10/3– Olympic Batch #1

 RaceTab by MileSplit/FloSports   Tomahawk Timing, Tomahawk Timing

               Olympic Conf Batch Meet - 10/3/2020               
                 DREAM Park, Logan Township, NJ                  

                      Girls 5000 Meter Run                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Alexis Tepper            Cherry Hill East HS  19:57.80      1
  2 Nicole Clifford          Cherokee HS          20:13.80      2
  3 Shaelan McNally          Paul VI HS           20:17.30      3
  4 MaryKathleen McCurdy     Cherry Hill East HS  20:23.10      4
  5 Kelsey Niglio            Cherokee HS          20:36.00      5
  6 Kerry O'Day              Cherokee HS          20:39.90      6
  7 Madison McNiff           Cherry Hill East HS  20:49.10      7
  8 Alaina Bromley           Cherokee HS          20:57.30      8
  9 Inesa Grace Linker       Cherry Hill East HS  21:13.00      9
 10 Olivia Parkinson         Cherokee HS          21:15.50     10
 11 Sabrina Rounds           Cherry Hill East HS  21:24.90     11
 12 Casey Bednarek           Camden Catholic HS   21:45.80     12
 13 Sierra Feeney            Eastern Regional HS  21:52.40     13
 14 Katie Sparks             Paul VI HS           22:08.90     14
 15 Noelle Falzone           Cherokee HS          22:11.40     15
 16 Sophia Gambescia         Eastern Regional HS  22:16.30     16
 17 Chloe Diamond            Cherry Hill East HS  22:44.00     17
 18 Kamryn Cieslik           Paul VI HS           23:13.30     18
 19 Megan Faucett            Cherry Hill West HS  23:17.60       
 20 Leah Clear               Camden Catholic HS   23:19.60     19
 21 Madison Pedicelli        Paul VI HS           23:21.00     20
 22 Sophia Staiger           Eastern Regional HS  23:24.60     21
 23 Katlyn McDonald          Paul VI HS           23:26.40     22
 24 Adriana Sommese          Cherokee HS          23:27.50     23
 25 Mary Picciano            Camden Catholic HS   23:33.70     24
 26 Carlyann Carey           Paul VI HS           23:34.20     25
 27 Vicki Wang               Camden Catholic HS   24:08.70     26
 28 Charly Dutton            Winslow Township HS  24:33.80       
 29 Shan Chen                Eastern Regional HS  25:04.40     27
 30 Lizbeth Reyes            Cherry Hill West HS  25:36.40       
 31 Arianna Morales          Eastern Regional HS  26:07.90     28
 32 Emma Shannon             Camden Catholic HS   26:30.60     29
 33 Mia McNally              Paul VI HS           26:39.10     30
 34 Princess Hayes           Winslow Township HS  28:30.90       
 35 Jade Abejo               Cherry Hill West HS  28:34.60       
 36 Grace Devakos            Eastern Regional HS  29:30.70     31
 37 Ciara Wiltshire          Winslow Township HS  33:52.20       
 38 Kamryn Holness           Winslow Township HS  36:32.20       



                Girls 5000 Meter Run Team Scores                 
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Cherokee HS            31      2    5    6    8   10   15   23  
      Total Time: 1:43:43      Average: 20:44.50      1-5 Split: 1:02
  2 Cherry Hill East HS    32      1    4    7    9   11   17    -  
      Total Time: 1:43:48      Average: 20:45.58      1-5 Split: 1:28
  3 Paul VI HS             77      3   14   18   20   22   25   30  
      Total Time: 1:52:27      Average: 22:29.38      1-5 Split: 3:10
  4 Eastern Regional HS    105    13   16   21   27   28   31    -  
      Total Time: 1:58:46      Average: 23:45.12      1-5 Split: 4:16
  5 Camden Catholic HS     110    12   19   24   26   29    -    -  
      Total Time: 1:59:19      Average: 23:51.68      1-5 Split: 4:45


                       Boys 5000 Meter Run                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Nico Grilli           12 Cherokee HS          16:11.30      1
  2 Aidan Groff           12 Cherry Hill East HS  16:17.80      2
  3 Gabe Rodriguez        12 Cherry Hill East HS  16:20.40      3
  4 Aidan Eyre            12 Cherry Hill East HS  16:39.40      4
  5 Aeden Rosolia         12 Camden Catholic HS   16:44.00      5
  6 Brett Shea            12 Cherokee HS          16:48.40      6
  7 Michael McCurdy       10 Cherry Hill East HS  16:51.80      7
  8 Conor Jacob           10 Cherokee HS          16:54.30      8
  9 Dylan Hagan           11 Cherry Hill East HS  17:04.20      9
 10 Justin Whitney        12 Cherry Hill East HS  17:14.70     10
 11 Dylan Odud            12 Cherokee HS          17:22.70     11
 12 Patrick Ditmars       10 Cherokee HS          17:47.20     12
 13 Bradley Popler        11 Cherokee HS          17:48.80     13
 14 Thomas Bromley        10 Cherokee HS          17:51.90     14
 15 Mason Bulicki         12 Cherry Hill East HS  18:01.60     15
 16 Joesph Wigginton      10 Paul VI HS           18:03.10     16
 17 Andrew Shinkle        11 Eastern Regional HS  18:11.40       
 18 Braelen Crump         10 Camden Catholic HS   18:22.00     17
 19 Warren Derman         12 Camden Catholic HS   18:23.90     18
 20 Owen King             10 Paul VI HS           18:33.30     19
 21 Josh Manoj            11 Eastern Regional HS  18:45.00       
 22 Wyatt Marble          11 Cherry Hill West HS  19:02.80     20
 23 Braden Tedesco         9 Paul VI HS           19:05.80     21
 24 Adam Boberick         11 Paul VI HS           19:18.10     22
 25 Ethan Levy            11 Eastern Regional HS  19:23.70       
 26 AJ Collarin           10 Paul VI HS           19:29.10     23
 27 John Connelly          9 Camden Catholic HS   20:13.70     24
 28 Ryan O'Callaghan      10 Camden Catholic HS   20:22.70     25
 29 Anthony Pisasale      10 Camden Catholic HS   20:32.40     26
 30 Zion Green            11 Winslow Township HS  20:33.50     27
 31 Mark Armstrong         9 Camden Catholic HS   21:02.30     28
 32 Ronan Barber          10 Cherry Hill West HS  21:05.90     29
 33 Matt Sonn             10 Cherry Hill West HS  21:17.60     30
 34 Joe Rupertus          11 Paul VI HS           21:27.90     31
 35 Josh Goodfellow       12 Eastern Regional HS  21:40.80       
 36 Benjamin Dougherty    11 Cherry Hill West HS  22:10.20     32
 37 Mike Cruz             11 Paul VI HS           22:18.30     33
 38 Sunny Peoupang        12 Winslow Township HS  22:28.50     34
 39 Wayne McFadden        11 Winslow Township HS  23:11.20     35
 40 Zachary Lewis         11 Cherry Hill West HS  23:25.50     36
 41 Gavin Anderson        12 Winslow Township HS  23:39.30     37
 42 Julian Torres         11 Cherry Hill West HS  23:43.40     38
 43 Taron Williams        11 Winslow Township HS  25:41.00     39
 44 Zack Peoupang         10 Winslow Township HS  25:49.40     40
 45 Brandon Greene        12 Winslow Township HS  25:53.90     41
 46 Nathan Stehly         10 Cherry Hill West HS  27:04.10     42



                 Boys 5000 Meter Run Team Scores                 
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Cherry Hill East HS    25      2    3    4    7    9   10   15  
      Total Time: 1:23:14      Average: 16:38.72      1-5 Split: 47
  2 Cherokee HS            38      1    6    8   11   12   13   14  
      Total Time: 1:25:04      Average: 17:00.78      1-5 Split: 1:36
  3 Camden Catholic HS     89      5   17   18   24   25   26   28  
      Total Time: 1:34:07      Average: 18:49.26      1-5 Split: 3:39
  4 Paul VI HS             101    16   19   21   22   23   31   33  
      Total Time: 1:34:30      Average: 18:53.88      1-5 Split: 1:26
  5 Cherry Hill West HS    147    20   29   30   32   36   38   42  
      Total Time: 1:47:02      Average: 21:24.40      1-5 Split: 4:23
  6 Winslow Township HS    172    27   34   35   37   39   40   41  
      Total Time: 1:55:34      Average: 23:06.70      1-5 Split: 5:08


               High School Boys JV 5000 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Nick Kuenkel           9 Cherokee HS          17:36.20      1
  2 Peter Tepper          10 Cherry Hill East HS  17:59.80      2
  3 Grant Yoon            10 Cherry Hill East HS  18:11.80      3
  4 Joseph Natoli         11 Cherokee HS          18:13.40      4
  5 Matteo Evola           9 Cherokee HS          18:20.40      5
  6 Andrew Free            9 Cherokee HS          18:23.30      6
  6 Christopher Korneyev  10 Cherry Hill East HS  18:23.30      5
  8 Tushar Garg           12 Cherry Hill East HS  18:39.30      8
  9 Joseph Hough          10 Cherokee HS          18:44.60      9
 10 Robert Poplau          9 Cherokee HS          18:52.10     10
 11 Julian Hatch           9 Cherokee HS          18:56.20     11
 12 Lucas Hatch           11 Cherokee HS          19:27.60       
 13 Jameson Crozier       11 Cherokee HS          19:33.90       
 14 Luke Reistle           9 Cherokee HS          19:34.00       
 15 Daniel Farling        10 Cherry Hill East HS  19:45.10     12
 16 Kevin Hess            11 Cherokee HS          19:47.20       
 17 Raine Guidarelli       9 Cherry Hill East HS  19:48.50     13
 18 Jimmy Cole            10 Paul VI HS           19:54.90     14
 19 Noah Stanwyck          9 Cherry Hill East HS  19:56.70     15
 20 Johnny Huang           9 Cherry Hill East HS  20:13.60       
 21 Lloyd Kim             11 Cherry Hill East HS  20:17.80       
 22 Nate Consuegra        10 Camden Catholic HS   20:20.30     16
 23 Carmel Butbul         12 Cherry Hill East HS  20:26.40       
 24 Kyle Vogel            11 Paul VI HS           20:50.30     17
 25 Chris Shin            10 Cherry Hill East HS  20:53.80       
 26 Samuel Gellert        11 Cherry Hill East HS  21:00.80       
 27 Luke Kenney           10 Camden Catholic HS   21:09.50     18
 28 Brian Rotter          10 Camden Catholic HS   21:12.90     19
 29 Landon Jenter          9 Eastern Regional HS  21:24.00       
 30 Ian Fulton            12 Cherry Hill East HS  21:26.10       
 31 Nathan Meyer           9 Cherokee HS          21:30.10       
 32 Joshua Colon           9 Paul VI HS           21:43.50     20
 33 Colin Cunniff         10 Paul VI HS           21:47.90     21
 34 Caden Diaz            12 Eastern Regional HS  22:19.30       
 35 Ethan Weisenberg      10 Cherokee HS          22:32.10       
 36 Nimai Kumar            9 Cherokee HS          22:32.80       
 37 Thomas Youse           9 Cherry Hill West HS  22:39.30       
 38 Aidan Minkel           9 Paul VI HS           22:51.40     22
 39 Charles Rosin         12 Cherry Hill East HS  23:17.30       
 40 Chris Stinson          9 Camden Catholic HS   23:28.60     23
 41 Luke Keller           10 Camden Catholic HS   23:37.60     24
 42 Noah LaRosa            9 Camden Catholic HS   23:39.80     25
 43 Liam Van Es            9 Camden Catholic HS   23:45.60     26
 44 Evan Marino           12 Paul VI HS           23:51.00     27
 45 Jack Wesner            9 Paul VI HS           23:57.10     28
 46 Evan Boxley            9 Cherry Hill West HS  23:59.50       
 47 Jack Tartamosa         9 Camden Catholic HS   24:00.00       
 48 Jack Chunko            9 Paul VI HS           24:23.70       
 49 John McClean          12 Paul VI HS           25:00.70       
 50 Matt Miller            9 Paul VI HS           25:15.10       
 51 Jonathan Walker        9 Paul VI HS           25:25.80       
 52 Calvin Rutkawski       9 Paul VI HS           25:30.10       
 53 Cameron Rider          9 Camden Catholic HS   25:41.10       
 54 Tommy Rutter           9 Cherry Hill West HS  26:44.30       
 55 Luke Szeneitas         9 Cherry Hill West HS  32:29.80       



         High School Boys JV 5000 Meter Run Team Scores          
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Cherokee HS            25      1    4    5    6    9   10   11  
      Total Time: 1:31:18      Average: 18:15.58      1-5 Split: 1:09
  2 Cherry Hill East HS    30      2    3    5    8   12   13   15  
      Total Time: 1:33:00      Average: 18:35.86      1-5 Split: 1:46
  3 Paul VI HS             94     14   17   20   21   22   27   28  
      Total Time: 1:47:08      Average: 21:25.60      1-5 Split: 2:57
  4 Camden Catholic HS     100    16   18   19   23   24   25   26  
      Total Time: 1:49:49      Average: 21:57.78      1-5 Split: 3:18


               High School Girls JV 5000 Meter Run               
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Gisella Croge            Paul VI HS           21:40.90      1
  2 Allison Rathman          Cherokee HS          21:54.10      2
  3 Leah Gallagher           Cherry Hill East HS  22:26.30      3
  4 Emma Parkinson           Cherokee HS          22:54.80      4
  5 Meghan Carroll           Cherokee HS          23:13.30      5
  6 Emily Volin              Cherry Hill East HS  23:45.80      6
  7 Francesca Corona         Cherokee HS          24:01.00      7
  8 Rachel Singer            Cherry Hill East HS  24:07.10      8
  9 Ciara Mulligan           Cherry Hill East HS  24:08.20      9
 10 Jaya Bowers              Cherokee HS          24:09.40     10
 11 Brianna Deiwert          Camden Catholic HS   24:24.90       
 12 Danielle Russell         Paul VI HS           24:27.90     11
 13 Jane Cai                 Cherry Hill East HS  25:03.80     12
 14 Annalee Hennessy         Paul VI HS           25:08.10     13
 15 Katherine Li             Cherry Hill East HS  25:12.00     14
 16 Pooja Suresh             Cherry Hill East HS  25:36.10     15
 17 Anushka Gandhi           Cherry Hill East HS  25:47.60       
 18 Jessica Hippel           Cherry Hill East HS  25:47.80       
 19 Winnie Wang              Camden Catholic HS   25:49.70       
 20 Madison Law              Cherokee HS          25:52.40     16
 21 Autumn Withers           Paul VI HS           26:14.90     17
 22 Samantha Swearington     Paul VI HS           26:23.10     18
 23 Lan Anh Nguyen           Eastern Regional HS  26:42.80       
 24 Sunni Cromwell           Paul VI HS           27:05.10     19
 25 Maria Basantis           Cherokee HS          27:10.10     20
 26 Yashila Rajagopal        Cherry Hill East HS  27:44.70       
 27 Ava Liberi               Paul VI HS           27:48.60     21
 28 Julia Vischoric          Paul VI HS           27:54.20       
 29 Madison Whipple          Cherokee HS          28:01.90       
 30 Shyla Murray             Cherry Hill East HS  28:52.00       
 31 Gianna Molavi            Paul VI HS           29:15.90       
 32 Genevieve McMullen       Camden Catholic HS   29:42.70       
 33 Kelly Conway             Paul VI HS           30:23.80       
 34 Janelle Marshall         Winslow Township HS  32:10.70     22
 35 Gowri Manem              Eastern Regional HS  32:20.30       
 36 Caroline Becker          Eastern Regional HS  32:44.90       
 37 Sherrell Carolina        Winslow Township HS  33:07.10     23
 38 Sarai Moore              Winslow Township HS  33:56.30     24
 39 Shevell Higgs            Winslow Township HS  35:41.10     25
 40 Kya Robinson             Winslow Township HS  35:44.60     26
 41 Courtney Combs           Winslow Township HS  36:38.90     27
 42 Jaia James               Winslow Township HS  37:24.00     28
 43 Jordan James             Winslow Township HS  37:31.40       



         High School Girls JV 5000 Meter Run Team Scores         
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Cherokee HS            28      2    4    5    7   10   16   20  
      Total Time: 1:56:13      Average: 23:14.52      1-5 Split: 2:16
  2 Cherry Hill East HS    38      3    6    8    9   12   14   15  
      Total Time: 1:59:32      Average: 23:54.24      1-5 Split: 2:38
  3 Paul VI HS             60      1   11   13   17   18   19   21  
      Total Time: 2:03:55      Average: 24:46.98      1-5 Split: 4:43
  4 Winslow Township HS    120    22   23   24   25   26   27   28  
      Total Time: 2:50:40      Average: 34:07.96      1-5 Split: 3:34


            High School Girls Varsity2 5000 Meter Run            
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Kate Ruona               Shawnee HS           19:23.10      1
  2 Emma Klouchek            Seneca               20:58.10      2
  3 Arianna Cane             Bishop Eustace Prep  21:25.40      3
  4 Maura Keane              Washington Twp HS    21:38.70      4
  5 Carly Troy               Bishop Eustace Prep  21:53.40      5
  6 Allyson Wernik           Washington Twp HS    21:58.70      6
  7 amariah beasley          Washington Twp HS    22:03.30      7
  8 Nicole Tellechea         Shawnee HS           22:04.70      8
  9 Madelyn Valasek          Shawnee HS           22:14.90      9
 10 Grace Boltz              Lenape Regional HS   22:21.70       
 11 Sydney Kiernan           Shawnee HS           22:23.20     10
 12 Ashley Olson             Shawnee HS           22:49.30     11
 13 Emma Daniels             Seneca               23:11.30     12
 14 Elena Cicchini           Bishop Eustace Prep  23:42.70     13
 15 Madison Koveloski        Shawnee HS           23:48.60     14
 16 Melanie Hasson           Shawnee HS           24:12.70     15
 17 Rachel Meloni            Washington Twp HS    24:18.80     16
 18 Amelia Ingersoll         Bishop Eustace Prep  24:32.70     17
 19 Nicole Ficken            Lenape Regional HS   24:58.70       
 20 Tess Hanson              Washington Twp HS    25:10.80     18
 21 Emma Barger              Bishop Eustace Prep  25:41.90     19
 22 Paige Venable            Seneca               25:43.80     20
 23 Maggie Hunt              Washington Twp HS    26:06.40     21
 24 Ashton Wisely            Washington Twp HS    26:48.30     22
 25 Lauren Soutar            Lenape Regional HS   27:07.70       
 26 Mia Rose                 Seneca               27:13.00     23
 27 Julia Sellers            Lenape Regional HS   27:32.30       
 28 Loralyn Balint           Seneca               27:49.30     24



      High School Girls Varsity2 5000 Meter Run Team Scores      
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Shawnee HS             39      1    8    9   10   11   14   15  
      Total Time: 1:48:56      Average: 21:47.04      1-5 Split: 3:27
  2 Washington Twp HS      51      4    6    7   16   18   21   22  
      Total Time: 1:55:11      Average: 23:02.06      1-5 Split: 3:33
  3 Bishop Eustace Prep    57      3    5   13   17   19    -    -  
      Total Time: 1:57:17      Average: 23:27.22      1-5 Split: 4:17
  4 Seneca                 81      2   12   20   23   24    -    -  
      Total Time: 2:04:56      Average: 24:59.10      1-5 Split: 6:52


            High School Boys Varsity2 5000 Meter Run             
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Cole Kolodziej        12 Washington Twp HS    16:38.20      1
  2 Julian Lawson         12 Washington Twp HS    16:38.70      2
  3 John Ruona            12 Shawnee HS           16:38.90      3
  4 Robert Birdsall       12 Shawnee HS           16:59.20      4
  5 Chris Colavita        11 Washington Twp HS    17:03.80      5
  6 Mason Brewster        12 Washington Twp HS    17:13.90      6
  7 Jake Buniva           11 Lenape Regional HS   17:18.60      7
  8 Colin Hermack         10 Lenape Regional HS   17:24.30      8
  9 Nate Kidwell          11 Washington Twp HS    17:40.10      9
 10 Alex Campagna         11 Shawnee HS           17:42.50     10
 11 Brett Boyle           12 Lenape Regional HS   17:53.10     11
 12 Sean Hice             11 Washington Twp HS    17:58.80     12
 13 Anthony Faust         11 Bishop Eustace Prep  18:06.00       
 14 Ryan Czechowski       10 Shawnee HS           18:15.70     13
 15 Ryan Carney           11 Bishop Eustace Prep  18:32.30       
 16 Nick Volpe            11 Lenape Regional HS   19:00.70     14
 17 charles Lant          11 Washington Twp HS    19:14.00     15
 18 Andrew Dove           10 Lenape Regional HS   19:18.90     16
 19 John Rielly           11 Lenape Regional HS   19:28.20     17
 20 Tyler Walters         11 Lenape Regional HS   19:37.80     18
 21 Daniel Colden         11 Bishop Eustace Prep  19:42.00       
 22 Cooper Grabowski      12 Shawnee HS           20:17.30     19
 23 Christian Keleher     11 Shawnee HS           20:30.30     20
 24 Zach Aldakimov        10 Shawnee HS           20:48.30     21



      High School Boys Varsity2 5000 Meter Run Team Scores       
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Washington Twp HS      23      1    2    5    6    9   12   15  
      Total Time: 1:25:15      Average: 17:02.94      1-5 Split: 1:02
  2 Shawnee HS             49      3    4   10   13   19   20   21  
      Total Time: 1:29:54      Average: 17:58.72      1-5 Split: 3:39
  3 Lenape Regional HS     56      7    8   11   14   16   17   18  
      Total Time: 1:30:56      Average: 18:11.12      1-5 Split: 2:01


               High School Boys JV2 5000 Meter Run               
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ryan Kaczur            9 Shawnee HS           18:52.20      1
  2 colin keane           10 Washington Twp HS    19:40.80      2
  3 Tellus McDonald       10 Washington Twp HS    19:51.70      3
  4 Elijah Nix            10 Shawnee HS           19:53.10      4
  5 Mike Dressner         12 Washington Twp HS    20:18.00      5
  6 patrick lant           9 Washington Twp HS    20:20.60      6
  7 Joseph Malec          11 Washington Twp HS    20:28.50      7
  8 Noah White             9 Lenape Regional HS   20:33.20      8
  9 Matt Colden            9 Bishop Eustace Prep  20:38.20       
 10 Matthew Michnowski    10 Lenape Regional HS   20:57.70      9
 11 Jason Karch           11 Shawnee HS           21:02.60     10
 12 Kevin Kinkade         10 Lenape Regional HS   21:09.10     11
 13 Ashwath Alagappan     10 Shawnee HS           21:09.80     12
 14 Michael Long          10 Lenape Regional HS   21:10.90     13
 15 Royce Jacobs          10 Shawnee HS           21:15.60     14
 16 Daniel Murphy          9 Shawnee HS           21:37.10     15
 17 Luke Brennan          10 Lenape Regional HS   21:48.40     16
 18 Han Quoc Bui           9 Lenape Regional HS   21:53.90     17
 19 Daniel Droke          11 Shawnee HS           21:56.70     18
 20 wade olivio            9 Washington Twp HS    22:13.80     19
 21 Andrew Hill            9 Shawnee HS           22:28.80       
 22 James Taylor           9 Shawnee HS           22:34.30       
 23 Arthur Wheeler         9 Bishop Eustace Prep  22:45.60       
 24 Nicholas Koch         11 Washington Twp HS    22:58.90     20
 25 Chris Fisher          10 Washington Twp HS    23:04.40       
 26 Joe Hochberg          12 Lenape Regional HS   23:32.30     21
 27 Alexander Schultes    10 Washington Twp HS    23:44.00       
 28 Andrew Duffy           9 Shawnee HS           23:51.50       
 29 peter Tzimoulis       10 Washington Twp HS    24:08.40       
 30 Andrew Sawyer         12 Bishop Eustace Prep  24:26.90       
 31 Chrisopher Adams       9 Shawnee HS           24:32.00       
 32 Alexander Didden       9 Shawnee HS           24:50.10       
 33 Chase Pierce           9 Lenape Regional HS   24:55.60       
 34 Adam Kozianowski      11 Lenape Regional HS   25:01.50       
 35 Demetri Bichara       10 Lenape Regional HS   26:26.80       
 36 Thomas Byrne          10 Shawnee HS           26:28.30       
 37 Andrew Rudman         10 Shawnee HS           27:23.50       



         High School Boys JV2 5000 Meter Run Team Scores         
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Washington Twp HS      23      2    3    5    6    7   19   20  
      Total Time: 1:40:40      Average: 20:07.92      1-5 Split: 48
  2 Shawnee HS             41      1    4   10   12   14   15   18  
      Total Time: 1:42:14      Average: 20:26.66      1-5 Split: 2:24
  3 Lenape Regional HS     57      8    9   11   13   16   17   21  
      Total Time: 1:45:40      Average: 21:07.86      1-5 Split: 1:16


              High School Girls JV2 5000 Meter Run               
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Kyra Birdsall            Shawnee HS           22:31.20      1
  2 Jillian Anderson         Shawnee HS           22:54.70      2
  3 Sarah Kochanski          Shawnee HS           25:01.60      3
  4 Jade Figueroa            Washington Twp HS    25:14.40      4
  5 Gabrielle Pullen         Shawnee HS           25:36.40      5
  6 abigail kolowsky         Washington Twp HS    26:24.10      6
  7 Julia Pellegrino         Shawnee HS           26:27.20      7
  8 Elizabeth Pollock        Shawnee HS           26:29.00      8
  9 Mackenzie Cochran        Washington Twp HS    27:05.40      9
 10 Morgan Deringer          Shawnee HS           27:05.90     10
 11 Laura Tedesco            Shawnee HS           27:20.20       
 12 Faith Cardente           Washington Twp HS    27:36.40     11
 13 Allison Siravo           Washington Twp HS    27:47.50     12
 14 Veronica Kelly           Washington Twp HS    27:53.70     13
 15 Kaitlin Sullivan         Shawnee HS           29:28.30       
 16 Sarah Ko                 Shawnee HS           29:31.90       
 17 Stevie Sauler            Shawnee HS           29:39.90       
 18 Katie Skidmore           Lenape Regional HS   31:15.10       
 19 Brooke Latella           Shawnee HS           34:19.40       
 20 Lauren Palmer            Shawnee HS           34:22.80       
 21 isabelle bermudez        Washington Twp HS    35:07.00     14
 22 faith wahl               Washington Twp HS    37:53.90       
 23 grace wahl               Washington Twp HS    38:25.30       
 24 Keira Dungee             Shawnee HS           38:29.70       



        High School Girls JV2 5000 Meter Run Team Scores         
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Shawnee HS             18      1    2    3    5    7    8   10  
      Total Time: 2:02:32      Average: 24:30.22      1-5 Split: 3:56
  2 Washington Twp HS      42      4    6    9   11   12   13   14  
      Total Time: 2:14:08      Average: 26:49.56      1-5 Split: 2:34