11/14– NJSIAA South Boys Merged

 RaceTab by MileSplit/FloSports   Tomahawk Timing, Tomahawk Timing

             NJSIAA Sectionals - South - 11/14/2020              
                 DREAM Park, Logan Township, NJ                  

                 All Groups Boys 5000 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brady Shute           12 Co-op Gatewa         16:03.00      1
  1 Jackson Braddock      12 Southern Reg         16:03.00      0
  3 Cole Wassell          12 Highland Reg HS      16:06.40      3
  4 Josh Forrest          12 Collingswood HS      16:11.90      4
  5 George Andrus         10 Haddonfield          16:15.60      5
  6 Zeb Hinker            11 Lower Cape M         16:21.60      6
  7 Anas Bensaoud         12 Clearview Reg. HS    16:25.40      7
  8 Tobias Janssen        11 Haddonfield          16:26.30      8
  9 Nico Grilli           12 Cherokee HS          16:28.20      9
 10 Timothy Sincavage     12 Southern Reg         16:29.20     10
 11 Julian Lawson         12 Washington Twp HS    16:31.10     11
 12 Brett Shea            12 Cherokee HS          16:33.30     12
 13 Luke Overbeck         11 Haddon Township HS   16:34.10     13
 14 Caleb Clevenger       12 Haddonfield          16:34.50     14
 15 John Hurly            12 Haddonfield          16:36.30     15
 16 Dennis Fortuna        11 Triton Regional HS   16:38.40     16
 17 Zack Rhoda            12 West Deptford HS     16:39.00     17
 18 Gabe Rodriguez        12 Cherry Hill East HS  16:39.90     18
 19 Aidan Eyre            12 Cherry Hill East HS  16:43.50     19
 20 Jacob Cobb            11 West Deptford HS     16:45.10     20
 21 Linden Wineland       11 Mainland Reg         16:46.50     21
 22 Tom Raws              12 Highland Reg HS      16:47.10     22
 23 Nicolas Valdivieso    12 Egg Harbor Twp HS    16:48.60     23
 24 Aidan Groff           12 Cherry Hill East HS  16:52.20     24
 25 Owen Ritti            11 Ocean City HS        16:52.30     25
 26 Patrick Ditmars       10 Cherokee HS          16:53.70     26
 27 Michael Henry         12 Timber Creek         16:54.50     27
 28 Dylan Odud            12 Cherokee HS          16:54.60     28
 29 Tanner Jelliff        10 Brick Memorial HS    16:55.20     29
 30 Sean Eisenhower       12 Haddonfield          16:58.40     30
 31 Peyton Shute           9 Co-op Gatewa         17:04.60     31
 32 Matthew Bevan         12 Southern Reg         17:06.10     32
 33 Owen Marish           12 Collingswood HS      17:06.90     33
 34 Tyler Greene          12 Ocean City HS        17:07.50     34
 35 Chris Colavita        11 Washington Twp HS    17:08.30     35
 36 Zachary Williams      12 Audubon HS           17:08.50     36
 37 Mart Villanueva       12 Pinelands Re         17:09.00     37
 37 Conor Jacob           10 Cherokee HS          17:09.00     36
 39 Ritwik Tati           12 Haddon Heights HS    17:12.80     39
 40 Caeden Miller         11 Toms River East HS   17:13.30     40
 41 Andre Faigal          11 Rancocas Val         17:14.70     41
 42 Caleb Messenger       11 Triton Regional HS   17:15.50     42
 43 Ethan Anderer         11 Cherry Hill East HS  17:16.20     43
 43 Nick Kuenkel           9 Cherokee HS          17:16.20     42
 45 Brendan Schlatter     12 Ocean City HS        17:17.10     45
 46 Gavin Gallo           10 Highland Reg HS      17:17.70     46
 46 Justin Whitney        12 Cherry Hill East HS  17:17.70     45
 48 Michael Chanda        12 Southern Reg         17:18.50     48
 49 Matt Conway           12 Haddon Township HS   17:19.20     49
 49 Colin Hermack         10 Lenape Regional HS   17:19.20     48
 51 Nicholas Guzewicz     12 Southern Reg         17:20.60     51
 52 Josh Jackson          12 Williamstown HS      17:22.10     52
 53 Michael McCurdy       10 Cherry Hill East HS  17:22.80     53
 54 Enrique Herrera       12 Audubon HS           17:23.60     54
 55 Andrew Shute          12 Clearview Reg. HS    17:24.50     55
 56 Dalton Culleny        11 Cedar Creek HS       17:24.90     56
 57 Alex Campagna         11 Shawnee HS           17:26.50     57
 58 Robert Birdsall       12 Shawnee HS           17:27.20     58
 59 Cole Kolodziej        12 Washington Twp HS    17:28.70     59
 60 Dylan Hagan           11 Cherry Hill East HS  17:32.30     60
 61 Aundre Hamilton       12 Central Reg HS       17:32.40     61
 62 Ian Romea             10 Haddonfield          17:33.00     62
 63 Nate Kidwell          11 Washington Twp HS    17:35.10     63
 64 Ryan Taylor           10 Egg Harbor Twp HS    17:35.90     64
 64 Jorge Cruz             9 Wildwood HS          17:35.90     63
 66 Nicholas Loffredo     10 Manchester T         17:36.60     66
 67 Dawson Baptiste       12 Delsea Regional HS   17:37.30     67
 67 Jack Bolling          10 Haddon Heights HS    17:37.30     66
 69 Cole Mylan            11 Timber Creek         17:37.40     69
 69 Matt Wynne            12 Mainland Reg         17:37.40     68
 71 Robert DiMedio        10 Haddonfield          17:39.00     71
 72 John Ruona            12 Shawnee HS           17:39.50     72
 73 Aidan Winkler         12 Egg Harbor Twp HS    17:41.20     73
 74 Luke Henry            11 Clearview Reg. HS    17:42.50     74
 75 Max Tomashek          11 Haddon Township HS   17:43.20     75
 76 Gavin MacHenry        12 Haddon Heights HS    17:43.30     76
 77 Bradley Popler        11 Cherokee HS          17:44.10     77
 78 Cole Knoedler         10 Highland Reg HS      17:44.70     78
 79 Joey Mayer            12 Cedar Creek HS       17:46.00     79
 80 Jake Harrison         11 Southern Reg         17:46.20     80
 81 Anthony Imperatore    10 Highland Reg HS      17:46.30     81
 82 Tim O'Donnell         10 Toms River South HS  17:47.50     82
 83 Andrew Bowker         10 Southern Reg         17:48.20     83
 84 Jack Cordiano         11 Toms River North HS  17:49.00     84
 85 Justin Newman         10 Toms River South HS  17:49.70     85
 86 Zachary Rehn          11 Haddon Heights HS    17:50.30     86
 87 Mason Brewster        12 Washington Twp HS    17:50.50     87
 88 Joseph Gaspari        10 Audubon HS           17:50.60     88
 89 Elliot Post           10 Mainland Reg         17:52.60     89
 90 Leonardus Kittles     11 Haddon Heights HS    17:52.90     90
 91 Matthew Winterbottom   9 Cedar Creek HS       17:53.70     91
 92 Matt Sabo             11 Toms River North HS  17:55.50     92
 93 Ryan Olesky           11 Maple Shade HS       17:57.10     93
 94 Vaughn Blanchet       11 Mainland Reg         17:59.20     94
 95 Paul D'Aloia          11 Barnegat Tow         17:59.50     95
 96 Jack Rhoades          12 Clearview Reg. HS    18:00.00     96
 97 Diego Rodriguez       11 Toms River North HS  18:01.50     97
 98 Andrew Shinkle        11 Eastern Regional HS  18:02.10       
 98 Jared Voorhees         9 Brick Memorial HS    18:02.10     98
100 Josh Corsentino       11 Brick Memorial HS    18:02.30     99
101 Stephen Suwala        12 Cedar Creek HS       18:02.60    100
102 Jonathan Lapp         12 Audubon HS           18:02.80    101
103 Ryan Czechowski       10 Shawnee HS           18:03.60    102
104 Ryan Kaczur            9 Shawnee HS           18:04.40    103
105 Sean Clarke           10 Manchester T         18:04.90    104
106 Jake Buniva           11 Lenape Regional HS   18:05.00    105
107 John Rielly           11 Lenape Regional HS   18:05.10    106
107 Nick Scarangelli      10 Ocean City HS        18:05.10    105
109 Rob Mullin            12 Brick Memorial HS    18:05.80    108
110 Brian Eaton           12 Timber Creek         18:05.90    109
111 Scott Hubbard         11 A P Schalick HS      18:06.50    110
112 Christian Bohrman     11 Brick Memorial HS    18:07.00    111
113 Nicholas Ferzetti     12 Ocean City HS        18:08.70    112
114 Kayden Platania       11 Buena Regional HS    18:10.20    113
115 Tyler Wells           11 Audubon HS           18:12.40    114
116 Griffin Campbell      12 Co-op Gatewa         18:14.10    115
117 charles Lant          11 Washington Twp HS    18:14.50    116
118 Michael Torelli       10 Co-op Gatewa         18:15.00    117
119 Brenden Heitz         12 Lacey Twp. HS        18:16.60    118
120 Joseph DeBeaumont     12 Highland Reg HS      18:18.10    119
120 Kevin Eli             12 Deptford HS          18:18.10    118
122 Michael Cordiano      11 Toms River North HS  18:18.20    121
123 John Clarke           11 Manchester T         18:18.90    122
124 Sean Haggerty         10 Barnegat Tow         18:20.30    123
125 Colton Delcollo       10 Cumberland R         18:22.00       
126 Sean Hice             11 Washington Twp HS    18:22.40    124
127 Chris Farese          12 Brick Memorial HS    18:22.70    125
128 Ryan Maggs            12 Rancocas Val         18:23.90    126
129 Christopher MacIver   11 Toms River East HS   18:24.70    127
130 William Freeman       10 Manchester T         18:24.90    128
131 Daniel Campanella     12 Rancocas Val         18:25.30    129
132 Tommy Thomasson       12 West Deptford HS     18:25.40    130
133 Chad Cloke            10 Maple Shade HS       18:25.50    131
134 Michael Kelton        10 Delsea Regional HS   18:26.70    132
135 Murphy Hastings       11 Maple Shade HS       18:27.50    133
136 Nicholas Krol         10 Williamstown HS      18:27.70    134
137 Antonio Nieves        10 Triton Regional HS   18:28.20    135
138 Brett Cronk           11 Delsea Regional HS   18:28.60    136
139 Dillon Betts          12 Manchester T         18:30.10    137
140 Nick Shymanski        12 Brick Memorial HS    18:30.40    138
141 Ryan Wartenberg       12 Haddon Heights HS    18:31.30    139
142 Cholo Bitera          12 Timber Creek         18:33.40    140
143 Josh Hutchinson       12 Ocean City HS        18:35.70    141
144 Caden MacHenry        12 Clearview Reg. HS    18:36.30    142
145 Allen Cordano         12 Gloucester C         18:37.70    143
146 Brennen King          11 Maple Shade HS       18:38.70    144
146 Daniel Abdmessih      11 West Deptford HS     18:38.70    143
148 Forrest Miller        11 Triton Regional HS   18:39.20    146
149 Jake Chabuel          12 Toms River North HS  18:40.60    147
150 Matthew Smock         11 Jackson Memorial HS  18:42.10    148
151 Sean Tolentino        12 Timber Creek         18:42.40    149
152 Gavin Leinhauser      10 Triton Regional HS   18:43.70    150
153 Justin Cartwright     11 Cedar Creek HS       18:43.80    151
154 Steven Sherill        12 Highland Reg HS      18:44.50    152
155 Ethan Wence            9 Triton Regional HS   18:47.10    153
156 Matthias Ngo          12 Absegami HS          18:47.20       
157 Elijah Jackson        11 Lower Cape M         18:48.30    154
158 James Wurzer          12 Mainland Reg         18:49.30    155
159 Ryan Lorentzen        10 Toms River East HS   18:50.10    156
160 Declan Butler          9 Toms River East HS   18:50.40    157
161 Aaryn Myers           11 Audubon HS           18:50.80    158
162 Matt Suarez           12 West Deptford HS     18:51.60    159
162 Logan Hyslop          10 Manchester T         18:51.60    158
164 Walker Cristinziani   10 Williamstown HS      18:52.30    161
165 Dylan Vergara         12 Cedar Creek HS       18:54.40    162
166 Chris Sardy           10 Ocean City HS        18:55.20    163
167 Eric Shawver          12 Timber Creek         18:56.00    164
168 Brayden Miller        12 Maple Shade HS       18:56.60    165
169 Kishan Patel          11 Millville HS         19:01.00       
170 Andrew Tatesure        9 Lacey Twp. HS        19:01.10    166
171 Jacob Squires         10 Delsea Regional HS   19:01.20    167
172 John Schilling        11 Deptford HS          19:01.70    168
173 Robert Wakefield       9 Timber Creek         19:02.60    169
174 Zackery Assero        10 West Deptford HS     19:03.70    170
175 Dylan Hansen          12 Shawnee HS           19:05.40    171
176 Peter Dizon           12 Barnegat Tow         19:07.60    172
177 Teddy Wilson          10 Toms River North HS  19:08.20    173
178 Wyatt Marble          11 Cherry Hill West HS  19:08.90    174
179 Logan Burtt           11 Toms River South HS  19:09.70    175
180 William Mennig        12 Triton Regional HS   19:10.50    176
180 Daniel Beldowicz      10 Jackson Memorial HS  19:10.50    175
182 Aiden Brad            10 Williamstown HS      19:11.90    178
183 Cade Gilbert          12 Pitman HS            19:13.20       
183 Nathan Raimonde       11 Toms River East HS   19:13.20    179
185 James Klalo           12 Toms River North HS  19:14.10    180
186 Conlon Stasium        11 Williamstown HS      19:16.20    181
187 Joshua Baxter         12 Co-op Gatewa         19:16.80    182
188 Robert Wileczek       11 Wildwood HS          19:17.10    183
189 Mitchell DiRenzo      11 Salem County         19:18.50    184
189 Thomas Montalto-Summe 11 Gloucester C         19:18.50    183
189 Matthew Chinique      12 Lacey Twp. HS        19:18.50    183
192 Paul Donahue          12 Clearview Reg. HS    19:20.00    187
193 Joseph Addeo          11 Gloucester C         19:21.40    188
194 Jack Harverson        11 West Deptford HS     19:22.50    189
195 Justin Faso           12 Williamstown HS      19:22.70    190
196 Alex Brown            12 Sterling HS          19:23.60    191
197 Riley Miller          12 Delsea Regional HS   19:24.20    192
198 Jonathon Finney       12 Salem County         19:25.10    193
199 Roger Hof             12 Maple Shade HS       19:26.50    194
200 Jonathon Hastings     10 Haddon Heights HS    19:26.70    195
201 Alexander Shufran     12 Jackson Memorial HS  19:27.10    196
202 Clifford Gilmore      11 Audubon HS           19:27.20    197
203 Ryan Schell           10 Collingswood HS      19:27.80    198
204 Jake Raimonde         11 Toms River East HS   19:28.70    199
205 Kevin Abriola         12 Williamstown HS      19:29.30    200
206 Ethan Rowley          11 Oakcrest HS          19:30.00    201
207 Liam Fitzsimons       12 Wildwood HS          19:32.90    202
208 Kenny Stout           12 Seneca HS            19:33.00    203
209 Nick Volpe            11 Lenape Regional HS   19:33.10    204
210 Ethan Levy            11 Eastern Regional HS  19:33.90       
211 Alex Pratt            11 Rancocas Val         19:34.50    205
212 Anthony Magliocco     11 Lower Cape M         19:34.60    206
213 Brady Hoppe           12 A P Schalick HS      19:35.20    207
214 Ty Williams           12 Clearview Reg. HS    19:35.90    208
215 Connor Spencer         9 Jackson Memorial HS  19:36.60    209
216 Derrik Horton         10 Paulsboro HS         19:37.40    210
217 Joe Nguyen            11 Sterling HS          19:40.20    211
218 Nathan Clark           9 Manchester T         19:41.90    212
219 Matthew Moeller       10 Toms River East HS   19:43.20    213
220 John Turner           11 Woodstown HS         19:43.30    214
221 Gregory Santilli      11 Sterling HS          19:45.40    215
222 James Strain          12 Hammonton HS         19:45.50    216
223 Jesse Combs           11 Lower Cape M         19:48.20    217
224 Ryan Kas              11 Jackson Memorial HS  19:49.00    218
225 Sunny Peoupang        12 Winslow Township HS  19:49.20    219
226 Raja Brooks           12 Delsea Regional HS   19:51.30    220
227 Luke Clodfelter       11 Gloucester C         19:52.00    221
228 Tyler Levins          10 Haddon Township HS   19:52.70    222
229 Emanuel Valles        11 Barnegat Tow         19:53.00    223
230 Tyler Walters         11 Lenape Regional HS   19:54.10    224
231 Jackson Marshall      11 Gloucester C         19:54.80    225
232 Moeed Raheel          11 Jackson Memorial HS  19:55.10    226
233 Andrew Dove           10 Lenape Regional HS   19:56.40    227
234 Jack Hiltner          11 Haddon Township HS   19:58.60    228
234 Sean Murphy           11 Lower Cape M         19:58.60    227
236 Christopher Papa      11 Lacey Twp. HS        20:00.00    230
236 Gunnar Angier         11 Oakcrest HS          20:00.00    229
238 Shane McGowan         11 Rancocas Val         20:00.70    232
238 Ryan Erhart           10 Haddon Township HS   20:00.70    231
240 Kyle Furey            11 Gloucester C         20:01.30    234
241 Aiden Boemio           9 Toms River South HS  20:01.40    235
242 Conor Cloke           11 Maple Shade HS       20:02.10    236
243 Noah Pruszinski       12 Wildwood HS          20:03.70    237
244 Grant Overbeck         9 Haddon Township HS   20:05.00    238
245 Keonce Joga           11 Absegami HS          20:06.60       
246 Pat Mc Carron         12 Palmyra HS           20:08.40    239
247 Tim Hause             10 Collingswood HS      20:08.90    240
248 Wayne McFadden        11 Winslow Township HS  20:09.40    241
249 Nathan Hubbard        10 A P Schalick HS      20:10.30    242
250 JD Shinske            12 Hammonton HS         20:11.10    243
251 Trent Butler          11 Salem County         20:11.20    244
252 Logan Sanchez         11 Woodstown HS         20:11.70    245
252 Cale Aiken             9 Oakcrest HS          20:11.70    244
254 Ryan Hancock           9 Gloucester City HS   20:13.00    247
255 Ronan Barber          10 Cherry Hill West HS  20:13.10    248
256 Anthony Cervini       12 Vineland HS          20:16.10    249
257 Jessie Rios            9 Mainland Reg         20:17.40    250
258 Matt Houseworth       11 Cedar Creek HS       20:18.10    251
259 Ryan Manning           9 Egg Harbor Twp HS    20:20.30    252
260 Ryan Naden            10 Lacey Twp. HS        20:21.10    253
261 Kyle Walters          10 Buena Regional HS    20:21.30    254
262 Zachary Strouse       11 Buena Regional HS    20:21.80    255
262 Ayoub Azegzaou        11 Egg Harbor Twp HS    20:21.80    254
264 Jimmy Demetrios       12 Seneca HS            20:22.60    257
265 Anthony Whitener      11 Hammonton HS         20:23.30    258
266 Charlie Hepler        10 Delsea Regional HS   20:25.00    259
267 Matthew Forman        12 Pemberton To         20:26.10       
268 Justin Schmied        10 Seneca HS            20:27.50    260
269 Josh Wilke            11 Gloucester City HS   20:29.10    261
270 Ryan O'Connell        12 Central Reg HS       20:32.60    262
271 Matthew Kline         11 Pinelands Re         20:32.80    263
272 Jacob Clark            9 Sterling HS          20:33.80    264
273 Colin Finney           9 Salem County         20:34.10    265
274 Jalen West            10 Vineland HS          20:34.30    266
275 Thomas Youse           9 Cherry Hill West HS  20:34.90    267
275 Nicholas Smith        12 A P Schalick HS      20:34.90    266
277 Noah Tighe            11 Woodstown HS         20:35.00    269
278 Luke Vargas           12 Gloucester C         20:36.20    270
279 Andrew Cagliostro      9 Toms River South HS  20:37.90    271
280 Tyler Raimondi        11 Toms River South HS  20:40.10    272
281 Josiah Woodards       10 Paulsboro HS         20:43.50    273
282 Colton DiRenzo         9 Salem County         20:43.70    274
283 Chaz Garren           12 Co-op Gatewa         20:46.00    275
284 Eric Teguia           12 Lindenwold HS        20:46.50       
285 Ben Horner            11 Woodstown HS         20:49.40    276
285 Jacob Lodge           11 Lacey Twp. HS        20:49.40    275
287 Alex White            12 Sterling HS          20:50.50    278
288 Sebastian Mercado     10 Vineland HS          20:51.70    279
289 Ashish Gainder        10 Pinelands Re         20:52.10    280
290 Zack Peoupang         10 Winslow Township HS  20:53.70    281
291 Thomas Hargest         9 Middle Township HS   20:56.00    282
292 Nicholas Tyner        11 Egg Harbor Twp HS    20:57.40    283
293 Luke Mastrinocola     12 Central Reg HS       20:58.10    284
294 Jacob Santillanes     12 Pinelands Re         20:59.60    285
295 Philip LoPiccolo      11 Barnegat Tow         21:04.60    286
296 Luke Seddon           10 Middle Township HS   21:05.30    287
297 Alex Darpino          12 Gloucester City HS   21:06.40    288
298 Jose Bravo            10 Millville HS         21:06.90       
298 Andrew Zerra          11 Millville HS         21:06.90       
300 Matt Sonn             10 Cherry Hill West HS  21:07.50    289
301 James Gentilcore       9 Central Reg HS       21:09.00    290
302 Matthew Neri          11 Vineland HS          21:09.70    291
303 Micah Miller           9 Mainland Reg         21:09.80    292
304 Liam Deibert          11 Absegami HS          21:10.50       
305 Jeremy Columbe         9 Collingswood HS      21:10.60    293
306 Zachary Berlinski     12 Central Reg HS       21:15.50    294
307 Paolo Antonio Hermoso 11 Oakcrest HS          21:16.70    295
308 Michael Murphy        10 Pitman HS            21:17.80       
309 Morelli Keegan        12 Rancocas Val         21:22.10    296
309 Dominic Belton        11 Palmyra HS           21:22.10    295
311 Cooper Grabowski      12 Shawnee HS           21:23.80    298
312 Connor Deignan        10 Lower Cape M         21:24.60    299
313 Jayson Mullin         11 Central Reg HS       21:24.90    300
314 Keith Brown           10 Central Reg HS       21:25.80    301
315 Malachi Reaves        12 Pemberton To         21:28.40       
316 Cameron Morgan        11 Pennsville HS        21:29.30       
317 Colby Welusz          11 Seneca HS            21:29.50    302
318 Kevin Sonn            12 Cherry Hill West HS  21:31.60    303
319 Fred Deterding        11 Lindenwold HS        21:36.10       
319 Ryan Dennison         11 Woodstown HS         21:36.10    304
321 Zain Chaudry          11 Vineland HS          21:38.90    305
322 Oliver Long            9 Collingswood HS      21:39.10    306
323 Tyler Whitman         12 Pitman HS            21:41.10       
324 Coby Friedman         12 Eastern Regional HS  21:41.80       
325 Anthony Kukal         11 Millville HS         21:42.50       
326 Kyle McKee            11 Rancocas Val         21:42.60    307
327 Ian Cummings          11 A P Schalick HS      21:43.50    308
328 Anthony Idone         11 Barnegat Tow         21:43.80    309
329 Chris Costroff        12 Co-op Gatewa         21:45.20    310
330 Aiden Cappello        11 Deptford HS          21:49.90    311
331 Matt Martino           9 Hammonton HS         21:56.20    312
332 Zion Hamilton          9 Wildwood HS          21:56.30    313
333 Ivan Moore            12 Salem County         21:56.50    314
334 Cole Cahill           11 Pennsville HS        22:06.60       
335 Francesco Angelastro  11 Hammonton HS         22:09.40    315
336 Gavin Schmidt         10 Lacey Twp. HS        22:13.00    316
337 Dasyn Weber           12 Pennsville HS        22:13.80       
338 Anthony Gentile       12 Lower Cape M         22:15.50    317
339 Harley Buscham         9 Wildwood HS          22:16.90    318
340 Sean Gallo             9 Clayton HS           22:21.10       
340 Taron Williams        11 Winslow Township HS  22:21.10    319
342 Xavier Mendez          9 Egg Harbor Twp HS    22:21.70    320
343 Walker Osborne         9 Deptford HS          22:23.10    321
344 Joseph Fiorentino     11 Barnegat Tow         22:31.10    322
345 Josh Goodfellow       12 Eastern Regional HS  22:31.90       
346 Jackson Tubertini     12 Buena Regional HS    22:32.00    323
347 Cole Chinnici          9 Buena Regional HS    22:33.50    324
348 Brett Korenak         12 Gloucester City HS   22:34.20    325
349 Thomas Billings       12 Gloucester City HS   22:35.60    326
350 Steven Light          11 Gloucester City HS   22:36.50    327
351 Carlos Rios           11 Cape May Cou         22:37.10    328
352 Gavin Anderson        12 Winslow Township HS  22:40.70    329
353 Nevon Ganskopp         9 Sterling HS          22:41.40    330
354 Matthew Bishop        12 Hammonton HS         22:43.50    331
355 Austin Ludwick        12 A P Schalick HS      22:44.40    332
356 Douglas King          10 Paulsboro HS         22:45.90    333
357 Austin Shagren        11 Middle Township HS   22:47.30    334
358 Jarod O' Reily        11 Cape May Cou         22:49.40    335
359 Zachary Lewis         11 Cherry Hill West HS  22:59.10    336
360 Nate Eife             10 Collingswood HS      23:00.80    337
361 Michael Piontkowski   11 Paulsboro HS         23:03.40    338
361 Ethan Krempel         11 Toms River South HS  23:03.40    337
363 Jackson Sichelstiel   11 Paulsboro HS         23:12.70    340
364 Lucas Espen           11 Oakcrest HS          23:18.30    341
365 Michael Light          9 Gloucester City HS   23:21.50    342
366 Mason Sherman         11 Hammonton HS         23:24.40    343
367 Adam McCloskey        12 Pinelands Re         23:26.00    344
368 Alex Tarquinio        11 Buena Regional HS    23:26.70    345
369 John Marucci           9 Paulsboro HS         23:39.70    346
370 Joe Bauer              9 Pinelands Re         23:53.10    347
371 LJ Eagan              10 Middle Township HS   24:17.40    348
372 Alexis Huerta-Tapia    9 Wildwood HS          24:17.50    349
373 Noah Pham             11 Sterling HS          24:18.90    350
374 Cormac Riley          11 Palmyra HS           24:27.00    351
375 Nate Scamardi         11 Lindenwold HS        24:31.30       
376 AJ Green              11 Buena Regional HS    24:39.30    352
377 Shemar Williams       12 Lindenwold HS        24:57.50       
378 shane Love            12 Woodstown HS         25:08.40    353
379 Jacob Nault           12 Palmyra HS           25:12.00    354
380 Brandon Green         11 Winslow Township HS  25:33.70    355
381 David Delong          10 Cape May Cou         25:59.30    356
382 David Wurtz           12 Cape May Cou         26:24.70    357
383 Alex Fraser           10 Clayton HS           26:32.10       
384 Maxwell Friedman      10 Seneca HS            26:48.70    358
385 David Israel          11 Pemberton To         27:02.70       
386 Jake Schermerhorn      9 Woodstown HS         27:04.00    359
387 Jaykob Ott            10 Palmyra HS           27:20.80    360
388 Colin Broadbelt        9 Palmyra HS           27:52.30    361
389 Logan Sichelstiel      9 Paulsboro HS         28:52.40    362
390 Dan Eachus            12 Deptford HS          29:19.60    363
391 Riley Haring          10 Middle Township HS   31:56.70    364
392 Jack Wurts            10 Cape May Cou         32:22.70    365
393 Joshua Jacobs         10 Clayton HS           41:22.50       



           All Groups Boys 5000 Meter Run Team Scores            
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Haddonfield            72      5    8   14   15   30   62   71  
      Total Time: 1:22:52      Average: 16:34.22      1-5 Split: 43
  2 Cherokee HS            111     9   12   26   28   36   42   77  
      Total Time: 1:23:59      Average: 16:47.76      1-5 Split: 41
  3 Southern Reg           141     0   10   32   48   51   80   83  
      Total Time: 1:24:18      Average: 16:51.48      1-5 Split: 1:18
  4 Cherry Hill East HS    149    18   19   24   43   45   53   60  
      Total Time: 1:24:50      Average: 16:57.90      1-5 Split: 38
  5 Highland Reg HS        230     3   22   46   78   81   119  152 
      Total Time: 1:25:43      Average: 17:08.44      1-5 Split: 1:40
  6 Washington Twp HS      255    11   35   59   63   87   116  124 
      Total Time: 1:26:34      Average: 17:18.74      1-5 Split: 1:20
  7 Ocean City HS          321    25   34   45   105  112  141  163 
      Total Time: 1:27:31      Average: 17:30.14      1-5 Split: 1:17
  8 Haddon Heights HS      357    39   66   76   86   90   139  195 
      Total Time: 1:28:17      Average: 17:39.32      1-5 Split: 41
  9 Clearview Reg. HS      374     7   55   74   96   142  187  208 
      Total Time: 1:28:09      Average: 17:37.74      1-5 Split: 2:11
 10 Shawnee HS             392    57   58   72   102  103  171  298 
      Total Time: 1:28:42      Average: 17:44.24      1-5 Split: 38
 11 Audubon HS             393    36   54   88   101  114  158  197 
      Total Time: 1:28:38      Average: 17:43.58      1-5 Split: 1:04
 12 Mainland Reg           427    21   68   89   94   155  250  292 
      Total Time: 1:29:05      Average: 17:49.00      1-5 Split: 2:03
 13 Brick Memorial HS      445    29   98   99   108  111  125  138 
      Total Time: 1:29:13      Average: 17:50.48      1-5 Split: 1:12
 14 Co-op Gatewa           446     1   31   115  117  182  275  310 
      Total Time: 1:28:54      Average: 17:46.70      1-5 Split: 3:14
 15 West Deptford HS       469    17   20   130  143  159  170  189 
      Total Time: 1:29:20      Average: 17:51.96      1-5 Split: 2:13
 16 Cedar Creek HS         477    56   79   91   100  151  162  251 
      Total Time: 1:29:51      Average: 17:58.20      1-5 Split: 1:19
 17 Triton Regional HS     489    16   42   135  146  150  153  176 
      Total Time: 1:29:45      Average: 17:57.00      1-5 Split: 2:06
 18 Timber Creek           494    27   69   109  140  149  164  169 
      Total Time: 1:29:54      Average: 17:58.72      1-5 Split: 1:48
 19 Toms River North HS    541    84   92   97   121  147  173  180 
      Total Time: 1:30:45      Average: 18:08.96      1-5 Split: 52
 20 Manchester T           557    66   104  122  128  137  158  212 
      Total Time: 1:30:56      Average: 18:11.08      1-5 Split: 54
 21 Haddon Township HS     587    13   49   75   222  228  231  238 
      Total Time: 1:31:28      Average: 18:17.56      1-5 Split: 3:25
 22 Toms River East HS     659    40   127  156  157  179  199  213 
      Total Time: 1:32:32      Average: 18:30.34      1-5 Split: 2:00
 23 Maple Shade HS         666    93   131  133  144  165  194  236 
      Total Time: 1:32:26      Average: 18:29.08      1-5 Split: 1:00
 24 Egg Harbor Twp HS      666    23   64   73   252  254  283  320 
      Total Time: 1:32:48      Average: 18:33.56      1-5 Split: 3:34
 25 Lenape Regional HS     687    48   105  106  204  224  227   -  
      Total Time: 1:32:57      Average: 18:35.30      1-5 Split: 2:35
 26 Delsea Regional HS     694    67   132  136  167  192  220  259 
      Total Time: 1:32:58      Average: 18:35.60      1-5 Split: 1:47
 27 Williamstown HS        706    52   134  161  178  181  190  200 
      Total Time: 1:33:11      Average: 18:38.04      1-5 Split: 1:55
 28 Rancocas Val           733    41   126  129  205  232  296  307 
      Total Time: 1:33:40      Average: 18:43.82      1-5 Split: 2:46
 29 Collingswood HS        768     4   33   198  240  293  306  337 
      Total Time: 1:34:07      Average: 18:49.22      1-5 Split: 4:59
 30 Lower Cape M           810     6   154  206  217  227  299  317 
      Total Time: 1:34:32      Average: 18:54.26      1-5 Split: 3:37
 31 Toms River South HS    848    82   85   175  235  271  272  337 
      Total Time: 1:35:27      Average: 19:05.24      1-5 Split: 2:51
 32 Barnegat Tow           899    95   123  172  223  286  309  322 
      Total Time: 1:36:25      Average: 19:17.00      1-5 Split: 3:06
 33 Jackson Memorial HS    946    148  175  196  209  218  226   -  
      Total Time: 1:36:46      Average: 19:21.06      1-5 Split: 1:07
 34 Lacey Twp. HS          950    118  166  183  230  253  275  316 
      Total Time: 1:36:58      Average: 19:23.46      1-5 Split: 2:05
 35 Gloucester C           960    143  183  188  221  225  234  270 
      Total Time: 1:37:05      Average: 19:24.88      1-5 Split: 1:18
 36 Wildwood HS            998    63   183  202  237  313  318  349 
      Total Time: 1:38:26      Average: 19:41.18      1-5 Split: 4:21
 37 A P Schalick HS       1133    110  207  242  266  308  332   -  
      Total Time: 1:40:11      Average: 20:02.08      1-5 Split: 3:37
 38 Sterling HS           1159    191  211  215  264  278  330  350 
      Total Time: 1:40:14      Average: 20:02.70      1-5 Split: 1:27
 39 Salem County          1160    184  193  244  265  274  314   -  
      Total Time: 1:40:13      Average: 20:02.52      1-5 Split: 1:26
 40 Central Reg HS        1191    61   262  284  290  294  300  301 
      Total Time: 1:41:28      Average: 20:17.52      1-5 Split: 3:44
 41 Pinelands Re          1209    37   263  280  285  344  347   -  
      Total Time: 1:43:00      Average: 20:35.90      1-5 Split: 6:17
 42 Buena Regional HS     1269    113  254  255  323  324  345  352 
      Total Time: 1:43:59      Average: 20:47.76      1-5 Split: 4:24
 43 Cherry Hill West HS   1281    174  248  267  289  303  336   -  
      Total Time: 1:42:36      Average: 20:31.20      1-5 Split: 2:23
 44 Deptford HS           1281    118  168  311  321  363   -    -  
      Total Time: 1:50:53      Average: 22:10.48      1-5 Split: 11:02
 45 Woodstown HS          1308    214  245  269  276  304  353  359 
      Total Time: 1:42:56      Average: 20:35.10      1-5 Split: 1:53
 46 Oakcrest HS           1310    201  229  244  295  341   -    -  
      Total Time: 1:44:17      Average: 20:51.34      1-5 Split: 3:49
 47 Hammonton HS          1344    216  243  258  312  315  331  343 
      Total Time: 1:44:26      Average: 20:53.10      1-5 Split: 2:24
 48 Seneca HS             1380    203  257  260  302  358   -    -  
      Total Time: 1:48:42      Average: 21:44.26      1-5 Split: 7:16
 49 Winslow Township HS   1389    219  241  281  319  329  355   -  
      Total Time: 1:45:55      Average: 21:10.82      1-5 Split: 2:52
 50 Vineland HS           1390    249  266  279  291  305   -    -  
      Total Time: 1:44:31      Average: 20:54.14      1-5 Split: 1:23
 51 Gloucester City HS    1447    247  261  288  325  326  327  342 
      Total Time: 1:46:59      Average: 21:23.66      1-5 Split: 2:23
 52 Paulsboro HS          1494    210  273  333  338  340  346  362 
      Total Time: 1:49:23      Average: 21:52.58      1-5 Split: 3:36
 53 Palmyra HS            1599    239  295  351  354  360  361   -  
      Total Time: 1:58:31      Average: 23:42.06      1-5 Split: 7:13
 54 Middle Township HS    1615    282  287  334  348  364   -    -  
      Total Time: 2:01:03      Average: 24:12.54      1-5 Split: 11:01
 55 Cape May Cou          1741    328  335  356  357  365   -    -  
      Total Time: 2:10:14      Average: 26:02.64      1-5 Split: 9:46