7/24– Haddon Twp Track Camp Meet

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 7/24/2014 07:43 PM
                    Haddon Twp Track Camp Meet - 7/24/2014                     
                                  Haddon Twp                                   
                                    Results                                    
 
Boys 7-8 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1  1557 Knorr, Daniel        8 Hawks                    17.74   7 
  2  1551 Gilligan, Tanner     8 Hawks                    18.38   6 
  3  1565 Pagaduan, Dane       7 Hawks                    18.80   6 
  4  1562 Noone, Alexander     7 Hawks                    21.26   8 
  5  1572 Szchoski, Joel       8 Hawks                    22.04   6 
  6  1568 Radley, Max          7 Hawks                    23.51   6 
  7  1566 Parker, Aaron        8 Hawks                    27.55   6 
  8  1559 Mcdonald, Brody      7 Hawks                    29.38   8 
 
Girls 7-8 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1501 Bompensa, Mia        7 Hawks                    18.72   7 
  2  1529 Thomas, Ava          8 Hawks                    18.98   7 
  3  1532 Walker, Bridghid     7 Hawks                    20.21   7 
  4  1522 Sayles, Maura        7 Hawks                    21.21   7 
  5  1521 Poliafico, Ava       7 Hawks                    21.46   7 
  6  1512 Kehner, Maddie       7 Hawks                    23.79   7 
 
Boys 9-10 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1553 Gruber, Zach         9 Hawks                    16.21   4 
  2  1550 Gilligan, Chase     10 Hawks                    17.08   4 
  3  1573 Thomas, Owen        10 Hawks                    19.39   4 
  4  1567 Poliafiaco, Joseph   9 Hawks                    19.85   4 
  5  1543 Eyles, Jack         10 Hawks                    21.24   4 
 
Girls 9-10 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1507 Fleming, Maggie      9 Hawks                    17.81   5 
  2  1510 Johnson, Ellie      10 Hawks                    19.73   5 
  3  1531 Valiant, Lynda      10 Hawks                    19.79   5 
  4  1506 Ebbenga, Carley      9 Hawks                    21.42   5 
 
Boys 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1556 Kelly, Zachary      12 Hawks                    16.73   3 
  2  1542 Earney, Nathan      11 Hawks                    20.34   3 
 
Girls 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1504 Colflesh, Lindsay   11 Hawks                    15.95   1 
  2  1502 Carlson, Annalise   11 Hawks                    16.06   1 
  3  1503 Colflesh, Allison   11 Hawks                    16.17   2 
  4  1513 Keith, Gillian      11 Hawks                    16.90   1 
  5  1505 DeKluyver, Isabell  11 Hawks                    17.05   1 
  6  1525 Shea, Allison       12 Hawks                    17.33   2 
  7  1518 Mennuti, Maizy      11 Hawks                    18.51   2 
 
Boys 6&U 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1578 Earney, Aidan        5 Hawks                  2:42.93   2 
 
Boys 7-8 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1551 Gilligan, Tanner     8 Hawks                  1:38.39   2 
  2  1562 Noone, Alexander     7 Hawks                  1:48.82   2 
  3  1568 Radley, Max          7 Hawks                  1:49.71   2 
  4  1548 Gattone, Anthony     7 Hawks                  2:05.38   2 
 
Girls 7-8 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1520 Pascal, Jane         7 Hawks                  1:26.44  
  2  1529 Thomas, Ava          8 Hawks                  1:32.48  
  3  1516 Madjeska, Abigail    8 Hawks                  1:35.16  
  4  1514 Keith, Miranda       8 Hawks                  1:35.73  
  5  1522 Sayles, Maura        7 Hawks                  1:36.43  
  6  1501 Bompensa, Mia        7 Hawks                  1:37.07  
 
Boys 9-10 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1550 Gilligan, Chase     10 Hawks                  1:22.54   6 
  2  1552 Groff, Aidan        10 Hawks                  1:23.76   6 
  3  1573 Thomas, Owen        10 Hawks                  1:30.41   6 
  4  1536 Bertorelli, Mark     9 Hawks                  1:38.35   6 
 
Girls 9-10 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1523 Sennhen, Ellie      10 Hawks                  1:27.91   5 
  2  1563 Noone, Makena       10 Hawks                  1:29.66   5 
  3  1511 Kehner, Katie       10 Hawks                  1:34.96   5 
  4  1515 Knorr, Georgia      10 Hawks                  1:35.39   5 
 
Boys 11-12 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1556 Kelly, Zachary      12 Hawks                  1:15.71   6 
  2  1534 Baun, John          11 Hawks                  1:18.52   6 
  3  1569 Riddell, Martin     12 Hawks                  1:21.06   4 
  4  1549 Genel, Drew         12 Hawks                  1:26.95   4 
  5  1544 Eyles, Matt         12 Hawks                  1:27.66   4 
  6  1539 Cosenza, Michael    11 Hawks                  1:28.73   4 
  7  1535 Bergman, Ethan      11 Hawks                  1:28.75   4 
 
Girls 11-12 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1503 Colflesh, Allison   11 Hawks                  1:16.47   3 
  2  1513 Keith, Gillian      11 Hawks                  1:19.53   3 
 
Boys 7-8 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1571 Sennhenn, Jackson    8 Hawks                  3:08.26  
  2  1551 Gilligan, Tanner     8 Hawks                  3:52.04  
  3  1566 Parker, Aaron        8 Hawks                  4:24.60  
  4  1568 Radley, Max          7 Hawks                  4:28.70  
  5  1548 Gattone, Anthony     7 Hawks                  5:20.56  
 
Girls 7-8 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1520 Pascal, Jane         7 Hawks                  3:33.62  
  2  1529 Thomas, Ava          8 Hawks                  4:11.98  
  3  1522 Sayles, Maura        7 Hawks                  4:17.80  
  4  1512 Kehner, Maddie       7 Hawks                  5:55.27  
 
Boys 9-10 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1564 Overbeck, Luke      10 Hawks                  2:59.39  
  2  1573 Thomas, Owen        10 Hawks                  3:52.27  
 
Boys 11-12 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1542 Earney, Nathan      11 Hawks                  3:48.94  
 
Boys 9-10 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1537 Bertorelli, Paul    10 Hawks                  9:41.34  
 
Girls 9-10 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1563 Noone, Makena       10 Hawks                  8:06.65  
  2  1515 Knorr, Georgia      10 Hawks                  8:10.20  
 
Boys 11-12 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1569 Riddell, Martin     12 Hawks                  6:22.65  
 
Girls 11-12 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1505 DeKluyver, Isabell  11 Hawks                  7:12.57  
 
Boys 7-8 60 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1557 Knorr, Daniel        8 Hawks                    10.85   6 
  2  1572 Szchoski, Joel       8 Hawks                    11.22   8 
  3  1565 Pagaduan, Dane       7 Hawks                    11.98  10 
  4  1568 Radley, Max          7 Hawks                    13.52   5 
  5  1548 Gattone, Anthony     7 Hawks                    15.40   7 
  6  1566 Parker, Aaron        8 Hawks                    16.07   3 
  7  1559 Mcdonald, Brody      7 Hawks                    19.85   4 
 
Girls 7-8 60 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1521 Poliafico, Ava       7 Hawks                    12.47  11 
  2  1522 Sayles, Maura        7 Hawks                    12.76   1 
  3  1516 Madjeska, Abigail    8 Hawks                    12.82   9 
  4  1501 Bompensa, Mia        7 Hawks                    18.80   2 
 
Boys 9-10 60 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1552 Groff, Aidan        10 Hawks                    10.97  13 
  2  1558 Marble, Wyatt       10 Hawks                    12.49  12 
 
Girls 9-10 60 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1507 Fleming, Maggie      9 Hawks                    10.62  15 
  2  1531 Valiant, Lynda      10 Hawks                    11.67  14 
  3  1506 Ebbenga, Carley      9 Hawks                    12.10  16 
 
Boys 11-12 60 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1535 Bergman, Ethan      11 Hawks                    12.40  18 
 
Girls 11-12 60 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1525 Shea, Allison       12 Hawks                    10.75  19 
  2  1518 Mennuti, Maizy      11 Hawks                    11.75  17 
 
Boys 7-8 200 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1571 Sennhenn, Jackson    8 Hawks                    37.47  12 
  2  1551 Gilligan, Tanner     8 Hawks                    39.47  16 
  3  1557 Knorr, Daniel        8 Hawks                    41.41  12 
  4  1572 Szchoski, Joel       8 Hawks                    42.91  11 
  5  1565 Pagaduan, Dane       7 Hawks                    43.70  10 
  6  1562 Noone, Alexander     7 Hawks                    47.04  10 
  7  1568 Radley, Max          7 Hawks                    47.94  10 
  8  1566 Parker, Aaron        8 Hawks                    51.40  11 
  9  1559 Mcdonald, Brody      7 Hawks                  1:02.91  15 
 10  1548 Gattone, Anthony     7 Hawks                  1:27.72  11 
 
Girls 7-8 200 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1520 Pascal, Jane         7 Hawks                    38.77  12 
  2  1501 Bompensa, Mia        7 Hawks                    39.39  16 
  3  1514 Keith, Miranda       8 Hawks                    39.85  14 
  4  1529 Thomas, Ava          8 Hawks                    41.11  13 
  5  1516 Madjeska, Abigail    8 Hawks                    42.51  14 
  6  1522 Sayles, Maura        7 Hawks                    42.58  14 
  7  1532 Walker, Bridghid     7 Hawks                    49.87  15 
  8  1521 Poliafico, Ava       7 Hawks                    50.03  13 
  9  1512 Kehner, Maddie       7 Hawks                    58.41  13 
 
Boys 9-10 200 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1564 Overbeck, Luke      10 Hawks                    33.40   3 
  2  1553 Gruber, Zach         9 Hawks                    33.50   3 
  3  1550 Gilligan, Chase     10 Hawks                    36.63   2 
  4  1573 Thomas, Owen        10 Hawks                    38.76   1 
  5  1552 Groff, Aidan        10 Hawks                    38.83   1 
  6  1567 Poliafiaco, Joseph   9 Hawks                    41.92   1 
  7  1536 Bertorelli, Mark     9 Hawks                    42.50   3 
  8  1543 Eyles, Jack         10 Hawks                    45.37   2 
  9  1558 Marble, Wyatt       10 Hawks                    45.38   2 
 
Girls 9-10 200 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1511 Kehner, Katie       10 Hawks                    39.48   4 
  2  1563 Noone, Makena       10 Hawks                    39.71   5 
  3  1523 Sennhen, Ellie      10 Hawks                    40.38   5 
  4  1531 Valiant, Lynda      10 Hawks                    42.71   4 
  5  1515 Knorr, Georgia      10 Hawks                    42.76   4 
  6  1524 Sennhenn, Sophie    10 Hawks                    46.43   5 
 
Boys 11-12 200 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1556 Kelly, Zachary      12 Hawks                    37.22   9 
  2  1535 Bergman, Ethan      11 Hawks                    38.74   8 
  3  1544 Eyles, Matt         12 Hawks                    40.90   8 
  4  1540 DeKluyver, Willem   12 Hawks                    41.36   9 
  5  1575 Walker, Ben         11 Hawks                    56.19   8 
 
Girls 11-12 200 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1  1504 Colflesh, Lindsay   11 Hawks                    32.02   6 
  2  1502 Carlson, Annalise   11 Hawks                    32.42   6 
  3  1525 Shea, Allison       12 Hawks                    34.12   6 
  4  1513 Keith, Gillian      11 Hawks                    37.49   7 
  5  1505 DeKluyver, Isabell  11 Hawks                    40.98   7 
  6  1518 Mennuti, Maizy      11 Hawks                    45.45   7 
 
Boys 7-8 Long Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1571 Sennhenn, Jackson    8 Hawks                 10-02.00  
      9-02  10-02               
  2  1551 Gilligan, Tanner     8 Hawks                 10-00.00  
      9-04  10-00               
  3  1568 Radley, Max          7 Hawks                  8-11.00  
      8-02  8-11               
  4  1572 Szchoski, Joel       8 Hawks                  8-10.00  
      8-03  8-10               
  5  1557 Knorr, Daniel        8 Hawks                  8-03.00  
      7-08  8-03               
  6  1548 Gattone, Anthony     7 Hawks                 J8-03.00  
      7-00  8-03               
  7  1566 Parker, Aaron        8 Hawks                  8-00.00  
      7-04  8-00               
  8  1562 Noone, Alexander     7 Hawks                  7-08.00  
      7-02  7-08               
  9  1565 Pagaduan, Dane       7 Hawks                  6-08.00  
      6-08  6-00               
 10  1559 Mcdonald, Brody      7 Hawks                  6-00.00  
      6-00  5-05               
 
Girls 7-8 Long Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1520 Pascal, Jane         7 Hawks                  8-10.00  
      8-10  8-09               
  2  1514 Keith, Miranda       8 Hawks                  8-07.00  
      8-00  8-07               
  3  1532 Walker, Bridghid     7 Hawks                  8-02.00  
      8-02  7-05               
  4  1512 Kehner, Maddie       7 Hawks                  8-00.00  
      8-00  7-05               
  5  1516 Madjeska, Abigail    8 Hawks                  7-03.00  
      5-06  7-03               
  6  1521 Poliafico, Ava       7 Hawks                  7-00.00  
      6-02  7-00               
  7  1529 Thomas, Ava          8 Hawks                  6-02.00  
      6-02  6-02               
  8  1522 Sayles, Maura        7 Hawks                  6-00.00  
      6-00  6-00               
 
Boys 9-10 Long Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1564 Overbeck, Luke      10 Hawks                 11-02.00  
      9-11  11-02               
  2  1553 Gruber, Zach         9 Hawks                 11-00.00  
      9-08  11-00               
  3  1550 Gilligan, Chase     10 Hawks                 10-05.00  
      9-00  10-05               
  4  1536 Bertorelli, Mark     9 Hawks                  9-02.00  
      7-07  9-02               
  5  1537 Bertorelli, Paul    10 Hawks                  9-01.00  
      7-00  9-01               
  6  1573 Thomas, Owen        10 Hawks                  8-08.00  
      8-06  8-08               
  7  1570 Sayles, John        10 Hawks                  7-01.00  
      6-04  7-01               
  8  1543 Eyles, Jack         10 Hawks                  7-00.00  
      6-10  7-00               
 
Girls 9-10 Long Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1511 Kehner, Katie       10 Hawks                  9-04.00  
      9-04  9-04               
  2  1507 Fleming, Maggie      9 Hawks                  9-02.00  
      9-02  9-02               
  3  1563 Noone, Makena       10 Hawks                  8-11.00  
      8-09  8-11               
  4  1506 Ebbenga, Carley      9 Hawks                  8-03.00  
      8-00  8-03               
  5  1523 Sennhen, Ellie      10 Hawks                  7-04.00  
      6-07  7-04               
  6  1510 Johnson, Ellie      10 Hawks                  6-11.00  
      6-00  6-11               
  7  1524 Sennhenn, Sophie    10 Hawks                  6-10.00  
      6-10  6-04               
 
Boys 11-12 Long Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1556 Kelly, Zachary      12 Hawks                 12-03.00  
      12-03  12-03               
  2  1542 Earney, Nathan      11 Hawks                  9-08.00  
      9-05  9-08               
  3  1534 Baun, John          11 Hawks                  8-03.00  
      8-00  8-03               
 
Girls 11-12 Long Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1525 Shea, Allison       12 Hawks                 11-11.00  
      11-03  11-11               
  2  1504 Colflesh, Lindsay   11 Hawks                 11-05.00  
      11-03  11-05               
  3  1502 Carlson, Annalise   11 Hawks                 11-04.00  
      10-00  11-04              
  4  1513 Keith, Gillian      11 Hawks                 10-03.00  
      9-02  10-03               
  5  1518 Mennuti, Maizy      11 Hawks                  7-04.00  
      6-05  7-04               
 
Boys 7-8 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1562 Noone, Alexander     7 Hawks                    41-00  
      41-00  28-00               
  2  1551 Gilligan, Tanner     8 Hawks                    34-08  
      31-00  34-08               
  3  1572 Szchoski, Joel       8 Hawks                    33-00  
      33-00  33-00               
  4  1568 Radley, Max          7 Hawks                    25-08  
      25-08  25-00               
  5  1566 Parker, Aaron        8 Hawks                    22-07  
      20-00  22-07               
  6  1559 Mcdonald, Brody      7 Hawks                    14-00  
      14-00  8-00               
 
Girls 7-8 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1532 Walker, Bridghid     7 Hawks                    36-06  
      28-00  36-06               
  2  1521 Poliafico, Ava       7 Hawks                    30-04  
      30-04  27-07               
  3  1529 Thomas, Ava          8 Hawks                    19-04  
      19-00  19-04               
  4  1512 Kehner, Maddie       7 Hawks                    17-00  
      17-00  8-00               
 
Boys 9-10 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1552 Groff, Aidan        10 Hawks                    70-00  
      70-00  58-07               
  2  1561 Nasuti, Joseph      10 Hawks                    66-00  
      66-00  61-06               
  3  1570 Sayles, John        10 Hawks                    55-07  
      55-07  52-08               
  4  1573 Thomas, Owen        10 Hawks                    53-07  
      53-07  42-00               
  5  1567 Poliafiaco, Joseph   9 Hawks                    37-03  
      37-03  32-00               
  6  1537 Bertorelli, Paul    10 Hawks                    36-03  
      36-03  35-05               
  7  1536 Bertorelli, Mark     9 Hawks                    33-00  
      27-00  33-00               
  8  1558 Marble, Wyatt       10 Hawks                    20-00  
      16-00  20-00               
 
Girls 9-10 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1524 Sennhenn, Sophie    10 Hawks                    39-00  
      29-00  39-00               
  2  1510 Johnson, Ellie      10 Hawks                    21-00  
      21-00  21-00               
 
Boys 11-12 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1569 Riddell, Martin     12 Hawks                    73-00  
      73-00  64-00               
  2  1534 Baun, John          11 Hawks                    72-06  
      58-00  72-06               
  3  1575 Walker, Ben         11 Hawks                    45-00  
      45-00  42-00               
  4  1540 DeKluyver, Willem   12 Hawks                    23-06  
      23-06  15-04               
 
Girls 7-8 Javelin Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1522 Sayles, Maura        7 Hawks                    24-00  
      20-06  24-00               
  2  1514 Keith, Miranda       8 Hawks                   J24-00  
      24-00  14-00               
  3  1532 Walker, Bridghid     7 Hawks                    22-00  
      18-07  22-00               
  4  1501 Bompensa, Mia        7 Hawks                    16-00  
      16-00  15-10            
  5  1521 Poliafico, Ava       7 Hawks                    11-05  
      11-05  10-06 x             
  6  1512 Kehner, Maddie       7 Hawks                    11-00  
      11-00  10-04               
 
Boys 7-8 Javelin Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1551 Gilligan, Tanner     8 Hawks                    44-00  
      36-00  44-00               
  2  1571 Sennhenn, Jackson    8 Hawks                    37-02  
      32-04  37-02               
  3  1557 Knorr, Daniel        8 Hawks                    37-01  
      37-01  27-00               
  4  1568 Radley, Max          7 Hawks                    27-00  
      27-00  24-09               
  5  1572 Szchoski, Joel       8 Hawks                    20-03  
      12-00  20-03 x             
  6  1565 Pagaduan, Dane       7 Hawks                    18-06  
      14-10  18-06 x             
  7  1566 Parker, Aaron        8 Hawks                    16-00  
      16-00  16-00               
  8  1548 Gattone, Anthony     7 Hawks                    14-06  
      12-04  14-06               
  9  1559 Mcdonald, Brody      7 Hawks                    10-06  
      10-06  5-00               
 
Girls 9-10 Javelin Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1510 Johnson, Ellie      10 Hawks                    27-00  
      27-00  21-07 x             
  2  1531 Valiant, Lynda      10 Hawks                   J27-00  
      20-00  27-00 x             
  3  1511 Kehner, Katie       10 Hawks                    26-00  
      22-02  26-00 x             
  4  1523 Sennhen, Ellie      10 Hawks                    18-00  
      17-08  18-00 x             
 
Boys 9-10 Javelin Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1552 Groff, Aidan        10 Hawks                    66-05  
      60-05  66-05 x             
  2  1561 Nasuti, Joseph      10 Hawks                    58-00  
      58-00  51-06 x             
  3  1570 Sayles, John        10 Hawks                    47-08  
      47-08  41-00 x             
  4  1550 Gilligan, Chase     10 Hawks                    43-06  
      35-02  43-06 x             
  5  1567 Poliafiaco, Joseph   9 Hawks                    41-00  
      41-00  27-00               
  6  1537 Bertorelli, Paul    10 Hawks                    40-05  
      40-05  36-00 x             
  7  1558 Marble, Wyatt       10 Hawks                    24-00  
      23-04  24-00 x             
 
Boys 11-12 Javelin Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1  1569 Riddell, Martin     12 Hawks                    47-04  
      47-04  44-00 x             
  2  1534 Baun, John          11 Hawks                    47-00  
      47-00  45-03 x             
  3  1539 Cosenza, Michael    11 Hawks                    34-07  
      30-00  34-07               
  4  1540 DeKluyver, Willem   12 Hawks                    27-00  
      27-00  23-00 x             
  5  1575 Walker, Ben         11 Hawks                    26-03  
      26-03  24-00 x             
  6  1535 Bergman, Ethan      11 Hawks                    22-00  
      19-07  22-00 x