10/9– SJ Open Boys Varsity Div 2

 
 Tomahawk Timing - Contractor License                       HY-TEK's Meet Manager
                               SJ Open - 10/9/2021                               
                                   Dream Park                                    
                              Last Completed Event                               
 
Event 10  Boys 5k Run CC Division 2
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Loffredo, Nicholas           Manchester T          15:40.34    1             
  2 Shute, Peyton                Co-op Gatewa          15:53.36                  
  3 Mylan, Cole                  Timber Creek          16:18.64    2             
  4 Bolling, Jack                Haddon Heights HS     16:19.34    3             
  5 Wineland, Linden             Mainland Reg          16:23.57    4             
  6 Kittles, Leonardus           Haddon Heights HS     16:26.95    5             
  7 Patterson, Colin             Haddon Heights HS     16:43.27    6             
  8 Clarke, John                 Manchester T          16:50.07    7             
  9 Blanchet, Vaughn             Mainland Reg          16:59.38    8             
 10 Post, Elliot                 Mainland Reg          17:09.63    9             
 11 Wells, Ryan                  Haddon Heights HS     17:10.67   10             
 12 Freeman, William             Manchester T          17:12.74   11             
 13 Rehn, Zachary                Haddon Heights HS     17:20.84   12             
 14 Wakefield, Robert            Timber Creek          17:21.78   13             
 15 Haggerty, Sean               Barnegat Tow          17:22.76                  
 16 Hastings, Jonathon           Haddon Heights HS     17:36.73   14             
 17 Loffredo, Michael            Manchester T          17:38.17   15             
 18 Platania, Kayden             Buena Regional HS     17:48.31                  
 19 Schilling, John              Deptford HS           17:54.72                  
 20 Delcollo, Colton             Cumberland R          17:58.05   16             
 21 Schmied, Justin              Seneca  HS            18:16.11                  
 22 Clarke, Nathen               Manchester T          18:25.50   17             
 23 Rowley, Ethan                Oakcrest HS           18:36.45   18             
 24 Rosenheim, Ian               Haddon Heights HS     18:41.61   19             
 25 Torelli, Michael             Co-op Gatewa          18:41.85                  
 26 Santilli, Gregory            Sterling HS           18:48.87                  
 27 Gruen, Kevin                 Timber Creek          18:54.35   20             
 28 Miller, Micah                Mainland Reg          18:57.85   21             
 29 Bailey, Reindell             Seneca  HS            19:02.91                  
 30 Bongiovanni, Ethan           Mainland Reg          19:05.34   22             
 31 Gainder, Ashish              Pinelands Re          19:10.13                  
 32 Aiken, Cale                  Oakcrest HS           19:10.66   23             
 33 Bassey, Dominic              Winslow Township HS   19:11.94   24             
 34 Jordan, Hakim                Timber Creek          19:17.79   25             
 35 Kline, Matthew               Pinelands Re          19:22.18                  
 36 Valles, Emanuel              Barnegat Tow          19:31.86                  
 37 Traenker, Kirk               Seneca  HS            19:38.27                  
 38 Zakharia, Daniel             Timber Creek          19:40.31   26             
 39 Green, Zion                  Winslow Township HS   19:46.24   27             
 40 Osborne, Walker              Deptford HS           19:58.53                  
 41 Fonkam, Junior               Winslow Township HS   19:59.93   28             
 42 Eaton, Mark                  Timber Creek          20:09.28   29             
 43 Idone, Anthony               Barnegat Tow          20:18.00                  
 44 Hermoso, Paolo Antonio       Oakcrest HS           20:46.31   30             
 45 Ganskopp, Nevon              Sterling HS           20:52.76                  
 46 Nelson, Jonathan             Sterling HS           20:58.74                  
 47 Brown, Ramir                 Winslow Township HS   21:00.32   31             
 48 Gaffney, John                Mainland Reg          21:07.75   32             
 49 Miguel, Eric                 Cumberland R          21:09.86   33             
 50 Foster, Jaden                Oakcrest HS           21:30.93   34             
 51 Pham, Noah                   Sterling HS           21:32.79                  
 52 Cosper, Andrew               Seneca  HS            21:51.08                  
 53 Greene, AJ                   Buena Regional HS     22:16.48                  
 54 Pham, Thomas                 Oakcrest HS           22:19.45   35             
 55 Cogit, Ben                   Cumberland R          23:34.27   36             
 56 Parmenter, John              Oakcrest HS           24:19.61   37             
 57 Seibert, Jakob               Cumberland R          24:58.67   38             
 58 Bandoy, Justin               Winslow Township HS   25:41.92   39             
 59 Mazza, Sam                   Cumberland R          25:52.56   40             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Haddon Heights HS            36    3    5    6   10   12   14   19          
      Total Time:  1:24:01.07                                                    
         Average:    16:48.22                                                    
   2 Manchester Township HS       51    1    7   11   15   17                    
      Total Time:  1:25:46.82                                                    
         Average:    17:09.37                                                    
   3 Mainland Regional HS         64    4    8    9   21   22   32               
      Total Time:  1:28:35.77                                                    
         Average:    17:43.16                                                    
   4 Timber Creek Reg. HS         86    2   13   20   25   26   29               
      Total Time:  1:31:32.87                                                    
         Average:    18:18.58                                                    
   5 Oakcrest HS                 140   18   23   30   34   35   37               
      Total Time:  1:42:23.80                                                    
         Average:    20:28.76                                                    
   6 Winslow Township HS         149   24   27   28   31   39                    
      Total Time:  1:45:40.35                                                    
         Average:    21:08.07                                                    
   7 Cumberland Regional HS      163   16   33   36   38   40                    
      Total Time:  1:53:33.41                                                    
         Average:    22:42.69