5/5 & 5/6– Rowan Open Field Entries by Division

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/2/2018 10:54 PM
                       Rowan Open - 5/4/2018 to 5/5/2018                       
                    Meet Director:  Derrick "Ringo" Adamson                    
                               Rowan University                                
                               Performance List                                
 
Event 11  Girls Shot Put Elite (15)
===============================================================================
        Meet:  46-04  2011        Janiece Rose, Delsea                         
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   1056 Johnson, Ciarra               12 Winslow Twp        44-07.50 
  2    367 Thomas, Cydney                10 Haddon Heigh       39-06.25 
  3    599 Harrison, Alexis              12 Millville HS       36-11.00 
  4    720 Albert, Regina                11 Penns Grove        36-06.00 
  5    715 Reed-Clark, Amaya             11 Paulsboro HS       36-01.50 
  6    765 Lampkin, Ky Lyn               12 Piscataway T       35-11.00 
  7    751 Makar, Elizabeth              10 Pinelands Re       35-04.50 
  8    495 Boyer, Margaret               10 Lenape Reg.        35-02.00 
  9    604 Parker, Tereana               10 Millville HS       35-00.00 
 10    603 Owens, Fatimah                10 Millville HS       34-05.00 
 11    304 Scott, Noelle                 10 Eastern Reg.       33-11.75 
 12    147 Akiri, Fejiro                 10 Cherokee HS        33-09.50 
 13     92 Abbruzzese, Gianna            11 Burlington T       33-08.25 
 14    965 Terry, Maya                   11 Vineland HS        33-02.25 
 15    108 Reuben, Jocelyn               12 Burlington T       33-00.25 
 
Event 12  Girls Javelin Throw Elite (19)
===============================================================================
        Meet:  154-11  2012        Maria Jimmenez, Vineland                    
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    653 Smith, Brielle                11 Oakcrest HS          150-07 
  2    749 Jannsch, Carly                12 Pinelands Re         126-09 
  3    322 Pomatto, Mya                  10 Egg Harbor T         122-08 
  4    178 Groble, Analisa               12 Cherry Hill          118-09 
  5   1028 Veach, Christina              10 Williamstown         114-06 
  6    968 Velez, Natalyn                11 Vineland HS          113-06 
  7    605 Parsons, Kira                 10 Millville HS         112-10 
  8    572 Bogues, Casey                 11 Middletown N         112-04 
  9    776 Galvin, Emily                 12 Pitman HS            110-05 
 10    221 Antico, Amanda                11 Cinnaminson          109-02 
 11    975 Deal, Isabelle                11 Washington T         107-09 
 12    655 Allen, Amanda                 11 Ocean City H         107-08 
 13    893 McCann, Lauren                12 Sterling HS          104-10 
 14    148 Bickmore, Breann              11 Cherokee HS          104-00 
 15    144 Luko, Gabriella               10 Cedar Creek          103-06 
 16    697 McGowan, Maura                10 Paul VI HS           102-10 
 17     61 Steaker, Hannah               11 Bishop Eusta         102-08 
 18    357 McGlade, Ciera                12 Haddon Heigh         100-11 
 19    352 Carr, Hannah                  12 Haddon Heigh         100-00 
 
Event 13  Girls Long Jump Elite (16)
===============================================================================
        Meet:  19-06.75  1981        Carol Lewis, Willingboro                  
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   1061 Tobias, Tionna                11 Winslow Twp        19-07.50 
  2     46 Smith, Claudine               11 Atlantic Cit       18-05.50 
  3   1030 Watson, Karissa               10 Williamstown       17-07.00 
  4    318 Miller, Alyse                 12 Egg Harbor T       17-04.75 
  5   1048 Wilson, Kenady                11 Willingboro        17-04.75 
  6    323 Princz, Lauren                 9 Egg Harbor T       17-01.50 
  7     40 Mulryne, Kassidy              12 Allentown HS       17-00.25 
  8    572 Bogues, Casey                 11 Middletown N       16-11.50 
  9    293 Corbett-Collier, Dariyah      11 Eastern Reg.       16-09.75 
 10    476 Palmer, Najiyah               12 Kingsway HS        16-09.00 
 11    225 Flynn, Fiona                  12 Cinnaminson        16-08.75 
 12    586 Williams, Kiera               12 Middletown N       16-07.50 
 13    233 Updike, Meredith              10 Cinnaminson        16-06.25 
 14    610 Townsend, Serena              12 Millville HS       16-06.25 
 15    693 Harris, Skyler                10 Paul VI HS         16-06.00 
 16    661 Gresham, Sophia               11 Ocean City H       16-05.75 
 
Event 14  Girls High Jump Elite (13)
===============================================================================
        Meet:   5-08              Halpin(1985)/Hunt(2010), Cherry Hill East/Del
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   1048 Wilson, Kenady                11 Willingboro         5-06.00 
  2    968 Velez, Natalyn                11 Vineland HS         5-02.00 
  3    155 Fearon, Madison               12 Cherokee HS         5-02.00 
  4    705 Walker, Kambi                 10 Paul VI HS          5-02.00 
  5    793 Biggi, Bethany                11 Rancocas Val        5-02.00 
  6    318 Miller, Alyse                 12 Egg Harbor T        5-00.00 
  7    104 Meade, Keyanna                12 Burlington T        5-00.00 
  8    145 Tomasello, Sarah              12 Cedar Creek         5-00.00 
  9    173 Beasley, Star                 12 Cherry Hill         5-00.00 
 10    596 Dunns, Kenny'a                10 Millville HS        5-00.00 
 11    632 Barkalow, Alissa              11 Northern Bur        5-00.00 
 12    507 McDonald, Alexis              11 Lenape Reg.         5-00.00 
 13    544 Lombardo, Nicole              12 Mainland Reg        5-00.00 
 
Event 15  Girls Shot Put Open (24)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    798 Foote, Philycia               11 Rancocas Val       28-07.00 
  2   1031 Brown, Abigail                 9 Willingboro        28-06.50 
  3    812 Wood, Amayah                  11 Rancocas Val       28-06.50 
  4    399 Herdelin, Lucy                11 Haddonfield        27-11.25 
  5    972 Commoroto, Mia                10 Washington T       27-05.00 
  6    208 Mansaray, Madiana             10 Cherry Hill        25-08.25 
  7    956 Green, Taja                   10 Vineland HS        25-05.00 
  8    299 Jackson, Danielle             12 Eastern Reg.       24-10.50 
  9    206 Kitchens, Armani              10 Cherry Hill        24-07.25 
 10    247 Francis, Zekira               11 Clearview Re       23-10.00 
 11   1045 Sykes, Shamaryah               9 Willingboro        23-07.00 
 12    474 Nocentino, Julia               9 Kingsway HS        23-05.50 
 13    256 Walters, Emily                12 Clearview Re       22-02.00 
 14    255 Thomas, Aine                  10 Clearview Re       20-10.00 
 15    882 Wittenberger, Aubrey          10 St. Joseph H       18-02.50 
 16    126 Santana, Eliana               11 Camden Catho             ND 
 17    985 Irwin, Gabrielle              11 Washington T             ND 
 18    137 Warner, Nadice                 8 Camden Co. V             ND 
 19    879 Burke, Megan Rae              10 St. Joseph H             ND 
 20    344 Pieffer, Sierra               11 Gloucester C             ND 
 21    133 Fields, Destiny                8 Camden Co. V             ND 
 22    340 Bucceroni, Carmen              9 Gloucester C             ND 
 23    902 Hooker, Tiyanna               11 Timber Creek             ND 
 24    217 Zuniga, Sophia                10 Cherry Hill              ND 
 
Event 16  Girls Javelin Throw Open (30)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     57 Sims, Victoria                10 Bishop Eusta          83-10 
  2    579 Lieberum, Jacy                11 Middletown N          83-10 
  3    571 Anderson, Taylor              10 Middletown N          83-04 
  4    548 Roberts, Isabell              12 Mainland Reg          83-01 
  5    311 DeJean, Brianna               11 Egg Harbor T          82-10 
  6      7 Del Rossi, Brianna            11 A P Schalick          82-06 
  7    810 Steff, Melanie                10 Rancocas Val          82-06 
  8    906 Mosley, Paris                 11 Timber Creek          80-00 
  9    887 Fedoriw, Lizzy                12 Sterling HS           78-05 
 10    301 McMillan, Alexondria          10 Eastern Reg.          76-11 
 11   1018 Macklin, Brianna              12 Williamstown          76-06 
 12    822 Kaiser, Julianna              12 Seneca  HS            74-03 
 13    365 Repolio, Alianna              12 Haddon Heigh          71-10 
 14    527 Smith, Tianna                 10 Lindenwold H          71-06 
 15   1042 Lynch, Esperanza              12 Willingboro           71-03 
 16    306 Timmons, Judith               10 Eastern Reg.          68-03 
 17   1031 Brown, Abigail                 9 Willingboro           68-03 
 18    836 Cullen, Elisabeth             10 Shawnee HS            67-09 
 19    524 Lipscomb, Y'Vonne             12 Lindenwold H          64-10 
 20    206 Kitchens, Armani              10 Cherry Hill           64-09 
 21    207 Manasary, Madiana             10 Cherry Hill           62-01 
 22      6 Clark, Emily                  11 A P Schalick          61-01 
 23    217 Zuniga, Sophia                10 Cherry Hill           52-06 
 24   1038 Hughes, Gloria                 9 Willingboro              ND 
 25    432 Walton, Kayla                 12 Highland Reg             ND 
 26     22 Alvarez, Kylee                 9 Absegami HS              ND 
 27    344 Pieffer, Sierra               11 Gloucester C             ND 
 28    525 Lopez, Isis                   10 Lindenwold H             ND 
 29    299 Jackson, Danielle             12 Eastern Reg.             ND 
 30    181 Lamina, Gia                    9 Cherry Hill              ND 
 
Event 17  Girls Long Jump Open (34)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     10 Furbush, Tia                   9 A P Schalick       14-11.25 
  2    209 Neal, Neylan                  11 Cherry Hill        14-10.50 
  3    124 Rooney, Danielle              11 Camden Catho       14-06.25 
  4    415 Skyrm, Evelyn                 10 Haddonfield        14-05.00 
  5    831 Wozniak, Karra                10 Seneca  HS         14-04.00 
  6    193 Tse, Percy                    11 Cherry Hill        14-03.25 
  7    827 Strittmatter, Cassidy          9 Seneca  HS         14-02.25 
  8    844 Schuitema, Heidi               9 Shawnee HS         14-02.25 
  9    724 Chardon, Karla                 9 Penns Grove        14-01.25 
 10     21 Algarin, Dreana               10 Absegami HS        14-01.25 
 11    475 Oshodi, Jade                   9 Kingsway HS        13-10.50 
 12    269 Brown, Daneesha               11 Delsea Reg.        13-10.50 
 13    468 Hundley, Neena                10 Kingsway HS        13-10.50 
 14    125 Sando, Sayndia                11 Camden Catho       13-10.00 
 15    514 Sutton, Nevaeh                11 Lenape Reg.        13-07.50 
 16    519 Whetstone, Sidney              9 Lenape Reg.        13-06.75 
 17    722 Brewer, Nakiya                10 Penns Grove        13-06.50 
 18    349 Blaine, Khalisa               10 Haddon Heigh       13-05.00 
 19     32 Reckenbeil, Emily             10 Absegami HS        13-03.75 
 20   1032 Cain, Naeemah                 12 Willingboro        13-00.50 
 21    210 Randolph, Kyra                 9 Cherry Hill        12-10.00 
 22    341 Elliott, Brianna              10 Gloucester C       12-05.00 
 23    130 Cowan, Reanna                 10 Camden Co. V       12-01.75 
 24    677 Schmid, Amanda                12 Ocean City H             ND 
 25    325 Rutledge, Anne                 9 Egg Harbor T             ND 
 26    348 Banks, Kennedy                10 Haddon Heigh             ND 
 27    277 McGreuder, Jaelyn              9 Delsea Reg.              ND 
 28    909 Pearson, Chastiney             9 Timber Creek             ND 
 29    811 Tossas, Kristina              10 Rancocas Val             ND 
 30    595 DeBarry, Armanee              11 Millville HS             ND 
 31    952 Burroughs, Aaniya             12 Vineland HS              ND 
 32    138 Wilson, Briana                 8 Camden Co. V             ND 
 33    339 Aragon, Dorca                 10 Gloucester C             ND 
 34    207 Manasary, Madiana             10 Cherry Hill              ND 
 
Event 18  Girls High Jump Open (19)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    192 Tran, Erica                   10 Cherry Hill         4-04.00 
  2    330 Woodford, Zaria               12 Egg Harbor T        4-04.00 
  3    499 Davis, Erika                  10 Lenape Reg.         4-04.00 
  4    488 Vit, Grace                     9 Kingsway HS         4-04.00 
  5    970 Baron, Alyssa                  9 Washington T        4-04.00 
  6    779 Kelly, Tina                   12 Pitman HS           4-04.00 
  7    801 Key, Kira                     11 Rancocas Val        4-02.00 
  8    480 Robinson, Skye                 9 Kingsway HS         4-00.00 
  9    415 Skyrm, Evelyn                 10 Haddonfield              NH 
 10    909 Pearson, Chastiney             9 Timber Creek             NH 
 11   1054 Higgs, Shevell                 9 Winslow Twp              NH 
 12    785 Nolan, Olivia                 11 Pitman HS                NH 
 13    897 Barron, Jada                  10 Timber Creek             NH 
 14     99 Haddock, Jayonna               9 Burlington T             NH 
 15    370 Farnham, Sydney                9 Haddon Twp H             NH 
 16    904 Johnson, Azhanee              12 Timber Creek             NH 
 17    258 Ayeni, Precious               12 Collingswood             NH 
 18    262 Evans, Jaaliyah                9 Collingswood             NH 
 19    636 Herelle, Jocelyn              10 Northern Bur             NH 
 
Event 19  Girls Shot Put Emerging Eli (26)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    227 Keck, Elena                   11 Cinnaminson        32-08.25 
  2    995 Accardi, Jacqueline           10 West Deptfor       32-04.50 
  3    481 Ruggieri, Christine           11 Kingsway HS        32-03.50 
  4    350 Bowman, Madeline              11 Haddon Heigh       32-03.00 
  5    352 Carr, Hannah                  12 Haddon Heigh       32-03.00 
  6     30 Pierre, Janelle               10 Absegami HS        32-01.00 
  7    975 Deal, Isabelle                11 Washington T       32-01.00 
  8    535 Assongba, Yvonne              12 Mainland Reg       32-00.25 
  9    388 Burns, Megan                  12 Haddonfield        31-10.50 
 10    298 Henley, Krysten               11 Eastern Reg.       31-09.50 
 11    449 Polovina, Nicolina             9 Jackson Libe       31-09.50 
 12    221 Antico, Amanda                11 Cinnaminson        31-01.50 
 13    758 Trice, Bianca                 11 Pinelands Re       31-00.50 
 14    154 Clifton, Sydney               11 Cherokee HS        30-11.00 
 15    810 Steff, Melanie                10 Rancocas Val       30-06.75 
 16    684 Assi, Nadine                  10 Paul VI HS         30-06.25 
 17     24 Diaz, Casandra                11 Absegami HS        30-06.00 
 18    498 Daaliya, Surrayah              9 Lenape Reg.        30-00.25 
 19    736 Zane, Emileigh                12 Penns Grove        29-11.25 
 20    102 Jones, Iyana                  12 Burlington T       29-11.00 
 21     48 Toure, Fatima                 11 Atlantic Cit       29-09.00 
 22    760 Wuyts, Alison                 11 Pinelands Re       29-06.75 
 23    448 Plaisir, Kaittlyn             10 Jackson Libe       29-05.50 
 24    508 McDonald, Bianca              10 Lenape Reg.        29-03.25 
 25   1042 Lynch, Esperanza              12 Willingboro        29-03.00 
 26    486 Tran, Chloe                   10 Kingsway HS        28-10.50 
 
Event 20  Girls Javelin Throw Emerging Eli (31)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   1000 Corsetti, Deanna              11 West Deptfor          98-10 
  2    489 Williams, Avyana              11 Kingsway HS           98-03 
  3    136 Ryan, Nichelle                12 Camden Co. V          95-09 
  4    481 Ruggieri, Christine           11 Kingsway HS           95-05 
  5    541 Gallagher, Kailyn             11 Mainland Reg          95-04 
  6    736 Zane, Emileigh                12 Penns Grove           93-03 
  7   1016 Lewis, Pajie                  12 Williamstown          93-01 
  8    106 Palmer, Alana                 10 Burlington T          93-00 
  9    256 Walters, Emily                12 Clearview Re          92-09 
 10    375 Lin, Catherine                11 Haddon Twp H          92-00 
 11    599 Harrison, Alexis              12 Millville HS          92-00 
 12     31 Pollino, Angelina             10 Absegami HS           91-01 
 13    474 Nocentino, Julia               9 Kingsway HS           91-01 
 14    799 Halpin, Antoinette            10 Rancocas Val          90-11 
 15    998 Chiomento, Jessi              11 West Deptfor          90-11 
 16    965 Terry, Maya                   11 Vineland HS           90-08 
 17    665 Kelly, Angelina               12 Ocean City H          90-00 
 18    813 Cosper, Bethany               11 Seneca  HS            89-09 
 19    673 Phelps, Jade                  10 Ocean City H          89-06 
 20     93 Abbruzzese, Sabrina           11 Burlington T          88-08 
 21      3 Chomo, Abigail                10 A P Schalick          88-06 
 22    638 Ma'a, Blessing                12 Northern Bur          87-07 
 23    826 Packard, Aubrey               10 Seneca  HS            87-07 
 24    957 Hatcher, Brazil               10 Vineland HS           85-11 
 25    102 Jones, Iyana                  12 Burlington T          85-08 
 26    163 Palais, Rebecca               11 Cherokee HS           85-06 
 27    613 Basara, Emily                 12 Moorestown H          85-02 
 28    840 Khelil, Chloe                 10 Shawnee HS            84-08 
 29    910 Ramos, Emily                   9 Timber Creek          84-03 
 30    808 Schultz, Ella                 11 Rancocas Val          84-00 
 31    686 Benberry, Jill                10 Paul VI HS            83-11 
 
Event 21  Girls Long Jump Emerging Eli (25)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    372 Haltiwanger, Ajanni           11 Haddon Twp H       16-04.50 
  2    550 Santiago, Gabrielle           11 Mainland Reg       16-03.50 
  3    536 Broux, Ava                    10 Mainland Reg       16-03.00 
  4    291 Bulgin, Analiese               9 Eastern Reg.       16-02.75 
  5    888 Holloway, Nia                  9 Sterling HS        16-02.00 
  6    104 Meade, Keyanna                12 Burlington T       16-01.75 
  7    646 Sendi, Kisakye                10 Northern Bur       16-01.50 
  8    949 Adenugba, Simileoluwa         11 Vineland HS        15-11.50 
  9    897 Barron, Jada                  10 Timber Creek       15-11.00 
 10    109 Smith, Siani                  12 Burlington T       15-11.00 
 11      1 Aviles, Deja                  11 A P Schalick       15-11.00 
 12    351 Bull, Morgan                  11 Haddon Heigh       15-09.25 
 13    643 Raymond, Kaneisha             10 Northern Bur       15-08.00 
 14    574 Everett, Genesis              11 Middletown N       15-07.75 
 15    103 Leak, Akayla                  11 Burlington T       15-07.00 
 16    747 Grelak, Susan                 12 Pinelands Re       15-05.75 
 17    257 White, Jordyn                 10 Clearview Re       15-05.50 
 18    960 Mattie, Mckinleigh            11 Vineland HS        15-04.25 
 19    899 Harris-Gaskins, Jewel         11 Timber Creek       15-04.00 
 20    730 Simmons, Nicole               11 Penns Grove        15-03.00 
 21    600 Holland, Asia                 10 Millville HS       15-02.00 
 22     42 Barksdale, Ky'Aisjah          11 Atlantic Cit       15-01.75 
 23    742 Sobelman, Emily               12 Pennsville         15-01.25 
 24    333 Clarke, Sha'Lynn              11 Glassboro HS       15-01.00 
 25   1014 Jones, Keyona                 11 Williamstown       15-00.00 
 
Event 34  Girls Triple Jump Elite (19)
===============================================================================
        Meet:  38-03  2009        Adaobi Unachukwu, Marlboro                   
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     46 Smith, Claudine               11 Atlantic Cit       37-00.50 
  2     40 Mulryne, Kassidy              12 Allentown HS       36-06.50 
  3    318 Miller, Alyse                 12 Egg Harbor T       36-06.00 
  4     42 Barksdale, Ky'Aisjah          11 Atlantic Cit       35-11.50 
  5    949 Adenugba, Simileoluwa         11 Vineland HS        35-10.50 
  6    104 Meade, Keyanna                12 Burlington T       35-07.25 
  7    476 Palmer, Najiyah               12 Kingsway HS        35-01.50 
  8    103 Leak, Akayla                  11 Burlington T       34-11.75 
  9     16 Robinson, Rayannia            12 A P Schalick       34-11.00 
 10    390 Cao, Cassidy                  12 Haddonfield        34-10.00 
 11    225 Flynn, Fiona                  12 Cinnaminson        34-09.50 
 12    432 Walton, Kayla                 12 Highland Reg       34-06.25 
 13    304 Scott, Noelle                 10 Eastern Reg.       34-06.00 
 14    747 Grelak, Susan                 12 Pinelands Re       34-05.00 
 15    646 Sendi, Kisakye                10 Northern Bur       34-04.50 
 16    328 Stephens, Mariah               9 Egg Harbor T       34-04.00 
 17    294 Covington, Olivia             11 Eastern Reg.       34-02.00 
 18    109 Smith, Siani                  12 Burlington T       34-02.00 
 19   1053 Hess, Maryn                   12 Winslow Twp        34-00.00 
 
Event 35  Girls Triple Jump Emerging Eli (30)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   1015 King, Destiny                 12 Williamstown       33-10.75 
  2    685 Babore, Gabriella             12 Paul VI HS         33-09.75 
  3    401 Ljoka, Lana                   12 Haddonfield        33-09.50 
  4    507 McDonald, Alexis              11 Lenape Reg.        33-05.00 
  5     39 McCormick, Brenna             10 Allentown HS       33-02.00 
  6    125 Sando, Sayndia                11 Camden Catho       32-11.00 
  7    796 Butler, Jaeda                 10 Rancocas Val       32-10.00 
  8    591 Celestin, Andree               9 Millville HS       32-05.50 
  9    544 Lombardo, Nicole              12 Mainland Reg       32-05.00 
 10    536 Broux, Ava                    10 Mainland Reg       32-03.25 
 11    742 Sobelman, Emily               12 Pennsville         32-02.50 
 12    553 Bearden, Victoria             12 Maple Shade        32-01.25 
 13    574 Everett, Genesis              11 Middletown N       31-11.00 
 14    888 Holloway, Nia                  9 Sterling HS        31-10.00 
 15   1054 Higgs, Shevell                 9 Winslow Twp        31-10.00 
 16    155 Fearon, Madison               12 Cherokee HS        31-08.50 
 17    730 Simmons, Nicole               11 Penns Grove        31-07.50 
 18    550 Santiago, Gabrielle           11 Mainland Reg       31-00.25 
 19    960 Mattie, Mckinleigh            11 Vineland HS        30-10.75 
 20    585 Wilkins, Dyani                11 Middletown N       30-10.50 
 21    634 Doyle, Dominique              11 Northern Bur       30-07.50 
 22    886 Dizzley, Jayda                 9 Sterling HS        30-07.50 
 23    457 Bobst, Allison                10 Kingsway HS        30-07.00 
 24    595 DeBarry, Armanee              11 Millville HS       30-05.50 
 25    509 Overman, Catherine            11 Lenape Reg.        30-05.25 
 26    794 Boggs, Abigail                 9 Rancocas Val       30-05.00 
 27    193 Tse, Percy                    11 Cherry Hill        30-04.50 
 28    468 Hundley, Neena                10 Kingsway HS        30-04.00 
 29    741 Johnston, Hanna               10 Pennsville         30-03.00 
 30    329 Van Der Molen, Daphne         11 Egg Harbor T       30-02.75 
 
Event 36  Girls Triple Jump Open (27)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    775 DeGeorge, Dove                10 Pitman HS          29-11.25 
  2   1036 Dolo, Mikell                  10 Willingboro        29-10.00 
  3    504 Kinder, Anyae                  9 Lenape Reg.        29-09.50 
  4    349 Blaine, Khalisa               10 Haddon Heigh       29-08.75 
  5     10 Furbush, Tia                   9 A P Schalick       29-07.75 
  6    191 Son, Amy                      10 Cherry Hill        29-05.50 
  7   1021 Rolle, Jaylah                  9 Williamstown       29-05.00 
  8    209 Neal, Neylan                  11 Cherry Hill        29-01.75 
  9    785 Nolan, Olivia                 11 Pitman HS          29-01.50 
 10    375 Lin, Catherine                11 Haddon Twp H       28-11.75 
 11    213 Solomon, Mary                 11 Cherry Hill        28-08.50 
 12    844 Schuitema, Heidi               9 Shawnee HS         28-08.00 
 13    345 Ridinger, Lauren               9 Gloucester C       28-05.50 
 14    558 Olesky, Brionna               12 Maple Shade        27-11.00 
 15     21 Algarin, Dreana               10 Absegami HS        27-10.25 
 16    846 Tenet, Brooke                  9 Shawnee HS         27-01.25 
 17    241 Borodin, Kyra                 10 Clearview Re       26-06.75 
 18    347 Young, Lauren                 11 Gloucester C       26-04.00 
 19    351 Bull, Morgan                  11 Haddon Heigh       25-05.50 
 20    338 Wesley, Jade                  10 Glassboro HS             ND 
 21    249 Groch, Brianna                11 Clearview Re             ND 
 22    242 Byrne, Katherine               9 Clearview Re             ND 
 23    592 Coursey, Alyssa                9 Millville HS             ND 
 24   1020 Pierre, Elizabeth              9 Williamstown             ND 
 25    210 Randolph, Kyra                 9 Cherry Hill              ND 
 26   1048 Wilson, Kenady                11 Willingboro              ND 
 27    909 Pearson, Chastiney             9 Timber Creek             ND 
 
Event 37  Girls Discus Throw Elite (17)
===============================================================================
        Meet:  164-07  2004        Jocelyn White, Delsea                       
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    599 Harrison, Alexis              12 Millville HS         126-10 
  2     67 Oguonu, Kasi                  12 Bordentown R         124-05 
  3    367 Thomas, Cydney                10 Haddon Heigh         123-03 
  4   1056 Johnson, Ciarra               12 Winslow Twp          118-02 
  5    774 Cioffi, Hannah                12 Pitman HS            115-06 
  6    884 Caul, Alijah                  11 Sterling HS          114-08 
  7    282 Thompson, Brinae              11 Delsea Reg.          113-09 
  8    648 Vigorito, Jenna               12 Northern Bur         109-08 
  9    321 Pomatto, Michaela              9 Egg Harbor T         109-07 
 10    108 Reuben, Jocelyn               12 Burlington T         107-10 
 11    260 Bryant, Deriana               11 Collingswood         107-03 
 12    765 Lampkin, Ky Lyn               12 Piscataway T         107-01 
 13    908 Oluwakemi, Akande              9 Timber Creek         107-01 
 14     18 Thomas, Zyra                  12 A P Schalick         106-03 
 15    227 Keck, Elena                   11 Cinnaminson          103-09 
 16    751 Makar, Elizabeth              10 Pinelands Re         102-04 
 17     68 Reeves, Aja                   10 Bordentown R         100-01 
 
Event 38  Girls Discus Throw Emerging Eli (32)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     92 Abbruzzese, Gianna            11 Burlington T          99-06 
  2    833 Alessi, Adrianna              10 Shawnee HS            97-08 
  3    998 Chiomento, Jessi              11 West Deptfor          96-00 
  4    106 Palmer, Alana                 10 Burlington T          95-01 
  5     31 Pollino, Angelina             10 Absegami HS           94-11 
  6    388 Burns, Megan                  12 Haddonfield           93-11 
  7     65 Jackman, Jillian              12 Bordentown R       93-07.50 
  8    412 Rozenfeld, Gillian            10 Haddonfield           91-10 
  9    273 Jones, Danielle               11 Delsea Reg.           91-09 
 10    142 Duverglas, Juliet             10 Cedar Creek           91-08 
 11    956 Green, Taja                   10 Vineland HS           91-07 
 12    604 Parker, Tereana               10 Millville HS          91-05 
 13    352 Carr, Hannah                  12 Haddon Heigh          90-11 
 14    720 Albert, Regina                11 Penns Grove           90-08 
 15    836 Cullen, Elisabeth             10 Shawnee HS            90-07 
 16   1007 Tamous, Jasmine               11 West Deptfor          90-04 
 17    887 Fedoriw, Lizzy                12 Sterling HS           90-03 
 18    486 Tran, Chloe                   10 Kingsway HS           89-11 
 19     28 Mejia, Nicole                 11 Absegami HS           89-09 
 20    527 Smith, Tianna                 10 Lindenwold H          88-03 
 21    141 Duverglas, Jazlyn             12 Cedar Creek           87-07 
 22    481 Ruggieri, Christine           11 Kingsway HS           87-06 
 23    736 Zane, Emileigh                12 Penns Grove           87-01 
 24    207 Manasary, Madiana             10 Cherry Hill           86-02 
 25    822 Kaiser, Julianna              12 Seneca  HS            83-05 
 26    194 Vasquez, Orgelys              10 Cherry Hill           83-03 
 27    295 Dodd, Julia                   11 Eastern Reg.          83-02 
 28    537 Condon, Rachel                12 Mainland Reg          82-03 
 29    995 Accardi, Jacqueline           10 West Deptfor          81-04 
 30    569 Sapp, Myesha                  11 Middle Twp.           80-07 
 31   1042 Lynch, Esperanza              12 Willingboro           80-05 
 32    256 Walters, Emily                12 Clearview Re          79-08 
 
Event 39  Girls Discus Throw Open (34)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   1031 Brown, Abigail                 9 Willingboro           78-09 
  2    638 Ma'a, Blessing                12 Northern Bur          78-07 
  3    942 Jones, Mya                     9 Triton Reg.           78-03 
  4    965 Terry, Maya                   11 Vineland HS           77-07 
  5    616 Burt, Katherine               10 Moorestown H          77-00 
  6    304 Scott, Noelle                 10 Eastern Reg.          74-01 
  7   1012 Farrell, Mariella              9 Williamstown          74-01 
  8    629 Weinstein, Hannah             10 Moorestown H          73-01 
  9     13 Jaffe, Maya                   12 A P Schalick          73-00 
 10    894 Syer, Marlee                  10 Sterling HS           73-00 
 11    810 Steff, Melanie                10 Rancocas Val          72-06 
 12    524 Lipscomb, Y'Vonne             12 Lindenwold H          72-05 
 13   1029 Verchio, Nicole               10 Williamstown          70-00 
 14    807 Rodriguez, Adrianna           10 Rancocas Val          69-05 
 15     44 Hassan, Shakiyah              11 Atlantic Cit          67-08 
 16    541 Gallagher, Kailyn             11 Mainland Reg          66-02 
 17    350 Bowman, Madeline              11 Haddon Heigh          60-10 
 18    217 Zuniga, Sophia                10 Cherry Hill           60-09 
 19    206 Kitchens, Armani              10 Cherry Hill           60-01 
 20   1010 Burrell, Jayda                 9 Williamstown          59-10 
 21    245 Doring, Rachel                12 Clearview Re          59-01 
 22    240 Beske-Somers, Gabrielle       11 Clearview Re          58-01 
 23    975 Deal, Isabelle                11 Washington T          56-03 
 24    126 Santana, Eliana               11 Camden Catho             ND 
 25    133 Fields, Destiny                8 Camden Co. V             ND 
 26    344 Pieffer, Sierra               11 Gloucester C             ND 
 27    340 Bucceroni, Carmen              9 Gloucester C             ND 
 28    879 Burke, Megan Rae              10 St. Joseph H             ND 
 29    306 Timmons, Judith               10 Eastern Reg.             ND 
 30    882 Wittenberger, Aubrey          10 St. Joseph H             ND 
 31    137 Warner, Nadice                 8 Camden Co. V             ND 
 32    474 Nocentino, Julia               9 Kingsway HS              ND 
 33   1045 Sykes, Shamaryah               9 Willingboro              ND 
 34    826 Packard, Aubrey               10 Seneca  HS               ND 
 
Event 41  Girls High Jump Emerging Eli (25)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    675 Sacco, Emma                   10 Ocean City H        4-10.00 
  2    514 Sutton, Nevaeh                11 Lenape Reg.         4-10.00 
  3    866 Hradek, Bailey                 9 Southern Reg        4-10.00 
  4    748 Jaeckel, Teresa               11 Pinelands Re        4-10.00 
  5    858 Crawford, Gianna               9 Southern Reg        4-10.00 
  6    460 DeMary, Autumn                11 Kingsway HS         4-10.00 
  7    363 Raws, Morgan                  12 Haddon Heigh        4-10.00 
  8    411 Rosen, Robin                   9 Haddonfield         4-10.00 
  9    299 Jackson, Danielle             12 Eastern Reg.        4-10.00 
 10    300 Kenny, Jade                   11 Eastern Reg.        4-10.00 
 11    949 Adenugba, Simileoluwa         11 Vineland HS         4-08.00 
 12    595 DeBarry, Armanee              11 Millville HS        4-08.00 
 13    767 Nolan, Nijhae                 12 Piscataway T        4-08.00 
 14    591 Celestin, Andree               9 Millville HS        4-08.00 
 15    231 Sills, Shelby                  9 Cinnaminson         4-08.00 
 16    180 Komorova, Viktorija           12 Cherry Hill         4-08.00 
 17    375 Lin, Catherine                11 Haddon Twp H        4-08.00 
 18    247 Francis, Zekira               11 Clearview Re        4-08.00 
 19    630 Albano, Isabella              11 Northern Bur        4-08.00 
 20    160 Kramer, Emily                 11 Cherokee HS         4-06.00 
 21    317 Maldonado, Lauren             11 Egg Harbor T        4-06.00 
 22    291 Bulgin, Analiese               9 Eastern Reg.        4-06.00 
 23    224 Fest, Taylor                  11 Cinnaminson         4-06.00 
 24     31 Pollino, Angelina             10 Absegami HS         4-06.00 
 25    570 Sparta, Haley                 11 Middle Twp.         4-06.00 
 
Event 42  Girls Pole Vault (39)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    280 Preston, Ashley               12 Delsea Reg.        12-07.50 
  2    413 Scott, Jennifer               11 Haddonfield        11-00.00 
  3    503 Hoxit, Cassie                 12 Lenape Reg.        10-06.00 
  4    175 Cohen, Alana                  12 Cherry Hill        10-02.00 
  5    626 Maines, Stehanie              10 Moorestown H       10-00.00 
  6    640 Michie, Lindsey               11 Northern Bur       10-00.00 
  7    276 Mamounis, Madison             11 Delsea Reg.        10-00.00 
  8    331 Appleby-Wineberg, Kate        11 Glassboro HS        9-06.00 
  9    727 Pharo, Abby                   12 Penns Grove         9-06.00 
 10    649 Wilson, Rebecca               10 Northern Bur        9-06.00 
 11    794 Boggs, Abigail                 9 Rancocas Val        9-00.00 
 12    587 Andrews, Malayshia            11 Millville HS        9-00.00 
 13    564 Bostard, Abri                 11 Middle Twp.         9-00.00 
 14    408 Parker, Julia                 12 Haddonfield         9-00.00 
 15    961 McLaughlin, Grace             12 Vineland HS         9-00.00 
 16    432 Walton, Kayla                 12 Highland Reg        9-00.00 
 17    628 Silar, Payton                 10 Moorestown H        9-00.00 
 18    279 Parker, Carley                11 Delsea Reg.         8-06.00 
 19    363 Raws, Morgan                  12 Haddon Heigh        8-06.00 
 20    426 Diaz, Emely                   12 Highland Reg        8-06.00 
 21   1015 King, Destiny                 12 Williamstown        8-06.00 
 22    539 Crozier-Carole, Sophia        10 Mainland Reg        8-06.00 
 23    228 Painter, Brooke               11 Cinnaminson         8-00.00 
 24    967 Valentin, Adryanna            11 Vineland HS         8-00.00 
 25    542 Gatley, Jillian               11 Mainland Reg        8-00.00 
 26    156 Fericy, Kayla                 12 Cherokee HS         8-00.00 
 27    597 Fomich, Rebecca                9 Millville HS        8-00.00 
 28    457 Bobst, Allison                10 Kingsway HS         8-00.00 
 29     29 Moschella, Aleeza             10 Absegami HS         7-00.00 
 30    297 Friedman, Anna                11 Eastern Reg.        7-00.00 
 31    470 Kipers, Emily                 10 Kingsway HS         7-00.00 
 32     35 Verderber, Cassidy             9 Absegami HS         6-06.00 
 33    462 Garcia, Aniyah                12 Kingsway HS         6-00.00 
 34   1011 D'Auria, Autumn               10 Williamstown             NH 
 35    223 Evans, Julia                  11 Cinnaminson              NH 
 36   1044 Shosola, Yasmin                9 Willingboro              NH 
 37    242 Byrne, Katherine               9 Clearview Re             NH 
 38    307 Travaglini, Angelina          10 Eastern Reg.             NH 
 39    255 Thomas, Aine                  10 Clearview Re             NH