4/13– Bridgeton Relays

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/13/2019 04:17 PM
                         Bridgeton Relays - 4/13/2019                          
                                 Bridgeton HS                                  
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 400 Meter Hurdles Small
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 #  470 Bundy, Quentin        Pleasantvill                      56.87   2 
  2 #  461 O'Brien, Joe          Pitman HS                         58.01   5 
  3 #  480 Moronta, Gabriel      Pleasantvill                      58.69   2 
  4 #  464 Razze, Nicholas       Pitman HS                         58.84   5 
  5 #   13 McGuire, Greg         A P Schalick                    1:00.50   5 
  6 #  342 Copeland, Greg        Oakcrest HS                     1:01.60   4 
  7 #  412 Williams, Jamire      Paulsboro HS                    1:02.70   3 
  8 #  415 Ellis, Issiah         Penns Grove                     1:02.76   2 
  9 #  341 CassellSmith, Zad     Oakcrest HS                     1:03.17   4 
 10 #  591 Davis, Tyreek         Woodbury  HS                    1:06.20   3 
 11 #  396 Dobson, Zamir         Paulsboro HS                    1:06.32   3 
 12 #  421 Norman, Darien        Penns Grove                     1:09.41   2 
 13 #  589 Collins, David        Woodbury  HS                    1:11.89   3 
 -- #   10 Manson, Levi          A P Schalick                        DNF   5 
 
Event 2  Boys 400 Meter Hurdles Large
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #  251 Martin, Cameryn       Kingsway HS                       56.75   5 
  2 #  247 Joyner, Orion         Kingsway HS                       57.99   5 
  2 #  313 Fenton, Daniel        Millville HS                      57.99   4 
  4 #  510 Harold, Otis          Vineland HS                       58.32   5 
  5 #  282 Evans, Kijani         Mainland Reg                      59.84   1 
  6 #  517 Miller, Robert        Vineland HS                     1:00.05   5 
  7 #  565 Greene, Brandon       Winslow Twp                     1:00.34   1 
  8 #  310 Edzii, Ebenezer       Millville HS                    1:00.68   4 
  9 #  160 Spence, William       Egg Harbor T                    1:01.06   4 
 10 #  568 Lewis, Isaiah         Winslow Twp                     1:01.41   1 
 11 #  144 Chung, Justin         Egg Harbor T                    1:01.45   4 
 12 #  220 Montemurro, Andre     Hammonton HS                    1:01.96   3 
 13 #  382 Paone, Hunter         Ocean City H                    1:03.95   3 
 14 #  203 Conway, Charles       Hammonton HS                    1:05.59   3 
 15 #   70 Corn, Matthew         Bridgeton HS                    1:07.01   4 
 16 #  379 Martinez, Armando     Ocean City H                    1:07.89   3 
 17 #   80 Laracuente, Irvin     Bridgeton HS                    1:08.86   4 
 18 #   46 Popowski, Trenton     Absegami HS                     1:10.41   2 
 19 #   27 Czeslaw, Tim          Absegami HS                     1:10.66   2 
 20 #  296 Tran, Stephan         Mainland Reg                    1:10.81   1 
 
Event 3  Boys 4x100 Meter Relay Small
============================================================================
        Meet: @ 42.40  2004        Winslow Twp                                 
                       Harrison, McCoy, Harris, Greene                   
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pleasantville HS  'A'                                          43.13   1 
     1) #470 Bundy, Quentin             2) #475 Freeman, Jalen            
     3) #477 Henry, Keon                4) #478 Jones, Sahmir             
  2 Salem HS  'A'                                       44.88      43.99   3 
     1) #489 Bundy, Da'Shon             2) #490 Bundy, Jamael             
     3) #499 Street, Kacirr             4) #501 Turner, Derrick           
  3 Cedar Creek HS  'A'                                 45.32      44.04   2 
     1) #106 Tinsley, Kareem            2) #105 Thomas, Shaheed           
     3) #100 McQueen, Richard           4) #101 Melton, Malachi           
  4 Glassboro HS  'A'                                   45.00      44.67   2 
     1) #190 Still, Dymeir              2) #181 Hohney, Roman             
     3) #196 Wright, Curtis             4) #173 Carr, Seth                
  5 Woodbury  HS  'A'                                   44.50      45.11   3 
     1) #596 Moye, Branden              2) #603 Taylor, Maurice           
     3) #599 Parker, Andre              4) #594 Lockhart, Teddy           
  6 Oakcrest HS  'A'                                    45.60      45.35   2 
     1) #339 Carter, Myles              2) #331 Andrews, Imaad            
     3) #350 Miller, Marques            4) #359 Turner, Dontay            
  7 Penns Grove HS  'A'                                            46.57   1 
     1) #416 Gilliam, Jymir             2) #428 Stone, Albree             
     3) #423 Ransome, Torvon            4) #426 Scott, Makhi              
  8 Paulsboro HS  'A'                                   45.00      47.42   2 
     1) #398 Green, Barry               2) #402 Parham, Brendan           
     3) #409 Tuten, Bhayshul            4) #404 Pierce, Jarred            
  9 Lower Cape May Regional HS  'A'                     49.78      48.67   2 
     1) #264 Bethel, Elijah             2) #267 Gentile, Anthony          
     3) #268 Hassay, Collin             4) #270 Lamar, Darion             
 
Event 3  Boys 4x100 Meter Relay Large
============================================================================
        Meet: @ 42.40  2004        Winslow Twp                                 
                       Harrison, McCoy, Harris, Greene                   
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Egg Harbor Twp HS  'A'                              43.50      43.60   3 
     1) #163 Vazquez, Anthony           2) #138 Brock, Ahmad              
     3) #158 Rivera-Turell, Luis        4) #147 Henry, Trey               
  2 Bridgeton HS  'A'                                   43.00      43.93   3 
     1) #66 Allen Willams, Tyler        2) #81 Love, Shamar               
     3) #75 Gonzalez Guzman, Jared      4) #67 Burton, Taz'Mire           
  3 Millville HS  'A'                                   44.25      44.09   3 
     1) #316 Mace-Cullen, Nazeir        2) #319 Orama, Johnell            
     3) #323 Rivera, Elias              4) #313 Fenton, Daniel            
  4 Vineland HS  'A'                                    43.50      44.36   3 
     1) #504 Broome, Nahzir             2) #506 Gaye, Syncere             
     3) #508 Gregory, Daylyn            4) #514 Kinsey, Quajon            
  5 Winslow Twp HS  'A'                                            44.70   1 
     1) #555 Brown, Jayden              2) #568 Lewis, Isaiah             
     3) #573 Pointer, Tyron             4) #578 Robinson, Kyle            
  6 Atlantic City HS  'A'                                          45.03   1 
     1) #63 Swaby, Antwone              2) #64 Whaley, Isaiah             
     3) #51 Dezilme, Jerry              4) #52 Emerson, Jamaul            
  7 Absegami HS  'A'                                    46.00      47.01   2 
     1) #47 Stanley, Jaden              2) #34 Grasty, Dan                
     3) #43 Olanrewaju, Abraham         4) #32 Glover, Jawon              
  8 Ocean City HS  'A'                                  46.00      47.92   2 
     1) #364 Cochran, Elijah            2) #388 Tocci-Rogers, Jaden       
     3) #374 King, Kevin                4) #387 Souto, Henry              
  9 Kingsway HS  'A'                                    44.00      48.82   3 
     1) #262 Williams, Eric             2) #263 Williams, Michael         
     3) #261 Townes, Bryan              4) #245 Hobson, Amier             
 10 Cumberland Regional HS  'A'                         56.00      51.80   1 
     1) #130 Stubb, Jaiyon              2) #129 Smith, Ronald             
     3) #124 Negron, Edgardo            4) #123 McFarland, Christopher    
 -- Mainland Regional HS  'A'                           47.06         DQ   2 
     1) #285 Hall, Taliq                2) #287 Hasan, Ghazi              
     3) #288 Murphy, McKenzie           4) #297 Vick, Amir                
 -- Hammonton HS  'A'                                   44.50         DQ   3 
     1) #198 Abrams, Jaiden             2) #207 Galletta, William         
     3) #202 Chaney, Dalton             4) #221 Nartey, Caleb             
 
Event 4  Boys Distance Medley Small
=========================================================================
        Meet: @ 10:31.60  1989        Paul VI                                  
                          Cranston, Alicea, Wolfrom, DiJoseph               
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pitman HS  'A'                                   10:37.00   10:47.49  
     1) #463 Razze, Anthony             2)                                
     3) #466 Sharpnack, Cole            4) #465 Reed, Sebastien           
  2 Oakcrest HS  'A'                                 11:06.75   11:04.14  
     1) #338 Bustos, Leonard            2) #345 Hartman, Kyle             
     3) #355 Rodriguez, Marc            4) #349 Liberty, Mike             
  3 Pleasantville HS  'A'                                       11:12.18  
     1) #481 Nunez, Jensen              2) #479 Marable, Irvin            
  4 Woodbury  HS  'A'                                11:40.00   11:28.45  
     1) #597 Murphy, Demaris            2) #600 Shafer, Isaiah            
     3) #595 Marrero, Robel             4) #601 Shute, Brady              
  5 Cedar Creek HS  'A'                              11:58.06   11:33.49  
     1)                                 2) #103 Sooy, Michael             
     3)                                 4) #107 Torres, Jacob             
  6 Pennsville  HS  'A'                                         11:40.82  
     1) #431 Beals, Derrek              2) #445 Wyshinski, Dan            
     3) #441 Ruiz, Ethan                4)                                
  7 A P Schalick HS  'A'                             11:21.28   12:22.24  
     1) #1 Arthur, Nick                 2) #2 Brown, Kaleb                
     3)                                 4) #8 Feliciano, David            
  8 Paulsboro HS  'A'                                           12:39.58  
     1)                                 2) #411 Williams, DeShawn         
 
Event 4  Boys Distance Medley Large
=========================================================================
        Meet: @ 10:31.60  1989        Paul VI                                  
                          Cranston, Alicea, Wolfrom, DiJoseph               
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Egg Harbor Twp HS  'A'                           11:15.00   10:47.55  
     1) #136 Barnes, Luke               2) #153 Mirville, Michael         
     3) #168 Winkler, Aidan             4) #162 Thurairajah, Gobi         
  2 Kingsway HS  'A'                                 10:40.00   10:49.64  
     1) #256 Rakitis, Kyle              2)                                
     3)                                 4) #237 Campbell, Finn            
  3 Ocean City HS  'A'                               11:00.00   10:50.65  
     1) #365 Conte, Anthony             2)                                
     3) #370 Greene, Tyler              4) #382 Paone, Hunter             
  4 Mainland Regional HS  'A'                        11:06.68   10:50.74  
     1) #275 Antczak, Kevin             2) #274 Anderson, Devin           
     3) #292 Simoes Menezes, Artur      4) #299 Wineland, Linden          
  5 Williamstown HS  'A'                             11:11.22   11:01.80  
     1)                                 2) #538 Hammond, Geoff            
     3) #525 Abriola, Michael           4) #540 Kinsley, Brian            
  6 Millville HS  'A'                                11:46.48   11:29.72  
     1) #301 Asselta, Zachary           2) #300 Acosta, Jose              
     3) #329 Stevenson, Treshan         4) #324 Schwegel, Nick            
  7 Absegami HS  'A'                                 11:50.00   11:34.70  
     1) #26 Cushlanis, Will             2) #42 Ngo, Matthias              
     3) #24 Cushlanis, Jared            4) #48 Tedla, Yafet               
  8 Vineland HS  'A'                                 11:55.87   11:40.63  
     1) #503 Alvarado, Kevin            2) #512 Kapadia, Ankit            
     3)                                 4) #519 Percival, George          
  9 Winslow Twp HS  'A'                                         11:44.71  
     1) #569 Magobet, Alex              2) #570 McFadden, Wayne           
     3)                                 4) #577 Ramirez, Bryan            
 10 Hammonton HS  'A'                                12:15.00   12:24.01  
     1) #233 Wharton, John              2) #211 Iuliucci, Nikoli          
     3) #223 Ramirez, Jesus Alexis      4) #224 Reese, Matt               
 11 Bridgeton HS  'A'                                           12:32.94  
     1)                                 2) #78 Hudgon, Allah              
     3) #72 Dawkins, Ya'Zier            4)                                
 
Event 5  Boys 4x110 Meter Shuttle Hurdle Small
============================================================================
        Meet: @ 58.30  1999        Woodrow Wilson                              
                       Young, Baker, J. Llanos, E. Llanos                
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pitman HS  'A'                                    1:08.79    1:06.30   2 
     1) #461 O'Brien, Joe               2) #446 Abed, Jamil               
     3) #468 Zubert, Jonathan           4) #464 Razze, Nicholas           
  2 A P Schalick HS  'A'                              1:08.00    1:07.16   3 
     1) #3 Carrasco, Cesar              2) #7 Encarnation, Kyle           
     3) #10 Manson, Levi                4) #13 McGuire, Greg              
  3 Oakcrest HS  'A'                                  1:10.92    1:07.99   2 
     1) #340 Casanova, Angel            2) #342 Copeland, Greg            
     3) #358 Seck, Sherif               4) #334 Barrow, Jahmyr            
  4 Salem HS  'A'                                     1:12.48    1:11.58   2 
     1) #493 Cooper, Marshon            2) #500 Surran, Micah             
     3) #499 Street, Kacirr             4) #496 Holden, Glenn             
 
Event 5  Boys 4x110 Meter Shuttle Hurdle Large
============================================================================
        Meet: @ 58.30  1999        Woodrow Wilson                              
                       Young, Baker, J. Llanos, E. Llanos                
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Egg Harbor Twp HS  'A'                            1:03.00    1:03.09   4 
     1) #169 Wood, Marcus               2) #144 Chung, Justin             
     3) #160 Spence, William            4) #163 Vazquez, Anthony          
  2 Kingsway HS  'A'                                  1:05.00    1:04.48   3 
     1) #247 Joyner, Orion              2) #251 Martin, Cameryn           
     3) #245 Hobson, Amier              4) #237 Campbell, Finn            
  3 Millville HS  'A'                                 1:06.51    1:04.73   3 
     1) #314 Gray, Cartier              2) #326 Smith, Kyseme             
     3) #310 Edzii, Ebenezer            4) #328 Stephens II, Andwelle     
  4 Vineland HS  'A'                                  1:04.00    1:07.38   4 
     1) #510 Harold, Otis               2) #514 Kinsey, Quajon            
     3) #515 Maceia, Tamant             4) #517 Miller, Robert            
  5 Winslow Twp HS  'A'                                          1:10.66   1 
     1) #558 Camper, Anthony            2) #559 Cheek, Jalen              
     3) #565 Greene, Brandon            4) #568 Lewis, Isaiah             
  6 Ocean City HS  'A'                                1:08.00    1:11.91   3 
     1) #374 King, Kevin                2) #364 Cochran, Elijah           
     3) #387 Souto, Henry               4) #369 Givens, Dan               
  7 Hammonton HS  'A'                                 1:15.00    1:13.60   1 
     1) #200 Bock, John                 2) #215 Maturano, Jacob           
     3) #210 Hurst, Caden               4) #228 Rucci, Colin              
  8 Mainland Regional HS  'A'                         1:14.93    1:19.89   2 
     1) #282 Evans, Kijani              2) #286 Harvey, Benjamin          
     3) #298 Williams, Elijah           4) #296 Tran, Stephan             
  9 Absegami HS  'A'                                  1:20.39    1:22.63   1 
     1) #31 Giacomo, Santino            2) #46 Popowski, Trenton          
     3) #27 Czeslaw, Tim                4) #37 Joga, Keishaun             
 
Event 6  Boys 4x200 Meter Relay Small
============================================================================
        Meet: @ 1:28.00  2004        Winslow Twp                               
                         Greene, Harris, Harrison, McCoy                   
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Salem HS  'A'                                     1:46.97    1:32.86   1 
     1) #489 Bundy, Da'Shon             2) #490 Bundy, Jamael             
     3) #493 Cooper, Marshon            4)                                
  2 Cedar Creek HS  'A'                               1:36.56    1:32.89   2 
     1) #105 Thomas, Shaheed            2) #100 McQueen, Richard          
     3)                                 4) #101 Melton, Malachi           
  3 Pleasantville HS  'A'                                        1:33.13   1 
     1) #478 Jones, Sahmir              2)                                
     3) #475 Freeman, Jalen             4) #472 Clark, Benjamin           
  4 Oakcrest HS  'A'                                             1:34.17   1 
     1) #341 CassellSmith, Zadie        2) #331 Andrews, Imaad            
     3) #350 Miller, Marques            4) #359 Turner, Dontay            
  5 Paulsboro HS  'A'                                 1:35.00    1:35.18   2 
     1)                                 2) #398 Green, Barry              
     3) #402 Parham, Brendan            4) #409 Tuten, Bhayshul           
  6 Woodbury  HS  'A'                                 1:34.00    1:35.29   3 
     1) #603 Taylor, Maurice            2)                                
     3) #599 Parker, Andre              4) #605 Washington, Joshua        
  7 Glassboro HS  'A'                                            1:35.63   1 
     1)                                 2) #196 Wright, Curtis            
     3) #181 Hohney, Roman              4) #173 Carr, Seth                
  8 Penns Grove HS  'A'                                          1:36.54   1 
     1) #415 Ellis, Issiah              2) #416 Gilliam, Jymir            
  9 A P Schalick HS  'A'                              1:33.00    1:37.33   3 
     1) #3 Carrasco, Cesar              2)                                
     3)                                 4) #10 Manson, Levi               
 10 Pennsville  HS  'A'                                          1:37.40   1 
     1) #434 Gurnovich, Jonathan        2) #435 Jones, Nathan             
     3)                                 4) #437 Manorowitz, Zachary       
 11 Lower Cape May Regional HS  'A'                   1:42.47    1:40.04   2 
     1) #268 Hassay, Collin             2) #269 Jackson, Elijah           
     3) #270 Lamar, Darion              4) #267 Gentile, Anthony          
 
Event 6  Boys 4x200 Meter Relay Large
============================================================================
        Meet: @ 1:28.00  2004        Winslow Twp                               
                         Greene, Harris, Harrison, McCoy                   
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Millville HS  'A'                                 1:31.87    1:31.46   3 
     1) #316 Mace-Cullen, Nazeir        2) #319 Orama, Johnell            
     3) #323 Rivera, Elias              4) #313 Fenton, Daniel            
  2 Egg Harbor Twp HS  'A'                            1:32.00    1:31.83   3  1:31.824
     1) #138 Brock, Ahmad               2) #158 Rivera-Turell, Luis       
     3) #161 Thompson, Kevin            4) #147 Henry, Trey               
  3 Bridgeton HS  'A'                                 1:34.00    1:31.83   3  1:31.827
     1) #66 Allen Willams, Tyler        2) #67 Burton, Taz'Mire           
     3) #81 Love, Shamar                4) #75 Gonzalez Guzman, Jared     
  4 Vineland HS  'A'                                  1:34.58    1:33.01   3 
     1)                                 2) #506 Gaye, Syncere             
     3) #508 Gregory, Daylyn            4)                                
  5 Williamstown HS  'A'                              1:33.99    1:33.02   3 
     1) #530 Campbell, Damonte          2)                                
     3) #536 Ezeiruaku, Cameron         4) #538 Hammond, Geoff            
  6 Atlantic City HS  'A'                                        1:33.24   1 
     1)                                 2) #63 Swaby, Antwone             
     3)                                 4) #61 Raiford, Sylis             
  7 Absegami HS  'A'                                  1:42.00    1:34.72   2 
     1) #47 Stanley, Jaden              2)                                
     3) #35 Ingram, Isaac               4) #43 Olanrewaju, Abraham        
  8 Kingsway HS  'A'                                  1:33.80    1:34.88   3 
     1)                                 2) #262 Williams, Eric            
     3) #263 Williams, Michael          4) #261 Townes, Bryan             
  9 Hammonton HS  'A'                                 1:36.00    1:36.14   2 
     1) #227 Rozier, Michael            2) #202 Chaney, Dalton            
     3) #214 Maslin, Zack               4) #198 Abrams, Jaiden            
 10 Mainland Regional HS  'A'                         1:37.94    1:36.23   2 
     1) #285 Hall, Taliq                2)                                
     3) #290 Pierce, Cody               4) #274 Anderson, Devin           
 11 Winslow Twp HS  'A'                                          1:37.72   1 
     1) #555 Brown, Jayden              2)                                
 12 Ocean City HS  'A'                                1:40.00    1:44.03   2 
     1) #364 Cochran, Elijah            2)                                
     3) #386 Salugta, Gianluca          4) #379 Martinez, Armando         
 
Event 7  Boys 4x800 Meter Relay Small
============================================================================
        Meet: @ 8:02.40  1989        Paul VI                                   
                         Cranston, Dougherty, Ceislik, DiJoseph            
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Oakcrest HS  'A'                                  8:39.12    8:27.72   2 
     1) #338 Bustos, Leonard            2) #349 Liberty, Mike             
     3) #334 Barrow, Jahmyr             4) #345 Hartman, Kyle             
  2 A P Schalick HS  'A'                              9:21.32    8:40.75   1 
     1)                                 2) #2 Brown, Kaleb                
     3) #15 Miller, Jonathan            4) #13 McGuire, Greg              
  3 Pleasantville HS  'A'                                        8:41.11   1 
     1) #485 Townsend, Latrell          2)                                
     3) #481 Nunez, Jensen              4)                                
  4 Pitman HS  'A'                                    8:40.77    8:55.50   2 
     1)                                 2) #456 Jackson, Thomas           
     3) #457 Jackson, Tyler             4)                                
  5 Woodbury  HS  'A'                                 9:00.00    8:55.85   2 
     1) #597 Murphy, Demaris            2) #601 Shute, Brady              
     3) #593 Kato, Sincere              4) #590 Daley, Sincere            
  6 Cedar Creek HS  'A'                               9:16.25    8:59.74   1 
     1) #92 Culleny, Dalton             2)                                
     3) #103 Sooy, Michael              4) #107 Torres, Jacob             
  7 Penns Grove HS  'A'                                          9:26.57   1 
     1)                                 2) #419 Michaca, Mario            
     3) #420 Murray, Logan              4) #427 Smith, Christian          
  8 Salem HS  'A'                                    10:23.70    9:41.26   1 
     1) #488 Beal, Jeremy               2) #491 Buzby, Trevor             
     3) #500 Surran, Micah              4)                                
  9 Glassboro HS  'A'                                10:27.55   10:03.03   1 
     1) #171 Belliard, Joel             2) #174 Figueroa, Brandon         
     3)                                 4) #192 Taylor, Stefan            
 
Event 7  Boys 4x800 Meter Relay Large
============================================================================
        Meet: @ 8:02.40  1989        Paul VI                                   
                         Cranston, Dougherty, Ceislik, DiJoseph            
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Absegami HS  'A'                                  8:25.00    8:16.45   2 
     1) #29 Foley, John                 2) #41 Ngo, Luke                  
     3) #40 Moeng, Oratile              4) #37 Joga, Keishaun             
  2 Cumberland Regional HS  'A'                       8:20.99    8:22.09   2 
     1) #117 Grooms, Damien             2) #120 Kent, Jermaine            
     3) #132 Vera, Miguel               4) #133 Wang, Galileo             
  3 Ocean City HS  'A'                                8:24.00    8:35.60   2 
     1) #375 Kramer, Luke               2) #367 Fabi, Frank               
     3) #385 Ritti, Owen                4) #373 Kelly, Max                
  4 Egg Harbor Twp HS  'A'                            8:40.00    8:37.45   2 
     1) #151 Lamonica, CJ               2) #153 Mirville, Michael         
     3) #136 Barnes, Luke               4) #168 Winkler, Aidan            
  5 Kingsway HS  'A'                                  8:10.00    8:38.21   2 
     1) #238 Caraccio, Stone            2)                                
     3)                                 4) #249 Magee, Ayden              
  6 Vineland HS  'A'                                  8:40.20    8:46.39   2 
     1) #503 Alvarado, Kevin            2)                                
     3) #510 Harold, Otis               4)                                
  7 Millville HS  'A'                                 8:58.26    8:46.61   2 
     1) #308 DeShields, Brandon         2)                                
     3) #303 Bowman, Calem              4) #329 Stevenson, Treshan        
  8 Williamstown HS  'A'                              9:09.96    9:04.90   1 
     3)                                 4) #527 Brad, Josh                
  9 Hammonton HS  'A'                                 9:30.00    9:35.63   1 
     1) #230 Shinske, JD                2) #231 Strain, James             
     3) #233 Wharton, John              4) #223 Ramirez, Jesus Alexis     
 10 Winslow Twp HS  'A'                                          9:42.03   1 
     1) #553 Boyd-Miller, Nair          2)                                
     3)                                 4) #570 McFadden, Wayne           
 11 Bridgeton HS  'A'                                 9:19.00    9:55.90   1 
     1) #74 Garcia, Aaron               2) #84 Pablo, Jose                
     3) #73 Fortune-Brown, Brandin      4) #72 Dawkins, Ya'Zier           
 
Event 8  Boys 1600 Sprint Medley Small
============================================================================
        Meet: @ 3:31.80  2003        Bridgeton                                 
                         M. Williams, Pierce, Bartley, Edwards             
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pleasantville HS  'A'                                        3:35.53   1 
     1) #478 Jones, Sahmir              2)                                
     3) #470 Bundy, Quentin             4)                                
  2 Oakcrest HS  'A'                                  3:50.43    3:47.60   3 
     1) #350 Miller, Marques            2) #355 Rodriguez, Marc           
     3) #331 Andrews, Imaad             4) #341 CassellSmith, Zadie       
  3 Pitman HS  'A'                                    3:55.25    3:47.82   2 
     1) #463 Razze, Anthony             2) #464 Razze, Nicholas           
  4 Salem HS  'A'                                     3:55.79    3:54.81   2 
     1) #493 Cooper, Marshon            2) #501 Turner, Derrick           
     3) #499 Street, Kacirr             4) #488 Beal, Jeremy              
  5 Pennsville  HS  'A'                                          3:54.95   1 
     3) #434 Gurnovich, Jonathan        4) #437 Manorowitz, Zachary       
  6 Lower Cape May Regional HS  'A'                   4:23.32    4:03.46   2 
     1) #265 Black, Dakota              2) #269 Jackson, Elijah           
     3) #267 Gentile, Anthony           4) #270 Lamar, Darion             
  7 Woodbury  HS  'A'                                 4:03.00    4:03.94   2 
     1) #600 Shafer, Isaiah             2)                                
     3) #593 Kato, Sincere              4) #595 Marrero, Robel            
  8 Paulsboro HS  'A'                                            4:05.56   1 
     3) #396 Dobson, Zamir              4) #398 Green, Barry              
  9 Penns Grove HS  'A'                                          4:15.01   2 
     1) #415 Ellis, Issiah              2) #419 Michaca, Mario            
     3) #422 Ortiz, Saijzhan            4)                                
 
Event 8  Boys 1600 Sprint Medley Large
============================================================================
        Meet: @ 3:31.80  2003        Bridgeton                                 
                         M. Williams, Pierce, Bartley, Edwards             
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Egg Harbor Twp HS  'A'                            3:35.00    3:39.02   3 
     1) #160 Spence, William            2) #147 Henry, Trey               
     3)                                 4) #162 Thurairajah, Gobi         
  2 Millville HS  'A'                                 3:45.32    3:45.23   3 
     1) #316 Mace-Cullen, Nazeir        2)                                
     3) #323 Rivera, Elias              4) #313 Fenton, Daniel            
  3 Williamstown HS  'A'                              3:45.37    3:45.42   3 
     1) #538 Hammond, Geoff             2) #530 Campbell, Damonte         
     3) #525 Abriola, Michael           4)                                
  4 Kingsway HS  'A'                                  3:43.00    3:47.01   3 
     1) #238 Caraccio, Stone            2)                                
     3) #262 Williams, Eric             4) #263 Williams, Michael         
  5 Absegami HS  'A'                                  3:43.00    3:48.07   3 
     1) #40 Moeng, Oratile              2) #47 Stanley, Jaden             
     3)                                 4) #37 Joga, Keishaun             
  6 Winslow Twp HS  'A'                                          3:50.84   1 
     1) #555 Brown, Jayden              2) #557 Campbell, Christopher     
     3) #564 Gale, Taron                4)                                
  7 Ocean City HS  'A'                                3:48.00    3:53.42   3 
     1) #370 Greene, Tyler              2) #387 Souto, Henry              
     3)                                 4) #365 Conte, Anthony            
  8 Mainland Regional HS  'A'                         4:09.46    3:54.17   2 
     1) #290 Pierce, Cody               2) #288 Murphy, McKenzie          
  9 Atlantic City HS  'A'                                        3:56.23   1 
     1)                                 2) #51 Dezilme, Jerry             
     3) #57 Macedo, Kevin               4)                                
 10 Cumberland Regional HS  'A'                       4:32.65    3:58.20   2 
     1)                                 2) #123 McFarland, Christopher    
     3) #131 Timmons, Myles             4) #130 Stubb, Jaiyon             
 11 Hammonton HS  'A'                                 4:06.00    4:01.91   2 
     1) #204 Crescenzo, Anthony         2) #235 Wright, Connor            
 12 Vineland HS  'A'                                  3:50.00    4:05.26   3 
     3)                                 4) #508 Gregory, Daylyn           
 
Event 9  Boys 4x400 Meter Relay Small
============================================================================
        Meet: @ 3:17.00  1990        Camden Catholic                           
                         Forberger, Hudson, Kelly, Peoples                 
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pleasantville HS  'A'                                        3:24.38   2 
     1) #470 Bundy, Quentin             2)                                
     3)                                 4) #475 Freeman, Jalen            
  2 A P Schalick HS  'A'                              3:30.00    3:31.56   3 
     1) #3 Carrasco, Cesar              2) #20 Spann, Javon               
     3)                                 4) #13 McGuire, Greg              
  3 Woodbury  HS  'A'                                 3:38.00    3:34.46   3 
     1) #594 Lockhart, Teddy            2) #591 Davis, Tyreek             
     3) #590 Daley, Sincere             4) #605 Washington, Joshua        
  4 Oakcrest HS  'A'                                  3:45.00    3:40.24   2 
     1) #342 Copeland, Greg             2) #334 Barrow, Jahmyr            
  5 Paulsboro HS  'A'                                 4:40.00    3:43.64   2 
     1) #398 Green, Barry               2) #402 Parham, Brendan           
     3) #412 Williams, Jamire           4)                                
  6 Glassboro HS  'A'                                            3:51.01   1 
     1)                                 2) #172 Burt, Rashad              
     3) #180 Hohney, Dallas             4)                                
 
Event 9  Boys 4x400 Meter Relay Large
============================================================================
        Meet: @ 3:17.00  1990        Camden Catholic                           
                         Forberger, Hudson, Kelly, Peoples                 
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Vineland HS  'A'                                  3:25.00    3:30.07   3 
     1) #523 Tull-Kennnedy, DeAndre     2)                                
     3) #517 Miller, Robert             4) #510 Harold, Otis              
  2 Bridgeton HS  'A'                                 3:39.00    3:32.95   2 
     1) #66 Allen Willams, Tyler        2) #75 Gonzalez Guzman, Jared     
     3)                                 4) #81 Love, Shamar               
  3 Egg Harbor Twp HS  'A'                            3:30.00    3:33.41   3 
     1) #163 Vazquez, Anthony           2) #161 Thompson, Kevin           
     3)                                 4) #138 Brock, Ahmad              
  4 Kingsway HS  'A'                                  3:30.00    3:35.25   3 
     1) #238 Caraccio, Stone            2) #244 Heineman, Jeffrey         
  5 Millville HS  'A'                                 3:33.34    3:38.38   3 
     1) #325 Smith, Artis               2) #300 Acosta, Jose              
     3) #313 Fenton, Daniel             4) #323 Rivera, Elias             
  6 Hammonton HS  'A'                                 3:36.00    3:39.82   3 
     1) #218 Miller, Deishon            2) #222 Palmer, Qwik              
     3) #226 Roman, Ian                 4) #207 Galletta, William         
  7 Cumberland Regional HS  'A'                       3:45.37    3:43.07   2 
     1) #117 Grooms, Damien             2) #120 Kent, Jermaine            
     3) #132 Vera, Miguel               4) #133 Wang, Galileo             
  8 Winslow Twp HS  'A'                                          3:48.39   1 
     1)                                 2) #561 Collins, Karson           
     3) #565 Greene, Brandon            4)                                
  9 Ocean City HS  'A'                                3:40.00    3:50.78   2 
     1) #373 Kelly, Max                 2) #385 Ritti, Owen               
     3) #386 Salugta, Gianluca          4) #367 Fabi, Frank               
 10 Absegami HS  'A'                                  3:34.00    3:52.68   3 
     1) #47 Stanley, Jaden              2) #29 Foley, John                
     3) #40 Moeng, Oratile              4) #37 Joga, Keishaun             
 
Event 10  Boys Shot Put Small
===================================================================================
        Meet: @ 109-11.75  1998        Paulsboro                               
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  337 Bumpass, Shawn        Oakcrest HS         50-01.75   47-09.25     14.56m 
      41-08  FOUL  47-09.25         
  2 #  586 Bailey, Isaiah        Woodbury  HS        45-05.00   47-03.75     14.42m 
      47-03.75  44-01  43-11.25         
  3 #  592 Galloway, Nasir       Woodbury  HS        47-01.25   43-07.50     13.29m 
      43-07.50  FOUL  40-03.75         
  4 #  469 Bumpass, Equallie     Pleasantvill        39-02.00   42-08.50     13.01m 
      40-09.75  42-08.50  38-00.25         
  5 #  409 Tuten, Bhayshul       Paulsboro HS                   40-09.75     12.43m 
      40-09.75  36-11.75  40-01.75         
  6 #  497 Johnson, Joshus       Salem HS            43-02.00   39-09.50     12.12m 
      39-09.50  39-04  39-08.75         
  7 #  354 Robertson-Clement     Oakcrest HS         38-06.00   38-10.25     11.84m 
      38-10.25  38-00  38-02         
  8 #  429 Alexander, Logan      Pennsville          40-03.50   37-07.00     11.45m 
      37-07  FOUL  36-03         
  9 #   11 McCann, Patrick       A P Schalick        35-10.25   37-01.25     11.30m 
      37-01.25  36-04.25  35-04         
 10 #  473 DeJean, Carey         Pleasantvill        42-03.00   35-01.25     10.69m 
      35-01.25  32-04.50  FOUL         
 11 #    9 Koomson, Joseph       A P Schalick        36-07.00   34-10.25     10.62m 
      34-10.25  34-03.50  FOUL         
 12 #  502 Wright, Jayden        Salem HS            33-02.75   33-07.50     10.24m 
      30-11.25  33-07.50  33-07.50         
 13 #  176 Fleming, Elijah       Glassboro HS        30-05.25   32-04.00      9.85m 
      29-04.25  30-00.75  32-04         
 14 #  271 Pine, Tyler           Lower Cape M        37-01.25   32-02.00      9.80m 
      32-02  31-04.25  PASS         
 15 #  408 Tino, Savaiinaea      Paulsboro HS        34-03.00   32-01.50      9.79m 
      32-01.50  30-11.75  31-02         
 16 #  458 Kowalski, Jake        Pitman HS           33-08.50   30-08.50      9.35m 
      30-08.50  28-07.50  29-04.75           
 17 #  266 Coloma, Kenny         Lower Cape M        32-09.00   28-09.00      8.76m 
      27-09  FOUL  28-09         
 18 #  195 Wedderburn, Jaden     Glassboro HS                   28-08.25      8.74m 
      28-08.25  FOUL  FOUL         
 19 #  440 Redd Jr, Ronell       Pennsville                     28-06.00      8.68m 
      26-07.25  28-06  27-00.50         
 20 #  462 Pagan, Andrew         Pitman HS           30-07.25   26-04.50      8.03m 
      24-10  23-08  26-04.50         
 
Event 10  Boys Shot Put Large
===================================================================================
        Meet: @ 109-11.75  1998        Paulsboro                               
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  563 Foster, Xavior        Winslow Twp                    52-04.00     15.95m 
      46-04  48-01.50  52-04         
  2 #  307 Collins, Shamore      Millville HS        49-02.75   51-10.00     15.79m 
      FOUL  49-03.50  51-10         
  3 #  542 Manion, Dan           Williamstown        46-07.50   45-09.75     13.96m 
      44-09.25  45-09.75  45-07         
  4 #  141 Carfagno, Michael     Egg Harbor T        46-06.50   45-06.00     13.86m 
      43-01.75  FOUL  45-06         
  5 #  312 Farkas, Dominick      Millville HS        41-06.00   42-06.50     12.96m 
      40-03.50  42-06.50  42-06         
  6 #  575 Purvis, John          Winslow Twp         50-04.50   42-02.75     12.87m 
      FOUL  FOUL  42-02.75         
  7 #  146 Garofalo, Chris       Egg Harbor T        39-09.25   40-09.25     12.42m 
      36-08.50  39-11.25  40-09.25         
  8 #  376 Lin, Brandon          Ocean City H                   39-10.25     12.14m 
      39-10.25  37-05.50  36-08.25         
  9 #  362 Auberzinsky, Dan      Ocean City H        39-07.50   38-02.00     11.63m 
      38-02  34-09  FOUL         
 10 #   35 Ingram, Isaac         Absegami HS         36-00.00   37-10.00     11.53m 
      37-10  36-10.75  34-07         
 11 #  240 Collins, Joseph       Kingsway HS         39-11.50   37-02.00     11.32m 
      37-02  34-01.50  34-00.50         
 12 #   53 Farquharson, Iman     Atlantic Cit        40-11.00   36-09.50     11.21m 
      FOUL  FOUL  36-09.50         
 13 #  284 Guarrero, Hector      Mainland Reg        37-08.50   35-02.75     10.73m 
      35-02.75  35-00  FOUL         
 14 #  236 Brown, Larence        Kingsway HS         35-00.00   34-11.75     10.66m 
      34-11.75  33-05  34-06         
 15 #  229 Salvatore, Spence     Hammonton HS        34-10.00   34-09.75     10.61m 
      33-01  32-03.75  34-09.75         
 16 #   88 Williams, Robert      Bridgeton HS                   34-08.75     10.58m 
      27-02.50  34-08.75  24-07         
 17 #  291 Ranier, Nicholas      Mainland Reg                   33-11.00     10.33m 
      30-03  30-07.75  33-11         
 18 #  520 Santana, Javier       Vineland HS         35-04.00   33-10.75     10.33m 
      33-10.75  30-05.50  FOUL         
 19 #  122 Loatmen, Donaven      Cumberland R        32-03.00   33-05.25     10.19m 
      33-05.25  32-05  32-09         
 20 #   22 Biddulph, Josh        Absegami HS         32-00.00   33-00.75     10.07m 
      32-10.25  33-00.75  FOUL         
 21 #   49 Arrington, Michae     Atlantic Cit        33-08.00   32-04.00      9.85m 
      3-11.50  32-04  32-03.25         
 22 #  134 Wilson, Johnnie       Cumberland R        34-08.00   32-02.75      9.82m 
      32-02.75  28-11  29-01.50         
 23 #  522 Sotrah, Zion          Vineland HS                    31-07.75      9.64m 
      27-00.50  FOUL  31-07.75         
 24 #   77 Guzman, Daniel        Bridgeton HS                   26-07.75      8.12m 
      26-07.75  24-11.75  FOUL         
 -- #  213 Karl, Nate            Hammonton HS        46-01.00       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- #  526 Akinmade, Samuel      Williamstown        39-04.50       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Event 11  Boys Javelin Throw Small
===================================================================================
        Meet: @ 416-04  1985        Holy Cross                                 
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #   11 McCann, Patrick       A P Schalick          163-05     148-09     45.33m 
      128-05  148-09  140-09         
  2 #  187 Shields, Gavin        Glassboro HS          159-05     145-11     44.47m 
      140-04  145-11  136-07         
  3 #  484 Stall worth, Bria     Pleasantvill          149-03     135-11     41.42m 
      135-11  127-10  FOUL         
  4 #  586 Bailey, Isaiah        Woodbury  HS          144-04     129-07     39.49m 
      113-02  129-07  105-06         
  5 #  413 Worstall, Nick        Paulsboro HS                     127-02     38.76m 
      116-03  124-04  127-02         
  6 #  335 Bond, Connor          Oakcrest HS           145-05     126-11     38.68m 
      126-11  126-04  123-03         
  7 #  348 Lescano, Carlos       Oakcrest HS           148-06     125-11     38.37m 
      121-03  124-08  125-11         
  8 #    7 Encarnation, Kyle     A P Schalick          146-06     120-00     36.57m 
      120-00  112-03  FOUL         
  9 #  452 Ewe, Jake             Pitman HS             116-00     118-01     35.99m 
      117-03  104-00  118-01         
 10 #  606 Young, Anthony        Woodbury  HS          100-06     106-01     32.33m 
      106-01  89-10  103-10         
 11 #  188 Shull, Brendan        Glassboro HS          118-10     104-02     31.75m 
      95-10  FOUL  104-02         
 12 #  502 Wright, Jayden        Salem HS              109-00     103-05     31.52m 
      99-07  103-05  FOUL         
 13 #  271 Pine, Tyler           Lower Cape M          110-05     100-09     30.70m 
      100-09  99-08  100-05         
 14 #  408 Tino, Savaiinaea      Paulsboro HS                      98-07     30.04m 
      98-07  85-02  95-04         
 15 #  266 Coloma, Kenny         Lower Cape M          113-10      96-05     29.38m 
      FOUL  96-05  FOUL         
 16 #  454 Gerace, Matt          Pitman HS              86-00      86-00     26.21m 
      81-01  85-09  86-00         
 17 #  474 Foster, Raymond       Pleasantvill          109-03      77-09     23.69m 
      FOUL  FOUL  77-09           
 
Event 11  Boys Javelin Throw Large
===================================================================================
        Meet: @ 416-04  1985        Holy Cross                                 
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  534 Denbo, Ben            Williamstown          156-06     145-11     44.47m 
      145-11  FOUL  139-11         
  2 #  541 Kwiecien, Josh        Williamstown          164-10     144-10     44.14m 
      136-04  144-10  139-08         
  3 #  372 Jamison, Brad         Ocean City H          129-01     144-00     43.89m 
      141-09  144-00  141-11         
  4 #  320 Parmer, Michael       Millville HS          145-00     141-06     43.12m 
      141-06  127-09  127-09         
  5 #  322 Rieger, Avery         Millville HS          133-03     141-02     43.02m 
      130-09  131-05  141-02         
  6 #  165 Weller, Tyler         Egg Harbor T          146-09     140-05     42.79m 
      FOUL  115-00  140-05         
  7 #  520 Santana, Javier       Vineland HS           144-06     137-08     41.96m 
      121-09  130-00  137-08         
  8 #  377 MacDonald, Camero     Ocean City H          135-06     135-06     41.30m 
      129-08  133-10  135-06         
  9 #  148 Humphrey, Jayson      Egg Harbor T          120-03     131-01     39.95m 
      115-02  131-01  FOUL         
 10 #  128 Sheppard, Derrick     Cumberland R          134-09     130-06     39.77m 
      97-07  120-05  130-06         
 11 #  575 Purvis, John          Winslow Twp           130-10     129-03     39.39m 
      116-00  125-00  129-03         
 12 #  278 Carey, Sean           Mainland Reg                     120-07     36.75m 
      120-07  111-05  115-09         
 13 #  511 Jackson, Conrad       Vineland HS           102-09     118-01     35.99m 
      106-04  103-09  118-01         
 14 #  229 Salvatore, Spence     Hammonton HS          130-01     115-11     35.33m 
      109-10  115-11  FOUL         
 15 #   62 St Juste, Michel      Atlantic Cit          127-09     112-08     34.34m 
      FOUL  112-08  110-08         
 16 #  273 Alper, Luke           Mainland Reg          112-06     111-05     33.95m 
      89-09  111-05  FOUL         
 17 #   65 Yeoman, Corey         Atlantic Cit          117-06     109-07     33.40m 
      109-07  FOUL  92-03         
 18 #  205 Dogostino, Michae     Hammonton HS          147-00     108-10     33.17m 
      FOUL  108-10  FOUL         
 18 #  250 Malone, Eddie         Kingsway HS           135-00     108-10     33.17m 
      108-10  108-03  FOUL         
 20 #  241 Cook, Jonathon        Kingsway HS           103-00     106-07     32.48m 
      101-05  106-07  FOUL         
 21 #   77 Guzman, Daniel        Bridgeton HS           91-06     102-07     31.26m 
      FOUL  102-07  96-04          
 22 #  112 Cuff, Javen           Cumberland R          100-10      97-09     29.79m 
      FOUL  97-09  96-07         
 23 #  561 Collins, Karson       Winslow Twp                       82-02     25.04m 
      FOUL  81-08  82-02         
 24 #   25 Cushlanis, Nathan     Absegami HS            82-00      77-01     23.49m 
      71-04  77-01  75-04         
 25 #   88 Williams, Robert      Bridgeton HS           98-00      75-04     22.96m 
      75-04  FOUL  FOUL         
 26 #   33 Gonzales-Castillo     Absegami HS            91-00      70-05     21.46m 
      57-03  70-05  65-02         
 
Event 12  Boys Discus Throw Small
===================================================================================
        Meet: @ 309-11  1995        Bridgeton                                  
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  337 Bumpass, Shawn        Oakcrest HS           154-05     146-02     44.55m 
      FOUL  FOUL  146-02         
  2 #  586 Bailey, Isaiah        Woodbury  HS          106-08     131-02     39.97m 
      128-10  131-02  114-02         
  3 #  357 Sayers, Franklin      Oakcrest HS           116-07     121-00     36.88m 
      118-10  121-00  FOUL         
  4 #  408 Tino, Savaiinaea      Paulsboro HS           85-06     104-07     31.87m 
      102-04  102-06  104-07         
  5 #  598 Nicholson, James      Woodbury  HS                      95-09     29.18m 
      86-08  95-09  84-08         
  6 #  449 Broesler, Kyle        Pitman HS              86-00      95-08     29.15m 
      88-08  95-08  74-03         
  7 #  271 Pine, Tyler           Lower Cape M           81-11      95-04     29.05m 
      88-01  95-04  FOUL         
  7 #  429 Alexander, Logan      Pennsville            104-09      95-04     29.05m 
      95-04  FOUL  92-08         
  9 #  102 Parker, Perry         Cedar Creek                       88-02     26.87m 
      83-07  88-02  81-10         
 10 #  453 Foard, Humphrey       Pitman HS              86-06      86-08     26.41m 
      85-09  70-09  86-08         
 11 #    9 Koomson, Joseph       A P Schalick           90-01      84-03     25.67m 
      84-03  FOUL  FOUL         
 12 #   17 Nobles, Niyel         A P Schalick                      82-11     25.27m 
      FOUL  82-11  FOUL         
 13 #  406 Richards, Frank       Paulsboro HS                      82-04     25.09m 
      FOUL  72-03  82-04         
 14 #  418 Lira, Miguel          Penns Grove                       81-09     24.91m 
      59-10  FOUL  81-09         
 15 #  422 Ortiz, Saijzhan       Penns Grove                       78-04     23.87m 
      FOUL  FOUL  78-04           
 16 #  440 Redd Jr, Ronell       Pennsville                        73-09     22.47m 
      63-06  63-08  73-09         
 17 #  182 Maccarone, Nick       Glassboro HS           59-10      71-11     21.92m 
      66-04  65-02  71-11         
 18 #  266 Coloma, Kenny         Lower Cape M           77-00      70-05     21.46m 
      FOUL  70-05  FOUL         
 19 #  497 Johnson, Joshus       Salem HS               69-10      70-01     21.36m 
      31-10  70-01  58-09         
 20 #   91 Chapman, Jamal        Cedar Creek                       65-05     19.93m 
      FOUL  64-11  65-05         
 21 #  194 Treen, Caleb          Glassboro HS           58-00      62-10     19.15m 
      62-09  58-11  62-10         
 -- #  495 Grusemeyer, Jacob     Salem HS                           FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL          
 
Event 12  Boys Discus Throw Large
===================================================================================
        Meet: @ 309-11  1995        Bridgeton                                  
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  213 Karl, Nate            Hammonton HS          152-00     152-00     46.32m 
      152-00  146-01  FOUL         
  2 #  575 Purvis, John          Winslow Twp           166-00     151-00     46.02m 
      151-00  FOUL  FOUL         
  3 #  306 Butler, Randy         Millville HS          137-10     134-02     40.89m 
      FOUL  134-02  128-07         
  4 #   45 Petillo, Dylan        Absegami HS           143-10     131-09     40.15m 
      118-00  125-04  131-09         
  5 #  141 Carfagno, Michael     Egg Harbor T          132-03     126-10     38.65m 
      126-10  FOUL  FOUL         
  6 #  159 Sawaged, Emad         Egg Harbor T          121-10     118-06     36.11m 
      117-11  118-06  FOUL         
  7 #  240 Collins, Joseph       Kingsway HS           115-00     117-03     35.73m 
      FOUL  89-03  117-03         
  8 #  276 Arena, Ben            Mainland Reg           95-01     107-05     32.74m 
      81-07  103-07  107-05         
  9 #   30 Gandy, DiOnysius      Absegami HS            80-10     106-11     32.58m 
      95-07  101-05  106-11         
 10 #  302 Batten, Isaiah        Millville HS           91-08     104-10     31.95m 
      FOUL  103-06  104-10         
 11 #  520 Santana, Javier       Vineland HS           112-05     103-01     31.41m 
      103-01  FOUL  FOUL         
 12 #  535 Eaton, Jake           Williamstown          108-00     101-02     30.83m 
      101-02  94-07  FOUL         
 13 #  384 Rhodes, Mike          Ocean City H           93-01     100-03     30.55m 
      100-03  FOUL  FOUL         
 13 #  248 Kalfas, Nikolaos      Kingsway HS           110-00     100-03     30.55m 
      100-03  90-01  86-00         
 15 #  135 Yamasaki, Donald      Cumberland R          100-01     100-02     30.53m 
      99-06  100-02  FOUL         
 16 #  279 Connolly, Jack        Mainland Reg                      95-09     29.18m 
      91-05  90-00  95-09         
 17 #  542 Manion, Dan           Williamstown          106-06      95-03     29.03m 
      93-10  95-03  FOUL         
 18 #  563 Foster, Xavior        Winslow Twp                       95-02     29.00m 
      FOUL  FOUL  95-02         
 19 #  371 Hoffmann, Jacob       Ocean City H          107-04      93-05     28.47m 
      93-05  FOUL  FOUL           
 20 #   65 Yeoman, Corey         Atlantic Cit           70-04      91-05     27.86m 
      63-07  91-05  FOUL         
 21 #  505 Cardona, Jesus        Vineland HS            74-00      79-01     24.10m 
      78-06  79-01  FOUL         
 22 #  229 Salvatore, Spence     Hammonton HS           73-00      75-10     23.11m 
      70-00  75-10  70-07         
 23 #   53 Farquharson, Iman     Atlantic Cit           65-02      73-09     22.47m 
      73-09  FOUL  66-07         
 24 #  134 Wilson, Johnnie       Cumberland R           93-00      73-01     22.27m 
      FOUL  FOUL  73-01         
 25 #   77 Guzman, Daniel        Bridgeton HS           74-00      58-00     17.67m 
      FOUL  FOUL  58-00         
 26 #   68 Calixto, Axel         Bridgeton HS           69-06      54-06     16.61m 
      FOUL  50-06  54-06         
 
Event 13  Boys Triple Jump Small
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #   20 Spann, Javon          A P Schalick        45-02.50   42-10.50     13.06m 
      42-06.25  42-10.50  42-07.50         
  2 #  437 Manorowitz, Zacha     Pennsville          40-08.75   41-08.75     12.71m 
      41-08.75  40-11.75  41-07         
  3 #    3 Carrasco, Cesar       A P Schalick        41-11.00   41-07.75     12.69m 
      40-02  FOUL  41-07.75         
  4 #  602 Solomon, Ja'von       Woodbury  HS                   40-09.25     12.42m 
      40-00.25  FOUL  40-09.25         
  5 #  423 Ransome, Torvon       Penns Grove         41-02.75   40-07.75     12.38m 
      39-11.75  40-07.75  40-00.50         
  6 #  342 Copeland, Greg        Oakcrest HS         38-01.50   39-09.50     12.12m 
      39-03.75  39-09.50  38-07.50         
  7 #  493 Cooper, Marshon       Salem HS            39-00.50   39-07.00     12.06m 
      35-06.75  39-07  39-05.50         
  8 #  446 Abed, Jamil           Pitman HS           40-02.75   38-01.50     11.62m 
      FOUL  37-10.25  38-01.50         
  9 #  428 Stone, Albree         Penns Grove         41-04.00   37-10.25     11.53m 
      36-10  37-09  37-10.25         
 10 #  461 O'Brien, Joe          Pitman HS           38-00.00   37-06.00     11.43m 
      FOUL  37-06  36-09.25         
 11 #  407 Scott, Marcus         Paulsboro HS        39-06.75   37-01.75     11.32m 
      36-10.25  36-04.25  37-01.75         
 12 #  412 Williams, Jamire      Paulsboro HS                   37-01.00     11.30m 
      37-01  36-01.25  29-10         
 13 #  340 Casanova, Angel       Oakcrest HS         40-07.00   35-10.25     10.92m 
      35-10.25  FOUL  FOUL         
 14 #  604 Trevino, Moises       Woodbury  HS        38-07.25   34-01.25     10.39m 
      FOUL  34-01.25  FOUL         
 15 #  500 Surran, Micah         Salem HS                       32-11.00     10.03m 
      32-04  32-11  32-09.25         
 16 #  435 Jones, Nathan         Pennsville                     31-03.75      9.54m 
      FOUL  FOUL  31-03.75         
 
Event 13  Boys Triple Jump Large
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  247 Joyner, Orion         Kingsway HS         46-05.00   44-06.75     13.58m 
      40-03.50  44-06.75  41-01         
  2 #  154 Momodu, Mubeen        Egg Harbor T        43-11.50   42-04.50     12.91m 
      40-11  42-04.50  41-09.25         
  3 #  515 Maceia, Tamant        Vineland HS         42-06.50   42-00.25     12.80m 
      41-06.50  FOUL  42-00.25         
  4 #  242 Daniel, Eron          Kingsway HS         43-08.50   41-08.50     12.71m 
      39-06.25  40-08.75  41-08.50         
  5 #  514 Kinsey, Quajon        Vineland HS                    41-04.00     12.59m 
      38-03.50  39-10  41-04         
  6 #  310 Edzii, Ebenezer       Millville HS        40-07.25   40-09.25     12.42m 
      39-00  40-09.25  39-04.50         
  7 #  218 Miller, Deishon       Hammonton HS        40-05.00   40-07.25     12.37m 
      40-07  40-07.25  FOUL           
  8 #  161 Thompson, Kevin       Egg Harbor T        40-09.00   40-04.50     12.30m 
      39-03.50  40-04.50  40-02.50         
  9 #  297 Vick, Amir            Mainland Reg                   40-01.50     12.23m 
      FOUL  38-08  40-01.50         
 10 #  282 Evans, Kijani         Mainland Reg                   39-05.00     12.01m 
      FOUL  38-09.75  39-05         
 11 #   40 Moeng, Oratile        Absegami HS         37-07.25   38-02.50     11.64m 
      37-10.50  38-02.50  36-11.75         
 12 #  543 Manion, Sean          Williamstown                   37-09.00     11.50m 
      FOUL  37-05.25  37-09         
 13 #  536 Ezeiruaku, Camero     Williamstown        36-01.75   37-00.75     11.29m 
      36-06  37-00.75  35-01.75         
 14 #  561 Collins, Karson       Winslow Twp                    36-05.75     11.11m 
      FOUL  35-07  36-05.75         
 15 #  572 Mills, Kenroy         Winslow Twp                    36-00.00     10.97m 
      FOUL  FOUL  36-00         
 16 #  369 Givens, Dan           Ocean City H                   34-08.75     10.58m 
      34-08.75  FOUL  33-07.25         
 17 #  130 Stubb, Jaiyon         Cumberland R        35-08.25   34-08.50     10.57m 
      34-01.50  33-05.75  34-08.50         
 18 #  123 McFarland, Christ     Cumberland R        33-03.50   34-07.00     10.54m 
      34-07  33-02.75  34-00         
 19 #   76 Gravley, Dwaune       Bridgeton HS                   33-09.75     10.30m 
      FOUL  FOUL  33-09.75         
 20 #  330 Yancey, Kyle          Millville HS                   33-08.00     10.26m 
      33-08  FOUL  31-04.50         
 21 #   23 Brown, Sahmir         Absegami HS         34-00.00   31-02.00      9.49m 
      FOUL  FOUL  31-02         
 22 #   85 Smith, Angel          Bridgeton HS                   29-10.25      9.09m 
      28-10.75  29-10.25  29-08.25         
 -- #  202 Chaney, Dalton        Hammonton HS        38-10.25       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL         
 -- #  388 Tocci-Rogers, Jad     Ocean City H        40-05.00       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Event 14  Boys Long Jump Small
===================================================================================
        Meet: @ 47-02.50  2003        Winslow Twp                              
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  426 Scott, Makhi          Penns Grove         20-05.50   20-02.50      6.15m 
      19-06.50  20-02.50  19-07.50         
  2 #  101 Melton, Malachi       Cedar Creek         22-06.50   20-02.00      6.14m 
      20-02  18-09.25  19-05         
  3 #  100 McQueen, Richard      Cedar Creek         21-02.00  J20-02.00      6.14m 
      19-02  20-02  19-04.50         
  4 #  423 Ransome, Torvon       Penns Grove         20-03.25   20-00.00      6.09m 
      20-00  FOUL  19-09.75         
  5 #  472 Clark, Benjamin       Pleasantvill        19-01.25   19-10.75      6.06m 
      19-10.75  FOUL  FOUL           
  6 #  340 Casanova, Angel       Oakcrest HS         19-07.00   19-09.50      6.03m 
      18-05.50  19-09.50  19-04.50         
  7 #  599 Parker, Andre         Woodbury  HS        17-08.00   19-07.00      5.96m 
      19-07  18-06  ND         
  8 #  437 Manorowitz, Zacha     Pennsville          19-00.50   19-06.50      5.95m 
      17-11.50  19-06.50  19-02         
  9 #  409 Tuten, Bhayshul       Paulsboro HS        19-11.25   19-03.00      5.86m 
      18-09.50  19-03  19-03         
 10 #   21 White, Matthew        A P Schalick                   19-01.50      5.82m 
      FOUL  FOUL  19-01.50         
 11 #  350 Miller, Marques       Oakcrest HS         21-10.00   19-00.00      5.79m 
      18-09.75  19-00  18-09.75         
 12 #  402 Parham, Brendan       Paulsboro HS        19-04.50   18-06.00      5.63m 
      17-07.50  18-05  18-06         
 13 #  603 Taylor, Maurice       Woodbury  HS                   18-02.50      5.54m 
      16-06.50  FOUL  18-02.50         
 14 #  493 Cooper, Marshon       Salem HS                       17-10.50      5.44m 
      FOUL  17-07  17-10.50         
 15 #  492 Chung, Keith          Salem HS                       17-04.00      5.28m 
      17-04  FOUL  FOUL         
 16 #  434 Gurnovich, Jonath     Pennsville          16-06.50   17-00.00      5.18m 
      16-06  17-00  16-07         
 17 #   18 Palmer, Jyheim        A P Schalick        17-07.50   16-04.50      4.99m 
      14-11.50  16-04.50  16-00.25         
 18 #  476 Glover, Elijah        Pleasantvill                   13-10.50      4.22m 
      13-10.50  13-07  FOUL         
 
Event 14  Boys Long Jump Large
===================================================================================
        Meet: @ 47-02.50  2003        Winslow Twp                              
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  504 Broome, Nahzir        Vineland HS         19-08.50   20-11.75      6.39m 
      FOUL  20-11.25  20-11.75         
  2 #  514 Kinsey, Quajon        Vineland HS         20-03.00   20-00.50      6.10m 
      19-06.25  20-00.50  19-05.50         
  3 #  318 Milbourne, Lionel     Millville HS        19-07.25   19-11.75      6.08m 
      19-05.25  19-11.75  19-05.50         
  4 #  309 Deshields, Solomo     Millville HS        19-07.50   19-09.00      6.01m 
      19-03.75  19-09  19-01.50         
  5 #  202 Chaney, Dalton        Hammonton HS        19-10.00   19-07.50      5.98m 
      17-08.50  19-07.50  18-11.50         
  6 #  578 Robinson, Kyle        Winslow Twp         15-11.00   19-02.50      5.85m 
      17-06.25  18-02.75  19-02.50         
  7 #   63 Swaby, Antwone        Atlantic Cit        20-10.00   19-02.00      5.84m 
      19-02  FOUL  ND          
  8 #  374 King, Kevin           Ocean City H        19-05.00   19-01.75      5.83m 
      19-01.75  17-11.50  FOUL         
  9 #  388 Tocci-Rogers, Jad     Ocean City H        19-02.00   19-00.25      5.79m 
      19-00.25  16-04  16-09         
 10 #  262 Williams, Eric        Kingsway HS         18-00.00   18-07.50      5.67m 
      FOUL  18-07.50  FOUL         
 11 #  242 Daniel, Eron          Kingsway HS         19-00.00   18-05.00      5.61m 
      18-05  17-11  18-01         
 12 #  221 Nartey, Caleb         Hammonton HS        20-03.00   18-04.50      5.60m 
      FOUL  17-10.50  18-04.50         
 13 #  565 Greene, Brandon       Winslow Twp                    18-03.00      5.56m 
      12-06.50  17-11  18-03         
 14 #  161 Thompson, Kevin       Egg Harbor T        17-09.50   18-01.00      5.51m 
      18-01  16-07.50  17-01         
 15 #  544 McKenzie, Nesean      Williamstown                   17-09.75      5.42m 
      17-09.75  FOUL  17-08.75         
 16 #   35 Ingram, Isaac         Absegami HS         17-01.50   17-06.50      5.34m 
      16-02.50  16-06  17-06.50         
 17 #  536 Ezeiruaku, Camero     Williamstown        18-05.50   17-02.75      5.25m 
      16-09  17-02  17-02.75         
 18 #   23 Brown, Sahmir         Absegami HS         18-00.00   17-01.00      5.20m 
      14-07.25  15-05.50  17-01         
 19 #   52 Emerson, Jamaul       Atlantic Cit        20-01.75   16-08.00      5.08m 
      16-08  FOUL  FOUL         
 20 #  154 Momodu, Mubeen        Egg Harbor T        19-05.00   16-01.00      4.90m 
      16-01  FOUL  FOUL          
 21 #   76 Gravley, Dwaune       Bridgeton HS        18-08.00   15-06.00      4.72m 
      FOUL  15-06  ND          
 22 #   75 Gonzalez Guzman,      Bridgeton HS        18-06.00   13-01.00      3.98m 
      13-01  ND  ND           
 
Event 15  Boys Pole Vault Small
===================================================================================
        Meet: @ 26-00  1993        Lenape                                      
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  193 Toppi, Ryan           Glassboro HS        12-06.00   13-00.00      3.96m 
     12-00 12-06 13-00 13-06 
         O     O     O   XXX 
  2 #  339 Carter, Myles         Oakcrest HS         13-00.00   12-06.00      3.81m 
     11-06 12-00 12-06 13-00 
        XO     P    XO    XX 
  3 #  100 McQueen, Richard      Cedar Creek                    11-06.00      3.50m 
     10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        XO     O     P     O    XX 
  4 #   15 Miller, Jonathan      A P Schalick        10-06.00   11-00.00      3.35m 
     9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        O     O     O     O    XX 
  5 #  361 Weber, Joshua         Oakcrest HS         10-06.00  J11-00.00      3.35m 
     10-00 10-06 11-00 11-06 
         O     P    XO   XXX 
  6 #   94 Flores, Fredy         Cedar Creek         12-00.00   10-00.00      3.04m 
     10-00 10-06 11-00 
         O     P   XXX 
  7 #  171 Belliard, Joel        Glassboro HS                    9-06.00      2.89m 
     8-00 9-00 9-06 
        O  XXO   XO 
  8 #    1 Arthur, Nick          A P Schalick         8-06.00    8-00.00      2.43m 
     8-00 9-00 
      XXO  XXX 
 -- #  459 Menella, Alex         Pitman HS            9-06.00         NH            
     8-00 
      XXX 
 -- #  460 Mitchell, Evan        Pitman HS            9-06.00         NH            
     8-00 
      XXX 
 
Event 15  Boys Pole Vault Large
===================================================================================
        Meet: @ 26-00  1993        Lenape                                      
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  208 Gardner, Robert       Hammonton HS        12-06.00   13-06.00      4.11m 
     11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 14-00 
         O     P     O     O    XO     X 
  2 #  150 Lagroteria, Ryan      Egg Harbor T        12-06.00   12-06.00      3.81m 
     10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 
        XO     P     P     P    XO    XO 
  3 #  145 Cohen, Joshua         Egg Harbor T        14-00.00   12-00.00      3.65m 
     12-00 12-06 13-00 
         O     P   XXX 
  4 #  216 McBrearty, Luke       Hammonton HS        12-00.00  J12-00.00      3.65m 
     10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        XO     P     P    XO    XO 
  5 #  248 Kalfas, Nikolaos      Kingsway HS         11-00.00   10-06.00      3.20m 
     10-00 10-06 11-00 
         O     O   XXX 
  6 #  118 Hernandez, Darine     Cumberland R        10-06.00  J10-06.00      3.20m 
     10-00 10-06 11-00 
        XO    XO    XX 
  7 #  239 Cliver, Conrad        Kingsway HS         11-06.00   10-00.00      3.04m 
     10-00 10-06 11-00 
         O     P   XXX 
  8 #  311 Ellis, Jamal          Millville HS        10-00.00  J10-00.00      3.04m 
     9-00 9-06 10-00 10-06 
        O    O    XO    XX 
  9 #  378 Marshello, Joey       Ocean City H         9-06.00    9-00.00      2.74m 
     8-00 9-00 
        O    O 
  9 #  272 Aguilera, Marvin      Mainland Reg                    9-00.00      2.74m 
     8-00 9-00 9-06 
        O    O  XXX 
  9 #  114 Dooley, Rickie        Cumberland R         9-00.00    9-00.00      2.74m 
     8-00 9-00 9-06 
        O    O  XXX 
 12 #  294 Sullivan, Quinn       Mainland Reg         8-06.00   J9-00.00      2.74m 
     8-00 9-00 9-06 
        O  XXO   XX 
 13 #  328 Stephens II, Andw     Millville HS         7-06.00    8-00.00      2.43m 
     8-00 9-00 
      XXO  XXX 
 -- #  383 Pearce, Aidan         Ocean City H        10-06.00         NH            
     8-00 
      XXX 
 
Event 16  Boys High Jump Small
===================================================================================
        Meet: @ 13-02  1998        Millville                                   
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  397 Gantt, Quamire        Paulsboro HS         5-10.00    5-08.00      1.72m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        O    P   XO    O   XX 
  2 #  340 Casanova, Angel       Oakcrest HS          5-08.00   J5-08.00      1.72m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        O    P    O  XXO    X 
  3 #  412 Williams, Jamire      Paulsboro HS                    5-04.00      1.62m 
     5-02 5-04 5-06 
       XO   XO   XX 
  4 #  344 Gray, Tavion          Oakcrest HS          5-02.00    5-02.00      1.57m 
     4-10 5-02 5-04 
        O    O  XXX 
 
Event 16  Boys High Jump Large
===================================================================================
        Meet: @ 13-02  1998        Millville                                   
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 #  154 Momodu, Mubeen        Egg Harbor T         6-00.00    6-00.00      1.82m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    P    P    O    P    O    O  XXX 
  2 #  544 McKenzie, Nesean      Williamstown         5-10.00    5-10.00      1.77m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P    P    O   XO    O   XX 
  3 #  515 Maceia, Tamant        Vineland HS          5-10.00   J5-10.00      1.77m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P    P    O   XO   XO    X 
  3 #  163 Vazquez, Anthony      Egg Harbor T         5-10.00   J5-10.00      1.77m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P    P    O   XO   XO    X 
  5 #  568 Lewis, Isaiah         Winslow Twp                     5-08.00      1.72m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    P    O    O    O  XXX 
  6 #  235 Wright, Connor        Hammonton HS         5-00.00    5-06.00      1.67m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O    O   XX 
  7 #  282 Evans, Kijani         Mainland Reg                   J5-06.00      1.67m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 
        P    O   XO    O   XX 
  7 #  548 Platt, John           Williamstown         5-06.00   J5-06.00      1.67m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 
        P   XO    O    O   XX 
  9 #  328 Stephens II, Andw     Millville HS         5-04.00   J5-06.00      1.67m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 5-08 
        P    P    O  XXO   XX 
 10 #  561 Collins, Karson       Winslow Twp                     5-04.00      1.62m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        P    O    O  XXX 
 10 #  218 Miller, Deishon       Hammonton HS         5-00.00    5-04.00      1.62m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        O    O    O  XXX 
 12 #  314 Gray, Cartier         Millville HS         5-10.00   J5-04.00      1.62m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        P    P   XO  XXX 
 13 #  516 Machuca, Jaden        Vineland HS          5-10.00   J5-04.00      1.62m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        P   XO  XXO    X 
 13 #  123 McFarland, Christ     Cumberland R         5-06.00   J5-04.00      1.62m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        P   XO  XXO    X 
 15 #  242 Daniel, Eron          Kingsway HS          5-06.00    5-02.00      1.57m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        O   XO    P   XX 
 16 #  253 Moorer, Chase         Kingsway HS          5-06.00   J5-02.00      1.57m 
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        O  XXO    P   XX 
 17 #  272 Aguilera, Marvin      Mainland Reg                    4-10.00      1.47m 
     4-10 5-02 
        O  XXX 
 18 #  119 Holbrook, Dorian      Cumberland R         5-00.00   J4-10.00      1.47m 
     4-10 5-02 
      XXO  XXX 

===================================================================================
                       Team Rankings - Through Event 16                        
 
                     Male Team Scores -  1 Small Division                      
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Oakcrest HS                        4314            103  
                2 Pleasantville HS                   4219             65  
                3 A P Schalick HS                    4221             50  
                4 Pitman HS                          4116             46  
                5 Woodbury  HS                       4122             44  
                6 Cedar Creek HS                     430              33  
                7 Paulsboro HS                       4113             31  
                8 Salem HS                           4119             30  
                9 Glassboro HS                       418              19  
               10 Penns Grove HS                     4114             18  
               11 Pennsville  HS                     4115              6  
               12 Lower Cape May Regional HS         4311              1  
 
                     Male Team Scores -  2 Large Division                      
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Egg Harbor Twp HS                  438             102  
                2 Millville HS                       4412             73  
                3 Vineland HS                        4421             57  
                4 Kingsway HS                        4215             56  
                5 Winslow Twp HS                     448              35  
                6 Williamstown HS                    4320             30  
                7 Ocean City HS                      4315             29  
                8 Bridgeton HS                       422              22  
                9 Hammonton HS                       4214             19.5
               10 Absegami HS                        441              17  
               11 Cumberland Regional HS             436              12  
               12 Mainland Regional HS               4312             10.5
               13 Atlantic City HS                   442               2  




Advertisements