4/28– Burlington County Special Olympics

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/28/2017 09:12 PM
                         Special Olympics - 4/28/2017                          
                         Meet Director:  Kate Maloney                          
                             Cherokee High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 15&U 25 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Lambert, Brooke           14 Burlington Twp          6.47       5.52  
  2 Davis, Alyse              12 Burlington Twp          6.70       5.85  
  3 Houston, Carraya          15 Willingboro             8.50       6.27  
 
Girls 16+ 25 Meter Dash Wheelchair
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fedder, Leila             20 Opics All Stars        21.28      21.50  
 
Girls 16+ 25 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Comacho, Ashley           16 Burlington Twp          5.90       5.43   1 
  2 Comeau, Vivian            17 Kingsway Learnin       21.82       6.62   2 
  3 Niles, Arielle            26 Opics All Stars        10.90       7.02   2 
  4 Hartzell, Megan           21 Opics All Stars        12.00       8.09   2 
  5 Hausler, Sara             23 Opics All Stars        15.02      14.97   2 
 
Girls 16+ 25 Meter Dash Assisted Wal
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dugan, Megan              17 Bcsssd                            12.06  
 
Girls 15&U 50 Meter Dash Walk
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gauthney, Jada            13 Bcsssd                 17.61      22.33  
  2 Foglia, Samantha          14 Bda Iron Men           27.53      29.38  
 
Girls 15&U 50 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Close, Robin              13 Bda Iron Men            7.16       9.10   2 
  2 Lake, Ariel               15 Bcsssd                 11.00       9.76   3 
  3 Clarke, Shakina           14 Bcsssd                  9.00      10.13   2 
  3 Lambert, Brooke           14 Burlington Twp         12.50      10.13   2 
  5 Wright, Chameerah         15 Willingboro            18.60      10.22   3 
  6 Davis, Alyse              12 Burlington Twp         14.10      11.74   1 
  7 Brundage, Ke'Aira         12 Bda Iron Men           16.10      12.06   1 
  8 Evans, Carlie             12 Bda Iron Men           10.82      12.50   1 
 
Girls 16+ 50 Meter Dash WheelChair S
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edwards, Jillian          18 Northern Burling       27.30      32.11  
  2 Their, Cali               18 Northern Burling       45.34      46.60  
 
Girls 16+ 50 Meter Dash Wheelchair
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edwards, Jillian          18 Northern Burling       27.30      21.96  
  2 Fedder, Leila             20 Opics All Stars                   41.27  
  3 Their, Cali               18 Northern Burling       38.86      57.43  
 
Girls 16+ 50 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Comacho, Ashley           16 Burlington Twp         11.90       9.28   3 
  2 Capehart, Aisha           18 Willingboro            12.10       9.65   3 
  3 Hartzell, Megan           21 Opics All Stars        25.20      13.19   4 
  4 Hausler, Sara             23 Opics All Stars        27.50      14.85   4 
  5 Zanghi, Kristina          20 Lenape                 21.80      16.35   4 
  6 Niles, Arielle            26 Opics All Stars        16.00      18.00   4 
  7 Comeau, Vivian            17 Kingsway Learnin       49.00      30.16   3 
  8 Sanville, Korinne         16 Kingsway Learnin       55.60      30.36   3 
 
Girls 15&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Close, Robin              13 Bda Iron Men           16.78      18.32   1 
  2 Lake, Ariel               15 Bcsssd                 22.12      19.54   2 
  3 Boyd, Becca               12 Northern Burling       28.35      26.52   1 
  4 Clarke, Shakina           14 Bcsssd                 18.50      28.66   1 
  5 Waicus, Darcie            13 Kingsway Learnin     1:09.00      33.73   1 
  6 Foglia, Samantha          14 Bda Iron Men                      47.01   2 
 
Girls 16+ 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Arulalan, Aadita          19 Opics All Stars        26.20      18.37   2 
  2 Cicalese, Katie           19 Kingsway Learnin       57.00      28.99   2 
 
Girls 16+ 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Miller, Delia             24 Opics All Stars        41.86      35.70   2 
  2 Arulalan, Aadita          19 Opics All Stars        47.73      42.30   2 
  3 Dugan, Jessica            17 Bcsssd                 18.39      43.42   1 
  4 Kiss, Molly               17 Bcsssd                 36.28      45.74   1 
  5 Clifton, Elise            16 Opics All Stars        52.03      52.00   1 
  6 Clark, Janni              20 Opics All Stars        45.79      52.70   2 
  7 Nasri, Amber              21 Kingsway Learnin     2:06.00    1:01.72   2 
  8 Sanville, Korinne         16 Kingsway Learnin     1:50.00    1:02.87   1 
 
Girls 16+ 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Miller, Delia             24 Opics All Stars      1:23.00    1:39.87  
  2 Kiss, Molly               17 Bcsssd               1:35.20    1:50.54  
  3 Dugan, Jessica            17 Bcsssd               1:56.50    2:18.60  
  4 Clifton, Elise            16 Opics All Stars      1:06.00    2:18.73  
  5 Clark, Janni              20 Opics All Stars      1:33.20    2:26.02  
 
Girls 15&U Javelin Throw Turbo Jav
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brundage, Ke'Aira         12 Bda Iron Men           5.48m     19.09m  
      9.00m  19.09m  15.11m  11.02m  18.04m  17.10m
 
Girls 15&U Other Softball Thr
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Houston, Carraya          15 Willingboro         78-09.25   79-03.00  
      66-09  52-09  69-09  57-04  55-02  79-03
  2 Wright, Chameerah         15 Willingboro         36-01.25   41-04.00  
      39-06  30-02  36-04  29-10  39-02  41-04
  3 Boyd, Becca               12 Northern Burling    36-05.25   30-03.00  
      23-09  28-07  30-03  26-00  27-06  24-00
  4 Waicus, Darcie            13 Kingsway Learnin    22-11.75   23-10.00  
      16-01  18-05  23-10  23-10  16-06  18-00
 
Girls 16+ Other Softball Thr
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hartzell, Megan           21 Opics All Stars     56-01.50   62-08.00  
      47-07  50-07  56-00  59-11  53-03  62-08
  2 Capehart, Aisha           18 Willingboro         45-11.50   54-03.00  
      48-00  54-03  46-11  52-04  46-09  42-06
  3 Sanville, Korinne         16 Kingsway Learnin               44-01.00  
      35-03  40-05  44-01  43-08  29-10  41-01
  4 Zanghi, Kristina          20 Lenape              41-00.00   38-07.00  
      34-00  31-09  27-02  31-05  27-07  38-07
  5 Nasri, Amber              21 Kingsway Learnin    34-09.50   38-00.00  
      34-09  22-04  38-00  26-11  29-11  29-04
  6 Fedder, Leila             20 Opics All Stars                23-05.00  
      23-05  22-01  20-03  10-05  12-02  19-05
  7 Cicalese, Katie           19 Kingsway Learnin    19-00.50   21-05.00  
      12-07  11-09  18-03  17-01  19-01  21-05
  8 Niles, Arielle            26 Opics All Stars     08-11.25   19-02.00  
      10-04  10-03  13-03  17-03  16-02  19-02
  9 Comeau, Vivian            17 Kingsway Learnin    12-02.00   12-04.00  
      8-02  9-11  10-04  12-01  12-04  12-00
 10 Russo, Lauren             16 Northern Burling     6-11.00   11-02.00  
      11-00  8-02  7-10  11-02  9-05  8-07
 11 Edwards, Jillian          18 Northern Burling     8-10.50    6-09.00  
      6-09  5-01  4-05  6-04  5-07  4-02
 12 Their, Cali               18 Northern Burling     5-09.25    6-03.00  
      6-03  3-08  5-02  3-10  3-03  3-05
 
Boys 15&U 25 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Nunez, Devon               8 Opics All Stars        14.60       5.11   1 
  2 Eastman, Abele            15 Willingboro            11.20       5.39   4 
  3 Cookson, Sean             13 Burlington Twp         13.20       5.44   3 
  4 Buzby, Jonathan            8 Burlington Twp          8.45       5.75   1 
  5 Floyd, Logan              13 Burlington Twp          6.40       5.93   3 
  6 Yearby, Christopher       12 Willingboro             9.50       6.60   2 
  7 Lightcap, Joseph          14 Burlington Twp         11.07       9.28   3 
  8 List, Justin              12 Burlington Twp          8.70      10.02   2 
  9 Bookson, Andrew           12 Burlington Twp         20.10      13.60   2 
 
Boys 16+ 25 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Warner, Joe               17 Opics All Stars        15.10       4.93   4 
  2 Pierce, Chadd             21 Kingsway Learnin       10.65       5.37   5 
  3 Gerrity, Shawn            16 Burlington Twp          6.35       5.76   4 
  4 Wilson, Jalen             19 Opics All Stars        20.40       6.95   5 
 
Boys 16+ 25 Meter Dash Wheelchair
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dowdy, Thomas             24 Opics All Stars        25.50      25.66   10   
 
Boys 15&U 50 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lancaster, Armani         13 Bcsssd                  9.01       7.47   4 
  2 Martin, Aiden             13 Opics All Stars         9.20       7.74   4 
  3 Burgeois, Alex            13 Bcsssd                  9.23       8.24   4 
  4 Dwyer, Christopher        11 Opics All Stars         8.89       8.36   3 
  5 Schuyler, Greg            12 Bcsssd                  9.85       9.09   3 
  6 Sottos, Christopher       14 Bcsssd                 11.30       9.18   5 
  7 Gaskins, Dameyn           14 Bcsssd                 11.50       9.48   5 
  8 Tetreault, Aidan           9 Bda Iron Men            8.97       9.69   2 
  9 Swyer, Noah                9 Opics All Stars        11.10       9.74   2 
 10 Marino, Andrew            11 Opics All Stars         9.25       9.89   3 
 11 Nunez, Devon               8 Opics All Stars        11.10      10.15   1 
 12 Maioriello, Markie        15 Opics All Stars        11.14      10.25   6 
 13 Ipock, Jessy               9 Opics All Stars        11.14      10.33   2 
 14 Odino, Isaiah             14 Bcsssd                 12.00      10.36   5 
 14 Ohnishi, Gavis             7 Bda Iron Men           10.41      10.36   1 
 16 Floyd, Logan              13 Burlington Twp         12.70      10.92   4 
 17 Buzby, Jonathan            8 Burlington Twp         17.65      11.68   1 
 18 Odino, Isaac              14 Bcsssd                 12.50      11.78   5 
 19 Arnold, George             9 Bda Iron Men           11.00      11.81   2 
 20 Cookson, Sean             13 Burlington Twp         27.35      11.88   4 
 21 Gilmore, Amir             13 Bda Iron Men           12.00      12.50   4 
 22 Turso, Sabastien          14 Bda Iron Men            9.47      12.88   5 
 23 Kratochwill, John         15 Lenape                 28.80      13.68   6 
 24 List, Justin              12 Burlington Twp         16.40      17.20   3 
 25 Basham, Michael           15 Bda Iron Men           17.01      17.57   6 
 26 Bookson, Andrew           12 Burlington Twp         35.25      18.40   3 
 27 Denofa, Joey              15 Kingsway Learnin       29.00      19.22   6 
 28 Lightcap, Joseph          14 Burlington Twp         21.27      21.14   5 
 
Boys 15&U 50 Meter Dash Walk
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Marino, Jonathan          11 Opics All Stars                   15.39  
 
Boys 16+ 50 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Martin, Colin             17 Opics All Stars         7.01       7.78   8 
  2 Collins, Tarik            16 Willingboro             7.90       7.90   7 
  3 Fleming, Jason            18 Willingboro             9.70       8.16   8 
  4 Mathis, Cameron           17 Willingboro             7.90       8.19   8 
  5 Burroughs, Blake          18 Willingboro             9.50       8.52   8 
  6 Bowyer, Mitchell          21 Opics All Stars         9.60       8.62  10 
  7 Applegate, Matt           16 Bcsssd                 11.60       9.20   7 
  8 Gibson, Isaac             19 Bcsssd                  9.95       9.49   8 
  8 Warner, Joe               17 Opics All Stars        24.50       9.49   9 
 10 Flores, Christopher       20 Willingboro            45.00       9.92  10 
 11 Mecum, Sean               20 Bcsssd                 11.07      10.05  10 
 12 Walsh, Dillon             25 Opics All Stars        31.68      10.60  11 
 13 Bolder, Miles             16 Willingboro            11.20      10.69   7 
 14 Gerrity, Shawn            16 Burlington Twp         13.60      11.09   7 
 15 Schwartz, Alec            19 Lenape                 25.40      11.67   9 
 16 Wilson, Jalen             19 Opics All Stars        41.30      11.95   9 
 17 Datwani, Nishant          21 Lenape                 26.30      13.30  10 
 18 Schultz, Jonathan         23 Opics All Stars        10.03      16.14  11 
 19 Schofield, Ed             18 Lenape                 25.90      16.95   9 
 
Boys 16+ 50 Meter Dash Wheelchair
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jordan, Joe               20 Bcsssd                 12.00      20.30  
  2 DuHamel, Joshua           20 Bcsssd                 10.00      26.84  
  3 Dowdy, Thomas             24 Opics All Stars                   48.25  
 
Boys 16+ 50 Meter Dash WheelChair S
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 DuHamel, Joshua           20 Bcsssd                 15.00      20.48  
  2 Jordan, Joe               20 Bcsssd                 25.00      46.50  
 
Boys 15&U 100 Meter Dash Race Walk
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Denofa, Joey              15 Kingsway Learnin     1:30.00      55.68  
  2 Gilmore, Amir             13 Bda Iron Men                    1:04.86  
 
Boys 15&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lancaster, Armani         13 Bcsssd                 15.85      14.71   2 
  2 Martin, Aiden             13 Opics All Stars        17.10      15.54   2 
  3 Dwyer, Christopher        11 Opics All Stars        17.70      15.67   1 
  4 Burgeois, Alex            13 Bcsssd                 17.46      16.34   2 
  5 Marino, Armoni            14 Opics All Stars        21.40      17.30   4 
  6 Schuyler, Greg            12 Bcsssd                 19.07      17.88   2 
  7 Marino, Andrew            11 Opics All Stars        19.20      18.80   1 
  8 Sottos, Christopher       14 Bcsssd                 22.98      20.01   4 
  9 Gaskins, Dameyn           14 Bcsssd                 21.42      20.05   4 
 10 Swyer, Noah                9 Opics All Stars        23.00      20.20   1 
 11 Ipock, Jessy               9 Opics All Stars        23.20      21.47   1 
 12 Maioriello, Markie        15 Opics All Stars        23.50      21.48   4 
 13 Odino, Isaac              14 Bcsssd                 26.94      22.57   3 
 14 Odino, Isaiah             14 Bcsssd                 25.33      22.65   3 
 15 Arnold, George             9 Bda Iron Men           29.59      27.88   1 
 
Boys 16+ 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Chapman, Daniel           19 Bcsssd                 15.42      14.01   6 
  2 Muscella, Joe             17 Northern Burling       16.35      14.82   5 
  3 Houston, Brendan          20 Bcsssd                 15.59      15.48   7 
  4 Muscella, Jonah           20 Northern Burling       18.45      16.15   7 
  5 Breymeier, David          17 Lenape                 17.60      17.27   5 
  6 Nesnay, John              19 Lenape                 32.30      17.54   6 
  7 Applegate, Matt           16 Bcsssd                 19.25      18.01   5 
  8 Mecum, Sean               20 Bcsssd                 19.39      19.32   7 
  9 Gibson, Isaac             19 Bcsssd                 19.05      19.72   6 
 10 Bowyer, Mitchell          21 Opics All Stars        20.20      19.74   7 
 11 Pezza, Ben                19 Opics All Stars        26.50      21.34   6 
 12 Asselta, Charles          25 Opics All Stars        24.10      21.44   8 
 13 Devlin, Sean              25 Opics All Stars        19.80      21.50   8 
 14 Bass, Andrew              17 Lenape                 18.90      22.05   5 
 15 Boulden, Brandon          20 Lenape                 18.10      22.66   7 
 16 Arnold, Jack              18 Northern Burling       32.90      24.35   6 
 17 Gross, Cory               23 Opics All Stars        25.10      26.90   8 
 
Boys 15&U 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Marino, Armoni            14 Opics All Stars        44.50      37.02  
 
Boys 16+ 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McNiel, Zach              17 Bcsssd                 40.10      30.80   2 
  2 Muscella, Joe             17 Northern Burling       34.50      30.96   2 
  3 McGuire, Patrick          16 Township Tornado       25.20      31.47   1 
  4 Rieser, Collin            17 Bcsssd                 37.12      32.52   2 
  5 Tashamla, Pierre          22 Opics All Stars        35.22      32.97   3 
  6 Houston, Brendan          20 Bcsssd                 29.59      33.98   3 
  7 Muscella, Jonah           20 Northern Burling       43.20      36.48   3 
  8 Beebe, James              23 Opics All Stars        45.79      40.50   3 
  8 Chapman, Daniel           19 Bcsssd                 31.84      40.50   2 
 10 Asselta, Charles          25 Opics All Stars        47.13      45.59   3 
 11 Martin, Colin             17 Opics All Stars        31.50      49.85   2 
 12 Pezza, Ben                19 Opics All Stars      1:04.00      50.35   2 
 
Boys 16+ 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McNiel, Zach              17 Bcsssd               1:21.20    1:19.20  
  2 Tashamla, Pierre          22 Opics All Stars      1:10.10    1:33.63  
  3 Beebe, James              23 Opics All Stars      1:32.60    1:50.43  
 
Boys 16+ 800 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Potts, William            16 Kingsway Learnin     7:00.00    4:15.79  
 
Boys 16+ 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McGuire, Patrick          16 Township Tornado     6:21.80    5:55.97  
 
Boys 16+ 5000 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Potts, William            16 Kingsway Learnin    32:00.00   43:00.00  
 
Boys 15&U Javelin Throw Turbo Jav
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tetreault, Aidan           9 Bda Iron Men           28-08      36-02  
      27-01  29-09  36-02  30-02  20-08  35-10
  2 Swyer, Noah                9 Opics All Stars                   29-03  
      24-04  25-01  27-02  20-08  22-03  29-03
  3 Basham, Michael           15 Bda Iron Men           23-00      27-11  
      24-08  25-10  24-05  25-11  27-03  27-11
  4 Nunez, Devon               8 Opics All Stars     37-09.75      24-05  
      22-03  23-00  21-05  24-05  21-03  21-08
 
Boys 16+ Javelin Throw Turbo Jav
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pierce, Chadd             21 Kingsway Learnin    28-10.75      49-07  
      44-00  49-07  48-08  35-05  36-00  46-03
  2 Devlin, Sean              25 Opics All Stars                   29-03  
      26-05  28-00  24-07  29-03  26-00  25-07
 
Boys 15&U Other Softball Thr
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eastman, Abele            15 Willingboro         91-10.75   72-04.00  
      72-02  72-04  69-06  61-04  69-04  65-10
  2 Yearby, Christopher       12 Willingboro         36-01.25   43-06.00  
      43-06  41-09  36-04  43-06  42-03  38-04
  3 Marino, Jonathan          11 Opics All Stars                38-10.00  
      31-02  34-05  34-09  33-04  38-10  36-00
  4 Kratochwill, John         15 Lenape              72-00.00   26-05.00  
      22-07  26-05  21-09  21-01  25-06  22-07
  5 Denofa, Joey              15 Kingsway Learnin    21-04.25   26-02.00  
      20-09  20-05  24-00  26-02  15-05  8-07
 
Boys 16+ Other Softball Thr
================================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Breymeier, David          17 Lenape              10-00.00  180-00.00  
      150-03  153-00  162-00  162-00  171-00  180-00
  2 Burroughs, Blake          18 Willingboro         88-07.25  100-05.00  
      60-05  79-09  71-02  58-00  87-01  100-05
  3 Flores, Christopher       20 Willingboro         91-10.75   74-04.00  
      59-05  74-04  58-05  53-05  49-11  71-07
  3 Mathis, Cameron           17 Willingboro         82-00.50   74-04.00  
      62-06  68-02  74-04  61-08  68-04  54-00
  5 Bolder, Miles             16 Willingboro         82-00.50   72-08.00  
      72-08  50-03  49-06  41-04  62-09  62-11
  6 Fleming, Jason            18 Willingboro         75-05.75   70-08.00  
      69-02  66-00  61-00  69-08  70-08  59-10
  7 Collins, Tarik            16 Willingboro         95-02.00   58-01.00  
      57-07  57-10  52-08  58-01  45-00  6-09
  8 Bass, Andrew              17 Lenape              40-00.00   47-04.00  
      44-06  47-04  45-06  47-04  41-07  43-02
  9 Nesnay, John              19 Lenape              21-00.00   36-08.00  
      28-00  22-01  36-00  33-07  30-09  36-08
 10 Schofield, Ed             18 Lenape              20-00.00   35-09.00  
      27-08  28-03  19-08  28-04  35-09  23-03
 11 Schwartz, Alec            19 Lenape              16-00.00   33-07.00  
      33-07  28-02  33-05  19-10  17-01  21-01
 12 Boulden, Brandon          20 Lenape              42-00.00   30-08.00  
      29-11  30-08  27-08  28-03  30-04  29-06
 13 Arnold, Jack              18 Northern Burling    21-04.25   28-09.00  
      25-06  15-02  28-09  25-08  14-10  18-00
 14 Datwani, Nishant          21 Lenape              18-00.00   28-06.00  
      28-02  19-04  18-07  28-06  23-08  26-01
 15 Potts, William            16 Kingsway Learnin    26-03.25   25-08.00  
      16-01  15-09  25-06  25-08  20-05  24-03
 16 Dowdy, Thomas             24 Opics All Stars                22-05.00  
      14-08  14-08  22-05  12-03  12-06  15-03
 
Mixed 16+ 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bcsssd  'B'                                       1:01.60    1:17.40  
     1) Chapman, Daniel 19              2) McNiel, Zach 17                
     3) Houston, Brendan 20             4) Rieser, Collin 17              
  2 Opics All Stars  'B'                                         1:24.41  
  3 Opics All Stars                                              1:30.08  
  4 Opics All Stars  'C'                                         1:35.94  
  5 Bda Iron Men                                      1:24.52    1:36.63  
     1) Tetreault, Aidan 9              2) Ohnishi, Gavis 7               
     3) Close, Robin 13                 4) Evans, Carlie 12               
  6 Kingsway Learning Center                            47.50    2:16.58  
     1) Nasri, Amber 21                 2) Cicalese, Katie 19             
     3) Pierce, Chadd 21                4) Waicus, Darcie 13              
Advertisements