4/7– West Deptford 4×800

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/7/2017 08:41 PM
                        West Deptford Relays - 4/8/2017                        
                         Meet Director:  Mark Drummond                         
                               West Deptford HS                                
                                    Results                                    
 
Girls 4x800 Meter Relay One
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Haddon Twp HS                                    10:32.86   10:26.17   10   
     1) Lacey, Ellie                    2) Straubmuller, Raylyn           
     3) Clements, Kristen               4) Merkh, Annika                  
  2 Pitman HS                                        10:45.00   10:50.18    8   
     1) Boyd, Lyndsay                   2) Hagerty, Briana                
     3) McCully, Abby                   4) McKenna, Paige                 
  3 Woodstown HS                                     11:00.00   10:59.27    6   
     1) Gallatig, Isabel                2) Morris, Lily Belle             
     3) Hunt, Madeline                  4) Kadlec, Devan                  
  4 A P Schalick HS                                  10:58.90   11:05.66    4   
     1) Chomo, Amanda                   2) Costantino, Michaela           
     3) DuBois, Madison                 4) Puglia, Marleigh               
  5 Wildwood Catholic HS                             11:30.00   11:23.81    2   
     1) Peters, Sophie                  2) Connelly, Erin                 
     3) Forrest, Alicia                 4) Osborne, Joelle                
  6 Woodbury  HS                                                11:25.01    1   
     1) Dudley, Ashley                  2) Hayes, Anjelai                 
     3) Smith, Dar'Rique                4) Rozanski, Kayla                
  7 Middle Twp. HS                                              11:26.38  
     1) Fiorucci, Emma                  2) Donohue, Natalia               
     3) Leonik, Kallie                  4) Gimeno, Kathryn                
  8 Penns Grove HS                                              12:11.84  
     1) Vichi, Yalitza                  2) Lopez-Cruz, Yecena             
     3) Shaw, Nova                      4) Sontay, Jessica                
 
Girls 4x800 Meter Relay Two
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cinnaminson HS                                    9:50.00   10:09.42   10   
     1) Edwards, Madison                2) Flynn, Fiona                   
     3) Harrell, Christina              4) Updike, Meredith               
  2 Bishop Eustace Prep                                         10:38.97    8   
     1) Faust, Teresa                   2) Garcia, Bethany                
     3) Schwab, Margaret                4) Storti, Katy                   
  3 Delran HS                                           11.00   11:04.07    6   
     1) Castellano, Kaleigh             2) Hagmaier, Emily                
     3) Bridge, Susan                   4) Mesisca, Kelly                 
  4 Willingboro HS                                              11:39.96    4   
     1) Claude, Nehemia                 2) Toussaint, Eleensmie           
     3) Gayee, Alice                    4) Williams, Janea                
  5 West Deptford HS                                 13:34.31   12:56.99    2   
     1) Jones, Chelsea                  2) Kustera, Jordyn                
     3) Horn, Alli                      4) Johnson, Lori-Ann              
 
Girls 4x800 Meter Relay Three
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ocean City HS                                     9:45.00   10:12.04   10   
     1) Steele, Meredith                2) Weber, Alexa                   
     3) McLees, Casey                   4) Baker, Michaela                
  2 Toms River South HS                               9:35.00   10:20.06    8   
     1) Tomkowich, Stephanie            2) Roncin, Taylor                 
     3) Pollioni, Adria                 4) Revaitis, Laura                
  3 Mainland Reg.HS                                  10:50.08   10:47.49    6   
     1) Garcia, Natalie                 2) Corbett, Madeline              
     3) Dirkes, Emily                   4) Forester, Emily                
  4 Winslow Twp HS                                   10:30.00   10:54.33    4   
     1) Hood, Nicole                    2) Morton, Grace                  
     3) Morrison, Alexandria            4) Rouse, Rayven                  
 
Girls 4x800 Meter Relay Four
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kingsway HS                                       9:32.00    9:51.66   10   
     1) Robinson, Morgan                2) Stanford, Destiny              
     3) Green, Katelyn                  4) Vick, Rachel                   
  2 Egg Harbor Twp HS                                10:15.00   10:37.26    8   
     1) Roell, Alina                    2) Roesch, Rachel                 
     3) Eggly, Alyssa                   4) Shick, Madelyn                 
  3 Clearview Reg. HS                                10:28.00   10:43.60    6   
     1) Borodin, Kyra                   2) Doring, Rachel                 
     3) Henry, Magdalene                4) Tabar, Hailey                  
  4 Millville HS                                     10:10.00   10:44.77    4   
     1) Townsend, Serena                2) Lupton, Amber                  
     3) Miller, Raelynne                4) Farnville, Jahnaya