5/14– Cherokee Invite Meet Program

Licensed to Tomahawk Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/14/2018 08:22 AM
                       Cherokee Invitational - 5/14/2018                       
                                  Cherokee HS                                  
                                 Meet Program                                  
 
Event 1  Girls 400 Meter Hurdles Novice (30)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    963 Maddred, Danielle                Cherry Hill              NT 
  2    955 Buchman, Rebecca                 Maple Shade         1:38.71 
  3    954 Buchman, Amanda                  Maple Shade         1:33.45 
  4    965 Mathew, Ann                      Cherokee HS         1:34.50 
  5   1003 Tse, Perky                       Cherry Hill              NT 
  6    967 Owens, Jaida                     Rancocas Val             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    958 Handel, Jillian                  Cherokee HS         1:30.00 
  2    970 Todd, Gillian                    Cherokee HS         1:28.00 
  3    998 Greeley, Julia                   Seneca  HS          1:24.96 
  4    997 Chant, Abby                      Seneca  HS          1:26.40 
  5    487 Renwick, Meghan                  Maple Shade         1:28.20 
  6    962 LaMarca, Mikela                  Cherokee HS         1:31.90 
Section 3  Timed Finals
  1   1000 Mitchell, Kylie                  Seneca  HS          1:22.73 
  2    376 Ginet, Sophia                    Ocean City H        1:21.90 
  3    396 Tharp, Allyson                   Kingsway HS         1:20.00 
  4     97 Riley, Casey                     Shawnee HS          1:21.00 
  5    964 Massey, Gabriella                Seneca  HS          1:22.50 
  6    966 Matura, Peyton                   Ocean City H        1:22.90 
Section 4  Timed Finals
  1    621 Wieczkowski, Chloe               Bordentown R        1:18.67 
  2    398 Turner, Emma                     Kingsway HS         1:16.00 
  3    608 Smith, Abigail                   Kingsway HS         1:14.00 
  4    959 Heston, Haleigh                  Cherokee HS         1:15.34 
  5     94 Ray-Reed, Kadi                   Lenape Reg.         1:17.00 
  6    953 Brothman, Katelyn                Hammonton HS        1:20.00 
Section 5  Timed Finals
  1   1002 Thomas, Rebecca                  Lenape Reg.         1:14.00 
  2     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.        1:12.71 
  3    999 Logiudice, Marissa               Bordentown R        1:11.80 
  4    961 Krier, Morgan                    Ocean City H        1:12.00 
  5   1001 Ritter, Reilly                   Seneca  HS          1:13.00 
  6    969 Pritchett, Kiara                 Rancocas Val        1:14.00 
 
Event 2  Boys 400 Meter Hurdles Novice (44)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    312 Ritter, Shane                    Bordentown R             NT 
  3    527 McNeill, Tj                      Winslow Twp              NT 
  4    402 AmanKwahn, Ethan                 Bordentown R             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    511 Davis, Jamal                     Winslow Twp              NT 
  2    979 Denmark, Kevin                   Moorestown H             NT 
  3    414 Danford, Qahhar                  Camden HS                NT 
  4    404 Aquino, Nino                     Washington T             NT 
  5    543 Storms, Greg                     Clearview Re             NT 
Section 3  Timed Finals
  1    978 Coley-Vereen, Bryce              Stem Civics         1:30.00 
  2    973 Bevere, Griffin                  Seneca  HS          1:21.23 
  3    974 Bock, John                       Hammonton HS        1:15.87 
  4    980 Eno, Ethan                       Seneca  HS          1:18.02 
  5    983 Joachin, Yvon                    Stem Civics         1:30.00 
  6    276 Mitchell, Gregory                Winslow Twp              NT 
Section 4  Timed Finals
  1   1005 Dean, Ryan                       Jackson Libe        1:12.00 
  2    540 Small, Jermaine                  Burlington T        1:10.82 
  3   1004 Austin, Jacob                    Paul VI HS          1:10.00 
  4    362 Worthington, Niky'               Ocean City H        1:10.00 
  5    989 Portley, Jarett                  Shawnee HS          1:12.00 
  6    988 McFerren, Josh                   Hammonton HS        1:12.05 
Section 5  Timed Finals
  1    516 Hayes, John                      Brick Memori        1:09.13 
  2    680 Gamber, Colin                    Clearview Re        1:08.85 
  3    992 Roseboro, Nathan                 Seneca  HS          1:08.00 
  4    984 Johnson, Kameron                 Winslow Twp         1:08.24 
  5    279 Mozes, Lucas                     Kingsway HS         1:09.00 
  6    995 Stevens, Aaron                   Washington T        1:09.50 
Section 6  Timed Finals
  1    732 Matthias, Nathan                 Kingsway HS         1:08.00 
  2    993 Ruiz, Ryan                       Seneca  HS          1:07.00 
  3    982 Flately, Jack                    Lenape Reg.         1:05.70 
  4   1006 Quigley, Ryan                    Kingsway HS         1:06.00 
  5    996 Zambella, Noah                   Brick Memori        1:07.44 
  6    509 Brown Jr., Ricky                 Stem Civics         1:08.00 
Section 7  Timed Finals
  1    994 Singh, Rajvir                    Lenape Reg.         1:05.00 
  2    498 Aseron, Sebastian                Washington T        1:04.50 
  3    634 Averhart, Trevon                 Winslow Twp         1:02.84 
  4    424 Jackson, Damir                   Clearview Re        1:03.52 
  5    518 Kelly, Devin                     Brick Memori        1:04.99 
  6    981 Fagbolade, Ibukunoluwa           Rancocas Val        1:05.00 
Section 8  Timed Finals
  1    512 Galloway, John                   Maple Shade         1:01.50 
  2    318 Rodriguez, Julian                Deptford HS         1:01.06 
  3    472 Young, Greg                      Winslow Twp           58.97 
  4    985 keehn, nick                      Washington T        1:00.80 
  5    987 Lentini, Tim                     Jackson Libe        1:01.42 
  6    510 Danford, Haidar                  Camden HS           1:02.03 
 
Event 3  Girls 1600 Meter Run Novice (63)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    810 Lawrence, Morgan                 Rancocas Val        7:00.00 
  2    793 Catalano, Jillian                Rancocas Val        7:00.41 
  3    830 Stephens, Kim                    Washington T        7:00.89 
  4    803 Giesecke, Jenna                  Eastern Reg.        7:05.90 
  5    489 Riley, Marisa                    Lenape Reg.         7:09.60 
  6    550 Batz, Yocelyn                    Stem Civics         7:14.00 
  7    609 Smullen, Emerie                  Bordentown R        7:14.34 
  8    815 Miller, Meghan                   Rancocas Val        7:25.00 
  9    817 Morgan, Liz                      Shawnee HS          7:29.98 
 10    791 Braidwood, Kaylee                Eastern Reg.        7:30.00 
 11    798 Devakos, Grace                   Eastern Reg.        7:30.00 
 12    821 Plair, Jordyn-Paige              Rancocas Val        7:33.17 
 13    553 Biaesch, Elizabeth               Bordentown R        7:34.96 
 14    819 Pancoast, Emily                  Washington T        7:45.00 
 15    623 Wilson, Jessica                  Bordentown R             NT 
 16    806 Hickey, Meghan                   Shawnee HS               NT 
 17    807 Horafus, Alexandria              Washington T             NT 
 18    811 Logan, Kate                      Shawnee HS               NT 
 19    586 Loye, Catherine                  Bordentown R             NT 
 20    809 Latella, Sage                    Shawnee HS               NT 
 21    832 Zhang, Jennifer                  Bordentown R             NT 
 22    800 Flynn, Caroline                  Shawnee HS               NT 
 23    567 Eccleston, Kianna                Bordentown R             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    790 Blanco, Rachel                   Shawnee HS          6:27.50 
  2    814 McKay, Zoe                       Eastern Reg.        6:28.25 
  3    831 Valentino, Ashley                Hammonton HS        6:28.26 
  4    812 Maki, Pauline                    Eastern Reg.        6:30.33 
  5    622 Wieczkowski, Sydney              Bordentown R        6:32.17 
  6    581 Howard, Kylie                    Washington T        6:33.48 
  7    825 Rivera, Isabella                 Hammonton HS        6:34.44 
  8    802 Frett, KellyAnn                  Eastern Reg.        6:37.07 
  9    797 D'Ambrosio, Ayla                 Rancocas Val        6:40.00 
 10    591 Michnowski, Emily                Lenape Reg.         6:42.23 
 11    486 Patella, Kylie                   Lenape Reg.         6:45.00 
 12    614 Toner, Amelia                    Lenape Reg.         6:45.00 
 13    478 Gibson, Selena                   Woodrow Wils        6:45.00 
 14    588 Mavuri, Saumya                   Lenape Reg.         6:45.32 
 15    820 Patel, Mansi                     Lenape Reg.         6:47.70 
 16    827 Shi, Iris                        Cherry Hill         6:50.32 
 17    805 Hartnett, Hayley                 Washington T        6:50.38 
 18    801 Foley, Kelley                    Eastern Reg.        6:51.52 
 19    610 Stibler, Alexandra               Lenape Reg.         6:55.00 
 20    603 Ruley, Ana                       Lenape Reg.         6:55.50 
Section 3  Timed Finals
  1    813 McFerren, Sabrina                Hammonton HS        5:40.00 
  2    829 Smith, Abigail                   Hammonton HS        5:50.00 
  3    808 Hough, Morgan                    Seneca  HS          5:50.00 
  4    824 Richards, Chelsea                Seneca  HS          5:50.00 
  5    804 Handt, Kayla                     Seneca  HS          5:50.00 
  6    816 Morgan, Katy                     Shawnee HS          5:50.51 
  7    556 Cao, Olivia                      Lenape Reg.         5:52.62 
  8    794 Clem, Kierstin                   Eastern Reg.        5:55.37 
  9    792 Cai, Jane                        Cherry Hill         5:59.66 
 10    570 Ficken, Nicole                   Lenape Reg.         6:02.00 
 11    822 Quinones, Kristaileen            Eastern Reg.        6:09.35 
 12    606 Skidmore, Abigail                Lenape Reg.         6:10.00 
 13    828 Slimm, Isabel                    Cherry Hill         6:12.66 
 14    823 Reese, Kirsten                   Hammonton HS        6:15.00 
 15    559 Collins, McKenzie                Bordentown R        6:16.62 
 16    818 Murphy, Maggie                   Cherry Hill         6:20.42 
 17    826 Schultes, Sarah                  Paul VI HS          6:20.99 
 18    799 Evans, Rylee                     Eastern Reg.        6:22.68 
 19    796 Connelly, Maddie                 Shawnee HS          6:26.20 
 20    795 Closson, Jesse                   Shawnee HS          6:26.90 
 
Event 4  Boys 1600 Meter Run Novice (174)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    539 Singh, Jaskaran                  Burlington T        6:50.70 
  2    904 Monterrosa, Christian            Southern Reg        6:53.00 
  3    773 Sukys, Kornelijus                Jackson Libe        7:10.00 
  4    900 Mendez, Justin                   Southern Reg        7:45.00 
  5    836 Bradley, Ryan                    Lenape Reg.              NT 
  6    897 McCarty, Michael                 Clearview Re             NT 
  7    925 Ramirez, Bryan                   Winslow Twp              NT 
  8    687 Giambelluca, Nicholas            Bordentown R             NT 
  9    859 Flear, Thomas                    Clearview Re             NT 
 10    933 Schuck, Will                     Washington T             NT 
 11    764 Scott, Mason                     Bordentown R             NT 
 12    652 Collius, Josh                    Lenape Reg.              NT 
 13    892 Lopez, Rhys                      Cherry Hill              NT 
 14    947 Warszawski, Nadav                Cherry Hill              NT 
 15    893 MacHenry, Cade                   Clearview Re             NT 
 16    721 Leiby, Parker                    Lenape Reg.              NT 
 17    934 Shute, Andrew                    Clearview Re             NT 
 18    894 Martinez, Nicolas                Cherry Hill              NT 
Section 2  Timed Finals
  1    704 Hutchinson, Josh                 Ocean City H        6:00.00 
  2    754 Quade, Colin                     Ocean City H        6:00.00 
  3    880 Juanites, Marcus                 Rancocas Val        6:02.00 
  4    883 King, Jalen                      Rancocas Val        6:03.92 
  5    835 Boyle, Matthew                   Cherry Hill         6:04.00 
  6    852 DiTomaso, Nicholas               Burlington T        6:05.47 
  7    896 McCarty, Cullen                  Southern Reg        6:06.00 
  8    927 Raylman, Nicholas                Southern Reg        6:08.00 
  9    851 DiRenzo, Anthony                 Washington T        6:08.55 
 10    884 Klunk, Dean                      Southern Reg        6:09.00 
 11    847 Damato, Jake                     Southern Reg        6:10.00 
 12    779 Walker, Ethan                    Burlington T        6:10.86 
 13    853 Durnien, Conor                   Southern Reg        6:16.00 
 14    751 Patel, Nish                      Bordentown R        6:17.82 
 15    922 Popowitch, Kevin                 Southern Reg        6:21.00 
 16    683 Gaudreault, Andrew               Bordentown R        6:21.64 
 17    747 Newcombe, Max                    Burlington T        6:23.57 
 18    722 Leung, Calvin                    Bordentown R        6:31.72 
 19    937 Sirisky, Jaden                   Southern Reg        6:43.00 
 20    408 Bussell, Jacob                   Jackson Libe        6:45.00 
Section 3  Timed Finals
  1    866 Gnagey, Aaron                    Southern Reg        5:41.00 
  2    875 Hoagland, Caleb                  Rancocas Val        5:41.63 
  3    914 Olkowski, Thomas                 Southern Reg        5:42.00 
  4    899 Meier, Tristan                   Eastern Reg.        5:43.39 
  5    903 Moles, Matt                      Hammonton HS        5:43.72 
  6    742 Moore, Dylan                     Seneca  HS          5:45.00 
  7    941 Swensen, Austin                  Brick Memori        5:45.00 
  8    644 Capiris, Jimmy                   Seneca  HS          5:45.00 
  9    630 Almeida, Renzo                   Bordentown R        5:49.48 
 10    838 Butbul, Carmel                   Cherry Hill         5:50.00 
 11    879 Johnston, Thomas                 Southern Reg        5:50.00 
 12    938 Sodicoff, Steven                 Cherry Hill         5:50.00 
 13    950 Zhou, Jiahao                     Cherry Hill         5:50.00 
 14    891 Longa, Brian                     Cherry Hill         5:50.00 
 15    905 Moore, Harry                     Seneca  HS          5:52.44 
 16    768 Singh, Arshvir                   Bordentown R        5:53.95 
 17    845 Cullen, Branden                  Southern Reg        5:55.00 
 18    943 Urbanski, TJ                     Toms River N        5:55.00 
 19    890 Lee, Maxwell                     Cherry Hill         5:55.00 
 20    913 O'Brien, Kevin                   Toms River N        5:55.00 
Section 4  Timed Finals
  1    944 Viera-Martinez, Anthony          Millville HS        5:32.10 
  2    942 Toffoli, Anthony                 Seneca  HS          5:32.69 
  3    656 Contratti, Alexander             Burlington T        5:32.85 
  4    755 Raroha, Jacob                    Maple Shade         5:33.00 
  5    631 Amilcare, Dom                    Seneca  HS          5:33.13 
  6    860 Forte, Evan                      Southern Reg        5:34.00 
  7    864 Galeana, Jesus                   Toms River N        5:35.00 
  8    868 Gomero, Gustavo                  Toms River N        5:35.00 
  9    659 Curtis, Justin                   Seneca  HS          5:35.00 
 10    932 Sari, Dominic                    Southern Reg        5:36.00 
 11    939 Strain, James                    Hammonton HS        5:36.57 
 12    699 Handzus, Alex                    Hammonton HS        5:36.89 
 13    878 Jennings, Ben                    Paul VI HS          5:36.90 
 14    753 Poole, Greg                      Bordentown R        5:38.54 
 15    872 Guzewicz, Nicholas               Southern Reg        5:40.00 
 16    870 Groff, Aidan                     Cherry Hill         5:40.00 
 17    888 LaBelle, Ryan                    Southern Reg        5:40.00 
 18    843 Collins, Jake                    Brick Memori        5:40.00 
 19    834 Becker, Jake                     Shawnee HS          5:40.00 
 20    863 Funa, Douglas                    Brick Memori        5:40.00 
 21    924 Raman, Tejas                     Cherry Hill         5:40.00 
 22    865 Garg, Tushar                     Cherry Hill         5:40.00 
Section 5  Timed Finals
  1    946 Vivolo, Anthony                  Toms River N        5:24.29 
  2    948 Weissinger, Jack                 Shawnee HS          5:24.60 
  3    912 Novellano, Ryan                  Brick Memori        5:25.00 
  4    867 Goetz, Patrick                   Southern Reg        5:25.00 
  5    833 Andrews, Wesley                  Eastern Reg.        5:25.00 
  6    951 Zietz, Matt                      Cherokee HS         5:25.00 
  7    685 Gellici, Matthew                 Brick Memori        5:25.00 
  8    945 Villanueva, George               Cherokee HS         5:25.00 
  9    856 Farese, Chris                    Brick Memori        5:25.00 
 10    920 Perillo, Anthony                 Toms River N        5:25.00 
 11    886 Krsnak, Adam                     Shawnee HS          5:25.00 
 12    861 Friedman, Coby                   Eastern Reg.        5:25.05 
 13    665 Dilone, Joan                     Eastern Reg.        5:26.10 
 14    649 Chrupcala, Alex                  Lenape Reg.         5:26.25 
 15    885 Krol, Greg                       Cherry Hill         5:26.79 
 16    862 Fueger, Jacob                    Rancocas Val        5:27.03 
 17    926 Rankin, Sean                     Shawnee HS          5:28.00 
 18    882 Kiernan, Joseph                  Southern Reg        5:29.00 
 19    918 Pelusio, Braden                  Southern Reg        5:30.00 
 20    869 Grabowski, Cooper                Shawnee HS          5:31.00 
 21    911 Nemeth, Charles                  Cherry Hill         5:31.00 
Section 6  Timed Finals
  1    670 Eiffert, Nicholas                Bordentown R        5:16.05 
  2    940 Strobl, Nate                     Paul VI HS          5:18.00 
  3    910 Neher, Will                      Shawnee HS          5:18.50 
  4    739 Miller, Brayden                  Maple Shade         5:20.00 
  5    848 Davis, Ryan                      Southern Reg        5:20.00 
  6    850 Denver, Adam                     Shawnee HS          5:20.00 
  7    857 Fiore, Evan                      Toms River N        5:20.00 
  8    907 Mosqueda, David                  Toms River N        5:20.00 
  9    909 Navarro, Hernan                  Toms River N        5:20.00 
 10    877 Jain, Ved                        Toms River N        5:20.00 
 11    846 D'Amelio, Nunzio                 Southern Reg        5:20.00 
 12    935 Sia, Kyle                        Toms River N        5:20.64 
 13    676 Farley, Mike                     Ocean City H        5:20.85 
 14    901 Mihaileanu, George               Shawnee HS          5:21.00 
 15    681 Gaskil, Ethan                    Lenape Reg.         5:21.81 
 16    921 Pleyn, Jack                      Southern Reg        5:22.00 
 17    686 Gentry, Tyler                    Bordentown R        5:22.17 
 18    662 Derman, Warren                   Camden Catho        5:22.67 
 19    929 Richwall, Adam                   Shawnee HS          5:23.00 
 20    854 Elliot, Chris                    Cherry Hill         5:23.24 
Section 7  Timed Finals
  1    785 Worrell, Jonah                   Seneca  HS          5:10.00 
  2    841 Campbell, Matthew                Cherokee HS         5:10.00 
  3    760 Sacramento, Erik                 Ocean City H        5:10.00 
  4    916 Ott, Ryan                        Southern Reg        5:10.00 
  5    740 Milligan, Justin                 Maple Shade         5:12.00 
  6    855 Eyre, Aidan                      Cherry Hill         5:12.00 
  7    715 Kelly, Mike                      Ocean City H        5:13.00 
  8    714 Katsiff, Michael                 Ocean City H        5:13.00 
  9    849 Delgado, Antonio                 Rancocas Val        5:13.25 
 10    839 Campanella, Daniel               Rancocas Val        5:14.00 
 11    931 Ruona, John                      Shawnee HS          5:14.00 
 12    887 Kwok, Khalil                     Cherry Hill         5:14.00 
 13    898 McDonald, Shane                  Lenape Reg.         5:14.94 
 14    677 Ferzetti, Nicholas               Ocean City H        5:15.00 
 15    842 Chabuel, Jake                    Toms River N        5:15.00 
 16    919 Pelusio, Spencer                 Southern Reg        5:15.00 
 17    915 Orloff, Justin                   Eastern Reg.        5:15.00 
 18    871 Gurm, Suhail                     Toms River N        5:15.00 
 19    645 Capito, Aaron                    Ocean City H        5:15.00 
 20    726 Machanpalli, Rishi               Bordentown R        5:15.45 
Section 8  Timed Finals
  1    936 Sincavage, Timothy               Southern Reg        5:00.00 
  2    697 Gutierrez, Gehrig                Southern Reg        5:00.00 
  3    635 Bates, Dylan                     Southern Reg        5:00.00 
  4    741 Mineo, Thomas                    Southern Reg        5:00.35 
  5    775 Tarr, Drew                       Ocean City H        5:01.56 
  6    876 Ingenito, Michael                Brick Memori        5:04.00 
  7    844 Cotter, Brandon                  Washington T        5:04.00 
  8    837 Brewster, Mason                  Washington T        5:05.00 
  9    902 Mine, Chris                      Toms River N        5:05.00 
 10    858 Flaherty, Ryan                   Southern Reg        5:05.00 
 11    930 Rodriguez, Gabe                  Cherry Hill         5:05.32 
 12    889 Lamonica, Vince                  Washington T        5:06.00 
 13    628 Ali, Nequwan                     Winslow Twp         5:06.57 
 14    928 Reck, Alexander                  Southern Reg        5:07.00 
 15    763 Schurr, Kevin                    Lenape Reg.         5:07.58 
 16    881 Kaminer, William                 Shawnee HS          5:07.99 
 17    667 DiTroia, Cameron                 Ocean City H        5:08.00 
 18    874 Haught, Maxwell                  Cherry Hill         5:08.00 
 19    702 Hof, Roger                       Maple Shade         5:09.00 
 20    895 Mastandrea, John                 Southern Reg        5:09.00 
Section 9  Timed Finals
  1    949 Whitney, Justin                  Cherry Hill         4:37.00 
  2    840 Campbell, Christopher            Winslow Twp         4:45.00 
  3    690 Gooden, Steven                   Ocean City H        4:48.52 
  4    661 Denton, Matthew                  Camden Catho        4:52.60 
  5    906 Morgan, Matthew                  Cherokee HS         4:53.00 
  6    908 Mullin, Rob                      Brick Memori        4:55.00 
  7    923 Potero, Anthony                  Kingsway HS         4:57.17 
  8    696 Greene, Tyler                    Ocean City H        4:57.71 
  9    654 Conte, Anthony                   Ocean City H        4:57.97 
 10    717 Kramer, Luke                     Ocean City H        4:59.00 
 11    674 Fabi, Frank                      Ocean City H        4:59.00 
 12    917 Pellegrino, William              Shawnee HS          4:59.30 
 13    873 Hansen, Dylan                    Shawnee HS          4:59.68 
 
Event 5  Girls 400 Meter Dash Novice (68)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3    369 Calderon, Alayna                 Bordentown R             NT 
  4    108 Schaber, Alexia                  Eastern Reg.             NT 
  5    118 Soto, Jayalyn                    Eastern Reg.             NT 
Section 2  Timed Finals
  1     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             NT 
  2    478 Gibson, Selena                   Woodrow Wils             NT 
  3     89 Perez Zabalo, Danielle           Camden Catho             NT 
  4    114 Siri, Paoly                      Cherry Hill              NT 
  5    366 Allen, Amaya                     Paul VI HS               NT 
Section 3  Timed Finals
  1    130 Tumas, Amanda                    Lenape Reg.         1:18.80 
  2    492 Sozio, Mackenzie                 Washington T        1:19.00 
  3    101 Rogers, Logan                    Lenape Reg.         1:19.30 
  4    372 DeLuca, Gabriella                Washington T        1:20.00 
  5    491 Song, Suhua                      Washington T        1:22.00 
  6    473 Bonitatibus, Kaleigh             Washington T        1:23.38 
Section 4  Timed Finals
  1    131 Vanderveen, Madison              Lenape Reg.         1:18.00 
  2     47 Gale, Nicole                     Lenape Reg.         1:18.25 
  3     24 Carter, Derah                    Lenape Reg.         1:18.31 
  4     17 Benns, Morgan                    Lenape Reg.         1:18.31 
  5     88 Patel, Aneeka                    Lenape Reg.         1:18.60 
  6     46 Fuzer, Erin                      Lenape Reg.         1:18.70 
Section 5  Timed Finals
  1    109 Schonberg, Haley                 Lenape Reg.         1:17.00 
  2    477 Conte, Danielle                  Ocean City H        1:17.00 
  3     98 Rivers, Taliyah                  Lenape Reg.         1:17.00 
  4     61 Hunt, Taylor                     Lenape Reg.         1:17.09 
  5     42 Findley, Evana                   Lenape Reg.         1:17.80 
  6     69 Lanni, Clairianna                Lenape Reg.         1:18.00 
Section 6  Timed Finals
  1     76 Mayner, Tayva                    Washington T        1:15.00 
  2     82 Nevshehirlian, Kira              Lenape Reg.         1:15.00 
  3    386 Pitts, Hayley                    Hammonton HS        1:15.00 
  4    384 Pierce, Natasha                  Washington T        1:16.00 
  5    112 Shullem, Michaela                Lenape Reg.         1:16.40 
  6    111 Shen, Calista                    Lenape Reg.         1:16.70 
Section 7  Timed Finals
  1    487 Renwick, Meghan                  Maple Shade         1:13.18 
  2    479 Hartnett, Hannah                 Washington T        1:13.36 
  3    476 Connor, Alyssa                   Washington T        1:14.00 
  4     31 Curtis, Sarah                    Lenape Reg.         1:14.12 
  5    494 Sutton, Kylie                    Bordentown R        1:14.38 
  6    483 Merrill, Kate                    Washington T        1:15.00 
Section 8  Timed Finals
  1    146 Zak, Jackie                      Lenape Reg.         1:10.65 
  2    489 Riley, Marisa                    Lenape Reg.         1:11.00 
  3    395 Swoope, Nya                      Rancocas Val        1:11.00 
  4    380 Kuss, Lindsay                    Washington T        1:11.73 
  5    115 Smith, Gabrielle                 Lenape Reg.         1:12.00 
  6     66 Kelly, Adria                     Ocean City H        1:13.00 
Section 9  Timed Finals
  1    490 Sardy, Emma                      Ocean City H        1:09.00 
  2     99 Roberson, Olivia                 Cherry Hill         1:09.53 
  3    116 Smith, Melody                    Lenape Reg.         1:09.81 
  4    474 Burns, Colleen                   Kingsway HS         1:10.00 
  5    481 Johns, Arianna                   Kingsway HS         1:10.00 
  6    482 Mahajan, Krisha                  Lenape Reg.         1:10.35 
Section 10  Timed Finals
  1    400 Wheeler, Nicole                  Seneca  HS          1:06.00 
  2    378 Jodlbauer, Ainsley               Seneca  HS          1:06.00 
  3    374 Ferguson, Brooke                 Kingsway HS         1:06.90 
  4    373 Fallon, Veronica                 Hammonton HS        1:07.00 
  5    486 Patella, Kylie                   Lenape Reg.         1:07.20 
  6    488 Rhodes, Nicole                   Ocean City H        1:08.93 
Section 11  Timed Finals
  1     12 Arinze, Petra                    Eastern Reg.        1:04.78 
  2    480 Hoagland, Kelsey                 Kingsway HS         1:04.90 
  3    495 Tait, Ariana                     Eastern Reg.        1:05.00 
  4    475 Butler, Jaeda                    Rancocas Val        1:05.86 
  5    128 Torain, Kennedy                  Kingsway HS         1:06.00 
  6    493 Strittmatter, Cassidy            Seneca  HS          1:06.00 
Section 12  Timed Finals
  1    485 Overman, Grace                   Lenape Reg.         1:02.73 
  2    484 Overman, Catherine               Lenape Reg.         1:03.54 
  3    368 Bowers, Joynee                   Cherokee HS         1:04.40 
  4    383 Pasquarello, Chloe               Cherokee HS         1:04.50 
  5     33 Davis, Erika                     Lenape Reg.         1:04.50 
  6    391 Scott, Madison                   Paul VI HS          1:04.65 
 
Event 6  Boys 400 Meter Dash Novice (129)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3    541 Smith, Elijah                    Winslow Twp              NT 
  4    535 Sagarino, Keanan                 Clearview Re             NT 
  5    501 Beck, Kareem                     Burlington T             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    464 Truitt, John                     Clearview Re             NT 
  2    539 Singh, Jaskaran                  Burlington T             NT 
  3    497 Arnold, Shane                    Clearview Re             NT 
  4    433 Miscioscia, Nick                 Paul VI HS               NT 
  5    510 Danford, Haidar                  Camden HS                NT 
  6    414 Danford, Qahhar                  Camden HS                NT 
Section 3  Timed Finals
  1    403 Ancona, Michael                  Clearview Re             NT 
  2    312 Ritter, Shane                    Bordentown R             NT 
  3    499 Battle Jr, Anthony               Clearview Re             NT 
  4    466 Varalli, John                    Clearview Re             NT 
  5    537 Sharkey, Hunter                  Washington T             NT 
  6    320 Rosalia, Aeden                   Camden Catho             NT 
Section 4  Timed Finals
  1    402 AmanKwahn, Ethan                 Bordentown R             NT 
  2    437 Murray, Logan                    Bordentown R             NT 
  3    519 King-Jones, Jaemaine             Woodrow Wils             NT 
  4    467 Veres, Blaise                    Clearview Re             NT 
  5    314 Rivera, Jacee                    Woodrow Wils             NT 
  6    352 Waynor, Ian                      Burlington T             NT 
Section 5  Timed Finals
  1    529 Phan, John                       Clearview Re             NT 
  2    257 Lopez, Elijah                    Woodrow Wils             NT 
  3    463 Tompkins, Reshann                Clearview Re             NT 
  4    195 Crane, Roger                     Camden Catho             NT 
  5    411 Celona, AJ                       Lenape Reg.              NT 
  6    540 Small, Jermaine                  Burlington T             NT 
Section 6  Timed Finals
  1    427 Leonberg, Denison                Moorestown H             NT 
  2    526 Mbaluka, Jayson                  Clearview Re             NT 
  3    543 Storms, Greg                     Clearview Re             NT 
  4    460 Taxis, Andrew                    Washington T             NT 
  5    332 Soni, Kush                       Burlington T             NT 
  6    418 Donahue, Paul                    Clearview Re             NT 
Section 7  Timed Finals
  1    521 Kubler, Nick                     Clearview Re        1:08.76 
  2    163 Black, Troy                      Clearview Re             NT 
  3    542 Stackhouse, Nathan               Clearview Re             NT 
  4    450 Rykaczewski, Collin              Moorestown H             NT 
  5    276 Mitchell, Gregory                Winslow Twp              NT 
  6    412 Costello, Dylan                  Clearview Re             NT 
Section 8  Timed Finals
  1    416 Decina, Andrew                   Paul VI HS          1:06.21 
  2    523 Mahmood, Reaz                    Clearview Re        1:06.38 
  3    508 Brown, Maurice                   Maple Shade         1:06.40 
  4    536 Samaan, Gabe                     Jackson Libe        1:06.50 
  5    511 Davis, Jamal                     Winslow Twp         1:06.61 
  6    504 Blodgett, Chris                  Jackson Libe        1:06.67 
Section 9  Timed Finals
  1    426 Krasnigor, Tyler                 Moorestown H        1:03.35 
  2    531 Pressley, Reuban                 Winslow Twp         1:03.36 
  3    446 Recio, John                      Jackson Libe        1:04.50 
  4    150 Ali, Sheikh Farden               Washington T        1:05.00 
  5    505 Borkowski, Patrick               Jackson Libe        1:06.00 
  6    422 Hairston, Devin                  Stem Civics         1:06.00 
Section 10  Timed Finals
  1    528 Palmer, Qwik                     Hammonton HS        1:02.10 
  2    266 Martinez, Jonathan               Seneca  HS          1:02.28 
  3    506 Briscoe, Isaiah                  Jackson Libe        1:02.50 
  4    405 Arevalo, Ernesto David           Hammonton HS        1:02.50 
  5    264 Martin, Cameryn                  Kingsway HS         1:02.54 
  6    546 Zeiler, Matthew                  Cherokee HS         1:03.00 
Section 11  Timed Finals
  1    524 Marmelstein, David               Jackson Libe        1:01.50 
  2    413 Coutinho, Dominic                Paul VI HS          1:01.54 
  3    303 Porten, Jason                    Seneca  HS          1:02.00 
  4    538 Simoes, Matthew                  Jackson Libe        1:02.00 
  5    251 Konopka, Jimmy                   Seneca  HS          1:02.00 
  6    220 Free, Jacob                      Cherokee HS         1:02.00 
Section 12  Timed Finals
  1    293 Parker, Savion                   Stem Civics         1:00.00 
  2    171 Brown, Jayden                    Winslow Twp         1:00.75 
  3    419 Gale, Jonathan                   Brick Memori        1:00.87 
  4    517 James, Kabaila                   Stem Civics         1:01.00 
  5    513 Goodhall, Kahseim                Camden HS           1:01.09 
  6    502 Benbrook, Riley                  Jackson Libe        1:01.11 
Section 13  Timed Finals
  1    431 Mayer, Ayden                     Hammonton HS          59.20 
  2    349 Walker, Messiah                  Bordentown R          59.63 
  3    252 Lasick, Jason                    Seneca  HS            59.72 
  4    238 Jones, Myles                     Kingsway HS           59.90 
  5    544 Tanzola, Michael                 Kingsway HS         1:00.00 
  6    434 Morgan, Nicholas                 Rancocas Val        1:00.00 
Section 14  Timed Finals
  1    449 Roman, Ian                       Hammonton HS          59.00 
  2    509 Brown Jr., Ricky                 Stem Civics           59.00 
  3    496 Arauz, Alejandro                 Jackson Libe          59.00 
  4    459 Stidle, David                    Brick Memori          59.00 
  5    545 Webster, Dan                     Shawnee HS            59.07 
  6    530 Pietrafitta, Caleb               Shawnee HS            59.10 
Section 15  Timed Finals
  1    507 Brosius, Humphrey                Stem Civics           58.55 
  2    265 Martinez, Armando                Ocean City H          58.66 
  3    407 Barlow, Randy                    Hammonton HS          58.70 
  4    335 Spuler, Luke                     Cherokee HS           58.70 
  5    469 Witherspoon, Kylan               Lenape Reg.           58.89 
  6    455 Seykora, Joseph                  Rancocas Val          59.00 
Section 16  Timed Finals
  1    516 Hayes, John                      Brick Memori          58.00 
  2    447 Reyes, Dorian                    Rancocas Val          58.00 
  3    444 Palmer, Alex                     Maple Shade           58.10 
  4    512 Galloway, John                   Maple Shade           58.20 
  5    533 Rafkin, Bradley                  Cherokee HS           58.50 
  6    292 Pantano, David                   Kingsway HS           58.51 
Section 17  Timed Finals
  1    503 Bland, Thomas                    Cherokee HS           57.00 
  2    534 Ross, Michael                    Shawnee HS            57.00 
  3    525 Mather, Jacob                    Shawnee HS            57.20 
  4    178 Cheeks, Jalen                    Winslow Twp           57.45 
  5    406 Awosanya, Brandon                Rancocas Val          57.50 
  6    532 Prosperi, JP                     Southern Reg          57.80 
Section 18  Timed Finals
  1    358 Williams, Eric                   Kingsway HS           56.81 
  2    287 O'Connell, Owen                  Cherry Hill           56.90 
  3    415 Daniels, Jeremiah                Woodrow Wils          56.95 
  4    518 Kelly, Devin                     Brick Memori          57.00 
  5    436 Morton, Isaiah                   Deptford HS           57.00 
  6    439 O'Brien, Sean                    Rancocas Val          57.00 
Section 19  Timed Finals
  1    514 Gupta, Aatish                    Cherokee HS           55.90 
  2    410 Castro, Omar                     Washington T          56.10 
  3    457 Silver, Elijah                   Lenape Reg.           56.50 
  4    454 Senerchia, Pietro                Brick Memori          56.50 
  5    441 Osei, Albert                     Rancocas Val          56.80 
  6    465 Valley, Ryan                     Rancocas Val          56.80 
Section 20  Timed Finals
  1    423 Hobson, Amier                    Kingsway HS           55.00 
  2    498 Aseron, Sebastian                Washington T          55.50 
  3    200 Daniel, Eron                     Kingsway HS           55.50 
  4    520 Klinger, Ryan                    Cherry Hill           55.50 
  5    462 Toliver, Brent                   Kingsway HS           55.59 
  6    500 Beasley, Noah                    Cherry Hill           55.80 
Section 21  Timed Finals
  1    445 Parsons, George                  Cherry Hill           53.80 
  2    425 Joyner, Orion                    Kingsway HS           54.00 
  3    253 Lee, Raiquon                     Burlington T          54.06 
  4    440 Okorie, Obinna                   Cherry Hill           54.40 
  5    424 Jackson, Damir                   Clearview Re          54.42 
  6    522 Leonard, Nicolas                 Southern Reg          54.90 
Section 22  Timed Finals
  1    204 Davis Jr., Brian                 Stem Civics           51.00 
  2    239 Jordan, Carl                     Eastern Reg.          51.80 
  3    458 Smith, Ethan                     Cherry Hill           52.20 
  4    401 Adams, Ryan                      Winslow Twp           52.61 
  5    515 Hammond, Jacion                  Winslow Twp           52.79 
  6    527 McNeill, Tj                      Winslow Twp           52.98 
 
Event 7  Girls 100 Meter Dash Novice (147)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2     99 Roberson, Olivia                 Cherry Hill              NT 
  3    117 Smith, Tara                      Eastern Reg.             NT 
  4     53 Harrell, Jaden                   Camden Catho             NT 
Section 2  Timed Finals
  1     23 Burgher, Katelyn                 Camden Catho             NT 
  2      2 Abrams, Lauren                   Cherry Hill              NT 
  3     18 Bohem, Audrey                    Cherry Hill              NT 
  4     86 Pape, Christina                  Eastern Reg.             NT 
  5    129 Tran, Erica                      Cherry Hill              NT 
  6     15 Barnes, Nakyah                   Woodrow Wils             NT 
Section 3  Timed Finals
  1     92 Pulliam, Ayanna                  Camden Catho             NT 
  2      7 Ali, Saudia                      Cherry Hill              NT 
  3     30 Council, Grace                   Eastern Reg.             NT 
  4     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             NT 
  5     62 Ike, Ivy                         Camden Catho             NT 
  6    136 Welsh, Ashlyn                    Camden Catho             NT 
Section 4  Timed Finals
  1     27 Clark, Sarah                     Camden Catho             NT 
  2    105 Santana, Eliana                  Camden Catho             NT 
  3     50 Gillespie, Breanna               Cherry Hill              NT 
  4     75 Massoquoi, Priscilla             Bordentown R             NT 
  5     72 Lorentz, Riley                   Bordentown R             NT 
  6    108 Schaber, Alexia                  Eastern Reg.             NT 
Section 5  Timed Finals
  1     41 Ezeiruaku, Erika                 Paul VI HS               NT 
  2     29 Conte, Sophia                    Camden Catho             NT 
  3     37 Dugan, Janelle                   Cherry Hill              NT 
  4    118 Soto, Jayalyn                    Eastern Reg.             NT 
  5     74 Markel, Mairead                  Cherry Hill              NT 
  6     36 DiMarco, Julia                   Paul VI HS               NT 
Section 6  Timed Finals
  1    137 Wescott, Kamiyah                 Camden Catho             NT 
  2      8 Allen, Genna                     Cherry Hill              NT 
  3    121 Tabb, Quianna                    Camden Catho             NT 
  4     12 Arinze, Petra                    Eastern Reg.             NT 
  5     28 Collins, Inaya                   Camden Catho             NT 
  6     95 Richards, Micah                  Shawnee HS               NT 
Section 7  Timed Finals
  1     51 Griffo, Gabriella                Paul VI HS               NT 
  2     87 Parker, Jayla                    Camden Catho             NT 
  3     35 Dickerson, Terry                 Paul VI HS               NT 
  4     89 Perez Zabalo, Danielle           Camden Catho             NT 
  5     97 Riley, Casey                     Shawnee HS               NT 
  6     44 Franklin, Ja'Sonte               Camden Catho             NT 
Section 8  Timed Finals
  1     22 Budman, Alexa                    Cherry Hill              NT 
  2     54 Harrison, Rayna                  Cherry Hill              NT 
  3     59 Humenik, Amanda                  Shawnee HS            17.60 
  4     48 Gambale, Ava                     Cherokee HS           18.40 
  5    122 Tavares, Kiarra                  Cherry Hill              NT 
  6    125 Thompson, Danielle               Camden Catho             NT 
Section 9  Timed Finals
  1     25 Ceraso, Isabella                 Cherokee HS           16.90 
  2     21 Brown, Tyshea                    Stem Civics           16.62 
  3      6 Alexander, Shae                  Cherokee HS           16.20 
  4    126 Thornewell, Alexis               Hammonton HS          16.50 
  5      1 Abodunde, Maya                   Lenape Reg.           16.65 
  6     64 Kahriger, Abby                   Cherokee HS           17.20 
Section 10  Timed Finals
  1     57 Holloway, Mychael                Stem Civics           16.00 
  2     70 Lee, Selina                      Cherry Hill           15.91 
  3     26 Cionci, Julia                    Cherokee HS           15.70 
  4     78 McCoy, Amiya                     Lenape Reg.           15.80 
  5     88 Patel, Aneeka                    Lenape Reg.           15.98 
  6    103 Rowan, Kylie                     Cherokee HS           16.04 
Section 11  Timed Finals
  1    109 Schonberg, Haley                 Lenape Reg.           15.70 
  2    135 Weiner, Rebecca                  Cherokee HS           15.60 
  3    110 Semet, Ava                       Cherokee HS           15.60 
  4     61 Hunt, Taylor                     Lenape Reg.           15.60 
  5     80 Morales, Yesina                  Lenape Reg.           15.70 
  6     67 Kershaw, Kacie                   Seneca  HS            15.70 
Section 12  Timed Finals
  1     81 Murry, Makiyah                   Lenape Reg.           15.50 
  2    130 Tumas, Amanda                    Lenape Reg.           15.50 
  3     20 Bromberg, Brooke                 Cherokee HS           15.40 
  4     65 Kamara, Fanta                    Kingsway HS           15.50 
  5     11 Argentiero, Eva                  Cherokee HS           15.50 
  6     76 Mayner, Tayva                    Washington T          15.56 
Section 13  Timed Finals
  1     31 Curtis, Sarah                    Lenape Reg.           15.38 
  2    107 Saunders, Colby                  Lenape Reg.           15.15 
  3    120 Stewart, Birdie                  Ocean City H          15.00 
  4     69 Lanni, Clairianna                Lenape Reg.           15.10 
  5    101 Rogers, Logan                    Lenape Reg.           15.30 
  6     24 Carter, Derah                    Lenape Reg.           15.40 
Section 14  Timed Finals
  1     84 Oliver-Aguilar, Myra             Maple Shade           15.00 
  2    115 Smith, Gabrielle                 Lenape Reg.           15.00 
  3     47 Gale, Nicole                     Lenape Reg.           14.96 
  4      3 Ahenkora, Giselle                Rancocas Val          15.00 
  5    140 Willett, Lauren                  Ocean City H          15.00 
  6     66 Kelly, Adria                     Ocean City H          15.00 
Section 15  Timed Finals
  1     98 Rivers, Taliyah                  Lenape Reg.           14.90 
  2     63 Jillard, August                  Kingsway HS           14.80 
  3     34 Decker, Izzi                     Cherokee HS           14.80 
  4     82 Nevshehirlian, Kira              Lenape Reg.           14.80 
  5    143 Yocum, Alli                      Cherokee HS           14.90 
  6    123 Taylor, Kayla                    Lenape Reg.           14.94 
Section 16  Timed Finals
  1     73 Lubonski, Alexis                 Kingsway HS           14.80 
  2    147 Zul, Breanna                     Cherokee HS           14.70 
  3    131 Vanderveen, Madison              Lenape Reg.           14.70 
  4    112 Shullem, Michaela                Lenape Reg.           14.70 
  5    104 Rusinski, Julia                  Shawnee HS            14.77 
  6     46 Fuzer, Erin                      Lenape Reg.           14.80 
Section 17  Timed Finals
  1    145 Zaccaria, Carly                  Paul VI HS            14.68 
  2      4 Akiri, Fejiro                    Cherokee HS           14.63 
  3     90 Perry, Imani                     Kingsway HS           14.60 
  4    146 Zak, Jackie                      Lenape Reg.           14.62 
  5     38 Egberts, Lorallie                Cherokee HS           14.63 
  6    111 Shen, Calista                    Lenape Reg.           14.70 
Section 18  Timed Finals
  1     83 Oliver, Katie                    Ocean City H          14.50 
  2     16 Bechtler, Megan                  Ocean City H          14.50 
  3     42 Findley, Evana                   Lenape Reg.           14.50 
  4    106 Sauceda, Ariana                  Lenape Reg.           14.50 
  5    119 Souto, Juliana                   Ocean City H          14.50 
  6     55 Henderson, Shayla                Bordentown R          14.52 
Section 19  Timed Finals
  1    124 Thawani, Esha                    Ocean City H          14.50 
  2     40 Elzey, Satine                    Camden Catho          14.49 
  3     14 Baker, Katherine                 Kingsway HS           14.40 
  4     17 Benns, Morgan                    Lenape Reg.           14.48 
  5    144 Youngblood, Miranda              Kingsway HS           14.50 
  6     45 Friedlander, Devin               Ocean City H          14.50 
Section 20  Timed Finals
  1     96 Richardson, Tanai                Maple Shade           14.30 
  2     85 Oshodi, Jade                     Kingsway HS           14.29 
  3     33 Davis, Erika                     Lenape Reg.           14.14 
  4    102 Roots, Tiffanie                  Kingsway HS           14.20 
  5     56 Hirst, Jayne                     Kingsway HS           14.30 
  6    114 Siri, Paoly                      Cherry Hill           14.30 
Section 21  Timed Finals
  1     13 Augustin, Catrisha               Shawnee HS            14.00 
  2     49 Genovese, Carrigan               Hammonton HS          14.00 
  3     94 Ray-Reed, Kadi                   Lenape Reg.           13.99 
  4     39 Ellis, Jhole'                    Stem Civics           14.00 
  5    127 Tomlin, Aiyana                   Rancocas Val          14.00 
  6    139 Wiggins, Noelle                  Kingsway HS           14.00 
Section 22  Timed Finals
  1    141 Wood, Amayah                     Rancocas Val          13.94 
  2     93 Rashid, Aakilah                  Lenape Reg.           13.91 
  3     79 McDaniel, Madison                Cherokee HS           13.90 
  4     43 Forshay, Katrina                 Cherokee HS           13.91 
  5     52 Haldeman, Mackenzie              Hammonton HS          13.93 
  6    128 Torain, Kennedy                  Kingsway HS           13.96 
Section 23  Timed Finals
  1     71 Lisicki, Mary                    Ocean City H          13.90 
  2    116 Smith, Melody                    Lenape Reg.           13.90 
  3    132 Vaughn, Zyasia                   Stem Civics           13.80 
  4     10 Anderson, Destinee               Lenape Reg.           13.80 
  5    100 Robinson, Myla                   Rancocas Val          13.90 
  6     58 Holmes, Saniya                   Rancocas Val          13.90 
Section 24  Timed Finals
  1    142 Wozniak, Karra                   Seneca  HS            13.79 
  2     60 Hundley, Neena                   Kingsway HS           13.73 
  3      9 Amilcare, Emma                   Hammonton HS          13.69 
  4    133 Walden, Sydirah                  Hammonton HS          13.71 
  5    138 Whetstone, Sidney                Lenape Reg.           13.78 
  6      5 Alexander, Ronnisia              Rancocas Val          13.80 
Section 25  Timed Finals
  1     32 Daniel, Elise                    Kingsway HS           13.63 
  2    134 Watson, Hannah                   Paul VI HS            13.22 
  3     77 McClenahan, Breacain             Rancocas Val          12.80 
  4     91 Primas, Maya                     Rancocas Val          12.90 
  5    113 Simms, Loren                     Paul VI HS            13.62 
  6     68 Kinder, Anyae                    Lenape Reg.           13.67 
 
Event 8  Boys 100 Meter Dash Novice (218)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    301 Polistina, Joseph                Clearview Re             NT 
  3    186 Clinkscales, Ammar               Lenape Reg.              NT 
  4    259 Luk, Kevin                       Lenape Reg.              NT 
Section 2  Timed Finals
  1    241 Joshi, Shubh                     Moorestown H             NT 
  2    300 Poinsett, Dan                    Bordentown R             NT 
  3    356 Wilkinson, Ryan                  Lenape Reg.              NT 
  4    288 Odenbaku, Jamari                 Burlington T             NT 
  5    332 Soni, Kush                       Burlington T             NT 
Section 3  Timed Finals
  1    262 Maioriello, Mark                 Lenape Reg.              NT 
  2    258 Lopinto, Joseph                  Lenape Reg.              NT 
  3    344 Traynham, Marcel                 Lenape Reg.              NT 
  4    320 Rosalia, Aeden                   Camden Catho             NT 
  5    195 Crane, Roger                     Camden Catho             NT 
  6    163 Black, Troy                      Clearview Re             NT 
Section 4  Timed Finals
  1    153 Arzillo, Shawn                   Lenape Reg.              NT 
  2    167 Bowman, Jair                     Deptford HS              NT 
  3    314 Rivera, Jacee                    Woodrow Wils             NT 
  4    202 Davis, Aarick                    Lenape Reg.              NT 
  5    363 Young, Michael                   Lenape Reg.              NT 
  6    199 Damoah, Kevin                    Bordentown R             NT 
Section 5  Timed Finals
  1    254 Leipfinger, Christian            Lenape Reg.              NT 
  2    207 Diggs, Fadil                     Woodrow Wils             NT 
  3    276 Mitchell, Gregory                Winslow Twp              NT 
  4    231 Huffnagle, Ryan                  Lenape Reg.              NT 
  5    339 Thomas, Josiah                   Burlington T             NT 
  6    357 Williams, Drew                   Paul VI HS               NT 
Section 6  Timed Finals
  1    305 Ramos, Eliezer                   Burlington T             NT 
  2    184 Clark, Tim                       Moorestown H             NT 
  3    268 Massiamiano, Lucas               Washington T             NT 
  4    227 Hampton, Norel                   Bordentown R             NT 
  5    159 Bell, Dakobe                     Washington T             NT 
  6    160 Bennett, Dre                     Winslow Twp              NT 
Section 7  Timed Finals
  1    225 Guinn, Damien                    Winslow Twp              NT 
  2    272 McCargo, Muheem                  Woodrow Wils             NT 
  3    331 Simmons, Myles                   Washington T             NT 
  4    309 Rice, Brandon                    Lenape Reg.              NT 
  5    354 White, Michael                   Camden Catho             NT 
  6    306 Ramos, Felix                     Burlington T             NT 
Section 8  Timed Finals
  1    307 Ramos, Shariel                   Burlington T             NT 
  2    256 Loguidice, Matthew               Bordentown R             NT 
  3    235 James-Mason, Jaden               Clearview Re             NT 
  4    190 Consuegra, Daryl Jay             Burlington T             NT 
  5    191 Conte, Jason                     Bordentown R             NT 
  6    223 Gonzalez, Lennin                 Bordentown R             NT 
Section 9  Timed Finals
  1    310 Rice, Trevan                     Lenape Reg.              NT 
  2    352 Waynor, Ian                      Burlington T             NT 
  3    282 Murray, Naziq                    Woodrow Wils             NT 
  4    260 Lynch, Myles                     Camden Catho             NT 
  5    312 Ritter, Shane                    Bordentown R             NT 
  6    250 Khusal, Akaash                   Lenape Reg.              NT 
Section 10  Timed Finals
  1    334 Spaulding, Daijohn               Camden HS                NT 
  2    261 Magnum, Bobby                    Winslow Twp              NT 
  3    365 Zink, Ian                        Seneca  HS            23.44 
  4    350 Warner, Isaiah                   Lenape Reg.              NT 
  5    182 Chudy, Michael                   Clearview Re             NT 
  6    173 Bundy, Terrell                   Deptford HS              NT 
Section 11  Timed Finals
  1    176 Charipally, Harshit              Cherokee HS           16.50 
  2    346 Tsoy, Nikita                     Cherry Hill           15.00 
  3    298 Platzer, Ali                     Brick Memori          15.00 
  4    304 Prajapati, Dheer                 Cherry Hill           15.00 
  5    295 Patel, Druhin                    Brick Memori          15.24 
  6    221 Gallagher, Jack                  Kingsway HS           19.13 
Section 12  Timed Finals
  1    243 Karlapudi, Avanish               Cherokee HS           14.50 
  2    181 Chuck Browne, Christian          Cherry Hill           14.50 
  3    224 Grom, Wyatt                      Jackson Libe          14.50 
  4    152 Ambrosino, Drew                  Cherry Hill           14.50 
  5    329 Seligman, Jordan                 Cherry Hill           14.50 
  6    283 Nayak, Siddhant                  Cherry Hill           14.60 
Section 13  Timed Finals
  1    281 Murray, Liam                     Jackson Libe          14.40 
  2    280 Munoz, Vincent                   Brick Memori          14.09 
  3    297 Pembleton, Aidan                 Shawnee HS            13.90 
  4    233 Hybbeneth, Jacob                 Jackson Libe          14.00 
  5    347 Vanduyne, Samuel                 Brick Memori          14.10 
  6    327 Schwartz, William                Cherry Hill           14.50 
Section 14  Timed Finals
  1    311 Richards, Tom                    Seneca  HS            13.70 
  2    208 DiLeonardo, James                Seneca  HS            13.70 
  3    336 Stillwagon, Brian                Cherokee HS           13.50 
  4    277 Monaco, Will                     Shawnee HS            13.60 
  5    166 Bogle, Zachary                   Shawnee HS            13.70 
  6    232 Hughes, Anthony                  Shawnee HS            13.80 
Section 15  Timed Finals
  1    157 Baumann, Brian                   Shawnee HS            13.50 
  2    174 Campbell, Eddie                  Camden HS             13.40 
  3    251 Konopka, Jimmy                   Seneca  HS            13.30 
  4    212 Ertle, Brendan                   Jackson Libe          13.34 
  5    179 Chen, Peter                      Moorestown H          13.48 
  6    249 Khan, Shahaab                    Rancocas Val          13.50 
Section 16  Timed Finals
  1    222 Glaze, Christopher               Burlington T          13.25 
  2    266 Martinez, Jonathan               Seneca  HS            13.15 
  3    325 Sarabia, Arturo                  Ocean City H          13.00 
  4    294 Parmer, Michael                  Millville HS          13.10 
  5    303 Porten, Jason                    Seneca  HS            13.20 
  6    255 Lieberman, Kaiden                Hammonton HS          13.30 
Section 17  Timed Finals
  1    316 Rizzo, Nick                      Seneca  HS            13.00 
  2    265 Martinez, Armando                Ocean City H          13.00 
  3    362 Worthington, Niky'               Ocean City H          13.00 
  4    337 Tecco, Peter                     Cherokee HS           13.00 
  5    172 Brown, Parker                    Seneca  HS            13.00 
  6    323 Sakers, Kevin                    Ocean City H          13.00 
Section 18  Timed Finals
  1    205 Desai, Avi                       Cherokee HS           13.00 
  2    326 Sarabia, Jesus                   Ocean City H          13.00 
  3    341 Tolentino, Eric                  Hammonton HS          12.90 
  4    248 Khan, Kashan                     Rancocas Val          12.90 
  5    242 Judkins, Cam'Ren                 Stem Civics           13.00 
  6    158 Belizaire, Allan                 Eastern Reg.          13.00 
Section 19  Timed Finals
  1    271 Maturano, Jacob                  Hammonton HS          12.90 
  2    315 Rivers, Sywon                    Moorestown H          12.81 
  3    324 Salerno, Dalton                  Cherokee HS           12.80 
  4    192 Conway, Charles                  Hammonton HS          12.80 
  5    244 Katsfis, Dimitrios               Moorestown H          12.84 
  6    150 Ali, Sheikh Farden               Washington T          12.90 
Section 20  Timed Finals
  1    210 Elias, Abanob                    Hammonton HS          12.80 
  2    165 Boatwright, Desmond              Millville HS          12.80 
  3    351 Warpus, Mike                     Shawnee HS            12.79 
  4    284 Newkirk, Waymon                  Eastern Reg.          12.79 
  5    335 Spuler, Luke                     Cherokee HS           12.80 
  6    170 Brown, Izhaan                    Jackson Libe          12.80 
Section 21  Timed Finals
  1    349 Walker, Messiah                  Bordentown R          12.76 
  2    217 Fedoryka, Vincent                Clearview Re          12.72 
  3    156 Baratelli, Antonio               Jackson Libe          12.70 
  4    193 Corbett-Collier, Tavion          Eastern Reg.          12.70 
  5    183 Circello, Colin                  Burlington T          12.74 
  6    308 Reeves, Justin                   Burlington T          12.78 
Section 22  Timed Finals
  1    293 Parker, Savion                   Stem Civics           12.70 
  2    319 Rodriquez, Caleb                 Seneca  HS            12.68 
  3    206 Diaz, Jordan                     Eastern Reg.          12.63 
  4    162 Bey, Demaar                      Lenape Reg.           12.65 
  5    201 Dauphin, Sheldon                 Eastern Reg.          12.69 
  6    211 Emenuga, DuBem                   Jackson Libe          12.70 
Section 23  Timed Finals
  1    197 Cunningham, Tyler                Jackson Libe          12.60 
  2    317 Robinson, Gabriel                Eastern Reg.          12.56 
  3    220 Free, Jacob                      Cherokee HS           12.50 
  4    267 Mascolo, Matt                    Paul VI HS            12.52 
  5    189 Constantino, Cristian            Kingsway HS           12.60 
  6    238 Jones, Myles                     Kingsway HS           12.61 
Section 24  Timed Finals
  1    360 Wise, Grant                      Hammonton HS          12.50 
  2    275 Minkins, Nasir                   Rancocas Val          12.50 
  3    149 Adams, John                      Deptford HS           12.50 
  4    361 Wood-Roane, Kyle                 Deptford HS           12.50 
  5    236 Jamison, Brad                    Ocean City H          12.50 
  6    333 Souto, Henry                     Ocean City H          12.50 
Section 25  Timed Finals
  1    252 Lasick, Jason                    Seneca  HS            12.45 
  2    213 Evans, Andrew                    Cherokee HS           12.40 
  3    322 Ruffin, Fabian                   Rancocas Val          12.40 
  4    263 Marshall, Marcus                 Rancocas Val          12.40 
  5    285 Nguyen, Alex                     Clearview Re          12.44 
  6    299 Plunkett, Daniel                 Lenape Reg.           12.49 
Section 26  Timed Finals
  1    237 Jones, Jahmere                   Jackson Libe          12.39 
  2    226 Hamlet, Mikel                    Deptford HS           12.34 
  3    196 Crescenzo, Anthony               Hammonton HS          12.30 
  4    216 Fawkes, Richeid                  Deptford HS           12.30 
  5    215 Farrell, Cooper                  Shawnee HS            12.38 
  6    155 Banks, Deryk                     Moorestown H          12.39 
Section 27  Timed Finals
  1    273 Melendez, Devin                  Rancocas Val          12.30 
  2    229 Hightower, Darnell               Cherokee HS           12.30 
  3    330 Silver, Nate                     Lenape Reg.           12.29 
  4    151 Allen, DaJour                    Rancocas Val          12.30 
  5    345 Trombetta, Anthony               Washington T          12.30 
  6    257 Lopez, Elijah                    Woodrow Wils          12.30 
Section 28  Timed Finals
  1    364 Zheng, Erwin                     Lenape Reg.           12.26 
  2    292 Pantano, David                   Kingsway HS           12.20 
  3    177 Charles, Jacob                   Rancocas Val          12.20 
  4    321 Rozier, Michael                  Hammonton HS          12.20 
  5    230 Howard, Maurice                  Eastern Reg.          12.25 
  6    219 Francois, Cameron                Moorestown H          12.28 
Section 29  Timed Finals
  1    185 Clement, Donovan                 Deptford HS           12.15 
  2    274 Michel, Jakob                    Cherry Hill           12.13 
  3    313 Rivera, Elias                    Millville HS          12.10 
  4    359 Wilson, Gabriel                  Rancocas Val          12.11 
  5    188 Collazo, Donavan                 Deptford HS           12.15 
  6    289 Opara, Chima                     Cherokee HS           12.20 
Section 30  Timed Finals
  1    168 Boyd, Milton                     Rancocas Val          12.10 
  2    161 Beverly, Marquez                 Winslow Twp           12.09 
  3    194 Cosby, Myles                     Eastern Reg.          12.03 
  4    287 O'Connell, Owen                  Cherry Hill           12.06 
  5    148 Abrams, Jaiden                   Hammonton HS          12.10 
  6    290 Orama, Johnell                   Millville HS          12.10 
Section 31  Timed Finals
  1    175 Catoe, Imir                      Camden HS             12.02 
  2    218 Forrester, Jamarie               Cherokee HS           12.00 
  3    318 Rodriguez, Julian                Deptford HS           12.00 
  4    270 Mattiaci-White, Giovanni         Eastern Reg.          12.00 
  5    246 Kendrick, Naseem                 Rancocas Val          12.01 
  6    355 Wiliams, Monte                   Camden HS             12.02 
Section 32  Timed Finals
  1    328 Scott, Donnie                    Deptford HS           11.99 
  2    187 Cochran, Elijah                  Ocean City H          11.95 
  3    214 Faria, Josh                      Cherry Hill           11.92 
  4    269 Mathis, Anthony                  Cherry Hill           11.94 
  5    253 Lee, Raiquon                     Burlington T          11.99 
  6    247 Kerrin, Korre                    Eastern Reg.          12.00 
Section 33  Timed Finals
  1    279 Mozes, Lucas                     Kingsway HS           11.90 
  2    245 Kendrick, Jaivien                Rancocas Val          11.90 
  3    348 Vannoy, Christopher              Rancocas Val          11.86 
  4    353 Weaver, Kamauri                  Eastern Reg.          11.89 
  5    234 Ince, Emilio                     Rancocas Val          11.90 
  6    169 Boyle, Mike                      Kingsway HS           11.90 
Section 34  Timed Finals
  1    171 Brown, Jayden                    Winslow Twp           11.80 
  2    239 Jordan, Carl                     Eastern Reg.          11.80 
  3    154 Arzu, Isaiah                     Rancocas Val          11.80 
  4    342 Toliver, Blake                   Kingsway HS           11.80 
  5    228 Hedrick, Matthew                 Hammonton HS          11.80 
  6    203 Davis, Amiel                     Eastern Reg.          11.85 
Section 35  Timed Finals
  1    200 Daniel, Eron                     Kingsway HS           11.80 
  2    178 Cheeks, Jalen                    Winslow Twp           11.74 
  3    343 Townes, Bryan                    Kingsway HS           11.70 
  4    209 Dressner, Mike                   Washington T          11.71 
  5    264 Martin, Cameryn                  Kingsway HS           11.80 
  6    302 Ponce, Jesus                     Maple Shade           11.80 
Section 36  Timed Finals
  1    338 Thomas, Joshua                   Rancocas Val          11.70 
  2    204 Davis Jr., Brian                 Stem Civics           11.68 
  3    291 Palmer, Corey                    Camden HS             11.64 
  4    286 Nowak, Merrick                   Paul VI HS            11.65 
  5    358 Williams, Eric                   Kingsway HS           11.68 
  6    296 Patterson, Rahmir                Rancocas Val          11.70 
Section 37  Timed Finals
  1    240 Joseph, Jeremy                   Rancocas Val          11.60 
  2    340 Timmons, Reshaun                 Winslow Twp           11.52 
  3    164 Boardley-Smith, Shyheim          Kingsway HS           11.40 
  4    180 Chestnut, Darian                 Camden HS             11.49 
  5    198 Curbelo, Jeremiah                Rancocas Val          11.60 
  6    278 Moses, Anthony                   Rancocas Val          11.60 
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles Novice (32)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    952 Bellon, Sara                     Cherry Hill              NT 
  3    375 Fratta, Jamie                    Washington T          24.00 
  4    487 Renwick, Meghan                  Maple Shade           24.00 
Section 2  Timed Finals
  1    962 LaMarca, Mikela                  Cherokee HS           23.19 
  2    965 Mathew, Ann                      Cherokee HS           22.40 
  3    958 Handel, Jillian                  Cherokee HS           21.97 
  4    377 Hager, Lindsay                   Washington T          22.00 
  5    955 Buchman, Rebecca                 Maple Shade           22.90 
Section 3  Timed Finals
  1    954 Buchman, Amanda                  Maple Shade           21.40 
  2    395 Swoope, Nya                      Rancocas Val          20.20 
  3     56 Hirst, Jayne                     Kingsway HS           20.00 
  4    967 Owens, Jaida                     Rancocas Val          20.10 
  5    953 Brothman, Katelyn                Hammonton HS          20.43 
  6    963 Maddred, Danielle                Cherry Hill           21.49 
Section 4  Timed Finals
  1     52 Haldeman, Mackenzie              Hammonton HS          20.00 
  2    968 Palmucci, Alyssa                 Kingsway HS           19.89 
  3    970 Todd, Gillian                    Cherokee HS           19.70 
  4     32 Daniel, Elise                    Kingsway HS           19.80 
  5    396 Tharp, Allyson                   Kingsway HS           20.00 
  6    964 Massey, Gabriella                Seneca  HS            20.00 
Section 5  Timed Finals
  1    957 DellaFemina, Emma                Cherokee HS           19.37 
  2    961 Krier, Morgan                    Ocean City H          19.29 
  3     49 Genovese, Carrigan               Hammonton HS          19.00 
  4    959 Heston, Haleigh                  Cherokee HS           19.26 
  5     94 Ray-Reed, Kadi                   Lenape Reg.           19.35 
  6    966 Matura, Peyton                   Ocean City H          19.50 
Section 6  Timed Finals
  1    608 Smith, Abigail                   Kingsway HS           18.90 
  2    960 Key, Kira                        Rancocas Val          17.65 
  3    475 Butler, Jaeda                    Rancocas Val          17.20 
  4     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.          17.50 
  5    956 Burgos, Sarah                    Ocean City H          17.97 
  6    969 Pritchett, Kiara                 Rancocas Val          18.90 
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles Novice (49)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    986 Klemm, Joe                       Maple Shade              NT 
  3    972 Berry, Bryce                     Burlington T             NT 
  4    527 McNeill, Tj                      Winslow Twp              NT 
Section 2  Timed Finals
  2    976 Burel, Isaiah                    Burlington T             NT 
  3    540 Small, Jermaine                  Burlington T             NT 
  4    414 Danford, Qahhar                  Camden HS                NT 
  5    250 Khusal, Akaash                   Lenape Reg.              NT 
Section 3  Timed Finals
  1    975 Bryant, Matthew                  Maple Shade              NT 
  2    974 Bock, John                       Hammonton HS          22.00 
  3    470 Woods, Isaiah                    Deptford HS           21.00 
  4    430 Magner, Seamus                   Brick Memori          21.20 
  5    971 Anderson, Chris                  Deptford HS              NT 
  6    634 Averhart, Trevon                 Winslow Twp              NT 
Section 4  Timed Finals
  1    510 Danford, Haidar                  Camden HS             20.27 
  2    983 Joachin, Yvon                    Stem Civics           20.00 
  3    973 Bevere, Griffin                  Seneca  HS            19.90 
  4    452 Sarullo, Joseph                  Jackson Libe          20.00 
  5    993 Ruiz, Ryan                       Seneca  HS            20.10 
  6    989 Portley, Jarett                  Shawnee HS            20.77 
Section 5  Timed Finals
  1    980 Eno, Ethan                       Seneca  HS            19.60 
  2    271 Maturano, Jacob                  Hammonton HS          19.30 
  3    994 Singh, Rajvir                    Lenape Reg.           19.18 
  4    992 Roseboro, Nathan                 Seneca  HS            19.20 
  5    995 Stevens, Aaron                   Washington T          19.50 
  6    988 McFerren, Josh                   Hammonton HS          19.60 
Section 6  Timed Finals
  1    193 Corbett-Collier, Tavion          Eastern Reg.          19.00 
  2    977 Cliver, Conrad                   Kingsway HS           19.00 
  3    279 Mozes, Lucas                     Kingsway HS           19.00 
  4    206 Diaz, Jordan                     Eastern Reg.          19.00 
  5    333 Souto, Henry                     Ocean City H          19.00 
  6    201 Dauphin, Sheldon                 Eastern Reg.          19.00 
Section 7  Timed Finals
  1    203 Davis, Amiel                     Eastern Reg.          19.00 
  2    979 Denmark, Kevin                   Moorestown H          18.47 
  3    991 Reynolds, Daniel                 Kingsway HS           18.00 
  4    187 Cochran, Elijah                  Ocean City H          18.00 
  5    353 Weaver, Kamauri                  Eastern Reg.          19.00 
  6    978 Coley-Vereen, Bryce              Stem Civics           19.00 
Section 8  Timed Finals
  1    987 Lentini, Tim                     Jackson Libe          17.80 
  2    982 Flately, Jack                    Lenape Reg.           17.72 
  3    423 Hobson, Amier                    Kingsway HS           17.30 
  4    990 Quanvie, Jaedon                  Jackson Libe          17.60 
  5    318 Rodriguez, Julian                Deptford HS           17.80 
  6    996 Zambella, Noah                   Brick Memori          18.00 
Section 9  Timed Finals
  1    509 Brown Jr., Ricky                 Stem Civics           17.00 
  2    472 Young, Greg                      Winslow Twp           16.03 
  3    984 Johnson, Kameron                 Winslow Twp           15.24 
  4    981 Fagbolade, Ibukunoluwa           Rancocas Val          15.99 
  5    985 keehn, nick                      Washington T          16.70 
  6    276 Mitchell, Gregory                Winslow Twp           17.22 
 
Event 11  Girls 800 Meter Run Novice (95)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    491 Song, Suhua                      Washington T        3:14.00 
  2    587 Marquez, Laura                   Cherokee HS         3:15.00 
  3    575 Hardiman, Grace                  Lenape Reg.         3:15.00 
  4    553 Biaesch, Elizabeth               Bordentown R        3:15.43 
  5    584 Kumar, Kiran                     Eastern Reg.        3:16.46 
  6    550 Batz, Yocelyn                    Stem Civics         3:17.00 
  7    548 Bala, Aarti                      Eastern Reg.        3:18.12 
  8    473 Bonitatibus, Kaleigh             Washington T        3:21.59 
  9    572 Genovese, Sloane                 Hammonton HS        3:25.00 
 10    625 Xu, Michelle                     Eastern Reg.        3:34.34 
 11    586 Loye, Catherine                  Bordentown R        4:05.24 
 12    604 Russo, Kaitlyn                   Bordentown R             NT 
 13    567 Eccleston, Kianna                Bordentown R             NT 
 14    597 Perez, Jillian                   Bordentown R             NT 
 15    609 Smullen, Emerie                  Bordentown R             NT 
 16    623 Wilson, Jessica                  Bordentown R             NT 
 17    547 Arencibia, Cassandra             Camden Catho             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    606 Skidmore, Abigail                Lenape Reg.         3:00.00 
  2    582 Karahan, Dilara                  Eastern Reg.        3:00.00 
  3    551 Berenato, Luca                   Hammonton HS        3:00.66 
  4    605 Simpers, Julia                   Hammonton HS        3:01.00 
  5    591 Michnowski, Emily                Lenape Reg.         3:01.70 
  6    596 Parihk, Hanna                    Lenape Reg.         3:02.50 
  7    563 Davenport, Madeline              Lenape Reg.         3:04.94 
  8    481 Johns, Arianna                   Kingsway HS         3:05.00 
  9    601 Rojas, Lizeth                    Hammonton HS        3:05.00 
 10    583 Kruse, Ashley                    Hammonton HS        3:07.00 
 11    573 Goetter, Shannon                 Lenape Reg.         3:08.20 
 12    566 DiPaolo, Adrianna                Cherokee HS         3:10.00 
 13    569 Feeney, Sierra                   Eastern Reg.        3:10.00 
 14    615 Traczyk, Lisa                    Eastern Reg.        3:10.00 
 15    560 Comegno, Ava                     Lenape Reg.         3:10.90 
 16    612 Teisen, Rachel                   Seneca  HS          3:12.00 
 17    598 Pinto, Makayla                   Washington T        3:13.73 
Section 3  Timed Finals
  1    613 Thistle, Julia                   Paul VI HS          2:55.40 
  2    492 Sozio, Mackenzie                 Washington T        2:56.00 
  3    476 Connor, Alyssa                   Washington T        2:56.10 
  4    552 Beyer, Makenna                   Kingsway HS         2:56.25 
  5    592 Miller, Caroline                 Cherokee HS         2:56.26 
  6    593 Morrison, Lauren                 Kingsway HS         2:57.00 
  7    489 Riley, Marisa                    Lenape Reg.         2:57.00 
  8    555 Calzaretto, Alexandra            Camden Catho        2:57.39 
  9    565 Dionicio, Lummy                  Hammonton HS        2:58.29 
 10    610 Stibler, Alexandra               Lenape Reg.         2:58.51 
 11    588 Mavuri, Saumya                   Lenape Reg.         2:58.70 
 12    614 Toner, Amelia                    Lenape Reg.         2:58.88 
 13    486 Patella, Kylie                   Lenape Reg.         2:59.19 
 14    478 Gibson, Selena                   Woodrow Wils        2:59.35 
 15    557 Carney, Ana                      Lenape Reg.         2:59.80 
 16    549 Baldosaro, Lauren                Eastern Reg.        2:59.99 
Section 4  Timed Finals
  1    571 Fotiou, Maritza                  Seneca  HS          2:49.00 
  2    622 Wieczkowski, Sydney              Bordentown R        2:49.12 
  3    482 Mahajan, Krisha                  Lenape Reg.         2:49.62 
  4    559 Collins, McKenzie                Bordentown R        2:49.76 
  5    595 Palella, Ilaria                  Cherokee HS         2:50.00 
  6    603 Ruley, Ana                       Lenape Reg.         2:50.00 
  7    562 Daniels, Emma                    Seneca  HS          2:50.00 
  8    568 Eldabh, Kenzi                    Cherokee HS         2:53.71 
  9    579 Hoey, Grace                      Seneca  HS          2:54.12 
 10    594 Murray, Amber                    Lenape Reg.         2:54.57 
 11    577 Harrell, Camryn                  Camden Catho        2:54.89 
 12     90 Perry, Imani                     Kingsway HS         2:55.00 
 13    616 Vosler, Anna                     Seneca  HS          2:55.00 
 14    581 Howard, Kylie                    Washington T        2:55.00 
 15    621 Wieczkowski, Chloe               Bordentown R        2:55.18 
Section 5  Timed Finals
  1    564 Devone, Christina                Kingsway HS         2:40.00 
  2    578 Heino, Caroline                  Kingsway HS         2:40.00 
  3    485 Overman, Grace                   Lenape Reg.         2:40.00 
  4    611 Sweeney, Chloe                   Kingsway HS         2:40.00 
  5    599 Powell, Julianna                 Paul VI HS          2:41.30 
  6    561 Danaher, Kaelin                  Paul VI HS          2:41.93 
  7    488 Rhodes, Nicole                   Ocean City H        2:42.00 
  8    620 White, Katie                     Paul VI HS          2:42.40 
  9    624 Wrightson, Catherine             Cherokee HS         2:43.42 
 10    580 Holcomb, Georgia                 Kingsway HS         2:44.00 
 11    607 Skiles, Annie                    Paul VI HS          2:44.00 
 12    590 McNally, Amanda                  Seneca  HS          2:45.00 
 13    602 Rounds, Sabrina                  Cherry Hill         2:47.53 
 14    617 Vosler, Emily                    Seneca  HS          2:48.00 
 15    576 Hargrave, Caitlin                Eastern Reg.        2:48.03 
Section 6  Timed Finals
  1    619 Watts, Sydney                    Kingsway HS         2:29.80 
  2    554 Burke, Ashlynne                  Kingsway HS         2:30.00 
  3    385 Pierontoni, Emily                Kingsway HS         2:30.00 
  4    495 Tait, Ariana                     Eastern Reg.        2:30.00 
  5    558 Chambers, Holly                  Kingsway HS         2:32.00 
  6    483 Merrill, Kate                    Washington T        2:33.00 
  7    556 Cao, Olivia                      Lenape Reg.         2:34.60 
  8    574 Hannigan, Laurel                 Kingsway HS         2:36.00 
  9    570 Ficken, Nicole                   Lenape Reg.         2:36.00 
 10    600 Robinson, Skye                   Kingsway HS         2:36.47 
 11    585 Locke, Evelyn                    Seneca  HS          2:38.00 
 12    490 Sardy, Emma                      Ocean City H        2:38.00 
 13    589 McAdams, Kayla                   Cherokee HS         2:38.00 
 14    618 Waterson, Kennedy                Kingsway HS         2:39.00 
 15    608 Smith, Abigail                   Kingsway HS         2:39.00 
 
Event 12  Boys 800 Meter Run Novice (184)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    682 Gatton, Jeff                     Lenape Reg.              NT 
  2    766 Sheridan, Casey                  Burlington T             NT 
  3    668 Drees, Dom                       Clearview Re             NT 
  4    768 Singh, Arshvir                   Bordentown R             NT 
  5    689 Gonzalez, Enrique                Lenape Reg.              NT 
  6    646 Carnaglia, Joey                  Lenape Reg.              NT 
  7    630 Almeida, Renzo                   Bordentown R             NT 
  8    501 Beck, Kareem                     Burlington T             NT 
  9    658 Culbertson, Kenny                Clearview Re             NT 
 10    541 Smith, Elijah                    Winslow Twp              NT 
 11    539 Singh, Jaskaran                  Burlington T             NT 
 12    680 Gamber, Colin                    Clearview Re             NT 
 13    747 Newcombe, Max                    Burlington T             NT 
 14    764 Scott, Mason                     Bordentown R             NT 
 15    687 Giambelluca, Nicholas            Bordentown R             NT 
 16    671 Ekwere, Ini                      Winslow Twp              NT 
 17    724 Luczak, Shane                    Clearview Re             NT 
 18    529 Phan, John                       Clearview Re             NT 
 19    664 Dibisie Jr., Gregory             Washington T             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    681 Gaskil, Ethan                    Lenape Reg.              NT 
  2    666 Dipenta, Brent                   Lenape Reg.              NT 
  3    711 Karimalis, Ethan                 Clearview Re             NT 
  4    776 Taylor, Tom                      Camden Catho             NT 
  5    725 Lynn, Shawn                      Washington T             NT 
  6    636 Beaumont, Matthew                Burlington T             NT 
  7    713 kassal, john                     Washington T             NT 
  8    662 Derman, Warren                   Camden Catho             NT 
  9    722 Leung, Calvin                    Bordentown R             NT 
 10    695 Greene, David                    Burlington T             NT 
 11    640 Boyle, Brett                     Lenape Reg.              NT 
 12    312 Ritter, Shane                    Bordentown R             NT 
 13    686 Gentry, Tyler                    Bordentown R             NT 
 14    757 Rhoades, Jack                    Clearview Re             NT 
 15    701 Hochberg, Joe                    Lenape Reg.              NT 
 16    726 Machanpalli, Rishi               Bordentown R             NT 
 17    723 Liloia, Nick                     Clearview Re             NT 
 18    670 Eiffert, Nicholas                Bordentown R             NT 
 19    652 Collius, Josh                    Lenape Reg.              NT 
 20    712 Kasper, Jake                     Lenape Reg.              NT 
 21    761 Salay, Skyler                    Burlington T             NT 
 22    708 Joshi, Shivank                   Lenape Reg.              NT 
Section 3  Timed Finals
  1    505 Borkowski, Patrick               Jackson Libe        2:40.00 
  2    684 Geary, Brendan                   Eastern Reg.        2:40.00 
  3    704 Hutchinson, Josh                 Ocean City H        2:40.00 
  4    779 Walker, Ethan                    Burlington T        2:40.75 
  5    504 Blodgett, Chris                  Jackson Libe        2:40.97 
  6    787 Zeitz, Cory                      Cherokee HS         2:42.30 
  7    744 Morris, Kyle                     Lenape Reg.         2:42.60 
  8    508 Brown, Maurice                   Maple Shade         2:44.50 
  9    192 Conway, Charles                  Hammonton HS        2:45.00 
 10    751 Patel, Nish                      Bordentown R        2:46.73 
 11    749 Pannu, Sherveer                  Eastern Reg.        2:46.90 
 12    683 Gaudreault, Andrew               Bordentown R        2:49.52 
 13    673 Epstein, Aidan                   Eastern Reg.        2:50.00 
 14    703 Huntsinger, Jordan               Millville HS        2:58.30 
 15    710 Kaleem, Daanyal                  Cherokee HS         3:19.00 
 16    773 Sukys, Kornelijus                Jackson Libe        3:31.88 
Section 4  Timed Finals
  1    692 Graham, Maurice                  Hammonton HS        2:34.00 
  2    691 Graham, Malcom                   Hammonton HS        2:34.00 
  3    700 Hannigan, Shane                  Burlington T        2:34.21 
  4    679 Gallagher, Shane                 Eastern Reg.        2:35.00 
  5    653 Consiglio, Zach                  Eastern Reg.        2:35.00 
  6    754 Quade, Colin                     Ocean City H        2:35.00 
  7    524 Marmelstein, David               Jackson Libe        2:35.00 
  8    789 Zugaib, Nicolas                  Eastern Reg.        2:35.00 
  9    656 Contratti, Alexander             Burlington T        2:35.46 
 10    771 Stalker, Evan                    Lenape Reg.         2:36.12 
 11    753 Poole, Greg                      Bordentown R        2:36.43 
 12    737 Micciche, Lucas                  Southern Reg        2:36.55 
 13    663 Dettngelis, Justin               Paul VI HS          2:36.68 
 14    774 Sweet, Tim                       Seneca  HS          2:38.00 
 15    688 Gnadt, Liam                      Seneca  HS          2:38.00 
 16    699 Handzus, Alex                    Hammonton HS        2:38.97 
 17    502 Benbrook, Riley                  Jackson Libe        2:39.28 
Section 5  Timed Finals
  1    665 Dilone, Joan                     Eastern Reg.        2:28.00 
  2    642 Campanella, Cade                 Eastern Reg.        2:28.00 
  3    728 Marino, Evan                     Paul VI HS          2:28.00 
  4    637 Billman, Justin                  Millville HS        2:28.20 
  5    755 Raroha, Jacob                    Maple Shade         2:28.66 
  6    707 Jones, Cameron                   Jackson Libe        2:29.52 
  7    727 Mandala, Aneesh                  Lenape Reg.         2:29.72 
  8    496 Arauz, Alejandro                 Jackson Libe        2:30.00 
  9    745 Musser, Nick                     Hammonton HS        2:31.00 
 10    650 Cleveland, Craig                 Camden Catho        2:31.05 
 11    676 Farley, Mike                     Ocean City H        2:31.43 
 12    667 DiTroia, Cameron                 Ocean City H        2:31.73 
 13    698 Hampton, Henry                   Millville HS        2:32.00 
 14    538 Simoes, Matthew                  Jackson Libe        2:32.00 
 15    506 Briscoe, Isaiah                  Jackson Libe        2:33.00 
 16    731 Mastrogiacomo, Jayden            Hammonton HS        2:33.00 
Section 6  Timed Finals
  1    657 Cortes, Frankie                  Hammonton HS        2:24.00 
  2    631 Amilcare, Dom                    Seneca  HS          2:24.00 
  3    742 Moore, Dylan                     Seneca  HS          2:24.00 
  4    763 Schurr, Kevin                    Lenape Reg.         2:24.80 
  5    677 Ferzetti, Nicholas               Ocean City H        2:25.00 
  6    732 Matthias, Nathan                 Kingsway HS         2:25.00 
  7    644 Capiris, Jimmy                   Seneca  HS          2:25.00 
  8    786 Zabielski, Connor                Kingsway HS         2:25.00 
  9    752 Polite, Josh                     Eastern Reg.        2:25.00 
 10    660 Delessio, Kyle                   Hammonton HS        2:26.00 
 11    782 Welsh, Devin                     Seneca  HS          2:26.00 
 12    645 Capito, Aaron                    Ocean City H        2:26.00 
 13    735 Mehigan, Hayden                  Seneca  HS          2:26.00 
 14    784 Woodward, Connor                 Washington T        2:27.00 
 15    783 White, Zach                      Millville HS        2:27.60 
Section 7  Timed Finals
  1    762 Santori, Luc                     Shawnee HS          2:19.50 
  2    706 Johnson, Kyle                    Shawnee HS          2:19.80 
  3    718 Lafferty, Bryan                  Cherokee HS         2:20.00 
  4    733 Mccabe, James                    Brick Memori        2:20.00 
  5    756 Reyes, Angel                     Eastern Reg.        2:20.00 
  6    760 Sacramento, Erik                 Ocean City H        2:20.00 
  7    714 Katsiff, Michael                 Ocean City H        2:20.00 
  8    780 Wassell, Cole                    Hammonton HS        2:21.00 
  9    647 Casillas, Xavier                 Paul VI HS          2:21.40 
 10    655 Conte, Vincent                   Washington T        2:22.00 
 11    767 Shinske, JD                      Hammonton HS        2:22.00 
 12    772 Steelman, Zachary                Shawnee HS          2:22.60 
 13    715 Kelly, Mike                      Ocean City H        2:22.80 
 14    633 Arnstein, Aaron                  Eastern Reg.        2:23.00 
Section 8  Timed Finals
  1    632 Andrews, Oscar                   Eastern Reg.        2:17.00 
  2    685 Gellici, Matthew                 Brick Memori        2:17.00 
  3    638 Bongard, Logan                   Washington T        2:17.00 
  4    743 Moraschi, Michael                Cherokee HS         2:18.00 
  5    739 Miller, Brayden                  Maple Shade         2:18.00 
  6    678 Fitzpatrick, Jack                Kingsway HS         2:18.00 
  7    517 James, Kabaila                   Stem Civics         2:18.00 
  8    740 Milligan, Justin                 Maple Shade         2:18.00 
  9    628 Ali, Nequwan                     Winslow Twp         2:18.06 
 10    675 Faltas, Dimitry                  Shawnee HS          2:18.60 
 11    734 McKeon, Kyle                     Paul VI HS          2:18.84 
 12    748 Nuggent, Ryan                    Southern Reg        2:19.00 
 13    629 Allen, Sam                       Kingsway HS         2:19.00 
 14    769 Smith, Aidan                     Kingsway HS         2:19.00 
 15    498 Aseron, Sebastian                Washington T        2:19.00 
 16    781 Watson, Brooks                   Southern Reg        2:19.00 
 17    659 Curtis, Justin                   Seneca  HS          2:19.00 
 18    736 Messina, Jimmy                   Kingsway HS         2:19.00 
 19    765 Shackleton, Michael              Southern Reg        2:19.00 
Section 9  Timed Finals
  1    674 Fabi, Frank                      Ocean City H        2:15.00 
  2    719 LaRocca, Gavin                   Kingsway HS         2:15.00 
  3    697 Gutierrez, Gehrig                Southern Reg        2:15.00 
  4    750 Papp, Greg                       Shawnee HS          2:15.10 
  5    507 Brosius, Humphrey                Stem Civics         2:15.74 
  6    661 Denton, Matthew                  Camden Catho        2:15.87 
  7    669 Dymkowski, Flynn                 Shawnee HS          2:15.94 
  8    746 Nelson, Chris                    Kingsway HS         2:16.00 
  9    758 Rosenthal, Ryan                  Seneca  HS          2:16.00 
 10    770 Song, Joon                       Washington T        2:16.00 
 11    648 Chambers, Ethan                  Kingsway HS         2:16.00 
 12    775 Tarr, Drew                       Ocean City H        2:16.00 
 13    639 Borkowski, Kaleb                 Kingsway HS         2:16.00 
 14    738 Miles, Evan                      Kingsway HS         2:16.00 
Section 10  Timed Finals
  1    741 Mineo, Thomas                    Southern Reg        2:12.00 
  2    635 Bates, Dylan                     Southern Reg        2:12.00 
  3    693 Gray, Seth                       Kingsway HS         2:12.90 
  4    672 Eli, Kevin                       Deptford HS         2:13.00 
  5    651 Cohen, Ben                       Eastern Reg.        2:13.00 
  6    716 Kolodziej, Cole                  Washington T        2:13.00 
  7    721 Leiby, Parker                    Lenape Reg.         2:13.16 
  8    777 TuCai, Shawn                     Clearview Re        2:13.47 
  9    709 Kaighn, Daniel                   Shawnee HS          2:13.80 
 10    778 Veletanga, Maicon                Kingsway HS         2:14.00 
 11    702 Hof, Roger                       Maple Shade         2:14.00 
 12    720 Lawson, Julian                   Washington T        2:14.00 
 13    626 Agatone, Cade                    Clearview Re        2:14.32 
 14    649 Chrupcala, Alex                  Lenape Reg.         2:14.39 
Section 11  Timed Finals
  1    643 Campbell, William Finn           Kingsway HS         2:04.00 
  2    759 Rothwein, Nick                   Kingsway HS         2:04.90 
  3    627 Ajala, Charles                   Winslow Twp         2:05.00 
  4    401 Adams, Ryan                      Winslow Twp         2:05.00 
  5    694 Green, Marquis                   Winslow Twp         2:05.25 
  6    717 Kramer, Luke                     Ocean City H        2:05.96 
  7    532 Prosperi, JP                     Southern Reg        2:06.00 
  8    522 Leonard, Nicolas                 Southern Reg        2:06.00 
  9    690 Gooden, Steven                   Ocean City H        2:08.00 
 10    654 Conte, Anthony                   Ocean City H        2:08.00 
 11    641 Brown, Justin                    Kingsway HS         2:09.00 
 12    705 Jalloh, Amadu                    Deptford HS         2:09.00 
 13    696 Greene, Tyler                    Ocean City H        2:09.80 
 14    785 Worrell, Jonah                   Seneca  HS          2:10.00 
 15    730 Marshall, Alexander              Burlington T        2:10.00 
 16    788 Zellers, Sean                    Ocean City H        2:10.00 
 17    729 Marrero, Zach                    Washington T        2:10.00 
 18    634 Averhart, Trevon                 Winslow Twp         2:10.63 
 
Event 13  Girls 200 Meter Dash Novice (136)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    114 Siri, Paoly                      Cherry Hill              NT 
  3     99 Roberson, Olivia                 Cherry Hill              NT 
  4     37 Dugan, Janelle                   Cherry Hill              NT 
  5    134 Watson, Hannah                   Paul VI HS               NT 
Section 2  Timed Finals
  1     15 Barnes, Nakyah                   Woodrow Wils             NT 
  2     50 Gillespie, Breanna               Cherry Hill              NT 
  3     75 Massoquoi, Priscilla             Bordentown R             NT 
  4    118 Soto, Jayalyn                    Eastern Reg.             NT 
  5     54 Harrison, Rayna                  Cherry Hill              NT 
  6     51 Griffo, Gabriella                Paul VI HS               NT 
Section 3  Timed Finals
  1    117 Smith, Tara                      Eastern Reg.             NT 
  2    369 Calderon, Alayna                 Bordentown R             NT 
  3     18 Bohem, Audrey                    Cherry Hill              NT 
  4      8 Allen, Genna                     Cherry Hill              NT 
  5    108 Schaber, Alexia                  Eastern Reg.             NT 
  6    391 Scott, Madison                   Paul VI HS               NT 
Section 4  Timed Finals
  1     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             NT 
  2    366 Allen, Amaya                     Paul VI HS               NT 
  3     35 Dickerson, Terry                 Paul VI HS               NT 
  4    129 Tran, Erica                      Cherry Hill              NT 
  5     36 DiMarco, Julia                   Paul VI HS               NT 
  6     41 Ezeiruaku, Erika                 Paul VI HS               NT 
Section 5  Timed Finals
  1    122 Tavares, Kiarra                  Cherry Hill              NT 
  2      2 Abrams, Lauren                   Cherry Hill              NT 
  3     72 Lorentz, Riley                   Bordentown R             NT 
  4     74 Markel, Mairead                  Cherry Hill              NT 
  5      7 Ali, Saudia                      Cherry Hill              NT 
  6     22 Budman, Alexa                    Cherry Hill              NT 
Section 6  Timed Finals
  1    377 Hager, Lindsay                   Washington T          38.36 
  2     80 Morales, Yesina                  Lenape Reg.           36.50 
  3      1 Abodunde, Maya                   Lenape Reg.           35.72 
  4     81 Murry, Makiyah                   Lenape Reg.           36.00 
  5      6 Alexander, Shae                  Cherokee HS           37.90 
  6     48 Gambale, Ava                     Cherokee HS           42.00 
Section 7  Timed Finals
  1     25 Ceraso, Isabella                 Cherokee HS           35.40 
  2    386 Pitts, Hayley                    Hammonton HS          35.00 
  3    370 Carey, Grace                     Washington T          34.84 
  4    101 Rogers, Logan                    Lenape Reg.           34.90 
  5     46 Fuzer, Erin                      Lenape Reg.           35.20 
  6     64 Kahriger, Abby                   Cherokee HS           35.40 
Section 8  Timed Finals
  1     26 Cionci, Julia                    Cherokee HS           34.70 
  2     88 Patel, Aneeka                    Lenape Reg.           34.10 
  3    109 Schonberg, Haley                 Lenape Reg.           33.80 
  4    107 Saunders, Colby                  Lenape Reg.           33.82 
  5     24 Carter, Derah                    Lenape Reg.           34.30 
  6    126 Thornewell, Alexis               Hammonton HS          34.77 
Section 9  Timed Finals
  1     69 Lanni, Clairianna                Lenape Reg.           33.70 
  2    103 Rowan, Kylie                     Cherokee HS           33.66 
  3     20 Bromberg, Brooke                 Cherokee HS           33.50 
  4     84 Oliver-Aguilar, Myra             Maple Shade           33.50 
  5    130 Tumas, Amanda                    Lenape Reg.           33.70 
  6    393 Stevens, Kayla                   Lenape Reg.           33.76 
Section 10  Timed Finals
  1    112 Shullem, Michaela                Lenape Reg.           33.20 
  2     39 Ellis, Jhole'                    Stem Civics           33.00 
  3    111 Shen, Calista                    Lenape Reg.           32.90 
  4    135 Weiner, Rebecca                  Cherokee HS           33.00 
  5    131 Vanderveen, Madison              Lenape Reg.           33.10 
  6     67 Kershaw, Kacie                   Seneca  HS            33.40 
Section 11  Timed Finals
  1    123 Taylor, Kayla                    Lenape Reg.           32.50 
  2     11 Argentiero, Eva                  Cherokee HS           32.30 
  3    375 Fratta, Jamie                    Washington T          32.10 
  4    110 Semet, Ava                       Cherokee HS           32.30 
  5     96 Richardson, Tanai                Maple Shade           32.50 
  6     61 Hunt, Taylor                     Lenape Reg.           32.69 
Section 12  Timed Finals
  1    120 Stewart, Birdie                  Ocean City H          32.00 
  2     63 Jillard, August                  Kingsway HS           31.80 
  3     42 Findley, Evana                   Lenape Reg.           31.72 
  4     47 Gale, Nicole                     Lenape Reg.           31.74 
  5    372 DeLuca, Gabriella                Washington T          31.80 
  6    145 Zaccaria, Carly                  Paul VI HS            32.03 
Section 13  Timed Finals
  1     98 Rivers, Taliyah                  Lenape Reg.           31.43 
  2    396 Tharp, Allyson                   Kingsway HS           31.40 
  3     43 Forshay, Katrina                 Cherokee HS           31.13 
  4    392 Son, Amy                         Cherry Hill           31.25 
  5     82 Nevshehirlian, Kira              Lenape Reg.           31.40 
  6     17 Benns, Morgan                    Lenape Reg.           31.46 
Section 14  Timed Finals
  1     56 Hirst, Jayne                     Kingsway HS           31.10 
  2    376 Ginet, Sophia                    Ocean City H          31.00 
  3     34 Decker, Izzi                     Cherokee HS           31.00 
  4    373 Fallon, Veronica                 Hammonton HS          31.00 
  5     10 Anderson, Destinee               Lenape Reg.           31.00 
  6     31 Curtis, Sarah                    Lenape Reg.           31.13 
Section 15  Timed Finals
  1    147 Zul, Breanna                     Cherokee HS           31.00 
  2    371 Chisolm, Kamryn                  Ocean City H          31.00 
  3    387 Powell, Hannah                   Ocean City H          31.00 
  4     66 Kelly, Adria                     Ocean City H          31.00 
  5      3 Ahenkora, Giselle                Rancocas Val          31.00 
  6    119 Souto, Juliana                   Ocean City H          31.00 
Section 16  Timed Finals
  1    127 Tomlin, Aiyana                   Rancocas Val          30.50 
  2    146 Zak, Jackie                      Lenape Reg.           30.40 
  3     32 Daniel, Elise                    Kingsway HS           30.30 
  4    399 Wade, Phoebe                     Hammonton HS          30.31 
  5    143 Yocum, Alli                      Cherokee HS           30.50 
  6    115 Smith, Gabrielle                 Lenape Reg.           30.50 
Section 17  Timed Finals
  1    106 Sauceda, Ariana                  Lenape Reg.           30.11 
  2    382 Mento, Sarah                     Hammonton HS          30.00 
  3    141 Wood, Amayah                     Rancocas Val          30.00 
  4    132 Vaughn, Zyasia                   Stem Civics           30.00 
  5    116 Smith, Melody                    Lenape Reg.           30.01 
  6    374 Ferguson, Brooke                 Kingsway HS           30.20 
Section 18  Timed Finals
  1    395 Swoope, Nya                      Rancocas Val          30.00 
  2    384 Pierce, Natasha                  Washington T          29.90 
  3    379 Jones, Ashly                     Maple Shade           29.76 
  4     79 McDaniel, Madison                Cherokee HS           29.90 
  5      4 Akiri, Fejiro                    Cherokee HS           30.00 
  6     83 Oliver, Katie                    Ocean City H          30.00 
Section 19  Timed Finals
  1    390 Schwarz, Kaitlin                 Lenape Reg.           29.50 
  2     33 Davis, Erika                     Lenape Reg.           29.21 
  3    389 Savage, Lauren                   Hammonton HS          29.00 
  4     85 Oshodi, Jade                     Kingsway HS           29.20 
  5    138 Whetstone, Sidney                Lenape Reg.           29.37 
  6     94 Ray-Reed, Kadi                   Lenape Reg.           29.60 
Section 20  Timed Finals
  1    383 Pasquarello, Chloe               Cherokee HS           29.00 
  2    385 Pierontoni, Emily                Kingsway HS           28.90 
  3     93 Rashid, Aakilah                  Lenape Reg.           28.84 
  4    380 Kuss, Lindsay                    Washington T          28.86 
  5     60 Hundley, Neena                   Kingsway HS           28.90 
  6    381 Levai, Samantha                  Ocean City H          29.00 
Section 21  Timed Finals
  1    394 Stockton, Callie                 Seneca  HS            28.80 
  2    400 Wheeler, Nicole                  Seneca  HS            28.68 
  3    100 Robinson, Myla                   Rancocas Val          28.50 
  4     58 Holmes, Saniya                   Rancocas Val          28.50 
  5    388 Repousis, Izabela                Washington T          28.70 
  6    367 Boggs, Abigail                   Rancocas Val          28.80 
Section 22  Timed Finals
  1      5 Alexander, Ronnisia              Rancocas Val          28.30 
  2     55 Henderson, Shayla                Bordentown R          28.24 
  3    378 Jodlbauer, Ainsley               Seneca  HS            28.09 
  4    398 Turner, Emma                     Kingsway HS           28.10 
  5    368 Bowers, Joynee                   Cherokee HS           28.26 
  6     71 Lisicki, Mary                    Ocean City H          28.50 
Section 23  Timed Finals
  1    113 Simms, Loren                     Paul VI HS            27.93 
  2    397 Tossas, Kristina                 Rancocas Val          27.86 
  3     77 McClenahan, Breacain             Rancocas Val          27.63 
  4     91 Primas, Maya                     Rancocas Val          27.75 
  5    128 Torain, Kennedy                  Kingsway HS           27.90 
  6     68 Kinder, Anyae                    Lenape Reg.           27.99 
 
Event 14  Boys 200 Meter Dash Novice (238)
===============================================================================
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    331 Simmons, Myles                   Washington T             NT 
  3    254 Leipfinger, Christian            Lenape Reg.              NT 
  4    327 Schwartz, William                Cherry Hill              NT 
  5    466 Varalli, John                    Clearview Re             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    306 Ramos, Felix                     Burlington T             NT 
  2    307 Ramos, Shariel                   Burlington T             NT 
  3    272 McCargo, Muheem                  Woodrow Wils             NT 
  4    312 Ritter, Shane                    Bordentown R             NT 
  5    427 Leonberg, Denison                Moorestown H             NT 
  6    344 Traynham, Marcel                 Lenape Reg.              NT 
Section 3  Timed Finals
  1    152 Ambrosino, Drew                  Cherry Hill              NT 
  2    471 Wright, Navarrow                 Moorestown H             NT 
  3    265 Martinez, Armando                Ocean City H             NT 
  4    241 Joshi, Shubh                     Moorestown H             NT 
  5    227 Hampton, Norel                   Bordentown R             NT 
  6    404 Aquino, Nino                     Washington T             NT 
Section 4  Timed Finals
  1    305 Ramos, Eliezer                   Burlington T             NT 
  2    356 Wilkinson, Ryan                  Lenape Reg.              NT 
  3    184 Clark, Tim                       Moorestown H             NT 
  4    339 Thomas, Josiah                   Burlington T             NT 
  5    225 Guinn, Damien                    Winslow Twp              NT 
  6    202 Davis, Aarick                    Lenape Reg.              NT 
Section 5  Timed Finals
  1    414 Danford, Qahhar                  Camden HS                NT 
  2    333 Souto, Henry                     Ocean City H             NT 
  3    253 Lee, Raiquon                     Burlington T             NT 
  4    418 Donahue, Paul                    Clearview Re             NT 
  5    300 Poinsett, Dan                    Bordentown R             NT 
  6    464 Truitt, John                     Clearview Re             NT 
Section 6  Timed Finals
  1    402 AmanKwahn, Ethan                 Bordentown R             NT 
  2    349 Walker, Messiah                  Bordentown R             NT 
  3    207 Diggs, Fadil                     Woodrow Wils             NT 
  4    186 Clinkscales, Ammar               Lenape Reg.              NT 
  5    257 Lopez, Elijah                    Woodrow Wils             NT 
  6    411 Celona, AJ                       Lenape Reg.              NT 
Section 7  Timed Finals
  1    467 Veres, Blaise                    Clearview Re             NT 
  2    314 Rivera, Jacee                    Woodrow Wils             NT 
  3    191 Conte, Jason                     Bordentown R             NT 
  4    181 Chuck Browne, Christian          Cherry Hill              NT 
  5    424 Jackson, Damir                   Clearview Re             NT 
  6    420 Gemino, Andrew                   Burlington T             NT 
Section 8  Timed Finals
  1    403 Ancona, Michael                  Clearview Re             NT 
  2    433 Miscioscia, Nick                 Paul VI HS               NT 
  3    412 Costello, Dylan                  Clearview Re             NT 
  4    159 Bell, Dakobe                     Washington T             NT 
  5    180 Chestnut, Darian                 Camden HS                NT 
  6    469 Witherspoon, Kylan               Lenape Reg.              NT 
Section 9  Timed Finals
  1    258 Lopinto, Joseph                  Lenape Reg.              NT 
  2    453 Saunders, Yakov                  Washington T             NT 
  3    323 Sakers, Kevin                    Ocean City H             NT 
  4    325 Sarabia, Arturo                  Ocean City H             NT 
  5    231 Huffnagle, Ryan                  Lenape Reg.              NT 
  6    352 Waynor, Ian                      Burlington T             NT 
Section 10  Timed Finals
  1    267 Mascolo, Matt                    Paul VI HS               NT 
  2    199 Damoah, Kevin                    Bordentown R             NT 
  3    286 Nowak, Merrick                   Paul VI HS               NT 
  4    182 Chudy, Michael                   Clearview Re             NT 
  5    350 Warner, Isaiah                   Lenape Reg.              NT 
  6    417 Difiore, Anthony                 Winslow Twp              NT 
Section 11  Timed Finals
  1    332 Soni, Kush                       Burlington T             NT 
  2    437 Murray, Logan                    Bordentown R             NT 
  3    463 Tompkins, Reshann                Clearview Re             NT 
  4    310 Rice, Trevan                     Lenape Reg.              NT 
  5    259 Luk, Kevin                       Lenape Reg.              NT 
  6    355 Wiliams, Monte                   Camden HS                NT 
Section 12  Timed Finals
  1    426 Krasnigor, Tyler                 Moorestown H             NT 
  2    334 Spaulding, Daijohn               Camden HS                NT 
  3    458 Smith, Ethan                     Cherry Hill              NT 
  4    363 Young, Michael                   Lenape Reg.              NT 
  5    416 Decina, Andrew                   Paul VI HS               NT 
  6    250 Khusal, Akaash                   Lenape Reg.              NT 
Section 13  Timed Finals
  1    282 Murray, Naziq                    Woodrow Wils             NT 
  2    261 Magnum, Bobby                    Winslow Twp              NT 
  3    415 Daniels, Jeremiah                Woodrow Wils             NT 
  4    444 Palmer, Alex                     Maple Shade              NT 
  5    309 Rice, Brandon                    Lenape Reg.              NT 
  6    256 Loguidice, Matthew               Bordentown R             NT 
Section 14  Timed Finals
  1    223 Gonzalez, Lennin                 Bordentown R             NT 
  2    438 Nghien, Andre                    Lenape Reg.              NT 
  3    429 Little, Charles Chase            Woodrow Wils             NT 
  4    357 Williams, Drew                   Paul VI HS               NT 
  5    472 Young, Greg                      Winslow Twp              NT 
  6    190 Consuegra, Daryl Jay             Burlington T             NT 
Section 15  Timed Finals
  1    326 Sarabia, Jesus                   Ocean City H             NT 
  2    413 Coutinho, Dominic                Paul VI HS               NT 
  3    291 Palmer, Corey                    Camden HS                NT 
  4    448 Robinson, Kyle                   Winslow Twp              NT 
  5    451 Sackey, Kwamina                  Cherry Hill              NT 
  6    468 Weiss, Hunter                    Clearview Re             NT 
Section 16  Timed Finals
  1    450 Rykaczewski, Collin              Moorestown H             NT 
  2    221 Gallagher, Jack                  Kingsway HS           38.00 
  3    408 Bussell, Jacob                   Jackson Libe          32.00 
  4    172 Brown, Parker                    Seneca  HS            32.30 
  5    460 Taxis, Andrew                    Washington T             NT 
  6    315 Rivers, Sywon                    Moorestown H             NT 
Section 17  Timed Finals
  1    281 Murray, Liam                     Jackson Libe          30.50 
  2    298 Platzer, Ali                     Brick Memori          30.00 
  3    461 Tolentino, Orlando               Hammonton HS          29.60 
  4    249 Khan, Shahaab                    Rancocas Val          30.00 
  5    224 Grom, Wyatt                      Jackson Libe          30.50 
  6    295 Patel, Druhin                    Brick Memori          31.78 
Section 18  Timed Finals
  1    311 Richards, Tom                    Seneca  HS            29.20 
  2    446 Recio, John                      Jackson Libe          28.90 
  3    179 Chen, Peter                      Moorestown H          28.69 
  4    280 Munoz, Vincent                   Brick Memori          28.70 
  5    208 DiLeonardo, James                Seneca  HS            29.00 
  6    268 Massiamiano, Lucas               Washington T          29.32 
Section 19  Timed Finals
  1    336 Stillwagon, Brian                Cherokee HS           28.50 
  2    212 Ertle, Brendan                   Jackson Libe          28.19 
  3    266 Martinez, Jonathan               Seneca  HS            28.02 
  4    452 Sarullo, Joseph                  Jackson Libe          28.10 
  5    255 Lieberman, Kaiden                Hammonton HS          28.30 
  6    210 Elias, Abanob                    Hammonton HS          28.50 
Section 20  Timed Finals
  1    205 Desai, Avi                       Cherokee HS           28.00 
  2    362 Worthington, Niky'               Ocean City H          27.94 
  3    449 Roman, Ian                       Hammonton HS          27.80 
  4    211 Emenuga, DuBem                   Jackson Libe          27.80 
  5    242 Judkins, Cam'Ren                 Stem Civics           28.00 
  6    324 Salerno, Dalton                  Cherokee HS           28.00 
Section 21  Timed Finals
  1    222 Glaze, Christopher               Burlington T          27.44 
  2    459 Stidle, David                    Brick Memori          27.29 
  3    284 Newkirk, Waymon                  Eastern Reg.          27.00 
  4    155 Banks, Deryk                     Moorestown H          27.26 
  5    213 Evans, Andrew                    Cherokee HS           27.40 
  6    430 Magner, Seamus                   Brick Memori          27.54 
Section 22  Timed Finals
  1    409 Calderon, Mateo                  Cherokee HS           27.00 
  2    308 Reeves, Justin                   Burlington T          26.97 
  3    238 Jones, Myles                     Kingsway HS           26.60 
  4    197 Cunningham, Tyler                Jackson Libe          26.60 
  5    189 Constantino, Cristian            Kingsway HS           27.00 
  6    248 Khan, Kashan                     Rancocas Val          27.00 
Section 23  Timed Finals
  1    150 Ali, Sheikh Farden               Washington T          26.50 
  2    299 Plunkett, Daniel                 Lenape Reg.           26.46 
  3    196 Crescenzo, Anthony               Hammonton HS          26.40 
  4    316 Rizzo, Nick                      Seneca  HS            26.40 
  5    442 Padilla, Antonio                 Rancocas Val          26.50 
  6    220 Free, Jacob                      Cherokee HS           26.50 
Section 24  Timed Finals
  1    229 Hightower, Darnell               Cherokee HS           26.20 
  2    431 Mayer, Ayden                     Hammonton HS          26.10 
  3    419 Gale, Jonathan                   Brick Memori          26.04 
  4    319 Rodriquez, Caleb                 Seneca  HS            26.07 
  5    470 Woods, Isaiah                    Deptford HS           26.10 
  6    183 Circello, Colin                  Burlington T          26.37 
Section 25  Timed Finals
  1    455 Seykora, Joseph                  Rancocas Val          26.00 
  2    422 Hairston, Devin                  Stem Civics           26.00 
  3    273 Melendez, Devin                  Rancocas Val          26.00 
  4    293 Parker, Savion                   Stem Civics           26.00 
  5    439 O'Brien, Sean                    Rancocas Val          26.00 
  6    447 Reyes, Dorian                    Rancocas Val          26.00 
Section 26  Timed Finals
  1    279 Mozes, Lucas                     Kingsway HS           25.90 
  2    149 Adams, John                      Deptford HS           25.82 
  3    330 Silver, Nate                     Lenape Reg.           25.72 
  4    443 Palfy, Zachary                   Cherokee HS           25.80 
  5    434 Morgan, Nicholas                 Rancocas Val          25.90 
  6    436 Morton, Isaiah                   Deptford HS           26.00 
Section 27  Timed Finals
  1    162 Bey, Demaar                      Lenape Reg.           25.64 
  2    406 Awosanya, Brandon                Rancocas Val          25.50 
  3    348 Vannoy, Christopher              Rancocas Val          25.50 
  4    246 Kendrick, Naseem                 Rancocas Val          25.50 
  5    269 Mathis, Anthony                  Cherry Hill           25.60 
  6    421 Gromadzki, Kevin                 Jackson Libe          25.70 
Section 28  Timed Finals
  1    432 Mealey, Matthew                  Ocean City H          25.50 
  2    275 Minkins, Nasir                   Rancocas Val          25.50 
  3    217 Fedoryka, Vincent                Clearview Re          25.45 
  4    285 Nguyen, Alex                     Clearview Re          25.47 
  5    263 Marshall, Marcus                 Rancocas Val          25.50 
  6    465 Valley, Ryan                     Rancocas Val          25.50 
Section 29  Timed Finals
  1    302 Ponce, Jesus                     Maple Shade           25.40 
  2    345 Trombetta, Anthony               Washington T          25.30 
  3    237 Jones, Jahmere                   Jackson Libe          25.20 
  4    364 Zheng, Erwin                     Lenape Reg.           25.23 
  5    151 Allen, DaJour                    Rancocas Val          25.40 
  6    252 Lasick, Jason                    Seneca  HS            25.43 
Section 30  Timed Finals
  1    292 Pantano, David                   Kingsway HS           25.10 
  2    441 Osei, Albert                     Rancocas Val          25.00 
  3    193 Corbett-Collier, Tavion          Eastern Reg.          25.00 
  4    201 Dauphin, Sheldon                 Eastern Reg.          25.00 
  5    407 Barlow, Randy                    Hammonton HS          25.10 
  6    410 Castro, Omar                     Washington T          25.20 
Section 31  Timed Finals
  1    289 Opara, Chima                     Cherokee HS           25.00 
  2    154 Arzu, Isaiah                     Rancocas Val          25.00 
  3    405 Arevalo, Ernesto David           Hammonton HS          25.00 
  4    317 Robinson, Gabriel                Eastern Reg.          25.00 
  5    247 Kerrin, Korre                    Eastern Reg.          25.00 
  6    158 Belizaire, Allan                 Eastern Reg.          25.00 
Section 32  Timed Finals
  1    234 Ince, Emilio                     Rancocas Val          25.00 
  2    278 Moses, Anthony                   Rancocas Val          25.00 
  3    188 Collazo, Donavan                 Deptford HS           24.90 
  4    161 Beverly, Marquez                 Winslow Twp           24.96 
  5    169 Boyle, Mike                      Kingsway HS           25.00 
  6    338 Thomas, Joshua                   Rancocas Val          25.00 
Section 33  Timed Finals
  1    200 Daniel, Eron                     Kingsway HS           24.90 
  2    177 Charles, Jacob                   Rancocas Val          24.80 
  3    206 Diaz, Jordan                     Eastern Reg.          24.80 
  4    168 Boyd, Milton                     Rancocas Val          24.80 
  5    270 Mattiaci-White, Giovanni         Eastern Reg.          24.80 
  6    359 Wilson, Gabriel                  Rancocas Val          24.90 
Section 34  Timed Finals
  1    456 Shreim, Naseem                   Washington T          24.80 
  2    294 Parmer, Michael                  Millville HS          24.80 
  3    226 Hamlet, Mikel                    Deptford HS           24.72 
  4    194 Cosby, Myles                     Eastern Reg.          24.80 
  5    264 Martin, Cameryn                  Kingsway HS           24.80 
  6    203 Davis, Amiel                     Eastern Reg.          24.80 
Section 35  Timed Finals
  1    274 Michel, Jakob                    Cherry Hill           24.63 
  2    276 Mitchell, Gregory                Winslow Twp           24.59 
  3    148 Abrams, Jaiden                   Hammonton HS          24.50 
  4    187 Cochran, Elijah                  Ocean City H          24.50 
  5    462 Toliver, Brent                   Kingsway HS           24.61 
  6    440 Okorie, Obinna                   Cherry Hill           24.63 
Section 36  Timed Finals
  1    230 Howard, Maurice                  Eastern Reg.          24.50 
  2    445 Parsons, George                  Cherry Hill           24.50 
  3    457 Silver, Elijah                   Lenape Reg.           24.35 
  4    287 O'Connell, Owen                  Cherry Hill           24.50 
  5    454 Senerchia, Pietro                Brick Memori          24.50 
  6    218 Forrester, Jamarie               Cherokee HS           24.50 
Section 37  Timed Finals
  1    423 Hobson, Amier                    Kingsway HS           24.30 
  2    209 Dressner, Mike                   Washington T          24.20 
  3    328 Scott, Donnie                    Deptford HS           24.15 
  4    214 Faria, Josh                      Cherry Hill           24.20 
  5    435 Morton, Desmond                  Lenape Reg.           24.27 
  6    321 Rozier, Michael                  Hammonton HS          24.30 
Section 38  Timed Finals
  1    425 Joyner, Orion                    Kingsway HS           24.00 
  2    240 Joseph, Jeremy                   Rancocas Val          23.90 
  3    185 Clement, Donovan                 Deptford HS           23.83 
  4    164 Boardley-Smith, Shyheim          Kingsway HS           23.90 
  5    198 Curbelo, Jeremiah                Rancocas Val          24.00 
  6    360 Wise, Grant                      Hammonton HS          24.10 
Section 39  Timed Finals
  1    239 Jordan, Carl                     Eastern Reg.          23.80 
  2    178 Cheeks, Jalen                    Winslow Twp           23.80 
  3    353 Weaver, Kamauri                  Eastern Reg.          23.80 
  4    313 Rivera, Elias                    Millville HS          23.80 
  5    171 Brown, Jayden                    Winslow Twp           23.80 
  6    290 Orama, Johnell                   Millville HS          23.80 
Section 40  Timed Finals
  1    343 Townes, Bryan                    Kingsway HS           23.60 
  2    175 Catoe, Imir                      Camden HS             23.11 
  3    204 Davis Jr., Brian                 Stem Civics           22.78 
  4    401 Adams, Ryan                      Winslow Twp           23.10 
  5    428 Lewis, Anthone                   Kingsway HS           23.60 
  6    340 Timmons, Reshaun                 Winslow Twp           23.72 
 
Event 15  Girls 4x400 Meter Relay Novice (18)
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Hammonton HS  'B'                                    4:45.00 
     1) #52 Haldeman, Mackenzie         2) #829 Smith, Abigail            
     3) #823 Reese, Kirsten             4) #389 Savage, Lauren            
     5) #825 Rivera, Isabella           6) #831 Valentino, Ashley         
     7) #551 Berenato, Luca             8) #565 Dionicio, Lummy           
  2  Eastern Reg. HS  'A'                                 4:45.00 
     1) #576 Hargrave, Caitlin          2) #822 Quinones, Kristaileen     
     3) #799 Evans, Rylee               4) #794 Clem, Kierstin            
     5) #495 Tait, Ariana               6)                                
  3  Eastern Reg. HS  'B'                                 5:00.00 
     1) #576 Hargrave, Caitlin          2) #802 Frett, KellyAnn           
     3) #803 Giesecke, Jenna            4) #812 Maki, Pauline             
     5) #549 Baldosaro, Lauren          6)                                
  4  Hammonton HS  'C'                                    5:20.00 
     1) #825 Rivera, Isabella           2) #831 Valentino, Ashley         
     3) #551 Berenato, Luca             4) #565 Dionicio, Lummy           
     5) #605 Simpers, Julia             6) #601 Rojas, Lizeth             
     7) #572 Genovese, Sloane           8) #583 Kruse, Ashley             
  5  Hammonton HS  'D'                                    5:30.00 
     1) #605 Simpers, Julia             2) #601 Rojas, Lizeth             
     3) #572 Genovese, Sloane           4) #583 Kruse, Ashley             
     5) #126 Thornewell, Alexis         6) #953 Brothman, Katelyn         
     7) #386 Pitts, Hayley              8) #133 Walden, Sydirah           
  6  Lenape Reg. HS  'C'                                       NT 
     1) #42 Findley, Evana              2) #94 Ray-Reed, Kadi             
     3) #61 Hunt, Taylor                4) #82 Nevshehirlian, Kira        
  7  Lenape Reg. HS  'B'                                       NT 
     1) #606 Skidmore, Abigail          2) #820 Patel, Mansi              
     3) #603 Ruley, Ana                 4) #489 Riley, Marisa             
  8  Lenape Reg. HS  'A'                                       NT 
     1) #116 Smith, Melody              2) #146 Zak, Jackie               
     3) #106 Sauceda, Ariana            4) #115 Smith, Gabrielle          
  9  Lenape Reg. HS  'D'                                       NT 
     1) #610 Stibler, Alexandra         2) #557 Carney, Ana               
     3) #482 Mahajan, Krisha            4) #596 Parihk, Hanna             
Section 2  Timed Finals
  1  Cherry Hill East HS  'A'                             4:01.88 
     1) #392 Son, Amy                   2) #114 Siri, Paoly               
     3) #129 Tran, Erica                4) #22 Budman, Alexa              
     5) #18 Bohem, Audrey               6) #8 Allen, Genna                
  2  Cherry Hill East HS  'B'                             4:01.88 
     1) #50 Gillespie, Breanna          2) #22 Budman, Alexa              
     3) #8 Allen, Genna                 4) #37 Dugan, Janelle             
     5) #54 Harrison, Rayna             6)                                
  3  Cherry Hill East HS  'C'                             4:01.88 
     1) #8 Allen, Genna                 2) #122 Tavares, Kiarra           
     3) #74 Markel, Mairead             4) #952 Bellon, Sara              
     5) #70 Lee, Selina                 6)                                
  4  Cherokee HS  'A'                                     4:27.00 
     1) #368 Bowers, Joynee             2) #383 Pasquarello, Chloe        
     3) #79 McDaniel, Madison           4) #589 McAdams, Kayla            
  5  Hammonton HS  'A'                                    4:28.00 
     1) #382 Mento, Sarah               2) #399 Wade, Phoebe              
     3) #813 McFerren, Sabrina          4) #9 Amilcare, Emma              
     5) #52 Haldeman, Mackenzie         6) #829 Smith, Abigail            
     7) #389 Savage, Lauren             8) #823 Reese, Kirsten            
  6  Kingsway HS  'A'                                     4:29.00 
     1) #554 Burke, Ashlynne            2) #558 Chambers, Holly           
     3) #374 Ferguson, Brooke           4) #128 Torain, Kennedy           
  7  Kingsway HS  'B'                                     4:32.00 
     1) #60 Hundley, Neena              2) #608 Smith, Abigail            
     3) #619 Watts, Sydney              4) #32 Daniel, Elise              
  8  Kingsway HS  'C'                                     4:40.00 
     1) #139 Wiggins, Noelle            2) #14 Baker, Katherine           
     3) #85 Oshodi, Jade                4) #398 Turner, Emma              
  9  Kingsway HS  'D'                                     4:42.00 
     1) #574 Hannigan, Laurel           2) #578 Heino, Caroline           
     3) #564 Devone, Christina          4) #611 Sweeney, Chloe            
 
Event 16  Boys 4x400 Meter Relay Novice (19)
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Deptford HS  'A'                                     3:45.00 
     1) #216 Fawkes, Richeid            2) #185 Clement, Donovan          
     3) #361 Wood-Roane, Kyle           4) #226 Hamlet, Mikel             
     5) #672 Eli, Kevin                 6) #318 Rodriguez, Julian         
     7) #436 Morton, Isaiah             8) #470 Woods, Isaiah             
  2  Washington Twp HS  'A'                               3:48.00 
     1) #985 keehn, nick                2) #456 Shreim, Naseem            
     3) #498 Aseron, Sebastian          4) #410 Castro, Omar              
     5) #995 Stevens, Aaron             6)                                
  3  Kingsway HS  'C'                                     3:49.00 
     1) #759 Rothwein, Nick             2) #693 Gray, Seth                
     3) #292 Pantano, David             4) #238 Jones, Myles              
  4  Stem Civics Charter School  'A'                      3:55.86 
     1) #293 Parker, Savion             2) #422 Hairston, Devin           
     3) #978 Coley-Vereen, Bryce        4) #517 James, Kabaila            
     5) #1009 Turner, Tariq             6)                                
  5  Cherokee HS  'A'                                     3:58.00 
     1) #514 Gupta, Aatish              2) #546 Zeiler, Matthew           
     3) #503 Bland, Thomas              4) #533 Rafkin, Bradley           
     5) #335 Spuler, Luke               6)                                
  6  Jackson Liberty HS  'C'                              4:08.00 
     1) #538 Simoes, Matthew            2) #990 Quanvie, Jaedon           
     3) #536 Samaan, Gabe               4) #1005 Dean, Ryan               
  7  Jackson Liberty HS  'A'                              4:08.00 
     1) #707 Jones, Cameron             2) #506 Briscoe, Isaiah           
     3) #524 Marmelstein, David         4) #446 Recio, John               
  8  Jackson Liberty HS  'B'                              4:08.00 
     1) #496 Arauz, Alejandro           2) #505 Borkowski, Patrick        
     3) #233 Hybbeneth, Jacob           4) #987 Lentini, Tim              
  9  Bordentown Reg. HS  'A'                                   NT 
     1) #726 Machanpalli, Rishi         2) #349 Walker, Messiah           
     3) #402 AmanKwahn, Ethan           4) #670 Eiffert, Nicholas         
     5) #686 Gentry, Tyler              6) #437 Murray, Logan             
     7) #300 Poinsett, Dan              8)                                
 10  Eastern Reg. HS  'A'                                      NT 
     1) #239 Jordan, Carl               2) #201 Dauphin, Sheldon          
     3) #193 Corbett-Collier, Tavion    4) #194 Cosby, Myles              
Section 2  Timed Finals
  1  Winslow Twp HS  'A'                                  3:29.62 
     1) #634 Averhart, Trevon           2) #472 Young, Greg               
     3) #401 Adams, Ryan                4) #527 McNeill, Tj               
  2  Burlington Twp. HS  'C'                              3:30.77 
     1) #307 Ramos, Shariel             2) #700 Hannigan, Shane           
     3) #695 Greene, David              4) #972 Berry, Bryce              
     5) #190 Consuegra, Daryl Jay       6) #288 Odenbaku, Jamari          
     7) #352 Waynor, Ian                8) #1010 Zerillo, John            
  3  Burlington Twp. HS  'B'                              3:30.77 
     1) #540 Small, Jermaine            2) #700 Hannigan, Shane           
     3) #501 Beck, Kareem               4) #695 Greene, David             
     5) #972 Berry, Bryce               6) #190 Consuegra, Daryl Jay      
     7) #1008 Sherman, Aydan            8) #1010 Zerillo, John            
  4  Burlington Twp. HS  'A'                              3:30.77 
     1) #540 Small, Jermaine            2) #501 Beck, Kareem              
     3) #253 Lee, Raiquon               4) #976 Burel, Isaiah             
     5) #1008 Sherman, Aydan            6) #761 Salay, Skyler             
     7) #339 Thomas, Josiah             8) #1010 Zerillo, John            
  5  Burlington Twp. HS  'D'                              3:30.77 
     1) #766 Sheridan, Casey            2) #305 Ramos, Eliezer            
     3) #307 Ramos, Shariel             4) #306 Ramos, Felix              
     5) #308 Reeves, Justin             6) #288 Odenbaku, Jamari          
     7) #332 Soni, Kush                 8) #352 Waynor, Ian               
  6  Winslow Twp HS  'B'                                  3:34.62 
     1) #694 Green, Marquis             2) #984 Johnson, Kameron          
     3) #1007 Conley, Devon             4) #627 Ajala, Charles            
     5) #276 Mitchell, Gregory          6)                                
  7  Camden HS  'A'                                       3:40.00 
     1) #175 Catoe, Imir                2) #510 Danford, Haidar           
     3) #334 Spaulding, Daijohn         4) #414 Danford, Qahhar           
     5) #180 Chestnut, Darian           6) #291 Palmer, Corey             
     7) #513 Goodhall, Kahseim          8) #355 Wiliams, Monte            
  8  Kingsway HS  'A'                                     3:40.00 
     1) #264 Martin, Cameryn            2) #164 Boardley-Smith, Shyheim   
     3) #423 Hobson, Amier              4) #643 Campbell, William Finn    
  9  Kingsway HS  'B'                                     3:44.00 
     1) #200 Daniel, Eron               2) #462 Toliver, Brent            
     3) #358 Williams, Eric             4) #977 Cliver, Conrad            
 
Event 17  Girls High Jump Novice (24)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1014 Epstein, Rachel                  Cherokee HS              NH 
  2    104 Rusinski, Julia                  Shawnee HS               NH 
  3     18 Bohem, Audrey                    Cherry Hill              NH 
  4    968 Palmucci, Alyssa                 Kingsway HS         4-00.00 
  5   1015 Greenwood, Karen                 Ocean City H        4-00.00 
  6     16 Bechtler, Megan                  Ocean City H        4-00.00 
  7   1000 Mitchell, Kylie                  Seneca  HS          4-00.00 
  8     56 Hirst, Jayne                     Kingsway HS         4-00.00 
  9    102 Roots, Tiffanie                  Kingsway HS         4-00.00 
 10   1017 Sutter, Megan                    Ocean City H        4-02.00 
 11    388 Repousis, Izabela                Washington T        4-02.00 
 12    998 Greeley, Julia                   Seneca  HS          4-02.00 
 13     32 Daniel, Elise                    Kingsway HS         4-02.00 
 14    381 Levai, Samantha                  Ocean City H        4-02.00 
 15    955 Buchman, Rebecca                 Maple Shade         4-02.00 
 16    479 Hartnett, Hannah                 Washington T        4-04.00 
 17     68 Kinder, Anyae                    Lenape Reg.         4-04.00 
 18    129 Tran, Erica                      Cherry Hill         4-04.00 
 19    379 Jones, Ashly                     Maple Shade         4-04.00 
 20   1016 Santiago, Ciara                  Bordentown R        4-06.00 
 21    957 DellaFemina, Emma                Cherokee HS         4-06.00 
 22     33 Davis, Erika                     Lenape Reg.         4-06.00 
 23   1018 Vit, Grace                       Kingsway HS         4-08.00 
 24    999 Logiudice, Marissa               Bordentown R        5-00.00 
 
Event 18  Boys High Jump Novice (29)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    291 Palmer, Corey                    Camden HS                NH 
  2    309 Rice, Brandon                    Lenape Reg.              NH 
  3    402 AmanKwahn, Ethan                 Bordentown R             NH 
  4    452 Sarullo, Joseph                  Jackson Libe             NH 
  5    499 Battle Jr, Anthony               Clearview Re             NH 
  6    527 McNeill, Tj                      Winslow Twp              NH 
  7    301 Polistina, Joseph                Clearview Re             NH 
  8    194 Cosby, Myles                     Eastern Reg.             NH 
  9   1026 Zheng, Alan                      Cherry Hill              NH 
 10   1019 Frisby, Tyshaan                  Camden HS                NH 
 11    227 Hampton, Norel                   Bordentown R             NH 
 12   1024 VanDyk, John                     Cherokee HS              NH 
 13    200 Daniel, Eron                     Kingsway HS         5-04.00 
 14    423 Hobson, Amier                    Kingsway HS         5-04.00 
 15    987 Lentini, Tim                     Jackson Libe        5-04.00 
 16   1021 Smith, Jayion                    Millville HS        5-04.00 
 17   1020 Parent, Drew                     Cherry Hill         5-04.00 
 18    730 Marshall, Alexander              Burlington T        5-04.00 
 19    986 Klemm, Joe                       Maple Shade         5-04.00 
 20    544 Tanzola, Michael                 Kingsway HS         5-04.00 
 21    264 Martin, Cameryn                  Kingsway HS         5-04.00 
 22   1025 Walker, Nafi                     Camden HS           5-05.00 
 23    420 Gemino, Andrew                   Burlington T        5-06.00 
 24   1023 Trieu, Phillip                   Cherry Hill         5-06.00 
 25    761 Salay, Skyler                    Burlington T        5-08.00 
 26   1022 Tocci-Rodgers, Jaden             Ocean City H        5-10.00 
 27    984 Johnson, Kameron                 Winslow Twp         5-10.00 
 28    276 Mitchell, Gregory                Winslow Twp         6-00.00 
 29    472 Young, Greg                      Winslow Twp         6-00.00 
 
Event 19  Girls Pole Vault Novice (26)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1057 Owen, Ella                       Shawnee HS               NH 
  2     38 Egberts, Lorallie                Cherokee HS              NH 
  3      2 Abrams, Lauren                   Cherry Hill              NH 
  4     95 Richards, Micah                  Shawnee HS               NH 
  5     18 Bohem, Audrey                    Cherry Hill              NH 
  6    117 Smith, Tara                      Eastern Reg.        6-00.00 
  7   1061 Vance, Abigail                   Kingsway HS         6-00.00 
  8   1058 Robinson, Julia                  Washington T        6-00.00 
  9   1048 Barnabei, Bella                  Ocean City H        6-00.00 
 10   1059 Roop, Lauren                     Ocean City H        6-00.00 
 11   1051 Garcia, Aniyah                   Kingsway HS         6-00.00 
 12    819 Pancoast, Emily                  Washington T        6-00.00 
 13   1049 Bullaro, Mia                     Hammonton HS        6-00.00 
 14   1052 Green, Olivia                    Washington T        6-00.00 
 15   1055 Kennedy, Erin                    Kingsway HS         6-00.00 
 16      9 Amilcare, Emma                   Hammonton HS        6-06.00 
 17    388 Repousis, Izabela                Washington T        6-06.00 
 18   1050 Burke, Emma                      Hammonton HS        6-06.00 
 19    120 Stewart, Birdie                  Ocean City H        6-06.00 
 20    140 Willett, Lauren                  Ocean City H        6-06.00 
 21   1054 Kay, Jenna                       Lenape Reg.         7-00.00 
 22   1056 Kipers, Emily                    Kingsway HS         7-00.00 
 23   1060 Travaglini, Angelina             Eastern Reg.        7-00.00 
 24   1053 Heckman, Mackenzie               Rancocas Val        7-06.00 
 25    998 Greeley, Julia                   Seneca  HS          7-06.00 
 26    367 Boggs, Abigail                   Rancocas Val        9-00.00 
 
Event 20  Boys Pole Vault Novice (44)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    217 Fedoryka, Vincent                Clearview Re             NH 
  2    305 Ramos, Eliezer                   Burlington T             NH 
  3   1062 Adirzone, Eric                   Hammonton HS             NH 
  4    306 Ramos, Felix                     Burlington T             NH 
  5    307 Ramos, Shariel                   Burlington T             NH 
  6   1066 DiPianta, Victor                 Brick Memori             NH 
  7   1037 Sweeney, Dennis                  Cherokee HS              NH 
  8    499 Battle Jr, Anthony               Clearview Re             NH 
  9   1067 Gallagher, Luke                  Ocean City H             NH 
 10    233 Hybbeneth, Jacob                 Jackson Libe             NH 
 11    443 Palfy, Zachary                   Cherokee HS              NH 
 12   1063 Alicia, Christian                Rancocas Val             NH 
 13   1036 Sher, Jeremy                     Cherokee HS              NH 
 14    933 Schuck, Will                     Washington T             NH 
 15    468 Weiss, Hunter                    Clearview Re             NH 
 16    446 Recio, John                      Jackson Libe             NH 
 17   1065 D'Alessandro, Jake               Cherry Hill              NH 
 18    628 Ali, Nequwan                     Winslow Twp              NH 
 19   1077 Tressel, Liam                    Maple Shade         6-00.00 
 20   1078 Veasey, Christian                Maple Shade         6-06.00 
 21    413 Coutinho, Dominic                Paul VI HS          7-00.00 
 22   1073 Nell, Brian                      Maple Shade         7-00.00 
 23   1079 Walton, Eamonn                   Shawnee HS          7-06.00 
 24    742 Moore, Dylan                     Seneca  HS          8-00.00 
 25   1069 Khan, Nabeel                     Rancocas Val        8-00.00 
 26    525 Mather, Jacob                    Shawnee HS          8-00.00 
 27    975 Bryant, Matthew                  Maple Shade         8-00.00 
 28   1080 Williams, Louis                  Ocean City H        8-00.00 
 29   1070 Komatsu, Ken                     Cherry Hill         8-06.00 
 30   1071 Leff, Zach                       Hammonton HS        8-06.00 
 31    521 Kubler, Nick                     Clearview Re        8-06.00 
 32    782 Welsh, Devin                     Seneca  HS          8-06.00 
 33   1064 Cicatiello, David                Hammonton HS        9-00.00 
 34    188 Collazo, Donavan                 Deptford HS         9-06.00 
 35    266 Martinez, Jonathan               Seneca  HS          9-06.00 
 36    634 Averhart, Trevon                 Winslow Twp         9-06.00 
 37   1072 Matthias, Joshua                 Kingsway HS        10-00.00 
 38   1068 Garbe, Jake                      Brick Memori       10-00.00 
 39    985 keehn, nick                      Washington T       10-00.00 
 40    169 Boyle, Mike                      Kingsway HS        10-00.00 
 41   1075 Peiffer, Matthew                 Kingsway HS        10-00.00 
 42   1074 Pearce, Aidan                    Ocean City H       10-06.00 
 43    318 Rodriguez, Julian                Deptford HS        11-00.00 
 44   1076 Tran, Lucas                      Cherry Hill        11-06.00 
 
Event 21  Girls Long Jump Novice (34)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    123 Taylor, Kayla                    Lenape Reg.              ND 
  2    124 Thawani, Esha                    Ocean City H             ND 
  3     12 Arinze, Petra                    Eastern Reg.             ND 
  4    999 Logiudice, Marissa               Bordentown R             ND 
  5      7 Ali, Saudia                      Cherry Hill              ND 
  6     13 Augustin, Catrisha               Shawnee HS               ND 
  7     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             ND 
  8     30 Council, Grace                   Eastern Reg.             ND 
  9   1016 Santiago, Ciara                  Bordentown R             ND 
 10    954 Buchman, Amanda                  Maple Shade        10-09.00 
 11   1029 Woodard, Deanna                  Cherokee HS        12-00.00 
 12    129 Tran, Erica                      Cherry Hill        12-01.75 
 13     95 Richards, Micah                  Shawnee HS         12-02.00 
 14    955 Buchman, Rebecca                 Maple Shade        12-02.00 
 15    392 Son, Amy                         Cherry Hill        12-02.50 
 16    492 Sozio, Mackenzie                 Washington T       12-10.00 
 17    830 Stephens, Kim                    Washington T       12-11.00 
 18    104 Rusinski, Julia                  Shawnee HS         13-01.50 
 19   1027 Champion, Arielle                Rancocas Val       13-02.25 
 20     14 Baker, Katherine                 Kingsway HS        13-06.00 
 21     38 Egberts, Lorallie                Cherokee HS        13-08.00 
 22    128 Torain, Kennedy                  Kingsway HS        14-00.00 
 23    370 Carey, Grace                     Washington T       14-02.00 
 24     85 Oshodi, Jade                     Kingsway HS        14-04.00 
 25    485 Overman, Grace                   Lenape Reg.        14-04.50 
 26    138 Whetstone, Sidney                Lenape Reg.        14-05.00 
 27     93 Rashid, Aakilah                  Lenape Reg.        14-08.75 
 28    367 Boggs, Abigail                   Rancocas Val       15-00.00 
 29    133 Walden, Sydirah                  Hammonton HS       15-00.00 
 30    142 Wozniak, Karra                   Seneca  HS         15-05.75 
 31     52 Haldeman, Mackenzie              Hammonton HS       15-06.00 
 32   1028 Warren, Makiah                   Rancocas Val       15-06.00 
 33    493 Strittmatter, Cassidy            Seneca  HS         15-11.00 
 34    372 DeLuca, Gabriella                Washington T       16-07.00 
 
Event 22  Boys Long Jump Novice (80)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    468 Weiss, Hunter                    Clearview Re             ND 
  2    537 Sharkey, Hunter                  Washington T             ND 
  3    289 Opara, Chima                     Cherokee HS              ND 
  4   1037 Sweeney, Dennis                  Cherokee HS              ND 
  5    245 Kendrick, Jaivien                Rancocas Val             ND 
  6   1045 Lee, Jordan                      Burlington T             ND 
  7    276 Mitchell, Gregory                Winslow Twp              ND 
  8    407 Barlow, Randy                    Hammonton HS             ND 
  9   1041 Fulton, Ian                      Cherry Hill              ND 
 10    190 Consuegra, Daryl Jay             Burlington T             ND 
 11    315 Rivers, Sywon                    Moorestown H             ND 
 12   1040 Chandraraj, Rakesh               Cherokee HS              ND 
 13    436 Morton, Isaiah                   Deptford HS              ND 
 14    184 Clark, Tim                       Moorestown H             ND 
 15    222 Glaze, Christopher               Burlington T             ND 
 16   1039 Blount, Lester                   Rancocas Val             ND 
 17    471 Wright, Navarrow                 Moorestown H             ND 
 18   1044 Kelcy, Zi'yon                    Rancocas Val             ND 
 19    361 Wood-Roane, Kyle                 Deptford HS              ND 
 20    225 Guinn, Damien                    Winslow Twp              ND 
 21   1034 Hollingsworth, Devin             Cherry Hill              ND 
 22    173 Bundy, Terrell                   Deptford HS              ND 
 23    976 Burel, Isaiah                    Burlington T             ND 
 24   1031 Brandreth, Christopher           Cherokee HS              ND 
 25    308 Reeves, Justin                   Burlington T             ND 
 26   1036 Sher, Jeremy                     Cherokee HS              ND 
 27    472 Young, Greg                      Winslow Twp              ND 
 28    409 Calderon, Mateo                  Cherokee HS              ND 
 29   1032 DePietro, Dylan                  Cherokee HS              ND 
 30    193 Corbett-Collier, Tavion          Eastern Reg.             ND 
 31    234 Ince, Emilio                     Rancocas Val             ND 
 32    310 Rice, Trevan                     Lenape Reg.              ND 
 33    152 Ambrosino, Drew                  Cherry Hill              ND 
 34    360 Wise, Grant                      Hammonton HS             ND 
 35   1042 Goodwater-Worthingto, Demetr     Winslow Twp              ND 
 36    323 Sakers, Kevin                    Ocean City H             ND 
 37   1043 Haskins, A'Marr'E                Jackson Libe       13-00.00 
 38    224 Grom, Wyatt                      Jackson Libe       13-05.00 
 39    516 Hayes, John                      Brick Memori       13-08.50 
 40    183 Circello, Colin                  Burlington T       14-06.25 
 41    297 Pembleton, Aidan                 Shawnee HS         14-08.50 
 42    277 Monaco, Will                     Shawnee HS         14-09.00 
 43    155 Banks, Deryk                     Moorestown H       14-10.00 
 44    259 Luk, Kevin                       Lenape Reg.        14-11.00 
 45    170 Brown, Izhaan                    Jackson Libe       15-00.00 
 46    707 Jones, Cameron                   Jackson Libe       15-03.00 
 47    410 Castro, Omar                     Washington T       15-08.00 
 48    518 Kelly, Devin                     Brick Memori       15-08.50 
 49   1019 Frisby, Tyshaan                  Camden HS          15-09.00 
 50    426 Krasnigor, Tyler                 Moorestown H       15-09.50 
 51    228 Hedrick, Matthew                 Hammonton HS       15-10.75 
 52   1025 Walker, Nafi                     Camden HS          15-11.50 
 53    534 Ross, Michael                    Shawnee HS         16-00.00 
 54   1047 Watters, Anthony                 Shawnee HS         16-00.00 
 55    192 Conway, Charles                  Hammonton HS       16-03.75 
 56   1030 Alderman, Mason                  Rancocas Val       16-04.00 
 57    443 Palfy, Zachary                   Cherokee HS        16-05.00 
 58    197 Cunningham, Tyler                Jackson Libe       16-07.00 
 59    358 Williams, Eric                   Kingsway HS        16-08.50 
 60    980 Eno, Ethan                       Seneca  HS         16-09.00 
 61    977 Cliver, Conrad                   Kingsway HS        16-10.00 
 62    250 Khusal, Akaash                   Lenape Reg.        16-10.50 
 63   1035 Prall, Tobias                    Stem Civics        16-10.75 
 64    339 Thomas, Josiah                   Burlington T       17-00.00 
 65    544 Tanzola, Michael                 Kingsway HS        17-00.00 
 66    169 Boyle, Mike                      Kingsway HS        17-02.00 
 67   1038 Wolfe, Michael                   Cherokee HS        17-02.00 
 68    211 Emenuga, DuBem                   Jackson Libe       17-03.50 
 69    322 Ruffin, Fabian                   Rancocas Val       17-08.00 
 70    520 Klinger, Ryan                    Cherry Hill        17-09.00 
 71   1046 Milbourne, Lionel                Millville HS       17-09.00 
 72    423 Hobson, Amier                    Kingsway HS        17-10.00 
 73    425 Joyner, Orion                    Kingsway HS        18-00.00 
 74    244 Katsfis, Dimitrios               Moorestown H       18-00.00 
 75    445 Parsons, George                  Cherry Hill        18-03.00 
 76    340 Timmons, Reshaun                 Winslow Twp        18-04.50 
 77    215 Farrell, Cooper                  Shawnee HS         18-06.00 
 78   1022 Tocci-Rodgers, Jaden             Ocean City H       18-06.50 
 79    175 Catoe, Imir                      Camden HS          19-00.50 
 80    291 Palmer, Corey                    Camden HS          22-02.00 
 
Event 23  Girls Triple Jump Novice (18)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1011 Reeves, Aja                      Bordentown R             ND 
  2     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             ND 
  3   1012 Tarawali, Johnvia                Bordentown R             ND 
  4      7 Ali, Saudia                      Cherry Hill              ND 
  5     56 Hirst, Jayne                     Kingsway HS        25-00.00 
  6    396 Tharp, Allyson                   Kingsway HS        25-00.00 
  7    573 Goetter, Shannon                 Lenape Reg.        25-05.00 
  8   1013 Trimble, Francesca               Ocean City H       25-05.00 
  9    398 Turner, Emma                     Kingsway HS        26-00.00 
 10    485 Overman, Grace                   Lenape Reg.        27-10.50 
 11    133 Walden, Sydirah                  Hammonton HS       28-00.00 
 12     12 Arinze, Petra                    Eastern Reg.       28-00.25 
 13    128 Torain, Kennedy                  Kingsway HS        29-00.00 
 14     68 Kinder, Anyae                    Lenape Reg.        29-09.50 
 15    367 Boggs, Abigail                   Rancocas Val       30-05.00 
 16    484 Overman, Catherine               Lenape Reg.        30-05.25 
 17     60 Hundley, Neena                   Kingsway HS        30-06.00 
 18    475 Butler, Jaeda                    Rancocas Val       32-10.00 
 
Event 24  Boys Triple Jump Novice (46)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    244 Katsfis, Dimitrios               Moorestown H             ND 
  2   1037 Sweeney, Dennis                  Cherokee HS              ND 
  3    409 Calderon, Mateo                  Cherokee HS              ND 
  4    160 Bennett, Dre                     Winslow Twp              ND 
  5   1038 Wolfe, Michael                   Cherokee HS              ND 
  6    350 Warner, Isaiah                   Lenape Reg.              ND 
  7    234 Ince, Emilio                     Rancocas Val             ND 
  8    407 Barlow, Randy                    Hammonton HS             ND 
  9    471 Wright, Navarrow                 Moorestown H             ND 
 10   1030 Alderman, Mason                  Rancocas Val             ND 
 11    527 McNeill, Tj                      Winslow Twp              ND 
 12    360 Wise, Grant                      Hammonton HS             ND 
 13   1036 Sher, Jeremy                     Cherokee HS              ND 
 14   1032 DePietro, Dylan                  Cherokee HS              ND 
 15    468 Weiss, Hunter                    Clearview Re             ND 
 16    520 Klinger, Ryan                    Cherry Hill              ND 
 17   1031 Brandreth, Christopher           Cherokee HS              ND 
 18    250 Khusal, Akaash                   Lenape Reg.              ND 
 19    289 Opara, Chima                     Cherokee HS              ND 
 20    445 Parsons, George                  Cherry Hill              ND 
 21    261 Magnum, Bobby                    Winslow Twp              ND 
 22    258 Lopinto, Joseph                  Lenape Reg.              ND 
 23    245 Kendrick, Jaivien                Rancocas Val             ND 
 24    521 Kubler, Nick                     Clearview Re             ND 
 25   1022 Tocci-Rodgers, Jaden             Ocean City H             ND 
 26    426 Krasnigor, Tyler                 Moorestown H       31-09.00 
 27    530 Pietrafitta, Caleb               Shawnee HS         32-06.50 
 28   1035 Prall, Tobias                    Stem Civics        32-09.00 
 29    545 Webster, Dan                     Shawnee HS         33-00.00 
 30    990 Quanvie, Jaedon                  Jackson Libe       34-09.00 
 31    169 Boyle, Mike                      Kingsway HS        35-00.00 
 32    982 Flately, Jack                    Lenape Reg.        35-01.50 
 33    318 Rodriguez, Julian                Deptford HS        35-04.50 
 34    452 Sarullo, Joseph                  Jackson Libe       35-06.00 
 35    443 Palfy, Zachary                   Cherokee HS        35-11.00 
 36    984 Johnson, Kameron                 Winslow Twp        36-05.00 
 37    237 Jones, Jahmere                   Jackson Libe       36-10.00 
 38   1033 Gatling, Derek                   Kingsway HS        37-00.00 
 39    361 Wood-Roane, Kyle                 Deptford HS        37-00.00 
 40    976 Burel, Isaiah                    Burlington T       37-03.00 
 41   1034 Hollingsworth, Devin             Cherry Hill        37-04.00 
 42    358 Williams, Eric                   Kingsway HS        37-05.50 
 43    322 Ruffin, Fabian                   Rancocas Val       37-06.25 
 44    977 Cliver, Conrad                   Kingsway HS        37-09.25 
 45    627 Ajala, Charles                   Winslow Twp        37-11.50 
 46    634 Averhart, Trevon                 Winslow Twp        38-06.50 
 
Event 25  Girls Discus Throw Novice (85)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1145 Yam, Katrina                     Lenape Reg.              ND 
  2   1110 Kim, Amy                         Lenape Reg.              ND 
  3     70 Lee, Selina                      Cherry Hill              ND 
  4   1181 Conover, Ciara                   Bordentown R             ND 
  5   1108 Karnavas, Niki                   Bordentown R             ND 
  6   1154 Crawford, Megan                  Rancocas Val             ND 
  7   1089 Christ, Kaleigh                  Lenape Reg.              ND 
  8   1081 Adams, Grace                     Lenape Reg.              ND 
  9   1196 Poole, Savannah                  Bordentown R             ND 
 10   1115 Lopez, Serena                    Lenape Reg.              ND 
 11   1104 Hodor, Caitlyn                   Rancocas Val             ND 
 12   1114 Li, Evangeline                   Lenape Reg.              ND 
 13   1126 Paxton, Reanna                   Brick Memori             ND 
 14   1117 McCall, Madison                  Lenape Reg.              ND 
 15   1189 Kouhi, Kara                      Rancocas Val             ND 
 16   1084 Berry, Makayla                   Lenape Reg.              ND 
 17     30 Council, Grace                   Eastern Reg.             ND 
 18   1083 Assante, Lauren                  Brick Memori             ND 
 19   1111 Knight, Samantha                 Eastern Reg.             ND 
 20   1085 Borden, Kassi                    Lenape Reg.              ND 
 21   1139 Swanigan, Taylor                 Eastern Reg.             ND 
 22   1123 Omari, Victoria                  Cherry Hill              ND 
 23   1124 Oshiyemi, Rachel                 Bordentown R             ND 
 24   1119 Meachum, Jadyn                   Rancocas Val             ND 
 25   1132 Ruley, Lilian                    Lenape Reg.              ND 
 26   1106 James, Michael-Ann               Eastern Reg.             ND 
 27     86 Pape, Christina                  Eastern Reg.             ND 
 28   1151 Cofsky, Shayna                   Lenape Reg.              ND 
 29     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             ND 
 30   1098 Glenning, Brianna                Cherokee HS           34-00 
 31   1179 Burke, Mary                      Ocean City H          36-05 
 32   1173 Sprenkel, Harleigh               Maple Shade           38-00 
 33   1187 Kelly, Micaela                   Ocean City H          38-05 
 34   1144 Wymbs, Sarah                     Brick Memori          41-11 
 35   1161 Islas, Susan                     Maple Shade           45-00 
 36   1176 Altand, Renee                    Hammonton HS          47-01 
 37   1093 Decicco, Valeria                 Rancocas Val          50-02 
 38   1141 Vaughn, Catera                   Woodrow Wils          51-02 
 39   1200 Viruet, Sarah                    Hammonton HS          52-00 
 40   1185 Henry, Wynter                    Shawnee HS            53-02 
 41   1186 Kelly, Megan                     Seneca  HS            53-04 
 42   1184 Green, Lauren                    Seneca  HS            54-00 
 43   1199 Uscinowicz, Emily                Seneca  HS            54-01 
 44   1195 Pierson, Marissa                 Shawnee HS            54-07 
 45   1088 Carrassco, Naija                 Maple Shade           55-00 
 46   1172 Sanabria-Bareiro, Cecilia        Maple Shade           56-00 
 47   1096 Dougherty, McKenzie              Maple Shade           56-00 
 48   1105 Irwin, Gabrielle                 Washington T          56-06 
 49   1112 Kpehe, Emanie                    Bordentown R          57-05 
 50   1125 Panikowski, Tori                 Washington T          58-11 
 51   1049 Bullaro, Mia                     Hammonton HS          58-11 
 52   1095 Dooling, Kelly                   Cherokee HS           59-08 
 53   1082 Adams, Jimmie                    Rancocas Val          59-09 
 54   1138 Sullivan, Kayla                  Kingsway HS           60-00 
 55   1183 Duran, Isabella                  Kingsway HS           60-00 
 56   1198 Ubah, Nhenna                     Paul VI HS            60-06 
 57   1118 McDonald, Bianca                 Lenape Reg.           60-08 
 58   1087 Caccese, Marissa                 Lenape Reg.           61-02 
 59   1177 Baughman, Maddie                 Shawnee HS            61-03 
 60   1107 Janik, Ellen                     Cherokee HS           61-03 
 61   1109 Kearse, Madison                  Stem Civics           63-00 
 62   1193 Nguyen, An                       Cherry Hill           64-01 
 63   1194 Nodine, Mahaela                  Seneca  HS            64-04 
 64   1018 Vit, Grace                       Kingsway HS           65-00 
 65   1090 Commoroto, Mia                   Washington T          65-00 
 66   1182 Duffy, Mallaidh                  Hammonton HS          65-03 
 67   1127 Polan, Carley                    Shawnee HS            65-03 
 68   1191 Lore, Sydney                     Cherokee HS           65-10 
 69   1190 Lane, Jashira                    Bordentown R          66-02 
 70   1192 Newbill, Deshe                   Kingsway HS           68-00 
 71   1091 Cook, Allison                    Kingsway HS           70-00 
 72   1178 Bormann, Ivelisse                Kingsway HS           70-00 
 73   1121 Nocentino, Julia                 Kingsway HS           70-06 
 74    394 Stockton, Callie                 Seneca  HS         70-08.50 
 75   1143 Wilson, Victoria                 Lenape Reg.           71-03 
 76   1188 Kouhi, Jenna                     Rancocas Val          71-10 
 77   1197 Sherman, Tessa                   Kingsway HS           71-10 
 78   1137 Sawan, Paula                     Cherry Hill           73-09 
 79   1142 Wilson, Alexa                    Washington T          73-09 
 80     10 Anderson, Destinee               Lenape Reg.           74-06 
 81   1086 Burke, Cassie                    Lenape Reg.           74-06 
 82   1201 Walls, Amaya                     Kingsway HS           74-07 
 83   1147 Alyssa, Betz                     Brick Memori          80-08 
 84   1099 Glover, Diamond                  Rancocas Val          82-07 
 85   1180 Cohan, Erin                      Hammonton HS          84-02 
 
Event 26  Boys Discus Throw Novice (130)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1397 Valley, Conner                   Rancocas Val             ND 
  2   1324 Chapman, Morgen                  Deptford HS              ND 
  3   1239 Goodfellow, Josh                 Eastern Reg.             ND 
  4   1285 Seibecker, Eric                  Brick Memori             ND 
  5   1378 Reigel, Nick                     Cherry Hill              ND 
  6    752 Polite, Josh                     Eastern Reg.             ND 
  7   1367 Ng, Kenny                        Cherry Hill              ND 
  8   1268 Omeronye, Chika                  Cherokee HS              ND 
  9   1214 Caccesse, Anthony                Lenape Reg.              ND 
 10   1395 Troilo, Samuel                   Washington T             ND 
 11   1313 Achuff, Jared                    Cherry Hill              ND 
 12   1293 Squair, Jaden                    Winslow Twp              ND 
 13    523 Mahmood, Reaz                    Clearview Re             ND 
 14   1393 Taylor, Michael                  Clearview Re             ND 
 15   1401 Wilson, Branson                  Lenape Reg.              ND 
 16   1402 Wood, Jonah                      Rancocas Val             ND 
 17   1223 Datillo, Roman                   Rancocas Val             ND 
 18   1308 Wesley, Edward                   Winslow Twp              ND 
 19   1370 Pascua, Nathaniel                Deptford HS              ND 
 20   1356 Mangotra, Kartik                 Rancocas Val             ND 
 21   1403 Young, Arnold                    Rancocas Val             ND 
 22   1259 McCabe, Connor                   Brick Memori             ND 
 23   1322 Castaneda, Brandon               Hammonton HS             ND 
 24   1369 Parise, Suhas                    Cherry Hill              ND 
 25   1352 Lopez, Javier                    Brick Memori             ND 
 26   1372 Powers, Mike                     Lenape Reg.              ND 
 27   1279 Salera, Joe                      Bordentown R             ND 
 28   1274 Reames, Matt                     Bordentown R             ND 
 29   1360 Massimino, Darien                Cherokee HS              ND 
 30   1294 Stagliano, Greg                  Eastern Reg.             ND 
 31   1366 Ng, Alexander                    Cherry Hill              ND 
 32   1219 Colon, Mathieu                   Rancocas Val             ND 
 33   1311 Young, Nate                      Ocean City H             ND 
 34   1380 Rosas, Kevin                     Hammonton HS             ND 
 35   1381 Sagarino, Kriston                Clearview Re             ND 
 36   1317 Brindley, Thomas                 Southern Reg          46-10 
 37   1287 Serebnick, Andrew                Jackson Libe          54-00 
 38   1398 Vargas, Alex                     Toms River N          54-09 
 39   1346 Joseph, Josh                     Cherry Hill           54-11 
 40   1325 Chevannes, Sheldon               Winslow Twp           55-07 
 41   1333 Dorris, Alexander                Kingsway HS           56-07 
 42   1321 Carney, Gavin                    Southern Reg          56-10 
 43   1350 Lassen, Jason                    Southern Reg          60-00 
 44   1354 Mae, Daryel                      Southern Reg          60-00 
 45   1326 Clineman, Connor                 Southern Reg          60-00 
 46   1323 Cervetto, Sebastian              Southern Reg          60-00 
 47   1339 Gramajo, Andy                    Stem Civics           60-00 
 48   1357 Manna, Marco                     Toms River N          60-00 
 49   1207 Apostol, Anthony                 Maple Shade           62-00 
 50   1385 Singh, Simon                     Washington T          62-05 
 51   1319 Callan, Mike                     Southern Reg          63-06 
 52   1376 Quipot, Philip                   Cherokee HS           64-06 
 53   1374 Quay, Daniel                     Southern Reg          65-00 
 54   1343 Irwin, Josh                      Southern Reg          65-00 
 55   1349 Larkin, Harry                    Southern Reg          65-00 
 56   1365 Muller, John                     Toms River N          65-03 
 57   1392 Taylor, Chris                    Clearview Re          65-08 
 58   1383 Selb, Ethan                      Clearview Re          65-09 
 59   1390 Spexarth, Aaron                  Jackson Libe          66-11 
 60   1328 Connolly, Mike                   Maple Shade           67-00 
 61   1315 Arige, Rohan                     Cherry Hill           67-00 
 62   1336 Fofanah, Al                      Cherokee HS           67-05 
 63   1205 Andey, Vasistha                  Bordentown R          67-09 
 64   1202 Abdulahad, Anthony               Jackson Libe          68-09 
 65   1004 Austin, Jacob                    Paul VI HS            70-00 
Flight 2  Finals
  1   1353 MacGillivary, Sean               Southern Reg          70-00 
  2   1400 Walker, Jake                     Southern Reg          70-00 
  3   1300 Underwood, Ian                   Maple Shade           70-05 
  4   1258 Mangala, Bhargav                 Burlington T          70-05 
  5   1320 Capozzoli, Nick                  Clearview Re          72-01 
  6   1364 Morgan, Joshua                   Cherokee HS           72-02 
  7   1264 Muller, Andrew                   Bordentown R          72-02 
  8   1261 Michael, Taariq                  Burlington T          72-10 
  9   1255 MacDonald, Cameron               Ocean City H          73-05 
 10   1359 Mason, Darius                    Millville HS          75-00 
 11   1348 Koerndorfer, Tim                 Southern Reg          75-00 
 12   1363 Moore, Yaron                     Jackson Libe          76-00 
 13   1227 Delp, Brennan                    Paul VI HS            76-06 
 14   1224 Davis, Elijah                    Bordentown R          76-06 
 15   1330 Decker, Will                     Seneca  HS            76-06 
 16   1215 Cano, Kevin                      Jackson Libe          77-00 
 17   1316 Brennan, Matthew                 Washington T          77-01 
 18   1314 Aikens, Kevin                    Maple Shade           77-03 
 19   1384 Siligato, John                   Hammonton HS          79-10 
 20   1355 Mahoney, Collin                  Cherokee HS           79-11 
 21   1362 Mollo, Chris                     Kingsway HS           80-00 
 22   1382 Saxton, Colby                    Southern Reg          80-00 
 23   1283 Schmitz, Steven                  Jackson Libe          80-00 
 24   1334 Enchandia, Joshua                Southern Reg          81-04 
 25   1212 Brown, Larence                   Kingsway HS           81-05 
 26   1329 Conover, Hunter                  Maple Shade           82-08 
 27    975 Bryant, Matthew                  Maple Shade           84-00 
 28   1342 Hudler, John                     Toms River N          84-03 
 29   1203 Adjei, Joseph                    Burlington T          85-11 
 30   1340 Hayden, Daniel                   Burlington T          86-01 
 31   1379 Romano, Aidan                    Clearview Re          87-10 
 32   1377 Ravaioli, Justin                 Brick Memori          87-10 
 33   1391 Stanger, Evan                    Shawnee HS            89-00 
 34   1226 Deasis, Ed                       Maple Shade           89-00 
 35   1389 Solis, Jonah                     Toms River N          89-05 
 36   1345 Jones, Ryan                      Lenape Reg.           89-09 
 37   1332 Dolka, Gavin                     Ocean City H          90-00 
 38   1344 Johnston, Donovan                Shawnee HS            90-00 
 39   1335 Flores, Matt                     Southern Reg          90-00 
 40   1388 Smith, Michael                   Seneca  HS            90-03 
 41   1338 Gobin, Christopher               Shawnee HS            91-00 
 42   1368 Novelli, Angelo                  Washington T          91-02 
 43   1301 Valeanu, Cosmin                  Maple Shade           91-08 
 44   1351 Lengle, Hunter                   Lenape Reg.           91-10 
 45   1396 Turner, Will                     Shawnee HS            92-00 
 46   1331 Defulio, Nichlas                 Shawnee HS            93-00 
 47   1247 Kelley, Thomas                   Winslow Twp           93-05 
 48   1361 Matalucci, Nick                  Clearview Re          93-09 
 49   1386 Smick, Trevor                    Shawnee HS            94-00 
 50   1358 Martino, Anthony                 Southern Reg          94-03 
 51   1238 Giunta, Mike                     Shawnee HS            95-00 
 52   1394 Trinity, Jacob                   Shawnee HS            96-08 
 53   1387 Smith, Jayden                    Southern Reg          98-10 
 54   1318 Bunton, Dorian                   Washington T         100-05 
 55   1220 Cook, Ryan                       Bordentown R         100-09 
 56   1327 Collins, Joseph                  Kingsway HS          101-10 
 57   1235 Foster, Xavier                   Winslow Twp          103-01 
 58   1337 Gawron, Nicholas                 Jackson Libe         106-00 
 59   1341 Hoffmann, Jacob                  Ocean City H         107-04 
 60   1371 Pasternak, Trevor                Brick Memori         108-07 
 61   1399 Villacis, Leonard                Toms River N         111-01 
 62   1347 Klenk, John                      Seneca  HS           114-01 
 63   1375 Quigley, Connor                  Winslow Twp          127-08 
 64   1068 Garbe, Jake                      Brick Memori         136-04 
 65   1373 Purvis, John                     Winslow Twp          142-07 
 
Event 27  Girls Javelin Throw Novice (73)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1144 Wymbs, Sarah                     Brick Memori             ND 
  2   1052 Green, Olivia                    Washington T             ND 
  3   1125 Panikowski, Tori                 Washington T             ND 
  4   1104 Hodor, Caitlyn                   Rancocas Val             ND 
  5   1163 Lamina, Gia                      Cherry Hill              ND 
  6   1145 Yam, Katrina                     Lenape Reg.              ND 
  7   1124 Oshiyemi, Rachel                 Bordentown R             ND 
  8   1143 Wilson, Victoria                 Lenape Reg.              ND 
  9   1114 Li, Evangeline                   Lenape Reg.              ND 
 10   1140 Vachhani, Shriya                 Rancocas Val             ND 
 11   1112 Kpehe, Emanie                    Bordentown R             ND 
 12     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             ND 
 13   1115 Lopez, Serena                    Lenape Reg.              ND 
 14   1106 James, Michael-Ann               Eastern Reg.             ND 
 15   1087 Caccese, Marissa                 Lenape Reg.              ND 
 16   1154 Crawford, Megan                  Rancocas Val             ND 
 17   1152 Colon-Cruz, Arianna              Rancocas Val             ND 
 18   1139 Swanigan, Taylor                 Eastern Reg.             ND 
 19   1054 Kay, Jenna                       Lenape Reg.              ND 
 20   1111 Knight, Samantha                 Eastern Reg.             ND 
 21   1119 Meachum, Jadyn                   Rancocas Val             ND 
 22     30 Council, Grace                   Eastern Reg.             ND 
 23   1151 Cofsky, Shayna                   Lenape Reg.              ND 
 24   1058 Robinson, Julia                  Washington T             ND 
 25   1170 Park, Yaegin                     Shawnee HS               ND 
 26   1108 Karnavas, Niki                   Bordentown R             ND 
 27    802 Frett, KellyAnn                  Eastern Reg.             ND 
 28    597 Perez, Jillian                   Bordentown R             ND 
 29   1110 Kim, Amy                         Lenape Reg.              ND 
 30     86 Pape, Christina                  Eastern Reg.          42-07 
 31   1173 Sprenkel, Harleigh               Maple Shade           43-08 
 32   1174 Vargheese, Carolyn               Cherry Hill           44-02 
 33   1161 Islas, Susan                     Maple Shade           45-05 
 34   1136 Saura, Lily                      Cherokee HS           47-06 
 35   1131 Rosado, Eve                      Cherry Hill           48-11 
 36   1146 Allamby, Lauren                  Seneca  HS            50-02 
 37   1175 Witten, Jessica                  Seneca  HS            52-02 
 38   1107 Janik, Ellen                     Cherokee HS           54-01 
 39   1149 Brady, Erin                      Paul VI HS            55-00 
 40     43 Forshay, Katrina                 Cherokee HS           56-03 
 41   1158 Holzman, Mickalina               Hammonton HS          56-09 
 42    381 Levai, Samantha                  Ocean City H          57-00 
 43   1171 Rivera, Alex                     Ocean City H          58-00 
 44   1165 Marccelli, Leah                  Cherry Hill           58-01 
 45   1093 Decicco, Valeria                 Rancocas Val          58-02 
 46   1167 Mitchell, Mache                  Hammonton HS          58-05 
 47   1029 Woodard, Deanna                  Cherokee HS           58-07 
 48   1148 Boyer, Margaret                  Lenape Reg.           58-07 
 49   1138 Sullivan, Kayla                  Kingsway HS           60-00 
 50   1150 Carter, Kelsey                   Seneca  HS            60-00 
 51   1168 Nixon, Na'Shaye                  Shawnee HS            60-01 
 52   1166 Miller, Jamie                    Shawnee HS            61-02 
 53   1156 Fairbanks, Jaden                 Hammonton HS          61-08 
 54   1160 Hunt, Madelyn                    Seneca  HS            62-07 
 55   1157 Feinberg, Rebekah                Shawnee HS            64-01 
 56   1018 Vit, Grace                       Kingsway HS           65-00 
 57   1089 Christ, Kaleigh                  Lenape Reg.           65-06 
 58   1120 Mirabella, Rosemarie             Lenape Reg.           66-05 
 59   1162 Kleshick, Jenna                  Hammonton HS          66-11 
 60   1153 Coolidge, Caralyn                Seneca  HS            68-10 
 61   1091 Cook, Allison                    Kingsway HS           70-00 
 62   1172 Sanabria-Bareiro, Cecilia        Maple Shade           71-00 
 63   1147 Alyssa, Betz                     Brick Memori          71-11 
 64   1049 Bullaro, Mia                     Hammonton HS          72-00 
 65   1159 Hoxit, Cassie                    Lenape Reg.           72-01 
 66   1169 Owens, Myla                      Rancocas Val          75-04 
 67   1086 Burke, Cassie                    Lenape Reg.           76-09 
 68   1118 McDonald, Bianca                 Lenape Reg.           80-05 
 69   1141 Vaughn, Catera                   Woodrow Wils          84-04 
 70     38 Egberts, Lorallie                Cherokee HS           87-11 
 71   1164 Lin, Mandy                       Hammonton HS          90-01 
 72   1121 Nocentino, Julia                 Kingsway HS           91-01 
 73   1155 Effinger, Hannah                 Hammonton HS          91-09 
 
Event 28  Boys Javelin Throw Novice (120)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1304 Vitone, Dominick                 Brick Memori             ND 
  2   1249 King, Aidan                      Cherokee HS              ND 
  3   1225 Dawson, Marcus                   Cherokee HS              ND 
  4   1267 Nigro, Nick                      Ocean City H             ND 
  5   1239 Goodfellow, Josh                 Eastern Reg.             ND 
  6   1279 Salera, Joe                      Bordentown R             ND 
  7   1270 Pangaro, John                    Brick Memori             ND 
  8   1223 Datillo, Roman                   Rancocas Val             ND 
  9   1274 Reames, Matt                     Bordentown R             ND 
 10   1247 Kelley, Thomas                   Winslow Twp              ND 
 11   1248 Kim, Jonah                       Cherry Hill              ND 
 12   1211 Bremmer, Thomas                  Brick Memori             ND 
 13   1308 Wesley, Edward                   Winslow Twp              ND 
 14   1250 Kosteski, Thomas                 Clearview Re             ND 
 15   1208 Baier, Gabe                      Camden Catho             ND 
 16   1216 Chadwick, Jacob                  Clearview Re             ND 
 17   1272 Price, John                      Eastern Reg.             ND 
 18   1221 Costa, Anthony                   Ocean City H             ND 
 19    684 Geary, Brendan                   Eastern Reg.             ND 
 20   1268 Omeronye, Chika                  Cherokee HS              ND 
 21   1260 McFadden, William                Cherry Hill              ND 
 22   1243 Hilburn, Ethan                   Cherokee HS              ND 
 23   1235 Foster, Xavier                   Winslow Twp              ND 
 24   1285 Seibecker, Eric                  Brick Memori             ND 
 25    752 Polite, Josh                     Eastern Reg.             ND 
 26   1307 Welsh, Stephen                   Cherry Hill              ND 
 27   1220 Cook, Ryan                       Bordentown R             ND 
 28   1219 Colon, Mathieu                   Rancocas Val             ND 
 29   1294 Stagliano, Greg                  Eastern Reg.             ND 
 30   1240 Guzenski, Hayden                 Brick Memori             ND 
 31   1252 Lees, Sam                        Cherry Hill              ND 
 32   1265 Murray, Noah                     Ocean City H             ND 
 33   1218 Cobian, Ricky                    Eastern Reg.             ND 
 34   1242 Hawkins, Trent                   Brick Memori             ND 
 35   1286 Semon, Tyler                     Cherry Hill              ND 
 36   1214 Caccesse, Anthony                Lenape Reg.              ND 
 37   1204 Aimone, John                     Cherokee HS              ND 
 38   1205 Andey, Vasistha                  Bordentown R             ND 
 39   1041 Fulton, Ian                      Cherry Hill              ND 
 40   1266 Nault, Robert                    Lenape Reg.              ND 
 41   1259 McCabe, Connor                   Brick Memori             ND 
 42   1254 Lohne, Casey                     Shawnee HS            49-11 
 43   1207 Apostol, Anthony                 Maple Shade           53-00 
 44   1258 Mangala, Bhargav                 Burlington T          54-03 
 45   1209 Bontempo, Christian              Toms River N          60-00 
 46   1276 Rider, Kristopher                Lenape Reg.           61-05 
 47   1312 Zingaro, Damien                  Burlington T          67-00 
 48   1277 Rulon, Charles                   Southern Reg          70-00 
 49   1234 Fletcher, Dylan                  Kingsway HS           70-00 
 50   1305 Wagner, Luke                     Burlington T          70-00 
 51   1224 Davis, Elijah                    Bordentown R          71-01 
 52   1227 Delp, Brennan                    Paul VI HS            72-11 
 53   1287 Serebnick, Andrew                Jackson Libe          75-00 
 54   1222 Daniels, Mark                    Kingsway HS           80-00 
 55   1241 Hadley, Syr                      Millville HS          80-00 
 56   1231 Ellzy, Jordan                    Burlington T          81-01 
 57   1261 Michael, Taariq                  Burlington T          82-11 
 58   1300 Underwood, Ian                   Maple Shade           83-00 
 59   1203 Adjei, Joseph                    Burlington T          84-06 
 60   1278 Saglembeni, Matt                 Toms River N          84-06 
Flight 2  Finals
  1   1215 Cano, Kevin                      Jackson Libe          85-00 
  2   1244 Huertas, Arquelio                Millville HS          85-00 
  3   1263 Moore, Khalil                    Burlington T          85-06 
  4   1269 Orsi, Giovanni                   Lenape Reg.           86-05 
  5   1273 Rafferty, Shane                  Toms River N          87-04 
  6   1264 Muller, Andrew                   Bordentown R          88-08 
  7   1309 Wharton, Kamai                   Stem Civics           89-00 
  8   1213 Budroue, Joe                     Toms River N          89-09 
  9   1299 Thaler, Alex                     Southern Reg          90-00 
 10   1295 Stanger, Chris                   Shawnee HS            90-00 
 11   1291 Smith, Alex                      Cherry Hill           90-00 
 12   1206 Apell, Benjamin                  Cherry Hill           90-00 
 13   1232 Fabrizzio, Nicholas              Southern Reg          90-00 
 14   1212 Brown, Larence                   Kingsway HS           90-00 
 15   1289 Sharkey, James`                  Clearview Re          90-06 
 16   1292 Spitzer, Branden                 Lenape Reg.           90-09 
 17   1237 Gartley, Scott                   Toms River N          91-03 
 18   1202 Abdulahad, Anthony               Jackson Libe          93-04 
 19   1233 Feret, Shayden                   Kingsway HS           94-01 
 20   1283 Schmitz, Steven                  Jackson Libe          95-00 
 21   1251 Lee, Eric                        Washington T          95-05 
 22   1288 Shah, Kelan                      Shawnee HS            97-00 
 23   1284 Schonwald, Sam                   Lenape Reg.           97-07 
 24   1306 Watts, Gavin                     Millville HS          98-00 
 25   1262 Minnium, Mason                   Shawnee HS            98-00 
 26   1230 Edwards, Andre                   Seneca  HS            98-06 
 27   1282 Schiazza, Mike                   Jackson Libe          99-05 
 28   1236 Gallacher, Hank                  Southern Reg         100-00 
 29   1257 Maloney, Ryan                    Southern Reg         100-00 
 30   1310 Woods-Tomczak, Dylan             Shawnee HS           100-00 
 31   1297 Sullivan, John                   Lenape Reg.          100-01 
 32   1228 DiDomenico, Savion               Washington T         100-01 
 33   1238 Giunta, Mike                     Shawnee HS           101-00 
 34    288 Odenbaku, Jamari                 Burlington T         101-06 
 35   1298 Taylor, Benjamin                 Millville HS         102-00 
 36   1226 Deasis, Ed                       Maple Shade          102-00 
 37   1301 Valeanu, Cosmin                  Maple Shade          102-01 
 38   1253 Light, Kyle                      Toms River N         104-03 
 39   1246 Johnston, Colby                  Clearview Re         104-05 
 40   1280 Salvatore, Spencer               Hammonton HS         107-10 
 41   1217 Chang, Nathan                    Cherokee HS          109-01 
 42   1035 Prall, Tobias                    Stem Civics          112-00 
 43   1210 Borden, Kody                     Lenape Reg.          112-06 
 44   1245 Ismail, Sunny                    Toms River N         113-08 
 45   1302 Verderame, Austin                Hammonton HS         114-00 
 46   1311 Young, Nate                      Ocean City H         114-08 
 47   1256 Maciocha, Anthony                Clearview Re         115-01 
 48   1303 Vick, Jack                       Cherokee HS          116-01 
 49   1293 Squair, Jaden                    Winslow Twp          116-10 
 50    156 Baratelli, Antonio               Jackson Libe         117-11 
 51   1290 Shaw, Kyler                      Seneca  HS           120-02 
 52   1271 Pannullo, Anthony                Kingsway HS          120-11 
 53   1275 Rehill, Nicholas                 Washington T         123-00 
 54   1281 Scavetta, Nico                   Washington T         123-09 
 55    544 Tanzola, Michael                 Kingsway HS          124-07 
 56   1047 Watters, Anthony                 Shawnee HS           125-08 
 57   1296 Straw, Brady                     Seneca  HS           128-05 
 58    236 Jamison, Brad                    Ocean City H         130-00 
 59   1255 MacDonald, Cameron               Ocean City H         131-09 
 60   1229 Dogostino, Michael               Hammonton HS         132-08 
 
Event 29  Girls Shot Put Novice (73)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1108 Karnavas, Niki                   Bordentown R             ND 
  2   1120 Mirabella, Rosemarie             Lenape Reg.              ND 
  3     10 Anderson, Destinee               Lenape Reg.              ND 
  4   1112 Kpehe, Emanie                    Bordentown R             ND 
  5   1126 Paxton, Reanna                   Brick Memori             ND 
  6   1117 McCall, Madison                  Lenape Reg.              ND 
  7   1145 Yam, Katrina                     Lenape Reg.              ND 
  8   1132 Ruley, Lilian                    Lenape Reg.              ND 
  9   1143 Wilson, Victoria                 Lenape Reg.              ND 
 10   1082 Adams, Jimmie                    Rancocas Val             ND 
 11   1115 Lopez, Serena                    Lenape Reg.              ND 
 12   1114 Li, Evangeline                   Lenape Reg.              ND 
 13   1104 Hodor, Caitlyn                   Rancocas Val             ND 
 14   1123 Omari, Victoria                  Cherry Hill              ND 
 15   1085 Borden, Kassi                    Lenape Reg.              ND 
 16   1124 Oshiyemi, Rachel                 Bordentown R             ND 
 17   1139 Swanigan, Taylor                 Eastern Reg.             ND 
 18   1140 Vachhani, Shriya                 Rancocas Val             ND 
 19     19 Brocco, Abigail                  Eastern Reg.             ND 
 20   1089 Christ, Kaleigh                  Lenape Reg.              ND 
 21     70 Lee, Selina                      Cherry Hill              ND 
 22     30 Council, Grace                   Eastern Reg.             ND 
 23   1116 Manatakis, Alexis                Brick Memori             ND 
 24   1111 Knight, Samantha                 Eastern Reg.             ND 
 25   1110 Kim, Amy                         Lenape Reg.              ND 
 26    952 Bellon, Sara                     Cherry Hill              ND 
 27   1106 James, Michael-Ann               Eastern Reg.             ND 
 28   1086 Burke, Cassie                    Lenape Reg.              ND 
 29   1081 Adams, Grace                     Lenape Reg.              ND 
 30   1136 Saura, Lily                      Cherokee HS        17-01.00 
 31     86 Pape, Christina                  Eastern Reg.       17-10.50 
 32   1134 Samuel, Cayla                    Seneca  HS         19-11.50 
 33   1088 Carrassco, Naija                 Maple Shade        20-00.00 
 34   1122 Noel-Washington, Tiluany         Stem Civics        20-00.00 
 35   1129 Rollins-Cortes, Anyah            Paul VI HS         20-00.00 
 36   1138 Sullivan, Kayla                  Kingsway HS        20-00.00 
 37   1144 Wymbs, Sarah                     Brick Memori       20-05.00 
 38   1119 Meachum, Jadyn                   Rancocas Val       20-09.25 
 39     43 Forshay, Katrina                 Cherokee HS        20-11.00 
 40   1103 Helvie, Julia                    Seneca  HS         21-01.50 
 41   1098 Glenning, Brianna                Cherokee HS        21-05.00 
 42   1133 Russomanno, Mia                  Hammonton HS       21-11.00 
 43   1135 Sando, Grace                     Ocean City H       22-01.50 
 44   1125 Panikowski, Tori                 Washington T       22-05.00 
 45   1084 Berry, Makayla                   Lenape Reg.        22-09.00 
 46   1096 Dougherty, McKenzie              Maple Shade        23-00.00 
 47   1101 Hart, Gabrielle                  Ocean City H       23-02.00 
 48   1121 Nocentino, Julia                 Kingsway HS        23-05.50 
 49   1142 Wilson, Alexa                    Washington T       23-06.00 
 50   1100 Grungo, Anabella                 Seneca  HS         23-08.75 
 51   1109 Kearse, Madison                  Stem Civics        24-00.00 
 52   1097 Drew, Marissa                    Bordentown R       24-00.25 
 53   1087 Caccese, Marissa                 Lenape Reg.        24-04.00 
 54   1131 Rosado, Eve                      Cherry Hill        24-09.75 
 55   1127 Polan, Carley                    Shawnee HS         25-01.00 
 56   1130 Roman, Laryssa                   Maple Shade        25-05.75 
 57   1093 Decicco, Valeria                 Rancocas Val       25-05.75 
 58   1107 Janik, Ellen                     Cherokee HS        25-08.00 
 59   1091 Cook, Allison                    Kingsway HS        26-00.00 
 60   1095 Dooling, Kelly                   Cherokee HS        26-07.50 
 61   1137 Sawan, Paula                     Cherry Hill        26-09.00 
 62   1128 Rankel, Jessica                  Seneca  HS         26-09.50 
 63   1018 Vit, Grace                       Kingsway HS        27-00.00 
 64   1113 Lawson, Quanaya                  Stem Civics        27-00.00 
 65   1099 Glover, Diamond                  Rancocas Val       28-06.75 
 66   1105 Irwin, Gabrielle                 Washington T       28-10.00 
 67   1090 Commoroto, Mia                   Washington T       28-11.00 
 68   1102 Heins, Kylie                     Seneca  HS         29-00.50 
 69   1118 McDonald, Bianca                 Lenape Reg.        29-03.25 
 70   1094 DeRosa, Alexis                   Hammonton HS       30-00.00 
 71   1141 Vaughn, Catera                   Woodrow Wils       30-00.25 
 72   1092 Daaliya, Surrayah                Lenape Reg.        30-00.25 
 73   1083 Assante, Lauren                  Brick Memori       31-06.25 
 
Event 30  Boys Shot Put Novice (157)
===============================================================================
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1   1243 Hilburn, Ethan                   Cherokee HS              ND 
  2   1240 Guzenski, Hayden                 Brick Memori             ND 
  3   1270 Pangaro, John                    Brick Memori             ND 
  4   1419 Green, Austin                    Ocean City H             ND 
  5   1248 Kim, Jonah                       Cherry Hill              ND 
  6   1448 Yurcho, Robert                   Brick Memori             ND 
  7   1434 Park, Juwon                      Cherry Hill              ND 
  8   1259 McCabe, Connor                   Brick Memori             ND 
  9   1438 Smith, Tommy                     Brick Memori             ND 
 10   1370 Pascua, Nathaniel                Deptford HS              ND 
 11   1412 Craft, John                      Ocean City H             ND 
 12   1378 Reigel, Nick                     Cherry Hill              ND 
 13   1279 Salera, Joe                      Bordentown R             ND 
 14   1381 Sagarino, Kriston                Clearview Re             ND 
 15   1430 Meekins, Robert                  Eastern Reg.             ND 
 16   1402 Wood, Jonah                      Rancocas Val             ND 
 17   1429 Lo, Brandon                      Lenape Reg.              ND 
 18    235 James-Mason, Jaden               Clearview Re             ND 
 19   1408 Bruce, Jack                      Ocean City H             ND 
 20   1274 Reames, Matt                     Bordentown R             ND 
 21   1293 Squair, Jaden                    Winslow Twp              ND 
 22   1424 Iacono, Matthew                  Cherry Hill              ND 
 23   1410 Clouser, Zach                    Ocean City H             ND 
 24   1225 Dawson, Marcus                   Cherokee HS              ND 
 25   1393 Taylor, Michael                  Clearview Re             ND 
 26   1304 Vitone, Dominick                 Brick Memori             ND 
 27   1447 Young, Gavin                     Brick Memori             ND 
 28   1385 Singh, Simon                     Washington T             ND 
 29   1433 Obeid, Daniel                    Cherry Hill              ND 
 30   1423 Hunter, David                    Cherry Hill              ND 
 31   1428 Lin, Brandon                     Ocean City H             ND 
 32   1427 Leypoldt, Steve                  Ocean City H             ND 
 33   1425 Kokolis, Nicholas S.             Cherry Hill        19-01.00 
 34   1234 Fletcher, Dylan                  Kingsway HS        20-00.00 
 35   1333 Dorris, Alexander                Kingsway HS        21-05.50 
 36   1441 Sterling, Alex                   Clearview Re       21-11.00 
 37   1418 Garces, Billy                    Southern Reg       22-00.00 
 38   1326 Clineman, Connor                 Southern Reg       22-00.00 
 39   1374 Quay, Daniel                     Southern Reg       22-02.00 
 40   1258 Mangala, Bhargav                 Burlington T       22-09.00 
 41   1404 Andrews, Quran                   Burlington T       23-00.00 
 42   1435 Podolnick, Ari                   Cherry Hill        23-01.00 
 43   1278 Saglembeni, Matt                 Toms River N       23-03.00 
 44   1320 Capozzoli, Nick                  Clearview Re       23-04.50 
 45   1350 Lassen, Jason                    Southern Reg       24-00.00 
 46   1328 Connolly, Mike                   Maple Shade        24-00.00 
 47   1207 Apostol, Anthony                 Maple Shade        24-00.00 
 48   1432 Mutschler, Scott                 Millville HS       24-00.00 
 49   1268 Omeronye, Chika                  Cherokee HS        24-01.00 
 50   1365 Muller, John                     Toms River N       24-03.00 
 51   1205 Andey, Vasistha                  Bordentown R       24-06.00 
 52   1321 Carney, Gavin                    Southern Reg       24-10.00 
 53   1416 File, Samir                      Millville HS       25-00.00 
 54   1339 Gramajo, Andy                    Stem Civics        25-00.00 
 55   1314 Aikens, Kevin                    Maple Shade        25-00.00 
 56   1349 Larkin, Harry                    Southern Reg       25-00.00 
 57   1443 Torres, Freddie                  Toms River N       25-00.00 
 58   1383 Selb, Ethan                      Clearview Re       25-01.25 
 59   1325 Chevannes, Sheldon               Winslow Twp        25-03.50 
 60   1395 Troilo, Samuel                   Washington T       25-05.00 
 61   1277 Rulon, Charles                   Southern Reg       25-07.00 
 62   1439 Stallings, Joshua                Burlington T       25-08.75 
 63   1364 Morgan, Joshua                   Cherokee HS        25-10.00 
 64   1317 Brindley, Thomas                 Southern Reg       25-10.00 
 65   1319 Callan, Mike                     Southern Reg       26-01.00 
 66   1237 Gartley, Scott                   Toms River N       26-05.00 
 67   1354 Mae, Daryel                      Southern Reg       26-06.25 
 68   1247 Kelley, Thomas                   Winslow Twp        26-10.25 
 69   1220 Cook, Ryan                       Bordentown R       26-11.00 
 70   1287 Serebnick, Andrew                Jackson Libe       27-00.00 
 71   1264 Muller, Andrew                   Bordentown R       27-00.75 
 72   1346 Joseph, Josh                     Cherry Hill        27-07.00 
 73   1426 Leiby, Spencer                   Lenape Reg.        27-09.00 
 74   1224 Davis, Elijah                    Bordentown R       27-10.50 
 75   1212 Brown, Larence                   Kingsway HS        28-00.00 
 76   1215 Cano, Kevin                      Jackson Libe       28-00.00 
 77   1445 Waid, Micah                      Ocean City H       28-00.00 
 78   1400 Walker, Jake                     Southern Reg       28-00.00 
Flight 2  Finals
  1   1324 Chapman, Morgen                  Deptford HS        28-05.25 
  2   1261 Michael, Taariq                  Burlington T       28-08.00 
  3   1413 Davis, Frank                     Toms River N       28-08.00 
  4   1398 Vargas, Alex                     Toms River N       29-02.00 
  5   1390 Spexarth, Aaron                  Jackson Libe       29-07.50 
  6   1357 Manna, Marco                     Toms River N       29-08.00 
  7   1440 Stanton, Johnny                  Maple Shade        29-08.25 
  8   1283 Schmitz, Steven                  Jackson Libe       29-09.50 
  9   1387 Smith, Jayden                    Southern Reg       29-10.00 
 10   1358 Martino, Anthony                 Southern Reg       29-10.00 
 11   1227 Delp, Brennan                    Paul VI HS         29-10.00 
 12   1422 Hudson, Jack                     Southern Reg       29-10.00 
 13   1322 Castaneda, Brandon               Hammonton HS       29-11.00 
 14   1348 Koerndorfer, Tim                 Southern Reg       30-00.00 
 15   1362 Mollo, Chris                     Kingsway HS        30-00.00 
 16   1409 Christy, Matt                    Ocean City H       30-00.00 
 17   1353 MacGillivary, Sean               Southern Reg       30-00.00 
 18   1316 Brennan, Matthew                 Washington T       30-01.00 
 19   1442 Stern, Oliver                    Shawnee HS         30-01.00 
 20   1411 Corrado, Nichlas                 Shawnee HS         30-02.00 
 21   1231 Ellzy, Jordan                    Burlington T       30-02.00 
 22   1376 Quipot, Philip                   Cherokee HS        30-03.50 
 23   1392 Taylor, Chris                    Clearview Re       30-06.50 
 24   1273 Rafferty, Shane                  Toms River N       30-07.00 
 25   1379 Romano, Aidan                    Clearview Re       30-09.25 
 26   1420 Hackett, Billy                   Paul VI HS         30-11.00 
 27   1366 Ng, Alexander                    Cherry Hill        31-00.00 
 28   1222 Daniels, Mark                    Kingsway HS        31-00.00 
 29   1389 Solis, Jonah                     Toms River N       31-05.00 
 30   1368 Novelli, Angelo                  Washington T       31-05.00 
 31   1342 Hudler, John                     Toms River N       31-06.00 
 32   1344 Johnston, Donovan                Shawnee HS         31-08.00 
 33   1355 Mahoney, Collin                  Cherokee HS        31-08.50 
 34   1360 Massimino, Darien                Cherokee HS        31-09.25 
 35   1271 Pannullo, Anthony                Kingsway HS        31-10.25 
 36   1323 Cervetto, Sebastian              Southern Reg       32-00.00 
 37   1282 Schiazza, Mike                   Jackson Libe       32-00.00 
 38   1313 Achuff, Jared                    Cherry Hill        32-00.00 
 39   1290 Shaw, Kyler                      Seneca  HS         32-01.00 
 40   1337 Gawron, Nicholas                 Jackson Libe       32-03.00 
 41   1444 Volkerijk, Alex                  Shawnee HS         32-03.00 
 42   1407 Blackwell, Jalyn                 Burlington T       32-04.00 
 43   1245 Ismail, Sunny                    Toms River N       32-06.00 
 44   1351 Lengle, Hunter                   Lenape Reg.        32-09.50 
 45   1417 Gajewski, Michael                Toms River N       32-10.00 
 46   1421 Hans, James                      Toms River N       32-10.00 
 47   1437 Small, Ishmaiah                  Burlington T       33-07.00 
 48   1363 Moore, Yaron                     Jackson Libe       33-09.00 
 49   1238 Giunta, Mike                     Shawnee HS         33-10.00 
 50   1335 Flores, Matt                     Southern Reg       34-00.00 
 51   1382 Saxton, Colby                    Southern Reg       34-00.00 
 52   1415 Everett, Zachary                 Shawnee HS         34-05.00 
 53   1330 Decker, Will                     Seneca  HS         34-09.00 
 54   1403 Young, Arnold                    Rancocas Val       35-00.00 
 55   1388 Smith, Michael                   Seneca  HS         35-02.00 
 56   1347 Klenk, John                      Seneca  HS         35-06.00 
 57   1336 Fofanah, Al                      Cherokee HS        35-06.25 
 58   1308 Wesley, Edward                   Winslow Twp        35-07.00 
 59   1405 Baldichinno, Chris               Seneca  HS         35-08.50 
 60   1253 Light, Kyle                      Toms River N       35-10.00 
 61   1229 Dogostino, Michael               Hammonton HS       35-11.50 
 62   1334 Enchandia, Joshua                Southern Reg       36-00.00 
 63   1329 Conover, Hunter                  Maple Shade        36-01.00 
 64   1230 Edwards, Andre                   Seneca  HS         36-02.00 
 65   1301 Valeanu, Cosmin                  Maple Shade        36-03.50 
 66   1436 Schaefer, Matt                   Lenape Reg.        37-04.00 
 67   1318 Bunton, Dorian                   Washington T       37-05.00 
 68   1380 Rosas, Kevin                     Hammonton HS       37-10.00 
 69   1263 Moore, Khalil                    Burlington T       37-11.00 
 70   1399 Villacis, Leonard                Toms River N       38-02.00 
 71   1406 Bellon, Josha                    Cherry Hill        39-00.00 
 72   1327 Collins, Joseph                  Kingsway HS        39-11.50 
 73   1446 Wakefield, Darrius               Rancocas Val       40-05.00 
 74   1431 Monticello, Richard              Toms River N       40-11.00 
 75   1356 Mangotra, Kartik                 Rancocas Val       42-03.00 
 76   1235 Foster, Xavier                   Winslow Twp        44-08.00 
 77   1414 Duffy, Tyler                     Lenape Reg.        45-07.00 
 78   1375 Quigley, Connor                  Winslow Twp        45-08.50 
 79   1373 Purvis, John                     Winslow Twp        47-06.00 
Advertisements