4/14– West Deptford Relays

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/14/2018 02:26 PM
                       West Deptford Relays - 4/14/2018                        
                         Meet Director:  Mark Drummond                         
                               West Deptford HS                                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 400 Meter Hurdles Relay One
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 #   15 Jackson, Leigha       A P Schalick         1:11.15    1:09.01   4 
  2 #  428 McGraw, Fallon        Maple Shade          1:15.00    1:12.73   4 
  3 #  563 Roman, NeAsia         Penns Grove                     1:13.59   2 
  4 #    6 Chomo, Amy            A P Schalick         1:15.83    1:15.56   4 
  5 #  627 Tullio, Isabella      Pitman HS                       1:16.20   1 
  6 #   28 Wood, Morgan          A P Schalick         1:16.09    1:16.94   3 
  7 #  119 Davila, Kayla         Buena Reg. H         1:09.19    1:17.25   4 
  8 #  159 Copeland, Vicki       Clayton HS           1:17.11    1:17.35   3 
  9 #  419 Bearden, Victoria     Maple Shade          1:13.33    1:18.66   4 
 10 #  117 Bragg, Jylan          Buena Reg. H         1:15.86    1:18.99   3 
 11 #  130 Mosentoff, Kristi     Buena Reg. H         1:22.82    1:19.01   2 
 12 #  431 Olesky, Brionna       Maple Shade          1:08.53    1:19.54   4 
 13 #  604 Maier, Autumn         Pitman HS            1:15.72    1:19.79   4 
 14 #  549 Calhoun, Ariannon     Penns Grove                     1:20.91   2 
 15 #  603 Leach, Keri           Pitman HS            1:17.68    1:21.65   3 
 16 #  809 Jones, Madison        Woodstown HS         1:20.54    1:23.85   2 
 17 #  168 Newsome, Heaven       Clayton HS                      1:24.10   1 
 18 #  546 Armstead, Syria       Penns Grove          1:17.46    1:24.70   3 
 19 #  640 Lim, Jacqueline       Riverside HS                    1:26.30   1 
 20 #  798 Briseno, Sophie       Woodstown HS                    1:27.56   2 
 21 #  818 Mistichelli, Oliv     Woodstown HS                    1:28.30   1 
 22 #  161 Fields, Essence       Clayton HS                      1:29.89   2 
 23 #  644 Provenzano, Ameli     Riverside HS                    1:32.90   1 
 24 #  636 Eyzaguirre, Shery     Riverside HS                    1:50.10   1 
 
Event 2  Girls 400 Meter Hurdles Relay Two
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #  764 Welch Smith, Tami     Willingboro                     1:10.17   1 
  2 #  733 Daly, Jasmine         West Deptfor         1:08.31    1:15.19   3 
  3 #  447 Herlihy, Kate         Middle Twp.                     1:16.46   2 
  4 #  735 Ford, Erynne          West Deptfor         1:25.83    1:17.18   2 
  5 #  725 Anderson, Markayl     West Deptfor         1:22.02    1:18.14   3 
  6 #  387 Pierce, Ava           Lower Cape M         1:20.19    1:18.90   3 
  7 #  753 Dolo, Mikell          Willingboro          1:16.84    1:21.90   3 
  8 #  450 Ludman, Dakota        Middle Twp.                     1:23.01   1 
  9 #  391 Souder, Ella          Lower Cape M         1:29.30    1:23.23   2 
 10 #  452 Pane, Lindsey         Middle Twp.                     1:24.08   1 
 11 #  378 Hobbs, Abby           Lower Cape M         1:40.00    1:24.46   2 
 12 #  767 Younis, Syedah        Willingboro                     1:32.01   2 
 
Event 3  Girls 400 Meter Hurdles Relay Three
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #  769 Hammond, Janeya       Winslow Twp          1:03.41    1:08.13   3 
  2 #  773 Perry, Nylah          Winslow Twp          1:13.00    1:10.12   3 
  3 #  413 Rzemyk, Olivia        Mainland Reg         1:09.55    1:12.30   3 
  4 #  144 Huff, Trinity         Cherry Hill          1:11.97    1:15.07   3 
  5 #  768 Bob-Grey, Adonist     Winslow Twp          1:07.41    1:17.11   3 
  6 #  418 Walsh, Shannon        Mainland Reg         1:19.00    1:17.50   2 
  7 #  516 Matura, Mackenzie     Ocean City H         1:11.26    1:18.35   3 
  8 #  140 Harrison, Madelin     Cherry Hill          1:19.91    1:18.50   2 
  9 #  309 Colasurdo, Jamey      Hammonton HS         1:15.20    1:18.90   2 
 10 #  305 Brothman, Katelyn     Hammonton HS         1:24.94    1:20.00   2 
 11 #  393 Albuequerque, Bro     Mainland Reg         1:20.00    1:20.20   2 
 12 #  319 Mento, Sarah          Hammonton HS         1:20.00    1:20.70   2 
 13 #  505 Ginet, Sophia         Ocean City H         1:20.10    1:21.90   2 
 14 #  517 Matura, Peyton        Ocean City H         1:22.80    1:22.90   2 
 15 #  150 Randolph, Kyra        Cherry Hill          1:15.00    1:24.86   3 
 
Event 4  Girls 400 Meter Hurdles Relay Four
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #  472 Miller, Raelynne      Millville HS         1:06.84    1:08.72   4 
  2 #  358 Pierontoni, Emily     Kingsway HS          1:11.40    1:10.35   4 
  3 #  458 Bowman, Ciera         Millville HS         1:10.00    1:13.31   4 
  4 #  674 Little, Nyasia        Trenton Cent                    1:14.28   1 
  5 #  465 Fomich, Rebecca       Millville HS         1:10.00    1:14.32   4 
  6 #  216 Maldonado, Lauren     Egg Harbor T         1:14.00    1:16.37   3 
  7 #  198 Cheesman, Emily       Egg Harbor T         1:14.00    1:17.36   3 
  8 #  204 Dixon, Tara           Egg Harbor T         1:23.00    1:19.92   1 
  9 #  681 Watkins, Janiya       Trenton Cent                    1:20.59   1 
 10 #  365 Turner, Emma          Kingsway HS          1:16.00    1:21.19   3 
 11 #  705 Fifth, Sara           Vineland HS                     1:23.73   1 
 12 #  667 Baines, Raven         Trenton Cent         1:41.91    1:26.81   1 
 13 #  716 Stanker, Emily        Vineland HS                     1:31.07   1 
 14 #  719 Tilden, Jordan        Vineland HS                     1:32.70   1 
 
Event 5  Girls 4x1600 Meter Relay One
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pitman HS                                        23:40.00   23:57.35  
     1) #624 Stiles, Grace              2) #601 Hagerty, Briana           
     3) #606 McCully, Abby              4) #593 Brennan, Sarah            
  2 A P Schalick HS                                             24:30.57  
     1) #11 DuBois, Madison             2) #14 Gerstenbacher, Chloe       
     3) #23 Smith, Julia                4) #20 Obermann, Emily            
  3 Woodstown HS                                                26:30.80  
     1) #804 Grant, Lauren              2) #820 Morris, Lilybelle         
     3) #800 Chasten, Natalie           4) #819 Monahon, Olivia           
 
Event 6  Girls 4x1600 Meter Relay Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Willingboro HS                                   25:40.00   25:46.44  
     1) #765 Williams, Janea            2) #756 Ibn Abdul Kareem, Amatulla
     3) #767 Younis, Syedah             4) #752 Cottle, Sierra            
  2 West Deptford HS                                            26:01.74  
     1) #743 Kustera, Jordyn            2) #741 Ianniello, Bridgette      
     3) #746 Santos, Guadalupe          4) #734 Dorsett, Corinne          
  3 Lower Cape May Reg. HS                           30:00.00   29:37.36  
     1) #391 Souder, Ella               2) #389 Sanchez, Iris             
     3) #383 Lynch, Madeline            4) #378 Hobbs, Abby               
 
Event 7  Girls 4x1600 Meter Relay Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Moorestown HS                                    24:00.00   24:24.82  
     1) #480 Bezwada, Anu               2) #481 Bodine, Claire            
     3) #486 Goettle, Maggie            4) #488 Inglis, Kate              
  2 Cherry Hill West HS                              24:00.00   24:43.83  
     1) #152 Santana, Emily             2) #137 Bean, Keller              
     3) #156 Wright, Cameron            4) #155 Williamson, Mirasha       
  3 Mainland Regional HS                                        24:44.14  
     1) #395 Argentiero, Abby           2) #407 Lovett, Olivia            
     3) #415 Stefanowicz, Angela        4) #409 Merenich, Mary Kate       
  4 Ocean City HS                                               25:11.35  
     1) #528 White, Kelsey              2) #519 Millar, Rebecca           
     3) #530 Wyers, Kilie               4) #503 Farr, Brooke              
  5 Hammonton HS                                     26:30.00   25:16.01  
     1) #324 Savage, Lauren             2) #321 Reese, Kirsten            
     3) #322 Rivera, Isabella           4) #328 Valentino, Ashley         
 
Event 8  Girls 4x1600 Meter Relay Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kingsway HS                                      23:00.00   23:09.74  
     1) #335 Burke, Ashlynne            2) #342 Hannigan, Laurel          
     3) #332 Anicic, Kylie              4) #353 Mullarkey, Alexis         
  2 Clearview Reg. HS                                24:40.00   24:20.86  
     1) #177 Borodin, Kyra              2) #190 Tabar, Hailey             
     3) #184 Grelli, Ava                4) #176 Beske-Somers, Gabrielle   
  3 Millville HS                                     24:10.00   24:27.60  
     1) #472 Miller, Raelynne           2) #459 Caromano, Sydney          
     3) #471 Lupton, Amber              4) #464 Farnville, Jahnaya        
  4 Egg Harbor Twp HS                                24:00.00   25:16.71  
     1) #235 Scarangelli, Gianna        2) #221 Morgan, Madison           
     3) #219 Minuth, Amber              4) #225 Pomatto, Michaela         
  5 Atlantic City HS                                            25:56.59  
     1) #44 Ramirez, Ariana             2) #36 Giang, Tiffany             
     3) #40 Hussain, Najifa             4) #41 McKenna, Alexis            
 
Event 9  Girls 4x100 Meter Relay One
============================================================================
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 A P Schalick HS                                     53.74      53.11   2 
     1) #1 Bell, Ralazha                2) #22 Robinson, Rayannia         
     3) #15 Jackson, Leigha             4) #12 Eberl, Ahnika              
  2 Paulsboro HS                                        51.50      53.22   2 
     1) #535 Franks, Christina          2) #536 Howell, Katirah           
     3) #531 Brown, Anyia               4) #544 Williams, Valeska         
  3 Buena Reg. HS                                       54.97      53.34   2 
     1) #136 Williams, Javonna          2) #116 Baez, Aaliyah             
     3) #132 Stamps, Ahnaya             4) #135 White, Aliyah             
  4 Woodstown HS                                        53.92      53.60   2 
     1) #808 Jones, Janiyah             2) #802 Gibson, Leah              
     3) #807 Johnson, Aniya             4) #797 Biegen, Dina              
  5 Pitman HS                                           54.00      53.68   2 
     1) #612 Ott, Jordan                2) #619 Sanker, Annie             
     3) #602 Kelly, Tina                4) #600 Griggs, Giordana          
  6 Haddon Heights HS                                   54.00      53.77   2 
     1) #296 Prutzman, Rachel           2) #284 Carstarphen, Avianna      
     3) #280 Blaine, Khalisa            4) #282 Bull, Morgan              
  7 Glassboro HS                                                   55.37   1 
     1) #267 DiPetroantonio, Sarah      2) #276 Sorbello, Kim             
     3) #277 Wesley, Jade               4) #266 Clay, Arielle             
  8 Penns Grove HS                                                 55.84   1 
     1) #566 Simmons, Nicole            2) #548 Brewer, Nakiya            
     3) #550 Chardon, Karla             4) #575 Wilson, Averie            
  9 Florence Twp HS                                                56.06   1 
     1) #257 Smith, Sophia              2) #258 Strickland, Tionne        
     3) #259 Vincent, Kayla             4) #256 Slotkin, Ally             
 10 Salem HS                                                       56.22   1 
     1) #653 Davenport-White, De'Ania   2) #664 Thomas, Matijah           
     3) #656 Gresham, Ranija            4) #658 Johnson, Ka'Nijha         
 11 Clayton HS                                                     56.33   1 
     1) #159 Copeland, Vicki            2) #162 Fleming, Tashala          
     3) #168 Newsome, Heaven            4) #174 Rogers, Tianna            
 12 Woodbury  HS                                                   57.87   2 
     1) #791 Schollenberger, Sarah      2) #783 Hartwyk, Hailey           
     3) #779 Alonzo, Odalis             4) #788 Mesado-Moten, Danielle    
 
Event 10  Girls 4x100 Meter Relay Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Willingboro HS                                      51.00      51.66  
     1) #766 Wilson, Kenady             2) #751 Cain, Naeemah             
     3) #753 Dolo, Mikell               4) #757 Iyiola, Balikis           
  2 Middle Twp. HS                                                 56.63  
  3 Bishop Eustace Prep                                            57.03  
  4 West Deptford HS                                    56.19      57.35  
     1) #725 Anderson, Markayla         2) #728 Blades, Gillian           
     3) #729 Bria, MacKenzie            4) #731 Contarino, Taylor         
  5 Lower Cape May Reg. HS                            1:00.00    1:00.77  
     1) #379 Johnson, Veronica          2) #384 McKeown, Hailey           
     3) #392 Wagner, Alyssa             4) #374 Cruzan, Samantha          
 
Event 11  Girls 4x100 Meter Relay Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mainland Regional HS                                55.72      50.18  
     1) #396 Assongba, Yvette           2) #413 Rzemyk, Olivia            
     3) #414 Santiago, Gabrielle        4) #410 Pedrick, Claire           
  2 Winslow Twp HS                                                 51.71  
     1) #776 Tobias, Tionna             2) #769 Hammond, Janeya           
     3) #778 Wright, Olivia             4) #773 Perry, Nylah              
  3 Ocean City HS                                       52.00      52.91  
     1) #529 Wiltshire, Allison         2) #506 Gresham, Sophia           
     3) #526 Troxel, Aila               4) #516 Matura, Mackenzie         
  4 Bridgeton HS                                                   53.14  
     1) #99 Gravely, Tyra               2) #95 Clue, Kayana               
     3) #103 Jones, Jamari              4) #106 Mosley, Mikiya            
  5 Triton Reg. HS                                                 53.36  
     1) #691 Robb, Madison              2) #689 Lorjuste, Naveah          
     3) #694 Tricocci, Nikki            4) #693 Rowley, Sage              
  6 Moorestown HS                                                  53.64  
     1) #490 Kover, Kyleigh             2) #492 Magda, Alex               
     3) #496 Takla, Tina                4) #487 Green, Brianna            
  7 Cherry Hill West HS                                 56.00      54.58  
     1) #151 Santana, Elizabeth         2) #150 Randolph, Kyra            
     3) #143 Holmes, Maya               4) #144 Huff, Trinity             
  8 Hammonton HS                                        54.00      54.75  
     1) #316 Haldeman, Mackenzie        2) #304 Azuonwu, Jane             
     3) #303 Amilcare, Emma             4) #330 Walden, Sydirah           
 
Event 12  Girls 4x100 Meter Relay Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Egg Harbor Twp HS                                   48.00      49.22  
     1) #228 Princz, Lauren             2) #215 Magruder, Siani           
     3) #214 Laramore, Jadyn            4) #194 Alvarez-Tyler, Ajae       
  2 Millville HS                                        52.00      52.15  
     1) #469 Holland, Asia              2) #466 Fortune, Lenizha          
     3) #461 DeBarry, Armanee           4) #476 Patterson, Brionah        
  3 Clearview Reg. HS                                   52.90      52.37  
     1) #189 Snyder, Erin               2) #183 Francis, Zekira           
     3) #193 White, Jordyn              4) #187 McAlpin, Angelica         
  4 Vineland HS                                         51.71      52.53  
     1) #709 Layton-McCullough, Ahnice  2) #703 Colvin, Iyanna            
     3) #717 Stratton, Koreah           4) #698 Badillo, Sonialys         
  5 Atlantic City HS                                    51.00      53.91  
     1) #30 Carranza, Vanessa           2) #46 Smith, Claudine            
     3) #43 Pereira, Casandra           4) #29 Barksdale, Ky'Aisjah       
  6 Trenton Central HS                                             55.04  
     1) #668 Brown, Deja                2) #673 Jones, Aniyah             
     3) #675 Maddox, Shakira            4) #666 Anthony, Machaela         
  7 Kingsway HS                                         52.00    1:00.47  
     1) #356 Palmer, Najiyah            2) #343 Harris, Nadira            
     3) #363 Torain, Kennedy            4) #355 Oshodi, Jade              
 
Event 13  Girls Distance Medley One
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 A P Schalick HS                                  13:45.85   13:54.59  
     1) #5 Chomo, Amanda                2) #21 Puglia, Marleigh           
     3) #23 Smith, Julia                4) #14 Gerstenbacher, Chloe       
  2 Pitman HS                                        14:06.12   14:30.57  
     1) #608 McKenna, Sydni             2) #618 Sanders, Paige            
     3) #593 Brennan, Sarah             4) #610 Murphy, Nicole            
  3 Pennsville  HS                                              14:34.63  
     1) #590 Sobelman, Emily            2) #579 Cuff, Jacqueline          
     3) #580 Cuff, Julie                4) #584 Humphreys, Courtney       
  4 Maple Shade HS                                   14:50.00   14:53.09  
     1) #425 Jacoby, Gianna             2) #440 Tracy, Lauren             
     3) #432 Olesky, Kayla              4) #433 Renwick, Meghan           
  5 Florence Twp HS                                             15:19.60  
     1) #246 Johnston, Rebekka          2) #258 Strickland, Tionne        
     3) #255 Reyes, Jelissa             4) #253 Najem, Zohal              
  6 Woodstown HS                                     15:33.98   15:24.99  
     1) #803 Graham, Maggie             2) #819 Monahon, Olivia           
     3) #817 Milbourne, Lynnae          4) #820 Morris, Lilybelle         
  7 Haddon Heights HS                                10:52.00   15:37.00  
     1) #297 Rehn, Natalie              2) #294 Mullen, Taylor            
     3) #288 Hartzell, Amber            4) #291 Kossis, Dimitra           
  8 Buena Reg. HS                                    16:30.00   15:37.95  
     1) #123 Gallo, Danielle            2) #133 Ware, Jaymira             
     3) #121 Dormanen, Olivia           4) #125 Hoover, Madison           
  9 Riverside HS                                                17:58.59  
     1) #634 Combs, Larissa             2) #646 Starke, Erin              
     3) #633 Boyington, Ayzelin         4) #642 Magaral, Annie            
 
Event 14  Girls Distance Medley Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bordentown Reg. HS                                          14:11.85  
     1) #87 Walker, Genesis             2) #84 Santiago, Ciara            
     3) #88 Wheeler, Emily              4) #93 Zhang, Reena               
  2 Lower Cape May Reg. HS                           15:00.00   15:29.16  
     1) #389 Sanchez, Iris              2) #387 Pierce, Ava               
     3) #391 Souder, Ella               4) #372 Adams, Christina          
  3 Middle Twp. HS                                              15:37.70  
  4 West Deptford HS                                 15:13.66   16:25.89  
     1) #726 Benito, Alex               2) #739 Hlubb, Aubrey             
     3) #738 Goriunova, Julia           4) #740 Holstrom, Alex            
 
Event 15  Girls Distance Medley Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ocean City HS                                    13:02.00   13:17.61  
     1) #527 Weber, Alexa               2) #500 Burke, Grace              
     3) #520 Palmieri, Alexa            4) #518 McLees, Casey             
  2 Mainland Regional HS                             13:40.00   13:31.06  
     1) #394 Aldridge, Alyssa           2) #402 Dirkes, Emily             
     3) #406 Lombardo, Nicole           4) #400 Corbett, Madeline         
  3 Hammonton HS                                     14:00.00   14:06.64  
     1) #325 Smith, Abigail             2) #327 Thompson, Jada            
     3) #320 Patterson, Riley           4) #318 McFerren, Sabrina         
  4 Winslow Twp HS                                              14:31.45  
     1) #774 Rouse, Rayven              2) #771 Morrison, Alexandria      
     3) #770 Hood, Nicole               4) #772 Morton, Grace             
  5 Moorestown HS                                               14:41.94  
     1) #478 Akula, Anjali              2) #491 Lis, Cassandra            
     3) #485 Goettle, Katie             4) #484 Evoy, Kylie               
  6 Triton Reg. HS                                              15:26.83  
     1) #683 Baldini, Autumn            2) #684 Denshuick, Brooke         
     3) #694 Tricocci, Nikki            4) #688 Klus, Natalie             
  7 Cherry Hill West HS                              15:35.00   15:39.29  
     1) #141 Hoch, Cassaundra           2) #146 Johnston, Sally           
     3) #153 Solomon, Mary              4) #154 Sweeney, Anna             
  8 Bridgeton HS                                                18:14.61  
     1) #110 Simpkins, Savannah         2) #101 Hudgon, A'Shonti          
     3) #105 Montiel-Hernandez, Noemi   4) #108 Perez- Carrero, Sarymar   
 
Event 16  Girls Distance Medley Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kingsway HS                                      13:00.00   13:31.45  
     1) #358 Pierontoni, Emily          2) #351 Krott, Lauren             
     3) #353 Mullarkey, Alexis          4) #336 Chambers, Holly           
  2 Egg Harbor Twp HS                                13:00.00   13:47.67  
     1) #236 Shick, Madelyn             2) #210 Ireland, Jessica          
     3) #207 Ebner, Lauren              4) #230 Roesch, Rachel            
  3 Clearview Reg. HS                                13:30.00   13:48.20  
     1) #186 Henry, Magdalene           2) #181 Doring, Rachel            
     3) #190 Tabar, Hailey              4) #189 Snyder, Erin              
  4 Millville HS                                     13:35.75   14:27.52  
     1) #472 Miller, Raelynne           2) #459 Caromano, Sydney          
     3) #469 Holland, Asia              4) #464 Farnville, Jahnaya        
  5 Atlantic City HS                                            14:53.75  
     1) #44 Ramirez, Ariana             2) #48 Tang, Linh                 
     3) #32 Dougherty, Megan            4) #33 Foy, Maila                 
  6 Vineland HS                                                 16:01.07  
     1) #704 Elahi, Zara                2) #722 Zarate, Kimberly          
     3) #708 Hatcher, Brazil            4) #711 Lopez, Tamira             
  7 Willingboro HS                                              17:12.60  
  8 Trenton Central HS                                          17:26.90  
     1) #672 Jiles, Diavian             2) #679 Ramirez, Dayana           
     3) #677 McKellar, Kayla            4) #669 Burgos, Denisse           
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Shuttle Hurdle One
============================================================================
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pitman HS                                         1:15.00    1:16.04   3 
     1) #623 Stanwood, Katie            2) #603 Leach, Keri               
     3) #627 Tullio, Isabella           4) #616 Ross, Grace               
  2 Maple Shade HS                                    1:16.00    1:17.10   3 
     1) #431 Olesky, Brionna            2) #419 Bearden, Victoria         
     3) #421 Buchman, Amanda            4) #428 McGraw, Fallon            
  3 A P Schalick HS                                              1:17.24   1 
     1) #3 Castellini, Camryn           2) #1 Bell, Ralazha               
     3) #22 Robinson, Rayannia          4) #10 Delva, Nickie              
  4 Buena Reg. HS                                                1:18.95   3 
     1) #119 Davila, Kayla              2) #130 Mosentoff, Kristina       
     3) #132 Stamps, Ahnaya             4) #117 Bragg, Jylan              
  5 Penns Grove HS                                               1:20.87   2 
     1) #546 Armstead, Syria            2) #549 Calhoun, Ariannon         
     3) #569 Spence, Ta'Nasiah          4) #548 Brewer, Nakiya            
  6 Florence Twp HS                                              1:23.54   2 
     1) #248 Klenk, Samantha            2) #249 Lofton, Olivia            
     3) #259 Vincent, Kayla             4) #244 Evci, Duygu               
  7 Riverside HS                                                 1:24.73   2 
     1) #636 Eyzaguirre, Sheryl         2) #643 Pleva, Jaison Ashley      
     3) #644 Provenzano, Amelia         4) #640 Lim, Jacqueline           
  8 Woodstown HS                                                 1:25.90   1 
     1) #818 Mistichelli, Olivia        2) #822 Parker, Chaneel           
     3) #798 Briseno, Sophie            4) #812 Kurpis, Isabella          
  9 Woodbury  HS                                                 1:34.21   1 
     1) #779 Alonzo, Odalis             2) #786 LaCroix, Alexa            
     3) #788 Mesado-Moten, Danielle     4) #783 Hartwyk, Hailey           
 
Event 18  Girls 4x100 Meter Shuttle Hurdle Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 West Deptford HS                                  1:11.00    1:11.86  
     1) #725 Anderson, Markayla         2) #729 Bria, MacKenzie           
     3) #733 Daly, Jasmine              4) #735 Ford, Erynne              
  2 Lower Cape May Reg. HS                            1:26.00    1:28.68  
     1) #375 Dales, Violet              2) #378 Hobbs, Abby               
     3) #382 Lafferty, Koryn            4) #385 Mohr, Haley               
 
Event 19  Girls 4x100 Meter Shuttle Hurdle Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mainland Regional HS                              1:06.00    1:05.22  
     1) #406 Lombardo, Nicole           2) #396 Assongba, Yvette          
     3) #413 Rzemyk, Olivia             4) #410 Pedrick, Claire           
  2 Hammonton HS                                      1:16.00    1:16.98  
     1) #326 Terry, Julia               2) #309 Colasurdo, Jamey          
     3) #315 Genovese, Carrigan         4) #305 Brothman, Katelyn         
  3 Ocean City HS                                     1:20.00    1:21.49  
     1) #513 Krier, Morgan              2) #523 Sacco, Emma               
     3) #517 Matura, Peyton             4) #507 Hanley, Allison           
 
Event 20  Girls 4x100 Meter Shuttle Hurdle Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Millville HS                                      1:08.00    1:13.06  
     1) #476 Patterson, Brionah         2) #462 Dunns, Kenny'a            
     3) #458 Bowman, Ciera              4) #461 DeBarry, Armanee          
  2 Egg Harbor Twp HS                                 1:20.00    1:18.20  
     1) #208 Handson, Sydney            2) #217 Melhem, Valencia          
     3) #229 Rivera, Frances            4) #204 Dixon, Tara               
  3 Kingsway HS                                       1:10.00    1:22.43  
     1) #357 Palmucci, Alyssa           2) #356 Palmer, Najiyah           
     3) #333 Bobst, Allison             4) #365 Turner, Emma              
 -- Clearview Reg. HS                                 1:12.00         DQ  
     1) #183 Francis, Zekira            2) #185 Groch, Brianna            
     3) #187 McAlpin, Angelica          4) #193 White, Jordyn             
 
Event 21  Girls 4x200 Meter Relay One
============================================================================
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Paulsboro HS                                      1:44.00    1:47.55   2 
     1) #541 Sharpe, Arianna            2) #540 Sharpe, Amirah            
     3) #542 Sharpe, Ariel              4) #531 Brown, Anyia              
  2 Buena Reg. HS                                     1:53.02    1:51.04   2  1:5103.52
     1) #131 Murphy, Chaunice           2) #116 Baez, Aaliyah             
     3) #135 White, Aliyah              4) #136 Williams, Javonna         
  3 Glassboro HS                                                 1:53.36   1 
     1) #265 Clarke, Sha'Lynn           2) #264 Boggans, Givonna          
     3) #267 DiPetroantonio, Sarah      4) #266 Clay, Arielle             
  4 Haddon Heights HS                                 1:56.00    1:55.10   2 
     1) #296 Prutzman, Rachel           2) #284 Carstarphen, Avianna      
     3) #280 Blaine, Khalisa            4) #282 Bull, Morgan              
  5 Pennsville  HS                                               1:57.22   1 
     1) #590 Sobelman, Emily            2) #589 Smith, Arianna            
     3) #586 Johnston, Hanna            4) #578 Bubeck, Rachel            
  6 A P Schalick HS                                   2:00.26    2:00.27   2  1:51.0342
     1) #2 Brown, Jada                  2) #12 Eberl, Ahnika              
     3) #13 Furbush, Tia                4) #9 Cullis, Nicole              
  7 Woodstown HS                                      2:02.68    2:00.40   2 
     1) #808 Jones, Janiyah             2) #807 Johnson, Aniya            
     3) #814 Lodge, Molly               4) #824 Robinson, Shiann          
  8 Penns Grove HS                                               2:01.39   1 
     1) #566 Simmons, Nicole            2) #568 Southerland, Myla         
     3) #555 Miller, Trinity            4) #570 Torres, Jocelyn           
  9 Clayton HS                                                   2:01.93   1 
     1) #157 Ashe, Cassidy              2) #159 Copeland, Vicki           
     3) #162 Fleming, Tashala           4) #174 Rogers, Tianna            
 10 Salem HS                                          2:04.76    2:03.75   2 
     1) #650 Boggs, Emma                2) #652 Cooper, Eunigue           
     3) #656 Gresham, Ranija            4) #648 Abrams, Alaysia           
 11 Riverside HS                                                 2:09.49   1 
     1) #636 Eyzaguirre, Sheryl         2) #630 Adofo-Boamah, Erica       
     3) #637 Frazier, Siani             4) #640 Lim, Jacqueline           
 12 Pitman HS                                         2:03.79    2:09.71   2 
     1) #629 Wentzel, Brooke            2) #613 Pensabene, Maria          
     3) #615 Raup, Kaylee               4) #605 Martin, Grace             
 13 Maple Shade HS                                    2:05.00    2:12.80   2 
     1) #426 Jones, Ashly               2) #434 Richardson, Tanai         
     3) #422 Buchman, Rebecca           4) #433 Renwick, Meghan           
 
Event 22  Girls 4x200 Meter Relay Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Willingboro HS                                    1:52.00    1:49.87  
     1) #766 Wilson, Kenady             2) #751 Cain, Naeemah             
     3) #753 Dolo, Mikell               4) #757 Iyiola, Balikis           
  2 Bordentown Reg. HS                                           1:54.91  
     1) #85 Sutton, Kylie               2) #69 Calderon, Alayna           
     3) #78 Massoquoi, Priscilla        4) #76 Logiudice, Marissa         
  3 Bishop Eustace Prep                                          2:01.32  
  4 West Deptford HS                                  2:09.65    2:03.66  
     1) #725 Anderson, Markayla         2) #735 Ford, Erynne              
     3) #738 Goriunova, Julia           4) #731 Contarino, Taylor         
  5 Lower Cape May Reg. HS                            2:00.00    2:04.11  
     1) #379 Johnson, Veronica          2) #384 McKeown, Hailey           
     3) #392 Wagner, Alyssa             4) #374 Cruzan, Samantha          
 
Event 23  Girls 4x200 Meter Relay Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mainland Regional HS                              1:46.88    1:46.99  
     1) #396 Assongba, Yvette           2) #414 Santiago, Gabrielle       
     3) #398 Broux, Ava                 4) #410 Pedrick, Claire           
  2 Winslow Twp HS                                               1:47.76  
     1) #776 Tobias, Tionna             2) #769 Hammond, Janeya           
     3) #778 Wright, Olivia             4) #773 Perry, Nylah              
  3 Bridgeton HS                                      1:56.00    1:51.45  
     1) #103 Jones, Jamari              2) #99 Gravely, Tyra              
     3) #95 Clue, Kayana                4) #106 Mosley, Mikiya            
  4 Moorestown HS                                                1:52.05  
     1) #496 Takla, Tina                2) #487 Green, Brianna            
     3) #492 Magda, Alex                4) #489 Jackson, Nailah           
  5 Ocean City HS                                     1:52.00    1:52.62  
     1) #504 Gereaghty, Megan           2) #506 Gresham, Sophia           
     3) #526 Troxel, Aila               4) #516 Matura, Mackenzie         
  6 Hammonton HS                                      1:55.00    1:52.67  
     1) #327 Thompson, Jada             2) #303 Amilcare, Emma            
     3) #326 Terry, Julia               4) #331 Washington, Khristina     
  7 Triton Reg. HS                                               1:54.53  
     1) #694 Tricocci, Nikki            2) #689 Lorjuste, Naveah          
     3) #691 Robb, Madison              4) #693 Rowley, Sage              
  8 Cherry Hill West HS                               2:00.00    1:58.41  
     1) #145 Hughes, Amina              2) #143 Holmes, Maya              
     3) #138 Gibson, Taquera            4) #149 Neal, Neylan              
 
Event 24  Girls 4x200 Meter Relay Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Egg Harbor Twp HS                                 1:44.00    1:44.54  
     1) #228 Princz, Lauren             2) #214 Laramore, Jadyn           
     3) #215 Magruder, Siani            4) #194 Alvarez-Tyler, Ajae       
  2 Vineland HS                                       1:50.10    1:51.04  
     1) #698 Badillo, Sonialys          2) #709 Layton-McCullough, Ahnice 
     3) #717 Stratton, Koreah           4) #703 Colvin, Iyanna            
  3 Atlantic City HS                                  1:52.00    1:53.39  
     1) #29 Barksdale, Ky'Aisjah        2) #34 Gaitanos, Vanessa          
     3) #47 Swaby, Alicia               4) #46 Smith, Claudine            
  4 Kingsway HS                                       1:50.00    1:53.83  
     1) #365 Turner, Emma               2) #355 Oshodi, Jade              
     3) #363 Torain, Kennedy            4) #343 Harris, Nadira            
  5 Trenton Central HS                                           1:55.28  
     1) #668 Brown, Deja                2) #673 Jones, Aniyah             
     3) #675 Maddox, Shakira            4) #666 Anthony, Machaela         
  6 Clearview Reg. HS                                 1:55.00    1:57.78  
     1) #188 Roman, Jayla               2) #183 Francis, Zekira           
     3) #185 Groch, Brianna             4) #193 White, Jordyn             
 -- Millville HS                                      1:46.63         DQ  
     1) #477 Townsend, Serena           2) #470 Holmes, Hailey            
     3) #466 Fortune, Lenizha           4) #476 Patterson, Brionah        
 
Event 25  Girls 4x800 Meter Relay One
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 A P Schalick HS                                  10:35.94   10:31.60  
     1) #23 Smith, Julia                2) #5 Chomo, Amanda               
     3) #21 Puglia, Marleigh            4) #14 Gerstenbacher, Chloe       
  2 Pitman HS                                        11:05.67   10:40.10  
     1) #624 Stiles, Grace              2) #601 Hagerty, Briana           
     3) #606 McCully, Abby              4) #608 McKenna, Sydni            
  3 Penns Grove HS                                              11:08.20  
     1) #574 Vichi, Yalitza             2) #554 Horace, Ja'Shanti         
     3) #563 Roman, NeAsia              4) #567 Sontay, Jessica           
  4 Woodstown HS                                     13:11.80   12:09.70  
     1) #812 Kurpis, Isabella           2) #819 Monahon, Olivia           
     3) #820 Morris, Lilybelle          4) #811 Kopec, Samantha           
  5 Florence Twp HS                                             12:26.20  
     1) #245 Ingram, Kayla              2) #243 Daly, Emily               
     3) #251 Najem, Julia               4) #252 Najem, Sophia             
 
Event 26  Girls 4x800 Meter Relay Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Willingboro HS                                   11:30.00   11:07.40  
     1) #765 Williams, Janea            2) #756 Ibn Abdul Kareem, Amatulla
     3) #764 Welch Smith, Tamia         4) #752 Cottle, Sierra            
  2 West Deptford HS                                 12:35.54   11:45.10  
     1) #741 Ianniello, Bridgette       2) #734 Dorsett, Corinne          
     3) #743 Kustera, Jordyn            4) #746 Santos, Guadalupe         
  3 Middle Twp. HS                                              12:21.50  
  4 Bishop Eustace Prep                                         14:33.40  
 
Event 27  Girls 4x800 Meter Relay Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ocean City HS                                    10:10.00   10:30.08  
     1) #527 Weber, Alexa               2) #520 Palmieri, Alexa           
     3) #508 Hanlon, Erin               4) #518 McLees, Casey             
  2 Cherry Hill West HS                              10:10.00   10:48.70  
     1) #156 Wright, Cameron            2) #152 Santana, Emily            
     3) #151 Santana, Elizabeth         4) #155 Williamson, Mirasha       
  3 Winslow Twp HS                                              10:53.88  
     1) #774 Rouse, Rayven              2) #771 Morrison, Alexandria      
     3) #770 Hood, Nicole               4) #777 Toliver, Lauren           
  4 Mainland Regional HS                             11:00.00   11:07.39  
     1) #402 Dirkes, Emily              2) #400 Corbett, Madeline         
     3) #415 Stefanowicz, Angela        4) #399 Brown, Tara               
  5 Hammonton HS                                     10:50.00   11:18.63  
     1) #325 Smith, Abigail             2) #324 Savage, Lauren            
     3) #318 McFerren, Sabrina          4) #320 Patterson, Riley          
  6 Moorestown HS                                    11:00.00   11:28.78  
     1) #486 Goettle, Maggie            2) #480 Bezwada, Anu              
     3) #481 Bodine, Claire             4) #488 Inglis, Kate              
  7 Bridgeton HS                                                14:36.37  
     1) #110 Simpkins, Savannah         2) #108 Perez- Carrero, Sarymar   
     3) #112 Vaga, Vanessa              4) #105 Montiel-Hernandez, Noemi  
 
Event 28  Girls 4x800 Meter Relay Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Millville HS                                     10:05.00   10:16.98  
     1) #472 Miller, Raelynne           2) #477 Townsend, Serena          
     3) #464 Farnville, Jahnaya         4) #465 Fomich, Rebecca           
  2 Clearview Reg. HS                                10:32.00   10:30.60  
     1) #186 Henry, Magdalene           2) #181 Doring, Rachel            
     3) #190 Tabar, Hailey              4) #177 Borodin, Kyra             
  3 Kingsway HS                                      10:07.00   10:35.96  
     1) #342 Hannigan, Laurel           2) #353 Mullarkey, Alexis         
     3) #358 Pierontoni, Emily          4) #360 Robinson, Skye            
  4 Egg Harbor Twp HS                                10:00.00   10:39.37  
     1) #207 Ebner, Lauren              2) #230 Roesch, Rachel            
     3) #236 Shick, Madelyn             4) #221 Morgan, Madison           
  5 Vineland HS                                                 12:00.67  
     1) #704 Elahi, Zara                2) #722 Zarate, Kimberly          
     3) #708 Hatcher, Brazil            4) #711 Lopez, Tamira             
  6 Trenton Central HS                                          13:32.64  
     1) #672 Jiles, Diavian             2) #679 Ramirez, Dayana           
     3) #677 McKellar, Kayla            4) #669 Burgos, Denisse           
 
Event 29  Girls 1600 Sprint Medley One
============================================================================
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Paulsboro HS                                      4:10.00    4:23.19   2 
     1) #542 Sharpe, Ariel              2) #540 Sharpe, Amirah            
     3) #541 Sharpe, Arianna            4) #531 Brown, Anyia              
  2 Glassboro HS                                                 4:38.00   1 
     1) #265 Clarke, Sha'Lynn           2) #264 Boggans, Givonna          
     3) #267 DiPetroantonio, Sarah      4) #276 Sorbello, Kim             
  3 Woodstown HS                                      4:55.53    4:43.91   2 
     1) #808 Jones, Janiyah             2) #806 Hunt, Madeline            
     3) #813 Lammersen, Ava             4) #802 Gibson, Leah              
  4 Pennsville  HS                                               4:51.70   2 
     1) #589 Smith, Arianna             2) #582 Ford, Evelyn              
     3) #586 Johnston, Hanna            4) #578 Bubeck, Rachel            
  5 Clayton HS                                                   4:55.70   1 
     1) #160 Dillard, Gabrielle         2) #173 Rogers, Kaili             
     3) #162 Fleming, Tashala           4) #168 Newsome, Heaven           
  6 A P Schalick HS                                   4:52.03    4:55.78   2 
     1) #6 Chomo, Amy                   2) #12 Eberl, Ahnika              
     3) #15 Jackson, Leigha             4) #9 Cullis, Nicole              
  7 Salem HS                                                     4:57.11   2 
     1) #653 Davenport-White, De'Ania   2) #664 Thomas, Matijah           
     3) #652 Cooper, Eunigue            4) #658 Johnson, Ka'Nijha         
  8 Maple Shade HS                                               5:04.10   1 
     1) #425 Jacoby, Gianna             2) #426 Jones, Ashly              
     3) #440 Tracy, Lauren              4) #434 Richardson, Tanai         
  9 Woodbury  HS                                                 5:06.00   2 
     1) #796 Torelli, JoyLynn           2) #783 Hartwyk, Hailey           
     3) #779 Alonzo, Odalis             4) #780 Chambers, Autumn          
 10 Buena Reg. HS                                     5:10.00    5:13.09   2 
     1) #124 Hinrichsen, Giovanna       2) #116 Baez, Aaliyah             
     3) #115 Akins, Maddie              4) #123 Gallo, Danielle           
 
Event 30  Girls 1600 Sprint Medley Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bordentown Reg. HS                                           4:37.99  
     1) #87 Walker, Genesis             2) #84 Santiago, Ciara            
     3) #86 Tarawali, Johnvia           4) #93 Zhang, Reena               
  2 Willingboro HS                                    4:30.00    5:07.83  
     1) #752 Cottle, Sierra             2) #757 Iyiola, Balikis           
     3) #753 Dolo, Mikell               4) #760 Scotton, Mackenzie        
  3 Lower Cape May Reg. HS                            5:00.00    5:11.72  
     1) #387 Pierce, Ava                2) #373 Conley, Chloe             
     3) #392 Wagner, Alyssa             4) #372 Adams, Christina          
  4 West Deptford HS                                  4:58.66    5:31.95  
     1) #728 Blades, Gillian            2) #737 Goole, Savannah           
     3) #731 Contarino, Taylor          4) #726 Benito, Alex              
 
Event 31  Girls 1600 Sprint Medley Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mainland Regional HS                              4:28.00    4:26.46  
     1) #394 Aldridge, Alyssa           2) #396 Assongba, Yvette          
     3) #410 Pedrick, Claire            4) #405 Lodgek, Abby              
  2 Triton Reg. HS                                               4:52.33  
     1) #693 Rowley, Sage               2) #694 Tricocci, Nikki           
     3) #691 Robb, Madison              4) #684 Denshuick, Brooke         
  3 Ocean City HS                                     4:51.00    5:01.64  
     1) #515 Lisicki, Mary              2) #514 Levai, Samantha           
     3) #524 Sardy, Emma                4) #528 White, Kelsey             
  4 Hammonton HS                                      5:00.00    5:10.42  
     1) #313 Fallon, Veronica           2) #329 Wade, Phoebe              
     3) #330 Walden, Sydirah            4) #322 Rivera, Isabella          
  5 Cherry Hill West HS                               5:15.00    5:15.58  
     1) #154 Sweeney, Anna              2) #137 Bean, Keller              
     3) #138 Gibson, Taquera            4) #149 Neal, Neylan              
  6 Bridgeton HS                                                 5:29.87  
     1) #105 Montiel-Hernandez, Noemi   2) #106 Mosley, Mikiya            
     3) #98 Fuqua, Kiara                4) #111 Thompson, Destiny         
 
Event 32  Girls 1600 Sprint Medley Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kingsway HS                                       4:25.00    4:39.10  
     1) #335 Burke, Ashlynne            2) #351 Krott, Lauren             
     3) #343 Harris, Nadira             4) #355 Oshodi, Jade              
  2 Millville HS                                      4:15.00    4:43.00  
     1) #465 Fomich, Rebecca            2) #466 Fortune, Lenizha          
     3) #458 Bowman, Ciera              4) #469 Holland, Asia             
  3 Egg Harbor Twp HS                                 4:30.00    4:45.00  
     1) #225 Pomatto, Michaela          2) #197 Canella, Kate             
     3) #212 Killen, Erikah             4) #199 Cotrell, Kayla            
  4 Vineland HS                                       4:45.96    5:04.20  
     1) #702 Cephas, Amari              2) #711 Lopez, Tamira             
     3) #710 Leyva, Francine            4) #708 Hatcher, Brazil           
  5 Atlantic City HS                                  4:46.00    5:11.00  
     1) #35 Gery, Alison                2) #47 Swaby, Alicia              
     3) #34 Gaitanos, Vanessa           4) #33 Foy, Maila                 
  6 Clearview Reg. HS                                 5:15.00    5:12.60  
     1) #182 Doyle, Colleen             2) #178 Byrne, Katherine          
     3) #188 Roman, Jayla               4) #179 Cejkovshy, Kayla          
 
Event 33  Girls 4x400 Meter Relay One
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Paulsboro HS                                      4:05.00    4:17.68  
     1) #544 Williams, Valeska          2) #542 Sharpe, Ariel             
     3) #540 Sharpe, Amirah             4) #541 Sharpe, Arianna           
  2 Buena Reg. HS                                     4:35.00    4:20.83  
     1) #131 Murphy, Chaunice           2) #130 Mosentoff, Kristina       
     3) #119 Davila, Kayla              4) #136 Williams, Javonna         
  3 A P Schalick HS                                   4:26.08    4:25.21  
     1) #28 Wood, Morgan                2) #5 Chomo, Amanda               
     3) #15 Jackson, Leigha             4) #6 Chomo, Amy                  
  4 Woodstown HS                                                 4:32.55  
     1) #817 Milbourne, Lynnae          2) #797 Biegen, Dina              
     3) #813 Lammersen, Ava             4) #806 Hunt, Madeline            
  5 Penns Grove HS                                               4:35.71  
     1) #566 Simmons, Nicole            2) #554 Horace, Ja'Shanti         
     3) #549 Calhoun, Ariannon          4) #563 Roman, NeAsia             
  6 Woodbury  HS                                                 5:01.84  
     1) #783 Hartwyk, Hailey            2) #796 Torelli, JoyLynn          
     3) #779 Alonzo, Odalis             4) #780 Chambers, Autumn          
 
Event 34  Girls 4x400 Meter Relay Two
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Willingboro HS                                    4:15.00    4:20.45  
     1) #766 Wilson, Kenady             2) #751 Cain, Naeemah             
     3) #753 Dolo, Mikell               4) #749 Anderson, Imani           
  2 Middle Twp. HS                                               4:48.10  
  3 West Deptford HS                                  5:01.45    4:57.90  
     1) #739 Hlubb, Aubrey              2) #734 Dorsett, Corinne          
     3) #740 Holstrom, Alex             4) #746 Santos, Guadalupe         
  4 Lower Cape May Reg. HS                            5:10.00    5:00.00  
     1) #372 Adams, Christina           2) #387 Pierce, Ava               
     3) #373 Conley, Chloe              4) #392 Wagner, Alyssa            
  5 Bishop Eustace Prep                                          5:50.70  
     1) #54 Figueroa, Veronica          2) #67 Sobocinski, Rachel         
     3) #52 Colon, Kaila                4) #60 Loftis, Ashley             
 
Event 35  Girls 4x400 Meter Relay Three
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Winslow Twp HS                                               4:08.65  
     1) #774 Rouse, Rayven              2) #770 Hood, Nicole              
     3) #769 Hammond, Janeya            4) #773 Perry, Nylah              
  2 Moorestown HS                                     4:12.00    4:20.25  
     1) #485 Goettle, Katie             2) #491 Lis, Cassandra            
     3) #494 Pierson, Julia             4) #489 Jackson, Nailah           
  3 Hammonton HS                                      4:30.00    4:23.28  
     1) #331 Washington, Khristina      2) #319 Mento, Sarah              
     3) #303 Amilcare, Emma             4) #327 Thompson, Jada            
  4 Cherry Hill West HS                               4:20.00    4:23.87  
     1) #151 Santana, Elizabeth         2) #145 Hughes, Amina             
     3) #143 Holmes, Maya               4) #144 Huff, Trinity             
  5 Ocean City HS                                     4:25.00    4:27.87  
     1) #500 Burke, Grace               2) #504 Gereaghty, Megan          
     3) #522 Rhodes, Nicole             4) #508 Hanlon, Erin              
  6 Bridgeton HS                                                 4:36.69  
     1) #95 Clue, Kayana                2) #101 Hudgon, A'Shonti          
     3) #111 Thompson, Destiny          4) #99 Gravely, Tyra              
  7 Mainland Regional HS                              4:51.34    4:39.61  
     1) #418 Walsh, Shannon             2) #404 Gatley, Jillian           
     3) #393 Albuequerque, Brooke       4) #405 Lodgek, Abby              
  8 Triton Reg. HS                                               4:44.59  
     1) #683 Baldini, Autumn            2) #689 Lorjuste, Naveah          
     3) #691 Robb, Madison              4) #688 Klus, Natalie             
 
Event 36  Girls 4x400 Meter Relay Four
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Millville HS                                      4:13.02    4:01.62  
     1) #477 Townsend, Serena           2) #470 Holmes, Hailey            
     3) #464 Farnville, Jahnaya         4) #476 Patterson, Brionah        
  2 Egg Harbor Twp HS                                 4:05.00    4:08.02  
     1) #228 Princz, Lauren             2) #216 Maldonado, Lauren         
     3) #198 Cheesman, Emily            4) #194 Alvarez-Tyler, Ajae       
  3 Clearview Reg. HS                                 4:19.00    4:21.35  
     1) #190 Tabar, Hailey              2) #181 Doring, Rachel            
     3) #189 Snyder, Erin               4) #187 McAlpin, Angelica         
  4 Trenton Central HS                                           4:27.01  
     1) #670 Downie, Kiana              2) #674 Little, Nyasia            
     3) #676 Mason, Kayla               4) #681 Watkins, Janiya           
  5 Kingsway HS                                       4:15.00    4:32.09  
     1) #358 Pierontoni, Emily          2) #353 Mullarkey, Alexis         
     3) #360 Robinson, Skye             4) #365 Turner, Emma              
  6 Vineland HS                                       4:56.91    4:33.47  
     1) #698 Badillo, Sonialys          2) #717 Stratton, Koreah          
     3) #703 Colvin, Iyanna             4) #709 Layton-McCullough, Ahnice 
 
Event 37  Girls Shot Put Relay Division 1 One
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #   26 Thomas, Zyra          A P Schalick        43-07.25   40-04.00  
      39-02  FOUL  40-04           
  2 #  545 Albert, Regina        Penns Grove         36-06.00   35-11.75  
      34-08  35-11.75  FOUL           
  3 #  538 Reed-Clark, Amaya     Paulsboro HS        36-01.50   35-01.00  
      33-05.75  35-01  FOUL           
  4 #    1 Bell, Ralazha         A P Schalick        33-11.00   34-02.00  
      32-10  34-02  33-01.50           
  5 #  810 Knorr, Kara           Woodstown HS                   31-01.00  
      31-01  30-07  29-04           
  5 #  120 DelGesso, Isabell     Buena Reg. H        32-05.00   31-01.00  
      31-01  31-01  28-08           
  7 #  122 Draper, Imani         Buena Reg. H        31-10.75   30-10.25  
      29-02  30-10.25  30-00           
  8 #  599 Galvin, Emily         Pitman HS           31-06.50   30-09.25  
      29-06.75  29-04.50  30-09.25           
  9 #  660 McNail, Aija-Lynn     Salem HS            31-04.50   30-02.00  
      30-02  28-09  27-07.50           
 10 #  577 Zane, Emileigh        Penns Grove         28-03.25   29-11.25  
      28-02  29-11.25  26-02           
 11 #  595 Cioffi, Hannah        Pitman HS           27-11.25   29-07.25  
      29-07.25  28-10.25  27-01           
 12 #  260 Wescott, Janie        Florence Twp        29-04.00   29-00.00  
      29-00  27-05.50  28-05.75           
 13 #  794 Spencer, Asia         Woodbury  HS        25-07.00   27-10.25  
      26-10  27-02  27-10.25           
 14 #  790 Rone, Kayla           Woodbury  HS                   27-05.00  
      27-05  25-04  25-07           
 15 #  128 Mobley, Barbara       Buena Reg. H        22-11.50   26-10.75  
      26-10.75  26-03.25  FOUL           
 16 #   19 Murray, Tayley        A P Schalick        31-00.00   26-08.75  
      26-08.75  FOUL  26-07           
 17 #  647 Starke, Riley         Riverside HS        25-00.00   26-02.00  
      26-02  24-03  25-07.25           
 17 #  534 Ellison, Chamique     Paulsboro HS        29-06.00   26-02.00  
      25-07  26-02  25-07           
 19 #  438 Steele, Jahni         Maple Shade         25-10.75   26-01.00  
      23-01.50  26-01  24-00           
 20 #  825 Santiago, Carmen      Woodstown HS        26-05.00   25-11.00  
      FOUL  25-11  24-11.75           
 21 #  167 Keeney, Madison       Clayton HS                     25-10.25  
      25-10.25  FOUL  25-09.50           
 22 #  654 Dowe-Moorer, Ta'K     Salem HS            29-00.00   25-10.00  
      23-04.50  25-10  22-09.50           
 23 #  435 Roman, Laryssa        Maple Shade         24-00.00   25-05.75  
      22-03.75  25-05.75  25-01           
 24 #  427 Mancini, Tara         Maple Shade         21-05.00   25-04.25  
      25-04.25  24-02.50  20-03           
 25 #  828 Williams, Destiny     Woodstown HS        25-07.50   25-02.00  
      24-09.50  25-02  25-00           
 26 #  631 Augusto, Natalie      Riverside HS        24-01.00   24-11.00  
      24-11  23-04.25  24-06.50           
 27 #  170 Parks, Stephanie      Clayton HS                     24-09.75  
      19-06.50  24-09.75  FOUL           
 28 #  572 Urena, Jeanette       Penns Grove                    24-02.50  
      22-05.25  22-07.25  24-02.50           
 29 #  250 McKenzie, Kierra      Florence Twp                   23-07.00  
      23-07  23-05.75  22-07.50           
 30 #  638 Furniss, Grace        Riverside HS        20-04.00   22-03.00  
      22-03  20-09.50  22-00           
 31 #  657 Harmon, Genesis       Salem HS                       21-02.50  
      21-02.50  19-04  FOUL           
 32 #  163 Griffen, Nevaeh       Clayton HS                     21-02.00  
      17-02  19-08.50  21-02           
 32 #  785 Jackson-Williams,     Woodbury  HS                   21-02.00  
      19-04  20-03.75  21-02           
 34 #  614 Pepe, Carolyn         Pitman HS           20-06.25   20-03.50  
      19-07.75  19-03.25  20-03.50           
 35 #  247 Jusino, Taylor        Florence Twp                   19-07.00  
      17-09.75  FOUL  19-07           
 35 #  543 Weiss, Cheyann        Paulsboro HS        20-06.50   19-07.00  
      18-07.50  18-01  19-07           
 
Event 38  Girls Discus Throw Relay Division 1 One
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  538 Reed-Clark, Amaya     Paulsboro HS          103-07     106-04  
  2 #  595 Cioffi, Hannah        Pitman HS             115-06     106-03  
  3 #  129 Mosentoff, France     Buena Reg. H          113-09      92-08  
  4 #   26 Thomas, Zyra          A P Schalick          106-03      88-07  
  5 #  654 Dowe-Moorer, Ta'K     Salem HS               92-04      87-02  
  6 #  122 Draper, Imani         Buena Reg. H           95-06      85-08  
  6 #  427 Mancini, Tara         Maple Shade            65-03      85-08  
  8 #  810 Knorr, Kara           Woodstown HS           58-03      82-00  
  9 #  120 DelGesso, Isabell     Buena Reg. H           82-08      81-04  
 10 #  657 Harmon, Genesis       Salem HS               89-11      81-03  
 11 #  545 Albert, Regina        Penns Grove            90-08      80-09  
 12 #  825 Santiago, Carmen      Woodstown HS           75-11      78-01  
 13 #  438 Steele, Jahni         Maple Shade            82-07      77-06  
 14 #  167 Keeney, Madison       Clayton HS                        73-10  
 15 #  805 Hantho, Annikah       Woodstown HS           71-03      73-03  
 16 #   16 Jaffe, Maya           A P Schalick           72-11      73-00  
 17 #  791 Schollenberger, S     Woodbury  HS           53-00      72-04  
 18 #  577 Zane, Emileigh        Penns Grove            87-01      71-05  
 19 #  537 Plasket, Erinne       Paulsboro HS           75-07      69-06  
 20 #  660 McNail, Aija-Lynn     Salem HS                          68-02  
 21 #  534 Ellison, Chamique     Paulsboro HS           76-05      67-08  
 22 #   24 Smith, Morgan         A P Schalick           73-08      66-10  
 23 #  598 Drummey, Delaney      Pitman HS              85-10      66-02  
 24 #  790 Rone, Kayla           Woodbury  HS                      64-01  
 25 #  435 Roman, Laryssa        Maple Shade            83-00      63-11  
 26 #  560 Ransome, Makiah       Penns Grove            72-03      63-02  
 27 #  647 Starke, Riley         Riverside HS                      63-00  
 28 #  254 Ramirez, Jade         Florence Twp                      62-04  
 29 #  646 Starke, Erin          Riverside HS           50-03      61-00  
 30 #  631 Augusto, Natalie      Riverside HS           72-08      57-11  
 31 #  170 Parks, Stephanie      Clayton HS                        56-10  
 32 #  260 Wescott, Janie        Florence Twp           73-03      55-05  
 33 #  163 Griffen, Nevaeh       Clayton HS                        53-04  
 34 #  247 Jusino, Taylor        Florence Twp                      50-08  
 35 #  609 Morales, Kayla        Pitman HS                         49-05  
 -- #  626 Tozour, Julie         Pitman HS                            ND  
 -- #  134 Weatherington, Or     Buena Reg. H           61-05         ND  
 -- #  828 Williams, Destiny     Woodstown HS           63-05         ND  
 -- #  439 Torres, Britney       Maple Shade            47-10         ND  
 -- #  539 Robinson, Octavia     Paulsboro HS                         ND  
 -- #  562 Rodderick, NiAzhi     Penns Grove                          ND  
 -- #  543 Weiss, Cheyann        Paulsboro HS           59-11         ND  
 -- #  795 Stewart, Kayla        Woodbury  HS                         ND  
 -- #  301 Thomas, Cydney        Haddon Heigh          108-10         ND  
 -- #  175 White, Jasmine        Clayton HS                           ND  
 -- #  261 Wuelfing, Alexia      Florence Twp                         ND  
 -- #  436 Sanabria-Bareiro,     Maple Shade            55-00         ND  
 -- #  300 Santhouse, Devon      Haddon Heigh           81-11         ND  
 -- #  281 Bowman, Madeline      Haddon Heigh           60-10         ND  
 -- #  532 Campbell, Queen A     Paulsboro HS           39-09         ND  
 -- #  420 Booth, Gabby          Maple Shade            74-10         ND  
 -- #  159 Copeland, Vicki       Clayton HS                           ND  
 -- #  551 Curry, Kayla          Penns Grove                          ND  
 -- #  283 Carr, Hannah          Haddon Heigh           90-11         ND  
 -- #   17 Massop, Kortney       A P Schalick                         ND  
 -- #  292 McGlade, Ciera        Haddon Heigh           69-03         ND  
 -- #  658 Johnson, Ka'Nijha     Salem HS                             ND  
 -- #  295 Nardi, Gia            Haddon Heigh           44-08         ND  
 -- #  632 Bartlett, Alexis      Riverside HS                         ND  
 -- #   19 Murray, Tayley        A P Schalick                         ND  
 -- #  614 Pepe, Carolyn         Pitman HS                            ND  
 -- #  823 Polo, Anaya           Woodstown HS           61-00         ND  
 -- #  169 Osbourne, Jackie      Clayton HS            100-05         ND  
 -- #  274 Roberts, LaDaysha     Glassboro HS                         ND  
 -- #  561 Robinson, Arianna     Penns Grove                          ND  
 -- #  273 Quintuna, Morelia     Glassboro HS           56-01         ND  
 -- #  784 Holland, Ania         Woodbury  HS           91-09         ND  
 -- #  638 Furniss, Grace        Riverside HS                         ND  
 -- #  599 Galvin, Emily         Pitman HS                            ND  
 -- #  785 Jackson-Williams,     Woodbury  HS                         ND  
 -- #  269 Horsey, Taleaha       Glassboro HS           42-07         ND  
 -- #  794 Spencer, Asia         Woodbury  HS           65-02       FOUL  
 
Event 39  Girls Javelin Throw Relay Division 1 One
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  599 Galvin, Emily         Pitman HS             110-05     105-02  
      103-03  103-00  105-02           
  2 #  261 Wuelfing, Alexia      Florence Twp                      93-03  
      92-11  93-01  93-03           
  3 #  810 Knorr, Kara           Woodstown HS           63-05      92-10  
      67-03  84-06  92-10           
  4 #    4 Chomo, Abigail        A P Schalick           87-11      88-06  
      71-00  79-03  88-06           
  5 #  122 Draper, Imani         Buena Reg. H           91-06      88-04  
      81-03  87-00  88-04           
  6 #  660 McNail, Aija-Lynn     Salem HS                          79-03  
      FOUL  79-03  79-01           
  7 #  167 Keeney, Madison       Clayton HS                        79-01  
      69-05  71-06  79-01           
  8 #  538 Reed-Clark, Amaya     Paulsboro HS           82-00      79-00  
      79-00  72-00  66-06           
  9 #  823 Polo, Anaya           Woodstown HS           87-06      77-08  
      73-08  72-01  77-08           
 10 #  791 Schollenberger, S     Woodbury  HS                      77-01  
      69-04  70-01  77-01           
 11 #  790 Rone, Kayla           Woodbury  HS                      76-02  
      76-02  73-10  70-09           
 12 #  631 Augusto, Natalie      Riverside HS           82-08     J76-02  
      FOUL  FOUL  76-02           
 13 #  581 Dorsey, Paige         Pennsville                        74-04  
      66-03  72-02  74-04           
 14 #  550 Chardon, Karla        Penns Grove                       74-00  
      64-04  74-00  71-06           
 15 #  585 Isaac, Jenna          Pennsville                        72-03  
      69-02  70-02  72-03           
 16 #  420 Booth, Gabby          Maple Shade            67-02     J72-03  
      69-05  70-00  72-03           
 17 #  561 Robinson, Arianna     Penns Grove                       72-01  
      72-01  62-02  70-01           
 18 #  654 Dowe-Moorer, Ta'K     Salem HS                          70-06  
      59-03  70-06  62-11           
 19 #  254 Ramirez, Jade         Florence Twp                      69-09  
      67-11  69-09  66-02           
 20 #  598 Drummey, Delaney      Pitman HS              76-00      69-02  
      52-05  68-03  69-02           
 21 #  126 Jeralds, Jamera       Buena Reg. H           57-05      68-03  
      59-09  68-03  50-10           
 22 #  577 Zane, Emileigh        Penns Grove            93-03      68-00  
      67-02  FOUL  68-00           
 23 #  436 Sanabria-Bareiro,     Maple Shade            57-00     J68-00  
      FOUL  58-10  68-00           
 24 #  825 Santiago, Carmen      Woodstown HS           64-09      67-06  
      60-01  63-06  67-06           
 25 #  664 Thomas, Matijah       Salem HS                          66-09  
      FOUL  52-04  66-09           
 26 #  159 Copeland, Vicki       Clayton HS             67-01      64-07  
      64-07  49-00  55-01           
 27 #  587 Kehnast, Victoria     Pennsville                        64-04  
      51-01  59-02  64-04           
 28 #  628 Walz, Rachel          Pitman HS              54-00      63-08  
      54-04  61-09  63-08           
 29 #  135 White, Aliyah         Buena Reg. H           66-03      62-02  
      62-02  55-10  53-00           
 30 #    7 Clark, Emily          A P Schalick           53-02      61-01  
      61-01  56-10  55-05           
 31 #  537 Plasket, Erinne       Paulsboro HS           60-10      58-08  
      58-08  48-06  49-04           
 32 #  247 Jusino, Taylor        Florence Twp                      57-04  
      57-04  55-05  48-02           
 33 #  647 Starke, Riley         Riverside HS                      57-00  
      48-06  57-00  48-03           
 34 #  632 Bartlett, Alexis      Riverside HS           52-00      54-02  
      49-03  54-02  52-05           
 35 #   25 Suarez, Desiree       A P Schalick                      51-04  
      47-07  51-04  44-08           
 36 #  780 Chambers, Autumn      Woodbury  HS                      51-03  
      51-03  44-06  44-04           
 37 #  439 Torres, Britney       Maple Shade            59-02      50-03  
      43-00  41-07  50-03           
 38 #  171 Protze, Rachel        Clayton HS                        46-01  
      46-01  42-00  43-00           
 39 #  543 Weiss, Cheyann        Paulsboro HS           33-05      41-09  
      31-03  35-02  41-09           
 
Event 40  Girls Long Jump Relay Division 1 One
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  265 Clarke, Sha'Lynn      Glassboro HS        14-09.50   15-01.00  
      13-05.25  14-02.75  15-01           
  2 #   13 Furbush, Tia          A P Schalick        14-05.75   14-11.25  
      13-11.50  14-11.25  13-03.50           
  3 #  136 Williams, Javonna     Buena Reg. H                   14-09.00  
      14-09  FOUL  FOUL           
  4 #  131 Murphy, Chaunice      Buena Reg. H        14-02.75   14-08.25  
      FOUL  13-07  14-08.25           
  5 #    3 Castellini, Camry     A P Schalick        16-07.75   14-06.25  
      12-09.25  14-06.25  14-05.25           
  6 #  802 Gibson, Leah          Woodstown HS        14-07.50   14-03.50  
      14-03.50  14-03.50  13-06.75           
  7 #  550 Chardon, Karla        Penns Grove                    14-01.25  
      FOUL  14-01.25  12-04.75           
  8 #  807 Johnson, Aniya        Woodstown HS        15-07.25   14-01.00  
      13-04.50  14-01  13-09           
  9 #  282 Bull, Morgan          Haddon Heigh        15-09.25   14-00.50  
      13-02.75  14-00.50  13-08.25           
 10 #  664 Thomas, Matijah       Salem HS            15-01.50   13-10.25  
      13-05.25  13-10.25  13-10           
 11 #  257 Smith, Sophia         Florence Twp        12-10.50   13-09.50  
      13-04.50  12-10.50  13-09.50           
 11 #  566 Simmons, Nicole       Penns Grove         15-03.00   13-09.50  
      13-08  13-09.50  13-09.25           
 13 #  259 Vincent, Kayla        Florence Twp                   13-08.75  
      13-06.25  13-02.25  13-08.75           
 14 #  645 Spruell, Nikia        Riverside HS                   13-08.50  
      13-08.50  13-02.75  13-05.50           
 15 #  630 Adofo-Boamah, Eri     Riverside HS        13-04.00   13-07.75  
      13-02.50  12-04.50  13-07.75           
 16 #  535 Franks, Christina     Paulsboro HS        14-06.00   13-06.75  
      FOUL  13-06.75  13-02           
 17 #  643 Pleva, Jaison Ash     Riverside HS        14-06.00   13-06.00  
      11-09.75  FOUL  13-06           
 18 #   10 Delva, Nickie         A P Schalick        14-02.75   13-02.25  
      13-02.25  12-04.25  FOUL           
 19 #  276 Sorbello, Kim         Glassboro HS                   12-09.75  
      12-09.75  12-04  12-04.75           
 20 #  536 Howell, Katirah       Paulsboro HS        14-02.00   12-09.25  
      12-06.50  12-09  12-09.25           
 21 #  575 Wilson, Averie        Penns Grove                    12-08.25  
      FOUL  12-08.25  12-08           
 22 #  280 Blaine, Khalisa       Haddon Heigh                   12-07.00  
      FOUL  12-01  12-07           
 23 #  135 White, Aliyah         Buena Reg. H        11-11.00   12-06.50  
      12-01  12-05  12-06.50           
 24 #  277 Wesley, Jade          Glassboro HS        11-08.00   12-05.00  
      12-05  12-01.25  11-08           
 25 #  284 Carstarphen, Avia     Haddon Heigh        13-09.00   12-04.75  
      12-04.75  11-01.75  FOUL           
 26 #  817 Milbourne, Lynnae     Woodstown HS        15-04.75   12-03.75  
      11-07.50  12-03.75  12-01.75           
 27 #  656 Gresham, Ranija       Salem HS            15-03.00   12-03.00  
      12-03  10-11  FOUL           
 28 #  620 Smith, Madison        Pitman HS                      12-02.50  
      11-02.75  11-10.75  12-02.50           
 29 #  544 Williams, Valeska     Paulsboro HS        13-11.75   12-01.75  
      12-01.75  11-06.75  12-00.50           
 30 #  619 Sanker, Annie         Pitman HS                      12-00.75  
      12-00.50  FOUL  12-00.75           
 31 #  651 Cagle, Rachal         Salem HS                       11-00.50  
      FOUL  FOUL  11-00.50           
 32 #  262 Yildiz, Yaren         Florence Twp                    8-06.50  
      FOUL  FOUL  8-06.50           
 -- #  611 Nolan, Olivia         Pitman HS                          FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 
Event 41  Girls Triple Jump Relay Division 1 One
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #   22 Robinson, Rayanni     A P Schalick        34-11.00   32-09.50  
  2 #  806 Hunt, Madeline        Woodstown HS        33-02.25   32-07.50  
  3 #  419 Bearden, Victoria     Maple Shade         32-01.25   31-03.00  
  4 #  645 Spruell, Nikia        Riverside HS        31-08.00   31-02.25  
  5 #  131 Murphy, Chaunice      Buena Reg. H        33-01.00   31-01.00  
  6 #  817 Milbourne, Lynnae     Woodstown HS        33-08.00   30-09.50  
  7 #  643 Pleva, Jaison Ash     Riverside HS        33-02.00   29-10.25  
  8 #   13 Furbush, Tia          A P Schalick                   29-07.75  
  9 #  115 Akins, Maddie         Buena Reg. H                   29-06.25  
 10 #  808 Jones, Janiyah        Woodstown HS        29-08.00   28-11.25  
 11 #  132 Stamps, Ahnaya        Buena Reg. H        29-04.25   28-00.00  
 12 #  431 Olesky, Brionna       Maple Shade         26-10.50   27-11.00  
 13 #  597 DeGeorge, Dove        Pitman HS           29-11.25   27-06.25  
 14 #   25 Suarez, Desiree       A P Schalick        29-01.00   27-04.50  
 15 #  428 McGraw, Fallon        Maple Shade         22-00.00   26-10.00  
 16 #  605 Martin, Grace         Pitman HS                      26-01.75  
 17 #  592 Bevilacqua, Angel     Pitman HS           25-09.00   26-00.00  
 18 #  243 Daly, Emily           Florence Twp                   25-06.25  
 19 #  630 Adofo-Boamah, Eri     Riverside HS        27-09.50   24-05.00  
 20 #  244 Evci, Duygu           Florence Twp                   22-11.00  
 -- #  168 Newsome, Heaven       Clayton HS                           ND  
 -- #  259 Vincent, Kayla        Florence Twp                         ND  
 -- #  611 Nolan, Olivia         Pitman HS           27-11.50         ND  
 -- #  629 Wentzel, Brooke       Pitman HS                            ND  
 -- #  262 Yildiz, Yaren         Florence Twp                         ND  
 -- #  566 Simmons, Nicole       Penns Grove         31-07.50         ND  
 -- #  174 Rogers, Tianna        Clayton HS                           ND  
 -- #  571 Torres, Joceyln       Penns Grove                          ND  
 -- #  620 Smith, Madison        Pitman HS                            ND  
 -- #  165 Hampton, Tiaija       Clayton HS                           ND  
 -- #  553 Hopkins, Laprehi      Penns Grove         27-11.00         ND  
 -- #  161 Fields, Essence       Clayton HS                           ND  
 -- #  637 Frazier, Siani        Riverside HS                         ND  
 -- #  118 Bruce, Tatyana        Buena Reg. H        26-10.75         ND  
 -- #   17 Massop, Kortney       A P Schalick                         ND  
 -- #  160 Dillard, Gabriell     Clayton HS                           ND  
 -- #   10 Delva, Nickie         A P Schalick                         ND  
 
Event 42  Girls High Jump Relay Division 1 One
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #   22 Robinson, Rayanni     A P Schalick         4-10.00    4-10.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  1 #    3 Castellini, Camry     A P Schalick         5-00.00    4-10.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P    P    O    O    O  XXX 
  3 #  809 Jones, Madison        Woodstown HS         4-00.00    4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P   XO    O    O   XO  XXX 
  4 #    1 Bell, Ralazha         A P Schalick         4-08.00    4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    P   XO   XO  XXX 
  5 #  814 Lodge, Molly          Woodstown HS                    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O   XO  XXX 
  5 #  130 Mosentoff, Kristi     Buena Reg. H         4-00.00    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
       XO    O  XXX 
  5 #  807 Johnson, Aniya        Woodstown HS         4-08.00    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        P    O  XXX 
  8 #  119 Davila, Kayla         Buena Reg. H         4-00.00    4-00.00  
     4-00 4-02 
        O  XXP 
  8 #  117 Bragg, Jylan          Buena Reg. H         4-04.00    4-00.00  
     4-00 4-02 
        O  XXX 
 -- #  422 Buchman, Rebecca      Maple Shade          4-00.00         NH  
     4-00 
      XXP 
 -- #  640 Lim, Jacqueline       Riverside HS                         NH  
     4-00 
      XXX 
 -- #  428 McGraw, Fallon        Maple Shade          4-02.00         NH  
     4-00 
      XXX 
 
Event 43  Girls Pole Vault Relay Division 1 One
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  595 Cioffi, Hannah        Pitman HS            9-00.00    7-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        O   XO    O    O    X 
  2 #  592 Bevilacqua, Angel     Pitman HS            6-06.00    6-06.00  
     6-00 6-06 
      XXO  XXO 
  3 #  602 Kelly, Tina           Pitman HS            7-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
  3 #    2 Brown, Jada           A P Schalick                    6-00.00  
     6-00 
        O 
 -- #  275 Short, Joanna         Glassboro HS                         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- #  558 Pasternak, Morgan     Penns Grove                          NH  
     6-00 
       XX 
 -- #   12 Eberl, Ahnika         A P Schalick                         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- #  547 Bazemore, Nya         Penns Grove                          NH  
     6-00 
      XXX 
 -- #  804 Grant, Lauren         Woodstown HS                         NH  
     6-00 
      XXX 
 
Event 44  Girls Shot Put Relay Division 2 Two
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  759 Marshall, Jeneath     Willingboro         35-00.00   33-10.75  
      31-10.25  32-01  33-10.75           
  2 #  723 Accardi, Jacqueli     West Deptfor        32-04.50   30-10.25  
      30-08.75  30-10.25  30-05.25           
  3 #  750 Brown, Abigail        Willingboro                    28-06.50  
      26-08.50  28-06.50  FOUL           
  4 #  758 Lynch, Esperanza      Willingboro         29-03.00   28-00.00  
      27-03  26-03.75  28-00           
  4 #   79 Oguonu, Kasi          Bordentown R        32-02.25   28-00.00  
      28-00  FOUL  26-05.25           
  6 #   74 Jackman, Jillian      Bordentown R        25-11.75   27-09.75  
      27-06.75  27-02  27-09.75           
  7 #  732 Corsetti, Deanna      West Deptfor        26-10.25   26-09.00  
      26-08.75  26-09  FOUL           
  8 #  747 Sileo, Domenique      West Deptfor        27-02.50   26-01.00  
      26-01  25-04.25  25-09.75           
  9 #  390 Simonsen, Katya       Lower Cape M        20-00.00   25-11.50  
      25-11.50  25-01  25-04           
 10 #  375 Dales, Violet         Lower Cape M        23-07.00   24-07.50  
      22-05  24-07.50  24-02.25           
 11 #  376 Dufault, Joelle       Lower Cape M        22-04.00   24-03.50  
      23-04.75  24-03.50  23-09.75           
 12 #   73 Drew, Marissa         Bordentown R                   23-05.00  
      22-01  FOUL  23-05           
 
Event 45  Girls Discus Throw Relay Division 2 Two
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #   79 Oguonu, Kasi          Bordentown R          124-05     117-10  
      117-10  FOUL  105-07           
  2 #   83 Reeves, Aja           Bordentown R           80-00     100-01  
      95-06  FOUL  100-01           
  3 #  730 Chiomento, Jessi      West Deptfor           96-00      95-03  
      94-08  87-09  95-03           
  4 #   74 Jackman, Jillian      Bordentown R        93-07.50      93-07  
      FOUL  93-07  FOUL           
  5 #  759 Marshall, Jeneath     Willingboro            88-10      91-01  
      83-01  FOUL  91-01           
  6 #  748 Tamous, Jasmine       West Deptfor           81-05      90-04  
      90-04  87-06  84-06           
  7 #  454 Sapp, Myesha          Middle Twp.            78-06      80-07  
      80-07  FOUL  72-11           
  8 #  750 Brown, Abigail        Willingboro                       78-09  
      76-09  FOUL  78-09           
  9 #  723 Accardi, Jacqueli     West Deptfor           81-04      74-01  
      67-05  FOUL  74-01           
 10 #  758 Lynch, Esperanza      Willingboro            80-05      65-03  
      FOUL  FOUL  65-03           
 11 #  386 Nalbone, Lexie        Lower Cape M           60-00      62-02  
      62-02  55-01  57-11           
 12 #  445 Douglas, Maddie       Middle Twp.            49-05      57-04  
      57-04  51-03  49-06           
 13 #  381 Kelleher, Sophia      Lower Cape M           60-00      56-07  
      52-04  56-07  FOUL           
 14 #  376 Dufault, Joelle       Lower Cape M           60-00      54-06  
      FOUL  FOUL  54-06           
 14 #  444 Donohue, Bridget      Middle Twp.            78-05      54-06  
      49-06  53-07  54-06           
 
Event 46  Girls Javelin Throw Relay Division 2 Two
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  730 Chiomento, Jessi      West Deptfor           83-10      90-11  
      88-02  90-01  90-11           
  2 #  732 Corsetti, Deanna      West Deptfor           98-10      90-01  
      87-02  90-01  90-00           
  3 #  372 Adams, Christina      Lower Cape M          102-10      83-06  
      83-06  75-02  80-00           
  4 #   71 Conover, Ciara        Bordentown R                      80-10  
      77-00  80-10  74-02           
  5 #   81 Pierson, Bailey       Bordentown R           90-09      79-04  
      66-06  79-04  74-11           
  6 #   83 Reeves, Aja           Bordentown R           95-10      77-04  
      77-04  73-10  66-09           
  7 #  742 Jenne, Sarah          West Deptfor           82-00      76-07  
      75-00  71-04  76-07           
  8 #  758 Lynch, Esperanza      Willingboro            70-01      71-03  
      70-01  58-11  71-03           
  9 #  444 Donohue, Bridget      Middle Twp.            71-05      70-05  
      67-09  65-10  70-05           
 10 #  390 Simonsen, Katya       Lower Cape M           60-00      70-03  
      70-03  58-05  60-01           
 11 #  443 Coyle, Nadine         Middle Twp.                       68-06  
      60-07  62-06  68-06           
 12 #  750 Brown, Abigail        Willingboro                       68-03  
      68-03  60-00  64-00           
 13 #  754 Higgs, Lynda          Willingboro                       67-11  
      FOUL  55-09  67-11           
 14 #  381 Kelleher, Sophia      Lower Cape M           60-00      57-07  
      55-00  53-06  57-07           
 15 #  451 Morrow, Kelcie        Middle Twp.                       56-01  
      55-04  56-01  55-02           
 
Event 47  Girls Long Jump Relay Division 2 Two
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  766 Wilson, Kenady        Willingboro         17-04.75   16-01.75  
      15-02.75  15-07.50  16-01.75           
  2 #  443 Coyle, Nadine         Middle Twp.         14-02.00   14-00.75  
      12-05  13-00.50  14-00.75           
  3 #  387 Pierce, Ava           Lower Cape M        13-07.25   13-07.00  
      FOUL  12-05.50  13-07           
  4 #  388 Ridgeway, Emily       Lower Cape M        13-00.00   13-05.50  
      12-11.50  12-07.50  13-05.50           
  5 #  764 Welch Smith, Tami     Willingboro                    13-03.00  
      12-04.50  13-03  11-07           
  6 #  377 Gellura, Talia        Lower Cape M        15-05.25   13-02.00  
      13-00.75  12-10  13-02           
  7 #  728 Blades, Gillian       West Deptfor        13-02.00   13-01.25  
      12-09.25  12-05.75  13-01.25           
  8 #  751 Cain, Naeemah         Willingboro                    13-00.50  
      FOUL  13-00.50  12-04.50           
  9 #  729 Bria, MacKenzie       West Deptfor                   12-03.25  
  9 #  760 Scotton, Mackenzi     Willingboro                    12-03.25  
      10-02  11-11.25  12-03.25           
 11 #  744 Lee, Katie            West Deptfor                   11-07.50  
      10-11.75  11-05  11-07.50           
 12 #  442 Conte, Gia            Middle Twp.         14-02.00   11-06.75  
      11-02  11-03  11-06.75           
 13 #  450 Ludman, Dakota        Middle Twp.                    10-11.25  
      10-09.25  10-11.25  10-07.75           
 
Event 48  Girls Triple Jump Relay Division 2 Two
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  729 Bria, MacKenzie       West Deptfor        29-04.00   32-01.25  
      32-01.25  FOUL  FOUL           
  2 #  733 Daly, Jasmine         West Deptfor        29-11.75   31-06.00  
      30-06.25  31-06  31-06           
  3 #  728 Blades, Gillian       West Deptfor        28-05.75   27-10.25  
      27-08.50  27-10.25  FOUL           
  4 #  382 Lafferty, Koryn       Lower Cape M        29-01.50   27-07.75  
      27-07.75  FOUL  25-06.50           
  5 #  378 Hobbs, Abby           Lower Cape M        23-00.00   27-04.50  
      26-08  27-04.50  26-04.75           
  6 #  388 Ridgeway, Emily       Lower Cape M        23-00.00   26-07.25  
      26-03.50  26-07.25  26-02.50           
 
Event 49  Girls High Jump Relay Division 2 Two
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  387 Pierce, Ava           Lower Cape M         4-06.00    4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O   XO    O  XXX 
  2 #  380 Kelleher, Hannah      Lower Cape M         4-08.00    4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O  XXX 
  3 #  377 Gellura, Talia        Lower Cape M         4-08.00    4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
  3 #  455 Sparta, Haley         Middle Twp.          4-06.00    4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
  5 #  441 Bostard, Abri         Middle Twp.                     4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O  XXX 
  5 #  442 Conte, Gia            Middle Twp.                     4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
       XO    O  XXX 
  7 #   76 Logiudice, Mariss     Bordentown R         5-00.00    4-00.00  
     4-00 
        O 
  7 #  729 Bria, MacKenzie       West Deptfor         4-04.00    4-00.00  
     4-00 
       XO 
 -- #   69 Calderon, Alayna      Bordentown R                         NH  
     4-00 
      XXX 
 -- #  728 Blades, Gillian       West Deptfor         4-00.00         NH  
     4-00 
      XXX 
 
Event 50  Girls Pole Vault Relay Division 2 Two
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  441 Bostard, Abri         Middle Twp.          8-06.00    7-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    O    O  XXX 
  2 #  447 Herlihy, Kate         Middle Twp.          7-06.00    7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
       XO    O   XO    X 
  3 #  449 Lemma, Briar Rose     Middle Twp.                     6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
      XXO   XO    X 
 
Event 51  Girls Shot Put Relay Division 3 Three
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  323 Sampson, Margaret     Hammonton HS        33-00.00   32-01.00  
      32-01  31-07.25  30-09.25           
  2 #  304 Azuonwu, Jane         Hammonton HS        32-00.00   31-02.75  
      31-02.75  30-11  29-09           
  3 #   96 Collins, Aaliyah      Bridgeton HS                   30-05.75  
      30-05.75  30-02  28-09           
  4 #  314 Gardner, Alexa        Hammonton HS        32-00.00   30-05.00  
      30-01  30-05  28-07           
  5 #  109 Simpkins, Ashanti     Bridgeton HS        30-09.25   30-01.00  
      29-01  30-01  29-09.75           
  6 #  397 Assongba, Yvonne      Mainland Reg        32-00.25   29-09.25  
      27-08.75  27-08.50  29-09.25           
  7 #  102 Jackson, Aleeyah      Bridgeton HS        38-07.50   27-02.25  
      23-10.25  27-02.25  26-11           
  8 #  403 Gallagher, Kailyn     Mainland Reg        27-03.50   26-11.00  
      FOUL  25-04.75  26-11           
  9 #  497 Weinstein, Hannah     Moorestown H        26-06.50   25-09.75  
      25-07  FOUL  25-09.75           
 10 #  148 Mansaray, Madiana     Cherry Hill         23-02.50   25-08.25  
      23-05.75  FOUL  25-08.25           
 11 #  482 Burt, Katherine       Moorestown H        25-07.00   24-09.75  
      24-09.75  23-02.25  24-02.25           
 12 #  408 MacKenzie, D'Amon     Mainland Reg                   24-04.00  
      24-04  23-06  23-06.25           
 13 #  150 Randolph, Kyra        Cherry Hill         23-00.00   24-03.25  
      24-01  24-03.25  23-11.50           
 14 #  687 Jones, Mya            Triton Reg.                    23-10.50  
      23-10.50  23-08  22-11.75          
 15 #  147 Kitchens, Armani      Cherry Hill         24-07.25   23-02.00  
      22-05.50  19-03  23-02           
 16 #  686 Johnson, Tailynn      Triton Reg.                    21-11.25  
      21-11.25  21-08.50  19-08.25           
 17 #  479 Basara, Emily         Moorestown H                   20-05.00  
      17-01  18-02  20-05           
 18 #  690 Mack, Elizabeth       Triton Reg.         20-06.00   19-03.50  
      18-04  19-03.50  18-06           
 
Event 52  Girls Discus Throw Relay Division 3 Three
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  314 Gardner, Alexa        Hammonton HS          109-05     116-00  
      94-04  116-00  110-05           
  2 #  687 Jones, Mya            Triton Reg.                       78-03  
      70-05  78-03  69-02           
  3 #  482 Burt, Katherine       Moorestown H           72-06      77-00  
      77-00  FOUL  65-09           
  4 #  317 Lin, Mandy            Hammonton HS           74-06      73-02  
      FOUL  73-02  71-03           
  5 #  497 Weinstein, Hannah     Moorestown H           72-01      73-01  
      70-06  73-01  68-07           
  6 #  411 Rex, Kareema          Mainland Reg                      70-09  
      69-04  68-09  70-09           
  7 #  102 Jackson, Aleeyah      Bridgeton HS           91-01      70-01  
      70-01  FOUL  FOUL           
  8 #  148 Mansaray, Madiana     Cherry Hill            61-11      69-09  
      FOUL  69-09  64-05           
  9 #  403 Gallagher, Kailyn     Mainland Reg           54-04      66-02  
      FOUL  66-02  65-03           
 10 #  113 Watson, Jasmine       Bridgeton HS           53-09      64-04  
      64-04  54-09  55-08           
 11 #  416 Taveras, Ivanna       Mainland Reg           60-06      63-05  
      50-09  59-09  63-05           
 12 #  686 Johnson, Tailynn      Triton Reg.                       61-09  
      61-09  57-05  FOUL           
 13 #  147 Kitchens, Armani      Cherry Hill            47-06      60-01  
      59-00  60-01  FOUL           
 14 #  306 Bullaro, Mia          Hammonton HS           71-00      58-11  
      FOUL  58-11  47-06           
 15 #  104 King, India           Bridgeton HS           73-06      53-07  
      FOUL  FOUL  53-07           
 16 #  690 Mack, Elizabeth       Triton Reg.                       52-04  
      50-07  FOUL  52-04           
 17 #  479 Basara, Emily         Moorestown H                      47-00  
      47-00  FOUL  44-04           
 18 #  142 Holmes, Aaliyah       Cherry Hill            40-00      44-02  
      40-06  38-07  44-02           
 
Event 53  Girls Javelin Throw Relay Division 3 Three
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  314 Gardner, Alexa        Hammonton HS          142-01     118-02  
      115-00  118-02  117-02           
  2 #  498 Allen, Amanda         Ocean City H          105-02     107-08  
      103-01  107-08  79-01           
  3 #  317 Lin, Mandy            Hammonton HS           87-01      90-01  
      70-01  90-01  89-02           
  4 #  512 Kelly, Angelina       Ocean City H           75-02      90-00  
      75-00  78-08  90-00           
  5 #  403 Gallagher, Kailyn     Mainland Reg           95-04      88-01  
      FOUL  74-10  88-01           
  6 #  479 Basara, Emily         Moorestown H           71-03      85-02  
      83-11  76-01  85-02           
  7 #  312 Effinger, Hannah      Hammonton HS           91-09      84-04  
      81-02  84-04  75-04           
  8 #  412 Roberts, Isabell      Mainland Reg           79-10      83-01  
      82-01  83-01  80-01           
  9 #  109 Simpkins, Ashanti     Bridgeton HS           76-11      78-11  
      76-10  78-02  78-11           
 10 #  102 Jackson, Aleeyah      Bridgeton HS          102-09      76-01  
      71-00  68-02  76-01           
 11 #   96 Collins, Aaliyah      Bridgeton HS           65-00      67-01  
      62-02  63-11  67-01           
 12 #  482 Burt, Katherine       Moorestown H           60-07      64-04  
      64-04  63-06  55-04           
 13 #  497 Weinstein, Hannah     Moorestown H           51-07      60-06  
      60-06  55-00  58-04           
 14 #  523 Sacco, Emma           Ocean City H                      58-08  
      58-08  58-04  54-10           
 15 #  147 Kitchens, Armani      Cherry Hill            55-02      56-03  
      54-04  56-03  FOUL           
 16 #  148 Mansaray, Madiana     Cherry Hill            48-00      51-00  
      45-00  48-00  51-00           
 17 #  408 MacKenzie, D'Amon     Mainland Reg                      48-11  
      FOUL  41-09  48-11           
 18 #  149 Neal, Neylan          Cherry Hill            45-00      46-05  
      41-05  46-05  45-05           
 
Event 54  Girls Long Jump Relay Division 3 Three
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  506 Gresham, Sophia       Ocean City H        16-05.75   15-07.50  
      14-06.50  15-07.50  15-02.50           
  2 #  326 Terry, Julia          Hammonton HS        15-03.75   14-09.25  
      14-09.25  14-03.75  13-09.25           
  3 #  398 Broux, Ava            Mainland Reg        16-00.75   14-07.50  
      14-06  14-07.50  FOUL           
  4 #  106 Mosley, Mikiya        Bridgeton HS        16-01.00   14-05.00  
      12-10.25  14-05  13-03           
  5 #  414 Santiago, Gabriel     Mainland Reg        15-10.50   14-02.00  
      13-11.75  FOUL  14-02           
  6 #  331 Washington, Khris     Hammonton HS        13-06.00   14-01.00  
      14-01  FOUL  12-06.50           
  7 #  516 Matura, Mackenzie     Ocean City H        15-07.75   13-10.00  
      FOUL  12-06.75  13-10           
  8 #  316 Haldeman, Mackenz     Hammonton HS        15-03.00   13-09.75  
      13-09.75  13-04  13-09.75           
  9 #   98 Fuqua, Kiara          Bridgeton HS        14-01.50   13-07.75  
      FOUL  13-07.75  10-08           
 10 #  149 Neal, Neylan          Cherry Hill         14-10.50   13-02.25  
      FOUL  13-02.25  12-10.50           
 11 #  140 Harrison, Madelin     Cherry Hill         14-00.00   12-11.00  
      12-09  FOUL  12-11           
 12 #  405 Lodgek, Abby          Mainland Reg                   12-07.00  
      11-10.50  12-07  11-09.75           
 13 #  526 Troxel, Aila          Ocean City H        13-07.00   12-06.00  
      9-00.50  11-10.25  12-06           
 14 #  138 Gibson, Taquera       Cherry Hill         14-00.00    8-06.00  
      FOUL  8-06  FOUL           
 
Event 55  Girls Triple Jump Relay Division 3 Three
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  398 Broux, Ava            Mainland Reg        30-09.50   32-03.25  
      31-02.25  32-00.75  32-03.25           
  2 #  406 Lombardo, Nicole      Mainland Reg        31-02.00   32-02.00  
      30-06.75  32-02  31-09           
  3 #  331 Washington, Khris     Hammonton HS        30-00.00   31-02.00  
      31-02  28-01.25  30-06.25           
  4 #  414 Santiago, Gabriel     Mainland Reg        28-08.00   29-07.50  
      29-07.50  FOUL  29-04           
  5 #  316 Haldeman, Mackenz     Hammonton HS        30-00.00   28-11.00  
      28-11  28-01  FOUL           
  6 #  304 Azuonwu, Jane         Hammonton HS        29-00.00   28-04.00  
      28-04  FOUL  FOUL           
 
Event 56  Girls High Jump Relay Division 3 Three
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  406 Lombardo, Nicole      Mainland Reg         5-00.00    4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    P    O    P    O    P 
  2 #  413 Rzemyk, Olivia        Mainland Reg                    4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    P    O    O  XXX 
  3 #  404 Gatley, Jillian       Mainland Reg         4-04.00    4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    P    O  XXX 
  4 #  501 Carr, Cameryn         Ocean City H         4-06.00    4-00.00  
     4-00 5-03 
        O  XXX 
 -- #  525 Sutter, Megan         Ocean City H         4-02.00         NH  
     4-00 
      XXX 
 
Event 57  Girls Pole Vault Relay Division 3 Three
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  493 Maines, Stehanie      Moorestown H                    8-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        P    P    P    P    O    O  XXX 
  2 #  495 Silar, Payton         Moorestown H                    8-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P    P    P   XO  XXX 
  3 #  404 Gatley, Jillian       Mainland Reg         8-00.00    7-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    P    O  XXX 
  4 #  483 Daniels, Myra         Moorestown H                    7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        O    O  XXO    X 
  4 #  401 Crozier-Carole, S     Mainland Reg         7-06.00    7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        P    P   XO  XXX 
  6 #  311 DeRose, Celeste       Hammonton HS         7-06.00    6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
      XXO    O   XX 
  7 #  320 Patterson, Riley      Hammonton HS         6-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
  7 #  308 Cohan, Hannah         Hammonton HS         7-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
 -- #  398 Broux, Ava            Mainland Reg                         NH  
     6-00 6-06 7-00 
        P    P  XXX 
 
Event 58  Girls Shot Put Relay Division 4 Four
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  468 Harrison, Alexis      Millville HS        36-11.00   34-03.00  
      FOUL  34-03  33-08           
  2 #  474 Parker, Tereana       Millville HS        34-00.00   33-07.25  
      33-03  33-05.75  33-07.25           
  3 #  473 Owens, Fatimah        Millville HS        34-05.00   32-01.00  
      31-01  32-01  31-10.50           
  4 #  227 Preston, Riannah      Egg Harbor T        32-00.00   31-03.25  
      29-09.75  31-03.25  30-01           
  5 #  242 Woodford, Zaria       Egg Harbor T        32-00.00   30-08.00  
      FOUL  29-09.75  30-08           
  6 #  361 Ruggieri, Christi     Kingsway HS         32-03.50   30-01.00  
      29-11  29-10  30-01           
  7 #  200 Dagene, Nataniell     Egg Harbor T        30-00.00   29-05.25  
      25-06.75  29-05.25  25-03           
  8 #  364 Tran, Chloe           Kingsway HS         29-00.00   28-10.50  
      26-01  26-09.75  28-10.50           
  9 #  678 Prewitt, Tatianna     Trenton Cent        25-04.00   27-01.00  
      26-02  26-02  27-01           
 10 #  183 Francis, Zekira       Clearview Re        27-01.25   23-10.00  
      23-06.50  23-10  FOUL           
 11 #  354 Nocentino, Julia      Kingsway HS         26-00.00   23-05.50  
      22-11.25  23-05.50  21-05.50           
 12 #  680 Sewell, Amanda        Trenton Cent                   22-07.50  
      22-07.50  22-06  22-07           
 13 #  192 Walters, Emily        Clearview Re        22-10.25   22-02.00  
      20-06  22-02  FOUL           
 14 #  671 Garvin, Latoya        Trenton Cent                   21-08.25  
      19-10.50  20-08  21-08.25           
 15 #  191 Thomas, Aine          Clearview Re        20-00.00   20-10.00  
      20-05.50  15-05  20-10           
 
Event 59  Girls Discus Throw Relay Division 4 Four
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  468 Harrison, Alexis      Millville HS          126-10     109-06  
      102-08  106-10  109-06           
  2 #  707 Green, Taja           Vineland HS            79-03      91-07  
      76-10  FOUL  91-07           
  3 #  474 Parker, Tereana       Millville HS                      90-11  
      78-09  90-11  81-08           
  4 #  475 Parsons, Kira         Millville HS           83-10      88-07  
      88-07  FOUL  79-01           
  5 #  364 Tran, Chloe           Kingsway HS            89-11      86-02  
      80-10  84-06  86-02           
  6 #  225 Pomatto, Michaela     Egg Harbor T          103-00      81-00  
      79-06  76-05  81-00           
  7 #  718 Terry, Maya           Vineland HS            76-02      77-07  
      60-08  77-07  FOUL           
  8 #  200 Dagene, Nataniell     Egg Harbor T           75-00      73-07  
      FOUL  73-07  59-11           
  9 #  678 Prewitt, Tatianna     Trenton Cent           73-05      73-04  
      FOUL  73-04  65-11           
 10 #  192 Walters, Emily        Clearview Re           70-11      72-08  
      70-10  71-04  72-08           
 11 #  362 Sherman, Tessa        Kingsway HS            76-00      70-08  
      FOUL  70-08  FOUL           
 12 #  223 Nolan, Jenna          Egg Harbor T           77-00      70-03  
      66-00  68-00  70-03           
 13 #   45 Robertson, Savann     Atlantic Cit                      64-10  
      64-10  63-06  57-08           
 14 #   31 Crawford, Megan       Atlantic Cit           65-00      60-08  
      60-02  60-08  56-01           
 15 #  181 Doring, Rachel        Clearview Re           55-08      59-01  
      53-02  59-01  45-06           
 16 #  680 Sewell, Amanda        Trenton Cent                      57-00  
      55-09  57-00  55-03           
 17 #  671 Garvin, Latoya        Trenton Cent                      54-10  
      54-10  45-03  51-00           
 18 #  697 Arreola, Liz          Vineland HS            55-01      51-08  
      FOUL  51-08  46-01           
 19 #  191 Thomas, Aine          Clearview Re           50-00      43-10  
      38-02  43-10  38-10           
 20 #   37 Harris-Hood, Kadi     Atlantic Cit           42-04      42-00  
      41-06  FOUL  42-00           
 
Event 60  Girls Javelin Throw Relay Division 4 Four
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  475 Parsons, Kira         Millville HS          100-02     112-07  
      95-05  89-00  112-07           
  2 #  226 Pomatto, Mya          Egg Harbor T          112-08     112-06  
      112-06  105-00  112-01           
  3 #  721 Velez, Natalyn        Vineland HS           105-07     108-05  
      102-00  97-10  108-05           
  4 #  361 Ruggieri, Christi     Kingsway HS            91-00      95-05  
      95-05  FOUL  90-05           
  5 #  192 Walters, Emily        Clearview Re           88-06      92-09  
      92-09  89-01  84-04           
  6 #  468 Harrison, Alexis      Millville HS                      92-00  
      75-05  80-08  92-00           
  7 #  354 Nocentino, Julia      Kingsway HS           102-00      91-01  
      91-01  86-03  84-00           
  8 #  718 Terry, Maya           Vineland HS            89-04      90-08  
      FOUL  90-08  89-01           
  9 #  371 Williams, Avyana      Kingsway HS            98-03      88-02  
      88-02  81-00  76-06           
 10 #  708 Hatcher, Brazil       Vineland HS            85-11      84-04  
      81-00  78-06  84-04           
 11 #  203 DeJean, Brianna       Egg Harbor T           82-00      82-10  
      81-09  82-10  75-00           
 12 #   45 Robertson, Savann     Atlantic Cit                      79-06  
      73-08  79-06  64-11           
 13 #  473 Owens, Fatimah        Millville HS                      75-10  
      75-10  72-06  74-04           
 14 #   31 Crawford, Megan       Atlantic Cit                      70-04  
      70-04  62-00  62-00           
 15 #  196 Barney, Olivia        Egg Harbor T           70-00      66-01  
      60-00  62-06  66-01           
 16 #   37 Harris-Hood, Kadi     Atlantic Cit                      62-01  
      53-03  61-03  62-01           
 17 #  185 Groch, Brianna        Clearview Re           62-03      54-02  
      54-02  47-03  48-02           
 18 #  680 Sewell, Amanda        Trenton Cent                      49-06  
      FOUL  49-06  29-03           
 19 #  671 Garvin, Latoya        Trenton Cent                      49-02  
      32-00  39-02  49-02           
 20 #  189 Snyder, Erin          Clearview Re           55-00      40-10  
      FOUL  40-10  37-05           
 21 #  682 Wells-Daniels, Aj     Trenton Cent                      25-05  
      25-05  25-02  25-04           
 
Event 61  Girls Long Jump Relay Division 4 Four
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #   46 Smith, Claudine       Atlantic Cit        18-03.25   17-01.25  
      15-03.75  16-01  17-01.25           
  2 #  228 Princz, Lauren        Egg Harbor T        16-09.00   17-00.75  
      15-09.50  16-00  17-00.75           
  3 #  477 Townsend, Serena      Millville HS        16-05.00   16-05.50  
      16-05.50  15-10.50  13-01           
  4 #  470 Holmes, Hailey        Millville HS        16-00.00   16-01.50  
      15-03  16-01.50  14-08.25           
  5 #  695 Adenugba, Simileo     Vineland HS         15-10.00   15-06.75  
      15-06.75  FOUL  FOUL           
  6 #  469 Holland, Asia         Millville HS        14-10.50   15-02.00  
      FOUL  15-02  FOUL           
  7 #   29 Barksdale, Ky'Ais     Atlantic Cit        16-04.00   15-01.75  
      14-01.75  14-00.75  15-01.75           
  8 #  712 Mattie, Mckinleig     Vineland HS         15-04.25   14-11.00  
      FOUL  14-00  14-11           
  9 #  218 Miller, Alyse         Egg Harbor T        16-00.00   14-00.75  
      14-00.75  FOUL  FOUL           
 10 #  238 Stephens, Mariah      Egg Harbor T        14-05.00   13-11.00  
      13-11  FOUL  13-09.75           
 11 #  355 Oshodi, Jade          Kingsway HS         14-00.00   13-10.50  
      FOUL  13-10.50  13-08           
 11 #  347 Hundley, Neena        Kingsway HS         14-06.00   13-10.50  
      13-10.50  13-04.25  FOUL           
 13 #  356 Palmer, Najiyah       Kingsway HS         16-09.00   13-05.50  
      13-00  13-05.50  PASS           
 14 #   43 Pereira, Casandra     Atlantic Cit        15-00.00   13-05.00  
      FOUL  12-10  13-05           
 15 #  710 Leyva, Francine       Vineland HS         11-06.00   12-06.75  
      11-08.25  12-02.50  12-06.75           
 
Event 62  Girls Triple Jump Relay Division 4 Four
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  218 Miller, Alyse         Egg Harbor T        36-06.00   34-08.75  
      34-08.75  FOUL  34-06.25           
  2 #  238 Stephens, Mariah      Egg Harbor T        31-01.00   33-01.00  
      33-01  32-11.50  FOUL           
  3 #  462 Dunns, Kenny'a        Millville HS        31-00.00   32-10.00  
      32-10  29-09.50  29-08.75           
  4 #  470 Holmes, Hailey        Millville HS        33-00.00   31-11.50  
      31-04.25  29-09  31-11.50           
  5 #  695 Adenugba, Simileo     Vineland HS         35-10.50   31-10.25  
      31-10.25  30-10.50  30-02.25           
  6 #  712 Mattie, Mckinleig     Vineland HS         29-09.75   30-10.75  
      30-10.75  29-10.25  29-03           
  7 #  461 DeBarry, Armanee      Millville HS                   30-05.50  
      30-05.50  29-08  30-01           
  8 #  347 Hundley, Neena        Kingsway HS         31-00.50   30-04.00  
      29-06  28-07.25  30-04           
  9 #  241 Van Der Molen, Da     Egg Harbor T        31-01.00   30-02.75  
      30-02.75  29-06.50  30-01.50           
 10 #  193 White, Jordyn         Clearview Re        29-00.00   30-00.25  
      30-00.25  27-06  29-06.50           
 11 #  356 Palmer, Najiyah       Kingsway HS         35-01.50   29-08.25  
      29-07.50  29-01.75  29-08.25           
 12 #  333 Bobst, Allison        Kingsway HS         30-07.00   28-11.25  
      28-11  28-10  28-11.25           
 13 #  185 Groch, Brianna        Clearview Re        30-00.00   27-09.75  
      27-09.75  27-08  26-09           
 14 #  177 Borodin, Kyra         Clearview Re        29-00.00   26-06.75  
      26-06.75  25-04.75  26-01.25           
 15 #  710 Leyva, Francine       Vineland HS                    24-07.75  
      24-07.75  22-07.50  FOUL           
 
Event 63  Girls High Jump Relay Division 4 Four
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  721 Velez, Natalyn        Vineland HS          5-00.00    5-02.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        P    P    P    P    O    O    O    O  XXX 
  2 #  218 Miller, Alyse         Egg Harbor T         4-04.00    4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    P    O    O    O  XXX 
  3 #  461 DeBarry, Armanee      Millville HS         4-08.00    4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    P    P   XO 
  3 #  216 Maldonado, Lauren     Egg Harbor T         4-00.00    4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O  XXO  XXX 
  3 #  456 Andrews, Malayshi     Millville HS         4-04.00    4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P  XXO    O  XXO 
  3 #  695 Adenugba, Simileo     Vineland HS          4-08.00    4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    O    O    O  XXX 
  7 #  367 Vit, Grace            Kingsway HS          4-00.00    4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO  XXX 
  7 #  242 Woodford, Zaria       Egg Harbor T         4-00.00    4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O   XO   XO  XXX 
  7 #  713 Mckinleigh, Matti     Vineland HS                     4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    O    O  XXX 
 10 #  338 Daniel, Elise         Kingsway HS          4-00.00    4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
       XO   XO  XXX 
 11 #  360 Robinson, Skye        Kingsway HS          4-00.00    4-00.00  
     4-00 4-02 
      XXO  XXX 
 -- #  462 Dunns, Kenny'a        Millville HS         5-00.00         NH  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        P    P    P  XXX 
 
Event 64  Girls Pole Vault Relay Division 4 Four
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  456 Andrews, Malayshi     Millville HS         9-00.00    8-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        P    P    P   XO    O    O   XX 
  1 #  714 McLaughlin, Grace     Vineland HS          8-06.00    8-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        P    P    O    O    O   XO    X 
  3 #  465 Fomich, Rebecca       Millville HS         7-06.00    8-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        P    P    O    O    O  XXX 
  4 #  333 Bobst, Allison        Kingsway HS          8-00.00    7-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P   XO    O  XXX 
  5 #  720 Valentin, Adryann     Vineland HS          8-00.00    7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        P    O    O  XXX 
  6 #  350 Kipers, Emily         Kingsway HS          7-00.00    6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
        O   XO  XXX 
  6 #  464 Farnville, Jahnay     Millville HS         6-00.00    6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
      XXO    O   XX 
  8 #  696 Alkheel, Reem         Vineland HS                     6-00.00  
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
  8 #  366 Vance, Abigail        Kingsway HS          7-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
 -- #  206 Duncan, Heyley        Egg Harbor T         6-00.00         NH  
     6-00 
       XX 
 -- #  213 Kim, Stephanie        Egg Harbor T         6-00.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- #  232 Rudolph, Lyndsey      Egg Harbor T         6-00.00         NH  
     6-00 
       XX 
 
                Women - One - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) A P Schalick HS            107.33     2) Buena Reg. HS              72   
    3) Pitman HS                   63.98     4) Woodstown HS               62.97
    5) Paulsboro HS                48        6) Maple Shade HS             25   
    7) Penns Grove HS              23        8) Glassboro HS               15   
    9) Pennsville  HS              12       10) Florence Twp HS            11   
   11) Riverside HS                 8       11) Salem HS                    8   
   13) Haddon Heights HS            5       14) Clayton HS                  3   
   15) Woodbury  HS                 1                                           
 
                Women - Two - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) West Deptford HS           100        2) Willingboro HS             94   
    3) Lower Cape May Reg. HS      78        4) Middle Twp. HS             64   
    5) Bordentown Reg. HS          52        6) Bishop Eustace Prep        18   
 
                Women - Three - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Mainland Regional HS       110        2) Hammonton HS               89   
    3) Ocean City HS               64        4) Winslow Twp HS             46   
    4) Moorestown HS               46        6) Cherry Hill West HS        38   
    7) Bridgeton HS                28        8) Triton Reg. HS             16   
 
                Women - Four - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Millville HS               122        2) Egg Harbor Twp HS         110   
    3) Kingsway HS                 80        4) Vineland HS                66   
    5) Clearview Reg. HS           43        6) Atlantic City HS           25   
    7) Trenton Central HS          22                                           
 
                 Combined Team Scores - One - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) A P Schalick HS            107.33     2) Buena Reg. HS              72   
    3) Pitman HS                   63.98     4) Woodstown HS               62.97
    5) Paulsboro HS                48        6) Maple Shade HS             25   
    7) Penns Grove HS              23        8) Glassboro HS               15   
    9) Pennsville  HS              12       10) Florence Twp HS            11   
   11) Riverside HS                 8       11) Salem HS                    8   
   13) Haddon Heights HS            5       14) Clayton HS                  3   
   15) Woodbury  HS                 1                                           
 
                 Combined Team Scores - Two - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) West Deptford HS           100        2) Willingboro HS             94   
    3) Lower Cape May Reg. HS      78        4) Middle Twp. HS             64   
    5) Bordentown Reg. HS          52        6) Bishop Eustace Prep        18   
 
                Combined Team Scores - Three - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Mainland Regional HS       110        2) Hammonton HS               89   
    3) Ocean City HS               64        4) Winslow Twp HS             46   
    4) Moorestown HS               46        6) Cherry Hill West HS        38   
    7) Bridgeton HS                28        8) Triton Reg. HS             16   
 
                Combined Team Scores - Four - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Millville HS               122        2) Egg Harbor Twp HS         110   
    3) Kingsway HS                 80        4) Vineland HS                66   
    5) Clearview Reg. HS           43        6) Atlantic City HS           25   
    7) Trenton Central HS          22