5/15– Cherokee Invite Performance List

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/15/2019 10:52 PM
                       Cherokee Invitational - 5/13/2019                       
                                  Cherokee HS                                  
                               Performance List                                
 
Event 1  Girls 400 Meter Hurdles Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    221 Alston, Imoni                    Toms River N        1:15.00 
  2    242 Calderon, Alayna                 Bordentown R             NT 
  3    258 Covington, Nia                   Lenape Regio        1:30.50 
  4    281 Fortuna, Emma                    Toms River N        1:15.00 
  5    318 Lanni, Clairianna                Lenape Regio        1:50.50 
  6    328 Manning, Chynelle                Lenape Regio        1:45.00 
  7    329 Manzano, Princess                Toms River N        1:20.00 
  8    378 Roskoph, Devin                   Lenape Regio        1:35.50 
  9    407 Sydnor, Teghan                   Eastern Regi        1:06.15 
 10    415 Tumas, Amanda                    Lenape Regio        1:25.50 
 11    438 Cardoso, Fia                     Washington T        1:20.04 
 12    452 Hager, Lindsay                   Washington T        1:24.00 
 13    555 Renwick, Meghan                  Maple Shade         1:24.93 
 14    661 Reeves, Jordan                   Burlington T        1:21.00 
 15    673 Smith, Abigail                   Kingsway HS         1:13.96 
 16    980 Bobst, Allison                   Kingsway HS         1:16.00 
 17    982 DiCicco, Daniella                Ocean City H        1:38.39 
 18    983 Farley, Madeline                 Ocean City H        1:26.40 
 19    984 Gleason, Grace                   Ocean City H        1:24.64 
 20    985 Ibarrondo, Sarina                Cherokee HS              NT 
 21    986 Kinder, Anyae                    Lenape Regio        1:15.20 
 22    990 Palmucci, Alyssa                 Kingsway HS         1:15.00 
 23    995 Walter, Remington                Seneca  HS          1:18.00 
 24    996 Welsh, Amanda                    Seneca  HS          1:27.80 
 25   1021 Colon, Lilliana                  Shawnee HS               NT 
 26   1022 Constantinou, Sophia             Shawnee HS               NT 
 27   1023 Jenkins, Sanai                   Rancocas Val        1:14.81 
 28   1024 Patella, Kylie                   Lenape Regio        1:11.50 
 29   1025 Riley, Casey                     Shawnee HS               NT 
 30   1026 Robinson, Skye                   Kingsway HS         1:15.87 
 31   1027 Sullivan, Kaitlin                Shawnee HS               NT 
 
Event 2  Boys 400 Meter Hurdles Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    491 Bevere, Griffin                  Seneca  HS          1:21.23 
  2    493 Bruther, John                    Southern Reg        1:09.00 
  3    494 Campbell, Finn                   Kingsway HS         1:04.00 
  4    504 Gallacher, Mitch                 Southern Reg        1:20.00 
  5    505 Gates-Clark, Mark                Seneca  HS               NT 
  6    516 Kromish, Adam                    Cherokee HS         1:06.20 
  7    517 Kyrtatas, Angelo                 Cherokee HS         1:07.80 
  8    523 McCormick, Colin                 Southern Reg        1:15.00 
  9    525 Morton, Isaiah                   Deptford HS         1:08.00 
 10    526 Murphy, Matt                     Clearview Re        1:15.00 
 11    536 Woods, Isaiah                    Deptford HS         1:02.90 
 12    537 Worthington, Niky'               Ocean City H        1:10.67 
 13    579 McShea, Sean                     Kingsway HS         1:07.00 
 14    586 Rosenberger, Andrew              Clearview Re        1:17.50 
 15    703 Berry, Bryce                     Burlington T             NT 
 16    727 Daly, Aodhan                     Ocean City H        1:06.00 
 17    761 Henry, Lucas                     Clearview Re        1:16.80 
 18    762 Hetrick, Ethan                   Clearview Re        1:13.50 
 19    773 Keyes, Mikey                     Southern Reg        1:08.00 
 20    791 Matthews, Jack                   Southern Reg        1:08.00 
 21    814 Nuggent, Ryan                    Southern Reg        1:07.00 
 22    830 Schlatter, Brendan               Ocean City H        1:05.00 
 23    999 Brandreth, Christopher           Cherokee HS         1:04.70 
 24   1000 Caccavelli, Robert               Deptford HS         1:01.12 
 25   1001 Callum, Zachary                  Southern Reg        1:09.15 
 26   1003 Coutros, Peter                   Hunterdon Ce        1:13.76 
 27   1006 DeZutti, Ben                     Deptford HS         1:13.00 
 28   1007 Hammad, Eid                      Eastern Regi        1:15.00 
 29   1008 Hart, Luke                       Southern Reg        1:03.70 
 30   1011 Loomis, Jacob                    Washington T        1:07.10 
 31   1013 Lum, Gavin                       Southern Reg        1:07.51 
 32   1014 Marshall, Jackson                Washington T        1:06.80 
 33   1015 Mcginnis, John                   Washington T        1:05.80 
 34   1016 Nemes, Cole                      Southern Reg        1:10.00 
 35   1017 Pitts, Gary                      Deptford HS         1:07.98 
 36   1018 Plesniarski, Dominic             Southern Reg        1:07.86 
 37   1020 Tuttle, Jayson                   Washington T        1:05.10 
 38   1028 Hancock, Colin                   Eastern Regi        1:13.00 
 39   1029 Mbane, Dyllan                    Rancocas Val             NT 
 40   1030 Myers, Aaryn                     Audubon HS          1:07.51 
 
Event 3  Girls 1600 Meter Run Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    218 Afonso, Kristen                  Toms River N        5:55.00 
  2    239 Brommeland, Linzi                Toms River N        6:45.00 
  3    248 Casey, Christina                 Toms River N        6:45.00 
  4    262 Curtis, Morgan                   Toms River N        6:45.00 
  5    346 Murphy, Erin                     Toms River N        7:00.00 
  6    422 Wall, Julianne                   Toms River N        6:15.00 
  7    447 Garry, Jillian                   Southern Reg        6:32.70 
  8    457 Horton, Olivia                   Southern Reg        5:46.80 
  9    595 Austin, Claudia                  Burlington T        6:28.19 
 10    596 Beyer, Makenna                   Kingsway HS         6:20.26 
 11    597 Biaesch, Elizabeth               Bordentown R        6:44.96 
 12    599 Brennan, Trudy                   Southern Reg        7:00.00 
 13    600 Brischler, Katelynn              Southern Reg        5:50.00 
 14    602 Brown, Mia                       Burlington T        7:17.80 
 15    606 Carney, Ana                      Lenape Regio        6:40.50 
 16    608 Cassidy, Grace                   Kingsway HS         7:14.86 
 17    610 Clarke, Caitlyn                  Audubon HS          6:30.00 
 18    611 Colombo, Madison                 Southern Reg        8:00.00 
 19    612 Conner, Kylie                    Southern Reg        6:24.40 
 20    621 Fechter, Kaitlyn                 Burlington T        7:01.71 
 21    632 Howard, Kylie                    Washington T        6:33.48 
 22    633 Imburgia, Barbara                Bordentown R        6:56.00 
 23    639 Martinez, Alison                 Southern Reg        6:18.40 
 24    640 McLean, Lindsay                  Southern Reg        6:20.60 
 25    641 Michaels, Vivian                 Southern Reg        5:59.00 
 26    642 Michnowski, Emily                Lenape Regio        6:41.27 
 27    643 Middleton, Laila                 Burlington T        6:52.41 
 28    645 Monahon, Mia                     Kingsway HS         6:07.16 
 29    649 Mulch, Alexa                     Southern Reg        5:50.00 
 30    652 Oswari, Charissa                 Bordentown R        7:40.00 
 31    653 Parisi, Gabriella                Burlington T        6:17.11 
 32    655 Pedrick, Gabriela                Kingsway HS         6:54.34 
 33    659 Quinones, Elyse                  Burlington T             NT 
 34    660 Randolph, Grace                  Burlington T        6:46.55 
 35    662 Riley, Marisa                    Lenape Regio        6:15.46 
 36    667 Santoro, Victoria                Bordentown R        6:40.00 
 37    668 Savidge, Rebecca                 Audubon HS          6:24.00 
 38    675 Smullen, Emerie                  Bordentown R        7:14.34 
 39    676 Sorid, Sophia                    Lenape Regio        6:16.55 
 40    678 Stibler, Alexandra               Lenape Regio        6:43.50 
 41    679 Swan, Elizabeth                  Southern Reg        6:38.90 
 42    681 Tracey, Erin                     Kingsway HS         6:09.26 
 43    683 Valeriano, Lillie                Audubon HS          6:08.00 
 44    686 Wang, Vicki                      Camden Catho        6:40.44 
 45    843 Aquino, Christine                Toms River N        5:55.00 
 46    844 Archer, Iris                     Cherokee HS         6:15.00 
 47    845 Bala, Aarti                      Eastern Regi        6:55.77 
 48    846 Baldosaro, Lauren                Eastern Regi        6:11.88 
 49    847 Bhandari, Jena                   Toms River N        7:00.00 
 50    848 Blanco, Rachel                   Shawnee HS          6:19.24 
 51    849 Caputo, Hannah                   Shawnee HS          6:26.70 
 52    850 Chen, Shan                       Eastern Regi        6:47.02 
 53    851 Closson, Jesse                   Shawnee HS          6:49.07 
 54    852 Collins, McKenzie                Bordentown R        6:26.62 
 55    853 Crawford, Megan                  Rancocas Val        6:54.81 
 56    854 Cueva, Emma                      Washington T        7:00.00 
 57    855 Delfinis, Emilee                 Toms River N        7:30.00 
 58    856 Dominczyk, Elizabeth             Hunterdon Ce        5:55.00 
 59    857 Dutka, Kimberly                  Rancocas Val        6:41.17 
 60    858 Eglin, Alexa                     Toms River N        6:15.00 
 61    859 Evans, Rylee                     Eastern Regi        6:16.00 
 62    860 Fotiou, Maritza                  Seneca  HS          6:20.00 
 63    861 Garofalo, Anna                   Bordentown R        7:10.00 
 64    862 Gebhardt, Lauren                 Hunterdon Ce        5:48.00 
 65    863 Hart, Kayla                      Toms River N        7:30.00 
 66    864 Heintz, Megan                    Hunterdon Ce        5:48.00 
 67    865 Hennessy, Annalee                Paul VI HS          6:40.80 
 68    866 Hickey, Meghan                   Shawnee HS          6:28.39 
 69    867 Hoinkis, Kyla                    Audubon HS          7:00.00 
 70    868 Holland, Kaitlyn                 Audubon HS          6:30.00 
 71    869 Horafus, Alexandria              Washington T        6:50.00 
 72    870 Larzelere, Anna                  Shawnee HS               NT 
 73    871 Latella, Sage                    Shawnee HS          7:17.02 
 74    872 LeChien, Janine                  Hunterdon Ce        5:55.00 
 75    873 Locke, Evelyn                    Seneca  HS          6:20.00 
 76    874 Maloney, Hannah                  Shawnee HS          6:28.37 
 77    875 McDaniels, Emma                  Bordentown R        5:49.00 
 78    876 McKay, Zoe                       Eastern Regi        6:12.00 
 79    877 Mills, Capri                     Shawnee HS               NT 
 80    878 Morgan, Katy                     Shawnee HS          5:50.51 
 81    879 Morgan, Liz                      Shawnee HS          7:06.11 
 82    880 Murphy, Maggie                   Cherry Hill         6:33.00 
 83    881 Pell, Montana                    Bordentown R        7:30.00 
 84    882 Ringen, Annika                   Shawnee HS               NT 
 85    883 Ruley, Anna                      Lenape Regio        6:02.55 
 86    884 Ryan, Megan                      Toms River N        7:00.00 
 87    885 Sprenkel, Harleigh               Maple Shade         7:49.00 
 88    886 St.Jean, Belle                   Cherokee HS         6:15.00 
 89    887 Strich, Alexandra                Shawnee HS          6:03.59 
 90    888 Swider, Torrie                   Washington T        7:04.00 
 91    889 Tedesco, Nicole                  Cherokee HS         6:35.00 
 92    890 Tenet, Lauren                    Shawnee HS               NT 
 93    891 Volin, Emily                     Cherry Hill         6:05.23 
 94    892 Weir, Alexandra                  Seneca  HS          6:30.00 
 95    893 Whitmire, Hannah                 Paul VI HS          5:59.29 
 96    894 Williams, Jada                   Toms River N        5:46.45 
 97    895 Yeager, Maddy                    Shawnee HS          5:51.18 
 
Event 4  Mixed 1600 Meter Run Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    494 Campbell, Finn                 M Kingsway HS         4:56.34 
  2    590 Tanzola, Nicholas              M Kingsway HS         5:17.42 
  3    691 Allen, Samuel                  M Kingsway HS         4:53.00 
  4    692 Alvarez, Michael               M Camden Catho        5:37.96 
  5    693 Andrews, Oscar                 M Eastern Regi        5:30.00 
  6    694 Andrews, Wesley                M Eastern Regi        5:10.00 
  7    697 Barile, Marchello              M Camden Catho        5:21.37 
  8    698 Beck, Kareem                   M Burlington T        5:31.09 
  9    703 Berry, Bryce                   M Burlington T        5:32.00 
 10    704 Binkley, Luke                  M Burlington T        5:47.00 
 11    707 Bongard, Logan                 M Washington T        5:14.35 
 12    709 Boyle, Brett                   M Lenape Regio             NT 
 13    710 Buenano, Brandon               M Bordentown R        6:15.00 
 14    711 Bulicki, Mason                 M Cherry Hill         4:57.50 
 15    713 Butbul, Carmel                 M Cherry Hill         5:39.00 
 16    716 Capito, Aaron                  M Ocean City H        5:24.43 
 17    719 Cohen, Ben                     M Eastern Regi        5:30.00 
 18    720 Colavita, Chris                M Washington T        5:13.00 
 19    721 Collins, Nigel                 M Ocean City H        5:15.27 
 20    722 Consiglio, Zach                M Eastern Regi        5:52.00 
 21    724 Conte, Vincent                 M Washington T        5:20.10 
 22    727 Daly, Aodhan                   M Ocean City H        5:17.71 
 23    730 Derman, Warren                 M Camden Catho        5:14.33 
 24    731 Dhingra, Anmol                 M Bordentown R        6:26.22 
 25    732 Dibisie Jr., Gregory           M Washington T        5:49.10 
 26    734 DiTroia, Cameron               M Ocean City H        4:57.00 
 27    737 Eichmann, Josh                 M Burlington T        5:53.00 
 28    739 Epstein, Aidan                 M Eastern Regi        5:50.00 
 29    740 Farley, Mike                   M Ocean City H        5:14.60 
 30    742 Ferzetti, Nicholas             M Ocean City H        4:55.20 
 31    743 Fitzpatrick, Jack              M Kingsway HS         5:03.68 
 32    744 Franklin, John                 M Washington T        5:46.49 
 33    745 Garg, Tushar                   M Cherry Hill         5:25.00 
 34    746 Gaskill, Bryan                 M Lenape Regio             NT 
 35    748 Gaudreault, Andrew             M Bordentown R        5:20.00 
 36    750 Gershon, Evan                  M Cherry Hill         5:59.83 
 37    751 Gisone, Miguel Angel           M Camden Catho        5:21.53 
 38    752 Giudice, Alex                  M Kingsway HS         5:35.40 
 39    755 Greene, David                  M Burlington T        5:18.10 
 40    757 Groff, Aidan                   M Cherry Hill         4:50.00 
 41    758 Hagan, Dylan                   M Cherry Hill         4:50.00 
 42    760 Haught, Maxwell                M Cherry Hill         5:01.28 
 43    763 Hindley, Joseph                M Kingsway HS         5:03.57 
 44    766 Howarth, Dylan                 M Bordentown R        6:10.23 
 45    768 Innamorato, Michael            M Eastern Regi        5:35.00 
 46    770 Katsiff, Michael               M Ocean City H        5:13.87 
 47    772 Kelly, Mike                    M Ocean City H        5:12.02 
 48    774 Kidwell, Nate                  M Washington T        5:05.54 
 49    775 Kiil, Jeremy                   M Kingsway HS         5:24.04 
 50    776 Kim, Lloyd                     M Cherry Hill         5:30.00 
 51    777 Klinger, Nathan                M Burlington T        5:46.00 
 52    780 Krause, Colin                  M Eastern Regi        5:30.00 
 53    781 Kwok, Khalil                   M Cherry Hill         4:55.00 
 54    784 Lant, Charles                  M Washington T        5:01.65 
 55    786 Leung, Calvin                  M Bordentown R        5:58.00 
 56    787 Levy, Ethan                    M Eastern Regi        5:13.92 
 57    789 Marchese, Jacob                M Washington T        5:55.00 
 58    790 Marshall, Alexander            M Burlington T        5:12.00 
 59    792 Mcbeth, Eli                    M Cherry Hill         5:50.00 
 60    796 McGee, John                    M Eastern Regi        5:25.00 
 61    797 McGroarty, Keegan              M Eastern Regi        5:25.41 
 62    804 Moore, Christian               M Camden Catho             NT 
 63    808 Mortello, Logan                M Bordentown R        5:50.00 
 64    809 Mount, Flynn                   M Bordentown R        5:30.00 
 65    816 Oswald, Brandon                M Kingsway HS         6:41.94 
 66    819 Pinardo, River                 M Washington T        5:32.00 
 67    820 Poole, Greg                    M Bordentown R        5:16.61 
 68    823 Quade, Colin                   M Ocean City H        5:11.00 
 69    824 Raebauer, Ethan                M Eastern Regi        5:45.00 
 70    826 Ranson, Jacen                  M Washington T        6:02.00 
 71    828 Sacramento, Erik               M Ocean City H        4:45.70 
 72    832 Sims, Nathan                   M Lenape Regio             NT 
 73    833 Singh, Arshvir                 M Bordentown R        5:39.93 
 74    834 Song, Joon                     M Washington T        4:56.29 
 75    835 Stephanoni, Joseph             M Burlington T        5:37.67 
 76    839 Vogel, Grant                   M Kingsway HS         5:37.85 
 77    841 Wagner, Reece                  M Ocean City H        5:33.99 
 78    842 Zerillo, John                  M Burlington T        5:07.00 
 79    896 Adams, Jeremy                  M Southern Reg        7:00.00 
 80    897 Allen, Nick                    M Kingsway HS         4:59.00 
 81    898 Amilcare, Dominic              M Seneca  HS          5:23.14 
 82    899 Anderer, Ethan                 M Cherry Hill         4:42.84 
 83    900 Austin, Jacob                  M Paul VI HS          5:27.40 
 84    901 Barrella, Frank                M Ocean City H             NT 
 85    902 Bates, Gavin                   M Southern Reg        5:10.00 
 86    903 Becker, Jake                   M Shawnee HS          5:38.17 
 87    904 Belcher, Nigel                 M Paul VI HS          5:18.83 
 88    905 Bevan, Matthew                 M Southern Reg        6:20.00 
 89    906 Boyajian, Daniel               M Rancocas Val        5:42.71 
 90    907 Boyle, Matthew                 M Cherry Hill         6:05.00 
 91    908 Bradley, Ryan                  M Lenape Regio        5:30.63 
 92    909 Buniva, Jake                   M Lenape Regio             NT 
 93    910 Campagna, Alex                 M Shawnee HS          4:55.01 
 94    911 Castaldi, Antoni               M Southern Reg        5:15.00 
 95    912 Chen, Jaron                    M Cherry Hill         6:00.00 
 96    913 Cheng, Jacob                   M Cherry Hill         4:58.65 
 97    914 Chino, Brian                   M Shawnee HS          5:45.00 
 98    915 Cloke, Conner                  M Maple Shade         6:15.00 
 99    916 Curtis, Justin                 M Seneca  HS          5:25.51 
100    917 D'Amelio, Nunzio               M Southern Reg        5:23.53 
101    918 DeHart, Kevin                  M Southern Reg        6:20.00 
102    919 Derienzo, Derek                M Rancocas Val        5:42.65 
103    920 DeSimone, Mark                 M Clearview Re        5:18.31 
104    921 DiTomaso, Nicholas             M Burlington T        6:22.00 
105    922 Dolan, James                   M Lenape Regio             NT 
106    923 Dunaway, Gabriel               M Rancocas Val        5:01.00 
107    924 Durnien, Conor                 M Southern Reg        6:05.35 
108    925 Eizner, Alvin                  M Cherry Hill         5:06.66 
109    926 Faltas, Dimitry                M Shawnee HS          5:20.90 
110    927 Flaherty, Ryan                 M Southern Reg        5:12.16 
111    928 Fulton, Ian                    M Cherry Hill         6:15.00 
112    929 Gaffin, Jack                   M Cherry Hill         5:25.00 
113    930 Gaskill, Ethan                 M Lenape Regio        5:18.09 
114    931 Goldman, Jacob                 M Shawnee HS          5:38.79 
115    932 Goldstein, Jacob               M Eastern Regi        6:45.00 
116    933 Grabowski, Cooper              M Shawnee HS          5:31.00 
117    934 Hansen, Dylan                  M Shawnee HS          4:56.98 
118    935 Harrison, Noah                 M Shawnee HS          6:00.00 
119    936 Hochberg, Joe                  M Lenape Regio             NT 
120    937 Kaminer, William               M Shawnee HS          5:00.15 
121    938 Karch, Jason                   M Shawnee HS          6:05.00 
122    939 Kelleher, Christian            M Shawnee HS          5:58.90 
123    940 Lardner, Chris                 M Seneca  HS               NT 
124    941 Li, Erik                       M Cherry Hill         5:25.00 
125    942 Lopez, Rhys                    M Cherry Hill         5:59.00 
126    943 Luczak, Shane                  M Clearview Re        5:26.70 
127    944 Malec, Joseph                  M Washington T        6:12.75 
128    945 McCarty, Michael               M Clearview Re        5:30.24 
129    946 McKenna, Daniel                M Southern Reg        5:20.00 
130    947 Mendez, Justin                 M Southern Reg        5:56.32 
131    948 Mihaileanu, George             M Shawnee HS          4:55.39 
132    949 Olkowski, Thomas               M Southern Reg        5:32.20 
133    950 Paulson, Kenneth               M Shawnee HS          5:23.15 
134    951 Pelusio, Braden                M Southern Reg        5:29.08 
135    952 Pelusio, Spencer               M Southern Reg        5:15.97 
136    953 Piszar, Jack                   M Southern Reg        5:25.00 
137    954 Pratt, Alex                    M Rancocas Val        5:13.61 
138    955 Raman, Tejas                   M Cherry Hill         5:29.94 
139    956 Rankin, Sean                   M Shawnee HS          5:31.75 
140    957 Raroha, Jacob                  M Maple Shade         5:37.56 
141    958 Reck, Alexander                M Southern Reg        5:11.33 
142    959 Reese, Baylor                  M Southern Reg        5:10.00 
143    960 Richwall, Adam                 M Shawnee HS          5:08.85 
144    961 Robbins, Matthew               M Ocean City H             NT 
145    962 Rogers, Paul                   M Shawnee HS          5:55.00 
146    963 Rozikov, Timur                 M Maple Shade         5:11.00 
147    964 Rupert, Cade                   M Shawnee HS          5:13.00 
148    965 Rupertus, Joe                  M Paul VI HS          5:18.77 
149    966 Santoro, Jonathon              M Cherry Hill         4:49.54 
150    967 Schilling, John                M Deptford HS         5:38.78 
151    968 Schurr, Kevin                  M Lenape Regio        5:03.92 
152    969 Singh, Angad                   M Bordentown R        5:53.62 
153    970 Sirisky, Jaden                 M Southern Reg        6:38.78 
154    971 Smith, Shane                   M Maple Shade         5:58.00 
155    972 Soares, Nicholas               M Shawnee HS          6:19.57 
156    973 Tornese, Antonio               M Lenape Regio             NT 
157    974 Vogel, Brett                   M Cherry Hill         5:50.00 
158    975 Waters, Frederick              M Southern Reg        6:20.00 
159    976 Werner, Matthew                M Kingsway HS         5:34.96 
160    977 Wigley, Lucas                  M Seneca  HS          6:03.69 
161    978 Zhong, Andy                    M Cherry Hill         4:44.73 
162    979 Zhou, Kevin                    M Cherry Hill         5:40.00 
 
Event 5  Girls 400 Meter Dash Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    229 Benjamin, Eimiyah                Burlington T             NT 
  2    241 Brownlee, Madison                Toms River N        1:30.00 
  3    247 Carey, Grace                     Washington T        1:11.00 
  4    249 Cheung, Leeanne                  Toms River N        1:30.00 
  5    253 Cisneros, Karla                  Toms River N        1:30.00 
  6    255 Cochran, Mackenzie               Washington T        1:10.00 
  7    260 Cruz, Casey                      Toms River N        1:22.93 
  8    273 Diawara, Fataumata               Toms River N        1:17.00 
  9    276 Figueroa, Jade                   Washington T        1:09.75 
 10    277 Figures, Jadan                   Burlington T             NT 
 11    283 Franklin, JaSonte                Burlington T        1:10.70 
 12    292 Hanson, Tess                     Washington T        1:08.10 
 13    297 Hayes, Jenna                     Toms River N        1:22.00 
 14    300 Hoffman, Elyse                   Toms River N        1:28.00 
 15    307 James, Dillisa                   Toms River N        1:28.00 
 16    309 Johnson, Crystal                 Eastern Regi             NT 
 17    310 Kauffman, Lindsey                Toms River N        1:10.15 
 18    313 Kelly, Veronica                  Washington T        1:12.00 
 19    315 Kern, Emma                       Washington T        1:15.00 
 20    316 Langan, Anna                     Eastern Regi             NT 
 21    320 Lawrence, Krystina               Burlington T             NT 
 22    321 Lezin, Christelle                Toms River N        1:07.00 
 23    322 Likey, Erika                     Toms River N        1:27.00 
 24    335 Massoquoi, Priscilla             Bordentown R        1:11.00 
 25    336 Mauro, Angelina                  Toms River N        1:27.00 
 26    339 Mckenzie, Jossandra              Toms River N        1:25.00 
 27    343 Moliwold, Cristen                Toms River N        1:15.00 
 28    344 Moore, Shara                     Toms River N        1:30.00 
 29    345 Muir, Saniah                     Lenape Regio        1:06.77 
 30    355 Ostaszewski, Clarire             Lenape Regio        1:10.50 
 31    362 Peragino, Annemarie              Toms River N        1:07.00 
 32    366 Price, Jordyn                    Washington T        1:11.00 
 33    369 Quinn, Katie                     Lenape Regio        1:09.50 
 34    370 Ramirez, Ruby                    Toms River N        1:20.20 
 35    374 Raynor, Katie                    Bordentown R        1:11.00 
 36    378 Roskoph, Devin                   Lenape Regio        1:19.50 
 37    386 Sauceda, Ariana                  Lenape Regio        1:08.42 
 38    388 Schonberg, Haley                 Lenape Regio        1:12.84 
 39    389 Schwarz, Kaitlin                 Lenape Regio        1:07.77 
 40    391 Scott, Vianna                    Kingsway HS         1:04.00 
 41    395 Skyrs, Kiana                     Toms River N        1:16.00 
 42    396 Smith, Gabrielle                 Lenape Regio        1:11.03 
 43    398 Smith, Melody                    Lenape Regio        1:09.81 
 44    405 Steinberg, Olivia                Eastern Regi             NT 
 45    407 Sydnor, Teghan                   Eastern Regi        1:00.13 
 46    408 Tait, Ariana                     Eastern Regi        1:07.10 
 47    410 Tikave-Fakoya, Ayo               Toms River N        1:17.49 
 48    414 Truran, Sophia                   Cherry Hill              NT 
 49    417 Vargas, Laura                    Toms River N        1:23.03 
 50    418 Vazquez, Marta                   Eastern Regi             NT 
 51    421 Wall, Jelena                     Eastern Regi             NT 
 52    431 Yun, Nancy                       Cherry Hill              NT 
 53    434 Albrecht, Skylar                 Rancocas Val        1:06.60 
 54    436 Bacon, Francine                  Burlington T        1:10.00 
 55    437 Benbow, Keiarah                  Burlington T        1:08.00 
 56    439 Cooke, Alison                    Cherokee HS         1:03.90 
 57    442 Deely, Cuinn                     Southern Reg        1:09.50 
 58    443 Demko, Hailey                    Washington T        1:25.01 
 59    446 Errichetti, Sofia                Paul VI HS          1:00.00 
 60    448 Gates, Sierra                    Rancocas Val        1:04.00 
 61    449 Gerhardt, Kayla                  Southern Reg        1:09.50 
 62    456 Hilton, Zoe                      Maple Shade         1:15.00 
 63    463 McDonnell, Kasey                 Ocean City H        1:12.00 
 64    464 Moore, Paris                     Burlington T        1:03.75 
 65    467 Overman, Catherine               Lenape Regio        1:03.54 
 66    468 Pasquarello, Chloe               Cherokee HS         1:05.32 
 67    469 Pepe, Ella                       Washington T        1:20.00 
 68    470 Perry, Sarah                     Southern Reg        1:02.77 
 69    473 Roberts, Tiana                   Rancocas Val        1:11.50 
 70    475 Schoka, Riley                    Southern Reg        1:09.50 
 71    477 Sutter, Allie                    Ocean City H        1:15.00 
 72    478 Tomlin, Aiyana                   Rancocas Val        1:10.90 
 73    479 Torain, Kennedy                  Kingsway HS         1:04.66 
 74    482 Walker, Caniya                   Kingsway HS         1:13.00 
 75    484 Zalescik, Isabella               Burlington T        1:08.00 
 76    539 Bland, Tashyla                   Lenape Regio        1:09.50 
 77    540 Boltz, Graace                    Lenape Regio        1:08.50 
 78    541 Bruhl, Lauren                    Hunterdon Ce        1:06.00 
 79    542 Connor, Alyssa                   Washington T        1:09.80 
 80    543 Dahlin, Michelle                 Seneca  HS          1:22.00 
 81    544 Daniel, Elise                    Kingsway HS         1:03.00 
 82    545 Dawson, Kierstyn                 Maple Shade         1:13.00 
 83    546 DiNoto, Gabriella                Washington T        1:17.00 
 84    547 Fasano, Alexandra                Cherokee HS         1:08.00 
 85    548 Gray, Erin                       Kingsway HS         1:09.00 
 86    549 Kugler, Jocelyn                  Cherokee HS         1:07.50 
 87    550 Litherland, Jessica              Hunterdon Ce        1:06.18 
 88    551 Marshall, Jya                    Rancocas Val        1:02.80 
 89    552 Melloni, Rachel                  Washington T        1:15.50 
 90    553 Ninobla, Kristin                 Burlington T             NT 
 91    554 Raab, Summer                     Ocean City H        1:15.00 
 92    555 Renwick, Meghan                  Maple Shade         1:12.30 
 93    556 Tharp, Allyson                   Kingsway HS         1:09.00 
 94    557 Tirendi, Adriana                 Hunterdon Ce        1:08.00 
 
Event 6  Boys 400 Meter Dash Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1      1 Abdullah, Muhammad               Eastern Regi        1:11.00 
  2      4 Adkins, Elijah                   Cherry Hill           53.83 
  3     14 Baldino, Vincent                 Eastern Regi        1:13.00 
  4     18 Barry, Brian                     Cherry Hill           54.30 
  5     25 Boima, John                      Southern Reg        1:20.00 
  6     29 Bugasch, Elisha                  Hunterdon Ce          56.00 
  7     31 Bush, Justin                     Ocean City H        1:05.00 
  8     32 Byrd, Masai                      Lenape Regio          58.50 
  9     39 Cirillo, James                   Cherry Hill           57.00 
 10     52 Desai, Avi                       Cherokee HS         1:03.00 
 11     55 Dolores, Kevin                   Southern Reg          57.00 
 12     62 Gaddy, Callil                    Ocean City H        1:10.00 
 13     70 Golin, Rob                       Eastern Regi        1:10.00 
 14     75 Harden, Khalil                   Cherry Hill         1:03.00 
 15     78 Holland, Kwadair                 Southern Reg        1:02.50 
 16     79 Holland, Kwamere                 Southern Reg        1:02.50 
 17     99 Langton, Steven                  Southern Reg          57.00 
 18    100 Lasick, Jason                    Seneca  HS            58.91 
 19    106 Lewis, Ryan                      Eastern Regi        1:07.00 
 20    114 Lynch, Myles                     Eastern Regi        1:02.00 
 21    124 Martinez, Armando                Ocean City H          56.54 
 22    133 Miller, Matt                     Seneca  HS               NT 
 23    137 Mozes, Lucas                     Ocean City H        1:02.00 
 24    141 Newkirk, Waymon                  Eastern Regi        1:03.00 
 25    147 Paco, David                      Southern Reg        1:09.00 
 26    150 Panaro, Joshua                   Southern Reg        1:03.00 
 27    157 Perez, Eliangel                  Southern Reg        1:06.00 
 28    161 Rafkin, Bradley                  Cherokee HS           59.44 
 29    163 Riccardo, Michael                Southern Reg        1:05.00 
 30    164 Richards, Tom                    Seneca  HS               NT 
 31    165 Robinson, Gabriel                Eastern Regi        1:10.00 
 32    169 Rowland, Sean                    Southern Reg          57.72 
 33    171 Sacramento, Misael               Ocean City H        1:05.00 
 34    172 Sakers, Kevin                    Ocean City H        1:05.00 
 35    173 Salugta, Gianluca                Ocean City H          56.07 
 36    184 Southard, Mitchell               Southern Reg          58.50 
 37    186 Stangota, Dominic                Hunterdon Ce          59.00 
 38    189 Taft, Aedan                      Seneca  HS               NT 
 39    191 Tanzola, Michael                 Kingsway HS         1:00.06 
 40    198 Unuigbe, Osamai                  Paul VI HS            52.44 
 41    214 Wyrsch, Nate                     Southern Reg        1:07.00 
 42    215 Young, Alexander                 Cherry Hill         1:04.50 
 43    485 Allen, DaJour                    Rancocas Val          59.00 
 44    487 Badgley, Anthony                 Maple Shade         1:05.00 
 45    488 Bahar, Nati                      Cherry Hill         1:01.00 
 46    490 Bertett, Ben                     Ocean City H        1:02.65 
 47    492 Bland, Thomas                    Cherokee HS           58.40 
 48    497 Costello, Dylan                  Clearview Re        1:06.10 
 49    498 DiGenni, Dom                     Clearview Re        1:01.10 
 50    499 Eleazu, Ezeulo                   Bordentown R        1:00.00 
 51    501 Faltas, Elijah                   Shawnee HS            58.90 
 52    502 Frazier, Josiah                  Paul VI HS          1:00.62 
 53    503 Free, Jacob                      Cherokee HS         1:02.82 
 54    506 Griffing, William                Hunterdon Ce          57.00 
 55    507 Hatch, Lucas                     Cherokee HS           57.06 
 56    508 Hess, Kevin                      Cherokee HS           56.00 
 57    513 Kertes, Trotman                  Bordentown R          58.20 
 58    515 Koch, Nicholas                   Washington T        1:01.80 
 59    519 Linz, Jason                      Hunterdon Ce        1:04.74 
 60    520 Ludwig, Max                      Washington T        1:01.00 
 61    521 Mansell, Jason                   Washington T             NT 
 62    522 Marshall, Marcus                 Rancocas Val          58.00 
 63    524 McGowan, Shane                   Rancocas Val        1:04.00 
 64    528 Pantano, David                   Kingsway HS           56.10 
 65    530 Rios, Steve                      Deptford HS           52.23 
 66    531 Rizza, Jack                      Hunterdon Ce          59.00 
 67    532 Rizzo, Gio                       Clearview Re        1:07.70 
 68    533 Rodriguez, Julian                Deptford HS           52.50 
 69    534 Tarpey, Aiden                    Washington T        1:07.00 
 70    535 Taylor, Marcus                   Washington T        1:04.00 
 71    536 Woods, Isaiah                    Deptford HS           54.00 
 72    538 Young, Michael                   Lenape Regio             NT 
 73    558 Abad, Joseph                     Southern Reg        1:08.00 
 74    559 Bachleda, Michal                 Ocean City H        1:05.00 
 75    560 Brindley, Nathan                 Southern Reg        1:05.60 
 76    561 Brown, Maurice                   Maple Shade           59.61 
 77    562 Collius, Josh                    Lenape Regio             NT 
 78    563 Cruz-Bravo, Javier               Southern Reg        1:07.00 
 79    564 Curcio, Anthony                  Southern Reg        1:14.30 
 80    565 Damato, Jake                     Southern Reg        1:11.20 
 81    566 Eisen, Jason                     Clearview Re        1:03.00 
 82    567 Finer, Scott                     Southern Reg        1:10.10 
 83    568 Folk, Malik                      Hunterdon Ce          58.00 
 84    569 Griffin, Michael                 Bordentown R          59.50 
 85    570 Hutchinson, Josh                 Ocean City H          55.60 
 86    571 Johnston, Thomas                 Southern Reg        1:08.90 
 87    572 Juarez, Eni                      Southern Reg        1:04.50 
 88    573 Kidd, Evan                       Kingsway HS         1:04.00 
 89    574 Lane, Franklin                   Southern Reg        1:30.00 
 90    575 Liu, Kaiwen                      Washington T        1:02.00 
 91    576 Lodge, Matthew                   Shawnee HS            55.94 
 92    577 Lynn, Shawn                      Washington T          57.00 
 93    578 Manzella, Kai                    Southern Reg          57.50 
 94    579 McShea, Sean                     Kingsway HS         1:03.19 
 95    580 Nysather, Shawn                  Burlington T          57.00 
 96    581 Phan, Jon                        Clearview Re        1:05.90 
 97    582 Pierro, Matthew                  Southern Reg          57.00 
 98    583 Pradilada, Ken                   Washington T        1:02.49 
 99    584 Raylman, Nicholas                Southern Reg        1:08.60 
100    585 Reid, Aidan                      Ocean City H          56.00 
101    586 Rosenberger, Andrew              Clearview Re        1:10.00 
102    587 Ross, Michael                    Shawnee HS            57.77 
103    588 Small, Jermaine                  Burlington T          58.00 
104    589 Stackhouse, Nathan               Clearview Re        1:06.51 
105    590 Tanzola, Nicholas                Kingsway HS         1:00.00 
106    591 Truitt, John                     Clearview Re        1:06.58 
107    592 Weiss, Hunter                    Clearview Re          56.90 
108    593 Witherspoon, Kylan               Lenape Regio          58.43 
 
Event 7  Girls 100 Meter Dash Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    217 Adegoke, Joyce                   Rancocas Val          14.40 
  2    218 Afonso, Kristen                  Toms River N          15.50 
  3    219 Ahenkora, Giselle                Rancocas Val          14.97 
  4    220 Aldakimov, Emily                 Shawnee HS            14.53 
  5    221 Alston, Imoni                    Toms River N          13.80 
  6    222 Amster, Alyssa                   Hunterdon Ce          14.20 
  7    223 Andel, Katelyn                   Kingsway HS           15.00 
  8    224 Augustino, Amy                   Shawnee HS               NT 
  9    225 Austin, Amani                    Rancocas Val          14.50 
 10    226 Baker, Katherine                 Kingsway HS           13.80 
 11    227 Barclift, Precious               Washington T          13.78 
 12    228 Barnes, Molly                    Hunterdon Ce          13.80 
 13    229 Benjamin, Eimiyah                Burlington T             NT 
 14    230 Benton, Jianna                   Rancocas Val          14.70 
 15    231 Benzenhafer, Amanda              Seneca  HS            14.70 
 16    232 Berndlmaier, Avarie              Washington T          13.40 
 17    233 Bertino, Ta'Shay                 Rancocas Val          13.32 
 18    234 Bertuccini, Mackenzie            Kingsway HS           14.50 
 19    235 Bettermann, Natalie              Hunterdon Ce          15.00 
 20    236 Bill, Faith                      Kingsway HS           14.00 
 21    237 Boehm, Sara                      Rancocas Val          14.70 
 22    238 Bromberg, Brooke                 Cherokee HS           15.86 
 23    239 Brommeland, Linzi                Toms River N          15.50 
 24    240 Brooks, Makayla                  Rancocas Val          15.50 
 25    241 Brownlee, Madison                Toms River N          16.00 
 26    242 Calderon, Alayna                 Bordentown R             NT 
 27    243 Camarena, Kaori                  Shawnee HS               NT 
 28    244 Campbell-Edwards, Irene          Washington T          14.20 
 29    245 Canion-Reyes, Jessica            Kingsway HS           14.60 
 30    246 Cardente, Faith                  Washington T          14.30 
 31    247 Carey, Grace                     Washington T          14.90 
 32    248 Casey, Christina                 Toms River N          16.00 
 33    249 Cheung, Leeanne                  Toms River N          16.50 
 34    250 Chin, Anabella                   Rancocas Val          13.20 
 35    251 Chu, Emma                        Washington T          14.50 
 36    252 Cionci, Julia                    Cherokee HS           16.33 
 37    253 Cisneros, Karla                  Toms River N          17.00 
 38    254 Claudio, Alyssa                  Rancocas Val          14.80 
 39    255 Cochran, Mackenzie               Washington T          15.10 
 40    256 Cohen-Barnes, Cora               Lenape Regio          13.96 
 41    257 Corbett, Rebekah                 Rancocas Val          17.00 
 42    258 Covington, Nia                   Lenape Regio          14.20 
 43    259 Crabtree, Olivia                 Washington T          15.20 
 44    260 Cruz, Casey                      Toms River N          15.67 
 45    261 Cruz-Bravo, Ximena               Southern Reg          14.50 
 46    262 Curtis, Morgan                   Toms River N          15.20 
 47    263 Damian, Karen                    Southern Reg          16.50 
 48    264 Daniels, Angel                   Camden Catho             NT 
 49    265 Davis, Emily                     Hunterdon Ce          14.40 
 50    266 Davis, Erika                     Lenape Regio          13.46 
 51    267 Davis, Mercedes                  Cherokee HS           14.00 
 52    268 Delgado, Joscelyne               Bordentown R             NT 
 53    269 DeLuca, Gabriella                Washington T          15.56 
 54    270 Deo, Gabby                       Southern Reg          14.20 
 55    271 Deringer, Morgan                 Shawnee HS               NT 
 56    272 Deringer, Victoria               Shawnee HS               NT 
 57    273 Diawara, Fataumata               Toms River N          14.40 
 58    274 DiGilio, Jenna                   Shawnee HS               NT 
 59    275 Fanizzi, Jessica                 Seneca  HS            16.00 
 60    276 Figueroa, Jade                   Washington T          14.50 
 61    277 Figures, Jadan                   Burlington T          14.11 
 62    278 Findley, Evana                   Lenape Regio          20.02 
 63    279 Fiore, Julia                     Hunterdon Ce          14.30 
 64    280 Forshay, Katrina                 Cherokee HS           13.91 
 65    281 Fortuna, Emma                    Toms River N          14.00 
 66    282 Foushee, Rayna                   Rancocas Val          17.00 
 67    283 Franklin, JaSonte                Burlington T          14.47 
 68    284 Gary, Taylor                     Kingsway HS           13.70 
 69    285 Gentile, Alyssa                  Washington T          14.99 
 70    286 Ginet, Sophia                    Ocean City H          13.90 
 71    287 Gleason, Sarah                   Ocean City H          14.00 
 72    288 Gould, Mallory                   Ocean City H          13.60 
 73    289 Grissom, Taylor                  Lenape Regio          14.58 
 74    290 Guerrero-Ortiz, Jennifer         Audubon HS            16.50 
 75    291 Hall, Katie                      Ocean City H          14.50 
 76    292 Hanson, Tess                     Washington T          14.60 
 77    293 Harrell, Jaden                   Camden Catho             NT 
 78    294 Harris, Amaya                    Rancocas Val             NT 
 79    295 Harris, Yasmin                   Lenape Regio          14.30 
 80    296 Harvey-Okurs, Pahris             Lenape Regio          15.20 
 81    297 Hayes, Jenna                     Toms River N          15.00 
 82    298 Heicklen, Anna                   Shawnee HS               NT 
 83    299 Hill, Mia                        Seneca  HS            13.74 
 84    300 Hoffman, Elyse                   Toms River N          16.00 
 85    301 Holmes, Saniya                   Rancocas Val          14.03 
 86    302 Horner, Brielle                  Southern Reg          15.23 
 87    303 Hunt, Taylor                     Lenape Regio          14.47 
 88    304 Hussain, Noreen                  Hunterdon Ce          13.20 
 89    305 Ike, Ivy                         Camden Catho          15.08 
 90    306 Ivery-Jones, Nikiyah             Audubon HS            15.60 
 91    307 James, Dillisa                   Toms River N          16.00 
 92    308 Jarrett, Jadan                   Hunterdon Ce          13.20 
 93    309 Johnson, Crystal                 Eastern Regi          15.57 
 94    310 Kauffman, Lindsey                Toms River N          14.31 
 95    311 Kay, Jenna                       Lenape Regio          15.50 
 96    312 Keen, Kendal                     Washington T             NT 
 97    313 Kelly, Veronica                  Washington T          14.03 
 98    314 Kenny, Leah                      Hunterdon Ce          13.80 
 99    315 Kern, Emma                       Washington T          15.06 
100    316 Langan, Anna                     Eastern Regi          14.97 
101    317 Langdon, Rylee                   Seneca  HS            14.50 
102    318 Lanni, Clairianna                Lenape Regio          16.32 
103    319 Law, Madison                     Cherokee HS           15.10 
104    320 Lawrence, Krystina               Burlington T             NT 
105    321 Lezin, Christelle                Toms River N          15.30 
106    322 Likey, Erika                     Toms River N          16.50 
107    323 Lin, Jaycey                      Ocean City H          14.00 
108    324 Lopez-Greer, Jianna              Rancocas Val          13.50 
109    325 Loughlin, Kelly                  Audubon HS            13.70 
110    326 Lyons, Julia                     Washington T          15.30 
111    327 Magrino, Annie                   Camden Catho             NT 
112    328 Manning, Chynelle                Lenape Regio          15.80 
113    329 Manzano, Princess                Toms River N          14.00 
114    330 Manzi, Nina                      Hunterdon Ce          14.30 
115    331 Marius, Monique                  Cherokee HS           14.50 
116    332 Markel, Mairead                  Cherry Hill           14.96 
117    333 Marr, Makenna                    Ocean City H          15.00 
118    334 Martin, Anna                     Audubon HS            16.00 
119    335 Massoquoi, Priscilla             Bordentown R          13.95 
120    336 Mauro, Angelina                  Toms River N          15.50 
121    337 Mayner, Tayva                    Washington T          14.90 
122    338 Mazzella, Lexi                   Bordentown R             NT 
123    339 Mckenzie, Jossandra              Toms River N          15.50 
124    340 McLaughlin, Levi                 Cherokee HS           14.10 
125    341 McNeil, Mia                      Rancocas Val          15.00 
126    342 Mineo, Daniella                  Southern Reg          13.75 
127    343 Moliwold, Cristen                Toms River N          13.90 
128    344 Moore, Shara                     Toms River N          17.00 
129    345 Muir, Saniah                     Lenape Regio          14.52 
130    346 Murphy, Erin                     Toms River N          17.50 
131    347 Murray, Makiyah                  Lenape Regio          14.78 
132    348 Natale, Victoria                 Kingsway HS           14.70 
133    349 Neal, Erin                       Kingsway HS           14.80 
134    350 Nehring, Emily                   Cherokee HS           15.80 
135    351 Nguyen, Deanna                   Hunterdon Ce          14.10 
136    352 Nyoun, Grace                     Audubon HS            16.40 
137    353 Oliver-Aguilar, Myra             Maple Shade           15.67 
138    354 Oshodi, Jade                     Kingsway HS           13.89 
139    355 Ostaszewski, Clarire             Lenape Regio          14.60 
140    356 Ottey, Brianna                   Rancocas Val          16.70 
141    357 Overman, Grace                   Lenape Regio          14.20 
142    358 Park, Yaegin                     Shawnee HS            15.22 
143    359 Parks, Paige                     Camden Catho             NT 
144    360 Pedrick, Jordy                   Hunterdon Ce          14.90 
145    361 Pender, Shaniya                  Kingsway HS           13.80 
146    362 Peragino, Annemarie              Toms River N          14.20 
147    363 Peralta, Rourke                  Hunterdon Ce          14.40 
148    364 Phillips, Carissa                Cherokee HS           15.40 
149    365 Pisciotta, Catalina              Southern Reg          15.70 
150    366 Price, Jordyn                    Washington T          14.60 
151    367 Pruna, Claire                    Rancocas Val          15.71 
152    368 Pulliam, Ayanna                  Camden Catho          15.51 
153    369 Quinn, Katie                     Lenape Regio          14.90 
154    370 Ramirez, Ruby                    Toms River N          17.09 
155    371 Ranalli, Anna                    Cherokee HS           15.30 
156    372 Randiek, Janet                   Cherokee HS           14.30 
157    373 Randiek, Jess                    Cherokee HS           15.00 
158    374 Raynor, Katie                    Bordentown R          14.50 
159    375 Reck, Samantha                   Southern Reg          17.34 
160    376 Repousis, Izabela                Washington T          14.14 
161    377 Rice, Selma                      Lenape Regio          15.20 
162    378 Roskoph, Devin                   Lenape Regio          16.20 
163    379 Ruffin, Anniliese                Eastern Regi          15.97 
164    380 Rusinski, Julia                  Shawnee HS            14.15 
165    381 Russo, Hannah                    Southern Reg          15.50 
166    382 Sanon, Aahnyiia                  Paul VI HS               NT 
167    383 Santiago, Amaiya                 Kingsway HS           14.00 
168    384 Santos, Alexa                    Kingsway HS           14.80 
169    385 Satchell, Rachel                 Rancocas Val          13.40 
170    386 Sauceda, Ariana                  Lenape Regio          14.29 
171    387 Schaeffer, Zoey                  Camden Catho             NT 
172    388 Schonberg, Haley                 Lenape Regio          15.32 
173    389 Schwarz, Kaitlin                 Lenape Regio          14.50 
174    390 Scott, Jordyn                    Kingsway HS           13.80 
175    391 Scott, Vianna                    Kingsway HS           13.30 
176    392 Shearer, Melissa                 Kingsway HS           15.90 
177    393 Sime, Lesley                     Cherokee HS           15.00 
178    394 Simms, Loren                     Paul VI HS            13.62 
179    395 Skyrs, Kiana                     Toms River N          13.80 
180    396 Smith, Gabrielle                 Lenape Regio          14.62 
181    397 Smith, Isabelle                  Ocean City H          14.10 
182    398 Smith, Melody                    Lenape Regio          13.90 
183    399 Sollner, Grace                   Hunterdon Ce          13.70 
184    400 Souto, Juliana                   Ocean City H          14.00 
185    401 Sparks, Kiersten                 Ocean City H          16.00 
186    402 Spencer, Adriane                 Cherokee HS           14.70 
187    403 Spencer, Erika                   Lenape Regio          14.60 
188    404 Stackhouse, Naimah               Rancocas Val          14.40 
189    405 Steinberg, Olivia                Eastern Regi          15.72 
190    406 Stewart, Birdie                  Ocean City H          15.35 
191    407 Sydnor, Teghan                   Eastern Regi          13.80 
192    408 Tait, Ariana                     Eastern Regi          14.00 
193    409 Thawani, Esha                    Ocean City H          14.20 
194    410 Tikave-Fakoya, Ayo               Toms River N          15.03 
195    411 Torbik, Casey                    Washington T          15.20 
196    412 Tran, Thy                        Camden Catho             NT 
197    413 Treece, Sarah                    Southern Reg          17.50 
198    414 Truran, Sophia                   Cherry Hill              NT 
199    415 Tumas, Amanda                    Lenape Regio          15.73 
200    416 Turner, Sumayyah                 Kingsway HS           13.90 
201    417 Vargas, Laura                    Toms River N          17.15 
202    418 Vazquez, Marta                   Eastern Regi          14.45 
203    419 Vergara, Britney                 Ocean City H          16.40 
204    420 Vinella, Breanna                 Hunterdon Ce          14.10 
205    421 Wall, Jelena                     Eastern Regi          15.71 
206    422 Wall, Julianne                   Toms River N          14.79 
207    423 Watkins, Macie                   Camden Catho             NT 
208    424 Watson, Hannah                   Paul VI HS            13.22 
209    425 Wiggins, Noelle                  Kingsway HS           13.40 
210    426 Willett, Lauren                  Ocean City H          15.88 
211    427 Williams, Giselle                Camden Catho          13.72 
212    428 Wolpert, Elizabeth               Camden Catho             NT 
213    429 Yaeger, Kaitlyn                  Seneca  HS            14.60 
214    430 Yohnnson, Cheyenne               Seneca  HS            14.60 
215    431 Yun, Nancy                       Cherry Hill              NT 
216    432 Zak, Jackie                      Lenape Regio          14.62 
217    433 Zul, Breanna                     Cherokee HS           15.00 
 
Event 8  Boys 100 Meter Dash Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1      1 Abdullah, Muhammad               Eastern Regi          12.10 
  2      2 Adams, John                      Deptford HS           12.50 
  3      3 Addison, Rashan                  Rancocas Val          12.40 
  4      4 Adkins, Elijah                   Cherry Hill           12.00 
  5      5 Akeh, Olujoba                    Cherry Hill           12.50 
  6      6 Ali, Qays                        Cherry Hill           13.50 
  7      7 Ali, Sheikh Farden               Washington T          14.10 
  8      8 Alpaugh, Nicholas                Hunterdon Ce          13.00 
  9      9 Ambrosino, Drew                  Cherry Hill           13.27 
 10     10 Archer, Ahmad                    Kingsway HS           11.60 
 11     11 Aronow, Evan                     Cherokee HS           13.80 
 12     12 Arzillo, Shawn                   Lenape Regio          12.68 
 13     13 Asis, Mateo                      Rancocas Val          11.90 
 14     14 Baldino, Vincent                 Eastern Regi          12.40 
 15     15 Banks, Devin                     Maple Shade           12.40 
 16     16 Bantle, Cooper                   Audubon HS            12.00 
 17     17 Barberi, Brock                   Rancocas Val             NT 
 18     18 Barry, Brian                     Cherry Hill           11.00 
 19     19 Bautista, Nicholas               Shawnee HS            12.80 
 20     20 Bedford, Adam                    Washington T          12.50 
 21     21 Bey, Demaar                      Lenape Regio          12.38 
 22     22 Blango, Giani                    Burlington T             NT 
 23     23 Bodine, Javion                   Rancocas Val          12.30 
 24     24 Boggs, Chase                     Rancocas Val          13.00 
 25     25 Boima, John                      Southern Reg             NT 
 26     26 Boyle, Mike                      Kingsway HS           12.32 
 27     27 Brooks, Jalen                    Hunterdon Ce          12.70 
 28     28 Brown, Tarelle                   Ocean City H          11.90 
 29     29 Bugasch, Elisha                  Hunterdon Ce          12.00 
 30     30 Buhaievskyi, Serhii              Kingsway HS           13.00 
 31     31 Bush, Justin                     Ocean City H          13.00 
 32     32 Byrd, Masai                      Lenape Regio          12.78 
 33     33 Caccese, Anthony                 Lenape Regio             NT 
 34     34 Calderon, Mateo                  Cherokee HS           13.50 
 35     35 Cavacini, Greg                   Audubon HS            15.00 
 36     36 Cedeno, Denzel                   Rancocas Val          12.00 
 37     37 Charipally, Harshit              Cherokee HS           15.84 
 38     38 Chiagoro, Tochi                  Burlington T             NT 
 39     39 Cirillo, James                   Cherry Hill           12.80 
 40     40 Clark, Tahmir                    Rancocas Val          11.90 
 41     41 Consuegra, Daryl Jay             Burlington T          12.11 
 42     42 Conte, Jason                     Bordentown R          13.60 
 43     43 Copes, Gabriel                   Eastern Regi          12.30 
 44     44 Dalambert, Allen                 Burlington T          12.72 
 45     45 Damoah, Kevin                    Bordentown R          14.48 
 46     46 Davis, Aaric                     Lenape Regio          13.87 
 47     47 Davis, Amiel                     Eastern Regi          11.90 
 48     48 Davis, Malachi                   Burlington T          12.00 
 49     49 De La Rosa, Cristian             Shawnee HS            13.50 
 50     50 Decina, Andrew                   Paul VI HS            12.41 
 51     51 Dejesus, Jeancarlo               Rancocas Val          12.00 
 52     52 Desai, Avi                       Cherokee HS           13.31 
 53     53 Diaz, Jordan                     Eastern Regi          11.90 
 54     54 Doan, Thuyen                     Cherry Hill           13.90 
 55     55 Dolores, Kevin                   Southern Reg          12.90 
 56     56 Dwyer, Chris                     Lenape Regio          19.95 
 57     57 Eun, Kyle                        Bordentown R          12.90 
 58     58 Fasano, Thomas                   Hunterdon Ce          11.80 
 59     59 Fawkes, Richeid                  Deptford HS           11.98 
 60     60 Flavell, Sean                    Shawnee HS            12.90 
 61     61 Freed, Maxwell                   Hunterdon Ce          12.60 
 62     62 Gaddy, Callil                    Ocean City H          13.00 
 63     63 Gaines, Adrien                   Burlington T             NT 
 64     64 Gallagher, Jack                  Kingsway HS           16.24 
 65     65 Gates, Dylan                     Shawnee HS            12.88 
 66     66 Gengoult, Sean                   Hunterdon Ce          12.30 
 67     67 Georges, Sebastian               Paul VI HS            11.90 
 68     68 Gil, Elijah                      Cherokee HS           13.10 
 69     69 Glaze, Christopher               Burlington T          12.39 
 70     70 Golin, Rob                       Eastern Regi          12.70 
 71     71 Green, Harry                     Cherry Hill           12.00 
 72     72 Gregory, Darryl                  Rancocas Val          11.90 
 73     73 Guzman, Julian                   Cherry Hill           13.40 
 74     74 Handberry, Leroy                 Rancocas Val          13.40 
 75     75 Harden, Khalil                   Cherry Hill           12.90 
 76     76 Hoang, Steve                     Cherry Hill           14.70 
 77     77 Hobson, Amier                    Kingsway HS           11.60 
 78     78 Holland, Kwadair                 Southern Reg          12.50 
 79     79 Holland, Kwamere                 Southern Reg          12.50 
 80     80 Holmes, Auryan                   Deptford HS           11.80 
 81     81 Ibidapo, Emmanuel                Rancocas Val          12.60 
 82     82 Jackson, Ronald                  Camden Catho             NT 
 83     83 Jean-Baptiste, Nathaniel         Camden Catho             NT 
 84     84 Jefferson, Myles                 Cherokee HS           13.20 
 85     85 Johnson, Gabe                    Lenape Regio             NT 
 86     86 Jones, E'Marion                  Hunterdon Ce          11.40 
 87     87 Joyce, Jermaine                  Eastern Regi          12.60 
 88     88 Kaleem, Daanyal                  Cherokee HS           14.70 
 89     89 Kaminsky, Jordan                 Cherry Hill           12.60 
 90     90 Kaminsky, Mitchell               Cherry Hill           13.00 
 91     91 Kaplan, Matt                     Lenape Regio             NT 
 92     92 Karlapudi, Avanish               Cherokee HS           14.58 
 93     93 Katakamsetty, Samir              Cherry Hill           16.00 
 94     94 Kazandjian, Alec                 Lenape Regio             NT 
 95     95 Kim, Chris                       Lenape Regio             NT 
 96     96 Kinsman, Lorenzo                 Cherokee HS           13.20 
 97     97 Kitner, Nick                     Bordentown R          12.90 
 98     98 Kriesman, Noah                   Cherry Hill           14.50 
 99     99 Langton, Steven                  Southern Reg          12.66 
100    100 Lasick, Jason                    Seneca  HS            12.45 
101    101 Leach, Luke                      Seneca  HS               NT 
102    102 Leiby, Spencer                   Lenape Regio             NT 
103    103 Lengle, Hunter                   Lenape Regio          13.62 
104    104 Leung, Devin                     Cherry Hill           13.50 
105    105 Leung, Wilson                    Cherokee HS           12.60 
106    106 Lewis, Ryan                      Eastern Regi          12.40 
107    107 Lexa, Jacob                      Audubon HS            14.00 
108    108 Lignana, James                   Shawnee HS            14.90 
109    109 Loguidice, Matthew               Bordentown R          13.92 
110    110 Lopez, Manuel                    Maple Shade           12.50 
111    111 Lugo, Josh                       Rancocas Val          13.20 
112    112 Luk, Kevin                       Lenape Regio          12.81 
113    113 Lyle, Lucas                      Eastern Regi          12.80 
114    114 Lynch, Myles                     Eastern Regi          12.00 
115    115 Machado, Daniel                  Hunterdon Ce          12.20 
116    116 Macrina, Matteo                  Audubon HS            14.00 
117    117 Magee, Brendan                   Shawnee HS            14.00 
118    118 Maignan, Adonis                  Burlington T             NT 
119    119 Maioriello, Mark                 Lenape Regio          21.52 
120    120 Mancheno, Erik                   Cherry Hill           13.20 
121    121 Mangreum, Keyon                  Rancocas Val          13.50 
122    122 Mapp, Ian                        Burlington T          11.30 
123    123 Martin, Cameryn                  Kingsway HS           12.21 
124    124 Martinez, Armando                Ocean City H          12.95 
125    125 Martinez, Hamlet                 Rancocas Val          12.80 
126    126 Mathis, Christian                Cherokee HS           12.42 
127    127 Mayo, Lucas                      Bordentown R          13.40 
128    128 McCarthy, Tim                    Lenape Regio             NT 
129    129 McGovern, Brendan                Cherry Hill           13.74 
130    130 McMillan, Nasir                  Deptford HS           11.80 
131    131 Miceli, Trevor                   Seneca  HS               NT 
132    132 Michel, Jakob                    Cherry Hill           12.13 
133    133 Miller, Matt                     Seneca  HS               NT 
134    134 Minkins, Nasir                   Rancocas Val          12.20 
135    135 Monaco, Will                     Shawnee HS            13.49 
136    136 Moore, Shane                     Burlington T             NT 
137    137 Mozes, Lucas                     Ocean City H          13.00 
138    138 Murray, Noah                     Ocean City H          13.00 
139    139 Myles, Gabe                      Lenape Regio             NT 
140    140 Nashikkar, Siddharth             Lenape Regio          14.46 
141    141 Newkirk, Waymon                  Eastern Regi          12.10 
142    142 Nowak, Merrick                   Paul VI HS            11.52 
143    143 Opara, Chima                     Cherokee HS           12.44 
144    144 Ortiz, Damian                    Lenape Regio          19.92 
145    145 Osa-Oni, Emmanuel                Deptford HS           12.50 
146    146 Ottey, Brent                     Rancocas Val          13.50 
147    147 Paco, David                      Southern Reg          13.00 
148    148 Page, Dillon                     Cherry Hill           12.77 
149    149 Palfy, Zachary                   Cherokee HS           12.70 
150    150 Panaro, Joshua                   Southern Reg          12.70 
151    151 Parr, David                      Lenape Regio             NT 
152    152 Pawlik, Evan                     Cherokee HS           13.90 
153    153 Pawlik, Joshua                   Cherokee HS           13.90 
154    154 Payton-Guzman, Emmanuel          Lenape Regio             NT 
155    155 Pembleton, Aidan                 Shawnee HS            13.37 
156    156 Penn, Joshua                     Cherokee HS           13.20 
157    157 Perez, Eliangel                  Southern Reg          14.00 
158    158 Pitre, Kyler                     Cherry Hill           13.00 
159    159 Pompey Jr., La'Mont              Paul VI HS            12.00 
160    160 Prilo, Jalen                     Rancocas Val          13.50 
161    161 Rafkin, Bradley                  Cherokee HS           13.60 
162    162 Reeves, Justin                   Burlington T          12.43 
163    163 Riccardo, Michael                Southern Reg          12.66 
164    164 Richards, Tom                    Seneca  HS            14.28 
165    165 Robinson, Gabriel                Eastern Regi          12.80 
166    166 Rodriguez, Michael               Camden Catho             NT 
167    167 Rosin, Charlie                   Cherry Hill           15.70 
168    168 Rossi, Dylan                     Seneca  HS               NT 
169    169 Rowland, Sean                    Southern Reg          12.48 
170    170 Saad, Talal                      Cherry Hill           15.70 
171    171 Sacramento, Misael               Ocean City H          13.00 
172    172 Sakers, Kevin                    Ocean City H          13.00 
173    173 Salugta, Gianluca                Ocean City H          12.60 
174    174 Santos, Alex                     Maple Shade           12.50 
175    175 Schwartz, Ryan                   Hunterdon Ce          13.00 
176    176 Scott, Noah                      Rancocas Val          12.60 
177    177 Shappell, Nate                   Camden Catho             NT 
178    178 Shaw, Jadin                      Camden Catho             NT 
179    179 Sierra, Julian                   Kingsway HS           13.30 
180    180 Simon, Jamal                     Lenape Regio             NT 
181    181 Skeen, Jordan                    Burlington T          13.56 
182    182 Smith, Alex                      Maple Shade           12.60 
183    183 Somisetty, Krishna               Cherokee HS           14.20 
184    184 Southard, Mitchell               Southern Reg          12.70 
185    185 Spera, Luke                      Lenape Regio             NT 
186    186 Stangota, Dominic                Hunterdon Ce          11.90 
187    187 Stein, William                   Shawnee HS            14.00 
188    188 Sweeney, Dennis                  Cherokee HS           14.00 
189    189 Taft, Aedan                      Seneca  HS               NT 
190    190 Talla, Gohil                     Cherokee HS           14.70 
191    191 Tanzola, Michael                 Kingsway HS           12.80 
192    192 Thomas, Josiah                   Burlington T          12.06 
193    193 Toles, James                     Camden Catho             NT 
194    194 Tonzello, Vincent                Cherokee HS           13.70 
195    195 Townes, Bryan                    Kingsway HS           11.50 
196    196 Tubb, Trevor                     Cherokee HS           12.40 
197    197 Unterlack, Caleb                 Cherry Hill           12.50 
198    198 Unuigbe, Osamai                  Paul VI HS            12.08 
199    199 Valentino, Dominic               Washington T          12.55 
200    200 Vesneski, Ryan                   Lenape Regio             NT 
201    201 Walker, Jalyn                    Lenape Regio             NT 
202    202 Walker, Jordan                   Lenape Regio             NT 
203    203 Walter, Brandon                  Cherokee HS           14.10 
204    204 Warner, Isaiah                   Lenape Regio          13.50 
205    205 White, Robert                    Lenape Regio             NT 
206    206 Wilkinson, Ryan                  Lenape Regio          13.73 
207    207 Williams, Eric                   Kingsway HS           11.54 
208    208 Williams, Leland                 Burlington T          11.30 
209    209 Williams, William                Lenape Regio          14.26 
210    210 Wilson, Issac                    Ocean City H          12.00 
211    211 Witherspoon, Kaden               Lenape Regio             NT 
212    212 Wood-Roane, Kyle                 Deptford HS           12.00 
213    213 Worthy, Donovan                  Kingsway HS           12.80 
214    214 Wyrsch, Nate                     Southern Reg          12.70 
215    215 Young, Alexander                 Cherry Hill           12.48 
216    216 Zink, Ian                        Seneca  HS            22.16 
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    244 Campbell-Edwards, Irene          Washington T          21.60 
  2    250 Chin, Anabella                   Rancocas Val          17.21 
  3    258 Covington, Nia                   Lenape Regio          21.50 
  4    264 Daniels, Angel                   Camden Catho             NT 
  5    266 Davis, Erika                     Lenape Regio          19.50 
  6    295 Harris, Yasmin                   Lenape Regio          20.50 
  7    318 Lanni, Clairianna                Lenape Regio          23.50 
  8    328 Manning, Chynelle                Lenape Regio          22.50 
  9    337 Mayner, Tayva                    Washington T          20.13 
 10    338 Mazzella, Lexi                   Bordentown R             NT 
 11    354 Oshodi, Jade                     Kingsway HS           19.50 
 12    361 Pender, Shaniya                  Kingsway HS           20.00 
 13    363 Peralta, Rourke                  Hunterdon Ce          18.00 
 14    378 Roskoph, Devin                   Lenape Regio          23.50 
 15    383 Santiago, Amaiya                 Kingsway HS           20.20 
 16    387 Schaeffer, Zoey                  Camden Catho             NT 
 17    407 Sydnor, Teghan                   Eastern Regi          17.13 
 18    411 Torbik, Casey                    Washington T          21.60 
 19    415 Tumas, Amanda                    Lenape Regio          21.50 
 20    427 Williams, Giselle                Camden Catho          21.41 
 21    438 Cardoso, Fia                     Washington T          21.20 
 22    452 Hager, Lindsay                   Washington T          22.60 
 23    454 Hartnett, Hannah                 Washington T          19.40 
 24    480 Turner, Emma                     Kingsway HS           19.91 
 25    481 Vu, Tiffany                      Audubon HS            20.50 
 26    661 Reeves, Jordan                   Burlington T          21.50 
 27    980 Bobst, Allison                   Kingsway HS           19.37 
 28    981 DeLia, Danielle                  Cherokee HS           19.90 
 29    982 DiCicco, Daniella                Ocean City H          19.60 
 30    983 Farley, Madeline                 Ocean City H          18.90 
 31    984 Gleason, Grace                   Ocean City H          19.30 
 32    985 Ibarrondo, Sarina                Cherokee HS              NT 
 33    986 Kinder, Anyae                    Lenape Regio          19.42 
 34    987 Kipers, Emily                    Kingsway HS           20.00 
 35    988 LaMarca, Madison                 Hunterdon Ce          16.50 
 36    989 Mathew, Ann                      Cherokee HS           22.43 
 37    990 Palmucci, Alyssa                 Kingsway HS           19.48 
 38    991 Rivera, Faith                    Cherokee HS              NT 
 39    992 Saranin, Olivia                  Bordentown R             NT 
 40    993 Spinosi, Ashlyn                  Camden Catho          20.38 
 41    994 Swoope, Nya                      Rancocas Val          19.97 
 42    995 Walter, Remington                Seneca  HS            20.51 
 43    996 Welsh, Amanda                    Seneca  HS            21.43 
 44    997 Young, Anaya                     Rancocas Val             NT 
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1     31 Bush, Justin                     Ocean City H          24.00 
  2    137 Mozes, Lucas                     Ocean City H          20.00 
  3    148 Page, Dillon                     Cherry Hill           17.00 
  4    191 Tanzola, Michael                 Kingsway HS           19.50 
  5    199 Valentino, Dominic               Washington T          19.09 
  6    211 Witherspoon, Kaden               Lenape Regio             NT 
  7    213 Worthy, Donovan                  Kingsway HS           20.00 
  8    486 Amador, Bryan                    Rancocas Val          21.70 
  9    491 Bevere, Griffin                  Seneca  HS            19.62 
 10    493 Bruther, John                    Southern Reg          19.00 
 11    494 Campbell, Finn                   Kingsway HS           19.00 
 12    495 Cashman, Kenny                   Washington T          20.48 
 13    500 Espinola, Christian              Washington T          19.82 
 14    504 Gallacher, Mitch                 Southern Reg          20.00 
 15    505 Gates-Clark, Mark                Seneca  HS               NT 
 16    509 Hobbs, Tahjon                    Rancocas Val          19.60 
 17    511 Joachim, Yvon                    Rancocas Val          19.50 
 18    512 Jones, Michael                   Rancocas Val          19.10 
 19    518 Lane, Jamir                      Washington T          20.34 
 20    523 McCormick, Colin                 Southern Reg          20.00 
 21    525 Morton, Isaiah                   Deptford HS           17.50 
 22    526 Murphy, Matt                     Clearview Re          20.40 
 23    527 Padilla, Antonio                 Rancocas Val          19.60 
 24    537 Worthington, Niky'               Ocean City H          20.00 
 25    575 Liu, Kaiwen                      Washington T          19.60 
 26    583 Pradilada, Ken                   Washington T          22.16 
 27    591 Truitt, John                     Clearview Re          18.90 
 28    998 Battle, Ahmaad                   Eastern Regi          18.50 
 29    999 Brandreth, Christopher           Cherokee HS           18.10 
 30   1000 Caccavelli, Robert               Deptford HS           16.30 
 31   1001 Callum, Zachary                  Southern Reg          20.00 
 32   1002 Corbett-Collier, Tavion          Eastern Regi          18.32 
 33   1003 Coutros, Peter                   Hunterdon Ce          21.45 
 34   1004 Creange, Connor                  Hunterdon Ce          20.08 
 35   1005 Dauphin, Rich-Sheldon            Eastern Regi          18.00 
 36   1006 DeZutti, Ben                     Deptford HS           19.50 
 37   1007 Hammad, Eid                      Eastern Regi          19.12 
 38   1008 Hart, Luke                       Southern Reg          17.00 
 39   1009 Hutchings, Branden               Hunterdon Ce          19.50 
 40   1010 Komatsu, Ken                     Cherry Hill              NT 
 41   1011 Loomis, Jacob                    Washington T          20.27 
 42   1012 Love, Justin                     Deptford HS           18.71 
 43   1013 Lum, Gavin                       Southern Reg          19.00 
 44   1014 Marshall, Jackson                Washington T          20.50 
 45   1015 Mcginnis, John                   Washington T          17.85 
 46   1016 Nemes, Cole                      Southern Reg          19.00 
 47   1017 Pitts, Gary                      Deptford HS           18.67 
 48   1018 Plesniarski, Dominic             Southern Reg          18.50 
 49   1019 Trieu, Phillip                   Cherry Hill           19.00 
 50   1020 Tuttle, Jayson                   Washington T          19.73 
 
Event 11  Girls 800 Meter Run Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    261 Cruz-Bravo, Ximena               Southern Reg        2:45.00 
  2    437 Benbow, Keiarah                  Burlington T        2:46.45 
  3    443 Demko, Hailey                    Washington T        3:30.00 
  4    446 Errichetti, Sofia                Paul VI HS          2:35.00 
  5    447 Garry, Jillian                   Southern Reg        2:55.00 
  6    457 Horton, Olivia                   Southern Reg        2:40.00 
  7    464 Moore, Paris                     Burlington T        2:40.00 
  8    484 Zalescik, Isabella               Burlington T        2:50.00 
  9    539 Bland, Tashyla                   Lenape Regio        2:48.21 
 10    540 Boltz, Graace                    Lenape Regio        2:48.50 
 11    541 Bruhl, Lauren                    Hunterdon Ce        2:32.00 
 12    546 DiNoto, Gabriella                Washington T        2:57.00 
 13    552 Melloni, Rachel                  Washington T        3:04.17 
 14    553 Ninobla, Kristin                 Burlington T             NT 
 15    594 Arencibia, Cassandra             Camden Catho        2:50.51 
 16    595 Austin, Claudia                  Burlington T        2:48.00 
 17    596 Beyer, Makenna                   Kingsway HS         2:56.25 
 18    597 Biaesch, Elizabeth               Bordentown R        2:57.00 
 19    598 Bonitatibus, Kaleigh             Washington T        3:10.78 
 20    599 Brennan, Trudy                   Southern Reg        3:10.00 
 21    600 Brischler, Katelynn              Southern Reg        2:30.00 
 22    601 Broadway, Jasmine                Burlington T        2:40.00 
 23    602 Brown, Mia                       Burlington T        2:54.69 
 24    603 Burk, Ashley                     Hunterdon Ce        2:52.00 
 25    604 Calzaretto, Alexandra            Camden Catho        2:54.54 
 26    605 Carey, Carlyann                  Paul VI HS          2:59.90 
 27    606 Carney, Ana                      Lenape Regio        2:53.32 
 28    607 Caruso, Christina                Cherokee HS         2:50.00 
 29    608 Cassidy, Grace                   Kingsway HS         3:10.00 
 30    609 Charnitsky, Kaelyn               Kingsway HS         2:59.00 
 31    610 Clarke, Caitlyn                  Audubon HS          2:58.00 
 32    611 Colombo, Madison                 Southern Reg        3:20.00 
 33    612 Conner, Kylie                    Southern Reg        2:50.00 
 34    613 Cromwell, Sunni                  Paul VI HS          2:55.50 
 35    614 Dalgauer, Megan                  Hunterdon Ce        2:29.00 
 36    615 Davenport, Madeline              Lenape Regio        3:04.94 
 37    616 DeMary, Autumn                   Kingsway HS         2:30.00 
 38    617 Devakos, Grace                   Eastern Regi        3:03.20 
 39    618 Dova, Sahana                     Hunterdon Ce        2:41.00 
 40    619 Duffy, Kaitlyn                   Kingsway HS         2:45.00 
 41    620 Entin, Amy                       Hunterdon Ce        3:00.00 
 42    621 Fechter, Kaitlyn                 Burlington T             NT 
 43    622 Fleming, Alyssa                  Lenape Regio        3:18.50 
 44    623 Foley, Kelley                    Eastern Regi        3:05.00 
 45    624 Gaspari, Ava                     Audubon HS          3:10.00 
 46    625 Giesecke, Jenna                  Eastern Regi        3:08.71 
 47    626 Hardiman, Grace                  Lenape Regio        3:22.21 
 48    627 Harrell, Camryn                  Camden Catho        2:51.40 
 49    628 Hartnett, Hayley                 Washington T        3:00.45 
 50    629 Heino, Caroline                  Kingsway HS         2:39.76 
 51    630 Holcomb, Georgia                 Kingsway HS         2:44.00 
 52    631 Hornbeck, Hannah                 Bordentown R        2:55.00 
 53    632 Howard, Kylie                    Washington T        2:50.00 
 54    633 Imburgia, Barbara                Bordentown R        2:59.00 
 55    634 Krott, Lauren                    Kingsway HS         2:29.32 
 56    635 Lee, Rachael                     Kingsway HS         3:00.00 
 57    636 MacFarland, Allison              Kingsway HS         2:35.00 
 58    637 Marchinek, Grace                 Cherokee HS         2:50.00 
 59    638 Marquez, Laura                   Cherokee HS         3:06.19 
 60    639 Martinez, Alison                 Southern Reg        2:45.00 
 61    640 McLean, Lindsay                  Southern Reg        2:53.00 
 62    641 Michaels, Vivian                 Southern Reg        2:45.00 
 63    642 Michnowski, Emily                Lenape Regio        3:02.50 
 64    643 Middleton, Laila                 Burlington T             NT 
 65    644 Miller, Caroline                 Cherokee HS         2:56.26 
 66    645 Monahon, Mia                     Kingsway HS         2:50.20 
 67    646 Morales, Arianna                 Eastern Regi        3:19.48 
 68    647 Moraschi, Gabrielle              Cherokee HS         2:45.00 
 69    648 Morgan, Madison                  Cherokee HS         3:00.00 
 70    649 Mulch, Alexa                     Southern Reg        2:40.00 
 71    650 Nekola, Alyssa                   Kingsway HS         3:05.00 
 72    651 Nguyen, Charlene                 Lenape Regio        3:19.50 
 73    652 Oswari, Charissa                 Bordentown R        3:21.00 
 74    653 Parisi, Gabriella                Burlington T        2:45.00 
 75    654 Patwa, Hetvi                     Kingsway HS         3:00.00 
 76    655 Pedrick, Gabriela                Kingsway HS         3:08.00 
 77    656 Perry, Aliyah                    Kingsway HS         3:20.00 
 78    657 Perry, Imani                     Kingsway HS         2:51.78 
 79    658 Powell, Julianna                 Paul VI HS          2:40.94 
 80    659 Quinones, Elyse                  Burlington T             NT 
 81    660 Randolph, Grace                  Burlington T        2:47.00 
 82    661 Reeves, Jordan                   Burlington T        2:50.00 
 83    662 Riley, Marisa                    Lenape Regio        2:50.40 
 84    663 Romanowski, Ashley               Audubon HS          2:54.00 
 85    664 Ruiz, Riley                      Rancocas Val        2:58.00 
 86    665 Russo, Faith                     Bordentown R        3:11.00 
 87    666 Salamanca, Elizabeth             Cherokee HS         2:55.00 
 88    667 Santoro, Victoria                Bordentown R        3:00.00 
 89    668 Savidge, Rebecca                 Audubon HS          2:58.00 
 90    669 Schalk, Elizabeth                Hunterdon Ce        2:55.00 
 91    670 Schaub, Samantha                 Hunterdon Ce        2:34.00 
 92    671 Sellers, Julia                   Lenape Regio        2:41.80 
 93    672 Sharp, Kaili                     Burlington T             NT 
 94    673 Smith, Abigail                   Kingsway HS         2:40.00 
 95    674 Smith, Amelia                    Paul VI HS          2:32.76 
 96    675 Smullen, Emerie                  Bordentown R        3:02.42 
 97    676 Sorid, Sophia                    Lenape Regio        2:51.53 
 98    677 Sozio, Mackenzie                 Washington T        3:02.58 
 99    678 Stibler, Alexandra               Lenape Regio        2:58.51 
100    679 Swan, Elizabeth                  Southern Reg        2:55.00 
101    680 Thomas, Chase                    Burlington T        2:40.00 
102    681 Tracey, Erin                     Kingsway HS         2:55.00 
103    682 Tyndale, Molly                   Rancocas Val        2:55.00 
104    683 Valeriano, Lillie                Audubon HS          2:48.00 
105    684 Velykis, Morgan                  Washington T             NT 
106    685 Walters, Angelique               Burlington T             NT 
107    686 Wang, Vicki                      Camden Catho             NT 
108    687 Waterson, Kennedy                Kingsway HS         2:38.79 
109    688 Watts, Sydney                    Kingsway HS         2:32.98 
110    689 White, Katie                     Paul VI HS          2:40.70 
 
Event 12  Mixed 800 Meter Run Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    159 Pompey Jr., La'Mont            M Paul VI HS          2:13.83 
  2    494 Campbell, Finn                 M Kingsway HS         2:06.00 
  3    558 Abad, Joseph                   M Southern Reg        2:36.00 
  4    560 Brindley, Nathan               M Southern Reg        2:29.00 
  5    561 Brown, Maurice                 M Maple Shade         2:34.67 
  6    563 Cruz-Bravo, Javier             M Southern Reg        2:53.00 
  7    564 Curcio, Anthony                M Southern Reg        3:11.00 
  8    565 Damato, Jake                   M Southern Reg        2:56.00 
  9    567 Finer, Scott                   M Southern Reg        2:52.00 
 10    570 Hutchinson, Josh               M Ocean City H        2:20.00 
 11    571 Johnston, Thomas               M Southern Reg        2:38.00 
 12    572 Juarez, Eni                    M Southern Reg        2:34.00 
 13    574 Lane, Franklin                 M Southern Reg        3:14.00 
 14    578 Manzella, Kai                  M Southern Reg        2:22.00 
 15    579 McShea, Sean                   M Kingsway HS         2:19.00 
 16    580 Nysather, Shawn                M Burlington T        2:17.00 
 17    582 Pierro, Matthew                M Southern Reg        2:21.00 
 18    584 Raylman, Nicholas              M Southern Reg        2:54.00 
 19    585 Reid, Aidan                    M Ocean City H        2:10.00 
 20    588 Small, Jermaine                M Burlington T        2:13.97 
 21    593 Witherspoon, Kylan             M Lenape Regio             NT 
 22    690 Allen, Nicholas                M Kingsway HS         2:19.00 
 23    691 Allen, Samuel                  M Kingsway HS         2:12.64 
 24    692 Alvarez, Michael               M Camden Catho             NT 
 25    693 Andrews, Oscar                 M Eastern Regi        2:18.00 
 26    694 Andrews, Wesley                M Eastern Regi        2:10.00 
 27    695 Ashman, William                M Deptford HS         2:35.00 
 28    696 Ata, Umair                     M Deptford HS         2:25.90 
 29    697 Barile, Marchello              M Camden Catho             NT 
 30    698 Beck, Kareem                   M Burlington T        2:23.13 
 31    699 Beckert, Max                   M Ocean City H             NT 
 32    700 Bell, Jon                      M Clearview Re        2:45.00 
 33    701 Bennett, Christian             M Cherokee HS         2:32.00 
 34    702 Benson, Kerry                  M Lenape Regio        2:17.38 
 35    703 Berry, Bryce                   M Burlington T        2:10.30 
 36    704 Binkley, Luke                  M Burlington T        2:24.00 
 37    705 Bischoff, Brendon              M Seneca  HS               NT 
 38    706 Bisconte, Nick                 M Seneca  HS               NT 
 39    707 Bongard, Logan                 M Washington T        2:18.46 
 40    708 Borkowski, Kaleb               M Kingsway HS         2:12.00 
 41    709 Boyle, Brett                   M Lenape Regio        2:41.42 
 42    710 Buenano, Brandon               M Bordentown R        2:56.00 
 43    711 Bulicki, Mason                 M Cherry Hill         2:15.01 
 44    712 Busza, Jackson                 M Kingsway HS         2:38.00 
 45    713 Butbul, Carmel                 M Cherry Hill         2:30.00 
 46    714 Campbell, Matthew              M Cherokee HS         2:16.00 
 47    715 Capiris, Jimmy                 M Seneca  HS          2:37.32 
 48    716 Capito, Aaron                  M Ocean City H        2:20.00 
 49    717 Chambers, Ethan                M Kingsway HS         2:10.00 
 50    718 Clewell, Billy                 M Camden Catho             NT 
 51    719 Cohen, Ben                     M Eastern Regi        2:20.00 
 52    720 Colavita, Chris                M Washington T        2:26.00 
 53    721 Collins, Nigel                 M Ocean City H        2:25.00 
 54    722 Consiglio, Zach                M Eastern Regi        2:35.00 
 55    723 Constantinou, Alex             M Shawnee HS          2:17.00 
 56    724 Conte, Vincent                 M Washington T        2:18.90 
 57    725 Cooper, Jayden                 M Kingsway HS         2:11.00 
 58    726 Crozier, Jameson               M Cherokee HS         2:27.00 
 59    727 Daly, Aodhan                   M Ocean City H        2:25.00 
 60    728 Daniels, Carl                  M Maple Shade         2:21.00 
 61    729 Delgado, Antonio               M Rancocas Val        2:07.00 
 62    730 Derman, Warren                 M Camden Catho        2:28.28 
 63    731 Dhingra, Anmol                 M Bordentown R        2:55.00 
 64    732 Dibisie Jr., Gregory           M Washington T        2:44.00 
 65    733 DiMatties, Mike                M Kingsway HS         2:11.00 
 66    734 DiTroia, Cameron               M Ocean City H        2:11.00 
 67    735 Driscoll, Thomas               M Kingsway HS         2:14.00 
 68    736 Dymkowski, Flynn               M Shawnee HS          2:15.94 
 69    737 Eichmann, Josh                 M Burlington T        2:45.00 
 70    738 Eli, Kevin                     M Deptford HS         2:11.27 
 71    739 Epstein, Aidan                 M Eastern Regi        2:35.00 
 72    740 Farley, Mike                   M Ocean City H        2:25.00 
 73    741 Farrell, Gavin                 M Rancocas Val        2:10.00 
 74    742 Ferzetti, Nicholas             M Ocean City H        2:25.00 
 75    743 Fitzpatrick, Jack              M Kingsway HS         2:20.00 
 76    744 Franklin, John                 M Washington T        2:30.00 
 77    745 Garg, Tushar                   M Cherry Hill         2:27.00 
 78    746 Gaskill, Bryan                 M Lenape Regio             NT 
 79    747 Gatton, Jeff                   M Lenape Regio        2:46.13 
 80    748 Gaudreault, Andrew             M Bordentown R        2:16.00 
 81    749 Gazzara, Dominic               M Cherokee HS         2:21.00 
 82    750 Gershon, Evan                  M Cherry Hill         2:29.00 
 83    751 Gisone, Miguel Angel           M Camden Catho             NT 
 84    752 Giudice, Alex                  M Kingsway HS         2:23.00 
 85    753 Gnadt, Liam                    M Seneca  HS          2:51.31 
 86    754 Gray, Seth                     M Kingsway HS         2:11.79 
 87    755 Greene, David                  M Burlington T        2:19.44 
 88    756 Griscom, Cole                  M Kingsway HS         2:28.00 
 89    757 Groff, Aidan                   M Cherry Hill         2:15.00 
 90    758 Hagan, Dylan                   M Cherry Hill         2:13.00 
 91    759 Handley, Connor                M Kingsway HS         2:14.00 
 92    760 Haught, Maxwell                M Cherry Hill         2:16.00 
 93    761 Henry, Lucas                   M Clearview Re        2:33.10 
 94    762 Hetrick, Ethan                 M Clearview Re        2:14.20 
 95    763 Hindley, Joseph                M Kingsway HS         2:17.00 
 96    764 Hines, Jordan                  M Kingsway HS         2:30.00 
 97    765 Hoag, Harrison                 M Shawnee HS          2:19.00 
 98    766 Howarth, Dylan                 M Bordentown R        2:42.00 
 99    767 Ianelli, Dominic               M Deptford HS         2:18.90 
100    768 Innamorato, Michael            M Eastern Regi        2:25.00 
101    769 Joshi, Shivank                 M Lenape Regio        2:34.94 
102    770 Katsiff, Michael               M Ocean City H        2:24.24 
103    771 Kelii, Makaio                  M Audubon HS          2:14.00 
104    772 Kelly, Mike                    M Ocean City H        2:08.00 
105    773 Keyes, Mikey                   M Southern Reg        2:27.00 
106    774 Kidwell, Nate                  M Washington T        2:17.00 
107    775 Kiil, Jeremy                   M Kingsway HS         2:19.00 
108    776 Kim, Lloyd                     M Cherry Hill         2:30.00 
109    777 Klinger, Nathan                M Burlington T        2:38.77 
110    778 Klunk, Dean                    M Southern Reg        2:50.00 
111    779 Korte, Dylan                   M Cherokee HS         2:44.00 
112    780 Krause, Colin                  M Eastern Regi        2:15.00 
113    781 Kwok, Khalil                   M Cherry Hill         2:16.00 
114    782 LaBelle, Ryan                  M Southern Reg        2:28.00 
115    783 Lafferty, Bryan                M Cherokee HS         2:18.00 
116    784 Lant, Charles                  M Washington T        2:25.00 
117    785 LaRocca, Gavin                 M Kingsway HS         2:10.00 
118    786 Leung, Calvin                  M Bordentown R        2:42.56 
119    787 Levy, Ethan                    M Eastern Regi        2:19.00 
120    788 MacHenry, Cade                 M Clearview Re        2:16.00 
121    789 Marchese, Jacob                M Washington T        2:35.40 
122    790 Marshall, Alexander            M Burlington T        2:12.07 
123    791 Matthews, Jack                 M Southern Reg        2:25.00 
124    792 Mcbeth, Eli                    M Cherry Hill         2:35.00 
125    793 McBride, Terrance              M Rancocas Val        2:30.00 
126    794 McClean, John                  M Paul VI HS          2:35.50 
127    795 McDonald, Shane                M Lenape Regio        2:35.53 
128    796 McGee, John                    M Eastern Regi        2:28.00 
129    797 McGroarty, Keegan              M Eastern Regi        2:25.00 
130    798 Mehigan, Hayden                M Seneca  HS          2:33.53 
131    799 Micale, AJ                     M Lenape Regio             NT 
132    800 Miles, Evan                    M Kingsway HS         2:18.00 
133    801 Milone, Mason                  M Seneca  HS               NT 
134    802 Monteferrante, Joseph          M Audubon HS          2:25.00 
135    803 Monterrosa, Christian          M Southern Reg        2:55.00 
136    804 Moore, Christian               M Camden Catho             NT 
137    805 Moore, Dylan                   M Seneca  HS          2:32.90 
138    806 Moraschi, Michael              M Cherokee HS         2:14.00 
139    807 Morrow, Ethan                  M Lenape Regio             NT 
140    808 Mortello, Logan                M Bordentown R        2:40.00 
141    809 Mount, Flynn                   M Bordentown R        2:30.00 
142    810 Myers, Jacob                   M Paul VI HS          2:12.73 
143    811 Neher, Will                    M Shawnee HS          2:10.00 
144    812 Nelson, Chris                  M Kingsway HS         2:10.00 
145    813 Nisula, David                  M Clearview Re        2:45.00 
146    814 Nuggent, Ryan                  M Southern Reg        2:21.17 
147    815 O'Brien, Sean                  M Rancocas Val        2:15.32 
148    816 Oswald, Brandon                M Kingsway HS         2:38.00 
149    817 Patel, Radhey                  M Kingsway HS         2:37.00 
150    818 Piccinnini, Robert             M Shawnee HS          2:21.00 
151    819 Pinardo, River                 M Washington T        2:38.00 
152    820 Poole, Greg                    M Bordentown R        2:28.32 
153    821 Popler, Bradley                M Cherokee HS         2:27.00 
154    822 Prete, Nicholas                M Camden Catho             NT 
155    823 Quade, Colin                   M Ocean City H        2:27.00 
156    824 Raebauer, Ethan                M Eastern Regi        2:25.00 
157    825 Rakitis, Kyle                  M Kingsway HS         2:04.10 
158    826 Ranson, Jacen                  M Washington T        2:56.00 
159    827 Reilly, John                   M Lenape Regio             NT 
160    828 Sacramento, Erik               M Ocean City H        2:17.00 
161    829 Schaeder, Paul                 M Southern Reg        3:30.00 
162    830 Schlatter, Brendan             M Ocean City H        2:15.00 
163    831 Schuck, Will                   M Washington T        2:31.41 
164    832 Sims, Nathan                   M Lenape Regio             NT 
165    833 Singh, Arshvir                 M Bordentown R        2:16.00 
166    834 Song, Joon                     M Washington T        2:15.58 
167    835 Stephanoni, Joseph             M Burlington T        2:30.00 
168    836 Tinges, Chase                  M Kingsway HS         2:15.00 
169    837 Toffoli, Anthony               M Seneca  HS               NT 
170    838 VanMorter, Donovan             M Kingsway HS         2:21.00 
171    839 Vogel, Grant                   M Kingsway HS         2:29.00 
172    840 Volpe, Nick                    M Lenape Regio             NT 
173    841 Wagner, Reece                  M Ocean City H        2:30.00 
174    842 Zerillo, John                  M Burlington T        2:13.00 
 
Event 13  Girls 200 Meter Dash Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    217 Adegoke, Joyce                   Rancocas Val          30.00 
  2    219 Ahenkora, Giselle                Rancocas Val          29.00 
  3    222 Amster, Alyssa                   Hunterdon Ce          31.40 
  4    223 Andel, Katelyn                   Kingsway HS           33.00 
  5    225 Austin, Amani                    Rancocas Val          30.00 
  6    227 Barclift, Precious               Washington T          29.00 
  7    228 Barnes, Molly                    Hunterdon Ce          29.50 
  8    229 Benjamin, Eimiyah                Burlington T          29.00 
  9    230 Benton, Jianna                   Rancocas Val          29.50 
 10    231 Benzenhafer, Amanda              Seneca  HS            29.20 
 11    232 Berndlmaier, Avarie              Washington T          29.53 
 12    233 Bertino, Ta'Shay                 Rancocas Val          28.00 
 13    234 Bertuccini, Mackenzie            Kingsway HS           31.00 
 14    235 Bettermann, Natalie              Hunterdon Ce          32.00 
 15    236 Bill, Faith                      Kingsway HS           29.00 
 16    238 Bromberg, Brooke                 Cherokee HS           35.06 
 17    240 Brooks, Makayla                  Rancocas Val          31.00 
 18    242 Calderon, Alayna                 Bordentown R          31.67 
 19    244 Campbell-Edwards, Irene          Washington T          31.80 
 20    245 Canion-Reyes, Jessica            Kingsway HS           31.00 
 21    246 Cardente, Faith                  Washington T          29.76 
 22    247 Carey, Grace                     Washington T          29.32 
 23    251 Chu, Emma                        Washington T          31.07 
 24    252 Cionci, Julia                    Cherokee HS           36.11 
 25    254 Claudio, Alyssa                  Rancocas Val          30.00 
 26    255 Cochran, Mackenzie               Washington T          30.10 
 27    256 Cohen-Barnes, Cora               Lenape Regio          30.27 
 28    257 Corbett, Rebekah                 Rancocas Val          36.00 
 29    258 Covington, Nia                   Lenape Regio          30.50 
 30    259 Crabtree, Olivia                 Washington T          31.00 
 31    261 Cruz-Bravo, Ximena               Southern Reg          29.40 
 32    263 Damian, Karen                    Southern Reg          33.00 
 33    264 Daniels, Angel                   Camden Catho             NT 
 34    266 Davis, Erika                     Lenape Regio          28.33 
 35    267 Davis, Mercedes                  Cherokee HS           29.42 
 36    268 Delgado, Joscelyne               Bordentown R             NT 
 37    269 DeLuca, Gabriella                Washington T          32.78 
 38    270 Deo, Gabby                       Southern Reg          30.00 
 39    276 Figueroa, Jade                   Washington T          30.20 
 40    277 Figures, Jadan                   Burlington T          29.00 
 41    278 Findley, Evana                   Lenape Regio          31.07 
 42    279 Fiore, Julia                     Hunterdon Ce          30.80 
 43    280 Forshay, Katrina                 Cherokee HS           31.13 
 44    282 Foushee, Rayna                   Rancocas Val          36.00 
 45    283 Franklin, JaSonte                Burlington T          29.46 
 46    284 Gary, Taylor                     Kingsway HS           29.10 
 47    285 Gentile, Alyssa                  Washington T          31.64 
 48    286 Ginet, Sophia                    Ocean City H          29.90 
 49    287 Gleason, Sarah                   Ocean City H          31.00 
 50    289 Grissom, Taylor                  Lenape Regio          31.00 
 51    290 Guerrero-Ortiz, Jennifer         Audubon HS            34.90 
 52    292 Hanson, Tess                     Washington T          28.90 
 53    293 Harrell, Jaden                   Camden Catho             NT 
 54    294 Harris, Amaya                    Rancocas Val             NT 
 55    295 Harris, Yasmin                   Lenape Regio          31.20 
 56    296 Harvey-Okurs, Pahris             Lenape Regio          31.80 
 57    299 Hill, Mia                        Seneca  HS            28.30 
 58    301 Holmes, Saniya                   Rancocas Val          28.00 
 59    302 Horner, Brielle                  Southern Reg          32.75 
 60    303 Hunt, Taylor                     Lenape Regio          30.44 
 61    305 Ike, Ivy                         Camden Catho             NT 
 62    306 Ivery-Jones, Nikiyah             Audubon HS            32.50 
 63    308 Jarrett, Jadan                   Hunterdon Ce          27.50 
 64    309 Johnson, Crystal                 Eastern Regi          32.05 
 65    311 Kay, Jenna                       Lenape Regio          31.50 
 66    312 Keen, Kendal                     Washington T          31.70 
 67    313 Kelly, Veronica                  Washington T          29.62 
 68    314 Kenny, Leah                      Hunterdon Ce          29.50 
 69    315 Kern, Emma                       Washington T          30.14 
 70    316 Langan, Anna                     Eastern Regi          31.33 
 71    318 Lanni, Clairianna                Lenape Regio          35.15 
 72    319 Law, Madison                     Cherokee HS           32.00 
 73    320 Lawrence, Krystina               Burlington T          29.00 
 74    325 Loughlin, Kelly                  Audubon HS            29.40 
 75    326 Lyons, Julia                     Washington T          31.70 
 76    327 Magrino, Annie                   Camden Catho             NT 
 77    328 Manning, Chynelle                Lenape Regio          33.50 
 78    330 Manzi, Nina                      Hunterdon Ce          31.07 
 79    331 Marius, Monique                  Cherokee HS           30.20 
 80    332 Markel, Mairead                  Cherry Hill           31.71 
 81    334 Martin, Anna                     Audubon HS            32.50 
 82    335 Massoquoi, Priscilla             Bordentown R          29.30 
 83    337 Mayner, Tayva                    Washington T          29.50 
 84    340 McLaughlin, Levi                 Cherokee HS           31.00 
 85    341 McNeil, Mia                      Rancocas Val          35.00 
 86    342 Mineo, Daniella                  Southern Reg          28.31 
 87    345 Muir, Saniah                     Lenape Regio          29.80 
 88    347 Murray, Makiyah                  Lenape Regio          33.83 
 89    350 Nehring, Emily                   Cherokee HS           32.20 
 90    351 Nguyen, Deanna                   Hunterdon Ce          29.50 
 91    352 Nyoun, Grace                     Audubon HS            33.00 
 92    353 Oliver-Aguilar, Myra             Maple Shade           32.76 
 93    354 Oshodi, Jade                     Kingsway HS           28.99 
 94    355 Ostaszewski, Clarire             Lenape Regio          31.90 
 95    356 Ottey, Brianna                   Rancocas Val          35.00 
 96    357 Overman, Grace                   Lenape Regio          28.66 
 97    359 Parks, Paige                     Camden Catho             NT 
 98    364 Phillips, Carissa                Cherokee HS           33.10 
 99    365 Pisciotta, Catalina              Southern Reg          33.50 
100    366 Price, Jordyn                    Washington T          29.20 
101    367 Pruna, Claire                    Rancocas Val          31.00 
102    368 Pulliam, Ayanna                  Camden Catho             NT 
103    369 Quinn, Katie                     Lenape Regio          31.50 
104    371 Ranalli, Anna                    Cherokee HS           32.90 
105    372 Randiek, Janet                   Cherokee HS           29.70 
106    373 Randiek, Jess                    Cherokee HS           32.20 
107    374 Raynor, Katie                    Bordentown R          30.44 
108    375 Reck, Samantha                   Southern Reg          36.30 
109    377 Rice, Selma                      Lenape Regio          33.50 
110    378 Roskoph, Devin                   Lenape Regio          34.10 
111    379 Ruffin, Anniliese                Eastern Regi          33.88 
112    381 Russo, Hannah                    Southern Reg          31.95 
113    382 Sanon, Aahnyiia                  Paul VI HS            29.00 
114    383 Santiago, Amaiya                 Kingsway HS           30.30 
115    384 Santos, Alexa                    Kingsway HS           31.70 
116    385 Satchell, Rachel                 Rancocas Val          27.00 
117    386 Sauceda, Ariana                  Lenape Regio          29.34 
118    387 Schaeffer, Zoey                  Camden Catho             NT 
119    388 Schonberg, Haley                 Lenape Regio          32.30 
120    389 Schwarz, Kaitlin                 Lenape Regio          31.14 
121    390 Scott, Jordyn                    Kingsway HS           28.60 
122    391 Scott, Vianna                    Kingsway HS           28.00 
123    392 Shearer, Melissa                 Kingsway HS           33.00 
124    393 Sime, Lesley                     Cherokee HS           31.90 
125    396 Smith, Gabrielle                 Lenape Regio          33.90 
126    397 Smith, Isabelle                  Ocean City H          30.20 
127    398 Smith, Melody                    Lenape Regio          29.35 
128    400 Souto, Juliana                   Ocean City H          32.30 
129    402 Spencer, Adriane                 Cherokee HS           31.80 
130    403 Spencer, Erika                   Lenape Regio          32.50 
131    404 Stackhouse, Naimah               Rancocas Val          29.20 
132    405 Steinberg, Olivia                Eastern Regi          31.98 
133    407 Sydnor, Teghan                   Eastern Regi          26.58 
134    408 Tait, Ariana                     Eastern Regi          29.15 
135    411 Torbik, Casey                    Washington T          32.94 
136    412 Tran, Thy                        Camden Catho             NT 
137    413 Treece, Sarah                    Southern Reg          36.60 
138    414 Truran, Sophia                   Cherry Hill           29.40 
139    415 Tumas, Amanda                    Lenape Regio          33.61 
140    416 Turner, Sumayyah                 Kingsway HS           28.00 
141    418 Vazquez, Marta                   Eastern Regi          30.14 
142    421 Wall, Jelena                     Eastern Regi          32.84 
143    424 Watson, Hannah                   Paul VI HS            28.00 
144    425 Wiggins, Noelle                  Kingsway HS           28.20 
145    426 Willett, Lauren                  Ocean City H          33.00 
146    427 Williams, Giselle                Camden Catho             NT 
147    428 Wolpert, Elizabeth               Camden Catho             NT 
148    430 Yohnnson, Cheyenne               Seneca  HS            30.20 
149    431 Yun, Nancy                       Cherry Hill              NT 
150    432 Zak, Jackie                      Lenape Regio          30.40 
151    433 Zul, Breanna                     Cherokee HS           31.68 
152    434 Albrecht, Skylar                 Rancocas Val          29.00 
153    435 Arpastean, Andrea                Hunterdon Ce          34.50 
154    436 Bacon, Francine                  Burlington T          29.09 
155    437 Benbow, Keiarah                  Burlington T             NT 
156    438 Cardoso, Fia                     Washington T          31.88 
157    439 Cooke, Alison                    Cherokee HS           28.50 
158    440 Creamer, Jessica                 Ocean City H          33.60 
159    441 Curtis, Sarah                    Lenape Regio          30.78 
160    442 Deely, Cuinn                     Southern Reg          29.50 
161    443 Demko, Hailey                    Washington T          37.16 
162    444 Dinofa, Lily                     Ocean City H          30.00 
163    445 Eggie, Angela                    Ocean City H          33.00 
164    446 Errichetti, Sofia                Paul VI HS            28.00 
165    447 Garry, Jillian                   Southern Reg          35.00 
166    448 Gates, Sierra                    Rancocas Val          28.00 
167    449 Gerhardt, Kayla                  Southern Reg          30.54 
168    450 Gindville, Dani                  Washington T          27.10 
169    451 Green, Olivia                    Washington T          34.10 
170    452 Hager, Lindsay                   Washington T          36.26 
171    453 Haines, Emily                    Seneca  HS            33.00 
172    454 Hartnett, Hannah                 Washington T          30.10 
173    455 Hercek, JuliaAnne                Hunterdon Ce          30.50 
174    456 Hilton, Zoe                      Maple Shade           31.70 
175    457 Horton, Olivia                   Southern Reg          30.00 
176    458 Humphries, Jillian               Seneca  HS            32.40 
177    459 Jani, Mohini                     Southern Reg          29.50 
178    460 Kleissler, Juliana               Southern Reg          29.75 
179    461 Kurz, Paige                      Ocean City H          33.00 
180    462 Labbate, Olivia                  Hunterdon Ce          28.50 
181    463 McDonnell, Kasey                 Ocean City H          33.00 
182    464 Moore, Paris                     Burlington T          27.70 
183    465 Mulvihill, Jillian               Seneca  HS            29.90 
184    466 Nelson, Audrey                   Kingsway HS           29.80 
185    467 Overman, Catherine               Lenape Regio          28.51 
186    468 Pasquarello, Chloe               Cherokee HS           28.73 
187    469 Pepe, Ella                       Washington T          33.67 
188    470 Perry, Sarah                     Southern Reg          29.00 
189    471 Reamon, Soraya                   Washington T          29.21 
190    472 Rieger, Victoria                 Kingsway HS           31.00 
191    473 Roberts, Tiana                   Rancocas Val          30.00 
192    474 Schmidt, Carly                   Paul VI HS            28.35 
193    475 Schoka, Riley                    Southern Reg          29.00 
194    476 Schultz, Mia                     Ocean City H          34.00 
195    477 Sutter, Allie                    Ocean City H          33.00 
196    478 Tomlin, Aiyana                   Rancocas Val          30.50 
197    479 Torain, Kennedy                  Kingsway HS           27.44 
198    480 Turner, Emma                     Kingsway HS           28.75 
199    481 Vu, Tiffany                      Audubon HS            30.90 
200    482 Walker, Caniya                   Kingsway HS           33.00 
201    483 Walker, Kambi                    Paul VI HS            27.65 
202    484 Zalescik, Isabella               Burlington T             NT 
 
Event 14  Boys 200 Meter Dash Novice
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1      3 Addison, Rashan                  Rancocas Val          26.50 
  2      4 Adkins, Elijah                   Cherry Hill           24.96 
  3      5 Akeh, Olujoba                    Cherry Hill           26.00 
  4      6 Ali, Qays                        Cherry Hill           25.00 
  5      7 Ali, Sheikh Farden               Washington T          28.50 
  6      8 Alpaugh, Nicholas                Hunterdon Ce          27.00 
  7      9 Ambrosino, Drew                  Cherry Hill           26.50 
  8     10 Archer, Ahmad                    Kingsway HS           24.90 
  9     11 Aronow, Evan                     Cherokee HS           26.20 
 10     15 Banks, Devin                     Maple Shade           26.20 
 11     16 Bantle, Cooper                   Audubon HS            25.00 
 12     19 Bautista, Nicholas               Shawnee HS            24.80 
 13     20 Bedford, Adam                    Washington T          25.50 
 14     21 Bey, Demaar                      Lenape Regio          25.01 
 15     23 Bodine, Javion                   Rancocas Val          26.50 
 16     24 Boggs, Chase                     Rancocas Val          27.00 
 17     25 Boima, John                      Southern Reg             NT 
 18     26 Boyle, Mike                      Kingsway HS           25.00 
 19     27 Brooks, Jalen                    Hunterdon Ce          26.70 
 20     28 Brown, Tarelle                   Ocean City H          25.00 
 21     29 Bugasch, Elisha                  Hunterdon Ce          24.60 
 22     32 Byrd, Masai                      Lenape Regio          24.40 
 23     34 Calderon, Mateo                  Cherokee HS           25.90 
 24     35 Cavacini, Greg                   Audubon HS            30.00 
 25     36 Cedeno, Denzel                   Rancocas Val          24.80 
 26     37 Charipally, Harshit              Cherokee HS           27.40 
 27     38 Chiagoro, Tochi                  Burlington T             NT 
 28     39 Cirillo, James                   Cherry Hill           25.70 
 29     40 Clark, Tahmir                    Rancocas Val          24.50 
 30     41 Consuegra, Daryl Jay             Burlington T          25.24 
 31     42 Conte, Jason                     Bordentown R          28.99 
 32     44 Dalambert, Allen                 Burlington T          26.13 
 33     45 Damoah, Kevin                    Bordentown R          29.53 
 34     46 Davis, Aaric                     Lenape Regio          28.61 
 35     47 Davis, Amiel                     Eastern Regi          26.30 
 36     48 Davis, Malachi                   Burlington T          24.80 
 37     49 De La Rosa, Cristian             Shawnee HS            28.50 
 38     50 Decina, Andrew                   Paul VI HS            25.77 
 39     51 Dejesus, Jeancarlo               Rancocas Val          24.80 
 40     52 Desai, Avi                       Cherokee HS           26.79 
 41     53 Diaz, Jordan                     Eastern Regi          25.35 
 42     55 Dolores, Kevin                   Southern Reg          26.00 
 43     56 Dwyer, Chris                     Lenape Regio          40.50 
 44     57 Eun, Kyle                        Bordentown R          26.30 
 45     58 Fasano, Thomas                   Hunterdon Ce          24.80 
 46     59 Fawkes, Richeid                  Deptford HS           24.50 
 47     60 Flavell, Sean                    Shawnee HS            27.00 
 48     62 Gaddy, Callil                    Ocean City H          27.00 
 49     63 Gaines, Adrien                   Burlington T             NT 
 50     65 Gates, Dylan                     Shawnee HS            25.00 
 51     66 Gengoult, Sean                   Hunterdon Ce          24.80 
 52     67 Georges, Sebastian               Paul VI HS            25.00 
 53     69 Glaze, Christopher               Burlington T          25.16 
 54     70 Golin, Rob                       Eastern Regi          26.20 
 55     71 Green, Harry                     Cherry Hill           24.55 
 56     72 Gregory, Darryl                  Rancocas Val          24.60 
 57     74 Handberry, Leroy                 Rancocas Val          27.00 
 58     77 Hobson, Amier                    Kingsway HS           24.00 
 59     78 Holland, Kwadair                 Southern Reg          25.50 
 60     79 Holland, Kwamere                 Southern Reg          25.50 
 61     80 Holmes, Auryan                   Deptford HS           23.90 
 62     81 Ibidapo, Emmanuel                Rancocas Val          25.90 
 63     82 Jackson, Ronald                  Camden Catho             NT 
 64     83 Jean-Baptiste, Nathaniel         Camden Catho             NT 
 65     84 Jefferson, Myles                 Cherokee HS           26.00 
 66     85 Johnson, Gabe                    Lenape Regio             NT 
 67     86 Jones, E'Marion                  Hunterdon Ce          24.50 
 68     87 Joyce, Jermaine                  Eastern Regi          26.20 
 69     88 Kaleem, Daanyal                  Cherokee HS           30.20 
 70     89 Kaminsky, Jordan                 Cherry Hill           25.43 
 71     90 Kaminsky, Mitchell               Cherry Hill           26.10 
 72     91 Kaplan, Matt                     Lenape Regio             NT 
 73     92 Karlapudi, Avanish               Cherokee HS           26.90 
 74     94 Kazandjian, Alec                 Lenape Regio             NT 
 75     95 Kim, Chris                       Lenape Regio             NT 
 76     97 Kitner, Nick                     Bordentown R          27.00 
 77     99 Langton, Steven                  Southern Reg          25.20 
 78    100 Lasick, Jason                    Seneca  HS            25.43 
 79    101 Leach, Luke                      Seneca  HS               NT 
 80    105 Leung, Wilson                    Cherokee HS           25.50 
 81    106 Lewis, Ryan                      Eastern Regi          25.10 
 82    108 Lignana, James                   Shawnee HS            31.00 
 83    109 Loguidice, Matthew               Bordentown R          29.57 
 84    110 Lopez, Manuel                    Maple Shade           28.00 
 85    111 Lugo, Josh                       Rancocas Val          27.00 
 86    113 Lyle, Lucas                      Eastern Regi          27.00 
 87    114 Lynch, Myles                     Eastern Regi          24.90 
 88    116 Macrina, Matteo                  Audubon HS            27.00 
 89    117 Magee, Brendan                   Shawnee HS            28.00 
 90    119 Maioriello, Mark                 Lenape Regio          40.50 
 91    121 Mangreum, Keyon                  Rancocas Val          28.00 
 92    122 Mapp, Ian                        Burlington T          24.47 
 93    123 Martin, Cameryn                  Kingsway HS           24.42 
 94    125 Martinez, Hamlet                 Rancocas Val          26.80 
 95    126 Mathis, Christian                Cherokee HS           25.56 
 96    127 Mayo, Lucas                      Bordentown R          28.30 
 97    131 Miceli, Trevor                   Seneca  HS               NT 
 98    132 Michel, Jakob                    Cherry Hill           24.49 
 99    133 Miller, Matt                     Seneca  HS               NT 
100    134 Minkins, Nasir                   Rancocas Val          25.40 
101    135 Monaco, Will                     Shawnee HS            28.00 
102    136 Moore, Shane                     Burlington T             NT 
103    137 Mozes, Lucas                     Ocean City H          27.00 
104    138 Murray, Noah                     Ocean City H          27.00 
105    140 Nashikkar, Siddharth             Lenape Regio          30.50 
106    141 Newkirk, Waymon                  Eastern Regi          24.90 
107    142 Nowak, Merrick                   Paul VI HS            23.41 
108    143 Opara, Chima                     Cherokee HS           25.44 
109    144 Ortiz, Damian                    Lenape Regio          40.50 
110    145 Osa-Oni, Emmanuel                Deptford HS           26.00 
111    146 Ottey, Brent                     Rancocas Val          28.00 
112    147 Paco, David                      Southern Reg          28.30 
113    149 Palfy, Zachary                   Cherokee HS           25.60 
114    150 Panaro, Joshua                   Southern Reg          26.50 
115    151 Parr, David                      Lenape Regio             NT 
116    152 Pawlik, Evan                     Cherokee HS           27.00 
117    153 Pawlik, Joshua                   Cherokee HS           27.00 
118    154 Payton-Guzman, Emmanuel          Lenape Regio             NT 
119    156 Penn, Joshua                     Cherokee HS           25.90 
120    157 Perez, Eliangel                  Southern Reg          29.00 
121    160 Prilo, Jalen                     Rancocas Val          27.00 
122    161 Rafkin, Bradley                  Cherokee HS           26.70 
123    162 Reeves, Justin                   Burlington T          26.97 
124    163 Riccardo, Michael                Southern Reg          25.20 
125    164 Richards, Tom                    Seneca  HS            29.09 
126    166 Rodriguez, Michael               Camden Catho             NT 
127    168 Rossi, Dylan                     Seneca  HS               NT 
128    169 Rowland, Sean                    Southern Reg          25.00 
129    172 Sakers, Kevin                    Ocean City H          26.20 
130    174 Santos, Alex                     Maple Shade           27.60 
131    175 Schwartz, Ryan                   Hunterdon Ce          13.00 
132    176 Scott, Noah                      Rancocas Val          26.20 
133    177 Shappell, Nate                   Camden Catho             NT 
134    178 Shaw, Jadin                      Camden Catho             NT 
135    179 Sierra, Julian                   Kingsway HS           27.00 
136    181 Skeen, Jordan                    Burlington T          30.25 
137    182 Smith, Alex                      Maple Shade           27.50 
138    183 Somisetty, Krishna               Cherokee HS           27.80 
139    184 Southard, Mitchell               Southern Reg          25.30 
140    185 Spera, Luke                      Lenape Regio             NT 
141    186 Stangota, Dominic                Hunterdon Ce          24.40 
142    188 Sweeney, Dennis                  Cherokee HS           27.20 
143    189 Taft, Aedan                      Seneca  HS               NT 
144    190 Talla, Gohil                     Cherokee HS           27.40 
145    192 Thomas, Josiah                   Burlington T          25.02 
146    193 Toles, James                     Camden Catho             NT 
147    194 Tonzello, Vincent                Cherokee HS           26.90 
148    195 Townes, Bryan                    Kingsway HS           24.60 
149    196 Tubb, Trevor                     Cherokee HS           24.80 
150    197 Unterlack, Caleb                 Cherry Hill           26.00 
151    199 Valentino, Dominic               Washington T          25.81 
152    202 Walker, Jordan                   Lenape Regio             NT 
153    203 Walter, Brandon                  Cherokee HS           27.20 
154    204 Warner, Isaiah                   Lenape Regio             NT 
155    205 White, Robert                    Lenape Regio             NT 
156    206 Wilkinson, Ryan                  Lenape Regio          28.39 
157    207 Williams, Eric                   Kingsway HS           23.90 
158    208 Williams, Leland                 Burlington T          24.32 
159    209 Williams, William                Lenape Regio             NT 
160    213 Worthy, Donovan                  Kingsway HS           27.30 
161    214 Wyrsch, Nate                     Southern Reg          26.50 
162    215 Young, Alexander                 Cherry Hill           26.10 
163    216 Zink, Ian                        Seneca  HS               NT 
164    485 Allen, DaJour                    Rancocas Val          25.35 
165    486 Amador, Bryan                    Rancocas Val          27.00 
166    487 Badgley, Anthony                 Maple Shade           28.00 
167    488 Bahar, Nati                      Cherry Hill           26.40 
168    489 Berko, Jacob                     Eastern Regi          27.50 
169    490 Bertett, Ben                     Ocean City H          26.00 
170    491 Bevere, Griffin                  Seneca  HS               NT 
171    492 Bland, Thomas                    Cherokee HS           25.10 
172    493 Bruther, John                    Southern Reg          26.50 
173    494 Campbell, Finn                   Kingsway HS           24.20 
174    495 Cashman, Kenny                   Washington T          27.12 
175    496 Challenger, Jordan               Cherry Hill           26.50 
176    497 Costello, Dylan                  Clearview Re          29.80 
177    498 DiGenni, Dom                     Clearview Re          27.50 
178    499 Eleazu, Ezeulo                   Bordentown R          25.50 
179    500 Espinola, Christian              Washington T          26.30 
180    501 Faltas, Elijah                   Shawnee HS            25.50 
181    502 Frazier, Josiah                  Paul VI HS            26.00 
182    503 Free, Jacob                      Cherokee HS           27.26 
183    504 Gallacher, Mitch                 Southern Reg          29.00 
184    505 Gates-Clark, Mark                Seneca  HS               NT 
185    506 Griffing, William                Hunterdon Ce          25.50 
186    507 Hatch, Lucas                     Cherokee HS           25.50 
187    508 Hess, Kevin                      Cherokee HS           25.30 
188    509 Hobbs, Tahjon                    Rancocas Val          27.50 
189    510 Holly, Grant                     Kingsway HS           24.80 
190    511 Joachim, Yvon                    Rancocas Val          27.50 
191    512 Jones, Michael                   Rancocas Val          27.50 
192    513 Kertes, Trotman                  Bordentown R          26.10 
193    514 Knoll, Timothy                   Audubon HS            24.80 
194    515 Koch, Nicholas                   Washington T          27.70 
195    516 Kromish, Adam                    Cherokee HS           25.30 
196    517 Kyrtatas, Angelo                 Cherokee HS           26.20 
197    518 Lane, Jamir                      Washington T          25.63 
198    519 Linz, Jason                      Hunterdon Ce          27.00 
199    520 Ludwig, Max                      Washington T          25.81 
200    521 Mansell, Jason                   Washington T          33.30 
201    522 Marshall, Marcus                 Rancocas Val          27.07 
202    523 McCormick, Colin                 Southern Reg          29.00 
203    524 McGowan, Shane                   Rancocas Val          28.00 
204    525 Morton, Isaiah                   Deptford HS           25.00 
205    526 Murphy, Matt                     Clearview Re          25.90 
206    527 Padilla, Antonio                 Rancocas Val          27.30 
207    528 Pantano, David                   Kingsway HS           26.25 
208    529 Ramos, Eliezer                   Burlington T          28.22 
209    530 Rios, Steve                      Deptford HS           23.84 
210    531 Rizza, Jack                      Hunterdon Ce          27.00 
211    532 Rizzo, Gio                       Clearview Re          28.80 
212    533 Rodriguez, Julian                Deptford HS           24.00 
213    534 Tarpey, Aiden                    Washington T          28.90 
214    535 Taylor, Marcus                   Washington T          30.10 
215    536 Woods, Isaiah                    Deptford HS           24.77 
216    537 Worthington, Niky'               Ocean City H          26.99 
217    538 Young, Michael                   Lenape Regio          26.70 
 
Event 15  Girls 4x400 Meter Relay Novice
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Bordentown Regional HS  'A'                          5:03.44 
     1) #852 Collins, McKenzie          2) #633 Imburgia, Barbara         
     3) #667 Santoro, Victoria          4) #631 Hornbeck, Hannah          
     5) #675 Smullen, Emerie            6)                                
  2  Cherokee HS  'A'                                     4:23.00 
     1) #439 Cooke, Alison              2) #547 Fasano, Alexandra         
     3) #549 Kugler, Jocelyn            4) #468 Pasquarello, Chloe        
     5) #267 Davis, Mercedes            6)                                
  3  Hunterdon Central HS  'A'                            4:27.00 
     1) #614 Dalgauer, Megan            2) #670 Schaub, Samantha          
     3) #1031 Lynott, Emily             4) #856 Dominczyk, Elizabeth      
  4  Kingsway HS  'A'                                     4:30.00 
     1) #391 Scott, Vianna              2) #390 Scott, Jordyn             
     3) #479 Torain, Kennedy            4) #673 Smith, Abigail            
     5) #657 Perry, Imani               6) #354 Oshodi, Jade              
     7) #544 Daniel, Elise              8) #629 Heino, Caroline           
  5  Kingsway HS  'B'                                     4:44.00 
     1) #236 Bill, Faith                2) #636 MacFarland, Allison       
     3) #466 Nelson, Audrey             4) #556 Tharp, Allyson            
     5) #480 Turner, Emma               6) #416 Turner, Sumayyah          
  6  Rancocas Valley Reg HS  'A'                          4:22.00 
     1) #551 Marshall, Jya              2) #237 Boehm, Sara               
     3) #1023 Jenkins, Sanai            4) #324 Lopez-Greer, Jianna       
     5) #434 Albrecht, Skylar           6) #254 Claudio, Alyssa           
     7) #448 Gates, Sierra              8)                                
  7  Washington Twp HS  'A'                               4:31.00 
     1) #854 Cueva, Emma                2) #542 Connor, Alyssa            
     3) #276 Figueroa, Jade             4) #632 Howard, Kylie             
     5) #438 Cardoso, Fia               6) #546 DiNoto, Gabriella         
     7) #552 Melloni, Rachel            8) #677 Sozio, Mackenzie          
 
Event 16  Boys 4x400 Meter Relay Novice
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Burlington Twp. HS  'A'                              3:50.00 
     1) #48 Davis, Malachi              2) #63 Gaines, Adrien             
     3) #122 Mapp, Ian                  4) #208 Williams, Leland          
     5) #41 Consuegra, Daryl Jay        6) #162 Reeves, Justin            
     7) #69 Glaze, Christopher          8) #118 Maignan, Adonis           
  2  Burlington Twp. HS  'B'                              4:05.00 
     1) #842 Zerillo, John              2) #588 Small, Jermaine           
     3) #580 Nysather, Shawn            4) #790 Marshall, Alexander       
     5) #755 Greene, David              6) #703 Berry, Bryce              
     7) #698 Beck, Kareem               8) #118 Maignan, Adonis           
  3  Burlington Twp. HS  'C'                              4:20.00 
     1) #842 Zerillo, John              2) #588 Small, Jermaine           
     3) #1034 Salay, Skyler             4) #580 Nysather, Shawn           
     5) #790 Marshall, Alexander        6) #755 Greene, David             
     7) #703 Berry, Bryce               8) #698 Beck, Kareem              
  4  Cherokee HS  'A'                                     3:47.00 
     1) #68 Gil, Elijah                 2) #96 Kinsman, Lorenzo           
     3) #517 Kyrtatas, Angelo           4) #196 Tubb, Trevor              
     5) #126 Mathis, Christian          6) #507 Hatch, Lucas              
  5  Deptford HS  'A'                                     3:37.00 
     1) #533 Rodriguez, Julian          2) #530 Rios, Steve               
     3) #536 Woods, Isaiah              4) #1000 Caccavelli, Robert       
     5) #59 Fawkes, Richeid             6) #2 Adams, John                 
     7) #738 Eli, Kevin                 8)                                
  6  Kingsway HS  'A'                                     3:45.00 
     1) #754 Gray, Seth                 2) #825 Rakitis, Kyle             
     3) #1033 DiLorenzo, Charles        4) #528 Pantano, David            
     5) #494 Campbell, Finn             6) #733 DiMatties, Mike           
  7  Kingsway HS  'B'                                     3:50.00 
     1) #10 Archer, Ahmad               2) #26 Boyle, Mike                
     3) #725 Cooper, Jayden             4) #510 Holly, Grant              
     5) #838 VanMorter, Donovan         6) #1032 Daniel, Eron             
  8  Lenape Regional HS  'A'                              3:36.48 
     1) #32 Byrd, Masai                 2) #21 Bey, Demaar                
     3) #211 Witherspoon, Kaden         4) #799 Micale, AJ                
  9  Lenape Regional HS  'B'                              3:36.48 
     1) #922 Dolan, James               2) #930 Gaskill, Ethan            
     3) #562 Collius, Josh              4) #936 Hochberg, Joe             
 10  Lenape Regional HS  'C'                              3:36.48 
     1) #840 Volpe, Nick                2) #909 Buniva, Jake              
     3) #807 Morrow, Ethan              4) #827 Reilly, John              
 11  Lenape Regional HS  'D'                              3:36.48 
     1) #769 Joshi, Shivank             2) #747 Gatton, Jeff              
     3) #795 McDonald, Shane            4) #702 Benson, Kerry             
 12  Southern Regional HS  'A'                            3:50.00 
     1) #578 Manzella, Kai              2) #99 Langton, Steven            
     3) #55 Dolores, Kevin              4) #169 Rowland, Sean             
     5) #1013 Lum, Gavin                6) #1016 Nemes, Cole              
     7) #773 Keyes, Mikey               8) #791 Matthews, Jack            
 13  Southern Regional HS  'B'                            4:06.00 
     1) #578 Manzella, Kai              2) #99 Langton, Steven            
     3) #55 Dolores, Kevin              4) #169 Rowland, Sean             
     5) #1013 Lum, Gavin                6) #1016 Nemes, Cole              
     7) #773 Keyes, Mikey               8) #791 Matthews, Jack            
 14  Southern Regional HS  'C'                            4:20.00 
     1) #578 Manzella, Kai              2) #99 Langton, Steven            
     3) #55 Dolores, Kevin              4) #169 Rowland, Sean             
     5) #1013 Lum, Gavin                6) #1016 Nemes, Cole              
     7) #773 Keyes, Mikey               8) #791 Matthews, Jack            
 15  Washington Twp HS  'A'                               4:11.00 
     1) #707 Bongard, Logan             2) #500 Espinola, Christian       
     3) #520 Ludwig, Max                4) #577 Lynn, Shawn               
     5) #1015 Mcginnis, John            6) #1020 Tuttle, Jayson           
     7) #199 Valentino, Dominic         8)                                
 
Event 17  Girls High Jump Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    229 Benjamin, Eimiyah                Burlington T        4-08.00 
  2    242 Calderon, Alayna                 Bordentown R        4-00.00 
  3    250 Chin, Anabella                   Rancocas Val             NH 
  4    266 Davis, Erika                     Lenape Regio        4-06.00 
  5    268 Delgado, Joscelyne               Bordentown R        4-00.00 
  6    295 Harris, Yasmin                   Lenape Regio             NH 
  7    312 Keen, Kendal                     Washington T             NH 
  8    338 Mazzella, Lexi                   Bordentown R        4-04.00 
  9    363 Peralta, Rourke                  Hunterdon Ce        4-06.00 
 10    380 Rusinski, Julia                  Shawnee HS          4-04.00 
 11    399 Sollner, Grace                   Hunterdon Ce        4-06.00 
 12    408 Tait, Ariana                     Eastern Regi             NH 
 13    429 Yaeger, Kaitlyn                  Seneca  HS          4-04.00 
 14    436 Bacon, Francine                  Burlington T        4-06.00 
 15    442 Deely, Cuinn                     Southern Reg        4-06.00 
 16    454 Hartnett, Hannah                 Washington T        4-04.00 
 17    458 Humphries, Jillian               Seneca  HS          4-04.00 
 18    459 Jani, Mohini                     Southern Reg        4-06.00 
 19    460 Kleissler, Juliana               Southern Reg        4-06.00 
 20    471 Reamon, Soraya                   Washington T        4-00.00 
 21    628 Hartnett, Hayley                 Washington T             NH 
 22    980 Bobst, Allison                   Kingsway HS         4-00.00 
 23    992 Saranin, Olivia                  Bordentown R        4-06.00 
 24   1025 Riley, Casey                     Shawnee HS          4-04.00 
 25   1035 Floyd, Madison                   Rancocas Val             NH 
 26   1036 Greene, Quoshaiya                Rancocas Val             NH 
 27   1046 Berger, Megan                    Hunterdon Ce        4-02.00 
 28   1047 Bowers, Joynee                   Cherokee HS              NH 
 29   1048 Casavant, Lauren                 Hunterdon Ce        4-02.00 
 30   1049 Dai, Christina                   Lenape Regio        4-00.00 
 31   1050 Fisher, Stephanie                Burlington T        4-04.00 
 32   1051 Millere, Lyndsey                 Shawnee HS          4-04.00 
 33   1052 Quintin, Julia                   Ocean City H        4-02.00 
 34   1053 Zuccarelli, Jade                 Audubon HS          4-08.00 
 
Event 18  Boys High Jump Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     59 Fawkes, Richeid                  Deptford HS              NH 
  2     78 Holland, Kwadair                 Southern Reg        5-08.00 
  3     79 Holland, Kwamere                 Southern Reg        5-06.00 
  4    123 Martin, Cameryn                  Kingsway HS         5-06.00 
  5    129 McGovern, Brendan                Cherry Hill         5-00.00 
  6    208 Williams, Leland                 Burlington T        5-02.00 
  7    210 Wilson, Issac                    Ocean City H             NH 
  8    514 Knoll, Timothy                   Audubon HS          5-06.00 
  9    530 Rios, Steve                      Deptford HS         5-04.00 
 10    534 Tarpey, Aiden                    Washington T             NH 
 11    535 Taylor, Marcus                   Washington T             NH 
 12    536 Woods, Isaiah                    Deptford HS              NH 
 13    579 McShea, Sean                     Kingsway HS         5-00.00 
 14    705 Bischoff, Brendon                Seneca  HS               NH 
 15    790 Marshall, Alexander              Burlington T        5-04.00 
 16    800 Miles, Evan                      Kingsway HS         5-00.00 
 17    830 Schlatter, Brendan               Ocean City H             NH 
 18    920 DeSimone, Mark                   Clearview Re        4-10.00 
 19   1008 Hart, Luke                       Southern Reg             NH 
 20   1018 Plesniarski, Dominic             Southern Reg             NH 
 21   1019 Trieu, Phillip                   Cherry Hill         5-08.00 
 22   1032 Daniel, Eron                     Kingsway HS         5-06.00 
 23   1037 Counsellor, Bob                  Clearview Re        4-10.00 
 24   1038 Dellolio, Christopher            Shawnee HS          4-06.00 
 25   1039 Givens, Dan                      Ocean City H             NH 
 26   1040 Terry, Noah                      Clearview Re        4-08.00 
 27   1041 Zheng, Alan                      Cherry Hill         5-04.00 
 
Event 19  Girls Pole Vault Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    222 Amster, Alyssa                   Hunterdon Ce        6-00.00 
  2    223 Andel, Katelyn                   Kingsway HS         6-00.00 
  3    232 Berndlmaier, Avarie              Washington T             NH 
  4    235 Bettermann, Natalie              Hunterdon Ce        6-00.00 
  5    317 Langdon, Rylee                   Seneca  HS          6-00.00 
  6    360 Pedrick, Jordy                   Hunterdon Ce        6-00.00 
  7    376 Repousis, Izabela                Washington T        7-00.00 
  8    426 Willett, Lauren                  Ocean City H        6-06.00 
  9    435 Arpastean, Andrea                Hunterdon Ce        6-00.00 
 10    451 Green, Olivia                    Washington T             NH 
 11    462 Labbate, Olivia                  Hunterdon Ce        7-00.00 
 12    987 Kipers, Emily                    Kingsway HS         7-06.00 
 13   1046 Berger, Megan                    Hunterdon Ce        6-00.00 
 14   1048 Casavant, Lauren                 Hunterdon Ce        6-00.00 
 15   1050 Fisher, Stephanie                Burlington T        7-00.00 
 16   1062 Hagan, Allison                   Audubon HS          6-06.00 
 17   1063 Harris, Angelina                 Shawnee HS               NH 
 18   1064 Heller, Briana                   Hunterdon Ce        8-06.00 
 19   1065 Kadar, Isabella                  Cherokee HS         7-00.00 
 20   1066 Larson, Andrea                   Hunterdon Ce        8-06.00 
 21   1067 McCue, Taylor                    Maple Shade         6-00.00 
 22   1068 McFadden, Cassara                Eastern Regi             NH 
 23   1069 Parker, Jayla                    Eastern Regi             NH 
 24   1070 Roop, Lauren                     Ocean City H        7-06.00 
 25   1071 Scott, Noelle                    Eastern Regi             NH 
 26   1072 Vance, Abigail                   Kingsway HS         6-06.00 
 
Event 20  Boys Pole Vault Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     98 Kriesman, Noah                   Cherry Hill         8-00.00 
  2    112 Luk, Kevin                       Lenape Regio        7-00.00 
  3    149 Palfy, Zachary                   Cherokee HS         9-06.00 
  4    165 Robinson, Gabriel                Eastern Regi        7-00.00 
  5    188 Sweeney, Dennis                  Cherokee HS         8-00.00 
  6    191 Tanzola, Michael                 Kingsway HS         8-00.00 
  7    493 Bruther, John                    Southern Reg             NH 
  8    520 Ludwig, Max                      Washington T             NH 
  9    523 McCormick, Colin                 Southern Reg             NH 
 10    529 Ramos, Eliezer                   Burlington T             NH 
 11    566 Eisen, Jason                     Clearview Re        7-06.00 
 12    579 McShea, Sean                     Kingsway HS         9-06.00 
 13    580 Nysather, Shawn                  Burlington T             NH 
 14    581 Phan, Jon                        Clearview Re        6-00.00 
 15    739 Epstein, Aidan                   Eastern Regi        9-00.00 
 16    748 Gaudreault, Andrew               Bordentown R             NH 
 17    764 Hines, Jordan                    Kingsway HS         8-00.00 
 18    805 Moore, Dylan                     Seneca  HS          7-00.00 
 19    809 Mount, Flynn                     Bordentown R             NH 
 20    831 Schuck, Will                     Washington T             NH 
 21    833 Singh, Arshvir                   Bordentown R             NH 
 22    920 DeSimone, Mark                   Clearview Re        8-06.00 
 23    998 Battle, Ahmaad                   Eastern Regi        7-00.00 
 24   1001 Callum, Zachary                  Southern Reg             NH 
 25   1009 Hutchings, Branden               Hunterdon Ce        9-00.00 
 26   1010 Komatsu, Ken                     Cherry Hill        11-00.00 
 27   1013 Lum, Gavin                       Southern Reg             NH 
 28   1016 Nemes, Cole                      Southern Reg             NH 
 29   1037 Counsellor, Bob                  Clearview Re        8-00.00 
 30   1040 Terry, Noah                      Clearview Re        8-06.00 
 31   1042 Beisner, Michael                 Hunterdon Ce        7-00.00 
 32   1059 Aquilino, Gregory                Audubon HS          9-00.00 
 33   1061 Rocha, Sebastian                 Hunterdon Ce        7-00.00 
 34   1073 Eiffert, Nicholas                Bordentown R             NH 
 35   1074 Franklin, Dylan                  Hunterdon Ce        9-06.00 
 36   1075 Garcia, Joe                      Ocean City H             NH 
 37   1076 Gartner, Caleb                   Ocean City H             NH 
 38   1077 King, Brennen                    Maple Shade         9-00.00 
 39   1078 Matthias, Nathan                 Kingsway HS        11-00.00 
 40   1079 Miller, Jack                     Hunterdon Ce        9-00.00 
 41   1080 Norris, Matthew                  Burlington T        8-00.00 
 42   1081 Peiffer, Matthew                 Kingsway HS        10-00.00 
 43   1082 Petruzzi, Vincent                Rancocas Val             NH 
 44   1083 Snyder, David                    Maple Shade         8-06.00 
 45   1084 Stager, Gavin                    Hunterdon Ce        7-00.00 
 46   1085 Vigh, Alexander                  Burlington T             NH 
 47   1086 Walton, Eamonn                   Shawnee HS          7-00.00 
 48   1087 Warrington, Jared                Ocean City H             NH 
 49   1088 Williams, Louis                  Ocean City H        9-06.00 
 
Event 21  Girls Long Jump Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    217 Adegoke, Joyce                   Rancocas Val             ND 
  2    226 Baker, Katherine                 Kingsway HS        15-01.25 
  3    231 Benzenhafer, Amanda              Seneca  HS         14-11.00 
  4    232 Berndlmaier, Avarie              Washington T       13-08.00 
  5    243 Camarena, Kaori                  Shawnee HS               ND 
  6    246 Cardente, Faith                  Washington T       13-03.00 
  7    247 Carey, Grace                     Washington T       13-02.25 
  8    251 Chu, Emma                        Washington T       12-10.75 
  9    266 Davis, Erika                     Lenape Regio       13-05.50 
 10    269 DeLuca, Gabriella                Washington T       12-09.50 
 11    274 DiGilio, Jenna                   Shawnee HS               ND 
 12    280 Forshay, Katrina                 Cherokee HS        11-00.00 
 13    284 Gary, Taylor                     Kingsway HS        14-00.00 
 14    287 Gleason, Sarah                   Ocean City H       15-06.00 
 15    292 Hanson, Tess                     Washington T             ND 
 16    295 Harris, Yasmin                   Lenape Regio             ND 
 17    299 Hill, Mia                        Seneca  HS         14-11.75 
 18    313 Kelly, Veronica                  Washington T       13-00.50 
 19    319 Law, Madison                     Cherokee HS        12-00.00 
 20    326 Lyons, Julia                     Washington T             ND 
 21    347 Murray, Makiyah                  Lenape Regio             ND 
 22    350 Nehring, Emily                   Cherokee HS              ND 
 23    364 Phillips, Carissa                Cherokee HS        11-09.00 
 24    399 Sollner, Grace                   Hunterdon Ce       14-00.00 
 25    402 Spencer, Adriane                 Cherokee HS        12-03.00 
 26    407 Sydnor, Teghan                   Eastern Regi       14-03.50 
 27    409 Thawani, Esha                    Ocean City H       12-05.50 
 28    430 Yohnnson, Cheyenne               Seneca  HS         13-09.25 
 29    435 Arpastean, Andrea                Hunterdon Ce       13-00.00 
 30    454 Hartnett, Hannah                 Washington T             ND 
 31    462 Labbate, Olivia                  Hunterdon Ce       14-00.00 
 32    545 Dawson, Kierstyn                 Maple Shade        12-07.00 
 33    549 Kugler, Jocelyn                  Cherokee HS        12-06.00 
 34    616 DeMary, Autumn                   Kingsway HS        15-00.00 
 35    988 LaMarca, Madison                 Hunterdon Ce       14-10.00 
 36    992 Saranin, Olivia                  Bordentown R       13-06.00 
 37   1021 Colon, Lilliana                  Shawnee HS               ND 
 38   1035 Floyd, Madison                   Rancocas Val             ND 
 39   1036 Greene, Quoshaiya                Rancocas Val             ND 
 40   1046 Berger, Megan                    Hunterdon Ce       13-11.50 
 41   1049 Dai, Christina                   Lenape Regio             ND 
 42   1053 Zuccarelli, Jade                 Audubon HS         14-06.00 
 43   1054 Abrams, Lauren                   Cherry Hill              ND 
 44   1055 Dalgauer, Rylie                  Hunterdon Ce       13-00.00 
 45   1056 Egberts, Lorallie                Cherokee HS        14-04.00 
 46   1057 Sgro, Madison                    Cherokee HS        11-02.00 
 47   1058 Woodard, Deanna                  Cherokee HS        13-05.00 
 
Event 22  Boys Long Jump Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1      3 Addison, Rashan                  Rancocas Val       17-06.25 
  2      6 Ali, Qays                        Cherry Hill        14-00.00 
  3     11 Aronow, Evan                     Cherokee HS        15-02.25 
  4     13 Asis, Mateo                      Rancocas Val       18-10.50 
  5     17 Barberi, Brock                   Rancocas Val       16-03.25 
  6     19 Bautista, Nicholas               Shawnee HS         15-00.00 
  7     23 Bodine, Javion                   Rancocas Val             ND 
  8     26 Boyle, Mike                      Kingsway HS        17-07.50 
  9     28 Brown, Tarelle                   Ocean City H             ND 
 10     34 Calderon, Mateo                  Cherokee HS        15-10.25 
 11     40 Clark, Tahmir                    Rancocas Val       19-09.50 
 12     61 Freed, Maxwell                   Hunterdon Ce       16-09.00 
 13     62 Gaddy, Callil                    Ocean City H             ND 
 14     69 Glaze, Christopher               Burlington T       15-08.00 
 15     76 Hoang, Steve                     Cherry Hill              ND 
 16     80 Holmes, Auryan                   Deptford HS        16-06.50 
 17    108 Lignana, James                   Shawnee HS         14-06.00 
 18    112 Luk, Kevin                       Lenape Regio       17-07.00 
 19    120 Mancheno, Erik                   Cherry Hill        15-05.00 
 20    123 Martin, Cameryn                  Kingsway HS        16-00.00 
 21    129 McGovern, Brendan                Cherry Hill              ND 
 22    133 Miller, Matt                     Seneca  HS               ND 
 23    138 Murray, Noah                     Ocean City H             ND 
 24    143 Opara, Chima                     Cherokee HS        16-02.50 
 25    149 Palfy, Zachary                   Cherokee HS        17-07.00 
 26    155 Pembleton, Aidan                 Shawnee HS         14-08.50 
 27    156 Penn, Joshua                     Cherokee HS        14-08.00 
 28    173 Salugta, Gianluca                Ocean City H             ND 
 29    185 Spera, Luke                      Lenape Regio       17-00.00 
 30    187 Stein, William                   Shawnee HS         15-02.50 
 31    189 Taft, Aedan                      Seneca  HS               ND 
 32    191 Tanzola, Michael                 Kingsway HS        16-06.50 
 33    208 Williams, Leland                 Burlington T             ND 
 34    210 Wilson, Issac                    Ocean City H             ND 
 35    213 Worthy, Donovan                  Kingsway HS        15-00.00 
 36    215 Young, Alexander                 Cherry Hill              ND 
 37    499 Eleazu, Ezeulo                   Bordentown R             ND 
 38    506 Griffing, William                Hunterdon Ce       17-10.00 
 39    536 Woods, Isaiah                    Deptford HS              ND 
 40    559 Bachleda, Michal                 Ocean City H             ND 
 41    786 Leung, Calvin                    Bordentown R             ND 
 42   1008 Hart, Luke                       Southern Reg       17-02.00 
 43   1009 Hutchings, Branden               Hunterdon Ce       17-08.00 
 44   1018 Plesniarski, Dominic             Southern Reg             ND 
 45   1037 Counsellor, Bob                  Clearview Re       18-00.00 
 46   1039 Givens, Dan                      Ocean City H             ND 
 47   1042 Beisner, Michael                 Hunterdon Ce       17-07.00 
 48   1045 Smith, Amy'r                     Deptford HS        17-10.00 
 49   1059 Aquilino, Gregory                Audubon HS         16-08.00 
 50   1060 Brown, Larence                   Kingsway HS        15-00.00 
 51   1061 Rocha, Sebastian                 Hunterdon Ce       15-03.00 
 
Event 23  Girls Triple Jump Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    226 Baker, Katherine                 Kingsway HS        29-00.00 
  2    246 Cardente, Faith                  Washington T       28-11.25 
  3    284 Gary, Taylor                     Kingsway HS        27-00.00 
  4    330 Manzi, Nina                      Hunterdon Ce       27-10.50 
  5    338 Mazzella, Lexi                   Bordentown R             ND 
  6    354 Oshodi, Jade                     Kingsway HS        30-00.00 
  7    363 Peralta, Rourke                  Hunterdon Ce       26-00.00 
  8    383 Santiago, Amaiya                 Kingsway HS        27-00.00 
  9    399 Sollner, Grace                   Hunterdon Ce       26-00.00 
 10    480 Turner, Emma                     Kingsway HS        27-08.50 
 11    481 Vu, Tiffany                      Audubon HS         28-00.00 
 12    545 Dawson, Kierstyn                 Maple Shade        24-03.00 
 13    992 Saranin, Olivia                  Bordentown R       25-10.50 
 14   1021 Colon, Lilliana                  Shawnee HS         27-01.00 
 15   1035 Floyd, Madison                   Rancocas Val             ND 
 16   1036 Greene, Quoshaiya                Rancocas Val             ND 
 
Event 24  Boys Triple Jump Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1      3 Addison, Rashan                  Rancocas Val             ND 
  2      9 Ambrosino, Drew                  Cherry Hill              ND 
  3     13 Asis, Mateo                      Rancocas Val       36-04.75 
  4     23 Bodine, Javion                   Rancocas Val       37-00.00 
  5     26 Boyle, Mike                      Kingsway HS        33-11.00 
  6     34 Calderon, Mateo                  Cherokee HS        32-02.75 
  7     76 Hoang, Steve                     Cherry Hill              ND 
  8     80 Holmes, Auryan                   Deptford HS        32-07.25 
  9    116 Macrina, Matteo                  Audubon HS         32-00.00 
 10    120 Mancheno, Erik                   Cherry Hill              ND 
 11    143 Opara, Chima                     Cherokee HS        34-07.50 
 12    173 Salugta, Gianluca                Ocean City H             ND 
 13    204 Warner, Isaiah                   Lenape Regio       33-03.50 
 14    209 Williams, William                Lenape Regio             ND 
 15    210 Wilson, Issac                    Ocean City H             ND 
 16    212 Wood-Roane, Kyle                 Deptford HS        38-07.50 
 17    215 Young, Alexander                 Cherry Hill              ND 
 18    499 Eleazu, Ezeulo                   Bordentown R             ND 
 19    566 Eisen, Jason                     Clearview Re       30-07.00 
 20    589 Stackhouse, Nathan               Clearview Re       31-00.50 
 21    591 Truitt, John                     Clearview Re       31-01.25 
 22    592 Weiss, Hunter                    Clearview Re       34-04.50 
 23    999 Brandreth, Christopher           Cherokee HS        35-05.50 
 24   1039 Givens, Dan                      Ocean City H       34-08.75 
 25   1040 Terry, Noah                      Clearview Re       33-06.00 
 26   1042 Beisner, Michael                 Hunterdon Ce       35-07.00 
 27   1043 Collins, Tyler                   Bordentown R             ND 
 28   1044 Devine, Donal                    Hunterdon Ce       34-09.00 
 29   1045 Smith, Amy'r                     Deptford HS        38-06.00 
 
Event 25  Girls Discus Throw Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    390 Scott, Jordyn                    Kingsway HS           50-00 
  2   1068 McFadden, Cassara                Eastern Regi             ND 
  3   1069 Parker, Jayla                    Eastern Regi             ND 
  4   1089 Adams, Grace                     Lenape Regio          45-10 
  5   1090 Ahenkora, Raven                  Rancocas Val             ND 
  6   1091 Anderson, Samantha               Lenape Regio             ND 
  7   1092 Berry, Makayla                   Lenape Regio          40-01 
  8   1093 Bilo, Haley                      Cherokee HS           46-00 
  9   1094 Borden, Kassi                    Lenape Regio          60-02 
 10   1095 Britsch, Paige                   Burlington T             ND 
 11   1096 Bulger, Kennedy                  Southern Reg          40-05 
 12   1098 Caccese, Marissa                 Lenape Regio          61-04 
 13   1100 Chomicz, Arianna                 Lenape Regio             ND 
 14   1101 Christ, Kaleigh                  Lenape Regio          47-11 
 15   1102 Cofsky, Shayna                   Lenape Regio          55-00 
 16   1104 Coleman, Zamyah                  Eastern Regi             ND 
 17   1105 Commoroto, Mia                   Washington T          72-06 
 18   1106 Cook, Allison                    Kingsway HS           65-00 
 19   1107 Coon, Caryn                      Southern Reg          37-08 
 20   1109 Council, Grace                   Eastern Regi             ND 
 21   1111 DeFrancesco, Kendalyn            Cherokee HS           58-00 
 22   1112 DellaFemina, Nina                Cherokee HS           47-00 
 23   1113 Dickenson, Jamison               Lenape Regio             ND 
 24   1114 Dougherty, McKenzie              Maple Shade           73-08 
 25   1115 Duricko, Jenna                   Lenape Regio             ND 
 26   1116 Duvil, Fanorah                   Burlington T             ND 
 27   1117 Echeverria, Daniela              Brick Memori          53-00 
 28   1119 Felder, Inaya                    Maple Shade           64-00 
 29   1120 Ferringo, Samantha               Southern Reg          61-11 
 30   1121 Gallo, Sophia                    Southern Reg          54-00 
 31   1122 Gonzalez, Cassie                 Southern Reg          49-01 
 32   1123 Gould, Paige                     Kingsway HS           60-00 
 33   1124 Hall, Bethany                    Lenape Regio             ND 
 34   1125 Harper, Alex                     Southern Reg          48-11 
 35   1126 Hawkins, Faith                   Camden Catho             ND 
 36   1127 Hiotis, Melanie                  Brick Memori       70-06.50 
 37   1128 Hourahan, Samantha               Cherokee HS           70-00 
 38   1129 Ibe, Isabella                    Burlington T             ND 
 39   1130 Irwin, Gabrielle                 Washington T          53-03 
 40   1131 Johnson, Kayla                   Cherokee HS           36-00 
 41   1135 Kim, Amy                         Lenape Regio          41-02 
 42   1136 Kim, Yea Yong                    Lenape Regio             ND 
 43   1137 Kouhi, Kara                      Rancocas Val          45-10 
 44   1138 Kpehe, Emanie                    Bordentown R          79-01 
 45   1139 Lark, Sariah                     Burlington T             ND 
 46   1140 Mahama, Rakiya                   Burlington T             ND 
 47   1141 Mailman, Alexa                   Cherry Hill              ND 
 48   1142 Manatakis, Alexis                Brick Memori          50-00 
 49   1143 Marshall, Mia                    Burlington T             ND 
 50   1144 Mazzatta, Aspen                  Seneca  HS            53-08 
 51   1148 Mirabella, Rosemarie             Lenape Regio             ND 
 52   1149 Mitcheli, Cassidy                Cherokee HS           66-00 
 53   1151 Mulholland, Mia                  Cherokee HS           41-00 
 54   1152 Night, Samantha                  Eastern Regi             ND 
 55   1154 Oshiyemi, Rachel                 Bordentown R          62-03 
 56   1155 Oyola, Jessika                   Southern Reg          48-06 
 57   1156 Pierre-Phillippe, Rebecca        Burlington T             ND 
 58   1157 Prabaharan, Aiswaryaa            Lenape Regio             ND 
 59   1158 Pramono, Monica                  Burlington T             ND 
 60   1159 Regulski, Emma                   Southern Reg          46-11 
 61   1160 Regulski, Maya                   Southern Reg          72-00 
 62   1161 Rendfrey, Jessica                Camden Catho             ND 
 63   1162 Ricci, Lauren                    Southern Reg          53-08 
 64   1163 Rieck, Rachel                    Southern Reg          39-10 
 65   1165 Simeron, Skyy                    Burlington T             ND 
 66   1167 Thompson, Taylor                 Eastern Regi             ND 
 67   1168 Tomic, Catherine                 Southern Reg          34-09 
 68   1171 Weeks, Madison                   Lenape Regio          59-04 
 69   1172 Wilsman, Ashley                  Washington T          54-06 
 70   1173 Wilson, Alexa                    Washington T          89-02 
 71   1175 Wright, Najah                    Bordentown R             ND 
 72   1176 Wymbs, Sarah                     Brick Memori          49-01 
 73   1177 Yam, Katrina                     Lenape Regio          47-02 
 74   1178 Yao, Sydney                      Lenape Regio             ND 
 75   1179 Yoon, Jenny                      Lenape Regio             ND 
 76   1195 Kamel, Shreeya                   Maple Shade           37-00 
 77   1196 Keevey, Laura                    Shawnee HS               ND 
 78   1206 Omari, Victoria                  Cherry Hill           48-06 
 79   1213 Santoferraro, Alexis             Kingsway HS           59-00 
 80   1214 Scardino, Sophia                 Audubon HS            72-07 
 81   1215 Seagreaves, Madison              Washington T          63-00 
 82   1216 Smolar, Jennifer                 Cherokee HS           51-00 
 83   1217 Stavros, Lauren                  Cherokee HS           53-00 
 84   1221 Vit, Grace                       Kingsway HS           64-03 
 85   1222 Adams, Jimmie                    Rancocas Val          59-09 
 86   1223 Barton, Jennifer                 Seneca  HS            48-09 
 87   1224 Bormann, Ivelisse                Kingsway HS           70-00 
 88   1225 Burke, Mary                      Ocean City H          35-03 
 89   1226 Chahal, Prabhleen                Rancocas Val             ND 
 90   1227 Chen, Lydia                      Cherry Hill              ND 
 91   1228 Dooling, Kelly                   Cherokee HS           69-01 
 92   1229 Duran, Isabella                  Kingsway HS           70-00 
 93   1230 Green, Lauren                    Seneca  HS            49-06 
 94   1231 Kadakia, Khushi                  Hunterdon Ce          44-01 
 95   1232 Khakh, Amar                      Maple Shade           43-00 
 96   1233 Lane, Jashira                    Bordentown R          66-02 
 97   1234 McHugh, Allison                  Audubon HS            82-00 
 98   1235 Newbill, Deshe                   Kingsway HS           70-03 
 99   1236 Nocentino, Julia                 Kingsway HS           65-01 
100   1237 Petit-Monche, Daniella           Rancocas Val             ND 
101   1238 Pierson, Marissa                 Shawnee HS            57-01 
102   1239 Reddy, Ojasvita                  Cherry Hill           72-10 
103   1240 Santoferraro, Emma               Kingsway HS           56-00 
104   1241 Schwarzwalder, Natalie           Seneca  HS            60-00 
105   1242 Sherman, Tessa                   Kingsway HS           75-09 
106   1243 Southard, Alexandra              Rancocas Val             ND 
107   1244 Swietanski, Lila                 Kingsway HS           60-00 
108   1245 Taylor, Leann                    Seneca  HS            61-02 
109   1246 Uscinowicz, Emily                Seneca  HS            51-03 
110   1247 Wong, Stephanie                  Cherokee HS           46-06 
 
Event 26  Boys Discus Throw Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     33 Caccese, Anthony                 Lenape Regio          67-02 
  2     58 Fasano, Thomas                   Hunterdon Ce          61-00 
  3    104 Leung, Devin                     Cherry Hill           67-09 
  4    107 Lexa, Jacob                      Audubon HS            62-00 
  5    128 McCarthy, Tim                    Lenape Regio             ND 
  6    180 Simon, Jamal                     Lenape Regio         111-05 
  7    748 Gaudreault, Andrew               Bordentown R             ND 
  8    836 Tinges, Chase                    Kingsway HS           61-09 
  9   1080 Norris, Matthew                  Burlington T          96-01 
 10   1084 Stager, Gavin                    Hunterdon Ce          64-07 
 11   1249 Andey, Vasistha                  Bordentown R          67-09 
 12   1251 Asare, Kenny                     Bordentown R          92-09 
 13   1252 Berton, Michael                  Bordentown R             ND 
 14   1254 Bloomfield, Karl                 Kingsway HS           59-00 
 15   1256 Buza, Luke                       Hunterdon Ce          79-06 
 16   1258 Conn, Andrew                     Kingsway HS           54-11 
 17   1260 Cook, Ryan                       Bordentown R         107-03 
 18   1261 Cooney, Pat                      Clearview Re          66-00 
 19   1262 Cornelius, JT                    Southern Reg          90-00 
 20   1265 Cozzi, Jason                     Hunterdon Ce          91-04 
 21   1266 Davis, Elijah                    Bordentown R          91-04 
 22   1272 Floyd, Spencer                   Cherokee HS           79-02 
 23   1278 Gedling, Ryan                    Clearview Re          78-01 
 24   1283 Jimenez, Mateo                   Brick Memori          60-00 
 25   1284 Joyce, Braeden                   Hunterdon Ce          60-03 
 26   1286 LaGullo, Charles                 Hunterdon Ce          76-04 
 27   1289 Lozak, Richard                   Hunterdon Ce          85-02 
 28   1291 McCabe, Connor                   Brick Memori          50-07 
 29   1292 McKelvey, Tavish                 Brick Memori          70-00 
 30   1294 Meekins, Robert                  Eastern Regi          78-04 
 31   1298 Muller, Andrew                   Bordentown R          82-10 
 32   1299 Murphy, Matthew                  Brick Memori          60-00 
 33   1302 Olszewski, Nick                  Maple Shade           81-09 
 34   1306 pagan, christian                 Southern Reg          80-00 
 35   1312 Price, John                      Eastern Regi          86-09 
 36   1314 Rodriguez, Cristo                Southern Reg          60-00 
 37   1315 Rojas, Ruban                     Southern Reg          68-05 
 38   1318 Salvatore, Jeffrey               Eastern Regi          26-07 
 39   1320 Scopetto, Cole                   Hunterdon Ce          69-04 
 40   1321 Selb, Ethan                      Clearview Re          75-11 
 41   1326 Steffanelli, Matt                Southern Reg          60-00 
 42   1329 Stuart, Jared                    Washington T          78-03 
 43   1330 Suk, Timothy                     Hunterdon Ce          76-05 
 44   1332 Underwood, Ian                   Maple Shade           80-03 
 45   1334 Velardi, Nick                    Southern Reg          71-00 
 46   1337 Whitlow, Jon-Marc                Hunterdon Ce          96-02 
 47   1338 Wicks, Saadiq                    Eastern Regi          75-00 
 48   1340 Zarzecki, Matthew                Hunterdon Ce          80-10 
 49   1341 abt, steve                       Southern Reg          50-00 
 50   1342 Ahart, Austin                    Washington T          95-05 
 51   1343 Amoo, Daniel                     Shawnee HS           100-00 
 52   1344 Apostol, Anthony                 Maple Shade           71-01 
 53   1345 Arige, Rohan                     Cherry Hill           91-00 
 54   1346 Bobb, Brandon                    Ocean City H             ND 
 55   1347 Brennan, Matthew                 Washington T          77-10 
 56   1348 Brindley, Scott                  Southern Reg          70-00 
 57   1349 Brown, TJ                        Kingsway HS           73-07 
 58   1350 Bruce, Jack                      Ocean City H          73-09 
 59   1351 Callan, Mike                     Southern Reg          63-06 
 60   1352 Cappello, Alex                   Shawnee HS            90-00 
 61   1353 Cappello, Andrew                 Shawnee HS            91-00 
 62   1354 Cervetto, Sebastian              Southern Reg          90-00 
 63   1355 Cipolone, Michael                Audubon HS            60-00 
 64   1356 Craton, Bradley                  Cherokee HS           65-06 
 65   1357 Cubbler, Josh                    Clearview Re          61-01 
 66   1358 Curtis, Dan                      Kingsway HS           80-00 
 67   1359 DeVita, Louis                    Southern Reg          60-00 
 68   1360 Diaz, Alex                       Washington T         100-09 
 69   1361 Drain, Will                      Ocean City H             ND 
 70   1362 Drew, Donovan                    Southern Reg          50-00 
 71   1363 Dunn, Jack                       Washington T          86-07 
 72   1364 Foster, Jonathan                 Seneca  HS            77-01 
 73   1365 Garces, Billy                    Southern Reg          50-00 
 74   1366 Gilbert, Brady                   Audubon HS            76-08 
 75   1367 Hanrahan, Patrick                Hunterdon Ce          77-00 
 76   1368 Hausley, Ricci                   Kingsway HS           69-10 
 77   1369 Hawk, Ryan                       Clearview Re          90-10 
 78   1370 Healy, Paul                      Southern Reg          80-00 
 79   1371 Hunter, Lucas                    Shawnee HS            90-00 
 80   1372 Kaiser, Ben                      Ocean City H             ND 
 81   1373 Korndoerfer, Timothy             Southern Reg          80-00 
 82   1374 Larkin, Harry                    Southern Reg          80-00 
 83   1375 Lassen, Jason                    Southern Reg          80-00 
 84   1376 Leal, Enrique                    Southern Reg          60-00 
 85   1377 Leypoldt, Steve                  Ocean City H             ND 
 86   1378 Lopez, Adam                      Cherokee HS           70-00 
 87   1379 Marchetta, Niko                  Kingsway HS           82-07 
 88   1380 Massimino, Darien                Cherokee HS           80-10 
 89   1381 May, Daryl                       Southern Reg          60-00 
 90   1382 McEvoy, Colin                    Kingsway HS           70-00 
 91   1383 Mierzejewski, Maximilian         Shawnee HS            92-00 
 92   1384 Miller, Justin                   Cherokee HS           75-00 
 93   1385 Ng, Alexander                    Cherry Hill           81-10 
 94   1386 Ng, Kenny                        Cherry Hill           66-05 
 95   1387 O'Hanlon, Sean                   Maple Shade           70-02 
 96   1388 O'Neil, Jason                    Shawnee HS            88-00 
 97   1389 Odunbaku, Jamari                 Burlington T          75-01 
 98   1390 Pettis, Nehemiah                 Rancocas Val             ND 
 99   1391 Quipot, Philip                   Cherokee HS           84-08 
100   1392 Raja, Omar                       Cherry Hill           85-00 
101   1393 Ruff, Jackson                    Southern Reg          60-00 
102   1394 Rulon, Charles                   Southern Reg          90-00 
103   1395 Saxton, Colby                    Southern Reg          90-00 
104   1396 Shahrokh, Arian                  Lenape Regio          61-10 
105   1397 Smith, Matt                      Seneca  HS            72-03 
106   1398 Smith, Tommy                     Brick Memori          60-00 
107   1399 Solano, Aidan                    Audubon HS            66-00 
108   1400 Tabeling, Jake                   Clearview Re          45-05 
109   1401 Taylor, Chris                    Clearview Re          86-09 
110   1402 Taylor, Michael                  Clearview Re          88-00 
111   1403 Trainor, Jayson                  Camden Catho             ND 
112   1404 Vlassakis, Joe                   Lenape Regio          51-00 
113   1405 Widing, Chris                    Washington T          78-02 
114   1406 Wines, Jimmy                     Ocean City H             ND 
115   1407 Zaun, Gavin                      Shawnee HS            89-00 
 
Event 27  Girls Javelin Throw Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    275 Fanizzi, Jessica                 Seneca  HS            62-11 
  2    280 Forshay, Katrina                 Cherokee HS           47-07 
  3    311 Kay, Jenna                       Lenape Regio             ND 
  4    406 Stewart, Birdie                  Ocean City H          60-00 
  5    429 Yaeger, Kaitlyn                  Seneca  HS            68-11 
  6    450 Gindville, Dani                  Washington T          70-08 
  7    451 Green, Olivia                    Washington T          52-08 
  8    456 Hilton, Zoe                      Maple Shade           41-06 
  9    475 Schoka, Riley                    Southern Reg             ND 
 10    616 DeMary, Autumn                   Kingsway HS           60-00 
 11    885 Sprenkel, Harleigh               Maple Shade           43-08 
 12   1056 Egberts, Lorallie                Cherokee HS           81-07 
 13   1068 McFadden, Cassara                Eastern Regi          74-00 
 14   1069 Parker, Jayla                    Eastern Regi             ND 
 15   1089 Adams, Grace                     Lenape Regio             ND 
 16   1091 Anderson, Samantha               Lenape Regio             ND 
 17   1092 Berry, Makayla                   Lenape Regio             ND 
 18   1094 Borden, Kassi                    Lenape Regio             ND 
 19   1095 Britsch, Paige                   Burlington T             ND 
 20   1096 Bulger, Kennedy                  Southern Reg          72-05 
 21   1097 Burke, Cassie                    Lenape Regio          77-11 
 22   1098 Caccese, Marissa                 Lenape Regio          40-00 
 23   1100 Chomicz, Arianna                 Lenape Regio             ND 
 24   1102 Cofsky, Shayna                   Lenape Regio          52-10 
 25   1104 Coleman, Zamyah                  Eastern Regi             ND 
 26   1106 Cook, Allison                    Kingsway HS           59-07 
 27   1109 Council, Grace                   Eastern Regi             ND 
 28   1110 Daaliya, Surrayah                Lenape Regio             ND 
 29   1111 DeFrancesco, Kendalyn            Cherokee HS           48-00 
 30   1112 DellaFemina, Nina                Cherokee HS              ND 
 31   1113 Dickenson, Jamison               Lenape Regio             ND 
 32   1115 Duricko, Jenna                   Lenape Regio             ND 
 33   1116 Duvil, Fanorah                   Burlington T             ND 
 34   1117 Echeverria, Daniela              Brick Memori          72-11 
 35   1120 Ferringo, Samantha               Southern Reg             ND 
 36   1124 Hall, Bethany                    Lenape Regio             ND 
 37   1127 Hiotis, Melanie                  Brick Memori          70-00 
 38   1128 Hourahan, Samantha               Cherokee HS           73-00 
 39   1129 Ibe, Isabella                    Burlington T             ND 
 40   1131 Johnson, Kayla                   Cherokee HS           27-00 
 41   1135 Kim, Amy                         Lenape Regio          30-08 
 42   1136 Kim, Yea Yong                    Lenape Regio             ND 
 43   1138 Kpehe, Emanie                    Bordentown R             ND 
 44   1139 Lark, Sariah                     Burlington T             ND 
 45   1140 Mahama, Rakiya                   Burlington T             ND 
 46   1141 Mailman, Alexa                   Cherry Hill              ND 
 47   1142 Manatakis, Alexis                Brick Memori          50-00 
 48   1143 Marshall, Mia                    Burlington T             ND 
 49   1145 McDonald, Bianca                 Lenape Regio          80-05 
 50   1149 Mitcheli, Cassidy                Cherokee HS           51-00 
 51   1152 Night, Samantha                  Eastern Regi             ND 
 52   1156 Pierre-Phillippe, Rebecca        Burlington T             ND 
 53   1157 Prabaharan, Aiswaryaa            Lenape Regio             ND 
 54   1158 Pramono, Monica                  Burlington T             ND 
 55   1164 Saura, Lily                      Cherokee HS           36-07 
 56   1165 Simeron, Skyy                    Burlington T             ND 
 57   1167 Thompson, Taylor                 Eastern Regi             ND 
 58   1171 Weeks, Madison                   Lenape Regio             ND 
 59   1172 Wilsman, Ashley                  Washington T          71-10 
 60   1174 Wilson, Victoria                 Lenape Regio          73-09 
 61   1176 Wymbs, Sarah                     Brick Memori          55-00 
 62   1177 Yam, Katrina                     Lenape Regio          65-05 
 63   1178 Yao, Sydney                      Lenape Regio             ND 
 64   1179 Yoon, Jenny                      Lenape Regio             ND 
 65   1180 Arinze, Petra                    Eastern Regi             ND 
 66   1181 Borreggine, Santina              Audubon HS            55-00 
 67   1182 Burns, Colleen                   Kingsway HS           50-00 
 68   1183 Cavallaro, Olivia                Kingsway HS           48-00 
 69   1184 Chryssofos, Paige                Shawnee HS               ND 
 70   1185 Colon-Cruz, Arianna              Rancocas Val          58-07 
 71   1186 Conner, Nichole                  Shawnee HS               ND 
 72   1187 Costa, Alexis                    Bordentown R             ND 
 73   1188 Croisette, Isabella              Maple Shade           58-10 
 74   1189 Fowler, Erin                     Audubon HS            55-00 
 75   1190 Garrity, Darci                   Kingsway HS           45-00 
 76   1191 hand, Paris                      Maple Shade           40-00 
 77   1192 Hickey, Caitlin                  Kingsway HS           85-06 
 78   1193 Humenik, Amanda                  Shawnee HS               ND 
 79   1194 Ingling, Regina                  Southern Reg          84-01 
 80   1195 Kamel, Shreeya                   Maple Shade           40-00 
 81   1196 Keevey, Laura                    Shawnee HS               ND 
 82   1197 Kelly, Mary                      Seneca  HS            79-04 
 83   1198 Kennedy, Erin                    Kingsway HS           60-00 
 84   1199 Koehl, Mia                       Audubon HS            60-00 
 85   1200 Kontoulis, Geena                 Cherokee HS           73-00 
 86   1201 Laxton, Jacqueline               Audubon HS            83-00 
 87   1202 Martel, Rebecca                  Audubon HS            60-00 
 88   1203 Matthias, Abigail                Kingsway HS           55-00 
 89   1204 Miller, Jamie                    Shawnee HS            58-09 
 90   1205 Norman, Kyla                     Kingsway HS           49-00 
 91   1206 Omari, Victoria                  Cherry Hill              ND 
 92   1207 Parry, Sydney                    Seneca  HS            57-05 
 93   1208 Poling, Elise                    Kingsway HS           50-00 
 94   1209 Purfield, Ella                   Shawnee HS               ND 
 95   1210 Rea, Katie                       Shawnee HS               ND 
 96   1211 Sampson, Marissa                 Ocean City H          81-07 
 97   1212 Santiago-Ramirez, Ariana         Kingsway HS           50-00 
 98   1213 Santoferraro, Alexis             Kingsway HS           50-00 
 99   1214 Scardino, Sophia                 Audubon HS            70-00 
100   1215 Seagreaves, Madison              Washington T          68-00 
101   1216 Smolar, Jennifer                 Cherokee HS           63-00 
102   1217 Stavros, Lauren                  Cherokee HS           73-07 
103   1218 Steinruck, Adrienne              Bordentown R             ND 
104   1219 Trieu, Kathy                     Audubon HS            45-00 
105   1220 VanDoren, Jillian                Shawnee HS               ND 
106   1221 Vit, Grace                       Kingsway HS           78-02 
 
Event 28  Boys Javelin Throw Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1     33 Caccese, Anthony                 Lenape Regio          78-07 
  2    102 Leiby, Spencer                   Lenape Regio             ND 
  3    115 Machado, Daniel                  Hunterdon Ce         112-08 
  4    128 McCarthy, Tim                    Lenape Regio             ND 
  5    138 Murray, Noah                     Ocean City H       83-03.50 
  6    188 Sweeney, Dennis                  Cherokee HS           55-00 
  7    487 Badgley, Anthony                 Maple Shade           84-11 
  8    496 Challenger, Jordan               Cherry Hill           75-00 
  9    513 Kertes, Trotman                  Bordentown R             ND 
 10    590 Tanzola, Nicholas                Kingsway HS           85-03 
 11    748 Gaudreault, Andrew               Bordentown R          92-11 
 12    808 Mortello, Logan                  Bordentown R             ND 
 13    809 Mount, Flynn                     Bordentown R          75-04 
 14    836 Tinges, Chase                    Kingsway HS           81-10 
 15   1044 Devine, Donal                    Hunterdon Ce         116-08 
 16   1060 Brown, Larence                   Kingsway HS          100-00 
 17   1074 Franklin, Dylan                  Hunterdon Ce          93-09 
 18   1084 Stager, Gavin                    Hunterdon Ce          69-04 
 19   1085 Vigh, Alexander                  Burlington T          62-06 
 20   1248 Aimone, John                     Cherokee HS           99-02 
 21   1249 Andey, Vasistha                  Bordentown R          57-05 
 22   1250 Apell, Benjamin                  Cherry Hill          109-00 
 23   1251 Asare, Kenny                     Bordentown R          81-03 
 24   1252 Berton, Michael                  Bordentown R             ND 
 25   1253 Billian, Reuben                  Cherry Hill           65-00 
 26   1254 Bloomfield, Karl                 Kingsway HS           70-00 
 27   1255 Borden, Kody                     Lenape Regio         112-06 
 28   1256 Buza, Luke                       Hunterdon Ce          74-10 
 29   1257 Chin, Christopher                Cherokee HS           88-10 
 30   1258 Conn, Andrew                     Kingsway HS           70-00 
 31   1259 Cook, Jonathon                   Kingsway HS          106-07 
 32   1260 Cook, Ryan                       Bordentown R             ND 
 33   1261 Cooney, Pat                      Clearview Re          89-00 
 34   1262 Cornelius, JT                    Southern Reg         112-04 
 35   1263 Costa, Anthony                   Ocean City H          97-06 
 36   1264 Cox, Ryan                        Cherry Hill          110-00 
 37   1265 Cozzi, Jason                     Hunterdon Ce         132-07 
 38   1266 Davis, Elijah                    Bordentown R          89-07 
 39   1267 De La Rosa, Raul                 Shawnee HS           102-06 
 40   1268 Dicupe, Destin                   Burlington T          60-00 
 41   1269 Dreyer, Jannis                   Shawnee HS           101-06 
 42   1270 Durst, Frank                     Maple Shade          116-01 
 43   1271 Fleisher, Robert                 Cherry Hill          135-00 
 44   1272 Floyd, Spencer                   Cherokee HS          113-09 
 45   1273 Fox, Bill                        Clearview Re          96-08 
 46   1274 Fuhs, Joseph                     Cherokee HS           70-00 
 47   1275 Garbarini, Jabare                Brick Memori          60-00 
 48   1276 Gates, Cody                      Shawnee HS            99-00 
 49   1277 Geary, Brendan                   Eastern Regi          99-01 
 50   1278 Gedling, Ryan                    Clearview Re          81-01 
 51   1279 Gillen, Evan                     Brick Memori         100-00 
 52   1280 Griffin, Dylan                   Seneca  HS            69-01 
 53   1281 Holmes, Sean                     Brick Memori          50-00 
 54   1282 Hrobsky, Dakota                  Hunterdon Ce          93-00 
 55   1283 Jimenez, Mateo                   Brick Memori          80-00 
 56   1284 Joyce, Braeden                   Hunterdon Ce          88-00 
 57   1285 Krementz, Jeremy                 Cherokee HS          112-04 
 58   1286 LaGullo, Charles                 Hunterdon Ce          83-01 
 59   1287 LaRocca, Nolan                   Kingsway HS          100-00 
 60   1288 Lohne, Casey                     Shawnee HS            66-07 
 61   1289 Lozak, Richard                   Hunterdon Ce          94-02 
 62   1290 Manero, Will                     Washington T          99-08 
 63   1291 McCabe, Connor                   Brick Memori          90-00 
 64   1292 McKelvey, Tavish                 Brick Memori          80-00 
 65   1293 McMullen, Quinn                  Seneca  HS            85-09 
 66   1294 Meekins, Robert                  Eastern Regi         100-00 
 67   1295 Mingin, Jacob                    Shawnee HS           100-06 
 68   1296 Minnium, Mason                   Shawnee HS            92-10 
 69   1297 Montanez, Matt                   Lenape Regio         118-06 
 70   1298 Muller, Andrew                   Bordentown R          88-08 
 71   1299 Murphy, Matthew                  Brick Memori          60-00 
 72   1300 Nigro, Nick                      Ocean City H       83-08.50 
 73   1301 Obeid, Daniel                    Cherry Hill           79-00 
 74   1302 Olszewski, Nick                  Maple Shade           96-04 
 75   1303 Omeronye, Chika                  Cherokee HS           62-02 
 76   1304 Orsi, Giovanni                   Lenape Regio         106-04 
 77   1305 Padron, Luke                     Brick Memori         110-00 
 78   1306 pagan, christian                 Southern Reg          90-00 
 79   1307 Patel, Krish                     Cherokee HS           68-00 
 80   1308 Patel, Shrinath                  Washington T         112-02 
 81   1309 Pham, Andy                       Brick Memori          80-00 
 82   1310 Pike, Chris                      Brick Memori          90-00 
 83   1311 Powell, Thomas                   Rancocas Val             ND 
 84   1312 Price, John                      Eastern Regi         100-00 
 85   1313 Roddy, Bobby                     Kingsway HS           70-00 
 86   1314 Rodriguez, Cristo                Southern Reg          70-00 
 87   1315 Rojas, Ruban                     Southern Reg          89-06 
 88   1316 Salerno, Dalton                  Cherokee HS           57-00 
 89   1317 Salvatore, Brandon               Brick Memori          80-00 
 90   1318 Salvatore, Jeffrey               Eastern Regi          70-00 
 91   1319 Schoenberger, Zerek              Washington T         102-00 
 92   1320 Scopetto, Cole                   Hunterdon Ce         125-02 
 93   1321 Selb, Ethan                      Clearview Re          85-07 
 94   1322 Seta, Dominic                    Cherry Hill          114-00 
 95   1323 Shah, Kelan                      Shawnee HS            65-00 
 96   1324 Spillman, Aidan                  Kingsway HS           70-00 
 97   1325 Steelman, Zachary                Shawnee HS            90-00 
 98   1326 Steffanelli, Matt                Southern Reg          90-00 
 99   1327 Stichler, Shane                  Deptford HS          121-09 
100   1328 Stillwagon, Brian                Cherokee HS           58-00 
101   1329 Stuart, Jared                    Washington T          87-08 
102   1330 Suk, Timothy                     Hunterdon Ce         104-06 
103   1331 Sullivan, John                   Lenape Regio         109-06 
104   1332 Underwood, Ian                   Maple Shade           92-11 
105   1333 Vegliante, Anthony               Kingsway HS           80-00 
106   1334 Velardi, Nick                    Southern Reg         100-00 
107   1335 Vitone, Dominick                 Brick Memori         115-00 
108   1336 Wagner, Juan                     Kingsway HS           60-00 
109   1337 Whitlow, Jon-Marc                Hunterdon Ce         108-06 
110   1338 Wicks, Saadiq                    Eastern Regi          75-00 
111   1339 Yurcho, Robert                   Brick Memori          80-00 
112   1340 Zarzecki, Matthew                Hunterdon Ce         108-00 
 
Event 29  Girls Shot Put Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    616 DeMary, Autumn                   Kingsway HS        27-00.00 
  2    987 Kipers, Emily                    Kingsway HS        18-00.00 
  3    988 LaMarca, Madison                 Hunterdon Ce       26-03.00 
  4   1055 Dalgauer, Rylie                  Hunterdon Ce       20-01.00 
  5   1058 Woodard, Deanna                  Cherokee HS        27-00.00 
  6   1066 Larson, Andrea                   Hunterdon Ce       24-00.00 
  7   1069 Parker, Jayla                    Eastern Regi             ND 
  8   1089 Adams, Grace                     Lenape Regio       19-02.00 
  9   1090 Ahenkora, Raven                  Rancocas Val             ND 
 10   1091 Anderson, Samantha               Lenape Regio             ND 
 11   1092 Berry, Makayla                   Lenape Regio       22-11.00 
 12   1093 Bilo, Haley                      Cherokee HS        20-00.00 
 13   1094 Borden, Kassi                    Lenape Regio       14-05.50 
 14   1095 Britsch, Paige                   Burlington T             ND 
 15   1096 Bulger, Kennedy                  Southern Reg       22-03.00 
 16   1097 Burke, Cassie                    Lenape Regio             ND 
 17   1098 Caccese, Marissa                 Lenape Regio       24-04.00 
 18   1099 Cameron, Lily                    Audubon HS         20-00.00 
 19   1100 Chomicz, Arianna                 Lenape Regio             ND 
 20   1101 Christ, Kaleigh                  Lenape Regio       18-01.00 
 21   1102 Cofsky, Shayna                   Lenape Regio             ND 
 22   1103 Coleman, Ayana                   Kingsway HS        20-00.00 
 23   1104 Coleman, Zamyah                  Eastern Regi             ND 
 24   1105 Commoroto, Mia                   Washington T       29-04.75 
 25   1106 Cook, Allison                    Kingsway HS        24-09.25 
 26   1107 Coon, Caryn                      Southern Reg       18-11.00 
 27   1108 Correa, Karina                   Cherry Hill              ND 
 28   1109 Council, Grace                   Eastern Regi             ND 
 29   1110 Daaliya, Surrayah                Lenape Regio       30-00.25 
 30   1111 DeFrancesco, Kendalyn            Cherokee HS        17-02.00 
 31   1112 DellaFemina, Nina                Cherokee HS        24-00.00 
 32   1113 Dickenson, Jamison               Lenape Regio             ND 
 33   1114 Dougherty, McKenzie              Maple Shade        27-03.25 
 34   1115 Duricko, Jenna                   Lenape Regio             ND 
 35   1116 Duvil, Fanorah                   Burlington T             ND 
 36   1117 Echeverria, Daniela              Brick Memori       20-00.00 
 37   1118 Erwin, Reagan                    Audubon HS         20-00.00 
 38   1119 Felder, Inaya                    Maple Shade        26-00.00 
 39   1120 Ferringo, Samantha               Southern Reg       20-10.00 
 40   1121 Gallo, Sophia                    Southern Reg       18-08.00 
 41   1122 Gonzalez, Cassie                 Southern Reg       20-04.00 
 42   1123 Gould, Paige                     Kingsway HS        20-00.00 
 43   1124 Hall, Bethany                    Lenape Regio             ND 
 44   1125 Harper, Alex                     Southern Reg       24-07.00 
 45   1126 Hawkins, Faith                   Camden Catho             ND 
 46   1127 Hiotis, Melanie                  Brick Memori       23-00.00 
 47   1128 Hourahan, Samantha               Cherokee HS        26-00.00 
 48   1129 Ibe, Isabella                    Burlington T       26-06.00 
 49   1130 Irwin, Gabrielle                 Washington T       28-09.75 
 50   1131 Johnson, Kayla                   Cherokee HS        17-00.00 
 51   1132 Johnson, Raquel                  Rancocas Val             ND 
 52   1133 Kelly, Samiya                    Seneca  HS         24-08.00 
 53   1134 Kilroy, Kayla                    Ocean City H       25-07.00 
 54   1135 Kim, Amy                         Lenape Regio       19-03.00 
 55   1136 Kim, Yea Yong                    Lenape Regio             ND 
 56   1137 Kouhi, Kara                      Rancocas Val             ND 
 57   1138 Kpehe, Emanie                    Bordentown R       24-10.00 
 58   1139 Lark, Sariah                     Burlington T             ND 
 59   1140 Mahama, Rakiya                   Burlington T             ND 
 60   1141 Mailman, Alexa                   Cherry Hill              ND 
 61   1142 Manatakis, Alexis                Brick Memori       19-00.00 
 62   1143 Marshall, Mia                    Burlington T             ND 
 63   1144 Mazzatta, Aspen                  Seneca  HS         24-05.75 
 64   1145 McDonald, Bianca                 Lenape Regio       29-03.25 
 65   1146 McLaughlin, Rose                 Audubon HS         24-06.00 
 66   1147 Miller, Madison                  Kingsway HS        20-00.00 
 67   1148 Mirabella, Rosemarie             Lenape Regio             ND 
 68   1149 Mitcheli, Cassidy                Cherokee HS        17-00.00 
 69   1150 Mollo, Emily                     Kingsway HS        19-00.00 
 70   1151 Mulholland, Mia                  Cherokee HS        22-00.00 
 71   1152 Night, Samantha                  Eastern Regi             ND 
 72   1153 Nodine, Mahaela                  Seneca  HS         25-01.25 
 73   1154 Oshiyemi, Rachel                 Bordentown R       20-05.00 
 74   1155 Oyola, Jessika                   Southern Reg       21-04.00 
 75   1156 Pierre-Phillippe, Rebecca        Burlington T             ND 
 76   1157 Prabaharan, Aiswaryaa            Lenape Regio             ND 
 77   1158 Pramono, Monica                  Burlington T             ND 
 78   1159 Regulski, Emma                   Southern Reg       22-07.00 
 79   1160 Regulski, Maya                   Southern Reg       26-06.25 
 80   1161 Rendfrey, Jessica                Camden Catho       26-08.50 
 81   1162 Ricci, Lauren                    Southern Reg       17-07.00 
 82   1163 Rieck, Rachel                    Southern Reg       13-01.00 
 83   1164 Saura, Lily                      Cherokee HS        15-07.25 
 84   1165 Simeron, Skyy                    Burlington T             ND 
 85   1166 Sullivan, Kayla                  Kingsway HS        18-00.00 
 86   1167 Thompson, Taylor                 Eastern Regi             ND 
 87   1168 Tomic, Catherine                 Southern Reg       17-02.00 
 88   1169 Treiber, Cyani                   Audubon HS         23-00.00 
 89   1170 Tripodo, Lindsay                 Eastern Regi       28-01.25 
 90   1171 Weeks, Madison                   Lenape Regio             ND 
 91   1172 Wilsman, Ashley                  Washington T       23-01.00 
 92   1173 Wilson, Alexa                    Washington T       25-09.00 
 93   1174 Wilson, Victoria                 Lenape Regio       25-02.00 
 94   1175 Wright, Najah                    Bordentown R             ND 
 95   1176 Wymbs, Sarah                     Brick Memori       20-05.00 
 96   1177 Yam, Katrina                     Lenape Regio       14-00.75 
 97   1178 Yao, Sydney                      Lenape Regio             ND 
 98   1179 Yoon, Jenny                      Lenape Regio             ND 
 
Event 30  Boys Shot Put Novice
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    102 Leiby, Spencer                   Lenape Regio       33-02.75 
  2    115 Machado, Daniel                  Hunterdon Ce       32-04.00 
  3    123 Martin, Cameryn                  Kingsway HS        36-00.00 
  4    128 McCarthy, Tim                    Lenape Regio       29-09.50 
  5    139 Myles, Gabe                      Lenape Regio             ND 
  6    158 Pitre, Kyler                     Cherry Hill        29-00.00 
  7    180 Simon, Jamal                     Lenape Regio             ND 
  8    201 Walker, Jalyn                    Lenape Regio       40-04.50 
  9   1060 Brown, Larence                   Kingsway HS        35-11.75 
 10   1249 Andey, Vasistha                  Bordentown R       24-06.00 
 11   1251 Asare, Kenny                     Bordentown R       25-01.00 
 12   1252 Berton, Michael                  Bordentown R             ND 
 13   1253 Billian, Reuben                  Cherry Hill        21-00.00 
 14   1254 Bloomfield, Karl                 Kingsway HS        31-00.50 
 15   1256 Buza, Luke                       Hunterdon Ce       26-05.00 
 16   1260 Cook, Ryan                       Bordentown R       32-02.50 
 17   1262 Cornelius, JT                    Southern Reg       35-00.00 
 18   1263 Costa, Anthony                   Ocean City H             ND 
 19   1266 Davis, Elijah                    Bordentown R       31-02.00 
 20   1273 Fox, Bill                        Clearview Re       30-00.50 
 21   1275 Garbarini, Jabare                Brick Memori       20-00.00 
 22   1279 Gillen, Evan                     Brick Memori       30-00.00 
 23   1281 Holmes, Sean                     Brick Memori       22-00.00 
 24   1283 Jimenez, Mateo                   Brick Memori       26-00.00 
 25   1291 McCabe, Connor                   Brick Memori       25-00.00 
 26   1292 McKelvey, Tavish                 Brick Memori       20-00.00 
 27   1294 Meekins, Robert                  Eastern Regi       37-00.25 
 28   1298 Muller, Andrew                   Bordentown R       32-09.75 
 29   1299 Murphy, Matthew                  Brick Memori       22-00.00 
 30   1301 Obeid, Daniel                    Cherry Hill        26-04.00 
 31   1303 Omeronye, Chika                  Cherokee HS        32-03.00 
 32   1305 Padron, Luke                     Brick Memori       32-00.00 
 33   1306 pagan, christian                 Southern Reg       26-00.00 
 34   1309 Pham, Andy                       Brick Memori       28-00.00 
 35   1310 Pike, Chris                      Brick Memori       32-00.00 
 36   1312 Price, John                      Eastern Regi       32-00.50 
 37   1313 Roddy, Bobby                     Kingsway HS        25-00.00 
 38   1314 Rodriguez, Cristo                Southern Reg       25-00.00 
 39   1315 Rojas, Ruban                     Southern Reg       31-05.25 
 40   1317 Salvatore, Brandon               Brick Memori       20-00.00 
 41   1318 Salvatore, Jeffrey               Eastern Regi       20-04.00 
 42   1319 Schoenberger, Zerek              Washington T             ND 
 43   1326 Steffanelli, Matt                Southern Reg       25-00.00 
 44   1330 Suk, Timothy                     Hunterdon Ce       31-00.50 
 45   1334 Velardi, Nick                    Southern Reg       28-10.00 
 46   1335 Vitone, Dominick                 Brick Memori       30-00.00 
 47   1336 Wagner, Juan                     Kingsway HS        23-08.00 
 48   1337 Whitlow, Jon-Marc                Hunterdon Ce       31-01.25 
 49   1339 Yurcho, Robert                   Brick Memori       30-00.00 
 50   1341 abt, steve                       Southern Reg       22-00.00 
 51   1344 Apostol, Anthony                 Maple Shade        27-08.00 
 52   1346 Bobb, Brandon                    Ocean City H             ND 
 53   1348 Brindley, Scott                  Southern Reg       28-00.00 
 54   1349 Brown, TJ                        Kingsway HS        31-08.50 
 55   1350 Bruce, Jack                      Ocean City H       27-11.25 
 56   1351 Callan, Mike                     Southern Reg       26-01.00 
 57   1354 Cervetto, Sebastian              Southern Reg       35-00.00 
 58   1356 Craton, Bradley                  Cherokee HS        27-00.00 
 59   1357 Cubbler, Josh                    Clearview Re       28-09.50 
 60   1358 Curtis, Dan                      Kingsway HS        30-09.50 
 61   1359 DeVita, Louis                    Southern Reg       26-00.00 
 62   1360 Diaz, Alex                       Washington T       31-06.00 
 63   1361 Drain, Will                      Ocean City H             ND 
 64   1362 Drew, Donovan                    Southern Reg       25-00.00 
 65   1363 Dunn, Jack                       Washington T       38-07.00 
 66   1364 Foster, Jonathan                 Seneca  HS         28-01.00 
 67   1365 Garces, Billy                    Southern Reg       24-00.00 
 68   1366 Gilbert, Brady                   Audubon HS         30-00.25 
 69   1367 Hanrahan, Patrick                Hunterdon Ce       33-06.00 
 70   1368 Hausley, Ricci                   Kingsway HS        30-00.00 
 71   1369 Hawk, Ryan                       Clearview Re       31-06.50 
 72   1370 Healy, Paul                      Southern Reg       25-00.00 
 73   1372 Kaiser, Ben                      Ocean City H             ND 
 74   1373 Korndoerfer, Timothy             Southern Reg       30-00.00 
 75   1374 Larkin, Harry                    Southern Reg       30-00.00 
 76   1375 Lassen, Jason                    Southern Reg       27-00.00 
 77   1376 Leal, Enrique                    Southern Reg       25-00.00 
 78   1377 Leypoldt, Steve                  Ocean City H       23-10.75 
 79   1378 Lopez, Adam                      Cherokee HS        29-10.00 
 80   1379 Marchetta, Niko                  Kingsway HS        29-00.00 
 81   1381 May, Daryl                       Southern Reg       28-00.00 
 82   1384 Miller, Justin                   Cherokee HS        26-00.00 
 83   1385 Ng, Alexander                    Cherry Hill        30-04.75 
 84   1387 O'Hanlon, Sean                   Maple Shade        27-01.00 
 85   1391 Quipot, Philip                   Cherokee HS        30-03.50 
 86   1392 Raja, Omar                       Cherry Hill        35-07.50 
 87   1393 Ruff, Jackson                    Southern Reg       25-00.00 
 88   1394 Rulon, Charles                   Southern Reg       25-07.00 
 89   1395 Saxton, Colby                    Southern Reg       35-00.00 
 90   1398 Smith, Tommy                     Brick Memori       23-08.00 
 91   1400 Tabeling, Jake                   Clearview Re       23-03.00 
 92   1401 Taylor, Chris                    Clearview Re       31-02.00 
 93   1402 Taylor, Michael                  Clearview Re       32-08.00 
 94   1403 Trainor, Jayson                  Camden Catho             ND 
 95   1405 Widing, Chris                    Washington T       30-00.00 
 96   1406 Wines, Jimmy                     Ocean City H             ND 
 97   1408 Austin, Michael                  Rancocas Val             ND 
 98   1409 Baldichinno, Chris               Seneca  HS         35-08.50 
 99   1410 Besser, Tom                      Seneca  HS         30-00.00 
100   1411 Brown, Kevin                     Ocean City H             ND 
101   1412 Charles, Makori                  Rancocas Val             ND 
102   1413 Daniels, Mark                    Kingsway HS        30-00.00 
103   1414 Drayton, Jordan                  Seneca  HS         28-03.00 
104   1415 Fisher, Maxwell                  Cherokee HS        32-02.00 
105   1416 Grace, Jason                     Lenape Regio       26-09.25 
106   1417 Heron, John                      Cherokee HS        30-06.00 
107   1418 Jarosch, Joshua                  Cherry Hill              ND 
108   1419 Kennedy, Joe                     Seneca  HS         31-11.50 
109   1420 Mateja, Domenic                  Rancocas Val       31-04.50 
110   1421 Oludoyi, Josh                    Rancocas Val             ND 
111   1422 Pangaro, John                    Brick Memori       34-07.75 
112   1423 Pearce, Ed                       Ocean City H             ND 
113   1424 Peppe, George                    Hunterdon Ce       26-04.00 
114   1425 Podolnick, Ari                   Cherry Hill        28-04.50 
115   1426 Schwoerer, Christopher           Hunterdon Ce       36-01.50 
116   1427 Stagliano, Gregory               Eastern Regi       30-05.00 
117   1428 Tracey, Seamus                   Seneca  HS         28-01.00 
118   1429 Varga, Adam                      Ocean City H             ND 
119   1430 Wingate, Jason                   Lenape Regio             ND 
Advertisements