10/15– Camden County Frosh Combined




 Tomahawk Timing - Contractor License                       HY-TEK's Meet Manager
                   Camden County XC Championships - 10/15/2021                   
                  Sponsored by: Camden County Freeholders Assoc                  
                                Timber Creek Park                                
                              Last Completed Event                               
 
Event 6  Mixed 3200 Meter Run CC Frosh
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
Results - Women 3200 Run                                                         
  1 Rodriguez, Ameenah         W Pennsauken HS         14:04.63                  
  2 Feudtner, Cate             W Cherry Hill East HS   14:23.63    1             
  3 Zhou, Felicity             W Cherry Hill East HS   14:58.37    2             
  4 Zhou, Jessica              W Cherry Hill East HS   15:33.80    3             
  5 Guidarelli, Tiffany        W Cherry Hill East HS   16:04.66    4             
  6 Yoon, Jewel                W Cherry Hill East HS   16:29.89    5             
  7 Edwards, Kelsey            W Cherry Hill East HS   16:33.18    6             
  8 Lieberman, Susannah        W Cherry Hill East HS   17:00.18    7             
  9 Kurichi, Emily             W Paul VI HS            17:26.29                  
 10 Jakobowski, Joelle         W Audubon HS            18:07.88                  
 11 Panchal, Brianna           W Eastern Regional HS   18:27.61                  
 12 Abrams, Sara               W Cherry Hill East HS   18:37.06                  
 13 Xiong, Sydney              W Cherry Hill East HS   18:37.39                  
 14 Thurman, Jordan            W Winslow Township HS   19:33.67                  
 15 Braun, Gabrielle           W Paul VI HS            19:34.81                  
 16 Desbas, Dalila             W Pennsauken HS         20:01.74                  
 17 Bradley, Sanaa             W Winslow Township HS   20:05.87                  
 18 LaRussa, Mia               W Timber Creek          21:10.58                  
 19 Castrillo, Sonai           W Camden Co. T          21:18.66                  
 20 Lin, Vivian                W Cherry Hill East HS   21:34.20                  
 21 Mazzone, Kaleigh           W Audubon HS            21:39.99                  
 22 Fernandez, Melanie         W Camden Co. T          22:39.00                  
 23 Deford, Kiersten           W Audubon HS            23:13.00                  
 24 Chambers, Ada              W Timber Creek          26:04.00                  
Results - Men 3200 Run                                                           
  1 Wright, Bennett            M Haddonfield           11:18.40    1             
  2 Hernandez, Reggie          M Haddon Heights HS     11:27.30    2             
  3 Hurly, Case                M Haddonfield           12:20.57    3             
  4 Rivera, Dominic            M Paul VI HS            12:36.90                  
  5 Pope, Patrick              M Haddon Heights HS     12:45.21    4             
  6 Fred, Asher                M Haddonfield           12:57.62    5             
  7 Haefele, Ryan              M Eastern Regional HS   12:58.71                  
  8 Salamone, Nick             M Paul VI HS            13:08.27                  
  9 Valvardi, Jameson          M Paul VI HS            13:22.67                  
 10 Fitzpatrick, Trey          M Gloucester City HS    13:22.96                  
 11 Iannucci, Lewis            M Haddon Heights HS     13:28.10    6             
 12 Sparks, Daniel             M Haddonfield           13:30.38    7             
 13 Oquendo, Jason             M Timber Creek          13:35.48                  
 14 Koehn, Sebastian           M Haddon Heights HS     13:35.83    8             
 15 Spellmeyer, Sinjin         M Haddonfield           13:36.51    9             
 16 Paterson, Liam             M Haddonfield           13:45.68   10             
 17 DiCello, Leonardo          M Haddonfield           13:49.42   11             
 18 Sirdashney, Nicholas       M Eastern Regional HS   13:52.28                  
 19 Van Auken, Kyle            M Timber Creek          13:59.74                  
 20 Marte, Pedro               M Audubon HS            14:03.51                  
 21 Foley, Danny               M Paul VI HS            14:08.60                  
 22 Schuenemann, Nick          M Eastern Regional HS   14:43.47                  
 23 Micale, Nicholas           M Triton Regional HS    15:02.79                  
 24 Szkotak, Payton            M Audubon HS            15:15.65                  
 25 Antunes, Ian               M Haddon Heights HS     15:22.11   12             
 26 Signorile, Christian       M Haddon Heights HS     15:34.15   13             
 27 Hughes, Andrew             M Cherry Hill West HS   15:47.22                  
 28 Cepeda, Jacob              M Pennsauken HS         15:52.10                  
 29 Pitts, Morris              M Pennsauken HS         15:56.17                  
 30 Werner, Nicholas           M Eastern Regional HS   16:26.95                  
 31 Bittner, Logan             M Audubon HS            17:06.16                  
 32 Ervin, Brayden             M Audubon HS            17:21.74                  
 33 Torres, Julian             M Cherry Hill West HS   17:24.38                  
 34 Worrell, Aiden             M Cherry Hill West HS   18:00.04                  
 35 Mosley, Naim               M Timber Creek          18:16.69                  
 36 Ransom, Lilmon             M Pennsauken HS         19:29.79                  
 37 Folkes, Kayion             M Pennsauken HS         19:41.44                  
 38 Haynes, Paxton             M Timber Creek          31:00.00                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Men 3200 Run                                                           
   1 Haddonfield Memorial HS      25    1    3    5    7    9   10   11          
      Total Time:  1:03:43.48                                                    
         Average:    12:44.70                                                    
   2 Haddon Heights HS            32    2    4    6    8   12   13               
      Total Time:  1:06:38.55                                                    
         Average:    13:19.71                                                    
Results - Women 3200 Run                                                         
   1 Cherry Hill East HS          15    1    2    3    4    5    6    7          
      Total Time:  1:17:30.35                                                    
         Average:    15:30.07