10/31– Camden County Championships

LINK TO LIVE RESULTS

 
 RaceTab by MileSplit/FloSports   Tomahawk Timing, Tomahawk Timing

             Camden County Championship - 10/31/2020             
           Timber Creek Park, Gloucester Township, NJ            

                    JV Girls 5,000 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Helene Usher             Haddonfield          20:44.30      1
  2 Olivia Stoner            Haddonfield          21:15.10      2
  3 Ava Thomas               Haddonfield          21:33.70      3
  4 Riley Slootsky           Haddonfield          21:55.30      4
  5 Sarah Fetter             Haddonfield          22:00.00      5
  6 Georgia Nussey           Haddonfield          22:09.00      6
  7 Michelle Barry           Cherry Hill East HS  22:18.30      7
  8 Anna Kramer              Cherry Hill East HS  23:43.50      8
  9 Rachel Singer            Cherry Hill East HS  24:08.80      9
 10 Emily Volin              Cherry Hill East HS  24:18.40     10
 11 Keira Federline          Cherry Hill East HS  24:31.10     11
 12 Katherine Li             Cherry Hill East HS  24:45.30     12
 13 Sarah Gilmore            Haddonfield          24:52.10     13
 14 Ciara Mulligan           Cherry Hill East HS  25:10.00     14
 15 Abby Harris              Paul VI HS           25:14.20     15
 16 Danielle Russell         Paul VI HS           25:27.70     16
 17 Sunni Cromwell           Paul VI HS           25:28.40     17
 18 Samantha Swearington     Paul VI HS           25:45.00     18
 19 Julia Arevalo            Lindenwold HS        26:22.50       
 20 Ava Liberi               Paul VI HS           26:54.80     19
 21 Autumn Withers           Paul VI HS           27:01.50     20
 22 Caroline Becker          Eastern Regional HS  27:06.80     21
 23 Stephanie Kelly          Sterling HS          27:21.30       
 24 Suzy Ndandji             Camden Catholic HS   27:36.90       
 25 Dayna Ways               Sterling HS          28:15.60       
 26 Brooke Campbell          Triton Regional HS   28:20.80       
 27 Caitlin Hofacker         Sterling HS          28:44.60       
 28 Genevieve McMullen       Camden Catholic HS   28:47.70       
 29 Gianna Molavi            Paul VI HS           28:57.80     22
 30 Esperanza Panduro        Lindenwold HS        29:15.60       
 31 Emily Daniels            Sterling HS          30:36.50       
 32 Kailee Perna             Triton Regional HS   31:27.90       
 33 Lake Seefeldt            Triton Regional HS   31:32.80       
 34 Renuka Kumar             Eastern Regional HS  31:50.50     23
 35 Gowri Manem              Eastern Regional HS  32:17.90     24
 36 Jada Serrano             Triton Regional HS   32:59.20       
 37 Riti Patel               Eastern Regional HS  34:34.20     25
 38 Abigail Soriano          Eastern Regional HS  37:55.00     26
 39 Shelby Deterding         Lindenwold HS        38:13.30       



              JV Girls 5,000 Meter Run Team Scores               
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Haddonfield            15      1    2    3    4    5    6   13  
      Total Time: 1:47:29      Average: 21:29.68      1-5 Split: 1:16
  2 Cherry Hill East HS    45      7    8    9   10   11   12   14  
      Total Time: 1:59:01      Average: 23:48.02      1-5 Split: 2:13
  3 Paul VI HS             85     15   16   17   18   19   20   22  
      Total Time: 2:08:51      Average: 25:46.02      1-5 Split: 1:41
  4 Eastern Regional HS    119    21   23   24   25   26    -    -  
      Total Time: 2:43:45      Average: 32:44.88      1-5 Split: 10:49


                     JV Boys 5,000 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Mason Bulicki         12 Cherry Hill East HS  18:12.90      1
  2 Jacob Cheng           11 Cherry Hill East HS  18:15.80      2
  3 Andrew Sullivan          Haddonfield          18:19.50      3
  4 Christopher Korneyev  10 Cherry Hill East HS  18:25.50      4
  5 Peter Tepper          10 Cherry Hill East HS  18:31.70      5
  6 Grant Yoon            10 Cherry Hill East HS  18:32.50      6
  7 Ethan Wence            9 Triton Regional HS   18:35.20      7
  8 Donald Jellig            Haddonfield          18:42.50      8
  9 Jake Smith            10 Highland Reg HS      18:53.20      9
 10 Matt Sullivan            Haddonfield          18:58.80     10
 11 Dylan Carels          10 Highland Reg HS      19:09.80     11
 12 Aziz Muhammad-Kane     9 Highland Reg HS      19:22.00     12
 13 Lloyd Kim             11 Cherry Hill East HS  19:22.20     13
 14 Ryan Wells            10 Haddon Heights HS    19:35.40       
 15 Elijah Fernands          Haddonfield          19:36.80     14
 16 Tushar Garg           12 Cherry Hill East HS  19:51.50     15
 17 Aiden Williams         9 Audubon HS           19:58.90       
 18 Evan Voll                Timber Creek         20:07.60     16
 19 Isaiah Garicia         9 Triton Regional HS   20:10.60     17
 20 David Clapper          9 Haddon Heights HS    20:12.10       
 21 Nick Mack             10 Triton Regional HS   20:29.90     18
 22 Liam Dougherty           Haddonfield          20:48.20     19
 23 Peter Haynes             Timber Creek         21:00.50     20
 24 Kevin Gruen              Timber Creek         21:06.40     21
 25 Wesley Laster         10 Highland Reg HS      21:11.30     22
 26 Michael Connor        11 Highland Reg HS      21:15.10     23
 27 Joseph Monteferrante  12 Audubon HS           21:20.60       
 28 Leo Ramos                Timber Creek         21:24.80     24
 29 Aidan Phillips        11 Haddon Heights HS    21:28.30       
 30 Cameron Priestley      9 Triton Regional HS   21:40.10     25
 31 Coby Friedman         12 Eastern Regional HS  21:45.10       
 32 Josh Goodfellow       12 Eastern Regional HS  21:59.90       
 33 Drew Grabowski        10 Overbrook HS         22:00.70       
 34 Aidan Sirman           9 Haddon Heights HS    22:14.20       
 35 Chris Stinson          9 Camden Catholic HS   22:24.10     26
 36 Michael Garofalo       9 Triton Regional HS   22:42.20     27
 37 Nicholas Patterson       Haddonfield          22:57.70     28
 38 Nate Scamardi         11 Lindenwold HS        22:58.20       
 39 Vincent Perichetti    10 Triton Regional HS   22:59.60     29
 40 Nevon Ganskopp         9 Sterling HS          23:03.60       
 41 Connor Alvarez        10 Camden Catholic HS   23:34.10     30
 42 Deacon Houston        11 Camden Catholic HS   23:50.20     31
 43 Jack Tartamosa         9 Camden Catholic HS   24:18.40     32
 44 Jaylam Thach           9 Pennsauken HS        24:20.70       
 45 Shemar Williams       11 Lindenwold HS        24:22.90       
 46 Noah LaRosa            9 Camden Catholic HS   24:30.70     33
 47 Damian DePinto        10 Collingswood HS      24:40.90     34
 48 Phil Havens           12 Collingswood HS      24:45.20     35
 49 Alex Cruz             10 Camden Catholic HS   24:49.90     36
 50 Liam Van Es            9 Camden Catholic HS   25:01.90     37
 51 Blaise Kuserk         12 Overbrook HS         25:03.30       
 52 Noah Pham             11 Sterling HS          25:08.60       
 53 Mark Eaton               Timber Creek         25:27.70     38
 54 Eamon Werkheiser      10 Audubon HS           25:41.50       
 55 Tommy Rutter           9 Cherry Hill West HS  25:42.70     39
 56 Martin Ranov          11 Collingswood HS      25:44.90     40
 57 Matthew Maldonado     10 Cherry Hill West HS  25:47.90     41
 58 Tyler Kolecki         12 Collingswood HS      26:33.10     42
 59 Jayden Grier           9 Overbrook HS         26:43.20       
 60 Nathan Stehly         10 Cherry Hill West HS  26:44.90     43
 61 Cody Miller            9 Highland Reg HS      26:48.80     44
 62 Andrew Kolecki         9 Collingswood HS      27:28.00     45
 63 Thomas Phan            9 Pennsauken HS        27:31.30       
 64 Anthony Zhang         12 Eastern Regional HS  27:58.50       
 65 Zion Bettis            9 Pennsauken HS        28:28.70       
 66 Peter Palmisano       11 Sterling HS          30:11.10       
 67 Luke Szeneitas         9 Cherry Hill West HS  30:45.50     46
 68 Antonio Torres        12 Cherry Hill West HS  38:28.30     47



               JV Boys 5,000 Meter Run Team Scores               
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Cherry Hill East HS    18      1    2    4    5    6   13   15  
      Total Time: 1:31:59      Average: 18:23.68      1-5 Split: 20
  2 Haddonfield            54      3    8   10   14   19   28    -  
      Total Time: 1:36:26      Average: 19:17.16      1-5 Split: 2:29
  3 Highland Reg HS        77      9   11   12   22   23   44    -  
      Total Time: 1:39:52      Average: 19:58.28      1-5 Split: 2:22
  4 Triton Regional HS     94      7   17   18   25   27   29    -  
      Total Time: 1:43:38      Average: 20:43.60      1-5 Split: 4:07
  5 Timber Creek           119    16   20   21   24   38    -    -  
      Total Time: 1:49:07      Average: 21:49.40      1-5 Split: 5:21
  6 Camden Catholic HS     152    26   30   31   32   33   36   37  
      Total Time: 1:58:38      Average: 23:43.50      1-5 Split: 2:07
  7 Collingswood HS        196    34   35   40   42   45    -    -  
      Total Time: 2:09:13      Average: 25:50.42      1-5 Split: 2:48
  8 Cherry Hill West HS    216    39   41   43   46   47    -    -  
      Total Time: 2:27:30      Average: 29:29.86      1-5 Split: 12:46


                      Girls 5000 Meter Run                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sarah Naticchia          Haddonfield          18:46.10      1
  2 Sophie Steidle           Collingswood HS      19:17.30      2
  3 Allison Colflesh         Haddonfield          19:18.90      3
  4 Payton Weiner            Haddonfield          19:32.30      4
  5 Anne Earp                Haddonfield          19:58.70      5
  6 Grace Wassell            Highland Reg HS      20:07.60      6
  7 Shaelan McNally          Paul VI HS           20:17.40      7
  8 Princess Nwoga           Highland Reg HS      20:26.10      8
  9 Lindsay Colflesh         Haddonfield          20:32.10      9
 10 Alexis Tepper            Cherry Hill East HS  20:34.40     10
 11 Vanessa Marinero         Timber Creek         20:46.50     11
 12 MaryKathleen McCurdy     Cherry Hill East HS  20:49.90     12
 13 Sabrina Miller           Haddonfield          20:58.40     13
 14 Madison McNiff           Cherry Hill East HS  21:00.90     14
 15 Jess Goode               Haddonfield          21:01.60     15
 16 Katie Sparks             Paul VI HS           21:47.10     16
 17 Inesa Grace Linker       Cherry Hill East HS  21:53.60     17
 18 Casey Bednarek           Camden Catholic HS   22:12.70     18
 19 Juliana Grasso           Timber Creek         22:14.50     19
 20 Sabrina Rounds           Cherry Hill East HS  22:24.10     20
 21 Sierra Feeney            Eastern Regional HS  22:33.70     21
 22 Morgan Bromley           Eastern Regional HS  22:36.70     22
 23 Sophia Staiger           Eastern Regional HS  22:44.30     23
 24 Lauren Kenselaar         Eastern Regional HS  22:49.10     24
 25 Gisella Croge            Paul VI HS           22:49.70     25
 26 Leah Clear               Camden Catholic HS   22:50.30     26
 27 Colleen Manley           Timber Creek         22:51.10     27
 28 Leah Gallagher           Cherry Hill East HS  22:54.70     28
 29 Siarra James             Sterling HS          23:10.60     29
 30 Heather Mattern          Highland Reg HS      23:19.50     30
 31 Megan Faucett            Cherry Hill West HS  23:20.40       
 32 Katlyn McDonald          Paul VI HS           23:22.10     31
 33 Rylie Mansfield          Sterling HS          23:34.80     32
 34 Charly Dutton            Winslow Township HS  23:39.20     33
 35 Madison Pedicelli        Paul VI HS           23:41.30     34
 36 Greta Davis              Audubon HS           23:58.30     35
 37 Kamryn Cieslik           Paul VI HS           24:02.80     36
 38 Paige Jewell             Sterling HS          24:22.80     37
 39 Amelia Vanni             Triton Regional HS   24:23.90       
 40 Mariana Cantero          Timber Creek         24:27.20     38
 41 Calista Jaensch          Highland Reg HS      24:37.50     39
 42 Jade Pope                Pennsauken HS        24:45.50     40
 43 Nevaeh Lorjuste          Triton Regional HS   24:53.40       
 44 Carlyann Carey           Paul VI HS           24:56.70     41
 45 Mary Picciano            Camden Catholic HS   24:59.70     42
 46 Cara Coppolino           Sterling HS          25:03.80     43
 47 Vicki Wang               Camden Catholic HS   25:05.10     44
 48 Charlotte Kusek          Overbrook HS         25:23.30       
 49 Austen Puglise           Highland Reg HS      25:27.70     45
 50 Trinity Blank            Sterling HS          25:33.30     46
 51 Rebekah Barnhardt        Audubon HS           25:33.80     47
 52 Kyla Hoinkis             Audubon HS           25:44.90     48
 53 Emma Shannon             Camden Catholic HS   25:52.10     49
 54 Eva Capellan             Pennsauken HS        25:53.00     50
 55 Lizbeth Reyes            Cherry Hill West HS  25:53.40       
 56 Taylor Hodnett           Eastern Regional HS  26:01.20     51
 57 Jade Abejo               Cherry Hill West HS  26:04.30       
 58 Natalie Slavin           Audubon HS           26:12.10     52
 59 Taylor Schmidt           Highland Reg HS      26:13.70     53
 60 Breyanna Tucker          Pennsauken HS        26:16.50     54
 61 Jaclyn McDowell          Gloucester City HS   26:18.30     55
 62 Chantelle Amang          Timber Creek         26:26.80     56
 63 Mariah Escobar           Sterling HS          26:27.40     57
 64 Angelina Grasso          Timber Creek         26:28.30     58
 65 Aneesah Amang            Timber Creek         26:32.20     59
 66 Kacy Ewing               Audubon HS           26:44.00     60
 67 Arianna Morales          Eastern Regional HS  27:00.00     61
 68 Lauren Baldosaro         Eastern Regional HS  27:20.40     62
 69 Lizbeth Ramos            Sterling HS          27:27.70     63
 70 Kathryn Brook            Audubon HS           27:39.20     64
 71 Winnie Wang              Camden Catholic HS   27:49.00     65
 72 Brianna Deiwert          Camden Catholic HS   27:58.00     66
 73 Adriana Lai              Cherry Hill West HS  28:39.30       
 74 Dalimar Capellan         Pennsauken HS        28:40.50     67
 75 Elizabeth Allendoerfe    Collingswood HS      29:00.70     68
 76 Isabella Verdone         Collingswood HS      29:05.00     69
 77 Xochitl Velazquez        Collingswood HS      30:28.90     70
 78 Ciara Wiltshire          Winslow Township HS  31:01.70     71
 79 Sarai Moore              Winslow Township HS  31:03.10     72
 80 Sherrell Carolina        Winslow Township HS  31:12.70     73
 81 Kya Robinson             Winslow Township HS  31:17.10     74
 82 Keiya Mayes              Gloucester City HS   31:29.60     75
 83 Ava Gaspari              Audubon HS           31:33.00     76
 84 Danika Bennett           Gloucester City HS   31:44.20     77
 85 Marlene Flores           Collingswood HS      32:48.70     78
 86 Carolina Ramos           Gloucester City HS   33:01.20     79
 87 Melanie Rodriguez        Pennsauken HS        33:11.30     80
 88 Destiny Spiller          Pennsauken HS        34:17.30     81
 89 Mary Stittleburg         Pennsauken HS        35:56.70     82
 90 Aggeliki Ramoundos       Gloucester City HS   40:06.20     83



                Girls 5000 Meter Run Team Scores                 
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Haddonfield            22      1    3    4    5    9   13   15  
      Total Time: 1:38:09      Average: 19:37.62      1-5 Split: 1:46
  2 Cherry Hill East HS    73     10   12   14   17   20   28    -  
      Total Time: 1:46:43      Average: 21:20.58      1-5 Split: 1:50
  3 Paul VI HS             113     7   16   25   31   34   36   41  
      Total Time: 1:51:58      Average: 22:23.52      1-5 Split: 3:24
  4 Highland Reg HS        128     6    8   30   39   45   53    -  
      Total Time: 1:53:59      Average: 22:47.68      1-5 Split: 5:21
  5 Eastern Regional HS    141    21   22   23   24   51   61   62  
      Total Time: 1:56:45      Average: 23:21.00      1-5 Split: 3:28
  6 Timber Creek           151    11   19   27   38   56   58   59  
      Total Time: 1:56:47      Average: 23:21.22      1-5 Split: 5:41
  7 Camden Catholic HS     179    18   26   42   44   49   65   66  
      Total Time: 2:01:00      Average: 24:11.98      1-5 Split: 3:40
  8 Sterling HS            187    29   32   37   43   46   57   63  
      Total Time: 2:01:46      Average: 24:21.06      1-5 Split: 2:23
  9 Audubon HS             242    35   47   48   52   60   64   76  
      Total Time: 2:08:14      Average: 25:38.62      1-5 Split: 2:46
 10 Collingswood HS        287     2   68   69   70   78    -    -  
      Total Time: 2:20:41      Average: 28:08.12      1-5 Split: 13:32
 11 Pennsauken HS          291    40   50   54   67   80   81   82  
      Total Time: 2:18:47      Average: 27:45.36      1-5 Split: 8:26
 12 Winslow Township HS    323    33   71   72   73   74    -    -  
      Total Time: 2:28:14      Average: 29:38.76      1-5 Split: 7:38
 13 Gloucester City HS     369    55   75   77   79   83    -    -  
      Total Time: 2:42:40      Average: 32:31.90      1-5 Split: 13:48


                       Boys 5000 Meter Run                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Cole Wassell          12 Highland Reg HS      16:22.50      1
  2 Dennis Fortuna        11 Triton Regional HS   16:30.70      2
  3 Josh Forrest          12 Collingswood HS      16:35.20      3
  4 Tobias Janssen           Haddonfield          16:39.50      4
  5 Zachary Williams      12 Audubon HS           16:43.90      5
  6 Tom Raws              12 Highland Reg HS      16:45.70      6
  7 John Hurly               Haddonfield          16:46.80      7
  8 Caleb Clevenger          Haddonfield          16:47.50      8
  9 Gabe Rodriguez        12 Cherry Hill East HS  16:51.20      9
 10 George Andrus            Haddonfield          16:53.00     10
 11 Aidan Groff           12 Cherry Hill East HS  17:01.60     11
 12 Michael Henry            Timber Creek         17:01.80     12
 13 Sean Eisenhower          Haddonfield          17:07.70     13
 14 Aidan Eyre            12 Cherry Hill East HS  17:11.60     14
 15 Ethan Anderer         11 Cherry Hill East HS  17:23.60     15
 16 Billy Clewell         11 Camden Catholic HS   17:24.20     16
 17 Ritwik Tati           12 Haddon Heights HS    17:26.30     17
 18 Dylan Hagan           11 Cherry Hill East HS  17:27.00     18
 19 Michael McCurdy       10 Cherry Hill East HS  17:28.70     19
 20 Cole Knoedler         10 Highland Reg HS      17:29.60     20
 21 Ian Romea                Haddonfield          17:33.40     21
 22 Justin Whitney        12 Cherry Hill East HS  17:35.30     22
 23 Enrique Herrera       12 Audubon HS           17:38.70     23
 24 Gavin Gallo           10 Highland Reg HS      17:40.70     24
 25 Caleb Messenger       11 Triton Regional HS   17:52.40     25
 26 Owen Marish           12 Collingswood HS      17:52.80     26
 27 Joel Oquendo          10 Pennsauken HS        18:00.70       
 28 Cole Mylan               Timber Creek         18:04.60     27
 29 Andrew Shinkle        11 Eastern Regional HS  18:05.70       
 30 Jack Bolling          10 Haddon Heights HS    18:08.90     28
 31 Robert DiMedio           Haddonfield          18:10.00     29
 32 Jonathan Lapp         12 Audubon HS           18:11.70     30
 33 Joseph DeBeaumont     12 Highland Reg HS      18:15.20     31
 34 Braelen Crump         10 Camden Catholic HS   18:16.40     32
 35 Anthony Imperatore    10 Highland Reg HS      18:17.70     33
 36 Leonardus Kittles     11 Haddon Heights HS    18:18.80     34
 37 Gavin MacHenry        12 Haddon Heights HS    18:23.80     35
 38 Sean Tolentino           Timber Creek         18:29.50     36
 39 Brian Eaton              Timber Creek         18:31.30     37
 40 Steven Sherill        12 Highland Reg HS      18:34.40     38
 41 Antonio Nieves        10 Triton Regional HS   18:36.50     39
 42 Cholo Bitera             Timber Creek         18:39.80     40
 43 Joseph Gaspari        10 Audubon HS           18:43.00     41
 44 Ryan Wartenberg       12 Haddon Heights HS    18:44.30     42
 45 Robert Wakefield         Timber Creek         18:45.50     43
 46 Tyler Wells           11 Audubon HS           18:47.20     44
 47 Clifford Gilmore      11 Audubon HS           18:48.30     45
 48 Gavin Leinhauser      10 Triton Regional HS   19:07.10     46
 49 William Mennig        12 Triton Regional HS   19:11.50     47
 50 Alex Brown            12 Sterling HS          19:17.00     48
 51 Zachary Rehn          11 Haddon Heights HS    19:19.80     49
 52 Ethan Levy            11 Eastern Regional HS  19:36.20       
 53 Josh Manoj            11 Eastern Regional HS  19:44.80       
 54 Aaryn Myers           11 Audubon HS           19:54.60     50
 55 Tim Hause             10 Collingswood HS      20:05.20     51
 56 Michael Benfield      11 Triton Regional HS   20:10.70     52
 57 Ryan Schell           10 Collingswood HS      20:11.50     53
 58 Patrick McInerney      9 Camden Catholic HS   20:12.00     54
 59 Wyatt Marble          11 Cherry Hill West HS  20:14.90     55
 60 Eric Teguia           12 Lindenwold HS        20:20.90       
 61 Gregory Santilli      11 Sterling HS          20:23.60     56
 62 Hakim Jordan             Timber Creek         20:31.70     57
 63 Kevin Sonn            12 Cherry Hill West HS  20:33.10     58
 64 Ladanian McGrath       9 Pennsauken HS        20:36.80       
 65 Alex White            12 Sterling HS          20:37.20     59
 66 Jonathon Hastings     10 Haddon Heights HS    20:40.70     60
 67 Mark Gailer           10 Triton Regional HS   20:42.00     61
 68 Alex Darpino          12 Gloucester City HS   20:44.70     62
 69 Mark Armstrong         9 Camden Catholic HS   20:47.20     63
 70 Jacob Clark            9 Sterling HS          20:51.80     64
 71 Josh Wilke            11 Gloucester City HS   20:55.70     65
 72 Anthony Pisasale      10 Camden Catholic HS   20:56.20     66
 73 Fred Deterding        11 Lindenwold HS        20:56.30       
 74 Jordan Thach          12 Pennsauken HS        20:57.00       
 75 Joe Nguyen            11 Sterling HS          20:58.10     67
 76 Ronan Barber          10 Cherry Hill West HS  20:59.60     68
 77 Luke Kenney           10 Camden Catholic HS   21:06.80     69
 78 Hung Hoang            12 Pennsauken HS        21:07.10       
 79 Ryan Hancock           9 Gloucester City HS   21:15.00     70
 80 Sunny Peoupang        12 Winslow Township HS  21:27.10     71
 81 Matt Sonn             10 Cherry Hill West HS  21:46.10     72
 82 Jeremy Columbe         9 Collingswood HS      21:47.40     73
 83 Thomas Youse           9 Cherry Hill West HS  22:06.60     74
 84 Oliver Long            9 Collingswood HS      22:15.40     75
 85 Taron Williams        11 Winslow Township HS  22:23.50     76
 86 Zion Green            11 Winslow Township HS  22:27.00     77
 87 Ricky Baluya          12 Gloucester City HS   22:43.70     78
 88 Zachary Lewis         11 Cherry Hill West HS  22:44.70     79
 89 Thomas Billings       12 Gloucester City HS   23:06.60     80
 90 Michael Light          9 Gloucester City HS   23:25.80     81
 91 Zack Peoupang         10 Winslow Township HS  23:28.80     82
 92 Wayne McFadden        11 Winslow Township HS  23:46.50     83
 93 Evan Boxley            9 Cherry Hill West HS  25:16.80     84
 94 Brett Korenak         12 Gloucester City HS   25:28.10     85



                 Boys 5000 Meter Run Team Scores                 
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
=================================================================
  1 Haddonfield            42      4    7    8   10   13   21   29  
      Total Time: 1:24:15      Average: 16:50.90      1-5 Split: 29
  2 Cherry Hill East HS    67      9   11   14   15   18   19   22  
      Total Time: 1:25:55      Average: 17:11.00      1-5 Split: 36
  3 Highland Reg HS        82      1    6   20   24   31   33   38  
      Total Time: 1:26:34      Average: 17:18.74      1-5 Split: 1:53
  4 Audubon HS             143     5   23   30   41   44   45   50  
      Total Time: 1:30:05      Average: 18:00.90      1-5 Split: 2:04
  5 Timber Creek           152    12   27   36   37   40   43   57  
      Total Time: 1:30:47      Average: 18:09.40      1-5 Split: 1:38
  6 Haddon Heights HS      156    17   28   34   35   42   49   60  
      Total Time: 1:31:03      Average: 18:12.42      1-5 Split: 1:18
  7 Triton Regional HS     159     2   25   39   46   47   52   61  
      Total Time: 1:31:19      Average: 18:15.64      1-5 Split: 2:41
  8 Collingswood HS        206     3   26   51   53   73   75    -  
      Total Time: 1:36:33      Average: 19:18.42      1-5 Split: 5:13
  9 Camden Catholic HS     231    16   32   54   63   66   69    -  
      Total Time: 1:37:36      Average: 19:31.20      1-5 Split: 3:32
 10 Sterling HS            294    48   56   59   64   67    -    -  
      Total Time: 1:42:08      Average: 20:25.54      1-5 Split: 1:42
 11 Cherry Hill West HS    327    55   58   68   72   74   79   84  
      Total Time: 1:45:41      Average: 21:08.06      1-5 Split: 1:52
 12 Gloucester City HS     355    62   65   70   78   80   81   85  
      Total Time: 1:48:46      Average: 21:45.14      1-5 Split: 2:22
 13 Winslow Township HS    389    71   76   77   82   83    -    -  
      Total Time: 1:53:33      Average: 22:42.58      1-5 Split: 2:20