:35.98)  6:09.37 (1:30.64)
      7:44.52 (1:35.16)  9:21.54 (1:37.02) 11:01.15 (1:39.61) 12:26.84 (1:25.70)
  6 Cooke, Samuel                Salem HS            11:30.00   12:26.98  
      1:25.04 (1:25.04)  3:02.85 (1:37.81)  4:41.48 (1:38.64)  6:14.29 (1:32.81)
      7:50.19 (1:35.90)  9:23.48 (1:33.29) 11:00.72 (1:37.25) 12:26.98 (1:26.26)
  7 Schwegel, Gary               Pennsville          12:23.00   12:27.39  
      1:26.69 (1:26.69)  3:03.77 (1:37.09)  4:39.07 (1:35.30)  6:08.65 (1:29.59)
      7:44.05 (1:35.40)  9:22.79 (1:38.75) 11:01.73 (1:38.94) 12:27.39 (1:25.67)
  8 Valentino, Nicholas          A P Schalick                   12:32.26  
      1:26.15 (1:26.15)  3:03.29 (1:37.14)  4:42.26 (1:38.97)  6:17.02 (1:34.76)
      7:50.87 (1:33.86)  9:25.12 (1:34.25) 11:03.19 (1:38.08) 12:32.26 (1:29.07)
  9 Cronrath, Declan             Salem HS            11:46.00   13:13.49  
      1:25.81 (1:25.81)  3:02.87 (1:37.07)  4:41.75 (1:38.89)  6:18.95 (1:37.20)
      8:01.13 (1:42.18)  9:47.37 (1:46.25) 11:32.75 (1:45.38) 13:13.49 (1:40.75)
 
Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Baldwin, Miguel              Woodstown HS           18.63      18.08   2   8   
  2 Ramsamy Cruz, Melvin         Salem HS               19.11      18.18   2   6   
  3 Dent, Izaiah                 A P Schalick           17.60      18.29   2   4   
  4 Sayers, Randy                Salem HS               19.60      18.39   1   2   
  5 Peterson, Mr                 Penns Grove                       18.93   1   1   
  6 Allen, Reggie                A P Schalick           18.00      19.95   2 
  7 Villapando, Jose             Salem HS               19.30      20.23   1 
  8 Collazo, Angel               Pennsville             19.20      20.27   1 
  9 Kolby, Stickler              A P Schalick           18.50      20.73   2 
 10 Key, Marcus                  Penns Grove                       21.06   1 
 11 Tighe, Noah                  Woodstown HS           19.19      22.24   2 
 
Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Young, Knowledge             Penns Grove          1:06.47    1:02.04   2   8   
  2 Sayers, Randy                Salem HS             1:05.29    1:04.38   2   6   
  3 Parker, Anthony              Salem HS             1:08.30    1:05.42   1   4   
  4 Dent, Izaiah                 A P Schalick         1:05.18    1:05.43   2   2   
  5 Villapando, Jose             Salem HS             1:07.56    1:06.02   2   1   
  6 Collazo, Angel               Pennsville           1:05.10    1:06.23   2 
  7 Maldonedo, Jordan            Woodstown HS                    1:06.82   1 
  8 Allen, Reggie                A P Schalick         1:07.50    1:08.45   2 
  9 Peterson, Mr                 Penns Grove          1:15.05    1:09.49   1 
 10 Orlandini, Carter            Woodstown HS                    1:10.18   1 
 11 Kolby, Stickler              A P Schalick         1:10.02    1:12.26   1 
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Penns Grove HS  'A'                               3:55.00    3:39.28    8   
     1) Berrios, Theus                  2) Hendricks, Elijah              
     3) Young, Knowledge                4) Hernandez, Connor              
          55.22 (55.22)    1:50.29 (55.07)    2:46.18 (55.90)    3:39.28 (53.11)
  2 Woodstown HS  'A'                                 3:39.65    3:40.14    6   
     1) Angelus, Charles                2) Lewis, Melvin                  
     3) Hill, James                     4) Harvey, David                  
          53.41 (53.41)    1:50.30 (56.89)    2:45.21 (54.91)    3:40.14 (54.94)
  3 Pennsville  HS  'A'                                          4:01.50    4   
     1) Collazo, Angel                  2) Cahill, Cole                   
     3) Morgan, Adrian                  4) Tunis, Dominick                
          56.81 (56.81)  1:57.16 (1:00.36)  3:00.96 (1:03.81)  4:01.50 (1:00.54)
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jones, Demetrius             Salem HS             5-10.00    6-00.00    8   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    P   XO    O   XO    O  XXO  XXX 
  2 Tunis, Dominick              Pennsville           6-00.00    5-08.00    6   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P    P   XO    O  XXX 
  3 Sanders, James               Salem HS             5-08.00   J5-08.00    4   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P   XO    O   XO  XXX 
  4 Gould, Curtis                Penns Grove                     5-06.00    2   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        P    P    O   XO  XXX 
  5 Smith, Khalim                Penns Grove                    J5-06.00    1   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O   XO   XO   XO  XXX 
  6 Nassir, Sutton               A P Schalick                    5-04.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        O    O    O  XXX 
  7 Allen, Reggie                A P Schalick                   J5-04.00  
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        O    O  XXO  XXX 
 -- Jordan, Johnson              A P Schalick                         NH  
     5-00 
      XXX 
 -- Sayers, Randy                Salem HS             5-06.00         NH  
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        P    P    P  XXX 
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Roy, Collin                  Salem HS            10-00.00   10-00.00    8   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        P    P    O    P  XXO    O     O   XXX 
  2 Locke, Gavin                 Pennsville           8-06.00    9-00.00    6   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    P    O    O    O  XXX 
  3 Hubbard, Christian           A P Schalick         8-00.00    8-00.00    3   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    O    O  XXX 
  3 Bohn, Nate                   Pennsville                      8-00.00    3   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O  XXX 
  5 Tighe, Noah                  Woodstown HS         8-00.00   J8-00.00    1   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
       XO    O    O  XXX 
  6 Hantho, Aksel                Salem HS             8-06.00   J8-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P   XO  XXX 
  6 Watson, Gabe                 Pennsville                     J8-00.00  
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O   XO  XXX 
 -- Brown, Noah                  Woodstown HS                         NH  
     7-00 
      XXX 
 -- Riley, Papiano               A P Schalick                         NH  
     7-00 
      XXX 
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Cameron               Salem HS            20-04.00   20-07.75    8   
      FOUL  20-07.75  FOUL  20-06.50       
  2 Bell, Abdul                  Salem HS            20-02.00   20-00.25    6   
      FOUL  20-00.25  19-08  18-06.50      
  3 Knight, Joshon               Penns Grove                    19-11.00    4   
      19-11  19-05.75  19-08.50  19-04.75      
  4 Sanders, James               Salem HS            19-06.00   19-04.75    2   
      15-09  19-04.75  18-07  19-00.25      
  5 Cheeks, Zion                 Penns Grove                    19-04.25    1   
      18-08  19-04.25  FOUL  FOUL      
  6 Gould, Curtis                Penns Grove                    18-08.25  
      17-06.50  18-05.75  18-08.25  FOUL      
  7 Eppes, Sky                   Pennsville          16-06.25   18-01.50  
      18-01.50  17-08.25  FOUL  FOUL      
  8 Manning, Hayden              Pennsville          15-01.00   17-10.50  
      17-10.50  17-05.75  17-01.50  FOUL      
  9 Nassir, Sutton               A P Schalick        14-07.00   17-10.25  
      17-10.25  FOUL  17-09.75  15-01.50      
 10 Morgan, Adrian               Pennsville          17-04.50   17-05.75  
      FOUL  FOUL  17-05.75  16-10.50      
 11 Jordan, Johnson              A P Schalick                   15-09.00  
      FOUL  FOUL  15-09  15-06.75      
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Cameron               Salem HS            40-01.00   41-00.50    8   
      FOUL  39-02.50  40-00  41-00.50       
  2 Cheeks, Zion                 Penns Grove                    40-10.00    6   
      40-04  40-10  FOUL  40-04      
  3 Knight, Joshon               Penns Grove                    40-08.50    4   
      39-04.50  40-08.50  39-08.25  39-05.50      
  4 Jackson, Davi'Yonn           Salem HS            36-02.00   40-00.00    2   
      FOUL  37-06  37-05  40-00      
  5 Smith, Khalim                Penns Grove                    39-11.50    1   
      39-00.50  39-11.50  38-04  39-07.50      
  6 Sanders, James               Salem HS            39-06.50   39-02.00  
      36-05.50  34-06  FOUL  39-02      
  7 Nassir, Sutton               A P Schalick        37-00.25   38-01.00  
      38-01  FOUL  FOUL  37-01.50      
  8 Watson, Gabe                 Pennsville          35-11.50   35-10.50  
      35-10.50  33-03  34-08.50  33-10.50      
  9 Allen, Reggie                A P Schalick        33-10.25   35-09.00  
      FOUL  35-09  34-09  35-00.50      
 10 Eppes, Sky                   Pennsville                     34-09.00  
      33-04  FOUL  34-06.50  34-09      
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wright, Jayden               Salem HS            48-03.00   51-10.00    8   
      46-06  FOUL  48-10  51-10      
  2 Armsteod, Janier             Penns Grove         48-09.00   45-00.00    6   
      44-03  45-00  FOUL  44-01.50       
  3 Torres Cruz, Angel           Salem HS            42-01.00   42-11.00    4   
      35-04.50  37-06.50  38-05  42-11      
  4 Gerrity, Shawn               Woodstown HS        38-04.00   40-04.00    2   
      40-04  39-02.25  37-09  FOUL      
  5 Sutton, Fuquan               A P Schalick        39-03.00   37-07.00    1   
      33-06.50  33-01.25  37-07  36-00      
  6 Saulin, Daniel               Pennsville                     36-11.00  
      36-00.50  FOUL  35-00  36-11      
  7 Saulin, Michael              Pennsville          36-06.75   35-02.50  
      32-11.50  31-00  34-04.50  35-02.50      
  8 Slocum, Willie               Penns Grove                    34-07.00  
      FOUL  32-10  30-11.50  34-07      
  9 Kinney, Robert               Woodstown HS        31-08.50   32-04.00  
      32-03  FOUL  28-05.50  32-04      
 10 Lussi, Elias                 Pennsville                     32-00.00  
      29-11.50  30-11.25  31-03  32-00      
 11 Ju'Quan, Redfern             A P Schalick        37-07.00   30-01.50  
      29-08  FOUL  30-01.50  FOUL      
 12 Jake, Magonagle              A P Schalick        29-10.00   28-09.00  
      26-07.75  24-01  28-09  26-01.50      
 13 Reed, Joshua                 Woodstown HS        26-07.00   28-07.00  
      25-10  28-00  28-01  28-07      
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Armsteod, Janier             Penns Grove           143-11     140-10    8   
      FOUL  140-10  FOUL  126-04       
  2 Gerrity, Shawn               Woodstown HS           81-05     117-01    6   
      117-01  98-10  FOUL  89-09      
  3 Tillman, Kenyon              Penns Grove           102-09     114-01    4   
      114-01  FOUL  111-11  108-00      
  4 Talavera, Irving             Salem HS              108-03     107-11    2   
      101-03  107-11  102-07  FOUL      
  5 Saulin, Daniel               Pennsville                       106-10    1   
      FOUL  95-11  105-01  106-10      
  6 Wright, Jayden               Salem HS               98-00     105-03  
      105-03  FOUL  94-07  94-10      
  7 Kinney, Robert               Woodstown HS           85-06     103-10  
      103-10  FOUL  FOUL  FOUL      
  8 Ju'Quan, Redfern             A P Schalick           90-00     102-03  
      102-03  91-06  FOUL  91-05      
  9 Sutton, Fuquan               A P Schalick          111-03     101-07  
      101-07  FOUL  FOUL  FOUL      
 10 Hankin, Ethan                Pennsville             78-06      93-02  
      85-00  93-02  86-02  85-01      
 11 Brown, Noah                  Woodstown HS           75-02      79-05  
      67-11  71-08  79-05  FOUL      
 12 Torres Cruz, Angel           Salem HS               78-00      77-05  
      75-00  77-05  FOUL  75-00      
 13 McFarland, Jackson           Pennsville                        76-04  
      FOUL  FOUL  FOUL  76-04      
 14 Hardy, Ethan                 A P Schalick           72-09      74-03  
      74-03  73-03  73-03  69-08      
 15 Jake, Magonagle              A P Schalick           82-00      74-02  
      FOUL  FOUL  74-02  59-02      
 16 Slocum, Willie               Penns Grove                       66-09  
      66-09  57-00  57-02  FOUL      
 
Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bohn, Nate                   Pennsville            112-08     143-08    8   
      FOUL  143-08  140-01  FOUL      
  2 Sayers, Randy                Salem HS              116-02     141-01    6   
      99-11  116-09  129-06  141-01      
  3 Locke, Gavin                 Pennsville            133-04     137-05    4   
      137-05  105-02  133-07  FOUL       
  4 Hardy, Ethan                 A P Schalick          105-10     129-04    2   
      81-08  124-03  129-04  126-02      
  5 Campbell, Cole               Pennsville             86-04     122-01    1   
      116-00  122-01  117-00  FOUL      
  6 Wright, Jayden               Salem HS              118-04     117-10  
      98-01  111-04  117-10  FOUL      
  7 Gerrity, Shawn               Woodstown HS          126-11     116-11  
      116-11  116-02  FOUL  116-03      
  8 Kinney, Robert               Woodstown HS           83-11     113-10  
      107-08  113-10  103-04  111-02      
  9 Sutton, Fuquan               A P Schalick          103-11     113-02  
      91-08  100-11  88-03  113-02      
 10 Torres Cruz, Angel           Salem HS               91-08     110-09  
      110-09  FOUL  FOUL  108-00      
 11 Haines, Will                 Woodstown HS          107-08     110-01  
      87-03  105-00  110-01  10-10.50      
 12 Martinez, Demitriyus         Penns Grove            91-06     106-03  
      106-03  91-02  FOUL  104-04      
 13 Jake, Magonagle              A P Schalick           42-02      99-10  
      87-00  79-10  FOUL  99-10      
 14 Hemphill, Shannon            Penns Grove                       64-05  
      56-08  51-03  64-05  58-08      
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Salem HS                   107        2) A P Schalick HS            97   
    3) Woodstown HS                57        4) Penns Grove HS             48   
    5) Pennsville  HS              26                                           
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Salem HS                   117        2) Penns Grove HS             90   
    3) Woodstown HS                70        4) Pennsville  HS             34   
    5) A P Schalick HS             22