5/18 & 5/19– Haddonfield Invitational

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/19/2016 09:26 PM
                     Haddonfield Invitational - 5/19/2016                      
                                Haddonfield HS                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   956 Glatz, Toni            Lindenwold                        12.76q  4 
  2   280 McConnell, Morgan      Collingswood                      12.84q  4 
  3   787 Buzzerd, Ana           Haddonfield                       12.99q  4 
  4  1229 Reed, Jeinajua         West Deptford                     13.30q  4 
  5   695 Duva, Victoria         Haddon Twp                        13.37q  4 
  6   835 Watkins, Layla         Haddonfield                       13.38q  3 
  7  1027 Burgess, Shakara       Paulsboro                         13.41   3 
  8   970 Moore, Enya            Lindenwold                        13.43   1 
  9    47 Rizzo, Bailie          Audubon                           13.50   2 
 10    64 Young, Lamya           Audubon                           13.56   2 
 11  1329 Abbott, Toria          Woodbury                          13.65   2 
 12   699 Haltiwanger, Ajann     Haddon Twp                        13.67   3 
 13   195 Steeves, Caroline      BE Prep                           13.70   2 
 14  1241 Walls, Kapri           West Deptford                     13.73   3 
 15    22 Good, Giavanna         Audubon                           13.88   1 
 16   824 Parker, Julia          Haddonfield                       13.92   2 
 17  1331 Alonzo, Odalis         Woodbury                          13.99   3 
 18   406 Fine, Jess             Gateway                           14.11   3 
 19   957 Harrison, Alayna       Lindenwold                        14.15   1 
 20   271 Giordano, Madison      Collingswood                      14.29   1 
 21  1344 Schollenberger, Sa     Woodbury                          14.49   2 
 22   709 Mertz, Michaela        Haddon Twp                        15.70   1 
 --  1025 Brown, Anyia           Paulsboro                            DQ   4  False Start
 
Girls 100 Meter Dash Middle Schoo
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1   300 Wallace, Emily         Collingswood                      13.14   7 
  2  9001 DiCupe, Sierra         Christ the King                   13.43   6 
  3  1403 Kinky, Jessie          Haddon Heigh                      13.62   7 
  4  1015 Brown, Brianna         Lindenwold M                      13.97   6 
  5  1093 Williams, Ja'ni        Paulsboro Mi                      14.04   7 
  6  1016 Pearson, Chas!ney      Lindenwold M                      14.09   6 
  7  1408 Prutzman, Rachel       Haddon Heigh                      14.18   6 
  8  1288 Bria, Mackenzie        West deptford Mi                  14.25   6 
  9   247 Amuzu, Sena            Collingswood                      14.27   7 
 10  1090 Richards, Jacqueli     Paulsboro Mi                      14.30   7 
 11   919 Stoner, Olivia         Haddonfield Midd                  14.33   7 
 12   912 Kegler, Grace          Haddonfield Midd                  14.35   5 
 13  1079 Cooper-Croce, Scar     Paulsboro Mi                      14.40   5 
 14   137 McGrath, Emily         Audubon MS                        14.50   5 
 15  1406 McGlade, Delaney       Haddon Heigh                      14.63   4 
 16  1022 Nelson, Nyshel         Lindenwold M                      14.67   4 
 17  1400 Allen, Saylor          Haddon Heigh                      14.72   4 
 18  9005 Downey, Destiny        Collingswood                      14.73   3 
 18   653 swan, anastasia        Haddon Township                   14.73   3 
 20   916 Smith, Riley           Haddonfield Midd                  14.82   4 
 21   265 Evans, Jaaliyah        Collingswood                      14.86   5 
 22  1017 Walden, Kiya           Lindenwold M                      14.88   6 
 23   298 Tayo, Cy               Collingswood                      14.99   3 
 24   145 Stocklin, Alivia       Audubon MS                        15.00   2 
 25   650 rybacki, devin         Haddon Township                   15.02   4 
 26  1413 Skoruk, Lexi           Haddon Heigh                      15.07   5 
 26   920 Tan, Nina              Haddonfield Midd                  15.07   2 
 28   915 Skyrm, Evelyn          Haddonfield Midd                  15.14   2 
 29   115 Bantle, Quincy         Audubon MS                        15.17   3 
 29   646 farnum, sydney         Haddon Township                   15.17   5 
 31  1303 Slesinski, Hannah      West deptford Mi                  15.24   3 
 32  1289 Castellano, Brookl     West deptford Mi                  15.27   2 
 33   654 treftz, sarah          Haddon Township                   15.29   3 
 34   140 Owens, Emily           Audubon MS                        15.44   2 
 35  1295 Hunley, Sara           West deptford Mi                  15.57   1 
 36  1077 Byrd-Carmichael, T     Paulsboro Mi                      15.78   4 
 37  1301 Pilaitis, Julia        West deptford Mi                  15.79   1 
 38   643 burke, calista         Haddon Township                   16.24   2 
 39  9002 Fitzmaurice, Phoeb     Christ the King                   16.67   1 
 
Girls 100 Meter Dash JV
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   552 Bull, Morgan           Haddon Heights                    13.32   3 
  2   793 DeVivo, Dahlia         Haddonfield                       14.16   2 
  3    19 Gaines, Sierra         Audubon                           14.30   3 
  4   588 Reddick, Elisha        Haddon Heights                    14.33   3 
  5   171 Condo, Dana            BE Prep                           14.43   3 
  6   834 Toci, Mallory          Haddonfield                       14.49   3 
  7   556 Criniti, Kara          Haddon Heights                    14.69   2 
  8   558 Davis Jenkins, Ta      Haddon Heights                    14.70   2 
  9   189 Ricci, Madeleine       BE Prep                           14.87   3 
 10   701 Howley, Joanna         Haddon Twp                        15.14   2 
 11   714 Parker, Carey          Haddon Twp                        15.18   2 
 12   703 Kateri, Tyrrell        Haddon Twp                        15.30   1 
 13   779 Becerill, Meghan       Haddonfield                       15.78   2 
 14   831 Smith, Maggie          Haddonfield                       15.99   1 
 15   816 MacCluen, Olivia       Haddonfield                       16.11   1 
 16   690 D'Amico, Victoria      Haddon Twp                        16.29   1 
 17   571 Lacey, Huntyr          Haddon Heights                    16.47   1 
 18   586 Pressley, Madison      Haddon Heights                    17.00   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1  1132 Harrison, Aliya        Sterling                          25.07   1 
  2   280 McConnell, Morgan      Collingswood                      25.74   4 
  3   956 Glatz, Toni            Lindenwold                        25.80   4 
  4  1243 Wanjiku, Annette       West Deptford                     26.25   4 
  5    42 Nicklas, Danielle      Audubon                           26.78   3 
  6   549 Bob-Gray, Adonista     Haddon Heights                    26.97   3 
  7   695 Duva, Victoria         Haddon Twp                        27.00   3 
  8   787 Buzzerd, Ana           Haddonfield                       27.24   4 
  9    47 Rizzo, Bailie          Audubon                           27.31   2 
  9   820 Mulvenna, Lizzie       Haddonfield                       27.31   3 
 11  1229 Reed, Jeinajua         West Deptford                     27.50   4 
 12  1145 Rowe, Janell           Sterling                          27.63   3 
 13   824 Parker, Julia          Haddonfield                       28.22   3 
 14   970 Moore, Enya            Lindenwold                        28.30   2 
 15   190 Ruehlicke, Katie       BE Prep                           28.75   2 
 16  1331 Alonzo, Odalis         Woodbury                          29.19   2 
 17   957 Harrison, Alayna       Lindenwold                        29.42   1 
 18   195 Steeves, Caroline      BE Prep                           29.61   2 
 19  1352 White, Alyssa          Woodbury                          30.21   1 
 20   167 Bristow, Madeleine     BE Prep                           31.92   2 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1  1132 Harrison, Aliya        Sterling                          58.06   4 
  2  1119 Coppolino, Sydney      Sterling                          58.48   4 
  3  1243 Wanjiku, Annette       West Deptford                     59.99   4 
  4  1036 Gilcrest, Morgan       Paulsboro                       1:01.09   4 
  5    44 Parr, Rachel           Audubon                         1:01.41   4 
  6  1035 Franks, Christina      Paulsboro                       1:02.68   3 
  7   699 Haltiwanger, Ajann     Haddon Twp                      1:03.70   3 
  8   810 Kane, Bridget          Haddonfield                     1:04.50   3 
  9  1115 Callahan, Sammy        Sterling                        1:04.63   3 
 10  1329 Abbott, Toria          Woodbury                        1:05.70   4 
 11     2 Amato, Kaitlyn         Audubon                         1:07.18   2 
 12  1352 White, Alyssa          Woodbury                        1:07.44   3 
 13   963 McCain, Jada           Lindenwold                      1:07.45   2 
 14   978 Walden, Alyssa         Lindenwold                      1:08.21   2 
 15  1037 Howell, Katirah        Paulsboro                       1:09.29   1 
 16  1344 Schollenberger, Sa     Woodbury                        1:09.45   1 
 17   948 Bell, Tykara           Lindenwold                      1:13.63   1 
 
Girls 400 Meter Dash jv
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   548 Barret, Maggie         Haddon Heights                  1:09.19   2 
  2   714 Parker, Carey          Haddon Twp                      1:09.44   2 
  3   183 May, Rebecca           BE Prep                         1:09.77   2 
  4    32 Horn, Mackenzie        Audubon                         1:09.80   2 
  5    33 Kilvington, Alekse     Audubon                         1:10.61   1 
  6   703 Kateri, Tyrrell        Haddon Twp                      1:11.60   2 
  7   839 Zapetti, Jenna         Haddonfield                     1:11.70   1 
  8   686 Coutinho, Theresa      Haddon Twp                      1:13.91   1 
  9   713 Nitzberg, Laura        Haddon Twp                      1:14.35   1 
 10   780 Bickel, Caroline       Haddonfield                     1:18.11   1 
 11    19 Gaines, Sierra         Audubon                         1:22.40   1 
 
Girls 400 Meter Dash Frosh
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   549 Bob-Gray, Adonista     Haddon Heights                  1:03.98   2 
  2   271 Giordano, Madison      Collingswood                    1:04.78   2 
  3   793 DeVivo, Dahlia         Haddonfield                     1:07.02   2 
  4   563 Finnigan, Kiren        Haddon Heights                  1:07.83   2 
  5   585 Paul, Cailyn           Haddon Heights                  1:08.11   2 
  6   701 Howley, Joanna         Haddon Twp                      1:08.34   2 
  7   790 Chacon, Alexia         Haddonfield                     1:09.54   1 
  8   170 Closkey, Helen         BE Prep                         1:10.41   1 
  9   838 Yilmaz, Melisa         Haddonfield                     1:14.08   1 
 10   725 Rodriguez, Kayla       Haddon Twp                      1:16.10   1 
 
Girls 800 Meter Run Middle Schoo
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   921 Weiner, Payton         Haddonfield Midd                2:27.65   4 
  2   904 Colflesh, Allison      Haddonfield Midd                2:30.45   4 
  3   905 Colflesh, Lindsay      Haddonfield Midd                2:39.55   4 
  4   907 Derivaux, Lillian      Haddonfield Midd                2:39.79   3 
  5   908 Dolce, Julia           Haddonfield Midd                2:44.57   3 
  6  1410 Rommen, Anika          Haddon Heigh                    2:46.37   4 
  7  1293 Dorsett, Corinne       West deptford Mi                2:46.68   4 
  8  1294 Holmstrom, Alex        West deptford Mi                2:47.90   4 
  9   914 Sirover, Lilly         Haddonfield Midd                2:49.03   4 
 10  1409 Ricci, Lauren          Haddon Heigh                    2:49.34   3 
 11   138 Myers, Emma            Audubon MS                      2:53.25   3 
 12   125 Connelly, Meghan       Audubon MS                      2:53.59   4 
 13   643 burke, calista         Haddon Township                 2:53.73   1 
 14   145 Stocklin, Alivia       Audubon MS                      2:54.07   3 
 15   250 Basewitz, Fiona        Collingswood                    2:55.64   3 
 16  1302 Pilaitis, Natalie      West deptford Mi                2:56.94   4 
 17  1305 Thompson, Lauren       West deptford Mi                2:57.69   4 
 18  1407 Parkinson, Emily       Haddon Heigh                    2:58.16   2 
 19  1306 Walters, Erin          West deptford Mi                2:58.79   2 
 20  1297 Mehaffey, Sydney       West deptford Mi                2:59.17   4 
 21  1404 Klein, Cambria         Haddon Heigh                    2:59.27   1 
 22  1299 Ott, Madison           West deptford Mi                2:59.94   3 
 23  1290 Catando, Kristin       West deptford Mi                3:00.46   3 
 24   909 Fitzgerald, Celia      Haddonfield Midd                3:01.71   1 
 25   918 Stadler, Sam           Haddonfield Midd                3:02.47   4 
 26   903 Carle, Bella           Haddonfield Midd                3:02.55   3 
 27  1412 Sharkey, Madeline      Haddon Heigh                    3:02.80   2 
 28   120 Caccese, Alyssa        Audubon MS                      3:02.94   3 
 29   650 rybacki, devin         Haddon Township                 3:03.23   1 
 30  1304 Strano, Gianna         West deptford Mi                3:03.52   2 
 31   645 daltwas, cara          Haddon Township                 3:03.54   1 
 32   648 ghandi, anushka        Haddon Township                 3:03.56   1 
 33  1401 Bushnell, Kaitlyn      Haddon Heigh                    3:04.79   2 
 33   906 deKluyver, Isabell     Haddonfield Midd                3:04.79   3 
 35   136 Lindemuth, Krista      Audubon MS                      3:05.16   2 
 36   133 Hart, Maddie           Audubon MS                      3:06.75   2 
 37   652 smith, amanda          Haddon Township                 3:09.41   1 
 38  1405 Mason, Maya            Haddon Heigh                    3:10.40   1 
 39  1411 Schmidt, Rachel        Haddon Heigh                    3:14.06   2 
 40  9009 Owens, Lauren          Audubon MS                      3:15.99   3 
 41   910 Jellig, Maria          Haddonfield Midd                3:16.15   1 
 42  1292 Craig, Ashley          West deptford Mi                3:16.19   2 
 43   644 coleman, arianna       Haddon Township                 3:17.10   1 
 44   147 Thomas, Noelle         Audubon MS                      3:17.56   2 
 45   655 weiss, olivia          Haddon Township                 3:20.04   1 
 46   142 Ruoff, Delaney         Audubon MS                      3:23.19   3 
 47   143 Scardino, Sophie       Audubon MS                      3:23.93   2 
 48  9007 Roden, Lexi            Haddon Heigh                    3:26.88   1 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   783 Bonnet, Kaitlyn        Haddonfield                     2:19.32   2 
      1:08.19 (1:08.19)  2:19.32 (1:11.14)
  2   730 Straubmuller, Rayl     Haddon Twp                      2:22.77   2 
      1:08.58 (1:08.58)  2:22.77 (1:14.20)
  3   197 Storti, Katy           BE Prep                         2:22.90   2 
      1:08.95 (1:08.95)  2:22.90 (1:13.95)
  4   191 Schwab, Margaret       BE Prep                         2:25.09   2 
      1:09.33 (1:09.33)  2:25.09 (1:15.76)
  5   815 Lynch, Lauren          Haddonfield                     2:25.74   2 
      1:11.16 (1:11.16)  2:25.74 (1:14.58)
  6   829 Schroeter, Meg         Haddonfield                     2:27.49   2 
      1:09.90 (1:09.90)  2:27.49 (1:17.59)
  7  1127 Gonzalez, Saraly       Sterling                        2:28.67   2 
      1:12.38 (1:12.38)  2:28.67 (1:16.29)
  8  1133 Jewell, Leyna          Sterling                        2:28.75   2 
      1:12.31 (1:12.31)  2:28.75 (1:16.45)
  9  1345 Smith, Darique         Woodbury                        2:31.18   2 
      1:13.42 (1:13.42)  2:31.18 (1:17.76)
 10  1151 Weitzel, Natalia       Sterling                        2:31.50   2 
      1:12.61 (1:12.61)  2:31.50 (1:18.89)
 11  1217 Johnson, Lori-Ann      West Deptford                   2:32.21   2 
      1:14.43 (1:14.43)  2:32.21 (1:17.79)
 12   799 Gostovich, Alexa       Haddonfield                     2:32.30   2 
      1:11.82 (1:11.82)     1:13.83 (2.02)  2:32.30 (1:18.48)
 13   825 Poisel, Bridget        Haddonfield                     2:32.53   2 
      2:32.53 (2:32.53)
 14   685 Clements, Kristen      Haddon Twp                      2:32.96   2 
      2:32.96 (2:32.96)
 15    63 Winkelspecht, Ryle     Audubon                         2:35.09   1 
 16   945 Anderson, Shania       Lindenwold                      2:37.14   1 
 17   173 Faust, Teresa          BE Prep                         2:39.60   1 
 18  1336 Hayes, Angelai         Woodbury                        2:40.87   1 
 19   415 McIntyre, MacKenzi     Gateway                         2:41.07   1 
 20  1031 Corbin, Cierra         Paulsboro                       2:44.15   1 
 21   946 Anthony, Siannia       Lindenwold                      2:45.86   1 
 22  1335 Esters, Jamie          Woodbury                        2:47.68   1 
 23   164 Adams, Christine       BE Prep                         2:48.11   1 
 24   196 Steeves, Lauren        BE Prep                         2:51.88   1 
 25  1225 Moanaghan, Shelby      West Deptford                   2:52.59   1 
 26  1215 Horn, Alli             West Deptford                   2:54.93   1 
 27  1239 VanDorick, Rebecca     West Deptford                   2:55.91   1 
 28  1198 Bilodeau, Kate         West Deptford                   2:59.03   1 
 
Girls 800 Meter Run jv
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   584 Parkinson, Katy        Haddon Heights                  2:34.25  
  2   812 Kriebel, Ellie         Haddonfield                     2:45.31  
  3   823 Otto, Olivia           Haddonfield                     2:45.36  
  4   567 Iacono, Gabriella      Haddon Heights                  2:45.42  
  5    50 Rossell, Rachel        Audubon                         3:00.60  
  6   822 Orem, Chloe            Haddonfield                     3:02.67  
  7  9010 Fontaine, Chloe        Haddonfield                     3:04.11  
  8   828 Schmeck, Kyla          Haddonfield                     3:07.52  
  9   564 Fisher, Sara           Haddon Heights                  3:13.05  
 10   833 Thompson, Sally        Haddonfield                     3:17.52  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   708 Merkh, Annika          Haddon Twp                      5:09.77  
      1:20.03 (1:20.03)  2:38.98 (1:18.95)  3:55.72 (1:16.75)  5:09.77 (1:14.06)
  2  1118 Coppolino, Madison     Sterling                        5:17.03  
      1:20.24 (1:20.24)  2:39.26 (1:19.02)  3:58.92 (1:19.66)  5:17.03 (1:18.11)
  3   817 McCrudden, Natalie     Haddonfield                     5:21.20  
      1:20.77 (1:20.77)  2:41.84 (1:21.08)  4:03.82 (1:21.98)  5:21.20 (1:17.39)
  4    18 Furlong, Molly         Audubon                         5:22.42  
      1:20.55 (1:20.55)  2:41.67 (1:21.13)  4:04.21 (1:22.54)  5:22.42 (1:18.22)
  5   819 Minor, Lilly           Haddonfield                     5:28.92  
      1:20.48 (1:20.48)  2:41.54 (1:21.06)  4:05.28 (1:23.75)  5:28.92 (1:23.64)
  6    51 Schaffer, Holly        Audubon                         5:40.71  
      1:22.37 (1:22.37)  2:49.17 (1:26.80)  4:17.73 (1:28.57)  5:40.71 (1:22.98)
  7   697 Grimm, Nora            Haddon Twp                      5:43.13  
      1:24.14 (1:24.14)  2:53.12 (1:28.99)  4:21.14 (1:28.03)  5:43.13 (1:21.99)
  8   704 Lacey, Ellie           Haddon Twp                      5:48.42  
      1:24.59 (1:24.59)  2:53.38 (1:28.79)  4:22.83 (1:29.46)  5:48.42 (1:25.59)
  9   806 Hoffman, Erin          Haddonfield                     5:51.30  
      1:24.77 (1:24.77)  2:53.58 (1:28.82)  4:22.95 (1:29.37)  5:51.30 (1:28.36)
 10   688 Cunningham, Bridge     Haddon Twp                      6:08.56  
      1:24.56 (1:24.56)  2:55.00 (1:30.44)  4:31.86 (1:36.87)  6:08.56 (1:36.71)
 11    48 Rodier, Alexis         Audubon                         6:13.07  
      1:25.49 (1:25.49)  2:58.36 (1:32.88)  4:35.87 (1:37.52)  6:13.07 (1:37.20)
 12  1208 Emick, Kate            West Deptford                   6:17.77  
      1:27.76 (1:27.76)  3:03.93 (1:36.18)  4:44.84 (1:40.91)  6:17.77 (1:32.93)
 13  1210 Fiorention, Heathe     West Deptford                   6:20.78  
      1:29.75 (1:29.75)  3:04.54 (1:34.80)  4:44.25 (1:39.71)  6:20.78 (1:36.53)
 14   166 Bianchini, Brielle     BE Prep                         6:21.98  
      1:25.24 (1:25.24)  2:59.99 (1:34.75)  4:43.93 (1:43.95)  6:21.98 (1:38.05)
 15   805 Hitchner, Abby         Haddonfield                     6:28.75  
      1:24.84 (1:24.84)  2:58.72 (1:33.89)  4:45.43 (1:46.71)  6:28.75 (1:43.33)
 16   971 Murray, Allison        Lindenwold                      6:36.31  
      1:32.17 (1:32.17)  3:14.64 (1:42.47)  4:59.69 (1:45.05)  6:36.31 (1:36.63)
 17   969 Moore, Dana            Lindenwold                      6:41.79  
      1:31.15 (1:31.15)  3:14.16 (1:43.01)  5:01.06 (1:46.90)  6:41.79 (1:40.74)
 
Girls 1600 Meter Run Frosh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   251 Basewitz, Quinn        Collingswood                    5:47.95  
  2   707 McConnell, Meghan      Haddon Twp                      6:09.67  
  3   569 Knipfer, Kayli         Haddon Heights                  6:11.19  
  4   277 Kunkle, Sarah          Collingswood                    6:17.10  
  5   179 Johnson, Maria Ele     BE Prep                         6:17.17  
  6    36 Leonhardt, Annabel     Audubon                         6:23.21  
  7    24 Hagan, Allison         Audubon                         6:38.47  
  8   182 Manuola, Alyssa        BE Prep                         6:38.90  
  9    30 Holland, Kaitlyn       Audubon                         6:46.18  
 10     3 Bonsted, Molly         Audubon                         7:13.35  
 11   720 Price, Lillian         Haddon Twp                      7:20.21  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   818 Miller, Izzy           Haddonfield                    11:47.60  
      1:26.68 (1:26.68)  2:55.43 (1:28.75)  4:24.01 (1:28.59)  5:52.38 (1:28.37)
      7:22.24 (1:29.87)  8:55.27 (1:33.03) 10:26.50 (1:31.24) 11:47.60 (1:21.10)
  2   783 Bonnet, Kaitlyn        Haddonfield                    11:48.18  
      1:26.50 (1:26.50)  2:55.11 (1:28.61)  4:23.74 (1:28.64)  5:52.07 (1:28.34)
      7:22.00 (1:29.93)  8:55.07 (1:33.08) 10:26.39 (1:31.32) 11:48.18 (1:21.79)
  3    51 Schaffer, Holly        Audubon                        12:32.69  
      1:30.97 (1:30.97)  3:03.77 (1:32.81)  4:36.29 (1:32.52)  6:10.73 (1:34.44)
      7:46.51 (1:35.79)  9:23.79 (1:37.28) 11:00.53 (1:36.74) 12:32.69 (1:32.17)
  4   814 Liloia, Nina           Haddonfield                    12:50.50  
      1:31.79 (1:31.79)  3:09.66 (1:37.88)  4:45.87 (1:36.22)  6:23.95 (1:38.08)
      8:04.90 (1:40.95)  9:46.85 (1:41.95) 11:24.63 (1:37.79) 12:50.50 (1:25.87)
  5  1137 Klenk, Jessie          Sterling                       12:58.76  
      1:33.93 (1:33.93)  3:13.00 (1:39.08)  4:53.81 (1:40.82)  6:37.35 (1:43.55)
      8:15.33 (1:37.98)  9:55.03 (1:39.71) 11:33.72 (1:38.69) 12:58.76 (1:25.05)
  6   697 Grimm, Nora            Haddon Twp                     13:01.03  
      1:33.20 (1:33.20)  3:10.70 (1:37.50)  4:46.97 (1:36.27)  6:25.05 (1:38.08)
      8:07.38 (1:42.34)  9:49.43 (1:42.05) 11:30.52 (1:41.10) 13:01.03 (1:30.52)
  7   689 Daltwas, Maura         Haddon Twp                     13:29.15  
      1:33.78 (1:33.78)  3:12.79 (1:39.01)  4:53.56 (1:40.78)  6:37.17 (1:43.61)
      8:18.95 (1:41.79) 10:05.12 (1:46.18) 11:51.52 (1:46.40) 13:29.15 (1:37.63)
  8  1049 Warren, Abigayle       Paulsboro                      13:49.15  
      1:34.38 (1:34.38)  3:15.53 (1:41.15)  5:00.35 (1:44.83)  6:48.37 (1:48.02)
      8:38.97 (1:50.60) 10:29.67 (1:50.71) 12:18.32 (1:48.65) 13:49.15 (1:30.83)
  9    26 Harvey, Madisen        Audubon                        13:52.94  
      1:34.38 (1:34.38)  3:15.49 (1:41.12)  5:00.37 (1:44.89)  6:48.42 (1:48.06)
      8:39.01 (1:50.59) 10:29.78 (1:50.77) 12:18.36 (1:48.59) 13:52.94 (1:34.59)
 
Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   180 Jones, Sarah           BE Prep                           14.97q  4 
  2   550 Bowman, Claudia        Haddon Heights                    16.12q  4 
  3  1206 Daly, Jazmine          West Deptford                     16.15q  4 
  4    42 Nicklas, Danielle      Audubon                           16.53q  4 
  5   820 Mulvenna, Lizzie       Haddonfield                       16.55q  4 
  6  1227 Petracci, Alexa        West Deptford                     16.91q  3 
  7  1148 Stratton, Lori         Sterling                          17.19   3 
  8  1024 Bass, Kayla            Paulsboro                         17.42   4 
  9   956 Glatz, Toni            Lindenwold                        17.57   3 
 10   813 Levitt, Lauren         Haddonfield                       17.58   3 
 11   821 Nugent, Bella          Haddonfield                       18.12   3 
 12     9 Davis, Alyssa          Audubon                           18.23   3 
 13    45 Powers, Danielle       Audubon                           18.43   2 
 14  1339 Love, Jada             Woodbury                          19.21   2 
 15   694 Dunn, Giulia           Haddon Twp                        19.43   2 
 16  1353 Williams, Kahlani      Woodbury                          20.25   2 
 17   723 Roche, Lindsey         Haddon Twp                        20.69   1 
 18   709 Mertz, Michaela        Haddon Twp                        20.91   1 
 19  1343 Schollenberger, An     Woodbury                          21.09   1 
 
Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1   550 Bowman, Claudia        Haddon Heights                  1:03.43   3 
  2    42 Nicklas, Danielle      Audubon                         1:04.64   3 
  3   820 Mulvenna, Lizzie       Haddonfield                     1:05.59   3 
  4  1227 Petracci, Alexa        West Deptford                   1:08.45   3 
  5  1206 Daly, Jazmine          West Deptford                   1:09.80   3 
  6   821 Nugent, Bella          Haddonfield                     1:11.22   3 
  7   549 Bob-Gray, Adonista     Haddon Heights                  1:11.84   2 
  8  1339 Love, Jada             Woodbury                        1:13.02   2 
  9   813 Levitt, Lauren         Haddonfield                     1:13.13   2 
 10   404 Del-Orbe, Johanny      Gateway                         1:13.62   2 
 11   693 Dougherty, Cara        Haddon Twp                      1:14.69   2 
 12  1331 Alonzo, Odalis         Woodbury                        1:15.65   2 
 13    43 O'Donnell, Olivia      Audubon                         1:17.87   1 
 14   694 Dunn, Giulia           Haddon Twp                      1:20.42   1 
 15   723 Roche, Lindsey         Haddon Twp                      1:22.75   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paulsboro                                                      50.44  
     1) 1035 Franks, Christina          2) 1025 Brown, Anyia              
     3) 1036 Gilcrest, Morgan           4) 1027 Burgess, Shakara          
  2 West Deptford                                                  50.48  
     1) 1214 Harrison, Melanie          2) 1243 Wanjiku, Annette          
     3) 1227 Petracci, Alexa            4) 1229 Reed, Jeinajua            
  3 Haddonfield                                                    50.97  
     1) 792 Cucinotta, Gianna           2) 824 Parker, Julia              
     3) 835 Watkins, Layla              4) 787 Buzzerd, Ana               
  4 Haddon Twp                                                     51.69  
     1) 695 Duva, Victoria              2) 693 Dougherty, Cara            
     3) 699 Haltiwanger, Ajanni         4) 732 Swan, Kateryna             
  5 Audubon                                                        53.70  
     1) 64 Young, Lamya                 2) 54 Staib, Alexis               
     3) 22 Good, Giavanna               4) 9 Davis, Alyssa                
  6 Woodbury                                                       54.24  
     1) 1331 Alonzo, Odalis             2) 1336 Hayes, Angelai            
     3) 1353 Williams, Kahlani          4) 1329 Abbott, Toria             
 
Girls 4x100 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Haddon Heights                                                 55.11  
     1) 556 Criniti, Kara               2) 577 McGlade, Ciera             
     3) 558 Davis Jenkins, Ta Ryah      4) 588 Reddick, Elisha            
  2 Haddonfield                                                    57.23  
     1) 816 MacCluen, Olivia            2) 779 Becerill, Meghan           
     3) 834 Toci, Mallory               4) 793 DeVivo, Dahlia             
  3 Haddon Twp                                                   1:00.42  
     1) 714 Parker, Carey               2) 703 Kateri, Tyrrell            
     3) 725 Rodriguez, Kayla            4) 701 Howley, Joanna             
 
Girls 4x100 Meter Relay Middle Schoo
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Haddon Heights MS                                              55.35   2 
     1) 1406 McGlade, Delaney           2) 1403 Kinky, Jessie             
     3) 1413 Skoruk, Lexi               4) 1408 Prutzman, Rachel          
  2 Lindenwold Middle                                              55.79   2 
     1) 1022 Nelson, Nyshel             2) 1017 Walden, Kiya              
     3) 1016 Pearson, Chas!ney          4) 1015 Brown, Brianna            
  3 Haddonfield Middle School                                      55.82   2 
     1) 904 Colflesh, Allison           2) 905 Colflesh, Lindsay          
     3) 919 Stoner, Olivia              4) 921 Weiner, Payton             
  4 Collingswood                                                   56.35   2 
     1) 247 Amuzu, Sena                 2) 265 Evans, Jaaliyah            
     3) 9005 Downey, Destiny            4) 300 Wallace, Emily             
  5 Paulsboro Middle                                               56.53   2 
     1) 1077 Byrd-Carmichael, Taahira   2) 1090 Richards, Jacqueline      
     3) 1079 Cooper-Croce, Scarlett     4) 1093 Williams, Ja'ni           
  6 Haddon Township Middle School                                  57.88   1 
     1) 650 rybacki, devin              2) 654 treftz, sarah              
     3) 653 swan, anastasia             4) 646 farnum, sydney             
  7 Audubon MS                                                     58.25   1 
     1) 9009 Owens, Lauren              2) 115 Bantle, Quincy             
     3) 137 McGrath, Emily              4) 145 Stocklin, Alivia           
  8 West Deptford Middle School                                    58.74   1 
     1) 1295 Hunley, Sara               2) 1289 Castellano, Brooklyn      
     3) 1303 Slesinski, Hannah          4) 1288 Bria, Mackenzie           
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Collingswood                                                 4:05.64  
     1) 283 Nelson, Dionna              2) 271 Giordano, Madison          
     3) 251 Basewitz, Quinn             4) 280 McConnell, Morgan          
  2 Haddon Twp                                                   4:11.59  
     1) 695 Duva, Victoria              2) 693 Dougherty, Cara            
     3) 730 Straubmuller, Raylyn        4) 699 Haltiwanger, Ajanni        
  3 Paulsboro                                                    4:13.45  
     1) 1036 Gilcrest, Morgan           2) 1025 Brown, Anyia              
     3) 1024 Bass, Kayla                4) 1035 Franks, Christina         
  4 Haddonfield                                                  4:14.62  
     1) 787 Buzzerd, Ana                2) 820 Mulvenna, Lizzie           
     3) 824 Parker, Julia               4) 810 Kane, Bridget              
  5 Woodbury                                                     4:24.54  
     1) 1336 Hayes, Angelai             2) 1352 White, Alyssa             
     3) 1345 Smith, Darique             4) 1329 Abbott, Toria             
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   732 Swan, Kateryna         Haddon Twp                      5-00.00  
  2   811 Klaus, Madi            Haddonfield                    J5-00.00  
  3  1336 Hayes, Angelai         Woodbury                        4-10.00  
  4   810 Kane, Bridget          Haddonfield                    J4-10.00  
  5  1238 Tigue, Lauren          West Deptford                   4-08.00  
  5  1145 Rowe, Janell           Sterling                        4-08.00  
  7   251 Basewitz, Quinn        Collingswood                   J4-08.00  
  7     9 Davis, Alyssa          Audubon                        J4-08.00  
  9   248 Ayeni, Precious        Collingswood                   J4-08.00  
 10  1027 Burgess, Shakara       Paulsboro                       4-06.00  
 11   705 Lin, Catherine         Haddon Twp                      4-04.00  
 --   694 Dunn, Giulia           Haddon Twp                           NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1148 Stratton, Lori         Sterling                        9-06.00  
  2  1137 Klenk, Jessie          Sterling                        8-06.00  
  3   824 Parker, Julia          Haddonfield                     8-00.00  
  4   792 Cucinotta, Gianna      Haddonfield                     7-06.00  
  5   691 Deangelo, Lauren       Haddon Twp                     J7-06.00  
  6   719 Pham, Michelle         Haddon Twp                     J7-06.00  
  7  1335 Esters, Jamie          Woodbury                        7-00.00  
 --   578 Miller, Abby           Haddon Heights                       NH  
 --   547 Barr, Molly            Haddon Heights                       NH  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1025 Brown, Anyia           Paulsboro                      16-03.50   10   
      16-03.50  14-11  15-04.75  16-00.50      
  2    42 Nicklas, Danielle      Audubon                        15-08.00    8   
      14-08.25  15-08  15-03  15-03.25      
  3  1238 Tigue, Lauren          West Deptford                  15-06.25    6   
      14-04.75  14-06.75  14-02.75  15-06.25      
  4   808 Holloway, Chyanne      Haddonfield                    14-08.00    5   
  5  1027 Burgess, Shakara       Paulsboro                      14-07.00    4   
  6   732 Swan, Kateryna         Haddon Twp                     14-06.25    3   
  7  1345 Smith, Darique         Woodbury                       14-02.25    2   
  8  1234 Solimeo, Rebecca       West Deptford                  13-09.25    1   
  9   839 Zapetti, Jenna         Haddonfield                    13-07.75  
 10  1037 Howell, Katirah        Paulsboro                      13-04.25  
 11  1353 Williams, Kahlani      Woodbury                       13-00.50  
 12  1231 Sigmund-Kramer, Me     West Deptford                  12-01.00  
 13   715 Parker, Carrey         Haddon Twp                     11-07.00  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1145 Rowe, Janell           Sterling                       36-08.50  
  2  1238 Tigue, Lauren          West Deptford                  33-07.50  
  3     9 Davis, Alyssa          Audubon                        32-08.50  
  4   789 Cao, Cassidy           Haddonfield                    31-07.00  
  5   732 Swan, Kateryna         Haddon Twp                     30-10.00  
  6  1339 Love, Jada             Woodbury                       30-07.75  
  7   808 Holloway, Chyanne      Haddonfield                    30-07.00  
  8  1234 Solimeo, Rebecca       West Deptford                  30-05.00  
  9   719 Pham, Michelle         Haddon Twp                     29-06.25  
 10   839 Zapetti, Jenna         Haddonfield                    28-04.50  
 11  1345 Smith, Darique         Woodbury                       27-11.00  
 12   723 Roche, Lindsey         Haddon Twp                     26-07.00  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1116 Carter, Taylor         Sterling                       36-07.00  
      33-09.25  36-07  35-01.50  34-02       
  2  1046 Redman, Rylee          Paulsboro                      33-11.00  
      32-05  33-11  33-08  33-10.75       
  3  1029 Coles, Micheala        Paulsboro                      33-05.00  
      31-06  33-01.25  33-02  33-05       
  4  1232 Sileo, Gabby           West Deptford                  33-01.50  
      31-07  32-08.50  33-01.50  32-06       
  5  1150 Wallace, Jordan        Sterling                      J33-01.50  
      31-03  28-11  33-01.50  32-08       
  6   248 Ayeni, Precious        Collingswood                   31-08.00  
      31-08  29-01.50  30-11  30-03      
  7   972 Onissema-Karimu, S     Lindenwold                    J31-08.00  
      30-05.50  30-10  31-08  FOUL       
  8   551 Bowman, Madison        Haddon Heights                 30-04.50  
      28-08  30-04.50  FOUL  30-02       
  9  1230 Royal, Iyana           West Deptford                  29-10.75  
      29-10.75  26-04  24-00  28-11       
 10    25 Hagan, Emily           Audubon                        29-05.50  
      27-06.25  29-02  27-05  29-05.50       
 11   968 Moore, A-Briyah        Lindenwold                     29-02.00  
      29-00  28-04.75  28-03  29-02       
 12   802 Helf, Meghan           Haddonfield                    28-08.50  
      FOUL  28-08.50  FOUL  27-05.50       
 13   712 Nicholson, Michael     Haddon Twp                     28-06.50  
      28-03.50  28-06.50  25-07.50  26-06.25       
 14   786 Burns, Megan           Haddonfield                    28-05.00  
      28-03  27-10  FOUL  28-05      
 15   553 Carr, Hannah           Haddon Heights                 28-01.50  
      25-07  26-00.50  28-01.50  27-09       
 16  1332 Bryant, Na'Tanya       Woodbury                       27-10.25  
      27-08  27-08  27-10.25  26-06.75       
 17   778 Battino, Gabby         Haddonfield                    26-11.50  
      26-04.50  26-05.50  26-10.75  26-11.50       
 18   254 Bryant, Deriana        Collingswood                   26-09.25  
      FOUL  26-09.25  25-11  26-04       
 19   682 Ball, Lindsey          Haddon Twp                     26-07.00  
      26-07  24-03.50  25-11  26-07       
 20  1342 Pierce, Niani          Woodbury                      J26-07.00  
      26-01.50  24-08.50  26-07  26-02.50       
 21     8 Cooley, Zianni         Audubon                        26-06.00  
      24-03.50  26-02.75  26-04.75  26-06       
 22  1205 Corsetti, Deanna       West Deptford                  26-05.50  
      25-06  26-05.50  26-02.50  25-04       
 23   578 Miller, Abby           Haddon Heights                 26-03.75  
      24-00  25-09.50  26-03.75  24-04.75       
 24   958 Herrera-Rivera, An     Lindenwold                     25-06.00  
      24-11  25-01  25-05.50  25-06       
 25    19 Gaines, Sierra         Audubon                        24-10.00  
      24-10  FOUL  22-06.25  24-07.25       
 26  1028 Coles, Bryanna         Paulsboro                      24-03.50  
      24-00  24-03.50  24-01.50  24-00       
 27   718 Peterson, Andrea       Haddon Twp                     20-09.50  
      19-05.50  20-09.50  18-10.50  20-02       
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1150 Wallace, Jordan        Sterling                         131-04  
  2  1134 Johnson, Shaniyla      Sterling                         122-11  
  3  1126 Gardiner, Sierra       Sterling                         109-11  
  4  1351 Washington, Jennic     Woodbury                         109-03  
  5   401 Burkett, Devon         Gateway                          106-04  
  6  1046 Redman, Rylee          Paulsboro                        104-01  
  7   959 Hopkins, Dashiona      Lindenwold                       103-01  
  8  1029 Coles, Micheala        Paulsboro                         97-06  
  9  1337 Holland, Ania          Woodbury                          91-09  
  9   802 Helf, Meghan           Haddonfield                       91-09  
 11  1203 Chiomento, Jessica     West Deptford                     88-01  
 12   972 Onissema-Karimu, S     Lindenwold                        87-04  
 13   682 Ball, Lindsey          Haddon Twp                        85-07  
 14   279 Martin, Christina      Collingswood                      85-05  
 15   545 Abdul-Jalil, Rahee     Haddon Heights                    83-04  
 16   553 Carr, Hannah           Haddon Heights                    82-07  
 17   786 Burns, Megan           Haddonfield                       81-03  
 18   282 McGovern, Morrigha     Collingswood                      81-00  
 19   964 McCarthy, Danielle     Lindenwold                        79-00  
 20   254 Bryant, Deriana        Collingswood                      77-07  
 21    44 Parr, Rachel           Audubon                           77-04  
 22  1332 Bryant, Na'Tanya       Woodbury                          77-02  
 23  1044 Pernell, Edlisha       Paulsboro                         76-08  
 24  1201 Cabello, Sarah         West Deptford                     75-03  
 25   796 Fasolo, Myya           Haddonfield                       74-11  
 26    40 McNeely, Brianna       Audubon                           74-02  
 27     5 Carfagno, Victoria     Audubon                           70-04  
 28  1212 Gallo, Laura           West Deptford                     67-03  
 29   551 Bowman, Madison        Haddon Heights                    60-10  
 30   712 Nicholson, Michael     Haddon Twp                        54-00  
 31   698 Haigh, Julia           Haddon Twp                        50-04  
 
Girls Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1199 Blades, Emma           West Deptford                    110-04  
  2   566 Hans, Catherine        Haddon Heights                   102-08  
  3   553 Carr, Hannah           Haddon Heights                   100-00  
  4    55 Stevenson, Daniell     Audubon                           99-04  
  5   835 Watkins, Layla         Haddonfield                       97-09  
  6   972 Onissema-Karimu, S     Lindenwold                        97-05  
  7  1127 Gonzalez, Saraly       Sterling                          95-10  
  8    25 Hagan, Emily           Audubon                           95-08  
  9  1140 McCann, Lauren         Sterling                          95-04  
 10  1205 Corsetti, Deanna       West Deptford                     90-02  
 11    16 Dunn, Catherine        Audubon                           88-07  
 12   795 Enright, Maura         Haddonfield                       87-01  
 13   685 Clements, Kristen      Haddon Twp                        84-01  
 14  9011 Lucien, Veronica       BE Prep                           83-07  
 15   573 Lee, Aniyah            Haddon Heights                    80-08  
 16  1216 Jenne, Sarah           West Deptford                     78-11  
 17   954 Dauth, Jennifer        Lindenwold                        78-09  
 18   279 Martin, Christina      Collingswood                      77-11  
 19   826 Rosen, Sasha           Haddonfield                       77-07  
 20  1028 Coles, Bryanna         Paulsboro                         77-02  
 21  1044 Pernell, Edlisha       Paulsboro                         77-00  
 22   718 Peterson, Andrea       Haddon Twp                        75-11  
 23   681 Archut, Anna           Haddon Twp                        75-05  
 24   254 Bryant, Deriana        Collingswood                      73-09  
 25   959 Hopkins, Dashiona      Lindenwold                        73-06  
 26  1039 Lightfoot, Tyshell     Paulsboro                         66-00  
 --   194 Steaker, Hannah        BE Prep                              ND  
 --  1123 Fedoriw, Lizzy         Sterling                             ND  
 
Boys 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   622 Massey, Ibrahim        Haddon Heights                    11.15q  4 
  2   997 King, Robert           Lindenwold                        11.23q  4 
  3   845 Colehower, Luke        Haddonfield                       11.35q  4 
  4   237 Smith, Jack            BE Prep                           11.37q  3 
  5  1156 Beasley, Jah'mere      Sterling                          11.41q  4 
  6    77 DiLolle, William       Audubon                           11.52q  3 
  7   352 King, Jahmir           Collingswood                      11.55   4 
  8  1162 Clark, Darin           Sterling                          11.62   3 
  9   888 Quigley, Sean          Haddonfield                       11.75   2 
 10   243 Varley, Jason          BE Prep                           11.78   3 
 11    82 Ghee, Shariff          Audubon                           11.86   1 
 12    88 Limbaga, Kyle          Audubon                           11.87   2 
 13  1180 Naone-Carter, Char     Sterling                          11.99   4 
 14   637 Taylor, Savon          Haddon Heights                    12.06   1 
 15  1073 Thornton, Bryant       Paulsboro                         12.09   3 
 16   630 Roberts, Michael       Haddon Heights                    12.11   1 
 17  1058 Garcia, Brandon        Paulsboro                         12.15   2 
 18  1011 Walden, Aaron          Lindenwold                        12.16   2 
 19   395 Upshur, Robert         Collingswood                      12.22   2 
 20  1013 Wilburn, Kelvin        Lindenwold                        12.27   1 
 21  1053 Cruz, Jose             Paulsboro                         12.62   2 
 22   215 Hunter, Neil           BE Prep                           12.67   1 
 
Boys 100 Meter Dash Middle Schoo
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1  1426 Smith, Brian           Haddon Heigh                      12.27   6 
  2   667 lutz, jackson          Haddon Township                   12.58   6 
  3   943 Trajano, Kayvus        Haddonfield Midd                  12.69   6 
  4  1316 Kohler, Caleb          West deptford Mi                  12.72   6 
  5  1019 Burgess, Munier        Lindenwold M                      12.81   6 
  6   660 Dunn, Lucas            Haddon Township                   12.86   5 
  7  1102 Miles- Benjamim, J     Paulsboro Mi                      13.01   6 
  8   925 Carey, Michael         Haddonfield Midd                  13.08   5 
  9   939 Mollis, Thomas         Haddonfield Midd                  13.18   5 
 10  1018 Bonilla, Chris!an      Lindenwold M                      13.20   4 
 11  1328 Williams, Jeffrey      West deptford Mi                  13.22   4 
 12   384 saifo, Tarek           Collingswood                      13.26   4 
 13  1319 Olson, Nick            West deptford Mi                  13.30   4 
 14  1103 Pierce, Jarred         Paulsboro Mi                      13.34   5 
 15  1421 Manning, Jack          Haddon Heigh                      13.35   4 
 16   936 Lee, Eldridge          Haddonfield Midd                  13.41   5 
 16  1321 Ross, Kameron          West deptford Mi                  13.41   2 
 18  1322 Sager, Will            West deptford Mi                  13.44   3 
 19   335 Fersner, Delquan       Collingswood                      13.47   2 
 20   668 McAuley, Ian           Haddon Township                   13.48   4 
 21   156 Gregoire, Brandon      Audubon MS                        13.66   3 
 22  1425 Sirman, Luca           Haddon Heigh                      13.68   2 
 23  1420 Macolino, Vincenzo     Haddon Heigh                      13.72   2 
 24   351 Kevelier, Keven        Collingswood                      13.89   2 
 25  1021 Mahon, Torre           Lindenwold M                      13.91   3 
 26  1097 Gibson, Nymir          Paulsboro Mi                      13.93   3 
 27  1424 Rosolia, Aedan         Haddon Heigh                      14.02   3 
 28   679 ward, jason            Haddon Township                   14.30   5 
 29   674 Perks, Nick            Haddon Township                   14.32   2 
 30   158 Knoll, Tim             Audubon MS                        14.66   1 
 31   161 Williams, Zach         Audubon MS                        14.96   1 
 32   152 Chase, Alex            Audubon MS                        15.00   1 
 33   160 Tomeo, Aden            Audubon MS                        15.32   1 
 
Boys 100 Meter Dash JV
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1    98 Romano, Tyler          Audubon                           12.04   4 
  2   893 Smith, Davis           Haddonfield                       12.27   4 
  3   879 Montana, Josh          Haddonfield                       12.45   4 
  4   109 Young, Lamont          Audubon                           12.53   3 
  5   897 Strobel, Steven        Haddonfield                       12.61   4 
  6  1268 Nasir, Ebrahim         West Deptford                     12.62   4 
  7  1286 Young, Nehemiah        West Deptford                     12.73   3 
  8   615 Kee, Cameron           Haddon Heights                    12.81   4 
  9   205 Doctorovitz, Micha     BE Prep                           13.01   3 
 10   621 Lowrey, Darius         Haddon Heights                    13.04   3 
 11   612 Hightower, Richon      Haddon Heights                    13.05   3 
 12   873 Kwiatkowski, Rob       Haddonfield                       13.11   3 
 13   207 Edwards, Kevin         BE Prep                           13.29   2 
 14   224 Mackey, Austin         BE Prep                           13.31   2 
 15    66 Abbott, Devin          Audubon                           13.96   2 
 16    93 omard, Jordan          Audubon                           14.90   1 
 17    90 Maldonado, Nichola     Audubon                           15.56   1 
 18  9008 Chinnamottei, Nago     Haddonfield                       15.90   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   845 Colehower, Luke        Haddonfield                       22.27   4 
  2   622 Massey, Ibrahim        Haddon Heights                    22.36   4 
  3  1188 Terry, Francis         Sterling                          22.49   4 
  4  1156 Beasley, Jah'mere      Sterling                          22.85   4 
  5  1162 Clark, Darin           Sterling                          22.94   3 
  6    77 DiLolle, William       Audubon                           23.08   4 
  7   308 Bangura, Abdul         Collingswood                      23.40   4 
  8   243 Varley, Jason          BE Prep                           23.75   3 
  9    88 Limbaga, Kyle          Audubon                           23.79   3 
 10   637 Taylor, Savon          Haddon Heights                    24.57   2 
 11    82 Ghee, Shariff          Audubon                           24.58   3 
 12   630 Roberts, Michael       Haddon Heights                    24.67   1 
 13   989 Fields, Daniel         Lindenwold                        24.85   3 
 14  1008 Saysay, Terance        Lindenwold                        25.34   3 
 15  1060 Hickox, Archie         Paulsboro                         25.52   2 
 16  1012 Watson, Devin          Lindenwold                        25.58   1 
 17  1053 Cruz, Jose             Paulsboro                         25.63   2 
 18   240 Stillwagon, Nick       BE Prep                           25.72   1 
 
Boys 400 Meter Dash Frosh
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1  1273 Sawyer-Smith, Maky     West Deptford                     54.17   2 
  2   893 Smith, Davis           Haddonfield                       54.28   2 
  3   615 Kee, Cameron           Haddon Heights                    55.46   2 
  4    84 Immendorf, Connor      Audubon                           59.71   2 
  5   107 Trow, Dylan            Audubon                         1:00.44   2 
  6    68 Aquilino, Gregory      Audubon                         1:02.07   1 
  7   620 Loesher, Connor        Haddon Heights                  1:02.77   1 
  8   106 Trieu, Ethan           Audubon                         1:04.61   1 
  9    66 Abbott, Devin          Audubon                         1:05.60   2 
 --   221 Kraft, Matthew         BE Prep                              DQ   1  out of lane
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   997 King, Robert           Lindenwold                        51.08   4 
  2   880 Murray, Zach           Haddonfield                       51.34   4 
  3   369 Norton, Robert         Collingswood                      51.72   4 
  4   888 Quigley, Sean          Haddonfield                       52.55   3 
  5  1166 Garzon, Connor         Sterling                          52.62   4 
  6   985 Cardenas, Jesus        Lindenwold                        52.94   4 
  7  1174 Jones, Dallis          Sterling                          53.73   3 
  7  1001 Moore, Dion            Lindenwold                        53.73   2 
  9  1245 Ballou, Andre          West Deptford                     54.05   3 
 10    92 McShane, Jeremy        Audubon                           54.50   3 
 11   344 Hayes, Marquis         Collingswood                      54.92   3 
 12  1072 Smith, Lamonte         Paulsboro                         55.81   2 
 13    91 McRory, Dan            Audubon                           55.86   2 
 14   202 Deeck, Aidan           BE Prep                           56.23   1 
 15  1258 Leeser, Sean           West Deptford                     56.24   1 
 16  9012 Albania, Emmitt        Haddon Twp                        56.42   2 
 17   750 grimm, David           Haddon Twp                      1:00.38   1 
 18   236 Sakach, Max            BE Prep                         1:00.49   1 
 
Boys 400 Meter Dash jv
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1    98 Romano, Tyler          Audubon                           53.61   2 
  2   879 Montana, Josh          Haddonfield                       57.24   2 
  3   612 Hightower, Richon      Haddon Heights                    57.48   2 
  4  1276 Smith, Josh            West Deptford                     57.59   2 
  5   621 Lowrey, Darius         Haddon Heights                    59.86   2 
  6   109 Young, Lamont          Audubon                         1:00.60   1 
  7   108 Van Fossen, Thomas     Audubon                         1:00.81   1 
  8   852 Douglas,, JD           Haddonfield                     1:01.64   1 
 
Boys 800 Meter Run jv
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   880 Murray, Zach           Haddonfield                     2:06.77  
  2  1248 Cleary, Brandon        West Deptford                   2:21.89  
  3   203 Dhawan, Manik          BE Prep                         2:22.45  
  4   625 Murphy, Sean           Haddon Heights                  2:23.15  
  5   636 Stevenson, Brendon     Haddon Heights                  2:23.62  
  6   633 Shopp, Ben             Haddon Heights                  2:27.23  
  7   104 Spry, Jacob            Audubon                         2:28.29  
  8  1267 Munyun, David          West Deptford                   2:30.00  
  9   219 Johnson, Bobby         BE Prep                         2:52.31  
 10    94 Pacetti, Zachary       Audubon                         2:59.64  
 11   208 Faiola, Nicholas       BE Prep                         3:11.24  
 
Boys 800 Meter Run Middle Schoo
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   941 Riddell, Martin        Haddonfield Midd                2:14.45   4 
  2  1314 Helder, Logan          West deptford Mi                2:16.99   4 
  3  1323 Schultes, Brad         West deptford Mi                2:17.45   4 
  4   935 Kasko, Stephen         Haddonfield Midd                2:20.96   4 
  5  9004 Hart, Donny            Collingswood                    2:24.04   4 
  6  1422 Miller, Colin          Haddon Heigh                    2:24.38   4 
  7   660 Dunn, Lucas            Haddon Township                 2:24.56   3 
  8   932 Gostovich, Andrew      Haddonfield Midd                2:24.61   4 
  9   329 Dick, Nolan            Collingswood                    2:24.72   2 
 10   335 Fersner, Delquan       Collingswood                    2:25.17   2 
 11  1418 Gromen, Evan           Haddon Heigh                    2:25.74   4 
 12   156 Gregoire, Brandon      Audubon MS                      2:28.19   4 
 13   671 mulligan, brendan      Haddon Township                 2:28.27   4 
 14  9000 Barile, Marchello      Christ the King                 2:28.40   4 
 15   336 Forrest, Joshua        Collingswood                    2:32.00   1 
 16  1109 Williams, Deshawn      Paulsboro Mi                    2:33.46   3 
 17  1414 Colciaghi, Christi     Haddon Heigh                    2:33.72   2 
 18   926 Caruso, Sebastiano     Haddonfield Midd                2:33.73   3 
 19  1324 Thomasson, Tommy       West deptford Mi                2:33.96   3 
 20  1312 Cobb, Jake             West deptford Mi                2:34.37   3 
 21   674 Perks, Nick            Haddon Township                 2:34.60   1 
 22   930 Fricke, Roger          Haddonfield Midd                2:34.81   4 
 23   661 furlano, brian         Haddon Township                 2:35.76   3 
 24  1415 Colonna, Wyatt         Haddon Heigh                    2:37.05   3 
 25  9006 Frahme, Lenny          Haddon Heigh                    2:38.05   1 
 26   933 Hurly, John            Haddonfield Midd                2:38.36   2 
 27  1098 Hainey, Derek          Paulsboro Mi                    2:39.35   2 
 28  1416 Czechowski, Owen       Haddon Heigh                    2:39.37   2 
 29   928 Clevenger, Seth        Haddonfield Midd                2:39.59   3 
 30   670 merkh, justin          Haddon Township                 2:39.92   2 
 31   161 Williams, Zach         Audubon MS                      2:40.51   4 
 32  9003 Shivers, Brennan       West deptford Mi                2:41.74   3 
 33   927 Chung, David           Haddonfield Midd                2:42.42   3 
 34  1325 Varela, Dan            West deptford Mi                2:43.08   3 
 35  1313 Cranmer, Carter        West deptford Mi                2:44.58   3 
 36  1318 Monahon, AJ            West deptford Mi                2:47.34   3 
 37   664 hiltner, jaison        Haddon Township                 2:47.51   2 
 38   667 lutz, jackson          Haddon Township                 2:48.08   2 
 39  1417 Elamri, Luc            Haddon Heigh                    2:50.68   1 
 40   663 Hass, Brandon          Haddon Township                 2:50.78   2 
 41  1419 MacHenry, Gavin        Haddon Heigh                    2:50.90   2 
 42  1427 Wartenberg, Ryan       Haddon Heigh                    2:51.24   1 
 43   153 Crothers, Gabe         Audubon MS                      2:52.34   1 
 44  1317 McDonald, Shane        West deptford Mi                2:53.15   2 
 45  1320 Rhoda, Zach            West deptford Mi                2:54.67   2 
 46   923 Beane, Sean            Haddonfield Midd                2:57.69   2 
 47   942 Thomas, Owen           Haddonfield Midd                3:00.03   1 
 48  1108 Waegel, Trevor         Paulsboro Mi                    3:00.68   1 
 49   922 Beane, Matt            Haddonfield Midd                3:02.47   2 
 50   929 Duncan, James          Haddonfield Midd                3:06.48   1 
 51   659 conway, matthew        Haddon Township                 3:06.54   1 
 52  1327 Walker, Nick           West deptford Mi                3:22.56   1 
 53  1105 Scott, Jarryd          Paulsboro Mi                    3:39.10   1 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   863 Gess, Derek            Haddonfield                     1:58.29   2  10   
      1:00.14 (1:00.14)    1:58.29 (58.15)
  2   757 Long, Owen             Haddon Twp                      1:59.44   2   8   
          59.88 (59.88)    1:59.44 (59.57)
  3   753 Jacob, Howley          Haddon Twp                      1:59.94   2   6   
      1:00.00 (1:00.00)    1:59.94 (59.95)
  4   231 Melko, Connor          BE Prep                         2:01.20   2   5   
      1:00.32 (1:00.32)  2:01.20 (1:00.88)
  5   426 Bardon, Tom            Gateway                         2:02.80   2   4   
      1:02.78 (1:02.78)  2:02.80 (1:00.03)
  6   631 Rosenheim, Eric        Haddon Heights                  2:03.17   2   3   
      1:01.97 (1:01.97)  2:03.17 (1:01.21)
  7   334 Egan, William          Collingswood                    2:04.91   2   2   
      1:01.06 (1:01.06)  2:04.91 (1:03.86)
  8  1250 Delia, John            West Deptford                   2:06.67   1   1   
      1:04.52 (1:04.52)
  9   990 Gary, Kasaan           Lindenwold                      2:07.05   2 
      1:02.94 (1:02.94)  2:07.05 (1:04.12)
 10  1190 Tran, Nick             Sterling                        2:07.41   1 
      1:04.28 (1:04.28)
 11   212 Hullihan, Dan          BE Prep                         2:07.43   2 
      1:03.47 (1:03.47)  2:07.43 (1:03.97)
 12  1178 Mansfield, Robert      Sterling                        2:07.49   2 
      1:03.14 (1:03.14)  2:07.49 (1:04.36)
 13   596 Alexander, Brian       Haddon Heights                  2:08.13   2 
      1:03.09 (1:03.09)  2:08.13 (1:05.04)
 14   769 Shaw, Justin           Haddon Twp                      2:08.57   2 
      1:03.02 (1:03.02)  2:08.57 (1:05.56)
 15   228 Massaro, Andrew        BE Prep                         2:09.05   1 
      1:02.14 (1:02.14)
 16    73 Carbone, Kevin         Audubon                         2:09.20   2 
      1:03.93 (1:03.93)  2:09.20 (1:05.28)
 17  1057 Emmanuel, Nate         Paulsboro                       2:09.71   1 
      1:04.07 (1:04.07)
 18   614 Hughes, Pat            Haddon Heights                  2:09.76   1 
          59.64 (59.64)       59.64 (0.01)
 19   875 Li, Derek              Haddonfield                     2:10.72   1 
      1:04.58 (1:04.58)
 20   355 Madden, Kevin          Collingswood                    2:11.36   1 
      1:04.94 (1:04.94)
 21   998 Lawson, Corey          Lindenwold                      2:11.41   1 
      1:03.98 (1:03.98)
 22   107 Trow, Dylan            Audubon                         2:14.44   1 
 23   632 Sankey, Kevin          Haddon Heights                  2:14.97   1 
      1:05.93 (1:05.93)
 24   364 Morze, Ron             Collingswood                    2:20.77   1 
 25  1270 Phifer, Ryan           West Deptford                   2:22.06   1 
 26   214 Hullihan, Sean         BE Prep                         2:32.38   1 
 
Boys 1600 Meter Run Frosh
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   596 Alexander, Brian       Haddon Heights                  4:46.63  
  2   900 Weiner, Griffin        Haddonfield                     4:47.03  
  3   232 Melko, Grant           BE Prep                         4:56.85  
  4   632 Sankey, Kevin          Haddon Heights                  4:57.68  
  5   229 Massaro, Nicholas      BE Prep                         4:59.84  
  6  1252 DeMarest, Kevin        West Deptford                   5:00.60  
  7   107 Trow, Dylan            Audubon                         5:03.53  
  8   842 Campiglia, Sean        Haddonfield                     5:05.56  
  9   225 Mahaney, Zachary       BE Prep                         5:06.40  
 10  1247 Chaput, Mason          West Deptford                   5:09.07  
 11   608 Gandolfo-Lucia, Sa     Haddon Heights                  5:09.84  
 12   853 Eisenhower, Greg       Haddonfield                     5:09.98  
 13   881 Neveling, Tommy        Haddonfield                     5:10.51  
 14   624 Mroz, Benjamin         Haddon Heights                  5:10.69  
 15  1285 Wood, Kyoshi           West Deptford                   5:13.69  
 16   894 Spellmeyer, Ethan      Haddonfield                     5:20.34  
 17   623 McCormick, John        Haddon Heights                  5:24.95  
 
Boys 1600 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   743 Dinnerman, Jake        Haddon Twp                      4:22.78   2 
      1:06.57 (1:06.57)  2:15.45 (1:08.88)  3:22.35 (1:06.91)  4:22.78 (1:00.44)
  2   862 Gallagher, Colin       Haddonfield                     4:24.65   2 
      1:06.75 (1:06.75)  2:15.79 (1:09.04)  3:23.49 (1:07.71)  4:24.65 (1:01.17)
  3   896 Stoner, Austin         Haddonfield                     4:25.99   2 
      1:06.45 (1:06.45)     1:06.59 (0.14)  2:15.46 (1:08.88)  3:22.72 (1:07.27)
      4:25.99 (1:03.27)
  4   755 Ladd, Randy            Haddon Twp                      4:27.69   2 
      1:06.92 (1:06.92)  2:15.55 (1:08.63)  3:23.22 (1:07.67)  4:27.69 (1:04.48)
  5   759 Madden, Connor         Haddon Twp                      4:30.76   2 
      1:06.86 (1:06.86)  2:15.77 (1:08.91)  3:25.24 (1:09.48)  4:30.76 (1:05.52)
  6  1256 Kilpatrick, A.J.       West Deptford                   4:31.44   2 
      1:07.23 (1:07.23)  2:15.66 (1:08.43)  3:24.48 (1:08.82)  4:31.44 (1:06.96)
  7  1177 Macpherson, James      Sterling                        4:34.77   2 
      1:06.32 (1:06.32)  2:15.00 (1:08.69)  3:24.15 (1:09.16)  4:34.77 (1:10.62)
  8   744 Domanico, JoeM         Haddon Twp                      4:39.68   2 
      1:06.24 (1:06.24)  2:15.28 (1:09.04)  3:26.59 (1:11.32)  4:39.68 (1:13.09)
  9  1281 Ward, Ryan             West Deptford                   4:42.12   2 
      1:08.11 (1:08.11)  2:18.87 (1:10.77)  3:32.00 (1:13.13)  4:42.12 (1:10.12)
 10  1175 Jones, Howard          Sterling                        4:45.49   2 
      1:07.55 (1:07.55)  2:18.59 (1:11.04)  3:32.64 (1:14.06)  4:45.49 (1:12.85)
 11   763 Mulligan, Pat          Haddon Twp                      4:46.80   1 
      1:10.09 (1:10.09)  2:23.80 (1:13.71)  3:37.43 (1:13.63)  4:46.80 (1:09.38)
 12  1283 West, Matt             West Deptford                   4:47.46   2 
      1:08.30 (1:08.30)  2:20.04 (1:11.74)  3:34.94 (1:14.90)  4:47.46 (1:12.53)
 13  1052 Collins, Zaire         Paulsboro                       4:51.56   2 
      2:16.79 (2:16.79)  3:31.30 (1:14.51)  4:51.56 (1:20.27)
 14  1167 Gupta, Manas           Sterling                        4:54.13   1 
      1:12.32 (1:12.32)  2:27.41 (1:15.09)  3:40.96 (1:13.56)  4:54.13 (1:13.17)
 15    83 Hyland, Jason          Audubon                         4:56.37   1 
      1:12.03 (1:12.03)  2:27.31 (1:15.28)  3:43.41 (1:16.10)  4:56.37 (1:12.97)
 16   216 Hutchison, Brian       BE Prep                         4:58.15   1 
      1:12.60 (1:12.60)  2:29.35 (1:16.75)  3:45.99 (1:16.64)  4:58.15 (1:12.17)
 17   390 Stanton, Aidan         Collingswood                    5:05.06   1 
      1:12.01 (1:12.01)  2:28.58 (1:16.58)  3:49.16 (1:20.59)  5:05.06 (1:15.91)
 18   105 Tomaselli, Quinn       Audubon                         5:11.83   1 
      1:15.88 (1:15.88)  2:35.94 (1:20.07)  3:55.49 (1:19.55)  5:11.83 (1:16.34)
 19  1051 Casey, Matt            Paulsboro                       5:13.71   1 
      1:14.45 (1:14.45)  2:33.93 (1:19.48)  3:57.50 (1:23.57)  5:13.71 (1:16.22)
 20   318 Bryfogle, Tim          Collingswood                    5:22.27   1 
      1:15.93 (1:15.93)  2:35.42 (1:19.50)  3:58.63 (1:23.22)  5:22.27 (1:23.65)
 21    96 Rex, Liam              Audubon                         5:37.42   1 
      1:20.74 (1:20.74)  2:47.77 (1:27.03)  4:15.31 (1:27.54)  5:37.42 (1:22.11)
 22   984 Bui, Anthony           Lindenwold                      5:37.51   1 
      1:20.42 (1:20.42)  2:47.82 (1:27.40)  4:15.32 (1:27.50)  5:37.51 (1:22.20)
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   883 Pelose, Greg           Haddonfield                     9:19.88  
      1:08.87 (1:08.87)  2:20.45 (1:11.59)  3:31.17 (1:10.72)  4:41.55 (1:10.39)
      5:50.54 (1:09.00)  7:00.96 (1:10.43)  8:11.90 (1:10.94)  9:19.88 (1:07.98)
  2  1284 Wileczek, Mitch        West Deptford                  10:02.36  
      1:09.95 (1:09.95)  2:22.85 (1:12.90)  3:35.83 (1:12.99)  4:49.03 (1:13.20)
      6:03.98 (1:14.96)  7:23.17 (1:19.19)  8:43.28 (1:20.12) 10:02.36 (1:19.08)
  3   887 Quanci, Brandon        Haddonfield                    10:07.64  
      1:10.83 (1:10.83)  2:25.89 (1:15.06)  3:42.71 (1:16.82)  5:00.61 (1:17.91)
      6:18.80 (1:18.20)  7:37.40 (1:18.60)  8:55.73 (1:18.34) 10:07.64 (1:11.91)
  4   206 Dziuba, Mike           BE Prep                        10:08.94  
      1:10.30 (1:10.30)  2:24.56 (1:14.27)  3:40.28 (1:15.72)  4:57.98 (1:17.71)
      6:17.65 (1:19.68)  7:39.20 (1:21.56)  8:59.59 (1:20.40) 10:08.94 (1:09.35)
  5   900 Weiner, Griffin        Haddonfield                    10:14.28  
      1:11.15 (1:11.15)  2:26.22 (1:15.08)  3:43.11 (1:16.89)  5:00.90 (1:17.79)
      6:19.04 (1:18.15)  7:37.91 (1:18.87)  8:57.27 (1:19.37) 10:14.28 (1:17.01)
  6   616 Krogstad, Matt         Haddon Heights                 10:31.88  
      1:14.11 (1:14.11)  2:35.03 (1:20.92)  3:56.54 (1:21.51)  5:17.21 (1:20.68)
      6:38.45 (1:21.24)  7:59.80 (1:21.35)  9:19.93 (1:20.14) 10:31.88 (1:11.96)
  7   218 Jacob, Paul            BE Prep                        10:35.88  
      1:13.57 (1:13.57)  2:32.65 (1:19.08)  3:53.11 (1:20.46)  5:13.84 (1:20.73)
      6:34.60 (1:20.77)  7:56.16 (1:21.57)  9:17.60 (1:21.44) 10:35.88 (1:18.29)
  8   864 Glennon, Richie        Haddonfield                    10:40.79  
      1:13.81 (1:13.81)  2:32.91 (1:19.10)  3:53.32 (1:20.42)  5:14.04 (1:20.73)
      6:34.12 (1:20.08)  7:57.31 (1:23.19)  9:21.17 (1:23.87) 10:40.79 (1:19.63)
  9   891 Schmeck, Gavin         Haddonfield                    10:40.95  
      1:13.76 (1:13.76)  2:32.82 (1:19.06)  3:53.31 (1:20.49)  5:14.09 (1:20.79)
      6:34.16 (1:20.07)  7:57.36 (1:23.21)  9:21.28 (1:23.92) 10:40.95 (1:19.67)
 10  1261 Lindabury, Christi     West Deptford                  10:55.28  
      1:14.63 (1:14.63)  2:34.73 (1:20.10)  3:56.33 (1:21.61)  5:20.75 (1:24.42)
      6:46.97 (1:26.23)  9:39.53 (2:52.56) 10:55.28 (1:15.75)
 11   607 Duffy, Colin           Haddon Heights                 11:05.46  
      1:15.65 (1:15.65)  2:38.83 (1:23.18)  4:04.28 (1:25.45)  5:29.94 (1:25.67)
      6:55.86 (1:25.93)  8:21.40 (1:25.54)  9:47.14 (1:25.75) 11:05.46 (1:18.32)
 12  1191 Van Dusen, Harry       Sterling                       11:39.27  
      1:18.23 (1:18.23)  2:40.53 (1:22.31)  4:05.44 (1:24.91)  5:35.24 (1:29.81)
      7:06.69 (1:31.45)  8:39.70 (1:33.02) 10:13.78 (1:34.08) 11:39.27 (1:25.49)
 13   100 Rusterucci, Paul       Audubon                        11:42.59  
      1:17.45 (1:17.45)  2:40.27 (1:22.83)  4:06.00 (1:25.73)  5:38.24 (1:32.24)
      7:12.82 (1:34.59)  8:47.69 (1:34.88) 10:22.53 (1:34.84) 11:42.59 (1:20.07)
 14  1192 Ways, Devitt           Sterling                       11:42.95  
      1:18.19 (1:18.19)  2:39.07 (1:20.88)  4:04.34 (1:25.28)  7:12.45 (3:08.12)
      8:47.29 (1:34.84) 10:21.11 (1:33.82) 11:42.95 (1:21.84)
 15   365 Moxon, Benjamin        Collingswood                   11:54.16  
      1:17.09 (1:17.09)  2:42.51 (1:25.43)  4:09.19 (1:26.68)  5:41.97 (1:32.79)
      7:16.54 (1:34.58)  8:52.29 (1:35.76) 10:29.13 (1:36.84) 11:54.16 (1:25.03)
 16   391 Strohm, Ethan          Collingswood                   11:57.63  
      1:18.74 (1:18.74)  2:42.99 (1:24.26)  4:09.72 (1:26.73)  5:36.19 (1:26.48)
         5:42.58 (6.40)  7:17.04 (1:34.47)  8:52.81 (1:35.77) 10:29.16 (1:36.36)
     11:57.63 (1:28.47)
 
Boys 110 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1    85 Kyle, McNeely          Audubon                           15.41q  3 
  2  1170 Hutchinson, Damire     Sterling                          16.10q  3 
  3   244 Williams, Zahir        BE Prep                           16.73q  3 
  4   199 Adams, Evan            BE Prep                           16.91q  3 
  5  1169 Hodge, Eric            Sterling                          17.02q  2 
  6   844 Clapp, Franklin        Haddonfield                       17.28q  2 
  7   738 Burns, Brian           Haddon Twp                        17.57   3 
  8    97 Rinehart, Michael      Audubon                           17.73   2 
  9  1174 Jones, Dallis          Sterling                          18.13   2 
 10   752 Herceg, Marcus         Haddon Twp                        18.16   2 
 11  1251 DeMareo, Connor        West Deptford                     18.27   1 
 12   387 Shelly, Jonathan       Collingswood                      18.46   1 
 13    67 Anderson, Dakota       Audubon                           18.87   1 
 14   396 Valle, Jovanni         Collingswood                      20.12   2 
 15  1246 Boisvert, Jackson      West Deptford                     20.43   1 
 16   741 Dezii, Paul            Haddon Twp                        21.01   1 
 
Boys 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1  1251 DeMareo, Connor        West Deptford                     58.51   3 
  2  1174 Jones, Dallis          Sterling                          58.76   3 
  3   738 Burns, Brian           Haddon Twp                        59.70   3 
  4   198 Acito, Cameron         BE Prep                           59.88   2 
  5    85 Kyle, McNeely          Audubon                         1:00.18   3 
  6   854 Ellis, Joey            Haddonfield                     1:00.44   3 
  7   387 Shelly, Jonathan       Collingswood                    1:00.49   2 
  8  1187 Small, Jutin           Sterling                        1:01.42   2 
  9    97 Rinehart, Michael      Audubon                         1:01.59   2 
 10   615 Kee, Cameron           Haddon Heights                  1:01.67   2 
 11  1169 Hodge, Eric            Sterling                        1:05.25   2 
 12   776 Vernette, Owen         Haddon Twp                      1:05.60   1 
 13   751 Grothusen,, Derek      Haddon Twp                      1:05.73   1 
 14    67 Anderson, Dakota       Audubon                         1:06.02   1 
 15  1263 Meyer, Nick            West Deptford                   1:06.26   1 
 16   841 Buzzard, Will          Haddonfield                     1:08.74   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Haddonfield                                                    48.03  
     1) 873 Kwiatkowski, Rob            2) 879 Montana, Josh              
     3) 897 Strobel, Steven             4) 893 Smith, Davis               
  2 Bishop Eustace Prep                                            51.47  
     1) 224 Mackey, Austin              2) 205 Doctorovitz, Michael       
     3) 207 Edwards, Kevin              4) 221 Kraft, Matthew             
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sterling                                                       44.01  
     1) 1162 Clark, Darin               2) 1156 Beasley, Jah'mere         
     3) 1180 Naone-Carter, Charles      4) 1189 Thatcher, Matt            
  2 Collingswood                                                   45.02  
     1) 352 King, Jahmir                2) 308 Bangura, Abdul             
     3) 395 Upshur, Robert              4) 361 Miles, Sean                
  3 Haddonfield                                                    45.03  
     1) 854 Ellis, Joey                 2) 844 Clapp, Franklin            
     3) 888 Quigley, Sean               4) 893 Smith, Davis               
 
Boys 4x100 Meter Relay Middle Schoo
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Haddon Heights MS                                              49.66   2 
     1) 1414 Colciaghi, Christian       2) 1418 Gromen, Evan              
     3) 1421 Manning, Jack              4) 1426 Smith, Brian              
  2 Haddonfield Middle School                                      49.88   2 
     1) 925 Carey, Michael              2) 936 Lee, Eldridge              
     3) 939 Mollis, Thomas              4)                                
  3 West Deptford Middle School                                    50.14   2 
     1) 1328 Williams, Jeffrey          2) 1319 Olson, Nick               
     3) 1322 Sager, Will                4) 1316 Kohler, Caleb             
  4 Paulsboro Middle                                               50.29   2 
     1) 1095 Croce, Greg                2) 1103 Pierce, Jarred            
     3) 1102 Miles- Benjamim, Jamel     4) 1106 Tuten, Bhayshul           
  5 Lindenwold Middle                                              50.80   2 
     1) 1021 Mahon, Torre               2) 1019 Burgess, Munier           
     3) 1018 Bonilla, Chris!an          4) 1023 Toomer, Calvin            
  6 Haddon Township Middle School                                  52.56   1 
     1) 668 McAuley, Ian                2) 660 Dunn, Lucas                
     3) 679 ward, jason                 4) 669 McErlean, Aidan            
  7 Collingswood                                                   53.94   1 
     1) 351 Kevelier, Keven             2) 335 Fersner, Delquan           
     3) 342 Harrell, Andrew             4) 384 saifo, Tarek               
  8 Audubon MS                                                     56.78   1 
     1) 161 Williams, Zach              2) 158 Knoll, Tim                 
     3) 160 Tomeo, Aden                 4) 156 Gregoire, Brandon          
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Haddonfield                                                  3:26.30  
     1) 845 Colehower, Luke             2) 880 Murray, Zach               
     3) 888 Quigley, Sean               4) 896 Stoner, Austin             
  2 Lindenwold                                                   3:30.57  
     1) 1001 Moore, Dion                2) 990 Gary, Kasaan               
     3) 985 Cardenas, Jesus             4) 997 King, Robert               
  3 Haddon Twp                                                   3:38.37  
  4 Sterling                                                     4:00.26  
     1) 1193 Young, Zack                2) 1177 Macpherson, James         
     3) 1175 Jones, Howard              4) 1189 Thatcher, Matt            
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   199 Adams, Evan            BE Prep                         6-00.00   10   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    P    P    O    O  XXX 
  2   350 Kevelier, Bryant       Collingswood                   J6-00.00    8   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    O  XXO    O    O  XXX 
  3   444 Merecado, Jeremy       Gateway                         5-10.00    6   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P  XXO  XXO  XXX 
  4   843 Carr, Grady`           Haddonfield                     5-08.00    5   
     5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    O   XO  XXX 
  5   395 Upshur, Robert         Collingswood                    5-06.00    4   
     5-04 5-06 5-08 
        O    O  XXX 
  6  1055 Dubois, Nate           Paulsboro                       5-04.00    3   
     5-04 5-06 
        O  XXX 
 --   872 Klammer, Matt          Haddonfield                          NH  
     5-04 
      XXX 
 --  1187 Small, Jutin           Sterling                             NH  
     5-04 5-06 
        P  XXX 
 --   344 Hayes, Marquis         Collingswood                         NH  
     5-04 
      XXX 
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   458 VanderMeer, Steven     Gateway                        12-06.00  
  2   428 Bullock, Jarrett       Gateway                        11-06.00  
  3  1269 Novack, Nick           West Deptford                 J11-06.00  
  4   840 Bateman, Nick          Haddonfield                    11-00.00  
  5  1272 Redrow, Joe            West Deptford                  10-06.00  
  6  1157 Beza, Andrew           Sterling                        9-06.00  
  7   879 Montana, Josh          Haddonfield                    J9-06.00  
  8  1154 Altamirano, Janiel     Sterling                       J9-06.00  
 --  1280 Velahos, Max           West Deptford                        NH  
 --   450 Pote, Ryan             Gateway                              NH  
 --   201 Cordasco, Steve        BE Prep                              NH  
 --   746 Duffy, Liam            Haddon Twp                           NH  
 --    72 Cameron, Jack          Audubon                              NH  
 --   772 Sypasert, Mike         Haddon Twp                           NH  
 --   901 Wolff, Kurt            Haddonfield                          NH  
 --   361 Miles, Sean            Collingswood                         NH  
 --   775 Vermandel, Chase       Haddon Twp                           NH  
 --  1176 Klenk, Max             Sterling                             NH  
 --   210 Fisher, Michael        BE Prep                              NH  
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1180 Naone-Carter, Char     Sterling                       20-10.25   10   
      20-10.25  19-03.75  19-09  20-05.25       
  2   456 Teschko, Dan           Gateway                        20-08.50    8   
      20-07  20-01.50  20-08.50  20-02.75       
  3  1062 Holloway, Bryce        Paulsboro                      20-00.25    6   
      19-02.75  19-00.25  19-10  20-00.25       
  4    77 DiLolle, William       Audubon                        19-11.25    5   
      18-04  18-02.50  19-02.25  19-11.25       
  5   369 Norton, Robert         Collingswood                   19-10.75    4   
      19-08.50  19-10.75  19-10.50  19-09       
  6  1260 Lim, Kenneth           West Deptford                  19-08.00    3   
      19-05  19-06.50  19-08  FOUL       
  7  1170 Hutchinson, Damire     Sterling                       19-02.25    2   
      18-04.25  17-04.50  19-02.25  18-01.25       
  8   350 Kevelier, Bryant       Collingswood                   18-11.75    1   
      18-10.50  18-09.75  18-11.75  18-01.75       
  9   199 Adams, Evan            BE Prep                        18-11.50  
      18-03  18-08.25  18-11.50  18-10.50       
 10  1073 Thornton, Bryant       Paulsboro                      18-08.00  
      18-08  18-04.50  17-02.75  15-11.75      
 11  1193 Young, Zack            Sterling                       18-02.75  
      17-10.25  17-05.25  18-02.75  17-07.25       
 12    76 DelDuke, Jonathan      Audubon                        17-06.00  
      16-04.25  17-01.75  17-06  17-02.25       
 13   604 Daly, Jacob            Haddon Heights                 17-05.75  
      15-01.75  14-09.25  14-09.25  17-05.75       
 14   396 Valle, Jovanni         Collingswood                   16-06.00  
      16-06  14-00.25  PASS  PASS       
 15   637 Taylor, Savon          Haddon Heights                 15-06.00  
      15-06  13-11.50  PASS  PASS       
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1  1070 Simon, Emmanuel        Paulsboro                      42-06.00  
  2   350 Kevelier, Bryant       Collingswood                   41-10.75  
  3  1180 Naone-Carter, Char     Sterling                       40-08.75  
  4   456 Teschko, Dan           Gateway                        40-06.25  
  5  1062 Holloway, Bryce        Paulsboro                      40-00.25  
  6   312 Blakney, Dahmir        Collingswood                   39-06.50  
  7  1260 Lim, Kenneth           West Deptford                  39-01.50  
  8  1169 Hodge, Eric            Sterling                       37-02.00  
  9   872 Klammer, Matt          Haddonfield                    36-10.00  
 10    76 DelDuke, Jonathan      Audubon                        36-03.00  
 11   198 Acito, Cameron         BE Prep                        35-09.00  
 12  1161 Case, Gary             Sterling                       35-08.50  
 13   637 Taylor, Savon          Haddon Heights                 35-05.50  
 14  1249 Collier, Jason         West Deptford                  34-11.00  
 15   604 Daly, Jacob            Haddon Heights                 34-02.25  
 16   866 Goodman, Adam          Haddonfield                    33-05.50  
 17   898 Tursi, Lorenzo         Haddonfield                    30-00.50  
 --   240 Stillwagon, Nick       BE Prep                              ND  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   749 Givovinetti, Julia     Haddon Twp                     49-09.00  
  2   341 Harper, Ryan           Collingswood                   47-06.00  
  3   317 Brown, Xavier          Collingswood                   47-05.50  
  4  1266 Moss, Austin           West Deptford                  46-02.00  
  5   899 Wade, Tanner           Haddonfield                    45-03.50  
  6    87 Lemoine, Greg          Audubon                        45-02.00  
  7   889 Rivard, Sam            Haddonfield                    45-00.00  
  8   220 Johnson, Montel        BE Prep                        44-10.00  
  9   742 DiCrescenzo, Eric      Haddon Twp                     44-04.00  
 10  1163 Corry, Jon             Sterling                       41-07.50  
 11   377 Rivera, Jose           Collingswood                   41-07.00  
 12   775 Vermandel, Chase       Haddon Twp                     41-06.00  
 13   204 D'Ippolito, Lewis      BE Prep                        39-07.50  
 14   865 Goldberg, Jack         Haddonfield                    39-05.50  
 15   102 Snyder, Justin         Audubon                        37-09.00  
 16  1182 Price, Lamar           Sterling                       37-07.00  
 17  1286 Young, Nehemiah        West Deptford                  36-09.75  
 18  1264 Milan, Tajmere         West Deptford                  36-08.00  
 19    80 Fitzpatrick, Scott     Audubon                        35-07.00  
 20   211 Gentek, Kyle           BE Prep                        35-06.50  
 21   993 Jacamo, Alberto        Lindenwold                     34-01.00  
 22  1010 Veselsky, David        Lindenwold                     33-01.25  
 23   619 Leason, Matt           Haddon Heights                 25-06.50  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   345 Hunt, Adam             Collingswood                     173-06  
      173-06  FOUL               
  2   749 Givovinetti, Julia     Haddon Twp                       151-03  
      FOUL  151-03               
  3  1050 Aiken, Carlton         Paulsboro                        133-08  
      133-08  126-01  FOUL  FOUL       
  4   775 Vermandel, Chase       Haddon Twp                       133-05  
      133-05  FOUL               
  5   220 Johnson, Montel        BE Prep                          131-09  
      122-06  131-09               
  6   840 Bateman, Nick          Haddonfield                      131-04  
      131-04  FOUL               
  7   889 Rivard, Sam            Haddonfield                      118-08  
      118-08  FOUL               
  8   899 Wade, Tanner           Haddonfield                      116-10  
      99-05  104-10  111-03  116-10       
  9   742 DiCrescenzo, Eric      Haddon Twp                       116-09  
      108-03  116-09               
 10  1249 Collier, Jason         West Deptford                    116-04  
      94-02  116-04  FOUL  FOUL       
 11    71 Brown, James           Audubon                          115-07  
      99-04  115-07               
 12   445 Michaelchuck, Robe     Gateway                          112-07  
      FOUL  112-07               
 13  1269 Novack, Nick           West Deptford                    109-00  
      FOUL  109-00               
 14    87 Lemoine, Greg          Audubon                          107-11  
      103-07  105-10  101-09  107-11       
 15  1271 Pierce, Timothy        West Deptford                    106-03  
      96-11  106-03  FOUL  FOUL       
 16   602 Coppola, Franco        Haddon Heights                   101-10  
      101-10  93-00  96-09  90-03       
 17   204 D'Ippolito, Lewis      BE Prep                          100-09  
      85-06  FOUL  94-07  100-09       
 18    80 Fitzpatrick, Scott     Audubon                           99-07  
      FOUL  FOUL  87-06  99-07       
 19   238 Sobocinski, Andrew     BE Prep                           88-04  
      72-08  80-04  88-04  76-09       
 20   305 Addye, Nathaniel       Collingswood                      87-10  
      87-10  77-06  FOUL  87-03       
 21   634 Simpson, Augusta       Haddon Heights                    69-07  
      65-04  60-09  69-07  65-04       
 --   341 Harper, Ryan           Collingswood                       FOUL  
      FOUL  FOUL               
 
Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   848 Curran, Jake           Haddonfield                      163-07  
  2   884 Pera, Albert           Haddonfield                      157-07  
  3  1159 Brennan, Ryan          Sterling                         153-10  
  4   456 Teschko, Dan           Gateway                          153-00  
  5   865 Goldberg, Jack         Haddonfield                      149-03  
  6   639 Trace, Sean            Haddon Heights                   148-00  
  7  1269 Novack, Nick           West Deptford                    141-11  
  8   775 Vermandel, Chase       Haddon Twp                       141-08  
  9   211 Gentek, Kyle           BE Prep                          139-07  
 10   434 Dunne, Patrick         Gateway                          139-03  
 11   742 DiCrescenzo, Eric      Haddon Twp                       139-00  
 12    78 Efymow, Jesse          Audubon                          132-09  
 13    71 Brown, James           Audubon                          132-01  
 14  1189 Thatcher, Matt         Sterling                         129-08  
 14   243 Varley, Jason          BE Prep                          129-08  
 16   238 Sobocinski, Andrew     BE Prep                          128-08  
 17  1271 Pierce, Timothy        West Deptford                    124-00  
 18   360 Meloni, Matthew        Collingswood                     112-00  
 --   101 Salamone, Nike         Audubon                              ND  
 --  1278 Tate, Vincent          West Deptford                        ND  
 
Mixed 1600 Meter Run JV
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Preliminaries
  1   875 Li, Derek            M Haddonfield                     4:49.38q 
  2   864 Glennon, Richie      M Haddonfield                     4:54.75q 
  3   869 Humes, Max           M Haddonfield                     5:02.42q 
  4   885 Peterman, Jimmy      M Haddonfield                     5:31.57q 
  5   584 Parkinson, Katy      W Haddon Heights                  5:36.60q 
  6  1254 Green, Kolby         M West Deptford                   5:36.62q 
  7    33 Kilvington, Alekse   W Audubon                         5:47.11  
  8   716 Parker, Frankie      W Haddon Twp                      6:10.43  
  9   593 Slater, Kristen      W Haddon Heights                  6:40.61  
 10   169 Clements, Rebecca    W BE Prep                         6:46.28  
 11   176 Giunta, Victoria     W BE Prep                         6:48.19  
 12     6 Chambers, Cassidy    W Audubon                         6:56.50  
 
                    Women - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) Paulsboro                   14        2) Audubon                     8   
    3) West Deptford                7        4) Haddonfield                 5   
    5) Haddon Twp                   3        6) Woodbury                    2   
 
                     Men - Team Rankings - 2 Events Scored
===============================================================================
    1) Collingswood                19        2) Gateway                    18   
    3) Bishop Eustace Prep         15        3) Haddonfield                15   
    5) Haddon Twp                  14        6) Sterling                   12   
    7) Paulsboro                    9        8) Audubon                     5   
    9) West Deptford                4       10) Haddon Heights              3